FANDOM


Tvp1 logo


06.55 Podróże małe i duże: W rajskim ogrodzie... Maharadżów - pr. eduk.
07.15 Telezakupy
07.40 GÓRNICZE MIASTECZKO (11): PORTRET DUCHA - serial obyczajowy
08.00 Wiadomości
08.10 Prognoza pogody
08.15 Lato z Czarodziejem - dla dzieci
08.35 Karino - serial dla młodzieży
09.05 Budujemy mosty - teleturniej
09.25 Program dla dzieci
09.45 Stinky i Jake - serial animowany
10.15 Frasier (16) - serial komediowy
10.35 A teraz Susan (15) - serial
11.00 Moda jak pogoda - magazyn
11.20 Wyprzedzić chorobę - magazyn
12.00 Wiadomości
12.10 Agrobiznes - magazyn
12.20 Nowe przygody Flippera - serial
13.15 Rewolwer i melonik - serial
14.10 Klan (532,533) - telenowela
15.00 Wiadomości
15.10 Szept prowincjonalny
15.40 Plebania (120,121) - serial
16.30 Moda na sukces - telenowela
17.00 Teleexpress
17.20 Sportowy Express
17.25 Gość Jedynki
17.40 Lokatorzy - serial komediowy
18.05 Lato z rozrywką - pr. rozrywkowy
18.55 5 minut o Unii Europejskiej - program publicystyczny
19.00 Wieczorynka: Bob Budowniczy
19.30 Wiadomości
19.55 Sport i prognoza pogody
20.10 50 LAT TVP: ALTERNATYWY 4 (4/9): PROFESJONALIŚCI - serial komediowy
21.15 Mój ślad w telewizji - cykl dok.
21.25 TELE-MASKI 2002. KRYMINAŁ NA WAKACJE: RANDKA Z DIABŁEM - sztuka Joanny Chmielewskiej, Polska
22.25 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie - magazyn kryminalny
22.55 Monitor Wiadomości
23.10 KINO W PODRÓŻY: BILL DIAMOND - film psychologiczny, Niemcy/Francja/Szwajcaria
00.45 Sprawy rodzinne - serial
01.25 Zakończenie programu

CHUDA DWÓJKA


07.50 Studio urody - magazyn
08.00 Program lokalny
08.30 Co ludzie powiedzą? - serial
09.00 M jak miłość (46) - serial
09.45 Wielka historia wina i jego kariera: Wina Toskanii - film dokumentalny
10.20 Siedem życzeń (1/7): Rademenes - serial dla młodzieży, Polska
11.05 Euro-quiz - pr. dla młodzieży
11.30 Abecadło dźwięków
11.40 Wakacyjne spotkanie - rep.
12.00 Triumf życia (3/6): Odwieczny wyścig zbrojeń - film dok., USA
13.00 Panorama
13.10 Przeboje Lata z Radiem - program artystyczny
14.00 Sławny Jett Jackson (27/39) - serial dla młodzieży, USA/Kanada
14.25 Arka Noego - magazyn przyrodniczy
14.50 Doktor z alpejskiej wioski (62): Smutek - serial obyczajowy, Niemcy
15.40 Program lokalny
16.00 Panorama
16.20 Prognoza pogody
16.25 Zgadula - teleturniej
16.50 Złotopolscy (333,334): Dziecko, Szczęście Kowalskiego - telenowela, Polska
17.50 Program lokalny
18.20 Prognoza pogody
18.30 Panorama
18.55 BLIŻEJ ŻYCIA: KOCHAĆ PONAD ŻYCIE (1/2) - film obyczajowy, Włochy
20.35 Reportaż dnia
20.55 Śpiewające fortepiany - teleturniej muzyczny
22.00 Panorama, sport i pogoda
22.35 997 - magazyn kryminalny
23.10 KINO MOCNYCH WRAŻEŃ: GWAŁT - thriller, USA
00.45 TWINKLE BROTHERS I TREUBUNIE TUTKI (1): RASTAMENI I GÓRALE - koncert
01.35 Zakończenie programu

TVP3 Rzeszów (2001-2003)

07:00 Zuzia i jej przyjaciele - film animowany 25'
07:30 Kurier - program informacyjny 12'
07:45 Lisa i Paul - film animowany 12'
08:00 Aktualności 5'
08:05 Sportowe Wydarzenia Weekendu 23'
08:30 Kurier - program informacyjny 12'
08:45 Gość dnia 13'
09:00 Zdumiewający świat zwierząt - serial dokumentalny 26'
09:30 Kurier - program informacyjny 5'
09:40 Saga Jacksonów - serial fabularny 44'
10:30 Kurier - program informacyjny 12'
10:45 Telekurier 26'
11:15 Gość dnia 13'
11:30 Kurier - program informacyjny 12'
11:45 50 lat TVP - z archiwum rozrywki 26'
12:15 Jazda na maxa - Zjazd 13'
12:30 Kurier - program informacyjny 5'
12:35 Nauka i wojna - film dokumentalny 50'
13:30 Kurier - program informacyjny 12'
13:45 Agrobiznes 10'
14:00 Od niedzieli do niedzieli 26'
14:30 Kurier - program informacyjny 12'
14:45 Eurotel - magazyn 9'
15:00 Przygody szwajcarskiej rodziny Robinsonów - film fabularny 26'
15:30 Kurier - program informacyjny 7'
15:40 Aktualności 5'
15:45 Parnas - magazyn kulturalny 13'
16:00 Bieszczadzkie klimaty - Nie ma konia nad hucuła 30'
16:30 Kurier - program informacyjny 12'
16:45 Przegląd gospodarczy 26'
17:15 Wyścigi Służewiec 2002 13'
17:30 Kurier - program informacyjny 16'
17:50 Wakacje z Regionalną Trójką - kalejdoskop 10'
18:00 Aktualności 20'
18:20 Parnas - magazyn kulturalny 13'
18:35 Punkty widzenia - debata regionalna 40'
19:20 Regiony kultury 7'
19:30 Badziewiakowie - polski serial fabularny 23'
20:00 Telekurier - magazyn 26'
20:30 Kurier - program informacyjny 12'
20:45 Prognoza pogody 5'
20:50 Echa dnia 21'
21:15 Gość TV Rzeszów 13'
21:30 Kurier gospodarczy 12'
21:45 Aktualności 15'
22:05 Eurotel - magazyn 9'
22:15 To jest temat 13'
22:30 Kurier - program informacyjny 12'
22:45 Prognoza pogody 5'
22:50 Narzeczona z krainy chłodu - film fabularny
00:30 Zakończenie programu
Polsat1994-0
06.00 Piosenka na życzenie
07.00 Robocop (34) - serial
07.25 Tajemniczy rycerze (48) - serial
07.50 Crime Story (1) - pilot serialu
08.45 Jezioro marzeń (40) - serial
09.40 Miodowe lata (33) - serial obyczajowy
10.15 Graczykowie - czyli Buła i spóła (62): Kradzież - serial komediowy
10.45 Różowe lata siedemdziesiąte (9) - serial komediowy, USA
11.15 Idol - program rozrywkowy
12.10 Adam i Ewa (10) - serial
13.00 Apetyt na miłość - program rozrywkowy
13.30 Z afrykańskiego pamiętnika (7) - serial przygodowy, USA
14.20 Rozbij bank - teleturniej
15.15 Robocop (35) - serial
15.45 Informacje
16.05 Serca na rozdrożu - telenowela
16.55 Crime Story (2) - pilot serialu kryminalnego, USA
17.50 Różowa Pantera - serial
17.55 Adam i Ewa (11) - serial obyczajowy, Polska
18.45 Informacje
19.00 Sport, pogoda
19.10 JEZIORO MARZEŃ (41) - serial
20.00 Rodzina zastępcza (57) - serial
20 30 Świat według Kiepskich - serial
21.05 WIĘCEJ NIŻWSZYSTKO - dramat, USA
21.30 Losowanie LOTTO i Szczęśliwego Numerka
23.00 Informacje, sport, pogoda
23.30 Różowe lata siedemdziesiąte (10) - serial komediowy, USA
00.00 Bumerang - pogram public.
00.30 ZABÓJCA Z MROKÓW - film dok.
01.40 Muzyka na BIS
05.00 Zakończenie programu
Logo-19


5.35 Kropka nad i - program pub!.
5.50 Tajemnice pocałunku (36/99) - telenowela rneks. (powt.)
6.35 Telesklep
7.05 Brzydula (119/169) - telenowela kolurnb. (powt.)
7.50 Szaleństwa Alvina wiewiórki - serial anirn.
8.15 Nowe przygody Guliwera - serial anim.
8.40 Huckelberry Finn - serial anirn.
9.05 Przygody Animków- serial anirn .
9.30 (na żywo) Łamisłówka- teleturniej
10.30 Telesklep
11.30 (na żywo) Tele Gra
12.30 Zwariowana forsa
13.00 Nowe przygody Guliwera
13.25 Szczeniak zwany Scooby Do
13.50 Przygody Animków
14.15 Szaleństwa Alvina wiewiórki
14.40 Król przedmieścia (2) - serial kom. pol. (powt.)
15.30 Milionerzy (powt.)
16.15 Brzydula (120/169) - telenowela kolumb.
17.10 Tajemnice pocałunku (37/99) - telenowela meks.
18.00 Rozmowy w toku - talkshow
19.00 TVN Fakty
19.30 Kropka nad i - program publ.
19.45 Sport
19.50 Pogoda
20.00 Urwanie głowy - kom. sens-. USA, 1996 (115 min)
21.55 Łowcy skarbów (3/22) - serial przygod. USA
22.55 TVN Fakty
23.10 Fakty, ludzie, pieniądze - magazyn gospodarczy
23.40 Maraton uśmiechu - program rozrywkowy
0.10 HBO na stojaka- program rozrywkowy
0.40 Extra Wizjer - magazyn
1.05 Nic straconego - programy powtórkowe
TV 4 2000-2006 logo
06.00 Strefa P - magazyn muzyczny
06.30 V Max - magazyn motoryzacyjny
07.00 Muzyczne listy - magazyn
07.50 Arthur (13) - serial animowany
08.15 Wspaniała podróż Nilsa Holgersona (6) - serial animowany
08.35 Beetleborgs (10) - serial
09.00 Fiorella (62) - serial
09.55 Życiowa szansa - teleturniej
10.50 Baza Pensacola (4) - serial
11.40 Tato, co Ty na to (10) - serial
12.05 Policyjny klan (7) - serial
13.00 Strefa P - magazyn muzyczny
13.30 V Max - magazyn motoryzacyjny
13.50 Arthur (14) - serial animowany
14.15 Wspaniała podróż Nilsa Holgersona (7) - serial animowany
14.35 Beetleborgs (11) - serial
15.00 Fiorella (63) - serial obyczajowy
16.00 Muzyczne listy - magazyn
17.00 Tato, co Ty na to (11) - serial komediowy, USA
17.30 HOT CHAT - pr. publicystyczny
17.45 Dziennik i prognoza pogody
18.00 Życiowa szansa - teleturniej
19.00 Cień anioła (18) - serial sens.
20.00 KAMELEON - serial sensacyjny, USA
20.55 AMERYKAŃSKA TRAGEDIA (2) - serial obyczajowy, USA
21.50 Dziennik
22.05 Informacje sportowe i prognoza pogody
22.15 Automobilizm: Mistrzostwa Świata w Rajdach Samochodowych - rajd Safari
23.15 Najemnicy (13) - serial sens.
00.15 Szwagierki - film kryminalny, Francja/Niemcy/USA
02.05 X Laski - program erotyczny
02.35 Muzyczne listy - mag. muz.
03.25 Strefa P - magazyn muzyczny
04.00 V Max - magazyn motoryzacyjny
04.30 Zakończenie programu

TVN 7
7.10 Dragon Bali Z - serial anim.
8.00 Labirynt namiętności (48) - telenowela
8.50 Nigdy cię nie zapomnę (46) - telenowela
9.40 Melrose Place (138) - serial
10.30 Łamisłówka
11.25 Big Brother 1
12.05 Porywy serca (15) - telenowela
12.55 Telesklep
15.05 Maska - serial anim.
15.30 Dragon Bali Z - serial anim.
15.55 Dragon Bali Z - serial anim.
16.15 Pełna chata (49) - serial
16.45 Szkoła złamanych serc (12) - serial
17.15 Władca zwierząt (7) - serial
18.10 Wzywam dr Brucknera (1) - serial
19.05 Melrose Place (139) - serial
20.00 Lekarze z Seattle - film obycz. USA (1995) wyk. Jensen Daggett, Donald Logue,Harrison Pruett, Jeffrey Sams, Vincent Ventresca, Sam McMurray
21.50 Władca zwierząt (8) - serial
22.45 Big Brother 1
23.30 Między życiem a śmiercią - film sensac. ang. (1997)
1.05 Braterski pocąłunek - film obycz. USA (1997)
2.45 Koniec programu


Tvpoloniaekran


07.05 Fotel - film animowany
07.15 Gdzie się podziały dinozaury - film animowany dla dorosłych
07.20 Zezem - serial komediowy
07.30 Wielka historia małych miast: Zakroczym - pr. A. Kozłowskiego
08.00 Wiadomości
08.10 Prognoza pogody
08.20 Klan (607) - telenowela, Polska
08.45 Bolek i Lolek - serial animowany
08.55 Zabawy językiem polskim - telet.
09.20 Wilki morskie - serial
09.45 Kolorowe nutki - pr. muzyczny
10.00 Rozumieć sztukę (3): Sztuka emocji - pr. Jerzego Madeyskiego
10.25 Pan Adam - program kulturalny
10.45 Ojczyzna-polszczyzna - program prof. Jana Miodka
11.00 Małe ojczyzny - film dok.
11.30 Rewizja nadzwyczajna - pr. hist.
12.00 Wiadomości
12.10 Polonica: Przez burzę - serial
13.40 Kochamy polskie seriale - telet.
14.05 Biografie: Ja, który mam podwójne życie... czyli dylemat Josepha Conrada (1) - film dokumentalny
15.00 Wiadomości
15.15 Eurotel - magazyn
15.25 Rozumieć sztukę (3): Sztuka emocji - pr. Jerzego Madeyskiego
15.50 Pan Adam - program kulturalny
16.10 Ojczyzna-polszczyzna - pr. prof. Jana Miodka
16.25 Rewizja nadzwyczajna: Powrót bohaterów - program historyczny
17.00 Teleexpress
17.20 Sportowy Express
17.25 Gość Jedynki
17.35 Bolek i Lolek - serial
17.45 Zabawy Bolka i Lolka - serial
17.55 Zabawy językiem polskim - telet.
18.20 Wilki morskie - serial
18.50 Klan (607) - telenowela
19.15 Dobranocka: Pomysłowy Dobromir
19.30 Wiadomości
19.55 Sport i prognoza pogody
20.05 POLONICA: PRZEZ BURZĘ (2/5) - serial historyczny, Niemcy
21.35 Wrocławski mikrokosmos
22.00 Panorama
22.20 Sport telegram i prognoza pogody
22.30 Wielkie chwile polskiego futbolu
23.30 Sprawa dla reportera - pr. publicystyczńy Elżbiety Jaworowicz
00.00 Monitor Wiadomości
00.15 Przyłbice i kaptury (8/9): A wężowi biada - serial historyczno-przygodowy, Polska
01.15 Pomysłowy Dobromir (3/19): Pracowity nosiwoda - serial animowany
01.30 Wiadomości (powt.)
01.55 Sport i prognoza pogody (powt.)
02.00 Klan (607) - telenowela, Polska
02.30 Polonica: Przez burzę (2/5) - serial historyczny, Niemcy
04.00 Wielkie chwile polskiego futbolu
05.00 Panorama
05.20 Sport telegram i prognoza pogody
05.30 Powtórzenia

TVP 3 Gdańsk
7.00   Zuzia i jej przyjaciele – kanadyjski serial dla dzieci
7.30   Kurier – program informacyjny, pogoda
7.45   Lisa i Paul – serial animowany
8.00   Panorama, Pogoda                                               
8.15   Magazyn Słupski
8.30   Kurier – program informacyjny, kalendarium, przegląd prasy, pogoda
8.45   Gość dnia
9.00   Zdumiewający świat zwierząt – animowany serial edukacyjny
9.30   Kurier – program informacyjny
9.40   Saga Jacksonów - współczesny, obyczajowy serial australijski, 1999. Reż: J.Callen, scen. R.Ward, E.Driver, wyst.: S.Whittaker, P. Tooney, D.Meade, E.Ashenden i inni.
10.30   Kurier – program informacyjny, kalendarium, przegląd prasy, pogoda
10.45   Telekurier – magazyn
11.15   Gość dnia
11.30   Kurier – program informacyjny, kalendarium, przegląd prasy, pogoda
11.45   50 lat TVP – z archiwum rozrywki
12.15   Jazda na maxa – zjazd
12.30   Kurier – program
12.35   Nauka i wojna   – film dokumentalny
13.30   Kurier – program informacyjny
13.45   Agrobiznes – rolniczy program informacyjny
14.00   Od niedzieli do niedzieli - magazyn
14.30   Kurier – program informacyjny
14.45   Eurotel - magazyn
15.00   Przygody szwajcarskiej rodziny Robinsonów – serial fabularny. Reż. John Laing, wyst.: Richard Thomas, Marge Gunn, Kieren Hutchoison, Charlotte Woollams, Mia Koning, Chantelle Jee, K.C. Kelly, Gerth Howells
15.30   Kurier – program informacyjny
15.40   Panorama, Pogoda, Sport 
15.57   Muzeum Historii Miasta Gdańska /powt.   
16.15   Gość "3"
16.30   Kurier – program informacyjny
16.45   Przegląd gospodarczy
17.15   Wyścigi Służewiec 2002
17.30   Kurier – program informacyjny
17.50   Panorama – flesz, Punkt–temat dnia
18.00   Panorama, Pogoda, Sport
18.20   Gdański Dywanik
18.50   Uśmiechnij się! – archiwalny program rozrywkowy
19.20   Regiony kultury
19.30   Badziewiakowie – serial
20.00   Telekurier – magazyn reporterów
20.30   Kurier – program informacyjny
20.50   Echa dnia
21.15   Magazyn Słupski/ powt.
21.30   Kurier gospodarczy
21.45   Panorama, Pogoda 
22.00   Eurotel – magazyn
22.15  To jest temat – reportaż
22.30   Kurier – program informacyjny
22.50   Narzeczona z Krainy Chłodu – film fab. prod. francuskiej, reż. Charles Nemes, 1983
0.20   Zakończenie programu.

Canal +
05:35    "Wirtual Lain" serial animowany dla dorosłych (K)
06:00    "Za drzwiami Actors Studio - Richard Dreyfuss" film dokumentalny (K) USA
07:05    Łapu Capu - chochliki telewizyjne (9 min)
07:15    Nie przegap magazyn informacyjny
07:25    Diabelski Młyn filmy animowane
08:00    "Teletubbies 2" serial animowany
08:25    "Spin City 4" serial komediowy (K) USA 1996-2000
08:50    Łapu Capu Extra - chochliki telewizyjne (28 min) (K)
09:20    "Śpiew miłości" reż.Julie Dash, wyk.Monica Arnold, Christian Kane, Essence Atkins, Vanessa Bell Calloway film obyczajowy (K) USA 2000
10:45    "Mansfield Park" reż.Patricia Rozema, wyk.Frances O'Connor, Jonny Lee Miller, Lindsay Duncan, Bruce Byron melodramat (K) W. Bryt. 1999
12:35    "Noce Harlemu" reż.Eddie Murphy, wyk.Eddie Murphy, Richard Pryor, Redd Foxx, Danny Aiello komedia sensacyjna (K) USA 1989
14:30    "Gorący czwartek " reż.Michał Rosa, wyk.Damian Lubas, Grzegorz Lempa, Daniel Nowak, Ewa Dałkowska film obyczajowy (K) Polska 1994
15:25    "Siedem grzechów głównych" reż.Sallie Aprahamian/Simon Curtis, wyk.Pete Postlethwaite, Geraldine James, Claire Rushbrook, Kaye Wragg serial obyczajowy (K) W. Bryt. 2000
16:20    "Norma Rae" reż.Martin Ritt, wyk.Sally Field, Beau Bridges, Ron Leibman, Pat Hingle dramat obyczajowy (K) USA 1979
18:10    "Zabić drania" reż.Antoni Stutz, wyk.Julie Bowen, Traci Lords, Dawn Maxey, Neal McDonough komedia (K) USA 1999
19:35    "Teletubbies 2" serial animowany
20:00    Diabelski Młyn filmy animowane
20:35    Nie przegap magazyn informacyjny
20:45    Łapu Capu - chochliki telewizyjne (9 min)
20:50    Kabaret Negliż program rozrywkowy
21:00    "Zbrodnia i kara na przedmieściu" reż.Rob Schmidt, wyk.Monica Keena, Ellen Barkin, Michael Ironside, Vincent Kartheiser film obyczajowy (K) USA 2000
22:35    "Zakładnicy" film dokumentalny (K)
23:30    "Łowcy wampirów" reż.John Carpenter, wyk.James Woods, Daniel Baldwin, Sheryl Lee, Thomas Ian Griffith horror (K) USA 1998
01:15    "Podróż Felicji" reż.Atom Egoyan, wyk.Bob Hoskins, Elaine Cassidy, Peter McDonald, Sheila Reid dramat obyczajowy (K) Kanada/W. Bryt. 1999
03:10    "Brat 2" reż.Aleksei Balabanov, wyk.Sergei Bodrov Jr, Victor Sukhorukov, Alexander Diachenko, Sergei Makovetsky film sensacyjny (K) Rosja 2000

TV Puls
07:00    Jak się robi...?
07:30    Telesklep
08:10    "Ulica zakochanych" reż.Jaime Humberto Hermosillo, wyk.Omar Fierro, Silvia Navarro, Juan Manuel Bernal, Sergio Basanez telenowela Meksyk 2000
09:05    "Kacper i przyjaciele" serial animowany USA
09:30    "Dziwny, wspaniały świat" serial dokumentalny (powt.)
10:00    "Dotyk anioła" reż.Tim van Patten, wyk.Roma Downey, Della Reese, Gerald McRaney, Delta Burke serial obyczajowy (powt.) USA 1994
11:00    "Kobiety mojego życia" reż.Wigbert Wicker, wyk.Günter Mack, Ursula Buschhorn, Julia Dahmen, Fritzi Eichhorn serial obyczajowy (powt.) Niemcy 1995
11:55    "Dzieje apostolskie" reż.Rigardt van den Bergh, wyk.Gerrit Schoonhoven, David Minnaar, Kevin Smith, Charlton George serial historyczny USA 1996
12:50    Telesklep
14:50    Program o dobrej książce magazyn
15:15    "Cudowne lata" wyk.Fred Savage, Alley Mills, Dan Lauria, Jason Hervey serial obyczajowy (powt.) USA 1987
15:45    "Kacper i przyjaciele" serial animowany (powt.) USA
16:10    "Kacper i przyjaciele" serial animowany USA
16:35    "Trawienie" "Było sobie życie" serial animowany Francja
17:05    "Kobiety mojego życia" reż.Wigbert Wicker, wyk.Günter Mack, Ursula Buschhorn, Julia Dahmen, Fritzi Eichhorn serial obyczajowy Niemcy 1995
18:00    Program o dobrej książce magazyn
18:30    "Cudowne lata" wyk.Fred Savage, Alley Mills, Dan Lauria, Jason Hervey serial obyczajowy USA 1987
19:00    "Dotyk anioła" reż.Tim van Patten, wyk.Roma Downey, Della Reese, John Dye, Kay Lenz serial obyczajowy USA 1994
20:00    Serwis Pulsu, Sport, Pogoda
20:20    "Paciorki jednego różańca" reż.Kazimierz Kutz, wyk.Marta Straszna, Augustyn Halotta, Jan Bógdoł, Ewa Wiśniewska dramat obyczajowy Polska 1979
22:15    "Nietykalni" reż.Colin Bucksey, wyk.Tom Amandes, William Forsythe, John Rhys-Davies, David James Elliott serial sensacyjny USA 1993
23:05    Piątka u Semki program publicystyczny
23:40    "Paciorki jednego różańca" reż.Kazimierz Kutz, wyk.Marta Straszna, Augustyn Halotta, Jan Bógdoł, Ewa Wiśniewska dramat obyczajowy (powt.) Polska 1979
01:35    Zakończenie programu 

Polonia 1
06:30    "Przyjaciele" serial animowany
07:20    "Stellina" reż.Delia Fiallo, wyk.Andrea Del Boca, Ricardo Darin telenowela Argentyna
08:00    Top Shop
12:10    "Rozgrywki wyższych sfer" reż.Martin Clutet, wyk.Sylvia Montanari, Orlando Carrio, Thelma Stefani, Manuel Suarez telenowela Argentyna
12:45    Top Shop
19:10    "Stellina" reż.Delia Fiallo, wyk.Andrea Del Boca, Ricardo Darin telenowela Argentyna
20:00    "Rozgrywki wyższych sfer" reż.Martin Clutet, wyk.Sylvia Montanari, Orlando Carrio, Thelma Stefani, Manuel Suarez telenowela Argentyna
20:30    "Tylko kto umrze może zmartwychwstać" reż.John Cromwell, wyk.Humphrey Bogart, Lizabeth Scott, Morris Carnovsky, William Prince film sensacyjny USA 1947
22:30    "Turcja" "Wędrówki Guliwera" serial dokumentalny
23:00    Seksplozja magazyn erotyczny
23:15    Dziewczyny z X-chata magazyn erotyczny
23:35    Co za szok - erotyczne wiadomości
23:50    Erosplaza magazyn erotyczny
00:05    Sex Laski magazyn erotyczny
00:25    Podglądacz magazyn erotyczny
00:45    Magazyn erotyczny
02:00    XXX Show magazyn erotyczny
02:15    Crazy Cat Show magazyn erotyczny
02:45    Zakończenie programu 

Polsat 2
05:30    Strefa P program muzyczny
06:00    Program muzyczny
06:30    Przygody Leona H. program satyryczny
07:00    Muzyka polska
08:00    Piosenka na życzenie
09:00    Program muzyczny
09:30    Muzyczny relax
11:30    Najzabawniejsze zwierzęta świata program rozrywkowy
12:30    Komicy występują w Polsacie
12:45    Program muzyczny
14:15    Dyżurny satyryk kraju program satyryczny
14:45    A ku ku program rozrywkowy
15:15    TV Market
15:30    Kalambury teleturniej
16:10    Informacje
16:30    "Życie jak poker" wyk.Aldona Orman, Dariusz Siatkowski telenowela Polska
17:00    Zamek czarodziejów teleturniej dla dzieci
17:30    Hot Chat program publicystyczny
17:45    Dziennik
18:00    "Duża przerwa" wyk.Beata Tyszkiewicz, Bernadetta Machała-Krzemińska, Sławomir Orzechowski, Andrzej Mastalerz serial komediowy Polska
18:30    "Życie jak poker" wyk.Aldona Orman, Dariusz Siatkowski telenowela Polska
19:15    Pasmo informacyjne
19:40    "Świat według Kiepskich" reż.Okił Khamidov, wyk.Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel - Sztuka, Bartek Żukowski, Basia Mularczyk serial komediowy Polska
20:05    VIP - wydarzenia i plotki
20:35    "Graczykowie" wyk.Joanna Kurowska, Zbigniew Buczkowski, Joanna Brodzik, Paweł Wawrzecki serial komediowy Polska
21:00    "Adam i Ewa" reż.Paweł Nowicki, wyk.Katarzyna Chrzanowska, Waldemar Goszcz, Agnieszka Korzeniowska, Iwona Bielska serial obyczajowy Polska 2000
21:30    Hot Chat program publicystyczny
21:50    Dziennik
22:05    TV Market
22:20    "Adam i Ewa" reż.Paweł Nowicki, wyk.Katarzyna Chrzanowska, Waldemar Goszcz, Agnieszka Korzeniowska, Iwona Bielska serial obyczajowy Polska 2000
23:00    Informacje
23:15    Komicy występują w Polsacie
23:30    Program muzyczny
00:15    "Rodzina zastępcza" wyk.Gabriela Kownacka, Piotr Fronczewski, Krystyna Janda, Maryla Rodowicz serial komediowy Polska
00:45    "Duża przerwa" wyk.Beata Tyszkiewicz, Bernadetta Machała-Krzemińska, Sławomir Orzechowski, Andrzej Mastalerz serial komediowy Polska
01:15    Pasmo informacyjne
01:30    "Życie jak poker" wyk.Aldona Orman, Dariusz Siatkowski telenowela Polska
02:00    "Świat według Kiepskich" reż.Okił Khamidov, wyk.Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel - Sztuka, Bartek Żukowski, Basia Mularczyk serial komediowy Polska
02:30    Program muzyczny
03:15    "Graczykowie" wyk.Joanna Kurowska, Zbigniew Buczkowski, Joanna Brodzik, Paweł Wawrzecki serial komediowy Polska
04:00    Dziennik
04:15    Hot Chat program publicystyczny
04:30    TV Market
04:45    "Adam i Ewa" reż.Paweł Nowicki, wyk.Katarzyna Chrzanowska, Waldemar Goszcz, Agnieszka Korzeniowska, Iwona Bielska serial obyczajowy Polska 2000

TMT
07:00    Program dnia
07:05    Teraz Muzyczna Telewizja
07:30    "Haruko Fukuanda" film dokumentalny W. Bryt.
08:00    Teraz Muzyczna Telewizja
09:00    W garnku - poradnik kulinarny
09:30    "Policjant" film dokumentalny W. Bryt.
10:00    Lato z TMT 2002 program rozrywkowy
10:30    TMT w krainie bajki filmy animowane
12:00    Telesprzedaż
12:15    Teraz Muzyczna Telewizja
13:00    "Haruko Fukuanda" film dokumentalny W. Bryt.
13:30    "Policjant" film dokumentalny W. Bryt.
14:00    Teraz Muzyczna Telewizja
14:30    "Powitanie Nowego Roku Księżycowego na Tajwanie" film dokumentalny 1998
15:00    Lato z TMT 2002 program rozrywkowy
15:30    TMT w krainie bajki filmy animowane
16:00    Teraz Muzyczna Telewizja
16:15    Telesprzedaż
16:30    Smak muzyki magazyn muzyczny
17:00    W garnku - poradnik kulinarny
17:30    Men magazyn dla mężczyzn
18:00    Telesprzedaż
18:30    Auto Plus TV magazyn motoryzacyjny
19:00    Lato z TMT 2002 program rozrywkowy
19:30    TMT w krainie bajki filmy animowane
20:00    Telesprzedaż
20:30    Japan Video Topic - nowinki z Japonii magazyn
21:10    Teraz Muzyczna Telewizja
21:30    TMT - Trucker Music Television magazyn
22:00    Smak muzyki magazyn muzyczny
22:30    Auto Klub magazyn motoryzacyjny
23:00    Lato z TMT 2002 program rozrywkowy
23:30    Teraz Muzyczna Telewizja
00:00    Zakończenie programu 

Polsat Sport
09:00    Turniej ATP Swedish Open w Bastad - finał Tenis ziemny (powt.)
11:00    Classic Grand Prix w Sheffield Lekkoatletyka
13:00    Najpiękniejsze bramki Mundialu
13:30    mecz Urugwaj - Dania Mundial 2002 - najlepsze z najlepszych (powt.)
15:25    Najpiękniejsze bramki Mundialu
15:30    mecz Francja - Urugwaj Mundial 2002 - najlepsze z najlepszych (powt.)
17:25    Najpiękniejsze bramki Mundialu
17:30    Raz, Dwa, Trzy - ilustrowany tygodnik sportowy
18:00    Magazyn golfowy
18:30    mecz Senegal - Urugwaj Mundial 2002 - najlepsze z najlepszych (powt.)
20:25    Turniej ATP Stuttgart Mercedes Cup - 1 runda Tenis ziemny
22:25    Mityng IAAF Grand Prix w Zagrzebiu Lekkoatletyka (powt.)
00:25    Najpiękniejsze bramki Mundialu 

Canal + Żółty
05:50    Zakończenie programu
12:05    Łapu Capu - chochliki telewizyjne (9 min)
12:15    Nie przegap magazyn informacyjny
12:25    Diabelski Młyn filmy animowane
13:00    "Teletubbies 2" serial animowany
13:25    "Za drzwiami Actors Studio - Richard Dreyfuss" film dokumentalny USA
14:20    "Weekend" reż.Brian Skeet, wyk.Deborh Kara Unger, Gena Rowlands, D. B. Sweeney, Brooke Shields film obyczajowy USA 1999
16:00    "Wyspa Jaszczurów" Świat wysp film dokumentalny
16:55    "Tart" reż.Christina Wayne, wyk.Melanie Griffith, Dominique Swain, Brad Renfro, Lacey Chabert film obyczajowy USA 2001
18:30    "Dobre rady" reż.Steve Rash, wyk.Charlie Sheen, Denise Richards, Angie Harmon, Jon Lovitz komedia USA 2001
20:00    "Cudowne miejsce" reż.Jan Jakub Kolski, wyk.Adam Kamień, Grażyna Błęcka-Kolska, Krzysztof Majchrzak, Elżbieta Dębska film psychologiczny Polska 1994
21:35    "Rubikon - akcja ostatniej szansy" reż.Ian Gilmour, wyk.Brian McNamara, Marjean Holden film SF USA 2000
23:10    "Samotni" reż.David Ondricek, wyk.Jitka Schneiderova, Sasa Rasilov, Ivan Trojan, Mikulas Kren komedia obyczajowa Czechy 2000
01:00    "Wichrowe wzgórza" reż.Peter Kosminsky, wyk.Juliette Binoche, Ralph Fiennes, Janet McTeer, Sophie Ward melodramat USA 1992
02:45    Zakończenie programu 

Le Cinema
14.00 Płomienny łucznik (L'Arciere Di Fuoco) film historyczno-kostiumowy, Francja/Włochy/Hiszpania, 1971, 107min.
16.00 Galijczyk (Gallego) dramat, Hiszpania, 1988, 116 min.
18.00 Szare wilki (Sieryje Woki) film sensacyjny, Rosja, 1993, 75 min.
20.00 Dokument. Legendy kina: Otto Preminger, Studio Company, 2002, 30 min.
20.30 Trójkąt (Triplex) komedia kryminalna, Francja, 1991, 104 min.
22.30 Exodus (Exodus) dramat, USA, 1961, 213 min.

Discovery Travel & Adventure
09:00    Wędkarski świat Rexa Hunta
09:55    Makgadikgadi Afryka nieznana
10:20    Podróże na chybił trafił
10:50    Szalone podróże Phila Keoghana
11:15    Kanada Świat według Anny Walker
11:45    Akwanauci
12:15    Brytyjskie wyspy dziewicze Wielka wyprawa Karaiby
12:40    Święto smakoszy - przez Kanadę z Gregiem i Maxem
13:10    Madagaskar Samotna planeta
14:05    Wyspy Winwarda Nowi odkrywcy
15:00    Wędkarski świat Rexa Hunta
15:55    Makgadikgadi Afryka nieznana
16:20    Podróże na chybił trafił
16:50    Szalone podróże Phila Keoghana
17:15    Kanada Świat według Anny Walker
17:45    Akwanauci
18:15    Brytyjskie wyspy dziewicze Wielka wyprawa Karaiby
18:40    Święto smakoszy - przez Kanadę z Gregiem i Maxem
19:10    Madagaskar Samotna planeta
20:05    Wyspy Winwarda Nowi odkrywcy
21:00    Wędkarski świat Rexa Hunta
21:55    Makgadikgadi Afryka nieznana
22:20    Podróże na chybił trafił
22:50    Szalone podróże Phila Keoghana
23:15    Kanada Świat według Anny Walker
23:45    Akwanauci
00:15    Brytyjskie wyspy dziewicze Wielka wyprawa Karaiby
00:40    Święto smakoszy - przez Kanadę z Gregiem i Maxem
01:10    Madagaskar Samotna planeta
02:05    Wyspy Winwarda Nowi odkrywcy
03:00    Zakończenie programu 

Junior/Filmax
06:00    "Świat dzikich zwierząt Toyoty" serial przyrodniczy W. Bryt.
06:30    "Poochini" serial animowany USA
07:00    "Hoboczaki" serial dla dzieci
07:30    "Mumia Niania" serial animowany Francja
08:00    "Przygody Artura" serial animowany
08:30    "Biały Kieł" serial przygodowy Australia
09:00    "Poochini" serial animowany USA
09:30    "Wyprawy" serial podróżniczy Hiszpania
10:30    "Tylko popatrz" telenowela Wenezuela
11:00    "Świat dzikich zwierząt Toyoty" serial przyrodniczy W. Bryt.
11:30    "Poochini" serial animowany USA
12:00    "Hoboczaki" serial dla dzieci
12:30    "Mumia Niania" serial animowany Francja
13:00    "Przygody Artura" serial animowany
13:30    "Biały Kieł" serial przygodowy Australia
14:00    "Poochini" serial animowany USA
14:30    "Wyprawy" serial podróżniczy Hiszpania
15:30    "Tylko popatrz" telenowela Wenezuela
16:00    "Świat dzikich zwierząt Toyoty" serial przyrodniczy W. Bryt.
16:30    "Poochini" serial animowany USA
17:00    "Hoboczaki" serial dla dzieci
17:30    "Mumia Niania" serial animowany Francja
18:00    "Przygody Artura" serial animowany
18:30    "Biały Kieł" serial przygodowy Australia
19:00    "Poochini" serial animowany USA
19:30    "Wyprawy" serial podróżniczy Hiszpania
20:30    "Tylko popatrz" telenowela Wenezuela
21:00    "Eskorta 2" Filmax reż.Gary Graver, wyk.Peter Banner, Callista Carradine, Scott Coppola, Robert Donavan thriller USA 1997
22:45    "Kocur" reż.Abel Ferrara, wyk.Peter Weller, Kelly McGillis, Charles Durning, Frederic Forrest thriller USA 1989
00:30    "Pies przed sądem" reż.Sean McNamara, wyk.Ron Perlman, Randy Travis, Scott Bakula, Bobby Edner dramat obyczajowy USA 1999
02:10    Zakończenie programu 

MiniMax/Hyper
06:00    "W starym młynie" "Zaczarowany Ołówek" serial animowany Polska
06:15    "Koszmarna noc" "Lis Leon" serial animowany Polska
06:25    "Mysikrólik" "Przygód kilka wróbla Ćwirka" serial animowany Polska
06:30    "Sprzątanie"/"Lekcje matematyki" "Sztruksik" serial animowany Kanada
06:55    "Ethelbert i gęsi z Kanady" "Tygrysek Ethelbert" serial animowany W. Bryt.
07:00    "Rekin"/"Uchatka" "Stinky i Jake przedstawiają" serial animowany W. Bryt.
07:25    "Nosorożec"/"Goryl" "Stinky i Jake przedstawiają" serial animowany W. Bryt.
07:50    "Na ratunek" "Kot Billy" serial animowany
08:20    "Dzisiejsza młodzież" "Królik Milczek" serial animowany W. Bryt.
08:25    "Jurajska gorączka" "Chłopiec z malajskiej wioski" serial animowany Filipiny
08:50    "Frederico z Argentyny" "Mój świat tańca" serial dokumentalny Francja
09:05    "Wyspa przygód" wyk.Heath Bergersen, Greg Carroll, Clinton Voss, Adam Briggs serial dla dzieci Australia 1993
09:30    "Krążek do bramki" "Zaczarowany Ołówek" serial animowany Polska
09:45    "Wędkarstwo" "Lis Leon" serial animowany Polska
09:50    "Sąsiad" "Przygód kilka wróbla Ćwirka" serial animowany Polska
10:00    "Dobranoc Sztruksiku"/"Mydlenie oczu" "Sztruksik" serial animowany Kanada
10:25    "Ethelbert i niedźwiedź polarny" "Tygrysek Ethelbert" serial animowany W. Bryt.
10:30    "Słoń"/"Pies myśliwski" "Stinky i Jake przedstawiają" serial animowany W. Bryt.
10:55    "Lew"/"Zebra" "Stinky i Jake przedstawiają" serial animowany W. Bryt.
11:20    "Gołąb w potrawie" "Kot Billy" serial animowany
11:50    "Księgarnia" "Królik Milczek" serial animowany W. Bryt.
11:55    "Pierwszy dzień w szkole" "Chłopiec z malajskiej wioski" serial animowany Filipiny
12:20    "Julia z Meksyku" "Mój świat tańca" serial dokumentalny Francja
12:35    "Wyspa przygód" wyk.Heath Bergersen, Greg Carroll, Clinton Voss, Adam Briggs serial dla dzieci Australia 1993
13:00    "Mały kowboj" "Zaczarowany Ołówek" serial animowany Polska
13:10    "Gwiazdka Lisa Leona" "Lis Leon" serial animowany Polska
13:20    "Spółka z Jaskółką" "Przygód kilka wróbla Ćwirka" serial animowany Polska
13:30    "Lodowe marzenia"/"Kartka okolicznościowa" "Sztruksik" serial animowany Kanada
13:55    "Ethelbert i krab pustelnik" "Tygrysek Ethelbert" serial animowany W. Bryt.
14:00    "Grzechotnik"/"Skunks" "Stinky i Jake przedstawiają" serial animowany W. Bryt.
14:25    "Gnu"/"Green" "Stinky i Jake przedstawiają" serial animowany W. Bryt.
14:50    "Zapomniany przyjaciel" "Kot Billy" serial animowany
15:20    "Prognoza pogody" "Królik Milczek" serial animowany W. Bryt.
15:25    "Konsola" "Chłopiec z malajskiej wioski" serial animowany Filipiny
15:50    "Jouldouz z Kazachstanu" "Mój świat tańca" serial dokumentalny Francja
16:05    "Wyspa przygód" wyk.Heath Bergersen, Greg Carroll, Clinton Voss, Adam Briggs serial dla dzieci Australia 1993
16:30    "Pojedynek w buszu" "Zaczarowany Ołówek" serial animowany Polska
16:40    "Serce i szpada" "Lis Leon" serial animowany Polska
16:50    "Remont z przeszkodami" "Przygód kilka wróbla Ćwirka" serial animowany Polska
17:00    "Statek Ahoj"/"Specjalne danie" "Sztruksik" serial animowany Kanada
17:25    "Ethelbert i kangury" "Tygrysek Ethelbert" serial animowany W. Bryt.
17:30    "Wydra morska"/"Sęp" "Stinky i Jake przedstawiają" serial animowany W. Bryt.
17:55    "Sowa"/"Ośmiornica" "Stinky i Jake przedstawiają" serial animowany W. Bryt.
18:20    "Kot detektyw" "Kot Billy" serial animowany
18:50    "Indyk" "Królik Milczek" serial animowany W. Bryt.
18:55    "Klątwa Apepa" "Księżniczka Nilu" serial animowany Francja
19:20    "Nougzar z Gruzji" "Mój świat tańca" serial dokumentalny Francja
19:35    "Wyspa przygód" wyk.Heath Bergersen, Greg Carroll, Clinton Voss, Adam Briggs serial dla dzieci Australia 1993
20:00    Making of: Asterix HYPER - PROGRAM POŚWIĘCONY GROM KOMPUTEROWYM
20:15    Commandos 2 Fresh Air magazyn
20:30    "Konzol Gamez!" FIFA 2001 / Sudden Strike / 4x4 Evolution / Red Alert 2 / Airline ... serial dokumentalny
21:00    Klipy program muzyczny
21:30    ECTS 1
21:45    Klipy program muzyczny
22:00    "IRIA" ANIME serial animowany
22:30    Odjazdy nie zalecane magazyn sportów ekstremalnych
23:00    Klipy program muzyczny
23:30    "IRIA" ANIME serial animowany
00:00    Zakończenie programu 

Mezzo
05:00    Amalia Rodrigues koncert
05:40    "O Fado: une nostalgie atlantique" film dokumentalny
06:30    "Voyage a Cythere" film dokumentalny
07:30    Festiwal Radio France koncert
08:30    "Points de vue d'Afrique - Montpellier Danse" film dokumentalny
10:30    Les Saisons Joseph Haydn koncert
11:45    Messe en re mineur ? Nelson ? Joseph Haydn koncert
12:30    A l'affiche wiadomości muzyczne
12:40    Sur un plateau wiadomości muzyczne
13:00    Flaneries musicales d'ete, Reims koncert
14:00    Festiwal Radio France koncert
15:00    Jan Sebastian Bach koncert
15:55    La Danse de la Debla widowisko muzyczne
16:30    A l'affiche wiadomości muzyczne
16:40    Sur un plateau wiadomości muzyczne
17:00    Les Vepres Wolfgang Amadeusz Mozart koncert
18:30    Koncert fortepianowy nr 19 Wolfgang Amadeusz Mozart
19:15    Offenbach, Gasparov i Bartók koncert
20:15    A l'affiche wiadomości muzyczne
20:25    Sur un plateau wiadomości muzyczne
21:00    "Vienne, un jazz millesime 1981-2001" film dokumentalny
21:55    Jazz Machine Elvin Jones koncert
23:00    A l'affiche wiadomości muzyczne
23:10    Sur un plateau wiadomości muzyczne
23:30    hommage a Louis Armstrong Trumpet Summit koncert
00:30    Pernambuco em Canto koncert
01:30    Amalia Rodrigues koncert
02:10    "O Fado: une nostalgie atlantique" film dokumentalny
03:00    Hommage a Cal Tjader koncert
04:00    Les New York Voices koncert 

Fashion TV
05:00    Hity ubiegłych sezonów
07:00    Hity tygodni mody, zima 02/03
10:30    Model Flat
12:00    Modelki
13:00    Hity tygodni mody, zima 02/03
14:00    Hity ubiegłych sezonów
14:30    Model Flat
15:30    Hity tygodni mody, zima 02/03
18:30    Model Flat
19:00    Hity tygodni mody, zima 2002
21:00    Modelki
22:00    Hity ubiegłych sezonów
22:30    Model Flat
01:00    Hity tygodni mody, zima 02/03
02:00    Modelki
03:00    Hity tygodni mody, zima 02/03 

VIVA
06:00    Pobudka z Vivą program muzyczny
09:00    VIVAMAT magazyn muzyczny
12:00    Voll Viva magazyn muzyczny
13:00    Chartsurfer na życzenie - przegląd list przebojów (powt.)
14:00    Co jest grane? magazyn wydarzeń muzycznych
15:00    Billy Crawford, Cosmic Gate, Pulsedriver i Jeanette - gorąca linia Vivy Interaktiv In School
17:00    Interaktiv - Best Of Interaktiv 2002 program muzyczny
18:00    Scooter Planet Viva magazyn muzyczny
19:00    Xavier Naidoo Voll Viva magazyn muzyczny
20:00    Chartsurfer USA - notowania amerykańskich list przebojów magazyn muzyczny
21:00    Szybkie przewijanie magazyn muzyczny
22:00    Talk show muzyczny Olivera Pochera (powt.)
23:00    Club Rotation - obrotowy klub taneczny VIVY z Daisy Dee, czyli jump do upadłego (powt.)
00:00    Szybkie przewijanie magazyn muzyczny (powt.)
01:00    Nocny express program nocny 

Avante
05:30    Świat samochodów magazyn motoryzacyjny
06:00    Podniebni gliniarze
06:30    Nowoczesna technika
07:00    Peking To Paris
07:30    Vulcan Słynne samoloty
08:00    Elite Choppers, Birds Of Prey
09:00    Rosyjski Program Kosmiczny
10:00    Chris Craft 262 Sport Deck Świat morza
10:30    Tempting Fate Month Everest - Góra marzeń i zagłady
11:30    Świat samochodów magazyn motoryzacyjny
12:00    Podniebni gliniarze
12:30    Nowoczesna technika
13:00    Peking To Paris
13:30    Vulcan Słynne samoloty
14:00    Elite Choppers, Birds Of Prey
15:00    Rosyjski Program Kosmiczny
16:00    Chris Craft 262 Sport Deck Świat morza
16:30    Tempting Fate Month Everest - Góra marzeń i zagłady
17:30    Świat samochodów magazyn motoryzacyjny
18:00    Journalist Of The Future Horyzonty
18:30    Ford Thunderbolt Amerykańskie bolidy magazyn motoryzacyjny
19:00    US Airforce Combat Wing Walki powietrzne
19:30    Klasyka na wodzie
20:00    Paintball
20:30    Peking To Paris
21:00    Dookoła świata na dwóch kółkach
21:30    Nowoczesna technika
22:00    Samotna góra
23:00    Fighters 2000 Lotnictwa świata
00:00    Journalist Of The Future Horyzonty
00:30    Ford Thunderbolt Amerykańskie bolidy magazyn motoryzacyjny
01:00    US Airforce Combat Wing Walki powietrzne
01:30    Klasyka na wodzie
02:00    Paintball
02:30    Peking To Paris
03:00    Dookoła świata na dwóch kółkach
03:30    Nowoczesna technika
04:00    Samotna góra 

TV Dami
09:45    Muzyczna Dami program muzyczny
10:00    Teledziennik (powt.)
10:15    Dami Net
10:20    Muzyczna Dami program muzyczny
10:30    Przerwa w programie
14:00    "Płomienny łucznik" reż.Giorgio Ferroni, wyk.Giuliano Gemma, Silvia Dionisio, Mark Damon, Pierre Cresso film historyczny Francja/Włochy 1971
16:00    Muzyczna Dami program muzyczny
17:20    Teledziennik, Sport i Prognoza pogody
17:40    Bez Montażu program publicystyczny (na żywo)
18:00    "Szare wilki" reż.Igor Gostiew, wyk.Rolan Bykov, Lew Durov, Aleksandr Belyawsky, Bogdan Stupka film sensacyjny Rosja 1993
20:00    Teledziennik, Sport i Prognoza pogody
20:15    Dami Net
20:25    Muzyczna Dami program muzyczny
20:30    "Trójkąt" reż.Georges Lautner, wyk.Cecile Pallas, Patric Chesnais, Francois-Eric Gendron, Julien Courbey komedia kryminalna Francja 1991
22:15    Teledziennik, Sport i Prognoza pogody
22:30    "Exodus" reż.Otto Preminger, wyk.Paul Newman, Eva Marie Saint, Lee J. Cobb, Sal Mineo dramat historyczny USA 1960
02:00    Zakończenie programu 

WTK
10:00    Puls dnia - serwis informacyjny
10:15    Bajki dla dzieci
10:30    Program lokalny
11:00    Muzyka z WTK
12:00    "Rozwód: on" reż.Waris Hussein, wyk.Elizabeth Taylor, Richard Burton, Carrie Nye, Barry Foster film obyczajowy USA 1973
13:40    'Pod pretekstem'
14:00    "Artur i mamuśka" serial komediowy Australia 1987
14:30    Program lokalny
15:00    "Pułapka" serial kostiumowy
15:25    Wyprawy kulinarne magazyn kulinarny
15:45    Sekrety kobiety magazyn
16:05    Arena program sportowy
16:30    Program lokalny
17:00    Drezno Europejskie ogrody zoologiczne
17:30    Z familijnego archiwum program historyczny
17:50    Puls dnia - serwis informacyjny
18:00    Bajki dla dzieci
18:10    Książka nie tylko do poduszki - nowości wydawnicze
18:40    Puls dnia - serwis informacyjny
19:05    Obserwator magazyn leszczyński
19:30    Muzyka z WTK
20:00    Puls dnia - serwis informacyjny
20:20    "W cztery strony świata" serial przyrodniczy
20:50    Scena magazyn kulturalny
21:10    Wileńskie polonica - Kresy Wschodnie w obiektywie PTTK Rataje
21:35    Motomania magazyn motoryzacyjny
22:00    Program lokalny
22:30    Puls dnia - serwis informacyjny
23:00    Zakończenie programu 

BBC Prime
05:00    "Wezwij szefa" serial dokumentalny
05:40    Dzielenie Megamatematyka program edukacyjny
06:00    Ucząc się języków kurs języka włoskiego
06:30    Follow Through kurs języka angielskiego
07:00    Spryciarze program dla dzieci
07:15    Bajkotwórcy program dla dzieci
07:30    Magiczny zwierzęcy show program dla dzieci
07:45    Bodger i Badger program dla dzieci
08:00    Baw się razem z nami program dla dzieci
08:20    Niebieski Piotruś program dla dzieci
08:45    Ogrodowi najeźdźcy magazyn
09:15    Prawdziwe pokoje magazyn stylistyczny
09:45    Zgadnij, co to jest? teleturniej
10:15    "Planety: Życie" serial dokumentalny
11:15    The Weakest Link quiz
12:00    The Ozmo English Show kurs języka angielskiego
12:30    "Wilki i bizon - starożytne przymierze" serial dokumentalny
13:30    "Lovejoy" serial obyczajowy
14:30    Ogrodowi najeźdźcy magazyn
15:00    Spryciarze program dla dzieci
15:15    Bajkotwórcy program dla dzieci
15:30    Magiczny zwierzęcy show program dla dzieci
15:45    Bodger i Badger program dla dzieci
16:00    Baw się razem z nami program dla dzieci
16:20    Niebieski Piotruś program dla dzieci
16:45    "Vanity Fair" serial obyczajowy
17:45    "Schronisko w Battersea" serial dokumentalny
18:15    "Szpital zwierzęcy" serial dokumentalny
18:45    The Weakest Link quiz
19:30    "Lekarze" serial obyczajowy
20:00    "EastEnders" telenowela
20:30    "Vicar Of Dibley" serial komediowy
21:10    "Gliny" serial kryminalny
22:00    Goodness Gracious Me program rozrywkowy
22:30    Parkinson wywiady
23:30    "Katedry" serial dokumentalny
00:00    "Between The Lines" serial obyczajowy
01:00    "Sekrety II Wojny Światowej: V2" serial dokumentalny
02:00    "Niesamowite istoty: Potwór z Loch Ness" serial dokumentalny
02:30    "Niesamowite istoty: Wielka stopa" serial dokumentalny
03:00    Autentyczna i ironiczna historia Henryka V program edukacyjny
03:50    Ever Wondered? program edukacyjny
04:00    Muzeum sztuki nowoczesnej program edukacyjny
04:30    Geometria nieeuklidesowa program edukacyjny 

Nova
05:55    Śniadanie z Novą
08:30    "Teletubusie" serial animowany
09:00    "Z płetwonurkami dookoła świata" serial dokumentalny USA 1999
09:50    "Zaginiony świat" wyk.P. McCauley, R. Blakely, W. Snow serial przygodowy Australia/Kanada/Nowa Zelandia 1999
10:35    "Majorka" wyk.P. Atanasow, H. Borgmann, Y. Burbach telenowela Niemcy 1999
11:30    "Rosalinda" wyk.S. Ortiz, G. Pérez, F. Caballer telenowela Meksyk 1999
12:15    "W ślepym zaułku" reż.Bill Corcoran, wyk.William Devane, Kevin Dobson, Michele Lee, Donna Mills serial obyczajowy USA 1997
13:10    "Dziki księżyc" telenowela Argentyna 1999-2000
14:00    "Zbuntowany anioł" telenowela Argentyna 1998
14:50    "Gwiezdne wrota 4" wyk.Richard Dean Anderson, Amanda Tapping serial SF USA 2000
15:35    "Yago, syn dżungli" wyk.F. Arana, G. Neyra telenowela Argentyna 2001
16:30    Koło fortuny teleturniej
17:00    Zaryzykuj teleturniej
17:25    Teraz z regionów
17:35    "J.A.G. 5" wyk.David James Elliott serial sensacyjny USA 1999
18:25    Prognoza pogody
18:30    "Żar tropików" wyk.Rob Stewart, Carolyn Dunn, Pedro Armendariz, John David Bland serial sensacyjny Kanada 1991
19:30    Wiadomości
20:00    Nakręć to! program rozrywkowy
20:30    "Akademia policyjna 3: Z powrotem do szkoły" reż.Jerry Paris, wyk.Steve Guttenberg, Bubba Smith, David Graf, Michael Winslow komedia USA 1986
22:10    TELE TELE program rozrywkowy
22:50    "Bez wyjścia" reż.Damian Lee, wyk.Jeff Wincott, Philip Jarret, Richard Fitzpatrick, Dennis O'Connor film sensacyjny Kanada 1995
00:20    Prognoza pogody
00:25    "Miasteczko South Park 3" serial animowany dla dorosłych USA 1997
00:50    "Medicopter 117" reż.T. Nikel, wyk.A. Freese, R. Grenkowitz, W. Krewe, S. Falck serial obyczajowy Niemcy 1997

ST 1
07:00    Świat w obrazach magazyn publicystyczny
07:25    Wiadomości Czeskiej telewizji
07:50    Telezakupy magazyn
08:00    Infotext
08:20    Żywa panorama
08:45    "Dzieci Noego" serial przyrodniczy Francja 1999
08:50    "Dzieci Noego" serial przyrodniczy Francja 1999
09:00    Telewizja najmłodszym filmy animowane dla dzieci
09:30    "Znamię" reż.M. Gogálová, wyk.E. Vášáryová, F. Dibarbora, Ľ. Paulovič, J. Vrábel serial dla dzieci Słowacja 1985
10:00    "Obrońcy przyrody" serial dokumentalny Francja 1999
10:30    "Doktor Quinn 5" wyk.Jane Seymour serial obyczajowy USA 1996
11:20    Telezakupy magazyn
11:30    Szansa magazyn
12:00    Żywa panorama
13:00    Infotext
13:20    Chata Rainera program dokumentalny
13:30    Mój dom, mój zamek magazyn
14:00    "Pacific Blue" wyk.J. Davidson, P. Trickey, D. Vogel serial sensacyjny USA 1997
15:00    "Król bydła" telenowela Brazylia 1995
15:50    Chata Teryho program dokumentalny
16:00    Koło czasu magazyn historyczny
16:30    Maxigra teleturniej dla dzieci
17:00    Telewizyjne archiwum dziecięce programy dla dzieci
17:50    Minuty dnia - informacje z kraju i ze świata
18:00    "Spojrzenie kobiety" telenowela Meksyk 1997
18:45    Album muzyki świata program muzyczny
18:55    Dobranocka program dla dzieci
19:05    Przepisy na każdy dzień magazyn kulinarny
19:10    Keno 10 magazyn
19:20    Prognoza pogody
19:30    Wiadomości
19:50    Sport
20:00    Menu program rozrywkowy
20:30    "Třikrát život, třikrát smrt" reż.L. Bělohradská/A. Procházková/H. Kofránková, wyk.L. Hlavica, B. Navrátil, V Dlouhý, M. Preiss film obyczajowy Czechy 1998
21:55    "Spotkanie z Hanną Ponicką" film dokumentalny Słowacja 1992
22:15    "Nash Bridges" wyk.Don Johnson serial kryminalny USA 1996
23:00    Ameryka, Ameryka program publicystyczny o historii muzyki w USA
23:30    Motomagazyn sport magazyn motoryzacyjny
23:55    Wiadomości
00:15    Telezakupy magazyn
00:30    Zakończenie programu 

RTPI
06:00    ATLÂNTIDA talk show
07:30    ENTRE NÓS
08:00    BOM DIA PORTUGAL Directo
11:00    PRAÇA DA ALEGRIA Directo
14:00    JORNAL DA TARDE Directo
15:00    A IDADE DA LOBA e 52
16:30    JÚNIOR program dla dzieci
17:30    ENTRE NÓS
18:00    NOTÍCIAS DE PORTUGAL program informacyjny
19:00    PONTOS DE FUGA
19:30    QUEBRA CABEÇAS (V)
20:15    BANQUEIRA DO POVO
21:00    TELEJORNAL Directo
22:00    O JOGO DA ESPERA
23:00    CONVERSAS DE MÁRIO SOARES (II série)
00:00    MADEIRA COCKTAILS
01:00    BANQUEIRA DO POVO
02:00    JORNAL 2
02:55    CONTRA-INFORMAÇĂO
03:00    QUEBRA CABEÇAS (V)
03:45    CONVERSAS DE MÁRIO SOARES (II série)
04:45    PONTOS DE FUGA 

France 3
05:05    Zakończenie programu
06:00    Euronews program informacyjny
07:00    TO3 program dla dzieci
10:55    Sur la route du tour magazyn
11:40    Bon appetit, bien sur program kulinarny
12:00    Le 12/14 programy regionalne
13:05    Le Journal de RFO magazyn informacyjny
13:25    C'est mon choix magazyn
14:30    "Drole de dames" serial komediwy USA 1997
15:15    "Daleka droga" reż.David Greene, wyk.Jill Clayburgh, Tom Skerritt, Mimi Kuzyk, Rosemary Dunsmore dramat obyczajowy USA 1986
16:50    "T-Bone 'n Weasel" reż.Lewis Teague, wyk.Gregory Hines, Christopher Lloyd, Rip Torn, Ned Beatty komedia obyczajowa USA 1992
18:20    Questions pour un champion teleturniej
18:45    La sante d'abord magazyn
18:50    Le 19/20 programy regionalne
20:35    Tout le sport magazyn sportowy
20:55    "Akcja Hera" reż.Henri Decoin, wyk.Jean Gabin, Lino Ventura, Megali Noel, Marco Dalio film kryminalny Francja 1955
22:45    Prognoza pogody
22:50    Soir 3 wiadomości
23:15    Vie privee, vie publique magazyn
01:00    "Le roman noir d'un fait divers" film dokumentalny
02:30    Les nuits de France 3 magazyn 

ZDF
05:00    "Śmierć na Nilu" Świat powieści film dokumentalny (powt.)
05:30    Magazyn poranny
09:00    Wiadomości
09:05    Pełen dzbanek - codzienny serwis magazyn poranny
10:00    Wiadomości
10:03    "Lekarz kobiecy dr Markus Merthin" serial obyczajowy Niemcy 1994
10:50    "Moda na sukces" telenowela USA 1995
11:30    Praktyka magazyn medyczny
12:00    Wiadomości
12:15    Drehscheibe Deutschland magazyn rozmaitości
13:00    Magazyn popołudniowy
14:00    Wiadomości
14:15    "Discovery - odkrywamy świat" serial dokumentalny
15:00    Wiadomości
15:10    Spór o trzeciej magazyn prawny
16:00    Wiadomości
16:15    Ryzyko teleturniej
17:00    Wiadomości
17:15    Halo Niemcy magazyn aktualności
17:40    Ludzie dzisiaj magazyn dokumentalny
17:50    "Stary" serial kryminalny Niemcy 1997
19:00    Wiadomości
19:20    Prognoza pogody
19:25    WISO magazyn gospodarczy
20:15    "Bohaterowie mają trudniej" reż.Klaus Gendries, wyk.Klaus Wennemann, Anja Kruse, David Lütgenhorst, Philip Nowak komedia Niemcy 1997
21:45    Wiadomości
22:15    "Dzika orchidea" reż.Zalman King, wyk.Mickey Rourke, Jacqueline Bisset, Carre Otis, Assumpta Serna film erotyczny USA 1990
00:00    Wiadomości
00:15    Body Rock Fantastic Voyages program kulturalny
01:10    Space is the Place Fantastic Voyages program kulturalny
02:15    Wiadomości
02:20    30 lat temu program dokumentalny
02:40    Wiadomości
02:45    Spór o trzeciej magazyn prawny (powt.)
03:35    WISO magazyn gospodarczy (powt.)
04:20    Praktyka magazyn medyczny (powt.)
04:45    nightscreen program komputerowy 

PRO 7
05:10    Galileo magazyn popularnonaukowy (powt.)
05:30    S.A.M. magazyn informacyjny (powt.)
06:25    TAFF magazyn aktualności (powt.)
07:20    Historie miłosne z Andreasem Türckiem magazyn rozrywkowy
08:15    Talk Talk Talk talk show (powt.)
09:15    "Zagadka Trójkąta Bermudzkiego" reż.Norberto Barba, wyk.Graham Bweckel, Charlotte D'Amboise, Ron Canada, Tom Verica film SF (powt.) USA 1999
10:55    "Części intymne" reż.Betty Thomas, wyk.Howard Stern, Robin Quivers, Fred Norris, Gary Dell'Abate komedia (powt.) USA 1996
13:00    S.A.M. magazyn informacyjny
14:00    Arabella talk show
15:00    Absolut Schlegl talk show
16:00    ClipMix magazyn rozrywkowy
17:00    TAFF magazyn aktualności
18:00    "Przyjaciele" serial komediowy USA 1995
18:30    "Futurama" serial animowany USA 1999
19:00    "Simpsonowie" serial animowany USA 1992
19:30    Galileo magazyn popularnonaukowy
19:55    Wiadomości
20:15    "Siedem dni" serial sensacyjny USA 2000/01
21:15    Quatsch Comedy Club magazyn rozrywkowy
21:45    Bullyparade magazyn rozrywkowy
22:20    TV total program rozrywkowy
23:20    "Akcja" serial komediowy USA 1999
23:50    "Kroniki Seinfelda" serial komediowy USA 1992
00:20    CinemaxX TV magazyn filmowy (powt.)
01:10    "Men in Black II" CineTipp magazyn filmowy (powt.)
01:40    "Siedem dni" serial sensacyjny (powt.) USA 2000/01
02:30    "Futurama" serial animowany (powt.) USA 1999
02:50    "Johnny Bravo" serial animowany USA 1997/98
02:55    "Krowa i kurczak" serial animowany USA 1996
03:10    "Laboratorium Dextera" serial animowany USA 1997/98
03:15    "Johnny Bravo" serial animowany USA 1997/98
03:20    "Krowa i kurczak" serial animowany USA 1996
03:25    "Laboratorium Dextera" serial animowany USA 1997/98
03:35    "Johnny Bravo" serial animowany USA 1997/98
03:40    "Krowa i kurczak" serial animowany USA 1996
03:50    "Laboratorium Dextera" serial animowany USA 1997/98
04:00    TV total magazyn rozrywkowy (powt.)
04:40    Focus TV magazyn informacyjny (powt.) 

RTL 2
05:05    Śmiechu warte program rozrywkowy
05:20    Seriale animowane
08:00    MEGAMAN reality show (powt.)
08:50    "Beyond Belief: Fact or Fiction" serial fantastyczny (powt.) USA 1998
11:35    Prawdziwe kłamstwa Czynnik X program popularnonaukowy (powt.)
12:05    Seriale animowane
17:00    "Cudowne lata" serial komediowy USA 1988-93
17:30    Śmiechu warte program rozrywkowy
18:30    "Ranma 1/2" serial animowany
19:00    "Dragon Ball Z" serial animowany
20:00    Wiadomości
20:15    Śmiechu warte program rozrywkowy
21:10    "Beyond Belief: Fact or Fiction" serial fantastyczny USA 1998
22:10    "Autopsja - tajemnicze zgony" film dokumentalny
23:10    "Zwycięzcy i grzesznicy" reż.Samo Hung, wyk.Samo Hung, Jackie Chan, Richard Ng, Charlie Shin komedia sensacyjna (powt.) Hongkong 1985
01:15    Wiadomości
01:30    "Kłamstwa nie bez przyczyny" reż.Pauline Chan, wyk.Mimi Rodgers, Andrew McFarlane, Temuera Morrison, Nicholas Hope thriller psychologiczny Australia 1996
03:20    "Paranoia" reż.Larry Brand, wyk.Brigitte Bako, Larry Orake, Sally Kirkland, Robert Floyd thriller psychologiczny USA 1996
04:55    Śmiechu warte program rozrywkowy (powt.) 

BBC World
05:00    BBC News
05:30    HARDtalk
06:00    BBC News
06:30    World Business Report
07:00    BBC News
07:30    World Business Report
08:00    BBC News
08:30    World Business Report
08:45    Sport Today
09:00    BBC News
09:30    Euro Brief
10:00    BBC News
10:30    HARDtalk
11:00    BBC News
11:30    Correspondent
12:00    BBC News
12:30    Asia Today
12:45    World Business Report
13:00    BBC News
13:30    HARDtalk
14:00    BBC News
14:30    World Business Report
14:45    Sport Today
15:00    BBC News
15:30    The Chair Designing Our Lives
16:00    BBC News
16:30    Asia Today
17:00    BBC News
17:30    HARDtalk
18:00    BBC News
18:15    World Business Report
18:30    Click Online
19:00    BBC News
19:30    World Business Report
19:45    Sport Today
20:00    BBC News
20:30    HARDtalk
21:00    BBC News
21:30    Fast Track
21:45    Holiday
22:00    BBC News
22:30    World Business Report
23:00    BBC News
23:30    Earth Report
00:00    BBC News
00:30    World Business Report
00:45    Asia Today
01:00    BBC News
01:30    HARDtalk
02:00    BBC News
02:30    Click Online
03:00    BBC News
03:30    Earth Report
04:00    BBC News
04:30    Asia Today
04:45    World Business Report 

NBC
05:00    Asia Market Watch magazyn gospodarczy
06:00    Today's Business Europe magazyn gospodarczy
08:00    Europe Squawk Box magazyn gospodarczy
10:00    IQ - Das interaktive Quiz quiz
12:00    QVC - telezakupy
15:00    NBC Giga magazyn komputerowy
20:00    GIGA Summer Greetz magazyn
22:00    Giga Games magazyn komputerowy
00:00    NBC Giga magazyn komputerowy (powt.) 

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.