FANDOM


TVP 1
06:00 Kawa czy herbata; w tym Wiadomości: 6.05, 6.30, 7.00, 7.25
07:30 Telezakupy
07:45 Kawa czy herbata
08:00 Wiadomości
08:12 Pogoda
08:15 Krakowskie Przedmieście 27
08:25 Kawa czy herbata
08:45 Witaj, Franklin; Franklin i naślawodca, Starszy brat Franklin; film anim.prod.kanadyjskiej
09:10 Jedyneczka
09:40 Bajeczki Jedyneczki
09:50 Benek łobuziak; Dlaczego musimy sobie pomagać?
10:00 Muppet show, czyli rewia gwiazd; odc. 85/120 Dizzy Gillespie; serial prod. USA
10:25 Muppet show, czyli rewia gwiazd; odc. 86/120 Liza Minelli; serial prod. USA
10:55 Telezakupy
11:10 Historia i Cywilizacja Bizancjum; cz.2/6; serial dok.prod.greckiej
11:40 Z kościelnych skarbców; Rzeźba w diecezji kieleckiej
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes; rolniczy program informacyjny
12:20 Wielkie sprzątanie
12:45 Plebania; odc.143; serial TVP; powt.
13:10 Plebania; odc.144; serial TVP; powt.
13:35 Telezakupy
13:50 Tygodnik polityczny Jedynki; powt.
14:35 Robinsonowie
15:00 Wiadomości
15:10 Studio sport; Zimowe Igrzyska Olimpijskie Salt Lake 2002 - relacja
16:15 Moda na sukces; odc. 1557; serial prod.USA
16:40 Teleexpress
17:00 Plebania; odc.145; serial TVP
17:30 Studio sport; Zimowe Igrzyska Olimpijskie Salt Lake 2002 - transmisja; saneczkarstwo-dwójki, snowboard, curling, 5 km kobiet
18:05 Randka w ciemno; zabawa quizowa
18:45 Jaka to melodia?; quiz muzyczny [stereo]
19:10 Wieczorynka; Mały Pingwin Pik-Pok; odc.26 Szkoła w Igloo
19:20 Wieczorynka; Kulfon co z ciebie wyrośnie; odc. 23 Prawdziwego Kulfona poznaje się w biedzie
19:30 Wiadomości
19:56 Sport
20:01 Pogoda
20:10 Moja dziewczyna 2; My Girl 2; 1994  film fab.prod.USA; reż: Howard Zieff; wyk: Dan Aykroyd,Jamie Lee Curtis,Anna Chlumsky
21:50 Na żywo; Cena prądu
22:30 Monitor Wiadomości
22:50 Sportowy flesz
23:00 Fałszywy trop; 1996  fab. USA/dla dorosłych/; reż: Heywood Gould; wyk: Bill Pulman,Robert Loggia
00:30 Studio sport; Zimowe Igrzyska Olimpijskie Salt Lake 2002 - transmisja; łyżw.fig., tańce, hokej: Kanada -Szwecja
05:30 Zakończenie programu

TVP 2
07:05 Felicity; odc. 21; serial prod.USA [stereo]; powt.
07:50 Studio urody
08:00 Program lokalny
08:30 W labiryncie; odc. 77 W ostatniej chwili; telenowela TVP
09:00 Transmisja obrad Sejmu
13:00 Panorama
13:10 Studio sport; Zimowe Igrzyska Olimpijskie - Salt Lake 2002 - relacje; hokej,łyzw fig. męż..łyżw. szybkie 500 m kobiet, łyżw. fig.
14:00 Opowieści według Enid Blyton; odc.26 Leśna przygoda cz.3; serial prod.angielskiej
14:30 Mogę wszystko
14:55 Felicity; odc. 29; serial prod.USA [stereo]
15:40 PROGRAM LOKALNY
16:00 Panorama
16:21 Pogoda
16:25 Przygody psa Cywila; odc.3 W puszczy; serial TVP
16:55 07 zgłoś się; odc. 3/20 Dziwny wypadek; serial sensacyjny prod. polskiej; reż: Krzysztof Szmagier; wyk: Bronisław Cieślak, Zdzisław Kozień, Ewa Florczak
17:50 PROGRAM LOKALNY
18:21 Pogoda
18:30 Panorama
18:55 Czterej pancerni i pies; odc.19/21 Tiergarten; serial TVP
20:00 Spotkanie z balladą; Ożenek w Kopydłowie-Rady Brygady/1/
21:00 Panorama
21:20 Sport-telegram
21:27 Prognoza  pogody
21:35 Studio sport; Zimowe Igrzyska Olimpijskie - Salt Lake 2002 - relacje
23:10 Chłopiec do bicia; 1996  fab. prod. aus./dla dorosłych/; reż: Di Drew; wyk: Sigrid Thornton,Temuera Morrison
00:50 Nowojorscy gliniarze; odc.7/44; serial prod.USA [za zgodą rodziców]
01:35 Nic doustnie-film fab.prod. USA
03:15 Zakończenie programu

Polsat
06.00 Piosenka na życzenie
07.00 Pokemon (143) - serial animowany, Japonia/USA
07.25 Młody Herkules (9) - serial fantastyczny, USA
07.50 Legendy kung-fu (71) - serial sensacyjny, USA
08.40 Ally McBeal (18) - serial komediowy, USA
09.30 Cud miłości (203) - telenowela, Peru
10.25 Amor latino (22) - telenowela, Argentyna
11.15 Z głową w chmurach (6) - serial obyczajowy, Brazylia
12.15 Samo życie (3) - serialobycz.
12.55 Życiowa szansa - teleturniej
13.45 Disco Relax
14.45 Kocham Klarę (11): Potyczki rodzinne - serial komediowy, Polska
15.20 Pokemon (144) - serial animowany, Japonia/USA
15.45 Informacje
16.05 Wysoka fala (20) - serial przygodowy. USA
17.00 Młody Herkules (10) - serial fantastyczny, USA
17.30 Cud miłości (204) - telenowela, Peru
18.30 Graffiti - program publicystyczny
18.45 Informacje
19.00 Sport
19.05 Prognoza pogody
19.10 Amor latino (23) - telenowela. Argentyna
20.00 Życiowa szansa - teleturniej
20.55 KRÓL KOSZA - komedia, USA
21.30 Losowanie LOTTO i Szczęśliwego Numerka
22.55 Era biznesu
23.00 Biznes tydzień
23.30 FACECI W CZARNYCH KAPELUSZACH - film SF, USA
01.10 O Playboy: Zatoka Namiętności (23) - magazyn erotyczny
01.40 Muzyka na BIS
05.00 Zakończenie programu

TVN
05.45 Kropka nad i - program publicystyczny
06.00 Miłość i przeznaczenie (63/75) - telenowela, Meksyk
06.40 Telesklep
07.10 Cena miłości (79/95) - telenowela, Meksyk
07.50 Wodnikowe wzgórze (24/26) - serial animowany
08.15 Oliver Twist (4/52) - serial animowany
08.40 Omer (15/26) - serial animowany
09.05 Świat Bobby'ego (12) - serial animowany
09.30 Tele Gra - teleturniej
10.30 Telesklep
11.45 Rozmowy w toku - talk show
12.35 Mini Playback Show - program rozrywkowy
13.30 Omer (15/26) - serial animowany
14.00 Olivier Twist (4) - serial animowany
14.25 Beverly Hills 90210 (114) - serial obyczajowy, USA
15.15 Milionerzy - teleturniej (powt.)
16.00 TVN Fakty i Pogoda
16.15 Brzydula (18/169) - telenowela, Kolumbia
17.10 Wiosenna namiętność (30/80) - telenowela, Argentyna
18.00 Rozmowy w toku - talk show
19.00 TVN Fakty
19.30 Kropka nad i - program public.
19.45 Sport i pogoda
20.00 SUPERKINO: RAPORT PELIKANA - film sensacyjny, USA
22.40 PÓŁNOC W OGRODZIE DOBRA I ZŁA - film obyczajowy. USA
01.30 Melrose Place (32) - serial
02.25 PRAWDZIWE PRZYGODY MAMY MORDERCZYNI - komedia sensacyjna, USA
03.05 Nic straconego - programy powtórkowe

TV 4
06.00 Muzyczny VIP - magazyn muz.
06.30 Super VIP - wydarzenia i plotki - magazyn
07.00 Muzyczne listy - magazyn muz.
07.50 Hoboczaki (85) - serial anim.
08.20 Alvaro (70) - serial obycz.
09.20 Chciwość, czyli żądza pieniądza - teleturniej
10.20 Gliniarz z dżungli (3) - serial
11.20 Miasteczko Evening Shade (2) - serial komediowy, USA
11.50 Między nami sąsiadami (13) - serial komediowy, USA
12.20 Posterunek przy Hill Street (16) - serial sensacyjny. USA
13.15 Obiezyświat Dr Witt - program podróżniczy
13.45 Muzyczny VIP - magazyn muz.
14.20 Hóboczaki (86) - serial anim.
14.45 Muzyczne listy - magazyn muz.
15.35 M.A.S.H. (68) - serial komediowy, USA
16.00 Alvaro (71) - serial obyczajowy, Brazylia  
17.00 Oni, ona i pizzeria 4 (14) - serial komediowy, USA
17.30 HOT CHAT 2001- program publicystyczny
17.45 Dziennik
18.00 Chciwość, czyli żądza pieniądza - teleturniej.
19.00 Ten drugi (7) - serial sensacyjny, Kanada
20.00 PRZEDE WSZYSTKIM NIE SZKODZIĆ - dramat obyczajowy, USA
21.50 Dziennik i Informacje sportowe
22.05 VIP - wydarzenia i plotki - mag.
22.15 Kameleon (19) - serial sensacyjny, USA 1996-99
23.15 O czym mówią gwiazdy (32) - serial dokumentalny
00.15 X Laski - program erotyczny
00.45 Muzyczne listy - magazyn muz.
01.35 STREFA P - program muzyczny
02.10 Zakończenie programu

TVP 3 Gdańsk
07.00 Babar - serial
07.30 Świat króliczka Piotrusia i jego przyjaciół - serial
08.00 Dzień dobry, tu Gdańsk
08.20 Panorama
08.35 Więzy krwi - serial
09.25 Książki z górnej półki - prezentacje - magazyn
09.30 Zawód weterynarz - telenowela
10.00 Zdarzyło się jutro (24) - serial
10.45 Telekurier - magazyn
11.15 Kino w południe: Viper - serial
12.00 To jest temat - cykl reportaży
12.20 Świat ogrodów - serial
12.45 U siebie - program mniejszości narodowych
13.15 Niezwykły przyjaciel - serial
13.35 Kino familijne: Szkoła mistrzów - serial
14.05 Klan - telenowela
15.00 Kino familijne: Cyrkowcy - serial
15.25 Studio Trójki
15.40 Magazyn olsztyński
16.00 Kość niezgody - program public.
16.30 Kino familijne: Przyjaciele zwierząt - serial
17.15 Gość Trójki
17.25 Z wędką - magazyn
17.35 Magazyn elbląski (powt.)
17.50 Panorama - fłesz, Wiadomości sportowe
18.00 Panorama - wydanie główne. Prognoza pogody
18.20 Punkt
18.30 Brulion kulturalny - magazyn
19.00 Spec - komedia, USA
21.00 Zupełnie niewiarygodne - serial
21.30 Panorama - wydanie wieczorne
21.45 Panorama morza - magazyn morski
22.00 Zimny pocałunek - dramat sensacyjny. Kanada
23.20 Jesteś cudowna - serial obyczajowy. Wlk. Bryt.
00.15 Zakończenie programu

TV Polonia
06:00    Kawa czy herbata; w tym Wiadomości:6.05,6.30,7.00,7.25
07:30    Rozmowa dnia; powt.
07:45    Kawa czy herbata
08:00    Wiadomości
08:12    Pogoda
08:15    Krakowskie Przedmieście 27
08:25    Kawa czy herbata
08:45    Złotopolscy; odc. 359 - Dwie szklanki wody; telenowela TVP
09:10    Mistrzowie; Profesor Stefan Karol Kozłowski; program Anity Ostaszewskiej
09:35    Z lamusa techniki; Z domowej półki
09:50    Tygodnik polityczny Jedynki; program publicystyczny; powt.
10:35    Budzik; program dla dzieci
11:05    Delfi; odc. 7 /13/ - Zabawka; serial animowany dla dzieci
11:30    Złotopolscy; odc. 359 - Dwie szklanki wody; telenowela TVP; powt.
12:00    Wiadomości
12:15    Kultura duchowa narodu; Larum grają... czyli rzecz o Henryku Sienkiewiczu (2); film dokumentalny Waldemara Szarka; powt.
13:00    Dary i ludzie; Wota możnych rodów; film dokumentalny Teresy Olearczyk
13:15    Przeprowadzki; odc. 7 /10/ - Niczyj portret; 2000 serial TVP; reż: Leszek Wosiewicz; wyk: Krzysztof Banaszyk, Kinga Preis
14:15    Zwierzenia kontrolowane; Łukasz i Paweł Golcowie
14:45    Film animowany dla dorosłych; Skrzydła; film Leonarda Pulchnego
15:00    Wiadomości
15:15    Mistrzowie; Profesor Stefan Karol Kozłowski; program Anity Ostaszewskiej; powt.
15:40    Z lamusa techniki; Z domowej półki; powt.
16:00    Panorama
16:21    Pogoda
16:30    Pegaz; magazyn kulturalny
17:00    Teleexpress
17:15    Rozmowa dnia; powt.
17:30    Hity satelity; propozycje programowe TV Polonia na nadchodzący tydzień
17:45    Nie tylko o...
18:00    Delfi; odc. 7 /13/ - Zabawka; serial animowany dla dzieci; powt.
18:30    Panorama
18:50    Złotopolscy; odc. 359 - Dwie szklanki wody; telenowela TVP; powt.
19:15    Dobranocka; Miś Uszatek; - Saneczki; serial animowany dla dzieci
19:30    Wiadomości
19:55    Pogoda
19:57    Sport
20:00    Wieści polonijne
20:15    Zaproszenie; W gościnie u "Dobrodzieja"; program krajoznawczy Wojciecha Nowakowskiego; powt.
20:35    Mówi się...; program poradnikowy prof. Jerzego Bralczyka
21:00    Panorama
21:20    Sport-telegram
21:27    Pogoda
21:30    Przeprowadzki; odc. 7 /10/ - Niczyj portret; 2000 serial TVP; reż: Leszek Wosiewicz; wyk: Krzysztof Banaszyk, Kinga Preis; powt.
22:30    Zwierzenia kontrolowane; Łukasz i Paweł Golcowie; powt.
23:00    Porozmawiajmy
00:00    Monitor Wiadomości
00:22    Sportowy flesz
00:25    Hity satelity; propozycje programowe TV Polonia na nadchodzący tydzień; powt.
00:40    Od przedszkola do Opola; Izabela Trojanowska; powt.
01:15    Miś Uszatek; - Saneczki; serial animowany dla dzieci; powt.
01:30    Wiadomości; powt.
01:55    Sportowy flesz; powt.
02:00    Złotopolscy; odc. 359 - Dwie szklanki wody; telenowela TVP; powt.
02:30    Przeprowadzki; odc. 7 /10/ - Niczyj portret; 2000 serial TVP; reż: Leszek Wosiewicz; wyk: Krzysztof Banaszyk, Kinga Preis; powt.
03:30    Lista przebojów; [stereo]; powt.
04:00    Kawaleria powietrzna; odc. 4 - Sprawdzian, czyli siła rekruta; serial dokumentalny prod. polskiej; powt.
04:30    Panorama; powt.
04:50    Rozmowa dnia
05:05    Wieści polonijne; powt.
05:20    Zaproszenie; W gościnie u "Dobrodzieja"; program krajoznawczy Wojciecha Nowakowskiego; powt.
05:40    Mówi się...; program poradnikowy prof. Jerzego Bralczyka; powt.
06:00    Zakończenie programu

RTL 7
06.40 Teledyski
07.10 Teleshopping
07.40 Odjazdowe kreskówki: Dragon Bali, Kangoo, SOS Croco, Magiczni wojownicy - filmy animowane
09.35 Conan - serial
10.20 W obcym mieście - serial
10.45 Ukryte miasto - serial
11.10 Maria Emilia (94) - telenowela
12.00 Izabella (95) - telenowela, Peru
12.45 Teleshopping
14.15 Maria Emilia - telenowela
15.05 W obcym mieście - serial
15.30 Ukryte miasto (24) - serial
16.00 Odjazdowe kreskówki: Kangoo, SOS Croco, Magiczni wojownicy, Dragon Bali - filmy animowane
18.00 Conan (12) - serial SF, Niemcy/USA
18.50 Władca zwierząt (34) - serial fantastyczny, USA
19.35 Trzecia planeta od Słońca 6 (34) - serial komediowy. USA
20.00 W mgnieniu oka - film sensacyjny. USA
21.35 Synowie mafii - film obyczajowy, USA
23.20 Władca zwierząt (34) - serial fantastyczny, USA
00.05 Trzecia planeta od Słońca 6 (34) - serial komediowy, USA
00.25 W mgnieniu oka - film sensacyjny, USA
01.55 Synowie mafii - film obyczajowy, USA

TV Puls
7.35 Telesklep
8.55 Kacper i przyjaciele - serial anim.
9.20 Baśnie braci Grimm - serial anim.
9.45 Było sobie życie - serial anim.
10.15 Domek na prerii - serial
11.10 Dotyk anioła - serial
12.00 Wizyta w domu Jacka Zielińskiego
12.20 M Kwadrat - talk show
12.50 Telesklep
13.55 Remington Steele - serial
14.45 Cudowne lata - serial
15.15 Bill Cosby Show - serial
15.45 Kacper i przyjaciele - serial anim.
16.05 Baśnie braci Grimm - serial anim.
16.35 Było sobie życie - serial anim.
17.05 Domek na prerii - serial
18.00 Cudowne lata - serial
18.30 Bill Cosby Show - serial
19.00 Dotyk anioła - serial
19.45 Pytania Krzysztofa Skowrońskiego
20.00 Wydarzenia
20.20 Sport
20.25 Pogoda
20.30 Prywatne życie Chanel - film dok.
21.25 Pogotowie lotnicze - serial
22.15 Wizyta w domu Jacka Zielińskiego
22.45 Wydarzenia
22.55 Dotknąć gwiazd - dramat obycz. wł. (1990)
0.40 Prywatne życie Chanel - film dok.  
1.35 Zakończenie programu

Canal +
7.00 Minisport+ (o)
7.10 Łapu-capu (o)
7.15 Nie przegap (o)
7.25 Diabelski młyn - filmy anim. (o)
8.00 Generation O! - serial anim.
8.25 W pogoni za sukcesem - komedia romant. USA (1993)
10.20 Darmozjad polski - film obycz. pol. (1997)
12.00 Bogowie i potwory - film obycz. ang. (1998).
13.45 Daleko od okna - film obycz. pol, (2000)
15.40 Deser
16.10 Złodziej w hotelu - film krym. USA (1955)
17:55 Spin City - serial
18.20 Jordan w akcji - serial
19.05 Aktualności filmowe
19.35 Generation O! - serial anim.
20.00 Diabelski młyn - filmy anim. (o)
20.35 Nie przegap (o)
20.45 Łapu-capu (o)
20.50 Minisport+ (o)
21.00 Lekcja polskiego kina - film dok.
22.15 Misja na Marsa - film SF USA (2000)
0.05 Tylko dla panów - komedia obycz. ang. (2001)
1.35 Ciemna strona Venus - film obycz. pol. (1997)
3.05 Jennifer 8 - thriller USA (1992)
5.10 Wielbicielka numer jeden - thriller USA (1995)
6.40 Deser
(o) - odkodowany

HBO
6.30 Cinema, cinema - magazyn 
7.00 Ostatnie życzenie taty - komedia wł. 
8.30 Marzyciele, czyli potęga wyobraźni - dramat USA 
10.25 Drobiazg - film famiL duń. 
12.00 Anioł w grze - film fantast. USA 
13.30 Na planie - magazyn 
14.05 Zatańcz ze mną - komedia romant. jap. 
16.05 Orzeł - dramat pol, 
18.05 Nieznany świat hazardu - film dok. 
19.00 Ostatnie życzenie taty - komedia wł. 
20.30 Cinema, cinema - magazyn 
21.00 Lordowie mafii - film dok. 
22.00 Święty szyfr - dramat USA 
23.40 American Pie - komedia USA 
1.15 Wesprzyj się na mnie - dramat USA 
3.05 Turbulencja 2 - strach przed lataniem - film akcji USA 
4.45 Drobiazg - film famil. duń. 

TV Niepokalanów II
15.00 Godzina Miłosierdzia
15.15 Droga krzyżowa z Krakowa
15.40 Ze wspomnień księcia Eustachego Sapiehy - rozmowa
16.00 Słowo życia - Ewangelia dnia
16.05 Kalendarz liturgiczmy: św. Teodozjusza
16.10 O kaptur Joannity - reportaż
16.35 Rok po roku: Ząmach [1981] - film dokumentalny
16.55 Jamajka, wyspa rajskiej szczęśliwości (2) - reportaż
17.15 Wielki Tydzień [4] - film religijny
18.20 Mistyczka z Krakowa - felieton o siostrze Faustynie Kowalskiej
18.25 Duthowa podróż po włoskich sanktuariach - film dok.
19.00 Schronisko - reportaż
19.20 Podróże Kapitana Klipera [7]: Szalony Roger w opałach - film rysunkowy dla dzieci
19.30 Poeta polskości - Józef Chełmoński - wspomnienie o artyście malarzu
19.45 Dziękczynienie w lipowym drzewie - reportaż
20.05 Dzieci Afryki - film misyjny
20.35 Różaniec - część bolesna
21.00 Apel Jasnogórski
21.05 Słowo życia
21.10 Kalendarz liturgiczny: św. Teodozjusza
21.15 Głowa (1) - film dok.
21.35 Magazyn Diecezji Warszawskiej i Warszawsko-Praskiej
22.00 Audiencja generalna (powt.)

Planete
06:10    Patrick Cothias
06:40    Witamy w 'Galeries Lafayette': Przyszły święta odc. 4-ost.
07:10    Morskie opowieści: Strażnicy mórz odc. 6/13
07:40    Morskie opowieści: Skarby floty hiszpańskiej odc. 11/ 13
08:10    Intymne życie koników morskich
09:05    Człowiek z części zamiennych
09:55    Galeria przestępców: "Lucky" Luciano odc. 2/10
10:45    Ballada o Dzikim Zachodzie: Odkrywcy i traperzy odc. 1/6
11:35    Morskie opowieści: Strażnicy mórz odc. 6/13
12:05    Morskie opowieści: Skarby floty hiszpańskiej odc. 11/ 13
12:35    Patrick Cothias
13:05    Witamy w 'Galeries Lafayette': Przyszły święta odc. 4-ost.
13:35    Sidney Bechet
14:35    Carla Bley i Jej Opera
15:30    Atom - Tajemnica wojskowa
16:25    Plutonowa karuzela
17:20    Masakra w My Lai
18:10    Niemcy się budzą
18:35    Kultura, jaka kultura?
19:15    Ptiluc - Rysownik na motorze odc. 2
19:45    Autobusem przez Europę: Cyberia odc. 5/9
20:15    Wielkie rzeki Kanady: Coppermine odc. 3/13
20:45    2001: Odyseja kulinarna
21:40    Biochemia miłosnego zauroczenia
22:40    Glon zabójca
23:35    Człowiek z części zamiennych
00:25    Intymne życie koników morskich
01:20    Morskie kpowieści: Skarby floty hiszpańskiej odc. 11/ 13
01:50    Ptiluc - Rysownik na motorze odc. 2
02:20    Autobusem przez Europę: Cyberia odc. 5/9

Eurosport
03:30    IO 2002 w Salt Lake City: Łyżwiarstwo szybkie
04:30    IO 2002 w Salt Lake City: Narciarstwo klasyczne - Bieg mężczyzn na 10 km na dochodzenie techniką dowolną (najważniejsze wydarzenia)
06:00    IO 2002 w Salt Lake City: Narciarstwo Klasyczne - Kombinacja norweska - Drużynowy konkurs skoków K-90 (najważniejsze wydarzenia)
07:00    Wiadomości olimpijskie
07:30    Olympic XL
08:00    Wiadomości olimpijskie
08:30    Olympic XL
09:00    IO 2002 w Salt Lake City: Łyżwiarstwo figurowe
11:00    IO 2002 w Salt Lake City: Narciarstwo alpejskie - Bieg zjazdowy kobiet do kombinacji (najważniejsze wydarzenia)
12:00    IO 2002 w Salt Lake City: Narciarstwo Klasyczne - Bieg mężczyzn na 10 km na dochodzenie techniką dowolną (najważniejsze wydarzenia)
12:30    Wiadomości olimpijskie
13:00    IO 2002 w Salt Lake City: Łyżwiarstwo figurowe
14:30    IO 2002 w Salt Lake City: Łyżwiarstwo szybkie
15:30    IO 2002 w Salt Lake City: Narciarstwo klasyczne - Kombinacja borweska - Drużynowy konkurs skoków K-90 (najważniejsze wydarzenia)
16:15    Wiadomości olimpijskie
16:45    IO 2002 w Salt Lake City: Wprowadzenie do konkurencji rozgrywanych w dniu dzisiejszym
17:00    Slice
19:45    Eurosportnews
20:00    IO 2002 w Salt Lake City: Saneczkarstwo
21:00    IO 2002 w Salt Lake City: Narciarstwo klasyczne - Bieg kobiet na 5 km na dochodzenie techniką dowolną
22:30    IO 2002 w Salt Lake City: Hokej na lodzie: Mecz grupowy
23:45    Eurosportnews
00:00    IO 2002 w Salt Lake City: Narciarstwo klasyczne - Kombinacja norweska - Sztafeta 4 x 5 km
01:00    IO 2002 w Salt Lake City: Saneczkarstwo
02:00    IO 2002 w Salt Lake City: Snowboard - Slalom równoległy oraz slalom gigant
03:00    IO 2002 w Salt Lake City: Hokej na lodzie: Mecz grupowy

Discovery Channel
09:00    Discovery Mastermind
09:25    Turbo
09:55    Pojazdy specjalnego przeznaczenia: Góry
10:20    Pirotechnicy
10:50    Zielona wioska
11:15    Na ratunek ogrodom: Projektowanie krajobrazu
11:45    Podróże Questa: Koty z dżungli
12:40    Sir Francis Drake
13:30    Wielkie powieści: Nędznicy
14:25    Podróże do krańców Ziemi: Śladami Sindbada Żeglarza
15:15    Nowi odkrywcy: Afryka Południowa
16:10    Na ratunek ogrodom: Projektowanie krajobrazu
16:35    Wyczarowane z drewna: Biblioteczka
17:05    Wędkarskie przygody Rexa Hunta
17:30    Turbo
18:00    Discovery Mastermind
18:30    Przygody Marka O' Shea: Egzotyczna wyspa
19:00    Rekiny z głębin
20:00    Praca nad bombą
21:00    Łowca krokodyli: Twarze w lesie
22:00    Na szlaku z Jeffem Corwinem: Sześć dni z Waranem
23:00    Cień zabójcy
00:00    Niesamowite maszyny: Super pociągi
01:00    Wyprawy w czasie: Wadden
02:00    Narzędzia wojny: Atlantyckie konwoje

CNN
06:00    Biz News
09:00    Business Central
10:00    Larry King
11:00    World News
11:30    World Sport
12:00    Business International
13:00    World News
13:30    World Sport
14:00    World News
14:30    World Report
15:00    Business International
16:00    World News
16:30    World Sport
17:00    World News
17:30    Q & A
18:00    World News
18:30    American Edition
19:00    World News
20:00    World News Europe
20:30    World Business Today
21:00    World News
21:30    Q & A
22:00    World News
22:30    World Business Tonight
23:00    Insight
23:30    World Sport
00:00    Moneyline News Hour With Lou Dobbs
01:00    World News
01:30    International Correspondents
02:00    World News
02:30    Q & A
03:00    Larry King Live
04:00    World News
04:30    Insight
05:00    World News
05:30    American Edition

Ale Kino!
08:00    Za drzwiami Actors Studio: Val Kilmer - Program dokumentalny
08:55    Vincent. Życie i śmierć Vincenta van Gogha - Film Australia 1987
10:35    Napad - Film krótkometrażowy
10:45    Magia kina: Mechaniczni dublerzy - Program dokumentalny
11:15    Morderstwo w Orient Express - Film sensacyjny Wielka Brytania 1974
13:20    Bez emocji - Thriller USA 1959
15:05    Zwariowane wakacje - Komedia USA 1992
16:30    Magia kina: Powietrzne atrakcje - Program dokumentalny
16:55    Czekam w Monte Carlo - Film obyczajowy Polska 1969
18:30    Władca much - Dramat Wielka Brytania 1963
20:00    Pustka - Film obyczajowy USA 1971
21:30    Fortepian - Film Francja/Australia/Nowa Zelandia 1993
23:35    Przełamując fale - Dramat Norwegia/Francja/Szwecja 1996
02:10    Opowieść podręcznej - Thriller Niemcy/USA 1990

Canal + Żółty
12:00    Minisport +
12:10    Łapu Capu
12:15    Nie przegap
12:25    Diabelski młyn
13:00    Generation O!
13:25    Świat wysp: Wyspa jaszczurów - Film dokumentalny
14:20    Bartok wspaniały - Film animowany USA 1999
15:25    Deser: Na zawsze w mojej pamięci
15:40    Ostatnia seksbomba - Film obyczajowy USA 2000
17:05    Za drzwiami Actors Studio: Kevin Spacey - Program dokumentalny
18:00    American Beauty - Film obyczajowy USA 1999
20:00    Meat Loaf: Do piekła i z powrotem - Film obyczajowy USA 2000
21:30    Kawaler - Komedia USA 1999
23:10    Lekcja polskiego kina - Film dokumentalny
00:25    Olej Lorenza - Film Obyczajowy USA 1932
02:40    Cement - Film sensacyjny USA 1999
04:20    Palmy pana Schutza - Komedia Francja 1997

Canal + Niebieski
07:00    Klub +
07:10    Liga polska: Mecz Amica Wronki - Rks Radomsko
09:00    Liga polska: Mecz GKS Katowice - Górnik Zabrze
11:15    Liga polska: Mecz Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów
13:30    Liga NHL: Mecz Chicago Blackhawks - Florida Panthers
16:00    NHL - Powerweek
16:25    Klub +
16:35    Prochy Angeli - Film obyczajowy USA/Irlandia 1999
19:00    Bejsbolo - Kosz - Komedia USA 1998
20:40    Liga polska: Mecze Wisła Kraków - GKS Katowice i Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin
23:20    Liga polska: Mecz Kszo Ostrowiec - Odra Wodzisław
01:05    Minisport +
01:15    Klub +
01:25    Łapu Capu
01:35    Wspaniałość Ambersonów - Film obyczajowy USA 2001
03:40    Powrót idioty - Komedia Czechy 1999
05:25    Detroit Rock City - Komedia USA 1999

Minimax/hyper
06:00    Minikaruzela: Olinek Okrąglinek
06:25    Minikaruzela: Małe opowiastki
06:30    Dookoła świata z Willym Fogiem
06:55    Co w trawie szeleści
07:00    Traszka Neda
07:25    Pszczółka Maja
07:50    Lis Leon
08:00    Stinky i Jake przedstawiają
08:20    Maxistrefa: Twipsy
08:50    Maxistrefa: Moja kuchnia Renymol z Indii odc. 10
09:05    Maxistrefa: Wyspa przygód odc. 28/78
09:30    Minikaruzela: Olinek Okrąglinek
09:55    Minikaruzela: Małe opowiastki
10:00    Dookoła świata z Willym Fogiem
10:25    Co w trawie szeleści
10:30    Traszka Neda
10:55    Pszczółka Maja
11:20    Lis Leon
11:30    Stinky i Jake przedstawiają
11:50    Maxistrefa: Twipsy
12:20    Maxistrefa: Moja kuchnia Leonia ze Szwecji odc. 8
12:35    Maxistrefa: Wyspa przygód odc. 26/78
13:00    Minikaruzela: Olinek Okrąglinek
13:25    Minikaruzela: Małe opowiastki
13:30    Dookoła świata z Willym Fogiem
13:55    Co w trawie szeleści
14:00    Traszka Neda
14:25    Pszczółka Maja
14:50    Lis Leon
15:00    Stinky i Jake przedstawiają
15:20    Maxistrefa: Twipsy
15:50    Maxistrefa: Moja kuchnia Cheik z Senegalu odc. 9
16:05    Maxistrefa: Wyspa przygód odc. 27/78
16:30    Minikaruzela: Olinek Okrąglinek
16:55    Minikaruzela: Małe opowiastki
17:00    Dookoła świata z Willym Fogiem
17:25    Co w trawie szeleści
17:30    Traszka Neda
17:55    Pszczółka Maja
18:20    Maurycy i Hawranek
18:30    Stinky i Jake przedstawiają
18:55    Maxistrefa: Twipsy
19:20    Maxistrefa: Moja kuchnia Donatello z Włoch odc. 11
19:35    Maxistrefa: Wyspa przygód odc. 29/78
20:00    Hyper - Program poświęcony grom komputerowym: Klipy
20:15    Fresh Air: Codename
20:30    Hot News odc. 4
20:45    Fresh Air: Wolfenstein
21:00    Replay odc. 2
21:15    Klipy
21:30    Gamez odc. 19
22:00    Anime: Cybersix odc. 9
22:30    Odjazdy nie zalecane odc. 15
23:00    Gamez!: Sheep Dog and Wolf / Rayman M / Master Rally / Scare Island / Soul Reaver / Deadly Dozen odc. 18
23:30    Anime: Cybersix odc. 8

Muzzic
05:05    The Nat King Cole Show odc. 5
05:30    Festiwal jazzowy, Montreal: Keb'mo'
06:30    Masterclass: Yehudi Menuhin
07:30    Portrait en...: Angelin Preljocaj
08:00    Romeo i Julia wyk. Balet Preljocaj
09:30    L'agenda 2001-2002 (wersja angielska)
09:35    Sylvain Cambreling
11:00    Aventures Nouvelles
11:30    Hans Werner Henze: Le Prince De Hombourg
13:10    L'agenda 2001-2002 (wersja hiszpańska)
13:15    Piotr Czajkowski: Symfonia nr 6, dyr. Solti
14:00    Piotr Czajkowski: Symfonia nr 4, dyr. Solti
14:55    La Damnation
17:15    Philippe Herreweghe
18:15    Rachmaninov: Koncert na fortepian i orkiestrę
18:45    L'agenda 2001-2002 (wersja angielska)
18:50    Kuba Jacowicz i Edward Volanin
19:45    Festiwal jazzowy, Nicea 2000: Trio Hum
20:45    L'agenda 2001-2002 (wersja francuska)
21:00    Oscar Peterson i Andre Previn
22:10    Jean Martin, Kevin Turcotte - Behop, Rhythmic
23:10    L'agenda 2001-2002 (wersja francuska)
23:20    Carla's Opera
00:15    Hallelujah: Show 14
00:40    Hallelujah: Show 15 - Les Homes Brothers
01:10    Jazz Box 99: Patricia Barber
02:10    Hallelujah: Show 19
02:35    Hallelujah: Show 20 - Jeunes Talents
03:05    Hallelujah: Show 21
03:30    Hallelujah: Show 22
04:00    Dusk Till Dawn
05:05    Sylvain Cambreling

Marcopolo
06:00    Europolis: Londyn - Królowa Tysiąclecia
06:30    Pocztówki z Włoch: Todi
07:00    Na wysokości: Szwajcaria - Davos, Czarodziejska Góra
07:30    Przypadkowi żeglarze
08:00    Za morzem: Boliwia - La Paz odc. 3
08:30    Pocztówki z Włoch: Ortigia
09:00    Atlas: Dalmacja
09:30    Wędrówki: Australia - Queensland
10:30    Metropolis: Kuala Lumpur - Miasto kolorów
11:00    Za morzem: Asuncion & Ita
11:30    Na wysokości: USA - Kalifornia, Mammoth Mouintain
12:00    Klub Marcopolo - Tygodnik informacji turystycznej
12:30    Włoskie pejzaże: Lombardia - Val Camonica
13:00    Ludzie i miejsca: Massachussets - Wybrzeże wielorybników
13:30    Seszele - Mahe Island
14:00    Przypadkowi żeglarze
14:30    Landscape: Cypr, Wyspa Afrodyty
15:00    Europolis: Paryż
15:30    Atlas: Brazylia
16:30    Dubaj - Katedry na pustyni
17:00    Za morzem: Boliwia - La Paz odc. 4
17:30    Pocztówki z Włoch: Brescia
18:00    Trans-azja: Indie - Kumbh Mela
18:30    Pod wiatr: Liguria - Szlakami marynarzy
19:00    Przypadkowi żeglarze
19:30    Ticino
20:00    Za morzem: Argentyna - Pingwiny
20:30    Na wysokości: USA - Kolorado, Vail
21:00    Rejsy: W poszukiwaniu wyspy skarbów
21:30    Spirit of: Kanada
22:00    Ludzie i miejsca: Kopenhaga - Nyhavn
22:30    Pocztówki z Włoch
23:00    Przypadkowi żeglarze
23:30    Europolis: Rzym
00:00    Notatki z podróży - Uzbekistan - W sercu turkestanu
00:30    Sail Away: Morze Karaibskie
01:00    Przypadkowi żeglarze
01:30    Laponia
02:00    Mistral: Kanada - Terytoria Północno Zachodnie
02:30    Kolej Trans...: Irkuck
03:00    Europolis: Londyn - Królowa Tysiąclecia
03:30    Pocztówki z Włoch: Todi
04:00    Na wysokości: Szwajcaria - Davos, Czarodziejska Góra
04:30    Klub Marcopolo - Tygodnik informacji turystycznej
05:00    Za morzem: Boliwia - La Paz odc. 3
05:30    Pocztówki z Włoch: Ortigia

Viva Polska
06:00    Pobudka Z Vivą
09:00    Vivamat
11:00    Viva Hits
13:00    Co
14:00    Viva Push-up Mieszanka najnowszych przebojów.
14:55    News - Nowości i ciekawostki ze świata show- biznesu
15:00    Viva Hits
16:00    Pralnia
17:00    Viva Hits
18:00    Club Rotation
18:55    News - Nowości i ciekawostki ze świata show- biznesu
19:00    Viva Hits
20:00    Planeta Viva
21:00    Viva Hits Club
21:55    News - Nowości i ciekawostki ze świata show- biznesu
22:00    2 Step
23:00    Niteclub
00:00    Fast Forward
01:00    Nowości
01:05    Dance Night
05:00    Ritmo

Discovery Travel & Adventure
09:00    Wędkarskie przygody Rexa Hunta
09:25    Wędkarskie przygody Rexa Hunta
09:55    Szalone podróże Phila Keoghana: Poszukiwacze zaginionych światów
10:20    Akwanauci
10:50    Samotna planeta: Brazylia
11:45    Flightline, czyli wszystko o maszynach latających
12:15    Ulice świata: Pola Elizejskie w Paryżu
12:40    Wielka wyprawa: Lutnictwo
13:10    Łowca grzechotników
14:05    Vademecum...: Kimberley
14:30    Strefa zagrożenia: Wraki samolotów i prace na wysokościach
15:00    Wędkarskie przygody Rexa Hunta
15:25    Wędkarskie przygody Rexa Hunta
15:55    Szalone podróże Phila Keoghana: Poszukiwacze zaginionych światów
16:20    Akwanauci
16:50    Samotna planeta: Brazylia
17:45    Flightline, czyli wszystko o maszynach latających
18:15    Ulice świata: Pola Elizejskie w Paryżu
18:40    Wielka wyprawa: Lutnictwo
19:10    Łowca hrzechotników
20:05    Vademecum...: Kimberley
20:30    Strefa zagrożenia: Wraki samolotów i prace na wysokościach
21:00    Wędkarskie przygody Rexa Hunta
21:25    Wędkarskie przygody Rexa Hunta
21:55    Szalone podróże Phila Keoghana: Poszukiwacze zaginionych światów
22:20    Akwanauci
22:50    Samotna planeta: Brazylia
23:45    Flightline, czyli wszystko o maszynach latających
00:15    Ulice świata: Pola Elizejskie w Paryżu
00:40    Wielka wyprawa: Lutnictwo
01:10    Łowca grzechotników
02:05    Vademecum...: Kimberley
02:30    Strefa zagrożenia: Wraki samolotów i prace na wysokościach

Discovery Sci-trek
09:00    Fenomeny pogody: Skrajności
09:25    Problemy przyszłości: Morze
09:55    Poszukiwania: Oblicze strachu
10:20    Eleganckie rozwiązanie
10:50    Animatorzy
11:15    Poza rok 2000
11:45    Ultranauka: Super ludzie
12:15    Przyszłość...: Kosmiczna inwazja
13:10    Najlepsze samochody: Aston Martin
13:35    Magazyn Discover: Zwodzenie
14:30    Ultranauka: Badania pogody
15:00    Fenomeny pogody: Skrajności
15:25    Problemy przyszłości: Morze
15:55    Poszukiwania: Oblicze strachu
16:20    Eleganckie rozwiązanie
16:50    Animatorzy
17:15    Poza rok 2000
17:45    Ultranauka: Super ludzie
18:15    Przyszłość...: Kosmiczna inwazja
19:10    Najlepsze samochody: Aston Martin
19:35    Magazyn Discover: Zwodzenie
20:30    Ultranauka: Badania pogody
21:00    Fenomeny pogody: Skrajności
21:25    Problemy przyszłości: Morze
21:55    Poszukiwania: Oblicze strachu
22:20    Eleganckie rozwiązanie
22:50    Animatorzy
23:15    Poza rok 2000
23:45    Ultranauka: Super ludzie
00:15    Przyszłość...: Kosmiczna inwazja
01:10    Najlepsze samochody: Aston Martin
01:35    Magazyn Discover: Zwodzenie
02:30    Ultranauka: Badania pogody

Discovery Civilisation
09:00    Tajemnice wysp...: Skarby wyspy Dębów
09:25    Zamki i pałace Europy: Riegersburg
09:55    Szlaki: Drogi Telforda
10:20    Cudem ocaleni: Wewnątrz strefy śmierci
10:50    Katastrofa: Trująca chmura
11:15    Dawni wojownicy: Macedończycy
11:45    Piraci: Narodziny Bukaniera
12:15    Wielkie kampanie: Wojny Burskie
13:10    Podróżnicy w Czasie: Dzwony z okresu brązu
13:35    Łowcy skarbów: Statek z cieśniny Bass
14:05    Katastrofa: Trująca chmura
14:30    Dawni wojownicy: Macedończycy
15:00    Tajemnice wysp...: Skarby wyspy Dębów
15:25    Zamki i pałace Europy: Riegersburg
15:55    Szlaki: Drogi Telforda
16:20    Cudem ocaleni: Wewnątrz strefy śmierci
16:50    Katastrofa: Trująca chmura
17:15    Dawni wojownicy: Macedończycy
17:45    Piraci: Narodziny Bukaniera
18:15    Wielkie kampanie: Wojny Burskie
19:10    Podróżnicy w czasie: Dzwony z okresu brązu
19:35    Łowcy skarbów: Statek z cieśniny Bass
20:05    Katastrofa: Trująca chmura
20:30    Dawni wojownicy: Macedończycy
21:00    Tajemnice wysp...: Skarby wyspy Dębów
21:25    Zamki i pałace Europy: Riegersburg
21:55    Szlaki: Drogi Telforda
22:20    Cudem ocaleni: Wewnątrz strefy śmierci
22:50    Katastrofa: Trująca chmura
23:15    Dawni wojownicy: Macedończycy
23:45    Piraci: Narodziny Bukaniera
00:15    Wielkie kampanie: Wojny Burskie
01:10    Podróżnicy w czasie: Dzwony z okresu brązu
01:35    Łowcy skarbów: Statek z cieśniny Bass
02:05    Katastrofa: Trująca chmura
02:30    Dawni wojownicy: Macedończycy

MCM
06:00    MCM Tubes
13:00    Le Journal De La Musique
13:15    Sub Culture
13:45    MCM Tubes
17:30    Clipline
18:00    MCM Alternatif
18:30    Airplay - Radiowe listy przebojów
19:00    Fusion
19:30    Clipline
20:00    Web Pl@list - Internetowa lista przebojów
20:30    Le Journal De La Musique
20:45    Le Hit
22:15    Le Journal De La Musique
23:00    Total Groove
00:30    Total Electro
02:00    Le Journal De La Musique
02:15    MCM Tubes

Seasons
12:45    Witajcie w Seasons
12:50    Spotkania tygodnia: Drapieżne ptaki na bagnach
13:00    Między nami a psami: Wystawa ssów
13:05    Komentarz do filmu: Między nami a psami Wystawa psów
13:20    Pasja wędkowania: Łowienie pstrągów w strumykach i strumieniach Morvan
13:40    Komentarz do filmu: Pasja wędkowania Łowienie pstrągów w strumykach i strumieniach Morvan
13:55    Na ryby: Wyprawa na mini rekiny
14:20    Komentarz do filmu: Na ryby Wyprawa na mini rekiny
14:35    Sezon na ryby: Zmysł wody
14:50    Ssceny polowań w Akwitanii: Polowanie na gołębie w Dordogne
15:15    Od bieguna do...: Władcy Selwy
15:45    Nocne połowy we Włoszech: Wędkowanie na mieliznach
16:15    Na tropie kuropatw
17:10    Z biblioteki myśliwego
17:20    Na tropie słonki
18:15    Doświadczeni...: Mądrość lasu
18:40    Komentarz do filmu: Doświadczeni myśliwi Mądrość lasu
18:55    Nasze hobby - naboje
19:05    Wędkarskie kroniki: Morony z Karoliny Północnej
19:25    Wędkarskie szlaki we Włoszech: Dolina Locany
19:55    Pasja wędkowania: Mayenne - Płocie na fali
20:20    Przegląd prasy myśliwskiej
20:30    Wspaniały jeleń wirginijski
21:20    Komentarz do filmu: Wspaniały jeleń wirginijski
21:35    Towarzysze polowań: Wyżeł francuski
22:05    Z biegiem wody: Żyronda
23:00    Zimowe połowy w Kanadzie Północnej
23:50    Spotkania tygodnia: Zimą nad brzegiem morza

CNBC
06:00    Today's Business
07:00    Today's Business
08:00    CNBC's European Squawk Box
10:00    Market Watch Europe
12:00    Europe Power Lunch
14:00    Europe CNBC Squawk Box
17:00    European Market Wrap
19:00    US Power Lunch
20:00    European Market Wrap
20:30    US Power Lunch
21:00    Closing Bell
22:00    Closing Bell
23:00    the Tonight Show With Jay Leno
23:45    Late Night With Conan O'Brien
00:30    NBC Nightly News With Tom Brokaw
01:00    Middle East This Week
01:30    Asia Market Week
02:00    the News With Brian Williams
03:00    America Strikes Back
04:00    US Business Center
05:00    America at War

MTV 2
05:00    Too Much Caffeine?
07:00    MTV2 Rocks
15:00    MTV2 Live
16:00    MTV2 Rocks
18:00    Most Wanted Chart
19:00    MTV2 Rocks
20:00    the Riot
21:00    Artists Choose: in Control Pod
22:00    All Time Most Wanted: Rock
23:00    Disturbed Live
23:30    Rob Zombie Live
00:00    Beavis & Butthead!
01:00    Viewers Choose
02:00    Classic Rock
03:00    Too Much Caffeine?
04:00    Viewers Choose
05:00    Too Much Caffeine?

MTV Base
07:00    Beats, Rhymes & Life
10:00    Carmen Electra's Dance Party 3
10:30    Ultrasound: Brandy
11:00    Ultrasound
12:00    Beats, Rhymes & Life
13:00    Raw
14:00    Base Live
15:00    Beats, Rhymes & Life
16:00    Base Trebels
17:00    Beats, Rhymes & Life
18:00    Top Ten
20:00    Stripped!
20:30    Beats, Rhymes & Life
22:00    Carmen Electra's Dance Party 3
22:30    Videography: Usher
23:00    the Late Lick
00:00    Raw
01:00    the Lick Chart
02:00    Beats, Rhymes & Life

WTK
08.00 Muzyka z WTK
08.30 Puls dnia - serwis informacyjny
08.45 Puls sportu
09.00 Muzyka z WTK
10.30 Program lokalny
11.00 Oblicza Izraela (Cezarea, Jaffa, Tel Awiw) - serial dokumentalny
11.30 Temat dla prezydenta 
12.10 Telehobby - spotkanie z Telewizją Kablową Poznań
12.25 Z planu filmowego
12.45 Muzyka z WTK
14.00 Wyprawy kulinarne - magazyn
14.30 Program lokalny
15.00 Poznańskie rozmowy - program publicystyczny
15.30 Według Mrożka - film dokumentalny
16.30 Program lokalny
17.15 Puls dnia - serwis informacyjny
17.30 Książka nie tylko do poduszki - nowości wydawnicze
17.50 Puls dnia - serwis informacyjny
18.00 Bajki
18.10 Motomania - magazyn motoryzacyjny
18.40 Puls dnia - serwis informacyjny (wydanie główne)
19.05 Scena - magazyn kulturalny
19.25 Muzyka z WTK
19.45 Puls sportu
20.00 Puls dnia - serwis informacyjny
20.30 Na pełnym morzu (14) - serial obyczajowy prod. szwedzkiej, 1992
21.30 Na zdrowie - magazyn medyczny
22.00 Program lokalny
22.30 Puls dnia - serwis informacyjny
22.45 Puls sportu
23.00 Motomania - magazyn motoryzacyjny
23.20 Scena - magazyn kulturalny
23.40 Muzyka z WTK
01.30 Zakończenie programu

RTL
06:00 Punkt 6
06:30 Guten Morgen Deutschland
07:00 Unter uns
07:30 Gute Zeiten, schlechte Zeiten
08:05 RTL Shop
09:00 Punkt 9
09:30 Meine Hochzeit
10:00 Dr. Stefan Frank - Der Arzt, dem die Frauen vertrauen
11:00 familien duell
11:30 familien duell
12:00 Punkt 12 - Das RTL-Mittagsjournal inkl. Olympia Spezial
13:00 Die Oliver Geissen Show
14:00 Bärbel Schäfer
15:00 Die Wache
16:00 Das Jugendgericht
17:00 Die Nanny
17:30 Unter uns
18:00 Guten Abend RTL
18:30 EXCLUSIV - Das Star-Magazin
18:45 RTL aktuell
19:10 Explosiv - Das Magazin
19:40 Gute Zeiten, schlechte Zeiten
20:15 Wer wird Millionär?
21:15 Die Camper
21:45 Das Amt
22:15 7 Tage - 7 Köpfe
23:15 Freitag Nacht News
00:00 RTL-Nachtjournal
00:30 Susan
01:00 Veronica
01:30 Die Nanny
01:55 Die Camper
02:25 Das Amt
02:50 RTL-Nachtjournal
03:15 stern TV
04:35 RTL Shop
05:30 Casper
05:50 Power Rangers

CT Praga
6.00 Poranek z CTV
8.30 Zaczarowane przedszkole
9.00 Wiadomości
9.05 Bez Immunitetu
10.00 Oczarowanie
10.55 Film o filmie
11.15 Decydujące chwile
11.30 Człowiek uciśniony
12.00 Wiadomości
12.10 Dr Quinn
13.00 Bajka
14.05 Karetka Pogotowia
15.05 Nasza wieś
15.25 Dechovki
16.00 Wiadomości
16.05 S Club 7
16.30 Star Trek
17.20 AZ - quiz
17.45 Pogoda
17.50 Wieści regionalne
18.10 Kinobox
18.35 Wideoscenki
19.00 Wieczorynka
19.15 Wydarzenia
19.45 Pogoda i Sport
20.00 Podróże Guliewera (1) - film USA-ang.
21.40 Syn
23.30 Wydarzenia plus
23.40 Pogoda i Sport
23.45 Na jednym wozie
0.05 Ze świata
0.20 S Club 7
0.45 Star Trek
1.30 Muzyczne style
2.25 Przełomowe chwile
2.40 Rozmowy
3.05 Walizka - teleturniej
3.50 Domowe szczęście

TV Nova
5.55 Śniadanie z Novą
8.30 Dzika Australia - serial dok.
9.25 Sekretna kobieta
10.15 Morderca z Bostonu - serial dok,
12.10 A. Hitchcock przedstawia
12.35 Magia i czary D. Copperfielda
13.25 To jest zabójstwo
14.15 Dziki księżyc
15.10 Zbuntowany anioł
15.50 JAG
16.45 Z regionów
16.55 Merlin (2) - film USA
18.35 Pogoda
18.40 Strażnik Texasu
19.30 Wiadomości i Sport
20.00 Milionerzy - teleturniej
20.50 Do-re-mi
21.45 Trach!
22.30 Allen 3 - film USA
0.34 Pogodynka
0.35 Ofiara duszy - film USA
2.05 Tele-zakupy
2.35 Tele Tele
4.05 Talk Show

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.