FANDOM


TVP 1
05:10 Pierwszy krzyk - odc. 20; cykl dokumentalny
05:35 Wstaje dzień; magazyn
05:40 Tak jak w Unii
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30,7:00,7:30; Biznesowa piątka 6:18; Pogoda 6:32,7:05,7:33
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Kwadrans po ósmej
08:35 Czerwony traktorek - Przygody na dachu odc. 20 (Roof Tops); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2002)
08:45 Czerwony traktorek - Wielka ceremonia odc. 21 (Winter lights) kraj prod.Wielka Brytania (2002)
08:55 Sali Mali II - Nieproszony gość odc.17 (The Visitor); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2003)
09:05 Domowe przedszkole - Poznajemy morskie głębiny - wyprawa batyskafem; program dla dzieci
09:35 Tom - Tom w Amazonii odc. 10 (Tom - Tom in Amazonia); serial animowany kraj prod.Hiszpania (2005)
10:00 Szkoła złamanych serc - odc. 58 (odc. 58); serial obyczajowy kraj prod.Australia (1998)
10:50 Mieszkać w Europie - Design włoski; reportażych
11:15 Broń palna, zarazki i stal - odc. 1 Poza Edenem cz. 1 (Guns, Germs and Steel: ep. 1. Out of Eden); film dokumentalny kraj prod.USA (2004)
11:45 Agrobiznes
12:00 Wiadomości
12:10 Moda na sukces - odc. 3321 (The Bold and the Beautiful ep. 3536); serial kraj prod.USA (2001)
12:30 Moda na sukces - odc. 3322 (The Bold and the Beautiful ep. 3537); serial kraj prod.USA (2001)
12:55 Klan - odc. 1266; telenowela TVP
13:20 Plebania - odc. 877; telenowela TVP
13:45 Jaka to melodia? - odc. 1440; teleturniej muzyczny
14:10 Faceci do wzięcia - Wspomnień czar; serial TVP
14:40 Receptury klasztorne - odc. 17 Naleśniki maltańskie; magazyn
15:00 Wiadomości
15:10 Leśnym tropem - odc. 5; cykl reportaży
15:35 Wyjeżdżam - zostaję? - odc. 9; cykl reportaży
16:05 Moda na sukces - odc. 3323 (The Bold and the Beautiful ep. 3538); serial kraj prod.USA (2001)
16:30 Moda na sukces - odc. 3324 (The Bold and the Beautiful ep. 3539); serial kraj prod.USA (2001)
17:00 Teleexpress
17:20 Na celowniku; magazyn
17:30 Klan - odc. 1270 - txt str.777; telenowela TVP
18:00 Jaka to melodia? - odc. 1441; teleturniej muzyczny
18:30 Plebania - odc. 881; telenowela TVP
19:00 Domisiowa wieczorynka - O królewnie, która widziała tylko to, co chciała
19:10 Wieczorynka - Jeż Kleofas - odc. 1 - Nowy listonosz
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:05 Pogoda
20:20 W krainie dreszczowców - Oskarżona o zabójstwo (Violation of Trust) - txt str.777; film fabularny kraj prod.USA (1991)
22:00 Sprawa dla reportera
22:35 Z refleksem; program publicystyczny
23:00 Misja specjalna; magazyn
23:30 Przekręt - seria II, odc. 2 (8) (Hustle II, ep. 2); serial sensacyjny kraj prod.Wielka Brytania (2004)
00:30 Nadzór; dramat
02:20 Seans; film dokumentalny
03:20 Zakończenie programu

TVP 2
05:30 Ocean Avenue - odc. 28/130 (Ocean Avenue ep.28); telenowela kraj prod.USA, Szwecja (2002)
06:15 Ocean Avenue - odc. 29/130 (Ocean Avenue ep. 29); telenowela kraj prod.USA, Szwecja (2002)
07:00 TELEZAKUPY
07:15 Wspólnota w wierze; reportaż
07:35 Dwójka Dzieciom - Bibi Blocksberg - odc 6/26 Bibi w dżungli (Bibi Blocksberg); serial animowany kraj prod.Niemcy (2006)
08:05 Na dobre i na złe - odcinek 222  Trudna misja; serial TVP
09:00 Pytanie na śniadanie - w tym:
09:25 Pogoda
10:00 Panorama
10:35 Panorama
10:40 Pogoda
10:44 Święta wojna - (254) Aktor przodowy
11:10 Sąsiedzi - odc. 68 (283) Głupi pomysł; serial komediowy TVP
11:35 Magnum - odc. 76/162 Od czego ma się przyjaciół? (MAGNUM P. I. s. 4 No More Mr. Nice Guy); serial kraj prod.USA (1984)
12:25 Przygody Tarzana - odc 30/75 Uciekinierzy (Tarzan  ep. 210  The runaways); serial przygodowy kraj prod.Francja, Meksyk (1991)
12:55 Niesforne aniołki seria II - odc. 23 (Little angels); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2006)
13:25 Zakręcony tydzień - odc. 12; widowisko
14:00 Europa da się lubić - Europa (nie)parlamentarna; talk-show
14:55 Dr Quinn - seria IV, odc. 27/28 (Dr. Quinn, Medicine Woman s. IV); serial obyczajowy kraj prod.USA (1995)
15:45 Dla niesłyszących - M jak miłość - odc. 496; serial TVP
16:35 Gliniarz i prokurator - odc. 12/23 Wesołych Świąt (Jake and the Fatman,  s.1 ep. 8711 Have Yourself A Merry Christmas); serial sensacyjny kraj prod.USA (1987)
17:30 Zorro - odc. 42/78 (.) - txt str.777; serial kraj prod.USA (1957)
18:00 Program lokalny
18:30 Sport Telegram
18:35 Pogoda
18:45 Panorama
19:05 Jeden z dziesięciu - odc. 12/LIV - txt str.777; teleturniej
20:05 M jak miłość - odc. 497; serial TVP
20:55 Kulisy serialu "M jak miłość" - odc. 255
21:05 Magazyn Ekspresu Reporterów
22:00 Panorama
22:20 Pogoda
22:25 Sport Telegram
22:30 Biznes
22:35 Wieczór Filmowy Kocham Kino - wstęp - (Angielski pacjent)
22:45 Wieczór filmowy Kocham Kino - Angielski pacjent (English Patient) - txt str.777; dramat kraj prod.USA (1996)
01:25 Uciec do Legii - odc. 4 (Escape to legion); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2002)
02:20 Zakończenie programu

TVP 3 Regionalna
06:00 Kurier; STEREO
06:09 Przegląd prasy; STEREO
06:12 Serwis sportowy; STEREO
06:15 Kurier flesz; STEREO
06:17 Pogoda; STEREO
06:20 Serwis ekonomiczny; STEREO
06:24 Przegląd prasy; STEREO
06:27 Kamera Kuriera; STEREO
06:30 Kurier; STEREO
06:39 Przegląd prasy; STEREO
06:42 Serwis sportowy; STEREO
06:45 Kurier flesz; STEREO
06:47 Pogoda; STEREO
06:50 Serwis ekonomiczny; STEREO
06:54 Przegląd prasy; STEREO
06:57 Kamera Kuriera; STEREO
07:00 Kurier; STEREO
07:09 Przegląd prasy; STEREO
07:12 Serwis sportowy; STEREO
07:15 Kurier flesz; STEREO
07:17 Pogoda; STEREO
07:20 Serwis ekonomiczny; STEREO
07:24 Przegląd prasy; STEREO
07:27 Kamera Kuriera; STEREO
07:30 Kurier; STEREO
07:39 Przegląd prasy; STEREO
07:42 Serwis sportowy; STEREO
07:45 OTV - PASMO LOKALNE
08:00 Kurier flesz; STEREO
08:03 Kurier Gość; STEREO
08:15 Kurier flesz; STEREO
08:18 Pogoda; STEREO
08:21 Serwis ekonomiczny; STEREO
08:24 Przegląd prasy; STEREO
08:27 Kamera Kuriera; STEREO
08:30 Kurier; STEREO
08:39 Przegląd prasy; STEREO
08:42 Serwis sportowy; STEREO
08:45 OTV - PASMO LOKALNE
09:00 Kurier; STEREO
09:08 Przegląd prasy; STEREO
09:12 Serwis sportowy; STEREO
09:15 Kurier flesz; STEREO
09:17 Pogoda; STEREO
09:19 Przegląd prasy; STEREO
09:23 Serwis ekonomiczny
09:26 Kamera Kuriera; STEREO
09:30 Kurier; STEREO
09:53 Pogoda; STEREO
09:56 Serwis ekonomiczny; STEREO
10:00 Kurier flesz; STEREO
10:03 Serwis sportowy; STEREO
10:07 Serwis Kulturalny
10:12 Kurier Gość; STEREO
10:30 Kurier; STEREO
10:46 Pogoda; STEREO
10:52 Serwis sportowy; STEREO
10:56 Serwis Kulturalny
11:00 Kurier flesz; STEREO
11:04 Kurier Biznes
11:30 Komisja śledcza ds. sektora bankowego
13:30 Kurier; STEREO
13:46 Pogoda; STEREO
13:48 Serwis ekonomiczny; STEREO
13:51 Serwis sportowy; STEREO
13:56 Serwis Kulturalny
14:00 Kurier flesz; STEREO
14:06 Kurier Świat; program publicystyczny
14:22 Serwis Kulturalny
14:30 Kurier; STEREO
14:45 Pogoda; STEREO
14:48 Serwis ekonomiczny; STEREO
14:52 Serwis sportowy; STEREO
14:56 Serwis Kulturalny
15:00 Kurier flesz; STEREO
15:05 Kurier Komentarze
15:22 Serwis Kulturalny
15:30 Kurier; STEREO
15:54 Pogoda; STEREO
15:56 Serwis Kulturalny
16:00 Kurier flesz; STEREO
16:04 Serwis ekonomiczny; STEREO
16:08 Serwis sportowy; STEREO
16:15 Rozmowa dnia
16:30 Kurier; STEREO
16:42 Pogoda; STEREO
16:45 OTV - PASMO LOKALNE
17:15 Plus - minus; magazyn
17:30 Kurier; STEREO
17:56 Pogoda; STEREO
18:00 OTV - PASMO LOKALNE
20:01 Telekurier
20:30 Kurier; STEREO
20:49 Pogoda; STEREO
20:55 Trzeci wymiar; program publicystyczny
21:30 Kurier; STEREO
21:42 Pogoda; STEREO
21:45 OTV - PASMO LOKALNE
22:15 Plus - minus; magazyn
22:30 Kurier; STEREO
22:38 Pogoda; STEREO
22:42 16/16; cykl reportaży
23:00 Kurier flesz; STEREO
23:03 Sportowy Wieczór; STEREO
23:30 Kurier; STEREO
23:52 Pogoda; STEREO
23:58 De Gaulle bez maski - cz. II (ep. 2); film dokumentalny kraj prod.Francja (2005); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:55 Plus - minus; magazyn
01:11 Trzeci wymiar; program publicystyczny
01:40 Kurier; STEREO
02:00 Pogoda; STEREO
02:03 Plus - minus; magazyn
02:15 De Gaulle bez maski - cz. II (ep. 2); film dokumentalny kraj prod.Francja (2005); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
03:08 Zakończenie dnia

TVP 3 Opole
06:00 Kurier; STEREO
06:09 Przegląd prasy; STEREO
06:12 Serwis sportowy; STEREO
06:15 Kurier flesz; STEREO
06:17 Pogoda; STEREO
06:20 Serwis ekonomiczny; STEREO
06:24 Przegląd prasy; STEREO
06:27 Kamera Kuriera; STEREO
06:30 Kurier; STEREO
06:39 Przegląd prasy; STEREO
06:42 Serwis sportowy; STEREO
06:45 Kurier flesz; STEREO
06:47 Pogoda; STEREO
06:50 Serwis ekonomiczny; STEREO
06:54 Przegląd prasy; STEREO
06:57 Kamera Kuriera; STEREO
07:00 Kurier; STEREO
07:09 Przegląd prasy; STEREO
07:12 Serwis sportowy; STEREO
07:15 Kurier flesz; STEREO
07:17 Pogoda; STEREO
07:20 Serwis ekonomiczny; STEREO
07:24 Przegląd prasy; STEREO
07:27 Kamera Kuriera; STEREO
07:30 Kurier; STEREO
07:39 Przegląd prasy; STEREO
07:42 Serwis sportowy; STEREO
07:45 Program lokalny TVP Opole
08:00 Kurier flesz; STEREO
08:03 Kurier Gość; STEREO
08:15 Kurier flesz; STEREO
08:18 Pogoda; STEREO
08:21 Serwis ekonomiczny; STEREO
08:24 Przegląd prasy; STEREO
08:27 Kamera Kuriera; STEREO
08:30 Kurier; STEREO
08:39 Przegląd prasy; STEREO
08:42 Serwis sportowy; STEREO
08:45 Program lokalny TVP Opole
09:00 Kurier; STEREO
09:08 Przegląd prasy; STEREO
09:12 Serwis sportowy; STEREO
09:15 Kurier flesz; STEREO
09:17 Pogoda; STEREO
09:19 Przegląd prasy; STEREO
09:23 Serwis ekonomiczny
09:26 Kamera Kuriera; STEREO
09:30 Kurier; STEREO
09:53 Pogoda; STEREO
09:56 Serwis ekonomiczny; STEREO
10:00 Kurier flesz; STEREO
10:03 Serwis sportowy; STEREO
10:07 Serwis Kulturalny
10:12 Kurier Gość; STEREO
10:30 Kurier; STEREO
10:46 Pogoda; STEREO
10:52 Serwis sportowy; STEREO
10:56 Serwis Kulturalny
11:00 Kurier flesz; STEREO
11:04 Kurier Biznes
11:30 Komisja śledcza ds. sektora bankowego
13:30 Kurier; STEREO
13:46 Pogoda; STEREO
13:48 Serwis ekonomiczny; STEREO
13:51 Serwis sportowy; STEREO
13:56 Serwis Kulturalny
14:00 Kurier flesz; STEREO
14:06 Kurier Świat; program publicystyczny
14:22 Serwis Kulturalny
14:30 Kurier; STEREO
14:45 Pogoda; STEREO
14:48 Serwis ekonomiczny; STEREO
14:52 Serwis sportowy; STEREO
14:56 Serwis Kulturalny
15:00 Kurier flesz; STEREO
15:05 Kurier Komentarze
15:22 Serwis Kulturalny
15:30 Kurier; STEREO
15:54 Pogoda; STEREO
15:56 Serwis Kulturalny
16:00 Kurier flesz; STEREO
16:04 Serwis ekonomiczny; STEREO
16:08 Serwis sportowy; STEREO
16:15 Rozmowa dnia
16:30 Kurier; STEREO
16:42 Pogoda; STEREO
16:45 Kurier - flesh
16:50 Rozmowa dnia
17:00 Informator miejski
17:15 Plus - minus; magazyn
17:30 Kurier; STEREO
17:56 Pogoda; STEREO
18:00 Kurier opolski, pogoda, sport
18:27 Rozmowa dnia
18:37 Reporter
18:47 Magazyn motoryzacyjny
18:57 Kraj za miastem
19:12 Dziś o...
19:15 Tvoje Opole
19:25 Być kobietą
19:35 Twarzą w twarz
19:45 Bloq
19:55 Kamera Kuriera
20:01 Telekurier
20:30 Kurier; STEREO
20:49 Pogoda; STEREO
20:55 Trzeci wymiar; program publicystyczny
21:30 Kurier; STEREO
21:42 Pogoda; STEREO
21:45 Kurier opolski, sport, pogoda
22:10 Dziś o...
22:15 Plus - minus; magazyn
22:30 Kurier; STEREO
22:38 Pogoda; STEREO
22:42 16/16; cykl reportaży
23:00 Kurier flesz; STEREO
23:03 Sportowy Wieczór; STEREO
23:30 Kurier; STEREO
23:52 Pogoda; STEREO
23:58 De Gaulle bez maski - cz. II (ep. 2); film dokumentalny kraj prod.Francja (2005); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:55 Plus - minus; magazyn
01:11 Trzeci wymiar; program publicystyczny
01:40 Kurier; STEREO
02:00 Pogoda; STEREO
02:03 Plus - minus; magazyn
02:15 De Gaulle bez maski - cz. II (ep. 2); film dokumentalny kraj prod.Francja (2005); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
03:08 Zakończenie dnia

Polsat
05:00     Music Spot - program muzyczny
06:00     Wstawaj! Gramy! - program muzyczny
06:50     Sidła miłości - telenowela reż. Uli Edel, USA 1993
07:45     TV Market - magazyn reklamowy
08:00     Wielka wygrana - teleturniej
08:55     Graczykowie - serial komediowy reż. Ryszard Zatorski, Krzysztof Jaroszyński, Polska 2000
09:25     Rodzina zastępcza - serial komediowy reż. Wojciech Adamczyk/Michał Kwieciński, Polska
10:00     Sekret Laury - telenowela reż. Federico Palazzo , Gabriel de Ciancio, Argentyna 2004
11:00     Metamorfozy - reality show
11:30     Samo życie - serial obyczajowy reż. Wojciech Nowak/Wojciech Pacyna, Polska 2003
12:00     Zamieńmy się żonami - reality show
13:00     Jesteś moim życiem - serial obyczajowy reż. Rodolfo Antúnez, Jorge Bechara, Argentyna 2006
14:00     Pierwsza miłość - serial obyczajowy reż. Okił Khamidov, Paweł Chmielewski, Polska 2004
14:45     Świat według Bundych - serial komediowy reż. Linda Day, Amanda Bearse, USA 1987
15:15     Rodzina zastępcza - serial komediowy reż. Wojciech Adamczyk/Michał Kwieciński, Polska
15:50     Wydarzenia
16:15     Prognoza pogody
16:25     Interwencja - magazyn reporterów
17:00     Gra w ciemno - teleturniej
18:00     Pierwsza miłość - serial obyczajowy reż. Okił Khamidov, Paweł Chmielewski, Polska 2004
18:50     Wydarzenia
19:20     Sport
19:25     Prognoza pogody
19:30     Samo życie - serial obyczajowy reż. Wojciech Nowak/Wojciech Pacyna, Polska 2003
20:00     Piotr Bałtroczyk przedstawia - program rozrywkowy
21:00     Uzdrowiciel z tropików - film przygodowy reż. John McTiernan, wyk. Sean Connery, Lorraine Bracco, José Wilker, Rodolfo De Alexandre USA 1992
21:55     Studio LOTTO (w przerwie filmu)
23:25     Chirurdzy - serial obyczajowy USA 2005
00:25     Nasze dzieci - talk show
01:25     Magazyn sportowy
03:25     Dziewczyny w bikini - program rozrywkowy
04:25     Nocne randki - program rozrywkowy
04:55    Zakończenie programu

TVN
05:35     Uwaga! - magazyn reporterów
05:55     Telesklep
06:45     Życie na fali - serial obyczajowy odc. 24/25 reż. Daniel Attias, David Barrett i inni, USA 2003
07:35     Usterka: Bojlery - serial fabularno-dokumentalny Polska
08:05     Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fabularno-dokumentalny Polska 2006
09:05     Wykręć numer - teleturniej
10:05     Fabryka gry - interaktywny program rozrywkowy
11:05     Detektywi - serial fabularno-dokumentalny Polska 2005
11:40     Rozmowy w toku - talk show
12:50     Na Wspólnej - serial obyczajowy odc. 810 Polska 2003
13:20     W11 - Wydział Śledczy: Lichwiarz - serial fabularno-dokumentalny Polska
14:00     Życie na fali - serial obyczajowy odc. 25 ost. reż. Daniel Attias, David Barrett i inni, USA 2003
15:00     Prawo pożądania - telenowela odc. 65/143 reż. David Posada, USA/Kolumbia/Meksyk 2005
16:00     Fakty - wydanie popołudniowe
16:15     Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fabularno-dokumentalny Polska 2006
17:15     Rozmowy w toku - talk show
18:25     Detektywi - serial fabularno-dokumentalny Polska 2005
19:00     Fakty
19:30     Sport - program informacyjny
19:40     Pogoda
19:50     Uwaga! - magazyn reporterów
20:15     W11 - Wydział Śledczy: Na polanie - serial fabularno-dokumentalny Polska
20:55     Na Wspólnej - serial obyczajowy odc. 811 Polska 2003
21:30     Magda M. - serial obyczajowy odc. 52 reż. Jacek Borcuch, Maciej Dejczer, Polska 2005
22:30     Teraz my! - program publicystyczny
23:15     Archiwum X - śledztwa po latach: Chora miłość - serial fabularno-dokumentalny Polska 2007
00:15     Bez skazy - serial obyczajowy odc. 11/15 reż. Jamie Babbit, Scott Brazil, Elodie Keene, Nelson McCormick, Ryan Murphy, Michael, USA 2003
01:15     Nocne igraszki - program interaktywny
02:15     Telesklep
02:35     Uwaga! - magazyn reporterów
02:55     Nic straconego - programy powtórkowe

TV 4
05.45 V-!ax - magazyn motoryzacyjny
06.05 FIFA Futbol Mundial - magazyn
06.30 VIP - wydarzenia i plotki
06.55 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
08.00 TV Market - magazyn reklamowy
08.30 Pokemon (301) - serial animowany
09.00 Kochaj mnie, kochaj! (3): Giełda samotników - serial obyczajowy
10.00 Jesteś moim życiem (181) - telenowela
11.05 Łowcy skarbów (48) - serial przygodowy
12.05 Lingo - teleturniej
13.05 Dekoratornia - magazyn wnętrzarski
13.40 Wygraj fortunę - program interaktywny
15.20 Król szamanów (19) - serial animowany
15.50 Łowcy skarbów (49) - serial przygodowy
16.50 Kochaj mnie, kochaj! (4): Operacja: Złamane serca - serial obyczajowy
17.50 Lingo - teleturniej
18.55 Jesteś moim życiem (182)  - telenowela
20.00 Piłka nożna: Puchar Ekstraklasy - mecz Zagłębie Lubin - Groclin Grodzisk Wielkopolski
22.00 Latający cyrk Monty Pythona - serial komediowy
22.45 Czułe dranie - magazyn rozrywkowy
23.15 Nieczułe dranie - magazyn rozrywkowy
23.45 Kuba Wojewódzki - talk show
00.50 Wydarzenia, Sport, Prognoza pogody
01.25 Muzyczne listy - program muzyczny
02.25 Kinomaniak - magazyn filmowy
02.45 Sztukateria - magazyn kulturalny
03.10 Ja tylko pytam - talk show
03.55 Zakończenie programu

TV Polonia
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30,7:00,7:30; Biznesowa piątka 6.18; Pogoda 6:32,7:05,7:33; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Wiadomości; STEREO
08:10 Pogoda; STEREO
08:15 Kwadrans po ósmej; Dla małoletnich od lat 12
08:35 Domisie - Wesołe pszczoły; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Wspólnota w wierze; reportaż
09:15 Ojczyzna polszczyzna - Resetowanie i design; program prof.Jana Miodka; Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Salon kresowy - Lwowski Wokulski; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
09:50 28 PPA - Koncert laureatów ; koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:40 Przez Wilhelmshaven i Maczków; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Plebania - odc. 684; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO
12:10 Klan - odc. 1215; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Praca bez granic - Czechy; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
13:05 Warto kochać - odc. 11; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:50 Sportowy tydzień; Bez ograniczeń wiekowych
14:20 Rozmowy na temat... - Syberyjskie korzenie polskiego artysty; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Rekordzista; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:10 Jak Tykocin zdobywano; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Oczywiście - odc. 9; widowisko; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:45 Domisie - Wesołe pszczoły; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:10 Magazyn Medyczny - Dzieci alkoholików.; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:25 Zwierzowiec - Demokracja odc. 69; Bez ograniczeń wiekowych
16:40 Wspólnota w wierze; reportaż
17:00 Teleexpress; STEREO
17:15 Telewizyjne Wiadomości Literackie
17:40 Dzika Polska - Uczta na morzu; serial dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:05 Studiuję w Polsce; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:35 Armia Pana; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
18:50 Plebania - odc. 684; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Dobranocka - Dziwne przygody Koziołka Matołka - odc. 4 Regaty; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości; STEREO
19:55 Sport
20:05 Pogoda; STEREO
20:10 Klan - odc. 1215; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:35 Polska racja; program publicystyczny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:05 W stronę świata - odc. 11 Wojciech Krzemiński i Andrzej Udalski; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
21:30 "Chopin w Szanghaju"; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Warto rozmawiać
22:50 Historia pewnego sumienia; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:15 To jest temat - Świat pana Czapiewskiego; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
23:30 Panorama; STEREO
23:45 Pogoda; STEREO
23:48 Sport Telegram
23:50 Biznes; STEREO
23:55 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza - Smak Nowej Huty (199); 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:20 Studiuję w Polsce; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
00:50 Plebania - odc. 684; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Dobranocka za oceanem - Dziwne przygody Koziołka Matołka - odc. 4 Regaty; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości; STEREO
01:55 Sport
02:00 Klan - odc. 1215; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:25 Polska racja; program publicystyczny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:55 W stronę świata - odc. 11 Wojciech Krzemiński i Andrzej Udalski; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
03:20 "Chopin w Szanghaju"; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
03:45 Warto rozmawiać
04:40 Zwałka; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
04:55 Historia pewnego sumienia; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:20 Telewizyjne Wiadomości Literackie
05:45 To jest temat - Świat pana Czapiewskiego; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
06:00 Zakończenie dnia

TVP Kultura
09:00 Przewodnik
09:05 Adoptowany syn (Beshkempir (Adopted Son)); film fabularny kraj prod.KIRGISTAN, Francja (1998); Dla małoletnich od lat 12
10:25 Syd Barrett i Pink Floyd (The Syd Barrett & Pink Floyd Story); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2004); DOLBY SURROUND, Dla małoletnich od lat 12
11:15 Walczewski. Najważniejsze jest marzenie...; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
12:05 Jarocin po latach - Holy Dogs; Dla małoletnich od lat 12
12:15 Studio TVP Kultura - Telekino ; Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Telekino - Zaliczenie; film obyczajowy; Dla małoletnich od lat 12
13:00 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:25 Muzyka jazzowa - John Pizzarelli (John Pizzarelli); koncert kraj prod.Kanada (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:15 Kino krótkich filmów - Beznamiętne chwile (Passionless moments); film krótkometrażowy kraj prod.Australia (1983); Dla małoletnich od lat 12
14:25 Ludwig van Beethoven - V Symfonia c - moll op. 67; koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:05 Meta; film obyczajowy; Dla małoletnich od lat 12
16:10 List; dramat; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Przewodnik
17:05 Muzyka XX wieku - Festiwal Polskiego Radia "Szymanowski i jego Europa"; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Moja Moskwa; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
19:00 Stawiam na Tolka Banana - odc. 7/7 Tolek; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
19:40 Kino krótkich filmów - Słoneczna strona (Sunny side up); film animowany kraj prod.Holandia (1985); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:45 Jarocin po latach - Big Cyc; Dla małoletnich od lat 12
20:00 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:30 Teatr Telewizji - Elżbieta królowa Anglii; spektakl teatralny; Dla małoletnich od lat 12
23:05 Sceny ze sceny; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:30 Muzyczna encyklopedia - Legendy jazzu - Gerry Mulligan (Gerry Mulligan); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2003); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:55 Muzyczna encyklopedia - Legendy jazzu - John Coltrane (John Coltrane: Blowing for His Soul); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2003); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:20 Strefa - Alfabet Polskiego Performance - Janusz Bałdyga; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:55 Przewodnik
01:00 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:25 Kino nocne - Kiedy Otar odszedł (Depuis qu'Otar est parti); dramat kraj prod.Francja, Belgia (2003); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
03:00 Sopot '88 - Obywatel G. C.; recital; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
03:40 Zakończenie programu

TVP Historia
16:00 Było, nie minęło; magazyn historyczny; Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Z archiwum IPN - Partyzanckie dzieci; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
17:00 Kontrowersje - Śmierć w Gibraltarze; program historyczny; Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Konflikty, bitwy, wojny - Dzień zwycięstwa - dzień klęski; program historyczny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:00 Dzieje Polaków - Korona Pierwszych Piastów; program historyczny; Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Zakręty dziejów - Zamach majowy; program historyczny; Bez ograniczeń wiekowych
23:00 Zakończenie programu

Zone Reality
06:00 Cisza przed burzą - serial dokumentalny
06:50 Zoo - serial dokumentalny
07:15 Zoo - serial dokumentalny
07:40 Zwierzęce pogotowie - serial dokumentalny
08:05 Zwierzęce pogotowie - serial dokumentalny
08:30 Zwierzęce cuda - film dokumentalny
09:25 Zoo - serial dokumentalny
09:50 Zoo - serial dokumentalny
10:15 Zwierzęce pogotowie - serial dokumentalny
10:40 Zwierzęce pogotowie - serial dokumentalny
11:05 Zwierzęce cuda - film dokumentalny
11:55 Cisza przed burzą - serial dokumentalny
12:45 Plażowy patrol - reportaż
13:10 Plażowy patrol - reportaż
13:35 Nieznane opowieści z izby przyjęć - serial dokumentalny
14:25 Co powinieneś zrobić? - film dokumentalny
15:15 Hollywood. Za kulisami - film dokumentalny
15:40 Hollywood. Za kulisami - film dokumentalny
16:10 Powiedz mi kim jesteś - film dokumentalny
17:00 Plażowy patrol - reportaż
17:30 Plażowy patrol - reportaż
18:00 Co powinieneś zrobić? - film dokumentalny
19:00 Nieznane opowieści z izby przyjęć - serial dokumentalny
20:00 Powiedz mi kim jesteś - film dokumentalny
21:00 Detektywi z szóstym zmysłem - serial dokumentalny
22:00 Zdrada - serial dokumentalny
23:00 Zdrada - serial dokumentalny
00:00 Rekruci na życzenie - serial dokumentalny
00:50 Policja w akcji - film dokumentalny
01:40 Policja w akcji - film dokumentalny
02:30 Detektywi z szóstym zmysłem - serial dokumentalny
03:20 Zdrada - serial dokumentalny
04:10 Zdrada - serial dokumentalny
05:00 Nieznane opowieści z izby przyjęć - serial dokumentalny

Polonia 1
06:35 Księga dżungli (14) - film animowany
06:55 Gigi (10) - bajka dla dzieci
08:10 Top shop
19:50 Namiętności (153/160) - telenowela, Argentyna 1988
20:45 Mecz piłki nożnej - piłka nożna
22:45 Zaniedbywana Mężatka - erotyka
23:00 Polskie foki - erotyka
23:35 V 7 - erotyka
23:40 News - erotyka
23:50 Amore TV - erotyka
00:00 Turbo Sex Hotel - erotyka
00:10 Erotyczne sensacje - erotyka
00:30 Top modelki - erotyka
00:45 Reflex - erotyka
00:55 Erotyczna giełda - erotyka
01:10 Night Shop - erotyka
01:25 Sex Hotel - erotyka
01:45 Zaniedbywana Mężatka - erotyka
02:00 Night Shop - erotyka
02:10 Foki Ewa - erotyka
02:30 Night Shop - erotyka
02:40 Oferty towarzyskie - erotyka
03:00 Sex Hotel - erotyka
03:20 Night Shop - erotyka
03:35 Gry na telefon - erotyka

Polsat 2
07:00 Echo lasu (106)
07:30 Pasjonaci (76)
08:00 Między wschodem a zachodem (11) - film popularnonaukowy
08:30 Wydarzenia
09:00 Interwencja (877)
09:25 Samo życie (688) - serial obyczajowy, Polska 2006
10:00 Gra w ciemno (266) - teleturniej
10:45 Mamuśki (5) - serial komediowy, Polska 2007
11:05 Interwencja (877)
11:30 Wydarzenia
12:00 Pierwsza miłość - serial obyczajowy, Polska 2004
12:35 Bumerang - program publicystyczny
13:15 Komenda (83)
13:35 Się kręci (3) - rozrywka
13:50 Interwencja (877)
14:15 Radość życia (6)
14:45 Kalejdoskop tygodnia (367) - program publicystyczny
15:10 Echo lasu (106)
15:35 Pasjonaci (76)
16:00 Między wschodem a zachodem (11) - film popularnonaukowy
16:30 Wydarzenia
16:55 Interwencja (877)
17:20 Samo życie (688) - serial obyczajowy, Polska 2006
18:00 Gra w ciemno (266) - teleturniej
18:45 Mamuśki (5) - serial komediowy, Polska 2007
19:05 Interwencja (877)
19:30 Wydarzenia
20:00 Pierwsza miłość - serial obyczajowy, Polska 2004
20:35 Bumerang - program publicystyczny
21:10 Komenda (83)
21:35 Radość życia (6)
21:55 Interwencja (877)
22:20 Oblicza Ameryki (309) - program dokumentalny
22:50 Kalejdoskop tygodnia (367) - program publicystyczny
23:15 Echo lasu (106)
23:50 Pasjonaci (76)
00:15 Między wschodem a zachodem (11) - film popularnonaukowy
00:30 Interwencja (877)
01:00 Samo życie (832) - serial obyczajowy, Polska 2007
01:30 Oblicza Ameryki (309) - program dokumentalny
02:00 Wydarzenia
02:30 Gra w ciemno (267) - teleturniej
03:15 Eureko, ja to wiem! (33) - teleturniej
04:00 Pierwsza miłość - serial obyczajowy, Polska 2004
04:40 Interwencja (878)
05:05 Nasze dzieci (61) - talk show
06:00 Drogówka (209)
06:30 Mamuśki (5) - serial komediowy, Polska 2007
06:55 Awantura o kasę (64) - teleturniej

TMT
05:00 Bajeczna pora - magazyn filmów animowanych
08:00 Muzyczne pobudzenie - magazyn muzyczny
08:15 Świat fitnessu
08:45 Muzyczne pobudzenie - magazyn muzyczny
09:00 Telezakupy
10:00 Eskapady TMT: Polskie szlaki
11:00 Eskapady TMT: Dalekie podróże
12:00 Bajeczna pora - magazyn filmów animowanych
15:00 Hobbissimo: Kuchnia smaku
15:30 Pory roku
16:00 W dobrej formie: Kwadrans zdrowia i urody
16:30 Na czasie - magazyn muzyczny
17:00 Mocna jazda
17:30 Autoklub
18:00 Godzina sportu w TMT - magazyn sportowy
19:00 Hit & Bit: TMT Klip - magazyn muzyczny
19:30 TMT nocą: Muzyczny salon 2 - rozrywka
20:00 Hit & Bit: TMT Klip - magazyn muzyczny
21:00 W telesieci
23:00 Z archiwum TMT: Noc z TMT - rozrywka
00:00 Filmy animowane dla dorosłych - film animowany
01:00 Nocne klipy - rozrywka
01:30 TMT nocą: Muzyczny salon 2 - rozrywka
02:00 Telezakupy
03:00 Muzyczny Trance Vision - program muzyczny

Zone Romantica
06:00 Amor Amor: Dziedzictwo Luny (16) - telenowela, Kolumbia 2004
07:00 Amor Amor: Perła (140) - telenowela, Meksyk 1998
08:00 Premiere: Dlaczego właśnie ja! (55) - telenowela, Kolumbia 2006
09:00 Premiere: Śnię o twej miłości (92) - telenowela, Wenezuela 2006
10:00 Premiere: Miłość na sprzedaż (88) - telenowela, USA 2006
11:00 Amor Amor: Niewolnica Isaura (24) - telenowela, Brazylia 2004
12:00 Amor Amor: Perła (140) - telenowela, Meksyk 1998
13:00 Premiere: Dlaczego właśnie ja! (55) - telenowela, Kolumbia 2006
14:00 Premiere: Śnię o twej miłości (92) - telenowela, Wenezuela 2006
15:00 Premiere: Miłość na sprzedaż (88) - telenowela, USA 2006
16:00 Premiere: Dlaczego właśnie ja! (55) - telenowela, Kolumbia 2006
17:00 Amor Amor: Niewolnica Isaura (24) - telenowela, Brazylia 2004
18:00 Premiere: Śnię o twej miłości (92) - telenowela, Wenezuela 2006
19:00 Premiere: Miłość na sprzedaż (88) - telenowela, USA 2006
20:00 Amor Amor: Dziedzictwo Luny (16) - telenowela, Kolumbia 2004
21:00 Premiere: Dlaczego właśnie ja! (55) - telenowela, Kolumbia 2006
22:00 Premiere: Śnię o twej miłości (92) - telenowela, Wenezuela 2006
23:00 Amor Amor: Perła (140) - telenowela, Meksyk 1998
00:00 Latino Nights: Prostytutki (2) - telenowela, Argentyna 2003
01:00 Premiere: Miłość na sprzedaż (88) - telenowela, USA 2006
01:55 Amor Amor: Niewolnica Isaura (24) - telenowela, Brazylia 2004
02:40 Amor Amor: Perła (140) - telenowela, Meksyk 1998
03:30 Amor Amor: Dziedzictwo Luny (15) - telenowela, Kolumbia 2004
04:20 Amor Amor: Dziedzictwo Luny (16) - telenowela, Kolumbia 2004
05:10 Amor Amor: Niewolnica Isaura (24) - telenowela, Brazylia 2004

TVN 24
05:30 Poranek w TVN 24: Powitanie poranka TVN 24
05:45 Skrót informacji
06:00 Serwis informacyjny
06:15 Skrót informacji
06:30 Serwis informacyjny
06:45 Skrót informacji
07:00 Serwis informacyjny
07:15 Skrót informacji
07:25 Biznes
07:30 Serwis informacyjny
07:45 Skrót informacji
08:00 Serwis informacyjny
08:05 Rozmowa poranka - wywiad
08:15 Skrót informacji
08:30 Serwis informacyjny
08:45 Szkło kontaktowe skrót - program publicystyczny
09:00 Serwis informacyjny
09:05 Bilans giełdowy
09:30 Serwis informacyjny
09:45 Skrót informacji
09:50 Przegląd wydarzeń zagranicznych
10:00 Dzień na żywo: Serwis informacyjny
10:15 Serwis sportowy
10:30 Serwis informacyjny
10:45 Serwis biznesowy
11:00 Serwis informacyjny
11:15 Serwis sportowy
11:30 Serwis informacyjny
11:45 Serwis biznesowy
12:00 Serwis informacyjny
12:15 Serwis sportowy
12:30 Serwis informacyjny
12:45 Serwis biznesowy
13:00 Serwis informacyjny
13:15 Serwis sportowy
13:30 Serwis informacyjny
13:45 Serwis biznesowy
14:00 Serwis informacyjny
14:15 Serwis sportowy
14:30 Serwis informacyjny
14:45 Serwis biznesowy
15:00 Serwis informacyjny
15:15 Serwis sportowy
15:20 InterNET 24
15:30 Serwis informacyjny
15:45 Serwis biznesowy
16:00 Bilans dnia
16:20 InterNET 24
16:30 Raport popołudniowy
17:10 Prosto z Polski
17:30 24 godziny
18:30 Serwis informacyjny
18:40 Skaner polityczny
19:00 Wieczór: Fakty, ludzie, pieniądze
19:50 Sportowe podsumowanie dnia
20:00 Kropka nad i - program publicystyczny
20:30 Raport wieczorny
21:00 24 godziny
22:00 Szkło kontaktowe - program publicystyczny
23:00 Serwis informacyjny
23:10 Bilans dnia
23:30 Serwis informacyjny podsumowanie dnia
00:00 Powtórki: Skrót informacji
00:05 Kropka nad i - program publicystyczny
00:30 Skrót informacji
00:40 Portfel
01:00 Serwis informacyjny podsumowanie dnia
01:30 24 godziny
02:30 Szkło kontaktowe - program publicystyczny
03:30 Skrót informacji
03:35 Portfel
04:00 Serwis informacyjny podsumowanie dnia
04:30 24 godziny

Zone Club
06:00 Szkoła jogi (83) - gimnastyka
06:25 Ćwiczenia na Karaibach (26) - fitness
06:55 Sobota w kuchni (8)
07:20 Kuchnia hinduska (19)
07:45 Mama na pełny etat (24)
08:10 Areszt domowy 2 (6)
08:35 Ekstremalne metamorfozy (27)
09:35 Modny obciach (3)
10:25 10 lat mniej (47)
10:55 Modny świat (706)
11:25 Na ślubnym kobiercu 3 (5) - reality show
11:55 Na ślubnym kobiercu 3 (8) - reality show
12:25 Stylowe miejsca (22)
12:55 Zmieniamy lokal (6)
13:45 Sobota w kuchni (7)
14:10 Areszt domowy 2 (4)
14:35 Poradnik Tany Byron (20)
15:30 Udawacze (38) - rozrywka
16:30 Strzał w dziesiątkę (23) - reality show
17:30 Ślub Instrukcja obsługi (8)
18:00 Zwierzaki Hollywood (6)
18:30 Modny świat (722)
19:00 Jeden świat - film dokumentalny
19:30 Córeczka tatusia (10) - lifestyle
20:00 10 lat mniej (43)
20:30 Zmieniamy lokal (3)
21:00 Ekstremalne metamorfozy (27)
22:00 Potyczki Jerry'ego Springera (40) - talk show
22:50 Dziecko w opałach - reality show
23:40 Nauka o seksie (2) - serial dokumentalny
00:30 Nauka o seksie (3) - serial dokumentalny
01:20 Potyczki Jerry'ego Springera (40) - talk show
02:05 Porozmawiajmy o seksie (6)
03:00 Nawiedzone miejsca (2) - opowieści niesamowite
04:00 Męski striptiz (9) - rozrywka
05:00 Przyjęcia Jamesa (11)
05:30 Na ślubnym kobiercu 3 (7) - reality show

Extreme Sports Channel
06:00 Ride Guide Mountain Bike 2006 (11) - sporty ekstremalne
06:30 Kiteboard Pro World Tour 2006 (2) - sporty ekstremalne
07:00 The Groms Tour America (2) - sporty ekstremalne
07:30 Gen:/ / ex (11) - sporty ekstremalne
08:00 Dew Tour (2) - sporty ekstremalne
09:00 Asp Tour 2007 Quiksilver Pro, Gold Coast (2) - sporty ekstremalne
10:00 Eastpak Transition Tour Part 2 (70) - sporty ekstremalne
11:00 Ride Guide Mountain Bike 2006 (11) - sporty ekstremalne
11:30 Ticket To Ride O'Neill Pro Freestyle (7) - sporty ekstremalne
12:00 Pro Bull Riding 2007 (9) - sporty ekstremalne
13:00 Canadian Motocross 2006 (2) - sporty ekstremalne
14:00 FIA Drag Racing Champs 2006 (3) - sporty ekstremalne
14:30 FIA Drag Racing Champs 2006 (4) - sporty ekstremalne
15:00 Asp Tour 2007 Quiksilver Pro, Gold Coast (2) - sporty ekstremalne
16:00 Ride Guide Mountain Bike 2006 (11) - sporty ekstremalne
16:30 Experience: X Alps (49) - sporty ekstremalne
17:00 Eastpak Transition Tour Part 2 (70) - sporty ekstremalne
18:00 Betonowa fala (7) - sporty ekstremalne
18:30 Gumball 3000 2006 (2) - sporty ekstremalne
19:00 Dew Tour (2) - sporty ekstremalne
20:00 Canadian Motocross 2006 (1) - sporty ekstremalne
21:00 Kelly Slater Invitational (26) - sporty ekstremalne
22:00 Pro Bull Riding 2007 (9) - sporty ekstremalne
23:00 Ultimate Fighting Championship (4) - sporty ekstremalne
00:00 Asp Tour 2007 Quiksilver Pro, Gold Coast (2) - sporty ekstremalne
01:00 FIA Drag Racing Champs 2006 (3) - sporty ekstremalne
01:30 FIA Drag Racing Champs 2006 (4) - sporty ekstremalne
02:00 High Octane 2006 (6) - sporty ekstremalne
02:30 The Raid (6) - sporty ekstremalne
03:00 Dew Tour (2) - sporty ekstremalne
04:00 Ultimate Fighting Championship (4) - sporty ekstremalne
05:00 Pro Bull Riding 2007 (9) - sporty ekstremalne

Ale Kino!
08:00    Zbliżenia: Charlize Theron - film dokumentalny, USA
08:35    Duch sportowy - film krótkometrażowy
08:55    Życie raz jeszcze - film obyczajowy, Polska, 1964
10:40    Żyj i stań się - dramat, Francja / Izrael, 2005
13:15    Powrót Casanovy - komediodramat, Francja, 1992
15:00    Chleb i róże - dramat, Wielka Brytania, 2000
16:55    Za drzwiami Actors Studio: Benicio Del Toro - film dokumentalny, USA
17:55    Oliver Twist - film przygodowy, Wielka Brytania, 1948
20:00    Anatomia miłości - film psychologiczny, Polska, 1972
21:40    I Bóg stworzył kobietę - komedia, USA, 1988
23:25    Mordercy - filmy krótkometrażowe
00:05    Impuls - thriller science fiction, USA, 1984
01:45    W ciemności - film krótkometrażowy
02:20    Teksańska masakra piłą mechaniczną - horror, USA, 2003 

HBO
05:35    Zobacz w HBO - magazyn filmowy, Polska
06:30    Wszystko dla pieniędzy - komedia, Francja 2004
08:00    Na planie - magazyn filmowy, USA 2006
08:35    Droga do Ottawy - film obyczajowy, Kanada 2001
10:10    Diabeł w pudełku - komedia, Wielka Brytania 2006
11:45    Cinema, cinema - magazyn filmowy, USA 2007
12:10    Magiczny duet - komedia, USA 2005
13:35    Anakondy: Polowanie na Krwawą Orchideę - horror, USA 2004
15:10    Faszerowana papryka i rybą w twarz - komediodramat, Niemcy / Włochy / Hiszpania 2004
16:50    Wariatki - komediodramat, USA 1988
18:50    Moja przyjaciółka gwiazdka - film animowany, Niemcy / Bułg. 2004
20:10    Studio 60 - serial obyczajowy, USA 2006
20:55    Druga połowa - komedia, Wielka Brytania 2005
22:35    Szara ciężarówka w kolorze czerwonym - komedia, Serbia / kopr. 2004
00:20    Hotel Ziemia Obiecana - dramat, Izrael / Francja / Wielka Brytania 2004
01:50    Dzikie żądze: Nieoszlifowane diamenty - thriller, USA 2005
03:15    Szemrany interes - komedia kryminalna, Australia / Kanada 2002
04:50    Moja przyjaciółka gwiazdka - film animowany, Niemcy / Bułg. 2004 

Canal +
07:05    Minisport+ - newsy sportowe
07:15    Łapu-capu - chochliki telewizyjne
07:20    Nie przegap - magazyn informacyjny
07:30    Simpsonowie 3 - serial animowany, USA 1991
08:00    Aktualności filmowe - magazyn filmowy
08:30    Detektyw Monk 5 - serial kryminalny, USA 2006
09:15    Ikonoklaści: Tarantino i Apple - serial dokumentalny, USA 2005
10:05    Dziwak z Central Parku - komedia, USA 1996
12:25    Kraj świata - film obyczajowy, Polska 1993
13:55    Port lotniczy - film katastroficzny, USA 1970
16:15    Łapu-capu extra - chochliki telewizyjne
16:50    King Kong - film przygodowy, Nowa Zelandia / USA 2005
20:00    Łapu-capu - chochliki telewizyjne
20:10    Simpsonowie 3 - serial animowany, USA 1991
20:35    Nie przegap - magazyn informacyjny
20:45    Łapu-capu - chochliki telewizyjne
20:50    Minisport+ - newsy sportowe
21:00    Kochankowie roku tygrysa - melodramat, Polska / Chiny 2005
22:50    Legenda Zorro - film przygodowy, USA 2005
01:05    Rok spokojnego słońca - dramat psychologiczny, Polska / USA / RFN 1984
02:55    Śmierć człowieka pracy - film dokumentalny, Austria / Niemcy 2005 

Canal + Film
08:30    Elizabethtown - komediodramat, USA, 2005
10:30    Dzięcioł - komedia, Polska, 1971
12:00    Simpsonowie III - serial animowany
12:35    Minisport + - newsy sportowe
12:45    Łapu Capu - chochliki telewizyjne - program rozrywkowy
12:50    Nie Przegap - magazyn informacyjny
13:00    Ikonoklaści - Redford i Newman - film dokumentalny, USA, 2005
13:55    Aktualności Filmowe - magazyn filmowy
14:25    I uderzył grom - film akcji, USA / Niemcy / Czechy, 2005
16:05    Pianista - dramat, Francja / Niemcy / Polska / Wielka Brytania, 2001
18:30    Ostatni zjazd - thriller, Kanada, 2006
20:00    Detektyw Monk V - serial
20:45    U nas w Filadelfii II - serial
21:10    Intersection - melodramat, USA, 2004
22:50    Tajemniczy Samuraj - serial animowany
23:15    Kochankowie roku tygrysa - melodramat, Polska / Chiny, 2005
01:00    Mężczyzna idealny - komedia romantyczna, Czechy, 2005
02:40    Nagi instynkt 2 - thriller erotyczny, USA, 2006
04:35    Rzeźnia nr 1 - dramat obyczajowy, Polska, 2006

Canal + Sport
07:00     Piłka nożna Gol+Gol - magazyn lig europejskich
08:00     Piłka nożna Klub kibica: Mecz BOT GKS Bełchatów - Wisła Płock
09:50     Piłka nożna Klub kibica: Mecz Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin
11:40     Piłka nożna Klub kibica: Mecz ŁKS Łódź - Arka Gdynia
13:30     Piłka nożna Liga hiszpańska: Real Madryt - Espanyol Barcelona
15:20     Piłka nożna Klub kibica: Mecz Groclin Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski - Kolporter Korona Kielce
17:50     Piłka nożna Klub kibica: Mecz Odra Wodzisław - Górnik Łęczna
19:40     1 na 1 - magazyn sportowy
20:00     Koszykówka NBA: Chicago Bulls - Detroit Pistons
22:15     Piłka nożna Klub kibica: Mecz Górnik Zabrze - Lech Poznań
00:05     Piłka nożna Liga włoska: Inter Mediolan - Lazio Rzym
02:00     Piłka nożna Klub kibica: Mecz BOT GKS Bełchatów - Wisła Płock
03:50     Deser Miłość do robali - film krótkometrażowy
04:30     Piłka nożna Klub kibica: Mecz Groclin Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski - Kolporter Korona Kielce

Cartoon Network
06:00     Atomówki - serial animowany
06:35     Laboratorium Dextera - serial animowany
07:00     Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster - serial animowany
07:25     Robotboy - serial animowany
07:50     Ed, Edd i Eddy - serial animowany
08:15     Ufolągi - serial animowany
08:40     Kryptonim: Klan na drzewie - serial animowany
09:05     Bliźniaki Cramp - serial animowany
09:30     Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster - serial animowany
10:00     Tom i Jerry - serial animowany
10:30     Zwariowane melodie - serial animowany
10:55     Flintstonowie - serial animowany
11:20     Scooby Doo - serial animowany
11:45     Kryptonim: Klan na drzewie - serial animowany
12:10     Atomówki - serial animowany
12:35     Laboratorium Dextera - serial animowany
13:00     Chojrak - tchórzliwy pies - serial animowany
13:25     Johnny Bravo - serial animowany
13:50     Ed, Edd i Eddy - serial animowany
14:15     Bliźniaki Cramp - serial animowany
14:40     Atomówki - serial animowany
15:05     Laboratorium Dextera - serial animowany
15:30     Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster - serial animowany
15:55     Bernard - serial animowany
16:00     Ufolągi - serial animowany
16:25     Johnny Test - serial animowany
16:50     Robotboy - serial animowany
17:10     Mój partner z sali gimnastycznej jest małpą - serial animowany
17:40     Baranek Shaun - serial animowany
17:50     Baranek Shaun - serial animowany
18:00     Ben 10 - serial animowany
18:30     Xiaolin - pojedynek mistrzów - serial animowany
18:55     Bernard - serial animowany
19:00     Młodzi Tytani - serial animowany
19:30     Duel Masters - serial animowany
20:00     Transformers Energon - serial animowany
20:40     Scooby Doo - serial animowany
21:05     Scooby Doo - serial animowany
21:30     Flintstonowie - serial animowany
21:55     Flintstonowie - serial animowany
22:20     Tom i Jerry - serial animowany
23:10     Zwariowane melodie - serial animowany 
00:00     Johnny Bravo - serial animowany
00:50     Krowa i kurczak - serial animowany
01:40     Laboratorium Dextera - serial animowany
02:30     Jam Łasica - serial animowany
03:00     Krowa i kurczak - serial animowany
03:25     Mroczne przygody Billy'ego i Mandy - serial animowany
03:50     Zło w potrawce - serial animowany
04:05     Kryptonim: Klan na drzewie - serial animowany
04:20     Johnny Bravo - serial animowany
04:45     Atomówki - serial animowany
05:10     Laboratorium Dextera - serial animowany
05:35     Ed, Edd i Eddy - serial animowany

Discovery Channel
06:00     Inżynieria ekstremalna: Lotniskowiec USS Bush - serial dokumentalny
07:00     Wojny na złomowisku: Łódź wyścigowa - serial dokumentalny
08:00     Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki: Wyrąb drzew/Bagaż/Pokazy świateł - serial dokumentalny
08:30     Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki: Złoto/Windy/Kije golfowe - serial dokumentalny
09:00     Amerykański hot-rod: Maszyna ze złomowiska - serial dokumentalny
10:00     Prawda czy fałsz - pogromcy mitów - serial dokumentalny odc. 65
11:00     Fani czterech kółek: Saab - serial dokumentalny
11:30     Fani czterech kółek: Saab - serial dokumentalny
12:00     Inżynieria ekstremalna: Lotniskowiec USS Bush - serial dokumentalny
13:00     Wojny na złomowisku: Łódź wyścigowa - serial dokumentalny
14:00     Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki: Wyrąb drzew/Bagaż/Pokazy świateł - serial dokumentalny
14:30     Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki: Złoto/Windy/Kije golfowe - serial dokumentalny
15:00     Jak to jest zrobione? - serial dokumentalny odc. 32
15:30     Jak to jest zrobione? - serial dokumentalny odc. 53
16:00     Superjazda: Hammer - serial dokumentalny
17:00     Amerykański hot-rod: Projekt alumatub - serial dokumentalny
18:00     Amerykański chopper: Motocykl na aukcję - serial dokumentalny
19:00     Prawda czy fałsz - pogromcy mitów - serial dokumentalny odc. 69
20:00     Jak to jest zrobione? - serial dokumentalny odc. 33
20:30     Jak to jest zrobione? - serial dokumentalny odc. 54
21:00     Niezwykłe opowieści medyczne: Jedyny w swoim rodzaju - serial dokumentalny
22:00     Zbrodnie, które wstrząsnęły światem: BTK - serial dokumentalny
23:00     Piąty bieg - magazyn motoryzacyjny
23:30     Piąty bieg - magazyn motoryzacyjny 
00:00     Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki - serial dokumentalny odc. 4
01:00     Supermaszyny: Broń - serial dokumentalny
02:00     Superjazda: XLR - serial dokumentalny
03:00     Amerykański hot-rod: Projekt alumatub - serial dokumentalny
04:00     Prawda czy fałsz - pogromcy mitów: Wybuchająca zapalniczka - serial dokumentalny
05:00     Fani czterech kółek: Golf - serial dokumentalny
05:30     Fani czterech kółek: Golf - serial dokumentalny

Eurosport
08:30     Eurosport Buzz - magazyn sportowy
09:00     Tenis ziemny Droga do French Open
09:15     Eurogole - magazyn piłkarski
10:00     Piłka nożna Puchar UEFA - rewanżowy mecz półfinałowy
11:00     Piłka nożna Puchar UEFA - rewanżowy mecz półfinałowy
12:00     Tenis ziemny Turniej WTA w Rzymie - 1. dzień
13:00     Tenis ziemny Turniej WTA w Rzymie - 2. dzień
18:15     Eurogole - magazyn piłkarski
19:00     Sumo Haru Basho w Osace
20:00     Poker Zawody European Tour w Baden (Austria)
21:00     Boks Walka o tytuł mistrza świata federacji IBF w Las Vegas - waga półśrednia: Ricky Hatton - Juan Urango
22:00     Boks Turniej międzynarodowy w Nowym Jorku - waga ciężka: Sułtan Ibragimow - Javier Mora
23:00     Sport motorowy International Rally Challenge w Stambule - podsumowanie
23:30     Piłka nożna Puchar UEFA - rewanżowy mecz półfinałowy 
00:30     Eurosport Buzz - magazyn sportowy

MTV Polska
06:00     Starter - klipy na dobry początek dnia
07:00     Penetratorzy - sekrety alkowy
07:30     Laguna Beach - reality show
08:00     Pimp My Ride - wszystko o tuningu
08:30     MTV Dismissed - randka w ciemno
09:00     Odliczanka MTV - hity jednego artysty lub zespołu
10:00     MTV kofeina - energetyzujące teledyski
12:00     Lunch box - największe przeboje
13:00     Re-kreacje - metamorfozy na ekranie
14:00     Co ty na to, tato? - przemówić dziecku do rozsądku
14:30     MTV Maxxx Hits - notowanie
15:30     Klasa MTV - z kamerą w szkolnych murach
16:00     Bazar MTV - magazyn o modzie
16:30     Penetratorzy - sekrety alkowy
17:00     Date My Mom - rodzice testują kandydatów na przyszłych partnerów swoich dzieci
17:30     The Real World - reality show
18:30     Made - MTV spełnia marzenia widzów
19:30     Co ty na to, tato? - przemówić dziecku do rozsądku
20:00     Iquiz - program interaktywny
21:00     Uparty jak Hogan - reality show
21:30     Jestem z Rolling Stone - reality show
22:00     Engaged & Underage - program o młodych parach narzeczeńskich
22:30     Przerysowani - serial animowany
23:00     Pimp My Ride - wszystko o tuningu
23:30     MTV Player - program interaktywny 
00:00     Zakład - ile zrobisz dla kasy?
01:00     Bezsenność z MTV - klipy dla nocnych marków

National Geographic Channel
08:00     Kalahari: Zatopiona pustynia - serial dokumentalny
09:00     Tuż przed tragedią: Wybuch tornada - serial dokumentalny
10:00     Tuż przed tragedią: Alpejskie tsunami - serial dokumentalny
11:00     Zwariowana nauka - serial dokumentalny odc. 2
11:30     I co wy na to? - serial dokumentalny odc. 2
12:00     Wielkie konstrukcje: Lodowy hotel - serial dokumentalny
13:00     Kalahari: Zatopiona pustynia - serial dokumentalny
14:00     Tuż przed tragedią: Wybuch tornada - serial dokumentalny
15:00     Tuż przed tragedią: Alpejskie tsunami - serial dokumentalny
16:00     Niebezpieczne spotkania: Odliczanie krokodyli - serial dokumentalny
17:00     Łowcy mórz: Okręt z lodu - serial dokumentalny
18:00     Tuż przed tragedią: Zamach bombowy na Bali - serial dokumentalny
19:00     Kalahari: Zatopiona pustynia - serial dokumentalny
20:00     Wielkie konstrukcje: Największe platformy wiertnicze - serial dokumentalny
21:00     Tuż przed tragedią: Tragedia w domu towarowym - serial dokumentalny
22:00     Tuż przed tragedią: Katastrofa lotnicza w Nowym Jorku - serial dokumentalny
23:00     Megafabryki: Helikoptery Apache - serial dokumentalny 
00:00     Tuż przed tragedią: Tragedia w domu towarowym - serial dokumentalny
01:00     Tuż przed tragedią: Katastrofa lotnicza w Nowym Jorku - serial dokumentalny

Polsat Sport
07:00     Piłka nożna Liga angielska - mecz FC Liverpool - Charlton Athletic
09:10     Gol - magazyn piłkarski
10:50     Piłka nożna Liga angielska - mecz FC Portsmouth - Arsenal Londyn
13:00     Piłka nożna Liga szkocka - mecz Celtic Glasgow - FC Aberdeen
15:10     Piłka nożna Liga włoska - skrót meczu Catania Calcio - AC Milan
16:10     4x10 - magazyn koszykarski
16:40     Puncher - magazyn bokserski
17:20     Piłka nożna Puchar Ekstraklasy - mecz BOT GKS Bełchatów - Kolporter Korona Kielce
19:50     Piłka nożna Puchar Ekstraklasy - mecz Zagłębie Lubin - Groclin Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
22:00     Piłka nożna Liga hiszpańska - skrót meczu FC Barcelona - Real Betis Sewilla
22:30     Żużel Elitserien - mecz 3. rundy
23:30     Koszykówka mężczyzn Dominet Bank Ekstraliga - mecz finałowy 

TVN 7
06:05     Maraton uśmiechu - program rozrywkowy
06:30     Telesklep
07:30     Maraton uśmiechu - program rozrywkowy
08:00     Brygada ratunkowa - serial sensacyjny odc. 21/22 USA 1999
09:00     Grzesznica - telenowela odc. 73/95 reż. Benjamín Cann, Meksyk 2004
09:50     Misja: Epidemia - serial obyczajowy odc. 11/20 USA 2004
10:50     Nash Bridges - serial sensacyjny odc. 122 ost. reż. Jim Charleston, USA 2000
11:50     Strażnik kasy - teleturniej
12:50     Telesklep
14:10     Grzesznica - telenowela odc. 74/95 reż. Benjamín Cann, Meksyk 2004
15:05     Policjanci z Miami - serial kryminalny odc. 84/114 reż. Gabrielle Beaumont, Don Johnson i inni, USA 1984
16:05     Alf - serial komediowy odc. 75/100 USA 1986
16:40     Siostrzyczki - serial komediowy odc. 14/18 reż. Dan Schneider, USA 2002
17:10     Misja: Epidemia - serial obyczajowy odc. 12/20 USA 2004
18:10     Zawód glina - serial sensacyjny odc. 1/15 USA 2002
19:05     Alf - serial komediowy odc. 76/100 USA 1986
19:40     Siostrzyczki - serial komediowy odc. 15/18 reż. Dan Schneider, USA 2002
20:10     Agenci NCIS - serial sensacyjny odc. 14/23 reż. Donald Bellisario, USA 2003
21:10     Na przedmieściach - komedia reż. Joe Dante, wyk. Tom Hanks, Bruce Dern, Carrie Fisher, Rick Ducommun USA 1989
23:15     Marci X - komedia reż. Richard Benjamin, wyk. Lisa Kudrow, Damon Wayans, Richard Benjamin, Jane Krakowski USA 2003 

VIVA Polska
06:00     Planet VIVA - najnowsze hity
09:30     O co kaman? - program muzyczny
09:40     Planet VIVA - najnowsze hity
11:00     Kocha, nie kocha
11:30     Parot
12:00     Całuśnik
12:30     Rendez-vous - program rozrywkowy
12:40     Kocha, nie kocha
13:00     Parot
13:30     Sobotwór - gra MMS-owa
14:00     Girls Chart - magazyn muzyczny dla dziewczyn
15:00     In & Out - wiadomości ze świata show biznesu
16:00     VivaSpot - program rozrywkowy
17:00     Street Charts - lista przebojów
17:50     Rendez-vous - program rozrywkowy
18:00     Parot
18:30     Sobotwór - gra MMS-owa
19:00     Kocha, nie kocha
19:30     Całuśnik
20:00     VIVA Hits Polska
21:00     Planet VIVA - najnowsze hity
21:30     O co kaman? - program muzyczny
21:40     Planet VIVA - najnowsze hity
22:00     Ringtone Chart - notowanie dzwonków SMS-owych
22:50     Rendez-vous - program rozrywkowy
23:00     Łatwa kasa
01:00     Nightrider

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.