FANDOM


TVP 1 HD

05:20 TELEZAKUPY
05:55 TVP INFO w TVP1 - Info Poranek - Serwis info Poranek, Pogoda info, Gość Poranka
08:00 Wiadomości
08:05 Pogoda poranna
08:10 Polityka przy kawie
08:30 Niespokojne umysły - Jacek Oleksyn; cykl dokumentalny
08:50 My Wy Oni; magazyn
09:30 Natura w Jedynce - Dzikie krainy Australii. Lasy deszczowe (Australia’s Wild Places. 3)  50'; cykl dokumentalny kraj prod.Niemcy (2013)
10:30 Moda na sukces - odc. 5978 (The Bold and the Beautiful ep. 5978); serial kraj prod.USA (2011)
10:55 Świat się kręci - /158/; widowisko publicystyczne
12:00 Wiadomości
12:05 Agrobiznes
12:25 Smaki polskie - Pierogi z gęsi; magazyn kulinarny
12:35 Przepis dnia - /110/; magazyn
12:50 Natura w Jedynce - Dzikie krainy Australii. Wybrzeże rekinów wielorybich (Australia’s Wild Places. 4)  50'; cykl dokumentalny kraj prod.Niemcy (2013)
13:55 Jaka to melodia? - odc. 2881; teleturniej muzyczny
14:25 Moda na sukces - odc. 5979 (The Bold and the Beautiful ep. 5979); serial kraj prod.USA (2011)
15:00 Wiadomości
15:10 Pogoda
15:15 Polska non stop - magazyn reporterów; cykl reportaży
15:30 Klan - odc. 2588 -  txt. str. 777; telenowela TVP
15:55 Drużyna A [ser. V] - odc. 4, Sprytna zagrywka (The A - Team V, ep. 4, Quaterback Sneak); serial kraj prod.USA (1986)
17:00 Teleexpress
17:15 Pogoda
17:25 Jaka to melodia? - odc. 2882; teleturniej muzyczny
17:55 Klan - odc. 2589 -  txt. str. 777; telenowela TVP
18:30 Świat się kręci - /159/; widowisko publicystyczne
19:15 Przepis dnia - /111/; magazyn
19:30 Wiadomości
20:00 Sport
20:05 Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Europy - Rajd Azorów
20:15 Pogoda
20:30 Ojciec Mateusz - odc. 144 - Poker (Ojciec Mateusz XI odc. 10) -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP
21:25 Sprawa dla reportera
22:25 Audycje Komitetów Wyborczych
22:55 Oglądaj z Andrzejem Fidykiem - Najcięższe więzienia w Rosji (Inside Russia's Toughest Prisons) -  txt. str. 777  45'; film dokumentalny kraj prod.USA (2011)
23:50 W obliczu przeznaczenia (Personal Effects)  105'; dramat kraj prod.USA, Niemcy, Kanada (2008)
01:50 Drużyna A [ser. V] - odc. 4, Sprytna zagrywka (The A - Team V, ep. 4, Quaterback Sneak); serial kraj prod.USA (1986)
02:45 Świat się kręci - /159/; widowisko publicystyczne
03:35 Notacje - Feliks Falk. Najpierw patrzyłem jak to się kręci; cykl dokumentalny
03:50 Klan - odc. 2589; telenowela TVP
04:15 Oglądaj z Andrzejem Fidykiem - Najcięższe więzienia w Rosji (Inside Russia's Toughest Prisons)  45'; film dokumentalny kraj prod.USA (2011)
05:10 Zakończenie dnia

TVP 2 HD

06:10 M jak miłość - odc. 506; serial TVP
07:05 M jak miłość - odc. 507; serial TVP
08:00 Pytanie na śniadanie
11:10 Barwy szczęścia - odc. 1127 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
11:45 Na dobre i na złe - odc. 285 Gasnąca gwiazda; serial TVP
12:50 Makłowicz w podróży (63) Estonia - Inflanty; magazyn kulinarny
13:20 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (60) - Południowy Tyrol -  txt. str. 777; cykl reportaży
13:55 Baron24 - odc. 8 "Francuski skarb" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP
14:30 Postaw na milion - odc. 82; teleturniej
15:30 Panorama Kraj
15:40 Pogoda Kraj
15:45 Na dobre i na złe - odc. 559 - Wolne łóżko; serial TVP
16:50 Rodzinka.pl - odc. 94 "Szykujemy Święta" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP
17:20 Audycje Komitetów Wyborczych
18:00 Panorama
18:30 Sport Telegram
18:40 Pogoda
18:50 Tylko Ty! - odc 21; teleturniej
19:25 Barwy szczęścia - odc. 1127 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
20:05 Barwy szczęścia - odc. 1128 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
20:40 Na sygnale - odc 25/26 -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP
21:10 Na sygnale - odc 26/26 -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP
21:40 Kocham kino - Scoop - Gorący temat (Scoop); komedia kryminalna kraj prod.USA, Wielka Brytania (2006)
23:25 Dlaczego nie! -  txt. str. 777  97'; komedia romantyczna kraj prod.Polska (2007)
01:20 Scoop - Gorący temat (Scoop); komedia kryminalna kraj prod.USA, Wielka Brytania (2006)
03:00 Art Noc: Cassandra Wilson w Warszawie (1); koncert
03:55 Zakończenie dnia

TVP Wrocław

06:30 Raport z Polski

07:00 Echa dnia

07:10 Pogoda

07:15 Echa dnia - komentarze

07:31 Rozmowa Faktów

08:00 Co niesie dzień

08:25 Pogoda

08:30 Raport z Polski

08:55 Przechodzień codzienny

09:00 Mój pies i inne zwierzaki

09:15 Jedź bezpiecznie

09:30 Co niesie dzień

09:55 Pogoda

10:00 Zapraszamy na kawę

10:05 Życie na cieplejszej planecie

10:20 W zgodzie z naturą

10:30 Wokół nas

10:35 Zapraszamy na kawę

10:55 Kiedyś pójdziemy do ZOO

11:15 Wokół nas

11:20 Zapraszamy na kawę

11:40 Europejczycy 2014

12:05 Astroregion

12:30 Wokół nas

12:35 Zapraszamy na kawę

12:55 Agrobiznes

13:15 Wokół nas

13:20 Zapraszamy na kawę

13:30 Wokół nas

13:35 Małe ojczyzny

13:55 W zgodzie z naturą

14:05 W ZOO - dookoła świata

14:25 Dziennik regionów

14:30 Zapraszamy na kawę

14:40 Wokół nas

14:45 Przechodzień codzienny

14:55 Szmuglerzy - film dokumentalny (Polska,2008)

15:55 Zapraszamy na kawę

16:00 Raport z Polski

16:25 Dziennik regionów

16:30 Relacje

17:00 Audycje Komitetów Wyborczych

17:20 Kulisy - Stolarz - magazyn kulturalno-społeczny

17:31 EuroFakty

17:46 Bezpieczne finanse dla dorosłych ludzi

18:04 Reporterzy Faktów przedstawiają

18:30 Fakty - wydanie główne

18:49 Pogoda

18:52 Strefa Wrocław - Strefa Wrocław 17

18:59 Audycje Komitetów Wyborczych

19:19 ..."swego nie znacie"... - Katalog zabytków - Lubomierz

20:00 Fakty Flesz

20:04 Pogoda

20:08 Rozmowa Faktów

20:19 Praca, Biznes, Innowacje

20:33 Mój pierwszy dzień - cykl dokumentalny

21:00 Echa dnia

21:15 Dziennik regionów

21:35 Echa dnia - komentarze

21:55 Pogoda

22:01 Fakty - wydanie wieczorne

22:19 Pogoda

22:23 Strefa Wrocław - Strefa Wrocław 18

22:25 Wokół nas

22:35 Telekurier

23:10 Szmuglerzy - film dokumentalny (Polska,2008)

00:05 Odpowiedzialność

00:20 Wokół nas

00:25 Echa dnia

00:45 Dziennik regionów

01:05 Echa dnia - komentarze

01:20 Pogoda

01:30 Telekurier

01:55 Raport z Polski

02:25 Relacje

02:50 Wokół nas

02:55 Europejczycy 2014

03:25 Astroregion

03:55 Szmuglerzy - film dokumentalny (Polska,2008)

04:45 Odpowiedzialność

05:00 Wokół nas

05:05 Telekurier

05:30 Wokół nas

05:40 Raport z Polski

06:00 Wokół nas

06:05 Relacje

Polsat

05:00 Wstawaj! Gramy!
06:00 Nowy dzień z Polsat News
08:10 Świat według Kiepskich (75)
09:00 Malanowski i partnerzy (273)
09:30 Malanowski i partnerzy (274)
10:00 Dzień, który zmienił moje życie (11)
11:00 Dlaczego ja? (297)
12:00 Pielęgniarki (32)
13:00 Trudne sprawy (443)
14:00 Pierwsza miłość (1902)
14:45 Dzień, który zmienił moje życie (12)
15:50 Wydarzenia
16:10 Prognoza pogody
16:15 Interwencja
16:30 Malanowski i partnerzy (325)
17:00 Dlaczego ja? (551)
18:00 Pierwsza miłość (1903)
18:50 Wydarzenia
19:20 Sport
19:25 Prognoza pogody
19:30 Świat według Kiepskich (108)
20:05 Zdrady (37)
21:05 Przyjaciółki (37)
22:05 To nie koniec świata! 2 (24)
23:05 Kelnerka - komedia romantyczna (Polska,2007)
01:30 Tajemnice losu

TVN

06:00 Uwaga!
06:20 Mango
07:25 Detektywi: Nagła ucieczka (538)
08:00 Dzień Dobry TVN
11:10 Ukryta prawda (336)
12:10 Szpital (215)
13:10 W-11 - Wydział Śledczy: Zabójstwo ordynatora (1164)
13:55 Ugotowani
14:55 Kuchenne rewolucje: Czarcia Łapa. Lublin - program rozrywkowy
16:00 Rozmowy w toku: Żądam zakazu zbliżania, bo się ciebie boję!
17:00 Ukryta prawda (337)
18:00 Szpital (216)
19:00 Fakty
19:30 Sport
19:40 Pogoda
19:50 Uwaga!
20:05 Na Wspólnej (1918)
20:45 W-11 - Wydział Śledczy: Nowa (1165)
21:30 Kuchenne rewolucje: Restauracja Stop, Białogard (1)
22:30 Gruby i chudszy 2: Rodzina Klumpów - komedia (USA,2000)
00:40 Superwizjer - magazyn reporterów
01:15 Uwaga!
01:30 Sekrety magii
02:50 Rozmowy w toku: Żądam zakazu zbliżania, bo się ciebie boję

TV 4

06:00 Daleko od noszy: Doktor Wołodyjowski (60)

06:30 Doktor Oz radzi (172)

07:35 Szczenięce lata Toma i Jerry'ego 3 (9)

08:05 Szczeniak zwany Scooby-Doo (2)

08:35 Scooby-Doo (15)

09:00 Galileo EXTRA (41) - program popularnonaukowy

10:00 Nie igraj z aniołem (5)

11:00 Otchłań namiętności (37)

12:00 Prawdziwe uczucie (169)

13:00 Czysta chata (7) - serial dokumentalny

14:00 Daleko od noszy: Jarmark medycyny naturalnej (61)

14:30 Kłamczuch (23) - program rozrywkowy

15:30 Mistrz kuchni: Juniorzy (14)

16:30 Strażnik Teksasu (96)

17:30 Galileo EXTRA (42) - program popularnonaukowy

18:30 Garfield Show: Pomarańczowo-czarni (11)

18:45 Garfield Show: Zakręcony poniedziałek (12)

19:00 Szczeniak zwany Scooby-Doo (3)

19:30 Scooby-Doo (16)

20:00 Siedem lat w Tybecie - dramat biograficzny (USA,Wielka Brytania,1997)

22:50 Mroczne niebo - film SF (Kanada,2009)

00:40 Jak zostać milionerem (4) - program rozrywkowy

01:55 To był dzień

03:00 4music - magazyn muzyczny

04:00 mała Czarna (281) - talk-show

05:00 4music - magazyn muzyczny

TV Puls

05:50 Złotopolscy: Ruletka (128)

06:20 Złotopolscy: Pieniądze, pieniądze... (129)

06:55 Gliniarz i prokurator 5 (6)

07:50 Don Matteo (1)

09:05 Gwiezdne wrota 3 (8)

10:00 Gliniarz i prokurator 5 (7)

11:00 Niania 6: Piąte koło u wozu (83)

11:30 Niania 6: Na mój nos (84)

12:00 Niania 6: Napad na bank (85)

12:30 Zbuntowany anioł (130)

13:30 Zbuntowany anioł (131)

14:30 Kobieta w lustrze (66)

15:30 Niania 6: Wszystko zostaje w rodzinie (86)

16:00 Niania 6: Niania i przystojny producent (87)

16:30 Niania 6: Piłkarski pech (88)

17:00 Gwiezdne wrota 3 (9)

18:00 Boso przez świat - cykl reportaży

18:25 SpongeBob Kanciastoporty: Spongebond/Prowadź z rozwagą/Dobry stary jak mu tam (84)

19:00 Pingwiny z Madagaskaru 2: Prawa ręka/Gdzie mój mózg? (21)

19:30 Pingwiny z Madagaskaru 3: Mała Stopa/Matczyna miłość (1)

20:00 Czwartek z humorem: Ści(ą)gany - komedia sensacyjna (Niemcy,USA,1998)

21:50 Demony wojny wg Goi - dramat wojenny (Polska,1991)

23:55 Odlotowcy - komedia muzyczna (USA,1994)

01:50 Zobacz to!: Kręcimy z gwiazdami 3: Audiofeels (12)

03:00 JRG w akcji (11) - serial dokumentalny

03:25 Dyżur 3 (31) - serial dokumentalny

03:50 Taki jest świat (253)

04:30 Z archiwum policji (9) - serial dokumentalny

05:05 Menu na miarę (5) - program kulinarny

05:30 Z archiwum policji (10) - serial dokumentalny

TVN Siedem

05:05 We dwoje (13/16) - program rozrywkowy

06:25 Czerwony Orzeł 4 (2/18)

07:40 Sąd rodzinny: Przeciwko reszcie świata (103)

08:40 Sędzia Anna Maria Wesołowska: Łyżwa (577)

09:40 Kobra: Oddział specjalny 17 (13/16)

10:45 Na Wspólnej (1917)

11:20 Mango

12:55 Sąd rodzinny: Na zawsze (104)

13:55 Sędzia Anna Maria Wesołowska: Dla niej (578)

14:55 Szpital (31)

15:55 Brzydula (43)

16:25 Brzydula (44)

16:55 Kobra: Oddział specjalny 17 (14/16)

18:00 Zaklinaczka duchów 5 (10/22)

19:00 Bananowy doktor 3 (4/16)

20:00 Komediowy czwartek: Jestem na tak - komedia romantyczna (USA,Australia,2008)

22:10 The Following (13/15)

23:10 Cyborg - film SF (USA,1989)

00:55 Sekrety magii

03:00 Druga strona medalu: Dariusz Krupa (1/8)

03:30 Druga strona medalu: Tomasz Gollob (3/8)

04:00 Druga strona medalu: Monika Palikot (6/8)

Puls 2

06:00 Bajki animowane dla dzieci (18)

06:30 Reksio (35)

06:40 Reksio (36)

06:50 Marta mówi 2 (18)

07:30 Flintstonowie (18)

07:55 Flintstonowie (19)

08:20 Fineasz i Ferb (18)

08:55 Angry Birds (20)

09:00 Gumisie 3 (2)

09:20 Klub Winx 5 (523)

10:00 Mia i ja (22)

10:35 Fanboy i Chum Chum (101)

11:00 Psi patrol (10)

11:30 Marta mówi 2 (18)

12:00 Turbo Dudley - psi agent (2)

12:20 Turbo Dudley - psi agent (3)

13:00 Fanboy i Chum Chum (2)

13:30 Psi patrol (11)

14:00 Lucky Luke (23)

14:20 Mia i ja (22)

15:00 Klub Winx 5 (523)

15:20 Bibi Blocksberg (25)

16:00 Najpiękniejsze baśnie braci Grimm - baśń filmowa (Niemcy,2009)

17:30 Fineasz i Ferb (18)

18:00 Gumisie 3 (2)

18:40 Ale numer! 11 (12) - program rozrywkowy

19:10 Zaklinacz psów 6 (16)

20:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas (20)

21:00 Zaklinacz psów (9)

21:35 Zbuntowany anioł (118)

22:30 Goło i wesoło 4 (106)

23:00 Goło i wesoło 4 (107)

23:30 Australijska straż graniczna (13) - serial dokumentalny

00:00 Australijska straż graniczna (14) - serial dokumentalny

00:30 Niania 5: Podwójna randka (71)

01:00 Gwiazdy polskiego kabaretu (2)

02:00 Z archiwum policji (4)

02:30 Menu na miarę (10) - magazyn kulinarny

03:00 Z archiwum policji (5)

03:25 Menu na miarę (11) - magazyn kulinarny

03:50 Dyżur 2 (19)

04:15 JRG w akcji (5)

04:40 Dyżur 2 (20)

05:05 JRG w akcji (8)

05:30 Dyżur 2 (24)

TV 6

06:00 Szósty zmysł - interaktywny program ezoteryczny

07:00 Świat według Bundych 4 (78)

07:30 Mindfreak - iluzjonista Criss Angel (8) - program rozrywkowy

08:00 Galileo (210) - program popularnonaukowy

09:00 Rodzina zastępcza: Filozofia polisy (166)

10:00 Mam talent - wersja amerykańska 7 (19) - program rozrywkowy

11:00 Jak oni śpiewają 3 (32) - program rozrywkowy

13:00 4music - magazyn muzyczny

14:00 Otchłań namiętności (38)

15:00 Rodzina zastępcza: Dwie planety (167)

16:00 Prawdziwe uczucie (170)

17:00 Nie igraj z aniołem (6)

18:00 Mindfreak - iluzjonista Criss Angel (9) - program rozrywkowy

18:30 Świat według Bundych 4 (79)

19:00 Strażnik Teksasu (97)

20:00 Galileo (211) - program popularnonaukowy

21:00 Rude Tube (10)

21:30 Tajemnica mumii faraona - film dokumentalny (Włochy,2012)

22:30 Zbrodnie, które wstrząsnęły Ameryką Łacińską: Potwór z plantacji trzciny (1)

23:30 Dziewczyna z sushi - thriller (USA,2012)

01:30 Rodzice na skraju załamania nerwowego (13)

02:45 Mega Chichot (40) - program rozrywkowy

02:55 4music - magazyn muzyczny

03:55 Muzyczne listy - magazyn muzyczny

05:00 Szósty zmysł - interaktywny program ezoteryczny

Polsat Sport News

07:00 Sport Flash

07:07 Cafe Futbol - magazyn piłkarski

08:00 Sport Flash

08:07 Cafe Futbol - magazyn piłkarski

09:00 Sport Flash

09:07 Koszykówka mężczyzn: Tauron Basket Liga - mecz ćwierćfinałowy fazy play-off

10:00 Sport Flash

10:07 Koszykówka mężczyzn: Tauron Basket Liga - mecz ćwierćfinałowy fazy play-off

11:00 Sport Flash

11:07 Piłka nożna: Liga ukraińska - piłka nożna/futsal

12:00 Sport Flash

12:07 Piłka nożna: Liga ukraińska - piłka nożna/futsal

13:00 Sport Flash

13:07 Piłka nożna - mecz towarzyski

14:00 Sport Flash

14:07 Piłka nożna - mecz towarzyski

15:00 Sport Flash

15:07 Piłka nożna: Liga rosyjska - piłka nożna/futsal

16:00 Sport Flash

16:07 Piłka nożna: Liga rosyjska - piłka nożna/futsal

17:00 Sport Flash

17:07 IAAF World Atletics - magazyn lekkoatletyczny

18:45 Koszykówka mężczyzn: Tauron Basket Liga - mecz półfinałowy fazy play-off

21:00 Polska 2014 - magazyn siatkarski

22:45 Sportowe podsumowanie dnia

23:00 Atleci - magazyn lekkoatletyczny

00:00 Sportowe podsumowanie dnia

00:15 FIFA Futbol Mundial - magazyn piłkarski

01:00 Sportowe podsumowanie dnia

01:15 Zakończenie programu

Eska TV

06:00 Dzień dobry

07:00 ESKA FIT

08:00 ESKA TV News

08:05 Hity na czasie

09:00 ESKA TV News

09:05 Hity na czasie

10:00 ESKA TV News

10:05 Hity na czasie

11:00 ESKA TV News

11:05 Hity na czasie

12:00 ESKA TV News

12:05 Hity na czasie

13:00 ESKA TV News

13:05 smESKA

14:00 ESKA TV News

14:05 smESKA 

15:00 ESKA TV News

15:05 Gorąca 20

16:00 ESKA TV News

16:05 Gorąca 20

17:00 ESKA TV News

17:05 Hot plota

18:00 Hity na czasie

18:30 ESKA TV News

19:00 Top 5

19:30 Hity na czasie

20:00 grotESKA

21:00 Fejslista

22:00 Rap Time

23:00 ESKA FIT

00:00 Polska noc

TTV

05:25 Sędzia Anna Maria Wesołowska

06:20 Czarno na białym - magazyn

06:55 Uwaga! po Uwadze

07:40 Zwariowane psie mamy (5/8)

08:10 Weterynarz z antypodów (5/16)

08:40 Rozmowy w toku: Widziałem Boga!

09:35 Idealna niania... bez sekretów (11/14)

10:05 Ostre cięcie 3 (11/12)

10:45 Sąd rodzinny (146) - serial fabularno-dokumentalny

11:40 Sędzia Anna Maria Wesołowska

12:40 Blisko ludzi

13:10 Czarno na białym - magazyn

13:45 Ukryta prawda (91)

14:45 Oszczędzanie na 1000 sposobów (12/20)

15:45 Express

16:00 Pogoda

16:05 Kartoteka 4 (9/13)

17:10 Blisko ludzi

17:45 Express

18:00 Pogoda

18:05 Wojny magazynowe 2: Koniec kryzysu? (31/33)

18:35 Wielkie przeprowadzki 2: Grząski grunt (5/26)

19:05 Drogowi piraci (20/38)

19:45 Express

20:00 Pogoda

20:05 Michniewicz: Inny świat (7/9) - program krajoznawczy (Polska,2013)

20:40 Wojny magazynowe 4 (1/12)

21:10 Wojny magazynowe 4 (2/12)

21:45 Express

21:57 Pogoda

22:00 Cela - cykl reportaży

22:30 Panic 9-1-1 (2/3)

23:30 Pamiętniki pornodziewicy - film dokumentalny

00:30 Miłosny biznes 2 (10/17)

01:30 Michniewicz: Inny świat (7/9)

02:00 Świat bez fikcji 6 (5/8)

02:30 Blisko ludzi

03:00 Rozmowy w toku: Widziałem Boga!

03:50 Uwaga! po Uwadze

04:30 Odlotowy ogród 2 (7/9)

05:00 Idealna niania... bez sekretów (11/14)

05:25 Zakończenie programu

Polo TV

05:30 Disco Polo Music

06:00 Hit dnia

06:05 Pobudka z Polo TV!

07:00 Power Play

07:05 Pobudka z Polo TV!

08:00 Hit dnia

08:05 Najlepsze z najlepszych!

09:00 Power Play

09:05 Najlepsze z najlepszych!

10:00 Przebojowe historie

10:08 Video Mix Sierockiego!

10:49 Najlepsze z najlepszych!

11:00 Przebojowe historie

11:13 Dance w Polo TV

12:00 Hit dnia

12:10 Dance w Polo TV

12:55 Disco Star - kulisy

13:06 Vipo-disco polo hity

14:00 Disco Star - kulisy

14:15 Kuchnia polowa - program muzyczny (Polska,2013)

14:33 Disco Polo Music

15:00 Disco Star - kulisy

15:23 Disco Polo Music

16:00 Disco Star - kulisy

16:13 Disco Polo Music

17:00 Disco Star - kulisy

17:15 Wszystko mi disco!

18:05 Poczekalnia DPL

18:28 Lista przebojów DPL

19:00 Disco Star - kulisy

19:14 Szalone lata 90.

21:00 Top 20

22:00 Zakochane Polo TV

22:30 Pikantne Polo TV

23:05 Disco Polo Music

ATM Rozrywka

05:00 Wstawaj! Gramy!

06:00 Wstawaj! Gramy!

07:00 Wstawaj! Gramy!

08:00 Luluś (48)

08:10 Mały Pingwinek Popolo (9)

08:20 Lisek Pablo (9)

08:25 Lusia (9)

08:30 Małe zoo Lucy (46)

08:45 Jak to działa? (18)

09:00 Rodzina zastępcza: Trujące żądło zazdrości (48)

09:30 Na kocią łapę (8)

10:00 Daleko od noszy 2: Doktor Portugal (8)

10:30 Daleko od noszy 2: Komando groch (9)

11:00 Warto kochać (68)

12:00 Pensjonat Pod Różą (2)

12:55 Pierwsza miłość (1899)

13:30 Ewa gotuje (184)

14:00 Graczykowie: Walentynki (50)

14:30 Graczykowie: Leon (51)

15:00 Rodzina zastępcza plus: Straszne dziecko (245)

16:00 Świat według Kiepskich: Warszawa (424)

16:30 Na kocią łapę (9)

17:00 Daleko od noszy - szpital futpolowy: Zatruty pocałunek (46)

17:30 Daleko od noszy - szpital futpolowy (47)

18:00 Szaleni naukowcy: Robot koszykarz (5)

18:30 Szaleni naukowcy: Armatka wodna na kołach (6)

19:00 Warto kochać (69)

20:00 Rodzina zastępcza plus: Żona zastępcza (244)

21:00 Graczykowie: Gabinet (81)

21:30 Graczykowie: Pradziadek (82)

22:00 Daleko od noszy 2: Mistrz cienkiego szwu (10)

22:30 Daleko od noszy 2: Zmiana czasu (11)

23:00 Świat według Kiepskich: Łabudibuda (213)

23:30 Świat według Kiepskich: Ekolodzy (214)

00:00 Mamuśki: Godzina zero (8)

00:30 Daleko od noszy 2: Mistrz cienkiego szwu (10)

01:00 Daleko od noszy 2: Zmiana czasu (11)

01:30 Gra w ciemno (274) - teleturniej

02:30 Awantura o kasę (67) - teleturniej

03:30 Linia życia (29)

04:00 Linia życia (30)

04:30 Daleko od noszy 2: Mistrz cienkiego szwu (10)

TV Trwam

08:00 Informacje dnia

08:15 Polski punkt widzenia - program publicystyczny

08:40 Słowo życia - rozważanie Ewangelii dnia: J 13,16-20 - program religijny

08:45 Przygody Mobilków: Niebiańskie fajerwerki (14) - film animowany (USA,2005)

09:00 Na zdrowie: Woda - wiem, co piję cz. 2 - magazyn poradnikowy

09:20 Mathausen - niemiecki obóz koncentracyjny (1)

09:25 Mathausen - niemiecki obóz koncentracyjny (2)

09:50 Święty na każdy dzień: Wspomnienie św. Zofii, wdowy i męczennicy

10:00 Informacje dnia

10:15 Rozmowy niedokończone: Standardy kształcenia w Unii Europejskiej a Polsce - program publicystyczny

11:25 Kanonizacja Jana Pawła II i co dalej...?: JE Ks. Bp Jan Wątroba, Ordynariusz diecezji rzeszowskiej - felieton

11:35 Syria: Śladami św. Pawła - reportaż

11:55 Słowo życia - rozważanie Ewangelii dnia: J 13,16-20 - program religijny

12:00 Regina Coeli

12:03 Informacje dnia

12:20 Po stronie prawdy: Stocznia Gryfia do likwidacji?

13:20 Ziemia Święta - ziemia bez chrześcian - reportaż

13:50 Kabwe - film dokumentalny (Polska,2010)

13:55 Święty na każdy dzień: Wspomnienie św. Zofii, wdowy i męczennicy

14:00 Niebieska jabłoń - serial fabularny

15:35 Przegląd katolickiego tygodnika Niedziela

15:40 Słowo życia - rozważanie Ewangelii dnia: J 13,16-20 - program religijny

15:45 Święty na każdy dzień: Wspomnienie św. Zofii, wdowy i męczennicy

15:50 Pytasz i wiesz: Modlitwy za zmarłych - program religijny

16:00 Informacje dnia

16:10 Z wędką nad wodę w Polskę i świat: Wędkarstwo spławikowe (10) - program rozrywkowy

16:45 Effetha - okno na świat - reportaż

17:30 Reportaż dnia: Mistrzostwa Ministrantów

18:00 Regina Coeli

18:05 Informacje dnia

18:15 Rozmowy niedokończone: Bitwa o dobro Polski w strukturach Unii Europejskiej - program publicystyczny

19:25 Święty na każdy dzień: Wspomnienie św. Zofii, wdowy i męczennicy

19:30 Czy znacie taki zawód?: Kierowca cz. 2 - program edukacyjny

20:00 Informacje dnia

20:20 Różaniec

20:50 Głos Polski: Pos. Antoni Macierewicz - felieton (Polska,2014)

21:00 Apel Jasnogórski z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze - transmisja

21:20 Informacje dnia

21:40 Polski punkt widzenia - program publicystyczny

22:00 Dzieje Apostolskie (3) - film dokumentalny (USA,1995)

22:55 Święty na każdy dzień: Wspomnienie św. Zofii, wdowy i męczennicy

23:00 Telewizyjny Uniwersytet Biblijny: Powołanie pierwszych uczniów - program religijny

00:00 Świat w obrazach

00:05 Słowo życia - rozważanie Ewangelii dnia: J 13,16-20 - program religijny

00:10 Informacje dnia

00:30 Reportaż dnia: Mistrzostwa Ministrantów

01:00 Regina Coeli

01:05 Pytasz i wiesz: Modlitwy za zmarłych - program religijny

01:15 Rozmowy niedokończone: Bitwa o dobro Polski w strukturach Unii Europejskiej - program publicystyczny

02:25 Święty na każdy dzień: Wspomnienie św. Zofii, wdowy i męczennicy

02:30 Czy znacie taki zawód?: Kierowca cz. 2 - program edukacyjny

03:00 Informacje dnia

03:20 Różaniec

03:50 Głos Polski: Pos. Antoni Macierewicz - felieton (Polska,2014)

04:00 Apel Jasnogórski z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze - retransmisja

04:20 Polski punkt widzenia - program publicystyczny

04:40 Po stronie prawdy: Stocznia Gryfia do likwidacji?

05:45 Ziemia Święta - ziemia bez chrześcian - reportaż

06:15 Effetha - okno na świat - reportaż

07:00 Dzieje Apostolskie (3) - film dokumentalny (USA,1995)

07:55 Świat w obrazach

Stopklatka TV

06:00 Incognito - komedia (Francja,2009)

08:00 Emma - film kostiumowy (Wielka Brytania,USA,1996)

10:20 Komedia małżeńska - komedia obyczajowa (Polska,1993)

12:15 Henry Poole powrócił - komediodramat (USA,2008)

14:15 Good Bye, Lenin! - komediodramat (Niemcy,2003)

16:40 Tajniak z klasą - komedia sensacyjna (USA,2005)

18:30 Taxi 2 - komedia sensacyjna (Francja,2000)

20:15 Doktor Żywago (2-ost.) - film obyczajowy (Niemcy,Wielka Brytania,USA,2002)

22:35 Walc z Baszirem - film animowany dla dorosłych (Belgia,Francja,Szwajcaria,Niemcy,USA,Australia,Izrael,Finlandia,2008)

00:25 Pamięć złotej rybki - komedia (Irlandia,2003)

02:05 Blizny przeszłości - dramat obyczajowy (USA,1996)

04:45 Inferno - dramat obyczajowy (Polska,2001)

05:55 Zakończenie programu

Fokus TV

06:00 Życie Bałtyku: Skarby Ławicy Słupskiej (17) - serial przyrodniczy

06:30 Para daje radę (13) - magazyn poradnikowy

07:20 Horoskop - magazyn

07:25 Teletubisie (14) - serial dla dzieci

07:55 In the Night Garden (14) - serial dla dzieci

08:35 Jak to się robi? (14) - serial dla dzieci

08:40 Sąsiedzi: Fotel na biegunach (14) - serial dla dzieci

08:50 Po przygody w świat przyrody (14) - serial dla dzieci

09:10 Wychowanie to wyzwanie (1) - reality show

10:15 Lidia w kuchni (14) - magazyn kulinarny

10:45 Horoskop - magazyn

10:50 Lista Fokusa (13) - program edukacyjny

11:15 Wehikuł czasu - program informacyjny

11:20 Drobne gesty, wielkie sprawy (1) - serial dokumentalny

11:55 Głowa Jana Chrzciciela - film dokumentalny (USA,2012)

13:00 Życie Bałtyku: Wieloryby, delfiny i morświny (7) - serial przyrodniczy

13:30 Podwodny raj Borneo: Życie raju Sibuan (3) - serial dokumentalny

14:05 Projekt Adrenalina (11) - program dla młodzieży

14:40 Szkoła opieki nad zwierzakami (4) - program edukacyjny

15:15 Najśmieszniejsze zwierzęta świata (14) - program rozrywkowy

15:45 Ekstremalni do bólu (13) - serial dokumentalny

16:15 X-tremalna kolekcja (3) - magazyn sportów ekstremalnych

16:45 Wehikuł czasu - program informacyjny

16:50 Lidia w kuchni (14) - magazyn kulinarny

17:30 Para daje radę (14) - magazyn poradnikowy

18:25 Wehikuł czasu - program informacyjny

18:30 Tsunami - nagrania z wakacji - film dokumentalny (Wielka Brytania,2013)

19:35 Godzina, która zatrzęsła Japonią - film dokumentalny (Wielka Brytania,2011)

20:40 Lista Fokusa (14) - program edukacyjny

21:15 Zbrodnie przeciwko naturze: Dobry policjant, zły policjant (3) - serial przyrodniczy

22:20 Oko w oko z drapieżnikiem: Killers of the Savannah (2) - serial dokumentalny

23:25 Koszmar z sąsiedztwa (3) - serial dokumentalny

00:30 Lista Fokusa (8) - program edukacyjny

01:00 X-tremalna kolekcja (3) - magazyn sportów ekstremalnych

01:30 Ekstremalni do bólu (13) - serial dokumentalny

02:00 Życie Bałtyku: Skarby Ławicy Słupskiej (17) - serial przyrodniczy

02:30 Życie Bałtyku: Wieloryby, delfiny i morświny (3) - serial przyrodniczy

03:00 Podwodny raj Borneo: Życie raju Sibuan (3) - serial dokumentalny

03:30 Para daje radę (14) - magazyn poradnikowy

04:30 Lista Fokusa (2) - program edukacyjny

05:00 Rafy koralowe St. Johns: Rafa miliona ryb (11) - serial dokumentalny

05:30 Badacze natury: Na plaży z foką (8) - cykl reportaży

05:45 Badacze natury: Podwodne królestwo (9) - cykl reportaży

TVP ABC

06:05 Zabawy z Lippy and Messy odc. 12 Piknik; język angielski dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:10 Smerfy - Skamieniałe Smerfy, odc. 103 (Petrified Smurfs); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); Bez ograniczeń wiekowych
06:40 Jedynkowe Przedszkole - odc. 45; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:10 Film pod strasznym tytułem - odc. 4; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
07:20 Kasztaniaki - Co ma wisieć nie utonie, odc. 43; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
07:35 Dlaczego? Po co? Jak? - odc. 3; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:50 I kudłate i łaciate - odc. 13; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:10 Tajemnice Wiklinowej Zatoki - odc. 2/7 - Intruz; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
08:35 Bąblandia - Przebudzenie odc. 9; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
08:40 Smerfy - Skamieniałe Smerfy, odc. 103 (Petrified Smurfs); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); Bez ograniczeń wiekowych
09:10 Podróże kapitana Klipera - 99 węzłów, odc. 11; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
09:20 Miś Uszatek - Wycisk, odc. 93; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Przygody Bolka i Lolka - Bieg na przełaj, odc. 20; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
09:40 Zabawy z Lippy and Messy odc. 12 Piknik; język angielski dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:45 Jedynkowe Przedszkole - odc. 45; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:15 Śpiewaj z nami - Podróże na burzowej chmurze, odc. 3; teledysk; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:20 Film pod strasznym tytułem - odc. 4; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
10:30 Kasztaniaki - Co ma wisieć nie utonie, odc. 43; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
10:45 Dlaczego? Po co? Jak? - odc. 3; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 I kudłate i łaciate - odc. 13; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:15 Tajemnice Wiklinowej Zatoki - odc. 2/7 - Intruz; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
11:40 Piosenki Pana Tenorka - Mój błękitny balonik; teledysk; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:45 Smerfy - Magiczna igła, odc. 102 (Tailor’s Magic Needle); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); Bez ograniczeń wiekowych
12:15 Podróże kapitana Klipera - Na lodzie, odc. 10; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
12:25 Miś Uszatek - Podróż Uszatka, odc. 92; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Przygody Bolka i Lolka - Zielone ścieżki, odc. 19; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
12:45 Śpiewaj z nami - Tabaluga, odc. 5 (Tabaluga); teledysk kraj prod.Niemcy (1997); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:50 Zabawy z Lippy and Messy odc. 12 Piknik; język angielski dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:55 Jedynkowe Przedszkole - odc. 45; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:25 Film pod strasznym tytułem - odc. 4; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
13:35 Kasztaniaki - Co ma wisieć nie utonie, odc. 43; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
13:50 Dlaczego? Po co? Jak? - odc. 3; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:05 I kudłate i łaciate - odc. 13; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:20 Tajemnice Wiklinowej Zatoki - odc. 2/7 - Intruz; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
14:45 Kulfon co z ciebie wyrośnie - odc. 22 - Niegrzeczna przygoda; Bez ograniczeń wiekowych
14:55 Smerfy - Konik Błękitek ze złotymi podkówkami, odc. 101 (The little Orange Horse with gold shoes); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); Bez ograniczeń wiekowych
15:25 Podróże kapitana Klipera - Złoto na piasku, odc. 9; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
15:35 Miś Uszatek - Laluś, odc. 91; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:45 Przygody Bolka i Lolka - Pali się, odc. 18; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
15:55 Tajemnica Sagali - odc. 14/14 - Wszystkie części mocy (Tajemnica Sagali) -  txt. str. 777; serial kraj prod.Niemcy, Polska (1996); Dla małoletnich od lat 7
16:30 Trzy Szalone Zera - odc. 7 - Cudowne piłeczki (.) -  txt. str. 777; serial kraj prod.Polska, Niemcy (1999); Dla małoletnich od lat 7
17:00 Zabawy z Lippy and Messy odc. 13 Figury geometryczne; język angielski dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:05 Mama i ja - Smok; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
17:20 Psie opowieści czyli ochy i fochy - odc. 3 Ciekawość; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:35 Film pod strasznym tytułem - odc. 5; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
17:50 Kasztaniaki - Kto się boi żółwia, odc. 44; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Dźwiękogra - /12/; teleturniej muzyczny; Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Tajemnice Wiklinowej Zatoki - odc. 3/7 - Szafir; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Wieczorynka - Smerfy - Troskobrodawki Papy Smerfa, odc. 104 (Papa's Worrywarts); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); Bez ograniczeń wiekowych
19:25 Wieczorynka - Podróże kapitana Klipera - Na tropie skarbów, odc. 12; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:35 Wieczorynka - Miś Uszatek - Krem bez gotowania, odc. 94; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:40 Wieczorynka - Przygody Bolka i Lolka - Podwodna wycieczka, odc. 21; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Maszyna zmian - Królik doświadczalny -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
20:35 Trzy Szalone Zera - odc. 8 - Monika w ogniu (.) -  txt. str. 777; serial kraj prod.Polska, Niemcy (1999); Dla małoletnich od lat 7
21:05 Duże dzieci - (14); talk-show; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:55 Na kłopoty... ABC  odc. 2; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
00:25 Zakończenie dnia

TVP Kultura

07:00 Informacje kulturalne

07:25 Ziemia obiecana (2/4)

08:35 Fabryka wódki - film dokumentalny (Szwecja,Polska,2011)

09:50 W cieniu nienawiści - film wojenny (Polska,1986)

11:50 Dzika kraina - animacja (Kanada,2011)

12:15 Muzyka świata w czwartek: Festiwal Kultury Żydowskiej w Krakowie: Diwan Saz i Zion 80 - koncert finałowy

13:30 Informacje kulturalne

13:50 W cieniu nienawiści - film wojenny (Polska,1986)

16:00 Herbert 2014 - reportaż

16:35 Sztuka czytania 4 (1) - magazyn

17:15 Fabryka wódki - film dokumentalny (Szwecja,Polska,2011)

18:25 Teraz animacje!: Kizi Mizi - film animowany (Polska,2007)

19:00 Międzynarodowa Nagroda Literacka im. Zbigniewa Herberta 2014

20:20 Hala odlotów 2 (35) - talk-show

21:15 Podróż na wschód: Szczęście ty moje - dramat obyczajowy (Holandia,Niemcy,Ukraina,2010)

23:30 Hala odlotów 2 (35) - talk-show

00:25 Archiwum grozy: Głos - film obyczajowy (Polska,1991)

01:10 Podróż na wschód: Szczęście ty moje - dramat obyczajowy (Holandia,Niemcy,Ukraina,2010)

04:00 Pasmo kontemplacyjne

04:50 Zakończenie programu

TVP Historia

07:30 Podróżnik: Smaki i zapachy suahili (67)

07:50 Warownie pogranicznych szlaków: Radzyń Chełmiński

08:05 Świat od świtu do zmierzchu: Mińsk od świtu do zmierzchu

09:00 Marszałek Piłsudski (4)

10:00 Dzika Polska: Mrówki, na plan!

10:35 Makłowicz w podróży: Podróż 23. Luksemburg - Belgia - Niemcy: Małe Wielkie Księstwo

11:15 Żar rewolucji - dokument fabularyzowany (Węgry,2007)

12:10 Mokotowski spacer z panem Eugeniuszem - film dokumentalny (Polska,2010)

12:45 Ex Libris

13:05 Dominikanin - film dokumentalny (Polska,1998)

13:55 Stanisław - król filozof - film dokumentalny (Polska,2013)

14:40 Warownie pogranicznych szlaków: Oporów

14:55 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii

15:30 Cafe Historia: Kto wygrał II wojnę światową ?

15:55 Sensacje XX wieku: Tajemnica Rudolfa Hessa

16:25 Sensacje XX wieku: Osaczeni (1)

17:00 Marszałek Piłsudski (5)

18:05 Kalendarium historyczne: Kulisy Wyścigu Pokoju - reportaż (Polska,1998)

19:00 Dziennik telewizyjny: 15.05.1989

19:55 Gdy świat się wali - Maj 1968

21:00 Polska i świat z historią w tle: Haneman - fotoreporter powstania warszawskiego

21:25 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii

22:00 Sensacje XX wieku: Osaczeni (2)

22:35 Sensacje XX wieku: Osaczeni (3)

23:05 Szerokie tory: Antyputyniści

23:40 Rok 1863 - dokument fabularyzowany (Polska,2010)

00:50 Zdrajca - reportaż (Polska,2006)

01:30 Panienka z poste restante - film obyczajowy (Polska,1935)

03:10 Zakończenie programu

TVP Polonia

06:05 Świat się kręci - /158/; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:00 Ks. Wiktor Niemczyk - żaden żart nie jest dobry; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:25 Szaleństwo Majki Skowron - odc. 2. Zasadzka -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
08:00 Pytanie na śniadanie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:00 Polonia 24; STEREO, 16:9
11:40 Dwie strony medalu - odc. 23 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Barwy szczęścia - odc. 1080 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Łamigłówka - Pisarze polscy II. 11; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:50 M jak miłość - odc. 1052; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:45 Przystań - odc. 7/13 - Po godzinach -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:40 Misja  27'; reportaż; reż.:Jerzy Kalina; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:15 Niespokojne umysły - Andrzej Udalski; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:35 Złotopolscy - odc. 943* - Cieplej niż w domu; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:00 Tygodnik Kulturalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:55 Dwie strony medalu - odc. 23 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:20 Polonia w Komie - Szurlej J - 23 (475); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:45 Łamigłówka - Pisarze polscy II. 11; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Audycje Komitetów Wyborczych; STEREO, 16:9
18:10 Bo lato rozpala każdego górala"- koncert zespołu Golec Orkiestra - cz. 1; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:50 Barwy szczęścia - odc. 1080 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:25 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
19:45 Dobranocka - Mały pingwin Pik - Pok - odc. 25 - Polarnik; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:25 Sport; STEREO, 16:9
20:35 Pogoda; STEREO, 16:9
20:45 Łamigłówka - Pisarze polscy II. 11; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:55 Komisarz Alex - odc. 37 (seria III, odc. 11) - Miasto w strachu -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:45 Polonia w Komie - Rzym - Janek (476); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:45 Glina - odc. 13 -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
23:40 Królowa Panoram  49'; film dokumentalny; reż.:Marcin Bradke; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:45 Dwie strony medalu - odc. 23 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:10 Łamigłówka - Pisarze polscy II. 11; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:15 Szaleństwo Majki Skowron - odc. 2. Zasadzka; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
01:45 Dobranocka za oceanem - Mały pingwin Pik - Pok - odc. 25 - Polarnik; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:25 Sport; STEREO, 16:9
02:30 Pogoda; STEREO, 16:9
02:45 Komisarz Alex - odc. 37 (seria III, odc. 11) - Miasto w strachu; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:35 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:10 Polonia w Komie - Rzym - Janek (476); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:20 Barwy szczęścia - odc. 1080; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:55 Królowa Panoram  49'; film dokumentalny; reż.:Marcin Bradke; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:50 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
06:05 Zakończenie dnia

TVP Rozrywka

06:10 Tygodnik Moralnego Niepokoju

06:40 Makłowicz w podróży

07:10 Okrasa łamie przepisy

07:45 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: W krainie flamenco

08:15 Dzieciaki górą - teleturniej

08:50 Śpiewające fortepiany

09:55 Tygodnik Moralnego Niepokoju

10:30 Muzeum Polskiej Piosenki, czyli historia jednego przeboju (16)

10:45 Kabaretowy Klub Dwójki

11:35 Zrób sobie gębę - Tomasz Broda przedstawia (3)

11:45 Dzięki Bogu już weekend

12:55 Muzyka łączy pokolenia

13:45 Szansa na sukces

14:50 Mazurska Biesiada Kabaretowa, czyli co każdy satyryk wiedzieć powinien

15:55 Mazurska Biesiada Kabaretowa, czyli co każdy satyryk wiedzieć powinien

16:45 Mazurska Biesiada Kabaretowa, czyli co każdy satyryk wiedzieć powinien

17:50 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Portugalskie przyjemności

18:20 Makłowicz w podróży

18:55 Okrasa łamie przepisy

19:25 Zrób sobie gębę - Tomasz Broda przedstawia (4)

19:35 Tygodnik Moralnego Niepokoju

20:15 Śpiewające fortepiany

21:15 Muzeum Polskiej Piosenki, czyli historia jednego przeboju (6)

21:35 The Voice of Poland

23:15 Szperacze.tv

23:45 III Mazurska Biesiada Kabaretowa

00:50 III Mazurska Biesiada Kabaretowa

02:00 III Mazurska Biesiada Kabaretowa

03:05 Kabaret z miłością w tle (1)

04:05 Zakończenie programu

TVP Info

05:55 Poranek TVP Info

06:00 Serwis info

06:06 Pogoda

06:10 Poranek TVP Info

06:30 Serwis info

06:36 Pogoda

06:41 Poranek TVP Info

07:00 Serwis info

07:05 Pogoda

07:13 Poranek TVP Info

07:30 Serwis info

07:36 Pogoda

07:40 Poranek TVP Info

07:45 Gość poranka

07:58 Poranek TVP Info

08:07 Serwis sportowy

08:17 Pogoda

08:20 Poranek TVP Info

08:30 Serwis info

08:35 Pogoda

08:42 Poranek TVP Info

09:00 Serwis info

09:07 Pogoda

09:13 Poranek TVP Info

09:30 Serwis info

09:35 Pogoda

09:43 Serwis sportowy

09:47 Poranek TVP Info

10:00 Serwis info

10:07 Pogoda

10:11 Poranek TVP Info

10:30 Serwis info

10:36 Pogoda

10:40 Serwis sportowy

10:45 Gość poranka

11:00 Serwis info

11:25 Pogoda

11:30 Serwis info

11:50 Serwis sportowy

11:55 Pogoda

12:00 Serwis info

12:20 Pogoda

12:25 Serwis sportowy

12:30 Serwis info

12:55 Pogoda

13:00 Serwis info

13:25 Pogoda

13:30 Serwis info

13:55 Serwis sportowy

14:00 Serwis info

14:25 Pogoda

14:30 Serwis info

14:55 Serwis sportowy

15:00 Serwis info

15:20 Serwis sportowy

15:25 Pogoda

15:30 Serwis info

15:50 Pogoda

15:55 Info dzień

16:17 Serwis sportowy

16:22 Pogoda

16:30 Puls Polski - magazyn

17:15 Teleexpress Extra

17:30 To jest temat - magazyn reporterów

18:00 Twoje info - program informacyjny

18:28 Po przecinku - program publicystyczny (Polska,2014)

18:50 INFOrmacje - program informacyjny

19:10 INFOrozmowa - program publicystyczny

19:30 INFObiznes - magazyn ekonomiczny

19:42 Pogoda

19:50 Serwis sportowy

19:57 Dziś wieczorem - program publicystyczny

20:12 Minęła dwudziesta

20:43 Serwis info flesz

20:52 Pogoda

21:00 Serwis info

21:09 Pogoda

21:15 Puls Polski - magazyn

21:40 Studio LOTTO

21:50 Flesz - Panorama dnia - program informacyjny

21:52 Panorama dnia - program informacyjny

22:30 Jan Pospieszalski: Bliżej - program publicystyczny (Polska)

22:45 Twoje info - program informacyjny

23:20 Debata kandydatów na szefa Komisji Europejskiej - magazyn publicystyczny

01:00 Sportowy wieczór

01:21 Dziś wieczorem - program publicystyczny

01:36 Minęła dwudziesta

02:07 Serwis info flesz

02:13 Serwis info

02:25 Panorama dnia - program informacyjny

02:58 Pogoda

03:07 Puls Polski - magazyn

03:37 Jan Pospieszalski: Bliżej - program publicystyczny (Polska)

04:21 Sportowy wieczór

04:35 To jest temat - magazyn reporterów

05:02 Twoje info - program informacyjny

05:30 Puls Polski - magazyn

05:54 Zakończenie programu

4fun.TV

06:00 Popbudzik

09:00 Polska lista

10:00 100% muzy

13:00 Top tygodnia

15:00 Chcesz-masz

16:00 100% muzy

23:00 Party Shaker

02:00 Polskanocka

05:00 100% muzy

TV. Disco

05:00 Poranek disco polo

08:00 Disco życzenia

10:00 Disco polo lista

12:00 Disco polo hity

14:00 Disco życzenia

17:00 Przeboje disco polo

18:00 Disco polo lista

20:00 Przeboje disco polo

22:00 Disco polo hity

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.