FANDOM


TVP 1
06:30 Rok w ogrodzie; magazyn
07:00 Agrolinia; magazyn, poświęcony najważniejszym problemom polskiego rolnictwa
08:00 Wiadomości
08:12 Pogoda
08:15 Sługa trędowatych; reportaż Jana Rojka
08:40 Ziarno; program redakcji katolickiej dla dzieci i rodziców
09:05 5-10-15; program dla dzieci i młodzieży
09:35 Walt Disney przedstawia; Timon i Pumba; - Nie całkiem Robin Hood; serial animowany prod. USA
10:00 Walt Disney przedstawia; Opowieść o Ruby Bridges; cz. 1; (Ruby Bridges); 1998  dramat prod. USA; reż: Euzhan Palcy; wyk: Chaz Monet, Penelope Ann Miller, Kevin Pollak, Michael Beach i inni
10:50 Kolejka - Lista przebojów; [stereo]
11:15 To niesamowite!; odc. 51; (So weird); serial prod. USA; wyk: Mackenzie Phillips, Cara DeLizia, Patrick Levis, Erik von Detten i inni
11:40 Cztery kąty z wyobraźnią; - Drewno; magazyn
12:05 Podróżnik; - Tamerza; magazyn turystyczny
12:30 Zabawy językiem polskim; teleturniej językowy
13:00 Wiadomości
13:10 Zwierzęta świata; O łosiach i ludziach; cz. 1; (Of Moose and Men); 2002  film dokumentalny prod. szwedzkiej /stereo/
13:40 Siostrzeniec; (The Nephew); 1998  film obyczajowy prod. irlandzkiej (101'); reż: Eugene Brady; wyk: Hill Harper, Aislin McGuckin, Pierce Brosnan,  Donald McCann i inni
15:35 Sekrety zdrowia; - Nasi współlokatorzy; magazyn Urszuli Rurarz
15:55 Między nami; talk show Agnieszki Rosłoniak [audiotele: 0-700-45-601 opcja 1, 0-700-45-602 opcja 2]
16:30 Plebania; serial TVP [stereo]
17:00 Teleexpress
17:20 Popołudnie ze sportem w Jedynce; Puchar Świata w skokach narciarskich - Lahti; oraz Halowe Mistrzostwa Świata w lekkiej atletyce w Birmingham
19:45 Wieczorynka; Przygody Rozbójnika Rumcajsa; - Jak Rumcajs ponownie spotkał się z olbrzymem; serial animowany prod. czechosłowackiej
20:00 Wiadomości
20:21 Sport
20:27 Pogoda
20:35 Orły 2003 - Polskie Nagrody Filmowe; transmisja uroczystości wręczenia Polskich Nagród Filmowych Orły 2003
21:40 Juliusz Cezar; cz. 2; Julius Caesar; 2002  film fab.prod.USA; reż: Uli Edel; wyk: Jeremy Sisto,Richard Harris,Christopher Walken
23:15 Czerwona zagłada; (Bullet to Beijing); 1995  thriller szpiegowski prod. angielsko-kanadyjsko-rosyjskiej (88') [za zgodą rodziców]; reż: George Mihalka; wyk: Michael Caine, Jason Connery, Mia Sara, Michael Gambon, Michael Sarrazin i inni
01:00 Na ratunek; (Icebraker); 1999  film sensacyjny prod. USA (90') [tylko dla dorosłych]; reż: David Giancola; wyk: Sean Astin, Bruce Campbell, Stacy Keach, Suzanne Turner i inni
02:30 Sprawiedliwość na 18 kołach; odc. 5 - Czcij ojca swego; serial sensacyjny prod. USA [za zgodą rodziców]
03:15 Zakończenie programu

TVP 2
06:55 Studio urody; program popularyzujący zdrowy styl życia
07:05 Echa tygodnia; /dla niesłyszących/
07:35 Spróbujmy razem; magazyn dla niepełnosprawnych
08:00 Film dla niesłyszących; M jak miłość; odc. 126; serial TVP
08:50 Niewiarygodna podróż w głąb ludzkiego ciała-od narodzin do śmierci; odc. 3 - Pierwsze kroki; (Human Body); 1999  serial dokumentalny prod. angielskiej
09:40 Ojczyzna-polszczyzna; Język polski w Europie. Dziedzictwo francuskie.; program prof. Jana Miodka
10:00 Kręcioła; magazyn dla młodzieży (STEREO)
10:20 Rodzinne sekrety; - Król koron drzew; (Wild Family Secrets); 1999  serial dokumentalny prod. angielskiej
10:45 Ostoja; odc. 2; magazyn przyrodniczy
11:20 Kino bez rodziców; Jetsonowie; - Strajk; serial animowany prod. USA
11:50 Samotna wędrówka; (Tom Alone); 1990  film obyczajowy prod. kanadyjskiej (87'); reż: Randy Bradshaw; wyk: Noam Zylberman, Ron White, Timothy Webber, Donna Goodhand i inni
13:30 30 ton! - lista,lista- lista przebojów; [stereo]
14:00 Familiada; teleturniej
14:30 Złotopolscy; odc. 496 - To nie sen; telenowela TVP
15:00 Co nam w duszy gra; - Duety miłosne; (STEREO); wyk: Edyta Jungowska, Joanna Zagdańska, Hanna Śleszyńska, Małgorzata Ostrowska, Majka Jeżowska, Katarzyna Jamróz, Joanna Bartel, Michał Milowicz, Marek Bałata, Piotr Gąsowski i inni
16:00 Śpiewające Fortepiany; teleturniej muzyczny [stereo]; powt.
17:00 Gwiazdy na arenie cz. 1; (Stars in der Manege); 2002  film dokumentalny
18:00 PROGRAM LOKALNY
18:30 Panorama
18:53 Pogoda
19:00 Świat obok nas; Air Force One: Samolot prezydencki; (Air Force One); 2000  film dokumentalny prod. angielskiej; reż: David Green
20:00 Szansa na sukces; To już 10 lat! Wielki koncert jubileuszowy (1); (STEREO)
21:00 Hotel Snów, czyli Klinika Profesora Szczeklika; widowisko teatralno-rozrywkowe (STEREO); wyk: prof. dr Andrzej Szczeklik, Wisława Szymborska, Anna Dymna, Krystyna Zachwatowicz, Dorota Segda, Jerzy Stuhr, Jan Nowicki, Kuba Sienkiewicz i inni
21:50 Słowo na niedzielę
22:00 Panorama
22:20 Sport-telegram
22:26 Pogoda
22:35 Dobry wieczór,dobre kino; Bez wyjścia; (No Way Out); 1987  film sensacyjny prod. USA (110') [tylko dla dorosłych]; reż: Robert Donaldson; wyk: Kevin Costner, Gene Hackman, Sean Young; powt.
00:30 Strażnik; (The Sentinel); 1976  horror prod. USA (89') [tylko dla dorosłych]; reż: Michael Winner; wyk: Chris Sarandon, Christina Raines, Martin Balsam, Ava Gardner i inni
01:55 Muzyka na dobranoc; Guitar City 2000; koncert (STEREO)
02:50 Zakończenie programu

Polsat
06:00 Muzykogranie
07:00 Twój lekarz - magazyn
07:15 Wystarczy chcieć
07:30 Ręce. które leczą
08:00 Atomowki - serial
08:15 Laboratorium Dextera (15) - serial dla dzieci USA
08:25 Mumia Niania (21)
08:55 Hugo
09:30 Power Rangers 6 (290) - serial dla młodzieży
09:55 Hitmania
10:55 Fałszywa hrabina - komedia USA 1994
12:35 Dobry wojak Szwejk - komedia Czechosłowacja
14:35 Promenada sukcesu - talk show Polska
15:15 4 x 4 - magazyn
15:45 Informacje
15:55 Prognoza pogody
16:00 Najzabawniejsze zwierzęta świata
16:30 Duża przerwa (16)
17:00 Roswell: w kręgu tajemnic 3 (44) - serial
17:50 Szkoła przetrwania (7) - serial obycz. USA 2000
18:45 Informacje, sport
19:10 Prognoza pogody
19:15 Stan wyjątkowy 2 (37) - serial sensac. USA 1999
20:15 Świat według Kiepskich (138) - serrai kom.
20:45 Miodowe lata (99)
21:30 Studio Lotto
21:35 Wiesio Szoł (3)
21:55 Wielka draka w chińskiej dzielnicy - film sensacyjny USA 1986
23:50 Skarb - film erotyczny
01:30 Dobry wojak Szwejk - komedia Czechosłowacja
03:25 Muzyka na bis - program muzyczny

TVN
05:40 Telesklep - reklama
07:50 Magiczny kamień (10) - serial anim.
08:15 Animaniacy (40) - serial anim. USA
08:30 Automaniak - magazyn motoryzacyjny.
09:00 Zdrowie - program medyczny
09:30 Tele gra - teleturniej
10:30 VIVA Polska! - program muzyczny
12:30 Jestem, jaki Jestem - program rozrywkowy
13:15 Usterka - serial dok.
13:45 Na Wspólnej (32-36) - serial obycz. Polska 2003
16:00 Maraton uśmiechu
16:30 Jak łyse konie - program rozrywkowy
17:45 13. posterunek II (31) - serial kom. Polska
18:30 Ale plama - program rozrywkowy
19:00 TVN Fakty
19:25 Sport
19:35 Pogoda
19:40 Uwaga! - program publicystyczny
20:00 Kasia i Tomek (36) - serial kom. Polska 2002
20:30 We dwoje - teleturniej
21:45 Jestem, jaki jestem - program rozrywkowy
22:30 Dług - film sensacyjny Polska 1999
00:35 Striptizerki - film sensacyjny USA 1999
02:40 Nic straconego

TVP 3 Katowice
Kurier, pogoda: 07:30, 08:30, 09:30, 11:30, 12:30, 13:30, 15:30, 16:30, 17:30, 18:30, 20:30, 21:30, 22:30 
06:30 Czerwony pies Clifford 
07:00 Angela Anakonda 
07:45 Aktualności, pogoda 
08:00 Z życia Kościola 
08:25 Prognoza pogody dla narciarzy 
08:45 Palce lizać
09:00 Świat - magazyn 
09:45 Przeprowadzki - serial 
10:45 Poiska Agencja Satyryczna 
11:15 Książka dla dzieci 
11:45 Księgozbiór - magazyn 
12:45 Kwartet - magazyn 
13:15 Integracja - magazyn 
13:50 Idea Śląsk Wrocław - Polonia Warbud Warszawa Polska Liga Koszykowki 
15:45 Magazyn kulturalny 
16:15 Aktualnoscl. pogoda 
16:45 Młodzież kontra 
17:35 Swiat - magazyn 
18:00 Aktualnosci, pogoda 
18:20 Wiadomosci sportowe 
18:55 Modlitwa papieża Jana Pawła II ze studentami Europy 
20:55 Przegląd gospodarczy 
21:20 ZUS radzi 
21:45 Aktualności Prognoza pogody 
22:00 Sobotni magazyn sportowy 
22:45 Kurier sportowy 
22:55 Studio pogoda 
23:00 Afrykanin - film obyczajowy Francja 1983 
00:40 Pałac Kangurów - film obyczajowy Australia 1996 
02:15 Zakończenie programu 

TV 4
6.00 Świniakowie z sąsiedztwa
6.30 Alicja w Krainie Czarów
7.00 V Max
7.30 Niesamowite podróże - serial dok. (powt.)
8.30 Smok Castillo
9.00 Alicja w Krainie Czarów
9.30 Ania z Zielonego Wzgórza
10.00 Biały Kieł (11) - serial przygod. franc .-kanad.
10.30 Zakręcony (11) ·serial kom. USA
11.00 Dorośnij (7) - serial kom. USA
11.30 Jak pan może , panie doktorze? (25) - serial kom. USA
12.00 Niesamowite podróże
13.00 Tilt TV
13.30 V Max
14.00 Polska Liga Siatkówki mecz Mostostal Kędzierzyn Kozie - Morze Szczecin
16.00 MacGyver (20) - serial sens. USA (powt.)
16.50 Z życia wzięte - serial dok.
17.45 Dziennik
18.00 Informacje sportowe i Prognoza pogody
18.05 Kosmiczne jaja - kom. USA, 1987 (92 min)
20.00 Światło w mroku - dramat USA, 1992 (127 min)
22.30 Na wysokich obrotach (15) - serial sens. niem.
23.20 Opowieści z krypty (4) - serial USA (powt.)
23.50 Drogówka
0.20 Niebezpieczny związek - thriller USA, 1999 (90 min)
2.05 Sekrety natury- serial dok.
2.55 Mecz siatkówki: Mostostal Kędzierzyn Koźle - Morze Szczecin
4.55 Muzyczny VIP
5.20 Zakończenie programu

TVN 7
6.35 Telesklep
8.05 Syłwan - seńal anim.
8.30 Delfy - serial anim.
8.55 Dziadek i ja - film obycz.USA (powt.)
10.30 (na żywo) Łamisłówka - teleturniej
11.35 Sklep za rogiem - kom. romantyczna USA, 1940 (105 min)
13.25 Czy boisz się ciemności? (29/91) - serial sens. kanad. (powt.)
13.55 Czy boisz się ciemności? {30/91) - serial sens. kanad. (powt.)
14.25 Zoe i przyjaciele (5/13) - serial dla młodzieży USA
14.55 Drew Carey Show (83/135)- seńal kom. USA (powt.)
15.25 Zatoka Marlina 2 (21-ost.) - serial przygod. amer.-nowozel.
16.25 (na żywo) Łamisłówka - teleturniej
17.15 Tylko z miłości - film obycz. USA, 1996 (110 min)
19.05 Kochane kłopoty (7/21) - serial obycz. USA
20.00 Umrzeć dla miłości - film sens. USA, 1993 (110 min)
21.55 Trzy dni bez wyroku - film krym. pol. (powt.)
23.50 Jestem, jaki jestem - extra - program rozrywkowy
0.35 Umrzeć dla miłości - film sens. USA (powt.)
2.20 Zakończenie programu

TV Polonia
06:00 Na dobre i na złe; odc. 120 - Uratujcie moją mamę; serial prod.TVP (STEREO); wyk: Małgorzata Foremniak, Artur Żmijewski, Krzysztof Pieczyński
06:45 Portret tenora; reportaż; powt.
07:05 Echa tygodnia
07:40 Wieści polonijne; powt.
08:00 Wiadomości
08:12 Pogoda
08:15 Zaproszenie; Polska - na zdrowie; program krajoznawczy Wojciecha Nowakowskiego
08:40 Ziarno; program redakcji katolickiej dla dzieci i rodziców
09:05 5-10-15; program dla dzieci i młodzieży
09:30 Szarcio i Teodorsz; odc. 16 - Ponury Galeon (25'); serial anim. prod. francuskiej
10:00 Mówi się...; program poradnikowy prof. Jerzego Bralczyka; powt.
10:20 Ludzie listy piszą; .
10:45 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza; - Ratowanie smaku
11:10 Książki z górnej półki; - Książka tygodnia; magazyn
11:20 Klan; odc. 667 (23'); telenowela TVP; powt.
11:45 Klan; odc. 668 (23'); telenowela TVP; powt.
12:05 Klan; odc. 669 (23'); telenowela TVP; powt.
12:30 Wideoteka Dorosłego Człowieka; program przypominający największe gwiazdy muzyki lat 60, 70 i 80; powt.
13:00 Wiadomości
13:10 Dom; odc. 17 - Komu gra ta orkiestra (85'); serial prod. TVP; reż: Jan Łomnicki
14:40 Tam gdzie jesteśmy; Sople płaczą na ulicy Wawelberga; reportaż Marii Dłużewskiej i Sławomira Koehlera
15:10 Święta wojna; - Ostatnia nadzieja białych (25'); serial prod.TVP; wyk: Krzysztof Hanke, Zbigniew Buczkowski, Joanna Bartel
15:35 Śniadanie na podwieczorek; program interaktywny
17:00 Teleexpress
17:15 Takie kino
17:30 Na dobre i na złe; odc. 120 - Uratujcie moją mamę (48'); serial prod.TVP (STEREO); wyk: Małgorzata Foremniak, Artur Żmijewski, Krzysztof Pieczyński; powt.
18:15 Czterdziestolatek - 20 lat później; odc. 4/15 - Sinobrody, czyli prawo do życia (56'); serial TVP
19:15 Dobranocka; Dinusie; odc. 28 - Brzydkie Diniątko; serial animowany prod. USA
19:30 Człowiek, który zdemoralizował Hadleyburg; 1967  nowela filmowa prod. polskiej (28'); reż: Jerzy Zarzycki; wyk: Leon Niemczyk, Kazimierz Opaliński, Zofia Jamry, Bronisław pawlik i inni
20:00 Wiadomości
20:21 Sport
20:27 Pogoda
20:30 Dom; odc. 17 - Komu gra ta orkiestra (85'); serial prod.TVP; powt.
21:55 Vabank; 1981  komedia kryminalna prod. polskiej (105'); reż: Juliusz Machulski; wyk: Jan Machulski, Witold Pyrkosz, Leonard Pietraszak, Ewa Szykulska
23:40 Panorama
00:00 Sport-telegram
00:03 Prognoza  pogody
00:10 Na dobre i na złe; odc. 120 - Uratujcie moją mamę (48'); serial prod.TVP (STEREO); wyk: Małgorzata Foremniak, Artur Żmijewski, Krzysztof Pieczyński; powt.
00:55 Takie kino
01:15 Dinusie; odc. 28 - Brzydkie Diniątko; serial animowany prod. USA; powt.
01:30 Wiadomości; powt.
01:49 Sport; powt.
01:54 Pogoda; powt.
02:00 Kameleon; odc. 4/4 (57'); 2001  serial prod. polskiej [za zgodą rodziców]; reż: Janusz Kijowski; wyk: Piotr Machalica, Ewa Błaszczyk, Dorota Kwiatkowska-Rae, Dorota Lamińska, Artur Steranko, Henryk Talar
03:00 Dom; odc. 17 - Komu gra ta orkiestra (85'); serial prod.TVP; powt.
04:30 Czterdziestolatek - 20 lat później; odc. 4/15 - Sinobrody, czyli prawo do życia (56'); serial TVP; powt.
05:25 Pożegnanie jesieni; 1990  dramat prod. polskiej (98'); reż: Mariusz Treliński; wyk: Maria Pakulnis, Grażyna Trela, Jan Frycz, Leszek Abrahamowicz, Jan Peszek
07:05 Święta wojna; - Ostatnia nadzieja białych (25'); serial prod.TVP; wyk: Krzysztof Hanke, Zbigniew Buczkowski, Joanna Bartel; powt.
07:30 Takie kino
07:45 Zakończenie programu

TV Niepokalanów II
14:55 Program dnia - Program informacyjny , 5 min.
15:00 Godzina miłosierdzia - Magazyn , 25 min.
15:25 Odkrywamy planetę Ziemię - Program przyrodniczy , 20 min.
15:45 Nowenna do świętego Józefa - Magazyn , 15 min.
16:00 Słowo życia _ Ewangelia dnia - Magazyn , 5 min.
16:05 Kalendarz liturgiczny - Magazyn , 5 min.
16:10 Przegląd Niedzieli - Program publicystyczny , 5 min.
16:15 Studio otwarte, Cybernetyki 7 - Program publicystyczny , 105 min.
18:00 Podarunek od Boga - Film dokumentalny , 55 min.
18:55 Program dnia - Program informacyjny , 5 min.
19:00 Kraina Tysiąca Jezior - Magazyn , 20 min.
19:20 Wszystko śpiewa, wszystko gra - Program dla dzieci , 10 min.
19:30 Rycerze Grobu Bożego - Film dokumentalny , 25 min.
19:55 Frygijskie Hierapolis _ magiczne źródła - Film dokumentalny , 30 min.
20:25 Manufaktura tkacka w Łazienkach Królewskich - Film dokumentalny , 10 min.
20:35 Różaniec: część chwalebna - Magazyn , 25 min.
21:00 Apel Jasnogórski - Reportaż , 5 min.
21:05 Słowo życia _ Ewangelia dnia - Magazyn , 5 min.
21:10 Kalendarz liturgiczny - Magazyn , 5 min.
21:15 Przegląd Niedzieli - Program publicystyczny , 5 min.
21:20 Nowenna do św. Józefa - Magazyn , 15 min.
21:35 Marcelino chleb i wino - Film obyczajowy , 90 min.
23:05 Program na następny dzień - Program informacyjny , 5 min.

Polonia 1
06:40 Przyjaciele - Film animowany (dzieci) , 50 min.
07:30 Cyrk - Program rozrywkowy , 30 min.
08:00 Top shop - Program informacyjny , 610 min.
18:10 Niezawodne przepisy kuchni chińskiej - Magazyn , 20 min.
18:30 Wielka Ameryka - Program podróżniczy , USA , 30 min.
19:00 Akta prosiaczka - Miniserial , Robin Carr , Nicholas Lyndhurst,Clive Francis,John Ringham , 30 min.
19:30 Nowojorscy policjanci - Serial kryminalny , Reza Badiyi , Jack Warden,Robert Hooks,Franc Conversee , USA 1968 , 30 min.
20:00 Orły - Serial , Nino Salemo , Federica Moro,Alessandro Piccini,Massimo Venturiello , Włochy , 110 min.
21:50 City Life - Serial , Chris Martin-Jones , Claudia Black,Jack Campbell,Lisa Chappell,Katrina Browne , Nowa Zelandia 1996 , 55 min.
22:45 Świat jest piękny - Film dokumentalny , 15 min.
23:00 Seks Show - Program erotyczny , 15 min.
23:15 Seks _ kulisy - Program erotyczny , 15 min.
23:30 Seksplozja - Program erotyczny , 15 min.
23:45 Eros Plaza - Program erotyczny , 15 min.
00:00 Seks laski - Program erotyczny , 20 min.
00:20 Night Shop - Program erotyczny , 15 min.
00:35 Seks wspomnienia - Program erotyczny , 15 min.
00:50 Night Shop - Program erotyczny , 15 min.
01:05 Playboy - Program erotyczny , 30 min.
01:35 Playboy - Program erotyczny , 30 min.
02:05 Crazy Cat Show - Program erotyczny , 15 min.
02:20 Crazy Cat Show - Program erotyczny , 15 min.
02:35 Night Shop - Program erotyczny , 25 min.

Eurosport
08:00 Mistrzostwa świata _ Szanty-Mansijsk (Rosja) - Program sportowy , 90 min.
09:30 Halowe MŚ _ Birmingham (Wielka Brytania) - Program sportowy , 60 min.
10:30 Mistrzostwa świata _ Szanty-Mansijsk (Rosja) - Program sportowy , 75 min.
11:45 Puchar Świata _ Hafjell (Norwegia) - Program sportowy , 30 min.
12:15 Puchar Świata _ Hafjell (Norwegia) - Program sportowy , 15 min.
12:30 Puchar Świata _ Hafjell (Norwegia) - Program sportowy , 45 min.
13:15 Halowe MŚ _ Birmingham (Wielka Brytania) - Program sportowy , 120 min.
15:15 Wyścig Paryż-Nicea, Francja - Program sportowy , 60 min.
16:15 Halowe MŚ _ Birmingham (Wielka Brytania) - Program sportowy , 210 min.
19:45 Wiadomości Eurosportu - Program sportowy , 15 min.
20:00 Puchar Świata _ Lahti (Finlandia) - Program sportowy , 90 min.
21:30 Watts - Magazyn sportowy , 30 min.
22:00 Boarding Pass - Program sportowy , 30 min.
22:30 YOZ Session - Program sportowy , 30 min.
23:00 Zimowe igrzyska sportów ekstremalnych - Program sportowy , 60 min.
00:00 Wiadomości Eurosportu - Program sportowy , 15 min.
00:15 Halowe MŚ _ Birmingham (Wielka Brytania) - Program sportowy , 60 min.
01:15 Wiadomości Eurosportu - Program sportowy , 15 min.
01:30 Turniej WTA w Indian Wells (USA) - Program sportowy , 90 min.

Canal + Niebieski
08:30 Wstęp do meczu - Program sportowy , 20 min.
08:50 Liga polska: mecz Legia Warszawa _ Amica Wronki - Program sportowy , 135 min.
11:05 Archiwum ligi polskiej - Program sportowy , 110 min.
12:55 Premiership _ liga angielska - Magazyn piłkarski , 30 min.
13:25 Liga angielska: mecz Aston Villa _ Manchester United - Program sportowy , 125 min.
15:30 XXIV kolejka ligi włoskiej _ bramki - Program sportowy , 25 min.
15:55 Mecz + mecz - Magazyn piłkarski , 125 min.
18:00 Wstęp do meczu - Program sportowy , 15 min.
18:15 Liga polska: mecz Widzew Łódź _ Dospel Katowice - Program sportowy , 130 min.
20:25 Liga włoska - Program sportowy , 125 min.
22:30 Liga + - Program sportowy , 75 min.
23:45 Liga hiszpańska - Program sportowy , 120 min.
01:45 Liga + - Program sportowy , 75 min.
03:00 Mecz + mecz - Magazyn piłkarski , 125 min.
05:05 Liga włoska - Program sportowy , 115 min.
06:40 Archiwum lig europejskich - Program sportowy , 110 min.

Canal + Żółty
06:00 Łapu capu ekstra - Magazyn , 30 min.
06:30 Nie jesteśmy aniołami - Film obyczajowy , Neil Jordan , Robert De Niro,Sean Penn,Demi Moore,Bruno Kirby,James Russo,Ray McAnally,Hoyt Axton , USA 1989 , 105 min.
08:15 Ośrodek specjalny Glen Mills - Film dokumentalny , Niemcy 2000 , 50 min.
09:05 Spin City 5 - Serial komediowy , Charlie Sheen,Heather Locklear,Barry Bostwick,Richard Kind,Alan Ruck,Michael Boatman , USA 2000 , 25 min.
09:30 Łapu capu - Magazyn , 10 min.
09:40 Diabelski młyn - Magazyn filmów animowanych , 35 min.
10:15 Ambasada USA - Serial , John David Coles, Stephen Cragg , Arija Bareikis,David Cubitt,Jonathan Cake,Jonathan Adams,Michael Cerveris,Davenia McFadden,Reiko Aylesworth , USA 2002 , 45 min.
11:00 Wielki Bagarozy - Thriller , Bernd Eichinger , Til Schweiger,Corinna Harfouch,Sonja Kerskes,Christine Neubauer,Thomas Heinze,Anton Alexander,Detlev Buck , Niemcy 1999 , 100 min.
12:40 Słodki listopad - Melodramat , Pat O'Connor , Keanu Reeves,Charlize Theron,Jason Isaacs,Greg Germann,Liam Aiken,Robert Joy,Lauren Graham , USA 2001 , 120 min.
14:40 Sabrina - Komedia , Billy Wilder , Audrey Hepburn,Humphrey Bogart,William Holden,Walter Hampden,John Williams,Martha Hyer , USA 1954 , 110 min.
16:30 Serce nie sługa - Komedia , Tony Goldwyn , Ashley Judd,Greg Kinnear,Hugh Jackman,Marisa Tomei,Ellen Barkin,Catherine Dent,Peter Friedman , USA 2001 , 95 min.
18:05 Mały Nicky - Komedia , Steven Brill , Adam Sandler,Patricia Arquette,Harvey Keitel,Quentin Tarantino,Tom Lister Jr.,Rodney Dangerfield,Allen Covert , USA 2000 , 90 min.
19:35 Teletubbies - Serial dla dzieci , Wielka Brytania 1997 , 25 min.
20:00 Niepokonany - Film sensacyjny , Jefery Levy , Billy Zane,Byron Mann,Stacy Oversier,Tory Kittles , Kanada/USA 2001 , 90 min.
21:30 Na krawędzi - Film SF , Anne Heche, Hellen Mirren, Mary Stuart Masterson , John Goodman,David Hyde Pierce,Christopher Lloyd,Andie MacDowell,Helen Mirren,Sydney Tamiia Poitier,Beverly D'Angelo , USA 2001 , 95 min.
23:05 Yamakasi - Film sensacyjny , Ariel Zeitoun, Julien Seri , Châu Belle Dinh,Williams Belle,Malik Diouf,Yann Hnautra,Guylain N'Guba-Boyeke,Charles Perriere,Laurent Piemontesi , Francja/Hiszpania 2001 , 90 min.
00:35 Zew ciała - Film obyczajowy , Pascal Arnold, Jean-Marc Barr , Rosanna Arquette,Élodie Bouchez,Jean-Marc Barr,Ian Vogt,Ian Brennan,Hutton Cobb , Francja 2000 , 105 min.
02:20 Pocałunek smoka - Film sensacyjny , Chris Nahon , Jet Li,Bridget Fonda,Tchéky Karyo,Ric Young,Burt Kwouk,Laurence Ashley,Cyril Raffaelli , USA/Francja 2001 , 95 min.
03:55 Kuchnia filmowa: Pocałunek smoka - Film dokumentalny , 20 min.
04:15 Przeklęte oko proroka - Film przygodowy , Paweł Komorowski , Lubomir Cwetkow,Zbigniew Borek,Andrzej Kozak,Henryk Bista,Edward Lubaszenko,Wiesław Gołas,Janusz Kłosiński , Polska 1985 , 110 min.

Ale Kino!
08:00 Spotkanie - Film krótkometrażowy , 15 min.
08:15 Skłóceni z życiem - Film obyczajowy , John Huston , Clark Gable,Marilyn Monroe,Montgomery Clift,Thelma Ritter,Eli Wallach,James Barton,Kevin McCarthy , USA 1961 , 125 min.
10:20 Farma na odludziu - Komedia , John Schlesinger , Eileen Atkins,Kate Beckinsale,Sheila Burrell,Stephen Fry,Freddie Jones,Joanna Lumley,Ian McKellen , Wielka Brytania 1995 , 105 min.
12:05 Kocham Cię i filmuję - Film dokumentalny , Francja 1999 , 60 min.
13:05 Gwiazda rock and rolla - Film biograficzny , Jim McBride , Dennis Quaid,Winona Ryder,Alec Baldwin,Trey Wilson , USA 1989 , 105 min.
14:50 Serce Ameryki - Film obyczajowy , Martin Bell , Jeff Bridges,Edward Furlong,Greg Sevigny,Jayne Entwistle,Lucinda Jenney,John Boylan , USA 1992 , 115 min.
16:45 Granica - Thriller , Jerrold Freedman , Charles Bronson,Bruno Kirby,Bert Remsen,Michael Lerner,Kenneth McMillan,Ed Harris,Karmin Murcelo , USA 1980 , 105 min.
18:30 Skradziona kolekcja - Komedia , Jan Batory , Izabella Dziarska,Elżbieta Starostecka,Mieczysław Pawlikowski,Jerzy Jogałła , Polska 1979 , 90 min.
20:00 Randka w ciemno - Komedia , Blake Edwards , Kim Basinger,Bruce Willis,John Larroquette,William Daniels,George Coe,Mark Blum,Phil Hartman , USA 1987 , 100 min.
21:40 Przynęta - Film kryminalny , Bertrand Tavernier , Marie Gillain,Olivier Sitruk,Bruno Putzulu,Richard Berry,Philippe Duclos,Marie Ravel , Francja 1994 , 120 min.
23:40 Na linii ognia - Thriller , Wolfgang Petersen , Clint Eastwood,John Malkovich,Rene Russo,Dylan McDermott,Gary Cole,Fred Dalton Thompson,John Mahoney , USA 1993 , 125 min.
01:45 Martwe serce - Film kryminalny , Nick Parsons , Bryan Brown,Ernie Dingo,Angie Milliken,Gnarnayarrahe Waitairie,Aaron Pedersen,John Jarratt,Anne Tenney , Australia 1996 , 105 min.
03:30 Pustkowie - Film obyczajowy , Toni Venturi , Debora Duboc,Claudio Jaborandy , Brazylia 2001 , 90 min.

Hallmark
6:00 Pudd'nhead Wilson - Film obyczajowy USA
7:45 Śnieg w sierpniu - dramat obycz. USA-kanad. 
9:30 Widok z huś- tawki - komedia obycz. USA 
11:15 Arka Noego (1/2) - film przygód. USA-niem. 
13:00 Pudd’n’head Wil- son - komedia obycz. USA (1983)
14:45 Southern Cross - film obycz. USA 
16:30 Arka Noego (1/2) - film przygod. USA-niem. 
18:00 Ze spuści- zny Agaty Christie: Boże Narodzenie Herkulesa Poirot - film kryminalny Wlk. Brytania 
20:00 Morderstwa w Midsomer: Las dusiciela - film sens. Wlk. Brytania 
22:00 Prawo i porzą- dek: Zbrodniczy zamiar - serial sens. USA 
23:45 Ze spuścizny Agaty Chri- stie: Boże Narodzenie Herkulesa Poirot - film krym. Wlk. Brytania
1:45 Morderstwa w Midsomer: Las dusiciela - Film sensacyjny Wielka Brytania
3:45 Taggart: Zasupłane uczucia - Film sensacyjny Wielka Brytania

Le Cinema
14:00 Po burzy - Film obyczajowy , Tristán Bauer , Lorenzo Quinteros,Patricio Contreras,Evelina Fernandez,Franklin Caicedo,Javier Nuńez,Paola Cardozo,Jofre Soares , Hiszpania/Argentyna 1991 , 120 min.
16:00 Klatka szaleńców - Komedia , Edouard Molinaro , Ugo Tognazzi,Michel Serrault,Michel Galabru,Claire Maurier,Rémi Laurent,Bennie Luke,Carmen Scarpitta , Francja/Włochy 1978 , 120 min.
18:00 Wspaniałe pokolenie - Film obyczajowy , Ferenc András , György Cserhalmi,Károly Eperjes,Mari Kiss,Róbert Koltai,Dorottya Udvaros,Tamás Major,Melanie Jeane , Węgry 1986 , 120 min.
20:00 Za kulisami: Frida - Film dokumentalny , Polska 2003 , 30 min.
20:30 Milczenie - Film obyczajowy , Ingmar Bergman , Ingrid Thulin,Gunnel Lindblom,Birger Malmsten,Jörgen Lindström,Hakan Jahnberg,Eduardo Gutierrez,Lissi Ahland , Szwecja 1963 , 95 min.
22:05 Zatarte ślady - Film obyczajowy , Enrique Gabriel , Federico Luppi,Mercedes Sampietro,Elena Anaya,Sergi Calleja,Ra l Fraire,Paco Sagarzazu,Mariv~ Bilbao , Hiszpania/Argentyna 1999 , 105 min.
23:50 Justyna: Egzotyczny romans - Film erotyczny , Kevin Alber , Daneen Boone,Michael Andrew,Chanda,Mark Tucker , USA 1996 , 90 min.
01:20 Zdradliwi jak woda - Komedia , Hans Alfredson , Malin Ek,Sverre Anker Ousdal,Marie Göranzon,Stellan Skarsgard,rjan Ramberg,Lotta Ramel,Philip Zandén , Szwecja 1985 , 100 min.

Romantica
06.00    Polowanie na milionera (Cazando a un Millonario) (Część 54) - telenowela, Wenezuela / Peru 2001, reż. Aldo Salvini, Antonio Vega, wyk. Diego Bertie, Fabiola Colmenares, Evelyn Santos, Paul Vega, (60 min.).
07.00    Polowanie na milionera (Cazando a un Millonario) (Część 55) - telenowela, Wenezuela / Peru 2001, reż. Aldo Salvini, Antonio Vega, wyk. Diego Bertie, Fabiola Colmenares, Evelyn Santos, Paul Vega, (60 min.).
08.00    Polowanie na milionera (Cazando a un Millonario) (Część 56) - telenowela, Wenezuela / Peru 2001, reż. Aldo Salvini, Antonio Vega, wyk. Diego Bertie, Fabiola Colmenares, Evelyn Santos, Paul Vega, (60 min.).
09.00    Polowanie na milionera (Cazando a un Millonario) (Część 57) - telenowela, Wenezuela / Peru 2001, reż. Aldo Salvini, Antonio Vega, wyk. Diego Bertie, Fabiola Colmenares, Evelyn Santos, Paul Vega, (60 min.).
10.00    Polowanie na milionera (Cazando a un Millonario) (Część 58) - telenowela, Wenezuela / Peru 2001, reż. Aldo Salvini, Antonio Vega, wyk. Diego Bertie, Fabiola Colmenares, Evelyn Santos, Paul Vega, (60 min.).
11.00    Wojna kobiet (Guerra de Mujeres) (Część 85) - telenowela, Wenezuela 2001, reż. Roman Chalbaud, wyk. Gaby Espino, Jorge Reyes, Adrian Delgado, Mimi Lazo, (60 min.).
12.00    Wojna kobiet (Guerra de Mujeres) (Część 86) - telenowela, Wenezuela 2001, reż. Roman Chalbaud, wyk. Gaby Espino, Jorge Reyes, Adrian Delgado, Mimi Lazo, (60 min.).
13.00    Wojna kobiet (Guerra de Mujeres) (Część 87) - telenowela, Wenezuela 2001, reż. Roman Chalbaud, wyk. Gaby Espino, Jorge Reyes, Adrian Delgado, Mimi Lazo, (60 min.).
14.00    Wojna kobiet (Guerra de Mujeres) (Część 88) - telenowela, Wenezuela 2001, reż. Roman Chalbaud, wyk. Gaby Espino, Jorge Reyes, Adrian Delgado, Mimi Lazo, (60 min.).
15.00    Wojna kobiet (Guerra de Mujeres) (Część 89) - telenowela, Wenezuela 2001, reż. Roman Chalbaud, wyk. Gaby Espino, Jorge Reyes, Adrian Delgado, Mimi Lazo, (60 min.).
16.00    Polowanie na milionera (Cazando a un Millonario) (Część 54) - telenowela, Wenezuela / Peru 2001, reż. Aldo Salvini, Antonio Vega, wyk. Diego Bertie, Fabiola Colmenares, Evelyn Santos, Paul Vega, (60 min.).
17.00    Polowanie na milionera (Cazando a un Millonario) (Część 55) - telenowela, Wenezuela / Peru 2001, reż. Aldo Salvini, Antonio Vega, wyk. Diego Bertie, Fabiola Colmenares, Evelyn Santos, Paul Vega, (60 min.).
18.00    Polowanie na milionera (Cazando a un Millonario) (Część 56) - telenowela, Wenezuela / Peru 2001, reż. Aldo Salvini, Antonio Vega, wyk. Diego Bertie, Fabiola Colmenares, Evelyn Santos, Paul Vega, (60 min.).
19.00    Polowanie na milionera (Cazando a un Millonario) (Część 57) - telenowela, Wenezuela / Peru 2001, reż. Aldo Salvini, Antonio Vega, wyk. Diego Bertie, Fabiola Colmenares, Evelyn Santos, Paul Vega, (60 min.).
20.00    Polowanie na milionera (Cazando a un Millonario) (Część 58) - telenowela, Wenezuela / Peru 2001, reż. Aldo Salvini, Antonio Vega, wyk. Diego Bertie, Fabiola Colmenares, Evelyn Santos, Paul Vega, (60 min.).
21.00    Wojna kobiet (Guerra de Mujeres) (Część 85) - telenowela, Wenezuela 2001, reż. Roman Chalbaud, wyk. Gaby Espino, Jorge Reyes, Adrian Delgado, Mimi Lazo, (60 min.).
22.00    Wojna kobiet (Guerra de Mujeres) (Część 86) - telenowela, Wenezuela 2001, reż. Roman Chalbaud, wyk. Gaby Espino, Jorge Reyes, Adrian Delgado, Mimi Lazo, (60 min.).
23.00    Wojna kobiet (Guerra de Mujeres) (Część 87) - telenowela, Wenezuela 2001, reż. Roman Chalbaud, wyk. Gaby Espino, Jorge Reyes, Adrian Delgado, Mimi Lazo, (60 min.).
24.00    Wojna kobiet (Guerra de Mujeres) (Część 88) - telenowela, Wenezuela 2001, reż. Roman Chalbaud, wyk. Gaby Espino, Jorge Reyes, Adrian Delgado, Mimi Lazo, (60 min.).
01.00    Wojna kobiet (Guerra de Mujeres) (Część 89) - telenowela, Wenezuela 2001, reż. Roman Chalbaud, wyk. Gaby Espino, Jorge Reyes, Adrian Delgado, Mimi Lazo, (60 min.).

Discovery
09:00 Przygody w dżungli - Film dokumentalny , 25 min.
09:25 Łowcy tajemnic - Film dokumenatalny , 30 min.
09:55 Discovery dla dzieci - Program dokumentalny , 25 min.
10:20 Wędrówki dinozaurów - Film dokumentalny , 55 min.
11:15 Zdradliwe miejsca - Film dokumenatalny , 55 min.
12:10 Wielka rzecz - Film dokumenatalny , 55 min.
13:05 Wysypisko - Film dokumenatalny , 55 min.
14:00 Nazizm _ ostrzeżenia z przeszłości - Film dokumenatalny , 60 min.
15:00 Tajemnice starożytnych - Film dokumenatalny , 60 min.
16:00 Praca nad bombą - Film dokumentalny , 60 min.
17:00 Niesamowite maszyny - Film dokumenatalny , 60 min.
18:00 Samoloty XXI wieku - Film dokumentalny , 60 min.
19:00 Samoloty, które nigdy nie latały - Film dokumentalny , 60 min.
20:00 Diagnoza nieznana - Film dokumentalny , 60 min.
21:00 Detektywi sądowi - Film dokumenatalny , 60 min.
22:00 Detektywi sądowi - Film dokumenatalny , 60 min.
23:00 Z akt FBI - Film dokumenatalny , 60 min.
00:00 Urazówka: życie i śmierć w izbie przyjęć - Program medyczny , 60 min.
01:00 Policyjni nurkowie z Nowego Jorku - Film dokumentalny , 60 min.
02:00 Medycyna sądowa - Film dokumenatalny , 60 min.

National Geographic
08:00 W poszukiwaniu biblijnej powodzi - Film dokumentalny , 60 min.
09:00 Psy na medal - Film dokumentalny , USA 2000 , 30 min.
09:30 Więcej ślubów i kolejny pogrzeb - Film dokumenatalny , 30 min.
10:00 Dar na wagę życia - Film dokumentalny , 60 min.
11:00 W poszukiwaniu biblijnej powodzi - Film dokumentalny , 60 min.
12:00 Tabu - Film dokumenatalny , 60 min.
13:00 Manekiny za kierownicą - Film dokumentalny , 60 min.
14:00 Psy na medal - Film dokumentalny , USA 2000 , 30 min.
14:30 Więcej ślubów i kolejny pogrzeb - Film dokumenatalny , 30 min.
15:00 Dar na wagę życia - Film dokumentalny , 60 min.
16:00 W poszukiwaniu biblijnej powodzi - Film dokumentalny , 60 min.
17:00 Tabu - Film dokumenatalny , 60 min.
18:00 Manekiny za kierownicą - Film dokumentalny , 60 min.
19:00 Dzikie sieroty - Film dokumenatalny , 30 min.
19:30 Psie profesje - Film dokumenatalny , 30 min.
20:00 Koszmary natury - Film dokumenatalny , 60 min.
21:00 Poskramiacze węży - Film dokumenatalny , 30 min.
21:30 W świecie krokodyli - Film dokumenatalny , 30 min.
22:00 Zabójczy instynkt - Film dokumenatalny , 60 min.
23:00 Plaża pingwinów - Film dokumentalny , Francja , 60 min.
00:00 Poskramiacze węży - Film dokumenatalny , 30 min.
00:30 W świecie krokodyli - Film dokumenatalny , 30 min.
01:00 Lasy tropikalne - Program edukacyjny , 60 min.

Animal Planet
07:00 Na ratunek - Program edukacyjny , 30 min.
07:30 Na ratunek - Program edukacyjny , 30 min.
08:00 Shark Gordon - Program edukacyjny , 30 min.
08:30 Shark Gordon - Program edukacyjny , 30 min.
09:00 Pogotowie dla dzikich zwierząt - Program edukacyjny , 30 min.
09:30 Lekarze dzikich zwierząt - Program edukacyjny , 30 min.
10:00 Zakręcone opowieści - Program dokumentalny , 30 min.
10:30 W afrykańskiej dziczy - Program edukacyjny , 30 min.
11:00 Biała granica - Program edukacyjny , 60 min.
12:00 Pocztówki z dziczy - Program edukacyjny , 30 min.
12:30 Pocztówki z dziczy - Program edukacyjny , 30 min.
13:00 Szkoła safari - Program edukacyjny , 30 min.
13:30 Szkoła safari - Program edukacyjny , 30 min.
14:00 A więc chcesz pracować ze zwierzętami - Program edukacyjny , 30 min.
14:30 A więc chcesz pracować ze zwierzętami - Program edukacyjny , 30 min.
15:00 Opiekunowie - Program edukacyjny , 30 min.
15:30 Opiekunowie - Program edukacyjny , 30 min.
16:00 Kroniki zoo - Program edukacyjny , 30 min.
16:30 Kroniki zoo - Program edukacyjny , 30 min.
17:00 Opowieści o koniach - Program edukacyjny , 30 min.
17:30 Opowieści o koniach - Program edukacyjny , 30 min.
18:00 Niebezpieczne spotkania - Program edukacyjny , 30 min.
18:30 Niebezpieczne spotkania - Program edukacyjny , 30 min.
19:00 Najniebezpieczniejsze momenty życia Julesa - Program edukacyjny , 60 min.
20:00 Pocztówki z dziczy - Program edukacyjny , 30 min.
20:30 Pocztówki z dziczy - Program edukacyjny , 30 min.
21:00 Szkoła safari - Program edukacyjny , 30 min.
21:30 Szkoła safari - Program edukacyjny , 30 min.
22:00 Pogotowie dla dzikich zwierząt - Program edukacyjny , 30 min.
22:30 Lekarze dzikich zwierząt - Program edukacyjny , 30 min.
23:00 Zwierzęcy detektywi - Program edukacyjny , 30 min.
23:30 Na linii frontu - Program edukacyjny , 30 min.
00:00 Na ratunek - Program edukacyjny , 30 min.
00:30 Na ratunek - Program edukacyjny , 30 min.

Planete
07:25 Ostatnie skrawki raju - Film dokumenatalny , Hiszpania 1989 , 30 min.
07:55 Obyczaje zwierząt - Film dokumenatalny , Francja 1995 , 25 min.
08:20 Obyczaje zwierząt - Film dokumenatalny , Francja 1995 , 30 min.
08:50 Obyczaje zwierząt - Film dokumenatalny , Francja 1995 , 30 min.
09:20 Obyczaje zwierząt - Film dokumenatalny , Francja 1995 , 30 min.
09:50 Cyrk Garden Bros - Film dokumenatalny , Kanada 2000 , 25 min.
10:15 Cyrk Garden Bros - Film dokumenatalny , Kanada 2000 , 30 min.
10:45 Cyrk Garden Bros - Film dokumenatalny , Kanada 2000 , 30 min.
11:15 Cyrk Garden Bros - Film dokumenatalny , Kanada 2000 , 30 min.
11:45 Cyrk Garden Bros - Film dokumenatalny , Kanada 2000 , 30 min.
12:15 W krainie wielkich kotów - Film dokumentalny , Wielka Brytania 1997 , 50 min.
13:05 Lwy _ zagrożone stado - Film dokumentalny , Wielka Brytania 1996 , 50 min.
13:55 Zdradzony Leningrad - Film dokumentalny , Wielka Brytania 2002 , 55 min.
14:50 Gułag - Film dokumenatalny , Wielka Brytania 1999 , 60 min.
15:50 Dziennik zaczyna się o dwudziestej - Film dokumentalny , Francja 1999 , 60 min.
16:50 W kilku słowach: Co można pokazać w dzienniku telewizyjnym? - Program publicystyczny , Francja 2003 , 30 min.
17:20 Gdy zakładnikiem jest telewizja - Film dokumentalny , Francja 1994 , 60 min.
18:20 Figura za cenę życia - Film dokumentalny , USA 2000 , 55 min.
19:15 W kilku słowach: Otyłość i niebezpieczne diety - Program publicystyczny , Francja 2003 , 30 min.
19:45 Dieta albo śmierć - Film dokumentalny , Wielka Brytania 2002 , 60 min.
20:45 Korsyka _ niespokojna wyspa - Film dokumentalny , Francja 2001 , 55 min.
21:40 Korsyka _ niespokojna wyspa - Film dokumentalny , Francja 2001 , 60 min.
22:40 Karnawał w Rio - Film dokumentalny , Francja 2002 , 55 min.
23:35 Karnawałowa parada "Filhos de Gandhi" - Film dokumentalny , Brazylia 1999 , 50 min.
00:25 Cyrk Garden Bros - Film dokumenatalny , Kanada 2000 , 25 min.
00:50 Cyrk Garden Bros - Film dokumenatalny , Kanada 2000 , 25 min.
01:15 Cyrk Garden Bros - Film dokumenatalny , Kanada 2000 , 25 min.
01:40 Cyrk Garden Bros - Film dokumenatalny , Kanada 2000 , 25 min.
02:05 Cyrk Garden Bros - Film dokumenatalny , Kanada 2000 , 30 min.

Discovery Civilisation
09:00 Wielkie powieści - Film dokumenatalny , 55 min.
09:55 Robert Hanssen - Film dokumentalny , 55 min.
10:50 Łucznicze opowieści - Film dokumentalny , 55 min.
11:45 Cudem ocaleni - Film dokumenatalny , 30 min.
12:15 Bizancjum - Film dokumenatalny , 55 min.
13:10 Łowcy duchów - Film dokumenatalny , 30 min.
13:40 Łowcy duchów - Film dokumenatalny , 25 min.
14:05 Łucznicze opowieści - Film dokumentalny , 55 min.
15:00 Wielkie powieści - Film dokumenatalny , 55 min.
15:55 Na linii ognia - Film dokumentalny , 55 min.
16:50 Łucznicze opowieści - Film dokumentalny , 55 min.
17:45 Cudem ocaleni - Film dokumenatalny , 30 min.
18:15 Bizancjum - Film dokumenatalny , 55 min.
19:10 Łowcy duchów - Film dokumenatalny , 30 min.
19:40 Łowcy duchów - Film dokumenatalny , 25 min.
20:05 Łucznicze opowieści - Film dokumentalny , 55 min.
21:00 Wielkie powieści - Film dokumenatalny , 55 min.
21:55 Na linii ognia - Film dokumentalny , 55 min.

Discovery Sci-Trek (polski)
06:40 Azjatycka zagadka - Film dokumentalny , 55 min.
07:35 Potop - Magazyn , 55 min.
08:30 Ultranauka - Magazyn , 30 min.
09:00 Azjatycka zagadka - Film dokumentalny , 55 min.
09:55 Człowiek i jego rakieta - Film dokumentalny , 55 min.
10:50 Na krawędzi - Magazyn , 25 min.
11:15 Magazyn Discover - Magazyn , 30 min.
11:45 Challenger - Magazyn , 55 min.
12:40 Azjatycka zagadka - Film dokumentalny , 55 min.
13:35 Potop - Magazyn , 55 min.
14:30 Ultranauka - Magazyn , 30 min.
15:00 Azjatycka zagadka - Film dokumentalny , 55 min.
15:55 Człowiek i jego rakieta - Film dokumentalny , 55 min.
16:50 Na krawędzi - Magazyn , 25 min.
17:15 Magazyn Discover - Magazyn , 30 min.
17:45 Challenger - Magazyn , 55 min.
18:40 Azjatycka zagadka - Film dokumentalny , 55 min.
19:35 Potop - Magazyn , 55 min.
20:30 Ultranauka - Magazyn , 30 min.
21:00 Azjatycka zagadka - Film dokumentalny , 55 min.
21:55 Człowiek i jego rakieta - Film dokumentalny , 55 min.
22:50 Na krawędzi - Magazyn , 25 min.
23:15 Magazyn Discover - Magazyn , 30 min.
23:45 Challenger - Magazyn , 55 min.
00:40 Azjatycka zagadka - Film dokumentalny , 55 min.
01:35 Potop - Magazyn , 55 min.
02:30 Ultranauka - Magazyn , 30 min.
03:00 Azjatycka zagadka - Film dokumentalny , 55 min.
03:55 Start - Program dokumentalny , 55 min.
04:50 Na krawędzi - Magazyn , 25 min.
05:15 Magazyn Discover - Magazyn , 30 min.
05:45 Wewnątrz stacji kosmicznej - Magazyn , 55 min.

Discovery Travel and Adventure
09:00 Świat Boba - Film dokumentalny , 30 min.
09:30 Azjatyckie specjały - Program podróżniczy , 25 min.
09:55 Obieżyświat - Film dokumenatalny , 55 min.
10:50 Azjatyckie specjały - Program podróżniczy , 30 min.
11:20 Azjatyckie specjały - Program podróżniczy , 25 min.
11:45 Obieżyświat - Film dokumenatalny , 55 min.
12:40 Azjatyckie specjały - Program podróżniczy , 30 min.
13:10 Obieżyświat - Film dokumenatalny , 55 min.
14:05 Azjatyckie specjały - Program podróżniczy , 30 min.
14:35 Azjatyckie specjały - Program podróżniczy , 25 min.
15:00 Świat Boba - Film dokumentalny , 30 min.
15:30 Azjatyckie specjały - Program podróżniczy , 25 min.
15:55 Obieżyświat - Film dokumenatalny , 55 min.
16:50 Azjatyckie specjały - Program podróżniczy , 30 min.
17:20 Azjatyckie specjały - Program podróżniczy , 25 min.
17:45 Obieżyświat - Film dokumenatalny , 55 min.
18:40 Azjatyckie specjały - Program podróżniczy , 30 min.
19:10 Obieżyświat - Film dokumenatalny , 55 min.
20:05 Azjatyckie specjały - Program podróżniczy , 30 min.
20:35 Azjatyckie specjały - Program podróżniczy , 25 min.
21:00 Świat Boba - Film dokumentalny , 30 min.
21:30 Azjatyckie specjały - Program podróżniczy , 25 min.
21:55 Obieżyświat - Film dokumenatalny , 55 min.
22:50 Azjatyckie specjały - Program podróżniczy , 30 min.
23:20 Azjatyckie specjały - Program podróżniczy , 25 min.
23:45 Obieżyświat - Film dokumenatalny , 55 min.
00:40 Azjatyckie specjały - Program podróżniczy , 30 min.
01:10 Obieżyświat - Film dokumenatalny , 55 min.
02:05 Azjatyckie specjały - Program podróżniczy , 30 min.
02:35 Azjatyckie specjały - Program podróżniczy , 25 min.

Club
06:00 Sztuka i dusza - Magazyn , Wielka Brytania 2001 , 25 min.
06:25 Alternatywne style życia - Magazyn , Holandia 2001 , 30 min.
06:55 W świecie mody - Magazyn , Kanada 2002 , 30 min.
07:25 Moda i styl - Magazyn , Wielka Brytania , 25 min.
07:50 Fashion TV - Magazyn , 30 min.
08:20 Fałszywi kochankowie - Program rozrywkowy , USA 2000 , 50 min.
09:10 Kulisy Hollywood - Film dokumentalny , Wielka Brytania , 50 min.
10:00 Spotkania z Roseanne - Talk show , USA 1998 , 45 min.
10:45 Opowieści sądowe - Program dokumentalny , USA , 50 min.
11:35 Na ślubnym kobiercu - Reality show , Kanada 1999 , 25 min.
12:00 Sztuka i dusza - Magazyn , Wielka Brytania 2001 , 25 min.
12:25 Alternatywne style życia - Magazyn , Holandia 2001 , 30 min.
12:55 W świecie mody - Magazyn , Kanada 2002 , 30 min.
13:25 Moda i styl - Magazyn , Wielka Brytania , 25 min.
13:50 Fashion TV - Magazyn , 30 min.
14:20 Fałszywi kochankowie - Program rozrywkowy , USA 2000 , 50 min.
15:10 Odnaleziony raj - Program rozrywkowy 2001 , 25 min.
15:35 Posiadłości marzeń - Magazyn , USA , 25 min.
16:00 Spotkania z Roseanne - Talk show , USA 1998 , 45 min.
16:45 Opowieści sądowe - Program dokumentalny , USA , 50 min.
17:35 Na ślubnym kobiercu - Reality show , Kanada 1999 , 25 min.
18:00 Sztuka i dusza - Magazyn , Wielka Brytania 2001 , 25 min.
18:25 Alternatywne style życia - Magazyn , Holandia 2001 , 30 min.
18:55 W świecie mody - Magazyn 2002 , 30 min.
19:25 Moda i styl - Magazyn , Wielka Brytania , 25 min.
19:50 Fashion TV - Magazyn , 30 min.
20:20 Fałszywi kochankowie - Program rozrywkowy , USA 2000 , 50 min.
21:10 Odnaleziony raj - Program rozrywkowy 2001 , 25 min.
21:35 Posiadłości marzeń - Magazyn , USA , 25 min.
22:00 Potyczki Jerry'ego Springera - Talk show , 45 min.
22:45 Opowieści sądowe - Program dokumentalny , USA , 50 min.
23:35 Na ślubnym kobiercu - Reality show , Kanada 1999 , 25 min.
00:00 Szkoła jogi - Program sportowy , USA , 25 min.
00:25 Świat fitnessu - Magazyn , 30 min.
00:55 Opowieści kryminalne - Film dokumenatalny , USA , 50 min.
01:45 Najwspanialsze ogrody - Program podróżniczy 2001 , 45 min.
02:30 Współczesne wnętrza 5 - Magazyn , Kanada 2000 , 30 min.
03:00 Rozmowy kobiet - Talk show , Wielka Brytania , 30 min.
03:30 Niewyjaśnione historie - Program rozrywkowy , Wielka Brytania , 30 min.
04:00 Spotkania z Roseanne - Talk show , USA 1998 , 45 min.
04:45 Opowieści sądowe - Program dokumentalny , USA 1997 , 50 min.
05:35 Na ślubnym kobiercu - Reality show 1999 , 25 min.

Cartoon Network
06:00 Droopy, superdetektyw - Serial dla dzieci , USA 1993 , 20 min.
06:20 Musze opowieści - Serial dla dzieci , Norma J. LeBlanc, Charlie Sansonetti , Kanada 1999 , 25 min.
06:45 Szczenięce lata Toma i Jerry'ego - Serial dla dzieci , USA 1990-1993 , 25 min.
07:10 Szczeniak zwany Scooby Doo - Serial dla dzieci , Arthur Davis, Oscar Dufau , USA 1998 , 25 min.
07:35 Mike, Lu i Og - Serial dla dzieci , USA 1999-2000 , 25 min.
08:00 Chojracka 60 - Serial dla dzieci , 60 min.
09:00 Bliźniaki Cramp - Serial dla dzieci , Brian Wood , USA 2001 , 30 min.
09:30 Strażnicy czasu - Serial dla dzieci , David Wasson , USA 2001 , 30 min.
10:00 Owca w wielkim mieście - Serial dla dzieci , Mo Willems , USA 2001 , 30 min.
10:30 Kosmiczna rodzinka - Serial dla dzieci , 25 min.
10:55 Atomówki - Serial dla dzieci , USA 1998 , 25 min.
11:20 Mroczni i źli - Serial dla dzieci , Maxwell Atoms , USA 2001 , 25 min.
11:45 Dwa głupie psy - Serial dla dzieci , Donovan Cook, Larry Huber , USA 1993 , 25 min.
12:10 Jam łasica - Serial dla dzieci , David Feiss , USA 1999 , 20 min.
12:30 Ed, Edd + Eddy - Serial dla dzieci , Danny Antonucci , USA 1999 , 30 min.
13:00 Toonami - Magazyn filmów animowanych , 60 min.
14:00 Scooby Doo - Serial dla dzieci , USA , 25 min.
14:25 Flintstonowie - Serial dla dzieci , USA , 20 min.
14:45 Tom i Jerry - Serial dla dzieci , 25 min.
15:10 Ed, Edd + Eddy - Serial dla dzieci , Danny Antonucci , USA 1999 , 20 min.
15:30 Laboratorium Dextera - Serial dla dzieci , USA 1996-1998 , 30 min.
16:00 Atomówki - Serial dla dzieci , USA 1998 , 30 min.
16:30 Cubix - Serial dla dzieci , USA 2001 , 30 min.
17:00 Owca w wielkim mieście - Serial dla dzieci , Mo Willems , USA 2001 , 30 min.
17:30 Bliźniaki Cramp - Serial dla dzieci , Brian Wood , USA 2001 , 30 min.
18:00 Chojrak _ tchórzliwy pies - Serial dla dzieci , John Dilworth , USA 1997-2002 , 60 min.
19:00 Tom i Jerry - Serial dla dzieci , 30 min.
19:30 Scooby Doo - Serial dla dzieci , USA , 30 min.
20:00 Flintstonowie - Serial dla dzieci , USA , 20 min.
20:20 Flintstonowie - Serial dla dzieci , USA , 20 min.
20:40 Flintstonowie - Serial dla dzieci , USA , 20 min.

Fox Kids
06:00 Świat Bobbiego - Film animowany (dzieci) , 20 min.
06:20 Przygody Kuby Guzika - Serial animowany (dzieci) , Francja/Niemcy , 25 min.
06:45 Denis rozrabiaka - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
07:10 Walter Melon - Serial animowany (dzieci) , 20 min.
07:30 Hamtaro - Serial dla dzieci , 25 min.
07:55 Dzieciaki z klasy 402 - Serial dla dzieci , 20 min.
08:15 Nowe przygody Lucky Luke'a - Serial sensacyjny , 25 min.
08:40 Pokémon - Serial animowany (dzieci) , 20 min.
09:00 Odlotowe agentki - Serial dla dzieci , 25 min.
09:25 Spiderman - Serial sensacyjny , 20 min.
09:45 Szalony Jack, pirat - Serial animowany (dzieci) , USA , 20 min.
10:05 Masked Rider - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
10:30 Tajne akta Psiej Agencji - Serial animowany (dzieci) , 20 min.
10:50 Jak dwie krople wody - Serial dla dzieci , 25 min.
11:15 Jerry i paczka - Serial animowany (dzieci) , 20 min.
11:35 Świat według Ludwiczka - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
12:00 Inspektor Gadżet - Serial sensacyjny , 20 min.
12:20 Power Rangers Time Force - Serial dla dzieci , 25 min.
12:45 Power Rangers Time Force - Serial dla dzieci , 20 min.
13:05 Jak dwie krople wody - Serial dla dzieci , 25 min.
13:30 Jerry i paczka - Serial animowany (dzieci) , 20 min.
13:50 Świat według Ludwiczka - Serial animowany (dzieci) , 20 min.
14:10 Inspektor Gadżet - Serial sensacyjny , 25 min.
14:35 Pokémon - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
15:00 Odlotowe agentki - Serial dla dzieci , 20 min.
15:20 Spiderman - Serial sensacyjny , 25 min.
15:45 Sąsiedzi - Serial dla dzieci , 10 min.
15:55 Nowe przygody Lucky Luke'a - Serial sensacyjny , 25 min.
16:20 Oggy i karaluchy - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
16:45 Prosiaczkowo - Serial dla dzieci , 20 min.
17:05 Nowe przygody rodziny Addamsów - Serial sensacyjny , 25 min.
17:30 Oliver Twist - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
17:55 Pinokio - Serial animowany (dzieci) , 20 min.
18:15 Księżniczka Sissi - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
18:40 Wunschpunsch - Serial sensacyjny , 25 min.
19:05 Przygody Kuby Guzika - Serial animowany (dzieci) , Francja/Niemcy , 25 min.
19:30 Lochy i smoki - Serial dla dzieci , 20 min.
19:50 Gęsia skórka - Serial dla dzieci , 20 min.
20:10 Kleszcz - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
20:35 X-Men - Serial animowany (dzieci) , 20 min.
20:55 Spiderman - Serial sensacyjny , 20 min.
21:15 Spiderman - Serial sensacyjny , 20 min.
21:35 Oggy i karaluchy - Serial animowany (dzieci) , 25 min.

MiniMax
06.00      Niedźwiedź w dużym niebieskim domu: Przyjaciele odc. 26 
06.25      Biblioteka Lizzie: Australijska gwiazdka odc. 26 
06.30      Bajki Bolka i Lolka: Baba Jaga odc. 7 
06.40      Bajki Bolka i Lolka: Pantofelek Kopciuszka odc. 8 
06.50      Bajki Bolka i Lolka: Brzydkie kaczątko odc. 9 
07.00      Nieustraszeni ratownicy: Niebezpieczeństwo na szczycie odc. 1 
07.25      Nieustraszeni ratownicy: El Nino odc. 2 
07.50      Pitaszki: Udręki wysiadywania odc. 1 
08.20      Królik Milczek: Przytulanka odc. 7 
08.25      Aparatka: Zakręcona odc. 26 
08.50      Moje miasto: Amsterdam odc. 1 
09.05      Wyspa przygód: Grunt to forsa odc. 25 
09.30      W jeżynowym grodzie: Opowieść letnia odc. 2 
09.55      Mamemo odc. 2 
10.00      Bajki Bolka i Lolka: Królowa śniegu odc. 13 
10.10      Dixie: Budyniowe gaje odc. 1 
10.20      Dixie: Piątaki odc. 2 
10.30      Nieustraszeni ratownicy: Burza odc. 5 
10.55      Nieustraszeni ratownicy: Meteor odc. 6 
11.20      Pitaszki: Głuchy telefon odc. 3 
11.50      Królik Milczek: Na wysypisku odc. 14 
11.55      Arnold: Jak pozbyć się Ruth odc. 7 
12.20      Moje miasto: Hongkong odc. 8 
12.35      Wyspa przygód: Grunt to forsa odc. 25 
13.00      W jeżynowym grodzie: Opowieść wiosenna odc. 1 
13.25      Mamemo odc. 1 
13.30      Bajki Bolka i Lolka: Lampa Aladyna odc. 10 
13.40      Bajki Bolka i Lolka: Zaklęty zamek odc. 11 
13.50      Bajki Bolka i Lolka: Uwięziona królewna odc. 12 
14.00      Nieustraszeni ratownicy: Wielka fala odc. 3 
14.25      Nieustraszeni ratownicy: Tornado odc. 4 
14.50      Pitaszki: Nie wszystko jest na sprzedaż odc. 2 
15.20      Królik Milczek: Królik ryba odc. 8 
15.25      Arnold: Truskawka i banan odc. 1 
15.50      Moje miasto: Bazylea odc. 2 
16.05      Wyspa przygód: Lepszy diabeł, którego nie zna odc. 26 
16.30      W jeżynowym grodzie: Opowieść letnia odc. 2 
16.55      Mamemo odc. 2 
17.00      Podwieczorek u Mini i Maxa: Unia Europejska
17.30      Nieustraszeni ratownicy: Burza odc. 5 
17.55      Nieustraszeni ratownicy: Meteor odc. 6 
18.20      Pitaszki: Głuchy telefon odc. 3 
18.50      Królik Milczek: Na wysypisku odc. 14 
18.55      Arnold: Jak pozbyć się Ruth odc. 7 
19.20      Moje miasto: Hongkong odc. 8 
19.35      Wyspa przygód: Grunt to forsa odc. 25

Hyper
20:00 Klipy - Magazyn , 90 min.
21:30 Top Secret - Magazyn , 15 min.
21:45 Klipy - Magazyn , 15 min.
22:00 Anime - Serial animowany (dzieci) , 30 min.
22:30 Fresh Air - Magazyn , 30 min.
23:00 Klipy - Magazyn , 30 min.
23:30 Anime - Serial animowany (dzieci) , 30 min.

MTV
07:00 Budzik MTV - Magazyn muzyczny , 120 min.
09:00 Non Stop Hits - Magazyn muzyczny , 60 min.
10:00 Polska lista MTV - Magazyn muzyczny , 60 min.
11:00 MTV Select - Magazyn muzyczny , 60 min.
12:00 Weekend z nagrodami MTV - Program muzyczny , 300 min.
17:00 MTV Movie Special - Program dokumentalny , 30 min.
17:30 MTV za kulisami - Program dokumentalny , 30 min.
18:00 Total Request - Magazyn muzyczny , 60 min.
19:00 20 Klubowych - Magazyn muzyczny , 120 min.
21:00 Disco 2000 - Magazyn muzyczny , 240 min.
01:00 Chill Out Zone - Magazyn muzyczny , 240 min.
05:00 Non Stop Hits - Magazyn muzyczny , 120 min.

ONYX
07:00 Power Hour - Program muzyczny , 60 min.
08:00 onyx@morning - Program muzyczny , 60 min.
09:00 RTL-Shop - Program informacyjny , 180 min.
12:00 Today@onyx - Program muzyczny , 180 min.
15:00 Onyx D.C. - Program muzyczny , 60 min.
16:00 DC Clips - Program muzyczny , 60 min.
17:00 Power Hour - Program muzyczny , 60 min.
18:00 TV.radio - Program muzyczny , 60 min.
19:00 sunset@onyx - Program muzyczny , 120 min.
21:00 Club Inferno - Program rozrywkowy , 60 min.
22:00 chill@onyx - Program muzyczny , 120 min.
00:00 Sexy Clips - Program erotyczny , 60 min.
01:00 Electric Blue - Serial , GB 1979/1989 , 60 min.
02:00 Onyx D.C. - Program muzyczny , 60 min.
03:00 onyx@night - Program muzyczny , 240 min.

Reality TV
06.00 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
06.25 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
06.50 Wyzwania losu (I Dare You) (45 min.)
07.35 Wyzwania losu (I Dare You) (45 min.)
08.20 Wyzwania losu (I Dare You) (45 min.)
09.50 Wyzwania losu (I Dare You) (45 min.)
10.40 Wyzwania losu (I Dare You) (45 min.)
11.30 Zadziwiający ludzie (Amazing People) (25 min.).
11.55 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
12.20 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
12.45 Wezwania (Emergency 000) (25 min.)
13.15 Wezwania (Emergency 000) (25 min.)
14.05 Wezwania (Emergency 000) (25 min.)
14.35 Nowojorskie Służby Ratownicze (New York Emergency) (55 min.).
15.30 Bohaterscy ratownicy Rescue Heroes 50 min.
16.25 Trex (Trex) (25 min.).
16.50 Trex (Trex) (25 min.).
17.15 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
17.40 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
18.05 Wezwania (Emergency 000) (25 min.)
18.35 Wezwania (Emergency 000) (25 min.)
19.00 Wezwania (Emergency 000) (25 min.)
19.30 Wezwania (Emergency 000) (25 min.)
19.55 Nowojorskie Służby Ratownicze (New York Emergency) (55 min.).
20.50 Bohaterscy ratownicy (Rescue Heroes) (50 min.).
21.40 Urodzeni wojownicy (Natural Born Fighters) (50 min.).
22.35 Hollywood. Za kulisami (Hollywood & Crime) (50 min.).
23.05 Hollywood. Za kulisami (Hollywood & Crime) (50 min.).
23.30 Zadziwiający ludzie (Amazing People) (25 min.).
23.55 Katastrofy stulecia (Disasters of the Century) (50 min.).
00.45 Urodzeni wojownicy (Natural Born Fighters) (50 min.).
01.35 Hollywood. Za kulisami (Hollywood & Crime) (50 min.).
02.00 Hollywood. Za kulisami (Hollywood & Crime) (50 min.).
02.25 Nowojorskie Służby Ratownicze (New York Emergency) (55 min.).
03.20 Bohaterscy ratownicy (Rescue Heroes) (50 min.).
04.10 Wezwania (Emergency 000) (25 min.)
04.35 Wezwania (Emergency 000) (25 min.)
05.00 Wezwania (Emergency 000) (25 min.)
05.25 Wezwania (Emergency 000) (25 min.)

Avante
06:00 Ocalenie - Film dokumenatalny , 30 min.
06:30 Z dziennika automobilisty - Film dokumentalny , Wielka Brytania 1996 , 50 min.
07:20 Flota Uderzeniowa - Film dokumentalny , USA , 30 min.
07:50 Nowoczesna technika - Magazyn , USA , 25 min.
08:15 Ratownicy - Film dokumentalny , Wielka Brytania , 30 min.
08:45 Horyzonty - Magazyn , USA , 25 min.
09:10 Dookoła świata z Nickiem Sandersem - Magazyn , Wielka Brytania 2000 , 30 min.
09:40 Lordowie mafii - Film dokumenatalny , 50 min.
10:30 Legendy lotnictwa wojskowego - Film dokumentalny , USA , 25 min.
10:55 Airwolf - Film dokumentalny , 55 min.
11:50 Ratownicy - Film dokumentalny 2000 , 30 min.
12:20 Z dziennika automobilisty - Film dokumentalny , Wielka Brytania 1996 , 50 min.
13:10 Flota uderzeniowa - Film dokumentalny , USA , 30 min.
13:40 W poszukiwaniu przygód - Magazyn , USA , 55 min.
14:35 Ratownicy - Film dokumentalny , Wielka Brytania , 25 min.
15:00 Najemnicy - Program rozrywkowy , Wielka Brytania , 25 min.
15:25 Lordowie mafii - Film dokumenatalny , 50 min.
16:15 Złota era wyścigów samochodowych - Film dokumentalny , Wielka Brytania 1997 , 55 min.
17:10 Airwolf - Film dokumentalny , 50 min.
18:00 Świat samochodów - Magazyn , Wielka Brytania 2002 , 30 min.
18:30 Horyzonty - Magazyn , USA 2001 , 25 min.
18:55 Nowoczesna technika - Magazyn , USA , 25 min.
19:20 Podróż przez pustkowie - Film popularnonaukowy , USA , 50 min.
20:10 Zmienność losu - Film dokumentalny , USA , 55 min.
21:05 Świat samochodów - Magazyn , Wielka Brytania 2002 , 30 min.
21:35 Bohaterowie - Film dokumenatalny , USA 2001 , 30 min.
22:05 Airwolf - Film dokumentalny , 55 min.
23:00 Floryda nocą 2 - Program erotyczny , USA 1999 , 80 min.
00:20 Z dziennika automobilisty - Film dokumentalny , Wielka Brytania 1996 , 50 min.
01:10 Flota uderzeniowa - Film dokumentalny , USA , 30 min.
01:40 Nowoczesna technika - Magazyn , USA , 25 min.
02:05 Ratownicy - Film dokumentalny , Wielka Brytania , 30 min.
02:35 Horyzonty - Magazyn , USA 2001 , 25 min.
03:00 Dookoła świata z Nickiem Sandersem - Magazyn , Wielka Brytania 2000 , 25 min.
03:25 Lordowie mafii - Film dokumenatalny , 50 min.
04:15 Legendy lotnictwa wojskowego - Film dokumentalny , USA , 25 min.
04:40 Ratownicy - Film dokumentalny 2000 , 25 min.
05:05 Złota era wyścigów samochodowych - Film dokumentalny , Wielka Brytania 1997 , 55 min.

TVN 24
06:00 Bilans tygodnia - Magazyn , 30 min.
06:30 Serwis sportowy - Magazyn sportowy , Polska 2002 , 30 min.
07:00 Studio 24 - Program publicystyczny , 30 min.
07:30 Styl - Magazyn , 30 min.
08:00 Multikino - Magazyn , 30 min.
08:30 Zdrowie - Program medyczny , 60 min.
09:30 Automaniak - Magazyn , 30 min.
10:00 Serwis sportowy - Magazyn sportowy , Polska 2002 , 30 min.
10:30 Styl - Magazyn , 30 min.
11:00 Cały ten świat - Magazyn , 30 min.
11:30 Cały ten świat - Magazyn , 30 min.
12:00 Serwis sportowy - Magazyn sportowy , Polska 2002 , 30 min.
12:30 Automaniak - Magazyn , 30 min.
13:00 Studio 24 - Program publicystyczny , 30 min.
13:30 Bilans tygodnia - Magazyn , 30 min.
14:00 Serwis sportowy - Magazyn sportowy , Polska 2002 , 30 min.
14:30 Styl - Magazyn , 60 min.
15:30 Raport TVN 24 - Magazyn reporterów , Polska 2002 , 30 min.
16:00 Serwis sportowy - Magazyn sportowy , Polska 2002 , 30 min.
16:30 Automaniak - Magazyn , 30 min.
17:00 Serwis sportowy/reportaż - Magazyn sportowy , Polska 2002 , 30 min.
17:30 Studio 24 - Program publicystyczny , 60 min.
18:30 Zdrowie - Program medyczny , 30 min.
19:00 Fakty - Program informacyjny , 30 min.
19:30 Automaniak - Magazyn , 30 min.
20:00 Cały ten świat - Magazyn , 30 min.
20:30 Cały ten świat - Magazyn , 30 min.
21:00 Magazyn sportowy - Magazyn sportowy , 30 min.
21:30 Raport TVN 24 - Magazyn reporterów , Polska 2002 , 30 min.
22:00 Studio 24 - Program publicystyczny , 30 min.
22:30 Multikino - Magazyn , 30 min.
23:00 Bilans tygodnia - Magazyn , 30 min.
23:30 Europejska corrida - Magazyn reporterów , 30 min.
00:00 Magazyn sportowy - Magazyn sportowy , 30 min.
00:30 Cały ten świat - Magazyn , 60 min.
01:30 Fakty - Program informacyjny , 30 min.
02:00 Studio 24 - Program publicystyczny , 30 min.
02:30 Raport TVN 24 - Magazyn reporterów , Polska 2002 , 30 min.
03:00 Magazyn sportowy - Magazyn sportowy , 30 min.
03:30 Automaniak - Magazyn , 30 min.
04:00 Studio 24 - Program publicystyczny , 30 min.
04:30 Styl - Magazyn , 30 min.
05:00 Cały ten świat - Magazyn , 30 min.

BBC Prime
06:00 Learning for School _ Shakespeare Shorts - Program edukacyjny , 20 min.
06:20 Maths Challenge _ TV Workout - Program edukacyjny , 10 min.
06:30 Maths Challenge _ TV Workout - Program edukacyjny , 10 min.
06:40 Learning for School _ Science in Action - Program edukacyjny , 20 min.
07:00 The Story Makers - Teatr dla dzieci , 15 min.
07:15 Step Inside - Program dla dzieci , 10 min.
07:25 Yoho Ahoy - Serial animowany (dzieci) , 5 min.
07:30 Salut Serge - Program dla dzieci , 15 min.
07:45 Big Knights - Serial dla dzieci , 10 min.
07:55 The Story Makers - Teatr dla dzieci , 15 min.
08:10 Step Inside - Program dla dzieci , 10 min.
08:20 Yoho Ahoy - Serial animowany (dzieci) , 5 min.
08:25 Dinosaur Detectives - Film dokumentalny , 25 min.
08:50 Blue Peter - Program dla dzieci , 25 min.
09:15 Blue Peter - Program dla dzieci , 30 min.
09:45 The Biz - Dramat , Ania Sowinski,Natalie Anderson,John Glynn,Sacha Pitimson,Vanessa Cavanagh,Marie Wevill , 25 min.
10:10 The Biz - Dramat , Ania Sowinski,Natalie Anderson,John Glynn,Sacha Pitimson,Vanessa Cavanagh,Marie Wevill , 25 min.
10:35 Battersea Dogs Home - Program edukacyjny , 20 min.
10:55 Battersea Dogs Home - Program edukacyjny , 20 min.
11:15 Big Cat Diary - Program edukacyjny , 30 min.
11:45 Ready, Steady, Cook - Magazyn , 45 min.
12:30 Big Strong Boys - Magazyn , 30 min.
13:00 Trading Up - Doku-Soap , 30 min.
13:30 Last of the Summer Wine - Serial komediowy , Bill Owen,Peter Sallis,Brian Wilde,Jane Freeman,Kathy Staff , 30 min.
14:00 Doctors - Serial , 30 min.
14:30 Doctors - Serial , 30 min.
15:00 Doctors - Serial , 30 min.
15:30 Doctors - Serial , 30 min.
16:00 Classic Eastenders Omnibus - Dramat , Wendy Richard,Bill Treacher,Leslie Grantham,Anita Dobson , 30 min.
16:30 Classic Eastenders Omnibus - Dramat , Wendy Richard,Bill Treacher,Leslie Grantham,Anita Dobson , 30 min.
17:00 Top of the Pops - Program muzyczny , 30 min.
17:30 Holiday Swaps - Program podróżniczy , 30 min.
18:00 Fame Academy - Program muzyczny , 30 min.
18:30 Fame Academy - Program muzyczny , 25 min.
18:55 Dog Eat Dog - Program rozrywkowy , 35 min.
19:30 Ultimate Killers - Program edukacyjny , 30 min.
20:00 Child of Our Time 2002 - Magazyn , 60 min.
21:00 SAS - Magazyn , 55 min.
21:55 Louis Theroux's Weird Weekends - Program rozrywkowy , 50 min.
22:45 Top of the Pops - Program muzyczny , 30 min.
23:15 Top of the Pops 2 - Program muzyczny , 25 min.
23:40 Top of the Pops 2 - Program muzyczny , 25 min.
00:05 Fame Academy - Program muzyczny , 60 min.
01:05 Secrets of the Paranormal - Magazyn , 30 min.
01:35 Secrets of the Paranormal - Magazyn , 30 min.
02:05 Pagan's Progress - Magazyn , 55 min.
03:00 Who the Dickens is Mrs Gaskell? - Film biograficzny , 60 min.
04:00 Learning Languages _ Deutsch Plus - Program edukacyjny , 15 min.
04:15 Learning Languages _ Deutsch Plus - Program edukacyjny , 15 min.
04:30 Learning English _ Kids English Zone - Program edukacyjny , 30 min.
05:00 High Stakes - Program publicystyczny , 60 min.

RAI 2
05:00 Valutazione delle politiche pubbliche - 45 min.
05:45 Animalibri - Magazyn , 10 min.
05:55 Cercando cercando - Program informacyjny , 10 min.
06:05 Zibaldone, cose a caso - Magazyn , 25 min.
06:30 L'avvocato risponde - 5 min.
06:35 Anima - Magazyn , 10 min.
06:45 Mattina in famiglia - 220 min.
10:25 Sulla via di Damasco - Magazyn , 25 min.
10:50 Speciale Europa - 15 min.
10:55 Speciale Europa - 10 min.
11:05 Regioniamo - Program informacyjny , 25 min.
11:30 Mezzogiorno in famiglia - 90 min.
13:00 TG 2 _ Giorno - Program informacyjny , 25 min.
13:25 Dribbling - Program sportowy , 35 min.
14:00 Top of the Pops - Program muzyczny , 55 min.
14:55 TG 2 _ Net - Program informacyjny , 20 min.
15:05 TG 2 _ Net - Program informacyjny , 20 min.
15:15 Felicity - Serial dla m?odzie?y , Keri Russell,Scott Speedman,Amy Jo Johnson,Scott Foley,Tangi Miller,Amanda Foreman,Greg Grunberg , 50 min.
15:25 Due per voi - Program informacyjny , 10 min.
15:35 Felicity - Serial dla m?odzie?y , Keri Russell,Scott Speedman,Amy Jo Johnson,Scott Foley,Tangi Miller,Amanda Foreman,Greg Grunberg , 40 min.
16:05 Due per voi - Program informacyjny , 10 min.
16:15 Aspettando Disney Club - Program dla dzieci , 90 min.
17:45 Art Attack - Program dla dzieci , 30 min.
17:50 Sereno variabile - Program podró?niczy , 65 min.
18:15 Sereno variabile - Program podró?niczy , 45 min.
18:55 Meteo 2 - Program informacyjny , 5 min.
19:00 Meteo 2 - Program informacyjny , 5 min.
19:05 Largo Winch - Serie poliziesca , Paolo Seganti,Diego Wallraff,Sydney Penny,Serge Houde,Geordie Johnson , 45 min.
19:45 Obl? - Program informacyjny , 15 min.
19:50 Zorro - Serial sensacyjny , 30 min.
20:00 I classici Disney - Cartoni , 20 min.
20:20 Il lotto alle otto - 10 min.
20:30 TG 2 _ 20.30 - Program informacyjny , 25 min.
20:55 Film da definire - Film obyczajowy , 115 min.
22:40 Sport 2 sera - Program sportowy , 50 min.
22:50 Sport 2 sera - Program sportowy , 40 min.
23:30 TG 2 _ Dossier - Program informacyjny , 45 min.
00:15 TG 2 _ Notte - Program informacyjny , 20 min.
00:35 Meteo 2 - Program informacyjny , 5 min.
00:40 Film da definire - Film obyczajowy , 90 min.
01:55 Appuntamento al cinema - Magazyn , 5 min.
02:00 Paracelso - Magazyn , 25 min.
02:10 Appuntamento al cinema - Magazyn , 5 min.
02:15 TG 2 _ Notte - Program informacyjny , 20 min.
02:25 Il caff? - 30 min.
02:35 RAINOTTE - Program rozrywkowy , 250 min.
02:55 Versilia 66 _ Diciotto anni - Serial komediowy , Margherita Buy,Gian Marco Tognazzi , 30 min.
03:25 Cercando cercando - Program informacyjny , 45 min.
04:10 Anima e Rinascere - Magazyn , 5 min.
04:15 Economia della sanit? - 45 min.

TVE
05:00 Cultura con "?" - Magazyn , 30 min.
05:30 Crónicas urbanas - Magazyn , 60 min.
06:30 Gente - Magazyn , 30 min.
07:00 U.N.E.D. - Program edukacyjny , 30 min.
07:30 Ultimas preguntas - 30 min.
08:00 Pueblo de Dios - 30 min.
08:30 En otras palabras - Program informacyjny , 30 min.
09:00 Parlamento - Program informacyjny , 60 min.
10:00 TPH Club - 30 min.
10:30 Pelopanocha - 30 min.
11:00 El conciertazo - 30 min.
11:30 Redes - Magazyn , 60 min.
12:30 Asturias, para~so natural - Film dokumentalny , 30 min.
13:00 Canal 24 horas - Program informacyjny , 30 min.
13:30 Escala Catalunya - Program podróżniczy , 30 min.
14:00 Bricoman~a - Magazyn , 30 min.
14:30 Corazón, corazón - Magazyn , 30 min.
15:00 Telediario 1 - Program informacyjny , 45 min.
15:45 El tiempo - Program informacyjny , 5 min.
15:50 Ventana G.D. Hispavisión - Teleturniej , 40 min.
16:30 Escuela del deporte - Program dokumentalny , 60 min.
17:30 El sue?o ol~mpico - Program dokumentalny , 30 min.
18:00 Canal 24 horas - Program informacyjny , 30 min.
18:30 Cine de barrio - Magazyn , 150 min.
21:00 Telediario 2 - Program informacyjny , 50 min.
21:50 El tiempo - Program informacyjny , 5 min.
21:55 Informe semanal - Program informacyjny , 65 min.
23:00 Noche de fiesta - Program rozrywkowy , 240 min.
03:00 La revancha - Telenowela , 90 min.
04:30 Cartelera - Magazyn , 30 min.

France 2
06:10 Bruce Springsteen - Program muzyczny , 5 min.
06:15 Chut! Déconseillé aux adultes (CD2A) - Film animowany (dzieci) , 45 min.
07:00 Thé ou café - Program informacyjny , 50 min.
07:50 Terriblement déconseillé aux adultes (TD2A) - Film animowany (dzieci) , 65 min.
08:55 Livrets d'engagements - Program informacyjny , 5 min.
09:00 Cadeaux déconseillés aux adultes (KD2A) - Program dla dzieci , 150 min.
11:30 CD aujourd'hui - Program muzyczny , 10 min.
11:40 Les z'amours - Teleturniej , F , 35 min.
12:15 Audience privée - Program publicystyczny , 35 min.
12:50 Point route - Magazyn , F , 5 min.
12:55 Météo - Program informacyjny , 5 min.
13:00 Journal - Program informacyjny , 20 min.
13:20 L'hebdo du médiateur - Program informacyjny , 20 min.
13:40 Météo - Program informacyjny , 5 min.
13:45 Consomag - Magazyn , 5 min.
13:50 Savoir plus santé - Magazyn , 60 min.
14:50 Paris_ Nice - Program sportowy 2003 , 65 min.
15:55 Internationaux de France - Program sportowy , 65 min.
17:00 Championnats du monde Indoor - Program sportowy , 60 min.
18:00 CD aujourd'hui - Program muzyczny , 5 min.
18:05 Top of The Pops - Program muzyczny , 25 min.
18:30 Un gars, une fille - Serial komediowy , Fabrice Michelin, Luc David, Tafari Tsige , Jean Dujardin,Alexandra Lamy , F , 20 min.
18:50 Histoires formidables - Program rozrywkowy , 5 min.
18:55 Douce France - Program informacyjny , 60 min.
19:55 Destination week-end - Program informacyjny , 5 min.
20:00 Journal - Program informacyjny , 35 min.
20:35 Talent de vie - Program informacyjny , 5 min.
20:40 Tirage du loto - Program informacyjny , 5 min.
20:45 Un c$oeur qui bat - Magazyn , 5 min.
20:50 Météo - Program informacyjny , 5 min.
20:55 La chanson N° 1 - Program rozrywkowy , 140 min.
23:15 CD aujourd'hui - Program muzyczny , 5 min.
23:20 Tout le monde en parle - Talk show , F , 135 min.
01:35 Journal de la nuit - Program informacyjny , 10 min.
01:45 Ultime recours - Lou Antonio , Michael Madsen,Kathleen York , 10 min.
01:55 Météo - Program informacyjny , 5 min.
02:00 Masters Series Indians Wells - Program sportowy , 90 min.
03:30 Thé ou café - Program informacyjny , 35 min.
04:05 Bruce Springsteen - Program muzyczny , 5 min.
04:10 Programmes Urti - Film dokumentalny , 25 min.
04:35 Programmes Urti - Magazyn , 30 min.

ZDF
05:15 citydreams - Program podróżniczy , 15 min.
05:30 aspekte - Magazyn , 30 min.
06:00 Spellbinder - Serial dla młodzieży , Noel Price , Zbych Trofimiuk,Gosia Piotrowska,Heather Mitchell,Rafal Zwierz,Krzysztof Kumor,Brian Rooney,Michela Noonan , 25 min.
06:25 Alfred J. Kwak - Serial animowany (dzieci) , Herman van Veen , NL/D 1989 , 25 min.
06:50 Pablo, der kleine rote Fuchs - Serial animowany (dzieci) , D/GB/F 2000 , 5 min.
06:55 Die Bambus-Bären-Bande - Serial animowany (dzieci) , D/A/CH 1996 , 25 min.
07:20 Die Hoobs - Serial animowany (dzieci) , Richard Bradley , GB 2000 , 25 min.
07:45 Jetzt schlägts Theo - Program dla dzieci , 10 min.
07:55 Pingu - Serial animowany (dzieci) , CH 1992 , 5 min.
08:00 Am Zoo 64 - Serial animowany (dzieci) , An Vrombaut , D/F 1999/2000 , 10 min.
08:10 Tabaluga - Serial animowany (dzieci) , Yoram Gross , D 1996 , 25 min.
08:35 1, 2 oder 3 - Program dla dzieci , 25 min.
09:00 Heidi - Serial animowany (dzieci) , J 1972 , 25 min.
09:25 Nelly Net(t) - Program dla dzieci , 10 min.
09:35 Tabaluga tivi - Program dla dzieci , 90 min.
11:05 Löwenzahn - Program dla dzieci , Peter Lustig,Helmut Krauss,Karl-Ulrich Meves , 25 min.
11:30 Bravo-TV - Program dla młodzieży , 60 min.
12:30 ZDF SPORTextra - Reportaż , 390 min.
19:00 heute - Program informacyjny , 20 min.
19:20 Wetter - Program informacyjny , 5 min.
19:25 Hallo Robbie! - Serial komediowy , Christoph Klünker , Karsten Speck,Laura Lehnhardt,Karina Kraushaar,Till Demtröder,Marion Kracht,Tim Braeutigam,Gerhard Olschewski , D 2000 , 50 min.
20:15 Rosa Roth _ Die Gedanken sind frei - Film kryminalny , Carlo Rola , Iris Berben,Zacharias Preen,Jockel Tschiersch,Carmen Maja Antoni,Günther Schoß,Edda Leesch,Ulrich Noethen , D 2002 , 90 min.
21:45 heute-journal - Program informacyjny , 13 min.
21:58 Wetter - Program informacyjny , 2 min.
22:00 ZDF SPORTstudio - Program sportowy , 75 min.
23:15 Die Schöneberger-Show - Program rozrywkowy , 45 min.
00:00 Die WIB-Schaukel - Program publicystyczny , 30 min.
00:30 heute - Program informacyjny , 5 min.
00:35 Zwei Tage in L.A. - Thriller , John Herzfeld , James Spader,Danny Aiello,Greg Cruttwell,Jeff Daniels,Teri Hatcher,Glenne Headly,Eric Stoltz , USA 1996 , 100 min.
02:15 heute - Program informacyjny , 5 min.
02:20 ZDF in concert - Program muzyczny , 60 min.
03:20 Die Gentlemen bitten zum Tanz - Program informacyjny , 30 min.
03:50 webcamnights.tv - Magazyn , 25 min.
04:15 Reiselust - Program podróżniczy , 45 min.

3sat (polski)
07:10 Przegląd programów TV - Program informacyjny , 5 min.
07:15 Akademia telewizyjna - Program edukacyjny , 45 min.
08:00 Panorama alpejska - Program rozrywkowy , 60 min.
09:00 Wiadomości - Program informacyjny , 5 min.
09:05 Magazyn kulturalny - Magazyn , 40 min.
09:45 Nano _ technologie przyszłości - Magazyn , 30 min.
10:15 Godzina gwiazd _ filozofia - Program publicystyczny , 60 min.
11:15 Migawki z Austrii - Program podróżniczy , 25 min.
11:40 Zdrowa i smaczna kuchnia - Magazyn , 5 min.
11:45 Polylux - Program informacyjny , 30 min.
12:15 Przegląd tygodnia - Program informacyjny , 45 min.
13:00 Wiadomości - Program informacyjny , 10 min.
13:10 Wiadomości z zagranicy - Program informacyjny , 5 min.
13:15 Koncert M.M. Westerhagena - Program muzyczny 1999 , 60 min.
14:15 Zamki warowne i pałace Czech - Film dokumentalny , 30 min.
14:45 Poszukująca młodzież - Magazyn , 25 min.
15:10 Poradnik kinowy - Magazyn , 5 min.
15:15 Kobieta-TV. Polityczny magazyn kobiet - Magazyn , 30 min.
15:45 Mighty Ducks II - Komedia , Sam Weisman , Emilio Estevez,Kathryn Erbe,Michael Tucker,Jan Rubes,Carsten Norgaard,Joshua Jackson,Maria Ellingsen , USA 1994 , 105 min.
17:30 Dom, ogród, rekreacja - Magazyn , 30 min.
18:00 Ukraińska Au-Pair - Magazyn , 30 min.
18:30 Nowości komputerowe - wydanie specjalne - Magazyn , 30 min.
19:00 Wiadomości - Program informacyjny , 20 min.
19:20 Rzeźby Herberta Fritscha - Magazyn , 25 min.
19:45 Moje ilustrowane historie - Magazyn , 15 min.
20:00 Wiadomości - Program informacyjny , 15 min.
20:15 Okkiestra Sionobrodego - Film muzyczny , Ulrich Tukur,Vasiliki Roussi,Robby Schuster 1995 , 110 min.
22:05 Niemiecka Nagroda w dziedzinie Małe Formy Satyryczne - Magazyn , 75 min.
23:20 Boulevard Bio. Rozmowy Alfreda Biolka - Talk show , 60 min.
00:20 Spojrzenie z boku _ retrospekcja - Program rozrywkowy , 25 min.
00:45 ZDF SPORTstudio _ piłka nożna - Magazyn sportowy , 75 min.
02:00 Jazzfestival Bern 2001 - Program muzyczny , 50 min.
02:50 Rzeźby Herberta Fritscha - Magazyn , 25 min.
03:15 Godzina gwiazd _ filozofia - Program publicystyczny , 60 min.
04:15 Migawki z Austrii - Program podróżniczy , 25 min.
04:40 Dom, ogród, rekreacja - Magazyn , 30 min.

RTL
05:30 Zeichentrickserie - Serial animowany (dzieci) , 10 min.
05:40 Die Biber-Brüder - Serial animowany (dzieci) , USA 1999 , 25 min.
06:05 Rockos modernes Leben - Serial animowany (dzieci) , USA 1993 , 35 min.
06:40 Hey Arnold! - Serial animowany (dzieci) , USA 1996/1997 , 20 min.
07:00 RTL Shop - Program informacyjny , 60 min.
08:00 Der Prinz von Bel-Air - Serial komediowy , Shelley Jensen , Will Smith,James Avery,Daphne Maxwell Reid,Alfonso Ribeiro,Karyn Parsons,Tatyana M. Ali,Joseph Marcell , USA 1991 , 30 min.
08:30 Gute Zeiten, schlechte Zeiten - Serial komediowy , F.-T. Mende,Lisa Riecken,Hans Christiani,Wolfgang Bahro,Raphael Vogt,Nina Bott,Jeanette Biedermann , D 2003 , 30 min.
09:00 Gute Zeiten, schlechte Zeiten - Serial komediowy , F.-T. Mende,Lisa Riecken,Hans Christiani,Wolfgang Bahro,Raphael Vogt,Nina Bott,Jeanette Biedermann , D 2003 , 30 min.
09:30 Gute Zeiten, schlechte Zeiten - Serial komediowy , F.-T. Mende,Lisa Riecken,Hans Christiani,Wolfgang Bahro,Raphael Vogt,Nina Bott,Jeanette Biedermann , D 2003 , 30 min.
10:00 Gute Zeiten, schlechte Zeiten - Serial komediowy , F.-T. Mende,Lisa Riecken,Hans Christiani,Wolfgang Bahro,Raphael Vogt,Nina Bott,Jeanette Biedermann , D 2003 , 30 min.
10:30 Gute Zeiten, schlechte Zeiten - Serial komediowy , F.-T. Mende,Lisa Riecken,Hans Christiani,Wolfgang Bahro,Raphael Vogt,Nina Bott,Jeanette Biedermann , D 2003 , 35 min.
11:05 Popular - Serial komediowy , Lev. L. Spiro , Leslie Bibb,Carly Pope,Chris Gorham,Leslie Grossman,Bryce Johnson,Tamara Mello,Sara Rue , USA 1999 , 55 min.
12:00 Beverly Hills, 90210 - Serial dla młodzieży , Brian Austin Green , Jennie Garth,Daniel Cosgrove,Vanessa Marcil,Luke Perry,Lindsay Price,Ian Ziering,Vincent Young , USA 1999 , 55 min.
12:55 Eine starke Familie - Serial komediowy , Jeffery Ganz , Patrick Duffy,Suzanne Somers,Brandon Call,Christine Lakin,Josh Byrne,Staci Keanan,Angela Watson , USA 1992/1993 , 30 min.
13:25 Der Prinz von Bel-Air - Serial komediowy , Shelley Jensen , Will Smith,James Avery,Daphne Maxwell Reid,Alfonso Ribeiro,Karyn Parsons,Tatyana M. Ali,Joseph Marcell , USA 1991 , 30 min.
13:55 Hinterm Mond gleich links - Serial komediowy , Terry Hughes , John Lithgow,Kristen Johnston,French Steward,Joseph Gordon-Levitt,Jane Curtin,Elmarie Wendel,Simbi Khali , USA 1999 , 30 min.
14:25 Susan - Serial komediowy , Shelley Jensen , Brooke Shields,Nestor Carbonell,Kathy Griffin,Judd Nelson,David Strickland,Barbara Barrie,Betty White , USA 1996/1997 , 30 min.
14:55 Popular - Serial komediowy , Lev. L. Spiro , Leslie Bibb,Carly Pope,Chris Gorham,Leslie Grossman,Bryce Johnson,Tamara Mello,Sara Rue , USA 1999 , 60 min.
15:55 Das A-Team - Serial sensacyjny , Michael O'Herlihy , George Peppard,Mr. T,Dirk Benedict,Dwight Schultz,Shelagh McLeod,David Hedison,Barney McFadden , USA 1985 , 55 min.
16:50 Smallville - Serial sensacyjny , Greg Beeman , Tom Welling,Kristin Kreuk,Michael Rosenbaum,John Schneider,Annette O'Toole,Sam Jones III,Allison Mack , USA 2001 , 55 min.
17:45 Top of the Pops - Program muzyczny , 60 min.
18:45 RTL aktuell Weekend - Program informacyjny , 25 min.
19:10 Explosiv _ Weekend - Program informacyjny , 65 min.
20:15 Wer wird Millionär? - Teleturniej , 60 min.
21:15 Deutschland sucht den Superstar - Program rozrywkowy , 105 min.
23:00 Die Blender - Doku-Soap , 60 min.
00:00 South Park - Serial animowany (dzieci) , Trey Parker, Matt Stone , Jörg Reitbacher-Stuttmann,Benedikt Weber,Jan Panczak,Sabine Bohlmann,Michael Rüth,Dagmar Heller,Uschi Wolff , USA 1999 , 30 min.
00:30 7 Tage _ 7 Köpfe - Program rozrywkowy , 50 min.
01:20 Freitag-Nacht-News - Program rozrywkowy , 40 min.
02:00 "Daredevil" - Magazyn , 25 min.
02:25 Top of the Pops - Program muzyczny , 45 min.
03:10 Eine starke Familie - Serial komediowy , Jeffery Ganz , Patrick Duffy,Suzanne Somers,Brandon Call,Christine Lakin,Josh Byrne,Staci Keanan,Angela Watson , USA 1992/1993 , 25 min.
03:35 Beverly Hills, 90210 - Serial dla młodzieży , Brian Austin Green , Jennie Garth,Daniel Cosgrove,Vanessa Marcil,Luke Perry,Lindsay Price,Ian Ziering,Vincent Young , USA 1999 , 45 min.
04:20 Die Blender - Doku-Soap , 70 min.

RTL 2
05:55 MovieMovie - Magazyn , 25 min.
06:20 Najgłupsi Niemcy świata - Program rozrywkowy , 50 min.
07:10 Najlepsze reklamy swiata - Program informacyjny , 55 min.
08:05 Szansa na milion - Program rozrywkowy , 30 min.
08:35 Diabli nadali - Serial komediowy , Kevin James,Leah Remini,Jerry Stiller,Lisa Rieffel,Patton Oswalt,Larry Romano,Victor Williams , USA 1998/2000 , 105 min.
10:20 Popstars - Reality show , 110 min.
12:10 The Naked Chef - Magazyn , 45 min.
12:55 Blank Check - Komedia , Rupert Wainwright , Brian Bonsall,Karen Duffy,Miguel Ferrer,Michael Lerner,James Rebhorn,Jayne Atkinson,Michael Faustino , USA 1993 , 105 min.
14:40 California Man - Komedia , Les Mayfield , Sean Astin,Brendan Fraser,Pauly Shore,Megan Ward,Robin Tunney,Michael DeLuise,Patrick Van Horn , USA 1992 , 110 min.
14:50 Strzelajac smiechem - Komedia , Gene Quintano , Emilio Estevez,Samuel L. Jackson,Kathy Ireland,William Shatner,Tim Curry,F. Murray Abraham,Whoopi Goldberg , USA 1993 , 100 min.
16:20 Królik Bugs - Serial kryminalny , Ken Grieve , Craig McLachlan,Jaye Griffiths,Jesse Birdsall,Michael Feast,Julie Graham,Rachel Fielding,John Michie , Wielka Brytania 1995 , 60 min.
16:30 Strażnik Teksasu - Serial kryminalny , Michael Price , Chuck Norris,Noble Willingham,Sheree J. Wilson,Clarence Gilyard jr. , USA 1994/1999 , 105 min.
18:15 Sons of Thunder - Serial sensacyjny , Jimmy Wlcek,Marco Sánchez,Wade Williams,Chuck Norris,Lisa Ann Morrison,Neil Giuntoli,Alex Morris , USA 1999 , 50 min.
19:05 Sprawiedliwość na 18 kołach - Serial sensacyjny , Lucky Vanous,Lisa Thornhill,Jonathan Snow,G. Gordon Liddy , USA 2000 , 55 min.
20:00 Wiadomości - Program informacyjny , 15 min.
20:15 Jack Point Jack _ decyzja należy do ciebie - Program rozrywkowy , 80 min.
21:30 F.B.I. w sprawie ataku na World Trade Center - Program publicystyczny , USA 1998 , 50 min.
21:35 Night of the Twisters - Film sensacyjny , Timothy Bond , John Schneider,Devon Sawa,Lori Hallier,Thomas Lastewka,Irene Erwin,Graham MacPherson,Amos Crawley , USA 1995 , 100 min.
22:20 Captured - Film sensacyjny , Damian Lee , Dolph Lundgren,Randolph Mantooth,Natalie Radford,Alexandr Kuznetsov,Meilanie Paul,Neal Matarazzo,Tony Becker , USA 1999 , 95 min.
23:15 The Relic - Thriller , Peter Hyams , Penelope Ann Miller,Tom Sizemore,Linda Hunt,James Whitmore,Clayton Rohner , USA 1997 , 125 min.
01:20 Następcy parszywej dwunastki - Film sensacyjny , Louis Morneau , Michael Dudikoff,Cary-Hiroyuki Tagawa,Tyrin Turner,David Barry Gray,Cedrick Terrell,Jacqueline Obradors,Channon Roe , USA 1994 , 90 min.
02:50 Wiadomości - Program informacyjny , 15 min.
03:05 Zakodowane imię Apokalipsa - Film SF , Hubert C. de la Bouillerie , Sandra Bernhard,Cameron Dye,Frank Zagarino,Michelle Johnson,Lee Arenberg,Matt McCoy,Laura San Giacomo , USA 1996 , 100 min.
03:30 Showgirl Murders - Thriller , Gene Hertel , Maria Ford,Matt Preston,D.S. Case,Bob McFarland,Nikki Fritz , USA 1996 , 90 min.
04:45 Adrenalina _ lekarze pogotowia w akcji - Serial , Geoffrey Bennett , Graeme Blundell,Grant Bowler,Danielle Carter,Mark Constable,Nicholas Eadie,Lisa Forrest,Eugene Gilfedder , Australia 1996/1997 , 45 min.
05:05 Najgłupsze... świata - Program rozrywkowy , 10 min.
05:15 Szczury nabrzeża - Serial sensacyjny , Chris Martin-Jones , Colin Friels,Catherine McClements,Jay Laga'aia,Brett Partridge,Aaron Jeffrey,Scott Burgess,Peter Bensley , Australia 1995 , 40 min.

VOX
05:55 Rave around the World - Program muzyczny , 40 min.
06:35 Dauerwerbesendung - Program informacyjny , 30 min.
07:05 Wolkenlos - Program podróżniczy , 55 min.
08:00 VOX-Reiseshop - Program informacyjny , 35 min.
08:35 DCTP-Reportage - Magazyn , 60 min.
09:35 BBC exklusiv - Program informacyjny , 115 min.
11:30 VOX-Reiseshop - Program informacyjny , 35 min.
12:05 Alles rein persönlich - Serial komediowy , Vivica A. Fox,Duane Martin,Jon Cryer,Elliott Gould,Reggie Hayes,Nancy Cassaro,Wendy Raquel Robinson , USA 1998/1999 , 25 min.
12:30 Männer ohne Nerven 1 - Serial komediowy , Neil Patrick Harris,Tony Shalhoub,Eddie McClintock,Heather Page Kent,Dorie Barton , USA 1999/2000 , 30 min.
13:00 Allein unter Nachbarn - Serial komediowy , D.L. Hughley,Elise Neal,Ashley Monique Clark,Dee Jay Daniels,Eric Allan Kramer,John Henton,Marietta Deprima , USA 1998/2000 , 30 min.
13:30 Vergänglicher Ruhm: Die Monkees-Story - Film muzyczny , Neill Fearnley , George Stanchev,Jeff Geddis,Aaron Lohr,L.B. Fisher,Colin Ferguson,Wallace Langham,Stephen Bogaert , USA 2000 , 105 min.
15:15 Der dunkle Klang des Todes - Film kryminalny , William R. Greenblatt, Straw Weisman , John Heard,Jasmine Guy,Andrew Hawkes,Robert Trebor,Melinda Culea,James Remar,Joseph Bologna , USA 1999 , 105 min.
17:00 Wolkenlos - Program podróżniczy , 55 min.
17:55 Tierzeit - Program edukacyjny , D 2003 , 35 min.
18:30 hundkatzemaus - Program edukacyjny , 40 min.
19:10 Gefahr in der Tiefe - Program edukacyjny , AUS 2000 , 65 min.
20:15 Haus der verlorenen Seelen - Horror , Jeff Woolnough , John Savage,Barbara Sukowa,Nicolas Deigman,Laura Harling,Richard Lintern,Robert Sherman,Jody Scott , USA 1998 , 110 min.
22:05 "Spiegel"-TV _ spezial - Program informacyjny , 130 min.
00:15 Rendezvous der Sinne - Film erotyczny , Gabriel Tiburce, Ricardo Casal, Pierre Bitoun u.a. , Jade,Julia Chanel,Edouard de Larrocha,Myriam Anne,Marine Cartier , F 2001 , 105 min.
02:00 The Making of ... - Magazyn , 35 min.
02:35 The Inspectors _ Zerrissene Beweise - Thriller , Brad Turner , Louis Gossett Jr.,Jonathan Silverman,Michael Madsen,Samantha Ferris,Greg Thirloway,Claire Riley,Jane Spence , USA 2000 , 100 min.
04:15 RTL-Shop - Program informacyjny , 100 min.

Super RTL
06:00 Infomercials - Program informacyjny , 75 min.
07:15 Bumpety Boo _ Der kleine gelbe Superflitzer - Serial animowany (dzieci) , USA 1986 , 25 min.
07:40 Bob, der Flaschengeist - Serial animowany (dzieci) , USA 1991 , 10 min.
07:50 Die kleinen Monster - Serial animowany (dzieci) , GB 1998 , 15 min.
08:05 Oswald Oktopus - Serial animowany (dzieci) , USA 2000 , 10 min.
08:15 Little People - Serial animowany (dzieci) , USA 2002 , 5 min.
08:20 Bob, der Baumeister - Serial animowany (dzieci) , GB 1998 , 10 min.
08:30 Thomas, die kleine Lokomotive und seine Freunde - Serial animowany (dzieci) , GB 1991 , 15 min.
08:45 Willys große böse Wolf-Show - Serial animowany (dzieci) , B 2000 , 20 min.
08:55 Jellabies - Serial animowany (dzieci) , USA/GB 1999 , 10 min.
09:05 Jett Jackson - Serial sensacyjny , Lee Thompson Young,Ryan Sommers Baum,Kerry Duff,Gordon Greene,Montrose Hagins,Melanie Nicholls-King,Jeff Douglas , USA 1998 , 30 min.
09:35 Jett Jackson - Serial sensacyjny , Lee Thompson Young,Ryan Sommers Baum,Kerry Duff,Gordon Greene,Montrose Hagins,Melanie Nicholls-King,Jeff Douglas , USA 1998 , 30 min.
10:05 Clarissa - Serial komediowy , Melissa Joan Hart,Jason Zimbler,Elizabeth Hess,Joe O' Connor,Sean O'Neal , USA 1992/1993 , 30 min.
10:35 Thunderstone _ Rückkehr der Tiere - Serial dla młodzieży , Jeffrey Walker,Mereoni Vuki,Anna-Grace Hopkins,Daniel Deparis,Nathan Wentworth,Damien Fotiou,Damien Fotiou , AUS 1999 , 25 min.
11:00 Galidor - Serial dla młodzieży , Matthew Ewald,Marie-Marguerite Sabongui , CDN 2002 , 25 min.
11:25 Rockos modernes Leben - Serial animowany (dzieci) , USA 1993/1996 , 25 min.
11:50 Schwammkopf - Serial animowany (dzieci) , USA 1999/2000 , 30 min.
12:20 Käpt'n Balu und seine tollkühne Crew - Serial animowany (dzieci) , USA 1990 , 20 min.
12:40 Disneys Aladin - Serial animowany (dzieci) , USA 1994/1995 , 25 min.
13:05 Lucky Luke _ Das große Abenteuer - Film animowany (dzieci) , William Hanna, Joseph Barbera, René Goscinny, Philippe Landrot, Morris , F/USA 1983 , 85 min.
14:30 Dannys Mutprobe - Film obyczajowy , Bob Swaim , Gregory Smith,John Hurt,David Strathairn,Stephen McHattie,Seth Smith,Sarah G. Buxton,Marla Sokoloff , Neuseeland 1997 , 100 min.
16:10 Wild Instinct _ Tiere wie wir - Serial animowany (dzieci) , F 2000 , 30 min.
16:40 Was ist was TV - Magazyn 2001 , 25 min.
17:05 Marsupilami: Die neuen Abenteuer - Serial animowany (dzieci) , F 1999 , 30 min.
17:35 Oggy und die Kakerlaken - Serial animowany (dzieci) , D 1997/1998 , 25 min.
18:00 Käpt'n Balu und seine tollkühne Crew - Serial animowany (dzieci) , USA 1990 , 25 min.
18:25 Disneys Aladin - Serial animowany (dzieci) , USA 1994/1995 , 25 min.
18:50 Große Pause - Serial animowany (dzieci) , USA 1997/1998 , 20 min.
19:10 Super Toy Club - Program dla dzieci , D 2002 , 35 min.
19:45 Jimmy Neutron - Serial animowany (dzieci) , USA 2002 , 30 min.
20:15 Durango - Film obyczajowy , Brent Shields , Matt Keeslar,Patrick Bergin,George Hearn,Brenda Fricker,Nancy St. Alban , USA 1999 , 105 min.
22:00 Das verflixte Babyjahr _ Nie wieder Sex?! - Komedia , Markus Bräutigam , Susanna Simon,Andreas Herder,Ina Weisse,Tim Bergmann,Loretta Pflaum,Gilbert von Sohlern,Andreas Geiss , D 1999 , 100 min.
23:40 Veronas Welt - Program rozrywkowy , D 1998/2000 , 55 min.
00:35 Infomercials - Program informacyjny , 105 min.
02:20 Nachtprogramm - Program rozrywkowy , 220 min.

MDR
05:00 Public secrecies - Magazyn , 110 min.
06:50 Länderzeit - Program informacyjny , 30 min.
07:20 Staun-TV - Magazyn , Christoph Bigalke , 25 min.
07:45 Tom und die Biberbande - Serial dla dzieci , Klaus Hundsbichler , Thorsten Nindel,Laurence Rupp,Gabriel Schett,Michaela Illetschko,Herbert Czvrcsek,Georges Kern,Susanne Bäumler , A/D 2001 , 25 min.
08:10 Whopper Punch 777 - Film dla dzieci , Jürgen Tröster , Burkhard Rönnefarth,Manfred Krug,Ben Becker,Nicole Skladanowski,Barbara Czerwinski,Hans-Helmut Dickow,Günter Kaufmann , D 1988 , 70 min.
09:20 Schloss Einstein - Serial dla dzieci , Severin Lohmer , Alexandra Blume,Marc Malcovati,Antje Boeden,Iris Birnbaum,Nadine Brummund,Oliver Schmidt,Wolf Czempiel , D 1998/2003 , 25 min.
09:45 Zahn um Zahn - Serial komediowy , Peter Hill , Alfred Struwe,Helga Piur,Viktor Deiß,Günter Grabbert , DDR 1985/1988 , 60 min.
10:45 Sehen statt hören - Program informacyjny , 30 min.
11:15 Auf den Spuren berühmter Lieder - Program muzyczny , 90 min.
12:45 Lindenstraße - Serial komediowy , Wolfgang Frank , Amorn Surangkanjanajai,Moritz Zielke,Jo Bolling,Andrea Spatzek,Rebecca Siemoneit-Barum,Lennart Binder,Cosima Viola , D 2003 , 30 min.
13:15 Musikantenscheune - Program muzyczny , 45 min.
14:00 Riverboat - Talk show , 120 min.
16:00 Sport im Osten - Reportaż , 90 min.
17:30 Tele-Bingo - Teleturniej , 30 min.
18:00 Bei uns entdeckt - Program informacyjny , 15 min.
18:15 Unterwegs in Sachsen-Anhalt - Program informacyjny , 30 min.
18:45 Glaubwürdig - Magazyn , 5 min.
18:50 Unser Sandmännchen - Program dla dzieci , 6 min.
18:56 MDR aktuell - Program informacyjny , 4 min.
19:00 Länderzeit - Program informacyjny , 30 min.
19:30 MDR aktuell - Program informacyjny , 20 min.
19:50 Drei im Dritten - Program rozrywkowy , 25 min.
20:15 Langer Samstag - Program rozrywkowy , 90 min.
21:45 MDR aktuell - Program informacyjny , 15 min.
22:00 Langer Samstag - Program rozrywkowy , 100 min.
23:40 Brisant - Program informacyjny , 30 min.
00:10 Tödliche Dosis - Film kryminalny , Joyce Bu?uel , Ludmila Mikaël,Frédéric Vandendriessche,Valérie Mairesse,François Chaumette,Aurelin Levitan,Laura Martel,Jean-Louis Tribes , F 1993 , 85 min.
01:35 Geheime Verführung - Film obyczajowy , Howard Davies , Juliette Stevenson,Joanne Whalley-Kilmer,Penelope Wilton,Neil Pearson,Alan Howard,Robert Stephens,Hilton McRae , GB 1993 , 95 min.
03:10 Tagesthemen - Program informacyjny , 20 min.
03:30 SachsenSpiegel - Program informacyjny , 30 min.
04:00 Sachsen-Anhalt heute - Program informacyjny , 30 min.
04:30 Thüringen-Journal - Program informacyjny , 35 min.

SF 1
05:55 Radiogeschichten - Magazyn , D/CH 2003 , 35 min.
06:30 Sternstunde Philosophie - Program publicystyczny , 60 min.
07:30 Wetterkanal - Program informacyjny , 75 min.
08:45 Weltcup-Finale - Program sportowy , 75 min.
10:00 Sternstunde Kunst - Magazyn , 60 min.
11:00 MTW - Magazyn , 40 min.
11:40 Svizra rumantscha - Program informacyjny , 30 min.
12:10 Rundschau - Program informacyjny , 50 min.
13:00 Tagesschau - Program informacyjny , 10 min.
13:10 Fascht e Familie - Serial komediowy , CH , 25 min.
13:35 Kassensturz - Magazyn , 35 min.
14:10 Puls - Magazyn , 35 min.
14:45 Arena - Program publicystyczny , CH , 85 min.
16:10 Bildung - Program informacyjny , 80 min.
17:30 Gutenachtgeschichte - Program dla dzieci , GB , 15 min.
17:45 Tagesschau - Program informacyjny , 10 min.
17:55 Lüthi und Blanc - Serial , Stephan Schmuki , Isabelle von Siebenthal,Hans Schenker,Gilles Tschudi,Linda Geiser,Hans Heinz Moser,Tonia Maria Zindel , CH 2002 , 30 min.
18:25 Samschtig-Jass - Program rozrywkowy , 35 min.
19:00 50 Jahre Schweizer Fernsehen - Magazyn 2003 , 20 min.
19:20 Ziehung des Schweizer Zahlenlottos - Program informacyjny , 10 min.
19:30 Tagesschau - Program informacyjny , 20 min.
19:50 Meteo - Program informacyjny , 5 min.
19:55 Wort zum Sonntag - Magazyn , 10 min.
20:05 Benissimo - Teleturniej , 100 min.
21:45 Tagesschau - Program informacyjny , 20 min.
22:05 Sport aktuell - Program sportowy , 50 min.
22:55 Scream III - Horror , Wes Craven , Courteney Cox,David Arquette,Neve Campbell,Scott Foley,Patrick Dempsey,Emily Mortimer , USA 2000 , 115 min.
00:50 Tagesschau - Program informacyjny , 10 min.
01:00 Sport aktuell - Program sportowy , 45 min.
01:45 Benissimo - Teleturniej , 95 min.
03:20 Aeschbacher - Talk show , 75 min.
04:35 C'est la vie - Magazyn , 25 min.
05:40 DOK - Program informacyjny , 50 min.

SF 2
06:00 Lapitch, der kleine Schuhmacher - Serial animowany (dzieci) , D/Kroatien 2000 , 20 min.
06:20 Die Jagd nach dem Kju Wang - Serial animowany (dzieci) , Enzo D'Al? , I/F/D/GB 1999 , 25 min.
06:45 Casper - Serial animowany (dzieci) , USA 1996 , 20 min.
07:05 Pingu - Serial animowany (dzieci) , CH 1989 , 10 min.
07:15 Marsupilami - Serial animowany (dzieci) , F 1999 , 25 min.
07:40 Angela Anaconda - Serial animowany (dzieci) , CDN 2000 , 20 min.
08:00 Pokémon - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
08:25 Digimon - Serial animowany (dzieci) , J 1999 , 35 min.
08:45 Twipsy - Serial animowany (dzieci) , D/E 1999 , 15 min.
09:00 1, 2 oder 3 - Program dla dzieci , CH/D/A 2002 , 25 min.
09:25 Nick und Perry - Serial animowany (dzieci) , D/F 2000 , 25 min.
09:50 Weltcup-Finale - Program sportowy , 60 min.
10:50 Die Simpsons - Serial animowany (dzieci) , Richard Moore , USA 1990 , 30 min.
11:20 Weltcup-Finale - Program sportowy , 60 min.
12:20 Weltcup-Finale - Program sportowy , 55 min.
13:15 AMAG-News - Program informacyjny , 15 min.
13:30 Swiss view - Program rozrywkowy , 45 min.
14:15 Kassensturz - Magazyn , 35 min.
14:50 Basler Fasnacht 2003 - Program rozrywkowy , 160 min.
17:30 Fenster zum Sonntag - Magazyn 2003 , 30 min.
18:00 konsum.tv - Talk show , 60 min.
19:00 Cash-TV - Magazyn 2003 , 30 min.
19:30 Tagesschau - Program informacyjny , 20 min.
19:50 Meteo - Program informacyjny , 10 min.
20:00 Meisterschaft Nationalliga A - Program sportowy , 140 min.
22:20 NZZ-Standpunkte - Program publicystyczny 2003 , 55 min.
23:15 Lenny Kravitz In Concert - Program muzyczny , 80 min.
00:35 News aus der Musikszene - Program muzyczny , 55 min.
01:30 Hank Shizzoe - Program muzyczny , 60 min.
02:30 Ska-P in Concert - Program muzyczny , 55 min.
03:25 Darkman II _ Durants Rückkehr - Horror , Bradford May , Arnold Vosloo,Larry Drake,Kim Delaney,Reneé O'Connor,Lawrence Dane,Jesse Collins,Rod Wilson , USA/CDN 1994 , 90 min.
04:55 Morcheeba in Concert - Program muzyczny , 65 min.
05:20 Sailor Moon - Serial animowany (dzieci) , J 1992 , 40 min.

ORF 2
05:25 Willkommen Österreich - Program informacyjny , 25 min.
05:50 Paradiese der Tiere - Program edukacyjny , 10 min.
06:00 Text-aktuell - Program informacyjny , 60 min.
07:00 TW1-Frühstückswetter - Program informacyjny , 30 min.
07:30 Wetter-Panorama - Program informacyjny , 90 min.
09:00 Zeit im Bild - Program informacyjny , 5 min.
09:05 Frisch gekocht ist halb gewonnen - Magazyn , 25 min.
09:30 Eine himmlische Kupplerin - Komedia , Paul Wendkos , Olympia Dukakis,Kelly Rowan,John Stamos,Della Reese,Mitchell Whitfield,Estelle Getty , USA 1996 , 90 min.
11:00 Ein Fisch namens Wanda - Komedia , Charles Crichton , John Cleese,Jamie Lee Curtis,Kevin Kline,Michael Palin,Maria Aitken,Tom Georgeson,Patricia Hayes , USA/GB 1988 , 100 min.
12:40 Bilderbuch _ Hohe Tauern - Program podróżniczy , 20 min.
13:00 Zeit im Bild - Program informacyjny , 10 min.
13:10 Familie Schimek - Komedia , E.W. Emo , Hans Moser,Käthe Haack,Hilde Schneider,Grethe Weiser,Hans Adalbert Schlettow , D 1935 , 75 min.
14:25 Axel Munthe, der Arzt von San Michele - Biografie , Rudolf Jugert, Giorgio Capitani , O.W. Fischer,Rosanna Schiaffino,Sonja Ziemann,Valentina Cortese,Heinz Erhardt,Mar~a Mahor,Antoine Balp?tré , D/F/I 1962 , 120 min.
16:25 Land und Leute - Program podróżniczy , 30 min.
16:55 Religionen der Welt - Magazyn , 5 min.
17:00 Zeit im Bild - Program informacyjny , 5 min.
17:05 Erlebnis Österreich - Program podróżniczy , 40 min.
17:45 Volksanwalt - Magazyn , 35 min.
18:20 Bingo - Teleturniej , 40 min.
19:00 Bundesland heute - Program informacyjny , 23 min.
19:23 Toi Toi Toi - Teleturniej , 7 min.
19:30 Zeit im Bild und Kultur - Program informacyjny , 23 min.
19:53 Wetter - Program informacyjny , 7 min.
20:00 Seitenblicke - Program rozrywkowy , 15 min.
20:15 Herzlichst, Hansi Hinterseer - Program rozrywkowy , 90 min.
21:45 Zeit im Bild - Program informacyjny , 10 min.
21:55 Oberst Redl - Film obyczajowy , István Szabó , Klaus Maria Brandauer,Gudrun Landgrebe,Hans Christian Blech,Armin Mueller-Stahl,Jan Niklas,Károly Eperjes,László Mensáros , A 1985 , 140 min.
23:30 Zeit im Bild - Program informacyjny , 5 min.
23:35 Ipcress _ Streng geheim - Thriller , Sidney J. Furie , Michael Caine,Nigel Green,Guy Doleman,Sue Lloyd,Gordon Jackson,Aubrey Richards , GB 1964 , 100 min.
01:15 Das Milliarden-Dollar-Gehirn - Komedia , Ken Russell , Michael Caine,Françoise Dorléac,Karl Malden,Oscar Homolka,Guy Doleman,Ed Begley,Vladek Sheybal , GB 1967 , 105 min.
03:00 Seitenblicke - Program rozrywkowy , 5 min.
03:05 Land und Leute - Program podróżniczy , 30 min.
03:35 Volksanwalt - Magazyn , 35 min.
04:10 Erlebnis Österreich - Program podróżniczy , 35 min.
04:45 Modern Times - Magazyn , 35 min.

CNN
05:00 Biz News - Program informacyjny , 180 min.
08:00 Business Central - Magazyn , 60 min.
09:00 World News - Program informacyjny , 30 min.
09:30 World Report - Program informacyjny , 30 min.
10:00 World News - Program informacyjny , 30 min.
10:30 World Sport - Program sportowy , 30 min.
11:00 Business International - Magazyn , 60 min.
12:00 World News - Program informacyjny , 30 min.
12:30 World Sport - Program sportowy , 30 min.
13:00 World News - Program informacyjny , 30 min.
13:30 The Music Room - Music magazine , 30 min.
14:00 Business International - Magazyn , 60 min.
15:00 World News - Program informacyjny , 30 min.
15:30 World Sport - Program sportowy , 30 min.
16:00 Your World Today - Program informacyjny , 120 min.
18:00 Your World Today - Program informacyjny , 120 min.
20:00 World News Europe - Program informacyjny , 30 min.
20:30 World Business Today - Magazyn , 30 min.
21:00 World News Europe - Program informacyjny , 30 min.
21:30 World Business Today - Magazyn , 30 min.
22:00 The Music Room - Music magazine , 30 min.
22:30 World Sport - Program sportowy , 30 min.
23:00 Lou Dobbs Moneyline - Magazyn , 60 min.
00:00 World News - Program informacyjny , 30 min.
00:30 International Correspondents - Program informacyjny , 30 min.
01:00 World News - Program informacyjny , 30 min.
01:30 World Sport - Program sportowy , 30 min.
02:00 Larry King Live - Talk show , 60 min.
03:00 Newsnight with Aaron Brown - Program informacyjny , 60 min.
04:00 World News - Program informacyjny , 30 min.
04:30 Moneyline - Magazyn , 30 min.

BBC World
06:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
06:30 Talking Movies - Magazyn , 30 min.
07:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
07:30 Simpson's World - Program informacyjny , 30 min.
08:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
08:30 Click Online - Magazyn , 30 min.
09:00 BBC News - Program informacyjny , 10 min.
09:10 Tales From The Global Economy - Magazyn , 50 min.
10:00 BBC News - Program informacyjny , 10 min.
10:10 One Very Big Adventure - Program podróżniczy , 50 min.
11:00 BBC News - Program informacyjny , 45 min.
11:45 Sport Today - Program sportowy , 15 min.
12:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
12:30 This Week - Program informacyjny , 30 min.
13:00 BBC News - Program informacyjny , 10 min.
13:10 Tales From The Global Economy - Magazyn , 50 min.
14:00 BBC News - Program informacyjny , 15 min.
14:15 Profiles - Program informacyjny , 45 min.
15:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
15:30 Correspondent - Magazyn , 30 min.
16:00 BBC News - Program informacyjny , 10 min.
16:10 One Very Big Adventure - Program podróżniczy , 50 min.
17:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
17:30 Simpson's World - Program informacyjny , 30 min.
18:00 BBC News - Program informacyjny , 45 min.
18:45 Sport Today - Program sportowy , 15 min.
19:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
19:30 This Week - Program informacyjny , 30 min.
20:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
20:30 Earth Report - Magazyn , 30 min.
21:00 BBC News - Program informacyjny , 10 min.
21:10 Tales From The Global Economy - Magazyn , 50 min.
22:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
22:30 Talking Movies - Magazyn , 30 min.
23:00 BBC News - Program informacyjny , 15 min.
23:15 Profiles - Program informacyjny , 45 min.
00:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
00:30 Simpson's World - Program informacyjny , 30 min.
01:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
01:30 This Week - Program informacyjny , 30 min.
02:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
02:30 Fast Track - Program podróżniczy , 15 min.
02:45 Holiday - Program podróżniczy , 15 min.
03:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
03:30 Simpson's World - Program informacyjny , 30 min.
04:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
04:30 Correspondent - Magazyn , 30 min.
05:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
05:30 Fast Track - Program podróżniczy , 15 min.
05:45 Holiday - Program podróżniczy , 15 min.

TNT
05:15 James the Cat - Serial animowany (dzieci) , 20 min.
05:35 Captain Pugwash - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
06:00 Boule - Serial animowany (dzieci) , 5 min.
06:05 Calimero - Serial animowany (dzieci) , 15 min.
06:20 Mort - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
06:45 Mike, Lu - Serial animowany (dzieci) , 15 min.
07:00 Totale Tom - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
07:25 Angela Anaconda - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
07:50 The Powerpuff Girls - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
08:15 Cleo - Serial animowany (dzieci) , 15 min.
08:30 Johnny Bravo - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
08:55 Ed, Edd - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
09:20 Courage the cowardly Dog - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
09:45 The Mask - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
10:10 The Powepuff Girls - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
10:35 Dexter's Laboratory - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
11:00 Totale Tom - Serial animowany (dzieci) , 45 min.
11:45 Looney Tunes - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
12:10 Tous aux Avery - Serial animowany (dzieci) , 50 min.
13:00 Superman - Serial animowany (dzieci) , 20 min.
13:20 Batman of the Future - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
13:45 The Justice Friends - Serial animowany (dzieci) , 15 min.
14:00 Dial M for Monkey - Serial animowany (dzieci) , 10 min.
14:10 The Mask - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
14:35 Dumb - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
15:00 What a Cartoon! - Serial animowany (dzieci) , 10 min.
15:10 Fat Dog Mendoza - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
15:35 The Adam's Family - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
16:00 Pinky and the Brain - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
16:25 I am Weasel - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
16:50 The Powerpuff Girls - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
17:15 Courage, the cowardly dog - Serial animowany (dzieci) , 15 min.
17:30 Dexter's Laboratory - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
17:55 Ed, Edd - Serial animowany (dzieci) , 15 min.
18:10 Cleo - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
18:35 Angela Anaconda - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
19:00 The Mask - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
19:25 Johnny Bravo - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
19:50 What a Cartoon! - Serial animowany (dzieci) , 5 min.
19:55 I am Weasel - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
20:20 The Flintstones - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
20:45 Arthur - Komedia , Steve Gordon , Dudley Moore,Liza Minnelli,John Gielgud,Geraldine Fitzgerald,Jill Eikenberry,Stephen Elliott,Ted Ross , USA 1981 , 95 min.
22:20 Buddy, Buddy - Komedia , Billy Wilder , Jack Lemmon,Walter Matthau,Paula Prentiss,Klaus Kinski,Dana Elcar,Miles Chapin,Michael Ensign , USA 1981 , 100 min.
00:00 Dangerous Liaisons - Film obyczajowy , Stephen Frears , Glenn Close,John Malkovich,Michelle Pfeiffer,Uma Thurman,Keanu Reeves,Swoosie Kurtz,Mildred Natwick , GB/USA 1988 , 135 min.
02:15 Betrayed - Film przygodowy , Gottfried Reinhardt , Lana Turner,Clark Gable,Victor Mature,Louis Calhern,O.E. Hasse,Wilfrid Hyde White,Ian Carmichael , USA 1954 , 110 min.
04:05 The Bobo - Komedia , Robert Parrish , Peter Sellers,Britt Ekland,Rossano Brazzi,Adolfo Celi,Ferdy Mayne,Hattie Jacques,Al Lettieri , GB 1967 , 70 min.

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.