FANDOM


TVP 1
05:15 Wymarzone muzeum fuehrera - odc.11 (Liubimyj muziej fuehrera. Putiewoditiel. Marszrut w Gołłandiju); cykl dokumentalny kraj prod.ROSJA (2005)
05:40 Wstaje dzień; magazyn
05:45 Europa bez miedzy
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30,7:00,7:30; Pogoda 6:32,7:05,7:33
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Kwadrans po ósmej
08:35 Kopciuszek - Tajemniczy chłopiec 3 (Shinderera monogatari - The mysterious boy); serial animowany kraj prod.Japonia (1995)
09:00 Domowe przedszkole - Teatrzyk w kuchni; program dla dzieci
09:25 Sąsiedzi - Jabłko 23 (Jablko); serial animowany kraj prod.Czechosłowacja (1985)
09:35 Teletubisie - odc. 135/156 (Teletubbies, season X Christmas Gospel Singing); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (1997)
10:10 Savannah - odc. 34 (Savannah ep. 34); serial obyczajowy kraj prod.USA (1996)
10:55 Trend'owaci - odc. 12; magazyn
11:15 Zwierzęta świata - Olbrzymy z Yellowstone odc. 2/2 (Thunderbeast); film dokumentalny kraj prod.USA (2005)
11:45 Agrobiznes
12:00 Wiadomości
12:10 Moda na sukces - odc. 3249 (The Bold and the Beautiful ep. 3464); serial kraj prod.USA (2000)
12:35 Moda na sukces - odc. 3250 (The Bold and the Beautiful ep. 3465); serial kraj prod.USA (2000)
12:55 Klan - odc. 1232; telenowela TVP
13:20 Plebania - odc. 841; telenowela TVP
13:50 Jaka to melodia? - odc. 1407; teleturniej muzyczny
14:15 Przyjaciele; talk-show
14:30 My Wy Oni ; magazyn
15:00 Wiadomości
15:10 SF-Symulator faktu - Wirusy odc. 49
15:35 Podróżnik - Droga do Indii
16:05 Moda na sukces - odc. 3251 (The Bold and the Beautiful ep. 3466); serial kraj prod.USA (2000)
16:30 Moda na sukces - odc. 3252 (The Bold and the Beautiful ep. 3467); serial kraj prod.USA (2000)
17:00 Teleexpress
17:20 Na celowniku; magazyn
17:30 Klan - odc. 1236 - txt.str.777; telenowela TVP
18:00 Jaka to melodia? - odc. 1408; teleturniej muzyczny
18:30 Plebania - odc. 845; telenowela TVP
19:00 Wieczorynka - Babcia Róża i Gryzelka - Mól książkowy; program dla dzieci
19:10 Wieczorynka - Miś Uszatek - Obrzydliwki; serial animowany
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:05 Pogoda
20:10 Pogoda dla kierowców
20:20 Fałszerze. Powrót sfory - odc. 1/14 - txt.str.777  45'; serial sensacyjny TVP kraj prod.Polska (2006)
21:15 Fałszerze. Powrót sfory - odc. 2/14 - txt.str.777; serial sensacyjny TVP
22:15 Inna pamięć - porucznik Knorr i major Haarde; reportaż
22:45 Z refleksem; program publicystyczny
23:05 Chichot historii; reportaż
23:35 Łossskot!; magazyn kulturalny
00:05 Burzliwy poniedziałek (Stormy Monday)  89'; film fabularny kraj prod.Wielka Brytania, USA (1987)
01:30 Cień Judasza; reportaż
02:00 Zakończenie programu

TVP 2
05:30 Statek miłości - odc. 200/249 (The Love Boat ODC. 178 (8 - 14) (Country Blues, A Matter of Taste, Frat); telenowela kraj prod.USA (1984)
06:15 Statek miłości - odc. 201/249 (The Love Boat 181Seria 8 odcinek 5 Only The Good Die Young/ Honey Beats The Odds/ The Light Of Another Day); telenowela kraj prod.USA (1984)
07:20 Ojczyzna polszczyzna - Pesel, Ikea; program prof.Jana Miodka
07:40 Dwójka Dzieciom - Globert przedstawia niezwykły świat natury - Odc 19/52 (Marvi Haemmer prasentiert National Geographic World) kraj prod.Niemcy, Wielka Brytania (2004)
08:10 Na dobre i na złe - odc. 182 Autokuracja
09:00 Pytanie na śniadanie - w tym Panorama: 09.55, 10.50 i Pogoda: 9.25,10.25,10.55
10:40 Święta wojna - Precelki Hanyski  (166)
11:10 Sąsiedzi - odc. 40 (236) Narodziny gwiazdy; serial komediowy TVP
11:40 Magnum - odc. 43/162 Rzeczy nie kłamią (MAGNUM P. I. s. 3 (ep. 3) Ki?is don?t lie); serial kraj prod.USA (1982)
12:30 Kopciuszek - odc. 48; serial obyczajowy TVP
13:00 Co ci dolega? - Dom Małych Krzykaczy - odc. 3 (House Of Thiny Tearaways); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2005)
14:00 Dubidu - odc. 23; quiz muzyczny
14:55  Dr Quinn, seria III, odc. 22 (Dr Quinn s. III, Bone of Contention ep. 60); serial kraj prod.USA (1995)
15:45 Program lokalny
16:00 Dla niesłyszących - Panorama
16:15 Dla niesłyszących - Pogoda
16:25 Przebojowe Polki - (1); widowisko rozrywkowe
17:20 Podróż za jeden uśmiech - odc. 4/7 Grzybobranie; serial przygodowy TVP
18:00 Biuro kryminalne; serial TVP
18:30 Program lokalny
18:45 Panorama
19:10 Kochaj mnie - odc. 172 - txt.str.777; telenowela dokumentalna TVP
19:40 Ulice Kultury - (21); magazyn
20:05 Johnny English (Johnny English)  83'; komedia kraj prod.Wielka Brytania (2003)
21:35 Po oklaskach - rozmowy Anny Popek (5); magazyn
22:00 Panorama
22:20 Biznes
22:25 Sport Telegram
22:35 Pogoda
22:45 Pitbull - odc. 7; serial policyjny TVP
23:35 Magazyn kryminalny 997 - Michała Fajbusiewicza
00:05 Czy świat oszalał? - Tetris- z serdecznymi pozdrowieniami z Rosji (Tetris: From Russia With Love); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2005)
01:05 Tajne akcje CIA - s.II odc. 22/22 (The Agency s.II, ep. 222 Our Man In Washington) kraj prod.USA (2003)
01:50 Pół na pół - odc. 21/23 (Half & Half ep.120); serial komediowy kraj prod.USA (2002)
02:10 Pół na pół - odc. 22/23 (Half & Half ep.121); serial komediowy kraj prod.USA (2002)
02:30 AUDIOTELE-Noc Zagadek - Teleturniej Interaktywny
03:30 Zakończenie dnia

Polsat
06.00 Wstawaj! Gramy! - program muzyczny 
06.50 Sidła miłości (53) - telenowela 
07.45 TV Market - mag. reklamowy 
08.00 Halo! Kasa! - teleturniej 
09.00 Roseanne (42) - serial kom. 
09.25 Rodzina zastępcza (52) - serial komediowy 
10.00 Sekret Laury (31) - telenowela 
11.00 Ambush Makeover - reality show 
11.30 Samo życie (856) - serial obyczajowy 
12.00 Dom nie do poznania - reality show 
12.55 Jesteś moim życiem (53) - telenowela 
13.55 Pierwsza miłość (465) - serial obyczajowy 
14.45 Świat według Bundych (193) - serial komediowy 
15.15 Rodzina zastępcza (53) - serial komediowy 
15.50 Wydarzenia 
16.15 Prognoza pogody 
16.25 Interwencja - magazyn 
17.00 Gra w ciemno - teleturniej 
18.00 Pierwsza miłość (466) - serial obyczajowy 
18.50 Wydarzenia 
19.20 Sport, Prognoza pogody 
19.30 Samo Zycie (857) - serial obyczajowy 
20.00 Messiah: Dzień sądu (2) - thriller, Wielka Brytania 2001, reż. Diarmuid Lawrence, wyk. Kieran Q'Brien, Jamie Draven
21.55 Studio LOTTO 
22.00 Mamuśki (3): Rodzina - serial obyczajowy 
22.30 Co z tą Polską?- program Tomasza lisa 
23.30 Prawo miasta (2) - serial sensacyjny
00.30 Przerwa techniczna 

TVN
05.35 Uwaga! - magazyn 
05.55 Telesklep 
06.45 Weronika Mars (6) - serial kryminalny 
07.35 Maraton uśmiechu - program rozrywkowy 
08.05 Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fabularno-dokumentalny
09.05 Wykręć numer - teleturniej 
10.10 Fabryka gry - pr. rozrywkowy 
11.10 Detektywi - serial fabularno-dokumentalny 
11.40 Rozmowy w toku - talk show 
12.50 Na Wspólnej (777) - serial obyczajowy 
13.20 W-11 - wydział śledczy - serial fabularno-dokumentalny 
14.00 Weronika Mars (7) - serial kryminalny 
15.00 Prawo pożądania (25) - telenowela 
16.00 Fakty popołudniowe 
16.15 Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fabularno-dokumentalny
17.15 Rozmowy w toku - talk show 
18.25 Detektywi - serial fabularno-dokumentalny 
19.00 Fakty 
19.30 Sport, Pogoda 
19.50 Uwaga! - magazyn 
20.15 W-11 - wydział śledczy - serial fabularno-dokumentalny 
20.55 Na Wspólnej (778) - serial obyczajowy 
21.30 Karol. człowiek który został papieżem (1) - film biograficzny, Francja/Kanada/Niemcy/Polska/Włochy 2005. reż. Giacomo Battiato, wyk. Piotr Adamczyk 
23.30 Kryminalni 6 (66): Oko za oko - serial kryminalny 
00.30 Automaniak Max - program motoryzacyjny 
01.00 Magda M. (44) - serial obycz. 
02.00 Nocne igraszkl - program rozrywkowy 
03.00 Telesklep 
03.20 Uwaga! - magazyn 
03.40 Nic straconego - powtórki 

TV Polonia
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30,7:00,7:30; Pogoda 6:32,7:05,7:33; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Kwadrans po ósmej; Dla małoletnich od lat 12
08:30 Budzik - Litery; Bez ograniczeń wiekowych
08:55 Raj - Raj 161; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
09:20 Ostoja - odc.10; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:45 Zacisze gwiazd - Małgorzata Kożuchowska; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:15 Oto jest pytanie - odc.37; teleturniej; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:45 Afisz - Jesziwa; magazyn kulturalny; Dla małoletnich od lat 12
11:05 Zbliżenia; program publicystyczny; Dla małoletnich od lat 12
11:30 Plebania - odc. 642; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości
12:10 Złotopolscy - odc. 814* - Wirus; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Wieści Polonijne
13:05 Egzamin z życia - odc. 67; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:50 Polska z bocznej drogi - Koniuszy z wiatraka; Bez ograniczeń wiekowych
14:05 Zakręcony tydzień - odc. 6; widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:30 Od przedszkola do Opola - Majka Jeżowska; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:00 Polacy; widowisko publicystyczne; Dla małoletnich od lat 12
15:45 Budzik - Litery; Bez ograniczeń wiekowych
16:10 Ja i moje życie - Kryzys w rodzinie - Rozstajemy się.; Dla małoletnich od lat 12
16:30 Raj - Raj 161; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress
17:15 Oto jest pytanie - odc.38; teleturniej; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:45 Ostoja - odc.10; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:15 Z herbem w nazwisku - Zamoyski herbu Jelita; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
18:50 Plebania - odc. 642; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Dobranocka - Lis Leon - Poszukiwacze złota; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:05 Pogoda
20:10 Pogoda dla kierowców
20:15 Złotopolscy - odc. 814* - Wirus; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:40 Z daleka, a z bliska; Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Teatr TV - Męczeństwo Piotra Oheya  54'; spektakl teatralny; reż.:Erwin Axer; wyk.:Henryk Borowski, Wanda Łuczycka, Bohdan Łazuka, Marta Lipińska, Aleksander Dzwonkowski, Edward Dziewoński, Ignacy Gogolewski, Tadeusz Fijewski, Witold Skaruch, Marian Friedman; Dla małoletnich od lat 12
22:25 Z kwartetem przez życie; koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:45 Pożegnalny blues. Tadeusz Nalepa; felieton; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:05 Trzymajmy się morza - Przejście; Bez ograniczeń wiekowych
23:30 Panorama
23:50 Biznes
23:50 Sport Telegram
23:55 Pogoda
24:00 Oto jest pytanie - odc.38; teleturniej; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:25 Palce lizać; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:50 Plebania - odc. 642; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Dobranocka za oceanem - Lis Leon - Poszukiwacze złota; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości
01:55 Sport
02:00 Złotopolscy - odc. 814* - Wirus; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:25 Z daleka, a z bliska; Bez ograniczeń wiekowych
03:15 Teatr TV - Męczeństwo Piotra Oheya  54'; spektakl teatralny; reż.:Erwin Axer; wyk.:Henryk Borowski, Wanda Łuczycka, Bohdan Łazuka, Marta Lipińska, Aleksander Dzwonkowski, Edward Dziewoński, Ignacy Gogolewski, Tadeusz Fijewski, Witold Skaruch, Marian Friedman; Dla małoletnich od lat 12
04:10 Z kwartetem przez życie; koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
04:25 Z herbem w nazwisku - Zamoyski herbu Jelita; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
04:55 Polska z bocznej drogi - Koniuszy z wiatraka; Bez ograniczeń wiekowych
05:10 Pożegnalny blues. Tadeusz Nalepa; felieton; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
05:30 Trzymajmy się morza - Przejście; Bez ograniczeń wiekowych
06:00 Zakończenie dnia

TVP 3 Regionalna
06:00 Kurier - oraz 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pogoda 06:17, 06:47, 07:17, Przegląd prasy 06:12, 06:22, 06:42, 06:53, 07:12, 07:23, 07:40; Serwis ekonomiczny 06:19, 06:49, 07:19; Serwis sportowy 06:10, 06:40, 07:10, 07:38; STEREO
07:45 OTV - PASMO LOKALNE
07:55 Kurier flesz; STEREO
08:00 Kurier Gość; STEREO
08:15 Kurier flesz; STEREO
08:18 Pogoda; STEREO
08:20 Serwis ekonomiczny; STEREO
08:25 Przegląd prasy; STEREO
08:30 Kurier; STEREO
08:35 Przegląd prasy; STEREO
08:40 Serwis sportowy; STEREO
09:00 Transmisja posiedzenia Sejmu RP; STEREO
15:45 OTV - PASMO LOKALNE
15:55 Pogoda; STEREO
16:00 Studio Senat; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Kurier; STEREO
16:50 Pogoda; STEREO
16:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Kurier flesz; STEREO
17:04 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Kurier; STEREO
17:40 Pogoda; STEREO
17:45 OTV - PASMO LOKALNE
20:00 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:45 Pogoda; STEREO
20:50 Ślizg; magazyn turystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:55 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:40 Pogoda; STEREO
21:45 OTV - PASMO LOKALNE
22:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Kurier; STEREO
22:35 Pogoda; STEREO
22:40 Patrol 3; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
23:00 Kurier flesz; STEREO
23:04 Sportowy Wieczór; STEREO
23:30 Kurier; STEREO
23:50 Pogoda; STEREO
23:55 Życie za murem - Gospodarka niedoborów, odc. 3 (Life behind the Wall); film dokumentalny kraj prod.Niemcy (2004); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
00:50 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:10 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:40 Kurier; STEREO
02:00 Pogoda; STEREO
02:05 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:40 Życie za murem - Gospodarka niedoborów, odc. 3 (Life behind the Wall); film dokumentalny kraj prod.Niemcy (2004); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
03:10 Zakończenie dnia

TVP 3 Katowice
06:00 Kurier - oraz 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pogoda 06:17, 06:47, 07:17, Przegląd prasy 06:12, 06:22, 06:42, 06:53, 07:12, 07:23, 07:40; Serwis ekonomiczny 06:19, 06:49, 07:19; Serwis sportowy 06:10, 06:40, 07:10, 07:38; STEREO
07:45 Aktualności flesz, pogoda
07:50 Kalejdoskop regionalny
07:55 Kurier flesz; STEREO
08:00 Kurier Gość; STEREO
08:15 Kurier flesz; STEREO
08:18 Pogoda; STEREO
08:20 Serwis ekonomiczny; STEREO
08:25 Przegląd prasy; STEREO
08:30 Kurier; STEREO
08:35 Przegląd prasy; STEREO
08:40 Serwis sportowy; STEREO
08:45 Trójka tam była
09:00 Transmisja posiedzenia Sejmu RP; STEREO
15:45 Aktualności
15:48 Pogoda
15:50 Kalejdoskop regionalny - Bielsko - Biała
15:55 Pogoda; STEREO
16:00 Studio Senat; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Kurier; STEREO
16:50 Pogoda; STEREO
16:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Kurier flesz; STEREO
17:04 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Kurier; STEREO
17:40 Pogoda; STEREO
17:45 Aktualności sportowe
18:00 Aktualności
18:20 Gramy dla was
18:30 Aktualności flesz
18:32 Magazyn meteo
18:35 Narciarski weekend
18:45 Ludzie i sprawy
19:10 Uwaga! Weekend!
19:50 TV Katowice zaprasza...
20:00 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:45 Pogoda; STEREO
20:50 Ślizg; magazyn turystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:55 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:40 Pogoda; STEREO
21:45 Aktualności sportowe, Aktualności
22:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Kurier; STEREO
22:35 Pogoda; STEREO
22:40 Patrol 3; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
23:00 Kurier flesz; STEREO
23:04 Sportowy Wieczór; STEREO
23:30 Kurier; STEREO
23:50 Pogoda; STEREO
23:55 Życie za murem - Gospodarka niedoborów, odc. 3 (Life behind the Wall); film dokumentalny kraj prod.Niemcy (2004); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
00:50 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:10 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:40 Kurier; STEREO
02:00 Pogoda; STEREO
02:05 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:40 Życie za murem - Gospodarka niedoborów, odc. 3 (Life behind the Wall); film dokumentalny kraj prod.Niemcy (2004); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
03:10 Zakończenie dnia

TVP 3 Warszawa
06:00 Kurier - oraz 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pogoda 06:17, 06:47, 07:17, Przegląd prasy 06:12, 06:22, 06:42, 06:53, 07:12, 07:23, 07:40; Serwis ekonomiczny 06:19, 06:49, 07:19; Serwis sportowy 06:10, 06:40, 07:10, 07:38; STEREO
07:45 Telewizyjny Kurier Warszawski godz.; STEREO
07:55 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
07:55 Kurier flesz; STEREO
08:00 Kurier Gość; STEREO
08:15 Kurier flesz; STEREO
08:18 Pogoda; STEREO
08:20 Serwis ekonomiczny; STEREO
08:25 Przegląd prasy; STEREO
08:30 Kurier; STEREO
08:35 Przegląd prasy; STEREO
08:40 Serwis sportowy; STEREO
08:45 Qadrans qltury; magazyn; STEREO
08:55 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza ; STEREO
09:00 Transmisja posiedzenia Sejmu RP; STEREO
15:45 Wiadomości Kuriera ; STEREO
15:45 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
15:50 Wywiad Kuriera ; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
15:55 Pogoda; STEREO
16:00 Studio Senat; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Kurier; STEREO
16:50 Pogoda; STEREO
16:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Kurier flesz; STEREO
17:04 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Kurier; STEREO
17:40 Pogoda; STEREO
17:45 Telewizyjny Kurier Mazowiecki; STEREO
17:55 Wiadomości sportowe; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
18:00 Telewizyjny Kurier Warszawski godz.; STEREO
18:10 Pogoda dla Warszawy; STEREO
18:15 Qadrans qltury; magazyn; STEREO
18:30 Kurier Warszawy i Mazowsza; STEREO
18:35 Raport na gorąco; STEREO
18:35 Wiadomości sportowe; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:40 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
18:40 Kronika Warszawska ; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
18:50 Wywiad Kuriera ; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
19:00 Kontr-o-wersje; program publicystyczny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:30 Po twojej stronie; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
20:00 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:45 Pogoda; STEREO
20:50 Ślizg; magazyn
20:55 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:40 Pogoda; STEREO
21:45 Kurier Warszawy i Mazowsza; STEREO
21:55 Raport na gorąco; STEREO
21:55 Wiadomości sportowe; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza ; STEREO
22:05 Wywiad Kuriera ; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
22:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Kurier; STEREO
22:35 Pogoda; STEREO
22:40 Patrol 3; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
23:00 Kurier flesz; STEREO
23:04 Sportowy Wieczór; STEREO
23:30 Kurier; STEREO
23:50 Pogoda; STEREO
23:55 Życie za murem - Gospodarka niedoborów, odc. 3 (Life behind the Wall); film dokumentalny kraj prod.Niemcy (2004); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
00:50 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:10 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:40 Kurier; STEREO
02:00 Pogoda; STEREO
02:05 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:40 Życie za murem - Gospodarka niedoborów, odc. 3 (Life behind the Wall); film dokumentalny kraj prod.Niemcy (2004); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
03:10 Zakończenie dnia

TV 4
05.45 Sztukateria - magazyn kulturalny
06.05 Kinomaniak - magazyn filmowy
06.30 VIP - wydarzenia i plotki
06.55 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
08.00 TV Market - magazyn reklamowy
08.30 Super Robot Monkey Team Hyperforce Go! (13) - serial animowany
09.00 Pokemon (268) - serial animowany
09.30 Pensjonat Pod Różą (100) - serial obyczajowy
10.30 Jesteś moim życiem (139) - telenowela
11.35 Łowcy skarbów (11) - serial przygodowy
12.35 V-max - magazyn motoryzacyjny
13.10 Express do fortuny - program interaktywny
15.20 Super Robot Monkey Team Hyperforce Go! (14) - serial animowany
15.50 Młodzieńcza miłość (115) - telenowela
16.50 Pensjonat Pod Różą (101) - serial obyczajowy
17.50 Łowcy skarbów (12) - serial przygodowy
18.55 Jesteś moim życiem (140) - telenowela
20.00 Włatcy móch - nowy sezon - serial anim. dla dorosłych
20.30 Policyjne opowieści - serial fabularno-dokumentalny
21.00 Pogromcy duchów - komedia, USA 1984
23.10 Ostatni przerzut - film sensacyjny, Węgry/Wielka Brytania 2001
01.10 Zakończenie programu

TVP Kultura
09:00 Przewodnik; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
09:05 Lou Reed i John Cale - Songs for Drella (Lou Reed and John Cale - Songs for Drella); koncert kraj prod.Wielka Brytania (1990); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Muzyka źródeł - Chudoba; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:40 Bronisława Linkego opisanie świata; Bez ograniczeń wiekowych
11:10 Klasyka filmowego dokumentu - Na gorącym uczynku (Delits flagrants); film dokumentalny kraj prod.Francja (1994); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:00 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:25 Koncert Jana Garbarka ze Szczecina; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:50 Kino krótkich filmów - Klub rzeczy niepotrzebnych (Klub Odlozenych); film animowany kraj prod.Czechosłowacja (1989); Dla małoletnich od lat 12
15:15 Ame Agaru (AME AGARU)  87'; dramat kraj prod.Japonia (1999); reż.:Takashi Koizumi; wyk.:Akira Terao, Yoshiko Miyazaki, Shiro Mifune, Mieko Horada, Fumi Dan; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:45 Kino krótkich filmów - Miasto; impresja filmowa; Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Przewodnik; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
17:05 Jarocin po latach - Acid Drinkers; Dla małoletnich od lat 12
17:25 Włosy Beethovena (Beethoven's Hair); dokument fabularyzowany kraj prod.CZECHY, Kanada (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:55 Kosmiczne związki (Cosmic links); film dokumentalny kraj prod.Kanada (2004); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:50 Bajkonurrr, czyli w świecie książek dla dzieci; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:30 Kino jest sztuką - Kikujiro (Kikujiro)  116'; dramat kraj prod.Japonia (1999); reż.:Takeshi Kitano; wyk.:Takeshi Kitano, Yusuke Sekiguchi, Kayoko Kishimoto; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:25 Przewodnik; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
22:35 Następny seans filmowy - odc. 11; magazyn filmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:00 Socjopaci - odc. 7; talk-show; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:30 Strefa - Studio Alternatywne -  Sztuka konceptualna; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
00:30 Strefa - Hurricane Festival 2005 - Three Doors Down (Three Doors Down); cykl dokumentalny kraj prod.Niemcy (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:00 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:25 Kino nocne - Walkabout (Walkabout); film obyczajowy kraj prod.Wielka Brytania (1971); Dla małoletnich od lat 12
03:00 Jarocin po latach - Dragon; Dla małoletnich od lat 12
03:30 Zakończenie programu

TVP Sport
09:00 10 minut tylko dla siebie; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:10 Polska Liga Hokejowa - .
10:25 Puchar Świata w biathlonie - Rosja (Rosja) kraj prod.ROSJA (2007)
11:40 Liga Mistrzów - Liverpool - Barcelona ( I połowa ) (Liverpool - Barcelona) kraj prod.Wielka Brytania (2007)
12:30 Liga Mistrzów - Liverpool - Barcelona ( II połowa ) (Liverpool - Barcelona) kraj prod.Wielka Brytania (2007)
13:20 Koło Fortuny; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
13:40 Puchar Świata w biathlonie - Rosja (Rosja) kraj prod.ROSJA (2007)
15:00 Zwarcie
15:30 KO TV  boks zawodowy
16:00 Pełnosprawni; magazyn dla niepełnosprawnych; Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Liga Mistrzów - Chelsea Londyn - FC Porto ( I połowa ) (Chelsea Londyn - FC Porto) kraj prod.Wielka Brytania (2007)
17:55 Liga Mistrzów - Chelsea Londyn - FC Porto ( II połowa ) (Chelsea Londyn - FC Porto) kraj prod.Wielka Brytania (2007)
18:55 Copa Libertadores - Valez Sarsfield - Internacional ( I połowa ) (Valez Sarsfield - Internacional) kraj prod.Włochy (2007)
19:50 Copa Libertadores - Valez Sarsfield - Internacional ( II połowa ) (Valez Sarsfield - Internacional) kraj prod.Włochy (2007)
20:40 TV Moto - Sport; magazyn motoryzacyjny; Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Jazda Nowej Generacji; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Sportowy Wieczór
22:25 KO TV Classics - boks zawodowy
23:15 Puchar Świata w biathlonie - Rosja (Rosja) kraj prod.ROSJA (2007)
00:45 Zakończenie dnia

TVN 7
05.50 Maraton uśmiechu - program rozrywkowy
06.20 Telesklep
07.20 Maraton uśmiechu - program rozrywkowy
07.50 Nie ma sprawy (14) - serial kom.
08.50 Grzesznica (33) - telenowela
09.50 Ostry dyżur (15) - serial obycz.
10.50 Nash Bridges (79) - serial krym.
11.50 Strażnik kasy - pr rozrywkowy
12.50 Telesklep
14.05 Grzesznica (34) -telenowela
15.05 Maraton uśmiechu - program rozrywkowy
16.05 Alf (32) - serial komediowy
16.35 Przyjaciele (13) - serial kom.
17.05 Ostry dyżur (16) - serial obycz.
18.05 Nash Bridges (80)-serial krym.
19.05 Alf (33) - serial komediowy
19.40 Przyjaciele (14) - serial kom.
20.10 Sfora - bez litości - film sensacyjny, Polska 2002, reż. Wojciech Wójcik, wyk. Olaf Lubaszenko, Paweł Wilczak, Radosław Pazura
22.35 Kobra: Oddział specjalny (4) - serial sensacyjny
23.40 Tajniak - film sensacyjny, Francja 2002, reż. Olivier Marchal, wyk. Richard Anconina, Anne Parillaud
01.25 Zakończenie programu

TV Puls
6:30    Program religijny Kościół i religia
7:30    Żebro Adama Informacje
8:00    Wieczny płomień miłości Telenowela
8:50    Kobieta w lustrze Telenowela
9:40    Bianka - droga do szczęścia Telenowela
10:30    Telezakupy Program reklamowy
11:50    Taaaka ryba Informacje
12:20    Wideowizyty Dokument
12:40    Zamki i warownie Dokument
13:10    Palace hotel Film obyczajowy
15:00    Amatorzy przygód Serial przygodowy
16:00    Wieczny płomień miłości Telenowela
17:00    Kobieta w lustrze Telenowela
18:00    Bianka - droga do szczęścia Telenowela
19:00    Wideowizyty Dokument
19:25    Sekrety archeologii Dokument
20:00    Puls wieczoru Informacje
20:45    Między brzegami Dramat
22:20    Amatorzy przygód Serial przygodowy
23:10    Taaaka ryba Informacje
23:40    Wideowizyty Dokument
0:00    Puls wieczoru Informacje
0:30    Zamki i warownie Dokument
1:00    Audiencja generalna Informacje
2:00    Octava Dies Informacje
2:30    Pod prąd Informacje
3:10    Puls wieczoru Informacje

Canal + Sport
7:00    Ligue 1 Magazyn piłkarski
7:30    Serie A Magazyn piłkarski
8:00    Lech Poznań - Zagłębie Lubin Gry zespołowe
10:30    Widzew Łódź - GKS Bełchatów Gry zespołowe
13:00    Ligue 1 Magazyn piłkarski
13:30    Serie A Magazyn piłkarski
14:00    CSKA Moskwa - Olympiakos Pireus Gry zespołowe
16:00    Benetton Treviso - Aris TT Bank Saloniki Gry zespołowe
18:00    Primera División Magazyn piłkarski
18:30    Joey Serial komediowy
19:00    NBA Action Inne
19:40    Panathinaikos Ateny - Prokom Trefl Sopot Gry zespołowe
21:45    FC Barcelona - Real Madryt Gry zespołowe
0:50    Primera División Magazyn piłkarski
1:25    W. Kliczko - R. Austin Sporty walki
3:10    Maradona - złoty chłopak Film dokumentalny

Canal + Sport 2
6:00    Weekendowy serwis sportowy Inne
12:00    Weekendowy serwis sportowy Inne
18:00    Weekendowy serwis sportowy Inne
0:00    Weekendowy serwis sportowy Inne

Eurosport
8:30    YOZ Inne
9:00    Puchar Świata w Lenzerheide Sporty zimowe
9:30    Puchar Świata w Lenzerheide Sporty zimowe
10:30    Puchar Świata w Chanty-Mansijsku Biathlon
12:00    Puchar Świata w Drammen Sporty zimowe
12:30    Puchar Świata w Lenzerheide Sporty zimowe
13:45    Puchar Świata w Chanty-Mansijsku Biathlon
15:15    UCI ProTour - Paryż-Nicea Kolarstwo
16:00    Puchar Świata w Chanty-Mansijsku Biathlon
17:00    Puchar Świata w Chanty-Mansijsku Biathlon
18:00    Puchar Świata w Lillehammer Sporty zimowe
19:00    Turniej WTA w Indian Wells Tenis
20:45    N. Wałujew - J. McCline Sporty walki
21:45    J. Urango - R. Hatton Sporty walki
23:00    Puchar UEFA Gry zespołowe
23:30    Fight Club Inne

Eurosport 2
7:30    Wiadomości poranne Wiadomości
10:00    Dania - USA Gry zespołowe
11:30    International Rally Challenge - Rajd Safari - Kenia Inne
12:00    Wiadomości Wiadomości
14:00    Orlando Predators - Los Angeles Avengers Gry zespołowe
15:15    Puchar UEFA Gry zespołowe
15:45    Dania - USA Gry zespołowe
17:15    UCI ProTour - Tirreno-Adriatico Kolarstwo
18:00    Wiadomości Wiadomości
18:30    Puchar Świata w Voss Inne
19:00    Puchar Świata w Furano Sporty zimowe
19:30    Wiadomości wieczorne Wiadomości
20:00    Halowe Mistrzostwa Świata w Maó Inne
20:00    Orlando Predators - Los Angeles Avengers Gry zespołowe
22:00    National Lacrosse League Inne
23:00    Wiadomości wieczorne Wiadomości
23:15    International Rally Challenge - Rajd Safari - Kenia Inne
23:45    Crossmax Series w Les Contamines Inne
0:15    Wiadomości Wiadomości
1:00    Wiadomości Wiadomości
3:00    Turniej WTA w Indian Wells Tenis

Polsat Sport
7:00    Puchar Świata - Sporty zimowe
7:30    Puchar Świata - Sporty zimowe
8:00    Puchar Świata - Inne
8:30    European Tour Weekly - Golf
9:00    Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich - Polska Gala Mistrzów Tańca odc. 1/2
11:00    Clip - Magazyn sportowy
11:10    Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich - Polska Gala Mistrzów Tańca odc. 2/2
13:10    Celtic Glasgow - Glasgow Rangers - Liga szkocka
15:15    Clip - Magazyn sportowy
15:30    Krótka piłka - Inne
15:40    KS Jastrzębski Węgiel S.A. - BOT Skra Bełchatów - Polska Liga Siatkówki - studio
16:00    KS Jastrzębski Węgiel S.A. - BOT Skra Bełchatów - Polska Liga Siatkówki
18:00    Futbol Mundial - Magazyn piłkarski
18:30    Manchester United - Reprezentacja Europy - Mecz towarzyski w Manchesterze z okazji 50. rocznicy podpisania Traktatu Rzymskiego
20:30    AZ Alkmaar - Newcastle United - Puchar UEFA - 1/8 finału - rewanż
22:40    Grand Prix Australii - Studio Formuły 1
23:55    Grand Prix Australii - Studio Formuły 1 - trening

Polsat Sport Extra
7:00    Turniej ATP w Indian Wells Tenis
8:45    Polska Liga Western i Rodeo Jeździectwo
9:00    Turniej ATP w Indian Wells Tenis
13:30    European Tour Weekly Golf
14:00    KS Jastrzębski Węgiel S.A. - BOT Skra Bełchatów Gry zespołowe
14:30    KS Jastrzębski Węgiel S.A. - BOT Skra Bełchatów Gry zespołowe
16:30    Total Rugby Magazyn sportowy
17:00    Tottenham Hotspur - Sporting Braga Gry zespołowe
19:00    Futbol Mundial Magazyn piłkarski
19:30    Chelsea TV: Manchester City - Chelsea Londyn Gry zespołowe
21:25    Turniej ATP w Indian Wells Tenis
23:25    Celtic Glasgow - Glasgow Rangers Gry zespołowe

SportKlub
12:00    Liga włoska Gry zespołowe
15:00    ESPN Gry zespołowe
16:00    ESPN Gry zespołowe
17:00    Wyścigi samochodowe NHRA Winterna-tionals Sporty motorowe
18:00    Snowboard Burton Inne
18:30    UK Poker Open III Inne
20:30    Bundesliga Magazyn piłkarski
21:00    ETW w Singapurze Golf
22:00    R. Bailey - A. Mora Sporty walki
23:30    Walki stulecia Sporty walki
0:00    Powtórki Inne

DSF
7:00    Poker Sport
8:00    Dauerwerbesendung Program reklamowy
8:30    D:SF Teleturniej
11:00    Dauerwerbesendung Program reklamowy
11:05    Teleshopping Program reklamowy
11:30    Dauerwerbesendung Program reklamowy
12:00    Teleshopping Program reklamowy
12:30    Dauerwerbesendung Program reklamowy
13:00    Teleshopping Program reklamowy
13:15    Teleshopping Program reklamowy
14:30    D:SF Teleturniej
17:30    Poker Sport
18:30    Bundesliga aktuell Gry zespołowe
19:25    UEFA-Cup Gry zespołowe
21:20    Bundesliga aktuell Gry zespołowe
21:55    UEFA-Cup Gry zespołowe
23:50    D:SF Teleturniej
0:30    Sport-Clips Rozrywka
1:00    Dauerwerbesendung Program reklamowy
1:30    Sport-Clips Rozrywka
2:00    Dauerwerbesendung Program reklamowy
2:30    Sport-Clips Rozrywka
3:00    Dauerwerbesendung Program reklamowy

Eurosport Deutsch
8:30    YOZ Xtreme Sport
9:00    Weltcup-Finale Sporty zimowe
9:30    Weltcup-Finale Sporty zimowe
10:30    Weltcup-Finale Biathlon
11:45    Weltcup-Finale Sporty zimowe
13:00    Weltcup Sporty zimowe
13:45    Weltcup-Finale Biathlon
15:15    Radsport Kolarstwo
16:00    Weltcup-Finale Biathlon
17:00    Weltcup-Finale Biathlon
18:00    Weltcup Sporty zimowe
19:00    WTA-Turnier Tenis
21:45    IBF-WM im Leichtweltergewicht Sporty walki
23:00    UEFA-Cup Gry zespołowe
23:45    Fight Club Sport
1:30    Sendepause Inne

Ale kino!
8:00    Jeszcze tylko ten las Dramat
9:35    Mistrzowie Komedia
11:05    Azjatycka odyseja filmowa Film dokumentalny
12:05    Żyj i stań się Dramat
14:40    Na urodziny Film krótkometrażowy
15:00    To rola dla niego Film dokumentalny
16:40    W środku lata Film psychologiczny
18:15    O Angliku, który wszedł na wzgórze, ale zszedł z góry Komedia
20:00    Ale świat: Jak się rodzą anioły Dramat
21:50    Frantic Thriller
23:55    W słusznej sprawie Thriller
1:45    Apostoł Dramat

AXN
6:20    Sliders: Piąty wymiar Serial fantastyczny
7:15    Zagadki z przeszłości Serial przygodowy
8:10    Wyścig Serial dokumentalny
9:05    Robinsonowie Serial dokumentalny
10:00    Wydział spraw zamkniętych Serial sensacyjny
10:55    Sliders: Piąty wymiar Serial fantastyczny
11:50    Wyścig Serial dokumentalny
12:45    Zagadki z przeszłości Serial przygodowy
13:40    Robinsonowie Serial dokumentalny
14:35    Wydział spraw zamkniętych Serial sensacyjny
15:30    Sliders: Piąty wymiar Serial fantastyczny
16:25    Zagadki z przeszłości Serial przygodowy
17:20    Wyścig Serial dokumentalny
18:15    Robinsonowie - Thailand Serial dokumentalny
19:10    Wydział spraw zamkniętych Serial sensacyjny
20:05    CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku Serial kryminalny
21:00    Zabójcze umysły Serial kryminalny
22:00    CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas Serial sensacyjny
23:00    Skazani za niewinność Serial kryminalny
0:00    CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku Serial kryminalny
0:55    Zabójcze umysły Serial kryminalny
1:50    CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas Serial sensacyjny
2:45    Skazani za niewinność Serial kryminalny

AXN Crime
12:00    Wydział spraw zamkniętych Serial sensacyjny
13:00    Sprawiedliwość na 18 kołach Serial sensacyjny
14:00    Złodziejska liga Serial kryminalny
15:00    Szczury wodne Serial sensacyjny
16:00    Bez pardonu Serial kryminalny
17:00    Wydział spraw zamkniętych Serial sensacyjny
18:00    Sprawiedliwość na 18 kołach Serial sensacyjny
19:00    Złodziejska liga Serial kryminalny
20:00    Szczury wodne Serial sensacyjny
21:00    Bez pardonu Serial kryminalny
22:00    Obrońca Serial obyczajowy
23:00    Sprawiedliwość na 18 kołach Serial sensacyjny
0:00    Złodziejska liga Serial kryminalny
1:00    Szczury wodne Serial sensacyjny
2:00    Bez pardonu Serial kryminalny

AXN Sci Fi
12:00    Herkules Serial przygodowy
13:00    Pokolenie mutantów Serial fantastyczny
14:00    Władca zwierząt Serial przygodowy
15:00    Star Trek: Enterprise Serial fantastyczny
16:00    Andromeda Serial fantastyczny
17:00    Herkules Serial przygodowy
18:00    Pokolenie mutantów Serial fantastyczny
19:00    Władca zwierząt Serial przygodowy
20:00    Star Trek: Enterprise Serial fantastyczny
21:00    Andromeda Serial fantastyczny
22:00    Sheena Serial przygodowy
23:00    Pokolenie mutantów Serial fantastyczny
0:00    Władca zwierząt Serial przygodowy
1:00    Star Trek: Enterprise Serial fantastyczny
2:00    Andromeda Serial fantastyczny

Zone Europa
08:00    Duch marszałka Tito
09:50    Ośmiornica 9
11:00    Przywódca
12:50    Podróż do Indii
15:40    Literatura na małym ekranie: Magia dla początkujących
17:30    Cinemania (203) - magazyn filmowy
18:00    Ośmiornica 9
19:10    Rekonstrukcja pionowych obiektów
20:00    Podróż do Indii
22:45    Pożegnanie z filmem: Panna młoda w żałobie
00:40    Duch zwany Dorlis
01:35    Prezent Anny
02:25    Kasyno

Canal +
07.00 Minisport + - newsy sportowe
07.10 Łapu Capu - chochliki telewizyjne
07.15 Nie przegap - magazyn informacyjny
07.25 Diabelski Młyn -filmy anim.
08.00 Z powrotem w Bośni - film dokumentalny, USA 2005, reż. Sabina Vajraca
09.15 „Titanic" - melodramat, USA 1997, reż. James Cameron, wyk. Leonardo DiCaprio, Kate Winslet
12.30 Nowy - komedia, Polska 1969, reż. Jerzy Ziamik
13.55 Kosmiczne projekcje 3000 - komedia SF, USA 1996, reż. Jim Mallon, wyk. Michael J. Nelson
15.15 Strażnik Teksasu - próba ognia -film sensacyjny, USA 2005, reż. Aaron Norris
16.55 Jestem przy tobie - melodramat, Indie 2004, reż. Farah Khan
20.00 Łapu Capu - chochliki telewizyjne
20.10 Simpsonowie (9)-serial anim.
20.35 Nie przegap - magazyn informacyjny
20.45 Łapu Capu - chochliki telewizyjne
20.50 Minisport + - newsy sportowe
21.00 Premiera: Joey 2 (22) - serial komediowy
21.30 Premiera: Przez 24 godziny 4 (17) - serial sensacyjny
22.20 Złodziej (3) - serial sensacyjny
23.50 Obłęd - thriller, USA/Niemcy 2005, reż. John Maybury, wyk. Adrien Brody, Keira Knightley, Kelly Lynch, Daniel Craig
01.35 Zatopieni - film sensacyjny, Wielka Brytania/Bułgaria 2005, reż. Anthony Hickox
03.10 Gorączka - dramat obyaajowy, Polska 1980, reż. Agnieszka Holland, wyk. Adam Ferency

Canal + Film
8:30    Fantastyczna czwórka Film SF
10:15    Deser: Nic wielkiego Film krótkometrażowy
10:30    Bardzo długa podróż poślubna Komedia
12:00    Diabelski młyn Dla dzieci
12:35    Minisport + Wiadomości
12:45    Łapu capu Media
12:50    Nie przegap Zapowiedź programu
13:00    Wszystko zostaje w rodzinie Komedia
14:40    Na ratunek Milly Dramat
16:05    Ujarzmić piekło Film sensacyjny
18:05    Ja, Irena i ja Komedia
20:00    Transporter II Film sensacyjny
21:25    Ten dzień powrócił Thriller
22:55    Joey Serial komediowy
23:20    Przez 24 godziny Serial sensacyjny
0:05    Tajemniczy samuraj Serial rysunkowy
0:30    Dublerzy Komedia
2:25    Zejście Horror

HBO
06.30 Ty i ja - komedia romantyczna, Francja 2006, reż. Julie Lopes-Curval, wyk. Marion Cotillard
08.00 Rocket Man - komedia, USA 1997, reż. Stuart Gillard
09.35 Raj odzyskany - dramat obyczajowy, USA 1991, reż. Mary Agnes Donoghue
11.25 Drugie wcielenie - komediodramat, USA 2002, reż. Joey Travolta, wyk. Lee Majors
13.00 Take That - koncert
13.55 Moja bar miewa - komedia obyczajowa, USA 2006, reż. Scott Marshall, wyk. Daryl Sabara
15.25 Rekin i Lava - film sensacyjny USA 2005, reż. Robert Rodriguez
16.55 Kontrakt przedmałżeński - komedia romantyczna, USA 2004, reż. Shiraz Jafri, wyk. Lisa Ray
18.30 Garbi superbryka - komedia przygodowa, USA 2005, reż. AnI gela Robinson
20.10 Premiera: Płotka - dramat, Australia 2005, reż. Rowan Woods, wyk. Cate Blanchett, Noni Hazlehurst, Martin Henderson
22.00 6. Batalion - dramat wojenny, USA/Australia 2005, reż. John Dahl, wyk. Benjamin Bratt, James Franco, Connie Nielsen
00.10 Deuce Bigalow: Boski żigolo w Europie - komedia, USA 2005, reż. Mike Bigelow
01.30 Zauroczony - komedia romantyczna, USA 2006, reż. Jim Wilson
03.05 Księga rekordów Szutki - film dokumentalny, Serbia i Czamogóra/Czechy, reż. Aleksandar Manić
04.30 Kontrakt przedmałżeński - komedia romantyczna, USA 2004, reż. Shiraz Jafri, wyk. Lisa Ray

HBO 2    
06:30 Uśmiech losu 
08:20 Piękne mleczarki 
09:50 Bobby - najwierniejszy z psów 
11:35 Gra w różowe 
13:05 Szatański plan doktora Fu Manchu 
14:45 Prosto z zoo do Afryki 
16:15 Dishdogz 
17:45 Kids in America 
19:15 Zupełnie jak miłość 
21:00 Wykiwać klawisza
22:50 HBO NA STOJAKA! Gdzie diabeł nie może odc. 3
23:20 Tajemnica przeszłości 
00:55 Milion za noc 
02:15 Wspólne zdjęcie 
03:45 Na planie 
04:20 W cieniu matki 

HBO Comedy
10:00    Salon piękności
11:45    Narzeczony z nieba
13:25    Cyfrowy flirt
15:05    Salon piękności
16:50    Narzeczony z nieba
18:35    Cyfrowy flirt
20:00    Trawka, odc. 9
20:30    Statyści II, odc. 2
21:00    Be Cool
23:00    W krzywym zwierciadle: Poszukiwacze złota
00:25    Trawka, odc. 9
00:55    Hitch: Najlepszy doradca przeciętnego faceta

Cinemax
6:00    Nieczyste zagranie Komedia
7:55    Szansa dla karierowicza Komedia
9:20    Kawa z gwiazdami Program kulturalny
9:45    Bunt na Bounty Inne
11:55    Piękna i drań Dramat
13:35    Widziałem, jak zginął Ben Barka Dramat
15:15    Terje Pitbull Komedia
16:40    Najlepsze w Hollywood - Aktorki oskarowe Program kulturalny
17:05    Szansa dla karierowicza Komedia
18:30    Moje życie to film Komedia
20:00    Star Trek III: W poszukiwaniu Spocka Film SF
22:00    Nieczyste zagranie Komedia
23:55    W mroku Thriller
2:00    Więzienie pełne namiętności Film erotyczny
3:25    Kochanica Francuza Dramat

Cinemax 2
6:00    Tate - mały geniusz Film obyczajowy
7:40    Dobre chęci Dramat
10:40    Zatracić się w Paryżu Film obyczajowy
12:05    W blasku Hollywood Program kulturalny
12:30    Dzieci Komedia
14:00    Piękny dzień Dramat
15:35    Najlepsze w Hollywood - Komedie romantyczne Program kulturalny
16:05    Tate - mały geniusz Film obyczajowy
17:45    Bunt na Bounty Inne
20:00    Piękna i drań Dramat
22:00    Skradzione dzieciństwo Dramat
23:35    Porozmawiajmy o kobietach Dramat
1:10    Machuca Film obyczajowy
3:10    Boże, błogosław Amerykę Dramat

Hyper
21:00    Full Metal Alchemist Serial rysunkowy
21:30    Ściągawki Informacje
21:45    Replay Informacje
22:00    Game Factory Informacje
22:15    Making of "Ghost Rider" Reportaż
22:30    Klipy Informacje
23:00    Game Play Informacje
23:15    Full Metal Alchemist Serial rysunkowy
23:45    Klipy Informacje
0:00    Hyper Classic Informacje
0:30    Klipy Informacje

Discovery Channel
06:00 Największe z największych - serial dokumentalny
07:00 Zwariowane wyścigi (5) - serial dokumentalny
08:00 Brainiac (5) - serial dokumentalny
09:00 Amerykański hot-rod (3) - serial dokumentalny
10:00 Prawda czy fałsz pogromcy mitów - serial dokumentalny
11:00 Fani czterech kółek (1) - serial dokumentalny
11:30 Fani czterech kółek (2) - serial dokumentalny
12:00 Największe z największych - serial dokumentalny
13:00 Zwariowane wyścigi (5) - serial dokumentalny
14:00 Brainiac (5) - serial dokumentalny
15:00 Jak to jest zrobione? (36) - serial dokumentalny
15:30 Jak to jest zrobione? (48) - serial dokumentalny
16:00 Superjazda - serial dokumentalny
17:00 Fani czterech kółek (1) - serial dokumentalny
17:30 Fani czterech kółek (2) - serial dokumentalny
18:00 Amerykański chopper - serial dokumentalny
19:00 Prawda czy fałsz pogromcy mitów - serial dokumentalny
20:00 Jak to jest zrobione? (37) - serial dokumentalny
20:30 Jak to jest zrobione? (49) - serial dokumentalny
21:00 Godzina zero - serial dokumentalny
22:00 Z akt FBI - serial dokumentalny
23:00 Auto dla każdego - serial dokumentalny
00:00 Zwykłe rzeczy niezwykłe wynalazki - serial dokumentalny
00:30 Zwykłe rzeczy niezwykłe wynalazki - serial dokumentalny
01:00 Inżynieria ekstremalna - serial dokumentalny
02:00 Superjazda - serial dokumentalny
03:00 Amerykański hot-rod (1) - serial dokumentalny
04:00 Prawda czy fałsz pogromcy mitów - serial dokumentalny
05:00 Fani czterech kółek (1) - serial dokumentalny
05:30 Fani czterech kółek (2) - serial dokumentalny

Discovery Civilisation
09:00 Siedem cudów starożytnego Egiptu - film dokumentalny
09:55 Niewyjaśnione historie - serial dokumentalny
10:50 Wiek wojen (9) - serial dokumentalny
11:45 Pola bitew (1) - serial dokumentalny
12:40 Detektywi na polu bitwy - serial dokumentalny
13:35 Łowcy duchów - serial dokumentalny
14:05 Wiek wojen (9) - serial dokumentalny
15:00 Siedem cudów starożytnego Egiptu - film dokumentalny
15:55 Niewyjaśnione historie - serial dokumentalny
16:50 Wiek wojen (9) - serial dokumentalny
17:45 Pola bitew (1) - serial dokumentalny
18:40 Detektywi na polu bitwy - serial dokumentalny
19:35 Łowcy duchów - serial dokumentalny
20:05 Wiek wojen (9) - serial dokumentalny
21:00 Siedem cudów starożytnego Egiptu - film dokumentalny
21:55 Niewyjaśnione historie - serial dokumentalny
22:50 Wiek wojen (9) - serial dokumentalny
23:45 Pola bitew (1) - serial dokumentalny
00:40 Detektywi na polu bitwy - serial dokumentalny
01:35 Łowcy duchów - serial dokumentalny
02:05 Wiek wojen (9) - serial dokumentalny

Discovery Science
09:00 Człowiek, który przetrwa wszystko - serial dokumentalny
09:55 Robotica - serial dokumentalny
10:45 Jak to zbudowano? - serial dokumentalny
11:10 Planeta dinozaurów - serial dokumentalny
12:00 Latające maszyny braci Wright - film dokumentalny
12:50 Robotica - serial dokumentalny
13:40 Jak to zbudowano? - serial dokumentalny
14:10 Słoneczne imperium - serial dokumentalny
15:00 Człowiek, który przetrwa wszystko - serial dokumentalny
15:55 Robotica - serial dokumentalny
16:45 Jak to zbudowano? - serial dokumentalny
17:10 Planeta dinozaurów - serial dokumentalny
18:00 Wiatr w żaglach (5) - serial dokumentalny
18:25 Wiatr w żaglach (6) - serial dokumentalny
18:50 Wielka niewiadoma (3) - serial dokumentalny
19:15 Wynalazcy - serial dokumentalny
19:40 Jak to zbudowano? - serial dokumentalny
20:10 Człowiek i jego rakieta - film dokumentalny
21:00 Zadziwiająca Ziemia - serial dokumentalny
21:55 Wielka niewiadoma (3) - serial dokumentalny
22:20 Wynalazcy - serial dokumentalny
22:45 Jak to zbudowano? - serial dokumentalny
23:10 Jurassica
00:00 Wiatr w żaglach (5) - serial dokumentalny
00:25 Wiatr w żaglach (6) - serial dokumentalny
00:50 Wielka niewiadoma (3) - serial dokumentalny
01:15 Wynalazcy - serial dokumentalny
01:40 Jak to zbudowano? - serial dokumentalny
02:10 Człowiek i jego rakieta - film dokumentalny
03:00 Zadziwiająca Ziemia - serial dokumentalny
03:55 Wielka niewiadoma (3) - serial dokumentalny
04:20 Wynalazcy - serial dokumentalny
04:45 Jak to zbudowano? - serial dokumentalny
05:10 Jurassica
06:00 Latające maszyny braci Wright - film dokumentalny
06:50 Robotica - serial dokumentalny
07:40 Jak to zbudowano? - serial dokumentalny
08:10 Słoneczne imperium - serial dokumentalny

Discovery Travel and Living
09:00 Wielkie projekty - serial dokumentalny
09:55 Wielka wyprawa Europa Wschodnia - serial dokumentalny
10:20 Na szlaku - przyroda i podróże. dokumentacja
10:50 Lonely Planet: Wielkie miasta - portret miasta
11:45 Zagubiony w lesie (8) - serial dokumentalny
12:10 Ulice świata - film dokumentalny
12:40 Podróże na chybił trafił po USA (9) - państwa i ludzie
13:05 Koleje z dawnych lat - serial dokumentalny
13:35 Klub wędkarski Buena Vista (3)
14:05 Lonely Planet: Wielkie miasta - portret miasta
15:00 Wielkie projekty - serial dokumentalny
15:55 Wielka wyprawa Europa Wschodnia - serial dokumentalny
16:20 Na szlaku - przyroda i podróże. dokumentacja
16:50 Lonely Planet: Wielkie miasta - portret miasta
17:45 Zagubiony w lesie (8) - serial dokumentalny
18:10 Ulice świata - film dokumentalny
18:40 Podróże na chybił trafił po USA (9) - państwa i ludzie
19:05 Koleje z dawnych lat - serial dokumentalny
19:35 Klub wędkarski Buena Vista (3)
20:05 Lonely Planet: Wielkie miasta - portret miasta
21:00 Wielkie projekty - serial dokumentalny
21:55 Wielka wyprawa Europa Wschodnia - serial dokumentalny
22:20 Na szlaku - przyroda i podróże. dokumentacja
22:50 Wyprawy na krańce Ziemi - przyroda i podróże. dokumentacja
23:45 Przygoda z golfem - państwa i ludzie
00:10 Przygoda z golfem - państwa i ludzie
00:40 Podróże na chybił trafił po USA (10) - państwa i ludzie
01:05 Koleje z dawnych lat - serial dokumentalny
01:35 Klub wędkarski Buena Vista (4)
02:05 Wyprawy na krańce Ziemi - przyroda i podróże. dokumentacja

Animal Planet
06:00 Łowca krokodyli - zwierzęta
07:00 Niezwykłe zdolności naszych ulubieńców - zwierzęta
07:30 Najzabawniejsze zwierzęta świata (23) - zwierzęta
08:00 Życie ssaków - zwierzęta
09:00 Na pomoc zwierzętom (93) - zwierzęta
09:30 Na ratunek przyrodzie (9) - zwierzęta
10:00 Małe zoo walczy! - zwierzęta
11:00 Policja dla zwierząt w Detroit - zwierzęta
12:00 Dziobem i pazurem - zwierzęta
13:00 Życie ssaków - zwierzęta
14:00 Dziwaczne stworzenia - zwierzęta
15:00 Niebezpieczne spotkania - zwierzęta
15:30 Niebezpieczne spotkania - zwierzęta
16:00 Łowca krokodyli - zwierzęta
17:00 Policja dla zwierząt w Houston (15) - zwierzęta
18:00 Na pomoc zwierzętom (94) - zwierzęta
18:30 Rezydencja surykatek 2 (9) - zwierzęta
19:00 Życie ssaków - zwierzęta
20:00 RSPCA: Na ratunek (3) - zwierzęta
20:30 RSPCA: Na ratunek (4) - zwierzęta
21:00 Na posterunku (2) - zwierzęta
22:00 Policja dla zwierząt w Detroit - zwierzęta
23:00 Na posterunku - zwierzęta
23:30 Pogotowie dla zwierząt (2) - zwierzęta
00:00 Steve Irwin i weterynarze XXI wieku - zwierzęta
01:00 RSPCA: Na ratunek (3) - zwierzęta
01:30 RSPCA: Na ratunek (4) - zwierzęta
02:00 Na posterunku (2) - zwierzęta
03:00 Życie ssaków - zwierzęta
04:00 Policja dla zwierząt w Houston (15) - zwierzęta
05:00 Policja dla zwierząt w Detroit - zwierzęta

National Geographic Channel
08:00 Pingwinki małe - zwierzęta
09:00 Niebezpieczne spotkania - serial dokumentalny
10:00 Na krawędzi - serial dokumentalny
11:00 Czysta nauka - serial dokumentalny
12:00 Niezwykłe ujęcia (4) - serial dokumentalny
12:30 I co wy na to? (9) - serial dokumentalny
13:00 Pingwinki małe - zwierzęta
14:00 Niebezpieczne spotkania - serial dokumentalny
15:00 Na krawędzi - serial dokumentalny
16:00 Poskramiacze węży - serial dokumentalny
16:30 Ogólne szaleństwo (4) - serial dokumentalny
17:00 Być stworzeniem - serial dokumentalny
18:00 Czołowe zderzenie w powietrzu - film dokumentalny
19:00 Pingwinki małe - zwierzęta
20:00 Bitwa lotniczych gigantów (1) - serial dokumentalny
21:00 Niebezpieczne spotkania - serial dokumentalny
22:00 Na krawędzi - serial dokumentalny
23:00 I co wy na to? (7) - serial dokumentalny
23:30 I co wy na to? (8) - serial dokumentalny
00:00 Niebezpieczne spotkania - serial dokumentalny
01:00 Na krawędzi - serial dokumentalny

Travel Channel
08:00 Jules Sylvester i jego szalone przygody - turystyka
09:00 Przewodnik turystyczny - turystyka
10:00 Świat Graingera - turystyka
11:00 Obieżyświat - turystyka
12:00 Wkrótce otwarcie! - turystyka
12:30 Odległe lądy - turystyka
13:00 Wkrótce otwarcie! - turystyka
13:30 Żyłka podróżnicza - turystyka
14:00 Turysta - turystyka
14:30 Travel 2007 - turystyka
15:00 Obieżyświat - turystyka
16:00 Wszerz i wzdłuż - turystyka
16:30 Smak Kalifornii - turystyka
17:00 Floyd z korkociągiem - turystyka
17:30 Spragniony podróżnik - turystyka
18:00 Najciekawsze podróże - turystyka
19:00 Na rozdrożach Azji - turystyka
19:30 Travel 2007 - turystyka
20:00 Metropolie (2) - turystyka
20:30 Poszukiwacze przygód - turystyka
21:00 Pionierzy nadziei - turystyka
22:00 Obieżyświat - turystyka
23:00 Śródziemnomorskie wędrówki - turystyka
23:30 Opowieści - turystyka
00:00 Sięgając po horyzont - turystyka
01:00 Obieżyświat - turystyka

Planete
06:45 Przemilczane historie lotnicze (2/9) - serial dokumentalny
07:45 Opiekunowie niezwykłych gatunków (30/39) - serial dokumentalny
08:15 Frank Whittle pionier napędu odrzutowego - film dokumentalny
09:10 Opiekunowie niezwykłych gatunków (22/39) - serial dokumentalny
09:40 Opiekunowie niezwykłych gatunków (23/39) - serial dokumentalny
10:10 Opiekunowie niezwykłych gatunków (24/39) - serial dokumentalny
10:40 Opiekunowie niezwykłych gatunków (25/39) - serial dokumentalny
11:10 Opiekunowie niezwykłych gatunków (26/39) - serial dokumentalny
11:40 Znakomitości (8/19) - serial dokumentalny
12:25 Opiekunowie niezwykłych gatunków (20/39) - serial dokumentalny
12:55 2000 lat chrześcijaństwa (6/13) - film dokumentalny
13:45 Znakomitości (4/19) - serial dokumentalny
14:35 Proces nigeryjskich uchodźców - film dokumentalny
16:15 Mój świat tańca (7/13) - serial dokumentalny
16:50 Agencja (6/7) - serial dokumentalny
17:20 Opiekunowie niezwykłych gatunków (15/39) - serial dokumentalny
17:55 Psy na zamówienie - film dokumentalny
18:45 Operoterapia - film dokumentalny
19:45 Podróże w przestrzeni (3/11) - serial dokumentalny
20:15 Przyjaciele zwierząt (5/26) - serial dokumentalny
20:45 2000 lat chrześcijaństwa (11/13) - film dokumentalny
21:45 2000 lat chrześcijaństwa (12/13) - film dokumentalny
22:40 Trudna wiara - film dokumentalny
00:15 Wojenna młodość - film dokumentalny
01:15 Agencja (1/7) - serial dokumentalny
01:40 Na krawędzi bankructwa (5/10) - serial dokumentalny
02:10 Na krawędzi bankructwa (6/10) - serial dokumentalny
02:40 Opiekunowie niezwykłych gatunków (10/39) - serial dokumentalny

Zone Reality
06:00 Przechytrzyć śmierć - serial dokumentalny
06:25 Przechytrzyć śmierć - serial dokumentalny
06:50 Przechytrzyć śmierć - serial dokumentalny
07:15 Istne szaleństwo - serial dokumentalny
07:40 Istne szaleństwo - serial dokumentalny
08:05 Istne szaleństwo - serial dokumentalny
08:30 Sekrety Las Vegas - film dokumentalny
09:25 Nieujarzmiona pogoda - serial dokumentalny
10:15 Zwierzęce pogotowie - serial dokumentalny
10:40 Zwierzęce cuda - film dokumentalny
11:30 Powiedz mi kim jesteś - film dokumentalny
12:20 Przechytrzyć śmierć - serial dokumentalny
12:45 Przechytrzyć śmierć - serial dokumentalny
13:10 Przechytrzyć śmierć - serial dokumentalny
13:35 Istne szaleństwo - serial dokumentalny
14:00 Istne szaleństwo - serial dokumentalny
14:25 Istne szaleństwo - serial dokumentalny
14:50 Sekrety Las Vegas - film dokumentalny
15:40 Zwierzęce pogotowie - serial dokumentalny
16:10 Zwierzęce cuda - film dokumentalny
17:00 Nieujarzmiona pogoda - serial dokumentalny
18:00 Plażowy patrol - reportaż
18:30 Plażowy patrol - reportaż
19:00 Powiedz mi kim jesteś - film dokumentalny
20:00 Cwana pułapka - serial dokumentalny
21:00 Zdrada - serial dokumentalny
22:00 Zdrada - serial dokumentalny
23:00 Zadziwiający świat - serial dokumentalny
00:00 72 godziny - serial dokumentalny
00:25 72 godziny - serial dokumentalny
00:50 Rekruci na życzenie - serial dokumentalny
01:40 Zdrada - serial dokumentalny
02:30 Zadziwiający świat - serial dokumentalny
03:20 Powiedz mi kim jesteś - film dokumentalny
04:10 Cwana pułapka - serial dokumentalny
05:00 Oko za oko - serial dokumentalny
05:30 Oko za oko - serial dokumentalny

Polonia 1
06:35 Maco (1) - bajka dla dzieci
08:10 Top shop
19:50 Namiętności (112/160) - telenowela, Argentyna 1988
20:45 Powrót na Battan - film wojenny, USA 1945
22:25 Świat jest piękny - film dokumentalny
22:45 Zaniedbywana Mężatka - erotyka
23:00 Polskie foki - erotyka
23:35 Ania - erotyka
23:40 News - erotyka
23:50 Amore TV - erotyka
00:00 Turbo Sex Hotel - erotyka
00:10 Erotyczne sensacje - erotyka
00:30 Kasia - erotyka
00:35 Maksymalne perwersje - erotyka
00:45 Reflex - erotyka
00:55 Erotyczna giełda - erotyka
01:10 Ogłoszeniatowarzyskie.pl - erotyka
01:25 Sex Hotel - erotyka
01:45 Zaniedbywana Mężatka - erotyka
02:00 Night Shop - erotyka
02:10 Foki Ewa - erotyka
02:30 Night Shop - erotyka
02:40 Oferty towarzyskie - erotyka
03:00 Sex Hotel - erotyka
03:20 Night Shop - erotyka

Polsat 2
07:35 VIP (156)
08:00 Żeński rozmiar (19) - talk show
08:30 Wydarzenia
09:00 Interwencja (834)
09:20 Samo życie (654) - serial obyczajowy, Polska 2006
10:00 Gra w ciemno (223) - teleturniej
10:40 Graczykowie Buła i spóła (92) - serial komediowy, Polska 2002
11:05 Interwencja (834)
11:30 Wydarzenia
12:00 Pierwsza miłość (453) - serial obyczajowy, Polska 2007
12:35 Eureko, ja to wiem! (25) - teleturniej
13:20 Co z tą Polską? (102) - program publicystyczny
14:10 Interwencja (834)
14:30 Zerwane więzi (60) - talk show
15:30 VIP (156)
16:00 Żeński rozmiar (19) - talk show
16:30 Wydarzenia
16:55 Interwencja (834)
17:15 Samo życie (654) - serial obyczajowy, Polska 2006
17:50 Gra w ciemno (223) - teleturniej
18:45 Graczykowie Buła i spóła (92) - serial komediowy, Polska 2002
19:10 Interwencja (834)
19:30 Wydarzenia
20:00 Pierwsza miłość (453) - serial obyczajowy, Polska 2007
20:35 Eureko, ja to wiem! (25) - teleturniej
21:20 Co z tą Polską? (102) - program publicystyczny
22:10 Interwencja (834)
22:30 Zerwane więzi (60) - talk show
23:30 VIP (156)
00:00 Żeński rozmiar (19) - talk show
00:30 Interwencja (835)
00:55 Rodzina zastępcza plus (236) - serial komediowy, Polska 2006
01:35 Daleko od noszy (99) - serial komediowy, Polska 2006
02:00 Wydarzenia
02:30 Gra w ciemno (224) - teleturniej
03:15 Oblicza Ameryki (292) - program dokumentalny
04:00 Pierwsza miłość (454) - serial obyczajowy, Polska 2007
04:40 Interwencja (835)
05:05 Kuba Wojewódzki (90) - talk show
06:00 Świat według Kiepskich (227) - serial komediowy, Polska 2005
06:30 Czego się boją faceci, czyli seks w mniejszym mieście (23) - serial komediowy, Polska 2004

TMT
05:00 Bajeczna pora - magazyn filmów animowanych
08:00 Muzyczne pobudzenie - magazyn muzyczny
08:15 Świat fitnessu
08:45 Muzyczne pobudzenie - magazyn muzyczny
09:00 Telezakupy
10:00 Hobbissimo: Kuchnia smaku
10:30 Pory roku
11:00 W dobrej formie: Kwadrans zdrowia i urody
11:30 Na czasie - magazyn muzyczny
12:00 Bajeczna pora - magazyn filmów animowanych
15:00 Mocna jazda
15:30 Autoklub
16:00 Godzina sportu w TMT - magazyn sportowy
17:00 Eskapady TMT: Polskie szlaki
19:00 TMT nocą: Muzyczny salon 2 - rozrywka
19:30 Hit & Bit: TMT Klip - magazyn muzyczny
20:00 The Colors - koncert
21:00 W telesieci
23:00 TMT nocą: Jesteśmy z tej samej gliny
23:30 Filmy animowane dla dorosłych - film animowany
00:00 Z archiwum TMT: Noc z TMT - rozrywka
01:00 TMT nocą: Muzyczny salon 2 - rozrywka
01:30 Nocne klipy - rozrywka
02:00 Telezakupy
03:00 Muzyczny Trance Vision - program muzyczny

MTV
06:00 Starter - magazyn muzyczny
07:00 Laguna Beach - reality show
08:00 Pimp My Ride
08:30 MTV Dismissed - randka w ciemno
09:00 Odliczanka - program muzyczny
10:00 MTV Kofeina - magazyn muzyczny
12:00 Lunch Box - magazyn muzyczny
13:00 Rob & Big - reality show
13:30 Popcorn - magazyn filmowy
14:00 Co ty na to, tato? - program dokumentalny
14:30 MTV Maxxx Hits - program muzyczny
15:30 Klasa MTV - rozrywka
16:00 Pimp My Ride
16:30 Penetratorzy - rozrywka
17:00 Date my mom - randka w ciemno
17:30 The Real World vs Road Rules - reality show
18:00 The Real World vs Road Rules - reality show
18:30 Najlepsze programy ze światowej oferty MTV - program muzyczny
19:00 Supersłodkie urodziny - rozrywka
19:30 Supersłodkie urodziny - rozrywka
20:00 Iquiz - rozrywka
21:00 Zakład - rozrywka
21:30 Bam's Unholy Union - reality show
22:00 South Park - serial animowany
22:30 Happy Tree Friends - serial animowany
23:00 Przerysowani - serial animowany
23:30 MTV Player - interaktywny program rozrywkowy
00:00 Wild Boyz - rozrywka
00:30 Chcę mieć znaną twarz - program dokumentalny
01:00 Bezsenność z MTV - program muzyczny

VH1
06:00 Espresso - magazyn muzyczny
10:00 VH1 Greatest Hits - magazyn muzyczny
11:00 Meet The Barkers - reality show
11:30 All Access - muzyka. dokument
12:00 Polonez - magazyn muzyczny
13:00 So 80's - program muzyczny
13:30 Smells like 90's - magazyn muzyczny
14:00 3 z 1 - program muzyczny
14:30 VH1 Hits - magazyn muzyczny
15:00 Wczoraj i dziś - magazyn muzyczny
16:00 Pop lista - program muzyczny
17:00 Smells like 90's - magazyn muzyczny
18:00 Best of charts - magazyn muzyczny
19:00 Na temat - program muzyczny
20:00 Nierandkowi - rozrywka
20:30 MTV za kulisami teledysku - muzyka. dokument
21:00 W domu u... - rozrywka
21:30 Moja muzyka - magazyn muzyczny
22:30 Rock Ballads - rock + pop
23:30 Daria - serial animowany
00:00 Chill Out - program muzyczny
01:00 VH1 Hits - magazyn muzyczny
04:00 Chillout - magazyn muzyczny

MTV 2
06:00 Spanking New Music - rock + pop
06:15 100% MTV2 - rock + pop
07:00 The Rock: Top 10 - rock + pop
08:00 The Red Button Chart - rock + pop
09:00 NME Chart Show - rock + pop
10:00 Spanking New Music - rock + pop
10:15 100% MTV2 - rock + pop
11:00 Spanking New Music - rock + pop
11:15 100% MTV2 - rock + pop
12:00 The Rock: Top 10 - rock + pop
13:00 Spanking New Music - rock + pop
13:15 100% MTV2 - rock + pop
14:00 Spanking New Music - rock + pop
14:15 100% MTV2 - rock + pop
15:00 Spanking New Music - rock + pop
15:15 100% MTV2 - rock + pop
16:00 TXT, Drugs N Rock N Roll - rock + pop
17:00 The Red Button Chart - rock + pop
18:00 The Rock: Top 10 - rock + pop
18:45 Spanking New Music - rock + pop
19:00 NME Chart Show - rock + pop
20:00 Spanking New Music - rock + pop
20:15 100% MTV2 - rock + pop
21:00 LCD Soundsystem Takeover - rock + pop
22:00 Spanking New Music ... - rock + pop
23:00 The Red Button Chart - rock + pop
00:00 The Indie Mixtape - rock + pop
01:00 120 Minutes - rock + pop
03:00 MTV2: Commercial Free - entertainment

VIVA Polska
06:00 Planet VIVA - magazyn muzyczny
09:30 O Co Kaman Short - magazyn muzyczny
09:40 Planet VIVA - magazyn muzyczny
10:30 Tom Kultury - magazyn kulturalny
10:40 Planet VIVA - magazyn muzyczny
11:00 Kocha, nie kocha - magazyn muzyczny
11:30 Parot - magazyn muzyczny
12:00 Zajefajnick - magazyn muzyczny
12:30 Rendez-Vous - rozrywka
12:40 Kocha, nie kocha - magazyn muzyczny
13:00 Parot - magazyn muzyczny
13:30 Sobotwór - magazyn muzyczny
14:00 Tom Kultury - magazyn kulturalny
14:10 Planet VIVA - magazyn muzyczny
15:00 In & Out - magazyn muzyczny
15:50 Tom Kultury - magazyn kulturalny
16:00 VIVAMAT - magazyn muzyczny
17:00 Eurotop - magazyn muzyczny
17:50 Rendez-Vous - rozrywka
18:00 Parot - magazyn muzyczny
18:30 Sobotwór - magazyn muzyczny
19:00 Kocha, nie kocha - magazyn muzyczny
19:30 Zajefajnick - magazyn muzyczny
19:50 Tom Kultury - magazyn kulturalny
20:00 Shibuya - program muzyczny
20:30 Planet VIVA - magazyn muzyczny
21:30 O Co Kaman Short - magazyn muzyczny
21:40 Planet VIVA - magazyn muzyczny
22:00 Net Charts - magazyn muzyczny
22:50 Rendez-Vous - rozrywka
23:00 Kocha, nie kocha Extreme - magazyn muzyczny
23:30 Parot Extreme - program muzyczny
00:00 Hitbuster - magazyn muzyczny
01:00 Nightrider - program muzyczny

Zone Romantica
06:00 Amor Amor: Tak jak w kinie (218) - telenowela, Meksyk 2001
07:00 Amor Amor: Perła (97) - telenowela, Meksyk 1998
08:00 Premiere: Dlaczego właśnie ja! (12) - telenowela, Kolumbia 2006
09:00 Śnię o twej miłości (49) - telenowela, Wenezuela 2006
10:00 Premiere: Miłość na sprzedaż (45) - telenowela, USA 2006
11:00 Amor Amor: Fortuna i miłość (146) - telenowela, Argentyna 2002
12:00 Amor Amor: Perła (97) - telenowela, Meksyk 1998
13:00 Premiere: Dlaczego właśnie ja! (12) - telenowela, Kolumbia 2006
14:00 Śnię o twej miłości (49) - telenowela, Wenezuela 2006
15:00 Premiere: Miłość na sprzedaż (45) - telenowela, USA 2006
16:00 Premiere: Dlaczego właśnie ja! (12) - telenowela, Kolumbia 2006
17:00 Amor Amor: Fortuna i miłość (146) - telenowela, Argentyna 2002
18:00 Śnię o twej miłości (49) - telenowela, Wenezuela 2006
19:00 Premiere: Miłość na sprzedaż (45) - telenowela, USA 2006
20:00 Amor Amor: Tak jak w kinie (218) - telenowela, Meksyk 2001
21:00 Premiere: Dlaczego właśnie ja! (12) - telenowela, Kolumbia 2006
22:00 Śnię o twej miłości (49) - telenowela, Wenezuela 2006
23:00 Amor Amor: Perła (97) - telenowela, Meksyk 1998
00:00 Latino Nights: Anita (12) - telenowela, Brazylia 2001
01:00 Premiere: Miłość na sprzedaż (45) - telenowela, USA 2006
01:50 Amor Amor: Fortuna i miłość (146) - telenowela, Argentyna 2002
02:40 Amor Amor: Perła (97) - telenowela, Meksyk 1998
03:30 Amor Amor: Tak jak w kinie (217) - telenowela, Meksyk 2001
04:20 Amor Amor: Tak jak w kinie (218) - telenowela, Meksyk 2001
05:10 Amor Amor: Fortuna i miłość (146) - telenowela, Argentyna 2002

TVN 24
05:30 Powitanie poranka TVN 24
05:45 Skrót informacji
06:00 Serwis informacyjny
06:15 Skrót informacji
06:30 Serwis informacyjny
06:45 Skrót informacji
07:00 Serwis informacyjny
07:15 Skrót informacji
07:25 Biznes
07:30 Serwis informacyjny
07:45 Skrót informacji
08:00 Serwis informacyjny
08:10 Rozmowa poranka - wywiad
08:15 Skrót informacji
08:30 Serwis informacyjny
08:45 Szkło kontaktowe skrót - program publicystyczny
09:00 Serwis informacyjny
09:10 Gość poranny - wywiad
09:30 Serwis informacyjny
09:45 Skrót informacji
09:50 Przegląd wydarzeń zagranicznych
10:00 Serwis informacyjny dzień na żywo
10:15 Serwis sportowy
10:30 Serwis informacyjny
10:45 Serwis biznesowy
11:00 Serwis informacyjny
11:15 Serwis sportowy
11:30 Serwis informacyjny
11:45 Serwis biznesowy
12:00 Serwis informacyjny
12:15 Serwis sportowy
12:30 Serwis informacyjny
12:45 Serwis biznesowy
13:00 Serwis informacyjny
13:15 Serwis sportowy
13:30 Serwis informacyjny
13:45 Serwis biznesowy
14:00 Serwis informacyjny
14:15 Serwis sportowy
14:30 Serwis informacyjny
14:45 Serwis biznesowy
15:00 Serwis informacyjny
15:15 Serwis sportowy
15:20 InterNET 24
15:30 Serwis informacyjny
15:45 Serwis biznesowy
16:00 Bilans dnia
16:20 InterNET 24
16:30 Raport popołudniowy
17:10 Prosto z Polski
17:30 24 godziny
18:30 Serwis informacyjny
18:40 Skaner polityczny
19:00 Fakty, ludzie, pieniądze wieczór
20:00 Kropka nad i - program publicystyczny
20:30 Raport wieczorny
21:00 24 godziny
22:00 Szkło kontaktowe - program publicystyczny
23:00 Serwis informacyjny
23:10 Bilans dnia
23:30 Serwis informacyjny podsumowanie dnia
00:00 Skrót informacji powtórki
00:05 Kropka nad i - program publicystyczny
00:30 Skrót informacji
00:40 Skaner polityczny
01:00 Serwis informacyjny podsumowanie dnia
01:30 24 godziny
02:30 Szkło kontaktowe - program publicystyczny
03:30 Skrót informacji
03:35 Bilans
04:00 Serwis informacyjny podsumowanie dnia
04:30 24 godziny

Zone Club
06:00 Szkoła jogi (40) - gimnastyka
06:25 Ćwiczenia na Karaibach (40) - fitness
06:55 Sobota w kuchni (48)
07:20 Mama na pełny etat (15)
07:45 Tajemnice ogrodów (7) - rośliny
08:10 Areszt domowy (15)
08:35 Ekstremalne metamorfozy (31)
09:35 Stylowe miejsca (11)
10:00 Stylowe miejsca (12)
10:25 10 lat mniej (1)
10:55 Dziewczyny z Glamour'a (2) - lifestyle
11:25 Strażnicy mody (7)
11:55 Strażnicy mody (8)
12:25 Randka na czas (46) - randka w ciemno
12:55 E-miłość (27)
13:20 E-miłość (28)
13:45 Sobota w kuchni (47)
14:10 Areszt domowy (17)
14:35 Poradnik Tany Byron (57)
15:30 Jeden świat - film dokumentalny
16:30 Panna młoda księżniczka czy potwór (6) - serial dokumentalny
17:30 Zmień swój styl (1)
18:30 Matka Teresa z Kalkuty - film dokumentalny
19:30 Areszt domowy (6)
20:00 Udawacze (37) - rozrywka
21:00 Ekstremalne metamorfozy (31)
22:00 Potyczki Jerry'ego Springera (171) - talk show
22:50 Udawacze (9) - rozrywka
23:40 Porozmawiajmy o seksie (9)
00:30 Dziewczyny bez pary (8) - real tv
01:20 Potyczki Jerry'ego Springera (171) - talk show
02:05 Porozmawiajmy o seksie (32)
03:00 Nawiedzone domy (2) - opowieści niesamowite
04:00 Mężczyźni o sobie (12)
04:30 Pogromcy duchów w spódniczkach (8) - rozrywka
05:00 E-miłość (39)
05:30 Strażnicy mody (3)

Extreme Sports Channel
06:00 Cactus Garden (11) - sporty ekstremalne
06:30 Cactus Garden (13) - sporty ekstremalne
07:00 Red Bull Air Race 2006 (5) - sporty ekstremalne
08:00 Dew Tour (5) - sporty ekstremalne
09:00 Winter Gravity Games (1) - sporty ekstremalne
10:00 Sacred Ride 2006 (2) - sporty ekstremalne
10:30 Ticket To Ride (6) - sporty ekstremalne
11:00 FIM World Motocross Championships (5) - sporty ekstremalne
12:00 Gen:/ / ex (11) - sporty ekstremalne
12:30 Cactus Garden (11) - sporty ekstremalne
13:00 Dew Tour (6) - sporty ekstremalne
14:00 Powersports Snowmobile Tour (1) - sporty ekstremalne
15:00 Sacred Ride 2006 (2) - sporty ekstremalne
15:30 Ticket To Ride 2007 (1) - sporty ekstremalne
16:00 Red Bull Rampage 2004 (4) - sporty ekstremalne
17:00 P.I.G. - sporty ekstremalne
17:30 Gen:/ / ex (6) - sporty ekstremalne
18:00 Gen:/ / ex (12) - sporty ekstremalne
18:30 Gen:/ / ex (1) - sporty ekstremalne
19:00 Red Bull Rampage 2004 (4) - sporty ekstremalne
20:00 Ride Guide Snow 2007 (11) - sporty ekstremalne
21:00 Rebel Events (7) - sporty ekstremalne
21:30 The Dudesons (5) - sporty ekstremalne
22:00 FIA Drag Racing Champs 2006 (16) - sporty ekstremalne
22:30 FIA Drag Racing Champs 2006 (1) - sporty ekstremalne
23:00 Ultimate Fighting Championship (1) - sporty ekstremalne
00:00 The Dudesons (5) - sporty ekstremalne
00:30 Gen:/ / ex (1) - sporty ekstremalne
01:00 Dew Tour (9) - sporty ekstremalne
02:00 IFMXF Freestyle Motocross 2004 Drezno (21) - sporty ekstremalne
02:30 IFMXF Freestyle Motocross 2005 Brema (22) - freestyle motocross
03:00 Rebel Events (7) - sporty ekstremalne
03:30 The Dudesons (5) - sporty ekstremalne
04:00 FIA Drag Racing Champs 2006 (16) - sporty ekstremalne
04:30 FIA Drag Racing Champs 2006 (1) - sporty ekstremalne
05:00 Ultimate Fighting Championship (1) - sporty ekstremalne

TeDe
06:55 Komentarze, opinie, wydarzenia - program publicystyczny
07:00 Informacje
07:20 Sport Game - magazyn siatkarski
07:28 Pogoda
07:30 Temat dnia - program publicystyczny
07:40 Z archiwum
15:20 Czas dla Dolnego Śląska - program publicystyczny
17:50 Z archiwum
18:00 Informacje
18:20 Sport Game - magazyn siatkarski
18:28 Pogoda
18:30 Temat dnia - program publicystyczny
18:45 Komentarze, opinie, wydarzenia - program publicystyczny

Tele 5
06:25 Prawo do narodzin (123/190) - telenowela, Meksyk 1981
06:50 Prawo do narodzin (124/190) - telenowela, Meksyk 1981
07:15 Prognoza pogody
07:25 Moja piękna grubaska (110/178) - telenowela, Wenezuela 2002-2003
08:25 Cyrograf (28/40) - serial sensacyjny, Kanada 2004
09:15 Telezakupy
11:10 Błękitna płetwa - dramat obyczajowy, Australia 1978
12:55 Prawo do narodzin (125/190) - telenowela, Meksyk 1981
13:20 Prawo do narodzin (126/190) - telenowela, Meksyk 1981
13:45 Telezakupy
14:20 Brygada Acapulco (28/48) - serial sensacyjny, USA 1993
15:15 Czynnik PSI (73/88) - serial sf, Kanada 1997
16:15 Cyrograf (29/40) - serial sensacyjny, Kanada 2004
17:10 Prognoza pogody
17:20 Moja piękna grubaska (111/178) - telenowela, Wenezuela 2002-2003
18:20 Brygada Acapulco (29/48) - serial sensacyjny, USA 1993
19:15 Lub czasopisma - rozrywka
19:30 Waleczne serca - serial dokumentalny, Kanada 1992
19:55 Prognoza pogody
20:00 Ucięte głowy - komedia kryminalna, Kanada 1993
22:00 Prognoza pogody
22:05 Oblicza zbrodni (2/26) - serial kryminalny, Kanada 2000
23:05 Gorączka w mieście (30/48) - serial sensacyjny, USA 1996
00:05 Lub czasopisma - rozrywka
00:20 Waleczne serca - serial dokumentalny, Kanada 1992
00:35 Powiedz mi, co lubisz II - film erotyczny, USA 2002
02:10 Rybia nocka - program przyrodniczy
05:30 Czynnik PSI (76/88) - serial sf, Kanada 1997

Edusat
6:00    Pasmo sportowe Relacja
7:05    Pasmo sportowe Relacja
7:55    Program dnia Zapowiedź programu
8:00    Pomoc społeczna wobec różnych kategorii podopiecznych Program edukacyjny
8:50    Pomoc społeczna wobec różnych kategorii podopiecznych Program edukacyjny
9:35    Prosto z morza Informacje
10:00    Diagnoza podopiecznego i jego środowiska Program edukacyjny
10:50    Diagnoza podopiecznego i jego środowiska Program edukacyjny
11:35    Prosto z morza Informacje
12:00    Wyjątkowa gmina Program edukacyjny
12:28    Program dnia Zapowiedź programu
12:30    Pedagogika pracy Program edukacyjny
13:20    Pedagogika pracy Program edukacyjny
14:05    Naznaczeni Afryką Informacje
14:25    Media w edukacji Program edukacyjny
15:15    Media w edukacji Program edukacyjny
16:00    Program dnia Zapowiedź programu
16:05    Jak konstruować portfel lokat Program edukacyjny
16:45    Metodyka pracy socjalnej i opiekuńczo-wychowawczej Program edukacyjny
17:35    Metodyka pracy socjalnej i opiekuńczo-wychowawczej Program edukacyjny
18:25    Metodyka pracy socjalnej i opiekuńczo-wychowawczej Program edukacyjny
19:10    Prosto z morza Informacje
19:30    Specjalizacje zawodowe na III roku Program edukacyjny
20:20    Specjalizacje zawodowe na III roku Program edukacyjny
21:05    Prosto z morza Informacje
21:25    Program dnia Zapowiedź programu
21:30    Pasmo sportowe Relacja
23:30    Pomoc społeczna wobec różnych kategorii podopiecznych  Program edukacyjny
0:20    Pomoc społeczna wobec różnych kategorii podopiecznych Program edukacyjny
1:10    Diagnoza podopiecznego i jego środowiska Program edukacyjny
2:00    Diagnoza podopiecznego i jego środowiska Program edukacyjny
2:50    Media w edukacji Program edukacyjny
3:40    Media w edukacji Program edukacyjny

TV Toya
14:30 Bez etatu
15:25 Mixtura - program muzyczny
16:20 Prosto z miasta
16:25 Punkt widzenia - program publicystyczny
16:35 W cztery oczy - reportaż
16:50 Sport, sport, sport - magazyn sportowy
17:00 Stylizacje - reportaż
17:15 Wydarzenia
17:30 Sport
17:35 Pogoda dla Łodzi
17:40 Punkt widzenia - program publicystyczny
17:50 Prosto z miasta
18:00 Sport i nie sport
18:15 Wydarzenia flesz
18:20 Nasze sprawy - reportaż
18:30 Toya Net
19:15 Wydarzenia flesz
19:20 Mixtura - program muzyczny
20:15 Wydarzenia
20:30 Sport
20:35 Pogoda dla Łodzi
20:40 Punkt widzenia - program publicystyczny
20:50 Prosto z miasta
21:00 Sport, sport, sport - magazyn sportowy
21:15 Wydarzenia flesz
21:20 Oblicza przygody - felieton
21:50 To & owo na ekranie
22:10 Łódzkie migawki
22:15 Wydarzenia flesz
22:20 To jest kino! - magazyn filmowy
22:45 Wydarzenia
23:00 Sport
23:05 Pogoda dla Łodzi
23:10 Punkt widzenia - program publicystyczny
23:20 Toya Net

WTK
08:00 Puls dnia serwis informacyjny
08:15 Sport
08:25 Z pierwszej strony - program publicystyczny
09:00 Puls dnia serwis informacyjny
09:15 Sport
09:25 Z życia Uniwersytetu
09:45 Muzyczne pobudzenie - magazyn muzyczny
10:00 Puls dnia serwis informacyjny
10:15 Muzyczne pobudzenie - magazyn muzyczny
10:30 Program lokalny
11:00 Scena - magazyn kulturalny
11:20 Kolejorz - magazyn piłkarski
11:50 Ekstraklasa Typerów - teleturniej sportowy
11:55 Granie na żądanie - magazyn muzyczny
13:45 Spacerkiem przez Poznań palmiarnia w ikonografii - portret miasta
14:10 Motomania
14:30 Program lokalny
15:00 Granie na żądanie - magazyn muzyczny
15:50 Z pierwszej strony - program publicystyczny
16:25 Pogoda
16:30 Program lokalny
17:00 Scena - magazyn kulturalny
17:20 Qulturalny Poznań
17:30 Z życia Uniwersytetu
17:50 Sport
18:00 Puls dnia serwis informacyjny
18:10 Qulturalny Poznań
18:20 Pogoda
18:30 Puls dnia serwis informacyjny
18:50 Sport
19:00 Puls dnia serwis informacyjny
19:10 Qulturalny Poznań
19:20 Liga liceów - relacja
19:30 Basket - magazyn koszykarski
19:55 Pogoda
20:00 Puls dnia serwis informacyjny
20:10 Kino - magazyn filmowy
20:30 Puls dnia serwis informacyjny
20:55 Pogoda
21:00 Puls dnia serwis informacyjny
21:10 Sport
21:25 Pogoda
21:30 Puls dnia serwis informacyjny
21:55 Pogoda
22:00 Program lokalny
22:25 Pogoda
22:30 Puls dnia serwis informacyjny
22:50 Sport
23:05 Z życia Uniwersytetu
23:25 Pogoda
23:30 Puls dnia serwis informacyjny
23:50 Liga liceów - relacja
00:00 Basket - magazyn koszykarski
00:30 Puls dnia serwis informacyjny
00:50 Pogoda
00:55 Kino - magazyn filmowy
01:15 Liga liceów - relacja
01:25 Basket - magazyn koszykarski

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.