FANDOM


TVP 1
06.00 W rajskim ogrodzie: Dolina Loary - magazyn
06.20 Światowe dziedzictwo kultury (19): Ironbridge. Pierwszy duży most żeliwny na świecie - cykl dokumentalny, Niemcy 1999
06.35 Dzień dobry w sobotę - program poradnikowy
06.40 Ekonomika dla Kazika - magazyn rolniczy
06.50 Dzień dobry w sobotę - program poradnikowy
07.00 Rok w ogrodzie - magazyn
07.25 Dzień dobry w sobotę - program poradnikowy
08.00 Wiadomości, Prognoza pogody
08.15 Piosenkarnia - program dla dzieci
08.25 Wirtul@ndia - program dla młodzieży
08.55 Ziarno - program dla młodzieży
09.20 5-10-15 - program dla dzieci i młodzieży
09.55 Scooby, gdzie jesteś? (6): Co tu się dzieje? - serial animowany, USA
10.20 Szkoła złamanych serc (10/80) - serial obyczajowy
11.05 14. gala wręczania Yachów 2005
12.10 SF - symulator faktu: Efekty specjalne w kinie - magazyn dla młodzieży
12.45 Parapet - program dla młodzieży
13.00 Wiadomości
13.10 Teatr Telewizji: Od czasu do czasu - sztuka Alana Ayckbourna
14.50 Ogniem i mieczem (4-ost.) - serial przygodowy
15.45 Od przedszkola do Opola: Maryla Rodowicz - program rozrywkowy
16.25 Moda na sukces (2618) - telenowela
16.50 Sportowy Express
17.00 Teleexpress
17.20 Warto kochać (5) - serial obyczajowy
18.10 Wieczory Humoru i Satyry - Lidzbark 2005 (5) - program kabaretowy
18.25 Sąsiedzi: Fortuna kołem się toczy - serial komediowy
19.00 Wieczorynka: O rety! Psoty Dudusia Wesołka - film animowany, USA
19.30 Wiadomości
19.50 Sport, Prognoza pogody
20.15 Hit na sobotę: Kariera Nikosia Dyzmy - komedia
22.10 Męska rzecz...: Pamięć absolutna - film SF
00.10 Około północy - magazyn
00.30 Kino nocnych marków: Nasz człowiek w Hawanie - film obyczajowy
02.15 Sprawy rodzinne 2 (8) - serial obyczajowy
03.00 Na starcie (6/8): Zakochany prawnik - serial obyczajowy
03.45 Zakończenie programu

TVP 2
05.40 Złotopolscy (229): Kamera Karabasza - serial obyczajowy
06.05 Dwójka dzieciom: Prawdziwe przygody profesora Thompsona (11/26): Turecka tancerka - serial animowany, Hiszpania
06.30 Echa tygodnia
07.00 Spróbujmy razem - magazyn dla niepełnosprawnych
07.25 Smak Europy - reportaż
07.40 M jak miłość (351) - serial obyczajowy
08.30 Mały człowiek (5/6): Przynależność - serial dokumentalny, Wielka Brytania
09.25 Na dobre i na złe (227): Chorobliwy strach - serial obyczajowy
10.25 Wielka gra - teleturniej
11.20 Kręcioła - program dla młodzieży
11.40 30 ton! lista, lista - lista przebojów - program muzyczny
12.10 Kino bez rodziców: Kochanie, zmniejszyłem dzieciaki (33) - serial komediowy
12.55 Szansa na sukces: Doda i zespół Virgin - program rozrywkowy
13.50 Studio Konkursu Chopinowskiego - II etap
14.00 Familiada - teleturniej
14.35 Złotopolscy (705): Propozycja - serial obyczajowy
15.05 Śpiewające fortepiany - teleturniej muzyczny
16.00 Święta wojna (215): Psychopata przodowy - serial komediowy
16.30 Wideoteka Dorosłego Człowieka - program muzyczny
17.20 Duże dzieci (6) - talk show
18.00 Program lokalny
18.30 Panorama
18.55 Prognoza pogody
19.05 Gala - Totusy 2005
20.00 Panorama - flesz
20.05 Mój pierwszy raz - program rozrywkowy
21.00 Kraj się śmieje: Podróże i sentymenty (1) - program rozrywkowy
21.45 Słowo na niedzielę - program religijny
22.00 Panorama
22.20 Sport telegram
22.30 Prognoza pogody
22.40 Gra w słowa - film obyczajowy, USA 2001
00.30 Na rozdrożu - dramat sensacyjny, USA 1999
02.00 Zakończenie programu

TVP 3 Regionalna
06:35 Wierzę, wątpię, szukam
07:00 Bractwo umiłowanemu ojcu  –  serial  dok.  
07:30 Kurier
07:45 OTV
08:30 Kurier
08:45 OTV
09:00 Świat – magazyn  międzynarodowy  
09:30 Kurier
09:45 Przegląd gospodarczy
10:10 Eurinfo
10:30 Kurier
10:45 Tygodnik Trójki
11:30 Kurier
11:45 Bractwo umiłowanemu ojcu – serial dokumentalny
12:10 Zielonym do góry
12:30 Kurier
12:45 Rozmówki wschodniograniczne
13:15 Żywy pomnik – reportaż
13:30 Kurier
13:45 Muzyka łączy pokolenia
14:30 Kurier
14:35 Cudowny świat Louisa  Armstronga  –  film  dokumentalny
15:30 Kurier
15:45 Gwiazdy sportu – cykl reportaży
16:00 Przegląd   gospodarczy
16:30 Kurier
16:45 OTV
17:30 Kurier
17:40 Prognoza pogody
17:45 Regiony kultury. Nowości
18:00 OTV
20:00 Telekurier – cykl reportaży
20:30 Kurier
20:40 Studio pogoda
20:45 Tygodnik Trójki
21:30 Kurier
21:40 Prognoza pogody
21:45 OTV
22:30 Kurier
22:45 Studio pogoda
22:50 Kurier sportowy
23:05 Wszyscy wygrywają – film kryminalny, Wielka Brytania/USA 1989
00:40 W kręgu podejrzeń (5) – serial kryminalny
01:30 Zakończenie programu

Polsat
06.00 Pierwsza miłość (109, 110) - serial obyczajowy
07.30 Twój lekarz - magazyn
08.00 Transformery (25) - serial animowany, Japonia
08.25 Yu-gi-oh (46) - serial animowany, USA
09.00 Hugo familijny - program dla dzieci
09.30 Bravo - program rozrywkowy
10.00 Pasjonaci - magazyn motoryzacyjny
10.30 Samo życie (588-591) - serial obyczajowy
13.30 Na ostrzu noża - program kulinarny
14.00 Tango z aniołem (7): Osaczone - serial obyczajowy
14.45 Słoneczny patrol (195) - serial przygodowy
15.45 Wydarzenia
16.05 Prognoza pogody
16.10 Jezioro marzeń (96) - serial obyczajowy
17.10 Granice strachu - program rozrywkowy
18.15 Zakręcone (7) - serial komediowy
18.45 Wydarzenia
19.15 Sport
19.20 Prognoza pogody
19.30 Ewolucja - komedia, USA 2001, reż. Ivan Reitman, wyk. David Duchowny, Julianne Moore, Orlando Jones, Seann William Scott
21.30 Studio LOTTO
21.45 Grasz czy nie grasz? - teleturniej
23.10 Prześladowca - thriller, USA 2001, reż. John Dahl, wyk. Steve Zahn, Paul Walker, Leelee Sobieski, Jessica Bowman
01.15 Magazyn sportowy
03.15 Reebok Hip hop - magazyn muzyczny
05.30 Zakończenie programu

TVN
05:25 Uwaga! – magazyn
05:45 Telesklep – reklama
07:20 Automaniak
07:55 Pascal: po prostu gotuj –   magazyn   kulinarny   
08:30 Dzień dobry TVN
10:30 VIVA Polska! – program muzyczny
11:40 Anioł stróż (6) – serial komediowy
12:15 Na Wspólnej (527) – serial  obyczajowy
12:43 Na Wspólnej  (528)  –  serial  obyczajowy
13:11 Na Wspólnej (529) – serial  obyczajowy
13:38 Na Wspólnej  (530)  –  serial  obyczajowy
14:05 Taniec z gwiazdami – program rozrywkowy
15:45 Szymon Majewski Show – program rozrywkowy
16:45 Siłacze  –  program rozrywkowy
17:55 Pascal: po prostu gotuj – magazyn kulinarny
18:30 Maraton uśmiechu – program rozrywkowy
19:00 Fakty – wiadomości
19:45 Uwaga! – magazyn
20:05 Niania (6) – serial komediowy
20:35 Kryminalni (5) – serial kryminalny
21:40 Boks: Tomasz Adamek – Thomas Ulrich: Walka o mistrzostwo świata WBC w wadze półciężkiej
00:00 Niania (6) – serial komediowy
00:35 Szymon Majewski Show – program rozrywkowy
01:40 Nic straconego - powtórki programów

TV 4
05:45 Strefa P - program muzyczny
06:10 Sztukateria  –  magazyn  kulturalny
06:35 VIP – wydarzenia i plotki
07:00 Pokemon – serial dla dzieci
08:00 Instynkt tropiciela – program turystyczny
08:30 Dekoratornia – dokument fabularyzowany
09:00 Strefa P – magazyn muzyczny
09:30 Kinomaniak – magazyn filmowy
10:00 KOT, czyli Ktoś Ogromnie Tajemniczy –  program  rozrywkowy  
11:00 Magazyn piłkarski: FIFA Futbol Mundial
11:30 Magazyn siatkarski: Punkt, set, mecz
12:00 Sztukateria  –  magazyn  kulturalny
12:30 VIP – wydarzenia i plotki
13:00 Siatkówka: Gwardia Wrocław – PZU AZS Olsztyn
15:00 Dom nie do poznania – reality show
16:00 Łabędziem  być... – program rozrywkowy
17:00 Nacja – korporacja – program rozrywkowy
18:00 Dennis rozrabiaka – komedia, USA 1987
20:00 Bar Europa – reality show
21:30 TiVi-sekcja – talk show
22:30 Bar Europa – reality show
22:50 Wydarzenia
23:00 Dziki (4) – serial komediowy
23:50 Formuła 1: Grand Prix Chin: Kwalifikacje
00:50 Komenda – magazyn policyjny
01:15 Schwartza pomysły na życie (4) – serial obycz.
01:45 Drogówka  – magazyn policyjny
02:10 Komenda  – magazyn policyjny
02:35 Magazyn siatkarski: Punkt, set, mecz
03:00 VIP – wydarzenia i plotki
03:30 Zakończenie programu

TV Polonia
06:00 Plebania - odc. 276; telenowela TVP; Bez ograniczeń wiekowych
06:20 Plebania - odc. 277; telenowela TVP; Bez ograniczeń wiekowych
06:45 Plebania - odc. 278; telenowela TVP; Bez ograniczeń wiekowych
07:10 Plebania - odc. 279; telenowela TVP; Bez ograniczeń wiekowych
07:30 Plebania - odc. 280; telenowela TVP; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Echa tygodnia
08:35 Awantura o Basię - odc. 5* - Awantura piąta, czyli rzecz o spisku prawdziwych kobiet; serial TVP; Bez ograniczeń wiekowych
09:05 Od przedszkola do Opola - Monika Brodka; Bez ograniczeń wiekowych
09:35 Wieści Polonijne
09:50 Tam gdzie jesteśmy - Ciotka Leoncia i inni; reportaż; Dla małoletnich od lat 7
10:20 Mówi się ....; Bez ograniczeń wiekowych
10:40 Klan - odc. 971; telenowela TVP; Bez ograniczeń wiekowych
11:05 Klan - odc.  972; telenowela TVP; Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Klan - odc. 973; telenowela TVP; Bez ograniczeń wiekowych
11:55 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza - Surfingowy smak (148); Bez ograniczeń wiekowych
12:20 Podaruj trochę słońca; Bez ograniczeń wiekowych
12:50 Studio Konkursu Chopinowskiego
13:00 Wiadomości
13:10 Sami dla siebie  86'; film fabularny kraj prod.Polska (1987); reż.: Stanisław Jędryka; wyk.: Sławomira Łozińska, Karol Strasburger, Jakub Jabłoński, Teresa Budzisz-Krzyżanowska, Stanisława Celińska; Dla małoletnich od lat 12
14:50 Hrabia Tunio - cz.1; koncert; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Made in Poland; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Program publicystyczny
17:00 Teleexpress
17:15 Sportowy Express
17:25 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; Bez ograniczeń wiekowych
17:50 Zacisze gwiazd - Bracia Paweł i Łukasz Golcowie; Bez ograniczeń wiekowych
18:20 Studio Konkursu Chopinowskiego
18:30 M jak miłość - odcinek 281; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:15 Dobranocka - Miś Kudłatek - Przygoda w lesie; serial animowany kraj prod. Polska (1971); Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości
19:50 Sport
20:00 Pogoda
20:05 Program rozrywkowy
21:00 Premiery Polonii - Warszawa  104'; film fabularny kraj prod. Polska (2003); reż.: Dariusz Gajewski; wyk.:Łukasz Garlicki, Dominika Ostałowska, Lech Mackiewicz, Agnieszka Grochowska, Sławomir Orzechowski, Katarzyna Bujakiewicz, Bartosz Żukowski, Witold Wieliński, Sławomir Grzymkowski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:50 Gala - Totusy 2005; Bez ograniczeń wiekowych
23:40 Program publicystyczny
00:35 M jak miłość - odcinek 281; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
01:20 Dobranocka za oceanem - Miś Kudłatek - Przygoda w lesie; serial animowany kraj prod.Polska (1971); Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości
01:50 Sport
01:55 Studio Konkursu Chopinowskiego
02:05 Program rozrywkowy
03:00 Premiery Polonii - Warszawa  104'; film fabularny kraj prod. Polska (2003); reż.: Dariusz Gajewski; wyk.:Łukasz Garlicki, Dominika Ostałowska, Lech Mackiewicz, Agnieszka Grochowska, Sławomir Orzechowski, Katarzyna Bujakiewicz, Bartosz Żukowski, Witold Wieliński, Sławomir Grzymkowski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:45 Gala - Totusy 2005; Bez ograniczeń wiekowych
05:45 Tam gdzie jesteśmy - Ciotka Leoncia i inni; reportaż; Dla małoletnich od lat 7
06:15 Zakończenie dnia

Polsat 2
6:00 Magazyn sportowy
8:30 Exclusive
9:00 Psie serce
9:45 Interwencja
10:00 Magazyn sportowy
11:30 Twój lekarz
12:00 Samo życie
12:30 Samo życie
13:00 Życie jak poker
13:25 Żebro Adama
14:00 Dj Party
15:00 Co z tą Polską?
15:50 Strefa P
16:15 Wydarzenia
16:30 Pogoda
16:35 Interwencja Extra
17:00 Świat według Kiepskich
17:30 Echo lasu
17:55 Psie serce
18:40 Samo życie
19:05 Samo życie
19:30 Wydarzenia
20:00 Interwencja Extra
20:25 Obieżyświat II
21:00 Graczykowie, czyli Buła i spóła
21:30 Pasjonaci
22:00 Rodzina zastępcza
22:30 Bumerang
23:00 Kalejdoskop tygodnia
23:30 Świat według Kiepskich
0:00 Pierwsza miłość
0:35 Obieżyświat II
1:00 Co z tą Polską?
2:00 Wydarzenia
2:35 Joker
3:20 Żebro Adama
4:00 Oblicza Ameryki
4:25 Czego się boją faceci, czyli seks w mniejszym mieście
5:05 Ja tylko pytam  

Canal +
07:10 Łapu capu
07:20 Diabelski   młyn   
08:00 Teletubbies
08:25 W kogo ja się wrodziłem – film  obyczajowy,  Polska  2001
09:35 Drobiazgi
09:50 Popatrz na mnie – komediodramat, Włochy/Francja 2004
11:40 Detektyw Monk (2)
12:30 Aktualności filmowe
13:05 Korea Północna – jeden dzień z życia – film dokumentalny
14:05 W  głębi  oceanów – film dokumentalny
14:40 Kociak – komedia, Francja 2003
16:25 Pozew o miłość – komedia romantyczna, Irlandia/Wlk. Brytania/Niemcy 2004
18:00 RRRrrrr!!! – komedia, Francja 2004
19:40 Piłka nożna: Orange Ekstraklasa
22:20 Ali – dramat obyczajowy, USA 2001, wyk. Will Smith
01:00 Ong-bak – film sensacyjny, Tajlandia 2003
02:50 Zły duch – komedia, Francja/Hiszpania 2003
04:20 Eurotrip – komedia, USA/Czechy 2004

HBO
06:30 Skradzione  lato  –  film obycz., USA 2002
08:05 Na planie
08:35 Jadłodajnia – komediodramat, Kanada 2003
10:05 Miasto nadziei – komedia, Wlk. Bryt. 2003
11:35 Cinema, cinema
12:00 Ty i ten głupek – komedia,  Australia  2005  
13:25 Kot pani Ashboro – film obycz., Kanada  2003  
14:50 Dziewięć królowych – film krym., Argentyna 2000
16:45 Hidalgo – Ocean ognia – film przyg., USA 2004
19:00 Premiera: Scooby Doo II: Potwory na gigancie – komedia, USA 2004,
20:30 Gwiazdy Hollywood
21:00 HBO na stojaka! (114)
21:30 Superprodukcja – komedia, Polska 2003
23:05 Freddy kontra Jason – horror, USA 2003
00:45 Bez twarzy – film sensacyjny, USA 1997
03:00 Nowa szata – komedia, USA 2002
04:35 Ty i ten głupek – komedia, Australia 2005

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.