FANDOM


TVP 1
05:20 TELEZAKUPY
05:55 TVP INFO w TVP1 - Info Poranek - Serwis info Poranek, Pogoda info, Gość Poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
08:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
08:05 Pogoda poranna; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Polityka przy kawie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
08:35 Moda na sukces - odc. 6017 (The Bold and the Beautiful ep. 6017); serial kraj prod.USA (2011); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:05 Wspaniałe stulecie - odc. 6 (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century), ep. 6); serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2011); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:05 Ojciec Mateusz - odc. 33 (Ojciec Mateusz III odc. 3) - Najpiękniejsza -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:00 MacGyver [ser. IV] - odc. 15, Niewidzialny zabójca (MacGyver IV, ep. 15, The Invisible Killer); serial kraj prod.USA (1988); Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
12:05 Agrobiznes; STEREO, 16:9, Na żywo
12:25 Magazyn Rolniczy - Kwalifikowany materiał siewny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:40 Przepis dnia - /144/; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:45 Natura w Jedynce - Dzikie krainy Australii. Lasy deszczowe (Australia’s Wild Places. 3)  50'; cykl dokumentalny kraj prod.Niemcy (2013); reż.:Peters Moers, Rory McGuinness; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:50 Jaka to melodia? - odc. 2938; teleturniej muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:25 Moda na sukces - odc. 6018 (The Bold and the Beautiful ep. 6018); serial kraj prod.USA (2011); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
15:10 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
15:20 Klan - odc. 2623 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:45 Wspaniałe stulecie - odc. 7 (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century), ep. 7); serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2011); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
17:25 Jaka to melodia? - odc. 2939; teleturniej muzyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Klan - odc. 2624 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:30 Świat się kręci - /207/; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
19:15 Przepis dnia - /145/; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:30 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:00 Sport -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:05 V Turniej Orlika - kronika; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:10 Pogoda -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
20:25 Spisek. Largo Winch 2 (Largo Winch 2) -  txt. str. 777  113'; film sensacyjny kraj prod.Francja (2011); reż.:Jerome Salle; wyk.:Sharon Stone, Tomer Sisley, Weronika Rosati; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
22:30 Po prostu - program Tomasza Sekielskiego; program publicystyczny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:20 As w rękawie (Smokin' Aces)  104'; film fabularny kraj prod.USA, Wielka Brytania, Francja (2006); reż.:Joe Carnahan; wyk.:Ryan Reynolds, Ray Liotta, Joseph Ruskin; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
01:20 Po prostu - program Tomasza Sekielskiego; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:05 MacGyver [ser. IV] - odc. 15, Niewidzialny zabójca (MacGyver IV, ep. 15, The Invisible Killer); serial kraj prod.USA (1988); Dla małoletnich od lat 12
02:55 Komicy (Funny People)  139'; komedia kraj prod.USA (2009); reż.:Judd Apatow; wyk.:Adam Sandler, Seth Rogen, Leslie Mann, Eric Bana, Jonah Hill, Jason Schwartzman, Aubrey Plaza; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
05:15 Zakończenie dnia

TVP 2
05:40 M jak miłość - odc. 645; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:35 Święto Sukkot, czyli popularne kuczki; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:05 M jak miłość - odc. 646; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama , Pogoda ; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:05 Barwy szczęścia - odc. 1175 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:40 Na dobre i na złe - odc. 392 Sztuka rozumienia; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:45 Makłowicz w podróży - Podróż 22 (85) Irlandia Północna - "Tropem legend"; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:15 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - Ale Jazda ! Ale Meksyk! -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:50 Ja to mam szczęście! - odc. 44 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
14:25 Hrabi Dracula - the best of; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:25 Rodzinka.pl - odc. 74 "Wolna chata" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:00 Panorama Kraj; STEREO, 16:9, Na żywo
16:20 Pogoda Kraj; STEREO, 16:9
16:30 Dla niesłyszących - M jak miłość - odc. 1086 -  JM; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:25 Reporter Polski; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
18:00 Panorama; STEREO, 16:9, Na żywo
18:30 Sport Telegram; STEREO, 16:9, Na żywo
18:40 Pogoda; STEREO, 16:9
18:50 Jeden z dziesięciu - odc. 11/82; teleturniej; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Barwy szczęścia - odc. 1175 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:05 Barwy szczęścia - odc. 1176 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:40 Na dobre i na złe - odc. 570 "Moje marzenie"; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:45 Na sygnale - s. 2 odc. 6 "Powrót Wiktora" -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:25 Kino relaks - Notting Hill (Notting Hill) -  txt. str. 777  118'; komedia romantyczna kraj prod.Wielka Brytania, USA (1999); reż.:Roger Michell; wyk.:Hugh Grant, Julia Roberts, Hugh Bonneville, Emma Chambers; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:35 Świat bez tajemnic - Kulisy pewnej zbrodni (Chinese Murder Mystery)  47'; film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2012); reż.:Edward Watts; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:40 Z dalekiego kraju (Da Un Paese Lontano, From a far country)  138'; film biograficzny kraj prod.Wielka Brytania, Włochy, Polska (1981); reż.:Krzysztof Zanussi; wyk.:Cezary Morawski, Sam Neil, Christopher Cazenove, Zbigniew Zapasiewicz, Jerzy Stuhr, Tadeusz Bradecki, Marek Kondrat, Maja Komorowska, Edward Lubaszenko, Tadeusz Hudziak; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
04:10 Głęboka woda - odc. 8/13 "Sekrety rodzinne"; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:55 Zakończenie dnia

TVP Łódź
06:30 Echa dnia; STEREO, 16:9
06:40 Pogoda - 15.10 - 1; STEREO, 16:9
06:45 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9
07:00 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:20 Przechodzień codzienny - 15.10 - grzeczność (pakiet 40); STEREO, 16:9
07:30 Nasza unijna dekada -  JM; Bez ograniczeń wiekowych
07:44 Region kultury; Dla małoletnich od lat 12
07:56 Informator kulturalny - Little White Lies III; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
08:25 Pogoda - 15.10 - 2; STEREO, 16:9
08:30 Co u nas? -; STEREO, 16:9
08:35 AgroSzansa - odc. 39; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:05 Święta wojna - (286) Dwadzieścia lat; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
09:35 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9
09:55 Pogoda - 15.10 - 2; STEREO, 16:9
10:00 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
10:05 Polska samorządna - odc. 47; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:30 Dla niesłyszących - Glob - Magazyn Nowości Naukowych - odc. 28 -  JM; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Pomerania Ethnica - Pani Olga; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:15 Romska Akademia Mediów - odc. 29 - Czarna Góra; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:30 Naszaarmia.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:55 Jedź bezpiecznie - odc. 516; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:10 Świadkowie XX wieku - Nauczyciele; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
13:05 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
13:10 Agrobiznes; STEREO, 16:9
13:40 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:05 Sekcja 998 - Urodziny, odc.4; telenowela dokumentalna TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:35 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
14:35 Co u nas? -; STEREO, 16:9
14:40 Przechodzień codzienny - 15.10 - grzeczność (pakiet 40); STEREO, 16:9
14:50 Naszym okiem - odc. 3; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:50 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
16:00 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:20 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
16:30 Lider - odc. 23; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:55 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
17:00 Dla niesłyszących - Śmiecińscy - odc. 7 -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:15 Zapiski Łazęgi - Pyrzyckie kościoły; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:25 Przechodzień codzienny - 15.10 - grzeczność (pakiet 40); STEREO, 16:9
17:31 Region kultury; Dla małoletnich od lat 12
17:43 Kronika towarzyska; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
17:55 Informator kulturalny; Bez ograniczeń wiekowych
17:56 Informator kulturalny - Human; Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Rajd Starych Samochodów; Bez ograniczeń wiekowych
18:12 Informator kulturalny - Desperados I; Bez ograniczeń wiekowych
18:14 Strefa biznesu; magazyn ekonomiczny; Dla małoletnich od lat 12
18:29 Łódzkie Wiadomości Dnia -  JM; Bez ograniczeń wiekowych
18:50 Sport; Bez ograniczeń wiekowych
18:57 Pogoda; Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Forum Gospodarcze woj. łódzkiego; Bez ograniczeń wiekowych
19:51 Podróże z Zofią Suską; Bez ograniczeń wiekowych
20:05 Kocham łódzkie; Bez ograniczeń wiekowych
20:53 Łódzkie na zdrowie; Dla małoletnich od lat 12
21:00 Echa dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
21:10 Pogoda - 15.10 - 3; STEREO, 16:9
21:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
21:40 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9, Na żywo
21:55 Pogoda - 15.10 - 4; STEREO, 16:9
22:02 Łódzkie Wiadomości Dnia wieczorne; Bez ograniczeń wiekowych
22:20 Sport; Bez ograniczeń wiekowych
22:25 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
22:26 Pogoda; Bez ograniczeń wiekowych
22:40 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:15 Naszym okiem - odc. 3; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:25 Święta wojna - (286) Dwadzieścia lat; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
00:50 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
00:55 Echa dnia; STEREO, 16:9
01:05 Pogoda - 15.10 - 3; STEREO, 16:9
01:10 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
01:35 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9
01:45 Pogoda - 15.10 - 4; STEREO, 16:9
01:55 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:20 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
02:25 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:50 Dla niesłyszących - Śmiecińscy - odc. 7 -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:10 Zapiski Łazęgi - Pyrzyckie kościoły; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:15 Przechodzień codzienny - 15.10 - grzeczność (pakiet 40); STEREO, 16:9
03:25 Dla niesłyszących - Glob - Magazyn Nowości Naukowych - odc. 28 -  JM; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:50 Pomerania Ethnica - Pani Olga; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:00 Romska Akademia Mediów - odc. 29 - Czarna Góra; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
04:15 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
04:20 Naszym okiem - odc. 3; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:20 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:45 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:05 Lider - odc. 23; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
06:25 Zakończenie dnia

Polsat
5:00 Wstawaj! Gramy! - program muzyczny
6:00 Nowy dzień z Polsat News - program informacyjny
8:00 Pielęgniarki (72) - serial paradokumentalny
9:00 Malanowski i partnerzy (557) - serial fabularno-dokumentalny
9:30 Malanowski i partnerzy (558) - serial fabularno-dokumentalny
10:00 Dzień, który zmienił moje życie (72) - serial paradokumentalny
11:00 Dlaczego ja? (524) - serial paradokumentalny
12:00 Pielęgniarki (73) - serial paradokumentalny
13:00 Trudne sprawy (484) - serial paradokumentalny
14:00 Pierwsza miłość (1956) - serial obyczajowy
14:45 Dzień, który zmienił moje życie (73) - serial paradokumentalny
15:50 Wydarzenia
16:10 Pogoda - program informacyjny
16:15 Interwencja - magazyn reporterów
16:30 Malanowski i partnerzy (670) - serial fabularno-dokumentalny
17:00 Dlaczego ja? (590) - serial paradokumentalny
18:00 Pierwsza miłość (1957) - serial obyczajowy
18:50 Wydarzenia
19:20 Sport
19:25 Pogoda - program informacyjny
19:30 Świat według Kiepskich (351) - serial komediowy
20:00 Świat według Kiepskich (451) - serial komediowy
20:40 Top Chef 3 (6) - reality show
22:05 Ja, szpieg - komedia sensacyjna, USA 2002
0:25 Surfer - komedia, USA 2008
2:15 Tajemnice losu - program rozrywkowy

TVN
6:00 Uwaga! - magazyn reporterów
6:20 Mango - telezakupy
7:25 Detektywi - Daria Polska 2009
8:00 Dzień dobry TVN - magazyn, Polska 2014
10:55 Na Wspólnej - odc. 1952, Polska 2014
11:25 Szkoła - odc. 31, Polska 2014
12:25 Szpital - odc. 259, Polska 2014
13:25 Ukryta prawda - odc. 380, Polska 2014
14:25 Ugotowani - odc. 26, Polska 2014
15:00 Szkoła - odc. 32, Polska 2014
16:00 Rozmowy w toku - Jak pogonić z domu chłopaka nastoletniej córki? Polska 2014
17:00 Ukryta prawda - odc. 381, Polska 2014
18:00 Szpital - odc. 260, Polska 2014
19:00 Fakty - magazyn informacyjny
19:35 Sport - magazyn informacyjny
19:45 Pogoda - magazyn informacyjny
19:50 Uwaga! - magazyn reporterów
20:10 Na Wspólnej - odc. 1953, Polska 2014
20:50 Ugotowani - odc. 27, Polska 2014
21:30 Kto poślubi mojego syna? - odc. 7, Polska 2014
22:30 60 sekund - film sensacyjny, USA 2000
1:00 Agenci NCIS: Los Angeles - odc. 1, USA 2009
2:00 Uwaga! - magazyn reporterów
2:20 Sekrety magii - interaktywny program rozrywkowy, Polska
3:40 Rozmowy w toku - Jak pogonić z domu chłopaka nastoletniej córki? Polska 2014

TV 4
6:00 Zamiana żon - Piątkowie vs. Wacławikowie - odc. 5, Polska 2007
7:05 Klub przyjaciół Myszki Miki - odc. 17, serial animowany, USA 2005-2014
7:35 Jake i piraci z Nibylandii - odc. 16, serial animowany, USA 2011
8:05 Klub przyjaciół Myszki Miki - odc. 20, serial animowany, USA 2005-2014
8:35 Jake i piraci z Nibylandii - odc. 19, serial animowany, USA 2011
9:00 Zamiana żon - odc. 6, Polska 2007
10:00 Nie igraj z aniołem - odc. 111, Meksyk 2008
11:00 Burza - odc. 32, Meksyk 2013
12:00 Na patrolu - odc. 10, Polska 2014
12:30 Sekrety sąsiadów - Test wierności - odc. 10, Polska 2014
13:00 Policjantki i policjanci - odc. 10, Polska 2014
14:00 STOP Drogówka - magazyn policyjny, Polska
15:00 Dom nie do poznania - odc. 215, USA 2010-2011
16:00 Nie igraj z aniołem - odc. 112, Meksyk 2008
17:00 Burza - odc. 33, Meksyk 2013
18:00 Na patrolu - odc. 11, Polska 2014
18:30 Sekrety sąsiadów - odc. 11, Polska 2014
19:00 Policjantki i policjanci - odc. 11, Polska 2014
20:00 Na fali - film sensacyjny, USA 1991
22:30 Wzgórza mają oczy - horror, USA 2006
0:50 Spadkobiercy - odc. 60, program rozrywkowy, Polska 2012
1:55 To był dzień - program informacyjny
3:00 Seks w wielkim mieście - odc. 10, USA 1998
3:30 Dekoratornia - magazyn
4:00 4music - magazyn muzyczny, Polska 2014
5:00 4music - magazyn muzyczny, Polska 2014

TV 6
6:00 Szósty zmysł - odc. 787, interaktywny program ezoteryczny
7:00 Czarodzieje z Waverly Place - odc. 12, serial familijny, USA 2009
7:30 Czarodzieje z Waverly Place - odc. 13, serial familijny, USA 2009
8:00 Galileo - odc. 304
9:00 Rodzina zastępcza - Mężczyzna pod presją - odc. 295, Polska 2008
10:00 Komisarz Rex - odc. 4, serial kryminalny, Austria, Niemcy 2002
11:00 Ekstremalny ranking zwierząt - odc. 3, serial dokumentalny, Nowa Zelandia 2013
12:00 Miodowe lata - Ubezpieczenie na życie - odc. 64, Polska 1998-2001
12:50 Miodowe lata - Rodzina patologiczna - odc. 65, Polska 1998-2001
13:45 Jaś Fasola - odc. 2, Wielka Brytania 1990
14:15 Rodzina zastępcza - Dramat hipotetyczny - odc. 296, Polska 2008
15:15 Strażnik Teksasu - odc. 1, serial sensacyjny, USA 1993
16:15 Kosmos - odc. 2, serial dokumentalny, USA 2008
17:15 Czarodzieje z Waverly Place - odc. 14, serial familijny, USA 2009
17:45 Czarodzieje z Waverly Place - odc. 15, serial familijny, USA 2009
18:15 Miodowe lata - Przepraszam Cię - odc. 66, Polska 1998-2001
19:05 Miodowe lata - Rendez-vous w ciemno - odc. 67, Polska 1998-2001
20:00 Galileo - odc. 305
21:00 Śmierć na 1000 sposobów - odc. 5, USA 2010
21:30 Tajemnice tajnej służby - odc. 1, USA 2011
22:30 Jak skończy się świat - odc. 6, USA 2012
23:35 Wilk - horror, USA 1994
2:05 Komisarz Rex - odc. 4, serial kryminalny, Austria, Niemcy 2002
3:05 Śmierć na 1000 sposobów - odc. 4, USA 2010
3:35 Mega Chichot - program rozrywkowy, Polska 2013
3:55 America's Got Talent - odc. 13, USA 2013
5:00 Szósty zmysł - odc. 788, interaktywny program ezoteryczny

Polsat Sport News
7:00 Sport Flash - program informacyjny
7:07 Piłka nożna - Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Gibraltar - Gruzja
9:00 Sport Flash - program informacyjny
9:07 Żużel - Liga angielska - mecz fazy play-off
11:00 Sport Flash - program informacyjny
11:07 Tenis - Turniej ATP w Szanghaju - mecz finałowy: Roger Federer - Gilles Simon
13:00 Sport Flash - program informacyjny
13:07 Piłka ręczna mężczyzn - PGNiG Superliga - mecz: VIVE Tauron Kielce - Górnik Zabrze
15:00 Sport Flash - program informacyjny
15:07 Cafe Futbol - magazyn piłkarski
17:00 Sport Flash - program informacyjny
17:07 W narożniku Polsatu - Grzegorz Proksa - Maciej Sulęcki
18:00 Piłka nożna - Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Niemcy - Irlandia
20:30 Siatkówka kobiet - Mistrzostwa Świata - Włochy 2014 - mecz o 3. miejsce: Brazylia - Rosja
22:45 Sportowe podsumowanie dnia - magazyn informacyjny
23:00 Siatkówka kobiet - Mistrzostwa Świata - Włochy 2014 - mecz finałowy: USA - Chiny
0:00 Sportowe podsumowanie dnia - magazyn informacyjny
0:15 Siatkówka kobiet - Mistrzostwa Świata - Włochy 2014 - mecz finałowy: USA - Chiny
1:00 Sportowe podsumowanie dnia - magazyn informacyjny
1:15 Zakończenie programu

ATM Rozrywka
5:30 Wstawaj! Gramy!
6:30 Wstawaj! Gramy!
7:30 Casper
7:40 Kot Felix
7:50 Kaczor Daffy
8:00 Królik Bugs i przyjaciele
8:10 Królik Bugs i przyjaciele
8:20 Popeye i przyjaciele
8:30 Casper
8:40 Kot Felix
8:50 Świnka Porky
9:00 Królik Bugs i przyjaciele
9:10 Królik Bugs i przyjaciele
9:20 Popeye i przyjaciele
9:30 Duża przerwa
10:00 Daleko od noszy
10:30 Daleko od noszy
11:00 Gra w ciemno
12:00 Awantura o kasę
12:55 Pierwsza miłość
13:30 Ewa gotuje
14:00 Graczykowie, czyli Buła i spóła
14:30 Graczykowie, czyli Buła i spóła
15:00 Rodzina zastępcza plus
16:00 Świat według Kiepskich
16:30 Duża przerwa
17:00 Daleko od noszy
17:30 Daleko od noszy
18:00 Zjawiska paranormalne
19:00 Gra w ciemno
20:00 Rodzina zastępcza plus
21:00 Fala zbrodni
22:00 Daleko od noszy
22:30 Daleko od noszy
22:55 Świat według Kiepskich
23:35 Świat według Kiepskich
0:00 Synowie, czyli po moim trupie!!!
0:30 Daleko od noszy
1:00 Daleko od noszy
1:30 Gra w ciemno
2:30 Awantura o kasę
3:30 Linia życia
4:00 Linia życia
4:30 Wstawaj! Gramy!

TV Trwam
8:00 Informacje dnia
8:15 Polski punkt widzenia
8:40 Słowo życia - rozważanie Ewangelii dnia
8:45 Każdy maluch to potrafi
9:00 Kalejdoskop młodych
9:30 Aktualności akademickie WSKSiM
9:35 Syria
9:50 Święty na każdy dzień
10:00 Audiencja Generalna Ojca Świętego Franciszka z Watykanu
11:10 Kikomeko 2
11:25 Myśląc ojczyzna
11:35 Prawda nie dała się zgładzić - Muzeum Katyńskie w Warszawie
11:50 Słowo życia - rozważanie Ewangelii dnia
11:55 Święty na każdy dzień
12:00 Anioł Pański
12:03 Informacje dnia
12:20 Sól ziemi
13:40 Bieszczadzkie zakapiory
14:00 Miłość odnajdzie cię wszędzie
15:30 Mój brat papież
15:45 Święty na każdy dzień
15:50 Pytasz i wiesz
16:00 Informacje dnia
16:10 Na zdrowie
16:30 Boliwia
17:00 Po stronie prawdy
18:00 Anioł Pański
18:05 Informacje dnia
18:15 Rozmowy niedokończone
19:25 Święty na każdy dzień
19:30 Przygody Mobilków
19:40 Modlitwa z telefonicznym udziałem dzieci
20:00 Informacje dnia
20:20 Różaniec
20:50 Myśląc ojczyzna
21:00 Apel Jasnogórski z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze
21:20 Informacje dnia
21:40 Polski punkt widzenia
22:00 Albert Schweitzer
23:50 Z Gdańska do Monte San Angelo
0:00 Świat w obrazach
0:05 Słowo życia - rozważanie Ewangelii dnia
0:10 Informacje dnia
0:30 Boliwia
1:00 Anioł Pański
1:05 Pytasz i wiesz
1:15 Rozmowy niedokończone
2:25 Święty na każdy dzień
2:30 Przygody Mobilków
2:40 Modlitwa z telefonicznym udziałem dzieci
3:00 Informacje dnia
3:20 Różaniec
3:50 Myśląc ojczyzna
4:00 Apel Jasnogórski z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze
4:20 Informacje dnia
4:40 Polski punkt widzenia
5:00 Po stronie prawdy
6:00 Król Dawid
6:55 Refleksje nad Psalmem XXIII
7:05 Jan Paweł II - papież, który tworzył historię
7:55 Świat w obrazach

Stopklatka TV
6:00 Akademia Polskiego Filmu
6:15 Prywatna historia kina
6:50 Dziesięć przykazań
8:40 Witaj Franklin
9:10 Witaj Franklin
9:40 Rodzina piratów
10:20 Królik po berlińsku
11:35 Chemia
13:15 Krzyżacy
15:00 Austeria
17:10 Tajemnicza wyspa
18:55 Kobra - oddział specjalny
20:00 Amelia
22:35 Zapomnieć o strachu
0:50 Mocne uderzenie
2:35 Do widzenia, do jutra
4:25 Kingston Avenue
5:35 Nasza zima zła

Fokus TV
6:00 Wehikuł czasu
6:15 Lista Fokusa
6:45 Teletubisie
7:15 Sąsiedzi
7:25 Po przygody w świat przyrody
7:50 Projekt "Adrenalina"
8:20 Egzamin z przetrwania
8:50 Najśmieszniejsze zwierzęta świata
9:20 Wehikuł czasu
9:25 Jak to możliwe?
9:55 Eko-życie, czy to się opłaca?
10:25 Pogotowie weterynaryjne
10:55 Wychowanie to wyzwanie
11:55 Wielkie dziecięce przyjęcia
12:30 Lidia w kuchni
13:00 Lidia w kuchni
13:30 Kuchenni detektywi
14:00 Lista Fokusa
14:30 Wehikuł czasu
14:40 Tajemnice miecza Wikingów
15:50 Życie Bałtyku
16:20 Tajemnicze rafy Morza Czerwonego
16:50 Wyprawy na krańce świata
17:25 Fabryka jedzenia
17:55 Wspaniały świat wędkarskich przygód
18:25 Podwodny raj Borneo
19:00 Drobne gesty, wielkie sprawy
19:30 Człowiek od środka
20:30 Dlaczego wirusy zabijają?
21:45 Najświętsze miejsca Jerozolimy
22:45 Rosyjskie dziewczyny
23:55 Mroczne sekrety małżeńskie
0:30 Tropiciele duchów
1:30 Lista Fokusa
2:00 Być mistrzem
2:30 Wspaniały świat wędkarskich przygód
3:00 Lista Fokusa
3:25 Wspaniały świat wędkarskich przygód
3:50 Życie Bałtyku
4:15 Dzika Polska
4:55 Życie Bałtyku
5:30 Podwodny raj Borneo

TVP ABC
05:35 Bolek i Lolek wyruszają w świat - Na stokach Kilimandżaro, odc. 8; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
05:50 Miś Kudłatek - Próba wierności, odc. 13; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
06:05 Smerfy - Niebo się smerfuje, odc. 38 (The sky is smurfing); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:35 Domowe przedszkole - W warzywnym ogrodzie; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:05 Król Maciuś Pierwszy, seria II - W poszukiwaniu skarbów, odc. 4 (The treasure - hunt); serial animowany kraj prod.Niemcy, Francja, Polska (2007); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:20 Przygody Bolka i Lolka - W puszczy, odc. 13; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
07:35 Budzik - Budują dom; program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
08:05 Świnka Peppa, seria II - Wyspa Piratów, odc. 23 (Pirate island, ep. 23); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:10 Maks i Ruby - Cień odc. 22 (Maxs shadow); serial animowany kraj prod.Kanada (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:40 Domisie - Porwanie Pysi; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:10 Mój przyjaciel królik - Głos Gryzeldy, odc. 11 (Hazel's Voice); serial animowany kraj prod.Kanada (2008); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:40 Smerfy - Niebo się smerfuje, odc. 38 (The sky is smurfing); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:10 Reksio - Reksio i nośna kura, odc. 45; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
10:20 Pszczółka Maja - Wielka kradzież pyłku, odc. 29 (The Great Pollen Robbery); serial animowany kraj prod.Niemcy (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:35 O czym one mówią - odc. 4; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:40 Domowe przedszkole - W warzywnym ogrodzie; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:10 Król Maciuś Pierwszy, seria II - Dziecięca olimpiada, odc. 3 (Olympic games); serial animowany kraj prod.Niemcy, Francja, Polska (2007); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Przygody Bolka i Lolka - Małpka, odc. 11; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
11:35 Świnka Peppa, seria II - Jacek jest przeziębiony, odc. 24 (George catches a cold, ep. 24); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:45 Budzik - Budują dom; program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
12:15 Maks i Ruby - Pidżamowe przyjęcie 21 (Rubys pajama party) kraj prod.Kanada (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:45 Domisie - Porwanie Pysi; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:15 Mój przyjaciel królik - Dziwne zachowanie, odc. 10 (Strange Bee - Haviour); serial animowany kraj prod.Kanada (2008); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:45 Smerfy - Z miłości do Gargamela, odc. 37 (For the love of Gargamel); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); Bez ograniczeń wiekowych
14:15 Reksio - Reksio remontuje, odc. 43; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
14:25 Pszczółka Maja - Wielka kradzież pyłku, odc. 29 (The Great Pollen Robbery); serial animowany kraj prod.Niemcy (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:40 O czym one mówią - odc. 4; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:50 Talent za talent - /odc. 7/; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:20 Billy - kot, seria II - Perfumy złomowiska, odc. 18 (Billy de junkyard); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania, Francja (2003); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
15:50 Jedynkowe Przedszkole - odc. 18; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:25 Król Maciuś Pierwszy, seria II - Zamkowy upiór, odc. 5 (Haunted castle); serial animowany kraj prod.Niemcy, Francja, Polska (2007); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:40 Przygody Bolka i Lolka - Tajemnica Toli, odc. 15; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
16:50 O czym one mówią - odc. 4; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:55 Kaktus i Mały - Dlaczego lodówka to nie łamigłówka?; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:05 Baby Beetles - Baby Beetles, odc. 6; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:15 Przyjaciele lasu - odc. 16; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:25 Śpiewaj z nami - Podróże na burzowej chmurze, odc. 3; teledysk; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Maks i Ruby - Maks u lekarza   odc.23 (Max's hechup); serial animowany kraj prod.Kanada (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Śpiewaj z nami - Mój przyjaciel królik, odc. 4 (My Friend Rabbit); teledysk kraj prod.Kanada (2007); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Domisie - Dzień na nie; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Mój przyjaciel królik - Sklejeni na zawsze, odc. 13 (Sticky situation); serial animowany kraj prod.Kanada (2008); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Wieczorynka - Smerfy - Ślub Papy Smerfa, odc. 39 (Papa?s wedding day); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:20 Wieczorynka - Reksio - Reksio i koguty, odc. 48; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wieczorynka - Pszczółka Maja - Ogród Mai, odc. 30 (Maja's Garden); serial animowany kraj prod.Niemcy (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:40 Wieczorynka - Bolek i Lolek na wakacjach - Przygoda na pustyni, odc. 10; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:05 Masza i niedźwiedź - Wiosna przyszła!, odc. 7 (.); serial animowany kraj prod.ROSJA (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:15 Billy - kot, seria II - Łapy, szczęki i szczypce, odc. 19 (Raws, jaws and claws); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania, Francja (2003); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
20:45 Tylko Kaśka - odc. 5 - Koty mają się dobrze -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
21:20 Wielki świat małych odkrywców - Od słowa do słowa - mówię odc. 8; Bez ograniczeń wiekowych
21:45 Lubię to; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:55 Masza i niedźwiedź - Na ryby, odc. 8 (.); serial animowany kraj prod.ROSJA (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
22:05 Niepokonani. Niezwykłe historie - Bohdan Smoleń; talk-show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
22:35 Jak to działa - program popularnonaukowy - odc. 49 Mózg, cz 2 -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:10 Smerfy - Ślub Papy Smerfa, odc. 39 (Papa?s wedding day); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:35 Zakończenie dnia

TV Polonia
06:05 Świat się kręci - /206/; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:00 Ex Libris - odc. 182; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
07:20 Stawiam na Tolka Banana - odc. 7/7 Tolek -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama , Pogoda ; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:00 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9
11:40 Dwie strony medalu - odc. 110 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Barwy szczęścia - odc. 1112 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Łamigłówka - Zachodniopomorskie 1; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:50 Dom nad rozlewiskiem - odc. 2/13 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:45 Nie ma jak Polska - odc. 47 Kujawsko - Pomorskie szlakiem filmu; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:20 Sztuka życia - odc. 75 Andżelika Piechowiak; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:35 Zapiski Łazęgi - Na rowerowym szlaku; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:50 Operacja Życie - odc. 33 -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:20 Las Story - odc. 4 -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:45 Złotopolscy - odc. 1051* - Kto pomoże dziewczynie; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:10 WOK - Wszystko o Kulturze - (121); magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:55 Dwie strony medalu - odc. 110 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:20 Polonia w Komie - (584) Ameryka Płd. - Bartek; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:50 Łamigłówka - Zachodniopomorskie 1; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Sensacje XX wieku - Beria - historia bezprawia cz. 3 -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:25 Załoga Eko - III Na szlaku Natura 2000 - Puszcza dwa kroki od Warszawy; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:55 Barwy szczęścia - odc. 1112 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:25 Wilnoteka; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Dobranocka - Bajka o bajkach - Śpiąca królewna; film animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:30 Sport; STEREO, 16:9
20:35 Pogoda; STEREO, 16:9
20:40 Łamigłówka - Zachodniopomorskie 1; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:50 Pogoda na piątek - odc. 16; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:45 Polonia w Komie - (585)  Irlandia - św. Patryk; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Reporter Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:40 Kabaretowy Klub Dwójki - Kabaret Limo (57); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:35 Po prostu - program Tomasza Sekielskiego; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:15 Nie ma jak Polska - odc. 47 Kujawsko - Pomorskie szlakiem filmu; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:45 Dwie strony medalu - odc. 110 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:10 Łamigłówka - Zachodniopomorskie 1; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:15 Sensacje XX wieku - Beria - historia bezprawia cz. 3; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Dobranocka za oceanem - Bajka o bajkach - Śpiąca królewna; film animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:25 Sport; STEREO, 16:9
02:30 Pogoda; STEREO, 16:9
02:45 Pogoda na piątek - odc. 16; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:40 Reporter Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:10 Polonia w Komie - (585)  Irlandia - św. Patryk; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:20 Barwy szczęścia - odc. 1112; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:50 Kabaretowy Klub Dwójki - Kabaret Limo (57); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:35 Zapiski Łazęgi - Stare młyny; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:45 Wilnoteka; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:05 Zakończenie dnia

4fun.tv
5:00 Muzyczna pobudka
9:00 Music 4fun
13:00 Playlista
14:00 Top tygodnia
16:00 Music Express
18:00 Codzienna 20
20:00 Hot music
22:00 Music Express
0:00 Music Shaker
2:00 Polskanocka

TV.Disco
5:00 Poranek disco polo
8:00 Disco życzenia
10:00 Disco polo lista
12:00 Disco polo hity
14:00 Disco życzenia
17:00 Przeboje disco polo
18:00 Disco polo lista
20:00 Przeboje disco polo
22:00 Disco polo hity

Stars.TV
7:00 Best morning
10:00 Best 80's
11:00 Best decision
12:00 Best ballads
13:00 Best soundtrack
14:00 Best 90's
15:00 Best afternoon
17:00 Best now
18:00 Best polish
19:00 Best decision
20:00 Best 90's
21:00 Best 80's
22:00 Best now
23:00 Best ballads
0:00 Best rock
1:00 Best polish

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.