FANDOM


Logo

6.15 Ojciec Pio: Między niebem a ziemią (1) - film biograficzny, Włochy 2000
7.45 Plebania (294) - serial TVP
8.15 Poranek filmowy: Dziwne przygody Koziołka Matołka - film animowany
8.45 Poranek filmowy: Chłopak w Krainie Aladyna - film dla młodych widzów, USA 1997
10.15 Klan (695) - telenowela TVP
10.40 Klan (696) - telenowela TVP
11.10 Błękitny Generał - film dok.
11.45 Święto Wojska Polskiego - transmisja z uroczystości
13.15 Wiadomości
13.30 Krzyżacy (1) - film historyczno-przygodowy, Polska 1960
15.00 Krzyżacy (2) - film historyczno-przygodowy, Polska 1960
16.30 Jaka to melodia? - quiz muzyczny
17.00 Teleexpress
17.20 Odstrzał - film sensacyjny, USA 1971
19.00 Wieczorynka
19.30 Wiadomości
19.50 Sport
19.59 Pogoda
20.15 Biblia - Apokalipsa świętego Jana - film fabularny, Włochy-Niemcy 2002
21.55 Pacific Heights - thriller, USA 1990
23.40 Rajd Orientu
23.45 Gregorian - Master of Chant Chapter III
0.20 Najlepsi z najlepszych 4 - film przygodowy, USA 1995
1.50 Zakończenie programu
Logo-2

07:30 Dwójka Dzieciom; Opowieści z Księgi Cnót; odc.10-Wiara; serial animowany prod. USA
08:00 M jak miłość; odc.53; serial TVP
08:45 Sojusznik godny zaufania
09:10 Song of Songs Festival 2003-Międzynar. Ekumeniczny Fest. Muzyki Chrześcijańskiej; (stereo)
10:00 Pielgrzymi-film dok.
10:55 Parada na rynku..XIII Międzynarodowy Festiwal Orkiestr Wojskowych w Krakowie
11:45 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza; Gdynia ze smakiem
12:15 Polowanie na muchy; 1969  komedia prod. polskiej; reż: Andrzej Wajda; wyk: Zygmunt Malanowicz, Małgorzata Braunek, Ewa Skarżanka, Hanna Skarżanka
14:00 Familiada; teleturniej
14:30 Złotopolscy; odc.308-Wiara czyni cuda; telenowela TVP (STEREO)
15:00 Śpiewające Fortepiany; teleturniej muzyczny[stereo]
16:00 Na dobre i na złe; odc.131-Wybuch; serial prod. TVP
17:05 Parada na rynku..XIII Międzynarodowy Festiwal Orkiestr Wojskowych w Krakowie; cz.2
18:00 PROGRAM LOKALNY
18:30 Panorama
18:52 Pogoda
19:05 Wiedźmin; odc.9/13-Melitele; serial TVP [za zgodą rodziców]
19:55 Alternatywy 4; odc.9 - ost.:Upadek
21:20 Wieczór z Jagielskim; V.Villas, E.Kamiński; talk show [za zgodą rodziców] (STEREO)
22:00 Panorama
22:20 Sport-telegram
22:25 Pogoda
22:35 Babski wieczór; Tajemniczy pocałunek; Prelude to a kiss; 1992  komedia romantyczna prod. USA; reż: Norman Rene; wyk: Alec Baldwin, Meg Ryan, Kathy Bates
00:20 Nakaz milczenia; Sworn to Silence; 1987  dramat sądowy prod.USA /za zgodą rodziców/; reż: Peter Levin; wyk: Dabney Coleman,Peter Coyote,Liam Neeson
02:00 Zakończenie programu
Logo-tv3krakow

6:50 Jenny i królowa światła-film
7:30 Kurier, Pogoda
7:45 Kronika
7:55 Pogoda w regionie
8:00 Z plecakiem i walizką
8:30 Kurier, Pogoda
8:45 Jakubowy ogród
9:00 W poszukiwaniu francuskich przysmaków
9:30 Kurier, Pogoda
9:45 Woda życia-baśń filmowa
11:15 Bezpieczne lato
11:30 Kurier, Pogoda
11:45 Koncert na 4+
12:30 Kurier, Pogoda
12:35 Niewypowiedziana wojna
13:30 Kurier, Pogoda
13:45 Puchar Świata WKKW
14:05 Piękno ocalone
14:30 Kurier, Pogoda
14:45 Eurotel
15:00 Dwa światy-serial
15:30 Kurier, pogoda
15:45 Rekomendacje kulturalne
16:00 Msza święta
17:00 Racławice w historii i tradycji oręża i narodu polskiego-prog. dokumentalny
17:30 Kurier, pogoda
18:00 Kronika
18:10 Pogoda
18:20 Tematy dnia
18:30 Kurier kulturalny
18:45 Warto wiedzieć
18:50 Życie na gorąco-film
20:10 Wyścig o Puchar Karpat Kolarstwo
20:30 Kurier, Pogoda
20:55 Ks. Ignacy Skorupka. Ślady i legendy - film dokumentalny
21:30 Kurier gospodarczy, Pogoda
21:45 Kronika, Pogoda
22:00 Tematy dnia
22:15 To jest temat
22:30 Kurier
22:45 Kurier sportowy, Pogoda
23:05 C.K. Dezerterzy-komedia
0:30 Abnrina-film dok.
1:25 Zakończenie programu
Logo-10

6.00 Piosenka na życzenie
6.45 TV Market
7.00 Dzielne żółwie - następna mutacja - serial anim.
7.25 Atomówki, Strażnicy czasu - seriale animowane
7.55 Smocze opowieści - serial animowany
8.25 Świat według Kiepskich (84) - serial
9.25 Idol
10.45 Festiwal Piosenki GAMA 2003 (1)
11.50 Goście... goście 2 - komedia fantastyczna, Francja 1998
14.00 Jan Paweł II: wytrwały obrońca Boga - film dok.
15.05 Kocham Klarę (10) - serial komediowy
15.45 Informacje
16.05 Pies przed sądem - film przygodowy, USA 2000
17.45 Festiwal Piosenki GAMA 2003 (2)
18.45 Informacje i sport
19.10 Prognoza pogody
19.15 Awantura o kasę
20.10 Miodowe lata (72) - serial komediowy
21.05 Gry wojenne - thriller, USA 1983, ok. 21.30 Studio LOTTO
23.20 Kod Omega - film akcji, USA 1999
1.05 Aquaz Superchat na żywo
5.00 Pożegnanie
Logo-19

5.45 Telesklep
7.45 Wunschpunsch (36) - serial animowany
8.10 Przygody Animków (84) - serial animowany
8.35 Przeminęło z wiatrem (1) - film kostiumowy, USA 1939
10.30 Droga do gwiazd - program rozrywkowy
11.35 Przeminęło z wiatrem (2) - film kostiumowy, USA 1939
14.00 Miss Polonia - Start - program rozrywkowy
14.30 Maraton uśmiechu - program rozrywkowy
15.00 Akademia policyjna (20) - serial komediowy, USA
16.00 Rój - film katastroficzny, USA 1978
19.00 TVN Fakty
19.30 Sport
19.40 Pogoda
19.45 Uwaga!
20.10 SUPERKINO: Ucieczka z Los Angeles - film science-fiction, USA 1996
22.15 Porywacze ciał - film science-fiction, USA 1993
0.05 Witchblade - Piętno mocy (8) - serial sensacyjny, USA
1.05 Akademia policyjna (20) - serial komediowy,USA
2.00 Nic straconego - powtórki programów
TV 4 2000-2006 logo

6.00 Sztukateria - program kulturalny
6.30 Na Topie Freedman / Kasdam
7.00 Muzyczne listy - program muzyczny
7.45 Super VIP - wydarzenia i plotki
8.00 Hoboczaki (52) - serial
8.30 Artur (42) - serial animowany
9.00 Psotny Bill (36) - serial animowany
9.25 Super Mario Bros serial animowany
9.50 Rasowy stypendysta - film USA 1986
11.50 MacGyver - serial przygodowy
12.50 Super VIP - wydarzenia i plotki
13.00 JOKER - program rozrywkowy
14.00 Czyngis Chan - film sensacyjny, Wielka - Brytania - Niemcy - Jugosławia 1965
16.30 Wspaniała podróż Nilsa Holgersona (44) - serial animowany
17.00 Ulysses - serial dla dzieci
17.30 Sklep Mopatopa (44) - Serial dla dzieci
18.00 Zbuntowany anioł (242) - telenowela
19.00 Mystic Pizza - film USA 1988
21.00 Dziennik
21.20 Informacje sportowe
21.27 Prognoza pogody
21.30 Przerażenie - film sensacyjny, USA 2000
23.15 Ośmiornica - film sensacyjny, USA 2000
1.15 X Laski
1.45 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
2.30 Strefa P - magazyn muzyczny
2.55 Na Topie Freedman / Kasdam
3.20 Zakończenie programu

TVN 7
6.10 Telesklep
8.10 Tajemnice pocałunku (19) telenowela, Meksyk
9.00 Miłość i przeznaczenie (30) - telenowela, Meksyk
9.55 Żar tropików (46) - serial sensacyjny, Kanada
10.50 Ben Hur (1) - film kostiumowy, USA 1959
12.40 Virginia (103) - telenowela, Meksyk
13.30 Ben Hur (2) - film kostiumowy, USA 1959, reż. William Wyler, wyk. Charlton Heston, Haya Harareet, Jack Hawkins
15.45 Miłość i przeznaczenie (31) - telenowela, Meksyk
16.40 Alf (1) - serial komediowy, USA
17.10 Żar tropików (47) - serial sensacyjny, Kanada
18.05 Operacja wieczność (21) - serial science-fiction, USA
19.00 Luz we dwóch (12) - serial komediowy, USA
19.30 Nikki (11) - serial komediowy, USA
20.00 Jeremiah Johnson - western, USA 1972, reż. Sidney Pollack, wyk. Robert Redford, Will Geer, Delie Bottom, Josh Albee, Joaquin Martinez, Allyn Ann McLerie
22.10 Na granicy światów (5) - serial sensacyjny, USA
23.10 Przemilczane krzywdy - film obyczajowy, USA 2000, reż. Arthur Allan Seidelman, wyk. Dean Cain, Pat Hingle
1.10 U kresu raju - film obyczajowy, USA 1996
2.35 Luz we dwóch (12) - serial komediowy, USA
3.25 Koniec programu

TVP Polonia

06:00 Wojenne losy; Tajemnica Enigmy; odc.6/8 - Wyłączeni z gry (37'); serial TVP
06:40 Sto minut wakacji; 2000  film fabularny prod. polsko-niemieckiej (90'); reż: Andrzej Maleszka; wyk: Jolanta Fraszyńska, Andrzej Zieliński, Kamila Natkaniec, Piotr Budzowski
08:15 Jedynka w Watykanie-"Dom Polski"
08:20 Złotopolscy; odc.479 (25'); telenowela TVP
08:45 Jedynka w Watykanie-"Castel Gandolfo"
08:55 Wirtul@ndia
09:25 Żegnaj Rockefeller; odc.11/13 (27'); 1993  serial prod. polskiej; reż: Waldemar Szarek
09:50 Jedynka w Europie; Jedynka w Watykanie-Gwardia Szwajcarska
10:00 Dzieje kultury polskiej; Koniec dynastii-Ostatni Piastowie; film dokumentalny Leszka Skrzydło
11:00 Gwiazdy tamtych lat; Jarema Stępowski; reportaż Janusza Horodniczego i Krzysztofa Wojciechowskiego
11:30 Jedynka w Watykanie-"Jak zostać świętym"
11:45 Święto Wojska Polskiego; transmisja z uroczystości
13:15 Wiadomości
13:25 Matki, żony i kochanki; odc.13  (54'); serial TVP
14:20 Parada na rynku..XIII Międzynarodowy Festiwal Orkiestr Wojskowych w Krakowie; cz.1
15:05 Złotopolscy; odc.479 (25'); telenowela TVP
15:30 Sto minut wakacji; 2000  film fabularny prod. polsko-niemieckiej (90'); reż: Andrzej Maleszka; wyk: Jolanta Fraszyńska, Andrzej Zieliński, Kamila Natkaniec, Piotr Budzowski
17:00 Teleexpress
17:15 Hity satelity
17:30 Wojenne losy; Tajemnica Enigmy; odc.6/8 - Wyłączeni z gry (37'); serial TVP
18:10 Lato z dokumentem; Kapłan z Suchedniowa; film dokumentalny Pawła Woldana
19:00 Jedynka w Watykanie
19:15 Dobranocka; Miś Uszatek; serial animowany dla dzieci
19:30 Wiadomości
19:50 Sport
19:59 Pogoda
20:10 Złotopolscy; odc.479 (25'); telenowela TVP
20:35 Hity satelity; propozycje programowe TV Polonia na nadchodzący tydzień
20:50 Matki, żony i kochanki; odc.13 (54'); serial TVP
21:45 Polonica; Przed sklepem jubilera; 1988  film fabularny prod. włosko-kanadyjsko-niemieckiej (90'); reż: Michael Anderson; wyk: Burt Lancaster, Daniel Olbrychski, Ben Cross, Andrea Occhipinti, Olivia Hussey
23:15 Panorama
23:35 Sport-telegram
23:38 Pogoda
23:45 Lato z dokumentem; Kapłan z Suchedniowa; film dokumentalny Pawła Woldana
00:30 Jedynka w Watykanie
00:40 Gwiazdy tamtych lat; Jarema Stępowski; reportaż Janusza Horodniczego i Krzysztofa Wojciechowskiego
01:15 Miś Uszatek; serial animowany dla dzieci
01:30 Wiadomości
01:49 Sport
01:57 Pogoda
02:05 Złotopolscy; odc.479 (25'); telenowela TVP
02:30 Hity satelity; propozycje programowe TV Polonia na nadchodzący tydzień
02:45 Matki, żony i kochanki; odc.13 (54'); serial TVP
03:40 Parada na rynku..XIII Międzynarodowy Festiwal Orkiestr Wojskowych w Krakowie; cz.1
04:30 Polonica; Przed sklepem jubilera; 1988  film fabularny prod. włosko-kanadyjsko-niemieckiej (90'); reż: Michael Anderson; wyk: Burt Lancaster, Daniel Olbrychski, Ben Cross, Andrea Occhipinti, Olivia Hussey
06:00 Jedynka w Watykanie-Jak zostać świętym
06:10 Zakończenie programu

Discovery Civilisation
09:00 Wielkie powieści: serial
09:55 Co by było, gdyby?
10:50 Dawni wojownicy: serial
11:15 Punkty zwrotne historii: serial
11:45 Łowcy skarbów: serial
12:15 Na ruinach wieży Babel: serial
13:10 Łowcy duchów: serial
13:35 Terra X: serial
14:05 Dawni wojownicy: serial
14:30 Punkty zwrotne historii: serial
15:00 Wielkie powieści: serial
15:55 Co by było, gdyby?
16:50 Dawni wojownicy: serial
17:15 Punkty zwrotne historii: serial
17:45 Łowcy skarbów: serial
18:15 Na ruinach wieży Babel: serial
19:10 Łowcy duchów: serial
19:35 Terra X: serial
20:05 Dawni wojownicy: serial
20:30 Punkty zwrotne historii: serial
21:00 Wielkie powieści: serial
21:55 Co by było, gdyby?
22:50 Dawni wojownicy: serial
23:15 Punkty zwrotne historii: serial
23:45 Łowcy skarbów: serial
00:15 Na ruinach wieży Babel: serial
01:10 Łowcy duchów: serial
01:35 Terra X: serial
02:05 Dawni wojownicy: serial
02:30 Punkty zwrotne historii: serial

BBC One Scotland 2002.svg

06:00     Fimbles
06:20     Pingu
06:25     Captain Abercromby
06:40     ChuckleVision
07:00     Arthur
07:25     Taz-Mania
07:45     Tom and Jerry Kids
08:10     Looney Tunes
08:35     Rugrats
09:00     The Saturday Show
12:00     BBC News, Weather
12:10     Sportscene
13:00     Grandstand
16:30     Sportscene
17:15     BBC News, Weather
17:30     Reporting Scotland
17:35     Antz
18:55     Only Fools and Horses
19:45     The National Lottery Wright Ticket
20:20     Casualty
21:10     BBC News, Weather
21:30     Parkinson
22:30     The Murder Game
23:30     Sportscene
00:20     Malice
02:10     2.10-6.00am Joins BBC News 24

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.