FANDOM


Logo

06:05 Warto kochać - odc. 66; serial TVP
06:45 Smaki polskie; magazyn kulinarny
07:00 Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie - Łagiewnikach
07:55 Kod trzeciej tajemnicy fatimskiej; film dokumentalny
08:50 Od przedszkola do Opola - Koncert galowy w Opolu
09:40 Mów mi Rockefeller; film fabularny kraj prod.Polska (1991)
11:15 Nasza Misja - Wojsko Polskie; reportaż
11:40 Dzień Bohaterów, Dzień Ojczyzny. Święto Wojska Polskiego; transmisja
13:00 Wiadomości
13:10 Zwierzęta świata - Pingwiny z Antarktyki 2/2 (Penguins Of The Antarctic); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2006)
13:40 Chwila wspomnień - Uliczka Wolność; cykl dokumentalny
13:50 Dzień Bohaterów, Dzień Ojczyzny. Święto Wojska Polskiego; transmisja
15:05 Święta polskie - Przybyli ułani; komedia kraj prod.Polska (2005)
16:15 Śmiechu warte - odc. 585; program rozrywkowy
16:50 Serca polskie - Józef Piłsudski; felieton
17:00 Teleexpress
17:20 Weselna gorączka (Wedding Daze); film fabularny kraj prod.USA (2004)
19:00 Wieczorynka - Przygoda Noddy'ego na wyspie; film animowany kraj prod.Wielka Brytania (2005)
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:05 Pogoda
20:15 Gliniarz z metropolii; komedia kraj prod.USA (1997)
22:15 Opole 2007 na bis - I to by było na tyle - Kabaretron cz. 2; koncert
23:10 Życzenie śmierci IV (Death Wish IV); film sensacyjny kraj prod.USA (1987)
00:45 Dobre, bo polskie - 07 zgłoś się - odc. 8/21 - Dlaczego pan zabił moją mamę?; serial TVP
01:40 Dobre, bo polskie - Parada oszustów - odc. 2/4 - Jaguar 1936; serial TVP
02:35 Dobre, bo polskie - Jak zrobić coś z niczego - spotkanie z Adamem Słodowym - odc. 5 Praca. Technika - Lampiony; magazyn
03:00 Zakończenie programu
Logo-2

06:10 Lokatorzy - W roli ojca wystąpi... cz.1
06:35 Lokatorzy - W roli ojca wystąpi... cz. 2
07:05 Karlsson z dachu; film animowany kraj prod.Norwegia, Szwecja (2002)
08:20 Tajemnice Florydy (Florida's Wild Side); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2005)
08:55 W hołdzie Generałowi Andersowi (koncert pamięci generała Władysława Andersa); koncert
09:40 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - Fatima; cykl reportaży
10:10 Klub Imperatora; dramat kraj prod.USA (2002)
12:00 Gwiazdy w południe - Miejsca w sercu; film obyczajowy kraj prod.USA (1984)
14:00 Familiada ; teleturniej
14:30 Duże dzieci - (66); talk-show
15:25 Flubber (Flubber); komedia kraj prod.USA (1997)
17:00 XIII Festiwal Kultury Kresowej 2007 (1)
18:00 Program lokalny
18:30 Sport Telegram
18:35 Pogoda
18:45 Panorama
19:05 XIII Festiwal Kultury Kresowej 2007 (2)
20:10 Atrakcyjny pozna panią...  94'; komedia kraj prod.Polska (2004)
22:00 Panorama
22:20 Pogoda
22:25 Sport Telegram
22:30 Biznes
22:35 Eddie; komedia kraj prod.USA (1996)
00:20 "Niepokonani" XVII Międzynarodowy Festiwal Orkiestr Wojskowych; Bez ograniczeń wiekowych
00:45 Sprawa Michaela Crowe'a (Interrogation of Michael Crowe); dramat kraj prod.USA (2002)
02:10 Noc Zagadek - Teleturniej Interaktywny
03:15 Zakończenie programu
Tvp3warszawa

06:40 Ja, Hucuł; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:30 Kurier; STEREO
07:42 Pogoda; STEREO
07:45 Telewizyjny Kurier Warszawski godz.; STEREO
07:54 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
07:56 Studio reportażu "Warszawskie Ślady Księdza Skorupki"
08:11 Wywiad Kuriera - Wydanie specjalne 15.08.; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
08:30 Kurier; STEREO
08:41 Pogoda; STEREO
08:45 Qadrans qltury; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:56 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
09:00 Msza Święta za Ojczyznę; STEREO
10:30 Kurier; STEREO
11:20 Pogoda; STEREO
11:22 Serwis sportowy; STEREO
11:26 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Kurier; STEREO
11:49 Pogoda; STEREO
11:50 Serwis sportowy; STEREO
11:56 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Taksówki z czterech stron świata - Bangkok (Taxi From Elsewhere); serial dokumentalny kraj prod.Francja (2003); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:30 Kurier; STEREO
12:51 Pogoda; STEREO
12:52 Serwis sportowy; STEREO
12:57 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:01 Reportaż Trójki - Odrodzenie przez śpiew; reportaż; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Kurier; STEREO
13:50 Pogoda; STEREO
13:54 Serwis sportowy; STEREO
13:59 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:04 Uwierz w dokument - odc. 76; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:30 Kurier; STEREO
14:50 Pogoda; STEREO
14:53 Serwis sportowy; STEREO
14:58 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:01 Światowiec; magazyn turystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:27 Kamera Kuriera; STEREO
15:30 Kurier; STEREO
15:50 Pogoda; STEREO
15:53 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:56 Serwis sportowy; STEREO
16:04 Reportaż Trójki - Nasza Mama kochana; reportaż; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Dla niesłyszących - Kurier; STEREO
16:42 Pogoda; STEREO
16:45 Wiadomości Kuriera; STEREO
16:48 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
16:55 Telewizyjny Kurier Mazowiecki - Wędrownik Mazowiecki - odc. 2; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:01 Kurier - wydanie specjalne; STEREO
17:54 Pogoda; STEREO
18:00 Telewizyjny Kurier Warszawski godz.
18:12 Raport na gorąco; STEREO
18:14 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
18:15 Telewizyjny Kurier Mazowiecki; STEREO
18:24 Wiadomości sportowe - (15.08.2007 - 1; STEREO
18:30 Qadrans qltury; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:41 Ochotnicy Roku Dwudziestego; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
19:32 W służbie Orła Białego; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
19:54 Raport na gorąco; STEREO
20:00 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:51 Pogoda; STEREO
20:57 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO
21:30 Kurier; STEREO
21:42 Pogoda; STEREO
21:46 Kurier Warszawy i Mazowsza; STEREO
22:02 Raport na gorąco; STEREO
22:04 Wiadomości sportowe - (15.08.2007 - 2; STEREO
22:10 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
22:11 Studio reportażu -Warszawskie ślady Księdza Skorupki
22:30 Kurier; STEREO
22:55 Pogoda; STEREO
23:00 Sportowy Wieczór; STEREO
23:23 Uwierz w dokument - odc. 45; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:13 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO
00:45 Kurier; STEREO
01:07 Pogoda; STEREO
01:10 Reportaż kulturalny - GRAND PRIX JAZZ MELOMANI; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
02:10 Uwierz w dokument - odc. 45; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
03:00 Zakończenie programu

120px-Logo Polsat.svg

05:00 Music Spot - program muzyczny 
06:00 Pierwsza miłość (484) - serial obyczajowy 
06:35 Pierwsza miłość (485) - serial obyczajowy 
07:10 Sonic X - serial animowany 
08:00 Piotr Rubik - koncert 
08:50 Milionerzy - film animowany 
10:10 Cygańskie dziewczę - komedia 
11:25 Nie wierzcie bliźniaczkom: Hawajskie wakacje - komedia 
13:10 Wychować Waylona - komedia romantyczna 
14:45 Nowa zasadzka - komedia sensacyjna 
17:00 Siatkówka mężczyzn: Memoriał Huberta Wagnera - mecz: Polska - Słowacja 
18:50 Wydarzenia
19:20 Sport
19:25 Pogoda
19:30 Rodzina zastępcza (58):  Prawo jazdy - serial komediowy 
20:00 Ewolucja - komedia science fiction 
21:55 Studio LOTTO
22:05 Sekta - thiller 
00:10 Ta jedyna - komedia romantyczna 
02:05 Dziewczyny w bikini - program rozrywkowy 
03:05 Nocne randki - program rozrywkowy 
Logo-19

06:10 Telesklep
07:00 Zorro (10 / 26) - serial animowany 
07:25 Nie kończąca się opowieść: Następny rozdział - film rodzinny 
09:10 Baterie nie działają - komedia 
11:15 Detektywi - serial fabularno-dokumentalny 
11:45 Jeszcze bardziej zgryźliwi tetrycy - komedia 
13:50 Szybki jak błyskawica - film przygodowy 
16:00 Maverick - western 
18:30 Detektywi - serial fabularno-dokumentalny 
19:00 Fakty - program informacyjny 
19:30 Pogoda
19:40 Sport
19:50 Uwaga! - magazyn 
20:15 Harry Potter i kamień filozoficzny - film przygodowy 
23:30 Ciśnienie (Below) - horror 
01:30 Uwaga! - magazyn 
02:20 Nic straconego
TV4 logo z 2006 roku

06:00 Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski - Rajd Subaru
06:20 Strażacy - serial dokumentalny
06:45 Drogówka - magazyn policyjny
07:10 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
08:15 Tok2Szok - program publicystyczno-rozrywkowy
09:15 Saint-Tropez (17) - serial obyczajowy
10:20 Calineczka - film animowany
12:00 Opowieści biblijne. Jeremiasz - film historyczny
14:00 Rebeka - thiller
16:45 Dziewczyna z Jersey - komedia romantyczna
18:45 Saint-Tropez (18) - serial obyczajowy
19:55 Żandarm i żandarmetki - komedia
22:00 Łabędziem być... 2 (17) - reality show
23:00 Włatcy móch (19): Druch Boróch - serial animowany dla dorosłych
23:30 Kuba Wojewódzki: Jan Pietrzak i Olaf Deriglasoff - talk-show
00:35 Wydarzenia, sport, pogoda
01:15 Cała prawda - niezwykłe historie zwykłych ludzi - talk-show
02:05 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
02:55 Rozmówki polsko-polskie - talk-show
03:45 Zakończenie programu
TVN 7 '02 - '08

06:00 Telesklep
07:30 Jimmy Neutron, mały geniusz - film animowany 
09:05 Wielka mała liga - film rodzinny 
11:25 Rewolwer - western 
13:20 Zielone berety - film wojenny 
16:10 Życie na fali (13/24) - serial sensacyjny 
17:10 Wakacje w Las Vegas - komedia 
19:10 Życie na fali (14/24) - serial sensacyjny 
20:10 Majestic - film obyczajowy 
23:15 Przed metą - film obyczajowy 
01:40 Niezawodny Wally - komedia   
TVP Polonia

06:00 Siedemnastu wspaniałych; film dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:30 Polskie hymny; Bez ograniczeń wiekowych
07:00 Dotknięcie ręki; film obyczajowy kraj prod.Polska (1992); reż.:Krzysztof Zanussi; wyk.:Aleksander Bardini, Beata Tyszkiewicz, Sławomira Łozińska, Stanisław Brejdygant, Maja Płoszyńska; Dla małoletnich od lat 12
08:30 Ala i As - wesoły kucharz; program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
08:50 Rok w ogrodzie; Bez ograniczeń wiekowych
09:10 Taki pejzaż - Tatry - Góry Alpejskie; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Twarze i maski - odc. 8/8 Jubileusz. Rok 2000; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:25 Halucynacje - koncert piosenek Grzegorza Ciechowskiego (Ogólnopolskie Spotkania Zamkowe "Śpiewajmy poezję" w Olsztynie); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:10 Codzienna 2 m. 3 - odc. 43; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:40 Dzień Bohaterów, Dzień Ojczyzny. Święto Wojska Polskiego; transmisja; STEREO
13:00 Wiadomości; STEREO
13:10 Klan - odc. 1269; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:30 Rok w ogrodzie; Bez ograniczeń wiekowych
13:50 Dzień Bohaterów, Dzień Ojczyzny. Święto Wojska Polskiego; transmisja; STEREO
15:00 Siedlisko - odc. 7/9; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
15:50 Być Polakiem; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:05 Desperaci - nieznana historia PRL - u - Cel: Bierut; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:35 Ala i As - wesoły kucharz; program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Teleexpress; STEREO
17:15 Dzika Polska - Ukochana wataha; serial dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:40 Twarze i maski - odc. 8/8 Jubileusz. Rok 2000; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:35 Rozmowa z ... Januszem Ciskiem; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:50 Codzienna 2 m. 3 - odc. 43; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Dobranocka - Kolorowy świat Pacyka - odc. 14 - Papierowy smok; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości; STEREO
19:55 Sport; STEREO
20:05 Pogoda; STEREO
20:10 Klan - odc. 1269; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:35 Wieści Polonijne; STEREO
21:05 Marzenia do spełnienia - odc. 15; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:45 Przybyli ułani; komedia kraj prod.Polska (2005); reż.:Sylwester Chęciński; wyk.:Zbigniew Zamachowski, Kinga Preis, Krystyna Feldman, Stefan Burczyk, Paweł Parczewski, Andrzej Zaborski, Joanna Kurowska, Artur Barciś; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:45 Biznes z gwarancją; magazyn
23:05 Nasza Misja - Wojsko Polskie; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:30 Panorama; STEREO
23:45 Pogoda; STEREO
23:48 Sport Telegram; STEREO
23:50 Biznes; STEREO
23:55 Twarze i maski - odc. 8/8 Jubileusz. Rok 2000; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:50 Codzienna 2 m. 3 - odc. 43; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Dobranocka za oceanem - Kolorowy świat Pacyka - odc. 14 - Papierowy smok; Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości; STEREO
01:55 Sport; STEREO
02:00 Klan - odc. 1269; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:25 Wieści Polonijne; STEREO
02:55 Marzenia do spełnienia - odc. 15; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
03:40 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
04:00 Biznes z gwarancją; magazyn
04:20 Przybyli ułani; komedia kraj prod.Polska (2005); reż.:Sylwester Chęciński; wyk.:Zbigniew Zamachowski, Kinga Preis, Krystyna Feldman, Stefan Burczyk, Paweł Parczewski, Andrzej Zaborski, Joanna Kurowska, Artur Barciś; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:20 Nasza Misja - Wojsko Polskie; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:45 Mój Kraków - Wawel; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
250px-Tele 5

06:15 Bajka za bajką - serial animowany 
06:45 Zbuntowana - telenowela 
07:30 Pogoda
07:35 Przedszkolaki - serial obyczajowy 
08:35 Andromeda - serial science fiction 
09:30 Buon Appetito! 3 - magazyn kulinarny 
10:15 Akademia fitnessu i kulturystyki - program sportowy 
10:40 Telezakupy
12:55 Zbuntowana - telenowela 
13:45 Telezakupy
14:20 Werdykt - program publicystyczny 
14:45 Waleczne serca - serial fabularno-dokumentalny 
15:15 Łowca - serial sensacyjny 
16:05 Bajka za bajką - serial animowany 
16:40 Lub czasopisma - program rozrywkowy 
16:55 Ty albo nikt - telenowela 
17:20 Pogoda
17:30 Zew krwi - serial przygodowy 
18:30 Andromeda - serial science fiction 
19:25 Waleczne serca - serial fabularno-dokumentalny 
19:55 Pogoda
20:00 Złoty interes - komedia 
22:00 Pogoda
22:10 Lub czasopisma - program rozrywkowy 
22:25 Gorączka w mieście - serial kryminalny 
23:25 Mazurska Noc Kabaretowa Mulatka - program rozrywkowy 
00:25 Niebezpieczna zazdrość - film erotyczny 
03:10 Rybia nocka
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.