FANDOM


TVP 1
05:50 TVP INFO w TVP1 - Info Poranek - Serwis info Poranek, Pogoda info, Gość Poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
07:00 Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach; STEREO, 16:9, Transmisja
08:05 Połączył nas Papież; film dokumentalny; reż.:Krzysztof Tadej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:10 Wakacje z Jedynką - Przygody Donalda i Mikiego - Zimowe zapasy / Brzydkie kaczątko, odc. 17 (Adventures of Mickey and Donald / Winter Storage ep. 17); serial animowany kraj prod.USA (1982); Bez ograniczeń wiekowych
09:45 Księga mistrzów (Kniga masterow / Book of Masters) -  txt. str. 777  97'; baśń filmowa kraj prod.ROSJA (2009); reż.:Wadim Sokołowski; wyk.:Leonid Kurawliow, Aleksandr Lenkow, Jekaterina Wilkowa, Marija Andriejewa, Maksim Łoktionow; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:35 Święto Wojska Polskiego 2014 - transmisja; STEREO, 16:9, Na żywo
13:20 Natura w Jedynce - Zabójcze meduzy cz. 1 (Killer Jellyfish) -  txt. str. 777; film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2006); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:55 Opowieści z Narnii: Lew, Czarownica i Stara Szafa (Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch & the Wardrobe, The) -  txt. str. 777  134'; Film fantasy kraj prod.USA (2005); reż.:Andrew Adamson; wyk.:Georgie Henley, Skandar Keynes, William Moseley, Anna Popplewell, Tilda Swinton, James McAvoy, Jim Broadbent, Liam Neeson; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:20 Agata Młynarska rozmawia; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:50 Real w Warszawie; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Teleexpress; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
17:25 Eska Music Awards 2014 - nominacje; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Trzej muszkieterowie (Three Musketeers, The) -  txt. str. 777  101'; film kostiumowy kraj prod.USA (1993); reż.:Stephen Herek; wyk.:Charlie Sheen, Kiefer Sutherland, Chris O'Donnell, Oliver Platt, Rebecca De Mornay; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Eska Music Awards 2014 - nominacje; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:30 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:00 Sport -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:05 Kronika ME w lekkiej atletyce - Zurych 2014; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:10 Pogoda -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
20:20 Lekkoatletyka - Mistrzostwa Europy - Zurych - dz. 4 ( studio ) (Mistrzostwa Europy - Zurych - dz. 4) kraj prod.Szwajcaria (2014); STEREO, 16:9, Na żywo
20:25 Lekkoatletyka - Mistrzostwa Europy - Zurych - dz. 4 (Mistrzostwa Europy - Zurych - dz. 4) kraj prod.Szwajcaria (2014); STEREO, 16:9, Na żywo
22:15 Cudownie ocalony -  txt. str. 777  91'; komedia; reż.:Janusz Zaorski; wyk.:Marian Opania, Ewa Kasprzyk, Edyta Jungowska, Sławomir Pacek, Wiktor Zborowski, Elżbieta Jarosik, Krzysztof Zaleski, Bartosz Opania, Łukasz Lewandowski, Leszek Malinowski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
24:00 Przybyli ułani -  txt. str. 777 AD  57'; film TVP; reż.:Sylwester Chęciński; wyk.:Zbigniew Zamachowski, Kinga Preis, Krystyna Feldman, Stefan Burczyk, Paweł Parczewski, Andrzej Zaborski, Joanna Kurowska, Artur Barciś; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:10 Dziewczyny do wzięcia; film TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:10 Agata Młynarska rozmawia; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:35 Sukienka dla Panny Maryi; reportaż; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:00 Papież Franciszek w Korei. Msza św. beatyfikacyjna.; relacja; STEREO, 16:9, Transmisja
05:15 Zakończenie dnia

TVP 2
05:15 Lokatorzy - odc. 91 (90) Źródło wszelkiego zła; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
05:50 M jak miłość - odc. 603; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:45 Rodzinne oglądanie - Poszukiwany konik morski (Sea horses: wanted dead or alive); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2012); reż.:Sigurd Tesche; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:50 Kacper (Casper) -  txt. str. 777  95'; film fabularny kraj prod.USA (1995); reż.:Brad Silberling; wyk.:Christina Ricci, Cathy Moriarty, Eric Idle, Don Novello, Bill Pullman, Jessica Wesson; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:35 XX Festiwal Kultury Kresowej 2014; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
10:25 Papież Franciszek w Korei. - Papież Franciszek w Korei. Spotkanie z młodzieżą; relacja; STEREO, 16:9, Na żywo
12:10 Gwiazdy w południe - Appaloosa (Appaloosa, The) -  txt. str. 777  94'; western kraj prod.USA (1966); reż.:Sidney Furie; wyk.:Marlon Brando, Anjanette Comer, John Saxon, Emilio Fernadez; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:00 Familiada - odc. 2072 Odcinek Specjalny; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:40 Rodzinka.pl - odc. 19 "Powitanie jesieni" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:10 Rodzinka.pl - odc. 20 Rodzice na 110% -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:45 Zaginiony ląd (Land of the Lost)  97'; komedia kraj prod.USA (2009); reż.:Brad Silberling; wyk.:Will Ferrell, Anna Friel, Danny McBride, Michael Papajohn; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:25 Kabaretowa Noc Listopadowa 2012; widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Panorama; STEREO, 16:9, Na żywo
18:30 Pogoda; STEREO, 16:9
18:35 Lekkoatletyka - Mistrzostwa Europy - Zurych - dz. 4 ( studio ) (Mistrzostwa Europy - Zurych - dz. 4) kraj prod.Szwajcaria (2014); STEREO, 16:9, Na żywo
18:45 Lekkoatletyka - Mistrzostwa Europy - Zurych - dz. 4 (Mistrzostwa Europy - Zurych - dz. 4) kraj prod.Szwajcaria (2014); STEREO, 16:9, Na żywo
20:25 1920. Bitwa Warszawska -  txt. str. 777  110'; film historyczny; reż.:Jerzy Hoffman; wyk.:Borys Szyc, Natasza Urbańska, Daniel Olbrychski, Bogusław Linda, Marian Dziędziel, Jerzy Bończak, Ewa Wiśniewska, Stanisława Celińska, Adam Ferency, Wojciech Solarz; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:35 Kryminalne zagadki Las Vegas - s. XI, odc. 12/22 (Crime Scene Investigation XI, ep. A Kiss Before Frying) -  txt. str. 777; serial sensacyjny kraj prod.USA, Kanada (2011); STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
23:30 Kryminalne zagadki Las Vegas - s. XI, odc. 13/22 (Crime Scene Investigation XI, ep. The Two Mrs. Grissoms) -  txt. str. 777; serial sensacyjny kraj prod.USA, Kanada (2011); STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
00:25 Impostor - test na człowieczeństwo (Impostor)  91'; film science fiction kraj prod.USA (2002); reż.:Gary Fleder; wyk.:Gary Sinise, Madeleine Stowe, Vincent D'Onofrio; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:10 Wyścig śmierci 2 (Death Race 2); film akcji kraj prod.Niemcy, Republika Południowej Afryki (2010); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
04:00 Kryminalne zagadki Las Vegas - s. XI, odc. 13/22 (Crime Scene Investigation XI, ep. The Two Mrs. Grissoms); serial sensacyjny kraj prod.USA, Kanada (2011); STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
04:45 Zakończenie dnia

TVP Olsztyn
07:00 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:25 Co u nas? -; STEREO, 16:9
07:30 Echa dnia; STEREO, 16:9
07:45 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9
08:00 Jan Paweł II - ścieżkami świętości; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
08:30 Bitwa warszawska 1920; film dokumentalny; reż.:Zbigniew Wawer; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:25 Co u nas? -; STEREO, 16:9
09:30 Tajemnice jasnogórskiego wizerunku; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Zimorodek - osobliwość faunistyczna Borów Tucholskich; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:30 BOOKriders 9/12; magazyn o książkach; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Wokół nas - pogoda
11:05 Fatima i świat - Fatima - cud w Europie: sanktuaria i świadectwa (Fatima a Miracle in Europe, Shrines and Testimonies); cykl dokumentalny kraj prod.Portugalia (2010); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:10 Reportaż z regionu - Jestem Marylka; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
12:20 Kultowe rozmowy - odc. 9 - Adam Sikorski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:45 Wokół nas - pogoda
12:50 Łąka - nieodkryta tajemnica (The Meadow); film dokumentalny kraj prod.Niemcy (2008); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:55 Testament Zebrzydowskich; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:20 Wokół nas - pogoda
14:30 Przybyli ułani 57'; film TVP; reż.:Sylwester Chęciński; wyk.:Zbigniew Zamachowski, Kinga Preis, Krystyna Feldman, Stefan Burczyk, Paweł Parczewski, Andrzej Zaborski, Joanna Kurowska, Artur Barciś; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:40 Święte bukiety; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
15:55 Wokół nas - pogoda
16:00 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:30 Święta wojna - Hanys Boss (243); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
16:55 Nigdzie tak pięknie nie pachnie zboże; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:15 Jan Paweł II Ścieżkami Świętości - rozmowa - Jan Paweł II - Ścieżkami Świętości - rozmowa 3; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Błękitne wakacje - magazyn żeglarski odc. 7; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:50 Konkurs najlepszy produkt i usługa - 7: usługa medyczna szpitale 2014; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Olsztyn Aktywnie - 18/14; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Smaki tradycji - Kuchnia Świętomarcińska; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
18:15 Po obu stronach Bałtyku odc. 6 - Nauka nie zna granic; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Informacje - Wyd. główne; STEREO, 16:9, Na żywo
18:40 Pogoda z Prezenterem; STEREO, 16:9
19:00 Wakacje polskie: Na jeziorach - odc. 8 Lidzbark Welski; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:10 Kazimierz Kowalski zaprasza odc.1; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:55 Olsztyn Aktywnie - 18/14; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Pogoda z Prezenterem; STEREO, 16:9
20:05 Ciepło na lata odc. 5 - Po pierwsze projekt; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:20 MARATON. Festiwal Telewizyjnych Filmów Sportowych: Paweł; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:45 Prosto z lasu 15/14; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:00 70 lat razem; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
21:10 Pogoda - 15.08 - 1; STEREO, 16:9
21:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów - JM; STEREO, 16:9, Na żywo
21:40 Reportaż z regionu - Jestem Marylka; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
21:55 Pogoda - 15.08 - 2; STEREO, 16:9
22:00 Informacje; STEREO, 16:9, Na żywo
22:25 Pogoda z Prezenterem; STEREO, 16:9
22:30 Szukamy skarbów - Jurajskie warownie; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:55 Wokół nas - pogoda
23:05 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:40 Łąka - nieodkryta tajemnica (The Meadow); film dokumentalny kraj prod.Niemcy (2008); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
00:40 Wokół nas - pogoda
00:40 70 lat razem; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
00:50 Pogoda - 15.08 - 1; STEREO, 16:9
00:55 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów - JM; STEREO, 16:9
01:20 Pogoda - 15.08 - 2; STEREO, 16:9
01:25 Nigdzie tak pięknie nie pachnie zboże; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
01:45 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:05 Wokół nas - pogoda
02:10 Bitwa warszawska 1920; film dokumentalny; reż.:Zbigniew Wawer; Dla małoletnich od lat 12
03:10 Wokół nas - pogoda
03:15 Tajemnice jasnogórskiego wizerunku; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
03:45 Testament Zebrzydowskich; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
04:15 Łąka - nieodkryta tajemnica (The Meadow); film dokumentalny kraj prod.Niemcy (2008); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
05:10 Wokół nas - pogoda
05:15 Święte bukiety; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
05:35 Fatima i świat - Fatima - cud w Europie: sanktuaria i świadectwa (Fatima a Miracle in Europe, Shrines and Testimonies); cykl dokumentalny kraj prod.Portugalia (2010); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:25 Wokół nas - pogoda
06:35 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:55 Wokół nas - pogoda
06:55 Zakończenie dnia

TVP Katowice
07:00 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:25 Co u nas? -; STEREO, 16:9
07:30 Echa dnia; STEREO, 16:9
07:45 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9
08:00 Jan Paweł II - ścieżkami świętości; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
08:30 Bitwa warszawska 1920; film dokumentalny; reż.:Zbigniew Wawer; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:25 Co u nas? -; STEREO, 16:9
09:30 Tajemnice jasnogórskiego wizerunku; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Prawdziwie spadła z nieba; Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Wokół nas - pogoda
11:05 Fatima i świat - Fatima - cud w Europie: sanktuaria i świadectwa (Fatima a Miracle in Europe, Shrines and Testimonies); cykl dokumentalny kraj prod.Portugalia (2010); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:10 Reportaż z regionu - Jestem Marylka; reportaż; Dla małoletnich od lat 7
12:20 Kultowe rozmowy - odc. 9 - Adam Sikorski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:45 Wokół nas - pogoda
12:50 Łąka - nieodkryta tajemnica (The Meadow); film dokumentalny kraj prod.Niemcy (2008); Dla małoletnich od lat 7
13:55 Testament Zebrzydowskich; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:20 Wokół nas - pogoda
14:30 Przybyli ułani  57'; film TVP; reż.:Sylwester Chęciński; wyk.:Zbigniew Zamachowski, Kinga Preis, Krystyna Feldman, Stefan Burczyk, Paweł Parczewski, Andrzej Zaborski, Joanna Kurowska, Artur Barciś; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:40 Święte bukiety; reportaż; Dla małoletnich od lat 7
15:50 Wokół nas - pogoda
16:00 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:30 Święta wojna - Hanys Boss (243); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
16:55 Nigdzie tak pięknie nie pachnie zboże; reportaż; Dla małoletnich od lat 7
17:15 Jan Paweł II Ścieżkami Świętości - rozmowa - Jan Paweł II - Ścieżkami Świętości - rozmowa 3; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Na Cysterskim szlaku - Rudy Raciborskie; Dla małoletnich od lat 7
17:55 POGODA
18:00 Rączka gotuje; magazyn kulinarny
18:30 Aktualności
18:50 Gość Aktualności
19:05 Wieczorne wiadomości sportowe
19:20 Magazyn Meteo
19:30 Męska strefa; magazyn
20:00 Nie tylko Gustlik; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
21:00 70 lat razem; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
21:10 Pogoda -
21:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
21:40 Reportaż z regionu - Jestem Marylka; reportaż; Dla małoletnich od lat 7
21:55 Pogoda -
22:00 Aktualności Wieczorne
22:15 Wieczorny magazyn sportowy TVP Katowice
22:35 POGODA
22:55 Wokół nas - pogoda
23:05 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:40 Łąka - nieodkryta tajemnica (The Meadow); film dokumentalny kraj prod.Niemcy (2008); Dla małoletnich od lat 7
00:40 Wokół nas - pogoda
00:40 70 lat razem; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
00:50 Pogoda -
00:55 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
01:20 Pogoda -
01:25 Nigdzie tak pięknie nie pachnie zboże; reportaż; Dla małoletnich od lat 7
01:45 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:05 Wokół nas - pogoda
02:10 Bitwa warszawska 1920; film dokumentalny; reż.:Zbigniew Wawer; Dla małoletnich od lat 12
03:10 Wokół nas - pogoda
03:15 Tajemnice jasnogórskiego wizerunku; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
03:45 Testament Zebrzydowskich; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
04:15 Łąka - nieodkryta tajemnica (The Meadow); film dokumentalny kraj prod.Niemcy (2008); Dla małoletnich od lat 7
05:10 Wokół nas - pogoda
05:15 Święte bukiety; reportaż; Dla małoletnich od lat 7
05:30 Fatima i świat - Fatima - cud w Europie: sanktuaria i świadectwa (Fatima a Miracle in Europe, Shrines and Testimonies); cykl dokumentalny kraj prod.Portugalia (2010); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:25 Wokół nas - pogoda
06:35 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:55 Wokół nas - pogoda
06:55 Zakończenie dnia

Polsat
5:00 Wstawaj! Gramy! Odcinek: 2723
6:00 Nowy dzień z Polsat News
7:35 Łabędzie nutki
9:20 Scooby-Doo! Wakacje z duchami
10:50 Czarownica
13:00 Sekretne życie pszczół
15:15 Pijany mistrz
17:40 Trudne sprawy Odcinek: 44 Sezon: 6
18:50 Wydarzenia
19:20 Sport
19:25 Pogoda
19:30 Świat według Kiepskich Odcinek: 291
20:05 Disco pod Gwiazdami. Płock 2014. Festiwal muzyki tanecznej
22:05 Anakonda III: Potomstwo
0:00 Robocop. Wskrzeszenie
2:25 Tajemnice losu

TVN
6:30 Uwaga! Odcinek: 3950
6:50 Mango - Telezakupy
7:55 X Factor Odcinek: 11 Sezon: 4
9:40 Kuchenne rewolucje Odcinek: 11 Sezon: 7
10:45 Mrówka Z
12:30 Tajemniczy ogród
14:40 Szybki jak błyskawica
16:50 Atramentowe serce
19:00 Fakty
19:30 Sport
19:40 Pogoda
19:50 Uwaga! Odcinek: 3951
20:00 Zabójcza broń III
22:35 Kongo
0:45 Trener
3:25 Uwaga! Odcinek: 3951
3:40 Sekrety magii Odcinek: 107

TV 4
6:00 Daleko od noszy Odcinek: 118
6:30 Galileo - jak to możliwe Odcinek: 9
7:35 Szczenięce lata Toma i Jerry'ego Odcinek: 5
8:05 Gwiezdne wojny: Wojny klonów Odcinek: 1 Sezon: 3
8:35 Gwiezdne wojny: Wojny klonów Odcinek: 2 Sezon: 3
9:00 Niekończąca się opowieść
11:00 Abner, niewidzialny pies
12:55 Jaś Fasola
13:30 OSS 117: Rio nie odpowiada
15:40 Jedna noc z królem
18:10 Marsz pingwinów
20:00 Mroczna wyspa
21:55 STOP Drogówka Odcinek: 65
23:00 CSI: Kryminalne zagadki Miami Odcinek: 208
0:00 Opowieść o mumii
1:55 To był dzień Odcinek: 2103
3:00 4music Odcinek: 606
4:00 Mała czarna Odcinek: 361
5:00 4music Odcinek: 603

TV Puls
6:00 Medicopter Odcinek: 70 Sezon: 6
7:00 Podejrzany eksperyment
8:30 Duszek głuptasek
10:45 Sabrina i magiczny medalion
12:35 Zbuntowany anioł Odcinek: 194
13:30 Zbuntowany anioł Odcinek: 195
14:30 Pracownik miesiąca
16:50 Kevin, władca Północy
19:00 Kung Fu Panda - legenda o niezwykłości Odcinek: 18 Sezon: 2
19:30 Kung Fu Panda - legenda o niezwykłości Odcinek: 19 Sezon: 2
20:00 Vikingdom: Krwawe zaćmienie
22:20 Bitwa o Ziemię
0:55 Inwazja szczurów
3:00 Zobacz to!
3:25 Dyżur Odcinek: 23 Sezon: 2
3:50 JRG w akcji Odcinek: 5
4:20 Menu na miarę Odcinek: 7
4:30 Z archiwum policji Odcinek: 5
5:05 Menu na miarę Odcinek: 10
5:30 Z archiwum policji Odcinek: 7

TVN 7
5:00 We dwoje Odcinek: 14 Sezon: 2
6:15 Męski typ Odcinek: 2 Sezon: 2
6:45 Mango - Telezakupy
8:55 Dwóch i pół Odcinek: 1 Sezon: 10
9:25 Gdzie jest generał?
11:25 Ben Hur Odcinek: 1
13:25 Ben Hur Odcinek: 2
15:55 Słodkie zmartwienia
18:00 Brunet wieczorową porą
20:00 Greystoke: legenda Tarzana, władcy małp
22:45 Głupi i głupszy II: Kiedy Harry poznał Lloyda
0:30 Mentalista Odcinek: 6
1:25 Kto zabił moją córkę?
3:25 Sekrety magii Odcinek: 107

Puls 2
6:00 Brygada ratunkowa Odcinek: 3 Sezon: 2
7:00 Kaczor Donald przedstawia Odcinek: 32
7:35 Porwanie Baltazara Gąbki Odcinek: 1
7:45 Przygody Bolka i Lolka Odcinek: 51
8:00 Pies Huckleberry Odcinek: 13
8:05 Pies Huckleberry Odcinek: 14
8:10 Pies Huckleberry Odcinek: 15
8:15 Bajki animowane dla dzieci Odcinek: 30
9:00 Świat według Ludwiczka Odcinek: 24
9:25 Zwariowane melodie Odcinek: 44
9:30 Zwariowane melodie Odcinek: 45
9:40 Zwariowane melodie Odcinek: 46
10:00 Zwariowane melodie Odcinek: 47
10:05 Zwariowane melodie Odcinek: 48
10:15 Zwariowane melodie Odcinek: 49
10:40 Reksio Odcinek: 9
10:50 Reksio Odcinek: 10
11:00 Mali giganci Odcinek: 29
11:10 Mali giganci Odcinek: 30
11:20 Lucky Luke Odcinek: 37
12:00 Pies Huckleberry Odcinek: 7
12:05 Pies Huckleberry Odcinek: 8
12:10 Pies Huckleberry Odcinek: 9
12:20 SpongeBob Kanciastoporty Odcinek: 98
12:55 Wspaniałe zwierzaki Odcinek: 302
13:30 Kotopies Odcinek: 26
14:00 Mega Spider-Man kontra Podstępna Szóstka Odcinek: 16
14:20 Max Steel Odcinek: 8
15:00 Reksio Odcinek: 11
15:10 Porwanie Baltazara Gąbki Odcinek: 1
15:15 Był sobie człowiek Odcinek: 15
16:00 Wróżkowie chrzestni: Dorośnij Timmy!
17:30 Niesamowite przygody barona Münchhausena Odcinek: 2
19:15 Hallo Szpicbródka, czyli ostatni występ króla kasiarzy
21:30 Zbuntowany anioł Odcinek: 183
22:35 Dwugłowy rekin atakuje
0:20 WWE Raw Odcinek: 45
1:20 Lucky Luke Odcinek: 2
2:30 Menu na miarę Odcinek: 1
3:00 Z archiwum policji Odcinek: 10
3:25 Menu na miarę Odcinek: 2
3:50 W blasku fleszy Odcinek: 3
4:15 JRG w akcji Odcinek: 7
4:40 Dyżur Odcinek: 39 Sezon: 3
5:05 JRG w akcji Odcinek: 10
5:30 Dyżur Odcinek: 1

TV 6
6:00 Rodzina zastępcza plus Odcinek: 243
7:00 Mam talent! Odcinek: 40 Sezon: 8
8:00 Galileo Odcinek: 289
9:00 Sekret magika
11:00 Era smoków
12:55 Miss rozbitków
14:50 Rodzina zastępcza plus Odcinek: 244
15:50 Kondory wschodu
17:50 Kryptonim: Dzikie Gęsi
20:00 Galileo Odcinek: 290
21:00 Śmierć na 1000 sposobów Odcinek: 11
21:35 Tornado stulecia
23:25 Gra śmierci
1:30 Rykoszet
3:35 4music Odcinek: 607
4:35 Muzyczne listy Odcinek: 2893
5:00 STOP Drogówka Odcinek: 30

Polsat Sport News
7:00 Sport Flash
7:07 Turniej ATP w Cincinnati
9:00 Grand Prix Czech w Brnie
9:55 Grand Prix Czech w Brnie
10:55 Grand Prix Czech w Brnie
12:00 Sport Flash
12:07 Puncher
13:10 Grand Prix Czech w Brnie
14:05 Grand Prix Czech w Brnie
15:05 Grand Prix Czech w Brnie
15:40 Turcja - Niemcy
17:45 Portugalia - Rosja
19:00 Hiszpania - Niemcy
20:00 Feyenoord - sc Heerenveen
22:00 Sport Flash
22:07 IAAF World Athletics
22:45 Sportowe podsumowanie dnia
23:00 Rosja - Włochy
0:00 Sportowe podsumowanie dnia
0:15 Rosja - Włochy
1:00 Sportowe podsumowanie dnia
1:15 Polska 2014
3:15 Przerwa w nadawaniu

Eska TV
6:00 Dzień dobry
8:00 ESKA TV News
8:05 Hity na czasie
9:00 ESKA TV News
9:05 Hity na czasie
10:00 ESKA TV News
10:05 Summer City
11:00 ESKA TV News
11:05 Summer City
12:00 ESKA TV News
12:05 Summer City
13:00 ESKA TV News
13:05 Summer City
14:00 ESKA TV News
14:05 smESKA
15:00 ESKA TV News
15:05 Gorąca 20
16:00 ESKA TV News
16:05 Gorąca 20
17:00 ESKA TV News
17:05 Hity na czasie
18:30 ESKA TV News
19:00 Summer City
23:00 Eska Fit
0:00 Hity na czasie
2:00 Polska noc

TTV
5:30 Usterka Odcinek: 12
6:15 Express
6:30 Czarno na białym
7:00 Rozmowy w toku Odcinek: 2152
7:50 Słoneczne rezydencje Odcinek: 1
8:50 Wojny magazynowe Odcinek: 18 Sezon: 3
9:20 Wojny magazynowe Odcinek: 19 Sezon: 3
9:50 Ola w trasie Odcinek: 2 Sezon: 3
10:20 Usterka Odcinek: 11
10:50 Usterka Odcinek: 13
11:15 Wojny przewoźników Odcinek: 1
11:45 Wojny przewoźników Odcinek: 2
12:15 Wojny przewoźników Odcinek: 9
12:45 Blisko ludzi
13:15 Rosyjskie laleczki Odcinek: 4
13:45 Cztery wesela Odcinek: 1
14:45 XL kontra XS Odcinek: 6
15:45 Express
16:00 Pogoda
16:05 Złoty interes Odcinek: 7
17:10 Świat bez fikcji Odcinek: 8 Sezon: 3
17:45 Express
18:00 Pogoda
18:05 Najdziwniejsze restauracje świata Odcinek: 12
18:40 Słoneczne rezydencje Odcinek: 2
19:45 Express
19:57 Pogoda
20:00 Wojny magazynowe - Teksas Odcinek: 5
20:30 Wojny magazynowe - Teksas Odcinek: 6
21:00 Ostre cięcie Odcinek: 9 Sezon: 3
21:45 Express
21:57 Pogoda
22:00 Ola w trasie Odcinek: 3 Sezon: 3
22:30 Usterka Odcinek: 12
23:00 Nagie Newsy Odcinek: 5
23:30 Kulisy porno biznesu Odcinek: 7 Sezon: 2
0:00 Co robiłem zeszłej nocy? Odcinek: 4
0:30 Miłosny biznes Odcinek: 5
1:30 Dziesięć życzeń Odcinek: 3
2:30 Nagie Newsy Odcinek: 5
3:00 Kossakowski. Szósty zmysł. Bałkany Odcinek: 5
3:25 Wiem, co jem. Bosacka na tropie Odcinek: 12 Sezon: 2
4:20 Bez recepty Odcinek: 16 Sezon: 2
5:00 Przerwa w nadawaniu

Polo TV
5:30 Disco polo music
6:00 Hit dnia
6:05 Pobudka z Polo tv!
7:00 Power Play
7:05 Pobudka z Polo tv!
8:00 Hit dnia
8:05 Najlepsze z najlepszych
9:00 Power Play
9:05 Najlepsze z najlepszych
10:00 Przebojowe historie
10:10 Disco Polo Live
11:00 Przebojowe historie
11:13 Dance w Polo tv
12:00 Hit dnia
12:10 Dance w Polo tv
13:00 Hit dnia
13:14 Disco polo music
14:00 Hit dnia
14:11 DIsco Relax
15:00 Przebojowe historie
15:23 Disco polo music
16:00 Przebojowe historie
16:13 Disco polo music
17:00 Przebojowe historie
17:15 Masters Music Box
17:52 Disco polo music
18:05 Poczekalnia DPL
18:28 Lista Przebojów DPL
19:00 Szalone lata 90-te
20:00 Strefa nowości Polo tv
21:08 Wieczorne granie na ekranie
22:00 Zakochane Polo tv
22:30 Pikantne Polo tv
23:00 Hit dnia
23:05 Disco polo music

ATM Rozrywka
5:30 Wstawaj! Gramy!
6:30 Wstawaj! Gramy!
7:30 Casper Odcinek: 21
7:40 Kot Felix Odcinek: 10
7:50 Świnka Porky Odcinek: 7
8:00 Królik Bugs i przyjaciele Odcinek: 17
8:10 Królik Bugs i przyjaciele Odcinek: 18
8:20 Popeye i przyjaciele Odcinek: 21
8:30 Casper Odcinek: 1
8:40 Kot Felix Odcinek: 11
8:50 Kaczor Daffy Odcinek: 11
9:00 Królik Bugs i przyjaciele Odcinek: 19
9:10 Królik Bugs i przyjaciele Odcinek: 20
9:20 Popeye i przyjaciele Odcinek: 1
9:30 Duża przerwa Odcinek: 4
10:00 Daleko od noszy Odcinek: 91
10:30 Daleko od noszy Odcinek: 92
11:00 Gra w ciemno Odcinek: 29
12:00 Awantura o kasę Odcinek: 30
12:50 Pierwsza miłość Odcinek: 1909
13:30 Ewa gotuje Odcinek: 75
14:00 Graczykowie - Buła i spóła Odcinek: 82
14:30 Graczykowie - Buła i spóła Odcinek: 83
15:00 Rodzina zastępcza plus Odcinek: 311
16:00 Świat według Kiepskich Odcinek: 59
16:30 Duża przerwa Odcinek: 5
17:00 Daleko od noszy Odcinek: 80
17:30 Daleko od noszy Odcinek: 81
18:00 Granica Odcinek: 7
19:00 Gra w ciemno Odcinek: 30
20:00 Rodzina zastępcza plus Odcinek: 310
21:00 Fala zbrodni Odcinek: 30
22:00 Daleko od noszy Odcinek: 93
22:30 Daleko od noszy Odcinek: 94
23:00 Świat według Kiepskich Odcinek: 397
23:30 Świat według Kiepskich Odcinek: 398
0:00 Synowie, czyli po moim trupie!!! Odcinek: 15
0:30 Daleko od noszy Odcinek: 93
1:00 Daleko od noszy Odcinek: 94
1:30 Gra w ciemno Odcinek: 20
2:30 Awantura o kasę Odcinek: 156
3:30 Linia życia Odcinek: 52
4:00 Linia życia Odcinek: 53
4:30 Wstawaj! Gramy!

TV Trwam
8:00 Słowo życia - rozważanie Ewangelii dnia
8:05 Święty na każdy dzień
8:10 Bitwa Warszawska
9:20 Królowo Polski przyrzekamy
10:00 Słowo życia - rozważanie Ewangelii dnia
10:05 Święty na każdy dzień
10:15 Korea: spotkanie Ojca Świętego Franciszka z młodzieżą w Sanktuarium Maryjnym w Solmoe
12:00 Korea: msza święta pod przewodnictwem Ojca Świętego Franciszka na World Cup Stadium
14:15 Cud 1920 - Bitwa Warszawska
14:30 94. rocznica "Cudu nad Wisłą"
15:00 Modlitwa w Godzinie Miłosierdzia z Koronką do Bożego Miłosierdzia
15:20 Wotum wdzięczności dla Królowej Nieba i Ziemi
15:45 Święty na każdy dzień
15:50 Pytasz i wiesz
16:00 Informacje dnia
16:10 U Matki Boskiej na ordynansach. Kulisy Bitwy Warszawskiej
16:40 Mamma Lima
17:00 94. rocznica "Cudu nad Wisłą"
17:30 Reportaż dnia
18:00 Anioł Pański
18:05 Informacje dnia
18:15 Rozmowy niedokończone
19:25 Przegląd katolickiego tygodnika "Niedziela"
19:30 Kopciuszek
20:00 Informacje dnia
20:20 Różaniec
20:50 Słowo życia - rozważanie Ewangelii dnia
20:55 Kartka z kalendarza - Powstanie Warszawskie
21:00 Apel Jasnogórski z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze
21:20 Informacje dnia
21:40 Polski punkt widzenia
22:00 Prawdziwie spadła z nieba
23:00 Papieska Madonna Jasnogórska
23:55 Święty na każdy dzień
0:00 Świat w obrazach
0:05 Słowo życia - rozważanie Ewangelii dnia
0:10 Informacje dnia
0:30 Reportaż dnia
1:00 Anioł Pański
1:05 Pytasz i wiesz
1:15 Rozmowy niedokończone
2:25 Święty na każdy dzień
2:30 Cud 1920 - Bitwa Warszawska
2:45 Korea: beatyfikacja Pawła Yun Ji-Chunga i 123 towarzyszy, męczenników z XVIII i XIX w.
5:00 Święcenia biskupie Biskupa Nominata, o. Łukasza Buzun
7:35 Syria
7:55 Świat w obrazach

Stopklatka TV
6:00 Sherlock Holmes i tajna broń
7:35 Niedźwiadek
9:35 Podróż za jeden uśmiech
11:30 Jak za dawnych, dobrych czasów
13:35 Rzeka życia
16:05 Komedia małżeńska
18:15 Kopalnie króla Salomona Odcinek: 1
20:00 88 minut
22:25 Amityville
0:10 Amityville II: Opętanie
2:25 Amityville III: Demon
4:20 Robinson Crusoe

Fokus TV
6:00 Wehikuł czasu Odcinek: 815
6:15 Wspaniały świat wędkarskich przygód Odcinek: 35
6:45 Lista Fokusa Odcinek: 28
7:15 Para daje radę Odcinek: 34
8:15 Jak to się robi? Odcinek: 11
8:20 Sąsiedzi Odcinek: 3
8:30 Po przygody w świat przyrody Odcinek: 20 Sezon: 2
8:45 Jak to się robi? Odcinek: 16
9:00 Najśmieszniejsze zwierzęta świata Odcinek: 2 Sezon: 7
9:30 Kuchenni detektywi Odcinek: 8
10:00 Lidia w kuchni Odcinek: 14
10:30 Para daje radę Odcinek: 35
11:30 Fabryka jedzenia Odcinek: 2 Sezon: 2
12:00 Kontrasty Wschodu Odcinek: 6
13:05 Wehikuł czasu Odcinek: 815
13:15 Tajemnice historii Odcinek: 602
13:45 Wyprawy na krańce świata Odcinek: 20
14:15 Wspaniały świat wędkarskich przygód Odcinek: 29
14:45 Dzikie przygody Michaeli Odcinek: 1 Sezon: 4
15:20 Jak to możliwe? Odcinek: 7 Sezon: 14
15:40 Szkoła opieki nad zwierzakami Odcinek: 4 Sezon: 2
16:15 Egzamin z przetrwania Odcinek: 2 Sezon: 2
16:45 Fabryka jedzenia Odcinek: 26 Sezon: 2
17:15 Rudy Maxa i jego Europa Odcinek: 20
17:50 Wehikuł czasu Odcinek: 815
18:00 Lista Fokusa Odcinek: 29
18:30 Bez ograniczeń Odcinek: 6 Sezon: 2
19:00 X-tremalna kolekcja Odcinek: 29
19:30 Tajemnice powiązań inżynieryjnych Odcinek: 2
20:30 Najdziwniejsze zjawiska natury Odcinek: 1
21:45 Ross Kemp w świecie gangów Odcinek: 3 Sezon: 4
22:45 Syrena: prawdziwa historia
0:50 Jestem świrem! Odcinek: 2
1:30 Lista Fokusa Odcinek: 27
2:00 X-tremalna kolekcja Odcinek: 29
2:30 Ekstremalni do bólu Odcinek: 6 Sezon: 2
3:00 Para daje radę Odcinek: 35
4:00 Kuchenni detektywi Odcinek: 8
4:30 Wspaniały świat wędkarskich przygód Odcinek: 35
5:00 Wspaniały świat wędkarskich przygód Odcinek: 33
5:30 Dzika Polska Odcinek: 6

TVP ABC
05:35 Kaktus i Mały - Dlaczego nic mi się nie stanie, gdy wyłączą ogrzewanie?; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:40 Smerfy - Zaginione miasto Yore’a, odc. 46 (The Lost City of Yore); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:05 Rodzinka Dinka - odc. 7; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:25 Ela - Encyklopedia lata dla dzieci - odc. 7; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
06:40 Mama i ja - Zwierzęta na wsi; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
06:55 Gimnastyka buzi i języka - odc. 9 Dźwięki kuchenne; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
07:05 Nela Mała Reporterka - odc. 7 Bestie Ameryki Południowej; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:20 Przyjaciele lasu - odc. 5; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:35 Kulfon co z ciebie wyrośnie - odc. 25 - Konkurs ogrodniczy; Bez ograniczeń wiekowych
07:40 Film pod strasznym tytułem - odc. 10; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
07:55 Przygody Kota Filemona - Strych, odc. 17; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
08:05 Smerfy - Zaginione miasto Yore’a, odc. 46 (The Lost City of Yore); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:35 Lis Leon - Szybowce, odc. 4; Bez ograniczeń wiekowych
08:45 Pszczółka Maja - Skrzydła mistrza, odc. 46 (Wing of a Champion); serial animowany kraj prod.Niemcy (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Bolek i  Lolek na Dzikim Zachodzie - Pościg, odc. 3; Bez ograniczeń wiekowych
09:15 Kaktus i Mały - Dlaczego nic mi się nie stanie, gdy wyłączą ogrzewanie?; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:20 Rodzinka Dinka - odc. 7; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:40 Ela - Encyklopedia lata dla dzieci - odc. 7; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
09:50 Mama i ja - Zwierzęta na wsi; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
10:10 Gimnastyka buzi i języka - odc. 9 Dźwięki kuchenne; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
10:20 Nela Mała Reporterka - odc. 7 Bestie Ameryki Południowej; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:35 Przyjaciele lasu - odc. 5; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:50 Kangurek Hip-Hop - odc. 9 Niedźwiedź; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
10:55 Film pod strasznym tytułem - odc. 10; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
11:10 Przygody Kota Filemona - Strych, odc. 17; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
11:20 Smerfy - Wszystko Smerfne co się smerfnie kończy, odc. 45 (All?s smurfy that ends smurfy); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:50 Lis Leon - Na plaży, odc.3; Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Pszczółka Maja - Skrzydła mistrza, odc. 46 (Wing of a Champion); serial animowany kraj prod.Niemcy (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:15 Bolek i  Lolek na Dzikim Zachodzie - Postrach Teksasu, odc. 2; Dla małoletnich od lat 12
12:30 Kaktus i Mały - Dlaczego nic mi się nie stanie, gdy wyłączą ogrzewanie?; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Rodzinka Dinka - odc. 7; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:55 Ela - Encyklopedia lata dla dzieci - odc. 7; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
13:05 Mama i ja - Zwierzęta na wsi; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
13:25 Gimnastyka buzi i języka - odc. 9 Dźwięki kuchenne; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
13:35 Nela Mała Reporterka - odc. 7 Bestie Ameryki Południowej; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:50 Przyjaciele lasu - odc. 5; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:10 Film pod strasznym tytułem - odc. 10; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
14:25 Przygody Kota Filemona - Strych, odc. 17; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
14:35 Smerfy - Mały olbrzym, odc. 44 (The Little Giant); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:05 Lis Leon - Remont, odc.2; Bez ograniczeń wiekowych
15:15 Pszczółka Maja - Skrzydła mistrza, odc. 46 (Wing of a Champion); serial animowany kraj prod.Niemcy (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Bolek i  Lolek na Dzikim Zachodzie - Obrońcy prawa, odc. 1; Bez ograniczeń wiekowych
15:45 Ucieczka - wycieczka - odc. 5/5 Do przyszłego roku -  txt. str. 777; serial TVP; Bez ograniczeń wiekowych
16:10 Kangurek Hip-Hop - odc. 8 Bóbr; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
16:20 Karino - odc. 9/13 Walka o życie -  txt. str. 777; serial TVP; Bez ograniczeń wiekowych
16:50 Lippy and Messy - Go! Go! Go! - Jubileusz; język angielski dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
16:55 Kaktus i Mały - Dlaczego praca malarza odpady wytwarza?; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:05 Lato z Hałabałą; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
17:35 Harcerski Festiwal - Kielce 2014 cz. 2; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:05 Budzik - Ulubione zwierzęta domowe; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:35 Film pod strasznym tytułem - odc. 11; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
18:45 Przygody Kota Filemona - Dziura w płocie, odc. 18; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Wieczorynka - Smerfy - Przygody Robin Smerfa, odc. 47 (The adventures of Robin Smurf); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:20 Wieczorynka - Lis Leon - Lot lisa, odc. 5; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wieczorynka - Pszczółka Maja - Berło królowej, odc. 47 (The Queens Scepter); serial animowany kraj prod.Niemcy (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:40 Wieczorynka - Bolek i  Lolek na Dzikim Zachodzie - Porwany ekspres, odc. 4; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 WOW - odc. 1/13 - Hej, WOW! (WOW) -  txt. str. 777; serial kraj prod.Polska, Niemcy (1992); Bez ograniczeń wiekowych
20:35 Karino - odc. 10/13 Pogoń za lisem -  txt. str. 777; serial TVP; Bez ograniczeń wiekowych
21:05 Legenda i nauka - odc. 7 O potężnym Thorze i Olbrzymach; serial animowany; Dla małoletnich od lat 7
21:20 Festiwal Dziecięcy "Muszelki Wigier 2012" w Suwałkach; reportaż; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:45 Od przedszkola do Opola - Bajm; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:20 W pustyni i w puszczy - odc. 4 - Smain -  txt. str. 777; serial przygodowy TVP; Bez ograniczeń wiekowych
23:15 Zakończenie dnia

TVP Kultura
07:15 Rodzina Połanieckich - odc. 1/7 Panna Marynia -  txt. str. 777  77'; serial TVP; reż.:Jan Rybkowski; wyk.:Andrzej May, Anna Nehrebecka, Czesław Wołłejko, Andrzej Chrzanowski, Teresa Lipowska; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:45 Cinema komunisto (Cinema komunisto); film dokumentalny kraj prod.SERBIA I CZARNOGÓRA (2010); reż.:Mila Turajlic; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:00 Dzień wielkiej ryby  69'; film obyczajowy; reż.:Andrzej Barański; wyk.:Jan Peszek, Joanna Brodzik, Jan Wieczorkiewicz, Beata Tyszkiewicz, Anna Majcher, Artur Barciś, Jan Frycz, Roman Kłosowski; Dla małoletnich od lat 12
11:15 Koło (Rocks / Das Rad); film animowany kraj prod.Niemcy (2001); reż.:Chris Stenner, Heidi Wittlinger, Arvid Uibel; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Czy te oczy mogą kłamać - piosenki Agnieszki Osieckiej śpiewa zespół Raz Dwa Trzy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Prawo i pięść  92'; film fabularny; reż.:Jerzy Hoffman, Edward Skórzewski; wyk.:Gustaw Holoubek, Wiesław Gołas, Zofia Mrozowska, Ewa Wiśniewska, Jerzy Przybylski, Hanna Skarżanka, Ryszard Pietruski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:20 Powrót do ulubionych… - Zaśpiewajmy to jeszcze raz - Powrócisz tu; Dla małoletnich od lat 12
15:00 Rodzina Połanieckich - odc. 1/7 Panna Marynia -  txt. str. 777  77'; serial TVP; reż.:Jan Rybkowski; wyk.:Andrzej May, Anna Nehrebecka, Czesław Wołłejko, Andrzej Chrzanowski, Teresa Lipowska; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Rozmowy o wolności - Krystyna Janda; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:10 Jaśniejsza od gwiazd (Bright Star)  114'; dramat kraj prod.Wielka Brytania, Francja, Australia (2009); reż.:Jane Campion; wyk.:Abbie Cornish, Ben Whishaw, Paul Schneider, Kerry Fox; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:10 Dekalog 89 + - Real  22'; film TVP; reż.:Rafał Samusik; wyk.:Agata Kulesza, Sławomir Grzymkowski, Sebastian Stankiewicz, Robert Olech, Marika Tomczyk, Eryk Kulm, Patryk Piotrowski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:45 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
20:10 Kino festiwalowe - Wyśnione życie aniołów (La Vie Revee des Anges)  108'; dramat kraj prod.Francja (1998); reż.:Erick Zonca; wyk.:Elodie Bouchez, Natacha Regnier, Gregoire Colin, Jo Prestia; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
22:10 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
22:35 Uprowadzona Alice Creed (The Disappearance of Alice Creed)  96'; thriller kraj prod.Wielka Brytania (2009); reż.:J. Blakeson; wyk.:Gemma Arterton, Martin Compston, Eddie Marsan; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
00:25 Kino nocne - Złoty wiek (L'Âge d'Or); film fabularny kraj prod.Francja (1930); reż.:Luis Bunuel; Dla małoletnich od lat 12
01:40 Made in Polska - HEY; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:00 Kino festiwalowe - Wyśnione życie aniołów (La Vie Revee des Anges)  108'; dramat kraj prod.Francja (1998); reż.:Erick Zonca; wyk.:Elodie Bouchez, Natacha Regnier, Gregoire Colin, Jo Prestia; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
05:00 Zakończenie dnia

TVP Historia
07:20 Był taki dzień - 15 sierpnia; felieton; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:22 Powstańcy - Dzień 15; Dla małoletnich od lat 12
07:30 Miejsce z historią - Jarosław. Polskie Carcassone; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
07:50 Widziane na Ziemi - Patagonia (Somewhere on the Earth / Patagonie); cykl dokumentalny kraj prod.Francja (2011); reż.:Maud de Bohan, Dominik Pipat, Nick Robinson; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:00 Pogranicze w ogniu - odc. 7/24; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
10:00 Ex Libris - odc. 165; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:15 Zaproszenie - Peregrinus; Bez ograniczeń wiekowych
10:45 Zamojski Festiwal Filmowy "Spotkania z Historią" - Studio Festiwalowe 5; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
11:05 Cafe Historia - Dziewczyny z powstania; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:35 Święto Wojska Polskiego 2014 - transmisja; STEREO, 16:9, Na żywo
13:30 Bitwy wojny secesyjnej - odc. 4 (Civil war battles); cykl dokumentalny kraj prod.USA (2001); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:45 Spór o historię - 1920 - Przyjaciele i wrogowie; debata; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:20 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii.; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:50 Sensacje XX wieku - Tajna sprawa -  txt. str. 777; Dla małoletnich od lat 12
16:45 Skarby dawnej architektury Podkarpacia -Zamek w Dzikowie; Bez ograniczeń wiekowych
16:55 Pogranicze w ogniu - odc. 8/24; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:05 Kalendarium historyczne - Bitwa warszawska 1920; film dokumentalny; reż.:Zbigniew Wawer; Dla małoletnich od lat 12
19:05 Zamojski Festiwal Filmowy "Spotkania z Historią" - Studio Festiwalowe 6; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
19:40 Pożegnanie cesarzy  66'; film TVP; reż.:Roman Załuski; wyk.:Jan Świderski, Maciej Góraj, Jerzy Turek, Katarzyna Łaniewska, Tomasz Budyta; Dla małoletnich od lat 12
21:00 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii.; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:35 Sensacje XX wieku - Wojna polsko - bolszewicka 1920 rok -  txt. str. 777; widowisko kameralne; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:35 Szerokie tory - Jeden dzień z życia dyrektora sanatorium na Krymie; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
23:10 Czarny serial - Variola Vera - Czarna Ospa; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
23:40 Szwadrony śmierci - Kapitan przyjechał; cykl dokumentalny; reż.:Sylwester Kiełbiewski; Bez ograniczeń wiekowych
00:15 Ballada o lekkim zabarwieniu erotycznym - odc. 10; serial dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
00:50 Miejsce z historią - Jarosław. Polskie Carcassone; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
01:15 Zapomniany generał Tadeusz Jordan Rozwadowski; film dokumentalny; reż.:Piotr Boruszkowski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:20 W pułapce wojny; reż.:Michał Król, Maciej Grabysa; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:10 Zakończenie dnia

TV Polonia
06:10 Latoteka - /3/; magazyn muzyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:45 Zapiski Łazęgi - Łobez; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:55 Wilnoteka (Wilnoteka); magazyn kraj prod.Litwa (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:15 Polonia 24; STEREO, 16:9
07:55 Ojciec Mateusz - odc. 69 (seria V, odc. 13) - Ogrodnik -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:50 Ojciec Mateusz - odc. 70 (seria VI, odc. 1) - Eden -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:40 Polonia w Komie - Anglia - Fokosowana (541); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:50 Król Maciuś Pierwszy s. I - odc. 9 - Żadnych całusów (ep. 9 - Pas de bisous) kraj prod.Francja, Polska (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:05 Bajki Pana Bałagana - Babcia Ala i 40 rozbójników; Bez ograniczeń wiekowych
10:35 Dwie strony medalu - odc. 76 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:00 Bulionerzy - odc. 55 - Mąż w delegacji; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:25 Łamigłówka - Świętokrzyskie 6; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:35 Święto Wojska Polskiego 2014 - transmisja; STEREO, 16:9, Na żywo
13:20 M jak miłość - odc. 1055; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:20 Komisarz Alex - odc. 50 (seria IV, odc. 11) - Morderczy plan -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:10 XX Festiwal Kultury Kresowej 2014; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:50 Latoteka - /3/; magazyn muzyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:25 Błękitne wakacje - magazyn żeglarski; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:55 Dwie strony medalu - odc. 76 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:20 Polonia w Komie - Anglia - Fokosowana (541); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:45 Łamigłówka - Świętokrzyskie 6; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Bulionerzy - odc. 55 - Mąż w delegacji; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:30 Encyklopedia II wojny światowej - Żukow -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
18:55 Czas honoru - odc. 45* "Nowy świadek" -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:45 Dobranocka - Olimpiada Bolka i Lolka - odc. 8 - Slalom; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:30 Sport; STEREO, 16:9
20:35 Pogoda; STEREO, 16:9
20:40 Łamigłówka - Świętokrzyskie 6; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:50 Na dobre i na złe - odc. 554 - Na własnych warunkach; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:45 Polonia w Komie - Grecja - Brat Aleksander (542); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:45 Na plebanii w Wyszkowie 1920 -  txt. str. 777; dokument fabularyzowany; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:10 Agata Młynarska rozmawia; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:45 Dwie strony medalu - odc. 76 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:10 Łamigłówka - Świętokrzyskie 6; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:15 Bajki Pana Bałagana - Babcia Ala i 40 rozbójników; Bez ograniczeń wiekowych
01:40 Dobranocka za oceanem - Notatnik przyrodniczy - Dlaczego w kosmicznej erze jeździmy na rowerze ?; Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Dobranocka za oceanem - Olimpiada Bolka i Lolka - odc. 8 - Slalom; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:25 Sport; STEREO, 16:9
02:30 Pogoda; STEREO, 16:9
02:45 Na dobre i na złe - odc. 554 - Na własnych warunkach; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:40 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:15 Polonia w Komie - Grecja - Brat Aleksander (542); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:20 Bulionerzy - odc. 55 - Mąż w delegacji; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
04:55 Na plebanii w Wyszkowie 1920  73'; dokument fabularyzowany; reż.:Lucyna Smolińska, M. Sroka; wyk.:Jan Peszek, Andrzej Żarnecki, Mariusz Bonaszewski, Cezary Morawski, Janusz Bukowski, Arkadiusz Bazak; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:10 Przebojowa noc; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:30 Zakończenie dnia

TVP Rozrywka
05:50 Humor w odcinkach - Tygodnik Moralnego Niepokoju - (70); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:20 Makłowicz w podróży - Podróż 5 Środkowa Dalmacja - Słodka Cetina (19); magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:55 Okrasa łamie przepisy - Smażenie powideł; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:25 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (82) Mały Indianin -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:55 Dzieciaki górą - odc. 36; teleturniej; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:35 Dzięki Bogu już weekend - (34); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:40 Humor w odcinkach - Tygodnik Moralnego Niepokoju - (74); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:15 Kabaretowy Klub Dwójki - (22) - Mundial; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:10 Życie to Kabaret - Kabaretowa Liga Dwójki - Rozgrywka (2); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:10 Tylko jeden skecz - "Kolejka" - Kabaret Dudek; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:20 Muzyka łączy pokolenia - Agnieszka Chylińska i TSA; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:15 Śpiewające fortepiany - (19); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:20 Kabaretowa Mapa Polski - XVII Festiwal Kabaretu Koszalin - Bitwa na czary 2011 (1); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:35 Kabaretowa Mapa Polski - XVII Festiwal Kabaretu Koszalin - Bitwa na czary 2011 (2); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:45 Kabaretowa Mapa Polski - Opole 2014 - Przeżyjmy to jeszcze raz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:25 Szperacze.tv - Wyścigi wyborcze (10); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:50 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (83) Życie codzienne Indian -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:20 Makłowicz w podróży - Podróż 5 Środkowa Dalmacja - Hvar (20); magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:55 Okrasa łamie przepisy - Kiszona kapusta - zdrowie z beczki; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 ZRÓB SOBIE GĘBĘ - TOMASZ BRODA PRZEDSTAWIA - Tom Waits (6); felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:35 Humor w odcinkach - Tygodnik Moralnego Niepokoju - (75); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:15 Dzięki Bogu już weekend - (25); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:15 Bardzo ostry dyżur - Zdrowie jest bardzo ważne; program rozrywkowy; Bez ograniczeń wiekowych
21:35 Postaw na milion - odc. 72; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:35 Życie to Kabaret - N jak Neo - nówka i przyjaciele; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:40 Kabaretowa Mapa Polski - OPOLE 2014 - Folkowo & kabaretowo! (1); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:45 Kabaretowa Mapa Polski - OPOLE 2014 - Folkowo & kabaretowo! (2); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:50 Kabaretowa Mapa Polski - Opole 2014 - Przeżyjmy to jeszcze raz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:35 Czar par (2); program rozrywkowy; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
03:35 Zakończenie dnia

TVP Info
05:50 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
05:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:06 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:10 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:35 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:40 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:45 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:05 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:10 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:34 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:40 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
07:53 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:07 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:34 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:40 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
08:53 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:06 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:11 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
09:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:36 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:40 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:45 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:22 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
10:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:40 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
10:45 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
11:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
11:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:50 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
11:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
12:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
12:20 Pogoda Info; STEREO, 16:9
12:25 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
12:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
12:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
13:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
13:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
13:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
13:55 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
14:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
14:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
14:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
14:55 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
15:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
15:20 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
15:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
15:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
15:50 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
15:55 Dla niesłyszących - Info Dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
16:17 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
16:22 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
16:30 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
17:15 Teleexpress Extra; STEREO, 16:9, Na żywo
17:30 To jest temat; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
17:58 Twoje Info; STEREO, 16:9, Na żywo
18:26 Po przecinku; rozmowa; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
18:50 INFOrmacje; STEREO, 16:9, Na żywo
19:11 INFOrozmowa; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
19:30 INFObiznes; STEREO, 16:9, Na żywo
19:45 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
19:50 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
19:57 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:12 Forum; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:44 Flesz - Serwis Info; STEREO, 16:9, Na żywo
20:52 Pogoda Info; STEREO, 16:9
21:00 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
21:08 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
21:15 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
21:40 STUDIO LOTTO
21:50 Flesz - Panorama Dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
21:51 Panorama Dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
22:47 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
22:55 Z dnia na dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
23:35 Sportowy Wieczór; STEREO, 16:9
23:50 To jest temat; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:16 Pogoda Info; STEREO, 16:9
00:25 Twoje Info; STEREO, 16:9
00:55 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:10 Forum; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:42 Flesz - Serwis Info; STEREO, 16:9
01:55 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9
02:15 Panorama Dnia; STEREO, 16:9
03:07 Pogoda Info; STEREO, 16:9
03:15 Sportowy Wieczór; STEREO, 16:9
03:28 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:43 Forum; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:15 Flesz - Serwis Info; STEREO, 16:9
04:18 To jest temat; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:44 Sportowy Wieczór; STEREO, 16:9
04:55 Z dnia na dzień; STEREO, 16:9
05:30 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:54 Zakończenie dnia

4fun.tv
6:00 Popbudzik
9:00 Codzienna 20
11:00 Summer Music
15:00 Summer Hits
18:00 Codzienna 20
20:00 Summer Party
23:00 Party Shaker
3:00 Polskanocka
5:00 Popbudzik

TV.Disco
5:00 Poranek disco polo
8:00 Disco życzenia
10:00 Disco polo lista
12:00 Disco polo hity
14:00 Disco życzenia
17:00 Przeboje disco polo
18:00 Disco polo lista
20:00 Przeboje disco polo
21:00 Łapy w górę
2:00 Disco polo hity

Stars.TV
7:00 Best morning
10:00 Best 80's
11:00 Best decision
12:00 Best ballads
13:00 Best 3
14:00 Best 90's
15:00 Best afternoon
17:00 Best now
18:00 Best party
0:00 Best party
3:00 Best polish

VOX Music TV
00:00 W Rytmie Nocy
08:00 Osiem Osiemdziesiąt
09:00 Dziewięć Dziewięćdziesiąt
10:00 Best Lista Top 20 VOX Music TV
11:00 W Rytmie Hitów
12:00 W Rytmie Hitów
15:00 W Rytmie Hitów
17:00 Best Lista Top 20 VOX Music TV
18:00 Video Mix - Marek Sierocki
18:45 W Rytmie Hitów
20:00 W Rytmie Disco
22:00 Disco HOT
23:00 W Rytmie Nocy

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.