FANDOM


Logo

05:05 Bliźniaczki  32'; film dokumentalny
05:40 Wstaje dzień; magazyn
05:45 Rolnictwo na świecie
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6.30,7.00,7.30; Pogoda 6.32,7.05,7.33
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:10 Kwadrans po ósmej
08:30 Przed Eurowizją - [odc.1]
08:35 Teletubisie - odc. 92/156 (Teletubbies, season IV Monkey Safari); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (1997)
08:55 Sali Mali II - Zabawa w chowanego odc.1 (Hide and seek); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2003)
09:00 Budzik - Młodsze rodzeństwo
09:30 Lippy&Messy - /odc. 1/
09:35 Ferie z Jedynką
10:00 Szkoła złamanych serc - odc. 19 (odc. 19); serial obyczajowy kraj prod.Australia (1994)
10:50 Przed Eurowizją - [odc.2]
11:00 Sekrety Rodzinne - odc. 4; talk-show
11:45 Agrobiznes
12:00 Wiadomości
12:10 Moda na sukces - odc.3167 (The Bold and the Beautiful ep.3382); serial kraj prod.USA (2000)
12:35 Moda na sukces - odc.3168 (The Bold and the Beautiful ep.3383); serial kraj prod.USA (2000)
12:55 Klan - odc.1197; telenowela TVP
13:20 Plebania - odc. 806; telenowela TVP
13:50 Jaka to melodia? - odc.1372; teleturniej muzyczny
14:15 Bulionerzy - odc. 35 - Przechył; serial komediowy TVP
14:40 Zwierzowiec - Ryś
15:00 Wiadomości
15:10 Mieszkać w Europie - Bregenzerwald; reportaż
15:30 SF-Symulator faktu - Epitaksja z wiązek molekularnych - nanowąsy odc.47
16:00 Moda na sukces - odc.3169 (The Bold and the Beautiful ep.3384); serial kraj prod.USA (2000)
16:25 Moda na sukces - odc.3170 (The Bold and the Beautiful ep.3385); serial kraj prod.USA (2000)
17:00 Teleexpress
17:20 Na celowniku; magazyn
17:35 Klan - odc.1201 - (txt str.777); telenowela TVP
18:00 Jaka to melodia? - odc.1373; teleturniej muzyczny
18:30 Plebania - odc. 810; telenowela TVP
19:00 Wieczorynka - Pani Pająkowa i jej przyjaciele ze Słonecznej Doliny - Owadzia grypa odc.18 (The bug flu); serial animowany kraj prod.Kanada (2004)
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:00 Pogoda
20:15 Ring; talk-show
21:00 Teatr Telewizji - Wesołych Świąt  70'; spektakl teatralny
22:20 Z refleksem; program publicystyczny
22:40 Errata do biografii - Bajkopisarz
23:05 Rajd Dakar 2007 - kronika
23:20 Żądza krwi II - W mroku światła odc.2 (Wire in the Blood II - The Darkness of Light 2); serial sensacyjny kraj prod.Wielka Brytania (2003)
00:45 Auschwitz. Naziści i "ostateczne rozwiązanie" - Fabryki śmierci  odc.3/6 (Auschwitz. The Nazis and 'The Final Solution', odc.3: Factories of Death)  48' kraj prod.Wielka Brytania (2005)
01:35 Zakończenie dnia
Logo-2

05:30 Statek miłości - odc. 114/249; telenowela kraj prod.USA (1981
06:20 Statek miłości - odc. 115/249; telenowela kraj prod.USA (1981)
07:10 TELEZAKUPY
07:25 Przystanek praca
07:35 Dwójka Dzieciom: Magiczny autobus odc. 28 (Magic school bus); serial animowany kraj prod.USA (1994)
08:05 Na dobre i na złe - odc.140, Testament; serial TVP
09:00 Pytanie na śniadanie - w tym Panorama: 9.55, 10.55 i Pogoda: 9.25,10.25,10.59
11:00 Święta wojna - Sławny reżyser (203); serial TVP
11:30 Codzienna 2 m. 3 - odc. 34; serial komediowy TVP;
12:00 McGregorowie - odc. 65/65 Syn za syna cz.2 (Snowy River: The McGregor Saga ep. A Son For a Son p.2); serial kraj prod.Australia (1996)
12:50 Allo, Allo - odc. 65/84 (Allo, Allo s. VII ep. 4); serial komediowy kraj prod.Wielka Brytania (1991)
13:20 10 lat mniej seria II - odc.6 (10 years younger II odc.6); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2004)
13:50 Znaki czasu ; magazyn
14:10 Spotkanie z Balladą - 65. Spotkanie z Balladą - Dom pod Fijołem (2)
15:05 Detektyw w sutannie - s. 3, odc. 4/22 (25)  Historia Jillian (Father Dowling Mysteries    s. 3, ep. THE SHOWGIRL MYSTERY); serial kryminalny kraj prod.USA (1990)
16:00 Dla niesłyszących - Panorama
16:10 Dla niesłyszących - Pogoda
16:15 Ale Kosmos! 15 Finał WOŚP;
17:10 Wędrówki z bestiami - Morskie potwory- odc. 2 (Whale killer)  29'; serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2002)
17:45 Program lokalny
18:15 Kopciuszek - odc.35 - (txt str.777); serial obyczajowy TVP
18:45 Panorama
19:05 Biznes
19:10 Sport Telegram
19:15 Pogoda
19:25 Oto jest pytanie - odc.34; teleturniej
20:05 M jak miłość - odc. 463; serial TVP
20:55 Kulisy serialu "M jak miłość" - odc. 222
21:05 Ona i On - wojna płci - (5); talk-show
22:00 Panorama
22:25 Sport Telegram
22:30 Pogoda
22:35 Warto rozmawiać
23:40 Kryminalne zagadki Las Vegas s.IV, odc. 6/23; serial sensacyjny kraj prod.USA (2003)
00:25 Kryminalne zagadki Las Vegas - s.IV, odc. 7/23 (Crime Scene Investigation IV, ep. 407); serial sensacyjny kraj prod.USA (2003)
01:10 Wieczór artystyczny - Koncert VooVoo  (XVI Międzynarodowy Festiwal Teatralny "Malta 2006")
01:55 AUDIOTELE - Teleturniej interaktywny
03:00 Zakończenie programu
120px-Logo Polsat.svg

05:40    TV Market - magazyn reklamowy
06:00    Wstawaj! Gramy! - program muzyczny
06:45    Sidła miłości - telenowela reż. Uli Edel, USA 1993
07:45    TV Market - magazyn reklamowy
08:00    Halo! Kasa! - teleturniej
08:55    Roseanne - serial komediowy USA 1988
09:25    Rodzina zastępcza - serial komediowy reż. Wojciech Adamczyk/Michał Kwieciński, Polska
10:00    Zamieńmy się żonami - reality show
11:00    Dharma i Greg - serial komediowy reż. Amanda Bearse , Robert Berlinger, USA 1997
11:30    Zwariowany świat Malcolma - serial komediowy reż. Todd Holland, Arlene Sanford i inni, USA 2002
12:00    Sidła miłości - telenowela reż. Uli Edel, USA 1993
12:55    Jesteś moim życiem - serial obyczajowy reż. Rodolfo Antúnez, Jorge Bechara, Argentyna 2006
13:55    Pierwsza miłość - serial obyczajowy reż. Okił Khamidov, Paweł Chmielewski, Polska 2004
14:40    Świat według Bundych - serial komediowy reż. Linda Day, Amanda Bearse, USA 1991
15:10    Rodzina zastępcza - serial komediowy reż. Wojciech Adamczyk/Michał Kwieciński, Polska
15:45    Wydarzenia
16:05    Prognoza pogody
16:30    Interwencja - magazyn reporterów
17:00    Gra w ciemno - teleturniej
18:00    Pierwsza miłość - serial obyczajowy reż. Okił Khamidov, Paweł Chmielewski, Polska 2004
18:50    Wydarzenia
19:20    Sport
19:25    Prognoza pogody
19:30    Samo życie - serial obyczajowy reż. Wojciech Nowak/Wojciech Pacyna, Polska 2003
20:00    Z archiwum X - serial sensacyjny reż. Rob Bowman, USA 1998
21:00    Leon zawodowiec - dramat sensacyjny reż. Luc Besson, wyk. Jean Reno, Gary Oldman, Natalie Portman, Danny Aiello USA/ Francja 1994
21:55    Studio LOTTO (w przerwie filmu)
23:25    Nieustraszeni - reality show
00:25     Bumerang - program publicystyczny
01:10     Dziewczyny w bikini - program rozrywkowy
02:10     Magazyn sportowy
04:10     Nocne randki - program rozrywkowy
Logo-19

05:40    Uwaga! - magazyn reporterów
06:00    Telesklep
06:40    Tajniacy - serial sensacyjny odc. 9/16 USA 2003
07:35    Usterka - serial fabularno-dokumentalny Polska
08:05    Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fabularno-dokumentalny Polska 2006
09:05    Wykręć numer - teleturniej
10:05    Fabryka gry - interaktywny program rozrywkowy
11:10    Detektywi: Wariat - serial fabularno-dokumentalny Polska 2005
11:40    Rozmowy w toku: Młode wilczyce - talk show
12:45    Loteria Walentynkowa - konkurs
12:50    W11 - Wydział Śledczy: Łomiarz - serial fabularno-dokumentalny Polska
13:30    Pokojowe rewolucje - magazyn poradnikowy
14:00    Tajniacy - serial sensacyjny odc. 11/16 USA 2003
15:00    Cena marzeń - telenowela odc. 97/115 reż. Benjamín Cann, Eric Morales, Meksyk 2004
16:00    Fakty - wydanie popołudniowe
16:15    Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fabularno-dokumentalny Polska 2006
17:15    Rozmowy w toku: Przyjechałem do Polski robić karierę! - talk show
18:25    Detektywi: Harem - serial fabularno-dokumentalny Polska 2005
19:00    Fakty
19:30    Sport - program informacyjny
19:40    Pogoda
19:50    Uwaga! - magazyn reporterów
20:15    W11 - Wydział Śledczy - serial fabularno-dokumentalny Polska
20:55    Na Wspólnej - serial obyczajowy odc. 743 Polska 2003
21:30    Bez śladu - serial kryminalny odc. 11/23 USA 2003
22:30    Szymon Majewski Show: Marcin Daniec, Krzysztof Krawczyk - program rozrywkowy
23:30    Firma - magazyn
00:00     Wydanie drugie, poprawione - magazyn kulturalny
00:30     Multikino - magazyn filmowy
00:55     Uwaga! - magazyn reporterów
01:15     Nocne igraszki - program interaktywny
02:15     Telesklep
02:35     Nic straconego - programy powtórkowe 
TVP3 Regionalna

06:00 Kurier - 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pgoda 06:10, 06:28, 06:40, 06:58, 07:10, 07:28, 07:42; Przegląd prasy 06:12, 06:23, 06:42, 06:53, 07:12, 07:23; Serwis ekonomiczny 06:17, 06:47, 07:17; Serwis sportowy 06:20, 06:50, 07:20; Czym żyje Polska 06:26, 06:56, 07:26; STEREO
07:45 OTV - PASMO LOKALNE
08:00 Kurier; STEREO
08:05 Kurier Gość; STEREO
08:15 Kurier flesz; STEREO
08:17 Pogoda; STEREO
08:20 Serwis ekonomiczny; STEREO
08:25 Przegląd prasy; STEREO
08:30 Kurier; STEREO
08:35 Serwis sportowy; STEREO
08:40 Przegląd prasy; STEREO
08:45 OTV - PASMO LOKALNE
09:00 Kurier; STEREO
09:10 Serwis sportowy; STEREO
09:12 Przegląd prasy ; STEREO
09:15 Kurier flesz; STEREO
09:17 Pogoda ; STEREO
09:19 Serwis ekonomiczny; STEREO
09:23 Przegląd prasy ; STEREO
09:25 Kamera Kuriera; STEREO
09:30 Kurier; STEREO
09:40 Pogoda; STEREO
09:45 Serwis ekonomiczny; STEREO
09:50 Serwis sportowy; STEREO
09:53 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:55 Kurier flesz; STEREO
10:00 Zagadkowe historie XX stulecia - Awaria w Czarnobylu, odc. 17 (Great mysteries and myths of the Twentieth Century.); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (1997); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:30 Kurier; STEREO
10:45 Pogoda; STEREO
10:47 Serwis ekonomiczny; STEREO
10:50 Serwis sportowy; STEREO
10:53 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:55 Kurier flesz; STEREO
11:00 Medyczny front - Prostata - męski problem (Body Wars. Prostate); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2004); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Kurier; STEREO
11:45 Pogoda; STEREO
11:47 Serwis ekonomiczny; STEREO
11:50 Serwis sportowy; STEREO
11:54 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:55 Kurier flesz; STEREO
12:00 Młodzież kontra; widowisko; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:30 Kurier; STEREO
12:45 Pogoda; STEREO
12:47 Serwis ekonomiczny; STEREO
12:50 Serwis sportowy; STEREO
12:52 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:55 Kurier flesz; STEREO
13:00 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:30 Kurier; STEREO
13:45 Pogoda; STEREO
13:47 Serwis ekonomiczny; STEREO
13:50 Serwis sportowy; STEREO
13:54 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:55 Kurier flesz; STEREO
14:00 Zagadkowe historie XX stulecia - Awaria w Czarnobylu, odc. 17 (Great mysteries and myths of the Twentieth Century.); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (1997); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:30 Kurier; STEREO
14:45 Pogoda
14:47 Serwis ekonomiczny; STEREO
14:50 Serwis sportowy; STEREO
14:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:59 Kurier flesz; STEREO
15:05 Medyczny front - Prostata - męski problem (Body Wars. Prostate); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2004); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:30 Kurier; STEREO
15:55 Pogoda; STEREO
15:58 Serwis ekonomiczny; STEREO
16:00 Serwis sportowy; STEREO
16:05 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:10 Rozmowa dnia; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Kurier; STEREO
16:40 Pogoda; STEREO
16:45 OTV - PASMO LOKALNE
17:00 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:20 Serwis sportowy; STEREO
17:30 Kurier; STEREO
17:40 Pogoda; STEREO
17:45 OTV - PASMO LOKALNE
20:00 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:50 Pogoda; STEREO
20:55 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:40 Pogoda; STEREO
21:45 OTV - PASMO LOKALNE
22:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Kurier; STEREO
22:40 Pogoda; STEREO
22:50 Sportowy Wieczór; STEREO
23:10 Dzieci za kratami (Kids Behind Bars)  51'; film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2002); reż.:Brian Woods, Kate Blewett; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
00:05 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:30 Kurier; STEREO
00:40 Pogoda; STEREO
00:48 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:25 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:50 Dzieci za kratami (Kids Behind Bars)  51'; film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2002); reż.:Brian Woods, Kate Blewett; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
02:45 Zakończenie dnia
TVP Polonia

06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6.30,7.00,7.30; Pogoda 6.32,7.05,7.33 ; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:10 Kwadrans po ósmej; Dla małoletnich od lat 12
08:35 Jedyneczka - /Moda odc.244/; program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
09:00 My Wy Oni; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
09:25 Zdarzyło się - Ci co powrócili; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:45 Mój pierwszy raz - (43); talk-show; Bez ograniczeń wiekowych
10:40 Biografie - Pasje pana Zakrzeńskiego  49'; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Klan - odc. 1164; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości
12:10 Plebania - odc. 599; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
12:35 Tam gdzie jesteśmy - Styrcza - mała Warszawa; reportaż; Dla małoletnich od lat 7
13:05 M jak miłość - odc. 415; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:00 Defekt - odc. 2/9; serial sensacyjny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:55 Porozmawiajmy; Dla małoletnich od lat 7
15:45 Jedyneczka - /Moda odc.244/; program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
16:10 Unijnym traktem - Energia do odzyskania; cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Klan - odc. 1164; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress
17:15 Kinematograf; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
17:40 My Wy Oni ; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
18:10 Jest takie miejsce - Bielawa; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Z archiwum IPN; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:00 Kościół i świat; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
19:15 Dobranocka - Bajki zza okna - Historia prawie nie z tej ziemi; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:00 Pogoda
20:10 Plebania - odc. 599; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
20:35 Ballada o Mieleszkach; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
21:05 Sportowy tydzień; Bez ograniczeń wiekowych
21:35 Wiedźmy - odc. 7/13 - Niebezpieczne związki; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:20 Reportaż Trójki - Tyniecka 10 co dalej?; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
22:35 Z wyciągniętymi rękami cz.2  51'; film dokumentalny; reż.:Robert Kaczmarek; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:30 Panorama
23:50 Sport Telegram
23:55 Pogoda
24:00 Klan - odc. 1164; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:25 Jest takie miejsce - Bielawa; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:45 Z archiwum IPN; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Dobranocka za oceanem - Bajki zza okna - Historia prawie nie z tej ziemi; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości
01:55 Sport
02:00 Plebania - odc. 599; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
02:25 Ballada o Mieleszkach; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
02:55 Sportowy tydzień; Bez ograniczeń wiekowych
03:25 Wiedźmy - odc. 7/13 - Niebezpieczne związki; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:10 Reportaż Trójki - Tyniecka 10 co dalej?; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
04:20 Z wyciągniętymi rękami cz.2; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
05:15 Zacisze gwiazd - (11) Jan Nowicki; Bez ograniczeń wiekowych
05:40 Salon kresowy - Nazywali go polskim Valentino; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
06:00 Zakończenie dnia
TVP KULTURA-logo-165549B8BD

09:00 Przewodnik; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
09:05 Zarzuela (Zarzuela)  56'; operetka kraj prod.Wielka Brytania (1986); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Archiwum Jazzu i Rocka - Przeboje młodzieżowe cz. 1  31'; reż.:P. Aleksandrowicz; Bez ograniczeń wiekowych
10:40 Elvis  42'; film dokumentalny kraj prod.Polska (1997); reż.:Janusz Płoński; Bez ograniczeń wiekowych
11:25 Więcej niż fikcja - Chłopiec z Bamiyan (The Boy Who Plays on the Buddhas of Bamiyan)  95'; film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2003); reż.:Phil Grabsky; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:00 Tygodnik Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:40 Jarocin po latach - Pabieda; Dla małoletnich od lat 12
14:00 Królowa Bona - odc. 6; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
15:00 Przesłuchanie (The interview)  100'; film kryminalny kraj prod.Australia (1998); reż.:Craig Monahan; wyk.:Tony Martin, Aaron Jeffery, Paul Sonkkila, Michael Caton, Peter McCauley, Glynis Angell; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:40 Muzyka w Zamku Królewskim; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Przewodnik; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
17:05 Bobby McFerrin - Człowiek Orkiestra (2 cz.); koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Jerzy Grotowski. Próba portretu  58'; film dokumentalny; reż.:Maria Zmarz-Koczanowicz; Dla małoletnich od lat 12
19:00 Studio TVP Kultura - Telekino ; Bez ograniczeń wiekowych
19:10 Telekino - Klara i Angelika  46'; film TVP; reż.:Irena Kamieńska; wyk.:Zofia Mrozowska, Emilia Krakowska, Wanda Łuczycka, Wieńczysław Gliński, Wiesław Michnikowski, Tadeusz Byrski, Zdzisław Wardejn, Janusz Zaorski, Leonard Pietraszak; Dla małoletnich od lat 12
20:00 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:30 Łagodna  91'; film TVP; reż.:Mariusz Treliński; wyk.:Janusz Gajos, Dominika Ostałowska, Danuta Stenka, Jan Frycz, Jan Peszek, Krystyna Feldman, Krystyna Rutkowska, Jerzy Nowak; Dla małoletnich od lat 12
22:00 Kino krótkich filmów - Ilinx  12'; film dokumentalny; reż.:Andrzej Kraszewski; Dla małoletnich od lat 12
22:15 Przewodnik; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
22:20 Upadek Muru Berlińskiego - cz. 3 (Fall of the Wall /3/); film dokumentalny kraj prod.Niemcy (1999); Dla małoletnich od lat 12
22:35 Upadek Muru Berlińskiego - cz. 4 (Fall of the Wall /4/); film dokumentalny kraj prod.Niemcy (1999); Dla małoletnich od lat 12
22:50 Jarocin po latach - Piersi; Dla małoletnich od lat 12
23:05 Strefa - Czytanie dramatu - Sen o jesieni; widowisko kameralne; STEREO, Dozwolone od lat 18
23:40 Strefa - Vieczór V'J-ski - Pfadfinderei; widowisko muzyczne; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:40 Strefa - Małe jest wielkie - odc. 29 - Irma 1; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
01:05 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Kino nocne - Stroszek (Stroschek)  103'; dramat kraj prod.Niemcy (1977); reż.:Werner Herzog; wyk.:Bruno S, Eva Mattes, Clemens Scheitz, Burkhard Driest, Pitt Badewitz, Wilhelm von Homburg; Dla małoletnich od lat 12
03:15 Koncert zespołu Acid Drinkers; Dla małoletnich od lat 12
03:45 Zakończenie programu
250px-Tele 5

05:25 Czynnik PSI - 76/88 serial science-fiction Kanada 2000
06:20 Prawo do narodzin - 37/190 telenowela Meksyk 1981
06:45 Prawo do narodzin - 38/190 telenowela Meksyk 1981
07:15 Prognoza pogody
07:20 Moja piękna grubaska - 70/178 telenowela Wenezuela 2002
08:20 Werdykt program sądowy
09:15 Telezakupy
11:10 Sposób na intrygantkę - komedia Francja 1992
12:55 Prawo do narodzin - 39/190 telenowela Meksyk 1981
13:25 Prawo do narodzin - 40/190 telenowela Meksyk 1981
13:50 Telezakupy
14:15 Waleczne serca - serial fabularno-dokumentalny Kanada 1992
14:30 Prognoza pogody
14:40 Łowca - 2/22 serial sensacyjny Kanada 2001
15:30 Akwanauci - 42/46 serial dokumentalny USA 2000
16:00 Waleczne serca - serial fabularno-dokumentalny Kanada 1992
16:25 Czynnik PSI - 82/88 serial science-fiction Kanada 2000
17:20 Prognoza pogody
17:25 Moja piękna grubaska - 71/178 telenowela Wenezuela 2002
18:25 Gorączka w mieście - 25/48 serial kryminalny USA 1996
19:25 Waleczne serca - serial fabularno-dokumentalny Kanada 1992
19:55 Prognoza pogody
20:00 Podróż w mrok - dramat Kanada 1991
21:55 Prognoza pogody
22:00 Wydział do spraw specjalnych - 65/72 serial kryminalny Kanada 2001
23:00 Gorączka w mieście - 43/48 serial kryminalny USA 1996
00:00 Waleczne serca - serial fabularno-dokumentalny Kanada 1992
00:30 Najlepszy seks w życiu - 1/4 serial erotyczny USA 2002
02:00 Rybia nocka program przyrodniczy

TV 4
05:45 Sztukateria 
06:05 Kinomaniak 
06:30 VIP 
06:55 Muzyczne listy 
08:00 TV market
08:30 Instynkt tropiciela
09:00 Yu-gi-oh!: serial 
09:30 Kinomaniak 
10:00 Kamienica
10:30 Jesteś moim życiem, odc. 96: serial
11:35 Kamienica
12:35 VIP 
13:10 Wygraj fortunę
15:15 Power Rangers, odc. 17: serial
15:45 Młodzieńcza miłość, odc. 72: serial
16:45 Pensjonat pod Różą, odc. 67: serial
17:45 Benny Hill: serial 
18:20 Benny Hill: serial 
18:55 Jesteś moim życiem, odc. 97: serial
20:00 Tajemniczy element, odc. 10: serial
21:00 Zagadki historii: serial
22:05 Bez stałego adresu: Bob Dylan, odc. 1: film 
00:45 Wydarzenia
01:15 Sport: Wiadomości sportowe
01:20 Prognoza pogody
01:25 Włatcy móch, odc. 4: serial 
01:50 Tok2Szok
02:40 Muzyczne listy 
03:30 FIFA Futbol Mundial
03:55 V-Max
04:15 Ja tylko pytam

Polsat Sport
06:30 Boavista Porto – Maritimo Funchal: Piłka nożna Liga portugalska
08:30 Lazio Rzym – AC Siena: Piłka nożna Liga włoska
10:30 Heart of Midlothian Edynburg – Celtic Glasgow: Piłka nożna Liga szkocka
12:30 Os Belenenses Lizbona – Sporting Lizbona: Piłka nożna Liga portugalska
14:30 Iraklis Saloniki – PAOK Saloniki: Piłka nożna Liga grecka
16:30 Europejski Puchar Mistrzów: Hokej na lodzie Finał
18:30 Gol
19:00 Punkt, set, mecz
19:30 FC Liverpool – Arsenal Londyn: Piłka nożna Puchar Ligi Angielskiej
21:40 Academica Coimbra – Benfica Lizbona: Piłka nożna Liga portugalska
23:35 Blackburn Rovers – Arsenal Londyn: Piłka nożna Liga angielska

Jetix
06:00 Kapitan Flamingo: serial
06:25 Odlotowe agentki: serial
07:15 The Far Out Adventures of Team Galaxy: serial
07:35 A.T.O.M.: serial
08:00 Power Rangers SPD: serial
08:25 Power Rangers SPD: serial
08:50 Galactik Football: serial
09:10 MegaMan NT Warrior: serial
09:35 Król Szamanów: serial
10:00 Jerry i paczka: serial
10:25 Jerry i paczka: serial
10:50 W.I.T.C.H.: serial
11:15 OBAN Star Racers: serial
11:40 Ach, ten Andy!: serial
12:00 Ach, ten Andy!: serial
12:25 Odlotowe agentki: serial
12:50 The Far Out Adventures of Team Galaxy: serial
13:15 Kapitan Flamingo: serial
13:35 Świat według Ludwiczka: serial
14:00 Świat według Ludwiczka: serial
14:20 Jerry i paczka: serial
14:45 Shuriken School: serial
15:05 Power Rangers SPD: serial
15:30 Power Rangers SPD: serial
15:55 Galactik Football: serial
16:20 W.I.T.C.H.: serial
16:45 W.I.T.C.H.: serial
17:10 OBAN Star Racers: serial
17:35 Odlotowe agentki: serial
18:00 Odlotowe agentki: serial
18:25 The Far Out Adventures of Team Galaxy: serial
18:50 Galactik Football: serial
19:15 Planet Sketch: serial
19:25 Power Rangers SPD: serial
19:50 Król Szamanów: serial
20:15 Król Szamanów: serial
20:40 MegaMan NT Warrior: serial
21:05 Galactik Football: serial
21:30 OBAN Star Racers: serial
21:55 Teenage Mutant Ninja Turtles: serial
22:20 A.T.O.M.: serial
22:45 Spiderman: serial
23:10 Spiderman: serial
23:35 X-Men: serial

AXN
06:00     Szczury wodne - serial sensacyjny odc. 174     
07:00     The Amazing Race 4 - serial dokumentalny odc. 1     
08:00     Robinsonowie 4: Tahiti - serial dokumentalny odc. 2     
09:00     Sprawiedliwo¶ć na 18 kołach - serial sensacyjny odc. 22     
10:00     Sliders: Pi±ty wymiar 2 - serial SF odc. 2     
11:00     The Amazing Race 4 - serial dokumentalny odc. 1     
12:00     Szczury wodne - serial sensacyjny odc. 174     
13:00     Robinsonowie 4: Tahiti - serial dokumentalny odc. 2     
14:00     Sprawiedliwo¶ć na 18 kołach - serial sensacyjny odc. 22     
15:00     Sliders: Pi±ty wymiar 2 - serial SF odc. 3     
16:00     Szczury wodne - serial sensacyjny odc. 175     
17:00     The Amazing Race 4 - serial dokumentalny odc. 2     
18:00     Robinsonowie 4: Tahiti - serial dokumentalny odc. 3     
19:00     Sprawiedliwo¶ć na 18 kołach 2 - serial sensacyjny odc. 1     
20:00     Jericho - serial obyczajowy odc. 7     
21:00     Martwa strefa - serial sensacyjny odc. 12     
22:00     Szpital "Królestwo" - serial grozy odc. 14/15     
23:00     Agentka o stu twarzach - serial przygodowy odc. 19     
00:00     Jericho - serial obyczajowy odc. 7     
01:00     Martwa strefa - serial sensacyjny odc. 12     
02:00     Szpital "Królestwo" - serial grozy odc. 14/15     
03:00     Agentka o stu twarzach - serial przygodowy odc. 19


Zone Club
06:00 Szkoła jogi, Ćwiczenia jogi dla każdego, odc. 88; gimnastyka
06:25 Ćwiczenia na Karaibach, Poranne ćwiczenia na zdrowy początek dnia, odc. 3; fitness
06:55 Sobota w kuchni, odc. 5; magazyn kulinarny
07:20 Alternatywne style życia, odc. 11; medycyna alternatywna
07:45 Przyjęcia specjalne, odc. 6; magazyn kulinarny
08:10 Design Challenge, odc. 13; architektura
08:35 Areszt domowy, Metamorfozy źle urządzonych wnętrz, odc. 24; lifestyle
09:05 E - miłość, odc. 2; magazyn
09:35 Zmieniamy lokal, Metamorfozy zniszczonych restauracji, odc. 5; lifestyle
10:00 Zmieniamy lokal, Metamorfozy zniszczonych restauracji, odc. 6; lifestyle
10:25 Terapia szokowa, Nicola, odc. 13; lifestyle
10:55 Design Challenge, odc. 6; architektura
11:25 Strażnicy mody, odc. 19; moda
11:55 Dom mody, odc. 18; moda
12:25 Dom mody, odc. 20; moda
12:55 Na ślubnym kobiercu, odc. 10; reality show
13:20 Na ślubnym kobiercu, odc. 11; reality show
13:45 Sobota w kuchni, odc. 4; magazyn kulinarny
14:10 Tajemnice ogrodów, Ogród dla medytujących. Domek dla ptaków, odc. 6; rośliny
14:35 Poradnik Tany Byron, odc. 1; psychologia
15:30 Zmieniamy lokal, Metamorfozy zniszczonych restauracji, odc. 3; lifestyle
16:00 Zmieniamy lokal, Metamorfozy zniszczonych restauracji, odc. 4; lifestyle
16:30 Terapia szokowa, Jenny, odc. 16; lifestyle
17:00 Przez żołądek do zdrowia, Porady dotyczące zdrowego żywienia, odc. 2; magazyn kulinarny
17:30 Udawacze, odc. 28
18:30 Mama na pełny etat, odc. 5; lifestyle
19:00 Mama na pełny etat, odc. 6; lifestyle
19:30 Życie pani Pond, odc. 3; serial animowany Wielka Brytania
19:45 Życie pani Pond, odc. 4; serial animowany Wielka Brytania
20:00 Dojrzałe piękno; film dokumentalny
21:00 Tuckerville, odc. 9; real tv
21:30 Tuckerville, odc. 10; real tv
22:00 Potyczki Jerry‘ego Springera, odc. 112; talk show
22:50 Potyczki Jerry‘ego Springera, odc. 120; talk show
23:40 Ekstremalne metamorfozy - Wielka Brytania, odc. 21; lifestyle
00:30 Udawacze, odc. 53
01:20 Potyczki Jerry‘ego Springera, odc. 112; talk show
02:05 Sekstaza, Rozkoszne fantazje, odc. 18; erotyka
03:00 Nauka o seksie, Tajemny język miłości i pożądania, odc. 1; serial dokumentalny Wielka Brytania 1997
04:00 Mężczyźni o sobie, Co z tym pięknem?, odc. 15; seksualność
04:30 Opowieści o duchach, odc. 3; opowieści niesamowite
05:00 E - miłość, odc. 1; magazyn
05:30 Złota rączka, Porady dla majsterkujących pań, odc. 6; poradnik

Eurosport
09:30 Turniej Wielkiego Szlema - Australian Open, 1. dzień; tenis /program na żywo/
13:00 Turniej Wielkiego Szlema - Australian Open, 1. dzień; tenis
15:30 International Masters w Londynie, 2. dzień; snooker /program na żywo/
18:30 Eurogole; magazyn piłkarski
19:00 Gooooal!, Best of; magazyn piłkarski
19:30 Watts; magazyn sportowy
20:00 International Masters w Londynie, 2. dzień; snooker /program na żywo/
22:00 Rajd Dakar, 9. etap; rajd /program na żywo/
22:45 International Masters w Londynie, 2. dzień; snooker
23:45 Eurogole; magazyn piłkarski
00:15 Rajd Dakar, 9. etap; rajd
01:00 Turniej Wielkiego Szlema - Australian Open, 2. dzień; tenis /program na żywo/ 

HBO 2
06:30 Czeski sen; film dokumentalny Czechy / Słowacja 2004
08:00 Wallis i Edward; dramat obyczajowy Wielka Brytania 2005; reż.: Dave Moore; wyk: Joely Richardson, Stephen Campbell Moore
09:35 Dzieciaki w Egipcie; komedia Dania 2004; reż.: Kasper Barfoed; wyk: Lotte Andersen, Niels Olsen
10:55 Smak Indii; komedia USA 2003; reż.: Krishna D.K. Raj Nidimoru; wyk: Anjaan Srivastav, Bharati Achrekar
12:50 Hellboy; film sensacyjny USA 2004; reż.: Guillermo Del Toro; wyk: Ron Perlman, John Hurt
14:50 Anioł Stróż; komedia sensacyjna USA 2005; reż.: Stephen Herek; wyk: Tommy Lee Jones, Cedric the Entertainer
16:25 Miłość jest za darmo; komedia romantyczna USA 2003; reż.: Troy Beyer; wyk: Nick Cannon, Kenan Thompson
18:05 Charlie i fabryka czekolady; film przygodowy USA 2005; reż.: Tim Burton; wyk: Johnny Depp, Freddie Highmore
20:00 HBO na stojaka!, odc. 165; kabaret i satyra
20:30 Blade: Mroczna Trójca; horror USA 2004; reż.: David Goyer; wyk: Wesley Snipes, Kris Kristofferson
22:20 Odległy front, odc. 10; serial wojenny USA 2005; reż.: Chris Gerolmo; wyk: Josh Henderson, Luke MacFarlane
23:05 Lazurowy dynamit; film obyczajowy Wielka Brytania 1995; reż.: Carl Prechezer; wyk: Sean Pertwee, Catherine Zeta Jones
00:40 Suspect Zero; thriller USA 2004; reż.: E. Elias Merhige; wyk: Aaron Eckhart, Ben Kingsley
02:20 Egzorcysta: Początek; horror USA 2004; reż.: Renny Harlin; wyk: Stellan Skarsgard, Izabella Scorupco
04:10 Charlie i fabryka czekolady; film przygodowy USA 2005; reż.: Tim Burton; wyk: Johnny Depp, Freddie Highmore

HBO
06:30 Obraz syna; film obyczajowy USA 2001; reż.: Joshua D. Rose, Peter Manoogian; wyk: Clifton Davis, Charles Shaughnessy
08:10 Przygody Ociee Nash; film dla dzieci USA 2002; reż.: Kristen McGary; wyk: Keith Carradine, Mare Winningham
09:50 Gość w dom; komedia USA 1995; reż.: Randall Miller; wyk: Sinbad, Phil Hartman
11:40 Omagh; dramat społeczny Irlandia / Wielka Brytania 2004; reż.: Pete Travis; wyk: Gerard McSorley, Michele Forbes
13:25 Stracić wszystko; film biograficzny USA 2004; reż.: Peter Bogdanovich; wyk: Tom Sizemore, Dash Mihok
15:00 Hotelik w Prowansji; komedia Francja / Wielka Brytania 2003; reż.: Claude Duty; wyk: Marina Fois, Philippe Harel
16:45 Porządna kobieta; komedia Wielka Brytania / Włochy / USA 2004; reż.: Mike Barker; wyk: Helen Hunt, Scarlett Johansson
18:15 Premiera: Prosto z zoo do Afryki; komedia Holandia 2005; reż.: Johan Nijenhuis; wyk: Juliette van Ardenne, Vivienne van den Assem
19:40 Premiera: Na planie; magazyn filmowy
20:10 Wykolejony; thriller USA 2005; reż.: Mikael Hafstrom; wyk: Vincent Cassel, Clive Owen
21:55 Sylvia; film biograficzny Wielka Brytania 2003; reż.: Christine Jeffs; wyk: Gwyneth Paltrow, Daniel Craig
23:45 Trzymaj się z daleka; thriller USA 2005; reż.: Stu Pollard; wyk: Gil Bellows, Jennifer Westfeldt
01:20 Brzozowa 51; film dokumentalny USA / Niemcy 2005
02:50 Prawie najlepszy; komedia USA 2004; reż.: Eric Weber; wyk: Joe Pantoliano, Boyd Gaines
04:20 Prosto z zoo do Afryki; komedia Holandia 2005; reż.: Johan Nijenhuis; wyk: Juliette van Ardenne, Vivienne van den Assem
05:45 Cinema, cinema; magazyn filmowy

National Geographic
08:00 Życie wśród lwów; zwierzęta
09:00 Sejsmiczne sekundy, Wybuch wulkanu świętej Heleny; serial dokumentalny
09:30 Sejsmiczne sekundy, Śmiertelny gaz w Bhopal; serial dokumentalny
10:00 Groźne żywioły, Trzęsienia ziemi; serial dokumentalny
11:00 Wielkie konstrukcje, Tunel pod kanałem La Manche; serial dokumentalny
12:00 Katastrofa w przestworzach, Lot bez paliwa; serial dokumentalny
13:00 Życie wśród lwów; zwierzęta
14:00 Sejsmiczne sekundy, Wybuch wulkanu świętej Heleny; serial dokumentalny
14:30 Sejsmiczne sekundy, Śmiertelny gaz w Bhopal; serial dokumentalny
15:00 Groźne żywioły, Trzęsienia ziemi; serial dokumentalny
16:00 Raje na Ziemi, Denali - najdzikszy zakątek Alaski; serial dokumentalny
17:00 Polowanie na myśliwego, Ataki rekinów; serial dokumentalny
18:00 Wielkie konstrukcje, Bariery na Morzu Północnym; serial dokumentalny
19:00 Życie wśród lwów; zwierzęta
20:00 Zagadka kodu Leonarda da Vinci; film dokumentalny
21:00 Za kratkami, Więzienie o zaostrzonym rygorze; serial dokumentalny
22:00 Najgroźniejszy gang Ameryki; film dokumentalny
23:00 Tuż przed tragedią, Eksplozja na Morzu Północnym; serial dokumentalny
00:00 Za kratkami, Więzienie o zaostrzonym rygorze; serial dokumentalny
01:00 Najgroźniejszy gang Ameryki; film dokumentalny

TV Puls
05:55 Żebro Adama; program publicystyczny
06:30 Program religijny; kościół i religia
07:30 Wieczny płomień miłości, odc. 9; telenowela Meksyk 2004; reż.: Jorge Fons; wyk: Ana de la Reguera, Manolo Cardona
08:30 Kobieta w lustrze, odc. 9; telenowela Kolumbia 2004; wyk: Paola Andrea Rey, Juan A. Baptista
09:25 Miasta świata, Bangkok, odc. 1; serial dokumentalny
10:20 Program przyrodniczy
10:35 Telezakupy; program reklamowy
11:55 Hollywood Safari, odc. 9; serial obyczajowy USA 2001; reż.: Bryan Goeres, Joel Bender; wyk: Joe Michael Burke, Sam J. Jones
13:10 Asoka Wielki, odc. 2; film historyczny Indie 2001; reż.: Santosh Sivan; wyk: Shahrukh Khan, Kareena Kapoor
15:00 Nieśmiertelny, odc. 12; serial przygodowy Wielka Brytania 2000; reż.: David Straiton; wyk: Lorenzo Lamas, Dominic Keating
16:00 Wieczny płomień miłości, odc. 10; telenowela Meksyk 2004; reż.: Jorge Fons; wyk: Ana de la Reguera, Manolo Cardona
17:00 Kobieta w lustrze, odc. 10; telenowela Kolumbia 2004; wyk: Paola Andrea Rey, Juan A. Baptista
18:00 Wideowizyty, Niemcy, odc. 1; serial dokumentalny
18:30 Hollywood Safari, odc. 10; serial obyczajowy USA 2001; reż.: Bryan Goeres, Joel Bender; wyk: Joe Michael Burke, Sam J. Jones
19:30 Opactwa i klasztory, Rodzina Augustynianów, odc. 4; serial dokumentalny USA 1999
20:00 Puls wieczoru; program publicystyczny /program na żywo/
20:40 Biznesmen i gwiazdy; komedia Wielka Brytania 1983; reż.: Bill Forsyth; wyk: Burt Lancaster, Peter Riegert
22:50 Nieśmiertelny, odc. 12; serial przygodowy Wielka Brytania 2000; reż.: David Straiton; wyk: Lorenzo Lamas, Dominic Keating
23:40 Octava Dies, Wiadomości watykańskie
00:10 Puls wieczoru; program publicystyczny
00:50 Edukacja Rity; komediodramat USA 1983; reż.: Lewis Gilbert; wyk: Julie Walters, Michael Caine
02:30 Wideowizyty, Niemcy, odc. 1; serial dokumentalny
03:00 Puls wieczoru; program publicystyczny
03:40 Program przyrodniczy

TVN Turbo
06:00 Kaskaderzy i amatorzy /stereo/
06:30 Mango; program reklamowy
08:00 Monster Jam; magazyn motoryzacyjny /stereo/
08:30 Rentgen 2.0; magazyn motoryzacyjny /stereo/
09:00 Samochód - magazyn każdego kierowcy; magazyn motoryzacyjny /stereo/
09:30 Czas tuningu; magazyn motoryzacyjny /stereo/
10:00 Toolbox; magazyn poradnikowy /stereo/
10:30 Ale dziura; magazyn motoryzacyjny /stereo/
11:00 Automundial; magazyn motoryzacyjny /stereo/
11:30 The Car Show; magazyn motoryzacyjny /stereo/
12:00 Zakup kontrolowany; magazyn motoryzacyjny /stereo/
13:00 Monster House, odc. 16; magazyn poradnikowy /stereo/
14:00 Vroom Vroom, odc. 3; magazyn motoryzacyjny /stereo/
15:00 Monster Jam; magazyn motoryzacyjny /stereo/
15:30 Monster Garage; magazyn motoryzacyjny /stereo/
16:30 Toolbox; magazyn poradnikowy /stereo/
17:00 Gadżet; magazyn poradnikowy /stereo/
17:30 Raport Turbo; magazyn motoryzacyjny /stereo/
17:40 Automaniak max; magazyn motoryzacyjny /stereo/
18:10 Samochód - magazyn każdego kierowcy; magazyn motoryzacyjny /stereo/
18:40 Uwaga! Pirat!; magazyn motoryzacyjny /stereo/
19:10 Toolbox; magazyn poradnikowy /stereo/
19:40 Raport Turbo; magazyn motoryzacyjny /stereo/
19:50 De Lux 8 minut; magazyn motoryzacyjny /stereo/
20:00 Kaskaderzy i amatorzy /stereo/
20:30 Karambol; magazyn motoryzacyjny /stereo/
21:00 Raport Turbo; magazyn motoryzacyjny /stereo/
21:10 Top Gear; magazyn motoryzacyjny /stereo/
22:10 Zakup kontrolowany; magazyn motoryzacyjny /stereo/
22:40 Raport Turbo; magazyn motoryzacyjny /stereo/
23:20 De Lux 8 minut; magazyn motoryzacyjny /stereo/
23:30 Turbo erotyk; erotyka /stereo/ 
00:00 Turbo erotyk; erotyka /stereo/
00:30 Call TV /program na żywo/
01:30 Mango; program reklamowy
02:30 Samochód - magazyn każdego kierowcy; magazyn motoryzacyjny /stereo/
03:00 Zakup kontrolowany; magazyn motoryzacyjny /stereo/
04:00 Czas tuningu; magazyn motoryzacyjny /stereo/
04:30 Gadżet; magazyn poradnikowy /stereo/ 


Ale Kino!
08:00    Trzech mężczyzn i dziecko Komedia, USA 1987, 110'
09:50    To rola dla niego
11:30    Język motyli Dramat obyczajowy, Hiszpania 1999, 100'
13:10    Opiekun Dramat wojenny, Dania / Wielka Brytania / Czech 2001, 110'
15:00    Azjatycka odyseja filmowa. Okres Trzech Królestw w chińskim filmie
16:05    Beata Film obyczajowy, Polska 1964, 105'
17:50    Królestwo demonów Dramat obyczajowy, Wielka Brytania 2000, 130'
20:00    Spóźniony bohater Film wojenny, USA 1970, 140'
22:20    Chłopcy z ferajny Film sensacyjny, USA 1990, 150'
00:50    Wytrwałość Film krótkometrażowy, 20'
01:10    I raz, i dwa Dramat obyczajowy, Tajwan / Japonia 2000, 170'

Polsat 2
08:30    Wydarzenia
09:00    Doniesienia medyczne
09:20    Samo życie serial, odc. 619
10:00    Gra w ciemno
10:45    Adam i Ewa serial, odc. 188
11:10    Interwencja
11:30    Wydarzenia
12:00    Pierwsza miłość serial, odc. 410
12:35    Interwencja
13:00    Z Bożeną Dykiel na ostrzu noża
13:30    Kochaj mnie, kochaj! serial, odc. 13
14:15    Magazyn sportowy
16:30    Wydarzenia
17:00    Doniesienia medyczne
17:20    Samo życie serial, odc. 619
18:00    Gra w ciemno
18:45    Adam i Ewa serial, odc. 188
19:10    Interwencja
19:30    Wydarzenia
20:00    Pierwsza miłość serial, odc. 410
20:35    Interwencja
21:00    Z Bożeną Dykiel na ostrzu noża
21:30    Kochaj mnie, kochaj! serial, odc. 13
22:15    Magazyn sportowy
00:30    Interwencja
00:50    Samo życie serial, odc. 763
01:30    Graczykowie - Buła i spóła serial, odc. 75
02:00    Wydarzenia
02:30    Gra w ciemno
03:15    Oblicza Ameryki
04:00    Pierwsza miłość serial, odc. 411
04:40    Interwencja
05:00    Bumerang
05:45    Komenda
06:10    Twój lekarz
06:35    Kalejdoskop tygodnia

Animal Planet
06:00 Niewiarygodne filmy o zwierzętach
06:30    Młode i dzikie
07:00    Rezydencja surykatek
07:30    Dzika przyroda Afryki
08:00    Najzabawniejsze zwierzęta świata
08:30    Najzabawniejsze zwierzęta świata
09:00    Na pomoc zwierzętom
09:30    Na ratunek przyrodzie
10:00    Na pomoc zwierzętom Australii
10:30    Opiekunowie
11:00    Weterynarze z Abu Dhabi
11:30    Pogotowie dla zwierząt
12:00    Policja dla zwierząt w Detroit
13:00    Dziennik z życia wielkich kotów
13:30    Dzika przyroda Afryki
14:00    Zwierzęce urwisy
14:30    Zwierzęce urwisy
15:00    Najzabawniejsze zwierzęta świata
15:30    Najzabawniejsze zwierzęta świata
16:00    Łowca krokodyli
17:00    Policja dla zwierząt w Detroit
18:00    Raport Animal Planet
18:30    Na pomoc zwierzętom
19:00    Dziennik z życia wielkich kotów
19:30    Dzika przyroda Afryki
20:00    Małpi biznes
20:30    Małpi biznes
21:00    Na ratunek małpom
21:30    Na ratunek małpom
22:00    Policja dla zwierząt w Houston
23:00    Na pomoc zwierzętom
23:30    Małpi biznes
00:00    Pogotowie dla zwierząt
00:30    Weterynaria przyszłości
01:00    Na pomoc zwierzętom Australii
01:30    Na ratunek
02:00    Małpi biznes
02:30    Małpi biznes
03:00    Na ratunek małpom
03:30    Na ratunek małpom
04:00    Policja dla zwierząt w Detroit
05:00    Policja dla zwierząt w Houston

AXN Crime
12:00    Szczury wodne serial, odc. 10
13:00    11. godzina serial, odc. 9
14:00    Bez pardonu serial, odc. 2
15:00    Tajne akcje CIA serial, odc. 13
16:00    Szczury wodne serial, odc. 10
17:00    C-16: FBI serial, odc. 3
18:00    11. godzina serial, odc. 9
19:00    Bez pardonu serial, odc. 2
20:00    Szczury wodne serial, odc. 10
21:00    Tajne akcje CIA serial, odc. 13
22:00    Obrońca serial, odc. 8
23:00    11. godzina serial, odc. 10
00:00    Bez pardonu serial, odc. 3
01:00    Szczury wodne serial, odc. 11
02:00    Tajne akcje CIA serial, odc. 14

AXN Sci-Fi
12:00    Star Trek: Enterprise serial, seria 2 odc. 1
13:00    Charlie Jade serial, odc. 18
14:00    Siedmiu samurajów serial, odc. 17
14:30    Siedmiu samurajów serial, odc. 18
15:00    Sliders: Piąty wymiar serial, odc. 7
16:00    Star Trek: Enterprise serial, seria 2 odc. 1
17:00    Pokolenie mutantów serial, odc. 12
18:00    Charlie Jade serial, odc. 18
19:00    Siedmiu samurajów serial, odc. 17
19:30    Siedmiu samurajów serial, odc. 18
20:00    Star Trek: Enterprise serial, seria 2 odc. 1
21:00    Sliders: Piąty wymiar serial, odc. 7
22:00    Lexx serial, odc. 11
23:00    Charlie Jade serial, odc. 19
00:00    Siedmiu samurajów serial, odc. 19
00:30    Siedmiu samurajów serial, odc. 20
01:00    Lexx serial, odc. 11
02:00    Sliders: Piąty wymiar serial, odc. 8

BBC Prime
06:10 Fimblowie
06:30    Tikkabilla
07:00    Teletubisie
07:25    Ahoj!
07:30    Balamory
07:50    Tweenies
08:10    Fimblowie
08:30    Duzi, silni chłopcy w słońcu
09:00    Miejsce, Miejsce, Miejsce
09:30    Mistrzowie kuchni
10:00    Sąd nad dietami
10:30    Ogrodowe wyzwanie
11:00    Ucieczka na wieś
11:45    Najsłabsze ogniwo
12:30    Zawsze otwarte serial, odc. 4
13:00    Moja rodzinka serial
13:30    Jak czas mija serial, odc. 9
14:00    Hetty Wainthropp prowadzi śledztwo serial
15:00    Szpital Holby serial
16:00    Duzi, silni chłopcy
16:30    Miejsce, Miejsce, Miejsce
17:00    Forsa na strychu
18:00    Moja rodzinka serial
18:30    Jak czas mija serial, odc. 10
19:00    Mistrzowie kuchni
19:30    Sąd nad dietami
20:00    Precyzyjne cięcie serial, odc. 3
21:00    The Rotters' Club serial
22:00    Zupełnie fantastyczny serial
22:30    Show Catherine Tate serial, odc. 6
23:00    Precyzyjne cięcie serial, odc. 3
00:00    Zawsze otwarte serial, odc. 4
00:30    The Rotters' Club serial
01:30    Moja rodzinka serial
02:00    Jak czas mija serial, odc. 10
02:30    Eastenders serial, odc. 1137
03:00    Precyzyjne cięcie serial, odc. 3
04:00    Szpital Holby serial

Canal +
07:05    Łapu capu
07:15    Nie przegap
07:25    Diabelski młyn
08:00    Trzy pokoje melancholii
09:55    Bardzo małżeńska Gwiazdka Dramat obyczajowy, USA 2004, 95'
11:30    Jutro Meksyk Dramat psychologiczny, Polska 1965, 95'
13:05    Wieczna miłość Film krótkometrażowy, 15'
13:20    Szansa na sukces Komedia romantyczna, USA 2004, 115'
15:15    Max Dramat obyczajowy, Kanada / Węgry / Wlk. Brytania 2002, 115'
17:10    Kapelusz z balonów
18:10    Podróż przedślubna Komedia romantyczna, USA 1999, 110'
20:00    Diabelski młyn
20:35    Nie przegap
20:45    Łapu capu
20:50    Minisport +
21:00    Gwiezdne wojny  V - Imperium kontratakuje Film SF, USA 1980, 135'
23:15    Chiński boom
00:25    13. dzielnica Komedia sensacyjna, Francja 2004, 95'
02:00    Złote Globy 2007

Canal + Film
08:30    Persona non grata Dramat obyczajowy, Polska / Włochy / Rosja 2005, 120'
10:30    Rycerze południowego Bronksu Dramat obyczajowy, USA 2005, 90'
12:00    Diabelski młyn
12:35    Łapu capu
12:50    Nie przegap
13:00    Dowódca
14:40    Kosmiczne projekcje 3000 Komedia, USA 1996, 80'
16:00    Na ratunek Milly Dramat obyczajowy, USA 2005, 90'
17:30    Serenity Film SF, USA 2005, 120'
19:30    Aktualności filmowe
20:00    Miłosna zagrywka Komedia romantyczna, USA 2005, 105'
21:45    Półmrok Thriller, Wielka Brytania / Niemcy 2006, 110'
23:35    Gwiezdne wojny  V - Imperium kontratakuje Film SF, USA 1980, 125'
01:40    Zawsze w niedzielę Komedia, Polska 1965, 90'
03:10    Wyłącznie dla dorosłych Blady strach Horror, Francja 2003, 90'

Cartoon Network/TCM
06:00 Atomówki serial
06:35    Laboratorium Dextera serial
07:25    Robotboy serial
07:50    Ed, Edd i Eddy serial
08:15    Pet Alien serial
08:40    Kryptonim: Klan na drzewie serial
09:05    Bliźniaki Cramp serial
10:00    Tom i Jerry serial
10:30    Zwariowane melodie serial
10:55    Flintstonowie serial
11:20    Scooby Doo serial
11:45    Kryptonim: Klan na drzewie serial
12:10    Atomówki serial
12:35    Laboratorium Dextera serial
13:00    Chojrak - tchórzliwy pies serial
13:25    Johnny Bravo serial
13:50    Ed, Edd i Eddy serial
14:15    Bliźniaki Cramp serial
14:40    Atomówki serial
15:05    Laboratorium Dextera serial
15:55    Bernard serial
16:00    Pet Alien serial
16:25    Kryptonim: Klan na drzewie serial
16:50    Robotboy serial
17:15    Harcerz Lazlo serial
17:40    Ed, Edd i Eddy serial
18:30    Xiaolin: pojedynek mistrzów serial
18:55    Bernard serial
19:00    Ben 10 serial
19:25    Młodzi tytani serial
19:50    Liga sprawiedliwych serial
20:10    Transformers Energon serial
20:40    Scooby Doo serial
21:00    Program TCM
21:00    Wyłącznie dla dorosłych Ben Hur Film historyczny, USA 1959, 210'
00:30    Przyjacielska perswazja Film obyczajowy, USA 1956, 135'
03:00    Krowa i kurczak serial
03:25    Mroczni i źli serial
03:50    Zło w potrawce serial
04:05    Kryptonim: Klan na drzewie serial
04:20    Johnny Bravo serial
04:45    Atomówki serial
05:10    Laboratorium Dextera serial
05:35    Ed, Edd i Eddy serial

Cinemax
06:00 Burza Komediodramat, USA 1982, 140'
08:20    Najlepsze w Hollywood - Filmowe dzieciaki
08:45    Konfitury Film obyczajowy, Belgia 2004, 85'
10:10    XXX II: Następny poziom Film sensacyjny, USA 2005, 100'
11:50    Okrutne wspomnienia Dramat obyczajowy, Kanada 2004, 100'
13:30    Kawa z gwiazdami
14:00    Yentl Musical, Wielka Brytania / USA 1983, 130'
16:10    Jedyna miłość Dramat miłosny, Jamajka 2003, 100'
17:50    W blasku Hollywood
18:15    Pomarańczowi Film obyczajowy, Holandia 2004, 105'
20:00    Witamy w Hollywood Komedia, USA 1998, 90'
21:30    Najlepsze w Hollywood - Żenujące chwile
22:00    Na łączach Dramat obyczajowy, Japonia 2004, 95'
23:35    Duchy Missisipi Dramat obyczajowy, USA 1996, 130'
01:45    Niecierpliwy alchemik Thriller, Hiszpania 2002, 110'
03:35    Wiatr Dramat obyczajowy, Argentyna 2005, 100'
05:15    Kawa z gwiazdami

Cinemax 2
06:00 New York, New York Musical, USA 1977, 160'
08:40    Prowincjusze Komedia, USA 1970, 95'
10:15    Najlepsze w Hollywood - Rozrywkowe dziewczyny
10:45    Zastępstwo z niespodzianką Komedia romantyczna, USA 2005, 90'
12:15    Burza Komediodramat, USA 1982, 145'
14:40    W blasku Hollywood
15:05    XXX II: Następny poziom Film sensacyjny, USA 2005, 100'
16:45    New York, New York Musical, USA 1977, 165'
19:30    Najlepsze w Hollywood - Wyciskacze łez
20:00    Dwóch twardzieli Komedia sensacyjna, Hiszpania 2003, 120'
22:00    Mistrzowie horroru serial, odc. 2
23:05    Wyłącznie dla dorosłych Opowieść podręcznej Film SF, USA / Niemcy 1990, 110'
00:55    American Splendor Film biograficzny, USA 2003, 100'
02:35    Nakaz milczenia Dramat obyczajowy, Francja 2004, 105'
04:20    Martwe ptaki Horror, USA 2004, 100'

Discovery Channel
06:00 Inżynieria ekstremalna
07:00    W obliczu katastrofy
08:00    Ray Mears i sztuka przetrwania w dziczy
09:00    Amerykański hot-rod
10:00    Amerykański chopper
11:00    Zwariowane wyścigi
12:00    Inżynieria ekstremalna
13:00    W obliczu katastrofy
14:00    Ray Mears i sztuka przetrwania w dziczy
15:00    Jak to jest zrobione?
15:30    Jak to jest zrobione?
16:00    Fani czterech kółek
16:30    Fani czterech kółek
17:00    Amerykański hot-rod
18:00    Amerykański chopper
19:00    Prawda czy fałsz - pogromcy mitów
20:00    Inżynieria ekstremalna
21:00    Urazówka: życie i śmierć w izbie przyjęć
22:00    Doktor G - lekarz sądowy
23:00    Producenci motocykli
00:00    Katastrofy
01:00    Przedziwne opowieści o UFO
02:00    Superjazda
03:00    Amerykański hot-rod
04:00    Amerykański chopper
05:00    Zwariowane wyścigi

Hallmark
06:00 Człowiek z ławki rezerwowych Komediodramat, USA 1993, 120'
08:00    Wariatkowo Dramat obyczajowy, USA 1999, 120'
10:00    Dzień jak dzień serial, odc. 8
11:00    Ed serial, odc. 18
12:00    Rodzina Flory serial, odc. 1
14:00    Wariatkowo Dramat obyczajowy, USA 1999, 120'
16:00    Dzień jak dzień serial, odc. 8
17:00    Ed serial, odc. 18
18:00    Rodzina Flory serial, odc. 1
20:00    Córeczka Johnny'ego Dramat obyczajowy, USA 1993, 120'
22:00    Wywiad Film sensacyjny, Kanada 2005, 60'
23:00    Obcy w moim łóżku Film sensacyjny, USA 2005, 120'
01:00    Córeczka Johnny'ego Dramat obyczajowy, USA 1993, 120'
03:00    Wywiad Film sensacyjny, Kanada 2005, 60'
04:00    Człowiek z ławki rezerwowych Komediodramat, USA 1993, 120'

Kino Polska
07:45    Balon Film animowany, Polska 1967, 5'
07:50    Dunia - tam i z powrotem Film animowany, Polska 2003, 25'
08:15    Będzie lepiej Komedia, Polska 1936, 95'
09:50    Koń a sprawa polska Film animowany, Polska 1967, 15'
10:05    Wypowiedź: Andrzej Barański
10:15    Wolne chwile Film psychologiczny, Polska 1979, 90'
11:45    Podanie Film obyczajowy, Polska 1972, 25'
12:10    Polska Kronika Filmowa 18/87
12:20    Bez grzechu Film obyczajowy, Polska 1988, 75'
13:35    Obrazki na żywej skórze
14:05    Papierowe małżeństwo Komedia romantyczna, Polska / Wielka Brytania 1991, 85'
15:30    Portret ze słów
16:00    Komentarz: Paweł Wieczorkiewicz
16:15    Barwy walki Film wojenny, Polska 1964, 90'
17:45    Leśni
18:00    Wypowiedź: Ewa Borzęcka
18:10    Sprawa szeryfa
18:35    Oni
19:45    Dalej i dalej Film krótkometrażowy, Polska 1971, 5'
19:50    Hamleś Film krótkometrażowy, Polska 1960, 20'
20:10    Moja wina
20:20    Papierośnica
20:30    Bohater naszych czasów Film krótkometrażowy, Polska 2005, 15'
20:45    Kabaret Film animowany, Polska 1964, 15'
21:00    Marzenia są ciekawsze
21:40    Marzenia są ciekawsze
22:20    Marzenia są ciekawsze
23:01    Polskie kino niezależne 2006 - podsumowanie
23:16    Zasada Talionu Film krótkometrażowy, Polska 2006, 24'
23:40    Umieranko Film krótkometrażowy, Polska 1984, 10'
23:50    Nic się nie stało Film krótkometrażowy, Polska 2004, 10'
00:00    Komentarz: Paweł Wieczorkiewicz
00:10    Barwy walki Film wojenny, Polska 1964, 95'
01:45    Szary
02:15    Leśni
06:05    Milcząca gwiazda Film fantastyczny, NRD / Polska 1959, 90'

TVN 7
06:00 Maraton uśmiechu
06:30    Telesklep
07:30    Maraton uśmiechu
08:00    Medicopter 117 serial, odc. 7
09:00    Zdradzona miłość serial, odc. 100
09:50    Krąg miłości serial, odc. 12
10:55    Detektyw Monk serial, odc. 5
11:55    Strażnik kasy
12:55    Telesklep
14:15    Zdradzona miłość serial, odc. 101
15:10    Maraton uśmiechu
15:40    Maraton uśmiechu
16:10    Kasia i Tomek serial, odc. 88
16:40    Dzień dobry Miami serial, odc. 3
17:10    Krąg miłości serial, odc. 13
18:15    Detektyw Monk serial, odc. 6
19:10    Kasia i Tomek serial, odc. 89
19:40    Dzień dobry Miami serial, odc. 4
20:10    Brygada ratunkowa serial, odc. 5
21:10    Śmierć w rodzinie Dramat obyczajowy, USA 2002, 115'
23:05    Czwarta wojna Film sensacyjny, USA 1990, 110'

Zone Europa
08:00    Mannowie - powieść stulecia Dramat obyczajowy, Niemcy 2001, 115'
09:55    Ośmiornica serial, odc. 10
10:55    Tropiciel śladów Dramat psychologiczny, Węgry 1993, 95'
12:30    Dzień z życia sędziego Komedia, Włochy 1954, 110'
14:20    Cisza Dramat obyczajowy, Iran / Francja 1998, 85'
15:45    Imperia, wielka kurtyzana Film historyczny, Włochy 2005, 100'
17:25    Kelner, płacić! Komedia, Czechosłowacja 1980, 95'
19:00    Ośmiornica serial, odc. 10
20:00    Mannowie - powieść stulecia Dramat obyczajowy, Niemcy 2001, 115'
21:55    Wyłącznie dla dorosłych Królowa Margot Film historyczny, Francja / Włochy / Niemcy 1994, 150'
00:25    Wyłącznie dla dorosłych Niebezpieczne żądze Film erotyczny, Francja 2001, 95'
02:00    Wyłącznie dla dorosłych Canelle Film erotyczny, Francja 2002, 50'
02:50    Dzień z życia sędziego Komedia, Włochy 1954, 90'

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.