FANDOM


Program 1
7.00 Witamy o siódmej
7.30 Kraj za miastem (sprawy rolne)
7.55 Po gospodarsku - mag. spraw wiejskich
8.10 Od niedzieli do niedzieli - program rolny
8.55 Program dnia
9.00 Kino Teleferii: "UFO, czyli kosmita na dworze króla Artura" - science fiction prod. USA
10.30 Telegazeta
10.35 Otwarte wrota Amazonii: "Nie ma Mato w Mato Grasso" -film dokumentalny TVP
11.05 Notowania, czyli co się opłaca rolnikom
11.30 "Kupa kamieni" -. film dok. TVP o wyprawie w Himalaje
12.00 TV koncert życzeń
12.45 "W drodze do Macchu-Pichu" film dok. o Andach
13.15 Studio Italia 90
14.15 Morze - magazyn
14.35 Agromarket - problemy gospodarki żywnościowej w kraju i na świecie
15.10 Pieprz i wanilia: Z wiatrem przez świat (o Australii)
15.55 "Armata Junota" - ode. 6 filmu francuskiego z serii "Powrót Arsena Lupina"
16.50 Antena (o programie tygodnia)
17.15 Teleexpress
17.30 XXIV Festiwal Piosenki Żołnierskiej w Kołobrzegu: Koncert galowy
19.00 Kino Teleferii; "Wiwat, skrzaty"
19.30 Wiadomość
20.05 "Być najlepszą" - odc. 1 nowego serialu obyczajowego USA, reż. Harvey Hart i Kevin Connor
21.20 Sportowa niedziela
22.00 Wiadomości wieczorne
22.15 "Donos na samego siebie" -film dok. TVP (o radzieckim filmie dokumentalnym o łagrach)
23.15 Jutro w programie

Program 2
7.45 Kalejdoskop - mag. wojskowy
8.15 Przegląd tygodnia (dla niesłyszących)
8.50 Film dla niesłyszących: "Być najlepszą" - odc. 1 serialu USA
10.00 "Gryfiada" - program ze Szczecina
10.30 Jutro poniedziałek: Magazyn codziennych spraw rodzinnych
10.50 Powitanie
11.00 "Kontakt": "Trzy portrety" dok. film telewizji
12.00 Polska Kronika Filmowa
12.10 "Płonące pola" - odc. 7 serialu obyczajowego prod. angielsko-australijskiej
13.00 Między morzem a domem: piosenki Ryszarda Muzaja
13.25 "Santa Barbara" - powtórz. odc. 798 serialu USA
14.55 Sport: Formuła I - transmisja z toru Silver Stone w Wlk. Brytanii
15.30 "Huśtawki" - odc. 2 komedii USA z serii "Cudowne lata"
15.55 Wyścig Formuły I (ciąg dalszy)
16,45 Sto pytań do...
17.30 Bliżej świata - przegląd telewizji satelitarnej
19.00 Wydarzenia tygodnia (komentarze)
19.30 Kobiety dwudziestolecia: Pola Gojawiczyńska
20.00 Tydzień w sporcie
21.00 Mistrzowie współczesnego kina: Krzysztof Kieślowski
21.30 Panorama dnia
21.45 "Płonące pola" - powtórz. ode. 7 serialu
22.35 Rozmowy bez sekretów: Audrey Hepburn
23.35 Komentarz dnia
23.40 Akademia wiersza

TP Katowice
10:00 - 20:00 Retransmisja programu satelitarnych

BBC1
6.45 Open University
6.45 The Million-Dollar Motorcar
7.10 Floating an Integral
7.35 The Kenyan Small Farmer
8.00 Carbonyl Chemistry
8.25 Maths Methods: Vibration Absorbers
8.55 Playdays
9.15 Umbrella
9.30 This Is the Day
10.00 Bugs Bunny's Year
10.25 Megaforce
12.05 Sign Extra
12.30 Country File
13.00 News Followed by On the Record
14.00 EastEnders
15.00 Ferry to Hong Kong
16.55 Air Show 90
17.45 Head over Heels
18.15 Lifeline
18.25 News; Weather
18.40 Festival
19.15 All Creatures Great and Small
20.05 Blackadder the Third
20.35 Heaven Can Wait
22.15 News; Weather
22.30 Heart of the Matter
23.05 The Days and Nights of Molly Dodd
23.30 You and 92
0.05 Mahabharat
0.45 Weather
0.50 Closedown

BBC2
6.35 Open University
6.35 Pure Maths: In Perspective
7.00 Periodicity and the Lithium Row
7.25 The Marriage of Figaro
7.50 A Matter of Geometry
8.15 Structural Components
8.40 The Romans in France
9.05 Materials in Action
9.30 Conflict: the Steel Strike
9.55 The Leathart Collection
10.20 Biology: Osmoregulation
10.45 Maths: Scalings and Powers
11.10 Stowe and Stantonbury
11.35 Science: Fires of Life
12.00 Westminster Week
13.00 Open Advice
13.25 Grandstand
13.30 Motor racing
16.15 Rugby league
17.30 Athletics
18.00 Motor racing
18.30 One Man and His Dog
19.15 Rough Guide to the World
20.05 The Late Show
21.05 Ten Commandments
22.05 British Grand Prix
22.50 Moviedrome: The Loved One
0.55 Closedown

Channel 4
6.00 Early Morning
6.00 Trans World Sport
7.00 Loads More Muck and Magic
7.30 Once Up a Time...Life
8.00 Early Bird
8.30 David the Gnome
8.55 Ramona
9.25 Movie Mahal
10.00 A Week in Politics
11.00 Go For It
11.30 Elly and Jools
12.00 The Waltons
13.00 Land of the Giants
14.00 Film: The Man in Grey
15.45 Boomerang
15.55 Rebellion of the Pious
16.55 Nat King Cole Show
17.25 News Summary
17.30 Tour de France 1990
18.30 The Wonder Years
19.00 The Energy Alternative
20.00 Beyond the Groove
20.30 Nuts in May
22.10 Film: The Desperate Hours
0.15 Film: Touki-Bouki
1.50 Closedown

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.