m
Znaczniki: apiedit, VisualEditor
(fweghw)
Znacznik: VisualEditor
Linia 1: Linia 1:
 
[[Plik:9775e5090005012b484989de.jpg|124px]]<br />8.10 Geografia, kl. V - Podróż do Europy<br />9.00 Historia, kl. I lic. - O sztuce rządzenia - demokratyczne Ateny, a republikański Rzym<br />9.30 „Domator"<br />9.35 „Domowe przedszkole"<br />10.00 Dziennik<br />10.10 Film dla II zmiany: „Lustro" - film TVP<br />11.40 „Przyjemne z pożytecznym"<br />12.00 Język polski, kl. VI - Ballady<br />12.50 Język polski, kl. II lic. - W. Szekspir „Hamlet"<br />13.30 TTR. Matematyka sem. I - Działanie na wyrażeniach algebraicznych<br />14.00 TTR. Język polski, sem. I - Liryki Jana Kochanowskiego<br />15.15 Bezpośrednia transmisja pożegnania przewodniczącego Rady Ministrów ZSRR Nikołaja Byżkowa<br />15.55 NURT. Przygotowanie do życia w rodzinie - Moja rodzina<br />16.20 Program dnia<br />16.20 Dziennik<br />16.25 Dla dzieci: „Tik-Tak"<br />16.55 Studio Sport - Eliminacje do Mistrzostw Europy w piłce nożnej Polska - Grecja, w przerwie meczu: ok. 17.45 „Teleexpress"<br />18.40 Losowanie Express Lotka i Superlotka<br />18.50 „Prosty rachunek"<br />19.00 Dobranoc „Zaczarowany ołówek"<br />19.10 „Archiwum XX wieku" - „Młodzież powojennego świata" (3)<br />19.30 Dziennik<br />20.00 Publicystyka<br />20.15 „Lustro" - film TP<br />21.45 Dziennik<br />22.10 Program publicystyczny<br />22.25 Jesienne Wieczory Muzyczne - Telewizyjny Teatr Muzyki, G. F. Haendel<br />23.05 Język rosyjski (2)
 
[[Plik:9775e5090005012b484989de.jpg|124px]]<br />8.10 Geografia, kl. V - Podróż do Europy<br />9.00 Historia, kl. I lic. - O sztuce rządzenia - demokratyczne Ateny, a republikański Rzym<br />9.30 „Domator"<br />9.35 „Domowe przedszkole"<br />10.00 Dziennik<br />10.10 Film dla II zmiany: „Lustro" - film TVP<br />11.40 „Przyjemne z pożytecznym"<br />12.00 Język polski, kl. VI - Ballady<br />12.50 Język polski, kl. II lic. - W. Szekspir „Hamlet"<br />13.30 TTR. Matematyka sem. I - Działanie na wyrażeniach algebraicznych<br />14.00 TTR. Język polski, sem. I - Liryki Jana Kochanowskiego<br />15.15 Bezpośrednia transmisja pożegnania przewodniczącego Rady Ministrów ZSRR Nikołaja Byżkowa<br />15.55 NURT. Przygotowanie do życia w rodzinie - Moja rodzina<br />16.20 Program dnia<br />16.20 Dziennik<br />16.25 Dla dzieci: „Tik-Tak"<br />16.55 Studio Sport - Eliminacje do Mistrzostw Europy w piłce nożnej Polska - Grecja, w przerwie meczu: ok. 17.45 „Teleexpress"<br />18.40 Losowanie Express Lotka i Superlotka<br />18.50 „Prosty rachunek"<br />19.00 Dobranoc „Zaczarowany ołówek"<br />19.10 „Archiwum XX wieku" - „Młodzież powojennego świata" (3)<br />19.30 Dziennik<br />20.00 Publicystyka<br />20.15 „Lustro" - film TP<br />21.45 Dziennik<br />22.10 Program publicystyczny<br />22.25 Jesienne Wieczory Muzyczne - Telewizyjny Teatr Muzyki, G. F. Haendel<br />23.05 Język rosyjski (2)
   
[[Plik:Logo_TVP2_z_lat_1981-1987.png|124px]]<br />'''9.00-11.00 PROGRAM REGIONALNY TV Katowice''' z wizytą w Jasienicy<br />16.55 Program dnia<br />17.00 Język rosyjski (2)<br />17.30 „Pół godziny dla rodziny" - „Poradnik Kliniki Zdrowego Człowieka"<br />18.00 Aktualności (z K-c)<br />18.30 „Kosmiczny test" - „Fantastyka grozy" (1) - teleturniej<br />19.00 Przeboje „Dwójki"<br />19.30 Dziennik Telewizyjny<br />20.00 „Dookoła świata" - „100 dni na Zawichoście"<br />20.45 „Zgodnie z moim sumieniem" - Spotkanie z Markiem Kotańskim<br />21.30 Studio Sport<br />22.30 997 (1) + program publicystyczny<br />23.10 Wieczorne wiadomości<br />23.20 997 (2) + program publicystyczny
+
[[Plik:Logo_TVP2_z_lat_1981-1987.png|124px]]<br />'''9.00-11.00 PROGRAM REGIONALNY TV Katowice''' z wizytą w Jasienicy<br />16.55 Program dnia<br />17.00 Język rosyjski (2)<br />17.30 „Pół godziny dla rodziny" - „Poradnik Kliniki Zdrowego Człowieka"<br />18.00 Aktualności (z K-c)<br />18.30 „Kosmiczny test" - „Fantastyka grozy" (1) - teleturniej<br />19.00 Przeboje „Dwójki"<br />19.30 Dziennik<br />20.00 „Dookoła świata" - „100 dni na Zawichoście"<br />20.45 „Zgodnie z moim sumieniem" - Spotkanie z Markiem Kotańskim<br />21.30 Studio Sport<br />22.30 997 (1) + program publicystyczny<br />23.10 Wieczorne wiadomości<br />23.20 997 (2) + program publicystyczny
   
 
[[Plik:ČST1.png|124px]]<br />8.50 Wiadomości<br />9.00 Matematyka, kl. I<br />9.20 Program dla przedszkolaków: Rozmaryn<br />10.05 Trzecie piętro - serial TVCS (4)<br />11.10 Perspektywy - magazyn nauki i techniki<br />11.50 Książki dla ciebie<br />11.55 Wiadomości<br />15.30 Wiadomości<br />15.35 Po dzwonku: Konserwacyjny kurs języka rosyjskiego (7)<br />16.00 Generacja roku 2000: Internat<br />16.30 Uczymy się języka rosyjskiego (6)<br />16.50 CSRS - Finlandia - mecz kwalifikacyjny mistrzostw Europy w piłce nożnej<br />18.55 7 lipca w Kigoli - wizyta w stolicy Rwandy<br />19.10 Notatnik gospodarczy<br />20.00 Grozy walki - serial hiszpański (4)<br />20.50 Pieśń radziecka Ostrawa 1986 - koncert galowy<br />22.40 Wiadomości<br />23.00 Krzyżacy XX wieku - radziecki film dokumentalny
 
[[Plik:ČST1.png|124px]]<br />8.50 Wiadomości<br />9.00 Matematyka, kl. I<br />9.20 Program dla przedszkolaków: Rozmaryn<br />10.05 Trzecie piętro - serial TVCS (4)<br />11.10 Perspektywy - magazyn nauki i techniki<br />11.50 Książki dla ciebie<br />11.55 Wiadomości<br />15.30 Wiadomości<br />15.35 Po dzwonku: Konserwacyjny kurs języka rosyjskiego (7)<br />16.00 Generacja roku 2000: Internat<br />16.30 Uczymy się języka rosyjskiego (6)<br />16.50 CSRS - Finlandia - mecz kwalifikacyjny mistrzostw Europy w piłce nożnej<br />18.55 7 lipca w Kigoli - wizyta w stolicy Rwandy<br />19.10 Notatnik gospodarczy<br />20.00 Grozy walki - serial hiszpański (4)<br />20.50 Pieśń radziecka Ostrawa 1986 - koncert galowy<br />22.40 Wiadomości<br />23.00 Krzyżacy XX wieku - radziecki film dokumentalny

Wersja z 21:15, 28 lip 2019

9775e5090005012b484989de.jpg
8.10 Geografia, kl. V - Podróż do Europy
9.00 Historia, kl. I lic. - O sztuce rządzenia - demokratyczne Ateny, a republikański Rzym
9.30 „Domator"
9.35 „Domowe przedszkole"
10.00 Dziennik
10.10 Film dla II zmiany: „Lustro" - film TVP
11.40 „Przyjemne z pożytecznym"
12.00 Język polski, kl. VI - Ballady
12.50 Język polski, kl. II lic. - W. Szekspir „Hamlet"
13.30 TTR. Matematyka sem. I - Działanie na wyrażeniach algebraicznych
14.00 TTR. Język polski, sem. I - Liryki Jana Kochanowskiego
15.15 Bezpośrednia transmisja pożegnania przewodniczącego Rady Ministrów ZSRR Nikołaja Byżkowa
15.55 NURT. Przygotowanie do życia w rodzinie - Moja rodzina
16.20 Program dnia
16.20 Dziennik
16.25 Dla dzieci: „Tik-Tak"
16.55 Studio Sport - Eliminacje do Mistrzostw Europy w piłce nożnej Polska - Grecja, w przerwie meczu: ok. 17.45 „Teleexpress"
18.40 Losowanie Express Lotka i Superlotka
18.50 „Prosty rachunek"
19.00 Dobranoc „Zaczarowany ołówek"
19.10 „Archiwum XX wieku" - „Młodzież powojennego świata" (3)
19.30 Dziennik
20.00 Publicystyka
20.15 „Lustro" - film TP
21.45 Dziennik
22.10 Program publicystyczny
22.25 Jesienne Wieczory Muzyczne - Telewizyjny Teatr Muzyki, G. F. Haendel
23.05 Język rosyjski (2)

Logo TVP2 z lat 1981-1987.png
9.00-11.00 PROGRAM REGIONALNY TV Katowice z wizytą w Jasienicy
16.55 Program dnia
17.00 Język rosyjski (2)
17.30 „Pół godziny dla rodziny" - „Poradnik Kliniki Zdrowego Człowieka"
18.00 Aktualności (z K-c)
18.30 „Kosmiczny test" - „Fantastyka grozy" (1) - teleturniej
19.00 Przeboje „Dwójki"
19.30 Dziennik
20.00 „Dookoła świata" - „100 dni na Zawichoście"
20.45 „Zgodnie z moim sumieniem" - Spotkanie z Markiem Kotańskim
21.30 Studio Sport
22.30 997 (1) + program publicystyczny
23.10 Wieczorne wiadomości
23.20 997 (2) + program publicystyczny

ČST1.png
8.50 Wiadomości
9.00 Matematyka, kl. I
9.20 Program dla przedszkolaków: Rozmaryn
10.05 Trzecie piętro - serial TVCS (4)
11.10 Perspektywy - magazyn nauki i techniki
11.50 Książki dla ciebie
11.55 Wiadomości
15.30 Wiadomości
15.35 Po dzwonku: Konserwacyjny kurs języka rosyjskiego (7)
16.00 Generacja roku 2000: Internat
16.30 Uczymy się języka rosyjskiego (6)
16.50 CSRS - Finlandia - mecz kwalifikacyjny mistrzostw Europy w piłce nożnej
18.55 7 lipca w Kigoli - wizyta w stolicy Rwandy
19.10 Notatnik gospodarczy
20.00 Grozy walki - serial hiszpański (4)
20.50 Pieśń radziecka Ostrawa 1986 - koncert galowy
22.40 Wiadomości
23.00 Krzyżacy XX wieku - radziecki film dokumentalny

ČST2.png
15.40 Wiadomości
15.45 Język czeski, kl. II
16.05 Po rozum do głowy - cykl o systemie nerwowym
16.35 Program dla młodzieży o problemach nauki i techniki
17.15 Odwieczny zew - serial radziecki (5)
17.45 Konkurs na mężczyznę - film telewizyjny
19.00 Ćwiczmy w rytmie
19.10 Książki dla ciebie
19.20 Wieczorynka: Lunetka, Marcin i...
19.30 Wiadomości
20.00 Spotkamy się „Na Vlachovce" - program muzyczno-rozrywkowy
20.35 Dziesięć minut dla ciebie
20.45 Nikt nie wie wszystkiego - teleturniej
21.30 Aktualności
22.00 24 godziny w świecie
22.10 Droga długiego dnia do nocy - film angielski (2. ostatni)

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.