9775e5090005012b484989de.jpg
8.10 Geografia, kl. V - Podróż do Europy
9.00 Historia, kl. I lic. - O sztuce rządzenia - demokratyczne Ateny, a republikański Rzym
9.30 „Domator"
9.35 „Domowe przedszkole"
10.00 Dziennik
10.10 Film dla II zmiany: „Lustro" - film TVP
11.40 „Przyjemne z pożytecznym"
12.00 Język polski, kl. VI - Ballady
12.50 Język polski, kl. II lic. - W. Szekspir „Hamlet"
13.30 TTR. Matematyka sem. I - Działanie na wyrażeniach algebraicznych
14.00 TTR. Język polski, sem. I - Liryki Jana Kochanowskiego
15.15 Bezpośrednia transmisja pożegnania przewodniczącego Rady Ministrów ZSRR Nikołaja Byżkowa
15.55 NURT. Przygotowanie do życia w rodzinie - Moja rodzina
16.20 Program dnia
16.20 Dziennik
16.25 Dla dzieci: „Tik-Tak"
16.55 Studio Sport - Eliminacje do Mistrzostw Europy w piłce nożnej Polska - Grecja, w przerwie meczu: ok. 17.45 „Teleexpress"
18.40 Losowanie Express Lotka i Superlotka
18.50 „Prosty rachunek"
19.00 Dobranoc „Zaczarowany ołówek"
19.10 „Archiwum XX wieku" - „Młodzież powojennego świata" (3)
19.30 Dziennik
20.00 Publicystyka
20.15 „Lustro" - film TP
21.45 Dziennik
22.10 Program publicystyczny
22.25 Jesienne Wieczory Muzyczne - Telewizyjny Teatr Muzyki, G. F. Haendel
23.05 Język rosyjski (2)

Logo TVP2 z lat 1981-1987.png
9.00-11.00 PROGRAM REGIONALNY TV Katowice z wizytą w Jasienicy
16.55 Program dnia
17.00 Język rosyjski (2)
17.30 „Pół godziny dla rodziny" - „Poradnik Kliniki Zdrowego Człowieka"
18.00 Aktualności (z K-c)
18.30 „Kosmiczny test" - „Fantastyka grozy" (1) - teleturniej
19.00 Przeboje „Dwójki"
19.30 Dziennik
20.00 „Dookoła świata" - „100 dni na Zawichoście"
20.45 „Zgodnie z moim sumieniem" - Spotkanie z Markiem Kotańskim
21.30 Studio Sport
22.30 997 (1) + program publicystyczny
23.10 Wieczorne wiadomości
23.20 997 (2) + program publicystyczny

ČST1.png
8.50 Wiadomości
9.00 Matematyka, kl. I
9.20 Program dla przedszkolaków: Rozmaryn
10.05 Trzecie piętro - serial TVCS (4)
11.10 Perspektywy - magazyn nauki i techniki
11.50 Książki dla ciebie
11.55 Wiadomości
15.30 Wiadomości
15.35 Po dzwonku: Konserwacyjny kurs języka rosyjskiego (7)
16.00 Generacja roku 2000: Internat
16.30 Uczymy się języka rosyjskiego (6)
16.50 CSRS - Finlandia - mecz kwalifikacyjny mistrzostw Europy w piłce nożnej
18.55 7 lipca w Kigoli - wizyta w stolicy Rwandy
19.10 Notatnik gospodarczy
20.00 Grozy walki - serial hiszpański (4)
20.50 Pieśń radziecka Ostrawa 1986 - koncert galowy
22.40 Wiadomości
23.00 Krzyżacy XX wieku - radziecki film dokumentalny

ČST2.png
15.40 Wiadomości
15.45 Język czeski, kl. II
16.05 Po rozum do głowy - cykl o systemie nerwowym
16.35 Program dla młodzieży o problemach nauki i techniki
17.15 Odwieczny zew - serial radziecki (5)
17.45 Konkurs na mężczyznę - film telewizyjny
19.00 Ćwiczmy w rytmie
19.10 Książki dla ciebie
19.20 Wieczorynka: Lunetka, Marcin i...
19.30 Wiadomości
20.00 Spotkamy się „Na Vlachovce" - program muzyczno-rozrywkowy
20.35 Dziesięć minut dla ciebie
20.45 Nikt nie wie wszystkiego - teleturniej
21.30 Aktualności
22.00 24 godziny w świecie
22.10 Droga długiego dnia do nocy - film angielski (2. ostatni)

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.