TVP 1
7.10 Moda na sukces /1940/ − serial USA
7.35 Frasier /22/ − serial USA
8.00 Wiadomości
8.11 Pogoda
8.15 Jacek: Czerwone serduszko −serial TVP
8.30 Julek i zwierzęta
8.40 Słoń Beniamin − serial niem.
9.05 Super Rupert /8/ − serial kanad.
9.35 Rower Błażeja
10.05 Miliard w rozumie − teleturniej
10.35 Światowe dziedzictwo kultury: Kordoba, Od meczetu do katedry − film niem.
10.50 ZUS radzi − magazyn
11.00 Rok w ogrodzie
11.30 Zwierzęta świata: Ratele z Kalahari /2/ − film USA
12.00 Wiadomości
12.10 Agrobiznes - rolniczy program informacyjny
12.25 Czarodziejki /22 ost./ − serial USA
13.05 Reklama DOK1FI
13.10 Pościgi policyjne − film USA
14.00 Plebania /198, 199/ − serial TVP
15.00 Wiadomości
15.10 Jedynka w Europie...
15.40 Klan /609, 610/ − telenowela TVP
16.30 Moda na sukces /1940/ − serial USA
17.00 Teleexpress
17.20 Sportowy Express
17.30 Gość Jedynki
17.40 Sąsiedzi − serial TVP
18.10 Magazyn olimpijski − Echa stadionów
18.45 Letnia Gala BCC - reportaż
19.00 Wieczorynka: Tabaluga
19.30 Wiadomości
19.58 Sport
20.04 Pogoda
20.20 07 zgłoś się − Grobowiec rodziny Von Rausch − serial TVP
21.40 Teatr Telewizji: Glany na glanc
23.00 Powtórka z Małysza
23.25 Monitor Wiadomości
23.40 Różne twarze komedii: Kocham Cię, ręce przy sobie − film USA
1.05 Zakończenie programu

TVP 2
7.05 Studio urody
7.15 Dwójka Dzieciom: Gnomy − serial portug.−USA
7.35 Dwójka Dzieciom: Kasztaniaki
7.45 Dwójka Dzieciom: Dziwne przygody Koziołka Matołka
8.00 M jak miłość /1/ − serial TVP
8.45 Pytanie na wakacje − magazyn (w tym Panorama)
10.00 Lucy Sullivan /4/ − serial ang.
10.30 Białe tango /1/ − serial TVP
11.30 Zielona karta /30/ − telenowela TVP
11.55 Wielkie romanse dwudziestego wieku: Lillian Hellman i Dashiell Hammett − serial ang.
12.20 Humor Marcina Dańca
12.35 Diakonia w Kościele Polsko−Katolickim − reportaż
13.00 Panorama
13.15 Złotopolscy /190, 191/ − telenowela TVP
14.10 30 ton! − lista, lista − lista przebojów
14.35 Wysłannicy Gai /12/: Wodna klepsydra
15.05 Klinika Berlin Centrum − serial niem.
16.00 Panorama
16.22 Pogoda
16.30 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza: Agroturystyczny smak
17.00 Polaków portret własny − magazyn
17.25 Pytanie na wakacje na BIS
17.50 Program lokalny
18.30 Panorama
18.54 Pogoda
19.00 Na dobre i na złe /82/ − serial TVP
20.00 Benefis Szymona Szurmieja
21.00 Kryminalne zagadki Las Vegas /9/ − serial kanad.
21.45 Ale lato! − wakacyjny przewodnik Dwójki
22.00 Panorama
22.20 Sport−telegram
22.28 Pogoda
22.35 997 − magazyn kryminalny
23.10 Limuzyna Daimler−Benz − dramat pol.
0.45 Wybrańcy − serial austral.
1.40 Zakończenie programu

Polsat
6.00 Piosenka na życzenie
6.45 TV Market
7.00 Beyblade - serial anim.
7.25 Interwencje - reportaż
7.55 Szkoła przetrwania (18) - serial
8.50 Zwariowana planeta
9.20 Wiesio Szoł
9.45 Zerwane więzi
10.45 Rosyjska ruletka
11.45 Amor Latino (28) - serial
12.40 Luz Maria (172) - serial
13.40 Twój lekarz i wystarczy chcieć
14.10 4x4 - magazyn
14.40 Beyblade - serial anim.
15.05 13. posterunek (33) - serial
15.45 Informacje
16.10 Samo życie (59. 60) - serial
17.15 Życiowa szansa
18.10 Interwencja - reportaż
18.45 Informacje i sport
19.10 Prognoza pogody
19.15 Rosyjska ruletka
20.15 Samo życie (226) - serial
21.15 Megahit: Cienka czerwona linia - film woj. USA 1998. ok.21.30 Studio LOTTO
0.55 Biznes informacje
1.15 Prognoza pogody
1.25 Graffiti
1.40 Bumerang
2.10 Kuba Wojewódzki - talk show
3.10 Aquaz Superchat na żywo
5.00 Pożegnanie

TVN
5.40 Ścieżki miłości (43) - telenowela
6.25 Telesklep
7.05 Przyjaciółki i rywalki (180) - telenowela
7.50 Wunshpunsh - serial anim.
8.15 Kapitan Planeta - serial anim.
8.40 Przygody Animków - serial anim.
9.05 Szczenięce lata Toma i Jerry'ego - serial anim.
9.30 Tele Gra
10.35 Telesklep
11.35 Rozmowy w toku
12.30 Na Wspólnej (99) - serial
13.00 Zielone drzwi
13.30 Przygody Animków - serial anim.
13.55 Szczenięce lata Toma i Jerry'ego - serial anim.
14.25 Renegat V (13) - serial
15.25 Maraton uśmiechu
16.00 TVN Fakty, pogoda
16.20 Przyjaciółki i rywalki (181) - telenowela
17.10 Ścieżki miłości (44) - telenowela
18.00 Rozmowy w toku
19.00 TVN Fakty
19.30 Sport
19.40 Pogoda
19.45 Uwaga!
20.10 Na Wspólnej (100) - serial
20.40 Chwila prawdy
21.55 Kasia i Tomek (62) - serial
22.30 Maraton uśmiechu
23.00 TVN Fakty
23.10 Kropka nad "i"
23.30 Sport
23.35 Fakty. ludzie. pieniądze - magazyn
0.05 Multikino - magazyn
0.35 Co za tydzień - mag.
1.00 Nic straconego - powtórki programów

TVP 3 Regionalna
7.30-18.30 co godzinę, 20.30-22.30 Kurier
6.25 Program dnia
6.30 Człowiek i przyroda
7.15 Telezakupy
7.30 Program lokalny
8.45 Gość dnia
9.00 Święta i uroczystości na świecie
9.45 Spółka rodzinna
10.20 Wojenne dni Warszawy
10.45 Sprawa na dziś
11.15 Gość dnia
11.45 Nasze miasto... Bliżej Europy
12.35 Czas pogodnych bogów
13.50 Agrobiznes
14.00 Od niedzieli do niedzieli
14.45 WuWuA
15.00 Lizze McGuire
15.45 Program lokalny
16.45 Rozmowa dnia
17.00 Przegląd gospodarczy
17.50 Program lokalny
19.35 Sport, pogoda
19.45 Rozmowa dnia
20.00 Telekurier
20.45 Studio pogoda
20.50 Echa dnia
21.15 Eurotel
21.30 Kurier gospodarczy, pogoda
21.45 Program lokalny
22.15 To jest temat
22.45 Kurier sportowy
22.55 Studio pogoda
23.05 Mroczny azyl
0.35 Po tamtej stronie
1.20 Świat głębin i podziemi
2.00 Zakończenie programu

TV 4
6.00 Strefa P - magazyn
6.30 V Max - magazyn
7.00 Muzyczne listy
7.50 Wspaniała podróż Neilsa Holgersona - serial anim.
8.10 Psotny Bill - serial anim.
8.35 Kolorowy dom (22) - serial
9.00 KINOmaniak - mag.
9.30 Dziki księżyc (115) - serial
10.25 Zbuntowany anioł (197) - serial
11.15 Zaczarowana pozytywka - film fant. USA-kanad. 1995
13.05 Strefa P - magazyn
13.35 Muzyczne listy - magazyn
14.30 Wspaniała podróż Neilsa Holgersona - serial anim.
15.00 Psotny Bill - serial anim.
15.30 Dziki księżyc (116) - serial
16.30 Ja się zastrzelę (1) - serial
17.00 Z życia wzięte (64) - serial dok.
17.30 Sklep Mopatopa (10) - serial
18.00 Zbuntowany anioł (198) - serial
19.00 Buffy, postrach wampirów (1) - serial
20.00 Przybysz (4) - serial
21.00 Dziennik
21.20 Informacje sportowe
21.27 Prognoza pogody
21.30 Manhattan AZ (1) - serial
22.00 Komenda - serial dok.
22.30 Chińskie duchy - film fant. Hongkong 1987
0.20 Piłkarski salon
1.20 X Laski
1.50 Muzyczne listy
2.40 Strefa P - magazyn
3.05 V Max - magazyn
3.35 Zakończenie prog.

TVN 7
6.35 Przygody Speeda Błyskawicy - serial anim.
7.00 Magiczni wojownicy - serial anim.
7.25 Krok za krokiem (23) - serial
7.50 Potęga miłości (66) - telenowela
8.40 Prawo do szczęścia (70) - telenowela
9.35 Żar tropików (2) - serial
10.30 Łamisłówka
11.15 Magia sukcesu (8) - serial
12.10 Virginia (60) - telenowela
13.05 Telesklep
14.50 Przygody Speeda Błyskawicy - serial anim.
15.15 Magiczni wojownicy - serial anim.
15.40 Żar tropików (3) - serial
16.40 Krok za krokiem (24) - serial
17.10 Magia sukcesu (9) - serial
18.10 Aktualności
18.20 Klient (18) - serial
19.15 Wiecie jak jest (13) - serial
19.40 Norman w tarapatach (11) - serial
20.10 Nieletnia matka - film obycz. USA 1998
22.05 Brygada ratunkowa (22) - serial
23.05 Krótka piłka (3) - serial dok.
23.35 Krwawe cięcie - komedia obycz. kanad. 1997
1.15 Nieletnia matka - film obycz. USA 1998
3.00 Wiecie jak Jest (13) - serial
3.25 Norman w tarapatach (11) - serial
3.50 Koniec programu

TV Polonia
6.00 Sensacje z myszką, czyli nasi dzielni milicjanci: Kapitan Sowa na tropie /1,2/ − serial TVP
6.55 Alfabet Józefowicza − fragment koncertu
7.45 Izabela i Woulter − reportaż
8.00 Wiadomości
8.12 Pogoda
8.15 Klan /708/ − telenowela TVP
8.45 Pytanie na wakacje
10.00 Kuchnia wróżki: Jabłko a'la Newton
10.15 Bajeczki Jedyneczki
10.25 Moje życie pod psem /14/ − serial austral.
10.50 Rowerem przez Kresy /1/ - reportaż
11.05 Zaginione skarby − reportaż
11.30 Czym jest..., „...Grawitacja” − widowisko popularnonaukowe
12.00 Wiadomości
12.10 Biografie: Już nie mogę przestać być damą
12.50 Film animowany: Romeo i Julia
13.00 Chłopi /12/ − serial TVP
13.55 Kochaj mnie /37/ − telenowela TVP
14.20 Ze sztuką na ty: Made by Libera − reportaż
14.40 Z kapitańskiego salonu
15.00 Wiadomości
15.10 Klan /708/ − telenowela TVP
15.35 XXIV Przegląd Piosenki Aktorskiej Wrocław 2003 − „Wystarczy być” − piosenki Magdy Czapińskiej
16.25 Moje życie pod psem /14/ − serial austral.
16.45 Zgadnij odpowiedz
17.00 Teleexpress
17.20 Sportowy Express
17.30 Gość Jedynki
17.40 Sensacje z myszką, czyli nasi dzielni milicjanci: Kapitan Sowa na tropie /1, 2/ − serial TVP
18.35 Skoda Auto Grand Prix MTB
19.00 Zostawić trwały ślad − reportaż
19.15 Dobranocka: Kasztaniaki
19.30 Wiadomości
19.58 Sport
20.04 Pogoda
20.10 Klan /708/ − telenowela TVP
20.35 Chłopi /12/ − serial TVP
21.30 Kochaj mnie /37/ − serial TVP
22.00 Ze sztuką na ty: Made by Libera − reportaż
22.25 Koncerty w Pałacu Poznańskich w Łodzi
23.00 Panorama
23.20 Sport−telegram
23.23 Pogoda
23.30 Powtórka z Małysza
23.50 Lato z dokumentem: 7 i 1/2 tygodnia - film dok.
0.15 Antonio Vivaldi − Pory roku, Lato
0.30 Monitor Wiadomości
0.40 Rewizja nadzwyczajna
1.15 Kasztaniaki
1.30 Wiadomości
1.57 Sport
2.02 Pogoda
2.10 Klan /708/ − telenowela TVP
2.35 Chłopi /12/ − serial TVP
3.30 Kochaj mnie /37/ − serial TVP
3.55 Ze sztuką na ty: Made by Libera
4.15 Zostawić trwały ślad − reportaż
4.35 Powtórka z rozrywki?... O Tak! Alfabet Józefowicza − fragmenty koncertu
5.45 Monitor Wiadomości
6.00 Zakończenie programu

HBO
06:30    Podglądając Hollywood - David Hasselhoff (Hollywood Raw Ep. 05 - David Hasselhoff) dokumentalny, USA 2002, 26 min.
06:55    światła w polu (The Best Bad Thing) dramat, USA 1997, 89 min.
08:25    Na planie filmu "Matrix Reaktywacja" (Making Of: The Matrix Reloaded) wieści z planu filmowego, USA 2003, 15 min.
08:45    Projekt "Jennie" (The Jennie Project) familijny, USA/Niemcy 2001, 73 min.
10:00    Zobacz w HBO magazyn filmowy, Polska 2003, 24 min.
10:25    Kate i Leopold (Kate & Leopold) komedia romantyczna, USA 2001, 113 min.
12:20    Cinema, cinema, odc. 24 (Cinema Cinema Cinema VI. (943) Ep. 24) magazyn filmowy, USA 2003, 23 min.
12:45    Pinokio - nowe przygody (The New Adventures Of Pinocchio) familijny, USA 1999, 84 min.
14:15    Podglądając Hollywood - Jim Carrey (Hollywood Raw Ep. 06 - Jim Carrey) dokumentalny, USA 2002, 25 min.
14:45    Koncert w Hyde Parku (Party In The Park) koncert, USA 2002, 120 min.
16:50    Premiera: Na planie (On The Set Ep. 076) magazyn filmowy, USA 2003, 23 min.
17:15    Final Fantasy: wojna dusz (Final Fantasy: The Spirits Within) familijny, Japonia 2001, 101 min.
19:00    światła w polu (The Best Bad Thing) dramat, USA 1997, 89 min.
20:30    Zobacz w HBO magazyn filmowy, Polska 2003, 24 min.
Podpisany poniedziałek
21:00    D'Artagnan (napisy) (The Musketeer) film akcji, USA/Niemcy 2001, 99 min.
22:40    HBO na stojaka! Odc. 60 program rozrywkowy, Polska 2003, 29 min.
23:15    Kroniki portowe (The Shipping News) dramat, USA 2001, 111 min.
01:05    Zgiń, przepadnij! (Wish You Were Dead) komedia, USA 2000, 85 min.
02:30    Odkupienie (Resurrection) thriller, USA 1999, 103 min.
04:15    Koncert w Hyde Parku (Party In The Park) koncert, USA 2002, 120 min.

HBO 2
06:30    Karaluchy pod poduchy (Joe's Appartment) komedia, USA 1996, 74 min., reż. John Payson, wyk. Jerry O'Connel, Megan Ward
07:45    Opowieść o Johnie Lennonie (In His Life: The John Lennon Story) biograficzny, USA 2000, 84 min., reż. David Carson, wyk. Philip McQuillan, Blair Brown
09:15    Komedia małżeńska komedia, Polska 1993, 95 min., reż. Roman Zaluski, wyk. Ewa Kasprzyk, Jan Englert
10:55    Agencie, podaj łapę (See Spot Run) komedia, USA 2001, 93 min., reż. John Whitesell, wyk. David Arquette, Michael Duncan
12:30    Nędznicy (Les Miserables) dramat, Francja 1995, 162 min., reż. Claude Lelouch, wyk. Jean-Paul Belmondo, Michel Bounenah
15:15    Pokemon 3 (Pokemon 3: The Movie) animowany, Japonia 2001, 87 min., reż. Kunihiko Yuyama
16:45    Poszlaka (Get A Clue) familijny, USA 2002, 79 min., reż. Maggie Greenwald, wyk. Lindsay Lohan, Bug Hall
18:10    Aniołek (The Angel Doll) dramat, USA 2000, 88 min., reż. Alexander Johnston, wyk. Betsy Brantley, Pat Hingle
19:40    Karaluchy pod poduchy (Joe's Appartment) komedia, USA 1996, 74 min., reż. John Payson, wyk. Jerry O'Connel, Megan Ward
21:00    Szukając siebie (Finding Forrester) dramat, USA 2000, 129 min., reż. Gus Van Sant, wyk. Sean Connery, F. Murray Abraham
23:10    Nowokaina (Novocaine) komedia kryminalna, USA 2001, 90 min., reż. David Atkins, wyk. Steve Martin, Helena Bonham-Carter
00:45    Rodzina Soprano 4, odc. 2 (The Sopranos IV. Ep. 02) serial obyczajowy, USA 2002, 55 min., reż. John Patterson, wyk. James Gandolfini, Edie Falco
01:45    Stacja kryminalny, Polska 2001, 96 min., reż. Piort Weresniak, wyk. Boguslaw Linda, Zbigniew Zamachowski
03:25    Terrorysta (Ticker) sensacyjny, USA 2001, 88 min., reż. Albert Pyun, wyk. Steven Seagal, Tom Sizemore, Dennis Hopper
04:55    Opowieść o Johnie Lennonie (In His Life: The John Lennon Story) biograficzny, USA 2000, 84 min., reż. David Carson, wyk. Philip McQuillan, Blair Brown

Europa Europa
14.00 Z cyklu: Randez-vous z Jeanem Gabinem: Baron na śluzie (Le Baron De l'Ecluse) komedia, Francja, 1960, 95 min
15.40 Z cyklu: Randez-vous z Catherine Deneuve: Polowanie na mężczyznę (La Chasse a l'Homme) komedia, Francja/Włochy, 1964, 100 min
17.30 Kim (Kim) dramat, Wielka Brytania, 1984, 141 min
20.00 Szczególnie teraz, na wiosnę (Partuculary Now, In Spring) film krótkometrażowy, Belgia, 1995, 8 min
20.30 Ostatni motyl (Posledni Motyl / The Last Butterfly) dramat, Czechy, 1990, 109 min
22.25 Siódma pieczęć (The Seventh Seal / Det Sjunde Inseglet) dramat, Szwecja, 1957, 94 min
00.05 Twin Peaks: Ogniu krocz ze mną (Twin Peaks - Fire Walk With Me) dramat, USA / Francja, 1992, 135 min
02.20 Rocznice. Z życia Gesiny Cressphal odc. 1 (Jahrestage. Aus dem Leben der Gesine Cressphal eps. 1) miniserial, Niemcy, 2000, 4x90 min.

Romantica
06.00    Calypso (Calypso) (Część 17) - telenowela, Wenezuela 1999, reż. Luis Alberto Lamata, wyk. Chiquinquira Delgado, Luis Fernandez, Johanna Morales, (60 min.).
07.00    Fortuna i miłość (Fortuna de Amor) (Część 14) - telenowela, Argentyna 2002, reż. Gaita Aragona, Diana Alvarez, wyk. Araceli Gonzales, Gustavo Bermudez, Romina Gaetani, Fabian Mazzei, (60 min.).
08.00    Słoneczniki dla Lucii (Girasoles Para Lucia) (Część 103) - telenowela, Wenezuela 1999, reż. Aldo Salvini, Lucho Barrios, wyk. Gianella Neyra, Jorge Aravena, Pablo Martin, Daniela Sarfaty, (60 min.).
09.00    Miłość inna niż mówią (El Amor No Es Como Lo Pintan) (część 18) telenowela, Meksyk 2000, reż. Antulio Jimenez Pons, wyk. Vanessa Acosta, Arturo Beristain, Rosenda Montero, Manuel Valdez, (60 min.).
10.00    Calypso (Calypso) (Część 16) - telenowela, Wenezuela 1999, reż. Luis Alberto Lamata, wyk. Chiquinquira Delgado, Luis Fernandez, Johanna Morales, (60 min.).
11.00    Fortuna i miłość (Fortuna de Amor) (Część 13) - telenowela, Argentyna 2002, reż. Gaita Aragona, Diana Alvarez, wyk. Araceli Gonzales, Gustavo Bermudez, Romina Gaetani, Fabian Mazzei, (60 min.).
12.00    Słoneczniki dla Lucii (Girasoles Para Lucia) (Część 102) - telenowela, Wenezuela 1999, reż. Aldo Salvini, Lucho Barrios, wyk. Gianella Neyra, Jorge Aravena, Pablo Martin, Daniela Sarfaty, (60 min.).
13.00    Miłość inna niż mówią (El Amor No Es Como Lo Pintan) (część 17) telenowela, Meksyk 2000, reż. Antulio Jimenez Pons, wyk. Vanessa Acosta, Arturo Beristain, Rosenda Montero, Manuel Valdez, (60 min.).
14.00    Calypso (Calypso) (Część 17) - telenowela, Wenezuela 1999, reż. Luis Alberto Lamata, wyk. Chiquinquira Delgado, Luis Fernandez, Johanna Morales, (60 min.).
15.00    Fortuna i miłość (Fortuna de Amor) (Część 14) - telenowela, Argentyna 2002, reż. Gaita Aragona, Diana Alvarez, wyk. Araceli Gonzales, Gustavo Bermudez, Romina Gaetani, Fabian Mazzei, (60 min.).
16.00    Słoneczniki dla Lucii (Girasoles Para Lucia) (Część 103) - telenowela, Wenezuela 1999, reż. Aldo Salvini, Lucho Barrios, wyk. Gianella Neyra, Jorge Aravena, Pablo Martin, Daniela Sarfaty, (60 min.).
17.00    Miłość inna niż mówią (El Amor No Es Como Lo Pintan) (część 18) telenowela, Meksyk 2000, reż. Antulio Jimenez Pons, wyk. Vanessa Acosta, Arturo Beristain, Rosenda Montero, Manuel Valdez, (60 min.).
18.00    Calypso (Calypso) (Część 16) - telenowela, Wenezuela 1999, reż. Luis Alberto Lamata, wyk. Chiquinquira Delgado, Luis Fernandez, Johanna Morales, (60 min.).
19.00    Fortuna i miłość (Fortuna de Amor) (Część 13) - telenowela, Argentyna 2002, reż. Gaita Aragona, Diana Alvarez, wyk. Araceli Gonzales, Gustavo Bermudez, Romina Gaetani, Fabian Mazzei, (60 min.).
20.00    Słoneczniki dla Lucii (Girasoles Para Lucia) (Część 102) - telenowela, Wenezuela 1999, reż. Aldo Salvini, Lucho Barrios, wyk. Gianella Neyra, Jorge Aravena, Pablo Martin, Daniela Sarfaty, (60 min.).
21.00    Miłość inna niż mówią (El Amor No Es Como Lo Pintan) (część 17) telenowela, Meksyk 2000, reż. Antulio Jimenez Pons, wyk. Vanessa Acosta, Arturo Beristain, Rosenda Montero, Manuel Valdez, (60 min.).
22.00    Calypso (Calypso) (Część 17) - telenowela, Wenezuela 1999, reż. Luis Alberto Lamata, wyk. Chiquinquira Delgado, Luis Fernandez, Johanna Morales, (60 min.).
23.00    Fortuna i miłość (Fortuna de Amor) (Część 14) - telenowela, Argentyna 2002, reż. Gaita Aragona, Diana Alvarez, wyk. Araceli Gonzales, Gustavo Bermudez, Romina Gaetani, Fabian Mazzei, (60 min.).
24.00    Słoneczniki dla Lucii (Girasoles Para Lucia) (Część 103) - telenowela, Wenezuela 1999, reż. Aldo Salvini, Lucho Barrios, wyk. Gianella Neyra, Jorge Aravena, Pablo Martin, Daniela Sarfaty, (60 min.).
01.00    Miłość inna niż mówią (El Amor No Es Como Lo Pintan) (część 18) telenowela, Meksyk 2000, reż. Antulio Jimenez Pons, wyk. Vanessa Acosta, Arturo Beristain, Rosenda Montero, Manuel Valdez, (60 min.).

Discovery Channel
09h00 Wędkarskie przygody Rexa Hunta
09h25 Wędkarskie przygody Rexa Hunta
09h55 Narodziny samolotu
10h20 Niesamowite maszyny, Najwspanialsze statki: Niebezpieczne wody
11h15 Niesamowite maszyny, Metalowe potwory
12h10 Rzymskie mumie
13h05 Gladiatorki
14h00 Kamienne imperia: Koloseum
15h00 Wielkie bitwy, Bitwa pod Culloden 1746
15h30 Wojenne miesiące
16h00 Pola bitew, Bitwa o Caen, część 1
17h00 Wędkarskie przygody Rexa Hunta
17h30 Wędkarskie przygody Rexa Hunta
18h00 Niesamowite maszyny, Pojazdy ratunkowe
19h00 Obieżyświat, Portugalia i Azory
20h00 Ostatni bastion Custera
21h00 Ratownicy z różnych regionów świata, Na wysokości
22h00 Przełomy w medycynie, Sukcesy mikrochirurgii
23h00 DNA - nadzieje i koszty
00h00 Pola bitew, Bitwa o Caen, część 2
01h00 Czołgi, Walki w Normandii
02h00 Stulecie zwykłych ludzi, 1948 - Gwałtowny rozwój

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.