Wikia o Starej Telewizji
Advertisement
poprzedni dzień SOBOTA 16.06.2007 następny dzień

TVP 1
06:00 Warto kochać - odc. 48; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:45 Receptury klasztorne - odc. 21 Trzebnicki kapuśniak; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:00 Dzień dobry w sobotę; program poradnikowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:30 Rok w ogrodzie; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Pettson i Findus - Kot astronauta odc. 9 (Moonmen and cat - o - nauts); serial animowany kraj prod.Niemcy (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:30 Były sobie odkrycia - Lekarze (Il etait une fois? les decouvreurs. Les Medecins); serial animowany kraj prod.Francja (1992); Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Ziarno ; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Siódme niebo, seria VI - Naprawdę chciałem odc. 16 (7th Heaven ser. VI - I really did ep. 16); serial kraj prod.USA (2001); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
10:15 Kadra 2012
10:30 89 PLUS; magazyn
10:50 Kogutto - odc. 25; magazyn muzyczny; Dla małoletnich od lat 12
11:15 Siedmiu wspaniałych II - Węże, odc. 12 (Magnificent Seven II, ep. 13, Serpents); serial przygodowy kraj prod.USA (1999); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:05 Kuchnia z Okrasą - Co jedzą Belgowie; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:25 Zjazd Gnieźnieński; relacja; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Wiadomości
13:10 Szkoła bezpiecznej jazdy Jedynki ; felieton; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:20 Od przedszkola do Opola - De Mono; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Kingsajz - txt str.777  104'; komedia kraj prod.Polska (1988); reż.:Juliusz Machulski; wyk.:Jacek Chmielnik, Jerzy Stuhr, Katarzyna Figura, Grzegorz Heromiński, Joachim Lamża, Maciej Kozłowski, Jan Machulski, Leonard Pietraszak, Liza Machulska, Witold Pyrkosz; Dla małoletnich od lat 12
15:50 Rodzina jak z nut - odc. 3; widowisko muzyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:40 ZAP - szybki magazyn popkulturalny; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress - txt str.777
17:20 Studio festiwalowe - Opole 2007; STEREO
17:30 Sąsiedzi - Pamiątka z betonu cz. 2; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:55 Studio festiwalowe - Opole 2007; STEREO
18:00 Śmiechu warte - odc. 590; program rozrywkowy; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:30 Dwie strony medalu - odc. 59 - txt str.777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:00 Wieczorynka - Przygody Myszki Miki i Kaczora Donalda - Plutopia, odc. 10 (Adventures of Mickey and Donald / Plutopia ep. 10); serial animowany kraj prod.USA (1982); Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości
19:50 Sport; STEREO
20:05 Pogoda
20:20 44. KFPP Opole 2007 - Superjedynki cz. 1; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:15 44. KFPP Opole 2007 - Superjedynki cz. 2; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:15 44. KFPP Opole 2007 - Superjedynki cz. 3; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:30 44. KFPP Opole 2007 - "I to by było na tyle..." (kabaretron w hołdzie J. T. Stanisławskiemu) cz. 1; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:25 44. KFPP Opole 2007 - "I to by było na tyle..." (kabaretron w hołdzie J. T. Stanisławskiemu) cz. 2; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:25 Męska rzecz... - Pod nadzorem (Detention)  93'; film sensacyjny kraj prod.Kanada (2003); reż.:Sydney J. Furie; wyk.:Dolph Lundgren, Alex Karzis, Kata Dobo; STEREO, Dozwolone od lat 18
03:00 Kino nocnych marków - Platinum - świat hip-hopu - odc. 5 (Platinum, ep. 5); serial kraj prod.USA, Kanada (2003); STEREO, Dla małoletnich od lat 16
03:40 Kino nocnych marków - Platinum - świat hip-hopu - odc. 6 (Platinum, ep. 6); serial kraj prod.USA, Kanada (2003); STEREO, Dla małoletnich od lat 16
04:25 Zakończenie programu

TVP 2
06:15 Dla niesłyszących - Echa Panoramy; STEREO
06:45 Dwójka Dzieciom - Dziwne przygody Koziołka Matołka - odc. 17 Małpi król; Bez ograniczeń wiekowych
07:00 Spróbujmy razem; magazyn dla niepełnosprawnych; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
07:25 Muzyczny Festiwal w Łańcucie 2007; reportaż; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:55 M jak miłość - odc. 504; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:50 Śniadanie z Dwójką - w tym Panorama: 10:00, 10:35 i Pogoda: 9:20,10:40; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:40 Gwiazdy na zakręcie - cz. II (Searching for Debra Winger); film dokumentalny kraj prod.Francja (2006); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:35 Na dobre i na złe - odc. 299 Przypadek metafizyczny; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:30 Egzamin z życia - odc. 83; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:20 Nie ma cudów - odc. 5 (Weird nature); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2006); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:00 Familiada - odc. 1414 - txt str.777; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Złotopolscy - odc. 872 Przyjaciółka; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:05 Smaczne Go! ; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:55 Święta wojna - (271) Hanys Parnas; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
16:30 Codzienna 2 m. 3 - odc. 55; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Wielki Poker - odc. 13; teleturniej; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Program lokalny; STEREO
18:25 Starter - Magazyn aktualności ; Dla małoletnich od lat 12
18:45 Panorama; STEREO
19:05 Pogoda; STEREO
19:10 Europa da się lubić - Euro 2012 ; Bez ograniczeń wiekowych
20:10 Fatalna namiętność (Red Corner) - txt str.777  117'; dramat kraj prod.USA (1997); reż.:Jon Avnet; wyk.:Richard Gere, Ling Bai, Bradley Whitford; Dla małoletnich od lat 16
22:10 Słowo na niedzielę ; Bez ograniczeń wiekowych
22:15 Wielki Nieobecny - wywiad z Kornelem Morawieckim; Bez ograniczeń wiekowych
22:30 Panorama; STEREO
22:45 Pogoda; STEREO
22:55 Sport Telegram; STEREO
23:00 Operacja Kod DP - cz 1/2 (Nom de code: DP); film sensacyjny kraj prod.Francja (2005); STEREO, Dla małoletnich od lat 16
00:35 Miasteczko Twin Peaks - odc. 7/32 (Twin Peaks ep. 5); serial kryminalny kraj prod.USA (1990); STEREO, Dla małoletnich od lat 16
01:20 Zakończenie dnia

Polsat
05.00 Music Spot
06.00 Pierwsza miłość (457)
06.45 Jesteśmy - mag. religijny
07.15 Sonic X (16) - serial anim.
07.45 Hugo - program dla dzieci
08.15 Cudowne lata (7) - serial
08.45 Zwariowany świat Malcolma (94) - serial kom.
09.15 Pasjonaci - magazyn
09.45 Rodzina zastępcza (259) - serial komediowy
10.45 Elmo - komedia, USA 1999, reż. Gary Halvorson, wyk. Kevin Clash, Mandy Patinkin
12.45 Czarodziejki (53) - serial obyczajowy
13.45 Dom nie do poznania - re- ality show
15.15 Radość życia
16.45 Grasz czy nie grasz?
17.45 13 posterunek (31) - serial komediowy
18.15 Wydarzenia
18.45 Sport, Prognoza pogody
18.55 Formuła 1 - studio
19.00 Formuła 1: Grand Prix USA - kwalifikacje
20.00 60 sekund - film sensacyjny; USA 2000, reż. Dominie Sena, wyk. Nicolas Cage
21.55 Studio LOTTO
23.00 Siatkówka: Liga Światowa mężczyzn - mecz Argentyna - Polska
01.30 Siatkówka: Liga Światowa mężczyzn - studio
01.50 Maybe Baby - komedia obyczajowa, Wielka Brytania 2000, reż. Ben Elton
03.40 Nocne randki
04.40 TV Market - mag. reklamowy
04.55 Zakończenie programu

TVN
05:35 Uwaga! - magazyn reporterów
05:55 Telesklep
07:35 Automaniak Max - magazyn motoryzacyjny
08:10 Dzień dobry i zdrowy - magazyn fitness
08:30 Dzień dobry TVN - magazyn
10:55 Pascal: po prostu gotuj: Przeprowadzka - magazyn kulinarny
11:30 Stawka większa niż życie: Oblężenie - serial wojenny odc. 10/12 reż. Janusz Morgenstern, Polska 1966
12:50 Na celowniku - serial sensacyjny odc. 11/22 reż. Linda Hassani, USA 1995
13:50 Na Wspólnej - serial obyczajowy odc. 826-829 Polska 2003
15:40 Szymon Majewski Show - program rozrywkowy
16:45 Siłacze 7 - Strongcup - program rozrywkowy
17:55 Pascal: po prostu gotuj: Zakręcona tajska kuchnia - magazyn kulinarny
18:30 Maraton uśmiechu - program rozrywkowy
19:00 Fakty
19:25 Sport - program informacyjny
19:35 Pogoda
19:45 Uwaga! - magazyn reporterów
20:00 Niania: Miłość ma wiele twarzy - serial komediowy odc. 60 reż. Jurek Bogajewicz, Polska 2005
20:35 Shrek - film animowany reż. Andrew Adamson, Victoria Jenson, wyk. USA 2001
22:35 Kryminalni: Dobrana para - serial kryminalny reż. Piotr Wereśniak, Ryszard Zatorski, Polska 2004
23:40 Mortal Kombat - film SF wyk. USA 1998
01:40 Telesklep
02:00 Nic straconego - programy powtórkowe

TV 4
05.45 V-max - mag. motoryzacyjny
06.05 FIFA Futbol Mundial - mag.
06.30 Gram.tv - magazyn
06.55 Kolarstwo: ProLiga 2001 - Bałtyk - Karkonosze Tour
07.25 Dekoratornia - magazyn
07.55 Kasa na bank - teleturniej
09.55 Automobilizm: Rajdowe Mistrzostwa Polski - rajd Polski
10.25 Gram.tv - magazyn
10.55 Sztukateria - magazyn
11.25 V-max - mag. motoryzacyjny
11.55 Ja się zastrzelę (24) - serial komediowy
12.25 Zaklęta w sokoła - film przygodowy, USA 1985
15.00 Siatkówka: Liga Światowa - mecz Brazylia - Kanada
17.15 Przetrwanie - teleturniej
17.55 Zamiana żon - reality show
19.00 Kinomaniak - mag. filmowy
19.30 Drogówka - mag. policyjny
20.05 Bad Boy - komedia romantyczna, USA 2002
21.55 Formuła 1: Grand Prix USA - kwalifikacje
23.05 Kamieńska (16) - serial sens.
00.05 Czułe dranie - magazyn
00.35 Nieczułe dranie - magazyn
01.10 Winny czy niewinny (13)
02.05 Wydarzenia, Sport, Prognoza pogody
02.40 Drogówka - mag. policyjny
03.00 Magazyn żużlowy
03.25 Kolarstwo: ProLiga 2001 i Bałtyk - Karkonosze Tour
03.45 TV Market - mag. reklamowy
04.00 Zakończenie programu

TVN 7
6.10 Na osi - program motoryzacyjny
6.40 Telesklep
8.40 We Dwoje - program rozrywkowy
10.05 Nie ma sprawy; serial obyczajowy
11.05 Po tragedii Posejdona - film sensacyjny, USA, 1979, reż. Irwin Allen wyk. Michael Caińe,Telly Savalas
13.30 Dwóch i pół - serial
14.00 Dwóch i pół - serial
14.30 Na osi - program motoryzacyjny
15.05 Druga Twarz - reality show
16.15 Zbrodnie Nowego Jorku - serial sensacyjny
17.10 Cena za życie - film western, USA, 2001, reż. Simon Wincer wyk. Tom Selleck,Virginia Madsen
19.10 Karen Sisco - serial sensacyjny
20.10 Spokojnie, tatuśku - komedia, USA, 1989, reż. Ron Howard wyk. Steve Martin, Dianne Wiest
22.45 Złoto dla zuchwałych - film wojenny, Jugosławia, 1970, reż. Brian G. Hutton wyk. Clint Eastwood,Telly Savalas
1.35 Detektyw Monk - serial sensacyjny
2.35 Nocne igraszki - interaktywny program rozrywkowy

TVP Kultura
09:05 Niezapomniane kreacje Carlosa Kleibera - Ludwig van Beethoven IV Symfonia (Ludwig van Beethoven Symphony No. 4); koncert kraj prod.Niemcy (1983); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:40 Niezapomniane kreacje Carlosa Kleibera - Ludwig van Beethoven VII Symfonia (Ludwig van Beethoven - Symhony No. 7); koncert kraj prod.Niemcy (1983); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:20 Na weekend; magazyn kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:35 50-lecie polskiej szkoły filmowej - Nikt nie woła  76'; film fabularny; reż.:Kazimierz Kutz; Dla małoletnich od lat 12
12:00 Międzynarodowy Konkurs Wokalny im. Stanisława Moniuszki 2007 - Laureaci (2); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 "Giselle" Matsa Eka (Mats Ek's Giselle)  87'; balet kraj prod.Wielka Brytania (1987); reż.:Mans Reutersward; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:00 Raj (Szczęście) (Szczastie)  22'; film dokumentalny kraj prod.ROSJA (1995); reż.:Sergiej Dworcewoj; Dla małoletnich od lat 12
15:25 Pieniądz (L'Argent)  80'; film fabularny kraj prod.Francja, Szwajcaria (1983); reż.:Robert Bresson; wyk.:Christian Patey, Vincent Risterucci, Caroline Lang, Sylvie Van den Elsen, Béatrice Tabourin, Marc Ernest Fourneau, Bruno Lapeyre, Jeanne Aptekman; Dla małoletnich od lat 12
16:45 Kino krótkich filmów - ... Sztygar na zagrodzie...  12'; film dokumentalny; reż.:Jerzy Wiszniewski; Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Korzenie kultury - Wietnam cz. 1; Bez ograniczeń wiekowych
17:15 Korzenie Kultury - reportaż - wietnamskie opowieści; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:40 Korzenie kultury - Wietnam cz. 2; Bez ograniczeń wiekowych
18:15 Kondolencje z frontu (Regret to Inform)  72'; film dokumentalny kraj prod.USA (1998); reż.:Barbara Sonneborn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:30 Korzenie kultury - Wietnam cz. 3; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Studio Kultura - Informacje; STEREO
20:30 Zapach zielonej papai (The Scent of Green Papaya / L' Odeur de la papaye verte)  99'; film fabularny kraj prod.Francja (1993); reż.:Anh Hung Tran; wyk.:Tran Nu Y'n-Kh', Man San Lu, Thi Loc Truong, Ngoc Trung Tran; Dla małoletnich od lat 12
22:10 Trzeci punkt widzenia ; program publicystyczny; Bez ograniczeń wiekowych
22:40 Więcej niż fikcja - Nazrah - z perspektywy muzułmanki (Nazrah: a Muslim woman's perspective)  55'; film dokumentalny kraj prod.USA (2006); reż.:Farah Nousheen; Dla małoletnich od lat 12
23:40 Młodzi i Film - Bellissima  61'; film TVP; reż.:Artur  Urbański; wyk.:Ewa Kasprzyk, Maria Góralczyk, Paweł Wilczak, Maria Morin - Kielar, Andrzej Czułowski, Bernard Hanaoka; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
00:40 Strefa - Poza Kontrolą - The Kolt; koncert; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:00 Studio Kultura - Informacje; STEREO
01:25 Kino nocne - Derek Jarman. Życie jako sztuka (Derek Jarman. Life as Art)  60'; film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2004); reż.:Andy Kimpton-Nye; STEREO, Dozwolone od lat 18
02:25 Kury Cervantesa (Las Gallinas de Cervantes)  83'; film fabularny kraj prod.Hiszpania (1987); reż.:Alfredo Castellon; wyk.:Migel Angel Rellan, Marta Fernandez Muro, Jose Ma Pou, Francisco Merino, Fernando Valverde, Fabio Leon, Pedro Sempson; Dla małoletnich od lat 12
03:50 Zakończenie programu

TV Polonia
06:00 Plebania - odc. 703; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:20 Plebania - odc. 704; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:45 Plebania - odc. 705; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:10 Plebania - odc. 706; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:35 Plebania - odc. 707; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Dla niesłyszących - Echa Panoramy; STEREO
08:35 Święta wojna - (255) Feminista; Dla małoletnich od lat 12
09:00 Eurofolk Sanok 2001 - zespół Siwy Dym; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:20 Słoneczna włócznia - odc. 13 - Najważniejszy mecz; serial kraj prod.Polska (2000); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
09:45 Polacy na Syberii - Śladami Bronisława Piłsudskiego; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:15 Z daleka, a z bliska; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Dziękujemy za solidarność - Wanda Brysz; felieton; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
11:10 Dwie strony medalu - odc. 56; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Opowieści wiatru i morza; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
11:50 Nowa Tradycja; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:05 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza - Smak Istrii słoweńskiej (182); Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Codzienna 2 m. 3 - odc. 21; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:00 Wiadomości; STEREO
13:10 Podróż nad morze; film obyczajowy; Dla małoletnich od lat 12
14:00 Salon kresowy - Przez osiem wieków; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
14:20 Podziemia Polski - O duchu Bieluchu i pięknej Halinie; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
14:45 Made in Poland; teleturniej; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:15 Duże dzieci - 31; talk-show; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Śniadanie na podwieczorek; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Teleexpress; STEREO
17:15 Nie tylko o... - Kozienickich portretach; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:25 Ojczyzna polszczyzna - Myśmy wtedy szli do chat; program prof.Jana Miodka; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:40 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:00 My w Finlandii - 90 lat minęło...; reportaż; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
18:30 M jak miłość - odc. 459; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Dobranocka - Maurycy i Hawranek - odc. 4 - Szalony ryś; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości; STEREO
19:50 Sport; STEREO
20:05 Pogoda; STEREO
20:20 44. KFPP Opole 2007 - Superjedynki cz. 1; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:15 44. KFPP Opole 2007 - Superjedynki cz. 2; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:15 44. KFPP Opole 2007 - Superjedynki cz. 3; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:30 44. KFPP Opole 2007 - "I to by było na tyle..." (kabaretron w hołdzie J. T. Stanisławskiemu) cz. 1; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:25 44. KFPP Opole 2007 - "I to by było na tyle..." (kabaretron w hołdzie J. T. Stanisławskiemu) cz. 2; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Dobranocka za oceanem - Maurycy i Hawranek - odc. 4 - Szalony ryś; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości; STEREO
01:50 Sport; STEREO
02:00 44. KFPP Opole 2007 - Superjedynki cz. 1; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:50 44. KFPP Opole 2007 - Superjedynki cz. 2; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
03:40 44. KFPP Opole 2007 - Superjedynki cz. 3; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
04:40 44. KFPP Opole 2007 - "I to by było na tyle..." (kabaretron w hołdzie J. T. Stanisławskiemu) cz. 1; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
05:30 44. KFPP Opole 2007 - "I to by było na tyle..." (kabaretron w hołdzie J. T. Stanisławskiemu) cz. 2; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:20 Zakończenie dnia

Eurosport
08:30     Magazyn FIA WTCC
09:00     Siatkówka plażowa Zawody World Tour w Porto Santo (Portugalia): Mecz półfinałowy kobiet
10:00     Kajakarstwo górskie Mistrzostwa Europy w Liptowskim Mikulaszu (Słowacja) - 3. dzień
11:15     Kajakarstwo górskie Mistrzostwa Europy w Liptowskim Mikulaszu (Słowacja) - 3. dzień
12:00     Sport motorowy International Formula Masters - 1. wyścig w Brnie (Czechy)
13:00     Kajakarstwo górskie Mistrzostwa Europy w Liptowskim Mikulaszu (Słowacja) - 3. dzień
14:00     Kajakarstwo górskie Mistrzostwa Europy w Liptowskim Mikulaszu (Słowacja) - 3. dzień
14:30     Tenis ziemny Turniej ATP w Londynie: Mecz półfinałowy
16:15     Kolarstwo Wyścig Dauphiné Libéré - 6. etap: Gap - Valloire
18:00     Eurosport Buzz - magazyn sportowy
18:30     Siatkówka mężczyzn Liga Europejska: Mecz Niemcy - Hiszpania
20:30     Jeździectwo Zawody Global Champions Tour w Cannes (Francja) - skoki pokazowe
22:00     Fight Club: World Max World Elite - magazyn sportów walki 
00:00     TNA Wrestling Zawody w USA
00:45     Tenis ziemny Turniej WTA w Barcelonie: Mecz finałowy

Polsat Sport 6:45 Magazyn rowerowy Magazyn 7:00 Brazylia – Kanada Siatkówka 9:10 Finlandia – Korea Siatkówka 11:20 USA – Włochy Siatkówka 13:40 Mistrzostwa Polski Rugby 16:00 Grand Prix USA Sporty motorowe 17:10 Polska – Holandia Piłka ręczna 20:00 Reprezentacja Gwiazd Ligi Polskiej – Flota Świnoujście Piłka nożna 22:00 Grand Prix USA Sporty motorowe 22:30 Studio Ligi Światowej Siatkówka 23:00 Argentyna – Polska Siatkówka

Ale Kino! 8:00 Lucky Jo 9:40 Potężny i szlachetny 11:30 Zbliżenia 12:05 Nie boję się 14:00 Indiańskie lato 15:15 Adam Elliot: Portret rodzinny 15:55 Śmierć lorda Edgware'a 17:45 Stowarzyszenie umarłych poetów 20:00 Harold i Maude 21:40 Fucking Amal 23:15 Oni 1:05 I Bóg stworzył kobietę 2:45 Cztery pory roku

AXN
07:15     Szczury wodne - serial sensacyjny odc. 171 Australia 2001
08:10     Szczury wodne - serial sensacyjny odc. 172 Australia 2001
09:05     ReGenesis 2 - serial SF odc. 9 Kanada 2004
10:00     ReGenesis 2 - serial SF odc. 10 Kanada 2004
10:55     Tajne akcje CIA 2 - serial sensacyjny odc. 4 USA/Kanada 2001
11:50     Tajne akcje CIA 2 - serial sensacyjny odc. 5 USA/Kanada 2001
12:45     Zagadki z przeszłości 3 - serial przygodowy odc. 1 Francja/Niemcy/Kanada/USA 1999
13:40     Zagadki z przeszłości 3 - serial przygodowy odc. 2 Francja/Niemcy/Kanada/USA 1999
14:35     Szczury wodne - serial sensacyjny odc. 171 Australia 2001
15:30     Szczury wodne - serial sensacyjny odc. 172 Australia 2001
16:25     Robinsonowie 8: Plejada gwiazd - serial dokumentalny odc. 2 USA 2003
17:20     Robinsonowie 8: Plejada gwiazd - serial dokumentalny odc. 3 USA 2003
18:15     ReGenesis 2 - serial SF odc. 9 Kanada 2004
19:10     ReGenesis 2 - serial SF odc. 10 Kanada 2004
20:05     Klątwa upadłych aniołów - serial sensacyjny odc. 3 reż. Brian Grant, Beth Goddard, Wlk. Brytania 2004
21:00     Medium 2 - serial kryminalny odc. 8 USA 2005
22:00     Poszukiwani - serial kryminalny odc. 2 USA 2005
23:00     CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 3 - serial kryminalny odc. 15 USA 2004 
00:00     Zabójcze umysły 2 - serial kryminalny odc. 16 USA/Kanada 2005
00:55     Klątwa upadłych aniołów - serial sensacyjny odc. 3 reż. Brian Grant, Beth Goddard, Wlk. Brytania 2004
01:50     Medium 2 - serial kryminalny odc. 8 USA 2005
02:45     Poszukiwani - serial kryminalny odc. 2 USA 2005
03:40     Zabójcze umysły 2 - serial kryminalny odc. 16 USA/Kanada 2005

Canal + 7:10 Łapu capu 7:30 Bariera 8:55 Niania 10:45 Magia Russica 12:30 Aktualności filmowe 13:05 Maradona – złoty chłopak 14:05 Tajniki przyrody 14:40 Olimpiada 16:30 Ostatni zjazd 18:10 Kosmiczna załoga 20:00 Mit 22:05 Legenda Zorro 0:20 Ukryty wymiar 2:00 Tajemnica Brokeback Mountain 4:10 Motór 5:35 Wielkie życie

HBO 6:30 Miss Agent II: Uzbrojona i urocza 8:20 Prawda 9:50 Zaginiony synek 11:20 Zazdrosny Bóg 12:55 Selena 15:00 Czerwone drzwi 16:35 Gospel 18:15 Miss Agent II: Uzbrojona i urocza 20:10 Blade: Mroczna Trójca 22:00 Uzbrojeni nieletni 22:50 Milion za noc 0:10 Yamakasi II: Synowie wiatru 1:50 Shooting Dogs 3:45 Cinema, cinema 4:15 Druga strona nieba

HBO Comedy 10:00 Najgorszy tydzień w moim życiu, odc. 6 (00:26) 10:30 Co takiego? (01:24) 11:55 Polowanie na druhny (01:54) 13:55 Pod jednym dachem, odc. 1 (00:48) 14:45 Pod jednym dachem, odc. 2 (00:48) 15:35 Co takiego? (01:24) 17:05 Najgorszy tydzień w moim życiu, odc. 6 (00:26) 17:35 Polowanie na druhny (01:54) 19:35 Sezon rezerwowych (01:53) 21:30 HBO na stojaka! Odc. 61 (00:28) 22:00 Nasza klasa, odc. 1 (00:21) 22:25 Szemrany interes (01:33) 00:00 Hitch: Najlepszy doradca przeciętnego faceta (01:53) 02:00 HBO na stojaka! Odc. 61 (00:28) 02:30 Nasza klasa, odc. 1 (00:21)

Cartoon Network
06:00     BliĽniaki Cramp - serial animowany     
06:50     Co nowego u Scooby'ego? - serial animowany     
07:40     Mój partner z sali gimnastycznej jest małp± - serial animowany     
08:30     Dom dla zmy¶lonych przyjaciół pani Foster - serial animowany     
09:20     Liga Sprawiedliwych - serial animowany     
10:00     Ben 10 - serial animowany     
10:25     Ben 10 - serial animowany     
11:00     Młodzi Tytani - serial animowany     
11:30     Młodzi Tytani - serial animowany     
11:55     Robotboy - serial animowany     
12:45     Ed, Edd i Eddy - serial animowany     
13:15     Laboratorium Dextera - serial animowany     
13:40     Atomówki - serial animowany     
14:05     Harcerz Lazlo - serial animowany     
14:30     Kryptonim: Klan na drzewie - serial animowany     
14:45     Ufol±gi - serial animowany     
15:10     BliĽniaki Cramp - serial animowany     
15:35     Atomówki - serial animowany     
15:50     Baranek Shaun - serial animowany     
16:00     Edowa sze¶ćdziesi±tka - serial animowany     
16:50     Xiaolin - pojedynek mistrzów - serial animowany     
17:15     Ben 10 - serial animowany     
17:40     Podwójne życie Jagody Lee - serial animowany     
18:05     Dom dla zmy¶lonych przyjaciół pani Foster - serial animowany     
18:30     Kudłaty i Scooby-Doo na tropie - serial animowany     
18:55     Bernard - serial animowany     
19:00     Scooby i oporny wilkołak - film animowany     
20:40     Scooby-Doo - serial animowany     
21:05     Scooby-Doo - serial animowany     
21:30     Flintstonowie - serial animowany     
21:55     Flintstonowie - serial animowany     
22:20     Tom i Jerry - serial animowany     
23:10     Zwariowane melodie - serial animowany     
00:00     Johnny Bravo - serial animowany     
00:50     Krowa i kurczak - serial animowany     
01:40     Laboratorium Dextera - serial animowany     
02:30     Jam Łasica - serial animowany     
03:00     Krowa i kurczak - serial animowany     
03:25     Mroczne przygody Billy'ego i Mandy - serial animowany     
03:50     Zło w potrawce - serial animowany     
04:05     Kryptonim: Klan na drzewie - serial animowany     
04:20     Johnny Bravo - serial animowany     
04:45     Atomówki - serial animowany     
05:10     Laboratorium Dextera - serial animowany     
05:35     Ed, Edd i Eddy - serial animowany 

ZigZap 06:00 Histeria: Historia latania odc. 33 06:25 Pinky i Mózg odc. 23 06:50 Maqlatura 07:00 Ekstremalne kaczory: Wystawa odc. 3 07:10 Szał na Amandę odc. 2 07:40 Bratz: Wystawa zwierząt odc. 9 08:05 Płaskmania: Poradnik ninja/Cztery kółka odc. 16 08:30 Bratz: Blask i styl 09:20 Zakręceni gliniarze odc. 19 09:45 Wybraniec smoka 2: Kopuła przetrwania odc. 9 10:10 Kod Lyoko: Pokusa odc. 38 10:35 Karol do kwadratu 2 odc. 7 11:00 Maqlatura 11:10 Przymierzalnia - Friday Wear: Podryw Charliego odc. 5 11:15 Przymierzalnia 11:20 Przymierzalnia - Ruby Gloom odc. 15 11:45 Przymierzalnia 11:50 Przymierzalnia - Zoey 101 odc. 15 12:15 Przymierzalnia 12:20 Przymierzalnia - Świat Raven odc. 12 12:45 Przymierzalnia 12:55 Przymierzalnia - Friday Wear: Mieszkanie odc. 6 13:00 Gwiazda od zaraz 2: Kryzys osobowości odc. 8 13:30 Lizzie McGuire 3: Zagadka odc. 20 14:00 Degrassi - nowe pokolenie: Sprawa sprzed lat odc. 61 14:30 Zagubieni z lotu 29 odc. 19 15:00 Maqlatura 15:10 Bratz: Mów prawdę odc. 10 15:35 Płaskmania: Wrestling dla zawodowców/Maluch i ja odc. 17 16:00 Klub Winx 3 odc. 13 16:25 Skyland: Początek nowego świata odc. 19 16:55 Zakręceni gliniarze odc. 20 17:20 Wybraniec smoka 2: Profesor uparty odc. 10 17:45 Kod Lyoko: Złe zagranie odc. 39 18:10 Karol do kwadratu 2 odc. 8 18:35 Ekstremalne kaczory: Nie ma jak w domu odc. 12 18:45 Wielka płyta 19:10 Planeta rocka odc. 24 19:35 Zap Room 20:00 Degrassi - nowe pokolenie: Wybory odc. 62 20:25 Szał na Amandę odc. 3 20:50 Maqlatura

MiniMini 06:00 Małe zoo Lucy serial animowany odc. 25 06:15 Małe zoo Lucy serial animowany odc. 26 06:30 Tabaluga serial animowany odc. 17 06:55 Krecik serial animowany odc. 25 07:05 Pszczółka Maja serial animowany odc. 63 07:30 Witaj, Franklin serial animowany odc. 27 07:55 Pingu serial animowany odc. 77 08:00 Noddy serial animowany odc. 98 08:10 Powiedz to z Noddym kurs języka angielskiego dla dzieci 08:15 Tomek i przyjaciele serial animowany odc. 39 08:25 Wyprawa profesora G±bki serial animowany odc. 13 08:35 Listy od Feliksa serial animowany odc. 21 08:50 Rumcajs serial animowany odc. 17 09:00 Zdjęciaki serial animowany odc. 9 09:05 Hydronauci serial animowany odc. 16 09:20 NiedĽwiedĽ w dużym niebieskim domu program dla dzieci odc. 38 09:45 Bracia koala serial animowany odc. 36 10:00 ¦wiat Elmo serial animowany odc. 9 10:15 Bawmy się, Sezamku serial animowany odc. 3 10:40 Globtroter Grover serial animowany odc. 8 10:45 Sesame English serial animowany odc. 49 11:00 Noddy serial animowany odc. 97 11:10 Powiedz to z Noddym kurs języka angielskiego dla dzieci 11:15 Tomek i przyjaciele serial animowany odc. 38 11:25 Wyprawa profesora G±bki serial animowany odc. 12 11:35 Listy od Feliksa serial animowany odc. 20 11:50 Rumcajs serial animowany odc. 16 12:00 Mój mały kucyk serial animowany odc. 4 12:30 Kacze opowie¶ci serial animowany odc. 56 12:55 Przygody kota Filemona serial animowany odc. 9 13:05 Pippi serial animowany odc. 9 13:30 Clifford serial animowany odc. 15 14:00 Małe zoo Lucy serial animowany odc. 23 14:15 Małe zoo Lucy serial animowany odc. 24 14:30 Tabaluga serial animowany odc. 16 14:55 Krecik serial animowany odc. 24 15:05 Pszczółka Maja serial animowany odc. 62 15:30 Witaj, Franklin serial animowany odc. 26 15:55 Pingu serial animowany odc. 76 16:00 Zdjęciaki serial animowany odc. 8 16:05 Hydronauci serial animowany odc. 15 16:20 NiedĽwiedĽ w dużym niebieskim domu program dla dzieci odc. 37 16:45 Bracia koala serial animowany odc. 35 17:00 ¦wiat Elmo serial animowany odc. 8 17:15 Bawmy się, Sezamku serial animowany odc. 2 17:40 Globtroter Grover serial animowany odc. 7 17:45 Sesame English serial animowany odc. 48 18:00 Mój mały kucyk serial animowany 19:20 Przygody kota Filemona serial animowany odc. 10 19:30 Clifford serial animowany odc. 16

Jetix
06:00     Kapitan Flamingo - serial animowany     
06:25     Odlotowe agentki - serial animowany     
06:50     Odlotowe agentki - serial animowany     
07:15     Team Galaxy - serial animowany     
07:35     Power Rangers Ninja Storm - serial przygodowy     
08:00     Power Rangers S.P.D. - serial przygodowy     
08:25     Power Rangers Dino Thunder - serial przygodowy     
08:50     Monster Warriors - serial przygodowy     
09:10     MegaMan NT Warrior - serial animowany     
09:35     Eerie, Indiana: Kolejny wymiar - serial przygodowy     
10:00     Jerry i paczka - serial animowany     
10:25     Jerry i paczka - serial animowany     
10:50     W.I.T.C.H. - serial animowany     
11:15     A.T.O.M. Alpha Teens On Machines - serial animowany     
11:40     Ach, ten Andy! - serial animowany     
12:00     Ach, ten Andy! - serial animowany     
12:25     Odlotowe agentki - serial animowany     
12:50     Team Galaxy - serial animowany     
13:15     Pucca - serial animowany     
13:35     ¦wiat według Ludwiczka - serial animowany     
14:00     ¦wiat według Ludwiczka - serial animowany     
14:20     Jerry i paczka - serial animowany     
14:45     Shuriken School - serial animowany     
15:05     Yin Yang Yo! - serial animowany     
15:30     Power Rangers S.P.D. - serial przygodowy     
15:55     A.T.O.M. Alpha Teens On Machines - serial animowany     
16:20     Power Rangers Dino Thunder - serial przygodowy     
16:45     W.I.T.C.H. - serial animowany     
17:10     Wojownicze żółwie ninja - serial animowany     
17:35     Sobotnia niespodzianka Fantastyczna Czwórka: The Mask of Doom - film animowany     
18:50     Odlotowe agentki - serial animowany     
19:15     Jerry i paczka - serial animowany     
19:25     Power Rangers Ninja Storm - serial przygodowy     
19:50     Power Rangers S.P.D. - serial przygodowy     
20:15     Power Rangers Dino Thunder - serial przygodowy     
20:40     Wojownicze żółwie ninja - serial animowany     
21:05     Wojownicze żółwie ninja - serial animowany     
21:30     Spiderman - serial animowany     
21:55     Spiderman - serial animowany     
22:20     A.T.O.M. Alpha Teens On Machines - serial animowany     
22:45     Król szamanów - serial animowany     
23:10     Król szamanów - serial animowany     
23:35     X-Men - serial animowany 

TVP 3 Warszawa
06:38 Zdrowie na Żywo; magazyn medyczny
07:03 Rozmówki Wschodniograniczne; magazyn
07:30 Kurier; STEREO
07:42 Pogoda; STEREO
07:45 TKW Poranny
07:56 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza
08:00 Qltura; magazyn
08:25 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza
08:30 Kurier; STEREO
08:42 Pogoda; STEREO
08:45 Kronika Warszawska; film dokumentalny
09:01 Auto - Skaner
09:30 Kurier; STEREO
09:47 Pogoda; STEREO
09:50 Serwis sportowy; STEREO
09:54 Serwis Kulturalny
10:01 Było, nie minęło
10:30 Kurier; STEREO
10:47 Pogoda; STEREO
10:50 Serwis sportowy; STEREO
10:55 Serwis Kulturalny
11:01 Zdrowie na Żywo; magazyn medyczny
11:30 Kurier; STEREO
11:43 Pogoda; STEREO
11:44 Serwis sportowy; STEREO
11:49 Serwis Kulturalny
11:54 16/16; cykl reportaży
12:12 16/16; cykl reportaży
12:30 Kurier; STEREO
12:46 Pogoda; STEREO
12:49 Serwis sportowy; STEREO
12:53 Serwis Kulturalny
13:00 Uwierz w dokument - odc. 75; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
13:30 Kurier; STEREO
13:45 Pogoda; STEREO
13:47 Serwis sportowy; STEREO
13:52 Serwis Kulturalny
14:00 Auto - Skaner
14:30 Kurier; STEREO
14:47 Pogoda; STEREO
14:49 Serwis sportowy; STEREO
14:54 Serwis Kulturalny
15:01 Światowiec; magazyn turystyczny
15:30 Kurier; STEREO
15:48 Pogoda; STEREO
15:51 Serwis sportowy; STEREO
16:02 Europa
16:30 Dla niesłyszących - Kurier; STEREO
16:42 Pogoda; STEREO
16:45 Wiadomości Kuriera
16:48 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza
16:50 Wywiad Kuriera
16:55 Studio reportażu - Studio reportażu - Z MLEKIEM MATKI; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
17:15 Studio Wschód; magazyn
17:30 Kurier; STEREO
17:34 Studio Wschód; magazyn
17:57 Pogoda; STEREO
18:00 Telewizyjny Kurier Warszawski godz.
18:12 Raport na gorąco
18:14 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza
18:15 Kurier Mazowiecki
18:24 Wiadomości sportowe
18:30 W wielkim świecie
18:40 Miasto w komie
19:00 Qltura; magazyn
19:30 TAK SIĘ BAWI WARSZAWA; magazyn
20:01 30 minut ekstra; magazyn
20:30 Kurier; STEREO
20:48 Pogoda; STEREO
20:53 Studio Świat; cykl reportaży
21:30 Kurier; STEREO
21:43 Pogoda; STEREO
21:46 Kurier Warszawy i Mazowsza
21:57 Raport na gorąco
21:59 Wiadomości sportowe
22:04 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza
22:05 Kuźnia talentów; magazyn
22:30 Kurier; STEREO
22:52 Pogoda; STEREO
23:02 Sportowy Wieczór; STEREO
23:28 Studio Wschód; magazyn
23:42 Studio Wschód; magazyn
00:01 Europa
00:29 30 minut ekstra; magazyn
00:54 Studio Świat; cykl reportaży
01:27 Kurier; STEREO
01:47 Pogoda; STEREO
01:50 Zakończenie dnia

Discovery Channel 6:00 Zwykłe rzeczy – niezwykłe wynalazki 6:30 Zwykłe rzeczy – niezwykłe wynalazki 7:00 Szaleni kaskaderzy 7:30 Szaleni kaskaderzy 8:00 Zawodowi ryzykanci 8:30 Zawodowi ryzykanci 9:00 Fani czterech kółek 9:30 Fani czterech kółek 10:00 Superjazda 11:00 Piąty bieg 11:30 W poszukiwaniu nieznanego 12:00 Zwykłe rzeczy – niezwykłe wynalazki 12:30 Zwykłe rzeczy – niezwykłe wynalazki 13:00 Szaleni kaskaderzy 13:30 Szaleni kaskaderzy 14:00 Zawodowi ryzykanci 14:30 Zawodowi ryzykanci 15:00 Prawda czy fałsz – pogromcy mitów 16:00 Brainiac 17:00 Jak to jest zrobione? 17:30 Jak to jest zrobione? 18:00 Rewolucja telefonów komórkowych 19:00 Amerykański hot-rod 20:00 Wielkie projekty – genialni konstruktorzy 21:00 Doktor G – lekarz sądowy 22:00 Winny czy niewinny? 23:00 Chłopiec z guzem na twarzy 0:00 O krok od śmierci 1:00 Prawdziwy horror 2:00 Godzina zero 3:00 Fani czterech kółek 3:30 Fani czterech kółek 4:00 Superjazda 5:00 Rewolucja iPodów

National Geographic 8.00 Ogólne szaleństwo: Odcinek 5 8.30 Ogólne szaleństwo: Odcinek 6 9.00 Pingwinki małe 10.00 Żłobek dla pand 11.00 Podobne do nas: Polityka 12.00 Wielkie konstrukcje: Statek olbrzym 13.00 Anatomia wypadków: Samoloty 14.00 Nagroda Rolexa 15.00 Katastrofa w przestworzach: Lądowanie bez widoczności 16.00 Na ratunek: Atak bombowy w Brighton 17.00 Za kulisami: FBI 18.00 Tajemnice Biblii: Tajemny kod Księgi Apokalipsy 19.00 Tuż przed tragedią: Montserrat - wybuch wulkanu 20.00 Czysta Nauka: Seks 21.00 Wierzyć nie wierzyć?: Dzikie dziecko 22.00 Wierzyć nie wierzyć?: Kuba Rozpruwacz 23.00 Wierzyć nie wierzyć?: Lunatycy-mordercy 0.00 Na ratunek: Atak bombowy w Brighton

TVP Historia
14:30 Konflikty, bitwy, wojny - Z ziemi włoskiej do Polski; program historyczny; Dla małoletnich od lat 12
16:00 Pogranicze w ogniu - odc. 1; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
17:00 Siła bezsilnych - Skazany na nieistnienie - rzecz o Rtm. Pileckim; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
18:30 Kontrowersje - Kontrowersje - Ojciec Założyciel II Rzeczypospolitej; program historyczny; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Kulisy III RP - Pierwsze wybory prezydenckie; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:55 Pogranicze w ogniu - odc. 1; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
21:55 Siła bezsilnych - Pierwsze Non possumus. Bł. abp Feliński - natchnienie Prymasa Tysiąclecia; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:25 Patron trudnych czasów; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
22:55 Siła bezsilnych - Pierwsze Non possumus. Bł. abp Feliński - natchnienie Prymasa Tysiąclecia; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:25 Zakończenie dnia

Polonia 1
06:35 Księga Dżungli (odc. 46)
06:55 Gigi (odc. 50)
07:20 Namiętności (odc. 160)
08:10 Telezakupy
17:15 W niebie na mnie czekają (film fab.)
19:10 Werdykt (odc. 38)
19:35 Gigi (odc. 51)
20:00 Tajemnica Oberwaldu (film fab.)
22:10 Eurovillage (odc. 7)
22:45 Zaniedbywana mężatka
23:00 Polskie foki
23:35 V 7
23:40 News
23:50 Amore TV
00:00 Turbo sex hotel
00:10 Erotyczne sensacje
00:30 Top modelki
00:45 Reflex
00:55 Erotyczna giełda
01:10 Night Shop
01:25 Turbo sex hotel
01:45 Zaniedbywana mężatka
02:00 Night Shop
02:10 Foki Ewa
02:30 Night Shop
02:40 Oferty towarzyskie
03:00 Turbo sex hotel
03:20 Night Shop
03:35 Gry na telefon
06:35 Koniec programu

MTV Polska 06:00 – Starter - klipy na dobry początek dnia 08:00 – MTV wkurza - test wytrzymałości emocjonalnej 09:00 – Power Girls- reality show 10:00 – MTV Maxxx Hits – notowanie 11:00 – Made – spełniamy marzenia 12:00 – Popcorn – magazyn filmowy 12:30 – Mastermix – program muzyczny 14:00 – MTM The Best of 2006 14:30 – Wspaniałe życie „Najlepsze powroty gwiazd Hollywood’u” – kulisy show biznesu 15:30 – Za kulisami teledysku „Listen” Beyonce -reportaż z planu 16:00 – Rap Pakamera – magazyn hiphopowy 16:30 – Państwo Bardzo Młodzi –reality show 17:00 – Pimp My Ride – wszystko o tuningu 17:30 – Mafia w Hollywood – reality show z udziałem Three 6 Mafia 18:00 – Bustamove - Zatańcz to! – szkoła tańca 18:30 – Re-kreacje – metamorfozy w stylu gwiazd 19:00 – Co ty na to, tato?– przemówić dziecku do rozsądku 20:00 – Movie Awards 2007 –ceremonia wręczenia nagród filmowych MTV 22:00 – MTV Vaults: Madonna – reportaż o zespole 22:30 – Za kulisami teledysku „Breaking The Habit” Linkin Park -reportaż z planu 23:00 – Happy Tree Friends – dobranocka dla dorosłych 23:30 – South Park – kultowa kreskówka 00:00 – Dirty Sanchez – do pierwszej krwi 00:30 – Ocenzurowana "Rodzina Osbourne'ów" - reality show 01:00 – PartyZone – hity dance 03:00 – Bezsenność z MTV – klipy dla nocnych

VH1 Polska 06:00 – VH1 Hits – hity dekady 08:00 – Rock Your Baby –magazyn muzyczny dla dzieci 09:00 – Smooth wake up – pobudka z VH1 11:00 – VH1 Cafe – magazyn kulturalno -muzyczny 11:30 – Essential Gwen Stefani - dokument o artystce 12:00 – New Look – program o modzie 12:30 – Uparty jak Hogan – reality show 13:00 – Twoja Muzyka Twoja Lista – klipy na życzenie widzów 15:00 – Polonez – przeboje po polsku 16:00 – Ostateczna Odliczanka – najlepsze teledyski ostatnich tygodni 20:00 – All Access „Najbardziej wypasione jachty świata” – kulisy show biznesu 21:00 – All Access „Najbardziej szokujące momenty w Lindsay Lohan” - za kulisami życia gwiazd 22:00 – All Access „Supermodelki Vogue” - kulisy show biznesu 23:00 – Saturday Night Fever – gorączka sobotniej nocy 02:00 – VH1 Hits – hity dekady 04:00 – Chillout – teledyski dla nocnych Marków

4fun.TV 6:00 4fun.hits 7:00 Teraz.pl 8:00 Parszywe pozycje 9:00 4fun.hits.new 10:00 4fun.hits 11:00 4fun'rocks 12:00 Teraz.pl 13:00 4fun.hits 14:00 Lista hiphop 15:00 The best of "Kartony" 16:00 4fun'rocks 17:00 4fun.hits 18:00 Parszywe pozycje 19:00 Rockowanie 20:00 The best of "Kartony" 21:00 Club dance 23:00 Selektor 0:00 4fun'ocka 3:00 4fun.chill

TVN 24 6:00 Skrót informacji 6:10 Wydanie drugie poprawione 6:30 Skrót informacji 6:40 Bilans tygodnia 7:00 Powitanie poranka TVN 24 7:01 Serwis informacyjny 7:15 Skrót informacji 7:30 Serwis informacyjny 7:45 Skrót informacji 8:00 Serwis informacyjny 8:15 Skrót informacji 8:30 Serwis informacyjny 8:45 Skrót informacji 9:00 Serwis informacyjny 9:30 Serwis informacyjny 9:45 Skrót informacji 9:50 Gość poranny 10:00 Serwis informacyjny 10:10 Sondaż 11:00 Serwis informacyjny 11:30 Serwis informacyjny 11:45 Portfel 12:00 Serwis informacyjny 12:30 Serwis informacyjny 12:40 Firma 13:00 Serwis informacyjny 13:30 Serwis informacyjny 13:45 Ostatnie piętro 14:00 Serwis informacyjny 14:30 Serwis informacyjny 14:45 Nieruchomości 15:00 Serwis informacyjny 15:10 Horyzont 16:00 Serwis informacyjny 16:10 Kalejdoskop 16:30 Raport popołudniowy 17:00 Serwis informacyjny 17:15 Świat reporterów 17:30 Serwis informacyjny 17:45 Szkło kontaktowe – lupa tygodnia 18:30 Serwis informacyjny 18:45 Kronika filmowa TVN 24 19:00 Skrót informacji 19:05 Bilans tygodnia 19:30 Serwis informacyjny 19:45 Progr@m 20:00 Raport wieczorny 21:00 24 godziny 22:00 Serwis informacyjny 22:15 Szkło kontaktowe – lupa tygodnia 23:00 Serwis informacyjny 23:10 Kalejdoskop 23:30 Serwis informacyjny – podsumowanie dnia 0:00 Skrót informacji 0:05 Bilans tygodnia 0:30 Skrót informacji 0:35 Wydanie drugie poprawione 1:30 Serwis informacyjny – podsumowanie dnia 2:05 Firma 2:30 Szkło kontaktowe – lupa tygodnia 3:15 Kronika filmowa TVN 24 3:30 Skrót informacji 3:40 Bilans tygodnia 4:00 Skrót informacji 4:10 24 godziny 5:00 Skrót informacji 5:15 Horyzont 5:30 Skrót informacji 5:35 Szkło kontaktowe

Zone Club 6:00 Szkoła tańca Jilliny 6:25 Szkoła jogi 6:55 Świat restauracji 7:25 Przyjęcia Jamesa 7:55 Afrykańskie przysmaki 8:20 Afrykańskie przysmaki 8:45 Sobota w kuchni 9:10 Sobota w kuchni 9:35 Sobota w kuchni 10:00 Mama na pełny etat 10:30 Poradnik Tany Byron 11:30 Zwierzaki Hollywood 12:00 Zwierzaki Hollywood 12:25 Podróże z sercem 13:25 Dieta cud 14:20 Podróże ze smakiem 15:10 Obieżyświat 15:35 Obieżyświat 16:00 Hollywood za wszelką cenę 16:30 Jeden świat 17:00 Podróże ze smakiem 18:00 Nawiedzone domy 19:00 Nawiedzone domy 20:00 Podróże z sercem 21:00 Podróże z sercem 22:00 Potyczki Jerry'ego Springera 22:50 Nawiedzone miejsca 23:40 Porozmawiajmy o seksie 0:35 Potyczki Jerry'ego Springera 1:20 Porozmawiajmy o seksie 2:05 Mężczyźni o sobie 2:30 Sobota w kuchni 3:00 Modny świat 3:30 Mężczyźni o sobie 4:00 Panna młoda – księżniczka czy potwór 5:00 Marzenia senne 5:30 Miasta świata

Tele 5 07:20 Prognoza pogody 07:25 Telezakupy 09:30 Akademia fitness i kulturystyki - program sportowy 10:00 Prognoza pogody 10:05 Prudencja Groszek na tropie (20/26) - serial animowany dla dzieci, Francja 2001 10:30 Prudencja Groszek na tropie (21/26) - serial animowany dla dzieci, Francja 2001 11:00 Za głosem serca (5/12) - serial obyczajowy, Włochy 2001 12:05 Akwanauci - serial dokumentalny, USA 2000 12:35 Prognoza pogody 12:45 Buon Appetito! - program kulinarny 13:15 Zaginione miasto - film przygodowy, RPA 1997 15:05 Kapka Karaska - program kulturalny 15:35 Waleczne serca - serial fabularno-dokumentalny, Kanada 1992 16:05 Prognoza pogody 16:15 Cud na polu golfowym - dramat, USA 1999 18:00 On i ona (4/16) - serial kryminalny, Włochy 1998 19:55 Prognoza pogody 20:00 Dziewczyna z sąsiedztwa - thriller, Kanada 1999 22:00 Prognoza pogody 22:10 Prawo pięści (11/12) - serial sensacyjny, Kanada 2002 23:05 Punkt G (11/16) - serial komediowy, Kanada 2005 23:40 Zachodni wiatr (23/52) - serial obyczajowy, Holandia 1999 00:40 Gorące śledztwo - film erotyczny, USA 2001 02:20 Rybia nocka - program przyrodniczy

Advertisement