TVP 1
05:10 Pierwszy krzyk - odc. 12; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
05:35 Wstaje dzień; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
05:40 Rolnictwo na świecie; Bez ograniczeń wiekowych
06:00 Kawa czy herbata?; Bez ograniczeń wiekowych
06:15 Biznesowa piątka; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
06:20 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30,7:00,7:30; Pogoda 6:32,7:05,7:33; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Kwadrans po ósmej; Dla małoletnich od lat 12
08:30 Rok 2030 - Zjednoczenie 26 (Reunion) kraj prod.Kanada (2001); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
09:00 Budzik - Małpy; Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Teletubisie - odc. 156/156 (Teletubbies, season X Kathak Dancing); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (1997); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Rodzina jak z nut - odc. 3; widowisko muzyczne; Dla małoletnich od lat 12
10:50 Wielki świat małych odkrywców - Znów rodzimy po ludzku odc. 82; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
11:10 ZUS dla ciebie - odc. 43; program poradnikowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:15 Rue Wiertz 60 - Obszar UE, ile wolności ile bezpieczeństwa ?; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:45 Agrobiznes
12:00 Wiadomości
12:10 Moda na sukces - odc. 3285 (The Bold and the Beautiful ep. 3500); serial kraj prod.USA (2001); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:30 Moda na sukces - odc. 3286 (The Bold and the Beautiful ep. 3501); serial kraj prod.USA (2001); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:55 Klan - odc. 1249; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:20 Plebania - odc. 860; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:45 Jaka to melodia? - odc. 1422; teleturniej muzyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:15 Festiwal Dialogu Czterech Kultur - zespół Farlanders; Bez ograniczeń wiekowych
14:40 Zwierzowiec - Konik polski ; Bez ograniczeń wiekowych
15:00 Wiadomości
15:10 Sprawiedliwi - Nasi sąsiedzi; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Łossskot!; magazyn kulturalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:05 Moda na sukces - odc. 3287 (The Bold and the Beautiful ep. 3502); serial kraj prod.USA (2001); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:30 Moda na sukces - odc. 3288 (The Bold and the Beautiful ep. 3503); serial kraj prod.USA (2001); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress
17:20 Na celowniku; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
17:30 Klan - odc. 1253 - txt.str.777; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Jaka to melodia? - odc. 1423; teleturniej muzyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Plebania - odc. 864; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:00 Wieczorynka - Pani Pająkowa i jej przyjaciele ze Słonecznej Doliny - Latające dywany, odc. 28 (Pitch and Inch, ep. 28); serial animowany kraj prod.Kanada (2004); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:05 Pogoda
20:20 Na własne oczy - Dziewiętnaście lat w śpiączce (The Nineteen Year Sleep); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2005); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
21:15 Zaproszenie do Teatru Telewizji; Dla małoletnich od lat 12
21:20 Teatr Telewizji - Rozmowy z katem  82'; spektakl teatralny; reż.:Maciej Englert; wyk.:Andrzej Zieliński, Piotr Fronczewski, Sławomir Orzechowski, Marek Kasprzyk, Maciej Wojdyła, Grzegorz Wojdon, Zbigniew Suszyński, Danuta Szaflarska, Andrzej Niemirski, Marcin Jędrzejewski; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:55 Z refleksem; program publicystyczny; Dla małoletnich od lat 12
23:15 Errata do biografii - Stanisław Cat - Mackiewicz; Dla małoletnich od lat 12
23:50 Smakosz (Jeepers Creepers); film sensacyjny kraj prod.USA, Niemcy (2001); STEREO, Dozwolone od lat 18
01:20 Biebrzański Park Narodowy; Bez ograniczeń wiekowych
02:05 Zakończenie programu

TVP 2
05:35 Statek miłości - odc. 241/249 (The Love Boat 208 Seria 9 Frat Wars, Return of the Lambdas, Hippies and Yuppies); telenowela kraj prod.USA (1986); Dla małoletnich od lat 12
06:25 Statek miłości - odc. 242/249 (The Love Boat 210 Seria 9 odcinek 20 Gothic Romance, Whatever happened to Crazy Joe Flash?,); telenowela kraj prod.USA (1986); Dla małoletnich od lat 12
07:10 TELEZAKUPY
07:25 Przystanek praca; Bez ograniczeń wiekowych
07:40 Dwójka Dzieciom - Globert przedstawia niezwykły świat natury - Odc 40/52 (Marvi Haemmer prasentiert National Geographic World); serial dokumentalny kraj prod.Niemcy, Wielka Brytania (2004); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:05 Na dobre i na złe - odcinek 203 Bezdomny profesor; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:00 Pytanie na śniadanie - w tym Panorama: 09:45, 10:35 i Pogoda: 9:20,10:10,10:40; Bez ograniczeń wiekowych
10:45 Codzienna 2 m. 3 - odc. 46; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:15 Magnum - odc. 58/162 40 lat po Sand Island (MAGNUM P. I. s. 3 Forty years from Sand Island); serial kraj prod.USA (1982); Dla małoletnich od lat 12
12:10 Przygody Tarzana - odc 22/75 (Tarzan  ep. 109 Savage storm); serial przygodowy kraj prod.Francja, Meksyk (1991); Dla małoletnich od lat 7
12:35 Niesforne aniołki seria II - odc. 15 (Little angels - Sheikh Family); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2005); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:10 Jesteś tym, co jesz (seria II) - odc.16 (You are what you are II); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2005); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:40 Znaki czasu ; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Smaczne Go! ; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:50 Dr Quinn - seria IV, odc. 8/28 (Dr. Quinn, Medicine Woman s. IV); serial obyczajowy kraj prod.USA (1995); Dla małoletnich od lat 12
15:45 Dla niesłyszących - Na dobre i na złe - odc. 291 Wielka wyprawa; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:45 Nurkując w Morzu Karaibskim (Dive Carribean); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2005); DOLBY SURROUND, Bez ograniczeń wiekowych
17:15 Z Dwójką bezpieczniej; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:30 S. O. S. Dzieciom! - odc. 1; telenowela dokumentalna TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:00 Program lokalny
18:30 Sport Telegram
18:35 Pogoda; STEREO
18:45 Panorama; STEREO
19:05 Zakręcony tydzień - odc. 9; widowisko; Dla małoletnich od lat 12
19:40 Starter - magazyn aktualności; Dla małoletnich od lat 12
20:05 M jak miłość - odc. 488; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:55 Kulisy serialu "M jak miłość" - odc. 247; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:05 Quo vadis? - odc. 6/6 - txt.str.777; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:00 Panorama; STEREO
22:15 Pogoda; STEREO
22:25 Sport Telegram
22:25 Biznes; STEREO
22:35 Warto rozmawiać - Czy to wstyd być bogatym?; Bez ograniczeń wiekowych
23:30 Kryminalne zagadki Las Vegas - s. V, odc. 5/25 (Crime Scene Investigation V, ep. 505); serial sensacyjny kraj prod.USA, Kanada (2004); STEREO, Dla małoletnich od lat 16
00:20 Kryminalne zagadki Las Vegas - s. V, odc. 6/25 (Crime Scene Investigation V, ep. 506); serial sensacyjny kraj prod.USA, Kanada (2004); STEREO, Dla małoletnich od lat 16
01:05 Wieczór artystyczny - Andrzej Kurylewicz - Trio; koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:55 Zakończenie programu

TVP 3 Warszawa
06:00 Kurier - oraz 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pogoda 06:17, 06:47, 07:17, Przegląd prasy 06:10, 06:22, 06:40, 06:52, 07:10, 07:22, 07:39; Serwis ekonomiczny 06:19, 06:49, 07:19; Serwis sportowy 06:13, 06:43, 07:13, 07:42; STEREO
06:40 Serwis sportowy; STEREO
07:10 Serwis sportowy; STEREO
07:40 Serwis sportowy; STEREO
07:45 Telewizyjny Kurier Warszawski godz.; STEREO
07:55 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
07:55 Kurier flesz; STEREO
08:00 Kurier Gość; STEREO
08:15 Kurier flesz; STEREO
08:18 Pogoda; STEREO
08:20 Serwis ekonomiczny; STEREO
08:25 Przegląd prasy; STEREO
08:30 Kurier; STEREO
08:35 Przegląd prasy; STEREO
08:40 Serwis sportowy; STEREO
08:45 Qadrans qltury; magazyn; STEREO
08:55 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
09:00 Kurier; STEREO
09:05 Przegląd prasy; STEREO
09:10 Serwis sportowy; STEREO
09:15 Kurier flesz; STEREO
09:17 Pogoda; STEREO
09:19 Przegląd prasy; STEREO
09:20 Serwis ekonomiczny; STEREO
09:25 Kamera Kuriera; STEREO
09:30 Kurier; STEREO
09:50 Pogoda; STEREO
09:55 Serwis ekonomiczny; STEREO
10:00 Kurier flesz; STEREO
10:03 Serwis sportowy; STEREO
10:05 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:10 Kurier Gość; STEREO
10:20 Kamera Kuriera; STEREO
10:30 Kurier; STEREO
10:45 Pogoda; STEREO
10:50 Serwis sportowy; STEREO
10:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Kurier flesz; STEREO
11:04 Kurier Biznes; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Kurier; STEREO
11:45 Pogoda; STEREO
11:48 Serwis ekonomiczny; STEREO
11:50 Serwis sportowy; STEREO
11:56 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Kurier flesz; STEREO
12:05 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:20 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:25 Kamera Kuriera; STEREO
12:30 Kurier; STEREO
12:45 Pogoda; STEREO
12:47 Serwis ekonomiczny; STEREO
12:50 Serwis sportowy; STEREO
12:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Kurier flesz; STEREO
13:05 Kurier Komentarze; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:20 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:25 Kamera Kuriera; STEREO
13:30 Kurier; STEREO
13:45 Pogoda; STEREO
13:48 Serwis ekonomiczny; STEREO
13:50 Serwis sportowy; STEREO
13:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Kurier flesz; STEREO
14:00 Kamera Kuriera; STEREO
14:05 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:20 Kamera Kuriera; STEREO
14:25 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Kurier; STEREO
14:45 Pogoda; STEREO
14:49 Serwis ekonomiczny; STEREO
14:50 Serwis sportowy; STEREO
14:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:00 Kurier flesz; STEREO
15:05 Kurier Komentarze; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:20 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:20 Kamera Kuriera; STEREO
15:30 Kurier; STEREO
15:55 Pogoda; STEREO
15:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Kurier flesz; STEREO
16:03 Serwis ekonomiczny; STEREO
16:05 Serwis sportowy; STEREO
16:15 Rozmowa dnia; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Kurier; STEREO
16:40 Pogoda; STEREO
16:45 Wiadomości Kuriera; STEREO
16:45 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza
16:50 Wywiad Kuriera - Wywiad Kuriera - 16.04.2007 godz.; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
17:00 E - lementarz - E - lementarz 1; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
17:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Kurier; STEREO
17:55 Pogoda; STEREO
18:00 Telewizyjny Kurier Warszawski godz.; STEREO
18:10 Raport na gorąco; STEREO
18:10 Pogoda dla Warszawy; STEREO
18:10 Telewizyjny Kurier Mazowiecki; STEREO
18:20 Wiadomości sportowe - (16.04.2007 - 1; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Qadrans qltury; magazyn; STEREO
18:45 Za zamkniętymi drzwiami - Piekarnia - prem 16.04.; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
18:55 Teraz Mazowsze - TERAZ MAZOWSZE - 16.04.; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:20 Mój pies i inne zwierzaki - Mój pies i inne zwierzaki - prem. 14.; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Kontr-o-wersje - Kontr - o - wersje - prem 12.04.; program publicystyczny; Dla małoletnich od lat 12
20:00 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:45 Pogoda; STEREO
20:55 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:40 Pogoda; STEREO
21:45 Kurier Warszawy i Mazowsza; STEREO
21:55 Raport na gorąco; STEREO
22:00 Wiadomości sportowe - (16.04.2007 - 2; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
22:05 Wywiad Kuriera - Wywiad Kuriera - 16.04.2007 godz.; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
22:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Kurier; STEREO
22:40 Pogoda; STEREO
22:40 16/16 - Bohater w skali mikro; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:00 Kurier flesz; STEREO
23:00 Sportowy Wieczór; STEREO
23:30 Kurier; STEREO
23:50 Pogoda; STEREO
23:55 Anatomia altruizmu (Kindness of Strangers, The); film dokumentalny kraj prod.Australia (2006); STEREO, Dla małoletnich od lat 16
00:55 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:05 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:35 Kurier; STEREO
01:55 Pogoda; STEREO
01:59 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:10 Anatomia altruizmu (Kindness of Strangers, The); film dokumentalny kraj prod.Australia (2006); STEREO, Dla małoletnich od lat 16
03:05 Zakończenie dnia

Polsat
06:00 Wstawaj! Gramy! (258) - rozrywka
06:50 Sidła miłości (74) - telenowela, Argentyna 2006
07:45 TV market
08:00 Halo! Kasa! (138) - teleturniej
08:55 Roseanne 3 (63) - serial komediowy, USA 1991
09:25 Rodzina zastępcza (73) - serial komediowy, Polska
10:00 Sekret Laury (52) - telenowela, Argentyna 2004
11:00 Metamorfozy (32) - reality show
11:30 Samo życie (877) - serial obyczajowy, Polska 2007
12:00 Dom nie do poznania 3 (60) - reality show
13:00 Jesteś moim życiem (74) - telenowela, Argentyna 2006
14:00 Pierwsza miłość (486) - serial obyczajowy, Polska 2007
14:45 Świat według Bundych 6 (214) - serial komediowy, USA 1996
15:15 Rodzina zastępcza (74) - serial komediowy, Polska 2000
15:50 Wydarzenia
16:15 Pogoda
16:25 Interwencja (858)
17:00 Gra w ciemno (312) - teleturniej
18:00 Pierwsza miłość (487) - serial obyczajowy, Polska 2007
18:50 Wydarzenia
19:20 Sport
19:25 Pogoda
19:30 Samo życie (878) - serial obyczajowy, Polska 2007
20:00 Z Archiwum X (153) - serial sensacyjny, USA 2000
21:00 Negocjator - thriller, USA 1998
21:55 Studio Lotto (w przerwie filmu)
00:10 Nieustraszeni (123) - reality show tylko dla dorosłych
01:10 Bumerang (424) - program publicystyczny
01:45 Magazyn sportowy - magazyn sportowy
03:45 Dziewczyny w bikini (328) - quiz tylko dla dorosłych
04:45 Music Spot (15) - rozrywka

TVN
06:45 Życie na fali 3 (5/25) - serial obyczajowy, USA 2005
07:35 Zielone drzwi
08:05 Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fabularno-dokumentalny, Polska 2007
09:05 Wykręć numer - teleturniej interaktywny
10:05 Fabryka gry - teleturniej interaktywny
11:05 Detektywi - serial fabularno-dokumentalny, Polska 2007
11:40 Rozmowy w toku - talk show
12:50 Maraton uśmiechu - rozrywka
13:20 W-11 wydział śledczy - serial fabularno-dokumentalny, Polska 2007
14:00 Życie na fali 3 (6/25) - serial obyczajowy, USA 2005
15:00 Prawo pożądania (46/143) - telenowela, Kolumbia 2005
16:00 Fakty popołudniowe
16:15 Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fabularno-dokumentalny, Polska 2007
17:15 Rozmowy w toku - talk show
18:25 Detektywi - serial fabularno-dokumentalny, Polska 2007
19:00 Fakty
19:30 Sport
19:40 Pogoda
19:50 Uwaga!
20:15 W-11 wydział śledczy - serial fabularno-dokumentalny, Polska 2007
20:55 Na Wspólnej (794) - serial obyczajowy, Polska 2007
21:30 Szymon Majewski Show 4 - rozrywka
22:35 Taniec z gwiazdami kulisy - rozrywka
23:05 Hela w opałach 2 (21) - serial komediowy, Polska 2007
23:35 Firma
00:05 Wydanie drugie poprawione - literatura
00:35 Multikino - magazyn filmowy
01:00 Co za tydzień
01:25 Uwaga!
01:45 Nocne igraszki - rozrywka tylko dla dorosłych
02:45 Telesklep
03:05 Nic straconego - powtórki programów

TV 4
05.45 V-max - mag. motoryzacyjny
06.05 FIFA Futbol Mundial - mag.
06.30 VIP - wydarzenia i plotki
06.55 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
08.00 TV Market - mag. reklamowy
08.30 Australijskie oceanaria (12) - serial dokumentalny
09.00 TiVi Sekcja - talk show
10.00 Jesteś moim życiem (160) - telenowela
11.05 Łowcy skarbów (29) - serial przygodowy
12.05 Gram.tv - magazyn komputerowy
12.35 Kinomaniak - magazyn filmowy
13.05 VIP - wydarzenia i plotki
13.40 Wygraj fortunę - program interaktywny
15.20 Król szamanów (4) - serial animowany
15.50 Łowcy skarbów (30) - serial przygodowy
16.50 Klinika samotnych serc (5) - serial obyaajowy
17.50 Lingo - teleturniej
18.55 Jesteś moim iyciem (161) - telenowela
20.00 Tajemniczy element (22) - serial SF
21.00 Świat według "Gwiezdnych wojen" (2) - serial dokumentalny
22.05 Automobilizm: Formuła 1 - Grand Prix Bahrajnu - podsumowanie
23.05 Obsesja - komediodramat. USA 1992
01.25 Wydarzenia, Sport, Pogoda
02.00 Talk2Szok - pr. rozrywkowy
02.45 Muzyczne listy - program muzyczny
03.35 Kinomaniak - mag. filmowy
04.00 Sztukateria - magazyn kulturalny
04.20 Zakończenie programu

TVN 7
06.10 Maraton uśmiechu - program rozrywkowy
06.35 Telesklep
07.35 Maraton uśmiechu - program rozrywkowy
08.05 Inwazja (6) - serial SF
09.05 Grzesznica (54) - telenowela
09.55 Tajemnice Smallville (14) - serial SF
10.55 Nash Bridges (100) - serial kryminalny
11.55 Strażnik kasy - pr. rozrywkowy
12.55 Telesklep
14.15 Grzesznica (55) - telenowela
15.10 Pogoda na miłość (13) — serial obyczajowy
16.05 Alf (54) - serial komediowy
16.35 Joey (17) - serial komediowy
17.05 Tajemnice Smallville (15) - serial SF
18.05 Nash Bridges (101) - serial kryminalny
19.05 Alf (55) - serial komediowy
19.40 Joey (18) - serial komediowy
20.10 Brygada ratunkowa (17) - serial sensacyjny
21.10 Mężczyźni o tym nie mówią - film obyczajowy, USA 1993, reż. Harry Winer, wyk. James Gammon, Judith Light, Noble Willingham
23.10 Striptizerki - dramat, USA 1998, reż. Ice Cube, wyk. Lisa Raye, Monica Calhoun, Bernie Madamie Foxx
01.10 Zakończenie programu

TV Polonia
06:00 Kawa czy herbata?; Bez ograniczeń wiekowych
06:15 Biznesowa piątka; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
06:20 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30,7:00,7:30; Pogoda 6:32,7:05,7:33; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Kwadrans po ósmej; Dla małoletnich od lat 12
08:35 Jedyneczka - /Słodycze odc. 132/; Bez ograniczeń wiekowych
09:00 My Wy Oni ; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
09:25 Katyń - zbrodnia i wielkie kłamstwo; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
09:50 Mój pierwszy raz - (41); talk-show; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:40 Biografie - Andrzej Seweryn aktor - acteur; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
11:35 Plebania - odc. 663; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości
12:10 Klan - odc. 1202; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Serbołużyczanką jestem...; reportaż; Dla małoletnich od lat 7
13:05 M jak miłość - odc. 442; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:50 Nie tylko o ... ; Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Chłopi - odc. 5/13* Gody; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
14:55 Porozmawiajmy; Dla małoletnich od lat 7
15:45 Jedyneczka - /Słodycze odc. 132/; Bez ograniczeń wiekowych
16:15 Między Odrą a Renem; Bez ograniczeń wiekowych
16:30 My Wy Oni ; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress
17:15 Kinematograf; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:40 Od Okołu do Nowego Miasta - XVI wiek; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
18:05 Świadkowie nieznanych historii - Naukowcy, dziennikarze - dlaczego lustracja...?; program publicystyczny; Dla małoletnich od lat 12
18:35 Kościół i świat; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
18:50 Plebania - odc. 663; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Dobranocka - Wyprawa  profesora Gąbki - odc. 9 - Pułapka; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:05 Pogoda
20:10 Klan - odc. 1202; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:35 Praca bez granic - Niemcy; reportaż; Dla małoletnich od lat 7
21:05 Sportowy tydzień; Bez ograniczeń wiekowych
21:35 Warto kochać - odc. 7; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:25 Wizy życia; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
23:15 Wspomnienie - Andrzej Kurylewicz; felieton; Dla małoletnich od lat 12
23:30 Panorama; STEREO
23:40 Pogoda; STEREO
23:45 Sport Telegram
23:45 Biznes; STEREO
23:55 Od Okołu do Nowego Miasta - XVI wiek; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
00:20 Świadkowie nieznanych historii - Naukowcy, dziennikarze - dlaczego lustracja...?; program publicystyczny; Dla małoletnich od lat 12
00:50 Plebania - odc. 663; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Dobranocka za oceanem - Wyprawa  profesora Gąbki - odc. 9 - Pułapka; Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości
01:55 Sport
02:00 Klan - odc. 1202; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:25 Praca bez granic - Niemcy; reportaż; Dla małoletnich od lat 7
02:55 Sportowy tydzień; Bez ograniczeń wiekowych
03:25 Warto kochać - odc. 7; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
04:10 Nie tylko o ..; Bez ograniczeń wiekowych
04:20 Wizy życia; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
05:15 Zacisze gwiazd - (3) Henryk Talar; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:40 Salon kresowy - W służbie Eskulapa, Marsa i Temidy; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
06:00 Zakończenie dnia

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.