FANDOM


Tvp1 logo


06.55 Podróże małe i duże: W klasztorze Kum-Bum - film dokumentalny
07.20 Telezakupy
07.35 Górnicze miasteczko - serial
08.00 Wiadomości
08.10 Prognoza pogody
08.15 Dźwiękogra - quiz muzyczny
08.35 Program dla dzieci
08.50 Karino - serial
09.15 Rower Błażeja - magazyn
09.50 Animowane bajki świata - serial
10.05 Frasier (17) - serial
10.30 A teraz Susan (16) - serial
10.50 Bezpieczna Jedynka
11.15 Rok w ogrodzie
11.40 Telezakupy
12.00 Wiadomości
12.10 Agrobiznes - magazyn
12.20 Kontrasty - świat, ludzie, pieniądze
12.25 Nowe przygody Flippera - serial
13.15 Rewolwer i melonik (18): Powrót cybernautów - serial
14.05 Klan (534,535) - telenowela
15.00 Wiadomości
15.10 Bez etatu - magazyn
15.35 Plebania (122,123) - serial
16.30 Moda na sukces - telenowela, USA
17.00 Teleexpress
17.20 Sportowy Express
17.25 Gość Jedynki
17.35 Lokatorzy - serial
18.05 Forum - pr. publicystyczny
18.50 Książki na lato - magazyn
19.00 Wieczorynka: Bolek i Lolek - serial animowany, Polska
19.30 Wiadomości
19.55 Sport i prognoza pogody
20.10 WIELKI SZU - dram., Polska
21.50 Mój ślad w telewizji - cykl dok.
22.00 Na tropach zbrodni (4): Umarli mówią - serial dok., USA
23.00 Monitor Wiadomości
23.15 Plus minus - magazyn
23.50 KINO W DALEKIEJ PODRÓŻY: GODZILlA KONTRA MOTHRA: BllWA O PLANETĘ ZIEMIA - film SF, Japonia
01.35 SPRAWY RODZINNE - serial
02.25 Zakończenie programu

CHUDA DWÓJKA


07.50 Studio urody - magazyn
08.00 Program lokalny
08.30 Złotopolscy (335): Waldek i Marcysia - telenowela, Poiska
09.00 50 lat TVP: L jak Laskowik, T jak Tey: Najlepiej nam było przed wojną
09.50 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza - magazyn kulinarny
10.15 Siedem życzeń (2/7): Spojrzenie faraona - serial dla młodzieży, Polska
11.10 Krajobraz Polski: Nie tylko Warszawa - spojrzenie na województwo mazowieckie - magazyn
11.30 Znaki czasu - magazyn
12.00 Tajemnice królestwa oceanu (4/10): Królowie ciemności - serial dokumentalny, USA
12.30 Wielkie romanse dwudziestego wieku: Katherine Hepburn i Spencer Tracy - serial dokumentalny, Wielka Brytania
13.00 Panorama
13.10 Niebieskie Lato z Marylą - koncert Maryli Rodowicz
14.05 Sławny Jett Jackson (28/39) - serial dla młodzieży, USA/Kanada
14.30 30 ton! Lista, lista - lista przebojów
14.50 Doktor z alpejskiej wioski (63): Godziny niepewności - serial obyczajowy, Niemcy
15.40 Program lokalny
16.00 Panorama
16.20 Prognoza pogody
16.30 Zgadula - teleturniej
16.55 Złotopolscy (336,337): Grzeszne myśli, Będzie miał na imię Jurek - telenowela, Polska
17.50 Program lokalny
18.20 Prognoza pogody
18.30 Panorama
18.55 SZPITAL NA PERYFERIACH (10/20): NOMINACJA - serial obyczajowy, Czechosłowacja
20.00 M JAK MIŁOŚĆ (47) - serial
20.50 Wieczór z Jagielskim
21.30 Latoteka
22.00 Panorama
22.20 Sport telegram
22.25 Prognoza pogody
22.35 WIECZÓR FILMOWY - KOCHAM KINO: ZACZNIJMY JUŻ DZIŚ - dramat obyczajowy, Francja
00.35 Wieczór artystyczny
01.05 Zakończenie programu

Polsat-2


6.00 Piosenka na życzenie
7.00 Robocop - serial anim.
7.25 Psotny Bill - serial anim.
7.50 Crime Story (2) - serial
8.45 Jezioro marzeń (41) - serial
9.40 Świat według Kiepskich (76) - serial
10.15 Rodzina zastępcza (57) - serial
10.45 Różowe lata siedemdziesiąte (10) - serial
11.15 Idol
12.15 Adam i Ewa (11) - serial
13.00 Życie jak poker (64) - serial
13.30 Z głową w chmurach (102) - serial
14.25 Zerwane więzi
15.20 Robocop - serial anim.
15.45 Informacje
16.05 Serca na rozdrożu (69) - serial
16.55 Strażnik Teksasu (145) - serial
17.50 Różowa pantera
17.55 Adam i Ewa (12) - serial
18.45 Informacje
19.00 Sport
19.05 Prognoza pogody
19.10 Xena, wojownicza księżniczka (74) - serial
20.00 Graczykowie, czyli Buła i spóła (63) - serial
20.30 Samo życie (75) - serial
21.00 Samotny zwycięzca - film akcji USA (1996) wyk. David Hasselhoff, Kathy Ireland, Miguel Fernandes, Otto Goetz, ok. 21.30 Losowanie LOTTO
22.45 Nagi patrol (5) - serial
23.15 Informacje + sport
23.35 Prognoza pogody
23.40 Przyjaciele (104) - serial
0.10 Playboy - Dziewczęta z knajpki
1.15 Muzyka na BIS
5.00 Pożegnanie

Logo-19


5.35 Kropka nad "i"
5.50 Tajemnice pocałunku (37) - telenowela
6.35 Telesklep
7.05 Brzydula (120) - telenowela
7.50 Szaleństwa Alvina wiewiórki (27) - serial anim.
8.15 Nowe przygody Guliwera (6) - serial anim.
8.40 Huckelberry Finn (4) - serial anim.
9.05 Przygody Animków (32) - serial anim.
9.30 Łamisłówka
10.30 Telesklep
11.30 Tele Gra
12.30 Galaktyka - teleturniej
13.00 Nowe przygody Guliwera (6) - serial anim.
13.25 Szczeniak zwany Scooby Doo (4) - serial anim.
13.50 Przygody Animków (32) - serial anim.
14.15 Szaleństwa Alvina wiewiórki (27) - serial anim.
14.35 Północ-południe (19) - serial
15.30 Milionerzy
16.15 Brzydula (121) - telenowela
17.10 Tajemnice pocalunku (38) - telenowela
18.00 Rozmowy w toku - talk show
19.00 TVN Fakty
19.30 Kropka nad "i"
19.45 Sport
19.50 Pogoda
20.00 Brudny Harry - film sensac. USA (1971)
22.00 Na ratunek - serial
22.30 TVN Fakty
22.45 Potępieniec (7) - serial
23.45 Mortal Kombat (7) - serial
0.40 Mściciel (6) - serial
1.40 Nic straconego - powtórki programów

Tvp3-poznan.svg


07:00 Waldo wspaniały (11/26) - serial animowany
07:30 Kurier
07:40 Prognoza pogody
07:45 Kasztaniaki (07/36) - serial animowany prod. polskiej - Same zagadki
08:00 Teleskop - flesz
08:05 Mała czarna z Telewizją Poznań
08:30 Kurier
08:40 Prognoza pogody
08:45 Gość dnia
09:00 Zdumiewający świat zwierząt (23/26) - angielski serial edukacyjny
09:30 Kurier
09:35 Prognoza pogody
09:40 Saga Jacksonów (24/26) - Współczesny, obyczajowy serial australijski - Reż.J.Callen, scen. R.Ward, E.Driver, wyst.: S.Whittaker, P. Tooney, D.Meade, E.Ashenden i inni
10:30 Kurier
10:40 Prognoza pogody
10:45 Telekurier - magazyn reporterów ośrodkow regionalnych TVP.
11:15 Gość dnia
11:25 Książki z górnej półki - Proszenie i Pranie
11:30 Kurier
11:40 Prognoza pogody
11:45 50 lat TVP - Z archiwum rozrywki- Opole 81 -Maraton Kabaretowy A.Zaorski
12:15 Jazda na maxa - Dual
12:30 Kurier
12:35 Od Jezusa do Chrystusa (02/04) - film dokumentalny USA
13:30 Kurier
13:40 Prognoza pogody
13:45 Agrobiznes
14:00 Świat - Magazyn międzynarodowy
14:30 Kurier
14:40 Prognoza pogody
14:45 Eurotel - Magazyn europejski
14.55 Książki z górnej półki - Maski
15:00 Przygody szwajcarskiej rodziny Robinsonów (14/30) - serial fabularny
15:30 Kurier
15:35 Prognoza pogody
15:40 Teleskop
16:00 Wywiad Teleskopu
16:15 Wielkopolskie gotowanie
16:30 Kurier
16:40 Prognoza pogody
16:45 Telenowyny - magazyn poświęcony mniejszości ukraińskiej w Polsce
17:00 Kwartet - Magazyn Regionów Czwórki Wyszehradzkiej
17:15 To jest temat - reportaż
17:30 Kurier
17:45 Prognoza pogody
17:50 Spojrzenia
18:00 Teleskop główny
18:20 Teleskop poznański
18:35 Mała czarna z Telewizja
19:00 Afisz - magazyn kulturalny
19:20 Regiony kultury
19.25 Książki z górnej półki - Na szlaku
19:30 Badziewiakowie (17/18) - serial - Sublokator
20:00 Telekurier
20:30 Kurier
20:45 Prognoza pogody
20:50 Echa dnia
21:15 Sport - wiadomości
21:20 Wywiad Teleskopu Lubuskiego
21:30 Kurier gospodarczy
21:40 Prognoza pogody
21:45 Teleskop miejski
22:05 Eurotel- Magazyn europejski
22:15 Patrol Trójki
22:30 Kurier
22:40 Prognoza pogody
22:45 All the Right Moves - film obyczjowy prod. USA
00:20 Sport - wiadomości
00:25 Zakończenie programu

TV 4 2000-2006 logo


06.00 Strefa P - magazyn muzyczny
06.30 Supergol - magazyn piłkarski
07.00 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
07.50 Arthur (14) - serial animowany
08.15 Wspaniała podróż Nilsa Holgersona (7) - serial animowany
08.35 Beetleborgs (11) - serial
09.00 Fiorella (63) - serial
09.55 Życiowa szansa - teleturniej
10.50 Cień anioła (18) - serial
11.40 Tato, co Ty na to (11) - serial komediowy, USA
12.05 Kameleon (2) - serial sensacyjny, USA
13.00 Automobilizm: Mistrzostwa Świata w Rajdach Samochodowych - rajd Safari
13.50 Arthur (15) - serial animowany
14.15 Kapitan Star (5) - serial animowany
14.35 Beetleborgs (12) - serial przygodowy, USA
15.00 Fiorella (64) - serial obyczajowy, Peru
16.00 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
17.00 Oni, Ona i pizzeria (2) - serial komediowy, USA
17.30 HOT CHAT - program publicystyczny
17.45 Dziennik i prognoza pogody
18.00 Życiowa szansa - teleturniej
19.00 Najemnicy (13) - serial
20.00 Kroniki ozyrysa - film SF, USA
21.50 Dziennik
22.05 Informacje sportowe i pogoda
22.15 BAZA PENSACOLA (5) - serial sensacyjny, USA
23.15 Głowa rodziny (10) - serial
23.45 PODGLĄDACZ - thriller psychologiczny, Wlk. Brytania
01.40 X Laski - program erotyczny
02.10 Muzyczne listy - magazyn
03.00 Muzyczny VIP - magazyn
03.25 Supergol - magazyn piłkarski
04.05 Zakończenie programu

TVN 7
7.10 Dragon Bali Z - serial anim.
8.00 Labirynt namiętności (49) - telenowela
8.50 Nigdy cię nie zapomnę (47) - telenowela
9.40 Melrose Place (139) - serial
10.30 Łamisłówka
11.25 Big Brother 1
12.05 Porywy serca (16) - telenowela
12.55 Telesklep
15.05 Maska - serial anim.
15.30 Dragon Bali Z - serial anim.
16.15 Pełna chata (50) - serial
16.45 Szkoła złamanych serc (13) - serial
17.15 Władca zwierząt (8) - serial
18.10 Wzywam dr. Brucknera (2) - serial
19.05 Melrose Place (140) - serial
20.00 Serce to samotny myśliwy - film obycz. USA (1968) wyk.Alan Arkin, Sondra Locke, Stacy Keach, Laurinda Barrett, Chuck McCann, Cicely Tyson
22.20 Władca zwierząt (9) - serial
23.15 Big Brother 1
24.00 Braterski pocałunek - film obycz. USA (1997)
1.40 Loteria - film obycz. ang. (1988)
3.45 Koniec programu

Tvpoloniaekran


07.00 Miejsce - film animowany
07.05 Maszyna - film animowany
07.10 Zezem (2): Nadkwasota - serial komediowy, Poiska
07.25 Wielka historia małych miast: Bobowa - program Andrzeja Kozłowskiego
08.00 Wiadomości
08.10 Prognoza pogody
08.20 Klan (608) - telenowela, Polska
08.45 Zabawy Bolka i Lolka (2/7) - serial animowany, Polska (10 min)
08.55 Łowcy przygód - pr. dla dzieci
09.20 Molly (8/13) - serial przygodowy, Polska/Wlk. Bryt.
09.45 Kolorowe nutki - program muzyczny dla dzieci
10.00 Suwalszczyzna piękna jak baśń - reportaż Józefa Romasza
10.15 Konie - program Mai Kossakowskiej
10.25 Kabareton - wspomnienia Opole 91 - Jan Pietrzak (powt.)
11.20 Wrocławski mikrokosmos
11.35 Złoty pilot - teleturniej (powt.)
12.00 Wiadomości
12.15 Plebania (45) - serial obycz.
12.40 Wielkie chwile polskiego futbolu
13.35 Polonica: Całe zdanie nieboszczyka (3/10) - serial krym., Rosja
14.30 Kolejka - lista przebojów
15.00 Wiadomości
15.15 Eurotel - magazyn (powt.)
15.25 Kresowa Dusza - reportaż
16.05 Raj - magazyn dla młodzieży
16.30 Nie tylko dla komandosów
17.00 Teleexpress
17.20 Sportowy Express
17.25 Gość Jedynki
17.35 Zabawy Bolka i Lolka - serial
17.55 Łowcy przygód - pr. dla dzieci
18.15 Molly (8/13) - serial
18.50 Klan (608) - telenowela
19.15 Dobranocka: Bolek i Lolek a
19.30 Wiadomości
19.55 Sport i prognoża pogody
20.05 NASZA MŁODOŚ, NASZE ZRZESZENIE - film dokumentalny
21.00 PLEBANIA (45) - serial
21.25 Kolejka - lista przebojów
22.00 Panorama
22.20 Sport telegram i prognoza pogody
22.35 Forum - program publicystyczny
23.25 997 - magazyn kryminalny
00.00 Monitor Wiadomości
00.15 Powtórzenia

TVP 3 Gdańsk
7.00   Waldo Wspaniały – serial dla dzieci
7.30   Kurier – program informacyjny, pogoda
7.45   Kasztaniaki – serial fabularno - animowany
8.00   Panorama, Pogoda
8.15   Zbiory Muzeum Narodowego w Gdańsku odc.1 – Ceramika; odc.2 – Cyna, kowalstwo i meble  
8.30   Kurier – program informacyjny, kalendarium, przegląd prasy, pogoda
8.45   Gość dnia
9.00   Zdumiewający świat zwierząt - serial dokumentalny
9.30   Kurier – program informacyjny, pogoda
9.40   Saga Jacksonów – australijski serial obyczajowy
10.30   Kurier – program informacyjny, kalendarium, przegląd prasy, pogoda
10.45   Telekurier – magazyn reporterów
11.15  Gość dnia
11.30   Kurier – program informacyjny, kalendarium, przegląd prasy, pogoda
11.45   50 lat TVP – z archiwum rozrywki
12.15    Jazda na maxa – dual
12.30   Kurier – program informacyjny
12.35   Od Jezusa do Chrystusa- film dok.USA
13.30   Kurier – program informacyjny
13.45   Agrobiznes - rolniczy program informacyjny
14.00   Świat – magazyn międzynarodowy
14.30   Kurier – program informacyjny
14.45   Eurotel - magazyn
15.00   Przygody szwajcarskiej rodziny Robinsonów – serial fabularny. Reż. John Laing, wyst.: Richard Thomas, Marge Gunn, Kieren Hutchoison, Charlotte Woollams, Mia Koning, Chantelle Jee, K.C. Kelly, Gerth Howells
15.30   Kurier – program informacyjny
15.40   Panorama, Pogoda, Sport 
15.57   Gdański Dywanik /powt.
16.30   Kurier – program informacyjny
16.45   Telenowyny – magazyn informacyjny dla mniejszości ukraińskiej w Polsce
17.00   Kwartet – Magazyn Regionów Czwórki Wyszehradzkiej
17.15   To jest temat - reportaż
17.30   Kurier – program informacyjny
17.50   Panorama – flesz, Punkt–temat dnia
18.00   Panorama, Pogoda, Sport
18.20   Hanza I
18.50   Czarodziejskie skrzypce – Andre Rieu
19.10   Gość "3"
19.20   Regiony kultury
19.30   Badziewiakowie – serial
20.00   Telekurier – magazyn reporterów
20.30   Kurier – program informacyjny
20.55   Echa dnia
21.15   Zbiory Muzeum Narodowego w Gdańsku /powt.  odc.1 – Ceramika; odc.2 – Cyna, kowalstwo i meble  
21.30   Kurier gospodarczy
21.45   Panorama, Pogoda 
22.05   Eurotel - magazyn
22.15   Patrol Trójki
22.30   Kurier – program informacyjny
22.50  Tylko prawidłowe zagrania- film obyczajowy prod. USA
0.30    Zakończenie programu

Tvp3-krakow.svg


7:05 Waldo wspaniały-dla dzieci
7:30 Kurier, Pogoda
7:45 Kasztaniaki-dla dzieci
8:00 Kronika
8:10 Na rynku pracy
8:20 Nowe miasto-retrospekcje
8:30 Kurier, Pogoda
8:45 Gość dnia
9:00 Zdumiewający świat zwierząt -serial edukacyjny
9:30 Kurier, Pogoda
9:35 Saga Jacksonów-serial
10:30 Kurier, Pogoda
10:45 Telekurier-magazyn reporterów
11:15 Gość dnia
11:30 Kurier, Pogoda
11:45 50 lat TVP-Z archiwum rozrywki
12:15 To jest temat-reportaż
12:30 Kurier, Pogoda
12:35 Od Jezusa do Chrystusa-serial dokumentalny /2/
13:30 Kurier, Pogoda
13:45 Agrobiznes-magazyn
14:00 Świat-magazyn
14:30 Kurier, Pogoda
14:45 Eurotel-magazyn
15:00 Przygody szwajcarskiej rodziny Robinsonów-serial
15:30 Kurier, Pogoda
15:40 Pogoda w regionie
15:45 Kronika
15:57 Warto wiedzieć
16:00 Z plecakiem i walizką
16:30 Kurier, Pogoda
16:45 Telenowyny-magazyn
17:15 To jest temat-reportaż
17:30 Kurier, Pogoda
17:50 Tematy dnia
18:00 Kronika
18:20 9 i 1/2-magazyn reporterów
18:40 Warto wiedzieć
18:45 Znane i nieznane
19:15 Warto wiedzieć
19:20 Regiony kultury
19:30 Badziewiakowie-serial
20:00 Telekurier-magazyn
20:30 Kurier, Pogoda
20:55 Echa dnia
21:15 Tematy dnia
21:30 Kurier gospodarczy, Pogoda
21:45 Kronika
22:05 Eurotel-magazyn
22:15 Raport Trójki
22:30 Kurier, Pogoda
22:45 Tylko prawidłowe zagrania-film fabularny
0:15 Zakończenie programu

Canal+
05:15    Zakończenie programu
07:00    Kabaret Negliż program rozrywkowy
07:10    Łapu Capu - chochliki telewizyjne (9 min)
07:15    Nie przegap magazyn informacyjny
07:25    Diabelski Młyn filmy animowane
08:00    "Teletubbies 2" serial animowany
08:25    "The Flintstones" reż.Brian Levant, wyk.John Goodman, Elizabeth Perkins, Rosie O'Donnell, Rick Moranis komedia (K) USA 1994
09:55    "Szpital Przemienienia" reż.Edward Żebrowski, wyk.Piotr Dejmek, Jerzy Bińczycki, Henryk Bista, Ewa Dałkowska dramat psychologiczny (K) Polska 1979
11:30    "Strażnik z więzienia Red Rock" reż.Stephen Gyllenhal, wyk.James Caan, David Carradine, Brian Dennehy, Rachel Ticotin western (K) USA 2001
13:00    "Sex Pistols. Wściekłość i brud" film dokumentalny (K)
14:45    "Wakacyjna pułapka" reż.Thomas Bahmann, wyk.Herbert Knaup, Andrea Sawatzki, Ben Becker, Alexandra Maria Lara komedia (K) Niemcy 1999
16:20    "Manga - Władca Wiatru" film animowany dla dorosłych (K)
18:00    "Mąż idealny" reż.Oliver Parker, wyk.Rupert Everett, Jeremy Northam, Cate Blanchett, Julianne Moore komedia (K) USA 1999
19:35    "Teletubbies 2" serial animowany
20:00    Diabelski Młyn filmy animowane
20:35    Nie przegap magazyn informacyjny
20:45    Łapu Capu - chochliki telewizyjne (4 min)
20:50    Kabaret Negliż program rozrywkowy
21:00    "Pod słońcem" reż.Colin Nutley, wyk.Rolf Lassgard, Johan Widerberg, Helena Bergstroem, Jonas Falk film obyczajowy (K) Szwecja 1998
23:00    "Hollywood atakuje!" reż.David Mamet, wyk.Alec Baldwin, Sarah Jessica Parker, Julia Stiles, Michael Higgins komedia (K) Francja/USA 2000
00:45    "Lekcja martwego języka" KLUB FILMU POLSKIEGO reż.Janusz Majewski, wyk.Olgierd Łukaszewicz, Ewa Dałkowska, Małgorzata Pritulak, Gustaw Lutkiewicz film psychologiczny (K) Polska 1979
02:25    "Sekretne życie dziewcząt" reż.Holly Goldberg Sloan, wyk.Majandra Delfino, Eugene Levy, Linda Hamilton, Meagan Good dramat obyczajowy (K) USA 1999
03:55    Zakończenie programu 

TMT
07:00    Program dnia
07:05    Teraz Muzyczna Telewizja
07:30    "Zarządzanie regionem" film dokumentalny W. Bryt.
08:00    Teraz Muzyczna Telewizja
09:00    W garnku - poradnik kulinarny
09:30    Wybory Miss WWW - półfinały
10:00    Lato z TMT 2002 program rozrywkowy
10:30    TMT w krainie bajki filmy animowane
12:00    Telesprzedaż
12:15    Teraz Muzyczna Telewizja
12:30    "Era luksusu" film dokumentalny USA
13:00    "Zarządzanie regionem" film dokumentalny W. Bryt.
13:30    Teraz Muzyczna Telewizja
14:00    Pory roku magazyn poradnikowy
15:00    Lato z TMT 2002 program rozrywkowy
15:30    TMT w krainie bajki filmy animowane
16:00    Teraz Muzyczna Telewizja
16:15    Telesprzedaż
16:30    Jednym śladem magazyn motoryzacyjny
17:00    W garnku - poradnik kulinarny
17:30    Telesprzedaż
17:45    "Era luksusu" film dokumentalny USA
18:15    Teraz Muzyczna Telewizja
18:30    Music Pub magazyn muzyczny
19:00    Lato z TMT 2002 program rozrywkowy
19:30    TMT w krainie bajki filmy animowane
20:00    Telesprzedaż
20:30    Magia Tarota magazyn
21:00    Nasze życie, nasze zdrowie magazyn medyczny
21:30    Moto Liga magazyn motoryzacyjny
22:00    Muzyczny głos magazyn muzyczny
22:30    Jednym śladem magazyn motoryzacyjny
23:00    Lato z TMT 2002 program rozrywkowy
23:30    Teraz Muzyczna Telewizja
00:00    Zakończenie programu 

TV Niepokalanów II
14:55    Program dnia
15:00    Godzina Miłosierdzia
15:25    "Jan Paweł I" film dokumentalny
15:50    Głos muszli I co było dalej? program dla dzieci
16:00    Słowo życia - Ewangelia dnia
16:05    NMP z Góry Karmel Kalendarz liturgiczny
16:10    Duch Święty Obyś był zimny, albo gorący rozmowa z ks. J. St. Sikorskim
16:20    "Góry Ziemi - Nepal" "Odkrywamy planetę Ziemię" film przyrodniczy
17:05    "Józef" film fabularny Włochy
18:45    Przeciw bólom kręgosłupa In corpore Sano program medyczny
18:55    Program dnia
19:00    Święcenia u franciszkanów
19:20    "Suchary Szalonego Rogera" "Podróże Kapitana Klipera" serial animowany
19:30    "Myśliwi epoki kamiennej" film dokumentalny
20:05    Czarno-biały program publicystyczny
20:25    "Carcassonne" "Drogami Europy" film krajoznawczy
20:35    część bolesna Różaniec
21:00    Apel Jasnogórski
21:05    Słowo życia - Ewangelia dnia
21:10    NMP z Góry Karmel Kalendarz liturgiczny
21:15    "Głowa" film dokumentalny
21:35    "Słowo Boże odkrywane na nowo" "Sobór - wrota XXI wieku" film dokumentalny Włochy
22:15    "Paulini" film dokumentalny
23:00    Zakończenie programu 

CANAL+ NIEBIESKI
05:15    Klub Kibica: Liga polska - mecz Wisła Kraków - Polonia Warszawa (132 min) Piłka nożna (powt.)
07:25    Zakończenie programu
09:00    "Amerykański paszport" film dokumentalny USA 1999
10:30    "Dobre rady" reż.Steve Rash, wyk.Charlie Sheen, Denise Richards, Angie Harmon, Jon Lovitz komedia USA 2001
12:00    X-Men. Strzeż się mutantów magazyn filmowy
12:25    "X-Men" reż.Bryan Singer, wyk.Patrick Stewart, Ian McKellen, Bruce Davison, Anna Paquin film SF USA 2000
14:10    "Spin City 4" serial komediowy USA 1996-2000
14:35    "Siedem grzechów głównych" reż.Sallie Aprahamian/Simon Curtis, wyk.Pete Postlethwaite, Geraldine James, Claire Rushbrook, Kaye Wragg serial obyczajowy W. Bryt. 2000
15:30    Klub Kibica: Liga polska - mecz Legia Warszawa - Pogoń Szczecin (132 min) Piłka nożna
17:45    Klub Kibica: Liga polska - mecz Wisła Kraków - Legia Warszawa (132 min) Piłka nożna
20:00    "Odlotowcy" reż.Michael Lehmann, wyk.Brendan Fraser, Steve Buscemi, Adam Sandler, Joe Mantegna komedia USA 1994
21:30    "Stan zagrożenia" reż.Phillip Noyce, wyk.Harrison Ford, Willem Dafoe, Anne Archer, James Earl Jones film sensacyjny USA 1994
23:50    "Pod słońcem" reż.Colin Nutley, wyk.Rolf Lassgard, Johan Widerberg, Helena Bergstroem, Jonas Falk film obyczajowy Szwecja 1998
01:50    "34 listopada" Deser film krótkometrażowy
02:00    Klub Kibica: Liga polska - mecz Legia Warszawa - Pogoń Szczecin (132 min) Piłka nożna (powt.)
04:15    Klub Kibica: Liga polska - mecz Wisła Kraków - Legia Warszawa (132 min) Piłka nożna (powt.) 

CANAL+ ŻÓŁTY
12:00    Kabaret Negliż program rozrywkowy
12:10    Łapu Capu - chochliki telewizyjne (4 min)
12:15    Nie przegap magazyn informacyjny
12:25    Diabelski Młyn filmy animowane
13:00    "Teletubbies 2" serial animowany
13:25    "Trafiona, zatopiona" reż.Nick Gomez, wyk.Danny De Vito, Bette Midler, Jamie Lee Curtis, Casey Affleck komedia USA 2000
15:00    "Cios" reż.Gary Walkow, wyk.Courtney Love, Kiefer Sutherland, Ron Livingston, Norman Reedus film obyczajowy USA 2000
16:35    "Dotyk zła" reż.Orson Welles, wyk.Charlton Heston, Janet Leigh, Orson Welles, Akim Tamiroff film kryminalny USA 1958
18:25    "Błękitny chłopak" reż.Charles Jarrott, wyk.Nicolas Cage, Cynthia Dale, Christopher Plummer, David Naughton film obyczajowy USA 1986
20:00    "Mr. Johnson" reż.Bruce Beresford, wyk.Pierce Brosnan, Maynard Eziashi, Edward Woodward, Beatie Edney dramat obyczajowy USA 1991
21:40    "Siedem grzechów głównych" reż.Sallie Aprahamian/Simon Curtis, wyk.Pete Postlethwaite, Geraldine James, Claire Rushbrook, Kaye Wragg serial obyczajowy W. Bryt. 2000
22:35    "Wirtual Lain" serial animowany dla dorosłych
23:00    "Vengo" reż.Tony Gatlif, wyk.Antonio Canales, Orestes Villasan Rodriguez, Antonio Perez Dechent, Bobote film muzyczny Francja 2000
00:30    "Tajemniczy Joe" reż.Stanley Tucci, wyk.Ian Holm, Stanley Tucci, Hope Davis, Sarah Hyland film obyczajowy USA 2000
02:20    "Zaginiony syn" reż.Chris Menges, wyk.Daniel Auteuil, Nastassja Kinski, Ciaran Hinds, Marianne Denicourt thriller Francja/W. Bryt. 1999
04:00    Zakończenie programu 

Le Cinema
14:00    "Juliusz Cezar - wielki konkwistador" reż.Amerigo Anton, wyk.Cameron Mitchell, Rik Battaglia, Dominique Williams, Raffaella Carra dramat kostiumowy Włochy 1963
16:00    "Akcja 'Hera'" reż.Henri Decoin, wyk.Jean Gabin, Lino Ventura, Megali Noel, Marco Dalio film kryminalny Francja 1955
18:00    "Sen Maureen" reż.Roma Guardiet, wyk.Juanjo Puigcorbe, Lorena Pedreno, Rocio Gutierrez, Muntsa Alcaniz dramat obyczajowy Hiszpania 1994
20:00    "Berlińskie remanenty" Dokument film dokumentalny
20:30    "Mężczyźni po pięćdziesiątce inaczej całują" reż.Margarethe von Trotta, wyk.Senta Berger, Ulrich Pleitgen, Konstantin Wecker, Eleonore Weisgerber dramat obyczajowy Niemcy 1999
22:00    "Ostatni numer iluzjonisty" reż.Terry Winsor, wyk.Richard Harris, Tom Bell, Dorothy Tutin, Ian Carmichael dramat obyczajowy W. Bryt. 1995
23:30    "Guy de Maupassant" reż.Michel Drach, wyk.Claude Brasseur, Simone Signoret, Miou-Miou, Jean Carmet film biograficzny Francja 1982
02:00    Zakończenie programu 

On
07:00    "Posterunek na uboczu" reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial sensacyjny Australia 1997
08:00    Kontakt magazyn Unii Europejskiej Wielka Brytania 1999
08:30    "Posterunek na uboczu" reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial sensacyjny Australia 1997
09:30    "Krew nie woda" reż.John Thomson, wyk.Mark Cutler, Lynda Gibson, Jean Kittson, Helen Knight serial komediowy Australia 1992
10:00    Extraklasa program sportowy Polska 2000
10:30    "Wielka Brytania dzisiaj" serial dokumentalny Wielka Brytania
11:00    "Posterunek na uboczu" reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial sensacyjny Australia 1997
12:00    Pionierzy magazyn sportowy USA
12:30    "Świat dzikich zwierząt Toyoty" serial przyrodniczy Wielka Brytania
13:00    Podwodna Ameryka magazyn muzyczny Polska 2000
13:30    "Focus - Poznaj świat" serial dokumentalny USA
14:00    "Posterunek na uboczu" reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial sensacyjny Australia 1997
15:00    Kontakt magazyn Unii Europejskiej Wielka Brytania 1999
15:30    "Posterunek na uboczu" reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial sensacyjny Australia 1997
16:30    "Krew nie woda" reż.John Thomson, wyk.Mark Cutler, Lynda Gibson, Jean Kittson, Helen Knight serial komediowy Australia 1992
17:00    Extraklasa program sportowy Polska 2000
17:30    "Wielka Brytania dzisiaj" serial dokumentalny Wielka Brytania 2001
18:00    "Posterunek na uboczu" reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial sensacyjny Australia 1997
19:00    Pionierzy magazyn sportowy USA
19:30    "Świat dzikich zwierząt Toyoty" serial przyrodniczy Wielka Brytania
20:00    Podwodna Ameryka magazyn muzyczny Polska 2000
20:30    "Focus - Poznaj świat" serial dokumentalny Wielka Brytania
21:00    "Posterunek na uboczu" reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial sensacyjny Australia 1997
22:00    "Krew nie woda" reż.John Thomson, wyk.Mark Cutler, Lynda Gibson, Jean Kittson, Helen Knight serial komediowy Australia 1992
22:30    "Świat dzikich zwierząt Toyoty" serial przyrodniczy Wielka Brytania
23:00    Pończochy Gochy program erotyczny Polska 2000
23:30    Konrad Zdobywca program rozrywkowy Polska 2000
00:00    Doprowadzony siłą program rozrywkowy Polska 2000
00:30    "Świat dzikich zwierząt Toyoty" serial przyrodniczy Wielka Brytania
01:00    "Posterunek na uboczu" reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial sensacyjny Australia 1997
02:00    "Krew nie woda" reż.John Thomson, wyk.Mark Cutler, Lynda Gibson, Jean Kittson, Helen Knight serial komediowy Australia 1992

Ona
07:00    "Miłosne wyzwanie" reż.Renato Gutierrez, wyk.Claudia Venturini, Henry Soto, Mimi Lazo telenowela Wenezuela
07:45    "Wyprawy" serial podróżniczy Hiszpania 1997
08:30    "Nieznane tematy" serial obyczajowy Australia 1996
09:30    "Gorące cięcie" wyk.Ruben Rebassa, Robert Escobar, Barbara Martin serial komediowy USA
10:00    Ludzie się liczą magazyn publicystyczny USA
10:30    "Kochankowie końca wieku" reż.Luis Manzo, wyk.Anastasia Montalban, Diego Moncada telenowela Wenezuela
11:15    "Miłosne wyzwanie" reż.Renato Gutierrez, wyk.Claudia Venturini, Henry Soto, Mimi Lazo telenowela Wenezuela
12:00    "Gorące cięcie" wyk.Ruben Rebassa, Robert Escobar, Barbara Martin serial komediowy USA
12:30    Ludzie się liczą magazyn publicystyczny USA
13:00    "Wyprawy" serial podróżniczy Hiszpania 1997
13:45    "Nieznane tematy" serial obyczajowy Australia 1996
14:30    "Kochankowie końca wieku" reż.Luis Manzo, wyk.Anastasia Montalban, Diego Moncada telenowela Wenezuela
15:15    Kontakt magazyn Unii Europejskiej Wielka Brytania
15:45    "Gorące cięcie" wyk.Ruben Rebassa, Robert Escobar, Barbara Martin serial komediowy USA
16:15    Ludzie się liczą magazyn publicystyczny USA
16:45    "Miłosne wyzwanie" reż.Renato Gutierrez, wyk.Claudia Venturini, Henry Soto, Mimi Lazo telenowela Wenezuela
17:45    Kontakt magazyn Unii Europejskiej Wielka Brytania
18:15    "Kochankowie końca wieku" reż.Luis Manzo, wyk.Anastasia Montalban, Diego Moncada telenowela Wenezuela
19:00    "Nieznane tematy" serial obyczajowy Australia 1996
19:45    "Wyprawy" serial podróżniczy Hiszpania 1997
20:30    "Kochankowie końca wieku" reż.Luis Manzo, wyk.Anastasia Montalban, Diego Moncada telenowela Wenezuela
21:20    "Miłosne wyzwanie" reż.Renato Gutierrez, wyk.Claudia Venturini, Henry Soto, Mimi Lazo telenowela Wenezuela
22:10    "Gorące cięcie" wyk.Ruben Rebassa, Robert Escobar, Barbara Martin serial komediowy USA
22:40    Ludzie się liczą magazyn publicystyczny USA
23:10    Kontakt magazyn Unii Europejskiej Wielka Brytania
23:40    "Nieznane tematy" serial obyczajowy Australia 1996
00:30    "Kochankowie końca wieku" reż.Luis Manzo, wyk.Anastasia Montalban, Diego Moncada telenowela Wenezuela
01:15    "Miłosne wyzwanie" reż.Renato Gutierrez, wyk.Claudia Venturini, Henry Soto, Mimi Lazo telenowela Wenezuela 

Junior/Filmax
06:00    "Świat dzikich zwierząt Toyoty" serial przyrodniczy W. Bryt.
06:30    "Poochini" serial animowany USA
07:00    "Hoboczaki" serial dla dzieci
07:30    "Mumia Niania" serial animowany Francja
08:00    "Przygody Artura" serial animowany
08:30    "Biały Kieł" serial przygodowy Australia
09:00    "Poochini" serial animowany USA
09:30    "Wyprawy" serial podróżniczy Hiszpania
10:30    "Tylko popatrz" telenowela Wenezuela
11:00    "Świat dzikich zwierząt Toyoty" serial przyrodniczy W. Bryt.
11:30    "Poochini" serial animowany USA
12:00    "Hoboczaki" serial dla dzieci
12:30    "Mumia Niania" serial animowany Francja
13:00    "Przygody Artura" serial animowany
13:30    "Biały Kieł" serial przygodowy Australia
14:00    "Poochini" serial animowany USA
14:30    "Wyprawy" serial podróżniczy Hiszpania
15:30    "Tylko popatrz" telenowela Wenezuela
16:00    "Świat dzikich zwierząt Toyoty" serial przyrodniczy W. Bryt.
16:30    "Poochini" serial animowany USA
17:00    "Hoboczaki" serial dla dzieci
17:30    "Mumia Niania" serial animowany Francja
18:00    "Przygody Artura" serial animowany
18:30    "Biały Kieł" serial przygodowy Australia
19:00    "Poochini" serial animowany USA
19:30    "Wyprawy" serial podróżniczy Hiszpania
20:30    "Tylko popatrz" telenowela Wenezuela
21:00    "Kocur" Filmax reż.Abel Ferrara, wyk.Peter Weller, Kelly McGillis, Charles Durning, Frederic Forrest thriller USA 1989
22:45    "Rejs pod przymusem" reż.Brian Trenchard Smith, wyk.Lindsay Wagner, Michael Ironside, Horst Buchholz, Martin Sheen thriller Niemcy 1998
00:30    "Rozkaz z góry" reż.Fred Olen Ray, wyk.Don "The Dragon" Wilson, Ted Monte, Wendy Schumacher, Jenna Bodnar film sensacyjny USA 1999
02:00    Zakończenie programu 

Discovery Sci-Trek
05:45    Powietrzne safari Lotnicze szlaki
06:40    Animatorzy
07:10    Tajemnice samurajów Magazyn Discover 5B
07:35    Walka z pogodą Fenomeny pogody
08:05    Magnetyczny chaos Ultranauka
08:30    Poza rok 2000
09:00    Eleganckie rozwiązanie
09:25    Morze Problemy przyszłości
09:55    Prehistoryczne rekiny Jurassica
10:20    Czy ktoś tam jest? Poszukiwania
10:50    Błyskawica Planeta żywiołów
11:45    Dzikie skrzydła Lotnicze szlaki
12:40    Animatorzy
13:10    Opowieść potwora Magazyn Discover 5B
13:35    Strach przed lataniem Fenomeny pogody
14:05    Między nami szpiegami Ultranauka
14:30    Poza rok 2000
15:00    Eleganckie rozwiązanie
15:25    Morze Problemy przyszłości
15:55    Prehistoryczne rekiny Jurassica
16:20    Czy ktoś tam jest? Poszukiwania
16:50    Błyskawica Planeta żywiołów
17:45    Dzikie skrzydła Lotnicze szlaki
18:40    Animatorzy
19:10    Opowieść potwora Magazyn Discover 5B
19:35    Strach przed lataniem Fenomeny pogody
20:05    Między nami szpiegami Ultranauka
20:30    Poza rok 2000
21:00    Eleganckie rozwiązanie
21:25    Morze Problemy przyszłości
21:55    Prehistoryczne rekiny Jurassica
22:20    Czy ktoś tam jest? Poszukiwania
22:50    Błyskawica Planeta żywiołów
23:45    Dzikie skrzydła Lotnicze szlaki
00:40    Animatorzy
01:10    Opowieść potwora Magazyn Discover 5B
01:35    Strach przed lataniem Fenomeny pogody
02:05    Między nami szpiegami Ultranauka
02:30    Poza rok 2000
03:00    Eleganckie rozwiązanie
03:25    Morze Problemy przyszłości
03:55    Prehistoryczne rekiny Jurassica
04:20    Czy ktoś tam jest? Poszukiwania
04:50    Błyskawica Planeta żywiołów

MiniMax/Hyper
06:00    "Pojedynek w buszu" "Zaczarowany Ołówek" serial animowany Polska
06:15    "Serce i szpada" "Lis Leon" serial animowany Polska
06:25    "Remont z przeszkodami" "Przygód kilka wróbla Ćwirka" serial animowany Polska
06:30    "Statek Ahoj"/"Specjalne danie" "Sztruksik" serial animowany Kanada
06:55    "Ethelbert i kangury" "Tygrysek Ethelbert" serial animowany W. Bryt.
07:00    "Wydra morska"/"Sęp" "Stinky i Jake przedstawiają" serial animowany W. Bryt.
07:25    "Sowa"/"Ośmiornica" "Stinky i Jake przedstawiają" serial animowany W. Bryt.
07:50    "Kot detektyw" "Kot Billy" serial animowany
08:20    "Indyk" "Królik Milczek" serial animowany W. Bryt.
08:25    "Klątwa Apepa" "Księżniczka Nilu" serial animowany Francja
08:50    "Nougzar z Gruzji" "Mój świat tańca" serial dokumentalny Francja
09:05    "Wyspa przygód" wyk.Heath Bergersen, Greg Carroll, Clinton Voss, Adam Briggs serial dla dzieci Australia 1993
09:30    "Mały kowboj" "Zaczarowany Ołówek" serial animowany Polska
09:45    "Gwiazdka Lisa Leona" "Lis Leon" serial animowany Polska
09:50    "Spółka z Jaskółką" "Przygód kilka wróbla Ćwirka" serial animowany Polska
10:00    "Lodowe marzenia"/"Kartka okolicznościowa" "Sztruksik" serial animowany Kanada
10:25    "Ethelbert i krab pustelnik" "Tygrysek Ethelbert" serial animowany W. Bryt.
10:30    "Grzechotnik"/"Skunks" "Stinky i Jake przedstawiają" serial animowany W. Bryt.
10:55    "Gnu"/"Green" "Stinky i Jake przedstawiają" serial animowany W. Bryt.
11:20    "Zapomniany przyjaciel" "Kot Billy" serial animowany
11:50    "Prognoza pogody" "Królik Milczek" serial animowany W. Bryt.
11:55    "Konsola" "Chłopiec z malajskiej wioski" serial animowany Filipiny
12:20    "Jouldouz z Kazachstanu" "Mój świat tańca" serial dokumentalny Francja
12:35    "Wyspa przygód" wyk.Heath Bergersen, Greg Carroll, Clinton Voss, Adam Briggs serial dla dzieci Australia 1993
13:00    "W starym młynie" "Zaczarowany Ołówek" serial animowany Polska
13:10    "Koszmarna noc" "Lis Leon" serial animowany Polska
13:20    "Mysikrólik" "Przygód kilka wróbla Ćwirka" serial animowany Polska
13:30    "Sprzątanie"/"Lekcje matematyki" "Sztruksik" serial animowany Kanada
13:55    "Ethelbert i gęsi z Kanady" "Tygrysek Ethelbert" serial animowany W. Bryt.
14:00    "Rekin"/"Uchatka" "Stinky i Jake przedstawiają" serial animowany W. Bryt.
14:25    "Nosorożec"/"Goryl" "Stinky i Jake przedstawiają" serial animowany W. Bryt.
14:50    "Na ratunek" "Kot Billy" serial animowany
15:20    "Dzisiejsza młodzież" "Królik Milczek" serial animowany W. Bryt.
15:25    "Jurajska gorączka" "Chłopiec z malajskiej wioski" serial animowany Filipiny
15:50    "Frederico z Argentyny" "Mój świat tańca" serial dokumentalny Francja
16:05    "Wyspa przygód" wyk.Heath Bergersen, Greg Carroll, Clinton Voss, Adam Briggs serial dla dzieci Australia 1993
16:30    "Cała naprzód" "Zaczarowany Ołówek" serial animowany Polska
16:40    "Poszukiwacze złota" "Lis Leon" serial animowany Polska
16:50    "Nauczyciel śpiewu" "Przygód kilka wróbla Ćwirka" serial animowany Polska
17:00    "Lot niespodzianka"/"Co dwie głowy to nie jedna" "Sztruksik" serial animowany Kanada
17:25    "Ethelbert i wąż" "Tygrysek Ethelbert" serial animowany W. Bryt.
17:30    "Królik wulkaniczny"/"Koń Przewalskiego" "Stinky i Jake przedstawiają" serial animowany W. Bryt.
17:55    "Pingwin"/"Kiwi" "Stinky i Jake przedstawiają" serial animowany W. Bryt.
18:20    "Sznurołap" "Kot Billy" serial animowany Kanada
18:50    "Przesłuchanie" "Królik Milczek" serial animowany W. Bryt.
18:55    "Światło Bogów" "Księżniczka Nilu" serial animowany Francja
19:20    "Melissa z Libanu" "Mój świat tańca" serial dokumentalny Francja
19:35    "Wyspa przygód" wyk.Heath Bergersen, Greg Carroll, Clinton Voss, Adam Briggs serial dla dzieci Australia 1993
20:00    Klipy HYPER - PROGRAM POŚWIĘCONY GROM KOMPUTEROWYM program muzyczny
20:15    Spiderman Fresh Air magazyn
20:30    "Gamez!" Ford Racing 2001 / B-17 Flying Fortress / Project IGI / Midtown ... serial dokumentalny
21:00    Agent Chronicles NINA
21:30    ECTS 2
21:45    Klipy program muzyczny
22:00    "IRIA" ANIME serial animowany
22:30    GT Concept Fresh Air magazyn
22:45    Asterix Making of
23:00    "Gamez!" NHL 2001 / Star Trek Voyager: Elite Force / V-Rally 2 / Sydney 2000 / Combat Flight Simulator ... serial dokumentalny
23:30    "IRIA" ANIME serial animowany
00:00    Zakończenie programu 

Fashion TV
05:00    Hity ubiegłych sezonów
07:00    Hity tygodni mody, zima 02/03
10:30    Model Flat
12:00    Modelki
13:00    Hity tygodni mody, zima 02/03
14:00    Hity ubiegłych sezonów
14:30    Model Flat
15:30    Hity tygodni mody, zima 02/03
18:30    Model Flat
19:00    Hity tygodni mody, zima 2002
21:00    Modelki
22:00    Hity ubiegłych sezonów
22:30    Model Flat
01:00    Hity tygodni mody, zima 02/03
02:00    Modelki
03:00    Hity tygodni mody, zima 02/03 

Mezzo
05:00    "Avignon a jardins et a cours" film dokumentalny
06:55    "Cote pique-nique" film dokumentalny
07:00    Milton Nascimento koncert
08:00    "Les Lecons de musique de Leonard Bernstein" serial dokumentalny
09:00    Didon au Festival de Beaune widowisko muzyczne
12:30    A l'affiche wiadomości muzyczne
12:40    Sur un plateau wiadomości muzyczne
13:00    Les Variations Goldberg Jan Sebastian Bach koncert
14:00    "Robert Casadesus: pianiste et compositeur" film dokumentalny
14:55    "Tempo Casadesus: Jean-Claude Casadesus" film dokumentalny
15:50    Prinsengracht Les Concerts
16:30    A l'affiche wiadomości muzyczne
16:40    Sur un plateau wiadomości muzyczne
17:00    Les Saisons Joseph Haydn koncert
18:15    Sonate nr 32 Joseph Haydn koncert
19:15    "Xenakis, Portrait 1971-1972" film dokumentalny
20:15    A l'affiche wiadomości muzyczne
20:25    Sur un plateau wiadomości muzyczne
21:00    Koncert w hołdzie Herberta von Karajana
22:00    "Vivencias" widowisko muzyczne
23:30    A l'affiche wiadomości muzyczne
23:40    Sur un plateau wiadomości muzyczne
00:00    "Songs of the Wanderers" balet
01:00    Archi Shepp i Horace Parlan koncert
02:00    Gary Burton i Eddie Daniels koncert
03:00    Pat Metheny i Michael Brecker koncert
04:00    Rosemberg Trio koncert 

TV Dami
09:45    Muzyczna Dami program muzyczny
10:00    Teledziennik (powt.)
10:15    Bez Montażu program publicystyczny (powt.)
10:35    Muzyczna Dami program muzyczny
10:45    Przerwa w programie
14:00    "Juliusz Cezar - wielki konkwistador" reż.Amerigo Anton, wyk.Cameron Mitchell, Rik Battaglia, Dominique Williams, Raffaella Carra dramat kostiumowy Włochy 1963
16:00    Muzyczna Dami program muzyczny
17:20    Teledziennik, Sport i Prognoza pogody
17:40    Magazyn sportowy Darka Osieja
18:00    "Sen Maureen" reż.Roma Guardiet, wyk.Juanjo Puigcorbe, Lorena Pedreno, Rocio Gutierrez, Muntsa Alcaniz dramat obyczajowy Hiszpania 1994
20:00    Teledziennik, Sport i Prognoza pogody
20:15    Bez Montażu program publicystyczny (powt.)
20:30    "Mężczyźni po pięćdziesiątce inaczej całują" reż.Margarethe von Trotta, wyk.Senta Berger, Ulrich Pleitgen, Konstantin Wecker, Eleonore Weisgerber dramat obyczajowy Niemcy 1999
22:00    Muzyczna Dami program muzyczny
23:00    Teledziennik, Sport i Prognoza pogody
23:20    Muzyczna Dami program muzyczny
23:30    "Guy de Maupassant" reż.Michel Drach, wyk.Claude Brasseur, Simone Signoret, Miou-Miou, Jean Carmet film biograficzny Francja 1982
02:00    Zakończenie programu 

TeDe
05:00    Zakończenie programu
06:00    Strefa P magazyn muzyczny
06:30    Supergol magazyn piłkarski
07:00    Informacje Telewizji Dolnośląskiej
07:15    Z planu filmowego magazyn filmowy
07:50    "Arthur" serial animowany (powt.)
08:15    "Wspaniała podróż Nilsa Holgersona" reż.Kisajuki Toriumi serial animowany (powt.) Austria/Japonia 1980
08:35    "Beetleborgs" reż.James Mathers/Gabe Torres, wyk.Wesley Barker, Herbie Baez, Shannon Chandler, Brittany Konarzewski serial przygodowy (powt.) USA 1996
09:00    "Fiorella" wyk.Angie Cepeda, Salvador Del Solar, Arnaldo Andre, Maria Cristina Lozada serial obyczajowy (powt.) Peru 2000
09:55    Życiowa szansa teleturniej
10:50    "Cień anioła" reż.Sarah Pia Anderson/Duane Clark, wyk.Jessica Alba, Michael Weatherly, Jamie Bell, Valarie Rae Miller serial sensacyjny (powt.) USA 2000
11:40    "Tato, co Ty na to" reż.Jason Bateman/Robby Benson, wyk.William Ragsdale, Sean O'Bryan, Justin Cooper, Bess Meyer serial komediowy USA 1998-99
12:05    "Kameleon" wyk.Michael T. Weiss, Andrea Parker, Patrick Bauchau serial sensacyjny (powt.) USA 1996-99
13:00    Mistrzostwa Świata w Rajdach Samochodowych - rajd Safari Automobilizm (powt.)
13:50    Z planu filmowego magazyn filmowy
14:15    "Kapitan Star" serial animowany
14:35    "Beetleborgs" reż.James Mathers/Gabe Torres, wyk.Wesley Barker, Herbie Baez, Shannon Chandler, Brittany Konarzewski serial przygodowy USA 1996
15:00    "Fiorella" wyk.Angie Cepeda, Salvador Del Solar, Arnaldo Andre, Maria Cristina Lozada serial obyczajowy Peru 2000
16:00    Muzyczne listy magazyn muzyczny
17:00    "Oni, Ona i pizzeria" reż.James Widdoes, wyk.Ryan Reynolds, Richard Ruccolo, Taylor Howard, Jennifer Westfeldt serial komediowy USA 1997-98
17:30    HOT CHAT program publicystyczny
17:45    Informacje Telewizji Dolnośląskiej i Prognoza pogody
18:00    Życiowa szansa teleturniej
19:00    "Najemnicy" wyk.Brad Johnson, Tim Andrews, Real Andrews, Melinda Clarke serial sensacyjny (powt.) USA 1997
20:00    "Kroniki Ozyrysa" reż.Joe Dante, wyk.John Corbett, Carolyn McCormick, John Pyper-Ferguson, Rod Taylor film SF USA 1998
21:50    Informacje Telewizji Dolnośląskiej
22:05    Informacje sportowe i Prognoza pogody
22:15    "Baza Pensacola" reż.James Brolin/Peter Ellis, wyk.James Brolin, Rodney Rowland, Kenny Johnson, Rodney Van Johnson serial sensacyjny USA 1997-98
23:15    "Głowa rodziny" serial animowany dla dorosłych USA
23:45    "Podglądacz" reż.Michael Powell, wyk.Karl Heinz Boehm, Moira Shearer, Anna Massey, Maxine Audley thriller psychologiczny W. Bryt. 1960
01:40    X Laski program erotyczny
02:10    Muzyczne listy magazyn muzyczny
03:00    Muzyczny VIP magazyn muzyczny
03:25    Supergol magazyn piłkarski
04:05    Z planu filmowego magazyn filmowy
04:20    Zakończenie programu 

TKK
17:00    Abecadło M2
17:15    Wiadomości TKK, Prognoza pogody i Komunikaty
17:30    Komentarz dnia
17:35    Worek sportowy
18:00    Godzina z TKK (powt.)
19:00    Godzina z TKK (powt.)
20:00    Godzina z TKK (powt.)
21:00    Zakończenie programu 

TVK Starachowice
17:10    Powitanie
17:15    Starachowicki Serwis Informacyjny (powt.)
17:35    I co dalej? - poseł RP Andrzej Jagiełło
18:00    Warto wiedzieć, Czas relaksu
18:15    Starachowicki Serwis Informacyjny (powt.)
18:35    I co dalej? - poseł RP Andrzej Jagiełło (powt.)
19:00    Warto wiedzieć, Czas relaksu (powt.)
19:15    Starachowicki Serwis Informacyjny (powt.)
19:35    I co dalej? - poseł RP Andrzej Jagiełło (powt.)
20:00    Warto wiedzieć, Czas relaksu (powt.)
20:15    Starachowicki Serwis Informacyjny (powt.)
20:35    I co dalej? - poseł RP Andrzej Jagiełło (powt.)
21:00    Warto wiedzieć, Czas relaksu (powt.)
21:15    Starachowicki Serwis Informacyjny (powt.)
21:35    I co dalej? - poseł RP Andrzej Jagiełło (powt.)
22:00    Warto wiedzieć, Czas relaksu (powt.)
22:15    Starachowicki Serwis Informacyjny (powt.)
22:30    Zakończenie programu 

WTK
08:30    Motomania magazyn motoryzacyjny
08:50    Samoleczenie metodą BSM
09:15    "Artur i mamuśka" serial komediowy Australia 1987
09:45    Książka nie tylko do poduszki - nowości wydawnicze
10:00    Puls dnia - serwis informacyjny
10:15    Puls sportu
10:30    Program lokalny
11:00    "W cztery strony świata" serial przyrodniczy
11:30    Puchar Alfy Romeo w Poznaniu
11:55    Scena magazyn kulturalny
12:00    Relacja z posiedzenia Rady Miejskiej
14:30    Program lokalny
15:00    Relacja z posiedzenia Rady Miejskiej
16:30    Program lokalny
17:00    Relacja z posiedzenia Rady Miejskiej
17:50    Puls dnia - serwis informacyjny
18:00    Bajki dla dzieci
18:10    Kolejorz magazyn piłkarski
18:40    Puls dnia - serwis informacyjny
19:05    Daria
19:25    Relacja z posiedzenia Rady Miejskiej
19:45    Puls sportu
20:00    Puls dnia - serwis informacyjny
20:20    Czy wiecie że... program edukacyjny
20:35    TeleKonin magazyn
21:00    "Na pełnym morzu" serial obyczajowy Szwecja 1992
21:40    Z planu filmowego magazyn filmowy
22:00    Program lokalny
22:30    Puls dnia - serwis informacyjny
22:45    Puls sportu
23:00    Zakończenie programu 

BBC Prime
05:00    "Powrót na podłogę" serial dokumentalny
05:40    Czas numerów program edukacyjny
06:00    Ucząc się języków kurs języka francuskiego
06:30    The Ozmo English Show kurs języka angielskiego
07:00    Spryciarze program dla dzieci
07:15    Bajkotwórcy program dla dzieci
07:30    Magiczny zwierzęcy show program dla dzieci
07:45    Yoho Ahoy program dla dzieci
07:50    Tukan Tecs program dla dzieci
08:00    Baw się razem z nami program dla dzieci
08:20    Niebieski Piotruś program dla dzieci
08:45    Ogrodowi najeźdźcy magazyn
09:15    Prawdziwe pokoje magazyn stylistyczny
09:45    Zgadnij, co to jest? teleturniej
10:15    "Schronisko w Battersea" serial dokumentalny
10:45    "Szpital zwierzęcy" serial dokumentalny
11:15    The Weakest Link quiz
12:00    "Dobre życie" serial komediowy
12:30    "Lekarze" serial obyczajowy
13:00    "EastEnders" telenowela
13:30    "Vanity Fair" serial obyczajowy
14:30    Ogrodowi najeźdźcy magazyn
15:00    Spryciarze program dla dzieci
15:15    Bajkotwórcy program dla dzieci
15:30    Magiczny zwierzęcy show program dla dzieci
15:45    Tukan Tecs program dla dzieci
15:55    Baw się razem z nami program dla dzieci
16:15    Hity muzyki pop program muzyczny
16:45    "Dochodzenia Hetty Wainthropp" serial obyczajowy
17:45    Polowanie Bargaina magazyn kolekcjonerski
18:15    Gotowanie z Delią magazyn kulinarny
18:45    The Weakest Link quiz
19:30    "Lekarze" serial obyczajowy
20:00    "EastEnders" telenowela
20:30    "Jedną nogą w grobie" serial komediowy
21:00    "The Tenant Of Wildfell Hall" serial obyczajowy
22:00    "Amerykańska podróż Rubyego" serial dokumentalny
22:30    "Bostońskie prawo: Lisa B" serial dokumentalny
23:00    "Kryminalistki" serial dokumentalny
23:30    "Out Of Hours" serial obyczajowy
00:15    "Strach: Nieznany szef" serial dokumentalny
00:30    "Nauka jazdy" serial dokumentalny
01:00    "Reputacja: Ben Johnson" serial dokumentalny
02:00    "Historia Ziemi: Głębia" serial dokumentalny
03:00    Materiały łączące program edukacyjny
03:30    Kosmiczne przetwarzanie program edukacyjny
04:00    "Więzy rodzinne - historia Adeline Yen Mah" film dokumentalny
04:30    Koła innowacji program edukacyjny 

CT 1
05:00    Co z tym... magazyn
05:25    Fakty program publicystyczny
06:00    Dzień dobry magazyn poranny
08:30    "Miś Kuleczka w ogrodzie zoologicznym" serial animowany
09:00    Wiadomości
09:05    Wiadomości ze świata
09:15    "Ten, kto cię chroni" wyk.S. Baker, D. Coleman, A. Rosenberg serial obyczajowy USA 2001
10:00    "O ludziach i zwierzętach" reż.H. Bočan, wyk.I. Chýlková, K. Heřmánek, J. Bohdalová serial obyczajowy Czechy 1994
10:55    "Rozstaje medycyny 2" reż.R. Lieberman, wyk.J. Turner, R. Blasi, J. Lewis serial obyczajowy USA 2001
11:45    Brak wiedzy nie usprawiedliwia program dokumentalny
12:00    Wiadomości
12:10    "Było nas sześcioro" reż.J. Adamec, wyk.M. Žáková, J. Šťastný, D. Matásek serial obyczajowy Czechosłowacja 1985
13:10    Kula ziemska program rozrywkowy
13:55    Czescy żeglarze program dokumentalny
14:15    Czas dla rodziny magazyn publicystyczny
14:40    Domowe szczęście magazyn
15:10    "Doktor Quinn 5" wyk.Jane Seymour serial obyczajowy USA 1997
16:00    Wiadomości
16:05    Klocki program dla dzieci
16:15    "Cudowne lata" wyk.F. Savage, A. Mills, D. Lauria serial dla dzieci USA 1988-93
16:50    Jak się żyje kucharzom według Jana Hřebejka program dokumentalny
17:05    Pod pokrywką magazyn kulinarny
17:20    A-Z teleturniej
17:45    Prognoza pogody
17:50    Wiadomości
18:10    "Simpsonowie" serial animowany USA 1998
18:35    "Szaleję za tobą 5" reż.Barnet Kellman, wyk.Paul Reiser, Helen Hunt serial komediowy USA 1996
19:00    Dobranocka
19:15    Wiadomości
20:00    "Milí Bakaláři" reż.J. Dudek, wyk.V. Menšík, M. Menšíková, J. Bláha, A. Vránová, D. Hlaváčová film obyczajowy Czechy
21:00    Bananowe rybki program rozrywkowy
21:35    Straszydła
22:00    "Momenty losu" serial dokumentalny o wydarzeniach minionego stulecia
22:20    Wiadomości
22:30    Prognoza pogody
22:40    "Jednotka zpětného nasazení" wyk.J. Stewart, M. Hogan, L. Triolo serial kryminalny Kanada 1999
23:30    Biegiem życia program dokumentalny
00:15    Wiadomości
00:30    U nas w Europie
00:45    Portrecik magazyn
01:20    Mišpacha znaczy rodzina program dokumentalny
01:45    "Restaurace" reż.V. Drha, wyk.Z. Hadrbolcová, J. Samek, N. Gollová film obyczajowy Czechosłowacja 1983
02:55    Aktorzy filmują program dokumentalny
03:50    Fakty program publicystyczny
04:30    Ten nasz czeski charakter program publicystyczny 

Nova
05:55    Śniadanie z Novą magazyn poranny
08:30    "Teletubusie" serial animowany
09:00    "Z płetwonurkami dookoła świata" serial dokumentalny USA 1999
09:50    "Zaginiony świat" wyk.P. McCauley, R. Blakely, W. Snow serial przygodowy Australia/Kanada/Nowa Zelandia 1999
10:40    "Majorka" wyk.P. Atanasow, H. Borgmann, Y. Burbach telenowela Niemcy 1999
11:35    "Rosalinda" wyk.S. Ortiz, G. Pérez, F. Caballer telenowela Meksyk 1999
12:20    "W ślepym zaułku" reż.Bill Corcoran, wyk.William Devane, Kevin Dobson, Michele Lee, Donna Mills serial obyczajowy USA 1997
13:15    "Dziki księżyc" telenowela Argentyna 1999-2000
14:00    "Zbuntowany anioł" telenowela Argentyna 1998
14:45    "Gwiezdne wrota 4" reż.Mario Azzopardi, wyk.Richard Dean Anderson, Amanda Tapping serial SF USA 2000
15:40    "Yago, syn dżungli" wyk.F. Arana, G. Neyra telenowela Argentyna 2001
16:25    Koło fortuny teleturniej
16:55    Zaryzykuj teleturniej
17:25    Teraz z regionów
17:35    "J.A.G. 5" wyk.David James Elliott serial sensacyjny USA 1999
18:25    Prognoza pogody
18:30    "Żar tropików" wyk.Rob Stewart, Carolyn Dunn, Pedro Armendariz, John David Bland serial sensacyjny Kanada 1991
19:30    Wiadomości
20:00    Czy chcesz być milionerem? teleturniej
20:50    "Prawo i porządek" wyk.C. Meloni, M. Hargitay, R. Belzer serial kryminalny USA 1999
21:40    Na własne oczy program publicystyczny
22:25    "Alone With A Stranger" reż.Peter Liapis, wyk.William R. Moses, Barbara Niven, Nia Peeples, Scotty Cox thriller USA 2000
00:00    Prognoza pogody
00:05    "Fatalny rewolwer 2" wyk.K. Kristofferson, H. Winkler, P. Duffy, M. York serial obyczajowy USA 1997
00:50    "Afrodyzjaka" serial erotyczny
01:50    Na własne oczy program publicystyczny
02:25    Rady ptaka Loskutaka magazyn
03:00    Figlarze program rozrywkowy
03:50    Ačko talk show
04:30    Koło fortuny teleturniej
04:55    Zaryzykuj teleturniej 

ST 1
07:00    Wiadomości
07:25    Wiadomości z Telewizji Czeskiej
07:50    Telezakupy magazyn
08:00    Infotext
08:20    Żywa panorama
08:45    "Dzieci Noego" serial przyrodniczy Francja 1999
08:50    "Dzieci Noego" serial przyrodniczy Francja 1999
09:00    Telewizja najmłodszym filmy animowane dla dzieci
09:30    "Znamię" reż.M. Gogálová, wyk.E. Vášáryová, F. Dibarbora, Ľ. Paulovič, J. Vrábel serial dla dzieci Słowacja 1985
10:00    "Król bydła" telenowela Brazylia 1995
10:50    Telezakupy magazyn
11:00    "Spojrzenie kobiety" telenowela Meksyk 1997
11:45    Koryto wodne w Harmance program dokumentalny
11:55    Żywa panorama
13:00    Infotext
13:20    Gotuję, gotujesz, gotujemy magazyn kulinarny
13:30    Menu program rozrywkowy
13:55    Za pięć dwunasta magazyn
14:55    Przepisy na każdy dzień magazyn kulinarny
15:00    "Król bydła" wyk.Antonio Fagundes, Patricia Pillar telenowela Brazylia 1995
15:50    "Miasto" film dokumentalny
16:00    Koło czasu magazyn historyczny
16:30    Maxigra teleturniej dla dzieci
17:00    Fun o piątej program dla dzieci
17:50    Minuty dnia - informacje z kraju i ze świata
18:00    "Spojrzenie kobiety" telenowela Meksyk 1997
18:45    Album muzyki świata program muzyczny
18:55    Dobranocka program dla dzieci
19:05    Przepisy na każdy dzień magazyn kulinarny
19:10    Keno 10 magazyn
19:15    Przegląd programu
19:20    Prognoza pogody
19:30    Wiadomości
19:50    Sport
20:00    "Pani Komisarz" reż.Joerg Gruenler, wyk.Hannelore Elsner, Til Schweiger, Michael Roll, Karlheinz Lemken serial kryminalny Niemcy 1994
20:50    Na tropie magazyn kryminalny
21:05    Kaktus magazyn publicystyczny
21:25    Co my NATO? magazyn publicystyczny
21:35    Pięć minut sławy program rozrywkowy
22:05    "Nash Bridges" wyk.on Johnson serial kryminalny USA 1996
22:50    "Amelia Earhart - Ostatni lot" reż.Yves Simoneau, wyk.Diane Keaton, Rutger Hauer, Bruce Dern, Paul Guilfoyle film obyczajowy USA 1994
00:20    Wiadomości
00:40    Telezakupy
00:55    Zakończenie programu 

ST 2
16:50    Żywa panorama
17:20    Infotext
17:35    Telezakupy magazyn
17:45    Kierunek Europa program publicystyczny
18:10    Telewizyjny klub niesłyszących magazyn
18:40    "Lubowniański zamek" film dokumentalny Słowacja 1990
19:00    Narodowościowy magazyn niemiecki magazyn regionalny
19:30    Wiadomości
19:50    Prognoza pogody
20:00    "Przewodnik podróżnika: Martynika" serial podróżniczy Francja 1999
21:00    Ślady przeszłości magazyn
21:30    Wiadomości
22:00    Sport magazyn sportowy
22:05    Fonendoskop magazyn medyczny
23:00    Magazyn wojskowy
23:25    Wiadomości Czeskiej telewizji
23:50    Zakończenie programu 

Kanal 5
06:35    Tiny Toon I program dla dzieci
07:25    "Bajer w Bel Air" serial komediowy USA
07:55    "Pełna chata" serial obyczajowy USA
08:25    "Happy Days" serial obyczajowy USA
08:55    "Mork and Mindy" serial komediowy USA 1978-82
09:25    "Taxi" serial komediowy USA 1981-83
09:55    Jenny Jones talkshow
10:45    Tonight Show with Jay Leno program rozrywkowy
11:35    TV-Butiken
12:55    "Gliniarz i prokurator" serial kryminalny USA 1987-92
13:50    "Sister, Sister" serial komediowy USA
14:20    "Cheers" serial komediowy USA
14:50    "Skrzydła" serial komediowy USA
15:20    Jenny Jones talkshow
16:10    "Change of Heart" serial obyczajowy USA
16:35    "Pełna chata" serial obyczajowy USA
17:05    "Bajer w Bel Air" serial komediowy USA
17:35    "Pacyfic Blue" serial sensacyjny USA 1996
20:00    "Ed" serial komediowy USA 2000-01
21:00    "Drapieżna piękność" reż.John Landis, wyk.Anne Parillaud, Robert Loggia, David Proval horror USA 1992
23:20    "The Secret Life of Us" serial komediowy Australia 2001
00:20    Tonight Show with Jay Leno program rozrywkowy
01:15    Villa Medusa
02:40    "Piątek trzynastego 3" reż.Steve Miner, wyk.Amy Steel, John Furey, Adrienne King, Kirsten Baker horror USA 1981
04:15    "Hawaii 5-0" serial przygodowy USA 1968-80
04:35    Zakończenie programu 

SAT 1
05:30    Telewizja śniadaniowa (na żywo)
09:00    Home Shopping Europe magazyn reklamowy
10:00    "Trapper John, M. D." serial obyczajowy USA 1979
11:00    Franklin - Twoja szansa o 11 talk show
12:00    Vera w południe talk show
13:00    Britt - dyskusja o pierwszej talk show
14:00    We dwójkę u Angeliki Kallwass talk show
15:00    Sędzia Barbara Salesch magazyn prawny
16:00    Sędzia Alexander Hold magazyn prawny
17:00    QUIZFIRE teleturniej
17:30    17:30 live magazyn regionalny
18:00    Quiz Show teleturniej (na żywo)
18:30    Szósta trzydzieści magazyn informacyjny
19:00    Blitz magazyn aktualności
19:40    Quiz Show teleturniej (na żywo)
20:15    "Diablica" reż.Carl-Friedrich Koschnick, wyk.Iris Berben, Michael Mendl, Thure Riefenstein, Peter Sattmann thriller Niemcy 2000
22:15    Akta 02/29 magazyn informacyjny (na żywo)
23:15    Harald Schmidt Show magazyn rozrywkowy
00:15    Wiadomości
00:40    "Becker" serial komediowy USA 1997/98
01:10    Sędzia Barbara Salesch magazyn prawny (powt.)
02:05    Home Shopping Europe magazyn reklamowy
03:05    Sędzia Alexander Hold magazyn prawny (powt.)
04:00    Akta 02/29 magazyn informacyjny (powt.)
04:55    Blitz magazyn aktualności (powt.) 

RTL 2
05:20    Seriale animowane
08:00    "Klinika piękności" telenowela dokumentalna
08:50    "Beyond Belief: Fact or Fiction" serial fantastyczny (powt.) USA 1998
09:45    Śmiechu warte program rozrywkowy (powt.)
10:40    Najgłupsze zwierzaki świata program rozrywkowy
11:35    "Cudowne lata" serial komediowy USA 1988-93
12:05    Seriale animowane
17:00    "Cudowne lata" serial komediowy USA 1988-93
17:30    Śmiechu warte program rozrywkowy
18:30    "Ranma 1/2" serial animowany
19:00    "Dragon Ball Z" serial animowany
20:00    Wiadomości
20:15    "Młody Einstein" reż.Yahoo Serious, wyk.Yahoo Serious, Odile Le Clezio, John Howard, Pee Wee Wilson komedia Australia 1988
22:00    Exklusiv magazyn reporterów
22:50    Redakcja magazyn reporterów
23:50    "Power Play" reż.Chris Baugh, wyk.Shannon Tweed, James M. Richer, Danielle Ciardi, Ron McCoy thriller kryminalny USA 1999
01:25    Wiadomości
01:45    "Młody Einstein" reż.Yahoo Serious, wyk.Yahoo Serious, Odile Le Clezio, John Howard, Pee Wee Wilson komedia (powt.) Australia 1988
03:25    "Power Play" reż.Chris Baugh, wyk.Shannon Tweed, James M. Richer, Danielle Ciardi, Ron McCoy thriller kryminalny (powt.) USA 1999
04:50    "The Jamie Foxx Show" serial komediowy 1996-2001

VOX
05:40    Rave around the World - taneczna noc dla wyspanych
06:00    Magazyn reklamowy
08:50    "Golden Girls" serial komediowy (powt.) USA 1985/92
09:20    "Dobre czasy, złe czasy" telenowela (powt.) Niemcy 1992/99
09:50    "Między nami" telenowela (powt.) Niemcy 1994/99
10:25    "Dotyk anioła" serial obyczajowy USA 1994/2001
11:20    "Rescue" serial kryminalny (powt.) Australia 1993/95
12:20    "Nash Bridges" serial kryminalny (powt.) USA 1996/2001
13:15    "Siódme niebo" serial familijny USA 1997/00
14:10    "Między nami" telenowela Niemcy 1994/99
14:40    "Dobre czasy, złe czasy" telenowela Niemcy 1992/99
15:15    "Dotknięcie anioła" serial obyczajowy USA 1994/01
16:10    "Siódme niebo" serial familijny USA 1997/00
17:05    "Nash Bridges" serial sensacyjny USA 1996/01
18:00    Wiadomości
18:15    Kucharski pojedynek magazyn kulinarny
19:15    "Oni, ona i pizzeria" serial komediowy 1998/01
19:45    "Golden Girls" serial komediowy USA 1985/92
20:15    "Anioł ciemności" pilot serialu SF USA 2000
21:10    Stern TV magazyn reportaży
22:10    "Ally McBeal" serial komediowy USA 1997/00
00:00    Wiadomości
00:10    "Sleepwalker" reż.John Cosgrove, wyk.Hillary Swank, Jeffrey Nordling, Charles Esten, Natalija Nogulich dramat obyczajowy USA 1997
01:50    "Zagłada przyjdzie o świcie" reż.Serge Rodnunsky, wyk.Michael Ironside, Anthony Lo Bianco, Kavena Charlot, David Chung thriller USA 1997
03:20    auto motor und sport tv magazyn motoryzacyjny (powt.)
04:30    Stern TV magazyn reportaży (powt.) 

Arte
14:00    Przy stole... Na Peloponezie magazyn kulinarny (powt.)
14:30    Śladami Schuberta wyk.Claudio Abbado, Ricardo Muti, Dietrich Fischer-Dieskau i m.in. Sinfonia Varsovia program muzyczny (powt.) Francja/Włochy 2000
15:15    "Komputer zharmonizowany" film dokumentalny Niemcy 2000
16:15    "Cheerleaderki" serial dokumentalny (powt.) Niemcy 2001
16:45    Lola magazyn dla kobiet (powt.)
17:25    Magazyn filmów krótkometrażowych (powt.)
19:00    Archimedes magazyn popularnonaukowy
19:45    Arte Info/Meteo wiadomości i prognoza pogody
20:15    Wojenne diamenty
20:45    Temat wieczoru - Co robić? "Wynaleźć świat - widoki na inną globalizację" film dokumentalny Niemcy 2002
21:25    "Całkiem na biało - Tute Bianche" film dokumentalny Włochy 2002
21:55    "Deportation Class. Kampania przeciwko deportacji" film dokumentalny Niemcy 2002
22:25    "Nie dadzą się zorganizować - walki robotników w Kalifornii" film dokumentalny Niemcy 2002
23:00    "Abbey Lincoln" reż.Paul Raoux film biograficzny USA 1999
23:55    "Home Movies" serial animowany USA 2000
00:45    "Pani Parker i krąg jej przyjaciół" reż.Alan Rudolph, wyk.Jennifer Jason Leigh, Campbell Scott, Matthew Broderick, Stephen Baldwin dramat obyczajowy (powt.) USA 1994
02:45    "Trzy drobnostki" film krótkometrażowy (powt.) 

NBC
05:00    Asia Market Watch magazyn gospodarczy
06:00    Today's Business Europe magazyn gospodarczy
08:00    Europe Squawk Box magazyn gospodarczy
10:00    IQ - Das interaktive Quiz quiz
12:00    QVC - telezakupy
15:00    NBC Giga magazyn komputerowy
20:00    GIGA Summer Greetz magazyn
22:00    Giga Games magazyn komputerowy
00:00    NBC Giga magazyn komputerowy (powt.) 

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.