FANDOM


TVP 1
06.00 Kawa czy herbata? 
07.50 A teraz Susan (Suddenly Susan) (29) - serial komediowy, USA 1998
08.15 Krakowskie Przedmieście 27 
08.30 Wiadomości 
08.40 Prognoza pogody 
08.45 Gwiezdna Farma - serial animowany, Kanada 1998 (19 min) (dubbing) 
09.10 Mama i ja - program dla dzieci 
09.25 Domowe przedszkole - program dla dzieci 
09.50 Porozmawiajmy o dzieciach - felieton 
10.00 Zdarzyło się jutro (Early Edition) (2) - serial kryminalny, USA 1996
10.50 Mamy dziecko - magazyn poradnikowy 
11.10 Dom pełen zwierząt - magazyn 
11.25 Ekran z kwiatkiem: Mirt - magazyn poradnikowy 
11.30 Czas na komputer - magazyn komputerowy 
12.00 Wiadomości 
12.10 Agrobiznes - rolniczy magazyn informacyjny 
12.20 Kontrasty - świat, ludzie, pieniądze 
12.25 Samo życie - reportaż 
12.45 Klan (308) - telenowela, Polska 1999
13.10 O tym, jak muzy spotkały się w Sudetach - Sudecjańskie Święto Sztuk Swieradów Zdrój 1999 
13.30 Dziennik Telewizyjny - program satyryczny Jacka Fedorowicza 
13.45 Wielka historia małych miast: Niemcza - felieton 
14.05 Do celu - teleturniej 
14.15 Cysterski szlak: Lubiąż 
14.30 Katalog zabytków: Lubiąż - felieton 
14.40 Do celu - teleturniej 
14.45 Susanne (2) - kurs języka niemieckiego (stereo) 
15.00 Wiadomości 
15.10 Rzeczpospolita Samorządowa 
15.20 Euroexpress 
15.30 Oblicza mediów 
16.00 Muzyczny serwis Jedynki 
16.10 Rower Błażeja - magazyn dla młodzieży 
16.15 Teleexpres Junior - program dla młodzieży 
16.25 Rower Błażeja - magazyn dla młodzieży 
17.00 Teleexpress 
17.25 Klan (309) - telenowela, Polska 1999
17.50 Gość Jedynki 
18.00 Moda na sukces (1062) - telenowela, USA 1992 (22 min) 
18.30 Sensacje XX wieku: Sprawa Admirała Canarisa (2) 
19.00 Wieczorynka: Bajki Bolka i Lolka, Miś Uszatek - seriale animowane, Polska 1968 (25 min) (dubbing) 
19.30 Wiadomości, Sport i Prognoza pogody 
20.10 Okruchy życia: Belle Epoque - komedia, Hiszpania 1993
22.00 Kronika kryminalna - magazyn kryminalny 
22.25 Monitor Wiadomości 
22.50 Sportowy flesz 
23.00 Gorąco polecam: Dyskretny urok burżuazji (Le charme discret de la bourgeoisie) - komedia obyczajowa, Francja 1972
00.40 W interesie publicznym - magazyn publicystyczny (powt.) 
01.00 A to Polska właśnie: Białystok (powt.) 
01.50 Muzyczny serwis Jedynki (powt.) 
02.00 Zakończenie programu 

TVP 2
07.30 Dziennik krajowy 
07.50 Studio urody 
08.00 Program lokalny 
08.30 Projektantki (Designing Women) (55) - serial obyczajowy, USA 1988
09.00 Transmisja z obrad Sejmu 
15.00 W labiryncie (86/120): Cienie przeszłości - serial obyczajowy, Polska 1989
15.30 Tele Millennium - teleturniej 
16.00 Panorama 
16.10 Ich pięcioro (Party of Five) (92) - serial dla młodzieży, USA 1996
17.00 Mała, wielka szkoła - reportaż Krzysztofa Langa 
17.30 Program lokalny 
18.20 W sieci - magazyn komputerowy (stereo) 
18.30 Panorama 
18.55 Jeden z dziesięciu - teleturniej [audiotele: 0-70085800]
19.20 Dwójkomania 
19.30 II Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy T. Wrońskiego - relacja 
20.00 Magazyn ekspresu reporterów 
21.00 Panorama 
21.20 Prognoza pogody 
21.25 Sport telegram 
21.30 Dwójkomania 
21.35 Braterskie porachunki (Steal Big, Steal Little) - dramat obyczajowy, USA 1996
23.30 Generał i bokser: Lebiedź kontra mafia - film dokumentalny, W. Bryt. 1999/2000 
00.20 Chodź ze mną (Dance Me Outside) - film obyczajowy, Kanada 1994
01.40 Światowa piłka - magazyn piłkarski 
02.05 Zakończenie programu

TVP Regionalna
07.00 Przygody Nieustraszonych - serial przygodowy
07.30 Kot Billy - serial animowany, Kanada 1996 (24 min) (dubbing)
08.00 Program lokalny
08.30 Bywaj zdrów - program poradnikowy
08.45 To jest temat - reportaż
09.00 Niezapomniany - telenowela
10.00 Telezakupy
10.30 Odkryj nowy świat - magazyn
11.00 Magazyn kulturalny
11.30 Testament wieków
12.10 Ścieżki z raju
12.30 Mistrzostwa Polski Zawodowych Par Tanecznych
13.00 Spotkania z taaaką rybą - program poradnikowy
13.15 Kronika Polish Indor - Wrocław 2000
13.30 Telenowyny - magazyn mniejszości ukraińskiej
14.00 Wierzę, wątpię, szukam - magazyn religijny
14.30 Krople miłości - telenowela, Meksyk 1998
15.00 Klub Filipa
15.30 Program lokalny
19.00 Echa regionów - program publicystyczny
19.30 Dixie - serial animowany
19.40 Tajemnica szyfru Marabuta - serial animowany
19.50 Eliasz i Pistulka - serial animowany
20.00 Telekurier
20.30 Niezapomniany - telenowela
21.30 Program lokalny
22.00 Krople miłości - telenowela, Meksyk 1998
22.30 To jest temat - reportaż
22.45 Bywaj zdrów - program poradnikowy
23.00 Program lokalny
23.40 Siła ognia - serial dokumentalny
00.10 Zakończenie programu 

WOT
07.00 (WP) Przygody Nieustraszonych - serial przygodowy 
07.30 (WP) Kot Billy - serial animowany, Kanada 1996 (24 min) (dubbing) 
08.00 Mikser - magazyn reporterów 
08.10 Bankier domowy - program poradnikowy 
08.30 (WP) Bywaj zdrów - program poradnikowy
08.45 (WP) To jest temat - reportaż 
09.00 (WP) Niezapomniany - telenowela 
10.00 (WP) Telezakupy 
10.30 (WP) Odkryj nowy świat - magazyn 
11.00 (WP) Magazyn kulturalny 
11.30 (WP) Testament wieków 
12.10 (WP) Ścieżki z raju 
12.30 (WP) Mistrzostwa Polski Zawodowych Par Tanecznych 
13.00 (WP) Spotkania z taaaką rybą - program poradnikowy 
13.15 (WP) Kronika Polish Indor - Wrocław 2000 
13.30 (WP) Telenowyny - magazyn mniejszości ukraińskiej 
14.00 (WP) Wierzę, wątpię, szukam - magazyn religijny 
14.30 (WP) Krople miłości - telenowela, Meksyk 1998
15.00 (WP) Klub Filipa
15.30 Wiadomości Kuriera 
15.35 Rozmowa dnia - program publicystyczny 
16.00 Podróż do...: Podróż pod włoskie wulkany - serial dokumentalny 
16.35 Co, gdzie, kiedy - informator kulturalny 
16.45 Pokój 107 (10/13): Siła ssania - serial obyczajowy, Polska 1996,
17.15 Mikser - magazyn reporterów 
17.25 Komunikaty i ogłoszenia 
17.30 Telewizyjny Kurier Mazowiecki 
17.50 Sekrety Warszawy 
17.55 Wiadomości sportowe 
18.00 Telewizyjny Kurier Warszawski 
18.20 Warszawa znana i nieznana 
18.40 Na zdrowie - magazyn medyczny 
19.00 (WP) Echa regionów - program publicystyczny 
19.30 (WP) Dixie - serial animowany 
19.40 (WP) Tajemnica szyfru Marabuta - serial animowany 
19.50 (WP) Eliasz i Pistulka - serial animowany 
20.00 (WP) Telekurier 
20.30 (WP) Niezapomniany - telenowela 
21.30 Telewizyjny Kurier Warszawski 
21.35 Wiadomości sportowe 
21.40 Rozmowa dnia - program publicystyczny 
22.00 (WP) Krople miłości - telenowela, Meksyk 1998
22.30 (WP) To jest temat - reportaż 
22.45 (WP) Bywaj zdrów - program poradnikowy 
23.00  Raport policyjny 
23.15 Auto Kurier - magazyn motoryzacyjny 
23.40 (WP) Siła ognia - serial dokumentalny
00.10 Zakończenie programu 

Polsat
06.00 Piosenka na życzenie
07.00 Szaleję za tobą (Mad About You) (43) - serial komediowy, USA 1994-97
07.30 Polityczne graffiti - program publicystyczny
07.35 Faceci w czerni (Men In Black - The Series) (3) - serial animowany, USA 1997 (25 min) (powt.)
08.00 Voltron (4) - serial animowany, Japonia 1984 (25 min)
08.30 Miasteczko Evening Shade (44) - serial obyczajowy, USA 1990-94
09.00 Simon (13) - serial komediowy, USA 1997
09.30 Posłaniec szczęścia (El Nino Que Vino el Mar) (23) - telenowela, Meksyk 1999
10.30 Luz Maria (54) - telenowela, Peru 1998
11.30 Renegat (Renegade) (89) - serial sensacyjny, USA 1992
12.30 Disco Relax
13.30 13 posterunek (34) - serial komediowy, Polska 1998
14.00 Gospodarz - teleturniej
14.30 Motowiadomości
15.00 Batman w dwadzieścia lat później (Batman Beyond) (4) - serial animowany, USA 1995 (25 min)
15.30 Informacje
15.55 Powrót Supermana (Lois & Clark: The New Adventures of Superman) (73) - serial przygodowy, USA 1993
16.45 Alvaro (Era Una Vez...) (55) - telenowela, Brazylia 1998
17.45 Luz Maria (55) - telenowela, Peru 1998
18.40 Super Express TV
18.55 Informacje
19.00 Prognoza pogody
19.05 Posłaniec szczęścia (El Nino Que Vino el Mar) (24) - telenowela, Meksyk 1999
20.00 Rodzina zastępcza (25) - serial komediowy, Polska 1998
20.30 Przygody rabina Jakuba (Les adventures de rabbi Jacob) - komedia, Francja 1973
20.50 Losowanie LOTTO i Szczęśliwego Numerka (w przerwie filmu)
22.15 Przyjaciele (Friends) (67) - serial komediowy, USA 1994
22.50 Wyniki losowania LOTTO
22.55 Informacje i biznes informacje
23.10 Prognoza pogody
23.15 Polityczne graffiti
23.30 Świat według Kiepskich (26) - serial komediowy, Polska
00.00 Super Express TV
00.15 Rozdział drugi (Chapter Two) - komedia, USA 1979
02.20 Muzyka na BIS
05.00 Pożegnanie

TVN
6.45 Kropka nad i — program publicystyczny
7.15 Trzy małe duszki (33) — serial animowany
7.45 Przygody Animków (52) — serial animowany
8.10 Super Świnka (26) — serial animowany
8.35 Farma pełna strachów (15) — serial animowany
9.00 Kamila (59) — serial obyczajowy
9.50 Maria (213) — telenowela
10.40 Anna (47) — telenowela
11.30 Telesklep
12.00 Labirynt namiętności (11) — telenowela
12.55 Pepsi chart — program rozrywkowy
13.25 Automaniak — magazyn motoryzacyjny
13.55 Trzy małe duszki (33) — serial animowany
14.20 Przygody Animków (52) — serial animowany
14.45 Super Świnka (26) — serial animowany
15.15 Szkota złamanych serc (288) — serial dla młodzieży
15.45 Ich czworo i pies (11) — serial dla młodzieży
16.15 Pełna chata (121) — serial komediowy
16.45 Multikino — magazyn filmowy
17.15 TVN Fakty Regionalne
17.35 Wizjer TVN — magazyn sensacji i rozrywki
18.05 Kamila (60) — serial obyczajowy
19.00 TVN Fakty
19.25 Sport
19.30 Pogoda
19.35 Labirynt namiętności (12) — telenowela
20.30 Beverly Hills 90210 (85) — serial obyczajowy
21.30 Melrose Place (144) — serial obyczajowy
22.30 Nie do wiary — opowieści niesamowite
23.00 TVN Fakty
23.05 Kropka nad i — program publicystyczny
23.27 Pogoda
23.30 Supergliny — magazyn policyjny
0.15 Drew Carey Show (56) — serial komediowy
0.45 Wizjer TVN — magazyn sensacji i rozrywki
1.15 Granie na zawołanie

Nasza TV Bryza
7.45 Wiadomości Koszalińskie
8.00 Życie jak poker - telenowela
8.30 Telezakupy
9.05 Na południe - serial
9.50 ViP - wydarzenia i plotki
10.05 Kapitan Jastrząb - serial anim.
10.30 Sally czarownica - serial anim.
11.00 Idziemy na ryby - magazyn
11.30 Telezakupy
12.00 Kalambury - program rozr.
12.30 Życie jak poker - telenowela
13.00 AntonelIa - serial
14.00 Muzyczna poczta - program muz.
14.58 77 sekund - dziennik TV
15.00 Kalambury - program rozr.
15.30 Sally czarownica - serial anim.
15.58 77 sekund - dziennik TV
16.00 Antonella - serial
16.50 Na południe - serial, w trakcie 16.58 77 sekund
17.45 Wiadomości Koszalińskie, w trakcie 17.58 77 sekund
18.00 Program lokalny
18.30 Życie jak poker - telenowela
18.58 77 sekund - dziennik TV
19.00 Zoom - magazyn sensacji
19.30 Nie z tego świata - serial
20.00 David - dramat obyczajowy, USA
21.45 Dogonić śmierć - serial
22.40 Dziennik TV NASZA
22.55 Wiadomości Koszalińskie
23.10 Mecz: Galaxia-Jurajska AZS Bank Częstochowa - A.S.c. Neptas Stambuł
1.10 Dziennik TV NASZA
1.25 ViP - wydarzenia i plotki
1.35 Życie jak poker - telenowela
2.05 Idziemy na ryby - magazyn
2.35 Muzyczna poczta - program muz.
3.35 Kalambury - program rozr.
4.05 TELEINFORMATOR - Nocny

TV Polonia
06.00 Kawa czy herbata?
07.45 Dziennik krajowy
08.10 Sport telegram (powt.)
08.15 Krakowskie Przedmieście 27
08.30 Wiadomości
08.40 Prognoza pogody
08.45 Ludzie listy piszą (powt.)
09.05 Klan (303) - telenowela, Polska 1999
09.30 Ala i As: Zimowy telegram - program dla dzieci (powt.)
10.00 Bank nie z tej ziemi (6/13): Einstein i ja - serial komediowy, Polska 1993
10.45 Casus 'Potulice' - film dokumentalny Wojciecha Worotyńskiego (powt.)
11.10 Fronda: Ars moriendi - magazyn publicystyczny (powt.)
11.40 Żołnierz nieznany - program Andrzeja S. Piszczka i Zbigniewa Kowalewskiego (powt.)
12.00 Wiadomości
12.15 Gościniec - magazyn kultury i sztuki ludowej (powt.)
12.45 Klan (303) - telenowela, Polska 1999
13.10 Mówi się... - program poradnikowy prof. Jerzego Bralczyka (powt.)
13.30 Krzyżówka szczęścia - teleturniej (powt.)
13.55 Przegląd Prasy Polonijnej (powt.)
14.15 Wieści polonijne (powt.)
14.30 Oto Polska - program Piotra Jaźwińskiego
15.00 Wiadomości
15.10 Uczmy się polskiego (24): Gdzie mamy mieszkać?
15.45 Kwadrans na kawę - magazyn Barbary Markowskiej dla osób otyłych
16.00 Muzyczny serwis Jedynki
16.10 Rower Błażeja - magazyn dla młodzieży
16.15 Teleexpress Junior - program dla młodzieży
16.25 Rower Błażeja - magazyn dla młodzieży
17.00 Teleexpress
17.15 Ala i As: Zimowy telegram - program dla dzieci (powt.)
17.45 Magazyn olimpijski
18.10 Magazyn informacji turystycznej
18.30 Teledyski na życzenie (powt.)
18.40 Gość Jedynki
18.50 Klan (303) - telenowela, Polska 1999
19.15 Dobranocka: Krecik - serial animowany, Czechosłowacja (dubbing)
19.30 Wiadomości
19.55 Prognoza pogody i Sport
20.00 Kuchnia polska (6-ost.) - serial obyczajowy, Polska 1991
21.00 Literatura polska od A do Z (2) - program Tomasza Kamińskiego
21.15 Wielcy, więksi i najwięksi: Jan Sztaudynger - nie nazywaj rzeczy po imieniu - film dokumentalny
21.45 Małe formy wielkich mistrzów: Roman Polański - felieton
22.20 Wieści polonijne
22.30 Panorama
22.50 Sport telegram
23.00 Forum - program publicystyczny [audiotele: opcja 1 - 0-70015011, opcja 2 - 0-70015012]
23.45 Panteon - magazyn kulturalny (powt.)
00.00 Monitor Wiadomości
00.30 TV Polonia zaprasza - program dnia
00.35 Magazyn informacji turystycznej (powt.)
00.55 Klan (303) - telenowela, Polska 1999
01.20 Krecik - serial animowany, Czechosłowacja (dubbing) (powt.)
01.30 Wiadomości, Sport oraz Prognoza pogody (powt.)
02.00 Kuchnia polska (6-ost.) - serial obyczajowy, Polska 1990
03.00 Literatura polska od A do Z (2) - program Tomasza Kamińskiego (powt.)
03.15 Wielcy, więksi i najwięksi: Jan Sztaudynger - nie nazywaj rzeczy po imieniu - film dokumentalny (powt.)
03.45 Małe formy wielkich mistrzów: Roman Polański - felieton (powt.)
04.20 Wieści polonijne (powt.)
04.30 Panorama (powt.)
04.50 Sport telegram (powt.)
05.00 Forum - program publicystyczny (powt.)
05.45 Panteon - magazyn kulturalny (powt.)

Polsat 2
06.00 Przytul mnie - program muzyczny
07.00 Junior - program rozrywkowy
07.30 Dżana - magazyn muzyczny
08.00 TV Market
08.30 Tajemniczy ogród (Secret Garden) (33) - serial animowany, Japonia 1994 (25 min) (dubbing) (powt.)
09.00 Piłka w grze (Shoot!) (49) - serial animowany, Japonia 1993 (25 min) (dubbing) (powt.)
09.30 Kapitan Power (17) - serial dla dzieci
10.00 Skrzydła (Wings) (97) - serial komediowy, USA 1997
10.30 Słoneczny patrol (Baywatch) (97) - serial przygodowy, USA 1994
11.30 Dziedziczna nienawiść (Rei Do Gado) (35) - telenowela, Brazylia 1996
12.30 Tajemnice piasków (169, 170) - telenowela, Brazylia 1996
13.30 Rock MKK - program muzyczny
14.00 Szok blok - magazyn muzyczny
14.30 Strzał w dziesiątkę - teleturniej
15.00 Piosenka na życzenie
16.00 Tajemnice piasków (171,172) - telenowela, Brazylia 1996.
17.05 Informacje
17.15 Tajemniczy ogród (Secret Garden) (34) - serial animowany, Japonia 1994 (25 min) (dubbing)
17.40 Garfield (Garfield & Friends) (56) - serial animowany, USA 1988-92 (25 min)
18.05 Strażnik Teksasu (Walker Texas Ranger) (70) - serial sensacyjny, USA 1996
19.00 Piosenka na życzenie
20.00 Super Express TV
20.15 Sport: Liga Mistrzów w siatkówce mężczyzn - mecz Galaxia Jurajska Częstochowa - Netas Stambuł
22.00 M.A.S.H. (36) - serial komediowy, USA 1972-83
22.30 W obliczu zagłady (In the Presence of Mine Enemies) - dramat wojenny, USA 1996
00.10 Przytul mnie - program muzyczny

RTL 7
6.00 Miłość i dyplomacja - serial
6.25 Trzy razy Zofia - telenowela
6.50 Perła - telenowela
7.35 Sunset Beach - serial
8.20 Z ust do ust - serial
8.45 Odjazdowe kreskówki
9.30 Dziewczyna z komputera - serial
9.55 Czy boisz się ciemności - serial
10.20 Prawnicy - serial
11.10 Katalina i Sebastian - telenowela
11.55 Teleshopping
12.30 Sunset Beach - serial
13.15 Perła - telenowela
14.00 Odjazdowe kreskówki
15.00 Dziewczyna z komputera - serial
15.25 Czy boisz się ciemności - serial
15.55 Lassie - serial
16.20 Katalina i Sebastian - telenowela
17.10 Uśmiech losu - serial
18.00 Sunset Beach - serial
18.50 7 minut - wydarzenia dnia i prognoza pogody
19.00 Zoom
19.30 Nie z tego świata - serial
20.00 David - dramat obycz. USA (1988)
21.45 Dogonić śmierć - miniserial .
22.50 7 minut - wydarzenia dnia i prognoza pogody
23.05 Sexplozja
23.20 Prawo i bezprawie - serial
0.10 Pogoda dla bogaczy - serial
0.55 Czynnik PSI I - serial
1.40 David - dramat obycz. USA
3.15 Prawo i bezprawie - serial
4.00 Pogoda dla bogaczy - serial
4.40 Teleshopping

Canal +
7.00 Diabelski młyn - filmy anim.
7.40 Minisport +
7.45 Łapu-capu
7.50 Aktualności filmowe
8.00 Kotopies - serial anim. (K)
8.25 Całkiem inna miłość - komedia romant. USA (K)
10.15 W dniu narodzin - dok. fab. ros. (K)
11.25 Odlotowy sekstet - film obycz. austr.-niem. (K)
13.30 Kraina niedźwiedzia białego -film dok. (K) .
14.30 Antek Mrówka - serial anim. (K)
15.00 Człowiek z M3 - komedia pol.(K)
16.40 Kod Merkury - film sens. USA(K)
18.30 Kotopies - serial anim. (K)
18.55 Świat dzikich zwierząt - serial anim. (K)
19.00 Diabelski młyn
19.20 Nie przegap
19.25 Diabelski młyn
19.40 Łapu-capu
19.45 Minisport +
19.50 Aktualności filmowe
20.00 Red Line - film akcji USA (K)
21.40 Beavis i Butt-Head - serial anim. (K)
22.05 Superdeser: Dopóty dzban wodę nosi... (K)
22.40 Retrospekcja - thriller USA (K)
0.10 Kontakt pozaziemski - film dok. (K)
1.45 Szkoła zmysłów - film obycz. franc. (K)
3.25 Aleks i Cyganka - melodramat USA (K)
5.00 Deser: Głos serca (K)
5.25 Wystarczył jeden dolar - western USA (K)
(K) - prog. kodowany

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.