FANDOM


TVP 1 HD

05:50 Moda na sukces - odc. 5931 (The Bold and the Beautiful ep. 5931); serial kraj prod.USA (2010); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:10 Moda na sukces - odc. 5932 (The Bold and the Beautiful ep. 5932); serial kraj prod.USA (2010); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:30 My Wy Oni; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:00 Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach; STEREO, 16:9, Transmisja
07:50 Soczi 2014 - Studio; STEREO, 16:9, Na żywo
07:55 Soczi 2014 - Narciarstwo alpejskie - supergigant mężczyzn - FINAŁ; STEREO, 16:9, Na żywo
10:10 Soczi 2014 - Halo, tu Soczi; STEREO, 16:9
10:20 iCarly - odc. 21 (.); serial kraj prod.USA (2007); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:45 Nela Mała Reporterka - odc. 7 Bestie Ameryki Południowej; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:05 Świat się kręci - the best of - /21/; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:25 Romaszewski. Człowiek z charakterem; program dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
11:55 Między ziemią a niebem; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
12:00 Anioł Pański; STEREO, 16:9, Transmisja
12:10 Między ziemią a niebem; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
12:50 U Pana Boga w ogródku - odc. 5/12 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:45 BBC w Jedynce  - Świat z lotu ptaka odc. 4. Ameryka Południowa (Earthflight) -  txt. str. 777  52'; film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:45 Soczi 2014 - Studio; STEREO, 16:9, Na żywo
14:55 Soczi 2014 - Łyżwiarstwo szybkie - 1500 m kobiet; STEREO, 16:9, Na żywo
16:00 Soczi 2014 - Biathlon 15 km mężczyzn - bieg ze startu wspólnego, łyżwiarstwo szybkie; STEREO, 16:9, Na żywo
17:00 Teleexpress; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
17:30 Komisarz Alex - odc. 6 - (seria I, odc. 6) Morderstwo doskonałe -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:20 Jaka to melodia? - odc. 2811; teleturniej muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Wieczorynka - Smerfy - Z pogodą na Smerfa, odc. 20b (Foul Weather Smurf); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:10 Wieczorynka - Miś Uszatek - Kulig; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:00 Sport -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:10 Pogoda -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
20:25 Zakochana Jedynka - Naga prawda o miłości (Truth About Love)  90'; film fabularny kraj prod.Wielka Brytania (2004); reż.:John Hay; wyk.:Jennifer Love Hewitt, Dougray Scott, Jimi Mistry; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
22:10 Duchy Goi (Goya's Ghosts) -  txt. str. 777  109'; dramat kraj prod.USA, Hiszpania (2006); reż.:Milos Forman; wyk.:Javier Bardem, Natalie Portman, Stellan Skarsgard, Randy Quaid; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
00:05 Soczi 2014 - Dzień na Igrzyskach; STEREO, 16:9
00:25 Palimpsest  79'; dramat kraj prod.Polska (2006); reż.:Konrad Niewolski; wyk.:Andrzej Chyra, Magdalena Cielecka, Robert Gonera, Adam Ferency, Henryk Talar, Grzegorz Warchoł, Tomasz Sapryk, Arkadiusz Jakubik; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
01:55 Homeland [ser. II] - odc. 6 (Homeland II, ep. 6); serial kraj prod.USA (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
02:50 Zakończenie dnia

TVP 2 HD

05:25 Dla niesłyszących - Słowo na niedzielę; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:40 Bliskie i groźne spotkania Steve'a - odc. 23/26 seria 1 (Deadly 60 - ep. 23/ 26 s. 1)  27'; serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2009); reż.:James Brickell; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:15 Milion ton śmieci - odc. 4/10; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:45 M jak miłość - odc. 1039; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:45 Barwy szczęścia - odc. 1064 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:15 Barwy szczęścia - odc. 1065 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:50 Kultura, głupcze (99); magazyn kulturalno-społeczny; Dla małoletnich od lat 12
09:25 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (43) - Obrzęd żaby -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:00 Soczi 2014 - Studio; STEREO, 16:9, Na żywo
10:10 Soczi 2014 - Snowboard cross kobiet - FINAŁ; STEREO, 16:9, Na żywo
10:55 Soczi 2014 - Biegi narciarskie - sztafeta mężczyzn 4x10 km; STEREO, 16:9, Na żywo
13:10 Kabaretowa Noc Listopadowa Gdynia 2010; widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:00 Familiada - odc. 2098; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:40 Rodzinka.pl - odc. 12 "Walka z nałogami" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:10 Rodzinka.pl - odc. 13 "Rodzicielskie rozterki" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:40 I kto to mówi? - (7); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:00 Na dobre i na złe - odc. 546 - Zagubieni; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:05 Soczi 2014 - Studio; STEREO, 16:9, Na żywo
17:10 Soczi 2014 - Bobsleje 2 mężczyzn, Łyżwiarstwo figurowe - tańce, curling mężczyzn; STEREO, 16:9, Na żywo
18:05 Panorama; STEREO, 16:9, Na żywo
18:15 Soczi 2014 - Studio; STEREO, 16:9, Na żywo
18:20 Soczi 2014 - Łyżwiarstwo figurowe - tańce, curling; STEREO, 16:9, Na żywo
19:05 Soczi 2014 - Łyżwiarstwo figurowe - tańce, Bobsleje; STEREO, 16:9, Na żywo
20:10 XIV Festiwal Kabaretowy w Koszalinie 2008 - Autostrada do śmiechu; widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:10 Zaginiony - odc. 7/10 (Missing ep. Measure of a Man); serial sensacyjny kraj prod.USA (2012); STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:50 Zaginiony - odc. 8/10 (Missing ep. Answers); serial sensacyjny kraj prod.USA (2012); STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:45 Kocham Kino - magazyn filmowy - Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Berlinie; Dla małoletnich od lat 12
23:25 Joe Cocker "Fire It Up - LIVE" (.); film muzyczny kraj prod.Niemcy, Polska (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wojna polsko - ruska  107'; film obyczajowy kraj prod.Polska (2009); reż.:Xawery Żuławski; wyk.:Borys Szyc, Michał Czernecki, Roma Gąsiorowska, Sonia Bohosiewicz, Ewa Kasprzyk, Dorota Masłowska, Anna Prus; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
03:30 Jeden dzień w Europie (One Day in Europe)  91'; komedia kraj prod.Niemcy, Hiszpania (2005); reż.:Hannes Stoehr; wyk.:Ludmila Tsvetkova, Erdal Yildiz, Boris Arquier, Florian Lukas; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:05 Zakończenie dnia

TVP Regionalna

07:00 95 lat Związku Artystów Scen Polskich

07:30 Pogoda

07:35 Szlakiem gwiazd

08:00 Rączka gotuje

08:35 Małe ojczyzny

09:05 Warmia i Mazury na zimę

09:25 Leśne rezerwaty Podkarpacia

09:45 Mój pies i inne zwierzaki

10:00 Program lokalny

11:00 Kościoły Pomorza Zachodniego

11:30 Podwodna Polska

12:00 Głos regionów

12:30 Zapraszam na kawę

13:00 Męska strefa

13:30 Przystanek Ziemia

14:00 Kultowe rozmowy

14:30 Z akwalungiem przez świat

14:40 Echa tygodnia

14:45 Wokół nas

14:55 Tętno pierwotnej puszczy

15:25 Tętno pierwotnej puszczy

16:00 Młodzież kontra

16:55 Leśne rezerwaty Podkarpacia

17:30 Program lokalny

21:00 Echa tygodnia

21:10 Pogoda

21:15 Dziennik regionów

21:40 Pogoda

21:45 Reportaż

22:00 Program lokalny

22:55 Wokół nas

23:05 Telekurier extra

23:35 Soczi 2014

05:00 Wokół nas

05:05 Telekurier

05:30 Wokół nas

05:35 Raport z Polski

06:00 Wokół nas

06:05 Czas na pracę! Praca na czasie!

06:25 Zakończenie programu

Polsat

05:00 Wstawaj! Gramy!

06:00 Nowy dzień z Polsat News

07:45 Scooby-Doo i Brygada Detektywów (22/26)

08:15 Jeźdźcy smoków (4)

08:45 Scooby-Doo i Brygada Detektywów (23/26)

09:15 Scooby-Doo i Brygada Detektywów (24/26)

09:45 Scooby-Doo i Brygada Detektywów (25/26)

10:25 Aladyn - film animowany (USA,1992)

12:15 Powrót do błękitnej laguny - film przygodowy (USA,1991)

14:15 Czarny rycerz - komedia (USA,2001)

16:15 Świat według Kiepskich (71)

17:00 Świat według Kiepskich (74)

17:45 Nasz nowy dom (10)

18:50 Wydarzenia

19:20 Sport

19:25 Prognoza pogody

19:30 Państwo w państwie - program publicystyczny

20:05 Odlotowe Manewry Kabaretowe - program rozrywkowy (Polska,2012)

22:00 Kości 8 (153)

23:00 Filadelfia - dramat obyczajowy (USA,1993)

01:30 Świat według Bundych 3 (47)

02:00 Świat według Bundych 3 (48)

02:30 Świat według Bundych 3 (49)

03:00 Magazyn sportowy

TVN

05:35 Uwaga!

05:50 Mango

07:55 Maja w ogrodzie (7)

08:25 Akademia ogrodnika (7)

08:30 Dzień dobry TVN

11:00 Kobieta na krańcu świata (8-ost.)

11:35 Co za tydzień

12:00 Prawo Agaty (11)

13:00 Lekarze (11)

13:55 Akademia policyjna 5: Misja w Miami Beach - komedia (USA,1988)

15:50 Czego pragną dziewczyny - komedia (USA,2003)

18:00 Ugotowani: Londyn (12) - program kulinarno-rozrywkowy

19:00 Fakty

19:25 Sport

19:35 Pogoda

19:45 Uwaga!

20:00 Godziny szczytu - komedia sensacyjna (USA,1988)

22:05 Tango i Cash - film sensacyjny (USA,1989)

00:15 Agenci NCIS 8 (10)

01:15 Szpieg, który pokonał imperium - kulisy filmu 'Jack Strong' - film dokumentalny

01:45 Uwaga!

02:00 Arkana magii

03:20 Nic straconego

TV 4

06:00 Mega Chichot (48) - program rozrywkowy

06:30 Benny Hill (49) - program rozrywkowy

07:10 Łowca krokodyli: Dzienniki (19) - serial przyrodniczy

07:40 Łowca krokodyli: Dzienniki (20) - serial przyrodniczy

08:15 Dekoratornia - magazyn

08:40 Australijskie rekordy Guinnessa (5)

09:10 Buddy, bejsbolista - film przygodowy (Kanada,USA,2002)

11:00 Galileo (356) - program popularnonaukowy

12:00 Ludzkość - historia nas wszystkich (1)

13:00 Dekoratornia

13:30 Frank i dżungla (6)

14:35 Łowca krokodyli: Dzienniki (21) - serial przyrodniczy

15:10 Łowca krokodyli: Dzienniki (22) - serial przyrodniczy

15:40 Mistrz kuchni: Gordon Ramsay (6)

16:35 Mega Chichot (49) - program rozrywkowy

17:10 Mistrzowie miecza (1)

19:00 Galileo (357) - program popularnonaukowy

20:00 Tajemnicza przesyłka - film sensacyjny (USA,2012)

22:00 Rykoszet - dramat sensacyjny (USA,1991)

00:05 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku (3)

01:00 Dragons' Den - jak zostać milionerem? 3 (4)

02:00 Dekoratornia - magazyn

02:30 STOP Drogówka - magazyn policyjny

03:30 mała Czarna (217)

04:30 Dekoratornia - magazyn

05:00 4music - magazyn muzyczny

TV Puls

06:00 Dyżur 2 (19)

06:30 Menu na miarę (1)

07:00 Kręcimy z gwiazdami 2: Feel (10)

07:55 Dzika przyroda (2)

08:50 Wojciech Cejrowski. Boso: Karaiby - W dzicz (6)

09:30 Wojciech Cejrowski. Boso: Karaiby - Odcinek specjalny: Od bramy do bramy (7)

10:00 Baśnie tysiąca i jednej nocy (2-ost.) - film familijny (USA,2000)

12:00 Barbie i magia Pegaza - film animowany (USA,2005)

13:50 Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Jorinde i Joringel - baśń filmowa (Niemcy,2011)

15:20 Niesamowite przygody barona Münchhausena (2-ost.)

17:05 Nibylandia - film fantasy (USA,2011)

19:00 Pingwiny z Madagaskaru 2: Czerwony wiewiór/To kwestia czasu (1)

19:30 Pingwiny z Madagaskaru 2: Robaki atakują/Szkolna wycieczka (3)

20:00 Niedziela z gwiazdami: Resident Evil: Apokalipsa - horror SF (Niemcy,Francja,Wielka Brytania,Kanada,2004)

22:00 Spartakus: Krew i piach: Śmierć wszystkim (13-ost.)

23:05 Spartakus: Bogowie areny: Dawne grzechy (1)

00:15 Szarańcza - film katastroficzny (USA,2005)

02:05 Zobacz to!: Kręcimy z gwiazdami 2: Feel (10)

03:00 Taki jest świat (241)

03:50 JRG w akcji (5)

04:15 Z archiwum policji (3)

04:30 Menu na miarę (7)

05:05 Z archiwum policji (4)

05:30 Menu na miarę (8)

TVN 7

05:50 Misja Martyna Extra (8-ost.)

06:30 Misja Martyna: Na tropie giganta (1/12)

07:05 Mango

09:10 Przepis na życie 5 (1)

10:10 Czterej pancerni i pies: Wojenny siew (11/21)

11:30 Szalony Koń - western (USA,1996)

13:25 Złodziej w hotelu - film kryminalny (USA,1955)

15:45 Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz - komedia (Polska,1978)

17:55 Dr House 4 (4/16)

18:55 Kobra: Oddział specjalny 17: Iluzjonista (15/16)

20:00 Hity na niedzielę: Morderstwo w Białym Domu - film sensacyjny (USA,1997)

22:15 Premiera: Revolution (1/20)

23:15 Premiera: Presidio - dramat kryminalny (USA,1988)

01:20 Arkana magii

03:25 W roli głównej: Dorota Zawadzka (12/17)

03:55 W roli głównej: Aleksander Wolszczan (13/17)

04:25 W roli głównej: Irena Eris (16/17)

04:55 Zakończenie programu

Puls 2

06:00 Złotopolscy: Spłata (14)

06:30 Złotopolscy: Kłamstwa (15)

07:00 Sylwester i Tweety na tropie (2)

07:05 Angry Birds (49)

07:10 Max Steel (22)

07:45 Max Steel (23)

08:25 Pan Kleks w kosmosie (2-ost.) - film familijny (Polska,Czechosłowacja,1988)

09:50 Sindbad (11)

10:50 Sindbad (12)

11:50 Przygody młodego Indiany Jonesa 2 (12)

13:55 Zaklinacz psów 5 (30) - reality show

14:50 Dynamo: więcej niż magia (1)

15:50 Australijska straż graniczna 2 (9)

16:20 Australijska straż graniczna 2 (10)

16:50 Łowcy mitów 2 (11) - serial dokumentalny

17:50 Gwiazdy polskiego kabaretu - program rozrywkowy

18:50 Wojciech Cejrowski. Boso: Karaiby - W dzicz (6)

19:30 Wojciech Cejrowski. Boso: Karaiby - Odcinek specjalny: Od bramy do bramy (7)

20:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 4 (21/23)

21:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 4 (22/23)

22:00 Tuż przed tragedią 4 (2) - serial dokumentalny

23:00 Sukiyaki western django - western (Japonia,2007)

01:00 Zakazane praktyki (6)

01:35 Piękni i ambitni (26) - serial erotyczny

02:30 Menu na miarę (9) - program kulinarny

03:00 Z archiwum policji (4) - serial dokumentalny

03:25 Menu na miarę (10) - program kulinarny

03:50 Dyżur (9) - serial dokumentalny

04:15 JRG w akcji (8) - serial dokumentalny

04:40 Dyżur (10) - serial dokumentalny

05:05 JRG w akcji (11) - serial dokumentalny

05:30 Dyżur (13) - program rozrywkowy

TV 6

06:00 Rodzina zastępcza: Wybraniec narodu (53)

06:30 Rodzina zastępcza: Angielski łącznik (54)

07:00 Mindfreak - iluzjonista Criss Angel (13) - program rozrywkowy

07:35 Mindfreak - iluzjonista Criss Angel (14) - program rozrywkowy

08:00 Galileo (132) - program popularnonaukowy

09:05 Simba (42)

09:40 Królewna Śnieżka (1)

10:10 Przyjaciele z Kieszonkowa (22)

10:35 Zwariowany pociąg - komedia (Hongkong,1986)

12:40 Moje szczęśliwe gwiazdy - film sensacyjny (Hongkong,1985)

14:45 Juliusz Cezar (2-ost.) - dramat biograficzny (Włochy,USA,Niemcy,Holandia,2002)

16:40 Jak zostać milionerem (1)

18:00 Mistrz kuchni: Juniorzy 2 (7) - program rozrywkowy

19:00 Śmierć na talerzu (11)

20:00 Włatcy móch: Pokóta (95)

20:30 Włatcy móch: Zwierżontko (96)

21:00 Śmierć na 1000 sposobów (9)

21:30 Seks w wielkim mieście (19)

22:05 Seks w wielkim mieście (20)

22:35 Seks w wielkim mieście (21)

23:05 47 mieczy zemsty - dramat przygodowy (Japonia,1978)

02:30 1000 złych uczynków (7) - serial animowany dla dorosłych

03:05 Włatcy móch: Pokóta (95)

03:35 Włatcy móch: Zwierżontko (96)

04:10 Muzyczne listy - magazyn muzyczny

05:00 Szósty zmysł (446) - interaktywny program ezoteryczny

Polsat Sport News

07:00 Sport Flash

07:05 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - mecz: Effector Kielce - Transfer Bydgoszcz

08:00 Sport Flash

08:05 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - mecz: Effector Kielce - Transfer Bydgoszcz

09:00 Sport Flash

09:05 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - mecz: Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów

10:00 Sport Flash

10:05 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - mecz: Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów

11:00 Sport Flash

11:05 Koszykówka mężczyzn: Eurocup - mecz fazy grupowej: Uniks Kazań - Stelmet Zielona Góra

12:00 Sport Flash

12:05 Koszykówka mężczyzn: Eurocup - mecz fazy grupowej: Uniks Kazań - Stelmet Zielona Góra

13:00 Sport Flash

13:05 Polska 2014 - magazyn siatkarski

14:00 Sport Flash

14:05 Polska 2014 - magazyn siatkarski

15:00 Tenis ziemny: Turniej ATP w Rotterdamie - mecz finałowy

18:00 Sport Flash

18:05 ATP World Tour Uncovered - magazyn tenisowy

19:00 Sport Flash

19:05 Magazyn snowboardowy

19:45 Koszykówka mężczyzn: Tauron Basket Liga - mecz: Rosa Radom - Asseco Gdynia

22:00 Sport Flash

22:05 Atleci - magazyn lekkoatletyczny

22:45 Studio Soczi News - program informacyjny

23:00 Studio Soczi - magazyn sportowy

23:30 Cafe Futbol - magazyn piłkarski

01:00 Zakończenie programu

Eska TV

08:00 Hity na czasie

09:00 Hity na czasie

10:00 Fresh mix

11:00 Weekend z Jankesem

12:00 Miejska lista

13:00 Hity na czasie

14:00 Glamki

15:00 Teenage lista

16:00 grotESKA

17:00 School lista

18:00 Hip-Hop TV Top 10

19:00 Hot plota tygodnia

20:00 ESKA TV News

21:00 Hity na czasie

22:00 Touch 2 (1)

23:00 Rap Time

00:00 Polska noc

TTV

05:55 Blisko ludzi

06:25 Ukryta prawda (30/72)

07:25 Jeszcze raz Dzień Dobry 4 (12/13) - magazyn

07:55 Wiem, co jem. Bosacka na tropie 2 (12/13)

08:55 Cała prawda o jedzeniu 2 (6/8)

09:30 Licytuj i niszcz (1/12)

10:00 Usterka (7/17)

10:30 Świat bez fikcji 5 (2/8)

11:00 Wojny magazynowe 2 (23/33)

11:30 Wojny magazynowe 2 (24/33)

12:00 Piekielna autostrada: Rodzina jest najważniejsza (3/8)

13:00 Na noże (4/12)

14:00 Ostre cięcie 2 (11/12)

14:40 Koszmarna wyprawa: Narkotykowe piekło (7/9) - serial dokumentalny

15:45 Express

16:05 Pogoda

16:10 4 wesela (3/13)

17:10 Najdziwniejsze restauracje świata 2 (10/15)

17:45 Express

18:00 Pogoda

18:05 Orzeł czy reszka? 2 (5/16)

19:10 Świat bez fikcji 5 (3/8)

19:45 Express

19:57 Pogoda

20:00 Dzieciaki (3/12)

20:30 Kossakowski. Szósty zmysł. Rosja (6/14)

21:00 Taboo 8 (1/8)

22:00 Cela - cykl reportaży

22:30 7 grzechów 2 (7/9)

23:00 Wakacyjne piekło (5)

00:00 Usterka (7/17)

00:30 Kartoteka 4 (9/13)

01:25 Świat bez fikcji 5 (3/8)

01:55 7 grzechów 2 (7/9)

02:25 Na noże (4/12)

03:20 Zdesperowane Brytyjki (6/8)

04:15 W ostatniej chwili (10/11)

04:45 W ostatniej chwili (11-ost.)

05:15 Zakończenie programu

Polo TV

06:00 Hit dnia

06:05 Weekend w Polo TV

07:00 Power Play

07:05 Weekend w Polo TV

08:00 Hit dnia

08:05 Weekend w Polo TV

09:00 Przebojowe historie

09:10 Najlepsze z najlepszych!

10:20 Disco Relax

11:20 Dance w Polo TV

12:00 Power Play

12:05 Przebojowe historie

12:23 Szalone lata 90.

13:00 Weekend z...

13:14 Szalone lata 90.

14:00 Weekend z...

14:14 Dance w Polo TV

14:30 Disco Polo Live

15:20 Weekend z...

15:35 Kuchnia polowa - program muzyczny

16:05 Weekend z...

16:21 Dance w Polo TV

17:45 Profesorre Toplalala - program rozrywkowy

18:00 Gwiazdy Polo TV - wywiad

19:00 Vipo-disco polo hity

19:57 Najlepsze z najlepszych!

20:06 Koncert w Polo TV

21:15 Discopolot!

22:00 Hit dnia

22:05 Przeboje na czasie

23:05 Święta wojna: Europejczyk (27)

23:31 Święta wojna: Frak (26)

23:50 Przeboje na czasie

ATM Rozrywka

05:00 Wstawaj! Gramy!

06:00 Wstawaj! Gramy!

07:00 Wstawaj! Gramy!

08:00 Luluś

08:10 Mały Pingwinek Popolo

08:20 Lisek Pablo (25)

08:25 Lusia (25)

08:30 Szpital na Leśnym Wzgórzu (7)

08:45 Hydronauci (7)

09:00 Pierwsza miłość (1831)

09:30 Pierwsza miłość (1832)

10:15 Pierwsza miłość (1833)

11:00 Pierwsza miłość (1834)

11:45 Pierwsza miłość (1835)

12:30 Na rybę (3) - magazyn wędkarski

13:00 Ewa gotuje (178)

13:30 Ewa gotuje (179)

14:00 Mamuśki (25)

14:30 Mamuśki (26)

15:00 Mamuśki (27)

15:30 Mamuśki (28)

16:00 Świat według Kiepskich: Stąd do wieczności (356)

16:30 Świat według Kiepskich: Trzy ananasy (357)

17:00 Świat według Kiepskich: Zwierzę medialne (358)

17:30 Świat według Kiepskich: Dług (359)

18:00 Doręczyciel: Kameleon (7/14)

19:00 Doręczyciel: Przesłuchania (8/14)

20:00 Łatwa śmierć - film sensacyjny (USA,2004)

22:05 Dwa dni - dramat obyczajowy (USA,2003)

00:00 Świat według Kiepskich: Doktor Śledzik i mister Zgredzik (36)

00:30 Świat według Kiepskich: Powóz zajechał (37)

01:00 Mamuśki (30)

01:30 Gra w ciemno (190) - teleturniej

02:30 Awantura o kasę (190) - teleturniej

03:30 Czas na kulturę (1) - program kulturalny

04:00 Mamuśki (30)

04:30 Na rybę (3) - magazyn wędkarski

TV Trwam

08:00 Słowo życia

08:05 Polski punkt widzenia

08:30 Z Parlamentu Europejskiego

09:00 Spotkanie z Magdą Buczek

09:15 Przegląd tygodnika rodzin katolickich „ŹRÓDŁO"

09:20 Przegląd Tygodnika Katolickiego „Niedziela"

09:30 Transmisja Mszy Świętej

11:55 Święty na każdy dzień

12:00 Modlitwa „Angelus" z Ojcem Świętym Franciszkiem

12:20 Wieś - to też Polska

13:30 By odnowić oblicze ziemi

15:50 Święty na każdy dzień

15:55 Słowo Życia

16:00 Informacje dnia

16:10 Koncert życzeń

17:30 Reportaż dnia

18:00 Modlitwa „Anioł Pański"

18:15 Informacje dnia

18:15 Rozmowy niedokończone

19:30 Program dla dzieci

20:00 Informacje dnia

20:20 Różaniec

20:50 Zaczerpnij ze źródła

21:00 Apel Jasnogórski

21:20 Informacje dnia

21:40 Vatican magazine

22:10 Jak My to widzimy

00:05 Słowo Życia

00:10 Informacje dnia

01:00 Modlitwa „Anioł Pański" z Ojcem Świętym Franciszkiem

01:15 Rozmowy niedokończone

02:30 Program dla dzieci

03:00 Informacje dnia

03:50 Myśląc Ojczyzna

04:00 Apel Jasnogórski

04:20 Informacje dnia

04:40 Vatican magazine

05:10 Msza Święta

07:05 Święty na każdy dzień

TVP ABC

06:55 Lippy and Messy

07:00 Babcia Róża i Gryzelka (4)

07:15 Nela - mała reporterka (1)

07:30 Kasztaniaki (1)

07:40 Maurycy i Hawranek (1)

07:50 Baśnie i bajki polskie (1)

08:00 Wirtul@ndia (68)

08:25 Tabaluga (1)

08:50 Smerfy (1)

09:10 Domisie

09:35 Miś Uszatek (23)

09:45 Dziwne przygody koziołka Matołka (1)

09:55 Bąblandia (1)

09:59 Lippy and Messy

10:00 Babcia Róża i Gryzelka (4)

10:15 Nela - mała reporterka (1)

10:30 Kasztaniaki (1)

10:40 Maurycy i Hawranek (1)

10:50 Baśnie i bajki polskie (1)

11:00 Wirtul@ndia (68)

11:25 Tabaluga (2)

11:50 Smerfy (1)

12:10 Pszczółka Maja (42)

12:25 Miś Uszatek (23)

12:30 Dziwne przygody koziołka Matołka (1)

12:40 Baśnie i bajki polskie (26)

12:55 Bąblandia (1)

12:59 Lippy and Messy

13:00 Babcia Róża i Gryzelka (4)

13:15 Nela - mała reporterka (1)

13:30 Kasztaniaki (1)

13:40 Maurycy i Hawranek (1)

13:50 Baśnie i bajki polskie (1)

14:00 Wirtul@ndia (68)

14:25 Tabaluga (2)

14:50 Smerfy (1)

15:10 Pszczółka Maja (42)

15:25 Miś Uszatek (23)

15:30 Dziwne przygody koziołka Matołka (1)

15:40 Baśnie i bajki polskie (26)

15:55 Kaktus i Mały (5)

16:00 Stawiam na Tolka Banana (1)

16:35 Kamienna tajemnica (1)

16:55 Lippy and Messy

17:05 Ziarno

17:25 Kasztaniaki (2)

17:35 Maurycy i Hawranek (2)

17:45 Baśnie i bajki polskie (2)

17:55 Domisie

18:25 Podróże do bajek (2)

18:30 Tabaluga (3)

19:00 Wieczorynka: Smerfy (276)

19:10 Wieczorynka: Miś Uszatek (6)

19:20 Wieczorynka: Pszczółka Maja (43)

19:30 Wieczorynka: Dziwne przygody koziołka Matołka (2)

19:40 Wieczorynka: Baśnie i bajki polskie (16)

19:50 Wieczorynka: Świnka Peppa (36)

20:00 Stawiam na Tolka Banana (2)

20:35 Kamienna tajemnica (2)

21:00 Zakończenie programu

TVP Kultura

08:00 Informacje kulturalne 

08:25 3 x Majewski: Sublokator - film krótkometrażowy (Polska,2009)

10:05 Informacje kulturalne 

10:25 Solidarność, Solidarność... - film obyczajowy (Polska,2005)

12:25 Twarzą w twarz - film obyczajowy (Polska,1967)

13:00 Co Ty wiesz o społeczeństwie?: Dyskryminacja (2)

13:20 Klasyczne albumy rocka: Cream - "Disraeli Gears" - film dokumentalny (USA,2006)

14:30 Hala odlotów 2: Miłość w czasach ponowoczesnych (22)

15:25 Netrebko, Villazon, Domingo w Wiedniu (2)

16:25 Tygodnik kulturalny

17:25 Niedziela z... Kazimierzem Kutzem - magazyn publicystyczny

18:30 Niedziela z... Kazimierzem Kutzem: Piąta strona świata - sztuka na podstawie powieści Kazimierza Kutza (Polska)

20:20 Niedziela z... Kazimierzem Kutzem: Pułkownik Kwiatkowski - komediodramat (Polska,1995)

22:40 Więcej niż fikcja: Ibiza po zmroku - film dokumentalny (Hiszpania,Austria,2011)

00:10 Teraz animacje!: Ten pierwszy raz - film krótkometrażowy (Szwecja,2006)

00:30 Co Ty wiesz o społeczeństwie?: Dyskryminacja (2)

00:55 Kino nocne: Zabij mnie, glino - dramat sensacyjny (Polska,1987)

03:05 Nocne czytanie w wannie (28)

03:20 Zakończenie programu

TVP Historia

07:30 Dziennik telewizyjny - 16.02.1989

08:10 Non possumus. Prymas Stefan Wyszyński 1901-1956 (2-ost.)

09:05 Czas honoru 6: Sąd leśny (73)

10:00 Zamek pani de Maintenon - film dokumentalny (Francja,2006)

10:35 Krakowskie oblicza kultury - Barok krakowski

11:35 Polska i świat z historią w tle: Atlantyda albo zdjęcie Mazelewa

12:00 Gdy świat się wali: ONZ po zimnej wojnie (24)

13:05 Powszedni żywot jeleni - film przyrodniczy (Polska,1990)

14:05 Wielka gra - teleturniej

15:05 Jadzia - komedia obyczajowa (Polska,1936)

16:30 Bohater naszych czasów - film dokumentalny (Polska,2005)

17:05 Czas honoru 6: Konfrontacja (74)

18:00 Podlaski Przełom Bugu - film dokumentalny (Polska,2001)

18:40 Kalendarium historyczne: Bez komentarza: Powstanie Wielkopolskie 1918/19

19:15 Dziennik telewizyjny - 16.02.1989

19:50 Zestrzelony nad Czechosłowacją - film dokumentalny (Polska,2009)

21:00 Chopin. Pragnienie miłości - melodramat (Polska,2002)

23:05 Podróż sentymentalna: Ida Heandel - koncert w sepii - reportaż (Polska,2006)

23:40 Religie i Kościoły w Polsce: Allahu Akbar - Bóg jest największy!

00:45 Boża podszewka (10/15)

01:55 17. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej Opole '79. Koncert finałowy. Przeboje 35-lecia 

03:45 Zakończenie programu

TV Polonia

06:00 Galeria - odc. 107; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:25 Galeria - odc. 108; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:50 Galeria - odc. 109; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:15 Galeria - odc. 110; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:45 Galeria - odc. 111; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:20 Polacy tu i tam - Magazyn polonijny (35); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:55 Zapiski Łazęgi - Złote Warpno; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Łamigłówka - konkurs; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:05 Panna z mokrą głową - odc. 4* - Na przekór losowi -  txt. str. 777; serial TVP; Bez ograniczeń wiekowych
09:40 Królestwo Zielonej Polany - cz. 2; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
10:10 Tygrysy Europy - odc. 5/18* - Interview -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:10 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Saga rodów - Ród Łapińskich; magazyn; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:55 Między ziemią a niebem; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
12:00 Anioł Pański; STEREO, 16:9, Transmisja
12:10 Między ziemią a niebem - Między ziemią a niebem 465; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
12:45 Pod Tatrami; magazyn; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Transmisja Mszy Świętej - z kościoła pw. Matki Bożej Królowej Korony Polskiej w Gdańsku Oliwie; STEREO, 16:9, Transmisja
14:35 W 80 minut dookoła świata czyli nieznany życiorys Jacka Wójcickiego cz.2; widowisko rozrywkowe; STEREO
15:25 Okrasa łamie przepisy - Żołnierskie dzieje ziemniaka; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:55 Alchemia zdrowia i urody; magazyn; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:10 Skarby prowincji. Golub Dobrzyń; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:25 Dzika Polska - Lasy pełne życia - Nocka nocków; serial dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:55 Made in Poland; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
17:25 Łamigłówka - konkurs; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:50 M jak miłość - odc. 1031; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:45 Tych lat nie odda nikt - benefis Ireny Santor; koncert; STEREO, 16:9
19:40 Dobranocka - Król Maciuś Pierwszy - Żadnych całusów (ep. 9 - Pas de bisous) kraj prod.Francja, Polska (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:25 Sport; STEREO, 16:9
20:30 Pogoda; STEREO, 16:9
20:45 Blondynka - odc. 17* (seria II, odc. 4) - To co zdarzy się jutro -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:40 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Tygodnik.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
23:00 Tygrysy Europy - odc. 5/18* - Interview -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:05 Dzika Polska - Lasy pełne życia - Nocka nocków; serial dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:35 Ciepło na lata - Jak wentylować i nie tracić ciepła; magazyn; STEREO, 16:9
00:45 Łamigłówka - konkurs; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:50 M jak miłość - odc. 1031; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:40 Dobranocka za oceanem - Król Maciuś Pierwszy - Żadnych całusów (ep. 9 - Pas de bisous) kraj prod.Francja, Polska (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:20 Sport; STEREO, 16:9
02:25 Pogoda; STEREO, 16:9
02:40 Blondynka - odc. 17* (seria II, odc. 4) - To co zdarzy się jutro; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:30 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:50 Tygodnik.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:45 Kulturalni PL - (180); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:40 Saga rodów - Ród Łapińskich; magazyn; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
06:05 Zakończenie dnia

TVP Rozrywka

06:20 Wideoteka dorosłego człowieka

07:15 Szansa na sukces

08:15 Dzieciaki górą - teleturniej

09:10 Podróże z żartem: Stany Zjednoczone cz. 1

10:15 Kabaretowa Liga Dwójki

11:10 Grabowski jest dobry na wszystko

12:10 Smaki czasu z Karolem Okrasą

12:45 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Tabu

13:15 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza

13:50 Kabaretowy Klub Dwójki

14:40 Muzeum Polskiej Piosenki, czyli historia jednego przeboju

14:55 Karnawał w rytmie disco (6)

15:35 Mój pierwszy raz

16:30 Tylko jeden skecz

16:45 Szansa na sukces

17:45 Rozrywka non stop

18:10 Muzeum Polskiej Piosenki, czyli historia jednego przeboju

18:25 Złoto dezerterów - komedia (Polska,1998)

20:30 Karnawał w rytmie disco (6)

21:05 Night of the Proms - the best of (1)

21:50 Przebojowa noc

22:05 Sopot 2006 na bis

22:50 Tylko jeden skecz

23:05 Hit dekady

00:20 Fabryka śmiechu - Kabareton Koszalin 2006

01:20 Fabryka śmiechu - Kabareton Koszalin 2006

02:15 Kabaret z telewizją w tle

03:20 Sylwestrowa rewia Jedynki

04:05 Zakończenie programu

TVP Info

05:55 Poranek TVP Info

06:00 Serwis info

06:07 Serwis sportowy

06:11 Pogoda

06:15 Poranek TVP Info

06:30 Serwis info

06:40 Pogoda

06:45 Poranek TVP Info

07:00 Serwis info

07:06 Serwis sportowy

07:10 Pogoda

07:15 Poranek TVP Info

07:30 Serwis info

07:36 Pogoda

07:40 Poranek TVP Info

07:45 Gość poranka

08:00 Serwis info

08:07 Serwis sportowy

08:11 Pogoda

08:15 Poranek TVP Info

08:30 Serwis info

08:36 Pogoda

08:40 Poranek TVP Info

09:00 Serwis info

09:10 Pogoda

09:15 Poranek TVP Info

09:30 Serwis info

09:36 Pogoda

09:43 Poranek TVP Info

09:45 Serwis sportowy

09:50 Poranek TVP Info

10:00 Serwis info

10:06 Pogoda

10:15 Woronicza 17 (25) - program publicystyczny

11:30 Serwis info weekend

11:50 Serwis sportowy

11:55 Pogoda

12:00 Przegląd wydarzeń tygodnia - program informacyjny

12:30 Serwis info weekend

12:50 Serwis sportowy

12:55 Pogoda

13:00 Głos mediów - magazyn

13:30 Serwis info weekend

13:51 Serwis sportowy

14:00 Debata po europejsku - program publicystyczny

14:30 Serwis info weekend

14:51 Serwis sportowy

15:00 Serwis info - Soczi 2014

15:30 Serwis info weekend

15:50 Serwis sportowy

15:55 Pogoda

16:00 INFOrmacje - program informacyjny

16:20 Serwis sportowy

16:25 Pogoda

16:30 Puls Polski - magazyn

16:50 Skazani na sukces - magazyn

17:15 Serwis info - Soczi 2014

17:30 Serwis info weekend

17:50 Serwis sportowy

17:55 Pogoda

18:00 Pożyteczni.pl - magazyn

18:30 Sąsiedzi - program publicystyczny

18:55 INFOrmacje - program informacyjny

19:16 Serwis sportowy

19:21 Pogoda

19:27 Chrześcijański obowiązek - reportaż (Polska,2014)

19:53 Dziś wieczorem - program publicystyczny

20:08 Minęła dwudziesta

20:43 Serwis info flesz

20:50 Pogoda

21:00 Serwis info weekend

21:10 Pogoda

21:15 INFO Newsroom (23) - program publicystyczny

21:40 Studio LOTTO

21:48 Pogoda

21:51 Flesz - Panorama dnia - program informacyjny

21:55 Panorama dnia - program informacyjny

22:50 Pogoda

22:55 Z dnia na dzień - program informacyjny

23:31 Olimpijska niedziela

00:10 Dziś wieczorem - program publicystyczny

00:25 Minęła dwudziesta

01:00 Serwis info flesz

01:07 Pogoda

01:13 Serwis info weekend

01:25 Panorama dnia - program informacyjny

02:16 Pogoda

02:25 Głos mediów - magazyn

02:50 Z dnia na dzień - program informacyjny

03:27 Olimpijska niedziela

03:53 Woronicza 17 (25) - program publicystyczny

05:02 Kościół z bliska (76) - magazyn religijny

05:30 Skazani na sukces - magazyn

05:50 Zakończenie programu

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.