FANDOM


TVP 1
06:30 Czas relaksu; program, propagujący turystykę krajową i zagraniczną
06:50 Przystanek Unia; program publicystyczny
07:35 Latające misie; - Podpalacz; (The little flying bears); serial animowany prod. chorwacko-kanadyjskiej
08:00 Janka; - Balbina; 1989  serial prod. polsko-niemieckiej; wyk: Agnieszka Krukówna, Tadeusz Horvath, Krzysztof Kowalewski, Joanna Żółkowska i inni
08:35 Siódme niebo; - Przybywa Święty Mikołaj; (Seventh Heaven); serial familijny prod. USA; wyk: Stephen Collins, Catherine Hicks, Barry Watson, David Gallagher i inni
09:20 Teleranek; program dla młodszych nastolatków
09:50 To niesamowite!; odc. 52; (So weird); serial prod. USA; wyk: Mackenzie Phillips, Cara DeLizia, Patrick Levis, Erik von Detten i inni
10:20 Od przedszkola do Opola; - Jacek Skubikowski
10:55 Myślisz o kimś? - Wybierz teledysk!; program muzyczny
11:20 Życie moje; program Małgorzaty Snakowskiej [za zgodą rodziców]
12:00 Anioł Pański; transmisja modlitwy
12:15 Książki na zimę
12:25 Tydzień; program, dotyczący aktualnych problemów z branży rolno-spożywczej
13:00 Wiadomości
13:10 Co Pani na to?; program publicystyczny
13:30 Kochamy polskie seriale; teleturniej
13:55 Trochę kultury; magazyn kulturalno-rozrywkowy [stereo]
14:10 Wędrówki z lwami; (To Walk with Lions); 1999  film przygodowy prod. angielsko-kanadyjsko-kenijskiej (98'); reż: Carl Schultz; wyk: Richard Harris, John Michie, Kerry Fox, Ian Bannen i inni; powt.
16:00 Studio sport; Halowe Mistrzostwa Świata w lekkiej atletyce - Birmingham 2003
17:00 Teleexpress
17:20 Sportowy Express
17:25 Dziennik telewizyjny - program Jacka Fedorowicza
17:40 Śmiechu warte; program rozrywkowy
18:05 Lokatorzy; - Pierwsze przewinienie; serial TVP[stereo]
18:35 Jaka to melodia?; quiz muzyczny [stereo]
19:00 Wieczorynka; Myszka Miki i przyjaciele; - Przez zasiedzenie; serial animowany prod. USA
19:30 Wiadomości
19:51 Sport
20:00 Pogoda
20:10 Ogniem i mieczem; odc. 4/4; 2000  serial TVP; reż: Jerzy Hoffman; wyk: Michał Żebrowski, Izabella Scorupco, Aleksander Domogarow, Zbigniew Zamachowski i inni
21:15 Wykrywacz kłamstw; quiz rozrywkowy
21:50 Czas na dokument; Noc poślubna
22:15 Uczta kinomana; Gra pozorów; (Crying Game); 1992  film sensacyjno-obyczajowy prod. angielskiej (113') [tylko dla dorosłych]; reż: Neil Jordan; wyk: Stephen Rea, Forest Whitaker, Miranda Richardson, Jaye Davidson i inni
00:15 Uczta kinomana; Happy Together; (Cheun Gwong Tsa Sit); 1997  film obyczajowy prod. hongkońskiej (93') [tylko dla dorosłych]; reż: Wong Kar-Wai; wyk: Leslie Cheung, Ho Pe-Wing, Chiu-Wai Lai, Chang Chen i inni
01:50 Zakończenie programu

TVP 2
07:00 Film dla niesłyszących; Czterdziestolatek; odc. 17 - Cwana bestia, czyli kryształ; serial TVP; reż: Jerzy Gruza; wyk: Andrzej Kopiczyński, Anna Seniuk, Irena Kwiatkowska, Roman Kłosowski, Leonard Pietraszak i inni
07:50 Słowo na niedzielę; [dla niesłyszących]
08:00 Film dla niesłyszących; M jak miłość; odc. 127; serial TVP
08:45 Polska w NATO; (1)
09:00 Leonard Bernstein-spotkania z muzyką; odc. 20 - "Modus-skala o specjalnym znaczeniu"; serial dokumentalny prod. USA
10:00 Nie tylko dla komandosów; reportaż
10:25 Polska w NATO; (2)
10:35 National Geographic proponuje; Steve McCurry idzie na wojnę; serial dokumentalny prod. USA
11:05 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza; - Leśny smak
11:30 Polska w NATO; (3)
11:40 Kleopatra cz.1; (Cleopatra); 1963  dramat historyczny prod. USA; reż: Joseph L. Mankiewicz; wyk: Elizabeth Taylor, Richard Burton, Rex Harrison, Pamela Brown i inni
13:40 Polska w NATO; (4)
14:00 Familiada; teleturniej
14:30 Złotopolscy; odc. 497 - Bezsenność; telenowela TVP
15:00 Szansa na sukces; To już 10 lat! Wielki koncert jubileuszowy (2); (STEREO)
16:00 Na dobre i na złe; odc. 131 - Wybuch; serial prod.TVP (STEREO); wyk: Małgorzata Foremniak, Artur Żmijewski, Krzysztof Pieczyński
16:55 Halowe Mistrzostwa Świata w lekkiej atletyce - Birmingham 2003
18:45 Panorama
19:08 Pogoda
19:15 Święta wojna; - Impresario; serial prod.TVP; wyk: Krzysztof Hanke, Zbigniew Buczkowski, Joanna Bartel
19:45 Tylko futbol; program o aktualnych wydarzeniach w światowej piłce nożnej
20:00 Szansa na sukces; To już 10 lat! Wielki koncert jubileuszowy (3); (STEREO)
21:00 Zielona karta; odc. 26; telenowela dokumentalna, której bohaterami są Polacy-posiadacze "Zielonej Karty", umożliwiającej legalną emigrację do USA; reż: Jarosław Sypniewski, Sławomir Grunberg
21:30 Smaki ciemności; talk show
22:00 Panorama
22:20 Sport-telegram
22:29 Prognoza  pogody
22:35 Studio Teatralne Dwójki; Po deszczu; 2002  autor - Sergi Belbel; reż: Maria Zmarz-Koczanowicz; wyk: Jan Peszek, Piotr Adamczyk, Maja Ostaszewska, Kinga Preis, Joanna Trzepiecińska-Anderman
23:55 Kocham kino na bis; Zmierzch bogów; (La caduta degli dei); 1969  dramat prod. włosko-niemieckiej (148') [tylko dla dorosłych]; reż: Luchino Visconti; wyk: Ingrid Thulin, Dirk Bogarde, Helmut Berger, Helmut Griem, Charlotte Rampling i inni
02:25 Zakończenie programu

TVP 3 Katowice
Kurier, pogoda: 07:30, 08:30, 09:30. 11:30, 12:30, 14:30, 15:30, 16:30, 17:30, 18:30,20:30,21:30,22:30
06:30 Angela Anakonda
07:45 Aktualności. pogoda
08:00 Koncert życzeń
08:25 Pogoda dla narciarzy
08:45 Klucz do pracy
09:00 Teleplotki - magazyn
09:45 Historia Marilyn Bell - film obyczajowy Kanada 1999
11:15 Ogrody - serial dok.
11:45 O tym, jak Gary odkrywa Polskę - magazyn
12:15 Ogrody - serial dok
12:45 Z życia Kościoła
13:10 Magazynek - magazyn.
13:35 Speed - magazyn
14:00 Klub globtrotera
14:45 Quo vadis Europo?
15:45 Ale kino - magazyn
16:15 Aktualności, pogoda
16:45 PAS - magazyn
17:15 WuWuA
17:35 Teleplotki - magazyn
18:00 Aktualności, pogoda
18:20 Wiadomości sportowe
18:50 Czterej pancerni i pies - serial wojenny Polska 1966
19:35 Mostostal Azoty Kędzierzyn Kozie przed finałem Ligi Mistrzów
20.55 Od niedzieli do niedzieli
21:15 Książka tygodnia
21:45 Aktualności, pogoda
22:00 Magazyn sportowy
22:45 Kurier sportowy
22:55 Studio pogoda
23:00 Telekurier nocą
23:50 Nokturn - miłość mnie okłamała - film
01:30 Policjanci z Mt Thomas - serial kryminalny
02:15 Zakonczenie programu

Polsat
06:00 Hitmania
07:00 4 x 4 - magazyn
07:30 Magazyn redakcji programów religijnych
08:00 Casper (8) - serial
08:25 Mumia Niania (22)
08:55 Hugo
09:30 Power Rangers 6 (291)
09:55 Muzykogranie - program muzyczny Polska
11:00 Strażnik Teksasu 7 (165) - serial sensac. USA 2000
12:00 Duzy - komedia USA 1988
13:55 Ucieczka do raju (7) - serial obycz. USA 1994
14:50 Benny Hill (29) - serial kom. Wielka Brytania
15:30 Fundacja Polsat - program publicystyczny
15:45 Informacje
16:00 Prognoza pogody
16:05 Bandzior i karuzela srebra - komedia sensacyjna USA 1995
17:45 V.I.P. 2 (2) - serial
18:45 Informacje, sport
19:05 Prognoza pogody
19:10 Debiut
20:10 Rodzina zastępcza
20:40 Szpital na perypetiach (20) - serial kom. Polska 2001
21:10 Zostac Miss (10) - serial obycz Poiska 2001
21:30 Studio lotto (w przerwie programu)
22:15 Kuba Wojewódzki (27) - talk show Polska
23:15 Magazyn Ligi Mistrzów - magazyn piłkarski
00:15 Magazyn sportowy
02:15 Muzyka na bis - program muzyczny
05:00 Pożegnanie

TVN
06:10 Telesklep - reklama
07:50 Animaniacy (40) - serial animowany dla dzieci
08:15 Animaniacy (41) - serial animowany dla dzieci
08:40 Niezwykła przygoda króla Artura - film przygodowy USA 1999
10:15 Burza stulecia - film sensacyjny USA 2001
12:05 Chwila prawdy - program rozrywkowy
13:20 Jestem. jaki jestem - program rozrywkowy
14:05 Zielone drzwi - program publicystyczny
14:50 Co za tydzień - magazyn Polska 2003
15:15 Kosmiczny mecz - film przygodowy USA 1996
17:05 13 posterunek II (32) - serial kom. Polska
17:45 We dwoje - teleturniej
19:00 TVN Fakty
19:25 Sport
19:35 Pogoda
19:40 Uwaga! - program publicystyczny
20:00 Kasia i Tomek (37) - serial kom. Polska 2002
20:30 Jestem, jaki jestem - program rozrywkowy
21:55 Pod napięciem
22:25 Superwizjer - magazyn
22:55 Nie do Wiary - magazyn
23:25 Noktowizjer - magazyn
00:00 Ale plama - program rozrywkowy
00:30 Tajemnice SmallvIIle 1 (10) - serial obycz. USA
01:25 Nic straconego

TV 4
6.10 Świniakowie z sąsiedztwa
6.40 Alicja w Krainie Czarów
7.10 Biały Kieł (powt.) 
7.30 Zakręcony (powt.) 
8.10 Jak pan może, panie doktorze? (powt.)
8.40 Dorośnij (powt.) 
9.10 Alicja w Krainie Czarów 
9.40 Ania z Zielonego Wzgórza 
10.10 Kosmiczne jaja - kom. USA (powt.) 
12.00 KINOmaniaK
12.30 Super VIP - wydarzenia i plotki 
13.00 A ku ku 
13.30 Garou (1) - koncert 
14.00 Winnetou i Old Surehand - western niem -wł.-jug ., 1965 (86 min)
16.00 MacGyver (21) - serial sens. USA (powt.)
16.50 Jets (13) - serial sens. USA
17.45 Dziennik
18.00 Informacje sportowe i Prognoza pogody
18.05 Z życia wzięte - serial dok.
19.00 Ofiara niewinności - dramat obycz. USA, 1990 (94 min)
21.00 Ryzykowna gra (6) - serial SF USA
22.00 Drogówka - magazyn policyjny
22.30 Komenda - magazyn policyjny
22:55 Na wysokich obrotach (15) - serial sens. niem. (powt.)
23.45 Inspektor w spódnicy - kom. sens. hong., 1988 (92 min)
1.30 Super VIP
1.55 Strefa P
2.20 Zakończenie programu 

TVN 7
6.25 Telesklep 
7.55 Delfy - serial anim. (powt.) 
8.20 Luzaki i kujony (1/18) - serial kom. USA
9.10 Tajemnicza wyspa (39,40/44) - serial przygod. amer.-kanad.-nowozel 
10.00 W poszukiwaniu dziewiczej przyrody - film dok. 
10.50 Nauka jazdy - serial dok 
11.20 Tylko z miłości - film obycz. USA (powt.) 
13.05 Rodziców nie ma w domu (49/52) - serial kom. pol. 
13.35 Zatoka Marlina 2 (21-ost.) - serial przygod. amer.-nowozel. (powt.)
14.30 Legendy i gwiazdy XX wieku - serial dok.
15.25 Doktor Engel weterynarz (9/15) - serial obycz. niem.
16.20 Kochane kłopoty (7/21) - serial obycz. USA (powt.)
17.15 Swatka - film obycz. USA, 1997 (105 min)
19.05 Klient (5/20) - serial sens. USA
20.00 Bonanno - Historia Ojca Chrzestnego (3) - serial sens. amer.-kanad.
21.45 Rodzina Soprano (9/13) - seńal kryrn. USA
22.50 Co za tydzień - magazyn
23.15 Prokurator - film sens. USA, 1991 (100 min)
0.55 Cienie przeszłości - film sens. USA, 1996 (100 min)
2.40 Zakończenie programu 

TVP Polonia
07:45 Eurofolk Sanok; - zespół Sierra Manta
08:05 Sztandar; film animowany
08:15 M jak miłość; odc. 80 (45'); serial TVP (STEREO); wyk: Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Cezary Morawski
09:00 Słowo na niedzielę
09:05 Uczmy się polskiego; lekcja 26 - On to powiedział
09:40 Simba, król zwierząt; odc. 15 - Pożar (25'); serial anim.prod.francusko-włoskiej
10:05 TELEharce; odc. 1; teleturniej
10:50 Kurier z Warszawy; program z udziałem Jana Nowaka Jeziorańskiego
11:05 Złotopolscy; odc. 428 - Jestem przy tobie, Hubert (25'); telenowela TVP; powt.
11:30 Złotopolscy; odc. 429 - Waszyngtońska wizyta posła (25'); telenowela TVP; powt.
12:00 Anioł Pański
12:15 Niedzielne muzykowanie; Mistrzowie batuty-Antoni Wit. Spotkanie z WOSPR w Katowicach; (STEREO)
13:00 Transmisja Mszy Świętej; z Katedry w Gnieźnie w III rocznicę Millennium Zjazdu Gnieźnieńskiego
14:45 Muzyka w Zamku Królewskim; .; wyk: Orkiestra Barokowa "Concerto Avenna" pd. Andrzeja Mysińskiego, solista - Władysław Kłosiewicz-klawesyn
15:05 Wiedźmin; odc. 10/13 - Mniejsze zło (50'); 2002  serial TVP (za zgodą rodziców); reż: Marek Brodzki; wyk: w roli tytułowej Michał Żebrowski
15:55 Polska poza Polską; odc. 5 - Jeśli zapomnę o nich...; serial dokumentalny TVP
17:00 Teleexpress
17:20 Sportowy Express
17:25 Dziennik telewizyjny - program Jacka Fedorowicza
17:40 M jak miłość; odc. 80 (45'); serial TVP (STEREO); wyk: Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Cezary Morawski; powt.
18:25 Złota Płyta Ryszarda Rynkowskiego; fragmenty koncertu (STEREO)
18:50 Zaproszenie; Polska - na zdrowie; program krajoznawczy Wojciecha Nowakowskiego; powt.
19:15 Dobranocka; Podróże kapitana Klipera; odc. 11 - 99 węzłów; serial animowany dla dzieci
19:30 Wiadomości
19:51 Sport
20:00 Pogoda
20:05 Wieczór z Jagielskim; talk show (STEREO)
20:45 Kameleon; odc. 4/4 (57'); 2001  serial prod. polskiej [za zgodą rodziców]; reż: Janusz Kijowski; wyk: Piotr Machalica, Ewa Błaszczyk, Dorota Kwiatkowska-Rae, Dorota Lamińska, Artur Steranko, Henryk Talar; powt.
21:40 Orły 2003 - Polskie Nagrody Filmowe
22:40 Benefis Jacka Cygana; cz. 1; (STEREO); reż: Krzysztof Jasiński
23:35 Panorama
23:55 Sport-telegram
00:01 Pogoda
00:10 M jak miłość; odc. 80 (45'); serial TVP (STEREO); wyk: Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Cezary Morawski; powt.
01:00 Simba, król zwierząt; odc. 15 - Pożar (25'); serial anim.prod.francusko-włoskiej; powt.
01:30 Wiadomości; powt.
01:49 Sport; powt.
01:57 Pogoda; powt.
02:00 Wieczór z Jagielskim; talk show (STEREO); powt.
02:40 Polska poza Polską; odc. 5 - Jeśli zapomnę o nich...; serial dokumentalny TVP; powt.
03:40 Zaproszenie; Polska - na zdrowie; program krajoznawczy Wojciecha Nowakowskiego; powt.
04:00 Wiedźmin; odc. 10/13 - Mniejsze zło (50'); 2002  serial TVP (za zgodą rodziców); reż: Marek Brodzki; wyk: w roli tytułowej Michał Żebrowski; powt.
04:50 Książki z górnej półki; - Książka tygodnia; magazyn; powt.
05:00 Tam gdzie jesteśmy; Sople płaczą na ulicy Wawelberga; reportaż Marii Dłużewskiej i Sławomira Koehlera; powt.
05:30 Kurier z Warszawy; program z udziałem Jana Nowaka Jeziorańskiego; powt.
05:45 Książki z górnej półki; - Książka dla dzieci; magazyn
06:00 Zakończenie programu

Polsat 2
06:00 Pasmo informacyjne - Program informacyjny , 30 min.
06:30 Najzabawniejsze zwierzęta świata - Film dokumenatalny , 50 min.
07:20 Muzyka polska - Program rozrywkowy , 60 min.
08:20 Najzabawniejsze zwierzęta świata - Film dokumenatalny , 50 min.
09:10 Muzyka polska - Program rozrywkowy , 60 min.
10:10 Najzabawniejsze zwierzęta świata - Film dokumenatalny , 50 min.
11:00 Muzyczne rozmaitości - Program muzyczny , 60 min.
12:00 Kalejdoskop - Magazyn , 30 min.
12:30 Kalambury dla dzieci - Program dla dzieci , 30 min.
13:00 Piłkarski salon - Magazyn piłkarski , 60 min.
14:00 Magazyn katolicki - Program religijny , Polska 2003 , 30 min.
14:30 4 x 4 - Magazyn , 30 min.
15:00 Hugo - Program dla dzieci , Polska , 30 min.
15:30 Punkt, set, mecz - Magazyn sportowy , 60 min.
16:30 Kinomaniak - Magazyn , 30 min.
17:00 Raz, dwa, trzy _ śpiewaj ty! - Program dla dzieci , 30 min.
17:30 Komicy występują w Polsacie - Program rozrywkowy , 15 min.
17:45 Dziennik - Program informacyjny , 15 min.
18:00 Akademia filmowa - Program dokumentalny , 60 min.
19:00 Muzyka polska - Program rozrywkowy , 15 min.
19:15 Informacje - Program informacyjny , 20 min.
19:35 Bractwo Orła Białego - Program dla dzieci , 15 min.
19:50 Smakosze i rozkosze - Magazyn , 15 min.
20:05 Promenada sukcesu - Talk show , Polska , 40 min.
20:45 Komicy występują w Polsacie - Program rozrywkowy , 15 min.
21:00 Obieżyświat - Program podróżniczy , 30 min.
21:30 Myszka Walewska - Serial , Polska 2001 , 30 min.
22:00 Fundacja Polsat - Program publicystyczny , 15 min.
22:15 Muzyka polska - Program rozrywkowy , 60 min.
23:15 Strefa P - Magazyn muzyczny , 30 min.
23:45 Zerwane więzi - Talk show , 45 min.
00:30 Akademia filmowa - Program dokumentalny , 60 min.
01:30 Aficionado - Program dokumentalny , 30 min.
02:00 Pasmo informacyjne - Program informacyjny , 20 min.
02:20 Zostać Miss - Serial , Wojciech Pacyna , Dominika Figurska,Aleksandra Nieśpielak,Wojciech Wysocki,Jan Nowicki,Damian Aleksander,Olimpia Ajakaye,Agnieszka Włodarczyk , Polska 2001 , 50 min.
03:10 Zostać Miss - Serial , Wojciech Pacyna , Dominika Figurska,Aleksandra Nieśpielak,Wojciech Wysocki,Jan Nowicki,Damian Aleksander,Olimpia Ajakaye,Agnieszka Włodarczyk , Polska 2001 , 50 min.
04:00 Liga siatkówki mężczyzn - Relacja , 120 min.

Polonia 1
06:40 Przyjaciele - Film animowany (dzieci) , 50 min.
07:30 Stoliczku nakryj się - Magazyn , 30 min.
08:00 Top shop - Program informacyjny , 590 min.
17:50 Tajemnice Sahary - Serial sensacyjny , Alberto Negrin , Michael York,Ben Kingsley,Miguel Bosé,James Farentino,Andie MacDowell,Ana Obregón,David Soul , Włochy , 60 min.
18:50 Grunt to rodzinka - Serial komediowy , 30 min.
19:20 Ukryta kamera - Program rozrywkowy , 30 min.
19:50 Królewna Śnieżka - Film animowany (dzieci) , 30 min.
20:20 Goliat czeka - Film SF , Kevin Connor , Eddie Albort,John Carradine,Alex Cord , USA 1981 , 120 min.
22:20 Niezawodne przepisy kuchni chińskiej - Magazyn , 20 min.
22:40 Świat jest piękny - Film dokumentalny , 20 min.
23:00 Seks Show - Program erotyczny , 15 min.
23:15 Seks _ kulisy - Program erotyczny , 15 min.
23:30 Seksplozja - Program erotyczny , 15 min.
23:45 Eros Plaza - Program erotyczny , 15 min.
00:00 Seks laski - Program erotyczny , 20 min.
00:20 Night Shop - Program erotyczny , 15 min.
00:35 Seks wspomnienia - Program erotyczny , 15 min.
00:50 Night Shop - Program erotyczny , 15 min.
01:05 Playboy - Program erotyczny , 30 min.
01:35 Playboy - Program erotyczny , 30 min.
02:05 Crazy Cat Show - Program erotyczny , 15 min.
02:20 Crazy Cat Show - Program erotyczny , 15 min.
02:35 Night Shop - Program erotyczny , 25 min.

TV Niepokalanów II
09:00 Program dnia - Program informacyjny , 5 min.
09:05 Słowo życia _ Ewangelia dnia - Magazyn , 5 min.
09:10 Kalendarz liturgiczny - Magazyn , 5 min.
09:15 Różaniec: część chwalebna - Magazyn , 25 min.
09:40 Nowenna do św. Józefa - Magazyn , 15 min.
09:55 Mistyczka z Krakowa - Reportaż , 5 min.
10:00 Opowieści Maurycego Szwendaczka - Program dla dzieci , 15 min.
10:15 Szklany świat - Reportaż , 15 min.
10:30 Ojciec Święty w Wadowicach - Film dokumentalny , 50 min.
11:20 Spacerując po Paryżu - Film dokumentalny , 40 min.
12:00 Anioł Pański - Reportaż , 20 min.
12:20 Obyś był zimny, albo gorący - Program publicystyczny , 10 min.
12:30 Wielki Tydzień - Film obyczajowy , Brazylia , 60 min.
13:30 Polska jakiej nie znasz - Program podróżniczy , 20 min.
13:50 In corpore sano - Magazyn , 10 min.
14:00 Śladami Chrystusa - Film dokumenatalny , Włochy , 30 min.
14:30 Rozmowy o katechizmie - Program publicystyczny , 25 min.
14:55 Program dnia - Program informacyjny , 5 min.
15:00 Godzina miłosierdzia - Magazyn , 15 min.
15:15 Józef - Film obyczajowy , Włochy , 30 min.
15:45 Nowenna do św. Józefa - Magazyn , 15 min.
16:00 Słowo życia _ Ewangelia dnia - Magazyn , 5 min.
16:05 Kalendarz liturgiczny - Magazyn , 5 min.
16:10 Odkrywamy planetę Ziemię - Film dokumentalny , 30 min.
16:40 Archeologia - Film dokumentalny , 45 min.
17:25 Marsz śmierci - Reportaż , 35 min.
18:00 Jesteśmy - Reportaż , 30 min.
18:30 Kilka dni w Tunezji - Film dokumentalny , 25 min.
18:55 Program dnia - Program informacyjny , 5 min.
19:00 Dziękczynienie w lipowym drewnie - Reportaż , 20 min.
19:20 I co było dalej? - Program dla dzieci , 25 min.
19:45 Misje - Film obyczajowy , 50 min.
20:35 Różaniec: część chwalebna - Magazyn , 25 min.
21:00 Apel Jasnogórski - Reportaż , 5 min.
21:05 Słowo życia _ Ewangelia dnia - Magazyn , 5 min.
21:10 Kalendarz liturgiczny - Magazyn , 5 min.
21:15 Nowenna do św. Józefa - Magazyn , 15 min.
21:30 Czas milczenia i czas mówienia - Reportaż , 5 min.
21:35 Biskupi i archidiecezje europejskie - Film dokumentalny , 60 min.
22:35 Pilaszków - Reportaż , 25 min.
23:00 Program na następny dzień - Program informacyjny , 5 min.

Eurosport
08:30 Puchar Świata _ Lahti (Finlandia) - Program sportowy , 60 min.
09:30 Mistrzostwa świata _ Szanty-Mansijsk (Rosja) - Program sportowy , 45 min.
10:15 Puchar Świata _ Hafjell (Norwegia) - Program sportowy , 30 min.
10:30 Mistrzostwa świata _ Szanty-Mansijsk (Rosja) - Program sportowy , 15 min.
10:45 Mistrzostwa świata _ Szanty-Mansijsk (Rosja) - Program sportowy , 45 min.
11:30 Puchar Świata _ Hafjell (Norwegia) - Program sportowy , 45 min.
12:15 Puchar Świata _ Hafjell (Norwegia) - Program sportowy , 15 min.
12:30 Puchar Świata _ Hafjell (Norwegia) - Program sportowy , 45 min.
13:15 Puchar Świata _ Lahti (Finlandia) - Program sportowy , 75 min.
14:30 Halowe MŚ _ Birmingham (Wielka Brytania) - Program sportowy , 75 min.
16:00 Halowe MŚ _ Birmingham (Wielka Brytania) - Program sportowy , 150 min.
16:30 Wyścig Paryż-Nicea, Francja - Program sportowy , 30 min.
17:00 Halowe MŚ _ Birmingham (Wielka Brytania) - Program sportowy , 105 min.
18:30 Wiadomości Eurosportu - Program sportowy , 15 min.
18:45 Puchar Świata _ Lahti (Finlandia) - Program sportowy , 30 min.
19:15 Puchar Świata _ Lahti (Finlandia) - Program sportowy , 45 min.
20:00 Wyścigi nascarów - 60 min.
21:00 Turniej WTA w Indian Wells (USA) - Program sportowy , 90 min.
22:30 Wiadomości Eurosportu - Program sportowy , 15 min.
22:45 Halowe MŚ _ Birmingham (Wielka Brytania) - Program sportowy , 120 min.
00:30 Puchar Świata _ Hafjell (Norwegia) - Program sportowy , 75 min.
00:45 Motocyklowe MŚ _ Grand Prix - Program sportowy , 30 min.
01:45 Wiadomości Eurosportu - Program sportowy , 15 min.

Polsat Sport
08:00 ATP Masters Series w Indian Wells (USA) - Program sportowy , 120 min.
10:00 Bundesliga: Arminia Bielefeld _ Borussia Moenchengladbach - Program sportowy , 110 min.
11:50 The Skaters Championship - Program sportowy , 60 min.
12:50 Najkrótsza historia polskiej piłki nożnej - Reportaż , 10 min.
13:00 Final Four Ligi Mistrzyń - Program sportowy , 220 min.
16:40 Magazyn Bundesliga - Program sportowy , 45 min.
17:25 Bundesliga: FC Norymberga _ Hertha Berlin - Program sportowy , 115 min.
19:20 ATP Masters Series w Indian Wells (USA) - Program sportowy , 120 min.
21:20 Futbol Mundial - Magazyn piłkarski , 25 min.
21:45 Piłkarski salon - Magazyn piłkarski , 60 min.
22:45 Final Four Ligi Mistrzyń - Program sportowy , 110 min.
00:35 Freestyle - Program sportowy , 25 min.
01:00 Katarina Witt w "Divas on Ice" - Program sportowy , 60 min.
02:00 ATP Masters Series w Indian Wells (USA) - Program sportowy , 120 min.
04:00 Bundesliga: Hamburger SV _ Schalke 04 - Program sportowy , 100 min.
05:50 KO TV classics - Program sportowy , 55 min.
06:45 V max - Magazyn , 75 min.

DSF (polski)
06:00 Reklama non-stop - Program informacyjny , 30 min.
06:30 Sports Bakka - Program rozrywkowy , 20 min.
06:50 Magazyn sportowo-podróżniczy - Magazyn sportowy , 40 min.
07:30 Teleshopping - Program informacyjny , 15 min.
07:45 Reklama non-stop - Program informacyjny , 60 min.
08:45 Teleshopping - Program informacyjny , 15 min.
09:00 Piłka nożna w retrospekcji - Program sportowy , 15 min.
09:15 Fujuma - młodzieżowy magazyn piłkarski - Program sportowy , 30 min.
09:45 Piłka nożna - 1 liga niemiecka - Program sportowy , 75 min.
11:00 O piłce nożnej - Program sportowy , 120 min.
13:00 Piłka nożna - 1 liga niemiecka - Program sportowy , 75 min.
14:15 Fujuma - młodzieżowy magazyn piłkarski - Program sportowy , 30 min.
14:45 Koszykówka - Program sportowy , 15 min.
15:00 Koszykówka - Program sportowy , 105 min.
16:45 Koszykówka - Program sportowy , 15 min.
17:00 DSF Science - Magazyn sportowy , 30 min.
17:30 Hattrick - Program sportowy , 90 min.
19:00 Tenis - Program sportowy , 75 min.
20:15 Motobike _ motocykle - Program sportowy , 60 min.
21:15 Overtime - niemiecka liga hokejowa - Program sportowy , 30 min.
21:45 Piłka nożna - liga liga niemiecka - 28 kolejka - Program sportowy , 60 min.
22:45 La Ola - Program sportowy , 45 min.
23:30 Golf - Program sportowy , 60 min.
00:30 Sexy Sport-Clips - Program rozrywkowy , 15 min.
00:45 Reklama non-stop - Program informacyjny , 30 min.
01:15 Sexy Sport-Clips - Program rozrywkowy , 30 min.
01:45 Reklama non-stop - Program informacyjny , 30 min.
01:50 Sexy Sport-Clips - Program rozrywkowy , 10 min.
02:00 Reklama non-stop - Program informacyjny , 15 min.
02:15 Sexy Sport-Clips - Program rozrywkowy , 45 min.
02:45 Reklama non-stop - Program informacyjny , 5 min.
02:50 Sexy Sport-Clips - Program rozrywkowy , 10 min.
03:00 Reklama non-stop - Program informacyjny , 30 min.
03:30 Sexy Sport-Clips - Program rozrywkowy , 90 min.
03:45 Reklama non-stop - Program informacyjny , 5 min.
03:50 Sexy Sport-Clips - Program rozrywkowy , 10 min.
04:00 Reklama non-stop - Program informacyjny , 15 min.
04:15 Sexy Sport-Clips - Program rozrywkowy , 45 min.
05:00 Reklama non-stop - Program informacyjny , 15 min.

Canal + Niebieski
07:00 Liga angielska: mecz Aston Villa _ Manchester United - Program sportowy , 120 min.
09:00 Liga hiszpańska - Program sportowy , 120 min.
11:00 Wstęp do meczu - Program sportowy , 15 min.
11:15 Liga polska: mecz Widzew Łódź _ Dospel Katowice - Program sportowy , 120 min.
13:15 Liga + - Program sportowy , 75 min.
14:30 Liga włoska - Program sportowy , 25 min.
14:55 Liga angielska: mecz Manchester City _ Birmingham - Program sportowy , 125 min.
17:00 Wstęp do meczu - Program sportowy , 15 min.
17:15 Liga polska: mecz Ruch Chorzów _ Wisła Kraków - Program sportowy , 120 min.
19:15 Liga + ekstra - Program sportowy , 70 min.
20:25 Liga hiszpańska - Program sportowy , 125 min.
22:30 Sport + - Magazyn sportowy , 90 min.
00:00 Liga + ekstra - Program sportowy , 70 min.
01:10 Liga angielska: mecz Manchester City _ Birmingham - Program sportowy , 115 min.
03:05 Liga hiszpańska - Program sportowy , 115 min.
05:00 Wstęp do meczu - Program sportowy , 15 min.
05:15 Liga polska: mecz Ruch Chorzów _ Wisła Kraków - Program sportowy , 120 min.

Canal + Żółty
06:00 Wykiwani - Film obyczajowy , Spike Lee , Damon Wayans,Savion Glover,Jada Pinkett Smith,Tommy Davidson,Michael Rapaport,Thomas Jefferson Byrd,Paul Mooney , USA 2000 , 130 min.
08:10 Magiczna wyprawa - Film animowany , Karl Zwicky , John Cleese,Geoffrey Rush,Sam Neill,Hugo Weaving,Toni Collette,Jack Thompson,Dave Gibson , Australia 2000 , 80 min.
09:30 Rozkodowany Bugs Bunny - Magazyn filmów animowanych , 60 min.
10:30 Aktualności filmowe - Magazyn , 30 min.
11:00 Złoto dezerterów - Komedia , Janusz Majewski , Marek Kondrat,Bogusław Linda,Wiktor Zborowski,Katarzyna Figura,Piotr Gąsowski,Jan Englert,Piotr Machalica , Polska 1998 , 120 min.
13:00 Spadaj na ziemię - Komedia , Chris Weitz, Paul Weitz , Chris Rock,Regina King,Chazz Palminteri,Eugene Levy,Frankie Faison,Mark Addy,Greg Germann , USA/Niemcy 2001 , 90 min.
14:30 Pollock - Film obyczajowy , Ed Harris , Ed Harris,Robert Knott,Molly Regan,Marcia Gay Harden,Sada Thompson,Eulala Grace Harden,Matthew Sussman , USA 2000 , 120 min.
16:30 Przybłęda - Film obyczajowy , Jack Fisk , Sissy Spacek,Eric Roberts,Henry Thomas,Carey Hollis jr.,William Sanderson,Tracey Walter,Sam Shepard , USA 1981 , 95 min.
18:05 Yamakasi - Film sensacyjny , Ariel Zeitoun, Julien Seri , Châu Belle Dinh,Williams Belle,Malik Diouf,Yann Hnautra,Guylain N'Guba-Boyeke,Charles Perriere,Laurent Piemontesi , Francja/Hiszpania 2001 , 90 min.
19:35 Teletubbies - Serial dla dzieci , Wielka Brytania 1997 , 25 min.
20:00 Dar widzenia - Thriller , Paul W.S. Anderson , Andrew McCarthy,Kevin Tighe,Amanda Redman,Jessica Oyelowo,Michaela Dicker,Honor Blackman,Alexander Armstrong , USA/Wielka Brytania 2000 , 90 min.
21:30 Betelowe panienki - Film obyczajowy , Cheng-sheng Lin , Chen Chang,Sinje,Chen-Nan Tsai,Kelly Kuo , Tajwan/Francja 2001 , 105 min.
23:15 Szybcy i wściekli - Film sensacyjny , Rob Cohen , Paul Walker,Vin Diesel,Michelle Rodriguez,Jordana Brewster,Rick Yune,Chad Lindberg,Johnny Strong , USA 2001 , 105 min.
01:00 Romeo i Julia - Film obyczajowy , Baz Luhrmann , Leonardo DiCaprio,Claire Danes,Paul Sorvino,Brian Dennehy,Pete Postlethwaite,John Leguizamo,Diane Venora , USA 1996 , 120 min.
03:00 15 minut - Film sensacyjny , John Herzfeld , Robert De Niro,Edward Burns,Kelsey Grammer,Avery Brooks,Melina Kanakaredes,Karel Roden,Oleg Taktarov , USA/Niemcy 2001 , 120 min.
05:00 Schyłek lata - Film obyczajowy , Anh Hung Tran , Tran Nu Yen-Khe,Nhu Quynh Nguyen,Le Khanh,Quang Hai Ngo,Chu Hung,Manh Cuong Tran,Le Tuan Anh , Francja/Niemcy/Wietnam 2000 , 110 min.

Ale Kino!
08:00 Morderca zostawia ślad - Film sensacyjny , Aleksander Ścibor-Rylski , Tadeusz Schmidt,Zbigniew Cybulski,Krystyna Mikołajewska,Iwa Młodnicka,Barbara Stesłowicz,Halina Piotrowska,Andrzej Hrydzewicz , Polska 1967 , 90 min.
09:30 Młode Hollywood - Film dokumentalny , 30 min.
10:00 Tylko ty - Komedia , Norman Jewison , Marisa Tomei,Robert Downey Jr.,Bonnie Hunt,Joaquim de Almeida,Fisher Stevens,Billy Zane,Adam LeFevre , USA 1994 , 110 min.
11:50 Złote czasy radia - Komedia , Woody Allen , Seth Green,Michael Tucker,Julie Kavner,Josh Mostel,Renée Lippin,Dianne Wiest,Mia Farrow , USA 1987 , 90 min.
13:20 Powrót muszkieterów - Film przygodowy , Richard Lester , Michael York,Oliver Reed,Richard Chamberlain,Frank Finlay,Philippe Noiret,David Birkin,Kim Cattrall , Wielka Brytania/Francja 1989 , 105 min.
15:05 Młode Hollywood - Film dokumentalny , 30 min.
15:35 Glina - Film kryminalny , Jean Pierre Melville , Alain Delon,Richard Crenna,Catherine Deneuve,Riccardo Cucciolla,Michael Conrad,Paul Crauchet,Simone Valere , Francja 1972 , 100 min.
17:15 Zostałem sam - Film obyczajowy , Antonio Tibaldi , Judy Davis,Matthew Ferguson,David McIlwraith,Jan Rubes , Kanada/Włochy 1992 , 105 min.
19:00 Za drzwiami Actors Studio - Film dokumentalny , 60 min.
20:00 Podstawowe potrzeby - Nick Park , Wielka Brytania 1994 , 10 min.
20:10 Wallace i Gromit: Przyjemności życia - Nick Park , Wielka Brytania 1992 , 25 min.
20:35 Świnka Wata - Peter Lord , Wielka Brytania 1996 , 15 min.
20:50 Wallace i Gromit: Wściekłe gacie - Nick Park , Wielka Brytania 1993 , 30 min.
21:20 Kocha, nie kocha - Jeff Newitt , Wielka Brytania 1992 , 10 min.
21:30 My Baby Just Cares for Me - Peter Lord , Wielka Brytania 1987 , 5 min.
21:35 Wallace i Gromit: Golenie owiec - Nick Park , Wielka Brytania 1995 , 35 min.
22:10 Huzar - Film obyczajowy , Jean-Paul Rappeneau , Olivier Martinez,Juliette Binoche,Laura Marinoni,Paul Chevillard,Patrick Médioni,Philippe Guégan,Jean-François Pages , Francja 1995 , 135 min.
00:25 Upiory przeszłości - Film kryminalny , John Erman , Louis Gossett Jr.,Bruce Dern,Melissa Leo,Paul Roebling,Bill Cobbs,Henderson Forsythe,Clifton James , USA 1991 , 90 min.

Le Cinema
14:00 Węgrzy - Film obyczajowy , Zoltán Fábri , Gábor Koncz,Éva Pap,József Bihari,Sándor Szabó,Zoltán Gera,Tibor Molnár,Noémi Apor , Węgry 1977 , 120 min.
16:00 Klatka szaleńców II - Komedia , Edouard Molinaro , Ugo Tognazzi,Michel Serrault,Mark Bodin,Bennie Luke,Michel Galabru,Marcel Bozzuffi,Paola Borboni , Francja/Włochy 1980 , 120 min.
18:00 Igła - Film sensacyjny , Richard Marquand , Donald Sutherland,Stephen MacKenna,Philip Martin Brown,Kate Nelligan,Christopher Cazenove,George Belbin,Faith Brook , Wielka Brytania 1981 , 120 min.
20:00 Sylwetki gwiazd: Pedro Almodovar - Film dokumentalny 2002 , 30 min.
20:30 Zatarte ślady - Film obyczajowy , Enrique Gabriel , Federico Luppi,Mercedes Sampietro,Elena Anaya,Sergi Calleja,Ra l Fraire,Paco Sagarzazu,Mariv~ Bilbao , Hiszpania/Argentyna 1999 , 105 min.
22:15 Kobiety pijące prosecco - Film obyczajowy , Ulrich König , Tina Ruland,Hardy Krüger Jr.,Helmut Zierl,Carin C. Tietze,Eleonore Weisgerber,Cecilia Kunz,Daniela König , Niemcy 2001 , 90 min.
23:45 Wielki człowiek - Film obyczajowy , David Leland , Kenny Ireland,Liam Neeson,Joanne Whalley,Billy Connolly,John Beattie,Amanda Walker,George Rossi , Wielka Brytania 1990 , 115 min.
01:40 Szepty i krzyki - Film obyczajowy , Ingmar Bergman , Harriet Andersson,Rosanna Mariano,Ingrid Thulin,Monika Priede,Liv Ullmann,Lena Bergmann,Kari Sylwan , Szwecja 1972 , 95 min.

Romantica
06.00    Słoneczniki dla Lucii (Girasoles Para Lucia) (Część 33) - telenowela, Wenezuela 1999, reż. Aldo Salvini, Lucho Barrios, wyk. Gianella Neyra, Jorge Aravena, Pablo Martin, Daniela Sarfaty, (60 min.).
07.00    Słoneczniki dla Lucii (Girasoles Para Lucia) (Część 34) - telenowela, Wenezuela 1999, reż. Aldo Salvini, Lucho Barrios, wyk. Gianella Neyra, Jorge Aravena, Pablo Martin, Daniela Sarfaty, (60 min.).
08.00    Słoneczniki dla Lucii (Girasoles Para Lucia) (Część 35) - telenowela, Wenezuela 1999, reż. Aldo Salvini, Lucho Barrios, wyk. Gianella Neyra, Jorge Aravena, Pablo Martin, Daniela Sarfaty, (60 min.).
09.00    Słoneczniki dla Lucii (Girasoles Para Lucia) (Część 36) - telenowela, Wenezuela 1999, reż. Aldo Salvini, Lucho Barrios, wyk. Gianella Neyra, Jorge Aravena, Pablo Martin, Daniela Sarfaty, (60 min.).
10.00    Słoneczniki dla Lucii (Girasoles Para Lucia) (Część 37) - telenowela, Wenezuela 1999, reż. Aldo Salvini, Lucho Barrios, wyk. Gianella Neyra, Jorge Aravena, Pablo Martin, Daniela Sarfaty, (60 min.).
11.00    Zemsta (La Revancha) (Część 112) - telenowela, Wenezuela 2000, reż. Pepe Sanchez, wyk. Danna Garcia, Jorge Reyes, Marcela Pezet, Jorge Aravena, (60 min.).
12.00    Zemsta (La Revancha) (Część 113) - telenowela, Wenezuela 2000, reż. Pepe Sanchez, wyk. Danna Garcia, Jorge Reyes, Marcela Pezet, Jorge Aravena, (60 min.).
13.00    Zemsta (La Revancha) (Część 114) - telenowela, Wenezuela 2000, reż. Pepe Sanchez, wyk. Danna Garcia, Jorge Reyes, Marcela Pezet, Jorge Aravena, (60 min.).
14.00    Zemsta (La Revancha) (Część 115) - telenowela, Wenezuela 2000, reż. Pepe Sanchez, wyk. Danna Garcia, Jorge Reyes, Marcela Pezet, Jorge Aravena, (60 min.).
15.00    Zemsta (La Revancha) (Część 116) - telenowela, Wenezuela 2000, reż. Pepe Sanchez, wyk. Danna Garcia, Jorge Reyes, Marcela Pezet, Jorge Aravena, (60 min.).
16.00    Słoneczniki dla Lucii (Girasoles Para Lucia) (Część 33) - telenowela, Wenezuela 1999, reż. Aldo Salvini, Lucho Barrios, wyk. Gianella Neyra, Jorge Aravena, Pablo Martin, Daniela Sarfaty, (60 min.).
17.00    Słoneczniki dla Lucii (Girasoles Para Lucia) (Część 34) - telenowela, Wenezuela 1999, reż. Aldo Salvini, Lucho Barrios, wyk. Gianella Neyra, Jorge Aravena, Pablo Martin, Daniela Sarfaty, (60 min.).
18.00    Słoneczniki dla Lucii (Girasoles Para Lucia) (Część 35) - telenowela, Wenezuela 1999, reż. Aldo Salvini, Lucho Barrios, wyk. Gianella Neyra, Jorge Aravena, Pablo Martin, Daniela Sarfaty, (60 min.).
19.00    Słoneczniki dla Lucii (Girasoles Para Lucia) (Część 36) - telenowela, Wenezuela 1999, reż. Aldo Salvini, Lucho Barrios, wyk. Gianella Neyra, Jorge Aravena, Pablo Martin, Daniela Sarfaty, (60 min.).
20.00    Słoneczniki dla Lucii (Girasoles Para Lucia) (Część 37) - telenowela, Wenezuela 1999, reż. Aldo Salvini, Lucho Barrios, wyk. Gianella Neyra, Jorge Aravena, Pablo Martin, Daniela Sarfaty, (60 min.).
21.00    Zemsta (La Revancha) (Część 112) - telenowela, Wenezuela 2000, reż. Pepe Sanchez, wyk. Danna Garcia, Jorge Reyes, Marcela Pezet, Jorge Aravena, (60 min.).
22.00    Zemsta (La Revancha) (Część 113) - telenowela, Wenezuela 2000, reż. Pepe Sanchez, wyk. Danna Garcia, Jorge Reyes, Marcela Pezet, Jorge Aravena, (60 min.).
23.00    Zemsta (La Revancha) (Część 114) - telenowela, Wenezuela 2000, reż. Pepe Sanchez, wyk. Danna Garcia, Jorge Reyes, Marcela Pezet, Jorge Aravena, (60 min.).
24.00    Zemsta (La Revancha) (Część 115) - telenowela, Wenezuela 2000, reż. Pepe Sanchez, wyk. Danna Garcia, Jorge Reyes, Marcela Pezet, Jorge Aravena, (60 min.).
01.00    Zemsta (La Revancha) (Część 116) - telenowela, Wenezuela 2000, reż. Pepe Sanchez, wyk. Danna Garcia, Jorge Reyes, Marcela Pezet, Jorge Aravena, (60 min.).

Discovery
09:00 Klub wędkarski Buena Vista - Program podróżniczy , 25 min.
09:25 Łowcy tajemnic - Film dokumenatalny , 30 min.
09:55 Discovery dla dzieci - Program dokumentalny , 25 min.
10:20 Podróże z gwiazdami - Film dokumenatalny , 55 min.
11:15 Nieznana historia Egiptu - Film dokumentalny , 55 min.
12:10 Jak runęły dwa wieżowce? - Film dokumentalny , 55 min.
13:05 Wysypisko - Film dokumenatalny , 55 min.
14:00 Brytyjscy łowcy UFO - Film dokumentalny , 60 min.
15:00 Ślady starożytności - Film dokumenatalny , 30 min.
15:30 Ślady starożytności - Film dokumenatalny , 30 min.
16:00 Długość życia - Film dokumenatalny , 60 min.
17:00 Kochanka - Film dokumentalny , 60 min.
18:00 W ukryciu - Film dokumenatalny , 60 min.
19:00 Siła burzy - Film dokumenatalny , 60 min.
20:00 Sztuka przetrwania według Raya Mearsa - Film dokumenatalny , 60 min.
21:00 Psychopaci - Film dokumentalny , 60 min.
22:00 Nastoletni mordercy z Japonii - Film dokumentalny , 60 min.
23:00 Zrozumieć morderstwo - Film dokumenatalny , 60 min.
00:00 Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o seksie... - Film dokumenatalny , 30 min.
00:30 Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o seksie... - Film dokumenatalny , 30 min.
01:00 Cudowne ozdrowienie - Film dokumenatalny , 30 min.
01:30 Cudowne ozdrowienie - Film dokumenatalny , 30 min.
02:00 Atomowe rekiny - Film dokumenatalny , 60 min.

National Geographic
08:00 Poskramiacze węży - Film dokumenatalny , 30 min.
08:30 W świecie krokodyli - Film dokumenatalny , 30 min.
09:00 Dzikie sieroty - Film dokumenatalny , 30 min.
09:30 Psie profesje - Film dokumenatalny , 30 min.
10:00 Groźne żądła szerszeni - Program edukacyjny , 60 min.
11:00 Poskramiacze węży - Film dokumenatalny , 30 min.
11:30 W świecie krokodyli - Film dokumenatalny , 30 min.
12:00 Lasy tropikalne - Program edukacyjny , 60 min.
13:00 Plaża pingwinów - Program edukacyjny , 60 min.
14:00 Dzikie sieroty - Film dokumenatalny , 30 min.
14:30 Psie profesje - Film dokumenatalny , 30 min.
15:00 Groźne żądła szerszeni - Program edukacyjny , 60 min.
16:00 Poskramiacze węży - Film dokumenatalny , 30 min.
16:30 W świecie krokodyli - Film dokumenatalny , 30 min.
17:00 Lasy tropikalne - Program edukacyjny , 60 min.
18:00 Plaża pingwinów - Film dokumentalny , Francja , 60 min.
19:00 Epidemie - Film dokumenatalny , 60 min.
20:00 Epidemie - Film dokumenatalny , 60 min.
21:00 Urodzeni mordercy - Program edukacyjny , 60 min.
22:00 Kształt życia - Program dokumentalny , 60 min.
23:00 Zaginione światy - Magazyn , 60 min.
00:00 Urodzeni mordercy - Program edukacyjny , 60 min.
01:00 Kształt życia - Program dokumentalny , 60 min.

Animal Planet
07:00 Na ratunek - Program edukacyjny , 30 min.
07:30 Na ratunek - Program edukacyjny , 30 min.
08:00 Shark Gordon - Program edukacyjny , 30 min.
08:30 Shark Gordon - Program edukacyjny , 30 min.
09:00 Pogotowie dla dzikich zwierząt - Program edukacyjny , 30 min.
09:30 Lekarze dzikich zwierząt - Program edukacyjny , 30 min.
10:00 Zakręcone opowieści - Program edukacyjny , 30 min.
10:30 W afrykańskiej dziczy - Program edukacyjny , 30 min.
11:00 Biała granica - Program edukacyjny , 60 min.
12:00 Życie na wyspach - Program edukacyjny , 60 min.
13:00 Podróże Questa - Program edukacyjny , 60 min.
14:00 Zanim będzie za późno - Program edukacyjny , 60 min.
15:00 Świat głębin - Program edukacyjny , 60 min.
16:00 Dzieci natury - Program edukacyjny , 60 min.
17:00 Na pomoc zwierzętom - Program edukacyjny , 30 min.
17:30 Na pomoc zwierzętom - Program edukacyjny , 30 min.
18:00 Na pomoc zwierzętom Australii - Program edukacyjny , 30 min.
18:30 Na pomoc zwierzętom Australii - Program edukacyjny , 30 min.
19:00 Młode i dzikie - Program edukacyjny , 30 min.
19:30 Młode i dzikie - Program edukacyjny , 30 min.
20:00 Świat zwierząt - Program edukacyjny , 60 min.
21:00 Psie gliny - Program edukacyjny , 60 min.
22:00 Pogotowie dla dzikich zwierząt - Program edukacyjny , 30 min.
22:30 Lekarze dzikich zwierząt - Program edukacyjny , 30 min.
23:00 Zwierzęcy detektywi - Program edukacyjny , 30 min.
23:30 Na linii frontu - Program edukacyjny , 30 min.
00:00 Na ratunek - Program edukacyjny , 30 min.
00:30 Na ratunek - Program edukacyjny , 30 min.

Planete
06:30 Opowieści o zwierzętach - Film dokumenatalny , Niemcy 2001 , 35 min.
07:05 Opowieści o zwierzętach - Film dokumenatalny , Niemcy 2001 , 30 min.
07:35 Opowieści o zwierzętach - Film dokumenatalny , Niemcy 2001 , 30 min.
08:05 Opowieści o zwierzętach - Film dokumenatalny , Niemcy 2001 , 35 min.
08:40 Opowieści o zwierzętach - Film dokumenatalny , Niemcy 2001 , 30 min.
09:10 Karnawał w Rio - Film dokumentalny , Francja 2002 , 50 min.
10:00 Karnawałowa parada "Filhos de Gandhi" - Film dokumentalny , Brazylia 1999 , 55 min.
10:55 Na cyrkowej arenie - Film dokumentalny , Francja 1992 , 55 min.
11:50 Ratunek dla dzieci ulicy - Film dokumentalny , Kanada 2001 , 55 min.
12:45 Ostatnie skrawki raju - Film dokumenatalny , Hiszpania 1989 , 30 min.
13:15 Ostatnie skrawki raju - Film dokumenatalny , Hiszpania 1989 , 30 min.
13:45 Ostatnie skrawki raju - Film dokumenatalny , Hiszpania 1989 , 25 min.
14:10 Ostatnie skrawki raju - Film dokumenatalny , Hiszpania 1989 , 30 min.
14:40 Ostatnie skrawki raju - Film dokumenatalny , Hiszpania 1989 , 30 min.
15:10 Françoise Giroud _ królowa francuskiego dziennikarstwa - Film dokumentalny , 45 min.
15:55 Kobiety, które nie poleciały w kosmos - Film dokumentalny , Francja 2002 , 55 min.
16:50 César _ portet rzeźbiarza - Film dokumentalny , Francja 1996 , 55 min.
17:45 Wielkie lasy Północy - Film dokumentalny , Kanada 1997 , 55 min.
18:40 Wielkie lasy Północy - Film dokumentalny , Kanada 1997 , 45 min.
19:25 Maniacy śnieżnego szaleństwa - Film dokumentalny , Kanada 2001 , 80 min.
20:45 Wojna w przestworzach - Film dokumenatalny , USA 1998 , 50 min.
21:35 Legendarne samoloty - Film dokumenatalny , USA 1998 , 55 min.
22:30 Szusować przez życie - Film dokumentalny , Francja 1996 , 30 min.
23:00 Arman, inżynier rzeźby - Film dokumentalny , Francja 1996 , 55 min.
23:55 W krainie wielkich kotów - Film dokumentalny , Wielka Brytania 1997 , 50 min.
00:45 Lwy _ zagrożone stado - Film dokumentalny , Wielka Brytania 1996 , 50 min.

Travel
08:00 Nie zapomnij paszportu - Program podróżniczy , 60 min.
09:00 Trasy alternatywne - Program podróżniczy , 30 min.
09:30 Francuskie szlaki wodne - Program podróżniczy , 30 min.
10:00 Smaki Australii - Program podróżniczy , 30 min.
10:30 Podróże i tradycje - Program podróżniczy , 30 min.
11:00 Pociągiem po Europie - Program podróżniczy , 60 min.
12:00 Dzika Kalifornia - Program podróżniczy , 60 min.
13:00 Turysta - Program podróżniczy , 30 min.
13:30 Wspaniałe wyprawy - Program podróżniczy , 30 min.
14:00 W podróży... - Program podróżniczy , 15 min.
14:15 W podróży... - Program podróżniczy , 15 min.
14:30 Smaki Australii - Program podróżniczy , 30 min.
15:00 Na nartach w Ameryce - Program podróżniczy , 30 min.
15:30 Przygody w zdumiewającym świecie - Program podróżniczy , 30 min.
16:00 Nie zapomnij paszportu - Program podróżniczy , 60 min.
17:00 Na szlaku Bounty - Program podróżniczy , 60 min.
18:00 Podróże i tradycje - Program podróżniczy , 30 min.
18:30 Wszerz i wzdłuż - Program podróżniczy , 30 min.
19:00 Żyłka podróżnicza - Program podróżniczy , 30 min.
19:30 Smaki Australii - Program podróżniczy , 30 min.
20:00 Odległe lądy - Program podróżniczy , 30 min.
20:30 Odległe lądy - Program podróżniczy , 30 min.
21:00 Warren Miller _ wędrówki po świecie - Program podróżniczy , 60 min.
22:00 Dzień z życia miasta - Program podróżniczy , 60 min.
23:00 Gonitwa byków z Dougrayem Scottem - Program podróżniczy , 30 min.
23:30 Wyprawa do dzikiej Afryki - Program podróżniczy , 30 min.
00:00 Przemierzając świat - Program podróżniczy , 30 min.
00:30 Caprice i jej podróże - Program podróżniczy , 30 min.
01:00 Francuskie szlaki wodne - Program podróżniczy , 30 min.
01:30 Przez morza i oceany - Program podróżniczy , 30 min.

Discovery Civilisation
09:00 Wielkie powieści - Film dokumenatalny , 55 min.
09:55 Obywatel Kurczatow _ twórca bomb Stalina - Film dokumentalny , USA , 55 min.
10:50 Blitzkrieg - Film dokumenatalny , 55 min.
11:45 Cudem ocaleni - Film dokumenatalny , 30 min.
12:15 Bitwa o Alamo - Film dokumentalny , 55 min.
13:10 Tajemnica galeonu widma - Film dokumentalny , 55 min.
14:05 Blitzkrieg - Film dokumenatalny , 55 min.
15:00 Wielkie powieści - Film dokumenatalny , 55 min.
15:55 Obywatel Kurczatow _ twórca bomb Stalina - Film dokumentalny , USA , 55 min.
16:50 Blitzkrieg - Film dokumenatalny , 55 min.
17:45 Cudem ocaleni - Film dokumenatalny , 30 min.
18:15 Bitwa o Alamo - Film dokumentalny , 55 min.
19:10 Tajemnica galeonu widma - Film dokumentalny , 55 min.
20:05 Blitzkrieg - Film dokumenatalny , 55 min.
21:00 Wielkie powieści - Film dokumenatalny , 55 min.
21:55 Obywatel Kurczatow _ twórca bomb Stalina - Film dokumentalny , USA , 55 min.
22:50 Blitzkrieg - Film dokumenatalny , 55 min.
23:45 Cudem ocaleni - Film dokumenatalny , 30 min.
00:15 Bitwa o Alamo - Film dokumentalny , 55 min.
01:10 Tajemnica galeonu widma - Film dokumentalny , 55 min.
02:05 Blitzkrieg - Film dokumenatalny , 55 min.

Discovery Sci-Trek (polski)
06:40 Ufo nad Phoenix - Film dokumenatalny , 55 min.
07:35 Wielkie trzęsienia ziemi - Film dokumentalny , 55 min.
08:30 Ultranauka - Magazyn , 30 min.
09:00 Pierwsze spotkanie z obcym - Magazyn , 55 min.
09:55 Na krawędzi - Magazyn , 25 min.
10:20 Mały przewodnik po wielkim wszechświecie - Magazyn , 30 min.
10:50 Na krawędzi - Magazyn , 25 min.
11:15 Magazyn Discover - Magazyn , 30 min.
11:45 Szkoła spadochroniarzy - Film dokumentalny , 55 min.
12:40 Pierwsze spotkanie z obcym - Magazyn , 55 min.
13:35 Wielkie trzęsienia ziemi - Film dokumenatalny , 55 min.
14:30 Ultranauka - Magazyn , 30 min.
15:00 Pierwsze spotkanie z obcym - Magazyn , 55 min.
15:55 Na krawędzi - Magazyn , 25 min.
16:20 Mały przewodnik po wielkim wszechświecie - Magazyn , 30 min.
16:50 Na krawędzi - Magazyn , 25 min.
17:15 Magazyn Discover - Magazyn , 30 min.
17:45 Szkoła spadochroniarzy - Film dokumentalny , 55 min.
18:40 Pierwsze spotkanie z obcym - Magazyn , 55 min.
19:35 Wielkie trzęsienia ziemi - Film dokumenatalny , 55 min.
20:30 Ultranauka - Magazyn , 30 min.
21:00 Pierwsze spotkanie z obcym - Magazyn , 55 min.
21:55 Na krawędzi - Magazyn , 25 min.
22:20 Mały przewodnik po wielkim wszechświecie - Magazyn , 30 min.
22:50 Na krawędzi - Magazyn , 25 min.
23:15 Magazyn Discover - Magazyn , 30 min.
23:45 Szkoła spadochroniarzy - Film dokumentalny , 55 min.
00:40 Pierwsze spotkanie z obcym - Magazyn , 55 min.
01:35 Wielkie trzęsienia ziemi - Film dokumenatalny , 55 min.
02:30 Ultranauka - Magazyn , 30 min.
03:00 Ufo nad Phoenix - Film dokumenatalny , 55 min.
03:55 Lotnicze szlaki - Magazyn , 55 min.
04:50 Na krawędzi - Magazyn , 25 min.
05:15 Magazyn Discover - Film dokumentalny , 30 min.
05:45 Hindenburg - Film dokumentalny , 55 min.

Discovery Travel and Adventure
09:00 Świat Boba - Film dokumentalny , 30 min.
09:30 Azjatyckie specjały - Program podróżniczy , 25 min.
09:55 Obieżyświat - Film dokumenatalny , 55 min.
10:50 Największe kasyno świata - Film dokumentalny , 55 min.
11:45 Obieżyświat - Film dokumenatalny , 55 min.
12:40 Azjatyckie specjały - Program podróżniczy , 30 min.
13:10 Obieżyświat - Film dokumenatalny , 55 min.
14:05 Największe kasyno świata - Film dokumentalny , 55 min.
15:00 Świat Boba - Film dokumentalny , 30 min.
15:30 Azjatyckie specjały - Program podróżniczy , 25 min.
15:55 Obieżyświat - Film dokumenatalny , 55 min.
16:50 Największe kasyno świata - Film dokumentalny , 55 min.
17:45 Obieżyświat - Film dokumenatalny , 55 min.
18:40 Azjatyckie specjały - Program podróżniczy , 30 min.
19:10 Obieżyświat - Film dokumenatalny , 55 min.
20:05 Największe kasyno świata - Film dokumentalny , 55 min.
21:00 Świat Boba - Film dokumentalny , 30 min.
21:30 Azjatyckie specjały - Program podróżniczy , 25 min.
21:55 Obieżyświat - Film dokumenatalny , 55 min.
22:50 Największe kasyno świata - Film dokumentalny , 55 min.
23:45 Obieżyświat - Film dokumenatalny , 55 min.
00:40 Azjatyckie specjały - Program podróżniczy , 30 min.
01:10 Obieżyświat - Film dokumenatalny , 55 min.
02:05 Największe kasyno świata - Film dokumentalny , 55 min.

Club
06:00 Sztuka i dusza - Magazyn , Wielka Brytania 2001 , 25 min.
06:25 Alternatywne style życia - Magazyn , Holandia 2001 , 30 min.
06:55 W świecie mody - Magazyn 2002 , 30 min.
07:25 Moda i styl - Magazyn , Wielka Brytania , 25 min.
07:50 Fashion TV - Magazyn , 30 min.
08:20 Morderczynie - Program dokumentalny , Kanada 2000 , 50 min.
09:10 Kulisy Hollywood - Film dokumentalny , Wielka Brytania , 50 min.
10:00 Spotkania z Roseanne - Talk show , USA 1998 , 45 min.
10:45 Opowieści sądowe - Program dokumentalny , USA , 50 min.
11:35 Na ślubnym kobiercu - Reality show 1999 , 25 min.
12:00 Sztuka i dusza - Magazyn , Wielka Brytania 2001 , 25 min.
12:25 Alternatywne style życia - Magazyn , Holandia 2001 , 30 min.
12:55 W świecie mody - Magazyn , Kanada 2002 , 30 min.
13:25 Moda i styl - Magazyn , Wielka Brytania , 25 min.
13:50 Fashion TV - Magazyn , 30 min.
14:20 Morderczynie - Program dokumentalny , Kanada 2000 , 50 min.
15:10 Odnaleziony raj - Program rozrywkowy 2001 , 25 min.
15:35 Posiadłości marzeń - Magazyn , USA , 25 min.
16:00 Spotkania z Roseanne - Talk show , USA 1998 , 45 min.
16:45 Opowieści sądowe - Program dokumentalny , USA , 50 min.
17:35 Na ślubnym kobiercu - Reality show 1999 , 25 min.
18:00 Sztuka i dusza - Magazyn , Wielka Brytania 2001 , 25 min.
18:25 Alternatywne style życia - Magazyn , Holandia 2001 , 30 min.
18:55 W świecie mody - Magazyn , Kanada 2002 , 30 min.
19:25 Moda i styl - Magazyn , Wielka Brytania , 25 min.
19:50 Fashion TV - Magazyn , 30 min.
20:20 Morderczynie - Program dokumentalny , Kanada 2000 , 50 min.
21:10 Odnaleziony raj - Program rozrywkowy 2001 , 25 min.
21:35 Posiadłości marzeń - Magazyn , USA , 25 min.
22:00 Potyczki Jerry'ego Springera - Talk show , 45 min.
22:45 Opowieści sądowe - Program dokumentalny , USA , 50 min.
23:35 Na ślubnym kobiercu - Reality show 1999 , 25 min.
00:00 Sztuka i dusza - Magazyn , Wielka Brytania 2001 , 25 min.
00:25 Alternatywne style życia - Magazyn , Holandia 2001 , 30 min.
00:55 W świecie mody - Magazyn , Kanada 2002 , 30 min.
01:25 Moda i styl - Magazyn , Wielka Brytania , 25 min.
01:50 Fashion TV - Magazyn , 30 min.
02:20 Fałszywi kochankowie - Program rozrywkowy , USA 2000 , 50 min.
03:10 Odnaleziony raj - Program rozrywkowy 2001 , 25 min.
03:35 Posiadłości marzeń - Magazyn , USA , 25 min.
04:00 Spotkania z Roseanne - Talk show , USA 1998 , 45 min.
04:45 Opowieści sądowe - Program dokumentalny , USA , 50 min.
05:35 Na ślubnym kobiercu - Reality show , Kanada 1999 , 25 min.

Fashion TV
05:00 Najlepsze pokazy ubiegłych sezonów - Magazyn , 120 min.
07:00 Tygodnie Mody: Paryż, Londyn, Nowy Jork, Mediolan _ trendy wiosna/lato 2003 - Magazyn , 60 min.
08:00 Modelki - Magazyn , 120 min.
10:00 Hity Tygodni Mody - Magazyn , 120 min.
12:00 Modelki - Magazyn , 60 min.
13:00 Tygodnie Mody: Paryż, Londyn, Nowy Jork, Mediolan _ trendy wiosna/lato 2003 - Magazyn , 60 min.
14:00 Najlepsze pokazy ubiegłych sezonów - Magazyn , 30 min.
14:30 Hity Tygodni Mody - Magazyn , 90 min.
16:00 Hity Tygodni Mody - Magazyn , 90 min.
17:30 Muzyka i moda - Magazyn , 30 min.
18:00 Modelki - Magazyn , 210 min.
21:30 Hity Tygodni Mody - Magazyn , 30 min.
22:00 Gorąca północ - Magazyn , 60 min.
23:00 Najlepsze pokazy ubiegłych sezonów - Magazyn , 180 min.
02:00 Modelki - Magazyn , 120 min.
04:00 Hity Tygodni Mody - Magazyn , 60 min.

Cartoon Network
06:00 Droopy, superdetektyw - Serial dla dzieci , USA 1993 , 20 min.
06:20 Musze opowieści - Serial dla dzieci , Norma J. LeBlanc, Charlie Sansonetti , Kanada 1999 , 25 min.
06:45 Szczenięce lata Toma i Jerry'ego - Serial dla dzieci , USA 1990-1993 , 25 min.
07:10 Szczeniak zwany Scooby Doo - Serial dla dzieci , Arthur Davis, Oscar Dufau , USA 1998 , 25 min.
07:35 Mike, Lu i Og - Serial dla dzieci , USA 1999-2000 , 25 min.
08:00 Chojracka 60 - Serial dla dzieci , 60 min.
09:00 Bliźniaki Cramp - Serial dla dzieci , Brian Wood , USA 2001 , 30 min.
09:30 Strażnicy czasu - Serial dla dzieci , David Wasson , USA 2001 , 30 min.
10:00 Owca w wielkim mieście - Serial dla dzieci , Mo Willems , USA 2001 , 30 min.
10:30 Kosmiczna rodzinka - Serial dla dzieci , 25 min.
10:55 Atomówki - Serial dla dzieci , USA 1998 , 25 min.
11:20 Mroczni i źli - Serial dla dzieci , Maxwell Atoms , USA 2001 , 25 min.
11:45 Dwa głupie psy - Serial dla dzieci , Donovan Cook, Larry Huber , USA 1993 , 25 min.
12:10 Jam łasica - Serial dla dzieci , David Feiss , USA 1999 , 20 min.
12:30 Ed, Edd + Eddy - Serial dla dzieci , Danny Antonucci , USA 1999 , 30 min.
13:00 Toonami - Magazyn filmów animowanych , 60 min.
14:00 Scooby Doo - Serial dla dzieci , USA , 30 min.
14:30 Flinstonowie w filmie: Brockula i Frankenstone - Film animowany , USA 1979 , 90 min.
16:00 Atomówki - Serial dla dzieci , USA 1998 , 30 min.
16:30 Cubix - Serial dla dzieci , USA 2001 , 30 min.
17:00 Owca w wielkim mieście - Serial dla dzieci , Mo Willems , USA 2001 , 30 min.
17:30 Bliźniaki Cramp - Serial dla dzieci , Brian Wood , USA 2001 , 30 min.
18:00 Chojrak _ tchórzliwy pies - Serial dla dzieci , John Dilworth , USA 1997-2002 , 60 min.
19:00 Tom i Jerry - Serial dla dzieci , 30 min.
19:30 Scooby Doo - Serial dla dzieci , USA , 30 min.
20:00 Flintstonowie - Serial dla dzieci , USA , 20 min.
20:20 Flintstonowie - Serial dla dzieci , USA , 20 min.
20:40 Flintstonowie - Serial dla dzieci , USA , 20 min.

Fox Kids
06:00 Świat Bobbiego - Film animowany (dzieci) , 20 min.
06:20 Przygody Kuby Guzika - Serial animowany (dzieci) , Francja/Niemcy , 25 min.
06:45 Denis rozrabiaka - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
07:10 Walter Melon - Serial animowany (dzieci) , 20 min.
07:30 Hamtaro - Serial dla dzieci , 25 min.
07:55 Dzieciaki z klasy 402 - Serial dla dzieci , 20 min.
08:15 Nowe przygody Lucky Luke'a - Serial sensacyjny , 25 min.
08:40 Pokémon - Serial animowany (dzieci) , 20 min.
09:00 Odlotowe agentki - Serial dla dzieci , 25 min.
09:25 Spiderman - Serial sensacyjny , 20 min.
09:45 Szalony Jack, pirat - Serial animowany (dzieci) , USA , 20 min.
10:05 Masked Rider - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
10:30 Tajne akta Psiej Agencji - Serial animowany (dzieci) , 20 min.
10:50 Jak dwie krople wody - Serial dla dzieci , 25 min.
11:15 Jerry i paczka - Serial animowany (dzieci) , 20 min.
11:35 Świat według Ludwiczka - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
12:00 Inspektor Gadżet - Serial sensacyjny , 20 min.
12:20 Power Rangers Time Force - Serial dla dzieci , 25 min.
12:45 Power Rangers Time Force - Serial dla dzieci , 20 min.
13:05 Jak dwie krople wody - Serial dla dzieci , 25 min.
13:30 Jerry i paczka - Serial animowany (dzieci) , 20 min.
13:50 Świat według Ludwiczka - Serial animowany (dzieci) , 20 min.
14:10 Inspektor Gadżet - Serial sensacyjny , 25 min.
14:35 Pokémon - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
15:00 Odlotowe agentki - Serial dla dzieci , 20 min.
15:20 Spiderman - Serial sensacyjny , 25 min.
15:45 Sąsiedzi - Serial dla dzieci , 10 min.
15:55 Nowe przygody Lucky Luke'a - Serial sensacyjny , 25 min.
16:20 Oggy i karaluchy - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
16:45 Prosiaczkowo - Serial dla dzieci , 20 min.
17:05 Nowe przygody rodziny Addamsów - Serial sensacyjny , 25 min.
17:30 Oliver Twist - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
17:55 Pinokio - Serial animowany (dzieci) , 20 min.
18:15 Księżniczka Sissi - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
18:40 Wunschpunsch - Serial sensacyjny , 25 min.
19:05 Przygody Kuby Guzika - Serial animowany (dzieci) , Francja/Niemcy , 25 min.
19:30 Lochy i smoki - Serial dla dzieci , 20 min.
19:50 Gęsia skórka - Serial dla dzieci , 20 min.
20:10 Kleszcz - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
20:35 X-Men - Serial animowany (dzieci) , 20 min.
20:55 Spiderman - Serial sensacyjny , 20 min.
21:15 Spiderman - Serial sensacyjny , 20 min.
21:35 Oggy i karaluchy - Serial animowany (dzieci) , 25 min.

Hyper
20:00 Klipy - Magazyn , 15 min.
20:15 Hot News - Magazyn , 15 min.
20:30 Klipy - Magazyn , 30 min.
21:00 Fresh Air - Magazyn , 30 min.
21:30 Replay - Magazyn , 15 min.
21:45 Klipy - Magazyn , 15 min.
22:00 Anime - Serial animowany (dzieci) , 30 min.
22:30 Fresh Air - Magazyn , 30 min.
23:00 Klipy - Magazyn , 30 min.
23:30 Anime - Serial animowany (dzieci) , 30 min.

MTV
07:00 Budzik MTV - Magazyn muzyczny , 120 min.
09:00 Non Stop Hits - Magazyn muzyczny , 60 min.
10:00 European Top 20 - Magazyn muzyczny , 120 min.
12:00 Weekend z nagrodami MTV - Program muzyczny , 240 min.
16:00 MTV Select - Magazyn muzyczny , 60 min.
17:00 LOOPA - Program dokumentalny , 30 min.
17:30 MTV za kulisami - Program dokumentalny , 30 min.
18:00 Total Request - Magazyn muzyczny , 60 min.
19:00 Greatest Hits - Magazyn muzyczny , 60 min.
20:00 MTV Squad - Magazyn muzyczny , 60 min.
21:00 Rodzina Osbourne'ów - Serial komediowy , 60 min.
22:00 Klubofaza - Magazyn muzyczny , 60 min.
23:00 MTV Live _ najlepsze występy podczas MTV EMA 2002 - Program muzyczny , 60 min.
00:00 Alt.mtv - Magazyn muzyczny , 120 min.
02:00 Night Videos - Magazyn muzyczny , 180 min.
05:00 Non Stop Hits - Magazyn muzyczny , 120 min.

MTV Classic
09:00 Classic '80 - Magazyn muzyczny , 60 min.
10:00 3 z 1 - Program muzyczny , 60 min.
11:00 Weekend od A do Z - Program muzyczny , 240 min.
15:00 Hołdys Guru Limited - Program muzyczny , 60 min.
16:00 Classic '60 - Magazyn muzyczny , 60 min.
17:00 Classic '80 - Magazyn muzyczny , 60 min.
18:00 3 z 1 - Program muzyczny , 60 min.
19:00 Greatest Hits - Magazyn muzyczny , 60 min.
20:00 Alfabet Gwiazd - Program dokumentalny , 60 min.
21:00 MTV Classic Live _ ELO - Program muzyczny , 60 min.
22:00 Classic Rock - Magazyn muzyczny , 60 min.
23:00 Classic Ballads - Magazyn muzyczny , 60 min.
00:00 Classic Hits - Magazyn muzyczny , 540 min.

VIVA Polska
06:00 Planet VIVA - Magazyn muzyczny , 420 min.
13:00 Nowe na VIVIE - Magazyn muzyczny , 60 min.
14:00 Personality _ Lenny Kravitz - Magazyn muzyczny , 60 min.
15:00 Planet VIVA - Magazyn muzyczny , 60 min.
16:00 Planet VIVA - Magazyn muzyczny , 60 min.
17:00 Planet VIVA - Magazyn muzyczny , 60 min.
18:00 Special - Magazyn muzyczny , 60 min.
19:00 Planet VIVA - Magazyn muzyczny , 60 min.
20:00 Overdrive - Program muzyczny , 60 min.
21:00 Planet VIVA - Magazyn muzyczny , 60 min.
22:00 Hip-Hop - Magazyn muzyczny , 60 min.
23:00 12 - Program muzyczny , 60 min.
00:00 VIVA Rock - Magazyn muzyczny , 60 min.
01:00 NiteClub - Program muzyczny , 300 min.

ONYX
07:00 Power Hour - Program muzyczny , 60 min.
08:00 onyx@morning - Program muzyczny , 60 min.
09:00 RTL-Shop - Program informacyjny , 180 min.
12:00 Today@onyx - Program muzyczny , 180 min.
15:00 Club Inferno - Program rozrywkowy , 60 min.
16:00 DC Clips - Program muzyczny , 60 min.
17:00 Power Hour - Program muzyczny , 60 min.
18:00 Schattenreich - Program muzyczny , 60 min.
19:00 sunset@onyx - Program muzyczny , 120 min.
21:00 Rock On - Program muzyczny , 60 min.
22:00 chill@onyx - Program muzyczny , 120 min.
00:00 Sexy Clips - Program erotyczny , 60 min.
01:00 Electric Blue - Serial , GB 1979/1989 , 60 min.
02:00 Startalk - Program publicystyczny , 60 min.
03:00 onyx@night - Program muzyczny , 240 min.

Reality TV
06.00 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
06.25 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
06.50 Zadziwiający ludzie (Amazing People) (25 min.).
07.15 Na służbie (In the Line of Duty) (55 min.).
08.05 Na służbie (In the Line of Duty) (55 min.).
08.55 Na służbie (In the Line of Duty) (55 min.).
09.45 Katastrofy stulecia (Disasters of the Century) (50 min.).
10.35 Katastrofy stulecia (Disasters of the Century) (50 min.).
11.25 Katastrofy stulecia (Disasters of the Century) (50 min.).
12.20 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
12.45 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
13.05 Dzisiejsze czasy (Modern Times) (55 min.).
13.55 Na służbie (In The Line Of Duty) (25 min.).
14.45 Na służbie (In The Line Of Duty) (25 min.).
15.35 Na służbie (In The Line Of Duty) (25 min.).
16.25 Trex (Trex) (25 min.).
16.50 Trex (Trex) (25 min.).
17.15 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
17.40 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
18.05 Oko cyklonu (Eye of the Storm) (50 min.).
18.35 Rozbitkowie (Shipwrecked) (25 min.).
19.00 Rozbitkowie (Shipwrecked) (25 min.).
19.35 Amnezja. Uwięzieni w czasie (Amnesia)(50 min.).
20.25 Anatomia przestępstwa (Anatomy of Crime) (50 min.).
21.15 Zdrada(Cheaters) (55 min.).
22.05 Zdrada(Cheaters) (55 min.).
22.55 Odpowiedź na wezwanie (Duty Calls) (35 min.).
23.25 Odpowiedź na wezwanie (Duty Calls) (35 min.).
23.55 Katastrofy stulecia (Disasters of the Century) (50 min.).
00.45 Oko cyklonu (Eye of the Storm) (50 min.).
01.15 Amnezja. Uwięzieni w czasie (Amnesia)(50 min.).
02.05 Zdrada(Cheaters) (55 min.).
02.55 Zdrada(Cheaters) (55 min.).
03.45 Zadziwiający ludzie (Amazing People) (25 min.).
04.10 Dzisiejsze czasy (Modern Times) (55 min.).
05.00 Anatomia przestępstwa (Anatomy of Crime) (50 min.).

Avante
06:00 Świat samochodów - Magazyn , Wielka Brytania 2002 , 25 min.
06:25 Horyzonty - Magazyn , USA 2001 , 25 min.
06:50 Nowoczesna technika - Magazyn , USA , 25 min.
07:15 Harley Davidson - Film dokumentalny , Wielka Brytania , 60 min.
08:15 Podróż przez pustkowie - Film popularnonaukowy , USA , 50 min.
09:05 Z Pekinu do Paryża - Program podróżniczy , Wielka Brytania , 30 min.
09:35 Bohaterowie - Film dokumenatalny , USA 2001 , 30 min.
10:05 Stalowe rekiny - Film dokumentalny 1993 , 55 min.
11:00 Magnum - Serial , Tom Selleck,John Hillerman,Pamela Susan Shoop,Larry Manetti,Roger E. Mosley,Allen Williams,Frank Kane , USA 1983 , 60 min.
12:00 Świat samochodów - Magazyn , Wielka Brytania 2002 , 25 min.
12:25 Horyzonty - Magazyn , USA 2001 , 25 min.
12:50 Nowoczesna technika - Magazyn , USA , 25 min.
13:15 Harley Davidson - Film dokumentalny , Wielka Brytania , 60 min.
14:15 Podróż przez pustkowie - Film popularnonaukowy , USA , 50 min.
15:05 Z Pekinu do Paryża - Program podróżniczy , Wielka Brytania , 30 min.
15:35 Bohaterowie - Film dokumenatalny , USA 2001 , 30 min.
16:05 Stalowe rekiny - Film dokumentalny 1993 , 55 min.
17:00 Magnum - Serial , Tom Selleck,John Hillerman,Pamela Susan Shoop,Larry Manetti,Roger E. Mosley,Allen Williams,Frank Kane , USA 1983 , 60 min.
18:00 Złota era wyścigów samochodowych - Film dokumentalny , Wielka Brytania , 55 min.
18:55 Złota era wyścigów samochodowych - Film dokumentalny , Wielka Brytania 1997 , 55 min.
19:50 Rajd samochodowy N-American Rally Cup - Film dokumentalny , USA , 25 min.
20:15 Łodzie i krajobrazy - Film dokumenatalny , USA , 30 min.
20:45 Niezwykłe historie - Film dokumentalny , Wielka Brytania , 55 min.
21:40 Bohaterowie - Film dokumenatalny , USA 2001 , 30 min.
22:10 Magnum - Serial , Tom Selleck,John Hillerman,Pamela Susan Shoop,Larry Manetti,Roger E. Mosley,Allen Williams,Frank Kane , USA 1983 , 55 min.
23:05 W podróży - Program podróżniczy , Wielka Brytania 2001 , 25 min.
23:30 Peep Show - Program erotyczny , Wielka Brytania 1999 , 30 min.
00:00 Świat samochodów - Magazyn , Wielka Brytania 2002 , 25 min.
00:25 Horyzonty - Magazyn , USA 2001 , 25 min.
00:50 Nowoczesna technika - Magazyn , USA , 25 min.
01:15 Harley Davidson - Film dokumentalny , Wielka Brytania , 60 min.
02:15 Floryda nocą - Program erotyczny , USA 1999 , 60 min.
03:15 Z Pekinu do Paryża - Program podróżniczy , Wielka Brytania , 30 min.
03:45 Bohaterowie - Film dokumenatalny , USA 2001 , 30 min.
04:15 Stalowe rekiny - Film dokumentalny , USA 1993 , 55 min.
05:10 Podróż przez pustkowie - Film popularnonaukowy , USA , 50 min.

TVN 24
06:00 Multikino - Magazyn , 30 min.
06:30 Serwis sportowy - Magazyn sportowy , Polska 2002 , 30 min.
07:00 Studio 24 - Program publicystyczny , 30 min.
07:30 Zdrowie - Program medyczny , 30 min.
08:00 Multikino - Magazyn , 30 min.
08:30 Styl - Magazyn , 60 min.
09:30 Raport TVN 24 - Magazyn reporterów , Polska 2002 , 30 min.
10:00 Serwis sportowy - Magazyn sportowy , Polska 2002 , 30 min.
10:30 Automaniak - Magazyn , 30 min.
11:00 Loża prasowa - Program publicystyczny , 30 min.
11:30 Loża prasowa - Program publicystyczny , 60 min.
12:30 Raport TVN 24 - Magazyn reporterów , Polska 2002 , 30 min.
13:00 Studio 24 - Program publicystyczny , 30 min.
13:30 Bilans tygodnia - Magazyn , 30 min.
14:00 Serwis sportowy - Magazyn sportowy , Polska 2002 , 30 min.
14:30 Zdrowie - Program medyczny , 60 min.
15:30 Automaniak - Magazyn , 30 min.
16:00 Serwis sportowy - Magazyn sportowy , Polska 2002 , 30 min.
16:30 Raport TVN 24 - Magazyn reporterów , Polska 2002 , 30 min.
17:00 Serwis sportowy/reportaż - Magazyn sportowy , Polska 2002 , 30 min.
17:30 Studio 24 - Program publicystyczny , 60 min.
18:30 Styl - Magazyn , 30 min.
19:00 Fakty - Program informacyjny , 30 min.
19:30 Raport TVN 24 - Magazyn reporterów , Polska 2002 , 30 min.
20:00 Loża prasowa - Program publicystyczny , 60 min.
21:00 Magazyn sportowy - Magazyn sportowy , 30 min.
21:30 Automaniak - Magazyn , 30 min.
22:00 Studio 24 - Program publicystyczny , 30 min.
22:30 Styl - Magazyn , 30 min.
23:00 Bilans tygodnia - Magazyn , 30 min.
23:30 Europejska corrida - Magazyn reporterów , 30 min.
00:00 Magazyn sportowy - Magazyn sportowy , 30 min.
00:30 Loża prasowa - Program publicystyczny , 60 min.
01:30 Fakty - Program informacyjny , 30 min.
02:00 Studio 24 - Program publicystyczny , 30 min.
02:30 Zdrowie - Program medyczny , 30 min.
03:00 Magazyn sportowy - Magazyn sportowy , 30 min.
03:30 Raport - Magazyn , 30 min.
04:00 Studio 24 - Program publicystyczny , 30 min.
04:30 Styl - Magazyn , 30 min.
05:00 Loża prasowa - Program publicystyczny , 60 min.

RAI 1
06:00 Euronews - Program informacyjny , 30 min.
06:30 Unomattina sabato - 210 min.
06:45 Unomattina sabato - 195 min.
10:00 Linea verde - Film dokumentalny , 30 min.
10:30 A Sua immagine - Magazyn , 25 min.
10:55 Santa Messa - Magazyn , 65 min.
12:00 Recita dell'Angelus - Magazyn , 20 min.
12:20 Linea verde - Film dokumentalny , 70 min.
13:30 Telegiornale - Program informacyjny , 30 min.
14:00 Domenica in - 360 min.
20:00 Telegiornale - Program informacyjny , 35 min.
20:35 Sport notizie - Program informacyjny , 10 min.
20:45 Film da definire - Film obyczajowy , 115 min.
21:45 Un medico in famiglia - Serial , Claudio Norza , Martina Colombari,Pietro Sermonti,Lino Banfi,Lunetta Savino,Margot Sikabony,Michael Cadeddu,Eleonora Cadeddu , 60 min.
22:40 TG 1 - Program informacyjny , 5 min.
22:45 Speciale TG 1 - 60 min.
22:50 Speciale TG 1 - 60 min.
23:45 Oltremoda - Magazyn , 40 min.
23:50 Oltremoda - Magazyn , 35 min.
00:25 TG 1 _ Notte - Program informacyjny , 10 min.
00:35 Che tempo fa - Program informacyjny , 5 min.
00:40 Cos? ? la vita - Magazyn , 35 min.
00:45 Cos? ? la vita - Magazyn , 50 min.
01:15 Film da definire - Film obyczajowy , 45 min.
01:35 Panni sporchi - Komedia , Mario Monicelli , Ornella Muti,Gigi Proietti,Mariangela Melato,Alessandro Haber,Paolo Bonacelli,Michele Placido,Marina Confalone , I 1999 , 110 min.
02:00 RAINOTTE - Program rozrywkowy , 240 min.
03:25 La rivoluzione francese - Film obyczajowy , Robert Enrico , Jane Seymour,François Cluzet,Jean-François Balmer,Andrzej Seweryn,Klaus Maria Brandauer , F 1989 , 100 min.
05:05 Homo Ridens - Magazyn , 45 min.
05:50 TG 1 _ Notte - Program informacyjny , 10 min.

TVE
05:00 Tenderete - Program rozrywkowy , 45 min.
05:45 Informe semanal - Program informacyjny , 45 min.
06:30 U.N.E.D. - Program edukacyjny , 30 min.
07:00 Tiempo de creer - 15 min.
07:15 Testimonio - 5 min.
07:20 Agrosfera - Film dokumentalny , 55 min.
08:15 Desde Galicia para el mundo - Program rozrywkowy , 105 min.
10:00 TPH Club - 30 min.
10:30 Pelopanocha - 30 min.
11:00 M sica si - 120 min.
13:00 Canal 24 horas - Program informacyjny , 30 min.
13:30 Espa?a en comunidad - Program informacyjny , 30 min.
14:00 Jara y sedal - Magazyn , 30 min.
14:30 Corazón, corazón - Magazyn , 30 min.
15:00 Telediario 1 - Program informacyjny , 45 min.
15:45 El tiempo - Program informacyjny , 5 min.
15:50 Ventana G.D. Hispavisión - Teleturniej , 55 min.
16:45 Raquel busca su sitio - Serial komediowy , 75 min.
18:00 Canal 24 horas - Program informacyjny , 30 min.
18:30 Espa?a de cerca - Magazyn , 15 min.
18:45 Terca vida - Film obyczajowy , Fernando Huertas , Santiago Ramos,Manuel Alexandre,Luisa Mart~n,Jorge Bosch , E 2000 , 105 min.
20:30 Este es mi planeta - Teleturniej , 30 min.
21:00 Telediario 2 - Program informacyjny , 45 min.
21:45 El tiempo - Program informacyjny , 5 min.
21:50 La vida de Rita - Film obyczajowy , Manolo Iborra , Verónica Forqué,Juan Echanove,Pepe Nieto,Maria Vazquez,Agust~n González , E 2002 , 55 min.
22:45 Estudio estadio - Program sportowy , 90 min.
00:15 Adio kerida - Magazyn , 75 min.
01:30 Metrópolis - Program publicystyczny , 30 min.
02:00 Canal 24 horas - Program informacyjny , 30 min.
02:30 La revancha - Telenowela , 90 min.
04:00 M sica si - 120 min.

France 3
06:00 Euronews - Program informacyjny , 60 min.
07:00 TO3 - Program dla dzieci , 20 min.
07:20 Bunny et tous ses amis - Film animowany (dzieci) , 70 min.
08:30 F3 X: le choc des héros - Program dla dzieci , 80 min.
09:50 C'est pas sorcier - Magazyn , 25 min.
10:15 Envie d'agir - Program informacyjny , 10 min.
10:25 Echappées sauvages - Program edukacyjny , 55 min.
11:20 Expression directe - Magazyn , 5 min.
11:25 12/14 - Program informacyjny , 5 min.
11:30 Journal régional - Program informacyjny , 55 min.
12:25 Journal national - Program informacyjny , 25 min.
12:50 Journal régional - Program informacyjny , 30 min.
13:20 C'est mon choix - Talk show , 90 min.
14:50 Keno - Teleturniej , 5 min.
14:55 Paris_Nice - Program sportowy 2003 , 70 min.
16:05 Internationaux de France - Program sportowy 2003 , 65 min.
17:10 Championnats du monde Indoor - Program sportowy , 50 min.
18:00 Quelle aventure! - Magazyn , 45 min.
18:45 Gestes d'intérieur - Magazyn , 5 min.
18:50 19/20 informations - Program informacyjny , 5 min.
18:55 Editions locales - Program informacyjny , 10 min.
19:05 Journal régional - Program informacyjny , 25 min.
19:30 Journal national - Program informacyjny , 25 min.
19:55 Journal des journaux - Program informacyjny , 15 min.
20:10 Météo - Program informacyjny , 10 min.
20:20 Les nouvelles aventures de Lucky Luke - Serial animowany (dzieci) , 30 min.
20:50 Inspecteur Barnaby - Peter Smith , John Nettles,Daniel Casey,Jane Wymark,Laura Howard,John Woodvine,Amanda Mealing , GB , 105 min.
22:35 Météo - Program informacyjny , 5 min.
22:40 Soir 3 - Program informacyjny , 15 min.
22:55 France Europe Express - Program informacyjny , 70 min.
00:05 Cinéma de minuit - Magazyn , 5 min.
00:10 Acte de violence - Fred Zinnemann , Van Heflin,Robert Ryan,Janet Leigh,Mary Astor,Phyllis Thaxter,Berry Kroeger , USA 1949 , 80 min.
01:30 Un livre, un jour - Magazyn , 5 min.
01:35 Les nouvelles aventures de Lucky Luke - Serial animowany (dzieci) , 20 min.
01:55 Thalassa - Film dokumentalny , 95 min.
03:30 Faut pas r?ver - Film dokumentalny , 65 min.
04:35 Euro millionnaire - Teleturniej , 25 min.
05:25 Les matinales - Program informacyjny , 35 min.

TF 1
06:35 TF 1 infos - Program informacyjny , 5 min.
06:40 TF! Jeunesse - Magazine de film d'animation , 80 min.
08:00 Disney! - Magazine de film d'animation , 105 min.
09:45 Météo - Program informacyjny , 5 min.
09:50 Auto moto - Magazyn , 55 min.
10:45 Météo - Program informacyjny , 5 min.
10:50 Téléfoot - Program sportowy , 70 min.
12:00 Une vie de foot - Program sportowy , 3 min.
12:03 Météo - Program informacyjny , 2 min.
12:05 Attention ? la marche - Teleturniej , 45 min.
12:50 A vrai dire - Program informacyjny , 10 min.
13:00 Journal - Program informacyjny , 20 min.
13:20 Du cčté de chez vous - Program informacyjny , 3 min.
13:23 Météo - Program informacyjny , 2 min.
13:25 Walker Texas Ranger - Serial sensacyjny , Chuck Norris,Clarence Gilyard,Sheree J. Wilson,Noble Willingham , 55 min.
14:20 Undercover - Oded Fehr,Jon Seda,Vera Farmiga,Bruklin Harris,Jarrad Paul,William Forsythe,Steven Bauer , 50 min.
15:10 Espions d'Etat - Serial sensacyjny , Beau Bridges,Gil Bellows,Rocky Carroll,David Clennon,Ronny Cox,Jay Harik,Natalie Marston , 50 min.
16:00 New York, section criminelle - Constantine Makris , Vincent D'Onofrio,Kathryn Erbe,Jamey Sheridan,Courtney B. Vance,Lee Tergesen,Colleen Clinton , USA , 50 min.
16:50 Vidéo gag - Program rozrywkowy , 65 min.
17:55 Le maillon faible - Teleturniej , 55 min.
18:50 Sept ? huit - Program informacyjny , 55 min.
19:45 Suivez son regard - Program informacyjny , 5 min.
19:50 Ushua?a découverte - Program podróżniczy , 5 min.
19:55 Météo - Program informacyjny , 5 min.
20:00 Journal - Program informacyjny , 35 min.
20:35 Du cčté de chez vous - Program informacyjny , 5 min.
20:40 C.L.A.C. - Magazyn , 3 min.
20:43 Résultat des courses - Program sportowy , 2 min.
20:45 Météo - Program informacyjny , 5 min.
20:50 Une journée en enfer - Film sensacyjny , John McTiernan , Bruce Willis,Samuel L. Jackson,Jeremy Irons,Graham Greene,Colleen Camp,Larry Bryggman,Anthony Peck , USA 1994 , 135 min.
23:05 Les films dans les salles - Magazyn , 10 min.
23:15 S.O.S. Titanic - Film sensacyjny , William Hale , David Janssen,Cloris Leachman,David Warner,Ian Holm,Helen Mirren,Beverly Ross,Ed Bishop , USA 1980 , 110 min.
01:05 La vie des médias - Magazyn , 20 min.
01:25 Suivez son regard - Program informacyjny , 1 min.
01:26 Mode in France - Magazyn , 59 min.
02:25 Météo - Program informacyjny , 10 min.
02:35 Reportages - Program informacyjny , 25 min.
03:00 Notre XXe si?cle - Magazyn , 50 min.
03:50 Aventures africaines, françaises, asiatiques - Film dokumentalny , 60 min.
04:50 Musique - Program muzyczny , 5 min.
04:55 Aimer vivre en France - Program podróżniczy , 60 min.
05:40 25° Sud - Serial komediowy , Eric Summer , Georges Claisse,Anny Romand,Erick Chabot,Franck Jolly,Laurence Marion,Veronica Dimos , 55 min.

ZDF
06:00 Spellbinder - Serial dla młodzieży , Noel Price , Zbych Trofimiuk,Gosia Piotrowska,Brian Rooney,Michaela Noonan,Heather Mitchell , AUS 1996/1997 , 25 min.
06:25 Alfred J. Kwak - Serial animowany (dzieci) , Herman van Veen , NL/D 1989 , 25 min.
06:50 Die Bambus-Bären-Bande - Serial animowany (dzieci) , D/A/CH 1996 , 25 min.
07:15 Tierisch was los - Serial animowany (dzieci) , CDN 1998 , 10 min.
07:25 Tabaluga tivi - Program dla dzieci , 90 min.
08:55 Genau - Program dla dzieci , 15 min.
09:10 Pingu - Serial animowany (dzieci) , CH 1994 , 5 min.
09:15 Zur Zeit - Magazyn , 15 min.
09:30 Evangelischer Gottesdienst - Magazyn , 45 min.
10:15 Rudis Rabenteuer - Program dla dzieci , 50 min.
11:05 Löwenzahn - Program dla dzieci , 25 min.
11:30 halb 12 - Program publicystyczny , 30 min.
12:00 Das Sonntagskonzert - Program muzyczny , 45 min.
12:45 heute - Program informacyjny , 2 min.
12:47 blickpunkt - Program informacyjny , 28 min.
13:15 ZDF.umwelt - Film dokumentalny , 40 min.
17:00 heute - Program informacyjny , 10 min.
17:10 ZDF SPORTreportage - Reportaż , 50 min.
18:00 ML Mona Lisa - Magazyn , 30 min.
18:30 Die ZDF-Reportage - Program informacyjny , 30 min.
19:00 heute - Program informacyjny , 10 min.
19:10 Berlin direkt - Program informacyjny , 20 min.
19:30 ZDF Expedition - Program informacyjny , 45 min.
20:15 Freundinnen für immer - Komedia , Konrad Sabrautzky , Jennifer Nitsch,Susanna Simon,Tim Bergmann,Horst Janson,Nadja Bobyleva,Uwe Rathsam,Wilfried Hochholdinger , D 2001 , 85 min.
21:40 heute-journal - Program informacyjny , 15 min.
21:55 Alles Gute, Karlheinz Böhm! - Program rozrywkowy , 75 min.
23:10 ZDF History - Film dokumentalny , 45 min.
23:55 heute - Program informacyjny , 5 min.
00:00 Nachtstudio - Program publicystyczny , 60 min.
01:00 Blutiger Schnee - Film obyczajowy , Jerzy Hoffman , Sharon Brauner,Anna Dymna,Günter Lamprecht,Mathieu Carri?re,Marian Opania,Ryszarda Hanin,Alicja Jachiewicz , D/PL 1983 , 95 min.
02:35 ZDF Expedition - Program informacyjny , 45 min.
03:20 heute - Program informacyjny , 5 min.
03:25 Das Sonntagskonzert - Program muzyczny , 45 min.
04:10 webcamnights.tv - Magazyn , 20 min.
04:25 ZDF.umwelt - Film dokumentalny , 35 min.
04:30 Die ZDF-Reportage - Program informacyjny , 30 min.
05:00 Bravo-TV - Program dla młodzieży , 60 min.

3sat (polski)
06:55 Przegląd programów TV - Program informacyjny , 5 min.
07:00 Kurs języka angielskiego - Program edukacyjny , 30 min.
07:30 Kurs języka francuskiego - Program edukacyjny , 30 min.
08:00 Panorama alpejska - Program rozrywkowy , 60 min.
09:00 Wiadomości - Program informacyjny , 5 min.
09:05 Liryka dla wszystkich - Magazyn , 10 min.
09:15 Współczesna muzyka żydowska - Program muzyczny , 60 min.
10:15 Ralph Giordano ma 80 lat - Magazyn , 45 min.
11:00 Urojone osiągnięcia NRD - Program informacyjny 2002 , 45 min.
11:45 Kandydaci do nagrody ksiagarzy niemieckich 2003 - Magazyn , 45 min.
12:30 Thea Dorn i Dirk Schümer o książkach - Talk show , 30 min.
13:00 Wiadomości - Program informacyjny , 5 min.
13:05 Przegląd tygodnia - Program informacyjny , 25 min.
13:30 Podróż kulinarna do Francji - Magazyn , 30 min.
14:00 Przed trzydziestu laty - Magazyn , 30 min.
14:30 Historia misia pluszowego - Magazyn , 30 min.
15:00 Ringstraßenpalais - Film obyczajowy , Rudolf Nussgruber , Klaus Wildbolz,Marianne Nentwich,Peter Wolsberger,Ulli Fessl , Austria/Niemcy 1980 , 45 min.
15:45 Spojrzenie w przeszłość - Magazyn 1999 , 15 min.
16:00 Hitec _ Dokumentacja - Magazyn , 30 min.
16:30 Historia archeologii - Magazyn , 45 min.
17:15 Zwierzęta świata - Program edukacyjny , 15 min.
17:30 Porady lekarza domowego - Magazyn , 30 min.
18:00 Problemy społeczne - Magazyn , 15 min.
18:15 Dziennik szwajcarski - Program informacyjny , 45 min.
19:00 Wiadomości - Program informacyjny , 10 min.
19:10 Talk show Rugego - Talk show , 50 min.
20:00 Wiadomości - Program informacyjny , 15 min.
20:15 Przyroda dalekiej Rosji - Film dokumentalny , 45 min.
21:00 Skarby świata _ dziedzictwo ludzkości - Program podróżniczy , 15 min.
21:15 Praca w Microsoft - Magazyn , Niemcy 2001 , 70 min.
22:25 Modellka mimo wieku - Magazyn , 30 min.
22:55 Komisarz - Serial kryminalny , Theodor Grädler , Erik Ode,Günther Schramm,Reinhard Glemnitz,Elmar Wepper,Helma Seitz,Paul Edwin Roth,Maria Schell 1975 , 60 min.
23:55 Morderczy upał - Film kryminalny , Douglas Barr , Dale Midkiff,Paul Ben-Victor,Erika Eleniak,Andrea Ferrell,Michael Gross,Paul Johansson,Annie Kidder , USA 1996 , 85 min.
01:20 Halo Austria _ Halo Wiedeń - Program informacyjny , 30 min.
01:50 Hitec _ Dokumentacja - Magazyn , 30 min.
02:20 Porady lekarza domowego - Magazyn , 30 min.
02:50 Dziennik szwajcarski - Program informacyjny , 45 min.
03:35 Talk show Rugego - Talk show , 45 min.
04:20 Przegląd programów TV - Program informacyjny , 5 min.
04:25 Teletext 3sat - Magazyn , 150 min.
05:10 Przegląd programów TV - Program informacyjny , 5 min.
05:15 Teletext 3sat - Magazyn , 100 min.

RTL
05:30 Power Rangers - Serial sensacyjny , USA 1994 , 25 min.
05:55 Power Rangers - Serial sensacyjny , USA 1994 , 25 min.
06:20 RTL Shop am Sonntag - Program informacyjny , 55 min.
07:15 Ein Fall für Super Pig - Serial animowany (dzieci) , USA 1997/1998 , 25 min.
07:40 Hulk - Serial animowany (dzieci) , USA 1997 , 25 min.
08:05 Hulk - Serial animowany (dzieci) , USA 1997 , 25 min.
08:30 Das Geheimnis der Mumie - Serial animowany (dzieci) , USA 2001 , 25 min.
08:55 Um die Welt mit Barbapapa - Serial dla dzieci , J/F 1999 , 25 min.
09:20 Deutschland sucht den Superstar - Program rozrywkowy , 105 min.
11:05 Smallville - Serial sensacyjny , Greg Beeman , Tom Welling,Kristin Kreuk,Michael Rosenbaum,John Schneider,Annette O'Toole,Sam Jones III,Allison Mack , USA 2001 , 55 min.
12:00 Herr Schulleiterin - Komedia , James Frawley , Harland Williams,Shawna Waldron,Duane Martin,Joel Brooks,Lori Hallier,Lawrence Dane,Conrad Dunn , USA 1998 , 105 min.
13:45 Das A-Team - Serial sensacyjny , Michael O'Herlihy , George Peppard,Mr. T,Dirk Benedict,Dwight Schultz,Shelagh McLeod,David Hedison,Barney McFadden , USA 1985 , 55 min.
14:40 Knight Rider - Serial sensacyjny , Sidney Hayers , David Hasselhoff,Edward Mulhare,Patricia McPherson,Jim Brown,Evan Kim,Jared Martin,Barbara Stock , USA 1982 , 65 min.
15:45 Knight Rider - Serial sensacyjny , Sidney Hayers , David Hasselhoff,Edward Mulhare,Patricia McPherson,Jim Brown,Peter Wang,Jared Martin,Evan Kim , USA 1982 , 60 min.
16:45 Airwolf - Serial sensacyjny , Don Baer , Jan-Michael Vincent,Ernest Borgnine,Alex Cord,Jean Bruce Scott,Brett Halsey,Jason Bernard , USA 1984 , 60 min.
17:45 Exclusiv _ Weekend - Program informacyjny , 60 min.
18:25 RTL-Bibelclip - Magazyn , 20 min.
18:45 RTL aktuell Weekend - Program informacyjny , 25 min.
19:10 Notruf - Magazyn , 65 min.
20:15 Lebenslänglich - Komedia , Ted Demme , Eddie Murphy,Martin Lawrence,Obba Rabatunde,Ned Beatty,Nick Cassavetes,Anthony Anderson,Barry Shabaka Henley , USA 1999 , 130 min.
22:25 Spiegel-TV Magazin - Program informacyjny , 45 min.
23:10 Die große Reportage - Program informacyjny , 75 min.
00:25 South Park - Serial animowany (dzieci) , Trey Parker, Matt Stone , Jörg Reitbacher-Stuttmann,Benedikt Weber,Jan Panczak,Sabine Bohlmann,Michael Rüth,Dagmar Heller,Uschi Wolff , USA 1999 , 30 min.
00:55 Prime Time _ Spätausgabe - Magazyn , 20 min.
01:15 Airwolf - Serial sensacyjny , Don Baer , Jan-Michael Vincent,Ernest Borgnine,Alex Cord,Jean Bruce Scott,Brett Halsey,Jason Bernard , USA 1984 , 50 min.
02:05 Knight Rider - Serial sensacyjny , Sidney Hayers , David Hasselhoff,Edward Mulhare,Patricia McPherson,Jim Brown,Evan Kim,Jared Martin,Barbara Stock , USA 1982 , 50 min.
02:55 Knight Rider - Serial sensacyjny , Sidney Hayers , David Hasselhoff,Edward Mulhare,Patricia McPherson,Jim Brown,Peter Wang,Jared Martin,Evan Kim , USA 1982 , 50 min.
03:45 Die Oliver Geissen Show - Talk show , 50 min.
04:35 Das Strafgericht - Program publicystyczny , 40 min.

Super RTL
06:00 Infomercials - Program informacyjny , 75 min.
07:15 Bumpety Boo _ Der kleine gelbe Superflitzer - Serial animowany (dzieci) , USA 1986 , 25 min.
07:40 Bob, der Flaschengeist - Serial animowany (dzieci) , USA 1991 , 10 min.
07:50 Die kleinen Monster - Serial animowany (dzieci) , GB 1998 , 15 min.
08:05 Oswald Oktopus - Serial animowany (dzieci) , USA 2000 , 10 min.
08:15 Little People - Serial animowany (dzieci) , USA 2002 , 5 min.
08:20 Bob, der Baumeister - Serial animowany (dzieci) , GB 1998 , 10 min.
08:30 Thomas, die kleine Lokomotive und seine Freunde - Serial animowany (dzieci) , GB 1991 , 15 min.
08:45 Willys große böse Wolf-Show - Serial animowany (dzieci) , B 2000 , 15 min.
08:55 Jellabies - Serial animowany (dzieci) , USA/GB 1999 , 5 min.
09:00 Tommy und Oscar - Serial animowany (dzieci) , I 1997 , 25 min.
09:25 Die sieben kleinen Monster - Serial animowany (dzieci) , CDN 2000 , 30 min.
09:55 Geschichten aus der Gruft - Serial animowany (dzieci) , CDN/F 1999 , 30 min.
10:25 Spielegalaxie - Teleturniej , D 2001 , 35 min.
11:00 Noahs Kids - Program edukacyjny , F 1995 , 15 min.
11:15 Li-La-Launebär - Program dla dzieci , 25 min.
11:20 Die Ninja Turtles - Serial animowany (dzieci) , USA 1997/1998 , 20 min.
11:40 Super Toy Club - Program dla dzieci , D 2002 , 35 min.
12:15 Was ist was TV - Magazyn 2001 , 30 min.
12:45 Marsupilami: Die neuen Abenteuer - Serial animowany (dzieci) , F 1999 , 25 min.
13:10 Wild Instinct _ Tiere wie wir - Serial animowany (dzieci) , F 2000 , 25 min.
13:35 Käpt'n Balu und seine tollkühne Crew - Serial animowany (dzieci) , USA 1990 , 25 min.
14:00 Disneys Aladin - Serial animowany (dzieci) , USA 1994/1995 , 25 min.
14:25 Große Pause - Serial animowany (dzieci) , USA 1997/1998 , 25 min.
14:50 Jimmy Neutron - Serial animowany (dzieci) , USA 2002 , 25 min.
15:15 Unten am Fluss _ Watership Down - Serial animowany (dzieci) , GB 1999 , 30 min.
15:45 Der Zauberpudding - Film animowany (dzieci) , Karl Zwicky , AUS 2000 , 75 min.
17:00 Toggo-TV - Program dla dzieci , GB 1998 , 35 min.
17:35 Disneys Art Attack - Program dla dzieci , GB 1998 , 25 min.
18:00 Käpt'n Balu und seine tollkühne Crew - Serial animowany (dzieci) , USA 1990 , 25 min.
18:25 Disneys Aladin - Serial animowany (dzieci) , USA 1994/1995 , 25 min.
18:50 Große Pause - Serial animowany (dzieci) , USA 1998/1999 , 30 min.
19:20 Mr. Bean - Serial animowany (dzieci) , Alexei Alexeev , GB 2002 , 25 min.
19:45 Die Dinos - Serial animowany (dzieci) , Bruce Bilson , USA 1991/1994 , 30 min.
20:15 Traumhochzeit - Program rozrywkowy , D 1994 , 105 min.
22:00 Mut zur Liebe - Melodramat , Brent Shields , Mary-Louise Parker,Bebe Neuwirth,Philip Bosco,Rebecca Luker,Joanna Going , USA 2000 , 110 min.
23:50 Mr. Bean - Serial animowany (dzieci) , Alexei Alexeev , GB 2002 , 25 min.
00:15 Die Dinos - Serial animowany (dzieci) , Bruce Bilson , USA 1991/1994 , 25 min.
00:40 Infomercials - Program informacyjny , 105 min.
02:25 Nachtprogramm - Program rozrywkowy , 215 min.

Arte
14:00 Kreativ - Magazyn , F 2002 , 30 min.
14:30 Voyages, Voyages - Program podróżniczy , F 2002 , 45 min.
15:15 Viehjud Levi - Film obyczajowy , Didi Danquart , Bruno Cathomas,Caroline Ebner,Ulrich Noethen,Martina Gedeck,Bernd Michael Lade,Eva Mattes,Gerhard Olschewski , CH/D/A 1999 , 105 min.
17:00 Zu Tisch in ... - Magazyn , D 2002 , 30 min.
17:30 Die großen Sportduelle - Program dokumentalny , F 2001 , 45 min.
18:15 Biographie - Magazyn , D 2002 , 45 min.
19:00 Haydn, Janacek, Ligeti ... mit Musicatreize - Program dokumentalny , F 2003 , 45 min.
19:45 Info / Meteo - Program informacyjny , 30 min.
20:15 Tanz - Program muzyczny , F 2002 , 25 min.
20:40 King Kong - Film przygodowy , Merian C. Cooper, Ernest B. Schoedsack , Fay Wray,Robert Armstrong,Bruce Cabot,Frank Reicher,Sam Hardy,Noble Johnson,Victor Wong , USA 1933 , 95 min.
22:15 Im Schatten King Kongs - Magazyn , F 2003 , 50 min.
23:05 Chang - Program podróżniczy , USA 1927 , 70 min.
00:15 Der Tiger von New York - Film kryminalny , Stanley Kubrick , Irene Kane,Jamie Smith,Frank Silvera,Jerry Jarret,Ruth Sobotka,Phil Stevenson , USA 1955 , 65 min.
01:20 Metropolis - Magazyn , F 2003 , 55 min.
02:15 Hauptsache Hund - Stéphane Ricard , F 2001 , 10 min.
02:25 Scope - Program informacyjny , F 2003 , 25 min.
02:50 Sendepause - Sendepause , 670 min.

MDR
06:05 Länderzeit - Program informacyjny , 30 min.
06:35 Eine Straßenbekanntschaft - Film obyczajowy , Isabel Sebastian , Caroline Cellier,Jennifer Covillault,Jacqueline Maillan,Jacques Perrin,Massimo Ghini,Pénélope Schellenberg,Chantal Perrin , F 1990 , 80 min.
07:55 Glaubwürdig - Magazyn , 5 min.
08:00 Ich bin schon tot ... - Magazyn , 30 min.
08:30 360° _ Die GEO-Reportage - Program informacyjny , 30 min.
09:00 Außenseiter _ Spitzenreiter - Program rozrywkowy , 30 min.
09:30 Bilderbuch Deutschland - Program podróżniczy , 45 min.
10:15 Kopfjäger auf Neuguinea - Program podróżniczy , 45 min.
11:00 Sport im Osten extra - Program sportowy , 105 min.
12:45 Brisant - Program informacyjny , 30 min.
13:15 Der Ayers Rock - Program podróżniczy , 45 min.
14:00 Boulevard Bio - Talk show , 60 min.
15:00 Café Trend - Magazyn , 30 min.
15:30 Unser Garten - Film dokumentalny , 30 min.
16:00 MDR aktuell - Program informacyjny , 5 min.
16:05 Windrose - Program informacyjny , 25 min.
16:30 Sport im Osten - Reportaż , 30 min.
17:00 Alles Gute! - Program rozrywkowy , 55 min.
17:55 MDR aktuell - Program informacyjny , 5 min.
18:00 In aller Freundschaft - Serial , Peter Vogel , Dieter Bellmann,Thomas Rühmann,Hendrikje Fitz,Johannes Steck,Andrea Kathrin Loewig,Jutta Kammann,Alexa Maria Surholt , D 2002 , 50 min.
18:50 Unser Sandmännchen - Program dla dzieci , 8 min.
18:58 MDR aktuell - Program informacyjny , 2 min.
19:00 Länderzeit - Program informacyjny , 30 min.
19:30 MDR aktuell - Program informacyjny , 20 min.
19:50 Kripo live - Program publicystyczny , 25 min.
20:15 Wenn das kein Grund zum Feiern ist - Program rozrywkowy , 90 min.
21:45 MDR aktuell - Program informacyjny , 15 min.
22:00 Liebe, Lügen, Leidenschaften - Melodramat , Marco Serafini , Maximilian Schell,Rosemarie Fendel,Christian Kohlund,Barbara Wussow,Denise Zich,Philipp Brenninkmeyer,Marion Mitterhammer , D/A 2001 , 90 min.
23:30 Weimarer Salon - Program publicystyczny , 45 min.
00:15 Die Fremde - Film obyczajowy , Götz Spielmann , Goya Toledo,Hary Prinz,Martin Feifel,Nina Proll,Wolfgang Böck,Fritz Karl,Simon Schwarz , A 2000 , 100 min.
01:55 Tagesthemen - Program informacyjny , 20 min.
02:15 Bei uns entdeckt - Program informacyjny , 15 min.
02:30 Kripo live - Program publicystyczny , 25 min.
02:55 High Speed - Program sportowy , 40 min.
03:35 SachsenSpiegel - Program informacyjny , 30 min.
04:05 Sachsen-Anhalt heute - Program informacyjny , 30 min.
04:35 Thüringen-Journal - Program informacyjny , 60 min.
05:05 Public secrecies - Magazyn , 60 min.

Kinderkanal
06:00 Das Geheimnis von Black Rose Castle - Serial sensacyjny , Katalin Petényi, Barna Kabay , Travis Kisgen,James Schanzer,Djoko Rosic,Megan Casey,Daniel Alexander,Sepp Schauer,Robin Dalglish-Scottish (Serie läuft Sa) , D/H 2001 , 25 min.
06:25 Tolle Sachen - Program dla dzieci , 5 min.
06:30 ReläXX - Program informacyjny , 15 min.
06:45 Gloria und ihre Familie - Serial animowany (dzieci) , D/AUS 2000 , 25 min.
07:10 UBOS _ Das Unermessliche Buch der Orakel und Sprüche - Serial animowany (dzieci) , Chuck Patton , USA 2001 , 25 min.
07:35 Rocket Power - Serial animowany (dzieci) , Peter Kirchberger , USA 1999 , 25 min.
08:00 Wissen macht Ah! - Program dla dzieci , 30 min.
08:30 Adolars fantastische Abenteuer - Serial animowany (dzieci) , József Nepp, József Gémes , H 1973 , 25 min.
08:55 Der klitzekleine Martin - Serial animowany (dzieci) , GB 1996/1997 , 5 min.
09:00 Teletubbies - Program dla dzieci , 25 min.
09:25 Eiki Eiche - Serial animowany (dzieci) , GB 1996 , 10 min.
09:35 Nicht ohne Marie - Serial dla dzieci , Alois Hawlik , Elisabeth Kolesaric,Abraham Thill,Clemens Limberg,Julia Korponay,Waltraut Haas , D 1995 , 25 min.
10:00 PUR - Program dla młodzieży , 25 min.
10:25 Schloss Einstein - Serial dla dzieci , Renata Kaye , Kristin Bohm,Natasha Born,Paula Schramm,Max Fritzsching,Dennis Habedank,Adrien Löffler,Josefine Preuß , D 1998/2002 , 25 min.
10:50 Koch-Charts - Magazyn , 5 min.
10:55 Musik-Boxx - Program dla dzieci , 5 min.
11:00 Marcelino - Serial animowany (dzieci) , Santiago Moro, Xavier Picard , E/F/J 2000 , 30 min.
11:30 Die Sendung mit der Maus - Program dla dzieci , 30 min.
12:00 Die kleine Meerjungfrau - Film dla dzieci , Karel Kach$1yna , Miroslavá $5$Safránková,Petr Svojtka,Radovan Lukavsk$1y,Marie Ros lková,Milena Dvorská , CSSR 1975 , 90 min.
13:30 Hundert Minuten Ferien - Serial dla dzieci , Andrzej Maleszka , Jolanta Fraszynska,Kamila Natkaniec,Andrzej Zielinski,Piotr Budzowski,Tomasz Wronski , D/PL 1999 , 30 min.
14:00 Die Couchmanns - Serial animowany (dzieci) , D 2001 , 15 min.
14:15 Die kleinen Gespenster - Serial animowany (dzieci) , GB/D 1998/2001 , 10 min.
14:25 Lauras Stern - Serial animowany (dzieci) , Maya Gräfin Rothkirch, Mária Horváth , D 2002 , 10 min.
14:35 Siebenstein - Serial dla dzieci , Herwig Fischer , Adelheid Arndt , D , 25 min.
15:00 Löwenzahn - Program dla dzieci , 30 min.
15:30 Tabaluga tivi - Program dla dzieci , 90 min.
17:00 Wunschfilm - Program rozrywkowy , 90 min.
18:30 Karottenkopf - Serial animowany (dzieci) , F/CDN 1997 , 25 min.
18:55 Unser Sandmännchen - Program dla dzieci , 5 min.
19:00 Unser Charly - Serial komediowy , Gudrun Scheerer , Karin Kienzer,Ralph Schicha,Ralf Lindermann,Kaya Möller,Mike Zobrys,Affen Charly und Baxter,Regina Lemnitz , D 1998/2002 , 45 min.
19:45 Stardance - Program dla dzieci , 10 min.
19:55 Chili-TV - Program dla dzieci , 60 min.
20:55 Bravo Bernd - Program dla dzieci , 5 min.
21:00 Sendepause - Sendepause , 540 min.

SF 1
05:00 MTW - Magazyn , 40 min.
05:40 Rundschau - Program informacyjny , 45 min.
06:25 Kassensturz - Magazyn , 30 min.
06:55 Puls - Magazyn , 35 min.
07:30 Wetterkanal - Program informacyjny , 75 min.
08:45 Weltcup-Finale - Program sportowy , 75 min.
10:00 Sternstunde Religion - Magazyn , 60 min.
11:00 Sternstunde Philosophie - Program publicystyczny , 60 min.
12:00 Sternstunde Kunst - Magazyn , 60 min.
13:00 Tagesschau - Program informacyjny , 5 min.
13:05 Sport aktuell - Program sportowy , 50 min.
13:55 Dieser verflixte Kater - Komedia , Bob Spiers , Doug E. Doug,Christina Ricci,Dean Jones,Peter Boyle,Michael McKean,Dyan Cannon,George Dzundza , USA 1997 , 85 min.
15:20 Die Düfte Frankreichs - Magazyn , USA , 25 min.
15:45 C'est la vie - Magazyn , 25 min.
16:10 Tagesschau - Program informacyjny , 5 min.
16:15 Entdecken und Erleben - Magazyn , D 2000 , 45 min.
17:00 Svizra rumantscha - Program informacyjny , 30 min.
17:30 Istorginas da buna notg - Program dla dzieci , 15 min.
17:45 Tagesschau - Program informacyjny , 10 min.
17:55 ch:kino aktuell - Magazyn , 20 min.
18:15 Sportpanorama - Program sportowy , 65 min.
19:20 mitenand - Magazyn , 10 min.
19:30 Tagesschau - Program informacyjny , 20 min.
19:50 Meteo - Program informacyjny , 10 min.
20:00 Lüthi und Blanc - Serial , Stephan Schmuki , Tonia Maria Zindel,Mathias Gnädinger,Hans Heinz Moser,Isabelle von Siebenthal,Hans Schenker , CH 2002 , 35 min.
20:35 Basler Fasnacht 2003 - Program rozrywkowy , 95 min.
22:10 B.magazin - Magazyn , 25 min.
22:35 Tagesschau - Program informacyjny , 15 min.
22:50 C'est la vie - Magazyn , 30 min.
23:20 Klanghotel Musik - Program muzyczny , CH 2002 , 45 min.
00:05 Tagesschau - Program informacyjny , 15 min.
00:20 Sternstunde Philosophie - Program publicystyczny , 60 min.
01:20 SwissTXT - Program informacyjny , 370 min.

SF 2
06:00 Benjamin Blümchen - Serial animowany (dzieci) , D 2002 , 25 min.
06:25 Lapitch, der kleine Schuhmacher - Serial animowany (dzieci) , D/Kroatien 2000 , 20 min.
06:45 Chibi Maruko Chan - Serial animowany (dzieci) , J 1994 , 15 min.
07:00 Pingu - Serial animowany (dzieci) , CH 1989 , 10 min.
07:10 Mona der Vampir - Serial animowany (dzieci) , CAN 1998 , 10 min.
07:20 Das Geheimnis der Mumie - Serial animowany (dzieci) , USA 2001 , 20 min.
07:40 Alle Hunde kommen in den Himmel - Serial animowany (dzieci) , USA 1997 , 25 min.
08:05 Digimon - Serial animowany (dzieci) , J 1999 , 20 min.
08:25 Pokémon - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
08:50 Titeuf - Serial animowany (dzieci) , F 2001 , 10 min.
09:00 1, 2 oder 3 - Program dla dzieci , CH/D/A 2002 , 25 min.
09:25 Crash Zone - Serial dla dzieci , Cassandra Magrath,Nikolai Nikolaeff,Paul Pantano,Frances Wang,Damien Bodie,Nicki Wendt , AUS 1998 , 25 min.
09:50 Weltcup-Finale - Program sportowy , 55 min.
10:45 Fenster zum Sonntag - Magazyn 2003 , 35 min.
11:20 Weltcup-Finale - Program sportowy , 60 min.
12:20 Weltcup-Finale - Program sportowy , 55 min.
13:15 AMAG-News - Program informacyjny , 15 min.
13:30 Swiss view - Program rozrywkowy , 30 min.
14:00 Schweizer Meisterschaft - Program sportowy , 130 min.
16:10 Weltmeisterschaften - Program sportowy , 35 min.
16:20 Hallen WM - Program sportowy , 25 min.
16:45 Weltcup-Final - Program sportowy , 30 min.
17:15 Engadin-Skimarathon - Program sportowy , 45 min.
18:00 NZZ-Standpunkte - Program publicystyczny 2003 , 60 min.
19:00 Café Bâle - Program rozrywkowy , 30 min.
19:30 Tagesschau - Program informacyjny , 20 min.
19:50 Meteo - Program informacyjny , 10 min.
20:00 Gesundheit-Sprechstunde - Talk show , 60 min.
21:00 Motor-Show - Magazyn , 30 min.
21:30 NZZ Format - Program informacyjny , 30 min.
22:00 NZZ Swiss made - Program informacyjny , 10 min.
22:10 Cash-TV - Magazyn 2003 , 30 min.
22:40 Cash-Talk - Program publicystyczny , 30 min.
23:10 Bekanntmachung! - Magazyn , 25 min.
23:35 Sportpanorama - Program sportowy , 70 min.
00:45 SwissTXT - Program informacyjny , 495 min.

ORF 1
06:00 Die Babaloos - Serial animowany (dzieci) , 5 min.
06:05 The Woody Woodpecker Show - Serial animowany (dzieci) , 20 min.
06:25 Albert sagt ... Natur _ aber nur! - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
06:50 Kasperl - Teatr dla dzieci , 25 min.
07:15 Romuald, das Rentier - Serial animowany (dzieci) , GB 1996 , 10 min.
07:25 Fix - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
07:50 Johnny Bravo - Serial animowany (dzieci) , 20 min.
08:10 Tom Turbo - Program dla dzieci , 25 min.
08:35 Confetti News - Program dla dzieci , 15 min.
08:50 Weltcup-Finale - Program sportowy , 60 min.
09:50 Weltcup-Finale - Program sportowy , 60 min.
10:50 Motorradsport - Program sportowy , 30 min.
11:20 Weltcup-Finale - Program sportowy , 60 min.
12:20 Weltcup-Finale - Program sportowy , 70 min.
13:30 Sport-Bild - Program sportowy , 25 min.
13:55 Champions-League-Magazin - Program sportowy , 30 min.
14:25 Drive! - Magazyn , 30 min.
14:55 Asterix erobert Rom - Film animowany (dzieci) , René Goscinny, Albert Uderzo , F 1975 , 80 min.
16:15 Bundesliga - Program sportowy , 135 min.
18:30 Sport am Sonntag - Program sportowy , 60 min.
19:30 Zeit im Bild und Kultur - Program informacyjny , 15 min.
19:45 Wetter - Program informacyjny , 9 min.
19:54 Sport - Program sportowy , 21 min.
20:15 28 Tage - Komedia , Betty Thomas , Sandra Bullock,Viggo Mortensen,Dominic West,Diane Ladd,Elizabeth Perkins,Steve Buscemi , USA 2000 , 100 min.
21:55 Columbo - Serial sensacyjny , Daryl Duke , Peter Falk,George Hamilton,Peter Haskell,Penny Johnson,Rick Najera,Dennis Bailey,Patricia Allison , USA 1991 , 90 min.
23:25 Marlowe ermittelt: Geheimnis in Poodle Springs - Thriller , Bob Rafelson , James Caan,Dina Meyer,David Keith,Joe Don Baker,Tom Bower,Brian Cox , USA 1998 , 95 min.
01:00 Captive _ Ein kaltblütiger Plan - Thriller , Rodney Gibbons , Erika Eleniak,Michael Ironside,Catherine Colvey,Adrienne Ironside,Stewart Bick,Noel Burton,Laurel Paetz , CDN 1998 , 85 min.
02:25 Bullet Point _ Eine Sippschaft zum Ermorden - Thriller , Larry Bishop , Ellen Barkin,Gabriel Byrne,Richard Dreyfuss,Jeff Goldblum,Diane Lane,Kyle MacLachlan,Burt Reynolds , USA 1996 , 85 min.
03:50 Marlowe ermittelt: Geheimnis in Poodle Springs - Thriller , Bob Rafelson , James Caan,Dina Meyer,David Keith,Joe Don Baker,Tom Bower,Brian Cox , USA 1998 , 95 min.
05:20 Smallville - Serial sensacyjny , David Carson , Tom Welling,Kristin Kreuk,Michael Rosenbaum,John Schneider,Annette O'Toole,Sam Jones III,Allison Mack , USA 2001 , 40 min.
05:25 Das Leben und ich - Serial komediowy , Jeff McCracken , Ben Savage,William Daniels,Betsy Randle,Will Friedle,William Russ,Rider Strong,Danielle Fishel , USA 1995 , 35 min.

ORF 2
06:05 Text-aktuell - Program informacyjny , 55 min.
07:00 TW1-Frühstückswetter - Program informacyjny , 30 min.
07:30 Wetter-Panorama - Program informacyjny , 90 min.
09:00 Zeit im Bild - Program informacyjny , 5 min.
09:05 Edvard Munch - Magazyn , 50 min.
09:55 Christa Ludwig - Program muzyczny , 35 min.
10:30 tipp - Magazyn , 30 min.
11:00 Zeit im Bild - Program informacyjny , 5 min.
11:05 Pressestunde - Program publicystyczny , 55 min.
12:00 Hohes Haus - Program informacyjny , 30 min.
12:30 Orientierung - Magazyn , 30 min.
13:00 Zeit im Bild - Program informacyjny , 5 min.
13:05 Wochenschau - Program informacyjny , 25 min.
13:30 Heimat, fremde Heimat - Magazyn , 30 min.
14:00 Seitenblicke Revue - Program rozrywkowy , 15 min.
14:15 Universum - Film dokumentalny , 45 min.
15:00 Drei Damen vom Grill - Serial komediowy , Hans Heinrich , Brigitte Mira,Brigitte Grothum,Gabriele Schramm,Günter Pfitzmann,Mareike Carri?re,Evelyn Gressmann , D 1978/1992 , 25 min.
15:25 Das Schloss in Tirol - Komedia , Géza von Radványi , Erika Remberg,Karlheinz Böhm,Maria Andergast,Gustav Knuth,Richard Romanowsky,Christiane Nielsen,Ferdinand Maierhofer , D 1957 , 85 min.
16:50 Bilderbuch Österreich - Program podróżniczy , 10 min.
17:00 Zeit im Bild - Program informacyjny , 5 min.
17:05 Schöner leben - Magazyn , 55 min.
18:00 Die Brieflos-Show - Teleturniej , 25 min.
18:25 Was ich glaube - Magazyn , 5 min.
18:30 Österreich-Bild - Program podróżniczy , 30 min.
19:00 Bundesland heute - Program informacyjny , 17 min.
19:17 Lotto 6 aus 45 mit Joker - Program informacyjny , 13 min.
19:30 Zeit im Bild und Kultur - Program informacyjny , 15 min.
19:45 Wetter - Program informacyjny , 9 min.
19:54 Seitenblicke - Program rozrywkowy , 21 min.
20:15 Trautmann _ Nichts ist so fein gesponnen - Film kryminalny , Thomas Roth , Wolfgang Böck,Monica Weinzettl,Simon Schwarz,Wolfram Berger,Erwin Steinhauer,Joachim Bißmeier,Michou Friesz , A 2001 , 90 min.
21:40 Zeit im Bild - Program informacyjny , 20 min.
22:00 Alles Gute, Karlheinz Böhm! - Program rozrywkowy , 90 min.
23:30 Zeit im Bild - Program informacyjny , 5 min.
23:35 Programm nach Ansage - Program informacyjny , 90 min.
01:05 tipp - Magazyn , 30 min.
01:35 Schöner leben - Magazyn , 50 min.
02:25 Seitenblicke Revue - Program rozrywkowy , 15 min.
02:40 Seitenblicke - Program rozrywkowy , 10 min.
02:50 Österreich-Bild - Program podróżniczy , 25 min.
03:15 Dobar dan Hrvati - Program informacyjny , 30 min.
03:45 Dober dan Koroska - Program informacyjny , 30 min.
04:15 Heimat, fremde Heimat - Magazyn , 30 min.
04:45 Universum - Film dokumentalny , 45 min.
05:20 Dr. Sommerfeld _ Neues vom Bülowbogen - Serial , Jürgen Kaizik , Rainer Hunold,Marijam Agischewa,Alina Merkau,Gudrun Okras,Sybille Heyen,Tanja Geke,Sven Riemann , D 1999 , 45 min.
05:30 Modern Times - Magazyn , 35 min.

Eurosport Niemieckisch
08:30 Weltcup - Program sportowy , 60 min.
09:30 Weltmeisterschaften - Program sportowy , 45 min.
10:15 Weltcup-Finale - Program sportowy , 30 min.
10:30 Weltmeisterschaften - Program sportowy , 15 min.
10:45 Weltmeisterschaften - Program sportowy , 45 min.
11:30 Weltcup-Finale - Program sportowy , 45 min.
12:15 Weltcup-Finale - Program sportowy , 15 min.
12:30 Weltcup-Finale - Program sportowy , 45 min.
13:15 Weltcup-Finale - Program sportowy , 75 min.
14:30 Fernfahrt Paris_Nizza - Program sportowy , 90 min.
16:00 Hallen-Weltmeisterschaften - Program sportowy , 150 min.
16:15 Hallen-Weltmeisterschaften - Program sportowy , 15 min.
16:30 Fernfahrt Paris_Nizza - Program sportowy , 30 min.
17:00 Hallen-Weltmeisterschaften - Program sportowy , 105 min.
18:30 Eurosportnews - Program sportowy , 15 min.
18:45 Weltcup - Program sportowy , 30 min.
19:15 Weltcup - Program sportowy , 45 min.
20:00 Winston Cup Series - Program sportowy , 60 min.
21:00 WTA-Turnier - Program sportowy , 90 min.
22:30 Eurosportnews - Program sportowy , 15 min.
22:45 Hallen-Weltmeisterschaften - Program sportowy , 120 min.
00:45 Weltcup-Finale - Program sportowy , 30 min.
01:15 Eurosportnews - Program sportowy , 15 min.
01:30 Sendepause - Sendepause , 420 min.

CNN
06:00 World News - Program informacyjny , 30 min.
06:30 World Business This Week - Magazyn , 30 min.
07:00 World News - Program informacyjny , 30 min.
07:30 Diplomatic License - Program informacyjny , 30 min.
08:00 World News - Program informacyjny , 30 min.
08:30 People In The News - Magazyn , 30 min.
09:00 World News - Program informacyjny , 30 min.
09:30 International Correspondents - Program informacyjny , 30 min.
10:00 World News - Program informacyjny , 30 min.
10:30 World Sport - Program sportowy , 30 min.
11:00 World News - Program informacyjny , 30 min.
11:30 The Music Room - Music magazine , 30 min.
12:00 World News - Program informacyjny , 30 min.
12:30 World Sport - Program sportowy , 30 min.
13:00 Larry King - Talk show , 60 min.
14:00 World News - Program informacyjny , 30 min.
14:30 Diplomatic License - Program informacyjny , 30 min.
15:00 World News - Program informacyjny , 30 min.
15:30 World Sport - Program sportowy , 30 min.
16:00 World News - Program informacyjny , 30 min.
16:30 Design 360 - Magazyn , 30 min.
17:00 World News - Program informacyjny , 30 min.
17:30 Inside Africa - Program informacyjny , 30 min.
18:00 World News - Program informacyjny , 30 min.
18:30 Business Traveller - Program informacyjny , 30 min.
19:00 World News - Program informacyjny , 30 min.
19:30 The Music Room - Music magazine , 30 min.
20:00 World News - Program informacyjny , 30 min.
20:30 People In The News - Magazyn , 30 min.
21:00 World News - Program informacyjny , 30 min.
21:30 International Correspondents - Program informacyjny , 30 min.
22:00 World News - Program informacyjny , 30 min.
22:30 World Sport - Program sportowy , 30 min.
23:00 World News - Program informacyjny , 30 min.
23:30 The Daily Show with Jon Stewart - Program informacyjny , 30 min.
00:00 World News - Program informacyjny , 30 min.
00:30 People In The News - Magazyn , 30 min.
01:00 World News - Program informacyjny , 30 min.
01:30 World Sport - Program sportowy , 30 min.
02:00 Larry King Weekend - Talk show , 60 min.
03:00 The Music Room - Music magazine , 30 min.
03:30 World Report - Program informacyjny , 30 min.
04:00 World News - Program informacyjny , 30 min.
04:30 Inside Africa - Program informacyjny , 30 min.
05:00 World News - Program informacyjny , 30 min.
05:30 World Report - Program informacyjny , 30 min.

BBC World
06:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
06:30 The Spirit of Yachting - Magazyn , 30 min.
07:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
07:30 Reporters - Magazyn , 30 min.
08:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
08:30 Wild Moves - Program edukacyjny , 30 min.
09:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
09:30 This Week - Program informacyjny , 30 min.
10:00 BBC News - Program informacyjny , 15 min.
10:15 Profiles - Program informacyjny , 45 min.
11:00 BBC News - Program informacyjny , 45 min.
11:45 Sport Today - Program sportowy , 15 min.
12:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
12:30 Simpson's World - Program informacyjny , 30 min.
13:00 BBC News - Program informacyjny , 10 min.
13:10 One Very Big Adventure - Program podróżniczy , 50 min.
14:00 BBC News - Program informacyjny , 5 min.
14:05 Dateline London - Magazyn , 55 min.
15:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
15:30 Reporters - Magazyn , 30 min.
16:00 BBC News - Program informacyjny , 10 min.
16:10 Tales From The Global Economy - Magazyn , 50 min.
17:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
17:30 This Week - Program informacyjny , 30 min.
18:00 BBC News - Program informacyjny , 45 min.
18:45 Sport Today - Program sportowy , 15 min.
19:00 BBC News - Program informacyjny , 15 min.
19:15 Profiles - Program informacyjny , 45 min.
20:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
20:30 Simpson's World - Program informacyjny , 30 min.
21:00 BBC News - Program informacyjny , 10 min.
21:10 One Very Big Adventure - Program podróżniczy , 50 min.
22:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
22:30 The Spirit of Yachting - Magazyn , 30 min.
23:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
23:30 Dateline London - Magazyn , 30 min.
00:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
00:30 Reporters - Magazyn , 15 min.
00:45 Asia Today - Program informacyjny , 15 min.
01:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
01:30 Correspondent - Magazyn , 30 min.
02:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
02:30 The Spirit of Yachting - Magazyn , 30 min.
03:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
03:30 Dateline London - Magazyn , 30 min.
04:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
04:30 Asia Today - Program informacyjny , 15 min.
04:45 Reporters - Magazyn , 15 min.
05:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
05:30 This Week - Program informacyjny , 30 min.

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.