FANDOM


(Dodawanie kategorii)
m (Qqq23 przeniósł stronę 16 Październik 2013 na 16 Października 2013)
 
(Nie pokazano 1 wersji utworzonej przez jednego użytkownika)
Linia 60: Linia 60:
 
<br />5:05 Uwaga! Odcinek: 3711
 
<br />5:05 Uwaga! Odcinek: 3711
   
TVN 7
+
TVN 7<br />5:35 We dwoje Odcinek: 7<br />6:50 Męski typ Odcinek: 2<br />7:20 Sąd rodzinny Odcinek: 137<br />8:15 Sędzia Anna Maria Wesołowska Odcinek: 434<br />9:15 Detektyw Monk Odcinek: 11 Sezon: 5<br />10:15 Ostry dyżur Odcinek: 12 Sezon: 9<br />11:20 Mango - Telezakupy<br />12:55 Sąd rodzinny Odcinek: 138<br />13:55 Sędzia Anna Maria Wesołowska Odcinek: 435<br />14:55 Dr House Odcinek: 14 Sezon: 6<br />15:55 Czerwony Orzeł Odcinek: 3 Sezon: 3<br />17:05 Punkt krytyczny Odcinek: 2 Sezon: 3<br />18:00 Detektyw Monk Odcinek: 12 Sezon: 5<br />19:00 Dr House Odcinek: 15 Sezon: 6<br />20:00 Droga do szczęścia<br />22:30 Bezimienni Odcinek: 10<br />23:30 Grudniowi chłopcy<br />1:40 Arkana magii<br />3:45 W roli głównej Odcinek: 14<br />4:15 W roli głównej Odcinek: 16<br />4:45 Przerwa w nadawaniu
5:35 We dwoje Odcinek: 7
 
6:50 Męski typ Odcinek: 2
 
7:20 Sąd rodzinny Odcinek: 137
 
8:15 Sędzia Anna Maria Wesołowska Odcinek: 434
 
9:15 Detektyw Monk Odcinek: 11 Sezon: 5
 
10:15 Ostry dyżur Odcinek: 12 Sezon: 9
 
11:20 Mango - Telezakupy
 
12:55 Sąd rodzinny Odcinek: 138
 
13:55 Sędzia Anna Maria Wesołowska Odcinek: 435
 
14:55 Dr House Odcinek: 14 Sezon: 6
 
15:55 Czerwony Orzeł Odcinek: 3 Sezon: 3
 
17:05 Punkt krytyczny Odcinek: 2 Sezon: 3
 
18:00 Detektyw Monk Odcinek: 12 Sezon: 5
 
19:00 Dr House Odcinek: 15 Sezon: 6
 
20:00 Droga do szczęścia
 
22:30 Bezimienni Odcinek: 10
 
23:30 Grudniowi chłopcy
 
1:40 Arkana magii
 
3:45 W roli głównej Odcinek: 14
 
4:15 W roli głównej Odcinek: 16
 
4:45 Przerwa w nadawaniu
 
TV 4
 
6:00 Ukryta miłość Odcinek: 87
 
6:55 Mega Chichot
 
7:25 What's New, Scooby Doo?
 
7:55 Scooby Doo, Where Are You?
 
8:25 Scooby Doo, Where Are You?
 
8:55 Komisarz Rex Odcinek: 7 Sezon: 9
 
9:55 Nieposkromiona miłość Odcinek: 32
 
10:50 Kiedy się zakocham Odcinek: 87
 
11:50 Przyjaciele z Kieszonkowa Odcinek: 51
 
12:10 Przyjaciele z Kieszonkowa Odcinek: 52
 
12:30 Simba Odcinek: 26
 
13:00 Mega Chichot
 
13:30 Tylko miłość Odcinek: 33
 
14:30 Szpilki na Giewoncie Odcinek: 7
 
15:30 Komisarz Rex Odcinek: 8 Sezon: 9
 
16:30 Hotel 52 Odcinek: 33
 
17:30 Nieposkromiona miłość Odcinek: 33
 
18:30 Scooby Doo, Where Are You?
 
19:00 What's New, Scooby Doo?
 
19:30 What's New, Scooby Doo?
 
20:00 Śmiertelna pogoń
 
21:50 Miś
 
0:15 Soldier
 
2:15 To był dzień
 
3:20 4music
 
4:25 Dekoratornia
 
4:55 4music
 
Tele 5
 
7:00 Muzyczny top
 
8:00 Telezakupy
 
11:30 Witam - pytam
 
11:50 Benny Hill
 
13:00 Akcja ratunkowa Odcinek: 8
 
13:55 J.A.G. - Wojskowe Biuro Śledcze Odcinek: 18 Sezon: 5
 
15:00 Akta Dresdena Odcinek: 9
 
15:55 Z Archiwum X Odcinek: 12 Sezon: 9
 
16:50 Kobra - oddział specjalny Odcinek: 3 Sezon: 5
 
17:50 J.A.G. - Wojskowe Biuro Śledcze Odcinek: 19 Sezon: 5
 
18:50 Wojna domowa Odcinek: 9
 
20:00 Janosik Odcinek: 6
 
21:00 Kobra - oddział specjalny Odcinek: 4 Sezon: 5
 
22:00 Pustynny piorun
 
23:50 Pokój do wynajęcia
 
1:30 Nocny patrol
 
   
TVP Polonia<br />06:05 Kocham Kino - magazyn filmowy Grażyny Torbickiej; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />06:45 Piękniejsza Polska - /4/; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />07:05 Ex Libris - 141; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7<br />07:25 Podróż za jeden uśmiech - odc. 4/7 - Grzybobranie -  txt. str. 777; serial przygodowy TVP; Bez ograniczeń wiekowych<br />08:00 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama 8:50<br />Pogoda 9:25, 9:55; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo<br />10:30 Flesz historii - odc. 152; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7<br />10:45 Polonia w Komie - Norwegia - Antonina (339); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />11:00 Polonia 24; STEREO, 16:9<br />11:40 Galeria - odc. 27; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />12:05 Barwy szczęścia - odc. 929 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />12:30 Łamigłówka - Zamek Królewski II 2013; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />12:35 Wiadomości; STEREO, 16:9<br />12:50 Wiedźmin - odc. 3/13* - Człowiek - pierwsze spotkanie -  txt. str. 777; serial fantastyczno-przygodowy; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />13:50 Jan Paweł II - papież dialogu - Koncert z okazji Dnia Papieskiego; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />15:00 Dwie drogi; film krótkometrażowy TVP kraj prod.Polska (1991); reż.:Renata Mazur; wyk.:Wojciech Skibiński, Józef Duriasz, Rafał Zimowski; Dla małoletnich od lat 12<br />15:30 Jan Paweł II. Nigdy nie zapomnę...; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />15:50 Złotopolscy - odc. 796* - Nikomu nie jestem potrzebny; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />16:15 Kocham Kino - magazyn filmowy Grażyny Torbickiej; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />16:55 Galeria - odc. 27; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />17:20 Łamigłówka - Zamek Królewski II 2013; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />17:22 Polonia w Komie - Norwegia - Antonina (339); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9<br />17:50 Kardynał Wojtyła Papieżem; film dokumentalny; reż.:Krzysztof Tadej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />18:55 Barwy szczęścia - odc. 929 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />19:25 Wilnoteka; magazyn kraj prod.Litwa (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />19:45 Dobranocka - Przygody Kota Filemona - Poczekaj Bonifacy; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych<br />20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9<br />20:30 Sport; STEREO, 16:9<br />20:35 Pogoda; STEREO, 16:9<br />20:50 Siła wyższa - odc. 4/13* - Bunt w klasztorze -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />21:45 Polonia w Komie - (340); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />22:00 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo<br />22:45 Kabaretowy Klub Dwójki - (43) PKP; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />23:40 Tajemnice Jasnej Góry - odc. 2/5 Za klauzurą; cykl dokumentalny; reż.:Wojciech  Kursa; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />00:15 Od ucha do ucha - Marcin Daniec kontra Gołota; Bez ograniczeń wiekowych<br />00:45 Galeria - odc. 27; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />01:10 Łamigłówka - Zamek Królewski II 2013; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />01:15 Podróż za jeden uśmiech - odc. 4/7 - Grzybobranie; serial przygodowy TVP; Bez ograniczeń wiekowych<br />01:45 Dobranocka za oceanem - Przygody Kota Filemona - Poczekaj Bonifacy; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych<br />02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9<br />02:25 Sport; STEREO, 16:9<br />02:30 Pogoda; STEREO, 16:9<br />02:45 Siła wyższa - odc. 4/13* - Bunt w klasztorze; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />03:35 Polonia 24; STEREO, 16:9<br />04:10 Polonia w Komie - (340); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />04:20 Barwy szczęścia - odc. 929; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />04:50 Kabaretowy Klub Dwójki - (43) PKP; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />05:35 Zapiski Łazęgi - Kanał Królewski; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />05:45 Wilnoteka; magazyn kraj prod.Litwa (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
+
TV 4<br />6:00 Ukryta miłość Odcinek: 87<br />6:55 Mega Chichot<br />7:25 What's New, Scooby Doo?<br />7:55 Scooby Doo, Where Are You?<br />8:25 Scooby Doo, Where Are You?<br />8:55 Komisarz Rex Odcinek: 7 Sezon: 9<br />9:55 Nieposkromiona miłość Odcinek: 32<br />10:50 Kiedy się zakocham Odcinek: 87<br />11:50 Przyjaciele z Kieszonkowa Odcinek: 51<br />12:10 Przyjaciele z Kieszonkowa Odcinek: 52<br />12:30 Simba Odcinek: 26<br />13:00 Mega Chichot<br />13:30 Tylko miłość Odcinek: 33<br />14:30 Szpilki na Giewoncie Odcinek: 7<br />15:30 Komisarz Rex Odcinek: 8 Sezon: 9<br />16:30 Hotel 52 Odcinek: 33<br />17:30 Nieposkromiona miłość Odcinek: 33<br />18:30 Scooby Doo, Where Are You?<br />19:00 What's New, Scooby Doo?<br />19:30 What's New, Scooby Doo?<br />20:00 Śmiertelna pogoń<br />21:50 Miś<br />0:15 Soldier<br />2:15 To był dzień<br />3:20 4music<br />4:25 Dekoratornia<br />4:55 4music
   
Ale kino +
+
Tele 5<br />7:00 Muzyczny top<br />8:00 Telezakupy<br />11:30 Witam - pytam<br />11:50 Benny Hill<br />13:00 Akcja ratunkowa Odcinek: 8<br />13:55 J.A.G. - Wojskowe Biuro Śledcze Odcinek: 18 Sezon: 5<br />15:00 Akta Dresdena Odcinek: 9<br />15:55 Z Archiwum X Odcinek: 12 Sezon: 9<br />16:50 Kobra - oddział specjalny Odcinek: 3 Sezon: 5<br />17:50 J.A.G. - Wojskowe Biuro Śledcze Odcinek: 19 Sezon: 5<br />18:50 Wojna domowa Odcinek: 9<br />20:00 Janosik Odcinek: 6<br />21:00 Kobra - oddział specjalny Odcinek: 4 Sezon: 5<br />22:00 Pustynny piorun<br />23:50 Pokój do wynajęcia<br />1:30 Nocny patrol
8:00 Cicha rzeka
+
8:50 Nikt nie woła
+
TV Polonia<br />06:05 Kocham Kino - magazyn filmowy Grażyny Torbickiej; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />06:45 Piękniejsza Polska - /4/; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />07:05 Ex Libris - 141; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7<br />07:25 Podróż za jeden uśmiech - odc. 4/7 - Grzybobranie -  txt. str. 777; serial przygodowy TVP; Bez ograniczeń wiekowych<br />08:00 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama 8:50<br />Pogoda 9:25, 9:55; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo<br />10:30 Flesz historii - odc. 152; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7<br />10:45 Polonia w Komie - Norwegia - Antonina (339); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />11:00 Polonia 24; STEREO, 16:9<br />11:40 Galeria - odc. 27; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />12:05 Barwy szczęścia - odc. 929 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />12:30 Łamigłówka - Zamek Królewski II 2013; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />12:35 Wiadomości; STEREO, 16:9<br />12:50 Wiedźmin - odc. 3/13* - Człowiek - pierwsze spotkanie -  txt. str. 777; serial fantastyczno-przygodowy; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />13:50 Jan Paweł II - papież dialogu - Koncert z okazji Dnia Papieskiego; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />15:00 Dwie drogi; film krótkometrażowy TVP kraj prod.Polska (1991); reż.:Renata Mazur; wyk.:Wojciech Skibiński, Józef Duriasz, Rafał Zimowski; Dla małoletnich od lat 12<br />15:30 Jan Paweł II. Nigdy nie zapomnę...; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />15:50 Złotopolscy - odc. 796* - Nikomu nie jestem potrzebny; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />16:15 Kocham Kino - magazyn filmowy Grażyny Torbickiej; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />16:55 Galeria - odc. 27; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />17:20 Łamigłówka - Zamek Królewski II 2013; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />17:22 Polonia w Komie - Norwegia - Antonina (339); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9<br />17:50 Kardynał Wojtyła Papieżem; film dokumentalny; reż.:Krzysztof Tadej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />18:55 Barwy szczęścia - odc. 929 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />19:25 Wilnoteka; magazyn kraj prod.Litwa (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />19:45 Dobranocka - Przygody Kota Filemona - Poczekaj Bonifacy; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych<br />20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9<br />20:30 Sport; STEREO, 16:9<br />20:35 Pogoda; STEREO, 16:9<br />20:50 Siła wyższa - odc. 4/13* - Bunt w klasztorze -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />21:45 Polonia w Komie - (340); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />22:00 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo<br />22:45 Kabaretowy Klub Dwójki - (43) PKP; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />23:40 Tajemnice Jasnej Góry - odc. 2/5 Za klauzurą; cykl dokumentalny; reż.:Wojciech  Kursa; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />00:15 Od ucha do ucha - Marcin Daniec kontra Gołota; Bez ograniczeń wiekowych<br />00:45 Galeria - odc. 27; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />01:10 Łamigłówka - Zamek Królewski II 2013; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />01:15 Podróż za jeden uśmiech - odc. 4/7 - Grzybobranie; serial przygodowy TVP; Bez ograniczeń wiekowych<br />01:45 Dobranocka za oceanem - Przygody Kota Filemona - Poczekaj Bonifacy; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych<br />02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9<br />02:25 Sport; STEREO, 16:9<br />02:30 Pogoda; STEREO, 16:9<br />02:45 Siła wyższa - odc. 4/13* - Bunt w klasztorze; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />03:35 Polonia 24; STEREO, 16:9<br />04:10 Polonia w Komie - (340); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />04:20 Barwy szczęścia - odc. 929; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />04:50 Kabaretowy Klub Dwójki - (43) PKP; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />05:35 Zapiski Łazęgi - Kanał Królewski; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />05:45 Wilnoteka; magazyn kraj prod.Litwa (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:25 Z rubryki kryminalnej
+
12:10 Oliver Twist
+
Ale kino +<br />8:00 Cicha rzeka<br />8:50 Nikt nie woła<br />10:25 Z rubryki kryminalnej<br />12:10 Oliver Twist<br />14:30 Nikodem Dyzma<br />16:30 Odmienne stany moralności<br />18:30 Zbrodnie namiętności<br />20:10 Detektyw Zen Odcinek: 1<br />21:55 Nienawiść<br />22:45 Po napisach<br />0:25 Gąsienica<br />2:05 Emilia<br />3:25 Wtorek<br />4:55 Comedie Polonaise<br />5:50 Noctua<br />5:55 Przerwa w nadawaniu
14:30 Nikodem Dyzma
+
16:30 Odmienne stany moralności
+
HBO<br />6:00 W środku mrocznej zimy<br />7:35 Pięć filmów o szaleństwie<br />9:00 Miłość bez ustawki<br />10:20 Atlas zbuntowany. Część 2<br />12:10 Wrong<br />13:40 Wykształcenie ogólne<br />15:05 Niebo w gębie<br />16:40 Ludzie jak my<br />18:35 Merida Waleczna<br />20:10 Podejrzani zakochani<br />22:00 Banshee Odcinek: 2<br />22:50 Wieczór kawalerski Kena<br />0:15 Zakazane imperium Odcinek: 8 Sezon: 3<br />1:10 Koszmar matki<br />2:40 Zagrywka Czarnego<br />4:20 Zagadka nieśmiertelności
18:30 Zbrodnie namiętności
+
20:10 Detektyw Zen Odcinek: 1
+
Canal +<br />6:00 Aktualności filmowe+<br />6:30 Łapu capu ekstra<br />7:00 +De Lux<br />7:30 Nie przegap<br />7:40 Łapu capu<br />7:45 Aktualności filmowe+<br />8:15 W tonacji+<br />9:05 Robbie Williams - Take The Crown<br />10:40 John Tucker musi odejść<br />12:10 +De Lux<br />12:40 Agnieszka<br />12:55 Ach, te dziewczyny!<br />14:30 Łapu capu ekstra<br />15:05 Nie ten człowiek<br />16:35 W tonacji+<br />17:25 Tango libre<br />19:05 Nie przegap<br />19:15 Łapu capu<br />19:20 Charlie<br />21:00 Cztery słońca<br />22:40 Jesteś Bogiem<br />0:45 Zwrot. W trasie z Antonym<br />1:45 Brzuch architekta<br />3:45 Ewa<br />5:15 Łapu capu ekstra
21:55 Nienawiść
+
22:45 Po napisach
+
Discovery Channel<br />6:00 Kto da więcej? Sezon: 2<br />6:30 Kto da więcej? Sezon: 2<br />7:00 Szkoła przetrwania<br />8:00 Fani czterech kółek Odcinek: 1 Sezon: 6<br />8:30 Fani czterech kółek Odcinek: 2 Sezon: 6<br />9:00 Walka o bagaż Odcinek: 5<br />9:30 Walka o bagaż Odcinek: 6<br />10:00 Łowcy okazji Sezon: 3<br />10:30 Łowcy okazji Odcinek: 2 Sezon: 3<br />11:00 Najniebezpieczniejszy zawód świata Sezon: 7<br />12:00 Gorączka złota<br />13:00 Bimbrownicy<br />14:00 Morze złota pod lodem<br />15:00 Łowcy okazji Sezon: 4<br />15:30 Łowcy okazji Sezon: 4<br />16:00 Fani czterech kółek Odcinek: 1 Sezon: 2<br />16:30 Fani czterech kółek Odcinek: 2 Sezon: 2<br />17:00 Auto - reaktywacja Odcinek: 1<br />18:00 Gorączka złota Sezon: 3<br />19:00 Łowcy okazji Sezon: 2<br />19:30 Łowcy okazji Sezon: 2<br />20:00 Aukcja w ciemno Odcinek: 7 Sezon: 2<br />20:30 Walka o bagaż Odcinek: 9<br />21:00 Handlarz doskonały Odcinek: 1<br />21:30 Handlarz doskonały Odcinek: 2<br />22:00 Aukcja w ciemno Odcinek: 17 Sezon: 3<br />22:30 Aukcja w ciemno Odcinek: 18 Sezon: 3<br />23:00 Łowcy okazji Sezon: 4<br />23:30 Łowcy okazji Sezon: 4<br />0:00 Łowcy okazji Sezon: 2<br />0:30 Walka o bagaż Odcinek: 12 Sezon: 2<br />1:00 Auto - reaktywacja<br />2:00 Szkoła przetrwania Sezon: 3<br />3:00 Amerykański chopper<br />3:50 Handlarz doskonały Odcinek: 1<br />4:15 Handlarz doskonały Odcinek: 2<br />4:40 Aukcja w ciemno Odcinek: 17 Sezon: 3<br />5:30 Łowcy okazji Sezon: 2
0:25 Gąsienica
+
2:05 Emilia
+
Discovery Turbo Xtra<br />6:00 Superjazda Sezon: 4<br />7:00 Amerykański chopper: ojciec kontra syn Odcinek: 1<br />8:00 Broń na sprzedaż Sezon: 2<br />9:00 Rzeczne potwory<br />10:00 Piąty bieg Odcinek: 7 Sezon: 18<br />10:30 Piąty bieg Odcinek: 8 Sezon: 18<br />11:00 Producenci motocykli Sezon: 3<br />12:00 Superjazda Sezon: 4<br />13:00 Życie za kółkiem<br />13:30 Życie za kółkiem<br />14:00 Jesse James: Turbopasja Odcinek: 5<br />15:00 Sekundy grozy Odcinek: 43<br />15:30 Sekundy grozy Odcinek: 44<br />16:00 Broń na sprzedaż Odcinek: 12 Sezon: 2<br />17:00 Miami Ink - studio tatuażu Sezon: 2<br />18:00 Amerykański chopper: ojciec kontra syn Odcinek: 2<br />19:00 Bryki nie z fabryki Sezon: 8<br />20:00 Samochody - klasyka gatunku Sezon: 2<br />20:30 Samochody - klasyka gatunku Sezon: 2<br />21:00 Mr. T i granice głupoty Odcinek: 7<br />21:30 Mr. T i granice głupoty Odcinek: 8<br />22:00 Mistrzowie demolki Odcinek: 9<br />22:30 Mistrzowie demolki Odcinek: 10<br />23:00 Życie za kółkiem<br />23:30 Życie za kółkiem<br />0:00 Jesse James: Turbopasja Odcinek: 5<br />1:00 To niemożliwe Sezon: 4<br />2:00 Sekundy grozy Odcinek: 43<br />2:30 Sekundy grozy Odcinek: 44<br />3:00 Miami Ink - studio tatuażu Sezon: 2<br />3:50 Amerykański chopper: ojciec kontra syn Odcinek: 2<br />4:40 Bryki nie z fabryki Sezon: 8<br />5:30 Samochody - klasyka gatunku Sezon: 3
3:25 Wtorek
+
4:55 Comedie Polonaise
+
National Geographic Channel<br />6:00 Sama prawda<br />7:00 Mistrz wędki Odcinek: 2<br />8:00 Pradawne archiwum X<br />9:00 Megalotnisko w Dubaju<br />10:00 Ucieczka z więzienia<br />11:00 Apokalipsa: II wojna światowa<br />12:00 Tajemnice III Rzeszy<br />13:00 Koszmarna wyprawa<br />14:00 Najcięższe więzienia w Stanach<br />15:00 Rozbieracze: biznes w garażu<br />16:00 Mistrz wędki Odcinek: 9<br />17:00 Katastrofy w przestworzach<br />18:00 Licytuj i niszcz<br />18:30 Licytuj i niszcz<br />19:00 Kopalnia złota<br />20:00 Tajemnice III Rzeszy<br />21:00 Apokalipsa: II wojna światowa<br />22:00 Amerykańska mafia<br />23:00 Za kulisami<br />0:00 Mistrz wędki<br />1:00 Amerykańska mafia<br />2:00 Tabu<br />2:55 Zapowiedzi apokalipsy<br />3:45 Tajemnice z przeszłości<br />4:15 Amerykańska mafia<br />5:05 Rozbieracze: biznes w garażu
5:50 Noctua
+
5:55 Przerwa w nadawaniu
+
Planete +<br />6:45 Rejs w nieznane Odcinek: 11<br />7:45 Rejs w nieznane Odcinek: 12<br />8:45 Rejs w nieznane Odcinek: 13<br />9:45 Małe życie<br />10:40 Alpy z lotu ptaka Odcinek: 5<br />11:40 Alpy z lotu ptaka Odcinek: 6<br />12:40 Prekursorzy<br />13:40 Prekursorzy<br />14:45 Dzikie Nairobi<br />15:45 O sensie dawania<br />16:45 Przemilczane historie lotnicze Odcinek: 2<br />17:40 Przemilczane historie lotnicze Odcinek: 5<br />18:40 Buntownicy futbolu Odcinek: 3<br />19:15 Aktywiści<br />20:15 Europejski Street Art Odcinek: 7<br />20:50 Kosmos Odcinek: 3<br />21:55 Kosmos Odcinek: 4<br />23:00 Chiny. Narodziny cywilizacji Odcinek: 1<br />23:55 Wędrówka po wybrzeżach Bałtyku Odcinek: 3<br />0:55 Pod palmą<br />1:15 Poszukiwacze skarbów<br />1:45 Ballada o lekkim zabarwieniu erotycznym Odcinek: 7<br />2:15 Ballada o lekkim zabarwieniu erotycznym Odcinek: 8<br />2:45 Ballada o lekkim zabarwieniu erotycznym Odcinek: 9<br />3:15 Przerwa w nadawaniu
HBO
+
6:00 W środku mrocznej zimy
+
Animal Planet<br />6:00 Wszystko o psach<br />7:00 Małpie życie Odcinek: 12 Sezon: 2<br />7:30 Zabójcze zwierzęta<br />8:00 Na ratunek przyrodzie Odcinek: 15 Sezon: 7<br />8:30 Na ratunek przyrodzie Odcinek: 1 Sezon: 8<br />9:00 Dzikie życie w Shamwari Odcinek: 7 Sezon: 2<br />9:30 Zabójcze zwierzęta<br />10:00 Dzikość bez cenzury Sezon: 2<br />11:00 Policja dla zwierząt w Houston Odcinek: 4 Sezon: 8<br />12:00 Na posterunku Sezon: 6<br />13:00 Policja dla zwierząt w Phoenix<br />14:00 Wszystko o psach<br />15:00 Kot z piekła rodem Odcinek: 6 Sezon: 4<br />16:00 Najsłodsze zwierzaki Sezon: 4<br />17:00 Słodkie dzieciństwo Sezon: 2<br />18:00 Policja dla zwierząt w San Francisco Sezon: 6<br />19:00 Pływając z potworami<br />20:00 Pływając z potworami<br />21:00 Potwór z głębin Odcinek: 1<br />22:00 Policja dla zwierząt w Houston Sezon: 4<br />23:00 Policja dla zwierząt w Phoenix Sezon: 5<br />0:00 Obcy wewnątrz nas Sezon: 3<br />1:00 Pływając z potworami<br />2:00 Potwór z głębin Odcinek: 1<br />3:00 Policja dla zwierząt w Houston Sezon: 4<br />3:50 Policja dla zwierząt w Phoenix Sezon: 5<br />4:40 Na posterunku Sezon: 5<br />5:30 Małpie życie Odcinek: 18 Sezon: 6
7:35 Pięć filmów o szaleństwie
+
9:00 Miłość bez ustawki
+
TVP Bydgoszcz<br />06:30 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />07:00 Echa dnia; STEREO, 16:9<br />07:10 Pogoda - 16.10 - 1; STEREO, 16:9<br />07:15 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9<br />07:30 Rozmowa dnia; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />07:41 Sport - flesz; STEREO, 16:9<br />07:45 Roweromaniak; magazyn; Dla małoletnich od lat 7<br />08:00 Co niesie dzień; STEREO, 16:9, Na żywo<br />08:25 Pogoda - 16.10 - 2; STEREO, 16:9<br />08:35 Ultramaratończyk; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7<br />08:50 Przechodzień codzienny -; STEREO, 16:9<br />09:00 KolejTV; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />09:20 Saga rodów - Ród Barszczewskich; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 7<br />09:45 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />10:20 Dźwięki podwodnego świata (Unsilent World); film dokumentalny kraj prod.Francja (2012); reż.:Jerome Julienne, John Jackson; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />11:15 Polska samorządna; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7<br />11:45 Spotkania Zamkowe - Śpiewajmy Poezję (Olsztyn 2011) Koncert Najskrytszych Marzeń - Następne Pokolenie; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />12:40 Monastery prawosławne w Polsce - Ławra Supraska; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7<br />13:05 Znad Wilii - pędzlem malowane; reportaż kraj prod.Litwa (2005); 16:9, Dla małoletnich od lat 7<br />13:30 Wszystko po krakowsku - Grzegorz Turnau w Teatrze im. J. Słowackiego cz. II; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />14:05 Ultramaratończyk; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7<br />14:20 Przechodzień codzienny -; STEREO, 16:9<br />14:25 Everyday English 239; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7<br />14:40 Ahora espanol - odc. 210; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7<br />15:00 Zbliżenia - flesz; STEREO, 16:9<br />15:05 Rozmowa dnia; Bez ograniczeń wiekowych<br />15:15 Eko - opcja odc. 74 (7); magazyn ekologiczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7<br />15:30 Pomysły z pasją  (1); felieton; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7<br />15:45 Magazyn żniński odc. 9/2013; Dla małoletnich od lat 7<br />16:00 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo<br />16:30 Lider; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7<br />17:00 Magazyn Aktywni 60+ - odc. 1 - lubielski; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />17:20 Listy do PRL - u - .; felieton; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />17:30 Zbliżenia - flesz; STEREO, 16:9<br />17:35 Samorządni - 16.10.2013; Bez ograniczeń wiekowych<br />18:15 Salonowiec - Ubiór na różne okazje (11); felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />18:30 Zbliżenia - wyd. główne; STEREO, 16:9<br />19:00 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo<br />19:30 Młodzi twórcy mistrzom - Szukanie szukanie w drodze poznawanie - Film o profesorze Krzysztofie Matyjaszewskim; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7<br />20:00 Kultowe rozmowy; Dla małoletnich od lat 12<br />20:30 Kujawsko - Pomorski Magazyn Sportowy 2/2013; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />20:45 Ahora espanol - nauka języka hiszpańskiego - odc. 249 Aneta i Jordi tworzą festiwal filmów hiszpańskojęzycznych; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7<br />21:00 Pogoda - 16.10 - 3; STEREO, 16:9<br />21:05 Echa dnia; STEREO, 16:9, Na żywo<br />21:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo<br />21:40 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9, Na żywo<br />21:55 Pogoda - 16.10 - 4; STEREO, 16:9<br />22:00 Zbliżenia; STEREO, 16:9<br />22:13 Sport - flesz; STEREO, 16:9<br />22:21 Rozmowa dnia; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />22:35 Papieski reporter. Film o Marku Skwarnickim; film dokumentalny; reż.:Paweł Woldan; Bez ograniczeń wiekowych<br />23:20 Reportaż TVP INFO - Bliski znajomy; STEREO<br />23:40 Everyday English 239; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7<br />24:00 Ahora espanol - odc. 210; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7<br />00:20 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />00:50 Zakończenie dnia
10:20 Atlas zbuntowany. Część 2
+
12:10 Wrong
+
TVN Style<br />5:35 Trinny i Susannah ubierają Holandię Odcinek: 2<br />6:35 Pascal po polsku Odcinek: 2<br />7:20 Klinika urody Odcinek: 7 Sezon: 4<br />7:50 Ugotowani Odcinek: 7 Sezon: 3<br />8:50 Kuchenne rewolucje Odcinek: 7<br />9:50 W roli głównej Odcinek: 7<br />10:20 Superniania Odcinek: 1<br />11:20 Amerykańska superniania  Odcinek: 7<br />12:20 Ekstremalny kurs piękna Odcinek: 16<br />13:20 Idealna niania Odcinek: 7 Sezon: 3<br />14:05 Tajemnice showbiznesu Odcinek: 7<br />14:35 Pyszne 25 Odcinek: 6<br />15:05 Szalona kuchnia Hestona Odcinek: 6<br />16:10 Po mojemu - Wojciech Cejrowski Odcinek: 7 Sezon: 4<br />16:40 Ostre cięcie Odcinek: 6<br />17:10 Kuchenne rewolucje Odcinek: 12 Sezon: 6<br />18:10 Życie bez wstydu Odcinek: 6<br />19:10 Najgorszy kucharz świata Odcinek: 7 Sezon: 2<br />20:10 Pani gadżet Odcinek: 6<br />20:40 Wojciech Cejrowski. Kura<br />21:25 Wiem, co jem Odcinek: 2<br />21:55 Wiem, co jem i wiem, co kupuję Odcinek: 7 Sezon: 3<br />22:40 Miasto kobiet Odcinek: 7 Sezon: 13<br />23:40 Magiel towarzyski Odcinek: 6<br />0:25 Projekt Tyszka Odcinek: 2<br />0:55 Ocaleni od śmierci Odcinek: 7<br />1:25 O tym się mówi Odcinek: 9<br />1:40 Bez oporów Odcinek: 3<br />2:10 Druga strona medalu Odcinek: 6 Sezon: 3<br />2:35 Druga strona medalu Odcinek: 7 Sezon: 3<br />3:05 Druga strona medalu Odcinek: 8 Sezon: 3<br />3:30 Wiem, co jem Odcinek: 4 Sezon: 2<br />3:55 Wiem, co jem Odcinek: 5 Sezon: 2<br />4:20 Wiem, co jem Odcinek: 6 Sezon: 2<br />4:45 Przerwa w nadawaniu
13:40 Wykształcenie ogólne
+
15:05 Niebo w gębie
+
TVN Turbo<br />6:00 Wypadek-przypadek Odcinek: 8 Sezon: 7<br />6:30 Męski typ Odcinek: 4 Sezon: 2<br />7:05 Agromachina Odcinek: 4 Sezon: 6<br />7:35 Drwale Odcinek: 6 Sezon: 3<br />8:35 Operacja tuning Odcinek: 7 Sezon: 9<br />9:05 Zakład? Zakład! Odcinek: 6<br />9:40 28 sekund Odcinek: 20<br />10:15 28 sekund Odcinek: 21<br />10:45 Odrobina Polski Odcinek: 11<br />11:00 Pogromcy samochodowych mitów Odcinek: 2 Sezon: 2<br />11:30 Wariaci na kółkach Odcinek: 7<br />12:00 Cruiser Odcinek: 10<br />12:30 Ratownik Odcinek: 8 Sezon: 11<br />13:00 Turbo/Net Odcinek: 4 Sezon: 4<br />13:30 Jazda /nie/ polska Odcinek: 6<br />14:00 Sam tego nie rób Odcinek: 5 Sezon: 2<br />14:30 Fachowcy i pechowcy Odcinek: 6<br />15:00 Parszywa dwudziestka Odcinek: 9 Sezon: 4<br />16:00 Turbo kamera Odcinek: 6 Sezon: 13<br />16:30 Nowy gadżet Odcinek: 6<br />17:00 Polak potrafi Odcinek: 6 Sezon: 12<br />17:30 Poczuj dzikość Odcinek: 4<br />17:45 Raport Turbo Odcinek: 1812<br />18:05 Pogoda dla kierowców<br />18:15 GKS Katowice - Zawisza Bydgoszcz<br />21:00 Moto-On Odcinek: 6 Sezon: 11<br />21:30 Legendy PRL Odcinek: 6 Sezon: 13<br />22:00 Raport Turbo Odcinek: 1812<br />22:20 Zakup kontrolowany<br />23:25 Automaniak Odcinek: 5 Sezon: 11<br />0:10 44 kultowe samochody Odcinek: 5<br />0:40 Jak to jest złowione? Odcinek: 6 Sezon: 3<br />1:10 Femme fatales Odcinek: 6<br />1:50 Jazda /nie/ polska Odcinek: 6<br />2:20 Telezakupy erotyczne<br />2:30 Akademik rozpusty Odcinek: 22<br />3:30 Samochód marzeń - kup i zrób<br />4:10 Zakup kontrolowany Odcinek: 6 Sezon: 16<br />5:25 Przerwa w nadawaniu
16:40 Ludzie jak my
+
18:35 Merida Waleczna
+
Polsat Sport<br />7:00 Birmingham Brummies - Poole Pirates<br />9:10 Szwecja - Niemcy<br />11:20 Atleci<br />11:50 Trentino Diatec - Kalleh<br />14:00 Anglia - Polska<br />16:10 Liga<br />17:30 ORLEN Wisła Płock - KS Azoty-Puławy<br />19:30 Asseco Resovia Rzeszów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle<br />22:00 Lokomotiw Nowosybirsk - La Romana<br />0:00 Juan Manuel Márquez - Timothy Bradley<br />1:00 Sada Cruzeiro - Club Sportif Sfaxien<br />3:00 Przerwa w nadawaniu
20:10 Podejrzani zakochani
+
22:00 Banshee Odcinek: 2
+
Eurosport<br />8:30 Szkocja - Chorwacja<br />9:15 Turcja - Holandia<br />10:15 Bułgaria - Czechy<br />11:00 Szwecja - Niemcy<br />12:00 Brazilmania<br />12:15 Turniej WTA w Luksemburgu<br />13:00 Turniej WTA w Luksemburgu<br />17:00 VfL Wolfsburg - Pärnu JK<br />19:00 FFC Turbine Poczdam - MTK Hungária FC<br />21:00 Brazilmania<br />21:15 Wednesday Selection<br />21:20 Riders Club<br />21:25 Turniej z cyklu US PGA - Frys.com Open<br />22:25 PGA European Tour - Portugal Masters w Vilamourze<br />22:55 Golf Club<br />23:00 Yacht Club<br />23:05 Wydarzenia miesiąca<br />23:10 Test Drive<br />23:15 1. FFC Turbine Poczdam - MTK Hungária FC<br />0:30 World Tour<br />1:30 Przerwa w nadawaniu
22:50 Wieczór kawalerski Kena
+
0:15 Zakazane imperium Odcinek: 8 Sezon: 3
+
Canal + Sport<br />7:00 Śląsk Wrocław - KGHM Zagłębie Lubin<br />9:00 Manchester City - Everton FC<br />11:05 Head&Shoulders Freestyle Cup w Warszawie<br />11:25 Magazyn Ligi Mistrzów<br />11:55 Zamknięte bramy raju<br />13:00 Zenit Sankt Petersburg - FK Austria Wiedeń<br />15:00 Celtic FC - FC Barcelona<br />17:00 1 na 1 extra<br />18:00 Legia Warszawa - Apollon Limassol<br />20:00 Juventus FC - AC Milan<br />22:00 RK Gorenje Velenje - Aalborg Håndbold<br />23:50 Tottenham Hotspur - West Ham United<br />2:00 Inter Mediolan - AS Roma<br />4:00 Magazyn Ligi Mistrzów<br />4:30 Muzyka
1:10 Koszmar matki
 
2:40 Zagrywka Czarnego
 
4:20 Zagadka nieśmiertelności
 
Canal +
 
6:00 Aktualności filmowe+
 
6:30 Łapu capu ekstra
 
7:00 +De Lux
 
7:30 Nie przegap
 
7:40 Łapu capu
 
7:45 Aktualności filmowe+
 
8:15 W tonacji+
 
9:05 Robbie Williams - Take The Crown
 
10:40 John Tucker musi odejść
 
12:10 +De Lux
 
12:40 Agnieszka
 
12:55 Ach, te dziewczyny!
 
14:30 Łapu capu ekstra
 
15:05 Nie ten człowiek
 
16:35 W tonacji+
 
17:25 Tango libre
 
19:05 Nie przegap
 
19:15 Łapu capu
 
19:20 Charlie
 
21:00 Cztery słońca
 
22:40 Jesteś Bogiem
 
0:45 Zwrot. W trasie z Antonym
 
1:45 Brzuch architekta
 
3:45 Ewa
 
5:15 Łapu capu ekstra
 
Discovery Channel
 
6:00 Kto da więcej? Sezon: 2
 
6:30 Kto da więcej? Sezon: 2
 
7:00 Szkoła przetrwania
 
8:00 Fani czterech kółek Odcinek: 1 Sezon: 6
 
8:30 Fani czterech kółek Odcinek: 2 Sezon: 6
 
9:00 Walka o bagaż Odcinek: 5
 
9:30 Walka o bagaż Odcinek: 6
 
10:00 Łowcy okazji Sezon: 3
 
10:30 Łowcy okazji Odcinek: 2 Sezon: 3
 
11:00 Najniebezpieczniejszy zawód świata Sezon: 7
 
12:00 Gorączka złota
 
13:00 Bimbrownicy
 
14:00 Morze złota pod lodem
 
15:00 Łowcy okazji Sezon: 4
 
15:30 Łowcy okazji Sezon: 4
 
16:00 Fani czterech kółek Odcinek: 1 Sezon: 2
 
16:30 Fani czterech kółek Odcinek: 2 Sezon: 2
 
17:00 Auto - reaktywacja Odcinek: 1
 
18:00 Gorączka złota Sezon: 3
 
19:00 Łowcy okazji Sezon: 2
 
19:30 Łowcy okazji Sezon: 2
 
20:00 Aukcja w ciemno Odcinek: 7 Sezon: 2
 
20:30 Walka o bagaż Odcinek: 9
 
21:00 Handlarz doskonały Odcinek: 1
 
21:30 Handlarz doskonały Odcinek: 2
 
22:00 Aukcja w ciemno Odcinek: 17 Sezon: 3
 
22:30 Aukcja w ciemno Odcinek: 18 Sezon: 3
 
23:00 Łowcy okazji Sezon: 4
 
23:30 Łowcy okazji Sezon: 4
 
0:00 Łowcy okazji Sezon: 2
 
0:30 Walka o bagaż Odcinek: 12 Sezon: 2
 
1:00 Auto - reaktywacja
 
2:00 Szkoła przetrwania Sezon: 3
 
3:00 Amerykański chopper
 
3:50 Handlarz doskonały Odcinek: 1
 
4:15 Handlarz doskonały Odcinek: 2
 
4:40 Aukcja w ciemno Odcinek: 17 Sezon: 3
 
5:30 Łowcy okazji Sezon: 2
 
<p style="font-weight:normal;margin-top:0.4em;margin-bottom:0.5em;">Discovery Turbo Xtra</p>
 
6:00 Superjazda Sezon: 4
 
7:00 Amerykański chopper: ojciec kontra syn Odcinek: 1
 
8:00 Broń na sprzedaż Sezon: 2
 
9:00 Rzeczne potwory
 
10:00 Piąty bieg Odcinek: 7 Sezon: 18
 
10:30 Piąty bieg Odcinek: 8 Sezon: 18
 
11:00 Producenci motocykli Sezon: 3
 
12:00 Superjazda Sezon: 4
 
13:00 Życie za kółkiem
 
13:30 Życie za kółkiem
 
14:00 Jesse James: Turbopasja Odcinek: 5
 
15:00 Sekundy grozy Odcinek: 43
 
15:30 Sekundy grozy Odcinek: 44
 
16:00 Broń na sprzedaż Odcinek: 12 Sezon: 2
 
17:00 Miami Ink - studio tatuażu Sezon: 2
 
18:00 Amerykański chopper: ojciec kontra syn Odcinek: 2
 
19:00 Bryki nie z fabryki Sezon: 8
 
20:00 Samochody - klasyka gatunku Sezon: 2
 
20:30 Samochody - klasyka gatunku Sezon: 2
 
21:00 Mr. T i granice głupoty Odcinek: 7
 
21:30 Mr. T i granice głupoty Odcinek: 8
 
22:00 Mistrzowie demolki Odcinek: 9
 
22:30 Mistrzowie demolki Odcinek: 10
 
23:00 Życie za kółkiem
 
23:30 Życie za kółkiem
 
0:00 Jesse James: Turbopasja Odcinek: 5
 
1:00 To niemożliwe Sezon: 4
 
2:00 Sekundy grozy Odcinek: 43
 
2:30 Sekundy grozy Odcinek: 44
 
3:00 Miami Ink - studio tatuażu Sezon: 2
 
3:50 Amerykański chopper: ojciec kontra syn Odcinek: 2
 
4:40 Bryki nie z fabryki Sezon: 8
 
5:30 Samochody - klasyka gatunku Sezon: 3
 
<p style="font-weight:normal;">National Geographic Channel</p>
 
6:00 Sama prawda
 
7:00 Mistrz wędki Odcinek: 2
 
8:00 Pradawne archiwum X
 
9:00 Megalotnisko w Dubaju
 
10:00 Ucieczka z więzienia
 
11:00 Apokalipsa: II wojna światowa
 
12:00 Tajemnice III Rzeszy
 
13:00 Koszmarna wyprawa
 
14:00 Najcięższe więzienia w Stanach
 
15:00 Rozbieracze: biznes w garażu
 
16:00 Mistrz wędki Odcinek: 9
 
17:00 Katastrofy w przestworzach
 
18:00 Licytuj i niszcz
 
18:30 Licytuj i niszcz
 
19:00 Kopalnia złota
 
20:00 Tajemnice III Rzeszy
 
21:00 Apokalipsa: II wojna światowa
 
22:00 Amerykańska mafia
 
23:00 Za kulisami
 
0:00 Mistrz wędki
 
1:00 Amerykańska mafia
 
2:00 Tabu
 
2:55 Zapowiedzi apokalipsy
 
3:45 Tajemnice z przeszłości
 
4:15 Amerykańska mafia
 
5:05 Rozbieracze: biznes w garażu
 
<p style="font-weight:normal;">Planete +</p>
 
6:45 Rejs w nieznane Odcinek: 11
 
7:45 Rejs w nieznane Odcinek: 12
 
8:45 Rejs w nieznane Odcinek: 13
 
9:45 Małe życie
 
10:40 Alpy z lotu ptaka Odcinek: 5
 
11:40 Alpy z lotu ptaka Odcinek: 6
 
12:40 Prekursorzy
 
13:40 Prekursorzy
 
14:45 Dzikie Nairobi
 
15:45 O sensie dawania
 
16:45 Przemilczane historie lotnicze Odcinek: 2
 
17:40 Przemilczane historie lotnicze Odcinek: 5
 
18:40 Buntownicy futbolu Odcinek: 3
 
19:15 Aktywiści
 
20:15 Europejski Street Art Odcinek: 7
 
20:50 Kosmos Odcinek: 3
 
21:55 Kosmos Odcinek: 4
 
23:00 Chiny. Narodziny cywilizacji Odcinek: 1
 
23:55 Wędrówka po wybrzeżach Bałtyku Odcinek: 3
 
0:55 Pod palmą
 
1:15 Poszukiwacze skarbów
 
1:45 Ballada o lekkim zabarwieniu erotycznym Odcinek: 7
 
2:15 Ballada o lekkim zabarwieniu erotycznym Odcinek: 8
 
2:45 Ballada o lekkim zabarwieniu erotycznym Odcinek: 9
 
3:15 Przerwa w nadawaniu
 
<p style="font-weight:normal;">Animal Planet</p>
 
6:00 Wszystko o psach
 
7:00 Małpie życie Odcinek: 12 Sezon: 2
 
7:30 Zabójcze zwierzęta
 
8:00 Na ratunek przyrodzie Odcinek: 15 Sezon: 7
 
8:30 Na ratunek przyrodzie Odcinek: 1 Sezon: 8
 
9:00 Dzikie życie w Shamwari Odcinek: 7 Sezon: 2
 
9:30 Zabójcze zwierzęta
 
10:00 Dzikość bez cenzury Sezon: 2
 
11:00 Policja dla zwierząt w Houston Odcinek: 4 Sezon: 8
 
12:00 Na posterunku Sezon: 6
 
13:00 Policja dla zwierząt w Phoenix
 
14:00 Wszystko o psach
 
15:00 Kot z piekła rodem Odcinek: 6 Sezon: 4
 
16:00 Najsłodsze zwierzaki Sezon: 4
 
17:00 Słodkie dzieciństwo Sezon: 2
 
18:00 Policja dla zwierząt w San Francisco Sezon: 6
 
19:00 Pływając z potworami
 
20:00 Pływając z potworami
 
21:00 Potwór z głębin Odcinek: 1
 
22:00 Policja dla zwierząt w Houston Sezon: 4
 
23:00 Policja dla zwierząt w Phoenix Sezon: 5
 
0:00 Obcy wewnątrz nas Sezon: 3
 
1:00 Pływając z potworami
 
2:00 Potwór z głębin Odcinek: 1
 
3:00 Policja dla zwierząt w Houston Sezon: 4
 
3:50 Policja dla zwierząt w Phoenix Sezon: 5
 
4:40 Na posterunku Sezon: 5
 
5:30 Małpie życie Odcinek: 18 Sezon: 6
 
<p style="font-weight:normal;">TVP Bydgoszcz</p>
 
06:30 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
 
07:00 Echa dnia; STEREO, 16:9
 
07:10 Pogoda - 16.10 - 1; STEREO, 16:9
 
07:15 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9
 
07:30 Rozmowa dnia; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
 
07:41 Sport - flesz; STEREO, 16:9
 
07:45 Roweromaniak; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
 
08:00 Co niesie dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
 
08:25 Pogoda - 16.10 - 2; STEREO, 16:9
 
08:35 Ultramaratończyk; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
 
08:50 Przechodzień codzienny -; STEREO, 16:9
 
09:00 KolejTV; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
 
09:20 Saga rodów - Ród Barszczewskich; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
 
09:45 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
 
10:20 Dźwięki podwodnego świata (Unsilent World); film dokumentalny kraj prod.Francja (2012); reż.:Jerome Julienne, John Jackson; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
 
11:15 Polska samorządna; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
 
11:45 Spotkania Zamkowe - Śpiewajmy Poezję (Olsztyn 2011) Koncert Najskrytszych Marzeń - Następne Pokolenie; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
 
12:40 Monastery prawosławne w Polsce - Ławra Supraska; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
 
13:05 Znad Wilii - pędzlem malowane; reportaż kraj prod.Litwa (2005); 16:9, Dla małoletnich od lat 7
 
13:30 Wszystko po krakowsku - Grzegorz Turnau w Teatrze im. J. Słowackiego cz. II; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
 
14:05 Ultramaratończyk; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
 
14:20 Przechodzień codzienny -; STEREO, 16:9
 
14:25 Everyday English 239; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
 
14:40 Ahora espanol - odc. 210; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
 
15:00 Zbliżenia - flesz; STEREO, 16:9
 
15:05 Rozmowa dnia; Bez ograniczeń wiekowych
 
15:15 Eko - opcja odc. 74 (7); magazyn ekologiczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
 
15:30 Pomysły z pasją (1); felieton; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
 
15:45 Magazyn żniński odc. 9/2013; Dla małoletnich od lat 7
 
16:00 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
 
16:30 Lider; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
 
17:00 Magazyn Aktywni 60+ - odc. 1 - lubielski; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
 
17:20 Listy do PRL - u - .; felieton; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
 
17:30 Zbliżenia - flesz; STEREO, 16:9
 
17:35 Samorządni - 16.10.2013; Bez ograniczeń wiekowych
 
18:15 Salonowiec - Ubiór na różne okazje (11); felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
 
18:30 Zbliżenia - wyd. główne; STEREO, 16:9
 
19:00 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
 
19:30 Młodzi twórcy mistrzom - Szukanie szukanie w drodze poznawanie - Film o profesorze Krzysztofie Matyjaszewskim; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
 
20:00 Kultowe rozmowy; Dla małoletnich od lat 12
 
20:30 Kujawsko - Pomorski Magazyn Sportowy 2/2013; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
 
20:45 Ahora espanol - nauka języka hiszpańskiego - odc. 249 Aneta i Jordi tworzą festiwal filmów hiszpańskojęzycznych; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
 
21:00 Pogoda - 16.10 - 3; STEREO, 16:9
 
21:05 Echa dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
 
21:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów - JM; STEREO, 16:9, Na żywo
 
21:40 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9, Na żywo
 
21:55 Pogoda - 16.10 - 4; STEREO, 16:9
 
22:00 Zbliżenia; STEREO, 16:9
 
22:13 Sport - flesz; STEREO, 16:9
 
22:21 Rozmowa dnia; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
 
22:35 Papieski reporter. Film o Marku Skwarnickim; film dokumentalny; reż.:Paweł Woldan; Bez ograniczeń wiekowych
 
23:20 Reportaż TVP INFO - Bliski znajomy; STEREO
 
23:40 Everyday English 239; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
 
24:00 Ahora espanol - odc. 210; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
 
00:20 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
 
00:50 Zakończenie dnia
 
<p style="font-weight:normal;">TVN Style</p>
 
5:35 Trinny i Susannah ubierają Holandię Odcinek: 2
 
6:35 Pascal po polsku Odcinek: 2
 
7:20 Klinika urody Odcinek: 7 Sezon: 4
 
7:50 Ugotowani Odcinek: 7 Sezon: 3
 
8:50 Kuchenne rewolucje Odcinek: 7
 
9:50 W roli głównej Odcinek: 7
 
10:20 Superniania Odcinek: 1
 
11:20 Amerykańska superniania Odcinek: 7
 
12:20 Ekstremalny kurs piękna Odcinek: 16
 
13:20 Idealna niania Odcinek: 7 Sezon: 3
 
14:05 Tajemnice showbiznesu Odcinek: 7
 
14:35 Pyszne 25 Odcinek: 6
 
15:05 Szalona kuchnia Hestona Odcinek: 6
 
16:10 Po mojemu - Wojciech Cejrowski Odcinek: 7 Sezon: 4
 
16:40 Ostre cięcie Odcinek: 6
 
17:10 Kuchenne rewolucje Odcinek: 12 Sezon: 6
 
18:10 Życie bez wstydu Odcinek: 6
 
19:10 Najgorszy kucharz świata Odcinek: 7 Sezon: 2
 
20:10 Pani gadżet Odcinek: 6
 
20:40 Wojciech Cejrowski. Kura
 
21:25 Wiem, co jem Odcinek: 2
 
21:55 Wiem, co jem i wiem, co kupuję Odcinek: 7 Sezon: 3
 
22:40 Miasto kobiet Odcinek: 7 Sezon: 13
 
23:40 Magiel towarzyski Odcinek: 6
 
0:25 Projekt Tyszka Odcinek: 2
 
0:55 Ocaleni od śmierci Odcinek: 7
 
1:25 O tym się mówi Odcinek: 9
 
1:40 Bez oporów Odcinek: 3
 
2:10 Druga strona medalu Odcinek: 6 Sezon: 3
 
2:35 Druga strona medalu Odcinek: 7 Sezon: 3
 
3:05 Druga strona medalu Odcinek: 8 Sezon: 3
 
3:30 Wiem, co jem Odcinek: 4 Sezon: 2
 
3:55 Wiem, co jem Odcinek: 5 Sezon: 2
 
4:20 Wiem, co jem Odcinek: 6 Sezon: 2
 
4:45 Przerwa w nadawaniu
 
<p style="font-weight:normal;">TVN Turbo</p>
 
6:00 Wypadek-przypadek Odcinek: 8 Sezon: 7
 
6:30 Męski typ Odcinek: 4 Sezon: 2
 
7:05 Agromachina Odcinek: 4 Sezon: 6
 
7:35 Drwale Odcinek: 6 Sezon: 3
 
8:35 Operacja tuning Odcinek: 7 Sezon: 9
 
9:05 Zakład? Zakład! Odcinek: 6
 
9:40 28 sekund Odcinek: 20
 
10:15 28 sekund Odcinek: 21
 
10:45 Odrobina Polski Odcinek: 11
 
11:00 Pogromcy samochodowych mitów Odcinek: 2 Sezon: 2
 
11:30 Wariaci na kółkach Odcinek: 7
 
12:00 Cruiser Odcinek: 10
 
12:30 Ratownik Odcinek: 8 Sezon: 11
 
13:00 Turbo/Net Odcinek: 4 Sezon: 4
 
13:30 Jazda /nie/ polska Odcinek: 6
 
14:00 Sam tego nie rób Odcinek: 5 Sezon: 2
 
14:30 Fachowcy i pechowcy Odcinek: 6
 
15:00 Parszywa dwudziestka Odcinek: 9 Sezon: 4
 
16:00 Turbo kamera Odcinek: 6 Sezon: 13
 
16:30 Nowy gadżet Odcinek: 6
 
17:00 Polak potrafi Odcinek: 6 Sezon: 12
 
17:30 Poczuj dzikość Odcinek: 4
 
17:45 Raport Turbo Odcinek: 1812
 
18:05 Pogoda dla kierowców
 
18:15 GKS Katowice - Zawisza Bydgoszcz
 
21:00 Moto-On Odcinek: 6 Sezon: 11
 
21:30 Legendy PRL Odcinek: 6 Sezon: 13
 
22:00 Raport Turbo Odcinek: 1812
 
22:20 Zakup kontrolowany
 
23:25 Automaniak Odcinek: 5 Sezon: 11
 
0:10 44 kultowe samochody Odcinek: 5
 
0:40 Jak to jest złowione? Odcinek: 6 Sezon: 3
 
1:10 Femme fatales Odcinek: 6
 
1:50 Jazda /nie/ polska Odcinek: 6
 
2:20 Telezakupy erotyczne
 
2:30 Akademik rozpusty Odcinek: 22
 
3:30 Samochód marzeń - kup i zrób
 
4:10 Zakup kontrolowany Odcinek: 6 Sezon: 16
 
5:25 Przerwa w nadawaniu
 
<p style="font-weight:normal;">Polsat Sport</p>
 
7:00 Birmingham Brummies - Poole Pirates
 
9:10 Szwecja - Niemcy
 
11:20 Atleci
 
11:50 Trentino Diatec - Kalleh
 
14:00 Anglia - Polska
 
16:10 Liga
 
17:30 ORLEN Wisła Płock - KS Azoty-Puławy
 
19:30 Asseco Resovia Rzeszów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
 
22:00 Lokomotiw Nowosybirsk - La Romana
 
0:00 Juan Manuel Márquez - Timothy Bradley
 
1:00 Sada Cruzeiro - Club Sportif Sfaxien
 
3:00 Przerwa w nadawaniu
 
<p style="font-weight:normal;">Eurosport</p>
 
8:30 Szkocja - Chorwacja
 
9:15 Turcja - Holandia
 
10:15 Bułgaria - Czechy
 
11:00 Szwecja - Niemcy
 
12:00 Brazilmania
 
12:15 Turniej WTA w Luksemburgu
 
13:00 Turniej WTA w Luksemburgu
 
17:00 VfL Wolfsburg - Pärnu JK
 
19:00 FFC Turbine Poczdam - MTK Hungária FC
 
21:00 Brazilmania
 
21:15 Wednesday Selection
 
21:20 Riders Club
 
21:25 Turniej z cyklu US PGA - Frys.com Open
 
22:25 PGA European Tour - Portugal Masters w Vilamourze
 
22:55 Golf Club
 
23:00 Yacht Club
 
23:05 Wydarzenia miesiąca
 
23:10 Test Drive
 
23:15 1. FFC Turbine Poczdam - MTK Hungária FC
 
0:30 World Tour
 
1:30 Przerwa w nadawaniu
 
<p style="font-weight:normal;">Canal + Sport</p>
 
7:00 Śląsk Wrocław - KGHM Zagłębie Lubin
 
9:00 Manchester City - Everton FC
 
11:05 Head&Shoulders Freestyle Cup w Warszawie
 
11:25 Magazyn Ligi Mistrzów
 
11:55 Zamknięte bramy raju
 
13:00 Zenit Sankt Petersburg - FK Austria Wiedeń
 
15:00 Celtic FC - FC Barcelona
 
17:00 1 na 1 extra
 
18:00 Legia Warszawa - Apollon Limassol
 
20:00 Juventus FC - AC Milan
 
22:00 RK Gorenje Velenje - Aalborg Håndbold
 
23:50 Tottenham Hotspur - West Ham United
 
2:00 Inter Mediolan - AS Roma
 
4:00 Magazyn Ligi Mistrzów
 
4:30 Muzyka
 
 
[[Kategoria:Ramówki TVP 1 z 2013 roku]]
 
[[Kategoria:Ramówki TVP 1 z 2013 roku]]
 
[[Kategoria:Ramówki TVP 2 z 2013 roku]]
 
[[Kategoria:Ramówki TVP 2 z 2013 roku]]

Aktualna wersja na dzień 16:06, kwi 18, 2019

TVP 1
05:55 TVP INFO w TVP1 - Info Poranek - Serwis info Poranek, Pogoda info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
08:05 Pogoda poranna; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Polityka przy kawie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
08:25 TELEZAKUPY
08:55 Serialowa Jedynka - Komisarz Alex - odc. 33 (seria III, odc. 7) - Nowy -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:55 Natura w Jedynce -  Wulkaniczna odyseja cz. 2. Narodziny wyspy (Life on Fire); cykl dokumentalny kraj prod.Francja (2010); reż.:Bertrand Loyer; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:00 Świat się kręci - /32/; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
12:10 Agrobiznes; STEREO, 16:9, Na żywo
12:30 Przepis dnia - /27/; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:45 Natura w Jedynce - Wulkaniczna odyseja cz. 3. Powrót łososia (Life on Fire); cykl dokumentalny kraj prod.Francja (2010); reż.:Bertrand Loyer; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:55 Jaka to melodia? - odc. 2711; teleturniej muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:25 Moda na sukces - odc. 5870 (The Bold and the Beautiful ep. 5870); serial kraj prod.USA (2010); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:50 Przepis dnia - /27/; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
15:05 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
15:15 Klan - odc. 2481 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:45 Bonanza - odc. 152, Gentleman z Nowego Orleanu (Bonanza, ep. 152, The Gentleman from New Orleans); serial kraj prod.USA (1963); Dla małoletnich od lat 12
16:40 Polska non stop - magazyn reporterów; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
17:25 Jaka to melodia? - odc. 2712; teleturniej muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Klan - odc. 2482 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:30 Świat się kręci - /33/; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
19:15 Przepis dnia - /28/; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:30 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:00 Sport -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:05 Droga do Rio - Kronika; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:10 Pogoda -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
20:15 Piąty Stadion LIVE - odc. 42; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
20:25 Poza zasięgiem (Out of Reach) -  txt. str. 777; film akcji kraj prod.Polska, USA (2004); reż.:Po-Chih Leong; wyk.:Steven Seagal, Ida Nowakowska, Agnieszka Wagner, Matt Schulze; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
22:00 Sekta 3 (Skulls 3, The); horror kraj prod.USA (2003); reż.:J.Miles Dale; wyk.:Clare Kramer, Bryce Johnson, Barry Bostwick; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
23:55 Samowolka -  txt. str. 777; dramat obyczajowy kraj prod.Polska (1993); reż.:Feliks Falk; wyk.:Robert Gonera, Aleksander Gawek, Paweł Iwanicki, Mariusz Jakus, Krzysztof Zaleski, Michal Żebrowski, Renata Dancewicz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
01:05 Świat się kręci - /33/; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:00 Bonanza - odc. 152, Gentleman z Nowego Orleanu (Bonanza, ep. 152, The Gentleman from New Orleans); serial kraj prod.USA (1963); Dla małoletnich od lat 12
03:00 Poza zasięgiem (Out of Reach); film akcji kraj prod.Polska, USA (2004); reż.:Po-Chih Leong; wyk.:Steven Seagal, Ida Nowakowska, Agnieszka Wagner, Matt Schulze; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
04:30 Notacje - Kard. Henryk Gulbinowicz. Jan Paweł II; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
04:40 Zakończenie dnia

TVP 2
06:00 Faceci do wzięcia - odc. 19/91 Opowieść wigilijna; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:35 Wędrowne rozmowy rabina i księdza; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:05 M jak miłość - odc. 359; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama 8:50
Pogoda 9:25, 9:55; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:35 Barwy szczęścia - odc. 987 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:15 Na dobre i na złe odc.156 - Pechowy strzał; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:15 Nieznane życie Jana Pawła II -  txt. str. 777; film dokumentalny; reż.:Krzysztof Tadej, Krzysztof Tadej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:05 Ja to mam szczęście! - ulubione skecze 30; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:20 Szkoła życia - odc. 27 "Trójkąt"; telenowela dokumentalna TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:10 Wczasy z Kabaretem 2013. Na letnisko czy do wód; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:05 Rodzinka.pl - odc. 77 "Święta" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:45 Panorama Kraj; STEREO, 16:9, Na żywo
16:10 Pogoda; STEREO, 16:9
16:20 Dla niesłyszących - M jak miłość - odc. 1009 -  JM; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:15 Szkoła życia - odc. 28 "Nieznajmomy"; telenowela dokumentalna TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Panorama; STEREO, 16:9, Na żywo
18:35 Sport Telegram; STEREO, 16:9, Na żywo
18:40 Pogoda; STEREO, 16:9
18:50 Jeden z dziesięciu - odc. 12/77; teleturniej; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:25 Barwy szczęścia - odc. 987 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:05 Barwy szczęścia - odc. 988 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:40 Na dobre i na złe - odc. 533 - Bezsilność; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:45 Kino relaks - Pewnego razu w Rzymie (When in Rome) -  txt. str. 777; komedia kraj prod.USA (2010); reż.:Mark Steven Johnson; wyk.:Kristen Bell, Josh Duhamel, Kate Minucci; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:25 Reporter Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
24:00 Zabójcze umysły - odc. 29/45 (Criminal Minds s. 2 ep. North Mammon); serial kraj prod.USA (2006); STEREO, Dla małoletnich od lat 16
00:50 Prowokator -  txt. str. 777; dramat kraj prod.Polska (1995); reż.:Krzysztof Lang; wyk.:Bogusław Linda, Krzysztof Pieczyński, Danuta Stenka, Bartek Topa, Piotr Wawrzyńczak, Andrzej Blumenfeld, Janusz Nowicki, Henryk Bista, Edyta Olszówka, Monika Bolly; Dla małoletnich od lat 12
02:30 Reporter Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:10 Apetyt na życie - odc. 13/26; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:45 Apetyt na życie - odc. 14/26; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:15 Zakończenie dnia

Polsat
6:00 Nowy dzień z Polsat News
8:15 Świat według Kiepskich Odcinek: 45
9:00 Malanowski i Partnerzy Odcinek: 25
9:30 Malanowski i Partnerzy Odcinek: 26
10:00 Trudne sprawy Odcinek: 35 Sezon: 3
11:00 Dlaczego ja? Odcinek: 332
12:00 Ślubna gorączka Odcinek: 6
13:00 Czyja wina? Odcinek: 33
14:00 Pierwsza miłość Odcinek: 1758
14:50 Trudne sprawy Odcinek: 33 Sezon: 6
15:50 Wydarzenia
16:10 Pogoda
16:15 Interwencja Odcinek: 1190
16:30 Malanowski i Partnerzy Odcinek: 587 Sezon: 11
17:00 Dlaczego ja? Odcinek: 470
18:00 Pierwsza miłość Odcinek: 1759
18:50 Wydarzenia
19:20 Sport
19:25 Pogoda
19:30 Świat według Kiepskich Odcinek: 341
20:00 Świat według Kiepskich Odcinek: 425
20:35 Top chef Odcinek: 6
22:05 Kto pierwszy, ten lepszy
0:20 Sposób na bezsenność
2:15 Dziewczyny z fortuną Odcinek: 48
3:15 Tajemnice losu Odcinek: 1471

TVN
5:20 Rozmowy w toku Odcinek: 2217
6:20 Mango - Telezakupy
7:25 Na Wspólnej Odcinek: 1805
8:00 Dzień Dobry TVN Odcinek: 1270
11:10 Ukryta prawda Odcinek: 234
12:15 Szpital Odcinek: 108
13:15 W-11 - wydział śledczy Odcinek: 1076
14:00 Wawa non stop Odcinek: 32
15:00 Ukryta prawda Odcinek: 235
16:00 Rozmowy w toku Odcinek: 2218
17:00 Szpital Odcinek: 109
18:00 Wawa non stop Odcinek: 33
19:00 Fakty
19:30 Sport
19:35 Rajd Maroka Odcinek: 4
19:40 Pogoda
19:50 Uwaga! Odcinek: 3711
20:05 Na Wspólnej Odcinek: 1806
20:45 W-11 - wydział śledczy Odcinek: 1077
21:30 Bitwa o dom Odcinek: 7 Sezon: 2
22:30 Mroczny rycerz
1:30 Ugotowani Odcinek: 6 Sezon: 5
2:35 Rajd Maroka Odcinek: 4
2:40 Uwaga! Odcinek: 3711
2:55 Arkana magii Odcinek: 1076
4:15 Rozmowy w toku Odcinek: 2218
5:05 Uwaga! Odcinek: 3711

TVN 7
5:35 We dwoje Odcinek: 7
6:50 Męski typ Odcinek: 2
7:20 Sąd rodzinny Odcinek: 137
8:15 Sędzia Anna Maria Wesołowska Odcinek: 434
9:15 Detektyw Monk Odcinek: 11 Sezon: 5
10:15 Ostry dyżur Odcinek: 12 Sezon: 9
11:20 Mango - Telezakupy
12:55 Sąd rodzinny Odcinek: 138
13:55 Sędzia Anna Maria Wesołowska Odcinek: 435
14:55 Dr House Odcinek: 14 Sezon: 6
15:55 Czerwony Orzeł Odcinek: 3 Sezon: 3
17:05 Punkt krytyczny Odcinek: 2 Sezon: 3
18:00 Detektyw Monk Odcinek: 12 Sezon: 5
19:00 Dr House Odcinek: 15 Sezon: 6
20:00 Droga do szczęścia
22:30 Bezimienni Odcinek: 10
23:30 Grudniowi chłopcy
1:40 Arkana magii
3:45 W roli głównej Odcinek: 14
4:15 W roli głównej Odcinek: 16
4:45 Przerwa w nadawaniu

TV 4
6:00 Ukryta miłość Odcinek: 87
6:55 Mega Chichot
7:25 What's New, Scooby Doo?
7:55 Scooby Doo, Where Are You?
8:25 Scooby Doo, Where Are You?
8:55 Komisarz Rex Odcinek: 7 Sezon: 9
9:55 Nieposkromiona miłość Odcinek: 32
10:50 Kiedy się zakocham Odcinek: 87
11:50 Przyjaciele z Kieszonkowa Odcinek: 51
12:10 Przyjaciele z Kieszonkowa Odcinek: 52
12:30 Simba Odcinek: 26
13:00 Mega Chichot
13:30 Tylko miłość Odcinek: 33
14:30 Szpilki na Giewoncie Odcinek: 7
15:30 Komisarz Rex Odcinek: 8 Sezon: 9
16:30 Hotel 52 Odcinek: 33
17:30 Nieposkromiona miłość Odcinek: 33
18:30 Scooby Doo, Where Are You?
19:00 What's New, Scooby Doo?
19:30 What's New, Scooby Doo?
20:00 Śmiertelna pogoń
21:50 Miś
0:15 Soldier
2:15 To był dzień
3:20 4music
4:25 Dekoratornia
4:55 4music

Tele 5
7:00 Muzyczny top
8:00 Telezakupy
11:30 Witam - pytam
11:50 Benny Hill
13:00 Akcja ratunkowa Odcinek: 8
13:55 J.A.G. - Wojskowe Biuro Śledcze Odcinek: 18 Sezon: 5
15:00 Akta Dresdena Odcinek: 9
15:55 Z Archiwum X Odcinek: 12 Sezon: 9
16:50 Kobra - oddział specjalny Odcinek: 3 Sezon: 5
17:50 J.A.G. - Wojskowe Biuro Śledcze Odcinek: 19 Sezon: 5
18:50 Wojna domowa Odcinek: 9
20:00 Janosik Odcinek: 6
21:00 Kobra - oddział specjalny Odcinek: 4 Sezon: 5
22:00 Pustynny piorun
23:50 Pokój do wynajęcia
1:30 Nocny patrol

TV Polonia
06:05 Kocham Kino - magazyn filmowy Grażyny Torbickiej; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:45 Piękniejsza Polska - /4/; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:05 Ex Libris - 141; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
07:25 Podróż za jeden uśmiech - odc. 4/7 - Grzybobranie -  txt. str. 777; serial przygodowy TVP; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama 8:50
Pogoda 9:25, 9:55; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:30 Flesz historii - odc. 152; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:45 Polonia w Komie - Norwegia - Antonina (339); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Polonia 24; STEREO, 16:9
11:40 Galeria - odc. 27; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:05 Barwy szczęścia - odc. 929 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:30 Łamigłówka - Zamek Królewski II 2013; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:50 Wiedźmin - odc. 3/13* - Człowiek - pierwsze spotkanie -  txt. str. 777; serial fantastyczno-przygodowy; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:50 Jan Paweł II - papież dialogu - Koncert z okazji Dnia Papieskiego; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:00 Dwie drogi; film krótkometrażowy TVP kraj prod.Polska (1991); reż.:Renata Mazur; wyk.:Wojciech Skibiński, Józef Duriasz, Rafał Zimowski; Dla małoletnich od lat 12
15:30 Jan Paweł II. Nigdy nie zapomnę...; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:50 Złotopolscy - odc. 796* - Nikomu nie jestem potrzebny; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:15 Kocham Kino - magazyn filmowy Grażyny Torbickiej; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:55 Galeria - odc. 27; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:20 Łamigłówka - Zamek Królewski II 2013; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:22 Polonia w Komie - Norwegia - Antonina (339); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:50 Kardynał Wojtyła Papieżem; film dokumentalny; reż.:Krzysztof Tadej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:55 Barwy szczęścia - odc. 929 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:25 Wilnoteka; magazyn kraj prod.Litwa (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Dobranocka - Przygody Kota Filemona - Poczekaj Bonifacy; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:30 Sport; STEREO, 16:9
20:35 Pogoda; STEREO, 16:9
20:50 Siła wyższa - odc. 4/13* - Bunt w klasztorze -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:45 Polonia w Komie - (340); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:45 Kabaretowy Klub Dwójki - (43) PKP; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:40 Tajemnice Jasnej Góry - odc. 2/5 Za klauzurą; cykl dokumentalny; reż.:Wojciech  Kursa; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:15 Od ucha do ucha - Marcin Daniec kontra Gołota; Bez ograniczeń wiekowych
00:45 Galeria - odc. 27; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:10 Łamigłówka - Zamek Królewski II 2013; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:15 Podróż za jeden uśmiech - odc. 4/7 - Grzybobranie; serial przygodowy TVP; Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Dobranocka za oceanem - Przygody Kota Filemona - Poczekaj Bonifacy; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:25 Sport; STEREO, 16:9
02:30 Pogoda; STEREO, 16:9
02:45 Siła wyższa - odc. 4/13* - Bunt w klasztorze; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:35 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:10 Polonia w Komie - (340); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
04:20 Barwy szczęścia - odc. 929; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:50 Kabaretowy Klub Dwójki - (43) PKP; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:35 Zapiski Łazęgi - Kanał Królewski; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:45 Wilnoteka; magazyn kraj prod.Litwa (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych

Ale kino +
8:00 Cicha rzeka
8:50 Nikt nie woła
10:25 Z rubryki kryminalnej
12:10 Oliver Twist
14:30 Nikodem Dyzma
16:30 Odmienne stany moralności
18:30 Zbrodnie namiętności
20:10 Detektyw Zen Odcinek: 1
21:55 Nienawiść
22:45 Po napisach
0:25 Gąsienica
2:05 Emilia
3:25 Wtorek
4:55 Comedie Polonaise
5:50 Noctua
5:55 Przerwa w nadawaniu

HBO
6:00 W środku mrocznej zimy
7:35 Pięć filmów o szaleństwie
9:00 Miłość bez ustawki
10:20 Atlas zbuntowany. Część 2
12:10 Wrong
13:40 Wykształcenie ogólne
15:05 Niebo w gębie
16:40 Ludzie jak my
18:35 Merida Waleczna
20:10 Podejrzani zakochani
22:00 Banshee Odcinek: 2
22:50 Wieczór kawalerski Kena
0:15 Zakazane imperium Odcinek: 8 Sezon: 3
1:10 Koszmar matki
2:40 Zagrywka Czarnego
4:20 Zagadka nieśmiertelności

Canal +
6:00 Aktualności filmowe+
6:30 Łapu capu ekstra
7:00 +De Lux
7:30 Nie przegap
7:40 Łapu capu
7:45 Aktualności filmowe+
8:15 W tonacji+
9:05 Robbie Williams - Take The Crown
10:40 John Tucker musi odejść
12:10 +De Lux
12:40 Agnieszka
12:55 Ach, te dziewczyny!
14:30 Łapu capu ekstra
15:05 Nie ten człowiek
16:35 W tonacji+
17:25 Tango libre
19:05 Nie przegap
19:15 Łapu capu
19:20 Charlie
21:00 Cztery słońca
22:40 Jesteś Bogiem
0:45 Zwrot. W trasie z Antonym
1:45 Brzuch architekta
3:45 Ewa
5:15 Łapu capu ekstra

Discovery Channel
6:00 Kto da więcej? Sezon: 2
6:30 Kto da więcej? Sezon: 2
7:00 Szkoła przetrwania
8:00 Fani czterech kółek Odcinek: 1 Sezon: 6
8:30 Fani czterech kółek Odcinek: 2 Sezon: 6
9:00 Walka o bagaż Odcinek: 5
9:30 Walka o bagaż Odcinek: 6
10:00 Łowcy okazji Sezon: 3
10:30 Łowcy okazji Odcinek: 2 Sezon: 3
11:00 Najniebezpieczniejszy zawód świata Sezon: 7
12:00 Gorączka złota
13:00 Bimbrownicy
14:00 Morze złota pod lodem
15:00 Łowcy okazji Sezon: 4
15:30 Łowcy okazji Sezon: 4
16:00 Fani czterech kółek Odcinek: 1 Sezon: 2
16:30 Fani czterech kółek Odcinek: 2 Sezon: 2
17:00 Auto - reaktywacja Odcinek: 1
18:00 Gorączka złota Sezon: 3
19:00 Łowcy okazji Sezon: 2
19:30 Łowcy okazji Sezon: 2
20:00 Aukcja w ciemno Odcinek: 7 Sezon: 2
20:30 Walka o bagaż Odcinek: 9
21:00 Handlarz doskonały Odcinek: 1
21:30 Handlarz doskonały Odcinek: 2
22:00 Aukcja w ciemno Odcinek: 17 Sezon: 3
22:30 Aukcja w ciemno Odcinek: 18 Sezon: 3
23:00 Łowcy okazji Sezon: 4
23:30 Łowcy okazji Sezon: 4
0:00 Łowcy okazji Sezon: 2
0:30 Walka o bagaż Odcinek: 12 Sezon: 2
1:00 Auto - reaktywacja
2:00 Szkoła przetrwania Sezon: 3
3:00 Amerykański chopper
3:50 Handlarz doskonały Odcinek: 1
4:15 Handlarz doskonały Odcinek: 2
4:40 Aukcja w ciemno Odcinek: 17 Sezon: 3
5:30 Łowcy okazji Sezon: 2

Discovery Turbo Xtra
6:00 Superjazda Sezon: 4
7:00 Amerykański chopper: ojciec kontra syn Odcinek: 1
8:00 Broń na sprzedaż Sezon: 2
9:00 Rzeczne potwory
10:00 Piąty bieg Odcinek: 7 Sezon: 18
10:30 Piąty bieg Odcinek: 8 Sezon: 18
11:00 Producenci motocykli Sezon: 3
12:00 Superjazda Sezon: 4
13:00 Życie za kółkiem
13:30 Życie za kółkiem
14:00 Jesse James: Turbopasja Odcinek: 5
15:00 Sekundy grozy Odcinek: 43
15:30 Sekundy grozy Odcinek: 44
16:00 Broń na sprzedaż Odcinek: 12 Sezon: 2
17:00 Miami Ink - studio tatuażu Sezon: 2
18:00 Amerykański chopper: ojciec kontra syn Odcinek: 2
19:00 Bryki nie z fabryki Sezon: 8
20:00 Samochody - klasyka gatunku Sezon: 2
20:30 Samochody - klasyka gatunku Sezon: 2
21:00 Mr. T i granice głupoty Odcinek: 7
21:30 Mr. T i granice głupoty Odcinek: 8
22:00 Mistrzowie demolki Odcinek: 9
22:30 Mistrzowie demolki Odcinek: 10
23:00 Życie za kółkiem
23:30 Życie za kółkiem
0:00 Jesse James: Turbopasja Odcinek: 5
1:00 To niemożliwe Sezon: 4
2:00 Sekundy grozy Odcinek: 43
2:30 Sekundy grozy Odcinek: 44
3:00 Miami Ink - studio tatuażu Sezon: 2
3:50 Amerykański chopper: ojciec kontra syn Odcinek: 2
4:40 Bryki nie z fabryki Sezon: 8
5:30 Samochody - klasyka gatunku Sezon: 3

National Geographic Channel
6:00 Sama prawda
7:00 Mistrz wędki Odcinek: 2
8:00 Pradawne archiwum X
9:00 Megalotnisko w Dubaju
10:00 Ucieczka z więzienia
11:00 Apokalipsa: II wojna światowa
12:00 Tajemnice III Rzeszy
13:00 Koszmarna wyprawa
14:00 Najcięższe więzienia w Stanach
15:00 Rozbieracze: biznes w garażu
16:00 Mistrz wędki Odcinek: 9
17:00 Katastrofy w przestworzach
18:00 Licytuj i niszcz
18:30 Licytuj i niszcz
19:00 Kopalnia złota
20:00 Tajemnice III Rzeszy
21:00 Apokalipsa: II wojna światowa
22:00 Amerykańska mafia
23:00 Za kulisami
0:00 Mistrz wędki
1:00 Amerykańska mafia
2:00 Tabu
2:55 Zapowiedzi apokalipsy
3:45 Tajemnice z przeszłości
4:15 Amerykańska mafia
5:05 Rozbieracze: biznes w garażu

Planete +
6:45 Rejs w nieznane Odcinek: 11
7:45 Rejs w nieznane Odcinek: 12
8:45 Rejs w nieznane Odcinek: 13
9:45 Małe życie
10:40 Alpy z lotu ptaka Odcinek: 5
11:40 Alpy z lotu ptaka Odcinek: 6
12:40 Prekursorzy
13:40 Prekursorzy
14:45 Dzikie Nairobi
15:45 O sensie dawania
16:45 Przemilczane historie lotnicze Odcinek: 2
17:40 Przemilczane historie lotnicze Odcinek: 5
18:40 Buntownicy futbolu Odcinek: 3
19:15 Aktywiści
20:15 Europejski Street Art Odcinek: 7
20:50 Kosmos Odcinek: 3
21:55 Kosmos Odcinek: 4
23:00 Chiny. Narodziny cywilizacji Odcinek: 1
23:55 Wędrówka po wybrzeżach Bałtyku Odcinek: 3
0:55 Pod palmą
1:15 Poszukiwacze skarbów
1:45 Ballada o lekkim zabarwieniu erotycznym Odcinek: 7
2:15 Ballada o lekkim zabarwieniu erotycznym Odcinek: 8
2:45 Ballada o lekkim zabarwieniu erotycznym Odcinek: 9
3:15 Przerwa w nadawaniu

Animal Planet
6:00 Wszystko o psach
7:00 Małpie życie Odcinek: 12 Sezon: 2
7:30 Zabójcze zwierzęta
8:00 Na ratunek przyrodzie Odcinek: 15 Sezon: 7
8:30 Na ratunek przyrodzie Odcinek: 1 Sezon: 8
9:00 Dzikie życie w Shamwari Odcinek: 7 Sezon: 2
9:30 Zabójcze zwierzęta
10:00 Dzikość bez cenzury Sezon: 2
11:00 Policja dla zwierząt w Houston Odcinek: 4 Sezon: 8
12:00 Na posterunku Sezon: 6
13:00 Policja dla zwierząt w Phoenix
14:00 Wszystko o psach
15:00 Kot z piekła rodem Odcinek: 6 Sezon: 4
16:00 Najsłodsze zwierzaki Sezon: 4
17:00 Słodkie dzieciństwo Sezon: 2
18:00 Policja dla zwierząt w San Francisco Sezon: 6
19:00 Pływając z potworami
20:00 Pływając z potworami
21:00 Potwór z głębin Odcinek: 1
22:00 Policja dla zwierząt w Houston Sezon: 4
23:00 Policja dla zwierząt w Phoenix Sezon: 5
0:00 Obcy wewnątrz nas Sezon: 3
1:00 Pływając z potworami
2:00 Potwór z głębin Odcinek: 1
3:00 Policja dla zwierząt w Houston Sezon: 4
3:50 Policja dla zwierząt w Phoenix Sezon: 5
4:40 Na posterunku Sezon: 5
5:30 Małpie życie Odcinek: 18 Sezon: 6

TVP Bydgoszcz
06:30 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:00 Echa dnia; STEREO, 16:9
07:10 Pogoda - 16.10 - 1; STEREO, 16:9
07:15 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9
07:30 Rozmowa dnia; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:41 Sport - flesz; STEREO, 16:9
07:45 Roweromaniak; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
08:00 Co niesie dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
08:25 Pogoda - 16.10 - 2; STEREO, 16:9
08:35 Ultramaratończyk; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
08:50 Przechodzień codzienny -; STEREO, 16:9
09:00 KolejTV; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:20 Saga rodów - Ród Barszczewskich; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
09:45 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:20 Dźwięki podwodnego świata (Unsilent World); film dokumentalny kraj prod.Francja (2012); reż.:Jerome Julienne, John Jackson; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:15 Polska samorządna; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:45 Spotkania Zamkowe - Śpiewajmy Poezję (Olsztyn 2011) Koncert Najskrytszych Marzeń - Następne Pokolenie; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:40 Monastery prawosławne w Polsce - Ławra Supraska; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
13:05 Znad Wilii - pędzlem malowane; reportaż kraj prod.Litwa (2005); 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:30 Wszystko po krakowsku - Grzegorz Turnau w Teatrze im. J. Słowackiego cz. II; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:05 Ultramaratończyk; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
14:20 Przechodzień codzienny -; STEREO, 16:9
14:25 Everyday English 239; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
14:40 Ahora espanol - odc. 210; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
15:00 Zbliżenia - flesz; STEREO, 16:9
15:05 Rozmowa dnia; Bez ograniczeń wiekowych
15:15 Eko - opcja odc. 74 (7); magazyn ekologiczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
15:30 Pomysły z pasją  (1); felieton; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
15:45 Magazyn żniński odc. 9/2013; Dla małoletnich od lat 7
16:00 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:30 Lider; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:00 Magazyn Aktywni 60+ - odc. 1 - lubielski; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:20 Listy do PRL - u - .; felieton; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Zbliżenia - flesz; STEREO, 16:9
17:35 Samorządni - 16.10.2013; Bez ograniczeń wiekowych
18:15 Salonowiec - Ubiór na różne okazje (11); felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Zbliżenia - wyd. główne; STEREO, 16:9
19:00 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
19:30 Młodzi twórcy mistrzom - Szukanie szukanie w drodze poznawanie - Film o profesorze Krzysztofie Matyjaszewskim; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:00 Kultowe rozmowy; Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kujawsko - Pomorski Magazyn Sportowy 2/2013; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:45 Ahora espanol - nauka języka hiszpańskiego - odc. 249 Aneta i Jordi tworzą festiwal filmów hiszpańskojęzycznych; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
21:00 Pogoda - 16.10 - 3; STEREO, 16:9
21:05 Echa dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
21:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
21:40 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9, Na żywo
21:55 Pogoda - 16.10 - 4; STEREO, 16:9
22:00 Zbliżenia; STEREO, 16:9
22:13 Sport - flesz; STEREO, 16:9
22:21 Rozmowa dnia; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:35 Papieski reporter. Film o Marku Skwarnickim; film dokumentalny; reż.:Paweł Woldan; Bez ograniczeń wiekowych
23:20 Reportaż TVP INFO - Bliski znajomy; STEREO
23:40 Everyday English 239; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
24:00 Ahora espanol - odc. 210; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
00:20 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:50 Zakończenie dnia

TVN Style
5:35 Trinny i Susannah ubierają Holandię Odcinek: 2
6:35 Pascal po polsku Odcinek: 2
7:20 Klinika urody Odcinek: 7 Sezon: 4
7:50 Ugotowani Odcinek: 7 Sezon: 3
8:50 Kuchenne rewolucje Odcinek: 7
9:50 W roli głównej Odcinek: 7
10:20 Superniania Odcinek: 1
11:20 Amerykańska superniania  Odcinek: 7
12:20 Ekstremalny kurs piękna Odcinek: 16
13:20 Idealna niania Odcinek: 7 Sezon: 3
14:05 Tajemnice showbiznesu Odcinek: 7
14:35 Pyszne 25 Odcinek: 6
15:05 Szalona kuchnia Hestona Odcinek: 6
16:10 Po mojemu - Wojciech Cejrowski Odcinek: 7 Sezon: 4
16:40 Ostre cięcie Odcinek: 6
17:10 Kuchenne rewolucje Odcinek: 12 Sezon: 6
18:10 Życie bez wstydu Odcinek: 6
19:10 Najgorszy kucharz świata Odcinek: 7 Sezon: 2
20:10 Pani gadżet Odcinek: 6
20:40 Wojciech Cejrowski. Kura
21:25 Wiem, co jem Odcinek: 2
21:55 Wiem, co jem i wiem, co kupuję Odcinek: 7 Sezon: 3
22:40 Miasto kobiet Odcinek: 7 Sezon: 13
23:40 Magiel towarzyski Odcinek: 6
0:25 Projekt Tyszka Odcinek: 2
0:55 Ocaleni od śmierci Odcinek: 7
1:25 O tym się mówi Odcinek: 9
1:40 Bez oporów Odcinek: 3
2:10 Druga strona medalu Odcinek: 6 Sezon: 3
2:35 Druga strona medalu Odcinek: 7 Sezon: 3
3:05 Druga strona medalu Odcinek: 8 Sezon: 3
3:30 Wiem, co jem Odcinek: 4 Sezon: 2
3:55 Wiem, co jem Odcinek: 5 Sezon: 2
4:20 Wiem, co jem Odcinek: 6 Sezon: 2
4:45 Przerwa w nadawaniu

TVN Turbo
6:00 Wypadek-przypadek Odcinek: 8 Sezon: 7
6:30 Męski typ Odcinek: 4 Sezon: 2
7:05 Agromachina Odcinek: 4 Sezon: 6
7:35 Drwale Odcinek: 6 Sezon: 3
8:35 Operacja tuning Odcinek: 7 Sezon: 9
9:05 Zakład? Zakład! Odcinek: 6
9:40 28 sekund Odcinek: 20
10:15 28 sekund Odcinek: 21
10:45 Odrobina Polski Odcinek: 11
11:00 Pogromcy samochodowych mitów Odcinek: 2 Sezon: 2
11:30 Wariaci na kółkach Odcinek: 7
12:00 Cruiser Odcinek: 10
12:30 Ratownik Odcinek: 8 Sezon: 11
13:00 Turbo/Net Odcinek: 4 Sezon: 4
13:30 Jazda /nie/ polska Odcinek: 6
14:00 Sam tego nie rób Odcinek: 5 Sezon: 2
14:30 Fachowcy i pechowcy Odcinek: 6
15:00 Parszywa dwudziestka Odcinek: 9 Sezon: 4
16:00 Turbo kamera Odcinek: 6 Sezon: 13
16:30 Nowy gadżet Odcinek: 6
17:00 Polak potrafi Odcinek: 6 Sezon: 12
17:30 Poczuj dzikość Odcinek: 4
17:45 Raport Turbo Odcinek: 1812
18:05 Pogoda dla kierowców
18:15 GKS Katowice - Zawisza Bydgoszcz
21:00 Moto-On Odcinek: 6 Sezon: 11
21:30 Legendy PRL Odcinek: 6 Sezon: 13
22:00 Raport Turbo Odcinek: 1812
22:20 Zakup kontrolowany
23:25 Automaniak Odcinek: 5 Sezon: 11
0:10 44 kultowe samochody Odcinek: 5
0:40 Jak to jest złowione? Odcinek: 6 Sezon: 3
1:10 Femme fatales Odcinek: 6
1:50 Jazda /nie/ polska Odcinek: 6
2:20 Telezakupy erotyczne
2:30 Akademik rozpusty Odcinek: 22
3:30 Samochód marzeń - kup i zrób
4:10 Zakup kontrolowany Odcinek: 6 Sezon: 16
5:25 Przerwa w nadawaniu

Polsat Sport
7:00 Birmingham Brummies - Poole Pirates
9:10 Szwecja - Niemcy
11:20 Atleci
11:50 Trentino Diatec - Kalleh
14:00 Anglia - Polska
16:10 Liga
17:30 ORLEN Wisła Płock - KS Azoty-Puławy
19:30 Asseco Resovia Rzeszów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
22:00 Lokomotiw Nowosybirsk - La Romana
0:00 Juan Manuel Márquez - Timothy Bradley
1:00 Sada Cruzeiro - Club Sportif Sfaxien
3:00 Przerwa w nadawaniu

Eurosport
8:30 Szkocja - Chorwacja
9:15 Turcja - Holandia
10:15 Bułgaria - Czechy
11:00 Szwecja - Niemcy
12:00 Brazilmania
12:15 Turniej WTA w Luksemburgu
13:00 Turniej WTA w Luksemburgu
17:00 VfL Wolfsburg - Pärnu JK
19:00 FFC Turbine Poczdam - MTK Hungária FC
21:00 Brazilmania
21:15 Wednesday Selection
21:20 Riders Club
21:25 Turniej z cyklu US PGA - Frys.com Open
22:25 PGA European Tour - Portugal Masters w Vilamourze
22:55 Golf Club
23:00 Yacht Club
23:05 Wydarzenia miesiąca
23:10 Test Drive
23:15 1. FFC Turbine Poczdam - MTK Hungária FC
0:30 World Tour
1:30 Przerwa w nadawaniu

Canal + Sport
7:00 Śląsk Wrocław - KGHM Zagłębie Lubin
9:00 Manchester City - Everton FC
11:05 Head&Shoulders Freestyle Cup w Warszawie
11:25 Magazyn Ligi Mistrzów
11:55 Zamknięte bramy raju
13:00 Zenit Sankt Petersburg - FK Austria Wiedeń
15:00 Celtic FC - FC Barcelona
17:00 1 na 1 extra
18:00 Legia Warszawa - Apollon Limassol
20:00 Juventus FC - AC Milan
22:00 RK Gorenje Velenje - Aalborg Håndbold
23:50 Tottenham Hotspur - West Ham United
2:00 Inter Mediolan - AS Roma
4:00 Magazyn Ligi Mistrzów
4:30 Muzyka

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.