FANDOM


TVP 1
05:55 TVP INFO w TVP1 - Info Poranek - Serwis info Poranek, Pogoda info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
08:05 Pogoda poranna; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Polityka przy kawie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
08:25 TELEZAKUPY
08:55 Serialowa Jedynka - Komisarz Alex - odc. 33 (seria III, odc. 7) - Nowy -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:55 Natura w Jedynce -  Wulkaniczna odyseja cz. 2. Narodziny wyspy (Life on Fire); cykl dokumentalny kraj prod.Francja (2010); reż.:Bertrand Loyer; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:00 Świat się kręci - /32/; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
12:10 Agrobiznes; STEREO, 16:9, Na żywo
12:30 Przepis dnia - /27/; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:45 Natura w Jedynce - Wulkaniczna odyseja cz. 3. Powrót łososia (Life on Fire); cykl dokumentalny kraj prod.Francja (2010); reż.:Bertrand Loyer; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:55 Jaka to melodia? - odc. 2711; teleturniej muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:25 Moda na sukces - odc. 5870 (The Bold and the Beautiful ep. 5870); serial kraj prod.USA (2010); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:50 Przepis dnia - /27/; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
15:05 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
15:15 Klan - odc. 2481 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:45 Bonanza - odc. 152, Gentleman z Nowego Orleanu (Bonanza, ep. 152, The Gentleman from New Orleans); serial kraj prod.USA (1963); Dla małoletnich od lat 12
16:40 Polska non stop - magazyn reporterów; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
17:25 Jaka to melodia? - odc. 2712; teleturniej muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Klan - odc. 2482 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:30 Świat się kręci - /33/; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
19:15 Przepis dnia - /28/; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:30 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:00 Sport -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:05 Droga do Rio - Kronika; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:10 Pogoda -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
20:15 Piąty Stadion LIVE - odc. 42; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
20:25 Poza zasięgiem (Out of Reach) -  txt. str. 777; film akcji kraj prod.Polska, USA (2004); reż.:Po-Chih Leong; wyk.:Steven Seagal, Ida Nowakowska, Agnieszka Wagner, Matt Schulze; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
22:00 Sekta 3 (Skulls 3, The); horror kraj prod.USA (2003); reż.:J.Miles Dale; wyk.:Clare Kramer, Bryce Johnson, Barry Bostwick; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
23:55 Samowolka -  txt. str. 777; dramat obyczajowy kraj prod.Polska (1993); reż.:Feliks Falk; wyk.:Robert Gonera, Aleksander Gawek, Paweł Iwanicki, Mariusz Jakus, Krzysztof Zaleski, Michal Żebrowski, Renata Dancewicz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
01:05 Świat się kręci - /33/; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:00 Bonanza - odc. 152, Gentleman z Nowego Orleanu (Bonanza, ep. 152, The Gentleman from New Orleans); serial kraj prod.USA (1963); Dla małoletnich od lat 12
03:00 Poza zasięgiem (Out of Reach); film akcji kraj prod.Polska, USA (2004); reż.:Po-Chih Leong; wyk.:Steven Seagal, Ida Nowakowska, Agnieszka Wagner, Matt Schulze; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
04:30 Notacje - Kard. Henryk Gulbinowicz. Jan Paweł II; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
04:40 Zakończenie dnia

TVP 2
06:00 Faceci do wzięcia - odc. 19/91 Opowieść wigilijna; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:35 Wędrowne rozmowy rabina i księdza; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:05 M jak miłość - odc. 359; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama 8:50
Pogoda 9:25, 9:55; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:35 Barwy szczęścia - odc. 987 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:15 Na dobre i na złe odc.156 - Pechowy strzał; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:15 Nieznane życie Jana Pawła II -  txt. str. 777; film dokumentalny; reż.:Krzysztof Tadej, Krzysztof Tadej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:05 Ja to mam szczęście! - ulubione skecze 30; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:20 Szkoła życia - odc. 27 "Trójkąt"; telenowela dokumentalna TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:10 Wczasy z Kabaretem 2013. Na letnisko czy do wód; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:05 Rodzinka.pl - odc. 77 "Święta" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:45 Panorama Kraj; STEREO, 16:9, Na żywo
16:10 Pogoda; STEREO, 16:9
16:20 Dla niesłyszących - M jak miłość - odc. 1009 -  JM; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:15 Szkoła życia - odc. 28 "Nieznajmomy"; telenowela dokumentalna TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Panorama; STEREO, 16:9, Na żywo
18:35 Sport Telegram; STEREO, 16:9, Na żywo
18:40 Pogoda; STEREO, 16:9
18:50 Jeden z dziesięciu - odc. 12/77; teleturniej; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:25 Barwy szczęścia - odc. 987 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:05 Barwy szczęścia - odc. 988 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:40 Na dobre i na złe - odc. 533 - Bezsilność; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:45 Kino relaks - Pewnego razu w Rzymie (When in Rome) -  txt. str. 777; komedia kraj prod.USA (2010); reż.:Mark Steven Johnson; wyk.:Kristen Bell, Josh Duhamel, Kate Minucci; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:25 Reporter Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
24:00 Zabójcze umysły - odc. 29/45 (Criminal Minds s. 2 ep. North Mammon); serial kraj prod.USA (2006); STEREO, Dla małoletnich od lat 16
00:50 Prowokator -  txt. str. 777; dramat kraj prod.Polska (1995); reż.:Krzysztof Lang; wyk.:Bogusław Linda, Krzysztof Pieczyński, Danuta Stenka, Bartek Topa, Piotr Wawrzyńczak, Andrzej Blumenfeld, Janusz Nowicki, Henryk Bista, Edyta Olszówka, Monika Bolly; Dla małoletnich od lat 12
02:30 Reporter Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:10 Apetyt na życie - odc. 13/26; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:45 Apetyt na życie - odc. 14/26; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:15 Zakończenie dnia

Polsat
6:00 Nowy dzień z Polsat News
8:15 Świat według Kiepskich Odcinek: 45
9:00 Malanowski i Partnerzy Odcinek: 25
9:30 Malanowski i Partnerzy Odcinek: 26
10:00 Trudne sprawy Odcinek: 35 Sezon: 3
11:00 Dlaczego ja? Odcinek: 332
12:00 Ślubna gorączka Odcinek: 6
13:00 Czyja wina? Odcinek: 33
14:00 Pierwsza miłość Odcinek: 1758
14:50 Trudne sprawy Odcinek: 33 Sezon: 6
15:50 Wydarzenia
16:10 Pogoda
16:15 Interwencja Odcinek: 1190
16:30 Malanowski i Partnerzy Odcinek: 587 Sezon: 11
17:00 Dlaczego ja? Odcinek: 470
18:00 Pierwsza miłość Odcinek: 1759
18:50 Wydarzenia
19:20 Sport
19:25 Pogoda
19:30 Świat według Kiepskich Odcinek: 341
20:00 Świat według Kiepskich Odcinek: 425
20:35 Top chef Odcinek: 6
22:05 Kto pierwszy, ten lepszy
0:20 Sposób na bezsenność
2:15 Dziewczyny z fortuną Odcinek: 48
3:15 Tajemnice losu Odcinek: 1471

TVN
5:20 Rozmowy w toku Odcinek: 2217
6:20 Mango - Telezakupy
7:25 Na Wspólnej Odcinek: 1805
8:00 Dzień Dobry TVN Odcinek: 1270
11:10 Ukryta prawda Odcinek: 234
12:15 Szpital Odcinek: 108
13:15 W-11 - wydział śledczy Odcinek: 1076
14:00 Wawa non stop Odcinek: 32
15:00 Ukryta prawda Odcinek: 235
16:00 Rozmowy w toku Odcinek: 2218
17:00 Szpital Odcinek: 109
18:00 Wawa non stop Odcinek: 33
19:00 Fakty
19:30 Sport
19:35 Rajd Maroka Odcinek: 4
19:40 Pogoda
19:50 Uwaga! Odcinek: 3711
20:05 Na Wspólnej Odcinek: 1806
20:45 W-11 - wydział śledczy Odcinek: 1077
21:30 Bitwa o dom Odcinek: 7 Sezon: 2
22:30 Mroczny rycerz
1:30 Ugotowani Odcinek: 6 Sezon: 5
2:35 Rajd Maroka Odcinek: 4
2:40 Uwaga! Odcinek: 3711
2:55 Arkana magii Odcinek: 1076
4:15 Rozmowy w toku Odcinek: 2218
5:05 Uwaga! Odcinek: 3711

TVN 7

5:35 We dwoje Odcinek: 7
6:50 Męski typ Odcinek: 2
7:20 Sąd rodzinny Odcinek: 137
8:15 Sędzia Anna Maria Wesołowska Odcinek: 434
9:15 Detektyw Monk Odcinek: 11 Sezon: 5
10:15 Ostry dyżur Odcinek: 12 Sezon: 9
11:20 Mango - Telezakupy
12:55 Sąd rodzinny Odcinek: 138
13:55 Sędzia Anna Maria Wesołowska Odcinek: 435
14:55 Dr House Odcinek: 14 Sezon: 6
15:55 Czerwony Orzeł Odcinek: 3 Sezon: 3
17:05 Punkt krytyczny Odcinek: 2 Sezon: 3
18:00 Detektyw Monk Odcinek: 12 Sezon: 5
19:00 Dr House Odcinek: 15 Sezon: 6
20:00 Droga do szczęścia
22:30 Bezimienni Odcinek: 10
23:30 Grudniowi chłopcy
1:40 Arkana magii
3:45 W roli głównej Odcinek: 14
4:15 W roli głównej Odcinek: 16
4:45 Przerwa w nadawaniu

TV 4

6:00 Ukryta miłość Odcinek: 87
6:55 Mega Chichot
7:25 What's New, Scooby Doo?
7:55 Scooby Doo, Where Are You?
8:25 Scooby Doo, Where Are You?
8:55 Komisarz Rex Odcinek: 7 Sezon: 9
9:55 Nieposkromiona miłość Odcinek: 32
10:50 Kiedy się zakocham Odcinek: 87
11:50 Przyjaciele z Kieszonkowa Odcinek: 51
12:10 Przyjaciele z Kieszonkowa Odcinek: 52
12:30 Simba Odcinek: 26
13:00 Mega Chichot
13:30 Tylko miłość Odcinek: 33
14:30 Szpilki na Giewoncie Odcinek: 7
15:30 Komisarz Rex Odcinek: 8 Sezon: 9
16:30 Hotel 52 Odcinek: 33
17:30 Nieposkromiona miłość Odcinek: 33
18:30 Scooby Doo, Where Are You?
19:00 What's New, Scooby Doo?
19:30 What's New, Scooby Doo?
20:00 Śmiertelna pogoń
21:50 Miś
0:15 Soldier
2:15 To był dzień
3:20 4music
4:25 Dekoratornia
4:55 4music

Tele 5

7:00 Muzyczny top
8:00 Telezakupy
11:30 Witam - pytam
11:50 Benny Hill
13:00 Akcja ratunkowa Odcinek: 8
13:55 J.A.G. - Wojskowe Biuro Śledcze Odcinek: 18 Sezon: 5
15:00 Akta Dresdena Odcinek: 9
15:55 Z Archiwum X Odcinek: 12 Sezon: 9
16:50 Kobra - oddział specjalny Odcinek: 3 Sezon: 5
17:50 J.A.G. - Wojskowe Biuro Śledcze Odcinek: 19 Sezon: 5
18:50 Wojna domowa Odcinek: 9
20:00 Janosik Odcinek: 6
21:00 Kobra - oddział specjalny Odcinek: 4 Sezon: 5
22:00 Pustynny piorun
23:50 Pokój do wynajęcia
1:30 Nocny patrol

TVP Polonia
06:05 Kocham Kino - magazyn filmowy Grażyny Torbickiej; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:45 Piękniejsza Polska - /4/; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:05 Ex Libris - 141; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
07:25 Podróż za jeden uśmiech - odc. 4/7 - Grzybobranie -  txt. str. 777; serial przygodowy TVP; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama 8:50
Pogoda 9:25, 9:55; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:30 Flesz historii - odc. 152; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:45 Polonia w Komie - Norwegia - Antonina (339); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Polonia 24; STEREO, 16:9
11:40 Galeria - odc. 27; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:05 Barwy szczęścia - odc. 929 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:30 Łamigłówka - Zamek Królewski II 2013; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:50 Wiedźmin - odc. 3/13* - Człowiek - pierwsze spotkanie -  txt. str. 777; serial fantastyczno-przygodowy; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:50 Jan Paweł II - papież dialogu - Koncert z okazji Dnia Papieskiego; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:00 Dwie drogi; film krótkometrażowy TVP kraj prod.Polska (1991); reż.:Renata Mazur; wyk.:Wojciech Skibiński, Józef Duriasz, Rafał Zimowski; Dla małoletnich od lat 12
15:30 Jan Paweł II. Nigdy nie zapomnę...; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:50 Złotopolscy - odc. 796* - Nikomu nie jestem potrzebny; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:15 Kocham Kino - magazyn filmowy Grażyny Torbickiej; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:55 Galeria - odc. 27; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:20 Łamigłówka - Zamek Królewski II 2013; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:22 Polonia w Komie - Norwegia - Antonina (339); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:50 Kardynał Wojtyła Papieżem; film dokumentalny; reż.:Krzysztof Tadej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:55 Barwy szczęścia - odc. 929 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:25 Wilnoteka; magazyn kraj prod.Litwa (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Dobranocka - Przygody Kota Filemona - Poczekaj Bonifacy; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:30 Sport; STEREO, 16:9
20:35 Pogoda; STEREO, 16:9
20:50 Siła wyższa - odc. 4/13* - Bunt w klasztorze -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:45 Polonia w Komie - (340); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:45 Kabaretowy Klub Dwójki - (43) PKP; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:40 Tajemnice Jasnej Góry - odc. 2/5 Za klauzurą; cykl dokumentalny; reż.:Wojciech  Kursa; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:15 Od ucha do ucha - Marcin Daniec kontra Gołota; Bez ograniczeń wiekowych
00:45 Galeria - odc. 27; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:10 Łamigłówka - Zamek Królewski II 2013; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:15 Podróż za jeden uśmiech - odc. 4/7 - Grzybobranie; serial przygodowy TVP; Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Dobranocka za oceanem - Przygody Kota Filemona - Poczekaj Bonifacy; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:25 Sport; STEREO, 16:9
02:30 Pogoda; STEREO, 16:9
02:45 Siła wyższa - odc. 4/13* - Bunt w klasztorze; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:35 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:10 Polonia w Komie - (340); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
04:20 Barwy szczęścia - odc. 929; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:50 Kabaretowy Klub Dwójki - (43) PKP; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:35 Zapiski Łazęgi - Kanał Królewski; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:45 Wilnoteka; magazyn kraj prod.Litwa (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych

Ale kino +

8:00 Cicha rzeka
8:50 Nikt nie woła
10:25 Z rubryki kryminalnej
12:10 Oliver Twist
14:30 Nikodem Dyzma
16:30 Odmienne stany moralności
18:30 Zbrodnie namiętności
20:10 Detektyw Zen Odcinek: 1
21:55 Nienawiść
22:45 Po napisach
0:25 Gąsienica
2:05 Emilia
3:25 Wtorek
4:55 Comedie Polonaise
5:50 Noctua
5:55 Przerwa w nadawaniu

HBO

6:00 W środku mrocznej zimy
7:35 Pięć filmów o szaleństwie
9:00 Miłość bez ustawki
10:20 Atlas zbuntowany. Część 2
12:10 Wrong
13:40 Wykształcenie ogólne
15:05 Niebo w gębie
16:40 Ludzie jak my
18:35 Merida Waleczna
20:10 Podejrzani zakochani
22:00 Banshee Odcinek: 2
22:50 Wieczór kawalerski Kena
0:15 Zakazane imperium Odcinek: 8 Sezon: 3
1:10 Koszmar matki
2:40 Zagrywka Czarnego
4:20 Zagadka nieśmiertelności

Canal +

6:00 Aktualności filmowe+
6:30 Łapu capu ekstra
7:00 +De Lux
7:30 Nie przegap
7:40 Łapu capu
7:45 Aktualności filmowe+
8:15 W tonacji+
9:05 Robbie Williams - Take The Crown
10:40 John Tucker musi odejść
12:10 +De Lux
12:40 Agnieszka
12:55 Ach, te dziewczyny!
14:30 Łapu capu ekstra
15:05 Nie ten człowiek
16:35 W tonacji+
17:25 Tango libre
19:05 Nie przegap
19:15 Łapu capu
19:20 Charlie
21:00 Cztery słońca
22:40 Jesteś Bogiem
0:45 Zwrot. W trasie z Antonym
1:45 Brzuch architekta
3:45 Ewa
5:15 Łapu capu ekstra

Discovery Channel

6:00 Kto da więcej? Sezon: 2
6:30 Kto da więcej? Sezon: 2
7:00 Szkoła przetrwania
8:00 Fani czterech kółek Odcinek: 1 Sezon: 6
8:30 Fani czterech kółek Odcinek: 2 Sezon: 6
9:00 Walka o bagaż Odcinek: 5
9:30 Walka o bagaż Odcinek: 6
10:00 Łowcy okazji Sezon: 3
10:30 Łowcy okazji Odcinek: 2 Sezon: 3
11:00 Najniebezpieczniejszy zawód świata Sezon: 7
12:00 Gorączka złota
13:00 Bimbrownicy
14:00 Morze złota pod lodem
15:00 Łowcy okazji Sezon: 4
15:30 Łowcy okazji Sezon: 4
16:00 Fani czterech kółek Odcinek: 1 Sezon: 2
16:30 Fani czterech kółek Odcinek: 2 Sezon: 2
17:00 Auto - reaktywacja Odcinek: 1
18:00 Gorączka złota Sezon: 3
19:00 Łowcy okazji Sezon: 2
19:30 Łowcy okazji Sezon: 2
20:00 Aukcja w ciemno Odcinek: 7 Sezon: 2
20:30 Walka o bagaż Odcinek: 9
21:00 Handlarz doskonały Odcinek: 1
21:30 Handlarz doskonały Odcinek: 2
22:00 Aukcja w ciemno Odcinek: 17 Sezon: 3
22:30 Aukcja w ciemno Odcinek: 18 Sezon: 3
23:00 Łowcy okazji Sezon: 4
23:30 Łowcy okazji Sezon: 4
0:00 Łowcy okazji Sezon: 2
0:30 Walka o bagaż Odcinek: 12 Sezon: 2
1:00 Auto - reaktywacja
2:00 Szkoła przetrwania Sezon: 3
3:00 Amerykański chopper
3:50 Handlarz doskonały Odcinek: 1
4:15 Handlarz doskonały Odcinek: 2
4:40 Aukcja w ciemno Odcinek: 17 Sezon: 3
5:30 Łowcy okazji Sezon: 2
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.