FANDOM


TVP 1
7.00 Rolnictwo na świecie - Słowenia
7.15 Notowania
7.50 Wesołych zwierzaków świat - serial animowany, Wielka Brytania
8.15 Teleranek na wakacjach
8.40 Emilka ze Srebrnego Nowiu - serial obycz., Kanada
9.35 Danie do podania
9.45 Wakacje z komedią
9.55 Akademia pana Kleksa (1) - film przygodowy, Polska 1983
11.15 Czytadło - wydanie warszawskie
11.25 Wakacje z komedią
11.35 Zwierzęta świata: Morskie niebezpieczeństwa - Zabójcy i ich krewni - serial dokumentalny, Kanada
12.00 Anioł Pański - transmisja z Watykanu
12.15 Czasy - katolicki magazyn informacyjny
12.25 Ludzki świat
12.45 Wakacje z komedią
13.00 Wiadomości
13.10 Tydzień
13.50 Słoneczny patrol - serial obyczajowy, USA
14.40 Zobaczyć Muzykę: Targi Music Mess 1996
15.00 Kraj - magazyn oddziałów regionalnych TVP
15.20 Zaproszenie do Teatru TV: Burzliwe życie Lajzorka
15.30 Seriale wszech czasów: Szpital na peryferiach (7/20) - serial obyczajowy, Czechosłowacja
16.40 Wakacje z komedią
17.00 Teleexpress
17.25 Śmiechu warte
17.50 Dziennik TV  - program Jacka Federowicza
18.05 Dotyk anioła (39) - serial obyczajowy, USA
19.00 Wieczorynka: Chip i Dale
19.30 Wiadomości
19.45 Sport
19.48 Prognoza pogody
20.00 Lace II - serial, USA
20.50 Losowanie nagród audiotele
21.00 Decyzja należy do ciebie
21.40 35x Sopot
22.10 Sportowa neidziela
22.40 Przypadki Raymonda - film fabularny, USA
0.20 Rośliny i ludzie - film dokumentalny, Francja
1.20 Ikar znad Dunajca
1.50 Zakończenie programu

TVP 2
7.00 Sport-telegram
7.05 Echa tygodnia
7.35 Lace II - serial, USA /dla niesłyszących/
8.25 Słowo na niedzielę
8.30 Program lokalny
9.30 Powitanie
9.35 Cudowne lata - serial młodzieżowy, USA
10.00 Podróże w czasie i przestrzeru: Wyprawa z National Geographic - Te cudowne psy - film dokumentalny, USA
11.00 Bezpieczne wakacje
11.20 Tam gdzie biją zródła
11.25 Perły z lamusa: W twoich ramionach - film obyczajowy, USA
13.05 Losowanie nagród audiotele
13.10 Tam gdzie biją źródła
13.20 Pałace świata: Topkapi w Turcji - film dokumentalny, USA
13.45 Roman Padlewski - film dok.
14.25 30 ton! lista, lista - lista przebojów
15.00 Familiada - teleturniej
15.30 Ulica Sezamkowa - program dla dzieci
16.00 Tam gdzie biją źródla
17.00 Względność uczuć - serial obyczajowy, USA
17.45 Tam gdzie biją źródla
18.00 Panorama
18.10 Program lokalny
18.35 Magia liter - teleturniej
19.05 7 dni - świat
19.30 "Cosby" (43) - serial komediowy, USA
20.05 Baw się razem z nami: Taem i Tym
21.00 Nowojorscy gliniarze - serial kryminalny, USA
22.00 Panorama
22.35 Hudsucker proxy - komedia, USA/Wielka Brytania/Niemcy
0.25 Sport-telegram
0.30 Tam gdzie biją źródła
2.00 Zakończenie programu

Tele 3 Katowice
7.00 Wieś '98
7.15 Zuzia i jej przyjaciele - serial animowany, Kanada
7.35 Jezus - Królestwo bez granic - serial anim.
8.00 Hrabia Kaczula - serial animowany, Wielka Brytania
8.30 Dusty - serial, Australia
9.00 W cztery świata strony - magazyn turystyczny
9.25 Przez Zachodnią Afrykę - serial, Polska
10.00 Klub Globtrotera
10.40 Koszałek Opałek - program dla dzieci
11.00 Tydzień Kultury Beskdzikiej
11.30 Gaude Fest '98
12.05 Sport
12.30 Kino familijne: Artur i mamuśka - serial, Wielka Brytania
13.00 Transmisja mszy świętej z Jasnej Góry
14.00 Kronika towarzyska i rodzinna
14.15 Teleliga '98
14.50 Skąd ten cytat?
15.05 Program dnia
15.10 Ivanhoe -  serial dokumentalny, Francja/Kanada
15.35 Czarodziejski ołówek
15.40 Drużyna marzeń - serial dla młodzieży
16.05 Gronostaj, lis i borsuk - film, Francja
16.35 Powroty - program rozrywkowy
17.05 Program dnia
17.10 Gość Teletrójki
17.20 Studio gol - magazyn piłkarski
18.00 Panorama
18.10 Aktualności
18.25 Wiadomości sportowe TV Katowice
18.30 Ciało kobiety - serial dokumentany, USA
19.30 Świat ogrodów - serial, Wielka Brytania
20.00 Słoneczny akwar - serial, Wielka Brytania
21.50 Program na poniedziałek
22.00 Aktualności
22.05 Wiadomości sportowe
22.15 Sport
22.50 Skorumpowani - serial, Francja
0.45 Zakończenie programu

Polsat
6.00 Plastic TV
6.30 Disco Polo Live (131) - program muzyczny
7.30 Jesteśmy - magazyn redakcji programów religijnych
8.00 Pamiętnik nastolatki - program dla młodzieży
8.30 Klip Klaps - najmłodsza lista przebojów
9.00 Rekiny wielkiego miasta - serial animowany, USA
9.30 Power Rangers - serial dla młodzieży, USA
10.00 Disco Relax
11.00 Ja się zastrzelę! - serial komediowy, USA
11.30 Znak Zorro - początek legendy - serial, USA
12.00 Najdroższy tatuś - serial, USA
12.30 Potężne Kaczory - film sportowy, USA
14.25 Bandzior i ślicznotka - film, USA
16.00 Informacje
16.15 Rolling Stones
16.45 Jesienne Hity Polsatu
17.15 Dirty Dancing - serial obyczajowy, USA
17.45 T. J. Hooker - serial kryminalny, USA
18.40 Hudson Street - serial komediowy, USA
19.05 Komisarz Rex - serial kryminalny, Niemcy
20.05 Gorączka w mieście - serial kryminalny, USA
20.50 Losowanie LOTTO
21.00 Rolling Stones - retransmisja koncertu z Chorzowa
23.45 Wyniki losowania LOTTO
23.50 Na każdy temat - talk show
0.50 Magazyn sportowy
2.30 Junior
3.00 Przytul mnie
4.05 Pożegnanie

TVN
7.00 Telesklep
8.00 Troskliwe misie - serial animowany, USA/Kanada
8.30 Ich czworo i pies - serial, Wielka Brytania
9.00 Crayola Kids Adventure: Koń trojański - serial
10.00 Wieloryby - film dok.
11.00 Nie do wiary - opowieści niesamowite
11.30 Gilette - program sportowy
12.00 Rodzina Bradych - komedia, USA
13.50 TVN - między nami mówiąc
14.00 Ibisz, gwiazdy, muzyka
14.30 Gotuj z Kuroniem
15.00 Film na deser: Przyjemny przestępca - komedia, USA
16.40 Świat od kuchni - magazyn kulinarny
17.00 Poirot - serial kryminalny, Wielka Brytania
18.00 Przygody Sherlocka Holmesa - serial kryminalny, Wielka Brytania
19.00 TVN Fakty
19.24 Sport
19.29 Pogoda
19.30 Więzy rodzinne - serial, USA
20.00 Mini Playback Show
21.15 Sieć - dramat, USA
23.30 Kropka nad i
0.00 Przygody Sherlocka Holmesa - serial kryminalny, Wielka Brytania
1.00 Granie na ekranie

TV Polonia
7.00 Program dnia
7.05 Słowo na niedzielę
7.10 Z biegiem rzeki z biegiem historii [4]
7.40 Artysta ludowy reportaż Jacka Różyckiego
8.00 Góral ze Śląska program Mai Kossakowskiej
8.10 Kwiaty Zalipia - reportaż Lucyny Smolińskiej
8.30 Czy mogli zrobić więcej, prog, dok.
9.00 Człowiek, który zdemoralizował Hadleyburg
9.30 Dzień dobry na dzień dobry
10.15 Zaproszenie "Polska gąbka" program krajoznawczy Wojciecha Nowakowskiego
10.40 Niedzielne muzykowanie ,,Per piano forte"
11.30 Ze wszystkich stron magazyn reporterów
12.00 Wakacyjne powtórki: Szkoła na wesoło, program dla dzieci
12.35 "O dwóch takich, co ukradli Księżyc"
13.00 Transmisja niedzielnej Mszy Świętej
14.05 Skarbiec - magazyn historyczno-kulturalny
14.35 Podwieczorek program rozrywkowy
15.35 Fantazja Pana Boga - rep. z Międzynarodowego Ekumenicznego Fetiwalu Muzyki Chrześcijańskiej
16.30 Czy nas jeszcze pamiętasz, program Witolda Pogranicznego
16.50 Kto jest kim w Polsce, Andrzej Lange
17.00 Teleexpress
17.15 Kot w butach [17/26] serial anim.
17.40 Wspomnień czar: Rapsodia Bałtyku
19.15 Dobranocka: Opowieści taty bobra [26/ost.]
19.30 Wiadomości
19.45 Prognoza pogody
19.50 Gość TV Polonia
20.00 O rany, nic się nie stało
21.20 Kolekcja Rogalińska Edwarda Raczyńskiego
21.40 Cygańska Noc
22.30 Panorama
23.05 Cygańska Noc
23.45 Sportowa niedziela
0.15 Czy mogli zrobić więcej, prog. dok.
0.40 Program dnia - Powitanie widzów amerykańskich
0.45 Opowieści taty bobra - serial anim.
1.00 Wiadomości
1.15 Sport
1.17 Prognoza pogody
1.35 Podwieczorek program rozrywkowy
2.30 Panorama
3.05 O rany, nic się nie stało! - film fab.
4.25 Kolekcja Rogalińska Edwarda Raczyńskiego
4.40 Cygańska Noc
5.40 Auto-moto­klub, magazyn sportów motorowych
5.55 Sportowa niedziela
6.25 Madonny polskie ,,Jaślarska królowa Nieba i Ziemi"
7.00 Zakończenie programu

Canal +
7.00 Szymon Mówi Show (*)
7.15 Rozkodowany Bugs Bunny - filmy animowane (*)
8.00 Niedźwiedź w dużym niebieskim domu - serial animowany, USA
8.30 Wycieczki przyrodnicze - serial dok.
9.00 Chłopiec z dżungli - film przygodowy, USA/Indie
10.30 Deser: Bardzo lubię...
10.50 Przybysze. Mroczny horyzont - film s-f, USA
12.25 Nie przegap
12.30 Star Trek. Voyager III - serial s-f, USA (*)
13.20 Strefa mroku - serial s-f, USA (*)
13.50 Formuła 1 - Grand Prix Węgier
16.15 Puma - lew Andów - film dok.
17.10 Rodeo w Nowym Jorku - komedia, USA
19.00 Ósme Niebo - program Tomasza Raczka (*)
19.45 Łapu-capu
20.00 Gliniarz do wynajęcia - komedia kryminalna, USA
21.40 Maigret i sprawa skazańca - film, Francja
23.20 Więzy miłości - dramat, Wlk. Brytania
1.20 Patrzę na ciebie - film USA
2.55 Zabójczy wygląd. Historia Johna Hewkinsa - film USA
4.20 Licze na wasze grzechy - komedia obyczajowa, Polska
5.45 Deser: La Patient
6.00 Devsadasits - film dok.
(*) program niekodowany

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.