FANDOM


Tvp1 logo


06:55 Podróże małe i duże; Bocznymi drogami; Między Lubszą a Nysą Łużycką
07:15 Telezakupy
07:35 Górnicze miasteczko; odc.34 - Gra; serial prod.kanadyjskiej
08:00 Wiadomości
08:11 Pogoda
08:15 Kuchnia wróżki; Sałatka Posejdona
08:30 Julek i zwierzęta; program dla dzieci
08:40 Ranczo pod Zieloną Siódemką; odc.13 -O tym, jak mama zapadła w sen zimowy; serial prod.czechosłowackiej; reż: Miroslav Balajka; wyk: Miroslav Noga, Jana Stepankova
09:05 Raj
09:35 Tęczowe rybki; odc.7; serial anim.prod.kanadyjskiej
09:55 Sąsiedzi; serial anim. prod. czeskiej
10:10 Pan Złota Rączka; odc.3; serial prod.USA
10:30 Słodkie zmartwienia; odc.9; serial prod.USA
10:55 Przed Sopotem; Garou; [stereo]; powt.
11:20 Wielkie sprzątanie
11:40 Telezakupy
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes; rolniczy program informacyjny
12:20 Klan; odc.586; telenowela TVP
12:45 Klan; odc.587; telenowela TVP
13:10 Rewolwer i melonik; odc.43 - zabójca; serial prod.angielskiej
14:05 Rewolwer i melonik; odc.44 - Zabójcze zarodniki; serial prod.angielskiej
15:00 Wiadomości
15:10 50 lat TVP; Balet dla wszystkich; Ondraszkowe ostatki; wiązanka tańców i pieśni góralskich w wyk.Zespołu "Śląsk"
15:35 Plebania; odc.172; serial TVP[stereo]
16:05 Plebania; odc.173; serial TVP[stereo]
16:30 Moda na sukces; odc.1698; serial prod.USA
17:00 Teleexpress
17:20 Sportowy Express
17:25 Gość Jedynki
17:35 Studio wizyty Jana Pawła II w Polsce
17:45 Pielgrzymka Ojca Świętego do Polski; Powitanie w Krakowie; transmisja
19:30 Wieczorynka; Przygody Rozbójnika Rumcajsa
19:45 Wiadomości
20:10 Sport
20:19 Pogoda
20:30 Kino w mundurze; Działa Navarony; Guns of Navarone; 1961  dramat wojenny prod.amerykańsko-angielskiej.; reż: J.Lee Thompson; wyk: Gregory Peck,Anthony Queen,David Niven
21:50 Studio wizyty Jana Pawła II w Polsce
22:15 50 lat TVP; 3000 sekund z Ewą Wiśniewską
23:10 Monitor  Wiadomości
23:30 Serial z pieprzykiem; Rekiny i płotki; odc.15; serial prod.USA [tylko dla dorosłych]
00:25 Rekiny i płotki; odc.16; serial prod.USA [tylko dla dorosłych]
01:20 Motown Live; [stereo]
03:00 Randall i duch Hopkirka; odc.6; serial prod.angielskiej
03:50 Zakończenie programu

CHUDA DWÓJKA


07:30 Wielkie romanse dwudziestego wieku; Jennifer Jones i David o.Selznick; serial dok.prod.angielskiej [stereo]
08:00 Program lokalny
09:00 Faustyna; 1994  film fab. prod. polskiej; reż: Jerzy Łukaszewicz; wyk: Dorota Segda, Mirosława Dubrawska, Teresa Budzisz - Krzyżanowska
10:20 Łagiewniki serce świata; film dokumentalny ks. Andrzeja Baczyńskiego
10:45 Pod niebem Toskanii-Andrea Bocelli
11:40 Purpura i czerń; The Scarlet and the Black; 1983  dramat prod.amerykańsko-włoskiej [za zgodą rodziców]; reż: Jerry London; wyk: Gregory Peck,Christopher Plummer,Sir John Gielgud
14:00 Familiada; teleturniej
14:30 Złotopolscy; odc.402 - Dwa krzyże; telenowela TVP
15:00 Śpiewające Fortepiany; teleturniej muzyczny[stereo]
16:00 Viva Las Vegas; Viva las Vegas; 1964  film fab.prod.USA; reż: George Sidney; wyk: Elvis Presley,Ann-Margaret ,Cesare Danova
17:25 Elvis Presley wiecznie żywy; reportaż
18:00 PROGRAM LOKALNY
18:22 Pogoda
18:30 Panorama
18:55 50 lat TVP; Czterdziestolatek - 20 lat później; odc.9/15 - Przetarg ,czyli jedyne wyjście; serial TVP
19:55 Raz na ludowo-koncert laureatów Szansy na sukces; [stereo]
20:55 Studio sport; Golden League; Zurich 2002
22:00 Panorama
22:20 Sport-telegram
22:27 Prognoza  pogody
22:30 Studio sport; Golden League; Zurich 2002
22:50 Pod obserwacją; Under Survellance; 1991  film fab.prod.USA [za zgodą rodziców]; reż: Rafal Zielinski; wyk: Robert Davi,Gale Hansen,Melody Anderson
00:25 Po drugiej stronie; Crossing the Bridge; 1993  film fab.prod.USA/za zgodą rodziców/; reż: Mike Binder; wyk: Josh Charles, Jason Gedrick
02:05 Zakończenie programu

TVP3 2k2


7.00 Zuzia i jej przyjaciele (19)
7.30 Kurier
7.45 Dany, opowiedz mi (45)
8.00 Program lokalny
9.00 Widziane z bliska (9)
9.30 Kurier
9.45 Goodbye Rockefeller
11.30 Kurier
11.45 50 lat TVP - z archiwum rozrywki
12.15 Znaki czasu
12.30 Kurier
12.35 Jazz (5)
13.35 Kurier
13.45 Tajemnicze przygody Juliusza Verne'a (15)
14.35 Kurier
14.50 Eurotel
15.00 Przygody szwajcarskiej rodziny Robinsonów (30)
15.30 Kurier
15.40 Program lokalny
16.30 Kurier
16.45 Renesansowy psałterz
17.15 Znaki czasu
17.30 Kurier
17.50 Program lokalny
19.20 Nad niemnem (2)
20.30 Kurier
20.55 Studio wizyty Jana Pawła II w Polsce
21.15 Program lokalny
21.30 Kurier gospodarczy
21.45 Program lokalny
22.05 Eurotel
22.15 To jest temat
22.30 Kurier
22.45 Prognoza pogody
22.55 Miesiąc miodowy - za zgodą rodziców
0.30 Sweetie

TVP 3 Bydgoszcz
6:30 Szkoła mistrzów - angielski serial dla młodzieży
7.00 Zuzia i jej przyjaciele (19)
7.30 Kurier
7.45 Dany, opowiedz mi (45)
8.00 Zbliżenia
8:15 Rozmowa dnia
9.00 życie obok nas: Słoń (9)
9.30 Kurier
9.45 Goodbye Rockefeller
11.30 Kurier
11.45 50 lat TVP - z archiwum rozrywki (2)
12.15 Znaki czasu
12.30 Kurier
12.35 Jazz: Swing - czysta przyjemność (5)
13.35 Kurier
13.45 Tajemnicze przygody Juliusza Verne'a (15)
14.35 Kurier
14.50 Eurotel
15.00 Przygody szwajcarskiej rodziny Robinsonów (30)
15.30 Kurier
15.40 Zbliżenia
15:45 Letni salon Trójki
16:00 Poza miastem
16.30 Kurier
16.45 Renesansowy psałterz - film dokumentalny
17.15 Znaki czasu - program publicystyczny
17.30 Kurier
17.50 Karnet kulturalny
18:00 Zbliżenia
18:20 Legendy regionu
18:30 Letni salon Trójki - program rozrywkowy
18:55 Diagnoza - magazyn medyczny
19.20 Nad niemnem (2) - polski serial obycz.
20:20 Felieton
20.30 Kurier
20.55 Studio wizyty Jana Pawła II w Polsce
21.15 Rozmowa dnia
21.30 Kurier gospodarczy
21.45 Zbliżenia
22.05 Eurotel
22.15 To jest temat
22.30 Kurier
22.45 Prognoza pogody
22.55 Cytrynowe trio - komedia USA 1990
0.30 Sweetie - dramat austriacki 1989
2:05 Zakończenie programu

Polsat-2


6.00 Piosenka na życzenie
7.00 Kosmiczne wojny 1 [17]
7.25 Szkoła przetrwania
7.50 Jednostka DELTA (9)
8.40 Tajemnice pustyni Kalahari - film USA (1999)
10.10 Graczykowie wielka wygrana
11.25 Adam i Ewa [34]
11.55 Z afrykańskiego pamiętnika [21]
12.40 Kopalnie króla Salomona
14.25 Disco Relax
15.20 Kosmiczne wojny 1 [18]
15.45 Informacje
16.05 Serca na rozdrożu [92]
16.50 Crime Story [14]
17.45 Różowa pantera
17.50 Sabrina, nastoletnia czarownica [83]
18.15 Adam i Ewa [35]
18.45 Informacje
19.10 Jezioro marzeń [54]
20.00 Idol
21.00 Pierwszy rok służby [6] - film USA
21.30 Losowanie LOTTO
22.00 Z archiwum X [19]
23.00 Informacje i Sport
23.25 Graffiti
23.35 Różowe lata siedemdziesiąte [21]
0.05 Bezlitosny 3 - film USA (1991)
1.40 Muzyka na BIS
5.00 Pożegnanie

Logo-19


5.30 Extra wizjer - magazyn
5.50 Tajemnice pocałunku [59]
6.35 Telesklep
7.05 Brzydula [142\
7.50 Niezwykłe podróże Sindbada Żeglarza [13] - serial anim.
8.15 Kapitan Planeta [8]- serial anim.
8.40 Szczeniak zwany Scooby Doo [5]- serial anim.
9.05 Przygody Animków [55] - serial
9.30 Telegra - teleturniej
10.35 Galaktyka - teleturniej
11.05 Brygada ratunkowa [11]
11.55 Rozmowy w toku - talk-show
12.50 Lodowi piraci - film USA
14.35 Klient [11/20] - serial sens. USA
15.30 Milionerzy - teleturniej
16.15 Brzydula [143]
17.10 Tajemnice pocałunku [60]
18.00 Rozmowy w toku - talk-show
19.00 TVN Fakty
20.00 Wysłannik przyszłości - film USA
23.30 Sommersby - film kostium. USA
1.40 HBO na stojaka
2.10 Nic straconego

TV 4 2000-2006 logo


6.00 Muzyczny VIP
6.30 Topowe lato
7.00 Muzyczne listy
7.50 Arthur - serial anim.
8.15 Wspaniała podróż Nilsa Holgersona (21) - serial
8.35 Beetleborgs (34) - serial
9.00 Fiorella (86) - serial
9.55 Życiowa szansa
10.50 Przygody Sindbada Żeglarza (5) - serial
11.40 Oni, ona i pizzeria (15) - serial
12.05 Walka o przetrwanie (1) - serial dok.
13.00 Muzyczny VIP
13.30 Topowe lato
13.50 Arthur - serial anim.
14.15 Wspaniała podróż Nilsa Holgersona (22) - serial
14.35 Beetleborgs (35) - serial
15.00 Fiorella (87) - serial
16.00 Muzyczne listy - magazyn
17.00 Tato, co ty na to (20) - serial
17.30 Hot Chat
17.45 Dziennik
17.58 Prognoza pogody
18.00 Życiowa szansa
19.00 Baza Pensacola (14) - serial
20.00 Cwaniak - film akcji USA (1996)
21.50 Dziennik
22.05 Informacje sportowe
22.12 Prognoza pogody
22.15 Cień anioła (15) - serial
23.15 Głowa rodziny (1) - serial
23.45 Nagrody małolatów - film dok.
1.15 X Laski
1.45 Muzyczne listy
2.35 Strefa P - magazyn
3.10 Super VIP

TVN 7
7.10 Dragon Bali Z - serial anim.
7.35 Dragon Bali Z - serial anim.
8.00 Labirynt namiętności (72) - telenowela
8.50 Nigdy cię nie zapomnę (70) - telenowela
9.40 Melrose Place (162) - serial
10.30 Lamisłówka
11.00 Big Brother I
11.40 Porywy serca (39) - telenowela
12.30 Telesklep
14.40 Albert (1) - serial anim.
15.05 Dragon Ball GT - serial anim.
15.30 Dragon Bali Z - serial anim.
15.55 Dragon Bali Z - serial anim.
16.15 Pełna chata (72) - serial
16.45 Szkoła złamanych serc (35) - serial
17.15 Władca zwierząt (31) - serial
18.10 Wzywam dr. Brucknera II (2) - serial
19.05 Melrose Place (163) - serial
20.00 Cytrynowy sad - film obycz. USA (1994), wyk. JoBeth Williams, Stephen Lang, Stephen Meadows, Jeremy London, Matt Clark
21.50 Władca zwierząt (32) - serial
22.45 Big Brother I
23.30 Zakazana miłość - film obycz. USA (1994)
1.10 Śmierć przy wodospadzie-film sens. USA (1994)
2.50 Koniec programu

Tvpoloniaekran


07:00 Film animowany dla dorosłych; Ściany mają uszy; film Henryka Ryszki
07:05 Film animowany dla dorosłych; Ludzie rosną; film Zbigniewa Czerneleckiego
07:15 Aby do świtu; odc. 14/18 - Maciej Koreba; 1992  serial prod. polskiej; reż: Radosław Piwowarski
07:35 Wielka historia małych miast; Niemcza; program Andrzeja Kozłowskiego
08:00 Wiadomości
08:11 Pogoda
08:20 Spółka rodzinna; odc. 16/19; 1994  serial komediowy prod. polskiej; reż: Jerzy Sztwiertnia; wyk: Wojciech Wysocki, Joanna Żółkowska, Andrzej Szczepkowski, Małgorzata Lorentowicz
08:45 Bolek i Lolek na Dzikim Zachodzie; odc. 4/7 - Porwany ekspres; serial animowany dla dzieci
08:55 Sówka; odc. 8; teleturniej dla dzieci
09:20 Hrabia Kaczula; odc. 19 /44/ - Mississippi Jazz; serial animowany dla dzieci
09:45 Kolorowe nutki; program muzyczny dla dzieci
09:55 Wielcy reformatorzy teatru; Wilam Horzyca i Edmund Wierciński; program Marii Nockowskiej
10:20 Łagiewniki serce świata; film dokumentalny ks. Andrzeja Baczyńskiego
10:45 W rajskim ogrodzie; W stronę Sahary; magazyn Wojciecha Popkiewicza
11:05 Sensacje XX wieku; Stalowe przymierze cz. 2; program Bogusława Wołoszańskiego
11:30 Droga Wrocławia do EXPO; reportaż Waldemara Chudziaka; powt.
12:00 Wiadomości
12:15 Zespół adwokacki; odc. 10 /12/; 1993  serial TVP; reż: Andrzej Kotkowski; wyk: Gustaw Lutkiewicz, Tomasz Stockinger, Hanna Dunowska, Jolanta Żółkowska; powt.
13:05 Hity satelity; propozycje programowe TV Polonia na nadchodzący tydzień; powt.
13:20 Wieczór z Jagielskim; talk show (STEREO)
14:00 To widzowie podziwiali - 50 lat TVP; Dom moich synów; 1975  film fab. prod. polskiej; reż: Gerard Zalewski; wyk: Zofia Jaroszewska, Lidia Korsakówna, Marek Walczewski; powt.
15:00 Wiadomości
15:15 Eurotel; magazyn
15:25 Wielcy reformatorzy teatru; Wilam Horzyca i Edmund Wierciński; program Marii Nockowskiej; powt.
15:45 W rajskim ogrodzie; W stronę Sahary; magazyn Wojciecha Popkiewicza; powt.
16:10 Nie tylko o...; Maryla Rodowicz
16:30 Sensacje XX wieku; Stalowe przymierze cz. 2; program Bogusława Wołoszańskiego; powt.
17:00 Teleexpress
17:20 Sportowy Express
17:25 Gość Jedynki
17:35 Studio wizyty Jana Pawła II w Polsce
17:45 Pielgrzymka Ojca Świętego do Polski; Powitanie w Krakowie; transmisja
19:35 Dobranocka; Miś Uszatek; - Latawiec; serial animowany dla dzieci
19:45 Wiadomości
20:14 Sport
20:19 Pogoda
20:20 Zespół adwokacki; odc. 10 /12/; 1993  serial TVP; reż: Andrzej Kotkowski; wyk: Gustaw Lutkiewicz, Tomasz Stockinger, Hanna Dunowska, Jolanta Żółkowska; powt.
21:10 Bezludna wyspa; program rozrywkowy; wyk: Andrzej Grabowski, Jan Nowicki, Jerzy Pilch
22:00 Panorama
22:20 Sport-telegram
22:28 Pogoda
22:30 Studio wizyty Jana Pawła II w Polsce
22:45 Życie na gorąco; odc. 7/9 - Wiedeń; 1978  serial TVP; reż: Andrzej Konic
00:10 Monitor Wiadomości
00:20 Szansa na sukces; To, co dał mi los... Jubileusz Krzysztofa Krawczyka cz. 2; (STEREO); powt.
01:15 Miś Uszatek; - Latawiec; serial animowany dla dzieci; powt.
01:30 Wiadomości; powt.
01:58 Sport; powt.
02:02 Pogoda; powt.
02:05 Spółka rodzinna; odc. 16/19; 1994  serial komediowy prod. polskiej; reż: Jerzy Sztwiertnia; wyk: Wojciech Wysocki, Joanna Żółkowska, Andrzej Szczepkowski, Małgorzata Lorentowicz; powt.
02:30 Zespół adwokacki; odc. 10; 1993  serial TVP; reż: Andrzej Kotkowski; wyk: Gustaw Lutkiewicz, Tomasz Stockinger, Hanna Dunowska, Jolanta Żółkowska; powt.
03:25 Bezludna wyspa; program rozrywkowy; wyk: Andrzej Grabowski, Jan Nowicki, Jerzy Pilch; powt.
04:15 Prawdziwe psy; odc. 4 /12/; serial dokumentalny Krzysztofa Langa
04:40 Hity satelity; propozycje programowe TV Polonia na nadchodzący tydzień; powt.
05:00 Panorama; powt.
05:20 Sport-telegram; powt.
05:24 Pogoda; powt.
05:30 Sensacje XX wieku; Stalowe przymierze cz. 2; program Bogusława Wołoszańskiego; powt.
06:00 Nie tylko o...; Maryla Rodowicz; powt.
06:15 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza; Knyszyński smak
06:40 Studio wizyty Jana Pawła II w Polsce; powt.
07:00 Zakończenie programu

Canal + żółty
05:00    Zakończenie programu
12:00    Minisport+ newsy sportowe
12:10    Łapu Capu chochliki telewizyjne
12:15    Nie przegap magazyn informacyjny
12:25    Diabelski Młyn filmy animowane
13:00    "Teletubbies 2" serial animowany
13:25    "Hamilton Mattress" film animowany USA
14:00    "Nieczysta fotografia" reż.Frank Pierson, wyk.James Woods, Craig T. Nelson, Diana Scarwid, Ann Marin film obyczajowy USA 2000
15:40    "Hilary i Jackie" reż.Anand Tucker, wyk.Emily Watson, Rachel Griffiths, James Frain, David Morrissey film obyczajowy Wielka Brytania 1998
17:40    "Zespół" Deser film krótkometrażowy
17:50    "Złota" reż.James Ivory, wyk.Nick Nolte, Jeremy Northam, Uma Thurman, Anjelica Huston film obyczajowy USA/Francja/Wielka Brytania 2000
20:00    "Zbrodnia i kara na przedmieściu" reż.Rob Schmidt, wyk.Monica Keena, Ellen Barkin, Michael Ironside, Vincent Kartheiser film obyczajowy USA 2000
21:35    "Cios" reż.Gary Walkow, wyk.Courtney Love, Kiefer Sutherland, Ron Livingston, Norman Reedus film obyczajowy USA 2000
23:10    "Dotyk zła" reż.Orson Welles, wyk.Charlton Heston, Janet Leigh, Orson Welles, Akim Tamiroff film kryminalny USA 1958
01:00    "The Million Dollar Hotel" reż.Wim Wenders, wyk.Mel Gibson, Milla Jovovich, Jeremy Davies, Peter Stormare film obyczajowy Niemcy/USA/Wielka Brytania 2000
03:00    "Zabić miłość" reż.Deborah Pratt, wyk.Regina Taylor, Cherry Jones, Molly Graham, Michael Gaston film obyczajowy USA 2000
04:35    "Strażnik z więzienia Red Rock" reż.Stephen Gyllenhal, wyk.James Caan, David Carradine, Brian Dennehy, Rachel Ticotin western USA 2001

HBO
06:30 Gwiezdny pył
08:05 Na planie, odc. 32
08:35 Moja krew, cz. 2
10:15 Bonhoeffer, sługa boży
11:45 Komedia małżeńska
13:25 Cinema, cinema, odc. 32
13:55 Wiadomość w komórce
15:20 Sielska kraina
17:15 Ojciec panny młodej
19:00 Gwiezdny pył
20:35 Cinema, cinema, odc. 33
21:00 Podniebny terror
22:40 Art of War - Zasady walki
00:35 Na pierwszy rzut oka
02:20 Siostra Betty
04:05 Gwiazdy Hollywood - Woody Harrelson
04:35 Ojciec panny młode

Le Cinema
14.00    Letni Sen (Summer Interlude / Sommarlek) dramat psychologiczny Szwecja, 1951 95 min.
16.00    Dziennik dla mojego ojca i matki (Naplo Apamnak, Anyamnak / Diary For My Father And Mother) dramat Węgry, 1991 111 min.
18.00    Sen Maureen (El Sueno De Maureen) dramat Hiszpania, 1994 90 min.
20.00    Dokument Legendy kina: Ingmar Bergman Studio Company, 2002 30 min.
20.30    Widmo śmierci (Off Balance / Phantom Of Death) horror Włochy/Wielka Brytania, 1988 92 min.
22.00    Dobry mężczyzna to martwy mężczyzna (Nur Ein Toter Mann Ist Ein Guter Mann) dramat Niemcy, 1999 88 min.
23.30    Ja, Klaudiusz cz. 7 (I, Claudius) historyczny Wielka Brytania, 1976 60 min.
00.30    Skandale (5 z 7): Skandal w wielkim mieście (Scandal Series (5 of 7): Scandal In The City) film erotyczny Wielka Brytania, 1999 90 min.
02.00    Niewidzialny (7 z 7). Czas na rozkosze. (Butterscotch Series (7 of 7): How Sweet it is) film erotyczny Francja, 1997 90 min.

WTK
10.00 Puls dnia - serwis informacyjny 
10.15 Z planu filmowego 
10.30 Program lokalny 
11.00 Muzyka z WTK 
12.00 Stolice i metropolie świata - Waszyngton 
12.30 Scena - magazyn kulturalny 
12.45 Czeski Raj - Kamienne olbrzymy - program krajoznawczy 
13.10 Samoleczenie metodą BSM (2) 
13.30 Muzyka z WTK 
14.30 Program lokalny 
15.00 Wspaniałości przyrodnicze Ameryki (5) - serial przyrodniczo - krajoznawczy 
15.30 Na zdrowie - magazyn medyczny 
15.50 Czy wiecie, że... (4) - program edukacyjny
16.00 Z planu filmowego
16.30 Program lokalny
17.00 Wyprawy kulinarne - magazyn
17.20 80 lat WOZPN
17.50 Puls dnia - serwis informacyjny
18.10 Motomania - magazyn motoryzacyjny
18.40 Puls dnia - serwis informacyjny (wydanie główne)
19.05 Muzyka z WTK
19.45 Puls sportu
20.00 Puls dnia - serwis informacyjny
20.15 Na pełnym morzu (64) - serial obyczajowy prod. szwedzkiej, 1992
21.00 Wyścigi Motocyklowe V Runda - Tor Poznań
22.00 Program lokalny
22.30 Puls dnia - serwis informacyjny
22.45 Puls sportu
23.00 Zakończenie programu

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.