FANDOM


TVP 1
05:15 Moda na sukces - odc. 3464; serial kraj prod.USA (2001)
05:35 Moda na sukces - odc. 3465; serial kraj prod.USA (2001)
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30,7:00,7:30; Pogoda 6:32,7:05,7:33; Biznesowa piątka 6:18
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Kwadrans po ósmej
08:30 Kopciuszek - Zamach stanu odc. 23; serial animowany kraj prod.Japonia (1995)
08:55 Babcia Róża i Gryzelka - Grypa; program dla dzieci
09:10 Babcia Róża i Gryzelka - Chipsy; program dla dzieci
09:25 Bob Budowniczy - Dwie koparki; serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2004)
09:35 Papirus - Drzewo Iszed ; serial animowany kraj prod.Francja (2000)
10:10 Szkoła złamanych serc - odc. 119; serial obyczajowy kraj prod.Australia (1998)
10:55 Bao-Bab, czyli zielono mi - Punkt G
11:20 Podróżnik - Madera
11:40 TELEZAKUPY
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes
12:20 Plebania odc.887; telenowela TVP
12:50 Letni seans filmowy - Polskie drogi - odc. 8/11 - Bez przydziału; serial TVP
14:15 Moje smakołyki - Sinolda w Grecji (There's No Food Like My Food. Sinolda in Greece); cykl dokumentalny kraj prod.Francja (2000)
14:30 My Wy Oni ; magazyn
15:00 Wiadomości
15:10 Smaki polskie; magazyn kulinarny
15:25 Klan odc.1276; telenowela TVP
15:55 Tygrysy Europy - Serce nie sługa; serial TVP
17:00 Teleexpress
17:20 Celownik; magazyn
17:35 Moda na sukces - odc. 3466; serial kraj prod.USA (2001)
18:00 Moda na sukces - odc. 3467; serial kraj prod.USA (2001)
18:25 Faceci do wzięcia - Opowieść wigilijna; serial TVP;
19:00 Wieczorynka - Podróże kapitana Klipera - Na tropie skarbów kraj prod.Polska (1989)
19:05 Wieczorynka - Maurycy i Hawranek - Piąta klepka; serial animowany kraj prod.Polska (1989)
19:15 Świnka Peppa - W ogródku; serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2004)
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:00 Pogoda
20:10 Pogoda dla kierowców
20:20 Tajemnice prawdy - Dwa oblicza śmierci; film fabularny kraj prod.Kanada (2006)
21:55 David Nolande cz.6; serial kraj prod.Francja (2006)
22:50 Teleexpress nocą
23:05 Bez pardonu III - Ostatni Waltz; serial sensacyjny kraj prod.USA (2002)
23:55 Dobre, bo polskie - Kobra: Przecież ty nie żyjesz; spektakl teatralny kraj prod.Polska (1977)
01:00 Dobre, bo polskie - Kapitan Sowa na tropie - Numer IB 2968; serial TVP
01:25 Dobre, bo polskie - Skarb trzech łotrów
02:30 Dobre, bo polskie - Jak zrobić coś z niczego - spotkanie z Adamem Słodowym - Praca. Technika - Mój mały samochodzik; magazyn
03:00 Zakończenie programu

TVP 2
05:10 Statek miłości - s.2, odc. 2 ( 27); telenowela kraj prod.USA (1978)
06:05 Statek miłości - s.2, odc. 3 (28); telenowela kraj prod.USA (1978)
06:50 TELEZAKUPY
07:10 Dwójka Dzieciom - Hydronauci - Odc 3/26 Gdzie jest woda?; serial animowany kraj prod.Francja, Wielka Brytania (2005)
07:25 Dwójka Dzieciom - Janka - odc.13  -  Wypadek; serial TVP kraj prod.Niemcy, Polska (1989)
08:00 Szpital na peryferiach po dwudziestu latach - odc. 11 Zacisnąć zęby kraj prod.CZECHY (2003)
09:00 Pytanie na śniadanie - Lato - w tym Panorama: 10:00, 10:35 i Pogoda: 9:25, 10:40
10:45 Święta wojna - Fałszywe pieniądze; serial TVP
11:15 Codzienna 2 m. 3 - odc. 34; serial komediowy TVP
11:45 Magnum - Nauka latania; serial kraj prod.USA (1986)
12:35 Klinika pod kangurem odc. 13/25; serial kraj prod.Wielka Brytania, Australia, USA (2002)
13:00 Raj na ziemi - Georgia Południowa - raj skuty lodem - odc. 23; cykl dokumentalny kraj prod.USA (2002)
14:00 Dubidu ; quiz muzyczny
14:55 Detektyw w sutannie - Upadły anioł; serial kryminalny kraj prod.USA (1990)
15:50 Wakacje z Dwójką - Flipper - Poszukiwacze skarbów; serial kraj prod.USA (1995)
16:35 Gliniarz i prokurator - Dzień i noc; serial sensacyjny kraj prod.USA (1990)
17:25 Biuro kryminalne -  Tylko mój; serial TVP
18:00 Program lokalny
18:30 Sport Telegram
18:35 Golf Pro Tour - odc. 6
18:38 Pogoda
18:45 Panorama
19:05 Puchar UEFA-kwalifikacje Dnipr Dniepropietrowski - GKS Bełchatów
21:20 KabareTOP - czyli Kabaretowa Lista Przebojów (13); widowisko rozrywkowe
22:00 Panorama
22:20 Pogoda
22:25 Sport Telegram
22:30 Biznes
22:40 Magazyn kryminalny 997 - Michała Fajbusiewicza
23:05 Podróż w czasie - Wyprawy krzyżowe odc.3; cykl dokumentalny kraj prod.USA (2005)
23:55 Sublokator; komedia kraj prod.Polska (1966)
01:25 Noc Zagadek - Teleturniej Interaktywny
02:30 Zakończenie programu

TV Polonia
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30,7:00,7:30; Pogoda 6:32,7:05,7:33; Biznesowa piątka 6:18; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Wiadomości; STEREO
08:10 Pogoda; STEREO
08:15 Kwadrans po ósmej; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:30 Na żywioł - Ziemia cz.2; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
08:55 "Mały Brat" - Karol de Foucauld; film dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:15 Dzika Polska - Ukochana wataha; serial dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:45 Punkt widzenia - odc. 1; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
10:40 XXIII Przegląd Kabaretów PaKA 2007 - (2); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Złotopolscy - odc. 857* - Nagroda; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO
12:10 Klan - odc. 1270; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Wieści Polonijne; STEREO
13:05 Marzenia do spełnienia - odc. 15; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:50 Mój pierwszy raz - (52); talk-show; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:40 Biznes z gwarancją; magazyn
15:00 Nasza Misja - Wojsko Polskie; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:25 Ten straszny Estreicher; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
15:50 Na żywioł - Ziemia cz.2; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
16:10 Zwierzowiec - Pies czy kot? - Niemiecki terier myśliwski odc.56; Bez ograniczeń wiekowych
16:25 Rozmowa z ... Januszem Ciskiem (Święto Wojska Polskiego); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:35 "Mały Brat" - Karol de Foucauld; film dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Teleexpress; STEREO
17:15 Pomorskie krajobrazy - Być jak ptak; Bez ograniczeń wiekowych
17:35 Punkt widzenia - odc. 1; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:30 Odkrywanie Warszawy - Łowy, konie i powozy; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
18:50 Złotopolscy - odc. 857* - Nagroda; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Dobranocka - Kasztaniaki - Imieniny Tutka; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości; STEREO
19:55 Sport; STEREO
20:00 Pogoda; STEREO
20:10 Pogoda dla kierowców; STEREO
20:12 Klan - odc. 1270; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:35 W stronę świata - odc. 8* Alicja Zarin; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:05 Marzenia do spełnienia - odc. 16; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:50 Niech żyje bal - największe przeboje Maryli Rodowicz; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:40 Podróżnik - Alzacki szlak winny
23:00 Dookoła Siebie - magazyn Joanny Brodzik - Czy mogę mieć więcej czasu?; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:30 Panorama; STEREO
23:45 Pogoda; STEREO
23:48 Sport Telegram; STEREO
23:50 Biznes; STEREO
23:55 Punkt widzenia - odc. 1; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
00:50 Złotopolscy - odc. 857* - Nagroda; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Dobranocka za oceanem - Kasztaniaki - Imieniny Tutka; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości; STEREO
01:55 Sport; STEREO
02:00 Klan - odc. 1270; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:25 W stronę świata - odc. 8* Alicja Zarin; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
02:55 Marzenia do spełnienia - odc. 16; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
03:45 Niech żyje bal - największe przeboje Maryli Rodowicz; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
04:30 Dookoła Siebie - magazyn Joanny Brodzik - Czy mogę mieć więcej czasu?; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:55 Świętokrzyski Park Narodowy; film dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:40 Polska z bocznej drogi - Ratownicy.; Dla małoletnich od lat 12

Polsat
06:00 Wstawaj! Gramy! (344) - rozrywka
06:45 Sekret Laury (134) - telenowela, Argentyna 2004
07:45 TV market
08:00 Wielka wygrana (72) - teleturniej
08:55 Graczykowie (49) - serial komediowy, Polska 2000
09:30 Daleko od noszy (102) - serial komediowy, Polska 2006
10:00 Czarodziejki (38) - serial fantastyczny, USA 2000
11:00 Dotyk anioła (39) - serial obyczajowy, USA 1996
12:00 Pensjonat pod Różą 3 (38) - serial obyczajowy, Polska 2005
13:00 Jesteś moim życiem (157) - telenowela, Argentyna 2006
13:55 Miodowe lata 4 (61) - serial komediowy, Polska 2000
14:45 Benny Hill (36) - serial komediowy, Wielka Brytania 1985
15:15 Rodzina zastępcza (58) - serial komediowy, Polska 2000
15:50 Wydarzenia
16:15 Pogoda
16:25 Daleko od noszy (103) - serial komediowy, Polska 2006
17:00 Polska Wielka Brytania - siatkówka
18:50 Wydarzenia
19:20 Sport
19:25 Pogoda
19:30 Rodzina zastępcza (59) - serial komediowy, Polska 2000
20:00 Skazany na śmierć (15) - serial sensacyjny, USA 2006
21:00 Skazany na śmierć (16) - serial sensacyjny, USA 2006 tylko dla dorosłych
21:55 Studio Lotto
22:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku (19/23) - serial kryminalny, USA/Kanada 2005
23:00 Drakula (2/2) - horror, Włochy 2002
00:45 Dziewczyny w bikini (414) - quiz
01:45 Nocne randki (148) - rozrywka
05:00 Music Spot (122) - rozrywka

TVN
05:50 Telesklep
06:40 Pogoda na miłość 2 (15/23) - serial obyczajowy, USA 2004
07:35 Pascal: po prostu gotuj
08:05 Szymon Majewski Show - rozrywka
09:05 Wykręć numer - teleturniej interaktywny
10:05 Fabryka gry - teleturniej interaktywny
11:05 Telesklep
11:55 Zorro - serial animowany, Irlandia 1997
12:25 W-11 wydział śledczy - serial fabularno-dokumentalny, Polska 2007
13:05 Na Wspólnej (788) - serial obyczajowy, Polska 2007
13:30 Na Wspólnej (789) - serial obyczajowy, Polska 2007
13:55 Na Wspólnej (790) - serial obyczajowy, Polska 2007
14:20 Pogoda na miłość 2 (16/23) - serial obyczajowy, USA 2004
15:20 Prawo pożądania (130/143) - telenowela, Kolumbia 2005
16:20 Rozmowy w toku - talk show
17:30 Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fabularno-dokumentalny, Polska 2007
18:30 Detektywi - serial fabularno-dokumentalny, Polska 2007
19:00 Fakty
19:30 Pogoda
19:40 Sport
19:50 Uwaga!
20:15 Prawdziwe historie: Dla dobra dziecka - film obyczajowy, USA 1990
22:15 Magda M. 4 (49) - serial obyczajowy, Polska 2007
23:15 Magda M. 4 (50) - serial obyczajowy, Polska 2007
00:15 Kryminalni 6 (70) - serial kryminalny, Polska 2007
01:15 Kryminalni 6 (71) - serial kryminalny, Polska 2007
02:10 Nocne igraszki - interaktywny program rozrywkowy
03:10 Telesklep
04:20 Nic straconego - powtórki programów

TVN 7
06:10 Maraton Uśmiechu - program rozrywkowy  
06:35 Telesklep
07:40 Maraton Uśmiechu - program rozrywkowy  
08:10 Nie ma sprawy - serial sensacyjny  
11:05 Zabawa od kuchni - konkurs interaktywny  
12:05 Telesklep
14:10 Gorzka zemsta - telenowela  
15:10 Nikita - serial sensacyjny  
17:10 Wyścig po kasę - serial sensacyjny  
19:10 Życie na fali (15/24) - serial sensacyjny  
20:10 Efekt Zero - film sensacyjny  
22:30 Bez śladu (10/24) - serial sensacyjny  
23:30 Projekt plaża - extra - magazyn  
00:05 Wąż i tęcza - horror  

TV 4
05:45 FIFA Futbol Mundial - magazyn piłkarski  
06:05 Strażacy - serial dokumentalny  
06:30 Drogówka - magazyn policyjny  
06:55 Muzyczne listy - magazyn muzyczny  
08:00 TV Market - magazyn reklamowy  
08:30 Monster Warriors (17) - serial przygodowy  
09:00 TiVi Sekcja - talk-show  
10:00 Saint-Tropez (18) - serial obyczajowy  
11:05 Beverly Hills 90210 (38) - serial obyczajowy  
12:05 Przetrwanie - teleturniej  
12:45 Drogówka - magazyn policyjny  
13:20 Wygraj fortunę - teleturniej  
15:30 Arabela (7) - serial familijny  
16:10 Beverly Hills 90210 (39) - serial obyczajowy  
17:10 Tok2Szok - program publicystyczno-rozrywkowy  
18:10 Przetrwanie - teleturniej  
18:50 Saint-Tropez (19) - serial obyczajowy  
20:00 Kameleon (20) - serial sensacyjny  
21:00 Wiek zdrady - film kostiumowy  
23:00 The Beach Boys - rodzinny interes - dramat biograficzny
00:50 Zakończenie programu

Tele 5
06:15 Bajka za bajką - serial animowany  
06:45 Zbuntowana - telenowela  
07:30 Pogoda
07:35 Zew krwi - serial przygodowy  
08:35 Andromeda - serial science fiction  
09:30 Francja od kuchni - magazyn kulinarny  
10:15 Akademia fitnessu i kulturystyki - program sportowy  
10:40 Telezakupy
12:55 Zbuntowana - telenowela  
13:45 Telezakupy
14:20 Werdykt - program publicystyczny  
14:45 Waleczne serca - serial fabularno-dokumentalny  
15:15 Łowca - serial sensacyjny  
16:05 Bajka za bajką - serial animowany  
16:40 Lub czasopisma - program rozrywkowy  
16:55 Ty albo nikt - telenowela  
17:20 Pogoda
17:30 Zew krwi - serial przygodowy  
18:30 Andromeda - serial science fiction  
19:25 Waleczne serca - serial fabularno-dokumentalny  
19:55 Pogoda
20:00 Trudna decyzja - serial sensacyjny  
22:10 Lub czasopisma - program rozrywkowy  
22:20 Pogoda
22:25 Gorączka w mieście - serial kryminalny  
23:25 Mazurska Noc Kabaretowa Mulatka - program rozrywkowy  
00:25 Fale miłości - film erotyczny  
03:10 Rybia nocka

TVP 3 Regionalna
06:00 Kurier; STEREO
06:09 Przegląd prasy; STEREO
06:13 Serwis sportowy; STEREO
06:15 Kurier flesz; STEREO
06:17 Pogoda; STEREO
06:19 Serwis ekonomiczny; STEREO
06:23 Przegląd prasy; STEREO
06:30 Kurier; STEREO
06:39 Przegląd prasy; STEREO
06:43 Serwis sportowy; STEREO
06:45 Kurier flesz; STEREO
06:47 Pogoda; STEREO
06:49 Serwis ekonomiczny; STEREO
06:53 Przegląd prasy; STEREO
07:00 Kurier; STEREO
07:09 Przegląd prasy; STEREO
07:13 Serwis sportowy; STEREO
07:15 Kurier flesz; STEREO
07:17 Pogoda; STEREO
07:19 Serwis ekonomiczny; STEREO
07:23 Przegląd prasy; STEREO
07:30 Kurier; STEREO
07:39 Przegląd prasy; STEREO
07:42 Serwis sportowy; STEREO
07:45 OTV - PASMO LOKALNE
08:00 Kurier flesz; STEREO
08:02 Kurier Gość; STEREO
08:15 Kurier flesz; STEREO
08:18 Pogoda; STEREO
08:20 Serwis ekonomiczny; STEREO
08:24 Przegląd prasy; STEREO
08:30 Kurier; STEREO
08:39 Przegląd prasy; STEREO
08:42 Serwis sportowy; STEREO
08:45 OTV - PASMO LOKALNE
09:00 Kurier; STEREO
09:09 Przegląd prasy; STEREO
09:12 Serwis sportowy; STEREO
09:15 Kurier flesz; STEREO
09:17 Pogoda; STEREO
09:19 Przegląd prasy; STEREO
09:23 Serwis ekonomiczny; STEREO
09:30 Kurier; STEREO
09:53 Pogoda; STEREO
09:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:58 Serwis ekonomiczny; STEREO
10:03 Serwis sportowy; STEREO
10:07 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:10 Pogoda; STEREO
10:13 Kurier Gość; STEREO
10:30 Kurier; STEREO
10:50 Pogoda; STEREO
10:52 Serwis sportowy; STEREO
10:56 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:02 Kurier Biznes; STEREO
11:30 Kurier; STEREO
11:51 Pogoda; STEREO
11:52 Serwis ekonomiczny; STEREO
11:56 Serwis sportowy; STEREO
12:01 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:06 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO
12:30 Kurier; STEREO
12:51 Pogoda; STEREO
12:52 Serwis ekonomiczny; STEREO
12:56 Serwis sportowy; STEREO
13:02 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:06 Kurier Komentarze; STEREO
13:30 Kurier; STEREO
13:50 Pogoda; STEREO
13:54 Serwis ekonomiczny; STEREO
13:58 Serwis sportowy; STEREO
14:04 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:08 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO
14:30 Kurier; STEREO
14:52 Pogoda; STEREO
14:54 Serwis ekonomiczny; STEREO
14:57 Serwis sportowy; STEREO
15:02 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:07 Kurier Komentarze; STEREO
15:30 Kurier; STEREO
15:54 Pogoda; STEREO
15:56 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:59 Serwis ekonomiczny; STEREO
16:03 Serwis sportowy; STEREO
16:10 Rozmowa dnia; STEREO
16:30 Dla niesłyszących - Kurier; STEREO
16:43 Pogoda; STEREO
16:45 OTV - PASMO LOKALNE
17:14 Rozmowa dnia; STEREO
17:30 Kurier; STEREO
17:55 Pogoda; STEREO
18:00 OTV - PASMO LOKALNE
20:00 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:52 Pogoda; STEREO
20:56 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO
21:30 Kurier; STEREO
21:43 Pogoda; STEREO
21:45 OTV - PASMO LOKALNE
22:16 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Kurier; STEREO
22:42 Pogoda; STEREO
22:46 Patrol 3; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
23:07 Sportowy Wieczór; STEREO
23:30 Kurier; STEREO
23:50 Pogoda; STEREO
23:55 Ostatnie dni sław - Edith Piaff, odc. 7 (Final Days of an Icon); cykl dokumentalny kraj prod.Francja (2005); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:46 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:58 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO
01:30 Kurier; STEREO
01:50 Pogoda; STEREO
01:53 Ostatnie dni sław - Edith Piaff, odc. 7 (Final Days of an Icon); cykl dokumentalny kraj prod.Francja (2005); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:45 Zakończenie programu

TVP Kultura
09:00 Przewodnik; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:05 Tajemnice Rosji - Ostatnie kuszenie Gawryły; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
09:55 Hurricane Festival 2005 - David Bowie (David Bowie); cykl dokumentalny kraj prod.Niemcy (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:20 Hurricane Festival 2005 - Franz Ferdinand (Franz Ferdinand); cykl dokumentalny kraj prod.Niemcy (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:50 Maxim Vengerov - Spełnione marzenie (Maxim Vengerov - Living the Dream); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2005); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:45 Niech gra muzyka; film TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:00 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:25 Reporterzy (Reporters); film dokumentalny kraj prod.Francja (1981); Dla małoletnich od lat 12
15:05 Cwał; film fabularny kraj prod.Polska (1995); reż.:Krzysztof Zanussi; wyk.:Bartosz Obuchowicz, Maja Komorowska, Andrzej Szenajch, Karolina Wajda - Nowakowska, Piotr Szwedes, Piotr Adamczyk, Sławomira Łozińska; Dla małoletnich od lat 12
16:45 KFPP Opole - '91 - Delator; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Przewodnik; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:05 Koncert kameralny Jadwigi Rappe i Ewy Pobłockiej; koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:50 Strefa sztuki - Klasycyzm Królestwa Kongresowego; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
18:05 Strefa sztuki - Kolekcjoner - miłośnik sztuki; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
18:40 Kino krótkich filmów - Urocza katastrofa. Babilon (Sweet Disaster. Babylon); film animowany kraj prod.Wielka Brytania (1986); Dla małoletnich od lat 12
18:55 Ada Rusowicz. Niebiesko - Czarni. Pochwała śpiewania; widowisko artystyczne; Bez ograniczeń wiekowych
19:25 Muzyka na koniec - Orkiestra Ósmego Dnia; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:30 Kino jest sztuką - Charakter; film fabularny kraj prod.Holandia, Belgia (1997); reż.:Mike van Diem; wyk.:Jan Decleir, Fedja van Huet, Victor Löw; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Przewodnik; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:35 Martin Scorsese - Emocje poprzez muzykę; film dokumentalny kraj prod.USA (1999); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:30 Strefa - Studio Alternatywne - Paweł Dudziński - Sztuka i rytuał; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
00:30 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:55 Przewodnik; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:00 Kino nocne - Cienie zapomnianych przodków (Tieni zabytych predkow); dramat kraj prod.ZSRR (1964); reż.:Siergiej Paradżanow; wyk.:Iwan Nikołajczuk, Larisa Kadacznikowa, Tatiana Biestajewa; Dla małoletnich od lat 12
02:30 Noc z Lou Reedem (A Night with Lou Reed); koncert kraj prod.USA (1983); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
03:30 Zakończenie programu

TVP Historia
10:00 Kontrowersje - PRL kontratakuje; program historyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Konflikty, bitwy, wojny - Generał Grot - Rowecki; program historyczny; Dla małoletnich od lat 12
13:00 Zakręty dziejów - Bitwa Warszawska 1920 r.; program historyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Dzieje Polaków - Słowiański świt; program historyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Kulisy III RP - Wojna na górze; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Było, nie minęło; Dla małoletnich od lat 7
17:30 Pogranicze w ogniu - odc. 18; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:30 Siła bezsilnych - Mord w Kielcach; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
20:00 Kontrowersje - Ostatni marszałek Rzeczypospolitej; program historyczny; Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Konflikty, bitwy, wojny - Bitwa o wszystko; program historyczny; Dla małoletnich od lat 12
23:00 Pogranicze w ogniu - odc. 18; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
24:00 Zakończenie programu

TVP Sport
09:00 10 minut tylko dla siebie; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:10 Sportowe wakacje; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Pełnosprawni; magazyn dla niepełnosprawnych; Bez ograniczeń wiekowych
10:50 Żużel - Indywidualne Mistrzostwa Polski - Wrocław 2007; STEREO
12:40 Tottenham TV - Sunderland - Tottenham; STEREO
14:20 Tottenham TV - magazyn; STEREO
15:20 Liga Mistrzów - Steaua Bukareszt - Zagłębie Lubin; STEREO
17:15 Gwiazdy wielkiego sportu - Jesse Owens; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:45 Magazyn boksu zawodowego - KO TV (KO TV); magazyn kraj prod.Wielka Brytania (2007); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:10 TV Moto - Sport; magazyn motoryzacyjny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Puchar UEFA - kwalifikacje Dnipro Dniepropietrowski - Bełchatow; STEREO
21:30 Jazda Nowej Generacji; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
21:50 Z archiwum TVP - Polscy bokserzy; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
22:15 Magazyn bokserski - KO TV Classics; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:05 Sportowy Wieczór; STEREO
23:25 Puchar UEFA - kwalifikacje Dnipr0 Dniepropietrowski - Bełchatow; STEREO
01:15 Zakończenie programu

MiniMini
06.00    Miś Uszatek (odc. 103) serial animowany
06.10    Miś Uszatek (odc. 104) serial animowany
06.20    Miś Uszatek (odc. 1) serial animowany
06.30    Tabaluga (odc. 26) serial animowany
06.55    Krecik (odc. 11) serial animowany
07.05    Krecik (odc. 4) serial animowany
07.30    Witaj, Franklin (odc. 10) serial animowany
07.55    Świnka Peppa (odc. 10) serial animowany
08.00    Noddy (odc. 84) serial animowany
08.10    Powiedz to z Noddym kurs języka angielskiego dla dzieci
08.15    Tomek i przyjaciele
08.25    Świnka Peppa (odc. 9) serial animowany
08.35    Listy od Feliksa (odc. 4) serial animowany
08.50    Rumcajs (odc. 26) serial animowany
09.00    Zdjęciaki (odc. 70) serial animowany
09.05    Listonosz Pat (odc. 51) serial animowany
09.20    Niedźwiedź w dużym niebieskim domu (odc. 21) program dla dzieci
09.45    Bracia koala (odc. 45) serial animowany
10.00    Świat Elmo (odc. 20) serial animowany
10.15    Bawmy się, Sezamku (odc. 64) serial animowany
10.40    Globtroter Grover (odc. 9) serial animowany
10.45    Sesame English (odc. 6) serial animowany
11.00    Noddy (odc. 83) serial animowany
11.10    Powiedz to z Noddym kurs języka angielskiego dla dzieci
11.15    Tomek i przyjaciele (odc. 46) serial animowany
11.25    Świnka Peppa (odc. 8) serial animowany
11.35    Listy od Feliksa (odc. 3) serial animowany
11.50    Rumcajs (odc. 25) serial animowany
12.00    Mój mały kucyk (odc. 28) serial animowany
12.30    Kacze opowieści (odc. 44) serial animowany
12.55    Dziwny świat kota Filemona (odc. 5) serial animowany
13.05    Małe zoo Lucy (odc. 19) serial animowany
13.20    Małe zoo Lucy (odc. 20) serial animowany
13.30    Clifford (odc. 12) serial animowany
14.00    Miś Uszatek (odc. 100) serial animowany
14.10    Miś Uszatek (odc. 101) serial animowany
14.20    Miś Uszatek (odc. 102) serial animowany
14.30    Tabaluga (odc. 25) serial animowany
14.55    Krecik (odc. 10) serial animowany
15.05    Krecik (odc. 3) serial animowany
15.30    Witaj, Franklin (odc. 9) serial animowany
15.55    Świnka Peppa (odc. 9) serial animowany
16.00    Zdjęciaki (odc. 69) serial animowany
16.05    Listonosz Pat (odc. 50) serial animowany
16.20    Niedźwiedź w dużym niebieskim domu (odc. 20) program dla dzieci
16.45    Bracia koala (odc. 44) serial animowany
17.00    Świat Elmo (odc. 19) serial animowany
17.15    Bawmy się, Sezamku (odc. 63) serial animowany
17.40    Globtroter Grover (odc. 8) serial animowany
17.45    Sesame English (odc. 5) serial animowany
18.00    Mój mały kucyk (odc. 29) serial animowany
18.30    Kacze opowieści (odc. 45) serial animowany
18.55    Dziwny świat kota Filemona (odc. 6) serial animowany
19.05    Małe zoo Lucy (odc. 21) serial animowany
19.20    Małe zoo Lucy (odc. 22) serial animowany
19.30    Clifford (odc. 13) serial animowany

AXN Sci-Fi
12.00    Lexx 4 (odc. 14) serial SF reż. Stephen Manuel, Bruce McDonald, wyk. Nigel Bennett, Brian Downey, Michael McManus, Patricia Zentilli
13.00    Star Trek: Enterprise 3 (odc. 3) serial SF wyk. Jolene Blalock, John Billingsley, Scott Bakula, Dominic Keating
14.00    Sliders: Piąty wymiar (odc. 3) serial SF wyk. Jerry O'Connell, John Rhys-Davies, Sabrina Lloyd, Cleavant Derricks
15.00    Star Trek: Następne pokolenie 2 (odc. 15) serial SF wyk. Patrick Stewart, Jonathan Frakes, LeVar Burton, Marina Sirtis
16.00    Pokolenie mutantów 3 (odc. 6) serial SF wyk. John Shea, Victoria Pratt, Forbes March, Lauren Lee Smith
17.00    Lexx 4 (odc. 14) serial SF reż. Stephen Manuel, Bruce McDonald, wyk. Nigel Bennett, Brian Downey, Michael McManus, Patricia Zentilli
18.00    Star Trek: Enterprise 3 (odc. 3) serial SF wyk. Jolene Blalock, John Billingsley, Scott Bakula, Dominic Keating
19.00    Sliders: Piąty wymiar (odc. 3) serial SF wyk. Jerry O'Connell, John Rhys-Davies, Sabrina Lloyd, Cleavant Derricks
20.00    Star Trek: Następne pokolenie 2 (odc. 15) serial SF wyk. Patrick Stewart, Jonathan Frakes, LeVar Burton, Marina Sirtis
21.00    Pokolenie mutantów 3 (odc. 6) serial SF wyk. John Shea, Victoria Pratt, Forbes March, Lauren Lee Smith
22.00    Martwa strefa (odc. 1) serial sensacyjny wyk. Anthony Michael Hall, Nicole de Boer, Chris Bruno, John L. Adams
23.00    Star Trek: Enterprise 3 (odc. 4) serial SF wyk. Jolene Blalock, John Billingsley, Scott Bakula, Dominic Keating
00.00    Sliders: Piąty wymiar (odc. 4) serial SF wyk. Jerry O'Connell, John Rhys-Davies, Sabrina Lloyd, Cleavant Derricks
01.00    Star Trek: Następne pokolenie 2 (odc. 16) serial SF wyk. Patrick Stewart, Jonathan Frakes, LeVar Burton, Marina Sirtis
02.00    Pokolenie mutantów 3 (odc. 7) serial SF wyk. John Shea, Victoria Pratt, Forbes March, Lauren Lee Smith


Hallmark
06:00     Najważniejszy egzamin - dramat obyczajowy     
08:00     Dzień jak dzień - serial obyczajowy odc. 7     
09:00     Powrót do tajemniczego ogrodu - film obyczajowy     
11:00     Potyczki Amy - serial obyczajowy odc. 16     
12:00     Ukochana z s±siedztwa - komedia     
14:00     Córki McLeoda - serial obyczajowy odc. 29     
15:00     Ba¶nie z tysi±ca i jednej nocy - ba¶ń filmowa odc. 2-ost.     
17:00     Potyczki Amy - serial obyczajowy odc. 16     
18:00     Córki McLeoda - serial obyczajowy odc. 29     
19:00     Ba¶nie z tysi±ca i jednej nocy - ba¶ń filmowa odc. 2-ost.     
21:00     Wydział kryminalny - serial kryminalny odc. 8     
22:00     Wydział kryminalny - serial kryminalny odc. 9     
23:00     Najmłodszy ojciec chrzestny - dramat kryminalny odc. 1/2     
01:00     Wydział kryminalny - serial kryminalny odc. 8     
02:00     Wydział kryminalny - serial kryminalny odc. 9     
03:00     Dzień jak dzień - serial obyczajowy odc. 7     
04:00     Najważniejszy egzamin - dramat obyczajowy 

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.