TVP 1
06:20 TELEZAKUPY
06:55 Natura w Jedynce - Tańczący z naturą - Morświny na falach -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:25 Generale, służba trwa...; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Pogoda poranna; STEREO, 16:9, Na żywo
08:20 Halo, tu Rio; felieton; STEREO, 16:9
08:35 IO Rio 2016 - studio; relacja; STEREO, 16:9, Na żywo
08:55 IO Rio 2016 - Polacy na Igrzyskach; relacja; STEREO, 16:9
09:50 IO Rio 2016 - Noc w Rio; relacja; STEREO, 16:9
10:50 IO Rio 2016 - Dzień na Igrzyskach; relacja; STEREO, 16:9
11:40 IO Rio 2016 - studio; relacja; STEREO, 16:9, Na żywo
12:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
12:15 Agrobiznes; STEREO, 16:9, Na żywo
12:35 Agropogoda; magazyn; STEREO, 16:9
12:45 Natura w Jedynce - Ziemia. Podwodny świat cz. 8. Rajski Ogród i Dedalus -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:35 Halo, tu Rio; felieton; STEREO, 16:9
14:00 Tysiąc i jedna noc - odc. 46 (Binbir Gece (1001 Nights) ep. 46) -  txt. str. 777; serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2006); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
15:10 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
15:20 Okrasa łamie przepisy - Zdrowy smak kiszonki -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:50 Płonący brzeg - odc. 5/8 (Burning Shore, The (a.k.a. Montagna di diamanti), ep. 5) -  txt. str. 777; serial kraj prod.Francja (1991); Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
17:25 IO Rio 2016 - studio; relacja; STEREO, 16:9, Na żywo
17:35 IO Rio 2016 - Boks; relacja; STEREO, 16:9, Na żywo
18:30 IO Rio 2016 - Boks; relacja; STEREO, 16:9, Na żywo
19:10 IO Rio 2016 - studio; relacja; STEREO, 16:9, Na żywo
19:30 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:00 Sport -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:05 GOL; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:10 Biało - czerwoni w Rio kronika; felieton; STEREO, 16:9
20:15 Pogoda -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
20:30 Rozdarte serca - odc. 23 (Paramparca (Broken Pieces) bolum 23) -  txt. str. 777; serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:25 IO Rio 2016 - studio; relacja; STEREO, 16:9, Na żywo
21:55 IO Rio 2016 - siatkówka plażowa - 1/2 F (2); relacja; STEREO, 16:9, Na żywo
23:00 IO Rio 2016 -  ew.skoki do wody 3m mężczyzn; relacja; STEREO, 16:9, Na żywo
24:00 IO Rio 2016 -ew. skoki do wody 3m mężczyzn; relacja; STEREO, 16:9, Na żywo
01:15 IO Rio 2016 - Lekkoatletyka; relacja; STEREO, 16:9, Na żywo
04:10 IO Rio 2016 - studio; relacja; STEREO, 16:9, Na żywo
04:20 IO Rio 2016 - siatkówka plażowa - 1/2 F (3); relacja; STEREO, 16:9, Na żywo
04:55 IO Rio 2016 - siatkówka plażowa - 1/2 F (4); relacja; STEREO, 16:9, Na żywo
06:00 Zakończenie dnia

TVP 2
06:00 Rodzinka.pl - odc. 58 "Pstrykasz więc jesteś" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:30 Pokolenia; reportaż; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:05 M jak miłość - odc. 1127 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Pytanie na śniadanie- wakacyjnie - w tym: Panorama i Pogoda; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:40 Barwy szczęścia - odc. 1467 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:20 Na dobre i na złe - odc. 214 - Przygotowanie do walki; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:20 O mnie się nie martw - s. IV odc. 7/13 -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:15 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - Kosmici -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:40 IO Rio 2016 - studio; relacja; STEREO, 16:9, Na żywo
13:55 IO Rio 2016 - Kajakarstwo - Finały; relacja; STEREO, 16:9, Na żywo
14:35 IO Rio 2016 - Kajakarstwo - Finały, Lekkoatletyka; relacja; STEREO, 16:9, Na żywo
15:45 IO Rio 2016 - Lekkoatletyka; relacja; STEREO, 16:9, Na żywo
17:45 IO Rio 2016 - studio; relacja; STEREO, 16:9, Na żywo
18:00 Panorama; STEREO, 16:9, Na żywo
18:35 Sport Telegram; STEREO, 16:9, Na żywo
18:40 Pogoda; STEREO, 16:9
18:50 IO Rio 2016 - studio; relacja; STEREO, 16:9, Na żywo
19:00 IO Rio 2016 - Gimnastyka sportowa : poręcze - Finał mężczyzn; relacja; STEREO, 16:9, Na żywo
19:30 IO Rio 2016 - studio; relacja; STEREO, 16:9, Na żywo
19:40 IO Rio 2016 - Gimnastyka sportowa: ćwiczenia wolne - Finał kobiet; relacja; STEREO, 16:9, Na żywo
20:15 IO Rio 2016 - studio; relacja; STEREO, 16:9, Na żywo
20:25 IO Rio 2016 - Gimnastyka sportowa : ćwiczenia na drążku -  Finał mężczyzn; relacja; STEREO, 16:9, Na żywo
21:00 IO Rio 2016 - siatkówka plażowa - 1/2 F (1); relacja; STEREO, 16:9, Na żywo
21:55 IO Rio 2016 - studio; relacja; STEREO, 16:9, Na żywo
22:15 Kochać i umrzeć (To Love and Die); film sensacyjny kraj prod.USA (2008); reż.:Mark Piznarski; wyk.:Shiri Appleby, Christine Adams, Frances Fisher; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
23:45 IO Rio 2016 - studio; relacja; STEREO, 16:9, Na żywo
23:55 IO Rio 2016 - Podnoszenie ciężarów: + 105kg mężczyzn ( rwanie ); relacja; STEREO, 16:9, Na żywo
00:45 IO Rio 2016 - studio; relacja; STEREO, 16:9, Na żywo
00:55 IO Rio 2016 - Podnoszenie ciężarów: + 105kg mężczyzn ( podrzut ); relacja; STEREO, 16:9, Na żywo
01:50 IO Rio 2016 - studio; relacja; STEREO, 16:9, Na żywo
01:55 IO Rio 2016 - Badminton: 1/4 F kobiet; relacja; STEREO, 16:9, Na żywo
02:35 IO Rio 2016 - Zapasy mężczyzn - styl klasyczny kat. 66kg i 98kg - Finał; relacja; STEREO, 16:9
03:05 IO Rio 2016 - Siatkówka kobiet: 1/4F (4); relacja; STEREO, 16:9, Na żywo
04:45 IO Rio 2016 - studio; relacja; STEREO, 16:9, Na żywo
04:55 Zakończenie programu

TVP 3
06:00 Sto tysięcy bocianów - odc.6; serial dokumentalny TVP; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:30 Plebania - odc. 675; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:00 OTV - PASMO LOKALNE
08:15 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
08:45 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:15 Europa z bliska - odc. 85 (Europa z bliska); magazyn kraj prod.Niemcy, Polska (2016); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:35 TELEZAKUPY
10:00 Pogoda - 16.08 - 1; STEREO, 16:9
10:05 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9
10:35 Tańczący z naturą - Dubeltowy wypas; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:15 Jak to działa - odc. 79 Superkomputery; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:45 Kultowe rozmowy - odc. 109 Ewa Wycichowska; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:15 Marzenia do spełnienia - odc. 27/34; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:50 Naturalnie tak - odc. 141; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 TELEZAKUPY
13:25 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
13:28 Pogoda - 16.08 - 1; STEREO, 16:9
13:30 Agrobiznes; STEREO, 16:9
13:55 Plebania - odc. 676; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:25 Pogoda - 16.08 - 2; STEREO, 16:9
14:25 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
14:35 Saga prastarej puszczy - Opowieść o mrówce: samotność w tłumie; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:35 Szlakiem podkarpackiej przyrody - Odc. 12 - Folusz; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:40 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
15:55 Panorama exportowa; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:25 Pogoda - 16.08 - 2; STEREO, 16:9
16:30 Sto tysięcy bocianów - odc.6; serial dokumentalny TVP; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:05 Podróże z góralem seria III - odc. 8; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:25 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
17:30 OTV - PASMO LOKALNE
20:55 Pogoda - 16.08 - 3; STEREO, 16:9
21:00 LOTERIA PARAGONOWA /s3
21:05 OTV - PASMO LOKALNE
22:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
22:40 Pogoda - 16.08 - 4; STEREO, 16:9
22:45 Echa dnia; STEREO, 16:9
23:15 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:45 Szlakiem śląskich powstańców; film dokumentalny kraj prod.Polska (2011); reż.:Aleksandra Fudala; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:25 Sołtys Janeczko; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:55 Życie jest jak bana; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:25 Kultowe rozmowy - odc. 109 Ewa Wycichowska; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
02:20 Pogoda - 16.08 - 3; STEREO, 16:9
02:25 Echa dnia; STEREO, 16:9
02:45 Pogoda - 16.08 - 4; STEREO, 16:9
02:55 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:25 Saga prastarej puszczy - Opowieść o mrówce: samotność w tłumie; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:25 Szlakiem podkarpackiej przyrody - Odc. 12 - Folusz; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:40 Tańczący z naturą - Dubeltowy wypas; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:20 Marzenia do spełnienia - odc. 27/34; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
05:45 Kamień, nożyce, papier - Oliwskie krypty; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
05:55 Zakończenie dnia

TVP 3 Gdańsk
06:00 Sto tysięcy bocianów - odc.6; serial dokumentalny TVP; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:30 Plebania - odc. 675; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:00 Pogoda
07:05 Forum Panoramy
07:20 Droga; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
07:45 TELEZAKUPY
08:15 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
08:45 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:15 Europa z bliska - odc. 85 (Europa z bliska); magazyn kraj prod.Niemcy, Polska (2016); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:35 TELEZAKUPY
10:00 Pogoda - 16.08 - 1; STEREO, 16:9
10:05 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9
10:35 Tańczący z naturą - Dubeltowy wypas; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:15 Jak to działa - odc. 79 Superkomputery; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:45 Kultowe rozmowy - odc. 109 Ewa Wycichowska; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:15 Marzenia do spełnienia - odc. 27/34; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:50 Naturalnie tak - odc. 141; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 TELEZAKUPY
13:25 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
13:28 Pogoda - 16.08 - 1; STEREO, 16:9
13:30 Agrobiznes; STEREO, 16:9
13:55 Plebania - odc. 676; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:25 Pogoda - 16.08 - 2; STEREO, 16:9
14:25 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
14:35 Saga prastarej puszczy - Opowieść o mrówce: samotność w tłumie; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:35 Szlakiem podkarpackiej przyrody - Odc. 12 - Folusz; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:45 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
15:55 Panorama exportowa; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:30 Pogoda - 16.08 - 2; STEREO, 16:9
16:30 Sto tysięcy bocianów - odc.6; serial dokumentalny TVP; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:05 Podróże z góralem seria III - odc. 8; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:25 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
17:30 . - Pianobus Tomka Stroynowskiego odc. 2 Kujawy; magazyn muzyczny; Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Panorama Flesz
18:03 Pogoda
18:05 Świat w kolorze bursztynu; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Panorama
18:55 Panorama Sport
18:57 Pogoda
19:00 Forum Panoramy
19:15 Motorsport i okolice; magazyn
19:31 Z Archiwum Telewizji Gdańsk - Wybuch gazu w wieżowcu; Dla małoletnich od lat 7
19:45 Copa del Rey; reportaż
20:00 Droga; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
20:20 Istvan, czyli Stefan; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
20:45 Kamień, nożyce, papier - reportaż - Wielka Sala Rady; cykl reportaży; Dla małoletnich od lat 7
20:55 Pogoda - 16.08 - 3; STEREO, 16:9
20:56 Pogoda
21:00 LOTERIA PARAGONOWA /s3
21:10 ...idąc przez życie z rozwiązanym butem; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
21:30 Forum Panoramy
21:45 Panorama
22:05 Panorama Sport
22:11 Pogoda
22:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
22:40 Pogoda - 16.08 - 4; STEREO, 16:9
22:45 Echa dnia; STEREO, 16:9
23:15 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:45 Szlakiem śląskich powstańców; film dokumentalny kraj prod.Polska (2011); reż.:Aleksandra Fudala; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:25 Sołtys Janeczko; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:55 Życie jest jak bana; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:25 Kultowe rozmowy - odc. 109 Ewa Wycichowska; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
02:20 Pogoda - 16.08 - 3; STEREO, 16:9
02:25 Echa dnia; STEREO, 16:9
02:45 Pogoda - 16.08 - 4; STEREO, 16:9
02:55 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:25 Saga prastarej puszczy - Opowieść o mrówce: samotność w tłumie; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:25 Szlakiem podkarpackiej przyrody - Odc. 12 - Folusz; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:40 Tańczący z naturą - Dubeltowy wypas; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:20 Marzenia do spełnienia - odc. 27/34; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
05:45 Kamień, nożyce, papier - Oliwskie krypty; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
05:55 Zakończenie dnia

Polsat
5:00 Disco gramy - program muzyczny
6:00 Nowy dzień z Polsat News - program informacyjny
7:45 Trudne sprawy (169) - serial paradokumentalny
8:45 Malanowski i partnerzy (659) - serial fabularno-dokumentalny
9:15 Malanowski i partnerzy (660) - serial fabularno-dokumentalny
9:45 Dzień, który zmienił moje życie (46) - serial paradokumentalny
10:40 Mój przepis na... (31) - magazyn kulinarny
10:45 Dlaczego ja? (243) - serial paradokumentalny
11:45 Pielęgniarki (181) - serial paradokumentalny
12:45 Trudne sprawy (509) - serial paradokumentalny
13:45 Małolaty (43) - serial paradokumentalny
14:45 Słoiki (47) - serial paradokumentalny
15:50 Wydarzenia - magazyn informacyjny
16:10 Pogoda - program informacyjny
16:15 Interwencja - magazyn reporterów
16:35 Dlaczego ja? (508) - serial paradokumentalny
17:35 Mój przepis na... (32) - magazyn kulinarny
17:45 Trudne sprawy (573) - serial paradokumentalny
18:50 Wydarzenia - magazyn informacyjny
19:20 Sport - magazyn sportowy
19:25 Pogoda - program informacyjny
19:30 Świat według Kiepskich (392) - serial komediowy
20:05 Salt - thriller, USA 2010
22:05 22 kule - film sensacyjny, Francja 2010
0:45 Leningrad - film wojenny, Rosja/Wielka Brytania 2009
3:30 Tajemnice losu - program rozrywkowy

TVN
5:45 Uwaga! - magazyn reporterów
6:15 Mango - telezakupy
8:00 Detektywi: Tajemniczy szantaż (1035) - serial fabularno-dokumentalny
8:30 Doradca smaku (25) - magazyn kulinarny
8:40 Ugotowani: Dokładka (6) - program kulinarno-rozrywkowy
9:40 Kuchenne rewolucje: Restauracja Carska, Legionowo (8) - program rozrywkowy
10:40 Szkoła (147) - serial paradokumentalny
11:40 Szpital (291) - serial paradokumentalny
12:40 Ukryta prawda (405) - serial paradokumentalny
13:40 W-11 - Wydział Śledczy: Porwanie Dawidka (929) - serial fabularno-dokumentalny
14:20 W-11 - Wydział Śledczy: Randka (930) - serial fabularno-dokumentalny
15:00 Kuchenne rewolucje: Radom, Enigma (5) - program rozrywkowy
16:00 Szkoła (148) - serial paradokumentalny
17:00 Ukryta prawda (406) - serial paradokumentalny
18:00 Szpital (292) - serial paradokumentalny
19:00 Fakty - magazyn informacyjny
19:35 Sport - magazyn sportowy
19:45 Pogoda - magazyn informacyjny
19:50 Uwaga! - magazyn reporterów
20:10 Doradca smaku (26) - magazyn kulinarny
20:15 Na Wspólnej (2325) - serial obyczajowy
20:55 Peacemaker - film sensacyjny, USA 1997
23:25 Kuba Wojewódzki: Jarosław Kuźniar, Paweł Fajdek oraz Piotr Małachowski (3) - talk-show
0:30 Partnerki 3 (2) - serial kryminalny
1:25 Co za tydzień - magazyn informacyjny
1:55 Uwaga! - magazyn reporterów
2:20 Klub Magii (221)
3:40 Kuchenne rewolucje: Radom, Enigma (5) - program rozrywkowy

TV 4
6:00 Nie igraj z aniołem (121) - serial obyczajowy
7:05 Nowy Scooby i Scrappy Doo (6) - serial animowany
7:35 Looney Tunes Show (6) - serial animowany
8:05 Nowy Scooby i Scrappy Doo (9) - serial animowany
8:35 Looney Tunes Show (9) - serial animowany
9:05 Legendy Chima (7) - serial animowany
9:35 Legendy Chima (8) - serial animowany
10:00 Kosmos (4) - serial dokumentalny
11:00 Moja nadzieja (124) - telenowela
12:00 Detektywi w akcji (58) - serial fabularny
13:00 Policjantki i Policjanci (158) - serial obyczajowy
14:00 STOP Drogówka - magazyn policyjny
15:00 Sekrety sąsiadów: Kochliwe serce (1/40) - serial obyczajowy
15:30 Sekrety sąsiadów: Nowy kumpel (2) - serial obyczajowy
16:00 Dom nie do poznania (136) - reality show
17:00 Moja nadzieja (125) - telenowela
18:00 Detektywi w akcji: Do bójki, gotowi, start. Miej oczy szeroko otwarte. (59) - serial fabularny
19:00 Policjantki i Policjanci (174) - serial obyczajowy
20:00 Śmierć na 1000 sposobów (11) - serial dokumentalny
20:30 Śmierć na 1000 sposobów (12) - serial dokumentalny
21:00 STOP Drogówka - magazyn policyjny
22:00 Krokodyl zabójca - horror, USA 2000
0:00 Spadkobiercy (46) - program rozrywkowy
1:00 Mega Chichot (47) - program rozrywkowy
1:30 Interwencja - magazyn reporterów
1:50 Interwencja - magazyn reporterów
2:10 Graffiti - program publicystyczny
2:30 Tak czy nie? - magazyn
3:00 Disco Polo Life (387) - program muzyczny
4:00 Atleci - magazyn lekkoatletyczny
4:30 European Tour Weekly - magazyn golfowy
5:00 Top 10 - lista przebojów - program muzyczny

TVN 7
5:05 We dwoje (4/7) - program rozrywkowy
6:30 W-11 - Wydział Śledczy: Zabójstwo Marka Bujowskiego (1083) - serial fabularno-dokumentalny
7:15 Ukryta prawda (86) - serial paradokumentalny
8:20 Sąd rodzinny: Nakręcony (24) - serial fabularno-dokumentalny
9:20 Sędzia Anna Maria Wesołowska (47) - serial fabularno-dokumentalny
10:20 Królowie lombardu (6/16) - serial dokumentalny
10:50 Królowie lombardu (7/16) - serial dokumentalny
11:20 Mango - telezakupy
12:55 Sąd rodzinny: Uciekła (25) - serial fabularno-dokumentalny
13:55 Szpital (440) - serial paradokumentalny
14:55 Sędzia Anna Maria Wesołowska (48) - serial fabularno-dokumentalny
15:55 Królowie lombardu (8/16) - serial dokumentalny
16:25 Królowie lombardu (9/16) - serial dokumentalny
16:55 Tajemnice Laury (17/22) - serial kryminalny
17:55 Brzydula (139) - serial komediowy
18:30 Brzydula (140) - serial komediowy
19:00 Ukryta prawda (87) - serial paradokumentalny
20:00 Sensacyjny wtorek: Blef (6/10) - serial sensacyjny
21:00 Kroniki Shannary (5/10) - serial fantasy
22:00 Kroniki Shannary (6/10) - serial fantasy
23:00 Kino oldschool: Wzgórze złamanych serc - dramat sensacyjny, USA 1986
1:40 Tajemnice Smallville 10 (11/22) - serial SF
2:40 Klub magii - interaktywny program rozrywkowy
4:50 Druga strona medalu: Jacek Olszewski (6/8) - talk-show
5:10 Zakończenie programu

TTV
5:20 Odlotowy ogród (3/12) - magazyn poradnikowy
5:50 DeFacto 4 (8) - program popularnonaukowy
6:20 Express - program informacyjny
6:40 Sąd rodzinny (32) - serial fabularno-dokumentalny
7:40 Szkoła (37) - serial paradokumentalny
8:35 Ukryta prawda (360) - serial paradokumentalny
9:35 Ukryta prawda (167) - serial paradokumentalny
10:35 Usterka: Rynna (6/11) - serial fabularno-dokumentalny
11:05 Sędzia Anna Maria Wesołowska (358) - serial fabularno-dokumentalny
12:00 Kocham. Enter: Dwa domy (21/44) - serial paradokumentalny
13:00 Kartoteka 10 (8) - serial fabularno-dokumentalny
14:00 Remont dla zysku (12) - serial dokumentalny
14:30 DeFacto 4 (15) - program popularnonaukowy
15:00 Ostre cięcie 6 (3) - program rozrywkowy
15:45 Express - program informacyjny
16:00 Pogoda - program informacyjny
16:05 Usterka 5: Pasta strukturalna (6) - serial fabularno-dokumentalny
16:35 Damy i wieśniaczki. Ukraina 3 (3) - serial fabularno-dokumentalny
17:45 Express - program informacyjny
18:00 Pogoda - program informacyjny
18:05 Milionerzy na wakacjach (1) - serial dokumentalny
19:30 DeFacto 4 - flesz (16-ost.) - program popularnonaukowy
19:45 Express - program informacyjny
19:57 Pogoda - program informacyjny
20:00 Wojny magazynowe 8 (9) - reality show
20:30 Wojny magazynowe 8 (10) - reality show
21:00 Takie numery tylko u nas (11) - program rozrywkowy
21:30 Testerzy (11) - magazyn poradnikowy
21:45 Express - program informacyjny
21:57 Pogoda - program informacyjny
22:00 Usterka 5: Kostka brukowa (10-ost.) - serial fabularno-dokumentalny
22:30 Usterka 6: Rura (10) - serial fabularno-dokumentalny
23:00 Ostre cięcie 4 (8/12) - program rozrywkowy
23:45 Świat okiem Kala Penna (8) - serial dokumentalny
0:20 Ryzykowna wyprawa (7/10) - serial dokumentalny
0:50 Wojny magazynowe 5 (5) - reality show
1:15 Wojny magazynowe 5 (6) - reality show
1:45 Gogglebox. Przed telewizorem 3 (8) - program rozrywkowy
2:25 Handlarze (7/12) - serial fabularno-dokumentalny
3:10 Uwaga! po Uwadze - program interwencyjny
4:05 Ukryta prawda (1) - serial paradokumentalny
4:55 Zakończenie programu

TV Polonia
06:05 Ojciec Mateusz - odc. 47 (seria IV, odc. 4) - Tajemnicze śledztwo -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:00 Cafe Historia - Niebezpieczne pielgrzymki; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:25 Janka - odc. 11 - Oświadczyny (Janka) -  txt. str. 777; serial kraj prod.Niemcy, Polska (1989); Dla małoletnich od lat 7
08:00 Pytanie na śniadanie - wakacyjnie - w tym: Panorama i Pogoda; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:40 Opole 2016 na bis /9/; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:55 Krótka historia - (73) Bitwa Warszawska; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:05 Polonia 24; STEREO, 16:9
11:35 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:50 Barwy szczęścia - odc. 1442 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:25 Ja wam pokażę! - odc. 10/13 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:20 Zawód: Prymas Polski; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:25 Wyśpiewać nadzieję odc. 2; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:15 MATKA 24h; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:55 Galeria - odc. 60; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:20 Krótka historia - (53) Proces szesnastu; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
17:45 Polska z Miodkiem - (30) Gdańsk; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Naszaarmia.pl - odc. 226; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:25 Astronarium - (10) - "Gwiazdy zmienne"; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
18:55 Barwy szczęścia - odc. 1442 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:25 Do zobaczenia w Krakowie - był raban; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
19:45 Dobranocka - Dziwny świat kota Filemona - odc. 6 - Wielkie pranie; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:30 Pogoda; STEREO, 16:9
20:45 Ojciec Mateusz - odc. 141 - Wypadek (Ojciec Mateusz XI odc. 7) -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:30 Opole 2016 na bis /9/; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:50 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:20 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
23:25 Był Luksemburg...; film dokumentalny kraj prod.Polska (2008); reż.:Piotr Boruszkowski; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:25 Polska z Miodkiem - (30) Gdańsk; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:30 Pod Tatrami - Światowe Dni Młodzieży w Zakopanem"; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:45 Galeria - odc. 60; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Janka - odc. 11 - Oświadczyny (Janka) -  txt. str. 777; serial kraj prod.Niemcy, Polska (1989); Dla małoletnich od lat 7
01:45 Dobranocka za oceanem - Dziwny świat kota Filemona - odc. 6 - Wielkie pranie; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:25 Pogoda; STEREO, 16:9
02:40 Ojciec Mateusz - odc. 141 - Wypadek (Ojciec Mateusz XI odc. 7) -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:25 Opole 2016 na bis /25/; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:35 Krótka historia - (53) Proces szesnastu; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:45 Barwy szczęścia - odc. 1442 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:20 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:50 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:40 Do zobaczenia w Krakowie - był raban; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
05:55 Polska z Miodkiem - (30) Gdańsk; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:00 Zakończenie dnia

TVP ABC
05:40 Tu mówią zwierzęta odc. 19 (We Are Talking Animals); serial kraj prod.Australia (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:05 Świnka Peppa, seria III - Richard Królik przychodzi się pobawić, odc. 8 (Richard Rabbit Comes to Play); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:10 Masza i niedźwiedź - Na ryby, odc. 8 (.) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2012); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
06:20 Bajeczki Maszy - Trzy prosiaki, odc. 13 (Masha Tale's); film animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:25 Porwanie Baltazara Gąbki - odc. 10 - Zdobycie pałacu; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
06:35 Milly i Molly - odc 26/26 Ciocia Bid (Milly, Molly ep. Biddy Bid); serial animowany kraj prod.Australia (2008); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:55 SUPEŁKOWE ABC - odc. 36 -  JM; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
07:20 Baby Beetles - Baby Beetles, odc. 4; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:25 Maks i Ruby - Przyjęcie Ruby, odc. 17 (Ruby's tea party) kraj prod.Kanada (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:55 Misiowanki - odc. 28 Wielkie Centrum Handlowe (At the giant mall); serial animowany kraj prod.Kanada (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:25 Domisie - odc. 290 Butelka w stawie; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Smerfy - Skarżypyty, odc. 155 (Tattle - Tail Smurfs); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Stacyjkowo - Super Wilson, odc. 46 (Jet Pack Wilson); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:45 Rodzina Rabatków - Kurza Łapka, odc. 33 (The Bellflower And The Henbar); film animowany kraj prod.Francja (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:10 O czym one mówią - odc. 96; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:15 Świnka Peppa, seria III - Richard Królik przychodzi się pobawić, odc. 8 (Richard Rabbit Comes to Play); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:25 Masza i niedźwiedź - Na ryby, odc. 8 (.) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2012); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:30 Bajeczki Maszy - Trzy prosiaki, odc. 13 (Masha Tale's); film animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:40 Porwanie Baltazara Gąbki - odc. 10 - Zdobycie pałacu; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
10:50 Milly i Molly - odc 26/26 Ciocia Bid (Milly, Molly ep. Biddy Bid); serial animowany kraj prod.Australia (2008); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:10 Przygody Dordo - odc. 2; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:25 Podwodne ABC - Odc. 9 Towarzystwo w ławicy... i samotnicy; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Podwodne ABC - Odc. 10 W zbroi i z bronią czyli podwodna obrona i atak.; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:45 Andy i zwierzęta świata - Głuptaki, odc. 32 (Gannets); dokument fabularyzowany kraj prod.Wielka Brytania (2010); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Nie ma jak Rosie - Niesforne żołędzie, odc. 5 (From Little Acorns Great Oakleys Will Sleep); serial animowany kraj prod.USA (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:15 Maks i Ruby - Przyjęcie Ruby, odc. 17 (Ruby's tea party) kraj prod.Kanada (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:45 Misiowanki - odc. 28 Wielkie Centrum Handlowe (At the giant mall); serial animowany kraj prod.Kanada (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:15 Smerfy - Skarżypyty, odc. 155 (Tattle - Tail Smurfs); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:45 Stacyjkowo - Super Wilson, odc. 46 (Jet Pack Wilson); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:55 Rodzina Rabatków - Kurza Łapka, odc. 33 (The Bellflower And The Henbar); film animowany kraj prod.Francja (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:25 O czym one mówią - odc. 96; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Świnka Peppa, seria III - Bieg fundowany, odc. 9 (Fun Run); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:40 Masza i niedźwiedź - Na ryby, odc. 8 (.) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2012); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
14:45 Bajeczki Maszy - Trzy prosiaki, odc. 13 (Masha Tale's); film animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:55 Nela Mała Reporterka - odc. 37 Indiańskie skarby -  txt. str. 777 AD; magazyn; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:15 Supa Strikas - Bez ograniczeń, odc. 28 (Sky’s the Limit); serial animowany kraj prod.Republika Południowej Afryki (2008); 16:9, Dla małoletnich od lat 7
15:40 Baby Beetles - Baby Beetles, odc. 11; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:50 Mój zwierzyniec - odc. 2 -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:05 Podwodne ABC - Odc. 11 Podwodni wegetarianie i mięsożercy czyli kto co je; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:10 Podwodne ABC - Odc. 12 Wspólne życie kto z kim i dlaczego w podwodnym świecie; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:20 Domisie - odc. 291 Bakterie zębopsotki; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:50 O czym one mówią - odc. 96; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Andy i zwierzęta świata - Safari Okawango, odc. 33 (Okavango Safari); dokument fabularyzowany kraj prod.Wielka Brytania (2010); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:15 Nie ma jak Rosie - Ciekawa historia o Loi i czterech misiach, odc. 6 (The Curious Story of Holly and the Four Bears); serial animowany kraj prod.USA (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Porwanie Baltazara Gąbki - odc. 11 - Nocna bitwa; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
17:40 Baby Beetles - Baby Beetles, odc. 1; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:45 Baśnie i bajki polskie - odc. 1 - Szklana Góra; film animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Maks i Ruby - Nagroda dla Ruby, odc. 18 (Rubys panda prize) kraj prod.Kanada (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Misiowanki - odc. 29 Z myślą o potrzebujących (Think of those in need); serial animowany kraj prod.Kanada (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Wieczorynka - Smerfy - Bardzo niesmerfne zawody, odc. 156 (The Most Unsmerfly Games); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:25 Wieczorynka - Stacyjkowo - Tajemniczy pomocnik Bruna, odc. 47 (Brewster’s Little Helper); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:35 Wieczorynka - Rodzina Rabatków - Wycieczka na morze, odc. 34 (Bellflowers By The Sea); film animowany kraj prod.Francja (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:55 Wieczorynka - Cała Polska Czyta dzieciom - Elmer i Motylek; widowisko kameralne; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:10 Masza i niedźwiedź - Sama wśród wilków, odc. 9 (.) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2012); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:15 Bajeczki Maszy - Dzielny krawczyk, odc. 14 (Masha Tale's); film animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:25 Supa Strikas - Upiór z zamku, odc. 29 (Own Ghoul); serial animowany kraj prod.Republika Południowej Afryki (2008); 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:50 Noksu - Przyjaciel w potrzebie, odc. 24 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:55 Tajemnica Sagali - odc. 7/14 - Agnarr i Geirrod (Tajemnica Sagali) -  txt. str. 777; serial kraj prod.Niemcy, Polska (1996); Dla małoletnich od lat 7
21:30 Login: kuchnia - odc. 8 -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Polska według Kreta - odc. 71 - Gdańsk i Szymbark; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:30 Jak to działa - odc. 79 Superkomputery -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:00 Literkowe ABC; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:05 Zakończenie dnia

TVP HD
07:00 Ja to mam szczęście! - odc. 36 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
07:35 Ja to mam szczęście! - odc. 37 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
08:05 Rodzinka.pl - odc. 21 Ideały, a sprawa trawnika -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:35 Rodzinka.pl - odc. 22 Wakacje -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:05 Ranczo - odc. 84 (seria VII, odc. 6) - Słowa senatora -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:00 Ojciec Mateusz - odc. 49 (seria IV, odc. 6) - Lot -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:00 Sztuczki -  txt. str. 777; film obyczajowy kraj prod.Polska (2007); reż.:Andrzej Jakimowski; wyk.:Damian Ul, Ewelina Walendziak, Tomasz Sapryk, Rafał Guźniczak, Iwona Fornalczyk, Joanna Liszowska, Andrzej Golejewski, Grzegorz Stelmaszewski, Krzysztof Ławniczak, Roman Baranowicz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:40 Wakacje z Kabaretem - Szczecin 2013 - ulubione skecze (7); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:50 Okrasa łamie przepisy - Kuchnia dla narciarzy i kuracjuszy -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:25 Okrasa łamie przepisy - W krainie dźwięków i smaków -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Dom nad rozlewiskiem - odc. 12/13 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:55 Ranczo - odc. 33 - (seria III, odc. 7) - Sprawca -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:55 Ranczo - odc. 34 (seria III, odc. 8) - Odsiecz -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:55 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (70) Wenezuelscy kowboje - Największa łąka świata -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Makłowicz w podróży - Podróż 10 Szkocja - Hebrydy i okolice (43); magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:05 Ojciec Mateusz - odc. 50 (seria IV, odc. 7) - Sekrety i kłamstwa -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:55 Ranczo - odc. 85 (seria VII, odc. 7) - Pojedynek czarownic -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:55 Rodzinka.pl - odc. 23 "Powrót" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:25 Rodzinka.pl - odc. 24 "W szponach konsumpcji" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:00 Cyrk Bukowsky - odc. 11 (Cirkus Bukowsky odc 11); serial kryminalny kraj prod.CZECHY (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
22:05 Instynkt - odc. 12 "Hycel" -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
23:00 50. KFPP Opole 2013 - Kabareton (1); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
24:00 Rodzinka.pl - odc. 181 "Sprzedane" sezon 8 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:35 Rodzinka.pl - odc. 182 "Przeprowadzka" sezon 8 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:10 Życie jako śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową -  txt. str. 777; dramat obyczajowy kraj prod.Polska (2000); reż.:Krzysztof Zanussi; wyk.:Zbigniew Zapasiewicz, Krystyna Janda, Tadeusz Bradecki, Monika Krzywkowska, Paweł Okraska, Szymon Bobrowski, Stanisława Celińska, Aleksander Fabisiak; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:00 Elita - najlepsi z najlepszych - odc. 9; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:25 Strefa 3D - Zapach; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:35 Zakończenie dnia

TVP Historia
06:40 Powstańcy - Dzień 16; Dla małoletnich od lat 12
06:55 Makłowicz w podróży - Podróż 21 (77) Austria i Szwajcaria - "Silvretta"; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:25 Ex Libris - odc. 262; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
07:55 Ginące cywilizacje - Ogr ludu Tarahumara odc. 2 (Enddangered civilisations); cykl dokumentalny kraj prod.Francja (2000); Dla małoletnich od lat 12
09:00 Czas honoru - Powstanie - odc. 11 "Bratnia pomoc" -  txt. str. 777 AD; serial TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:00 Flesz historii - odc. 299; cykl reportaży; Dla małoletnich od lat 7
10:20 Kronika olimpijska - odc. 2 Olimpiada. Za żelazną kurtyną (odc. 2 Olimpiada. Za żelazną kurtyną); film dokumentalny kraj prod.Białoruś (2008); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
10:50 Honor miasta -  txt. str. 777; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:55 Zapomniany generał Tadeusz Jordan Rozwadowski; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:00 Zawód prezenter; reportaż; Dla małoletnich od lat 7
13:25 Bardzo młodzi oboje; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
13:50 Codzienny PRL - Na głowie; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
14:10 Jonasz w brzuchu Lewiatana; film dokumentalny kraj prod.Polska (2014); reż.:Krzysztof Wierzbicki; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:15 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Radiostacja Babice; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
15:50 Sensacje XX wieku - Wojna polsko - bolszewicka 1920 rok -  txt. str. 777; widowisko kameralne; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:55 Ochotnicy Roku Dwudziestego; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
17:55 Czas honoru - Powstanie - odc. 12 "Warszawa" -  txt. str. 777 AD; serial TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:00 Powtórka z życia - Postulaty sierpniowe; Bez ograniczeń wiekowych
19:10 Powtórka z życia - Kolejki, kolejki; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Serca polskie - August Hlond; felieton; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Karski i władcy ludzkości -  txt. str. 777; film dokumentalny kraj prod.Polska (2015); reż.:Sławomir Grünberg; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:50 Sensacje XX wieku - Broń chemiczna; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
21:25 Sensacje XX wieku - YPRES - początek koszmaru -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
21:55 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Przed natarciem; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
22:30 8 maja 1945 roku. Szczególny dzień (May 8, 1945: a special day in history); film dokumentalny kraj prod.Francja (2013); reż.:Wiliam Karel; Dla małoletnich od lat 12
23:35 Płonący brzeg - odc. 5/8 (Burning Shore, The (a.k.a. Montagna di diamanti), ep. 5) -  txt. str. 777; serial kraj prod.Francja (1991); Dla małoletnich od lat 12
00:30 Wygnańcy - Zabużanie; cykl dokumentalny kraj prod.Polska (2011); reż.:Tadeusz Litowczenko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
01:25 Miejsca Przeklęte; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:55 Miejsca Przeklęte; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:25 Wspaniałe stulecie (s. 3) - odc. 131 (s. III, odc. 4) (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century) ep. 131); serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:25 Wspaniałe stulecie (s. 3) - odc. 132 (s. III, odc. 5) (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century) ep. 132); serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:25 Zakończenie dnia

TVP Info
05:55 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:05 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:07 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:12 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:15 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:16 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:17 Olimpijski dzień; felieton; STEREO, 16:9, Na żywo
06:22 Przegląd Prasy Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:33 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:35 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:39 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:45 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:46 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:53 Przegląd Prasy Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:05 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:07 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:13 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:15 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:16 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:17 Olimpijski dzień; felieton; STEREO, 16:9, Na żywo
07:22 Przegląd Prasy Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:33 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:35 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:39 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:44 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:45 Gość Poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
08:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:05 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:07 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:12 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:15 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:16 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:17 Olimpijski dzień; felieton; STEREO, 16:9, Na żywo
08:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:33 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:35 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:40 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:45 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:46 Info Poranek - Gość; STEREO, 16:9, Na żywo
09:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:05 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:07 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:14 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:15 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:16 Info Poranek - Gość; STEREO, 16:9, Na żywo
09:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:33 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:35 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:40 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:45 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:46 Info Poranek - Gość; STEREO, 16:9, Na żywo
10:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:17 Olimpijski dzień; felieton; STEREO, 16:9, Na żywo
10:20 Gość Poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
10:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
10:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
11:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
12:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
12:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
12:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
13:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
13:22 Pogoda Info; STEREO, 16:9
13:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
14:15 Olimpijski dzień; felieton; STEREO, 16:9, Na żywo
14:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
14:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
15:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
15:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
15:30 Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
16:19 Olimpijski dzień; felieton; STEREO, 16:9, Na żywo
16:30 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
16:58 Flesz Info; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Teleexpress Extra -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
17:32 Extra świat; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
17:40 To jest temat; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
18:00 Dla niesłyszących - Twoje Info -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
18:17 Olimpijski dzień; felieton; STEREO, 16:9, Na żywo
18:28 Po przecinku; rozmowa; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
18:50 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
19:30 INFObiznes; STEREO, 16:9, Na żywo
19:46 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
19:57 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:12 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:51 Pogoda Info; STEREO, 16:9
21:00 Panorama Info; STEREO, 16:9, Na żywo
21:34 Pogoda Info; STEREO, 16:9
21:40 STUDIO LOTTO
21:50 W tyle wizji; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
22:25 Studio świat.; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
22:53 Pogoda Info; STEREO, 16:9
22:55 Na pierwszej stronie; STEREO, 16:9
23:00 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
23:30 Teleexpress Extra -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
23:55 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:10 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:46 Pogoda Info; STEREO, 16:9
00:50 Panorama Info; STEREO, 16:9
01:31 W tyle wizji; program publicystyczny; STEREO, 16:9
02:10 To jest temat; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:30 Pogoda Info; STEREO, 16:9
02:36 Studio świat.; magazyn; STEREO, 16:9
03:05 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9
03:31 Pogoda Info; STEREO, 16:9
03:40 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:55 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:30 Po przecinku; rozmowa; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:50 Pogoda Info; STEREO, 16:9
04:56 To jest temat; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:22 W tyle wizji; program publicystyczny; STEREO, 16:9

TVP Kultura
07:30 Afisz kulturalny; Dla małoletnich od lat 12
07:45 Kultura fizyczna - Krzysztof Żwirblis - cz. 2; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Studio Kultura - Rozmowy - Filip Memches; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:10 Chuligan Literacki (12); magazyn o książkach; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:50 Żegnajcie Towarzysze - odc. 1. Zwycięstwo. 1975 - 1979 -  txt. str. 777; cykl dokumentalny kraj prod.Polska (2011); reż.:Andrei  Nekrasov; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:55 Filmy Stanleya Kubricka - Pocałunek mordercy; rozmowa; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:05 Pocałunek mordercy (Killer's Kiss); dramat kraj prod.USA (1955); reż.:Stanley Kubrick; wyk.:Frank Silvera, Jamie Smith, Irene Kane, Jerry Jarret; Dla małoletnich od lat 12
11:15 Brzuch (Belly); film animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:35 Najntisy - Wrzeciono czasu -  txt. str. 777; film fabularny kraj prod.Polska (1995); reż.:Andrzej Kondratiuk; wyk.:Iga Cembrzyńska, Katarzyna Figura, Andrzej Konfratiuk, Krystyna Kondratiuk, Janusz Kondratiuk, Vera Kondratiuk, Janina Morawska, Zygmunt Morawski, Marek Grzebiela; Dla małoletnich od lat 12
13:30 Lalamido czyli porykiwania szarpidrutów - Warsztat samochodowy; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
13:55 Fronda - Ameryka religijna; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
14:40 Legendy rocka - Depeche Mode (Depeche Mode); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:05 Legendy rocka - Nine Inch Nails (Nine Inch Nails); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:40 Tajny agent (Sabotage); thriller kraj prod.Wielka Brytania (1936); reż.:Alfred Hitchcock; wyk.:John Loder, Oskar Homolka, Sylvia Sidney; Dla małoletnich od lat 12
17:10 Almanya (Almanya - Willkommen in Deutschland); komediodramat kraj prod.Niemcy (2011); reż.:Yasemin Samdereli; wyk.:Vedat Erincin, Fahri Ogun Yardim, Lilay Huser, Demet Gul; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:05 Polska w dokumencie - Sposób bycia; film dokumentalny kraj prod.Polska (1976); reż.:Andrzej Titkow; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:45 Studio Kultura - Rozmowy - Filip Memches; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:00 Informacje kulturalne ekstra - Jan Peszek; informator kulturalny; Dla małoletnich od lat 12
20:20 Panorama kina polskiego - Erratum -  txt. str. 777; dramat kraj prod.Polska (2010); reż.:Marek Lechki; wyk.:Tomasz Kot, Ryszard Kotys, Tomasz Radawiec, Janusz Michałowski, Karina Kunkiewicz, Jerzy Rogalski, Janusz Chabior, Dorota Pomykała; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
22:10 Europa, Europa - Soul Kitchen (Soul Kitchen); komediodramat kraj prod.Niemcy (2009); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
24:00 Bitwa o literaturę - Między światem a Albanią; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:40 Kino nocne - Wichrowe wzgórza (Wuthering Heights); dramat kraj prod.Wielka Brytania (2011); reż.:Andrea Arnold; wyk.:Kaya Scodelario, James Howson, Solomon Glave, Shannon Beer; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
02:55 Informacje kulturalne ekstra - Jan Peszek; informator kulturalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:25 Legendy Rocka - Neil Diamond (Neil Diamond); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2013); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:50 Legendy Rocka - Eric Clapton (Eric Clapton); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2013); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:20 A jak Animacja; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:50 Koleżanki; film krótkometrażowy kraj prod.Polska (2011); reż.:Sylwester Jakimow; wyk.:Andżelika Adamska, Ewelina Milczarek, Izabela Noszczyk, Marcin Trzęsowski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
05:50 Zakończenie dnia

TVP Rozrywka
05:55 Humor w odcinkach - Święta wojna - (288) Filozof; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
06:25 Makłowicz w podróży - Podróż 43 Kanada - Quebeck (167) Ville de Quebec; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:00 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (104) -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:30 Okrasa łamie przepisy - Kaczka -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:05 Tylko Ty! - odc 20; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:40 Hity kabaretu - (16) - Drzwi i inne hity Kabaretu Moralnego Niepokoju cz. 2; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:40 Dubidu - odc. 12; quiz muzyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:50 Nie pogrywaj, graj po polsku /10/; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:10 Kabaretowy Klub Kanapowy - Neo - Nówka - Nasza Gmina (8); program kabaretowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:10 Życie to Kabaret - Historia literatury według Kabaretu Moralnego Niepokju - Zabawy przyjemne i pożyteczne (1); widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:10 Życie to Kabaret - Historia Literatury wg Kabaretu Moralnego Niepokoju - Kochajmy się! (2); widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:05 Humor w odcinkach - Tygodnik Moralnego Niepokoju - 44; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:35 Kabaretowa Mapa Polski - Opole 2010 - Kabaretowa liga TVP /1/; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:35 Kabaretowa Mapa Polski - Kabaretowe wakacje z duchami - Horror Travel (odc. 1); widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:45 Kabaretowa Mapa Polski - Kabaretowe wakacje z duchami - Horror Travel (odc. 2); widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:55 Okrasa łamie przepisy - Karp -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:25 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - odc 41 - Oaza wolności -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:55 Makłowicz w podróży - Podróż 43 Kanada - Quebeck (168) Pierwsze nacje; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:35 KabareTOP czyli kabaretowa lista przebojów - (67); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:15 Śpiewające fortepiany - (25); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:20 Kabaretowy Klub Dwójki - (6) - Koń Polski / Pod Wyrwigroszem; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:15 Piosenki z Komediowej Sceny Dwójki /5/; widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:25 Dzięki Bogu już weekend - (11); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:40 A la show - (25) - Robert Górski; talk-show; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:25 Niezapomniane Koncerty - Enej akustyczno elektrycznie; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:15 Niezapomniane Koncerty - Benefis 30 - lecia pracy artystycznej Mariusza Kalagi - Kalaga 30 - lecie; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:15 Gwiazdozbiór TVP Rozrywka - Opolska Kawiarenka z Gwiazdami /7/; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:40 Życie to Kabaret - Kabaret Hrabi - Co jest śmieszne; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:45 Rozrywka Retro - Koncert na bis - Czerwone Gitary; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
04:40 Zakończenie dnia

TVP Seriale
05:45 Rodzinka.pl - odc. 29 "Dzień ojca" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:20 O mnie się nie martw - s. IV odc. 6/13 -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:20 Wspaniałe stulecie (s. 4) - odc. 284 (s. 4, odc. 65) (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century), ep. 284 (s. 4, ep. 65)) -  txt. str. 777; serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:20 M jak miłość - odc. 359; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:15 Stawka większa niż życie - odc. 5/18 - Ostatnia szansa -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:20 Rodzinka.pl - odc. 30 "Muzykoterapia" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:50 Rodzinka.pl - odc. 31 "Urodziny Kacperka" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:25 Ranczo - odc. 20 (seria II, odc. 7) - Diabelskie porachunki -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:30 Ranczo - odc. 21 (seria II, odc. 8) - Jesienna burza -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:30 Ojciec Mateusz - odc. 162 - Przed ślubem (Ojciec Mateusz XIII odc. 2) -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:25 Ojciec Mateusz - odc. 163 - Osaczenie (Ojciec Mateusz XIII odc. 3) -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:20 Na dobre i na złe - odc. 301 Bez mamy; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:15 Rodzinka.pl - odc. 32 "Ciągle głodni" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:45 Ranczo - odc. 22 (seria II, odc. 9) - Diler pierogów -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:45 Ranczo - odc. 23 (seria II, odc. 10) - Do dobrego lepiej przymusić -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:45 Rodzinka.pl - odc. 33 "Trudne decyzje" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:25 Ojciec Mateusz - odc. 164 - Miłość po grób (Ojciec Mateusz XIII odc. 4) -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:20 Wspaniałe stulecie (s. 4) - odc. 285 (s. 4, odc. 66) (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century), ep. 285 (s. 4, ep. 66)) -  txt. str. 777; serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:20 Ranczo - odc. 24 (seria II, odc. 11) - Siła władzy -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:20 Ranczo - odc. 25 (seria II, odc. 12) - Plan awaryjny -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:20 Ojciec Mateusz - odc. 165 - Piotruś Pan (Ojciec Mateusz XIII odc. 5) -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:15 O mnie się nie martw - s. IV odc. 7/13 -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Czas honoru - odc. 46 "Znak Rosenfarba" -  txt. str. 777 AD; serial TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:15 Czas honoru - odc. 47 "Oświadczyny" -  txt. str. 777 AD; serial TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:10 Stawka większa niż życie - odc. 5/18 - Ostatnia szansa -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
04:20 M jak miłość - odc. 359; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
05:05 Zakończenie dnia

TVP Sport
07:00 IO Rio 2016 - Lekkoatletyka; relacja; STEREO, 16:9
09:00 IO Rio 2016 - Siatkówka mężczyzn: Polska - Kuba; relacja; STEREO, 16:9
10:50 IO Rio 2016 - Piłka ręczna mężczyzn: Polska - Słowenia; relacja; STEREO, 16:9
12:40 Halo, tu Rio - .; felieton; STEREO, 16:9
12:50 IO Rio 2016 - Polacy na Igrzyskach; relacja; STEREO, 16:9
13:25 IO Rio 2016 - Badminton: 1/2 F debel mężczyzn; relacja; STEREO, 16:9, Na żywo
14:35 IO Rio 2016 - Kajakarstwo - Finały, kolarstwo torowe; relacja; STEREO, 16:9, Na żywo
15:50 IO Rio 2016 - Kolarstwo torowe; relacja; STEREO, 16:9, Na żywo
17:00 IO Rio 2016 - Boks; Tenis stołowy; relacja; STEREO, 16:9, Na żywo
18:15 IO Rio 2016 - Piłka wodna mężczyzn - 1/2 F; relacja; STEREO, 16:9, Na żywo
18:55 IO Rio 2016 - Siatkówka kobiet: 1/4F (2); relacja; STEREO, 16:9, Na żywo
20:30 IO Rio 2016 - Gimnastyka sportowa: Finały K i M; relacja; STEREO, 16:9, Na żywo
21:20 IO Rio 2016 - Zapasy mężczyzn - styl klasyczny kat. 66kg i 98kg - repesaże; relacja; STEREO, 16:9, Na żywo
21:55 IO Rio 2016 - Piłka ręczna kobiet 1/4 F (3); relacja; STEREO, 16:9, Na żywo
23:50 IO Rio 2016 - Siatkówka kobiet: 1/4F (3) ( set 2 ); relacja; STEREO, 16:9, Na żywo
24:00 IO Rio 2016 - Siatkówka kobiet: 1/4F (3) ( 3 set ); relacja; STEREO, 16:9, Na żywo
00:30 IO Rio 2016 - Badminton: 1/4 F - singiel kobiet; relacja; STEREO, 16:9, Na żywo
01:25 IO Rio 2016 - Piłka ręczna kobiet 1/4 F (4); relacja; STEREO, 16:9, Na żywo
03:20 IO Rio 2016 - Koszykówka kobiet 1/4F (4); relacja; STEREO, 16:9, Na żywo
04:55 IO Rio 2016 - siatkówka plażowa - 1/2 F (4); relacja; STEREO, 16:9, Na żywo
06:00 Zakończenie dnia

TTM
06:00 Z Archwium TTM
06:45 Region okiem kamery
07:00 Tajemnice przyrody Piotra Kardasza
07:20 Serwis Informacyjny
07:40 Prognoza Pogody
07:45 Wiadomości sportowe
08:00 Flesz dnia (premiera)
08:05 Prognoza pogody (premiera)
08:10 Kamery widokowe (premiera)
08:15 Region okiem kamery
08:35 Flesz dnia
08:40 Prognoza pogody
08:45 Kamery widokowe
08:50 Region okiem kamery
09:00 Flesz dnia (premiera)
09:05 Prognoza pogody
09:10 Kamery widokowe
09:15 Region okiem kamery
09:35 Flesz dnia
09:40 Prognoza pogody
09:45 Kamery widokowe
09:50 Region okiem kamery
10:15 Ogrody z Sylwią
10:30 Trening czyni mistrza
10:45 Nasze historie
11:00 Tajemnice przyrody Piotra Kardasza
11:20 Serwis Informacyjny
11:40 Prognoza pogody
11:45 Wiadomości sportowe
12:00 Gość dnia
12:15 Ogrody z Sylwią
12:30 Region okiem kamery
12:45 TTM Hits
14:00 Z Archiwum TTM (premiera)
14:45 Region okiem kamery
15:00 Flesz Dnia (premiera)
15:10 Progrnoza pogody (premiera)
15:15 Kamery widokowe
15:20 Trening czyni mistrza
15:35 Flesz Dnia
15:45 Progrnoza pogody
15:50 Kamery widokowe
15:55 Region okiem kamery
16:00 Flesz Dnia (premiera)
16:10 Progrnoza pogody
16:15 Kamery widokowe
16:20 Ogrody z Sylwią
16:35 Flesz Dnia
16:45 Progrnoza pogody
16:50 Kamery widokowe
16:55 Region okiem kamery
17:00 Nasze historie
17:15 Region okiem kamery
17:20 Serwis Informacyjny (premiera)
17:40 Progrnoza pogody
17:45 Kaszuby od kuchni (premiera)
18:00 Gość dnia (premiera)
18:15 Alert TV (premiera)
18:30 Ligowiec (premiera)
18:45 Na goscenie (premiera)
19:00 Magazyn samorządowy (premiera)
19:30 Region okiem kamery
19:45 TTM Hits
20:00 TTM Hits
20:15 Region okiem kamery
20:30 Trening czyni mistrza
20:45 Ogrody z Sylwią
21:00 Nasze historie
21:15 Region okiem kamery
21:20 Serwis Informacyjny
21:40 Progrnoza pogody
21:45 Kaszuby od kuchni
22:00 Gość dnia
22:15 Alert TV
22:30 Ligowiec
22:45 Na goscenie
23:00 Magazyn samorządowy
23:30 Region okiem kamery
23:45 TTM Hits
00:00 TTM Hits

TVN 24
5:55 Wstajesz i wiesz - magazyn informacyjny
6:00 Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
6:05 Wstajesz i wiesz - magazyn informacyjny
6:15 Skrót informacji - magazyn informacyjny
6:16 Wstajesz i wiesz - magazyn informacyjny
6:30 Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
6:35 Wstajesz i wiesz - magazyn informacyjny
6:45 Skrót informacji - magazyn informacyjny
6:46 Wstajesz i wiesz - magazyn informacyjny
7:00 Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
7:05 Wstajesz i wiesz - magazyn informacyjny
7:15 Skrót informacji - magazyn informacyjny
7:16 Wstajesz i wiesz - magazyn informacyjny
7:45 Skrót informacji - magazyn informacyjny
7:46 Wstajesz i wiesz - magazyn informacyjny
8:00 Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
8:05 Wstajesz i wiesz - magazyn informacyjny
8:15 Skrót informacji - magazyn informacyjny
8:16 Wstajesz i wiesz - magazyn informacyjny
8:30 Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
8:35 Wstajesz i wiesz - magazyn informacyjny
8:45 Skrót informacji - magazyn informacyjny
8:46 Wstajesz i wiesz - magazyn informacyjny
9:00 Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
9:05 Wstajesz i wiesz - magazyn informacyjny
9:15 Skrót informacji - magazyn informacyjny
9:16 Wstajesz i wiesz - magazyn informacyjny
9:30 Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
9:35 Wstajesz i wiesz - magazyn informacyjny
9:45 Skrót informacji - magazyn informacyjny
9:46 Wstajesz i wiesz - magazyn informacyjny
10:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody, Biznes - magazyn informacyjny
10:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody - magazyn informacyjny
11:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody, Biznes - magazyn informacyjny
11:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody - magazyn informacyjny
12:00 Fakty w południe - program informacyjny
13:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody, Biznes - magazyn informacyjny
13:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody - magazyn informacyjny
14:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody, Biznes - magazyn informacyjny
14:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody - magazyn informacyjny
15:00 15 na żywo - magazyn informacyjny
16:00 Fakty po południu - program informacyjny
17:30 Teleserwis, Prognoza pogody - magazyn informacyjny
18:00 Tak jest - program publicystyczny
19:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody - magazyn informacyjny
19:26 Fakty po Faktach - program informacyjny
20:00 Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
20:30 Teleserwis, Prognoza pogody - magazyn informacyjny
21:00 Dwie prawdy - magazyn
21:30 Polska i świat - magazyn informacyjny
22:00 Szkło kontaktowe - program rozrywkowy
23:00 Dzień po dniu - magazyn publicystyczny
0:00 Fakty po Faktach - program informacyjny
0:40 Dwie prawdy - magazyn
1:10 Polska i świat - magazyn informacyjny
1:40 Szkło kontaktowe - program rozrywkowy
2:40 Maja w ogrodzie - magazyn ogrodniczy
3:10 Fakty po Faktach - program informacyjny
3:45 Polska i świat - magazyn informacyjny
4:55 Maja w ogrodzie - magazyn ogrodniczy
5:35 Dwie prawdy - magazyn

TVN 24 BIS
5:59 Bilans - magazyn ekonomiczny
6:29 Biznes dla ludzi - magazyn ekonomiczny
7:00 Poranek na BiŚ - magazyn informacyjny
10:00 Otwarcie dnia - magazyn informacyjny
12:00 Świat w południe - magazyn
14:00 Dzień na świecie - program informacyjny
16:00 Świat o czwartej - program informacyjny
17:00 Bilans - magazyn ekonomiczny
17:30 Biznes dla ludzi - magazyn ekonomiczny
18:00 24 godziny po południu - program informacyjny
19:00 Fakty - magazyn informacyjny
19:25 Fakty po Faktach - program informacyjny
19:55 Fakty z zagranicy - program informacyjny
21:00 24 godziny - magazyn informacyjny
22:00 Reportaż w TVN24 BiŚ
23:19 Bilans - magazyn ekonomiczny
23:47 Fakty z zagranicy - program informacyjny
0:50 Biznes dla ludzi - magazyn ekonomiczny
1:19 24 godziny - magazyn informacyjny
1:47 24 godziny - magazyn informacyjny
2:15 Biznes dla ludzi - magazyn ekonomiczny
2:43 Drugie śniadanie mistrzów - magazyn kulturalny
3:37 Xięgarnia - magazyn kulturalny
4:00 Drugie śniadanie mistrzów - magazyn kulturalny
4:56 Fakty z zagranicy - program informacyjny

Superstacja
5:50 Telesprzedaż
11:15 Informacje dnia, Pogoda - magazyn informacyjny
11:45 Telesprzedaż
12:15 Informacje dnia, Pogoda - magazyn informacyjny
12:45 Telesprzedaż
13:15 Informacje dnia, Pogoda - magazyn informacyjny
13:45 Raport - analizy i komentarze - magazyn informacyjny
14:15 Informacje dnia, Pogoda - magazyn informacyjny
14:45 Raport - analizy i komentarze - magazyn informacyjny
15:15 Informacje dnia, Pogoda - magazyn informacyjny
15:45 Raport - analizy i komentarze - magazyn informacyjny
16:15 Informacje dnia, Pogoda - magazyn informacyjny
16:40 Na tapecie - program rozrywkowy
17:15 Informacje dnia, Pogoda i Sport - magazyn informacyjny
17:45 Wojtek Jagielski na żywo - program publicystyczny
18:15 Informacje dnia, Pogoda i Sport - magazyn informacyjny
18:45 Więc jak? - wywiad Sławomira Jastrzębowskiego
19:15 Informacje dnia, Pogoda i Sport - magazyn informacyjny
19:45 Rozmowa dnia - program publicystyczny
20:15 Informacje dnia, Pogoda i Sport - magazyn informacyjny
20:45 Nie ma żartów - talk-show Elizy Michalik
21:15 Informacje dnia, Pogoda i Sport - magazyn informacyjny
21:45 Polska w kawałkach Grzegorza Jankowskiego - program informacyjno-publicystyczny
22:15 Finał dnia - codzienny magazyn informacyjny
23:00 Bez ograniczeń - talk-show publicystyczny Jacka Zimnika
0:00 Krzywe zwierciadło - program satyryczny Kuby Wątłego
0:35 Na tapecie - program rozrywkowy
1:00 Nocne pasmo powtórkowe - magazyn informacyjny

FilmBox
6:05 T.I.M. - film familijny, Holandia/Dania 2014
8:00 Dziewczyny z farmy 3 (2) - serial obyczajowy
9:15 TV okazje
12:00 Świat według Bundych (11) - serial komediowy
12:40 Poirot: Sen - serial kryminalny
13:50 Powrót do raju 2 (1/7) - serial obyczajowy
15:00 Mistrzyni kierownicy - film obyczajowy, USA 2008
16:55 TV okazje
17:40 Poirot: Dama w woalce - serial kryminalny
18:40 Świat według Bundych (12) - serial komediowy
19:15 Śmieszne filmiki z Ameryki - program rozrywkowy
19:55 Na wariackich papierach (54) - serial sensacyjny
21:00 11-11-11 Liczba przeznaczenia - horror, Hiszpania/USA 2011
23:00  Dziewczyny z przemytu (2-ost.) - dramat kryminalny, Kanada/USA 2005
0:55 Pasja i romans - serial erotyczny
2:20 Uwaga, kobiety! - film obyczajowy, Francja 2009
3:55 Dziewczyny z farmy 2 (3) - serial obyczajowy
4:40 Różnica pokoleń - film familijny, USA 2008

Kino Polska
6:00 Droga do raju - komedia obyczajowa, Polska 2008
7:55 TV okazje
9:00 Dziewczyna i chłopak - film przygodowy, Polska 1980
10:55 Ewa chce spać - komedia, Polska 1957
13:00 Rykowisko - komedia obyczajowa, Polska 1986
14:50 Program obowiązkowy: Barbara Krafftówna (193) - magazyn filmowy
15:35 Kop głębiej - komediodramat, Polska 2011
17:20 Wakacje z duchami: Tajemniczy przybysz (4/7) - serial przygodowy
18:00 Kabaretowy rejs (43) - program rozrywkowy
19:00 Kabaretowy rejs (44) - program rozrywkowy
20:00 Strefa ciszy - thriller, Polska 2000
21:55 Prawo ojca - dramat sensacyjny, Polska 1999
0:00 Zapach psiej sierści - film sensacyjny, Bułgaria/Polska 1981
2:20 TV okazje
4:00 Kabaretowy rejs (43) - program rozrywkowy
4:55 Kabaretowy rejs (44) - program rozrywkowy

TVN Turbo
5:35 Handlarze historią Odcinek: 3
6:40 Gwiazdy czterech kółek Odcinek: 6 Sezon: 2
7:10 Zrób to od zera Odcinek: 1
7:40 Przekrojone - wyjaśnione Odcinek: 7
8:10 Ale jazda Odcinek: 1 Sezon: 2
8:40 Ale jazda Odcinek: 2 Sezon: 2
9:10 Jak to jest złowione? Odcinek: 7 Sezon: 3
9:40 Kolekcjonerzy aut Odcinek: 8
10:10 Polak potrafi Odcinek: 12 Sezon: 9
10:40 W sieci monitoringu Odcinek: 7
11:10 Uliczne triki Bena Odcinek: 5
12:10 Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o samochodach Odcinek: 6
12:40 Konwój Odcinek: 3
13:25 Top Guns Odcinek: 8
14:25 Patrol drogowy Odcinek: 2 Sezon: 11
15:45 Taka robota Odcinek: 8
16:15 Uwaga! Pirat Odcinek: 20 Sezon: 16
17:00 Zamień i zarób! Odcinek: 8
17:30 Jak z niczego zrobić coś Odcinek: 2 Sezon: 2
18:00 Raport Turbo Odcinek: 158
18:15 Furiaci w akcji Odcinek: 7
19:15 Wpadki filmowe Odcinek: 10
19:45 Baba za kółkiem Odcinek: 1 Sezon: 2
20:15 Baba za kółkiem Odcinek: 2 Sezon: 2
20:45 Rodacy w akcji Odcinek: 7 Sezon: 2
21:15 Wojny samochodowe Odcinek: 6
22:00 Raport Turbo Odcinek: 158
22:15 Turbo kamera
22:45 Absurdy drogowe Odcinek: 10 Sezon: 4
23:15 Co Ty wiesz o broni? Odcinek: 9
23:45 Automaniak Odcinek: 4 Sezon: 13
0:30 Furiaci w akcji Odcinek: 7
1:30 Top wings Odcinek: 7 Sezon: 3
2:00 Badass Odcinek: 7
2:35 Telezakupy erotyczne
3:40 Zakup kontrolowany Odcinek: 4 Sezon: 16

TVN Style
5:40 Klinika urody Odcinek: 1 Sezon: 7
6:25 Doradca smaku Odcinek: 8
6:55 Ostre cięcie Odcinek: 8
7:25 W świecie urody Odcinek: 2
7:55 Co za tydzień Odcinek: 763
8:25 Pani Gadżet Odcinek: 10 Sezon: 11
8:55 Dorota was urządzi Odcinek: 10 Sezon: 4
9:40 Kuchenne rewolucje Odcinek: 6 Sezon: 9
10:40 Perfekcyjna pani domu Odcinek: 12 Sezon: 5
11:40 Sekrety chirurgii Odcinek: 8 Sezon: 3
12:40 Dom od nowa Odcinek: 3
13:10 Walka o kuchnię Odcinek: 11
13:40 Co za tydzień Odcinek: 763
14:10 Pyszne 25 Odcinek: 8
14:40 Ostre cięcie Odcinek: 6 Sezon: 2
15:25 Drugie życie staroci Odcinek: 7
15:55 Mały dom, duże możliwości Odcinek: 7
16:25 Tajemnice życia superbogaczy Odcinek: 6
16:55 Wiem, co jem na diecie Odcinek: 5
17:25 Wiem, co jem na diecie Odcinek: 6
17:55 Kuchenne rewolucje Odcinek: 4 Sezon: 10
18:55 Idealna niania Odcinek: 9 Sezon: 4
19:40 Sprzątaczki Odcinek: 12
20:25 Przestępstwa seksualne
21:25 Gordon Ramsay: na ratunek hotelom Odcinek: 6 Sezon: 3
22:25 Polowanie na kuchnie
23:10 Oblicza prostytucji Odcinek: 4 Sezon: 2
0:10 In vitro - szczęście z probówki Odcinek: 10
1:10 44 - ale wiocha Odcinek: 3
1:40 Jedzenie ze śmietnika
2:10 W roli głównej Odcinek: 9
2:40 W roli głównej Odcinek: 16
3:05 W roli głównej Odcinek: 6
3:30 Wiem, co jem Odcinek: 1 Sezon: 4
3:55 Wiem, co jem Odcinek: 2 Sezon: 4
4:20 Wiem, co jem Odcinek: 3 Sezon: 4
4:45 Wiem, co jem Odcinek: 4 Sezon: 4

Love
6:00 Love-mix na dzień dobry
7:00 Ślubne kolekcje Odcinek: 3
7:15 Ślubne kolekcje Odcinek: 9
7:30 Śluby na wyspach marzeń Odcinek: 5
8:00 Śluby na wyspach marzeń Odcinek: 6
8:30 Projektanci mody ślubnej Odcinek: 12
9:00 Telesprzedaż
10:00 Ślubny salon marzeń Odcinek: 12
10:45 Ślubne kolekcje Odcinek: 3
11:00 I żyli długo i szczęśliwie Odcinek: 31
12:00 Kwiaty, kolory i wzory z Silvia dei Fiori Odcinek: 12
12:15 Ślubne kolekcje Odcinek: 3
12:30 Telesprzedaż
13:00 Projektanci mody ślubnej Odcinek: 2
13:30 Projektanci mody ślubnej Odcinek: 14
14:00 Ślub za milion dolarów Odcinek: 2
14:30 Telesprzedaż
15:00 Ślubny salon marzeń Odcinek: 2
15:45 Ślubne kolekcje Odcinek: 4
16:00 I żyli długo i szczęśliwie Odcinek: 33
17:00 Telesprzedaż
17:30 Śluby na wyspach marzeń Odcinek: 2 Sezon: 2
18:30 Projektanci mody ślubnej Odcinek: 5
19:00 Projektanci mody ślubnej Odcinek: 3
19:30 Telesprzedaż
20:00 Ślubny salon marzeń Odcinek: 5
20:45 Ślubne kolekcje Odcinek: 6
21:00 I żyli długo i szczęśliwie Odcinek: 24
22:00 Rock'n'rollowe romanse Odcinek: 2
22:30 Śluby na wyspach marzeń Odcinek: 5
23:00 Śluby na wyspach marzeń Odcinek: 6
23:30 Czy teraz mnie porzucisz? Odcinek: 3 Sezon: 2
0:00 Czy teraz mnie porzucisz? Odcinek: 4 Sezon: 2
0:30 Projektanci mody ślubnej Odcinek: 14
1:00 Ślub za milion dolarów Odcinek: 2
1:30 Torty weselne Odcinek: 5
2:00 Ślubny salon marzeń Odcinek: 2
2:45 Ślubne kolekcje Odcinek: 4
3:00 I żyli długo i szczęśliwie Odcinek: 33
4:00 Czy teraz mnie porzucisz? Odcinek: 6 Sezon: 2
4:30 Czy teraz mnie porzucisz? Odcinek: 3 Sezon: 2
5:00 Czy teraz mnie porzucisz? Odcinek: 4 Sezon: 2
5:30 Ślubne kolekcje Odcinek: 3
5:45 Ślubne kolekcje Odcinek: 9

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.