FANDOM


TVP 1
06:25 Cny język Polaków; odc. 1; film dokumentalny
07:00 Transmisja Mszy św. z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach
07:55 Domisie; program dla dzieci
08:25 Archiwum Zack'a; odc.41-Czarodziej Merlin; (Zack Files)
08:50 Co i jak (TV); - Konie; serial popularno-naukowy dla dzieci i młodzieży
09:15 Cybermysz; odc.9
09:45 Bajeczki Jedyneczki; odc.185
09:55 Teleranek; program dla dzieci
10:25 Zaczarowany pociąg; odc.1
10:50 Kuchnia z Okrasą; -Magiczne warzywa; magazyn kulinarny
11:20 Summa zdarzeń według Jacka Żakowskiego; program publicystyczny
11:50 Między ziemią a niebem; magazyn (w tym o godz. 12.00  Anioł Pański )
13:00 Wiadomości
13:10 Tydzień; magazyn
13:35 Studio sport; Puchar Świata w skokach narciarskich; - Kulm
15:50 Od przedszkola do Opola; - piosenki Czesława Niemena; program rozrywkowy
16:25 Niebezpieczni mieszkańcy Australii cz. 1
16:50 Sportowy Express
17:00 Teleexpress
17:20 Lokatorzy; - Anatomia plotki; serial komediowy TVP [stereo]
17:50 Kochamy polskie komedie; teleturniej (stereo)
18:20 Magia Davida Copperfielda
18:45 DTV J. Fedorowicza; program satyryczny Jacka Fedorowicza
19:00 Wieczorynka; Pszczółka Maja; serial animowany prod. niemieckiej
19:30 Wiadomości
19:50 Sport
19:57 Pogoda
20:10 Zakochana Jedynka; Scarlett; cz. 2; Scarlett; 1994  serial prod.USA /za zgodą rodziców/
21:45 XXII Lidzbarskie Biesiady Humoru i Satyry - Marian Opania
22:05 Sportowa niedziela
22:20 Rajd Dakar 2005 - kronika
22:25 Losowanie audiotele
22:35 Uczta kinomana; Tańczący z wilkami cz.1; (Dances with Wolves)
00:30 Uczta kinomana; Tańczący z wilkami - cz.II; (Dances with Wolves)
02:25 MŚ w snowboardzie - Whistler - kronika
02:55 Zakończenie programu

TVP 2
06:55 Słowo na niedzielę; [dla niesłyszących]
07:00 Film dla niesłyszących; Tygrysy Europy; odc. 15 - Polowanie na lisa; serial TVP
07:40 M jak miłość; odc. 288; serial TVP [stereo]
08:30 10 lat mniej; odc. 2; film dok. prod. angielskiej
08:55 Poranek muzyczny; Camerata; magazyn muzyczny
09:30 Poranek muzyczny; Koncert Noworoczny z Wiednia
09:50 Smak Europy; reportaż
10:00 Animals
10:20 Smak Europy; reportaż
10:35 Rodzinne oglądanie - Miesiąc z National Geographic; Denali - śmierć albo życie; (Life or death on Denali); 2004  film dokumentalny prod. USA; reż: Michael Davie
11:35 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza; magazyn
12:05 Gwiazdy w południe; Zwariowany weekend; (Le petit baigneur); 1967  komedia prod.francuskiej (90'); reż: Robert Dhery; wyk: Louis de Funes, Robert Dhery, Colette Brosset
13:40 Smak Europy; reportaż
14:00 Familiada; teleturniej
14:30 Złotopolscy; odc. 644 - Kacper, nie podchodź!; telenowela TVP
15:00 Szansa na sukces; Czarno-czarni; program rozrywkowy (STEREO)
16:00 Na dobre i na złe; odc.201; serial prod. TVP; wyk: Małgorzata Foremniak, Artur Żmijewski, Krzysztof Pieczyński
17:00 Zosia i Jakub-miłość na dobre i na złe-reportaż
17:30 Tygodnik Moralnego Niepokoju; program kabaretowy
18:00 PROGRAM LOKALNY
18:30 7 dni świat; program publicystyczny
19:00 Zwierzenia kontrolowane; -Jan Machulski
19:30 Żona dla Amerykanina; 2004  film dokumentalny prod. angielskiej
20:00 Panorama flesz
20:05 Europa da się lubić...; - Europa zapracowana; talk show [stereo]
21:00 Kulisy - Europa da się lubić
21:10 Tajne akcje C.I.A.; (The Agency); 2003  serial sensacyjny prod. USA [za zgodą rodziców]
22:00 Panorama
22:20 Sport-telegram
22:29 Pogoda
22:35 Studio Teatralne Dwójki; Geza - Dzieciak
00:00 Ogród sztuk; Nostalgia; program Kamili Dreckiej
00:25 Akcja pod Arsenałem; 1977  dramat prod. polskiej (94'); reż: Jan Łomnicki; wyk: Cezary Morawski, Mirosław Konarowski, Ryszard Gajewski, Magdalena Wołłejko, Jan Englert
02:05 Zakończenie programu

TVP 3 Warszawa
07:00 KASZTANIAKI
07:10 LIS LEON
07:20 KSIĄŻKA DLA MALUCHA
07:30 KURIER
07:45 TELEWIZYJNY KURIER WARSZAWSKI
08:00 WIERZĘ, WĄTPIĘ, SZUKAM
08:25 POGODA dla WARSZAWY i MAZOWSZA
08:30 KURIER
08:45 WuWuA (powt.)
09:00 TELEPLOTKI
09:30 KURIER
09:45 BILANS TRÓJKI
10:30 KURIER
10:35 CÓRKI Mc LEODA odc. 2/22
11:30 KURIER
11:45 WŁADZA
12:10 EUROTEL
12:30 KURIER
12:45 KULTURALNY WYWIAD
13:00 MSZA ŚWIĘTA
14:00 WARSZAWSKI TYDZIEŃ
14:15 MÓJ PIES I INNE ZWIERZAKI
14:30 KURIER
14:35 OPERACJA WARSZAWSKA 1945
15:00 TAM TAM
15:30 KURIER
15:45 DZIEJE WARSZAWY
15:55 MUZYKA NA ŻYWO-Jacek Wroński
16:15 WIADOMOŚCI  KURIERA
16:20 5 minut o ...
16:30 KURIER
16:45 MŁODZIEŻ KONTRA
17:30 KURIER
17:35 TELEPLOTKI
18:00 TELEWIZYJNY KURIER WARSZAWSKI
18:15 KOŚCIÓŁ I ŚWIAT
18:30 KURIER
18:35 REGIONY KULTURY
18:50 ELISA Z RIVOMBROSY odc. 24/26 - za zgodą rodziców
19:50 TORELL BASKET LIGA: AZS Gorzów – CCC Polkowice
20:30 KURIER
20:45 STUDIO POGODA
20:55 OD NIEDZIELI DO NIEDZIELI
21:20 KSIĄŻKA TYGODNIA
21:30 KURIER
21:45 WIADOMOŚCI KURIERA
21:55 WIADOMOŚCI SPORTOWE
22:00 WARSZAWSKI TYDZIEŃ
22:20 KOŚCIÓŁ I ŚWIAT (powt.)
22:30 KURIER
22:50 STUDIO POGODA
22:55 KURIER SPORTOWY
23:15 NIEZNANE KTASTROFY
23:45 KONOPIELKA - dla dorosłych
01:15 Zakończenie programu

Polsat
6.00 Exclusive – magazyn reporterów
6.15 Pierwsza miłość (4) – serial obyczajowy
7.00 Jesteśmy – program religijny
7.30 Było sobie życie – serial animowany
8.00 Beyblade – latające dyski – serial animowany
8.30 Pokémon – serial animowany
9.00 Hugo – program dla dzieci
9.30 Skrywana tajemnica – dramat psychologiczny, USA 2000
11.15 Tygrys – komedia, USA 1997
12.50 Debiutant roku – komedia, USA 1993
14.45 Gwiazdy i rozjazdy – program rozrywkowy
15.30 Fundacja Polsat – program publicystyczny
15.45 Wydarzenia – wiadomości
16.00 Pierwsza miłość (21, 22, 23) – serial obyczajowy
18.15 Daleko od noszy (19): Pogromca wampirów – serial komediowy
18.45 Wydarzenia – wiadomości
19.15 Pasadena (4) – serial obyczajowy
20.15 Kabareton – program rozrywkowy
21.15 Strażnik Teksasu (14) – serial sensacyjny
21.30 Studio Lotto (w przerwie serialu)
22.20 Kuba Wojewódzki – talk show.
23.20 Nasze dzieci: Pornografia – talk show
0.20 Z Archiwum X – thriller, USA 1998
2.30 Magazyn sportowy
4.20 Muzyka na bis

TVN
5.50 Uwaga! – program publicystyczny
6.10 Telesklep
7.50 Szczeniak zwany Scooby Doo – serial animowany
9.05 Nasza paczka – film obyczajowy, USA 1985
10.40 Sezon rezerwowych – komedia, USA 2000
12.45 Chwila prawdy – program rozrywkowy
13.50 Co za tydzień – magazyn
14.15 Wiedźmy – film przygodowy, USA 1990
16.00 13 posterunek II (3) – serial komediowy, Polska 2000
16.35 Zielone drzwi – program publicystyczny
17.05 Ciao Darwin: Grubi kontra chudzi – program rozrywkowy
18.00 Kryminalni (2): Wspólnicy – serial kryminalny, Polska 2004
19.00 Fakty
19.40 Uwaga! – program publicystyczny
20.00 Mamy cię! – program rozrywkowy
21.15 Najsztub pyta – talk show
21.45 Pod napięciem – talk show
22.15 Superwizjer – magazyn
22.45 Nie do wiary – magazyn
23.15 Wszystko o Miriam – program rozrywkowy
0.15 Granice (2) – dokument fabularyzowany, Polska 2004
0.45 Nic straconego – powtórki programów

TV 4
6.10 Joker 
7.00 Przygody Jackie Chana - anim. 
8.00 Sztukateria 
8.30 KINOmaniaK
9.00 Modna moda - magazyn 
9.30 KOT, czyli Ktoś Ogromnie Tajemniczy - program rozrywkowy 
10.30 Niezakazane reklamy (9) - program rozrywkowy 
11.00 Largo (18) - serial sens. niem-belg-amer-franc-kanad.
12.00 KINOmaniaK 
12.30 W ostatniej chwili (2) - serial obycz. USA 
13.30 Modna moda 
14.00 «Gwiezdne wojny» - jak realizowano - film dok.
15.00 (na żywo) Siatkówka: PLS - mecz: AZS Folitechnika Warszawa - Pamapol Domex AZS Częstochowa
17.00 Nędznicy (2) - serial obycz. franc-wł-hiszp-niem-amer.
18.50 Tucker - konstruktor marzeń - dramat biogr. USA. 1988, reż. Francis Ford Coppola, wyk.: Jeff Bridges, Joan Allen, Martin Landau, Frederic Forrest (110 min)
21.00 Wydarzenia
21.10 Ally McBeal (103) - serial kom, USA
22.10 Drogówka - magazyn policyjny
22.40 Wilder - film krym. USA, 2000, reż. Rodney Gibbons, wyk.: Pam Grier, Romano Orzari (90 min)
0.30 Wolny strzelec - dramat sens. USA
2.00 Drogówka - magazyn policyjny
2.25 Komenda - magazyn policyjny
2.50 KINOmaniaK - magazyn filmowy
3.45 Modna moda - magazyn
4.10 Zakończenie programu 

TVN 7
5.25 Nerwy na wodzy - teleturniej interaktywny 
6.20 Telesklep
8.20 Trzy serca - program rozrywkowy 
8.50 Arabia (3) - film dok. 
9.45 Na osi - magazyn motoryzacyjny (25 min) 
10.15 Kosmos 1999 (16/24) - serial SF amer.-bryt.-wł. 
11.15 żarty na bok (24/36) - serial obycz. USA
12.10 W blasku księżyca - film obycz. kanad., 1988, reż. Jim Kaufman, wyk.: James Bradford, Peter Reckell, Elizabeth M. Mason, Amanda Strawn (90 min) 
13.40 Savannah (18/34) - serial obycz. USA 
14.35 Kochane kłopoty (20/22) - serial obycz. USA
15.30 Droga do gwiazd - program rozrywkowy
16.35 Usterka - serial fab-dok.
17.05 El Diablo - western USA, 1990, reż. Peter Markle, wyk.: Louis Gossett Jr., Anthony Edwards, Sarah Trigger, Robert Beltran (120 min)
19.05 Akademia policyjna (4/26) - serial kom. USA
20.00 Coma - thriller USA, 1978, reż. Michael Crichton, wyk.: Genevieve Bujold, Michael Douglas, Richard Widmark, Rip Tom (130 min)
22.10 Tajemnice Smallviile (16/21) - serial SF amer-kanad.
23.05 Co za tydzień - magazyn
23.30 Mordercza obsesja - film sens. niem.-amer., 2000, reż. Uwe Boll, wyk.: Casper Van Dien, Michael Pare, Eric Roberts (85 min)
1.05 Zakończenie programu 

TV Polonia
07:00 Zbigniew Wodecki i jego goście; cz. 2
08:00 M jak miłość; odc. 207; serial TVP [stereo]
08:50 Słowo na niedzielę
08:55 Ziarno; program redakcji katolickiej dla dzieci i rodziców
09:20 Anatol; odc. 14 - Anatol i sznur pereł; serial animowany prod. kanadyjskiej
09:45 Książki z górnej półki; - Książka dla dzieci; magazyn
09:55 Współczesne inspiracje-Leszek Możdżer gra Chopina; (stereo)
10:25 Złotopolscy; odc. 621 - Ślub Kleczkowskiej; telenowela TVP (STEREO)
10:50 Złotopolscy; odc. 622 - Młoda para; telenowela TVP (STEREO)
11:15 Niedzielne muzykowanie; Festiwal Tansman 2004
11:50 Między ziemią a niebem; magazyn (w tym o godz. 12.00  Anioł Pański )
13:00 Transmisja Mszy Świętej; z kościoła św. Kazimierza w Radomiu
14:05 Śmierć Prezydenta; 1977  dramat historyczny prod. polskiej (137')
16:25 Summa zdarzeń według Jacka Żakowskiego; program publicystyczny
17:00 Teleexpress
17:15 Sportowy Express
17:20 Tam gdzie jesteśmy; Pogranicze Krzysztofa Appelta
17:50 Animowany Świat Wyobraźni; Blok; film animowany Hieronima Neumanna
18:00 M jak miłość; odc. 208; serial TVP /stereo/
18:45 DTV J. Fedorowicza
18:55 Zaproszenie; Tradycję trza pieścić jak babę... cz. I
19:15 Dobranocka; Tajemnica szyfru Marabuta; odc. 3 - Niezwykły powrót
19:30 Wiadomości
19:52 Sport
19:57 Pogoda
20:05 Ekstradycja 3; odc. 8; serial sensacyjny TVP; reż: Wojciech Wójcik
21:00 Zbigniew Wodecki i jego goście; cz. 2
21:50 Bezludna wyspa; Maciej Damięcki, Krzysztof Cugowski, Jacek Borkowski z dziećmi
22:40 Sportowa niedziela
22:55 VI Mazurska Noc Kabaretowa; -  K jak kabaret
23:45 Pamiętaj o mnie...; koncert życzeń
00:05 M jak miłość; odc. 208; serial TVP [stereo]
00:50 Ziarno; program redakcji katolickiej dla dzieci i rodziców
01:15 Dobranocka za oceanem; Tajemnica szyfru Marabuta; odc. 3 - Niezwykły powrót
01:30 Wiadomości
01:50 Sport
01:54 Pogoda
02:00 Ekstradycja 3; odc. 8; serial sensacyjny TVP; reż: Wojciech Wójcik
02:55 Zaproszenie; Tradycję trza pieścić jak babę... cz. I
03:15 Sportowa niedziela
03:35 Śmierć Prezydenta; 1977  dramat historyczny prod. polskiej (137')
06:00 Zakończenie programu

Tele 5
07:00     Prognoza pogody
07:05     Tarzan (Tarzan) serial przygodowy 26/75 Francja/Kanada 1991 wyst.: Wolf Larson, Lydie Denier, Sean Roberge
07:30     Telezakupy
09:35     Przygody Sandokana (Sandokan.The Tiger Roars Again) serial animowany dla dzieci 22/26
Włochy 2001
10:00     Nera, księżniczka Oceanii (The New Adventures of Ocean Girl) serial animowany dla dzieci 2/26 Australia 1999
10:30     Prognoza pogody
10:35     Rekordy w świecie zwierząt (The Most Extreme) serial przyrodniczy 11/11 W.Brytania 2001
11:35     Czynnik PSI (PSI Factor) serial science-fiction 58/66 Kanada 1996 wyst.: Dan Aykroyd, Matt Frewer, Nancy Anne Sakovich, Barclay Hope, Colin Fox, Soo Garay
12:30     Mecz SPR Lublin - MKS Zagłębie Lublin (kobiety) (Vive Handball - Liga Piłki Ręcznej Kobiet i Mężczyzn) retransmisja meczu
Polska 2004
13:35     autoklub.pl program motoryzacyjny Polska 2004
14:05     Odnalezione szczęście (Miracle in the Woods) film familijny USA 1997 wyst.: Meredith Baxter, Della Reese, Patricia Heaton, Anna Chlumsky, Randdy Brooks
15:55     Żar tropików (Tropical Heat) serial kryminalny 16/22 Kanada 1991 wyst.: Rob Stewart, Carolyn Dunn, Pedro Armendariz, John David Bland, Eugene Clark
16:55     Prognoza pogody
17:05     Kapitan Jack (Capitain Jack) film przygodowy W.Brytania 1998 wyst.: Bob Hoskins, Sadie Frost, Gemma Jones, Anna Massey, Peter McDonald
18:50     Przygody Sandokana (Sandokan.The Tiger Roars Again) serial animowany dla dzieci 8/26 Włochy 2001
19:20     Nera, księżniczka Oceanii (The New Adventures of Ocean Girl) serial animowany dla dzieci 17/26 Australia 1999
19:50     Prognoza pogody
20:00     Trzy sprawy dla Laury C. (Tre casi per Laura C.) film sensacyjny 1/3 Włochy 2002 wyst.: Lucrezia Della Rovere, Daniele Griggio, Arnaldo Ninchi, Franco Trevisi, Paolo Buglioni
21:50     Czynnik PSI (PSI Factor) serial science-fiction 64/66 Kanada 1996 wyst.: Dan Aykroyd, Matt Frewer, Nancy Anne Sakovich, Barclay Hope, Colin Fox, Soo Garay
22:50     Prognoza pogody
23:00     Mamusia (Mommy) thriller USA 1995 wyst.: Patricia McCormack, Rachel Lemieux, Jason Miller, Brinke Stevens, Michael Cornelison
00:45     Wspaniały świat seksu (The Wonderful World of Sex) serial erotyczny W.Brytania
01:30     Zwierzęcy instynkt 2 (Animal Instincts 2) film erotyczny Kanada 1994 wyst.: Shannon Whirry, Elizabeth Sandifer, Jennifer Campbell, Eric Fleeks, Woody Brown
03:05     zakończenie programu

Polonia 1
06:30 - Przyjaciele Bajka, 20 min.
06:50 - Czarodziejskie Zwierciadełko Bajka Animowana , 25 min.
07:15 - Baseballista Bajka Animowana , 25 min.
07:40 - Super Dan
08:25 - Top shop Top shop, 715 min
17:00 - Panowie w Cylindrach Komedia Romantyczna, 101 min.
18:40 - Tina Turner Biografia, 45 min
19:50 - Super Dan
20:20 - Misja Milosci 3/3
22:20 - Video Fashion Program o modzie, 25 min.
23:00 - Sex Telefon Program erotyczny, 15 min.
23:20 - Ania i Kasia Zapraszaj± Program erotyczny, 10 min.
23:40 - Seksplozja Program erotyczny, 15 min.
00:00 - Zdarzyło się Naprawdę Program erotyczny, 15 min.
00:20 - Baba Jaga Program erotyczny, 15 min.
00:35 - Military Shop Program erotyczny, 5 min.
00:40 - Tina, Maja i Viola Program erotyczny, 20 min.
01:00 - Marianna Rokita Program erotyczny, 15 min.
01:20 - Baba Jaga Program erotyczny, 10 min.
01:40 - Night Shop Program erotyczny, 15 min.
01:55 - Sex Wspomnienia Program erotyczny, 10 min.
02:15 - Night Shop Program erotyczny, 15 min.
02:30 - Sex Flirty Program erotyczny, 25 min.
02:50 - Dziewczyny z X-Chata Program erotyczny, 15 min.
03:10 - Night Shop Program erotyczny, 25 min.
03:20 - Sex Telefon Program erotyczny, 15 min.
03:35 - Night Shop Program erotyczny, 15 min.
04:00 - Euro Sex Program erotyczny, 25 min.
04:30 - Sex Flirty 5 Program erotyczny, 15 min.
04:45 - Sex Flirty 4 Program erotyczny, 15 min.
05:00 - Koniec programu 

National Geographic
8:00 Urodzeni mordercy: Oceany
9:00 Pieski świat: Odcinek 1
10:00 Katastrofa w przestworzach: Wyścigi z burzą
11:00 Tuż przed tragedią: Pożar w tunelu
12:00 Geniusz wikingów: Planowane najazdy
13:00 W poszukiwaniu jaguara
14:00 Imperium koni: historia podbojów
15:00 Łowcy mórz: SMS "Dresden" z Wyspy Robinsona Crusoe
16:00 Łowcy mórz: Wrak "Foxa" - arktyczne dziedzictwo Franklina
17:00 Dzikie olbrzymy z Denali
18:00 W obronie rekinów
19:00 Wulkan, który zniszczył świat
20:00 Wielkie konstrukcje: Pierwsza dziesiątka
21:00 Katastrofa w przestworzach: Lot bez paliwa
22:00 Interpol: "Wąż"
23:00 Tuż przed tragedią: Powódź koło zapory Stava
0:00 Powrót na Titanica
1:00 Autoportrety: Tomasz Tomaszewski

Eurosport
08:30 RAJDOWE MISTRZOSTWA ŒWIATA Rajdy samochodowe Dakar Etap 15
09:15 SKOKI NARCIARSKIE Puchar Œwiata, Kulm / Bad Mitterndorf Austria
09:45 NARCIARSTWO ALPEJSKIE Puchar Œwiata, Wengen Szwajcaria Slalom pierwszy przejazd Mê¿czyŸni
10:45 NARCIARSTWO ALPEJSKIE Puchar Œwiata, Cortina d Ampezzo W³ochy Zjazd kobiet
12:00 BIATHLON Puchar Œwiata, Ruhpolding Niemcy Bieg na dochodzenie kobiet
12:45 NARCIARSTWO ALPEJSKIE Puchar Œwiata, Wengen Szwajcaria Slalom drugi przejazd Mê¿czyŸni
13:45 RAJDOWE MISTRZOSTWA ŒWIATA Rajdy samochodowe Dakar Etap 16
14:00 BIATHLON Puchar Œwiata, Ruhpolding Niemcy Bieg na dochodzenie mê¿czyzn
14:45 KRÊGLE Halowe mistrzostwa œwiata Norfolk Wielka Brytania Final Men
16:45 RAJDOWE MISTRZOSTWA ŒWIATA Rajdy samochodowe Dakar Etap 16
17:00 SKOKI NARCIARSKIE Puchar Œwiata, Kulm / Bad Mitterndorf Austria
18:30 BIEGI NARCIARSKIE Puchar Œwiata, Nove Mesto Czechy Sprint mê¿czyzn i kobiet
19:15 SPORTY WALKI Fight Club K1 MAX JAPAN FINAL
21:00 WYŒCIGI SAMOCHODOWE Races of Champions Paris Francja
22:00 WSZYSTKIE SPORTY MAGAZYN WATTS Special Motorsports
22:30 RAJDOWE MISTRZOSTWA ŒWIATA Rajdy samochodowe Dakar Etap 16
23:15 WIADOMOŒCI Wiadomoœci Eurosportu
23:30 SUMO Kyushu Basho Japonia
00:30 TENIS Tenisowe historie Special J. Henin-Hardenne
00:45 TENIS Tenisowe historie Special French Ladies
01:00 TENIS Turniej Wielkiego Szlema Australian Open Dzieñ pierwszy

Ale Kino!
08:00    Przedświąteczny wieczór
09:15    Za drzwiami Actors Studio
10:05    Córka D'Artagnana
12:15    Szał
14:10    Zemsta kwiatów doniczkowych
14:20    Hollywoodzkie kariery Christopher Walken
14:45    Skorumpowani
16:30    Skorumpowani II
18:15    Wersety zbrodni
20:00    Mifune
21:45    Wybrany
23:25    Współudział
01:05    Głowy pełne gwiazd

Animal Planet
06:00    Zwierzęta gwiazdy
07:00    Dzika przyroda na planie filmowym W stadzie
07:30    Dzika przyroda na planie filmowym Wszystkie stworzenia duże i małe
08:00    Zwierzęta robiły to pierwsze Atrakcyjność
09:00    Mowa zwierząt zatłoczony świat
10:00    Okrutne krokodyle
11:00    Na szlaku z Jeffem Corwinem Uganda: Opowieść o krokodylu
12:00    Nieujarzmiona przyroda
13:00    Goryle
14:00    Zwierzęta od A do Z Oposy zadziwiające opowieści
14:30    Zwierzęta od A do Z Natarcie pancernika
15:00    Zwierzęta od A do Z Oblężeni: wojna termitów
15:30    Zwierzęta od A do Z Jezioro much
16:00    Przygody Marka O'Shea Kobra plująca
17:00    Szaleni Mike i Mark Wielka piątka wielkie kłopoty
18:00    Opiekunowie Za kulisami
18:30    Opiekunowie Komfortowe warunki
19:00    Oblicza natury Jeżozwierz i skunks
20:00    Zwierzęta od A do Z Oposy zadziwiające opowieści
20:30    Zwierzęta od A do Z Natarcie pancernika
21:00    Zwierzęta od A do Z Oblężeni: wojna termitów
21:30    Zwierzęta od A do Z Jezioro much
22:00    Pszczoły zabójczynie poskromienie roju
23:00    Niezwykłe zdolności naszych ulubieńców Porozumiewanie się
23:30    Niezwykłe zdolności naszych ulubieńców Zwierzęta, które leczą i pocieszają
00:00    Nieujarzmiona przyroda
01:00    Goryle
02:00    Zwierzęta od A do Z Oposy zadziwiające opowieści
02:30    Zwierzęta od A do Z Natarcie pancernika
03:00    Zwierzęta od A do Z Oblężeni: wojna termitów
03:30    Zwierzęta od A do Z Jezioro much
04:00    Przygody Marka O'Shea Kobra plująca

BBC World
06:00    BBC News
06:30    Top Gear
07:00    BBC News
07:30    Reporters
08:00    BBC News
08:30    Earth Report Reporting on Environmental Matters around the Globe
09:00    BBC News
09:30    The Record Europe
10:00    BBC News
10:10    Building the Impossible
11:00    BBC News
11:30    Rough Science Mapping it Out
12:00    BBC News
12:30    UK Report
13:00    BBC News
13:10    Imagination
14:00    BBC News
14:30    Reporters
15:00    BBC News
15:05    Talking Point
16:00    BBC News
16:10    Dateline London
17:00    BBC News
17:30    This Week Information magazine
18:00    BBC News
18:30    Top Gear
19:00    BBC News
19:10    Building the Impossible
20:00    BBC News
20:30    UK Report
21:00    BBC News
21:10    Imagination
22:00    BBC News
22:30    Rough Science Mapping it Out
23:00    BBC News
23:30    Dateline London 
00:00    BBC News
00:30    Reporters
00:45    Asia Today
01:00    BBC News
01:30    Extra Time Interviews with Stars and Coaches
02:00    BBC News
02:30    Top Gear
03:00    BBC News
03:30    Dateline London
04:00    BBC News
04:30    Asia Today
04:45    Reporters 

Jetix
06:00    Sąsiedzi
06:10    Przygody Kuby Guzika
06:35    Wunschpunsch
07:00    Medabots
07:25    Roboluch
07:45    Tutenstein
08:10    Digimon
08:35    Power Rangers Ninja Storm
09:00    Sonic X
09:25    Odlotowe agentki
09:45    Ach, ten Andy!
10:10    Wyścigi NASCAR
10:30    Nowe przygody Lucky Luke'a
10:55    Roboluch
11:15    Tutenstein
11:40    Digimon
12:00    Power Rangers Ninja Storm
12:25    Sonic X
12:45    Odlotowe agentki
13:10    Ach, ten Andy!
13:30    Wyścigi NASCAR
13:55    Nowe przygody Lucky Luke'a
14:15    Medabots
14:40    Roboluch
15:00    Tutenstein
15:25    Digimon
15:45    Power Rangers Ninja Storm
16:10    Sonic X
16:30    Odlotowe agentki
16:55    Ach, ten Andy!
17:15    Wyścigi NASCAR
17:40    Nowe przygody Lucky Luke'a
18:00    Odlotowe agentki
18:25    Nowe przygody rodziny Addamsów
18:45    Tajemnicze przypadki w Black Holsey
19:10    Eerie, Indiana: Inny wymiar
19:30    Tajemnicze opowieści Moville'a
19:55    X-Men
20:15    Teknoman
20:40    Kleszcz
21:00    Silver Surfer
21:25    Fantastyczna czwórka
21:45    Kosmiczne Biuro Śledcze
22:10    Kleszcz
22:30    Spiderman
22:55    X-Men
23:15    Teknoman
23:40    Shin Chan 

HBO
06:30    Chicago
08:20    Na planie
08:50    Jaś i Małgosia
10:15    Wszystko w rodzinie
12:05    Nazwiska w marmurze
13:40    Cinema, cinema
14:10    Dziewczyna z Alabamy
16:00    Rejs w nieznane
17:30    Łowca krokodyli
19:00    Chicago
21:00    Terminator III: Bunt maszyn
22:50    Anioły w Ameryce
23:45    Ale jazda! 
01:40    Obudzić się w Reno
03:10    Płatny morderca
04:35    Dziewczyna z Alabamy 

WTK
08:00    Puls dnia serwis informacyjny
08:15    Biznes Magazyn
08:40    Muzyczne pobudzenie
09:00    Puls dnia serwis informacyjny
09:15    Na zdrowie
09:35    Muzyczne pobudzenie
10:00    Puls dnia serwis informacyjny
10:15    Muzyczne pobudzenie
10:30    Program lokalny
11:00    Granie na żądanie
12:00    Puls tygodnia przegląd wydarzeń
12:30    Motomania
12:50    Bezpieczne ulice
13:10    Poznańskie fyrtle
13:40    Biznes Magazyn
14:10    Książka nie tylko do poduszki Nowości wydawnicze
14:30    Program lokalny
15:00    Studio sport
16:30    Program lokalny
17:00    Temat dla prezydenta
17:40    Qulturalny Poznań
17:50    Pogoda
18:00    Puls dnia serwis informacyjny
18:10    Na zdrowie
18:30    Puls dnia serwis informacyjny
18:45    Pogoda
18:50    Qulturalny Poznań
19:00    Puls dnia serwis informacyjny
19:05    Poznańskie fyrtle
19:30    Puls dnia serwis informacyjny
19:45    Pogoda
19:50    Qulturalny Poznań
20:00    Puls dnia serwis informacyjny
20:05    Pogoda
20:10    Skarby Ziemi Świętej Miasto Marii
20:30    Puls dnia serwis informacyjny
20:45    Pogoda
20:50    Bez komentarza
21:00    Puls dnia serwis informacyjny
21:05    Pogoda
21:10    Reportaż
21:40    Kino
22:00    Puls dnia serwis informacyjny
22:03    Program lokalny
22:30    Arena
22:50    Pogoda
23:00    Puls dnia serwis informacyjny
23:10    Skarby Ziemi Świętej Miasto Marii
23:30    Puls dnia serwis informacyjny
23:45    Pogoda 
00:00    Puls dnia serwis informacyjny
00:05    Pogoda
00:10    Reportaż
00:40    Kino
01:00    Puls dnia serwis informacyjny 

Kino Polska
08:00    Nasz Dziadzio Jak polowałem na lwa
08:05    Baśnie i waśnie Zwycięstwo
08:15    Dziwne przygody koziołka Matołka Rajd
08:30    I klasa
08:40    Maturzyści
08:50    Moja ulica
09:00    Było wesele...
09:10    Odchodzące ślady
09:40    Porządek musi być
09:50    Wypowiedź: Krzysztof Kiwerski
09:51    Opcja zerowa
09:54    Wypowiedź: Krzysztof Kiwerski
09:55    Samogłoska
10:10    Minio
11:05    Motyle
12:25    Szczęśliwy motyl
12:35    Fortuna Walka
12:55    Pomysłowy wnuczek Śnieżny pojazd
13:05    Dixie Szalony kelner
13:15    Fortele Jonatana Koota Alarm nad Bóbrzą
13:30    Komentarz: Stanisław Janicki
13:40    10 % dla mnie
15:15    Katastrofa Za zgodą rodziców
16:40    Aż spadnie deszcz
17:00    Wracając do Marka
17:50    I klasa
18:00    Maturzyści
18:10    Moja ulica
18:20    Było wesele...
18:30    Odchodzące ślady
19:00    Porządek musi być
19:05    Opcja zerowa
19:10    Samogłoska
19:25    Minio
20:20    Na ekranie i na planie
20:40    Salto
22:20    Przechodzień
22:55    Prekursor
23:20    Ktokolwiek wie 
00:55    Do redakcji nadszedł list
01:15    Na równej drodze
01:20    Portret śpiewem i pędzlem malowany
01:40    KinOFFteka Noc
02:45    Katastrofa
04:15    Aż spadnie deszcz
04:30    Wracając do Marka 

Polsat 2
06:15    Muzyczne listy
07:10    Magazyn sportowy
10:30    Hugo
11:00    Magazyn
12:00    Fundacja Polsat 2
12:30    Modna moda
13:00    Kalambury
13:30    Serial
14:00    Mop Man
15:00    Muzyczne rozmaitości
16:00    Muzyka polska
16:15    Wydarzenia
16:30    Pogoda
16:35    Domowa kawiarenka
17:00    Najzabawniejsze zwierzęta świata
17:30    Hugo
18:00    Joker
18:45    Exclusive
19:15    Wydarzenia
19:40    Sport
19:45    Pogoda
20:00    Niezła sztuka
20:30    Jesteśmy
21:00    Wydarzenia
21:20    Wywiad Skowrońskiego
22:00    DJ Party
23:00    Strefa P
23:30    Kalambury 
00:00    Najzabawniejsze zwierzęta świata
00:30    Echo lasu
01:00    Jesteśmy
01:30    Auto świat
02:00    Wydarzenia
02:20    Sport
02:25    Pogoda
02:30    Samo życie
03:00    Oblicza Ameryki
04:00    Bez przedawnienia
04:30    Program muzyczny 

Reality TV
06:00    Najodważniejsi
06:25    Najodważniejsi
06:50    Z dzienników lekarzy
07:40    Podniebni gliniarze
08:05    Podniebni gliniarze
08:30    Tajemnica Alcatraz
09:20    Nawiedzone hotele
10:10    Wypadki samochodowe
11:00    Z dzienników lekarzy
11:50    Oko cyklonu
12:15    Badacze katastrof
13:05    Szpital dziecięcy
13:55    Szalejące żywioły
14:45    Szkoła kucharska
15:10    Szkoła kucharska
15:35    Szkoła kucharska
16:00    Oko cyklonu
16:25    Z kronik policyjnych
16:50    Dlaczego?
17:15    Na ostrzu noża
18:05    Piekło płomieni
18:30    Trex
19:00    S.A.S tylko dla twardzieli
19:30    Rekruci na życzenie
20:30    Tajemnica Alcatraz
21:30    Miejsca katastrof
22:30    Niezwykłe filmy z wakacji
23:00    Piekło płomieni
23:30    Na przekór wszystkiemu 
00:00    Odsiadka
00:25    Najsłynniejsi przestępcy południowej Afryki
00:50    Z kronik policyjnych
01:15    Nowa twarz nowe życie
02:05    Na ostrzu noża
02:55    Podniebni gliniarze
03:20    Podniebni gliniarze
03:45    Nawiedzone hotele
04:35    Policja 

TVN 24
06:00    Serwis/ Zdrowie
06:30    Serwis/ sport/ prognoza pogody
07:00    Serwis/ prognoza pogody/ Praca
07:30    Serwis/ Styl
08:00    Serwis/ prognoza pogody/ Multikino
08:30    Serwis/ Zdrowie
09:00    Serwis/ prognoza pogody/24 Naj/ sport
09:30    Skrót informacji/ Raport
10:00    Serwis/ prognoza pogody/ sport
10:30    Serwis/ Automaniak
11:00    Serwis/ prognoza pogody/ Loża prasowa
11:30    Serwis/ Loża prasowa
12:00    Serwis/ prognoza pogody/ sport
12:30    Serwis/ e-Life
13:00    Serwis/ prognoza pogody/ Kalejdoskop
13:30    Serwis/ prognoza pogody/ Bilans tygodnia
14:00    Serwis/ prognoza pogody
14:30    Serwis/ Styl
15:00    Serwis/ prognoza pogody/ sport
15:30    Serwis/ prognoza pogody
16:00    Serwis/ prognoza pogody/ sport/ Inny punkt widzenia
16:30    Serwis/ Inny punkt widzenia
17:00    Serwis/ Portfel/ sport
17:30    Serwis/ Zdrowie
18:00    Serwis/ prognoza pogody/ Sawka większa niż życie
18:30    Serwis/ prognoza pogody/ Praca
19:00    Fakty/ sport
19:30    Serwis/ Automaniak
20:00    Serwis/ Loża prasowa/ prognoza pogody
20:30    Serwis/ Loża prasowa
21:00    Serwis/ prognoza pogody/ magazyn sportowy
21:30    Serwis/ Firma
22:00    Serwis/ prognoza pogody/ Kalejdoskop
22:30    Serwis/ Bilans tygodnia
23:00    Serwis/ prognoza pogody/ sport/ Inny punkt widzenia
23:30    Serwis/ Inny punkt widzenia 
00:00    Serwis/ prognoza pogody/ magazyn sportowy
00:30    Serwis/ prognoza pogody/ sport/ Loża prasowa
01:30    Fakty/ sport/ prognoza pogody
02:00    Serwis/ e-Life/ prognoza pogody/ Bez komentarza
02:30    Serwis/ Automaniak
03:00    Fakty/ sport/ prognoza pogody
03:30    Serwis/ Raport
04:00    Serwis/ prognoza pogody/ Praca
04:30    Serwis/ Styl 

TVN Turbo
06:00    Telezakupy
09:00    Złomiarze
10:00    Garaż
10:30    Czas tuningu
11:00    Legendy PRL
11:30    Automundial
12:00    Turbodokument
13:00    Technoskop
13:30    Motorwizja classic
14:30    Męski świat
15:00    Automaniak
15:30    Złomiarze
16:30    Legendy PRL
17:00    Garaż
17:30    Rentgen
18:00    Turbodokument
19:00    Czas tuningu
19:30    Automundial
20:00    Technoskop
20:30    5th Gear
21:00    Top Gear
22:00    Karambol
22:30    Waga ciężka
23:00    Motorwizja classic 
00:00    De lux
00:30    Męski świat
01:00    Garaż
01:30    Automundial
02:00    Legendy PRL
02:30    Karambol
03:00    Czas tuningu
03:30    5th Gear
04:00    Top Gear 

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.