FANDOM


TVP 1
05:10 Mastersi  27'; film dokumentalny
05:40 Wstaje dzień; magazyn
05:45 Eko-Europa; magazyn
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6.30,7.00,7.30; Pogoda 6.32,7.05,7.33
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:10 Kwadrans po ósmej
08:30 Przed Eurowizją - [odc.3]
08:35 Teletubisie - odc. 93/156 (Teletubbies, season IV Flamenco Guitar); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (1997)
09:00 Sąsiedzi - Wędzenie kiełbaski  odc.53 (Opekaji spekacky); serial animowany kraj prod.CZECHY (2003)
09:05 Domowe przedszkole - Kacperiada - Uszy na sprzedaż; program dla dzieci
09:30 Lippy&Messy - /odc. 2/; język angielski dla dzieci
09:35 Ferie z Jedynką
10:05 Szkoła złamanych serc - odc. 20 (odc. 20); serial obyczajowy kraj prod.Australia (1994)
10:50 Przed Eurowizją - [odc.4]
10:55 Dwie strony medalu - odc. 5; serial TVP
11:20 Dwie strony medalu - odc. 6; serial TVP
11:45 Agrobiznes
12:00 Wiadomości
12:10 Moda na sukces - odc.3169 (The Bold and the Beautiful ep.3384); serial kraj prod.USA (2000)
12:30 Moda na sukces - odc.3170 (The Bold and the Beautiful ep.3385); serial kraj prod.USA (2000)
12:55 Klan - odc.1198; telenowela TVP
13:20 Plebania - odc. 807; telenowela TVP
13:50 Jaka to melodia? - odc.1373; teleturniej muzyczny
14:15 Sąsiedzi - "Szatański plan"; serial komediowy TVP
14:40 Receptury klasztorne - odc.10 Kaczka po kwestarsku. Pakość; magazyn
15:00 Wiadomości
15:10 Zamki kresowe Rzeczypospolitej - Chocim,Okopy Św. Trójcy
15:30 Sprawiedliwi - Dzieci dwojga rodziców; cykl dokumentalny
16:00 Moda na sukces - odc.3171 (The Bold and the Beautiful ep.3386); serial kraj prod.USA (2000)
16:25 Moda na sukces - odc.3172 (The Bold and the Beautiful ep.3387); serial kraj prod.USA (2000)
16:50 Przed Eurowizją - [odc.5]
17:00 Teleexpress
17:20 Na celowniku; magazyn
17:35 Klan - odc.1202 - (txt str.777); telenowela TVP
18:00 Jaka to melodia? - odc.1374; teleturniej muzyczny
18:30 Plebania - odc. 811; telenowela TVP
19:00 Domisiowa wieczorynka - Czy warto być dorosłym; program dla dzieci
19:15 Wieczorynka - Sali Mali II - Lepkie toffi odc.21 (Sticky toffee); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2003)
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:05 Pogoda
20:15 W krainie dreszczowców - 10.5 w skali Richtera cz.2 (10.5 ep.2) - (txt str.777)  79'; film katastroficzny kraj prod.USA (2006)
21:45 Sprawa dla reportera
22:30 Z refleksem; program publicystyczny
22:50 Misja specjalna; magazyn
23:15 Rajd Dakar 2007 - kronika
23:30 Sfora - odc. 3/9 - (txt str.777); serial sensacyjny TVP
00:25 Debiutantka  100'; film obyczajowy kraj prod.Polska (1981)
02:10 Zakończenie dnia

TVP 2
05:30 Statek miłości - odc. 116/249; telenowela kraj prod.USA (1981)
06:15 Statek miłości - odc. 117/249; telenowela kraj prod.USA (1981)
07:05 TELEZAKUPY
07:20 ks. Jerzy Stahl jakim go pamiętamy; reportaż
07:35 Dwójka Dzieciom: Magiczny autobus odc. 29 (Magic school bus); serial animowany kraj prod.USA (1994)
08:05 Na dobre i na złe - odc.141, Końcowy bilans
09:00 Pytanie na śniadanie - w tym Panorama: 9.55, 10.55 i Pogoda: 9.25,10.25,10.59
11:00 Święta wojna - Hanys Cola (236); serial komediowy TVP
11:30 Sąsiedzi - odc. 6 Ciężki kawałek chleba; serial komediowy TVP
12:00 Magnum - odc. 1/162  Tajemnicza śmierć przyjaciela, cz. 1 (MAGNUM P.I. s.1 odc. 01, (Don?t eat the snow in Hawaii))  46'; serial kraj prod.USA (1980)
12:50 Allo, Allo - odc.  66/84 (Allo, Allo s. VII ep. 5); serial komediowy kraj prod.Wielka Brytania (1991)
13:20 10 lat mniej seria II - odc.7 (10 years younger II odc.7); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2004)
13:50 Dzieciaki przed kamerą - odc.14 (Amazing baby videos); serial dokumentalny kraj prod.Kanada (2004)
14:15 Europa da się lubić - Karnawał; talk-show
15:10 Detektyw w sutannie - s. 3, odc. 5/22 (26)  Na planie (Father Dowling Mysteries    s. 3, ep. 9005   - THE MOVIE MYSTERY); serial kryminalny kraj prod.USA (1990)
16:00 Dla niesłyszących - Panorama
16:10 Dla niesłyszących - Pogoda
16:15 Dla niesłyszących - M jak miłość - odc. 463; serial TVP
17:05 Dla niesłyszących - Kulisy serialu "M jak miłość" - odc. 222
17:15 Dolina Kreatywna - (14)
17:45 Program lokalny
18:15 Kopciuszek - odc. 36; serial obyczajowy TVP
18:45 Panorama
19:05 Biznes
19:10 Sport Telegram
19:15 Pogoda
19:25 Jeden z dziesięciu -  odc.4/LIII - (txt str.777); teleturniej
20:05 M jak miłość - odc. 464; serial TVP
20:55 Kulisy serialu "M jak miłość" - odc. 223
21:05 Magazyn Ekspresu Reporterów
22:00 Panorama
22:20 Sport Telegram
22:30 Pogoda
22:35 Wieczór Filmowy Kocham Kino - wstęp
22:40 Wieczór filmowy Kocham Kino - Buena Vista Social Club (Buena Vista Social Club)  100'; dokument fabularyzowany kraj prod.Niemcy, Wielka Brytania (1999)
00:25 Niezwykli ludzie - Gdy zza twarzy nie widać człowieka (When your face oeesn' fit. Extraordinary people)  50'; serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2005)
01:15 Tworzywo Sztuczne: Fisz i Emade  (XVI Międzynarodowy Festiwal Teatralny "Malta 2006")
01:55 AUDIOTELE - Teleturniej interaktywny
02:55 Zakończenie programu

TVP 3 Regionalna
06:00 Kurier - 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pgoda 06:10, 06:28, 06:40, 06:58, 07:10, 07:28, 07:42; Przegląd prasy 06:12, 06:23, 06:42, 06:53, 07:12, 07:23; Serwis ekonomiczny 06:17, 06:47, 07:17; Serwis sportowy 06:20, 06:50, 07:20; Czym żyje Polska 06:26, 06:56, 07:26; STEREO
07:45 OTV - PASMO LOKALNE
08:00 Kurier; STEREO
08:05 Kurier Gość; STEREO
08:15 Kurier flesz; STEREO
08:17 Pogoda; STEREO
08:19 Serwis ekonomiczny; STEREO
08:23 Przegląd prasy; STEREO
08:25 Kamera Kuriera ; STEREO
08:30 Kurier; STEREO
08:35 Serwis sportowy; STEREO
08:40 Przegląd prasy; STEREO
08:45 OTV - PASMO LOKALNE
09:00 Kurier; STEREO
09:10 Serwis sportowy; STEREO
09:12 Przegląd prasy ; STEREO
09:15 Kurier flesz; STEREO
09:17 Pogoda; STEREO
09:19 Serwis ekonomiczny; STEREO
09:23 Przegląd prasy; STEREO
09:25 Kamera Kuriera ; STEREO
09:30 Kurier; STEREO
09:40 Pogoda; STEREO
09:45 Serwis ekonomiczny; STEREO
09:50 Serwis sportowy; STEREO
09:53 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:55 Kurier flesz; STEREO
10:00 Żyjące morze - Sygnały (Living sea, the); serial dokumentalny kraj prod.Kanada (1995); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:30 Kurier; STEREO
10:45 Pogoda; STEREO
10:47 Serwis ekonomiczny; STEREO
10:50 Serwis sportowy; STEREO
10:53 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:55 Kurier flesz; STEREO
11:00 Helikopterem po Sao Paulo (Sao Paulo La Guerre des Helicos)  26'; film dokumentalny kraj prod.Francja (2002); reż.:Bruno Evenou, Paul Comiti; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Kurier; STEREO
11:45 Pogoda; STEREO
11:47 Serwis ekonomiczny; STEREO
11:50 Serwis sportowy; STEREO
11:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:58 Kurier flesz; STEREO
12:00 Magazyn majsterkowicza - odc. 8 (Do it yourself); cykl dokumentalny kraj prod.Irlandia (2003); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
12:30 Kurier; STEREO
12:45 Pogoda; STEREO
12:47 Serwis ekonomiczny; STEREO
12:50 Serwis sportowy; STEREO
12:52 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:55 Kurier flesz; STEREO
13:00 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:30 Kurier; STEREO
13:45 Pogoda; STEREO
13:47 Serwis ekonomiczny; STEREO
13:50 Serwis sportowy; STEREO
13:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:59 Kurier flesz; STEREO
14:00 Żyjące morze - Sygnały (Living sea, the); serial dokumentalny kraj prod.Kanada (1995); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:30 Kurier; STEREO
14:45 Pogoda; STEREO
14:47 Serwis ekonomiczny; STEREO
14:50 Serwis sportowy; STEREO
14:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:58 Kurier flesz; STEREO
15:00 Helikopterem po Sao Paulo (Sao Paulo La Guerre des Helicos)  26'; film dokumentalny kraj prod.Francja (2002); reż.:Bruno Evenou, Paul Comiti; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:30 Kurier; STEREO
15:55 Pogoda; STEREO
15:58 Serwis ekonomiczny; STEREO
16:00 Serwis sportowy; STEREO
16:05 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:10 Rozmowa dnia; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Kurier; STEREO
16:40 Pogoda; STEREO
16:45 OTV - PASMO LOKALNE
17:00 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:25 Serwis sportowy; STEREO
17:30 Kurier; STEREO
17:40 Pogoda; STEREO
17:45 OTV - PASMO LOKALNE
20:00 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:50 Pogoda; STEREO
20:55 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:40 Pogoda; STEREO
21:45 OTV - PASMO LOKALNE
22:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Kurier; STEREO
22:40 Pogoda; STEREO
22:45 Sportowy Wieczór; STEREO
23:10 Miłość i władza - Michaił i Raisa Gorbaczowowie (Gorbachev)  44'; serial dokumentalny kraj prod.Niemcy (2006); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:55 Plus - minus; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
00:25 Kurier; STEREO
00:35 Pogoda; STEREO
00:40 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:10 Plus - minus; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
01:20 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:45 Miłość i władza - Michaił i Raisa Gorbaczowowie (Gorbachev)  44'; serial dokumentalny kraj prod.Niemcy (2006); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:30 Zakończenie dnia

TVP 3 Lubuska
06:00 Kurier - 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pgoda 06:10, 06:28, 06:40, 06:58, 07:10, 07:28, 07:42; Przegląd prasy 06:12, 06:23, 06:42, 06:53, 07:12, 07:23; Serwis ekonomiczny 06:17, 06:47, 07:17; Serwis sportowy 06:20, 06:50, 07:20; Czym żyje Polska 06:26, 06:56, 07:26; STEREO
07:45 Informacje lubuskie
08:00 Kurier; STEREO
08:05 Kurier Gość; STEREO
08:15 Kurier flesz; STEREO
08:17 Pogoda; STEREO
08:19 Serwis ekonomiczny; STEREO
08:23 Przegląd prasy; STEREO
08:25 Kamera Kuriera ; STEREO
08:30 Kurier; STEREO
08:35 Serwis sportowy; STEREO
08:40 Przegląd prasy; STEREO
08:45 Rozmowa dnia
09:00 Kurier; STEREO
09:10 Serwis sportowy; STEREO
09:12 Przegląd prasy ; STEREO
09:15 Kurier flesz; STEREO
09:17 Pogoda; STEREO
09:19 Serwis ekonomiczny; STEREO
09:23 Przegląd prasy; STEREO
09:25 Kamera Kuriera ; STEREO
09:30 Kurier; STEREO
09:40 Pogoda; STEREO
09:45 Serwis ekonomiczny; STEREO
09:50 Serwis sportowy; STEREO
09:53 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:55 Kurier flesz; STEREO
10:00 Żyjące morze - Sygnały (Living sea, the); serial dokumentalny kraj prod.Kanada (1995); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:30 Kurier; STEREO
10:45 Pogoda; STEREO
10:47 Serwis ekonomiczny; STEREO
10:50 Serwis sportowy; STEREO
10:53 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:55 Kurier flesz; STEREO
11:00 Helikopterem po Sao Paulo (Sao Paulo La Guerre des Helicos)  26'; film dokumentalny kraj prod.Francja (2002); reż.:Bruno Evenou, Paul Comiti; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Kurier; STEREO
11:45 Pogoda; STEREO
11:47 Serwis ekonomiczny; STEREO
11:50 Serwis sportowy; STEREO
11:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:58 Kurier flesz; STEREO
12:00 Magazyn majsterkowicza - odc. 8 (Do it yourself); cykl dokumentalny kraj prod.Irlandia (2003); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
12:30 Kurier; STEREO
12:45 Pogoda; STEREO
12:47 Serwis ekonomiczny; STEREO
12:50 Serwis sportowy; STEREO
12:52 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:55 Kurier flesz; STEREO
13:00 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:30 Kurier; STEREO
13:45 Pogoda; STEREO
13:47 Serwis ekonomiczny; STEREO
13:50 Serwis sportowy; STEREO
13:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:59 Kurier flesz; STEREO
14:00 Żyjące morze - Sygnały (Living sea, the); serial dokumentalny kraj prod.Kanada (1995); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:30 Kurier; STEREO
14:45 Pogoda; STEREO
14:47 Serwis ekonomiczny; STEREO
14:50 Serwis sportowy; STEREO
14:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:58 Kurier flesz; STEREO
15:00 Helikopterem po Sao Paulo (Sao Paulo La Guerre des Helicos)  26'; film dokumentalny kraj prod.Francja (2002); reż.:Bruno Evenou, Paul Comiti; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:30 Kurier; STEREO
15:55 Pogoda; STEREO
15:58 Serwis ekonomiczny; STEREO
16:00 Serwis sportowy; STEREO
16:05 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:10 Rozmowa dnia; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Kurier; STEREO
16:40 Pogoda; STEREO
16:45 Informacje lubuskie
16:58 Prognoza pogody
17:00 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:25 Serwis sportowy; STEREO
17:30 Kurier; STEREO
17:40 Pogoda; STEREO
17:45 Informacje lubuskie
18:10 Prognoza pogody
18:15 Rozmowa dnia
18:27 Prognoza pogody
18:30 Lubuska kronika kulturalna
18:45 Dogrywka
19:00 Off world
19:30 Przedszkolandia
19:55 Prognoza pogody
20:00 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:50 Pogoda; STEREO
20:55 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:40 Pogoda; STEREO
21:45 Informacje lubuskie
21:58 Prognoza pogody
22:00 Rozmowa dnia
22:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Kurier; STEREO
22:40 Pogoda; STEREO
22:45 Sportowy Wieczór; STEREO
23:10 Miłość i władza - Michaił i Raisa Gorbaczowowie (Gorbachev)  44'; serial dokumentalny kraj prod.Niemcy (2006); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:55 Plus - minus; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
00:25 Kurier; STEREO
00:35 Pogoda; STEREO
00:40 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:10 Plus - minus; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
01:20 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:45 Miłość i władza - Michaił i Raisa Gorbaczowowie (Gorbachev)  44'; serial dokumentalny kraj prod.Niemcy (2006); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:30 Zakończenie dnia

Polsat
06.00 Wstawaj! Gramy! - program muzyczny
06.45 Sidła miłości (10) - telenowela
07.45 TV Market - magazyn reklamowy
08.00 Halo! Kasa! - teleturniej
08.55 Roseanne (73) - serial komediowy
09.25 Rodzina zastępcza (10): Błyskawiczne korepetycje - serial komediowy
10.00 Zamieńmy się żonami - reality show
11.00 Dharma i Greg (11) - serial komediowy
11.30 Samo życie (817) - serial obyczajowy
12.00 Sidła miłości (11) - telenowela
12.55 Jesteś moim życiem (11) - telenowela
13.55 PIerwsza miłość (423) - serial obyczajowy
14.40 Świat według Bundych (151) - serial komediowy
15.10 Rodzina zastępcza (11): Sztuka kłamstwa - serial kom.
15.45 Wydarzenia
16.05 Sport, Prognoza pogody
16.30 Interwencja - magazyn
17.00 Gra w ciemno - teleturniej
18.00 PIerwsza miłość (424) - serial obyczajowy
18.50 Wydarzenia
19.20 Sport, Prognoza pogody
19.30 Samo życie (818) - serial obyczajowy
20.00 PIękna i geniusz - reality show
21.00 Szkoła uwodzenia - dramat obyczajowy, USA 1999, reż. Roger Kumble,  Sarah Michelle Gellar, Ryan Phillippe, Reese Witherspoon, Selma Blair
21.55 Studio LOTTO
23.15 Boston Public (77) - serial komediowy
00.15 Dziewczyny w bikini - program rozrywkowy
01.15 Magazyn sportowy
03.15 Nocne randki
05.55 Zakończenie programu

TVN
05.35 Uwaga! - magazyn
05.55 Telesklep
06.45 Tajniacy (11) - serial sens.
07.35 Usterka - serial fabularno-dokumentalny
08.05 Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fabularno-dokumentalny
09.05 Wykręć numer - teleturniej
10.05 Fablyka gry - pr. rozrywkowy
11.10 Detektywi - serial fabularno-dokumentalny
11.40 Rozrnowy w toku - talk show
12.45 Loteria walentynkowa - konkurs
12.50 W-11 - wydział śledczy - serial fabularno-dokumentalny
13.30 Na Wspólnej (743) - serial obyczajowy
14.00 Tajniacy (12) - serial sensacyjny
15.00 Cena marzeń (98) - telenowela
16.00 Fakty
16.15 Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fabularno-dokumentalny
17.15 Rozmowy w toku - talk show
18.25 Detektywi - serial fabularno-dokumentalny
19.00 Fakty
19.30 Sport, Pogoda
19.50 Uwaga! - magazyn
20.15 W-11 - wydział śledczy - serial fabularno-dokumentalny
20.55 Na Wspólnej (744) - serial obyczajowy
21.30 Krok od domu (4) - serial kryminalny
22.30 Teraz my! - magazyn
23.15 Kuba Wojewódzki - talk show
00.15 Co za tydzień - magazyn
00.40 Uwaga! - magazyn
01.00 Nocne igraszki - pr.
02.00 Telesklep
02.20 Nic straconego - powtórki

TV Polonia
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6.30,7.00,7.30; Pogoda 6.32,7.05,7.33 ; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:10 Kwadrans po ósmej; Dla małoletnich od lat 12
08:35 Domisie - Lek na przekorę; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 ks. Jerzy Stahl jakim go pamiętamy; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
09:15 Ojczyzna polszczyzna - Pogniłe gruszki i makagigi; program prof.Jana Miodka; Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Salon kresowy - Nazywali go polskim Valentino; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
09:45 21 Przegląd Piosenki Aktorskiej - Zobaczyć piosenkę i... Gala  2; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:35 Z wyciągniętymi rękami cz.2; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Klan - odc. 1165; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości
12:10 Plebania - odc. 600; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
12:35 Ballada o Mieleszkach; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
13:05 Sportowy tydzień; Bez ograniczeń wiekowych
13:35 Wiedźmy - odc. 7/13 - Niebezpieczne związki; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:35 Byłyśmy pestkami  52'; film dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Mój Dekalog - Jerzy Stuhr; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:55 Domisie - Lek na przekorę; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:15 Magazyn Medyczny - Zanim sięgną po alkohol; Dla małoletnich od lat 12
16:30 Klan - odc. 1165; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress
17:15 Ring; talk-show; Dla małoletnich od lat 12
17:55 ks. Jerzy Stahl jakim go pamiętamy; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
18:10 Dzika Polska - Wilczy alfabet.; serial dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:35 Zbliżenia; program publicystyczny; Dla małoletnich od lat 12
19:05 Tam, gdzie zimują bociany; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
19:15 Dobranocka - Miś Uszatek - Saneczki; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:05 Pogoda
20:10 Plebania - odc. 600; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
20:35 Polska racja; program publicystyczny; Dla małoletnich od lat 12
21:05 Kochaj mnie - odc.161; telenowela dokumentalna TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:30 Współczesność powstała 50 lat temu; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
21:55 Warto rozmawiać - Złota wolność Bezpieki; Bez ograniczeń wiekowych
22:50 Widzę Ciebie Warszawo sprzed lat...  37'; film dokumentalny; reż.:Alina Czerniakowska; Dla małoletnich od lat 12
23:30 Panorama
23:50 Sport Telegram
23:52 Pogoda
24:00 Klan - odc. 1165; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:20 Dzika Polska - Wilczy alfabet.; serial dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:50 Zbliżenia; program publicystyczny; Dla małoletnich od lat 12
01:20 Dobranocka za oceanem - Miś Uszatek - Saneczki; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości
01:55 Sport
02:00 Plebania - odc. 600; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
02:20 Polska racja; program publicystyczny; Dla małoletnich od lat 12
02:50 Kochaj mnie - odc.161; telenowela dokumentalna TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
03:15 Współczesność powstała 50 lat temu; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
03:40 Warto rozmawiać - Złota wolność Bezpieki; Bez ograniczeń wiekowych
04:35 Widzę Ciebie Warszawo sprzed lat...  37'; film dokumentalny; reż.:Alina Czerniakowska; Dla małoletnich od lat 12
05:10 Mój Dekalog - Jerzy Stuhr; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
05:35 Tam, gdzie zimują bociany; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
06:00 Zakończenie dnia

TVP Kultura
09:00 Przewodnik; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
09:05 Łagodna  91'; film TVP; reż.:Mariusz Treliński; wyk.:Janusz Gajos, Dominika Ostałowska, Danuta Stenka, Jan Frycz, Jan Peszek, Krystyna Feldman, Krystyna Rutkowska, Jerzy Nowak; Dla małoletnich od lat 12
10:35 Kino krótkich filmów - Ilinx  12'; film dokumentalny; reż.:Andrzej Kraszewski; Dla małoletnich od lat 12
10:50 Kino krótkich filmów - Bez tytułu  4'; film animowany; reż.:Andrzej Barański; Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Pełen guślarstwa obrzęd świętokradzki. O Teatrze Laboratorium Jerzego Grotowskiego; program dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Studio TVP Kultura - Telekino; Bez ograniczeń wiekowych
12:10 Telekino - Klara i Angelika  46'; film TVP; reż.:Irena Kamieńska; wyk.:Zofia Mrozowska, Emilia Krakowska, Wanda Łuczycka, Wieńczysław Gliński, Wiesław Michnikowski, Tadeusz Byrski, Zdzisław Wardejn, Janusz Zaorski, Leonard Pietraszak; Dla małoletnich od lat 12
13:00 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Lalka - Damy i kobiety odc. 8; serial TVP; Bez ograniczeń wiekowych
14:50 Jarocin po latach - Hey & Dum Dum; Dla małoletnich od lat 12
15:00 Stroszek (Stroschek)  103'; dramat kraj prod.Niemcy (1977); reż.:Werner Herzog; wyk.:Bruno S, Eva Mattes, Clemens Scheitz, Burkhard Driest, Pitt Badewitz, Wilhelm von Homburg; Dla małoletnich od lat 12
16:45 Jarocin po latach - Holy Dogs; Dla małoletnich od lat 12
17:00 Przewodnik; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
17:05 Muzyka XX wieku - Warszawska Jesień 2001: Ziemia Ulro I "Wytatuowane języki" ("Tattooed Tongues") - opera multimedialna; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:50 Kino krótkich filmów - Ładny dzień  17'; film dokumentalny; reż.:Jan Jakub Kolski; Bez ograniczeń wiekowych
18:10 Bóg jest z nami mężczyznami  46'; film dokumentalny; reż.:Jan Sosiński; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Wakacje z duchami - odc.5/7 Tajemnica czarnego futerału; serial TVP; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wakacje z duchami - odc. 6/7 Dzień bez cudów; serial TVP; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Studio TVP Kultura w Polskim Teatrze Tańca; Dla małoletnich od lat 12
20:30 Teatr na żywo - Walk@ karnawału z postem  65'; reż.:Ewa Wycichowska; Bez ograniczeń wiekowych
21:35 Przewodnik; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
21:40 Studio TVP Kultura w Polskim Teatrze Tańca; Dla małoletnich od lat 12
22:05 Muzyczna encyklopedia -  Odchodząc od źródeł - Simon Rattle o muzyce XX wieku - (3) (Leaving home); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (1990); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:00 Strefa - Mediokracja - Koncert dyletantów; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:50 Strefa - Moloko - The Eleven Thousands Clicks (Moloko - The Eleven Thousands Clicks); koncert kraj prod.Wielka Brytania (2004); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:55 Przewodnik; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
01:00 Zaczatowani. Historie miłosne  23'; film dokumentalny; reż.:Grzegorz Braun; Dla małoletnich od lat 12
01:25 Kino nocne - Niebezpieczna decyzja (The reckless moment)  78'; film fabularny kraj prod.USA (1949); reż.:Max Ophüls; wyk.:James Mason, Joan Bennett, Pat O'Malley, Geraldine Brooks, Dorothy Phillips; Dla małoletnich od lat 12
02:40 Strange fish (Strange fish); film baletowy kraj prod.Wielka Brytania (1992); reż.:David Hinton; STEREO, Dozwolone od lat 18
03:40 Zakończenie programu

Tele 5
05:25 Czynnik PSI - 77/88 serial science-fiction Kanada 2000
06:20 Prawo do narodzin - 39/190 telenowela Meksyk 1981
06:45 Prawo do narodzin - 40/190 telenowela Meksyk 1981
07:15 Prognoza pogody
07:20 Moja piękna grubaska - 71/178 telenowela Wenezuela 2002
08:20 Werdykt program sądowy produkcja własna 2002
09:15 Telezakupy
11:10 Nasz przyjaciel smok - film przygodowy Australia 1997
12:55 Prawo do narodzin - 41/190 telenowela Meksyk 1981
13:25 Prawo do narodzin - 42/190 telenowela Meksyk 1981
13:50 Telezakupy
14:15 Waleczne serca - serial fabularno-dokumentalny Kanada 1992
14:30 Prognoza pogody
14:40 Łowca - 3/22 serial sensacyjny Kanada 2001
15:30 Akwanauci - 43/46 serial dokumentalny USA 2000
16:00 Waleczne serca - serial fabularno-dokumentalny Kanada 1992
16:25 Czynnik PSI - 83/88 serial science-fiction Kanada 2000
17:20 Prognoza pogody
17:25 Moja piękna grubaska - 72/178 telenowela Wenezuela 2002
18:25 Gorączka w mieście - 26/48 serial kryminalny USA 1996
19:25 Waleczne serca - serial fabularno-dokumentalny Kanada 1992
19:55 Prognoza pogody
20:00 Złe maniery - dramat USA 1997
21:55 Prognoza pogody
22:00 Oblicza zbrodni - 37/52 serial kryminalny Kanada 2002
23:00 Gorączka w mieście - 44/48 serial kryminalny USA 1996
00:00 Waleczne serca - serial fabularno-dokumentalny Kanada 1992
00:30 Najlepszy seks w życiu - 2/4 serial erotyczny USA 2002
02:00 Rybia nocka

TV Puls
5:55    Puls wieczoru - Informacje
6:30    Program religijny - Kościół i religia
7:00    Opactwa i klasztory - Rodzina Augustynianów odc. 4/26
7:30    Wieczny płomień miłości - Telenowela odc. 10; Org: "Gitanas". Reżyseria: Jorge Fons (Meksyk 2004)
8:30    Kobieta w lustrze - Telenowela odc. 10; (Kolumbia 2004) Org: "La Mujer en el espejo"
9:30    Wideowizyty - Niemcy odc. 1
10:00    Wolność Słowa - Informacje
10:30    Telezakupy - Program reklamowy
11:50    Hollywood Safari - Serial obyczajowy odc. 10; Reżyseria: Bryan Goeres, Joel Bender (USA 2001)
12:50    Biznesmen i gwiazdy - Komedia Org: "Local Hero". Scenariusz i reżyseria: Bill Forsyth (Wielka Brytania 1983)
15:00    Nieśmiertelny - Serial przygodowy odc. 13; Org: "The Immortal". Reżyseria: David Straiton (Wielka Brytania 2000)
16:00    Wieczny płomień miłości - Telenowela odc. 11; Org: "Gitanas". Reżyseria: Jorge Fons (Meksyk 2004)
17:00    Kobieta w lustrze - Telenowela odc. 11; (Kolumbia 2004) Org: "La Mujer en el espejo"
18:00    Wideowizyty - Niemcy odc. 2
18:30    Hollywood Safari - Serial obyczajowy odc. 11; Reżyseria: Bryan Goeres, Joel Bender (USA 2001)
19:30    Opactwa i klasztory - Karmelici w Order of St. Birgit odc. 5/26
20:00    Puls wieczoru - Informacje
20:40    Wielkie tajemnice - odc. 3
21:40    Pod prąd - Informacje
22:30    Nieśmiertelny - Serial przygodowy odc. 13; Org: "The Immortal". Reżyseria: David Straiton (Wielka Brytania 2000)
23:30    Żebro Adama - Informacje
0:00    Puls wieczoru - Informacje
0:40    Wideowizyty - Niemcy odc. 2
1:10    Taaaka ryba - Informacje
1:40    Opactwa i klasztory - Rodzina Augustynianów odc. 4/26
2:10    Kolegiata w Opatowie - Film dokumentalny
2:50    Puls wieczoru - Informacje
3:30    Octava Dies - Wiadomości watykańskie

Canal +
07:00 Minisport +; wiadomości sportowe /stereo/
07:10 Łapu capu; media /stereo/
07:15 Nie przegap; zapowiedź programu /stereo/
07:25 Diabelski młyn; magazyn filmów animowanych /stereo/
08:00 Aktualności filmowe; magazyn /stereo/
08:30 Joey, odc. 13; serial komediowy USA 2005; wyk: Matt LeBlanc, Drea de Matteo
09:00 Chiński boom, Miasto marzeń, odc. 2; film dokumentalny Kanada / Francja/Niemcy 2006 /stereo/
10:10 Gwiezdne wojny V - Imperium kontratakuje; film sf USA 1980; reż.: Irvin Kershner; wyk: Mark Hamill, Harrison Ford /stereo/
12:20 Siostry; komediodramat USA 2005; reż.: Curtis Hanson; wyk: Cameron Diaz, Toni Collette /stereo/
14:35 Wściekły; film kryminalny Polska 1979; reż.: Roman Załuski; wyk: Bronisław Cieślak, Barbara Brylska /stereo/
16:20 Miłość buja w obłokach; komedia romantyczna Francja 2005; reż.: Rémi Bezançon; wyk: Vincent Elbaz, Marion Cotillard /stereo/
18:10 Francuski łącznik; film sensacyjny USA 1971; reż.: William Friedkin; wyk: Gene Hackman, Fernando Rey /stereo/
20:00 Diabelski młyn; magazyn filmów animowanych /stereo/
20:35 Nie przegap; zapowiedź programu /stereo/
20:45 Łapu capu; media /stereo/
20:50 Minisport +; wiadomości sportowe /stereo/
21:00 Wieczór ze Złotymi Globami: Złote Globy 2007 - skrót /stereo/
22:40 Wierny ogrodnik; thriller Wielka Brytania / Niemcy 2005; reż.: Fernando Meirelles; wyk: Ralph Fiennes, Rachel Weisz /stereo/
00:55 Klub filmu polskiego: Pętla; dramat psychologiczny Polska 1957; reż.: Wojciech Jerzy Has; wyk: Gustaw Holoubek, Aleksandra Śląska /stereo/
02:35 Piła II; horror USA 2005; reż.: Daren Lynn Bousman; wyk: Tobin Bell, Shawnee Smith /stereo/
04:10 Żółtodzioby; komedia USA 1998; reż.: Tamra Davis; wyk: David Chappelle, Guillermo Díaz /stereo/ 

Canal + Film
08:30 Przetrwać święta; komedia romantyczna USA 2004; reż.: Mike Mitchell; wyk: Ben Affleck, James Gandolfini /stereo/
10:05 Mazepa; melodramat Polska 1975; reż.: Gustaw Holoubek; wyk: Zbigniew Zapasiewicz, Jerzy Bończak /stereo/
12:00 Diabelski młyn; magazyn filmów animowanych /stereo/
12:35 Minisport +; wiadomości sportowe /stereo/
12:45 Łapu capu; media /stereo/
12:50 Nie przegap; zapowiedź programu /stereo/
13:00 Chiński boom, Nowe fortuny, odc. 1; film dokumentalny Kanada / Francja/Niemcy 2006 /stereo/
13:55 Aktualności filmowe; magazyn /stereo/
14:25 Genesis; film dokumentalny Francja / Włochy 2004 /stereo/
15:45 Pani Doubtfire; komedia USA 1993; reż.: Chris Columbus; wyk: Robin Williams, Sally Field
17:50 Gwiezdne wojny V - Imperium kontratakuje; film sf USA 1980; reż.: Irvin Kershner; wyk: Mark Hamill, Harrison Ford /stereo/
20:00 Przez 24 godziny, odc. 8; serial sensacyjny USA 2005; reż.: Ken Girotti; wyk: Kiefer Sutherland, Kim Raver /stereo/
20:45 Joey, odc. 13; serial komediowy USA 2005; wyk: Matt LeBlanc, Drea de Matteo /stereo/
21:10 Miasto gniewu; dramat obyczajowy USA / Niemcy 2004; reż.: Paul Haggis; wyk: Matt Dillon, Sandra Bullock /stereo/
23:00 South Park, odc. 10; serial animowany USA 2005; reż.: Trey Parker, Matt Stone, Eric Stough
23:25 36; film sensacyjny Francja 2004; reż.: Olivier Marchal; wyk: Daniel Auteuil, Gérard Depardieu
01:15 Ostre cięcia; film sensacyjny Belgia / Francja/Hiszpania 2005; reż.: Costa - Gavras; wyk: José Garcia, Karin Viard
03:15 Show; komedia sensacyjna Polska 2003; reż.: Maciej Ślesicki; wyk: Cezary Pazura, Joanna Pierzak /stereo/ 

Ale kino!
08:00 Płaski świat; film krótkometrażowy
08:40 Merchant / Ivory; film dokumentalny Francja / Wielka Brytania
09:50 Rozgrywka; film krótkometrażowy
10:30 Deszcz; dramat obyczajowy Iran 2001; reż.: Majid Majidi; wyk: Hossein Abedini, Zahra Bahrami
12:15 Kto sieje wiatr; dramat obyczajowy USA 1960; reż.: Stanley Kramer; wyk: Spencer Tracy, Fredric March
14:30 Gina i Stella; film krótkometrażowy
14:50 Chłopak rzeźnika; dramat obyczajowy Irlandia 1998; reż.: Neil Jordan; wyk: Stephen Rea, Alan Boyle
16:45 Zbliżenia, Leonardo DiCaprio; film dokumentalny USA
17:20 Wielki wyścig; komedia sensacyjna USA 1965; reż.: Blake Edwards; wyk: Jack Lemmon, Tony Curtis
20:00 Spotkanie ze szpiegiem; film sensacyjny Polska 1964; reż.: Jan Batory; wyk: Beata Tyszkiewicz, Katarzyna Łaniewska
21:55 Ciemna strona miasta; dramat psychologiczny USA 1999; reż.: Martin Scorsese; wyk: Nicolas Cage, Patricia Arquette
00:00 Ale krótkie: W drodze; film krótkometrażowy
00:40 Klub 54; dramat obyczajowy USA 1998; reż.: Mark Christopher; wyk: Ryan Phillippe, Salma Hayek
02:15 Sztuczka; film krótkometrażowy
02:30 Steve McQueen - Król życia; film dokumentalny USA

Animal Planet
06:00 Niewiarygodne filmy o zwierzętach, odc. 15; zwierzęta
06:30 Młode i dzikie, Sprawdzić partnera; zwierzęta
07:00 Rezydencja surykatek, Cisza przed burzą; zwierzęta
07:30 Dzika przyroda Afryki, odc. 11; zwierzęta
08:00 Najzabawniejsze zwierzęta świata, odc. 3; zwierzęta
08:30 Najzabawniejsze zwierzęta świata, odc. 4; zwierzęta
09:00 Na pomoc zwierzętom, odc. 51; zwierzęta
09:30 Na ratunek przyrodzie, odc. 12; zwierzęta
10:00 Na pomoc zwierzętom Australii, Bosca opowiada; zwierzęta
10:30 Opiekunowie, odc. 12; zwierzęta
11:00 Weterynarze z Abu Dhabi, odc. 12; zwierzęta
11:30 Pogotowie dla zwierząt, Frankenkot; zwierzęta
12:00 Policja dla zwierząt w Detroit, Pościg za dziką gęsią; zwierzęta
13:00 Dziennik z życia wielkich kotów, odc. 4; zwierzęta
13:30 Dzika przyroda Afryki, odc. 11; zwierzęta
14:00 Małpi biznes, odc. 9; zwierzęta
14:30 Małpi biznes, odc. 10; zwierzęta
15:00 Keeli i Ivy, Szympansy jak my; zwierzęta
16:00 Łowca krokodyli, Dziki południowy Pacyfik; zwierzęta
17:00 Policja dla zwierząt w Detroit, Przypadkowe kule; zwierzęta
18:00 Raport Animal Planet, odc. 12; zwierzęta
18:30 Na pomoc zwierzętom, odc. 52; zwierzęta
19:00 Dziennik z życia wielkich kotów, odc. 4; zwierzęta
19:30 Dzika przyroda Afryki, odc. 12; zwierzęta
20:00 Zabójcze mrówki; zwierzęta
21:00 Ekstremalne zwierzęta, odc. 1; zwierzęta
22:00 Policja dla zwierząt w Houston, odc. 12; zwierzęta
23:00 Na pomoc zwierzętom, odc. 52; zwierzęta
23:30 Małpi biznes, odc. 2; zwierzęta
00:00 Pogotowie dla zwierząt, Frankenkot; zwierzęta
00:30 Weterynaria przyszłości, Calfie; zwierzęta
01:00 Na pomoc zwierzętom Australii, Bosca opowiada; zwierzęta
01:30 Na ratunek, odc. 12; zwierzęta
02:00 Zabójcze mrówki; zwierzęta
03:00 Ekstremalne zwierzęta, odc. 1; zwierzęta
04:00 Policja dla zwierząt w Detroit, Przypadkowe kule; zwierzęta
05:00 Policja dla zwierząt w Houston, odc. 12; zwierzęta

AXN
06:00 Szczury wodne, The Removalist, odc. 75; serial kryminalny Australia 2001; wyk: Colin Friels, Peter Bensley
07:00 Wyścig, odc. 2; serial dokumentalny USA 2003
08:00 Robinsonowie - Tahiti, No Pain, no Gain, odc. 3; serial dokumentalny USA 2002
09:00 Sprawiedliwość na 18 kołach, Shattered Images, odc. 1; serial sensacyjny USA 2001; reż.: Terrence H. Winkless; wyk: Lucky Vanous, G. Gordon Liddy
10:00 Sliders: Piąty wymiar, Gillian of the Spirits, odc. 3; serial sf USA 1996; wyk: Jerry O‘Connell, Cleavant Derricks
11:00 Wyścig, odc. 2; serial dokumentalny USA 2003
12:00 Szczury wodne, The Removalist, odc. 75; serial kryminalny Australia 1996-2001; wyk: Colin Friels, Peter Bensley
13:00 Robinsonowie - Tahiti, No Pain, no Gain, odc. 3; serial dokumentalny USA 2002
14:00 Sprawiedliwość na 18 kołach, Shattered Images, odc. 1; serial sensacyjny USA 2001; reż.: Terrence H. Winkless; wyk: Lucky Vanous, G. Gordon Liddy
15:00 Sliders: Piąty wymiar, The Good, the Bad and the Wealthy, odc. 4; serial sf USA 1996; wyk: Jerry O‘Connell, Cleavant Derricks
16:00 Szczury wodne, And the Winner is..., odc. 76; serial kryminalny Australia 2001; wyk: Colin Friels, Peter Bensley
17:00 Wyścig, odc. 3; serial dokumentalny USA 2003
18:00 Robinsonowie - Tahiti, The Winds Twist, odc. 4; serial dokumentalny USA 2002
19:00 Sprawiedliwość na 18 kołach, Dance with the Devil, odc. 2; serial sensacyjny USA 2001; reż.: Terrence H. Winkless; wyk: Lucky Vanous, G. Gordon Liddy
20:00 Medium, odc. 3; serial kryminalny USA 2005; wyk: Patricia Arquette, Jake Weber
21:00 Puerto Vallarta; film sensacyjny USA 2006; reż.: Arthur Allan Seidelman; wyk: Scott Glenn, Harvey Keitel
23:10 Agentka o stu twarzach, The Solution, odc. 20; serial sensacyjny USA 2001; reż.: Dan Attias; wyk: Jennifer Garner, Michael Vartan
00:10 Medium, odc. 3; serial kryminalny USA 2005; wyk: Patricia Arquette, Jake Weber
01:10 Puerto Vallarta; film sensacyjny USA 2006; reż.: Arthur Allan Seidelman; wyk: Scott Glenn, Harvey Keitel
03:05 Agentka o stu twarzach, The Solution, odc. 20; serial sensacyjny USA 2001; reż.: Dan Attias; wyk: Jennifer Garner, Michael Vartan

Cartoon Network
06:00 Atomówki; serial dla dzieci USA 1998
06:35 Laboratorium Dextera; serial dla dzieci USA 1996-1998
07:25 Robotboy; serial dla dzieci
07:50 Ed, Edd i Eddy; serial dla dzieci USA 1999; reż.: Danny Antonucci
08:15 Pet Alien; serial dla dzieci
08:40 Kryptonim: Klan na drzewie; serial dla dzieci USA 2002; reż.: Mr. Warburton
09:05 Bliźniaki Cramp; serial dla dzieci USA 2001; reż.: Brian Wood
10:00 Tom i Jerry; serial dla dzieci
10:30 Zwariowane melodie, Szalone przygody królika Bugsa i innych bohaterów; serial dla dzieci
10:55 Flintstonowie; serial dla dzieci USA
11:20 Scooby Doo; serial dla dzieci
11:45 Kryptonim: Klan na drzewie; serial dla dzieci USA 2002; reż.: Mr. Warburton
12:10 Atomówki; serial dla dzieci USA 1998
12:35 Laboratorium Dextera; serial dla dzieci USA 1996-1998
13:00 Chojrak - tchórzliwy pies; serial dla dzieci USA 1997-2002; reż.: John Dilworth
13:25 Johnny Bravo; serial dla dzieci USA 1997
13:50 Ed, Edd i Eddy; serial dla dzieci USA 1999; reż.: Danny Antonucci
14:15 Bliźniaki Cramp; serial dla dzieci USA 2001; reż.: Brian Wood
14:40 Atomówki; serial dla dzieci USA 1998
15:05 Laboratorium Dextera; serial dla dzieci USA 1996-1998
15:55 Bernard; serial dla dzieci
16:00 Pet Alien; serial dla dzieci
16:25 Kryptonim: Klan na drzewie; serial dla dzieci USA 2002; reż.: Mr. Warburton
16:50 Robotboy; serial dla dzieci
17:15 Harcerz Lazlo; serial dla dzieci
17:40 Ed, Edd i Eddy; serial dla dzieci USA 1999; reż.: Danny Antonucci
18:30 Xiaolin: pojedynek mistrzów; serial dla dzieci
18:55 Bernard; serial dla dzieci
19:00 Ben 10; serial dla dzieci
19:25 Młodzi tytani; serial dla dzieci
19:50 Liga sprawiedliwych; serial dla dzieci
20:10 Transformers Energon; serial dla dzieci
20:40 Scooby Doo; serial dla dzieci
21:00 Program TCM; przerwa w programie
03:00 Krowa i kurczak; serial dla dzieci USA 1997-1999; reż.: Robert Alvarez
03:25 Mroczni i źli; serial dla dzieci USA 2001; reż.: Maxwell Atoms
03:50 Zło w potrawce; serial dla dzieci
04:05 Kryptonim: Klan na drzewie; serial dla dzieci USA 2002; reż.: Mr. Warburton
04:20 Johnny Bravo; serial dla dzieci USA 1997
04:45 Atomówki; serial dla dzieci USA 1998
05:10 Laboratorium Dextera; serial dla dzieci USA 1996-1998
05:35 Ed, Edd i Eddy; serial dla dzieci USA 1999; reż.: Danny Antonucci

Discovery Civilisation
09:00 Mumie - zatrzymane w czasie; film dokumentalny
09:55 Niewyjaśnione historie, Rzymskie Koloseum; serial dokumentalny
10:50 Wiek wojen, odc. 3; serial dokumentalny
11:45 Pola bitew, El Alamein, odc. 1; serial dokumentalny
12:40 Tajemnice starożytnych imperiów, Pierwsze miasta; serial dokumentalny
13:35 Łowcy duchów, Duchy z Marston Moor; serial dokumentalny
14:05 Wiek wojen, odc. 3; serial dokumentalny
15:00 Mumie - zatrzymane w czasie; film dokumentalny
15:55 Niewyjaśnione historie, Rzymskie Koloseum; serial dokumentalny
16:50 Wiek wojen, odc. 3; serial dokumentalny
17:45 Pola bitew, El Alamein, odc. 1; serial dokumentalny
18:40 Tajemnice starożytnych imperiów, Pierwsze miasta; serial dokumentalny
19:35 Łowcy duchów, Duchy z Marston Moor; serial dokumentalny
20:05 Wiek wojen, odc. 3; serial dokumentalny
21:00 Mumie - zatrzymane w czasie; film dokumentalny
21:55 Niewyjaśnione historie, Rzymskie Koloseum; serial dokumentalny
22:50 Wiek wojen, odc. 3; serial dokumentalny
23:45 Pola bitew, El Alamein, odc. 1; serial dokumentalny
00:40 Tajemnice starożytnych imperiów, Pierwsze miasta; serial dokumentalny
01:35 Łowcy duchów, Duchy z Marston Moor; serial dokumentalny
02:05 Wiek wojen, odc. 3; serial dokumentalny

Discovery Channel
06:00 Inżynieria ekstremalna, Lotniskowiec USS Bush; serial dokumentalny
07:00 W obliczu katastrofy, Lawina błotna w Kalifornii; serial dokumentalny
08:00 Ray Mears i sztuka przetrwania w dziczy, Afrykańskie safari; serial dokumentalny
09:00 Amerykański hot - rod, Chevy low rider ‘59, odc. 4; serial dokumentalny
10:00 Amerykański chopper, odc. 83; film dokumentalny
11:00 Zwariowane wyścigi, odc. 2; serial dokumentalny
12:00 Inżynieria ekstremalna, Lotniskowiec USS Bush; serial dokumentalny
13:00 W obliczu katastrofy, Lawina błotna w Kalifornii; serial dokumentalny
14:00 Ray Mears i sztuka przetrwania w dziczy, Afrykańskie safari; serial dokumentalny
15:00 Jak to jest zrobione?, odc. 48; serial dokumentalny
15:30 Jak to jest zrobione?, odc. 49; serial dokumentalny
16:00 Fani czterech kółek, MGB GT, odc. 1; serial dokumentalny
16:30 Fani czterech kółek, MGB GT, odc. 2; serial dokumentalny
17:00 Amerykański hot - rod, Spełnione życzenie, odc. 1; serial dokumentalny
18:00 Amerykański chopper, odc. 84; film dokumentalny
19:00 Prawda czy fałsz - pogromcy mitów, Strzały w niebo; serial dokumentalny
20:00 Inżynieria ekstremalna, Na ratunek Nowemu Orleanowi; serial dokumentalny
21:00 Makrochirurgia, Guz o wadze 72 kilogramów; film dokumentalny
22:00 Doktor G - lekarz sądowy, Pocałunek śmierci; serial dokumentalny
23:00 Producenci motocykli, odc. 11; serial dokumentalny
00:00 Zatłoczone niebo, Nie ma miejsca na błąd; serial dokumentalny
01:00 Przedziwne opowieści o UFO, Bliskie spotkania; serial dokumentalny
02:00 Superjazda, odc. 13; serial dokumentalny
03:00 Amerykański hot - rod, Spełnione życzenie, odc. 1; serial dokumentalny
04:00 Amerykański chopper, odc. 84; film dokumentalny
05:00 Zwariowane wyścigi, odc. 3; serial dokumentalny

Discovery Science
09:00 Planeta żywiołów, Tornado; natura i środowisko
09:55 Podróż do wnętrza Ziemi, odc. 1; serial dokumentalny
10:45 Kuchenna chemia, Sól; serial dokumentalny
11:10 Krytycznym okiem, Gry umysłu; serial dokumentalny
12:00 Lotnicze szaleństwo, odc. 3; serial dokumentalny
12:25 Lotnicze szaleństwo, odc. 4; serial dokumentalny
12:50 Podróż do wnętrza Ziemi, odc. 1; serial dokumentalny
13:40 Kuchenna chemia, Sól; serial dokumentalny
14:10 Na pokładzie kosmicznego promu; film dokumentalny
15:00 Planeta żywiołów, Tornado; natura i środowisko
15:55 Podróż do wnętrza Ziemi, odc. 1; serial dokumentalny
16:45 Kuchenna chemia, Sól; serial dokumentalny
17:10 Krytycznym okiem, Gry umysłu; serial dokumentalny
18:00 Wielka niewiadoma, odc. 3; serial dokumentalny
18:25 Podniebne wyścigi, Intermedium; serial dokumentalny
18:50 Jak to jest zrobione?, odc. 55; serial dokumentalny
19:15 Jak to jest zrobione?, odc. 68; serial dokumentalny
19:40 Jak to zbudowano?, Z żelaza i stali; serial dokumentalny
20:10 Wszechświat, Planety; nauka
21:00 W sercu żywiołów, Tragiczny przypływ; serial dokumentalny
21:30 W sercu żywiołów, Goła ziemia; serial dokumentalny
21:55 Jak to jest zrobione?, odc. 55; serial dokumentalny
22:20 Jak to jest zrobione?, odc. 68; serial dokumentalny
22:45 Jak to zbudowano?, Z żelaza i stali; serial dokumentalny
23:10 Spojrzenie w przyszłość, odc. 2; serial dokumentalny
00:00 Wielka niewiadoma, odc. 3; serial dokumentalny
00:25 Podniebne wyścigi, Intermedium; serial dokumentalny
00:50 Jak to jest zrobione?, odc. 55; serial dokumentalny
01:15 Jak to jest zrobione?, odc. 68; serial dokumentalny
01:40 Jak to zbudowano?, Z żelaza i stali; serial dokumentalny
02:10 Wszechświat, Planety; nauka
03:00 W sercu żywiołów, Tragiczny przypływ; serial dokumentalny
03:30 W sercu żywiołów, Goła ziemia; serial dokumentalny
03:55 Jak to jest zrobione?, odc. 55; serial dokumentalny
04:20 Jak to jest zrobione?, odc. 68; serial dokumentalny
04:45 Jak to zbudowano?, Z żelaza i stali; serial dokumentalny
05:10 Spojrzenie w przyszłość, odc. 2; serial dokumentalny
06:00 Lotnicze szaleństwo, odc. 3; serial dokumentalny
06:25 Lotnicze szaleństwo, odc. 4; serial dokumentalny
06:50 Podróż do wnętrza Ziemi, odc. 1; serial dokumentalny
07:40 Kuchenna chemia, Sól; serial dokumentalny
08:10 Na pokładzie kosmicznego promu; film dokumentalny

Discovery Travel & Living
09:00 Wielkie projekty, odc. 8; serial dokumentalny
09:55 Wielka wyprawa - Europa Wschodnia, Warszawa. Polska; serial dokumentalny
10:20 Na szlaku, Dick Turpin; przyroda i podróże. dokumentacja
10:50 Życie w mieście, Berlin; serial dokumentalny
11:45 Człowiek za burtą, Spotkanie w Syrakuzach; serial dokumentalny
12:10 Maniacy sportów motorowych, Motokros; serial dokumentalny
12:40 Podróże na chybił trafił, odc. 11; turystyka
13:05 Koleje z dawnych lat, Zachodni Somerset; serial dokumentalny
13:35 Klub wędkarski Buena Vista, odc. 8; wędkarstwo
14:05 Życie w mieście, Berlin; serial dokumentalny
15:00 Wielkie projekty, odc. 1; serial dokumentalny
15:55 Wielka wyprawa - Europa Wschodnia, Berlin. Niemcy; serial dokumentalny
16:20 Na szlaku, Kamienie na Stonehenge; przyroda i podróże. dokumentacja
16:50 Życie w mieście, Berlin; serial dokumentalny
17:45 Człowiek za burtą, Spotkanie w Syrakuzach; serial dokumentalny
18:10 Maniacy sportów motorowych, Motokros; serial dokumentalny
18:40 Podróże na chybił trafił, odc. 11; turystyka
19:05 Koleje z dawnych lat, Chinnor i Princes Risborough; serial dokumentalny
19:35 Klub wędkarski Buena Vista, odc. 9; wędkarstwo
20:05 Życie w mieście, Berlin; serial dokumentalny
21:00 Wielkie projekty, odc. 1; serial dokumentalny
21:55 Wielka wyprawa - Europa Wschodnia, Berlin. Niemcy; serial dokumentalny
22:20 Na szlaku, Kamienie na Stonehenge; przyroda i podróże. dokumentacja
22:50 Śnieżny patrol, Garmisch; przyroda i podróże. dokumentacja
23:15 Śnieżny patrol, St Anton; przyroda i podróże. dokumentacja
23:45 Nowi odkrywcy, Morze Moluckie; państwa i ludzie
00:40 Podróże na chybił trafił, odc. 12; turystyka
01:05 Koleje z dawnych lat, Chinnor i Princes Risborough; serial dokumentalny
01:35 Klub wędkarski Buena Vista, odc. 9; wędkarstwo
02:05 Śnieżny patrol, Garmisch; przyroda i podróże. dokumentacja
02:30 Śnieżny patrol, St Anton; przyroda i podróże. dokumentacja

Hallmark Channel
06:00 Z biegiem rzeki; western USA 1995; reż.: Martin Davidson; wyk: Sheryl Lee, Ellen Burstyn
08:00 Najważniejszy egzamin; film obyczajowy USA 1999; reż.: Robert Munic; wyk: Lou Diamond Phillips, A.J. Buckley
10:00 Dzień jak dzień, odc. 9; serial obyczajowy USA 1998; reż.: Bill Finnegan; wyk: Annie Potts, Lorraine Toussaint
11:00 Ed, odc. 19; serial komediowy USA 2000-2004; reż.: Gloria Muzio; wyk: Thomas Cavanagh, Julie Bowen
12:00 Rodzina Flory, odc. 2; serial obyczajowy USA 1998; reż.: Peter Werner; wyk: Cicely Tyson, Blair Underwood
14:00 Najważniejszy egzamin; film obyczajowy USA 1999; reż.: Robert Munic; wyk: Lou Diamond Phillips, A.J. Buckley
16:00 Dzień jak dzień, odc. 9; serial obyczajowy USA 1998; reż.: Bill Finnegan; wyk: Annie Potts, Lorraine Toussaint
17:00 Ed, odc. 19; serial komediowy USA 2000-2004; reż.: Gloria Muzio; wyk: Thomas Cavanagh, Julie Bowen
18:00 Rodzina Flory, odc. 2; serial obyczajowy USA 1998; reż.: Peter Werner; wyk: Cicely Tyson, Blair Underwood
20:00 Druhny; dramat obyczajowy USA 1989; reż.: Lila Garrett; wyk: Shelley Hack, Sela Ward
22:00 Babski oddział, odc. 15; serial kryminalny USA 2004; reż.: Patrick Norris; wyk: Bonnie Bedelia, Nancy McKeon
23:00 Fidel, odc. 1; miniserial USA 2001; reż.: David Attwood; wyk: Víctor Huggo Martin, Gael García Bernal
01:00 Druhny; dramat obyczajowy USA 1989; reż.: Lila Garrett; wyk: Shelley Hack, Sela Ward
03:00 Babski oddział, odc. 15; serial kryminalny USA 2004; reż.: Patrick Norris; wyk: Bonnie Bedelia, Nancy McKeon
04:00 Z biegiem rzeki; western USA 1995; reż.: Martin Davidson; wyk: Sheryl Lee, Ellen Burstyn

Kino Polska
07:35 Rodzina do kina: Bajeczka międzyplanetarna; film animowany Polska 1975; reż.: Julian Józef Antonisz
07:45 Rodzina do kina: Vendetta; film animowany Polska 1966; reż.: Władysław Nehrebecki
08:00 Seans w iluzjonie: Komentarz: Stanisław Janicki; magazyn filmowy
08:10 Seans w iluzjonie: Moi rodzice rozwodzą się; film obyczajowy Polska 1938; reż.: Mieczysław Krawicz; wyk: Maria Gorczyńska, Kazimierz Junosza - Stępowski
10:05 Seans: Pan na ekranie - Zygmunt Kęstowicz: Wypowiedź: Zygmunt Kęstowicz; wypowiedź
10:15 Seans: Pan na ekranie - Zygmunt Kęstowicz: Cień; dramat obyczajowy Polska 1956; reż.: Jerzy Kawalerowicz; wyk: Zygmunt Kęstowicz, Adolf Chronicki
11:50 Seans: Pan na ekranie - Zygmunt Kęstowicz: Po pracy odpoczynek i rozrywki; film dokumentalny Polska 1971
12:05 Seans: Kamera na reżysera - Janusz Zaorski: Wypowiedź: Janusz Zaorski; wypowiedź
12:15 Seans: Kamera na reżysera - Janusz Zaorski: Matka królów; dramat społeczny Polska 1982; reż.: Janusz Zaorski; wyk: Magda Teresa Wójcik, Zbigniew Zapasiewicz
14:25 Seans: Czasy i obyczaje: Piłkarski poker; komedia Polska 1988; reż.: Janusz Zaorski; wyk: Janusz Gajos, Małgorzata Pieczyńska
16:25 Seans: Poprawka z historii: Bolesław Śmiały; film historyczny Polska 1972; reż.: Witold Lesiewicz; wyk: Ignacy Gogolewski, Jerzy Kaliszewski
18:10 Portrety: Marzenia są ciekawsze, odc. 1; film dokumentalny Polska 1988
18:45 Portrety: Marzenia są ciekawsze, odc. 2; film dokumentalny Polska 1998
19:20 Portrety: Marzenia są ciekawsze, odc. 3; film dokumentalny Polska 1998
20:05 Seans: Czasy i obyczaje: Polska Kronika Filmowa 17A / 77; film dokumentalny
20:15 Seans: Czasy i obyczaje: Tańczący jastrząb; dramat obyczajowy Polska 1977; reż.: Grzegorz Królikiewicz; wyk: Franciszek Trzeciak, Beata Tyszkiewicz
22:05 Seans: Gwiazda na horyzoncie - Edyta Olszówka: Wypowiedź: Edyta Olszówka; rozmowa
22:20 Seans: Gwiazda na horyzoncie - Edyta Olszówka: Strefa ciszy; film sensacyjny Polska 2000; reż.: Krzysztof Lang; wyk: Edyta Olszówka, Szymon Bobrowski
23:50 Seans: Pan na ekranie - Jacek Chmielnik: Och! Och!; film animowany Polska 1972; reż.: Bronisław Zeman
00:10 Młode kadry: Moja wina; film dokumentalny Polska 2005
00:20 Seans: Czasy i obyczaje: Papierośnica; film dokumentalny Polska 2005
00:30 Młode kadry: Bohater naszych czasów; film krótkometrażowy Polska 2005; reż.: Ksawery Szczepanik
00:45 Młode kadry: Niezawodny sposób; film krótkometrażowy Polska 1963; reż.: Andrzej Kondratiuk
01:00 Portrety: Marzenia są ciekawsze, odc. 1; film dokumentalny Polska 1988
01:40 Portrety: Marzenia są ciekawsze, odc. 2; film dokumentalny Polska 1998
02:15 Portrety: Marzenia są ciekawsze, odc. 3; film dokumentalny Polska 1998
06:00 Portrety: Marzenia są ciekawsze, odc. 1; film dokumentalny Polska 1988
06:40 Portrety: Marzenia są ciekawsze, odc. 2; film dokumentalny Polska 1998
07:20 Portrety: Marzenia są ciekawsze, odc. 3; film dokumentalny Polska 1998

Zone Europa
08:00 Mannowie - powieść stulecia, odc. 2; dramat obyczajowy Niemcy 2001; reż.: Heinrich Breloer; wyk: Armin Mueller - Stahl, Jürgen Hentsch
09:50 Ośmiornica, odc. 11; serial kryminalny Włochy / Francja/Austria / Niemcy 1989; reż.: Luigi Perelli; wyk: Michele Placido, Patricia Millardet
10:50 Cisza; dramat obyczajowy Iran / Francja 1998; reż.: Mohsen Makhmalbaf; wyk: Tahmineh Normatova, Nadereh Abdelahyeva
12:15 Wariaci i kochankowie; komedia Włochy 1976; reż.: Flavio Mogherini; wyk: Marcello Mastroianni, Lino Toffolo
14:10 Kelner, płacić!; komedia Czechosłowacja 1980; reż.: Ladislav Smoljak; wyk: Josef Abrham, Libusze Szafrankova
15:45 Dobry ojciec; dramat obyczajowy Wielka Brytania 1985; reż.: Mike Newell; wyk: Anthony Hopkins, Jim Broadbent
17:20 Jak Iwan świętował imieniny; komedia Węgry 2003; reż.: Zsolt Meskó; wyk: Iván Kamarás, Andrea Fullajtár
19:00 Ośmiornica, odc. 11; serial kryminalny Włochy / Francja/Austria / Niemcy 1989; reż.: Luigi Perelli; wyk: Michele Placido, Patricia Millardet
20:00 Mannowie - powieść stulecia, odc. 2; dramat obyczajowy Niemcy 2001; reż.: Heinrich Breloer; wyk: Armin Mueller - Stahl, Jürgen Hentsch
21:50 Dobry ojciec; dramat obyczajowy Wielka Brytania 1985; reż.: Mike Newell; wyk: Anthony Hopkins, Jim Broadbent
23:25 Cinemania, odc. 194; magazyn filmowy
23:50 Niebezpieczne trio; film erotyczny Francja 2001; reż.: Marc Riva; wyk: Diosa, Jade
01:30 Prezent Anny; film erotyczny Francja 2003; reż.: Jean - Claude Maillard; wyk: Allen, Rita
02:20 Wariaci i kochankowie; komedia Włochy 1976; reż.: Flavio Mogherini; wyk: Marcello Mastroianni, Lino Toffolo

MTV Polska
06:00 Starter, Przeboje na dobry początek dnia; magazyn muzyczny
09:00 Odliczanka MTV, Najlepsze teledyski ostatnich tygodni; magazyn muzyczny
10:00 Księżniczki piękności; reality show
14:00 MTV No 1 Hits, Tylko największe przeboje; magazyn muzyczny
14:30 MTV Maxxx Hits, Notowanie hitów; program muzyczny
15:30 Klasa MTV, Klasa w terenie
16:00 Bazar MTV; moda
16:30 Penetratorzy, Sekrety alkowy
17:00 Date my mom, Rodzice testują kandydatów na przyszłych partnerów swoich dzieci; randka w ciemno
17:30 Road Rules; reality show
18:30 Made, MTV spełnia marzenia; program muzyczny
19:30 MTV No 1 Hits, Tylko największe przeboje; magazyn muzyczny
20:00 MTV Kontra, Bitwa na teledyski; magazyn muzyczny
21:00 Uparty jak Hogan; reality show
21:30 Życie i rytmy Kanye Westa; muzyka. dokument
22:00 Droga do sławy, P. Diddy szuka nowych talentów
23:00 Superock, Rockowe teledyski; magazyn muzyczny
00:00 Zakład, Ile zrobisz dla kasy?
01:00 Bezsenność z MTV, Klipy dla nocnych marków; program muzyczny

VH1 Polska
06:00 Espresso, Pobudzający miks teledysków; magazyn muzyczny
10:00 Top 10 VH1, Najgorętsze hity grane w VH1; program muzyczny
11:00 VH1 Prezentuje, 100 gorących kociaków; muzyka. dokument
12:00 Best of charts, Co króluje na listach przebojów; magazyn muzyczny
13:00 So 80‘s, Przeboje najpopularniejszych wykonawców lat 80; program muzyczny
13:30 Smells like 90‘s, Przeboje ery grunge‘u; magazyn muzyczny
14:00 3 z 1, Trzy klipy jednego wykonawcy; program muzyczny
14:30 VH1 Hits, Hity dekady; magazyn muzyczny
15:00 Moja muzyka, Ulubione klipy artystów; magazyn muzyczny
16:00 Pop lista; program muzyczny
17:00 Smells like 90‘s, Przeboje ery grunge‘u; magazyn muzyczny
18:00 Best of charts, Co króluje na listach przebojów; magazyn muzyczny
19:00 Na temat, Klipy z kluczem; program muzyczny
20:00 VH1 Prezentuje, Najgorsze piosenki z pierwszych miejsc list przebojów; muzyka. dokument
21:00 Meet The Barkers; reality show
21:30 Monografia, Twórczość artysty w pigułce; muzyka. dokument
22:30 Rock Ballads; rock + pop
23:30 Daria; serial animowany
00:00 Chill Out, Nastrojowo na wieczór; program muzyczny
01:00 VH1 Hits, Hity dekady; magazyn muzyczny
04:00 Chillout, Teledyski dla nocnych marków; magazyn muzyczny

Polsat 2
07:00 Echo lasu, odc. 95; magazyn
07:30 Pasjonaci, odc. 59; magazyn motoryzacyjny
08:00 Między wschodem a zachodem, Onsen - jak odpoczywają Japończycy, odc. 17; film dokumentalny Polska 2005
08:30 Wydarzenia
09:00 Interwencja, odc. 790; magazyn reporterów
09:20 Samo życie, odc. 620; serial obyczajowy Polska 2005; reż.: Wojciech Pacyna, Wojciech Nowak, Maciej Pieprzyca, Jacek Sołtysiak; wyk: Edyta Olszówka, Aneta Todorczuk - Perchuć
10:00 Gra w ciemno, odc. 145; teleturniej
10:45 Graczykowie - Buła i spóła, Zgaduła, odc. 75; serial komediowy Polska 2001; reż.: Krzysztof Jaroszyński; wyk: Paweł Wawrzecki, Adrianna Biedrzyńska
11:10 Interwencja, odc. 790; magazyn reporterów
11:30 Wydarzenia
12:00 Pierwsza miłość, odc. 411; serial obyczajowy Polska 2006; reż.: Okił Khamidov, Paweł Chmielewski; wyk: Aneta Zając, Ewa Skibińska
12:35 Interwencja, odc. 790; magazyn reporterów
13:00 Bumerang, odc. 413; program publicystyczny
13:35 Komenda, Komenda Leszno, odc. 66; magazyn policyjny
13:55 Twój lekarz; poradnik medyczny
14:20 Oblicza Ameryki, odc. 275; program dokumentalny
14:45 Kalejdoskop tygodnia, odc. 350; program publicystyczny
15:10 Echo lasu, odc. 95; magazyn
15:35 Pasjonaci, odc. 59; magazyn motoryzacyjny
16:00 Między wschodem a zachodem, Onsen - jak odpoczywają Japończycy, odc. 17; film dokumentalny Polska 2005
16:30 Wydarzenia
17:00 Interwencja, odc. 790; magazyn reporterów
17:20 Samo życie, odc. 620; serial obyczajowy Polska 2005; reż.: Wojciech Pacyna, Wojciech Nowak, Maciej Pieprzyca, Jacek Sołtysiak; wyk: Edyta Olszówka, Aneta Todorczuk - Perchuć
18:00 Gra w ciemno, odc. 145; teleturniej
18:45 Graczykowie - Buła i spóła, Zgaduła, odc. 75; serial komediowy Polska 2001; reż.: Krzysztof Jaroszyński; wyk: Paweł Wawrzecki, Adrianna Biedrzyńska
19:10 Interwencja, odc. 790; magazyn reporterów
19:30 Wydarzenia
20:00 Pierwsza miłość, odc. 411; serial obyczajowy Polska 2006; reż.: Okił Khamidov, Paweł Chmielewski; wyk: Aneta Zając, Ewa Skibińska
20:35 Interwencja, odc. 790; magazyn reporterów
21:00 Bumerang, odc. 413; program publicystyczny
21:35 Komenda, Komenda Leszno, odc. 66; magazyn policyjny
22:00 Twój lekarz; poradnik medyczny
22:20 Oblicza Ameryki, odc. 275; program dokumentalny
22:50 Kalejdoskop tygodnia, odc. 350; program publicystyczny
23:15 Echo lasu, odc. 95; magazyn
23:40 Pasjonaci, odc. 59; magazyn motoryzacyjny
00:05 Między wschodem a zachodem, Onsen - jak odpoczywają Japończycy, odc. 17; film dokumentalny Polska 2005
00:30 Interwencja, odc. 791; magazyn reporterów
00:50 Samo życie, odc. 764; serial obyczajowy Polska 2006; reż.: Wojciech Pacyna, Wojciech Nowak, Maciej Pieprzyca, Jacek Sołtysiak; wyk: Edyta Olszówka, Aneta Todorczuk - Perchuć
01:30 Oblicza Ameryki, odc. 275; program dokumentalny
02:00 Wydarzenia
02:30 Gra w ciemno, odc. 146; teleturniej
03:15 Kochaj mnie, kochaj!, odc. 13; serial obyczajowy Polska 2006; reż.: Paweł Karpiński, Jacek Gąsiorowski; wyk: Anna Powierza, Waldemar Błaszczyk
04:00 Pierwsza miłość, odc. 412; serial obyczajowy Polska 2006; reż.: Okił Khamidov, Paweł Chmielewski; wyk: Aneta Zając, Ewa Skibińska
04:40 Interwencja, odc. 791; magazyn reporterów
05:00 Nasze dzieci, Głodne Dzieci, odc. 44; talk show
05:45 Drogówka, Zielona Góra, odc. 192; magazyn policyjny
06:10 Emiraty - dary niebios, odc. 6; film dokumentalny
06:45 Awantura o kasę, odc. 47; teleturniej

Polsat Sport
07:00 Wkręt - Met Domex AZS Częstochowa - KS Jastrzębski Węgiel S.A., Polska Liga Siatkówki; siatkówka
09:00 Blackburn Rovers - Arsenal Londyn, Liga angielska; piłka nożna
11:00 Gol; magazyn piłkarski
11:30 Futbol Mundial; magazyn piłkarski
12:00 Punkt, set, mecz; magazyn siatkarski
13:00 FC Liverpool - Arsenal Londyn, Puchar Ligi Angielskiej - skrót meczu; piłka nożna
14:00 KO TV; magazyn bokserski
14:30 Gol; magazyn piłkarski
15:30 FC Torino - Inter Mediolan, Liga włoska; piłka nożna
17:30 Muszynianka Fakro Muszyna - RC Cannes, Liga Mistrzyń; siatkówka /program na żywo/
22:00 RCD Espanyol Barcelona - FC Barcelona, Liga hiszpańska - skrót meczu; piłka nożna
23:00 Desportivo Aves - FC Porto, Liga portugalska; piłka nożna

Polonia 1
06:35 Królewna Śnieżka; film animowany
07:40 Helena i chłopcy, odc. 32; serial młodzieżowy Francja 1992; reż.: Jacques Samyn; wyk: Helene Rolles, Patrick Puydebat
08:10 Top shop; program reklamowy
19:00 Namiętności, odc. 70; telenowela Argentyna 1988; reż.: Juan David Elisetche, Lito de Filippis; wyk: Grecia Colmenares, Raul Taibo
19:50 Rozgrywki wyższych sfer, odc. 177; telenowela Argentyna; reż.: Martin Clutet; wyk: Sylvia Montanari, Orlando Carrio
20:20 Bank samotnych serc; magazyn
20:35 Werdykt; prawo i przestępczość
21:40 Tajemnice Sahary, odc. 6; serial przygodowy Włochy / USA 1988; reż.: Alberto Negrin; wyk: Michael York, Ben Kingsley
22:45 Zaniedbana Mężatka; erotyka
23:00 Polskie foki; erotyka
23:35 Maksymalne perwersje; erotyka
23:40 News; erotyka
23:45 Night Shop; erotyka
23:55 Amore TV; erotyka
00:10 6 na 9; erotyka
00:30 Kasia i Ania; erotyka
00:45 Reflex; erotyka
00:55 Erotyczna giełda; erotyka
01:05 Ogłoszeniatowarzyskie.pl; erotyka
01:15 Foki Ewa; erotyka
01:30 Zaniedbana Mężatka; erotyka
01:50 Night Shop; erotyka
02:00 Polskie foki; erotyka
02:15 Night Shop; erotyka
02:30 Oferty towarzyskie; erotyka
02:45 Sex Hotel; erotyka
03:00 Night Shop; erotyka

Zone Romantica
06:00 Amor Amor: Tak jak w kinie, odc. 176; telenowela Meksyk 2001; reż.: Antulio Jiménez Pons; wyk: Lorena Rojas, Mauricio Ochmann
07:00 Amor Amor: Perła, odc. 55; telenowela Meksyk 1998; reż.: Antulio Jiménez Pons; wyk: Silvia Navarro, Leonardo García Vale
08:00 Premiere: Miłość i przemoc, odc. 96; telenowela Wenezuela 2005; reż.: Jose Alcalde, Jose Manuel Carvajal; wyk: Hilda Abrahamz, Norkys Batista
09:00 Śnię o twej miłości, odc. 7; telenowela Wenezuela 2006; reż.: Carlom Izquierdo; wyk: Fabiola Colmenares, Jorge Reyes
10:00 Premiere: Miłość na sprzedaż, odc. 3; telenowela USA 2006; reż.: Rodolfo Hoyos, Andres Bierman; wyk: Michel Brown, Andres Velasco
11:00 Amor Amor: Fortuna i miłość, odc. 104; telenowela Argentyna 2002; reż.: Gaita Aragona, Diana Álvarez; wyk: Gustavo Bermúdez, Araceli González
12:00 Amor Amor: Perła, odc. 55; telenowela Meksyk 1998; reż.: Antulio Jiménez Pons; wyk: Silvia Navarro, Leonardo García Vale
13:00 Premiere: Miłość i przemoc, odc. 96; telenowela Wenezuela 2005; reż.: Jose Alcalde, Jose Manuel Carvajal; wyk: Hilda Abrahamz, Norkys Batista
14:00 Śnię o twej miłości, odc. 7; telenowela Wenezuela 2006; reż.: Carlom Izquierdo; wyk: Fabiola Colmenares, Jorge Reyes
15:00 Premiere: Miłość na sprzedaż, odc. 3; telenowela USA 2006; reż.: Rodolfo Hoyos, Andres Bierman; wyk: Michel Brown, Andres Velasco
16:00 Premiere: Miłość i przemoc, odc. 96; telenowela Wenezuela 2005; reż.: Jose Alcalde, Jose Manuel Carvajal; wyk: Hilda Abrahamz, Norkys Batista
17:00 Amor Amor: Fortuna i miłość, odc. 104; telenowela Argentyna 2002; reż.: Gaita Aragona, Diana Álvarez; wyk: Gustavo Bermúdez, Araceli González
18:00 Śnię o twej miłości, odc. 7; telenowela Wenezuela 2006; reż.: Carlom Izquierdo; wyk: Fabiola Colmenares, Jorge Reyes
19:00 Premiere: Miłość na sprzedaż, odc. 3; telenowela USA 2006; reż.: Rodolfo Hoyos, Andres Bierman; wyk: Michel Brown, Andres Velasco
20:00 Amor Amor: Tak jak w kinie, odc. 176; telenowela Meksyk 2001; reż.: Antulio Jiménez Pons; wyk: Lorena Rojas, Mauricio Ochmann
21:00 Premiere: Miłość i przemoc, odc. 96; telenowela Wenezuela 2005; reż.: Jose Alcalde, Jose Manuel Carvajal; wyk: Hilda Abrahamz, Norkys Batista
22:00 Śnię o twej miłości, odc. 7; telenowela Wenezuela 2006; reż.: Carlom Izquierdo; wyk: Fabiola Colmenares, Jorge Reyes
23:00 Amor Amor: Perła, odc. 55; telenowela Meksyk 1998; reż.: Antulio Jiménez Pons; wyk: Silvia Navarro, Leonardo García Vale
00:00 Premiere: Miłość i przemoc, odc. 96; telenowela Wenezuela 2005; reż.: Jose Alcalde, Jose Manuel Carvajal; wyk: Hilda Abrahamz, Norkys Batista
01:00 Premiere: Miłość na sprzedaż, odc. 3; telenowela USA 2006; reż.: Rodolfo Hoyos, Andres Bierman; wyk: Michel Brown, Andres Velasco
01:50 Amor Amor: Fortuna i miłość, odc. 104; telenowela Argentyna 2002; reż.: Gaita Aragona, Diana Álvarez; wyk: Gustavo Bermúdez, Araceli González
02:40 Amor Amor: Perła, odc. 55; telenowela Meksyk 1998; reż.: Antulio Jiménez Pons; wyk: Silvia Navarro, Leonardo García Vale
03:30 Amor Amor: Tak jak w kinie, odc. 175; telenowela Meksyk 2001; reż.: Antulio Jiménez Pons; wyk: Lorena Rojas, Mauricio Ochmann
04:20 Amor Amor: Tak jak w kinie, odc. 176; telenowela Meksyk 2001; reż.: Antulio Jiménez Pons; wyk: Lorena Rojas, Mauricio Ochmann
05:10 Amor Amor: Fortuna i miłość, odc. 104; telenowela Argentyna 2002; reż.: Gaita Aragona, Diana Álvarez; wyk: Gustavo Bermúdez, Araceli González

TeDe
06:55 Komentarze, opinie, wydarzenia; program publicystyczny
07:00 Informacje; magazyn informacyjny
07:20 Sport Game Plus; magazyn siatkarski
07:25 Temat dnia; program publicystyczny
07:35 Z archiwum; magazyn
15:20 Sport Game Plus; magazyn siatkarski
17:50 Z archium; magazyn
18:00 Informacje; magazyn informacyjny
18:20 Sport Game; magazyn siatkarski
18:25 Temat dnia
18:30 Temat dnia; program publicystyczny
18:45 Komentarze, opinie, wydarzenia; program publicystyczny
18:50 Z archiwum; magazyn

TV 4
05:45 Sztukateria; magazyn kulturalny
06:05 Kinomaniak; magazyn filmowy
06:30 VIP; magazyn kulturalny
06:55 Muzyczne listy; magazyn muzyczny
08:00 TV market; program reklamowy
08:30 Power Rangers, odc. 17; serial młodzieżowy USA / Nowa Zelandia 2003; reż.: Charlie Haskell, Andrew Merrifield, Koichi Sakamoto; wyk: Sally Martin, Pua Magasiva
09:00 Pokemon; serial dla dzieci Japonia / USA 1997-1998; reż.: Masamitsu Hidaka
09:30 Pensjonat pod Różą, Gwałt, odc. 67; serial obyczajowy Polska 2005; reż.: Mirosław Bork, Maciej Wojtyszko; wyk: Magda Walach, Marzena Trybała
10:30 Jesteś moim życiem, odc. 96; serial obyczajowy Argentyna 2006; reż.: Rodolfo Antúnez, Jorge Bechara; wyk: Natalia Oreiro, Facundo Arana
11:30 Benny Hill; serial komediowy Wielka Brytania 1985
12:00 Benny Hill; serial komediowy Wielka Brytania 1985
12:35 Dekoratornia, odc. 67; dokument fabularyzowany Polska 2006; reż.: Elżbieta Kuźniacka
13:10 Wygraj fortunę; teleturniej
15:15 Power Rangers, odc. 18; serial młodzieżowy USA / Nowa Zelandia 2003; reż.: Charlie Haskell, Andrew Merrifield, Koichi Sakamoto; wyk: Sally Martin, Pua Magasiva
15:45 Młodzieńcza miłość, odc. 73; telenowela Argentyna 2001; reż.: Daniel Aguirre, Carlos Luna; wyk: Emanuel Ortega, Celeste Cid
16:45 Pensjonat pod Różą, Podmiana, odc. 68; serial obyczajowy Polska 2005; reż.: Mirosław Bork, Maciej Wojtyszko; wyk: Magda Walach, Marzena Trybała
17:45 Benny Hill; serial komediowy Wielka Brytania 1985
18:20 Benny Hill; serial komediowy Wielka Brytania 1985
18:55 Jesteś moim życiem, odc. 98; serial obyczajowy Argentyna 2006; reż.: Rodolfo Antúnez, Jorge Bechara; wyk: Natalia Oreiro, Facundo Arana
20:00 Komisarz Rex, odc. 8; serial sensacyjny Niemcy / Austria 2002-2003; reż.: Hajo Gies, Christian Görlitz, Oliver Hirschbiegel; wyk: Martin Weinek, Gerhard Zemann
21:00 Tok2Szok; talk show
22:00 Bez stałego adresu: Bob Dylan, odc. 2; film biograficzny Wielka Brytania / USA/Japonia 2005; reż.: Martin Scorsese
00:00 Wydarzenia
00:30 Sport; wiadomości sportowe
00:35 Prognoza pogody
00:40 Włatcy móch, Pierwsza komunia, odc. 5; serial animowany Polska; reż.: Bartek Kędzierski
01:05 Tok2Szok; talk show
02:00 Muzyczne listy; magazyn muzyczny
02:50 FIFA Futbol Mundial; magazyn piłkarski
03:15 V - Max; magazyn motoryzacyjny
03:35 Ja tylko pytam, Paraolimpijczycy; talk show

TVN 24
05:30 Powitanie poranka TVN 24 /program na żywo/
05:45 Skrót informacji /program na żywo/
06:00 Serwis informacyjny /program na żywo/
06:15 Skrót informacji /program na żywo/
06:30 Serwis informacyjny /program na żywo/
06:45 Skrót informacji /program na żywo/
07:00 Serwis informacyjny /program na żywo/
07:15 Skrót informacji /program na żywo/
07:25 Biznes; magazyn ekonomiczny /program na żywo/
07:30 Serwis informacyjny /program na żywo/
07:45 Skrót informacji /program na żywo/
08:00 Serwis informacyjny /program na żywo/
08:05 Rozmowa poranka; wywiad /program na żywo/
08:15 Skrót informacji /program na żywo/
08:30 Serwis informacyjny /program na żywo/
08:45 Szkło kontaktowe - skrót; program publicystyczny
09:00 Serwis informacyjny /program na żywo/
09:05 Bilans giełdowy; magazyn ekonomiczny /program na żywo/
09:30 Serwis informacyjny /program na żywo/
09:45 Skrót informacji /program na żywo/
09:50 Przegląd wydarzeń zagranicznych; magazyn informacyjny /program na żywo/
10:00 Serwis informacyjny - Dzień na żywo /program na żywo/
10:15 Serwis sportowy; wiadomości sportowe /program na żywo/
10:30 Serwis informacyjny /program na żywo/
10:45 Serwis biznesowy /program na żywo/
11:00 Serwis informacyjny /program na żywo/
11:15 Serwis sportowy; wiadomości sportowe /program na żywo/
11:30 Serwis informacyjny /program na żywo/
11:45 Serwis biznesowy /program na żywo/
12:00 Serwis informacyjny /program na żywo/
12:15 Serwis sportowy; wiadomości sportowe /program na żywo/
12:30 Serwis informacyjny /program na żywo/
12:45 Serwis biznesowy /program na żywo/
13:00 Serwis informacyjny /program na żywo/
13:15 Serwis sportowy; wiadomości sportowe /program na żywo/
13:30 Serwis informacyjny /program na żywo/
13:45 Serwis biznesowy /program na żywo/
14:00 Serwis informacyjny /program na żywo/
14:15 Serwis sportowy; wiadomości sportowe /program na żywo/
14:30 Serwis informacyjny /program na żywo/
14:45 Serwis biznesowy /program na żywo/
15:00 Serwis informacyjny /program na żywo/
15:15 Serwis sportowy; wiadomości sportowe /program na żywo/
15:20 InterNET 24; magazyn /program na żywo/
15:30 Serwis informacyjny /program na żywo/
15:45 Serwis biznesowy /program na żywo/
16:00 Bilans dnia; magazyn ekonomiczny /program na żywo/
16:20 InterNET 24; magazyn /program na żywo/
16:30 Raport popołudniowy /program na żywo/
17:10 Prosto z Polski; magazyn informacyjny /program na żywo/
17:30 24 godziny; magazyn informacyjny /program na żywo/
18:30 Serwis informacyjny /program na żywo/
18:40 Skaner polityczny; magazyn publicystyczny /program na żywo/
19:00 Fakty, ludzie, pieniądze - Wieczór; magazyn gospodarczy /program na żywo/
20:00 Kropka nad i; program publicystyczny /program na żywo/
20:30 Raport wieczorny /program na żywo/
21:00 24 godziny; magazyn informacyjny /program na żywo/
22:00 Szkło kontaktowe; program publicystyczny /program na żywo/
23:00 Serwis informacyjny /program na żywo/
23:10 Bilans dnia; magazyn ekonomiczny /program na żywo/
23:30 Serwis informacyjny - podsumowanie /program na żywo/
00:00 Skrót informacji
00:05 Kropka nad i; program publicystyczny
00:30 Skrót informacji
00:40 Skaner polityczny; magazyn publicystyczny
01:00 Serwis informacyjny - podsumowanie
01:30 24 godziny; magazyn informacyjny
02:30 Szkło kontaktowe; program publicystyczny
03:30 Skrót informacji
03:35 Bilans; magazyn ekonomiczny
04:00 Serwis informacyjny - podsumowanie
04:30 24 godziny; magazyn informacyjny

VIVA Polska
06:00 Planet VIVA, Najnowsze hity; magazyn muzyczny
09:30 O Co Kaman Short, Językowa zabawa z teledyskami; magazyn muzyczny
09:40 Planet VIVA, Najnowsze hity; magazyn muzyczny
10:30 Tom Kultury; magazyn kulturalny
10:40 Planet VIVA, Najnowsze hity; magazyn muzyczny
11:00 Kocha, nie kocha; magazyn muzyczny
11:30 Parot; magazyn muzyczny
12:00 Zajefajnick; magazyn muzyczny
12:30 Rendez - Vous
12:40 Kocha, nie kocha; magazyn muzyczny
13:00 Parot; magazyn muzyczny
13:30 Sobotwór; magazyn muzyczny
14:00 Tom Kultury; magazyn kulturalny
14:10 Planet VIVA, Najnowsze hity; magazyn muzyczny
14:30 Shibuya; program muzyczny
15:00 In & Out, Nowinki ze świata show biznesu; magazyn muzyczny
15:50 Tom Kultury; magazyn kulturalny
16:00 VIVAMAT; magazyn muzyczny
17:00 Streetcharts, Miejska lista przebojów; program muzyczny
17:50 Rendez - Vous
18:00 Parot; magazyn muzyczny
18:30 Sobotwór; magazyn muzyczny
19:00 Kocha, nie kocha; magazyn muzyczny
19:30 Zajefajnick; magazyn muzyczny
19:50 Tom Kultury; magazyn kulturalny
20:00 Viva Hits Polska, Polska lista przebojów; magazyn muzyczny
21:00 Planet VIVA, Najnowsze hity; magazyn muzyczny
21:30 O Co Kaman Short, Językowa zabawa z teledyskami; magazyn muzyczny
21:40 Planet VIVA, Najnowsze hity; magazyn muzyczny
22:00 Ring Charts; magazyn muzyczny
22:50 Rendez - Vous
23:00 Kocha, nie kocha Extreme; magazyn muzyczny
23:30 Parot Extreme; program muzyczny
00:00 Hitbuster, Wieczorne teledyski; magazyn muzyczny
01:00 Nightrider, Teledyski dla nocnych marków; program muzyczny

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.