FANDOM


TVP 1
05:10 Stacyjkowo - Wielki pokaz dla Pita, odc. 51 (Old Puffer Pete’s Big Show); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008)
05:20 TELEZAKUPY
05:55 Kawa czy herbata? - 6.05, 6.35, 7.05, 7.35; Wiadomości: 6.00, 6.30, 7.00, 7.30; Pogoda: 6.04, 6.34, 7.02, 7.34
08:00 Wiadomości
08:00 Pogoda poranna
08:08 Polityka przy kawie
08:30 Magiczne przygody misia Ruperta - Szalona przejażdżka Ruperta, odc. 1 (Rupert's Wild Scooter Ride); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2006)
08:40 Tomek i przyjaciele - Kłopoty Tomka, odc. 26 (Thomas in trouble); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2007)
08:55 TELEZAKUPY
09:30 Natura w Jedynce - Planeta Ziemia - odc. 2 Góry (Planet Earth 2 Mountains) -  txt. str. 777  48'; serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2006)
10:30 Cudowne miejsca - Wielkie Sanktuaria Polski - Święta Lipka; cykl dokumentalny
11:00 Plebania - odc. 1412; telenowela TVP
11:30 Moda na sukces - odc. 5753 (The Bold and the Beautiful ep. 5753); serial kraj prod.USA (2010)
12:00 Wiadomości
12:05 Agrobiznes
12:30 Natura w Jedynce - Planeta Ziemia - odc. 3 W słodkich wodach (Planet Earth 3 Fresh Water) -  txt. str. 777  49'; serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2006)
13:25 Jaka to melodia? - odc. 2558; teleturniej muzyczny
13:55 Klan - odc. 2384 -  txt. str. 777; telenowela TVP
14:25 Wideoteka - 60 hitów na 60 lat!; magazyn
15:00 Wiadomości
15:10 Pogoda
15:20 Blondynka - odc. 7/13 - Pożegnanie snów -  txt. str. 777; serial TVP
16:25 Moda na sukces - odc. 5754 (The Bold and the Beautiful ep. 5754); serial kraj prod.USA (2010)
17:00 Teleexpress
17:15 Pogoda
17:25 Jaka to melodia? - odc. 2559; teleturniej muzyczny
17:50 Klan - odc. 2385 -  txt. str. 777; telenowela TVP
18:25 Chichot losu - odc. 8/13 - Powrót do normy -  txt. str. 777; serial TVP
19:15 Wieczorynka - Świnka Peppa, seria II - Kapsuła dla przyszłych pokoleń, odc. 9 (The time capsule, ep. 9); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2005)
19:30 Wiadomości
20:00 Sport
20:02 MŚ w rajdach samochodowych - Rajd Monte Carlo
20:05 Pogoda
20:20 Goldeneye (Goldeneye) -  txt. str. 777  124'; film sensacyjny kraj prod.USA, Wielka Brytania (1995)
22:30 Przebłysk jutra - odc. 5/22 (Flash Forward, ep. 5); serial kraj prod.USA (2009)
23:20 Przebłysk jutra - odc. 6/22 (Flash Forward, ep. 6); serial kraj prod.USA (2009)
00:15 Nad rzeką, której nie ma -  txt. str. 777  85'; film obyczajowy kraj prod.Polska (1991)
01:50 Reportaż Jedynki - Mafia - reaktywacja - Pruszków w białych kołnierzykach.
02:20 Notacje - Barbara Winkiel. Lata zapisane słowami; cykl dokumentalny
02:35 Zagadkowa Jedynka
03:35 Zakończenie dnia

TVP 2
05:20 TELEZAKUPY
05:55 Złotopolscy - odc. 2 Niebezpieczne powiązania; telenowela TVP
06:30 Złotopolscy - odc. 3 Odlotowa randka; telenowela TVP
07:05 M jak miłość - odc. 122
08:00 Pytanie na śniadanie - 9.00, 9.40, 10.15; Pogoda: 9.30, 10.10; Panorama: 8.50
10:50 Lokatorzy - odc. 216 (284) Kolega z wojska; serial komediowy TVP
11:20 TELEZAKUPY
11:55 Kurów - zapomniane miasteczko żydowskie; reportaż
12:25 Ja to mam szczęście! - ulubione skecze 31
12:35 Tancerze - odc. 11 Uwierzyć w siebie; serial obyczajowy TVP
13:35 Barwy szczęścia - odc. 860 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
14:10 Współczesna rodzina - odc. 11/24 (Modern family ep. (Up All Night)); serial komediowy kraj prod.USA (2009)
14:35 Świat bez tajemnic - Meduzy atakują (L’ Invasion des Meduses)  51'; film dokumentalny kraj prod.Francja (2010)
15:45 Panorama Kraj
16:05 Pogoda
16:15 Dla niesłyszących - M jak miłość - odc. 958 -  JM; serial TVP
17:05 Republika Doyle'ów - odc. 8/25 (Republic of Doyle ep. 108); serial kraj prod.Kanada (2009)
18:00 Panorama
18:35 Sport Telegram
18:45 Pogoda
18:50 Jeden z dziesięciu - odc. 24/71; teleturniej
19:30 Współczesna rodzina - odc. 11/24 (Modern family ep. (Up All Night)); serial komediowy kraj prod.USA (2009)
19:55 Ja to mam szczęście! - ulubione skecze 32
20:05 Barwy szczęścia - odc. 861 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
20:40 Na dobre i na złe - odc. 507 - Gra o życie; serial TVP
21:35 Kulisy serialu - Na dobre i na złe 3
21:45 Kino relaks - Na dwa fronty (Double Bill)  82'; komedia kraj prod.Kanada (2003)
23:15 Reporter Polski; magazyn
23:55 Powrót do życia - s. II, odc. 19/21 Krew (Life, s. 2, ep. 5 Quarts); serial kraj prod.USA (2009)
00:45 Dudi (Andrzej Dudziński)  49'; film dokumentalny
01:50 Reporter Polski; magazyn
02:25 Na dwa fronty (Double Bill)  82'; komedia kraj prod.Kanada (2003)
04:00 Powrót do życia - s. II, odc. 19/21 Krew (Life, s. 2, ep. 5 Quarts); serial kraj prod.USA (2009)
04:40 Zakończenie dnia

TVP Info Opole
05:55 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
06:00 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
06:11 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
06:15 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
06:25 Pogoda Info - komunikat śniegowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
06:30 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
06:41 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
06:45 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:00 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:10 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:13 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:30 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:41 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:45 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:51 Pogoda Info - komunikat śniegowy
07:53 Twoja@sprawa; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:00 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:03 Gość poranka; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:17 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:20 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:30 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:40 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:42 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:56 Pogoda Info - komunikat śniegowy
09:00 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:06 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:10 Gość poranka; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:20 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:30 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:41 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:45 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:50 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:00 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:10 Biznes - otwarcie dnia; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:19 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:21 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:26 Pogoda Info - komunikat śniegowy
10:30 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:41 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:45 Gość poranka; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:55 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
11:00 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
11:20 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
11:25 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
11:30 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
11:50 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
11:55 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:00 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:20 Biznes; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:27 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
12:30 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:50 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:55 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
13:00 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
13:25 Pogoda Info - komunikat śniegowy
13:30 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
13:50 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
13:55 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
14:00 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
14:10 Raport z Polski; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
14:24 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
14:30 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
14:50 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
14:55 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
15:00 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
15:11 Pogoda Info - komunikat śniegowy
15:15 Rozmowa dnia; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
15:30 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
15:50 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
15:55 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
16:00 Raport z Polski; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:25 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
16:30 Dla niesłyszących - Serwis Info Dzień - JM; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
16:51 Biznes; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
17:00 Rozmowa Dnia
17:10 Schlesien Journal - odc. 3 Karol Stosiek - kuśnierz; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
17:30 Kurier Opolski Flesz
17:34 Pogoda Flesz
17:39 Ahora espanol - odc. 28 Ahora espanol; Dla małoletnich od lat 7
17:51 Agro Kurier - odc. 2 Agro Kurier; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
18:02 Rączka gotuje; Dla małoletnich od lat 12
18:30 Kurier Opolski; magazyn
18:51 Pogoda
18:54 Rozmowa Dnia
19:05 Puls Kościoła - odc. 2 Kolędnicy misyjni; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
19:20 Prosto z lasu /2012 - Prosto z lasu 21/2012; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
19:39 Ukryte prawdy - odc. 1 Mur milczenia; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
20:00 Infoexpress; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
20:10 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, CENTRE CUT, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
21:00 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
21:06 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
21:23 Pogoda Info - komunikat śniegowy
21:30 Serwis Info Wieczór; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
21:42 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
21:47 Kurier Opolski - wydanie wieczorne
22:07 Pogoda
22:10 Rozmowa Dnia
22:18 Serwis Info Wieczór.; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
22:30 Info Dziennik; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
23:07 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
23:15 Sportowy Wieczór; STEREO, CENTRE CUT
23:31 Ojcowie chrzestni Rosji - Uciekinier, odc. 1 (Russian Godfathers - The Fugative ep. 1); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2005); reż.:Patrick Forbes; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:41 Infoexpress; STEREO, CENTRE CUT
00:50 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, CENTRE CUT, Bez ograniczeń wiekowych
01:35 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:52 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
02:00 Serwis Info Wieczór.; STEREO, CENTRE CUT
02:07 Info Dziennik; STEREO, CENTRE CUT
02:45 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
02:50 Infoexpress; STEREO, CENTRE CUT
03:02 Polska według Kreta - odc. 56 - Pieniny; magazyn; STEREO, CENTRE CUT, Bez ograniczeń wiekowych
03:30 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii.; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
03:53 60 lat razem - odc. 28 - Malicki; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:02 Ojcowie chrzestni Rosji - Uciekinier, odc. 1 (Russian Godfathers - The Fugative ep. 1); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2005); reż.:Patrick Forbes; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
05:03 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
05:10 Prawdę mówiąc - ks. Aleksander Posacki - odc. 62; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:35 Raport z Polski; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 12
05:54 Zakończenie dnia

Polsat
5:00 Wstawaj! Gramy! - program muzyczny
6:00 Nowy dzień z Polsat News - program informacyjny
7:30 Przygody Animków 2 (91) - serial animowany
8:00 Pinky i Mózg 3 (44) - serial animowany
8:30 Miś Yogi (56) - serial animowany
8:40 Miś Yogi (57) - serial animowany
8:50 Miś Yogi (58) - serial animowany
9:00 Czarodziejki 3 (62) - serial fantasy
10:00 Dopóki śmierć nas nie rozłączy 4 (62) - serial komediowy
10:30 Świat według Kiepskich (372) - serial komediowy
11:00 Dlaczego ja? (95) - serial fabularno-dokumentalny
12:00 Szpilki na Giewoncie (14) - serial obyczajowy
13:00 Dom nie do poznania 5 (155) - reality show
14:00 Pierwsza miłość (1624) - serial obyczajowy
14:45 Trudne sprawy (215) - serial paradokumentalny
15:50 Wydarzenia
16:10 Prognoza pogody
16:15 Interwencja - magazyn reporterów
16:30 Malanowski i partnerzy (77) - serial fabularno-dokumentalny
17:00 Dlaczego ja? (335) - serial fabularno-dokumentalny
18:00 Pierwsza miłość (1625) - serial obyczajowy
18:50 Wydarzenia
19:20 Sport - program informacyjny
19:25 Prognoza pogody
19:30 Świat według Kiepskich: Bilans kwartalny (308)- serial komediowy
20:00 Świat według Kiepskich: Flaszka niedopitka (271) - serial komediowy
20:40 Kung-fu szał - komedia sensacyjna, Hongkong/Chiny 2004
22:45 Świntuch 3: Zemsta - komedia, Kanada/USA 1985
0:35 Nie wkładaj palca między drzwi - komedia, USA 1994
2:35 Zza kamery... (51) - magazyn filmowy
2:50 Tajemnice losu - program rozrywkowy

TVN
5:00 Uwaga! - magazyn reporterów
5:20 Rozmowy w toku: Niezłe ciacho pozna fajną foczkę - talk-show
6:20 Mango - Telezakupy
7:25 Detektywi: Kinga (640) - serial fabularno-dokumentalny
8:00 Dzień dobry TVN - magazyn
11:05 Na Wspólnej (1694) - serial obyczajowy
11:40 Sąd rodzinny (78) - serial fabularno-dokumentalny
12:40 Detektywi: Projekt życia (844) - serial fabularno-dokumentalny
13:15 Ostry dyżur 12 (5) - serial obyczajowy
14:15 Ukryta prawda 2 (79) - serial paradokumentalny
15:20 W-11 - Wydział Śledczy: Skończę z tym (767) - serial fabularno-dokumentalny
16:05 Rozmowy w toku: Przynieś mi kapcie w mini, czyli jak wytresować żonę - talk-show
17:00 Sędzia Anna Maria Wesołowska (552) - serial fabularno-dokumentalny
18:00 Ukryta prawda 2 (80) - serial paradokumentalny
19:00 Fakty
19:30 Sport
19:35 Rajdy terenowe: Rajd Dakar 2013
19:40 Pogoda
19:50 Uwaga! - magazyn reporterów
20:05 Na Wspólnej (1695) - serial obyczajowy
20:45 W-11 - Wydział Śledczy: Wyrok śmierci (764) - serial fabularno-dokumentalny
21:30 Tłumaczka - thriller, Francja/Wielka Brytania/USA 2005
0:05 Prawo Agaty 2 (6) - serial obyczajowy
1:05 Agenci NCIS: Los Angeles (9) - serial sensacyjny
2:00 Uwaga! - magazyn reporterów
2:15 Arkana magii (807) - interaktywny program rozrywkowy
3:35 Rozmowy w toku: Przynieś mi kapcie w mini, czyli jak wytresować żonę - talk-show
4:30 Zakończenie programu

TV 4
5:10 Inspektor Gadżet (54) - serial animowany
5:30 Triumf miłości (52) - serial obyczajowy
6:25 4music - magazyn muzyczny
7:30 Gliniarz i prokurator (20) - serial kryminalny
8:30 Komisarz Rex (5) - serial kryminalny
9:30 Ukryta miłość (136) - telenowela
10:30 Ukryta miłość (137) - telenowela
11:30 Inspektor Gadżet (53) - serial animowany
12:00 Osaczona (154) - serial obyczajowy
13:00 TV Market - magazyn reklamowy
13:20 Dziewczyny z fortuną - teleturniej
15:00 Komisarz Rex (6) - serial kryminalny
16:00 Gliniarz i prokurator (21) - serial kryminalny
17:00 Ukryta miłość (138) - telenowela
18:00 Ukryta miłość (139) - telenowela
19:00 Galileo EXTRA (53) - program popularnonaukowy
20:00 Britannic - dramat wojenny, Wielka Brytania/USA 2000
22:05 Danika - thriller, USA 2006
23:45 CSI: Kryminalne zagadki Miami (6) - serial kryminalny
0:40 Przepowiednia z Awinionu (2) - serial fantasy
1:55 Wzór (36) - serial kryminalny
2:50 Gość "Wydarzeń" - program publicystyczny
3:00 To był dzień - program informacyjny
3:50 To był dzień na świecie - magazyn
4:15 4music - magazyn muzyczny

TVN 7
5:25 Pascal: po prostu gotuj 9: Camargue (3/16) - magazyn kulinarny
5:55 We dwoje (5) - program rozrywkowy
7:05 Męski typ 2: Artur Boruc (5/9) - talk-show
7:35 Ostry dyżur (1) serial obyczajowy
8:35 Sąd rodzinny: Wierzący (161) - serial fabularno-dokumentalny
9:30 Sędzia Anna Maria Wesołowska: Krwawe dowody (244) - serial fabularno-dokumentalny
10:30 Zaklinaczka duchów 4 (2/23) - serial fantasy
11:30 Mango - telezakupy
13:05 Dr House (1/22) - serial obyczajowy
14:00 Sąd rodzinny: Siostry (162) - serial fabularno-dokumentalny
15:00 Sędzia Anna Maria Wesołowska: Polisa na życie (245) - serial fabularno-dokumentalny
16:00 Ostry dyżur (2) - serial obyczajowy
17:00 Brzydula (107) - serial komediowy
17:35 Brzydula (108) - serial komediowy
18:05 Zaklinaczka duchów 4 (3/23) - serial fantasy
19:00 Dr House (2/22) - serial obyczajowy
20:00 Dobre kino: Rozpalić ogień - dramat obyczajowy, Francja/Wielka Brytania/USA 2006
22:10 Bez śladu 7 (19/24) - serial kryminalny
23:10 Człowiek z blizną - film sensacyjny, USA 1983
2:35 Arkana magii - interaktywny program rozrywkowy
4:45 Druga strona medalu 3: Izabela Sokołowska (8-ost.) - talk-show
5:15 Zakończenie programu

TV Puls
6:00 Dyżur - serial dokumentalny
6:30 W blasku fleszy (10) - program rozrywkowy
7:00 Pixie i Dixie (31) - serial animowany
7:05 Pixie i Dixie (32) - serial animowany
7:10 Pixie i Dixie (33) - serial animowany
7:30 Przygody Sindbada Żeglarza (24) - serial przygodowy
8:30 Łowcy skarbów 3 (1) - serial przygodowy
9:30 Sekrety i kłamstwa (26) - reality show
10:30 Potęga przyrody (1) - serial przyrodniczy
11:30 Panny i wdowy (2/5) - serial historyczny
12:40 Taki jest świat - program informacyjny
13:30 Sekrety i kłamstwa (27) - reality show
14:30 Przygody Sindbada Żeglarza (25) - serial przygodowy
15:30 Timon i Pumba (33) - serial animowany
16:00 Pingwiny z Madagaskaru (15) - serial animowany
16:30 Tarzan (23) - serial przygodowy
17:00 Tarzan (24) - serial przygodowy
17:30 Łowcy skarbów 3 (2) - serial przygodowy
18:30 Junior TV: Pixie i Dixie (8) - serial animowany
18:35 Junior TV: Pixie i Dixie (9) - serial animowany
18:40 Junior TV: Pixie i Dixie (10) - serial animowany
19:00 Junior TV: Timon i Pumba (34) - serial animowany
19:30 Junior TV: Pingwiny z Madagaskaru (16) - serial animowany
20:00 Podwodna tajemnica - film SF, Niemcy 2008
22:10 Polowanie na tornado - film katastroficzny, Kanada/USA 2008
0:00 Goło i wesoło - program rozrywkowy
0:40 Taki jest świat - program informacyjny
1:30 W blasku fleszy (11) - program rozrywkowy
2:00 Zobacz to! - programy powtórkowe

Puls 2
12:00 Ja, Ona i Eva (95) - telenowela
13:00 Pan Andersen opowiada (1) - serial animowany
13:25 Pippi (24) - serial animowany
14:00 Pszczółka Maja (65) - serial animowany
14:30 Łowcy smoków (19) - serial animowany
15:00 Kropelka - przygody z wodą (23) - serial animowany
15:30 Pan Andersen opowiada (2) - serial animowany
16:00 Pszczółka Maja (1) - serial animowany
16:30 Łowcy smoków (20) - serial animowany
17:00 Kropelka - przygody z wodą (24) - serial animowany
17:25 Pippi (25) - serial animowany
18:00 Pszczółka Maja (2) - serial animowany
18:30 Sekrety i kłamstwa (3) - reality show
19:30 Medicopter 117 (51) - serial sensacyjny
20:30 Zbrodnie niedoskonałe (1) - serial dokumentalny
21:00 Z archiwum policji - serial dokumentalny
21:30 Dyżur (6) - serial dokumentalny
22:00 Jim wie lepiej 2 (26) - serial komediowy
22:30 Jim wie lepiej 2 (27) - serial komediowy
23:00 Gramy po polsku (11) - program muzyczny
0:00 Zakończenie programu

ATM Rozrywka
6:00 Wstawaj! Gramy! - program muzyczny
6:45 Wstawaj! Gramy! - program muzyczny
7:30 Azur i Asmar - film animowany, Belgia/Francja/Włochy/Hiszpania 2006
9:00 Mamuśki (19) serial komediowy
9:30 Synowie, czyli po moim trupie!: Kto udaje księdza? (19) - serial komediowy
10:00 Daleko od noszy: Beznadziejny przypadek (18) - serial komediowy
10:30 Pierwsza miłość (1623) - serial obyczajowy
11:00 Rodzina zastępcza plus: Ślepa sprawiedliwość (210) - serial komediowy
12:00 Klinika samotnych serc (10) - serial obyczajowy
13:00 Psie serce: Fiodor (4) - serial obyczajowy
14:00 Mamuśki (19) - serial komediowy
14:30 Synowie, czyli po moim trupie!: Kto udaje księdza? (19) - serial komediowy
15:00 Daleko od noszy - szpital futpolowy (39) - serial komediowy
15:30 Graczykowie: Karp (43) - serial komediowy
16:00 Świat według Kiepskich: Andromeda (325) - serial komediowy
16:30 Pierwsza miłość (1624) - serial obyczajowy
17:05 Awantura o kasę - teleturniej
18:00 Gra w ciemno - teleturniej
19:00 Rodzina zastępcza plus: Paryskie impresje (304) - serial komediowy
20:00 Nieprawdopodobne, a jednak (3) - serial paradokumentalny
20:30 Mamuśki (19) - serial komediowy
21:00 Fala zbrodni: Koniec złudzeń (98) - serial sensacyjny
22:00 Rodzina zastępcza plus: Ślepa sprawiedliwość (210) - serial komediowy
23:00 Świat według Kiepskich: Tamten świat (326) - serial komediowy
23:30 Mamuśki (19) - serial komediowy
0:00 Synowie, czyli po moim trupie!: Kto udaje księdza? (19) - serial komediowy
0:30 Daleko od noszy - szpital futpolowy (39) - serial komediowy
1:00 Zakończenie programu

TV Polonia
06:05 Marek Sierocki przedstawia (1); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:45 Notacje - Ryszard Matuszewski. Poznałem wspaniałego poetę; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:05 Wilnoteka; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:25 Sześć milionów sekund - odc.14/19 Na tropie; serial TVP; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Pytanie na śniadanie - 9.00, 9.40, 10.15; Pogoda: 9.30, 10.10; Panorama: 8.50; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:50 Pogoda.pl; STEREO, 16:9
11:00 Polonia 24; STEREO, 16:9
11:30 Pogoda.pl; STEREO, 16:9
11:40 Wszystko przed nami - odc. 26 - txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Barwy szczęścia - odc. 734 - txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Polonia w Komie - USA - Kolorado - (150); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:50 Londyńczycy II - odc. 6/16 - txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:45 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
14:00 Zacisze gwiazd - Michał Chorosiński; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:35 Po prostu - program Tomasza Sekielskiego; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:40 Złotopolscy - odc. 603* Milion dolarów; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:05 Marek Sierocki przedstawia (1); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:50 Wszystko przed nami - odc. 26 - txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:20 Polonia w Komie - USA - Kolorado - (150); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:55 Benefis - Zbigniewa Górnego cz. 1; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:40 KFPP Opole - '94 - Edyta Bartosiewicz; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
18:55 Wilnoteka; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:15 Barwy szczęścia - odc. 734 - txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:45 Dobranocka - Reksio - Reksio i świerszcz; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:25 Sport; STEREO, 16:9
20:35 Pogoda.pl; STEREO, 16:9
20:50 Warto kochać - odc. 44; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:45 Polonia w Komie - RPA - Radek (151); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:30 Pogoda.pl; STEREO, 16:9
22:45 Kabaretowy Klub Dwójki - z kabaretem Jurki (62); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:45 Operacja Życie - odc. 27; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:15 Pół wieku w galopie (Pół wieku w galopie) 20'; reportaż kraj prod.USA (2007); Dla małoletnich od lat 7
00:45 Wszystko przed nami - odc. 26 - txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Sześć milionów sekund - odc.14/19 Na tropie; serial TVP; Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Dobranocka za oceanem - Reksio - Reksio i świerszcz; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:25 Sport; STEREO, 16:9
02:25 Pogoda.pl; STEREO, 16:9
02:45 Warto kochać - odc. 44; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:35 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:05 Pogoda.pl; STEREO, 16:9
04:15 Polonia w Komie - RPA - Radek (151); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:25 Barwy szczęścia - odc. 734; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:55 Kabaretowy Klub Dwójki - z kabaretem Jurki (62); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:45 Wilnoteka; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:05 Zakończenie dnia

Religia.tv
6:00 Jutrznia - program religijny
6:30 Święci tacy jak my: Św. Joanna Beretta-Molla (2) - serial dokumentalny
7:00 Przygody wielkich i małych: Daniel w jaskini lwa (5/13) - serial animowany
7:30 Przygody wielkich i małych: Szczęście w nieszczęściu (6/13) - serial animowany
8:00 Pierwsi chrześcijanie: Zgorszenie Krzyża (1/9) - serial dokumentalny
8:30 Archiwum X Kościoła: Zakon templariuszy (3 - program religijny
9:00 Pielgrzymka do Kajlas - film dokumentalny, Francja
10:00 Rozmównica: Dzień judaizmu w Kościele katolickim - program religijny
11:05 Codzienna radość życia: Postawa miłosierdzia i pokoju (12) - serial dokumentalny
11:35 Biblijna lekcja religii (8) - program religijny
11:45 Biblijna lekcja religii (9) - program religijny
11:55 Biblijna lekcja religii (10) - program religijny
12:10 Druga Ziemia Święta - film dokumentalny, USA
13:00 Liczy się każdy dzień - koncert zespołu TGD
13:30 Portrety: Rok z Helenką - serial dokumentalny
14:00 Przygody wielkich i małych: Daniel w jaskini lwa (5/13) - serial animowany
14:30 Przygody wielkich i małych: Szczęście w nieszczęściu (6/13) - serial animowany
15:00 Pielgrzymka do Kajlas - film dokumentalny, Francja
16:00 Rozmównica: Dzień judaizmu w Kościele katolickim - program religijny
17:00 Jak rozpoznać sektę?: Ucieczka (2-ost.) - film dokumentalny, Nowa Zelandia
17:50 Religia.tv poleca (58) - magazyn kulturalny
18:00 Ojciec Luis Blondel - getto ojca Blondela - film dokumentalny, Francja
18:30 Codzienna radość życia: Granice zdrowych relacji (13) - serial dokumentalny
19:00 Nieszpory - program religijny
19:30 Anielska kuchnia: Ryba zapiekana w porach i pomidorach, paprykarz rybny (3) - magazyn kulinarny
19:50 Poradnik szczęśliwego małżeństwa: Czy małżeństwo jest do szczęścia potrzebne? (3/12) - serial dokumentalny
20:05 Z Biblii ukradzione: Córy Koryntu (19) - magazyn religijny
20:15 Z Biblii ukradzione: Znaleźć drogocenną perłę (20) - magazyn religijny
20:30 Gotowi na śmierć? (8) - talk-show
21:00 Boska przyroda: Boskie stworzenia (3-ost.) - film dokumentalny
22:00 Rozmównica: Warchołowi nikt nie da rady! - program religijny
23:05 Archiwum X Kościoła: Zakon templariuszy (3) - program religijny
23:35 Nieznani - zapomniani: Siostry Sawickie - dwa pokoje w kuchni - cykl dokumentalny
0:05 Bez kadzidła (4) - program religijny
0:35 Biblijna lekcja religii (76) - program religijny
0:45 Biblijna lekcja religii (77) - program religijny
1:00 Królestwo bez granic (18/26) - serial animowany
1:25 Biblia dla dzieci 3: Rut i Noemi (3/13) - serial animowany
1:30 Anielska kuchnia: Naleśniki z serem i bakaliami (5) - magazyn kulinarny
1:50 Z Biblii ukradzione: Rzeź niewiniątek (12) - magazyn religijny
2:00 Słownik języka Boskiego: Krzysztof Zanussi (20) - magazyn
2:30 Święci tacy jak my: Matka Teresa (13) - serial dokumentalny
3:00 Boska przyroda: Boskie stworzenia (3-ost.) - film dokumentalny
4:00 Rozmównica: Churching, czyli jak wybrać Kościół i nie zwariować - program religijny
5:00 Gotowi na śmierć? (8) - talk-show5:30 Biblijna lekcja religii (111) - program religijny
5:40 Biblijna lekcja religii (112) - program religijny
5:50 Biblijna lekcja religii (113) - program religijny

TV Trwam
7:15 Program dnia
7:20 Święty na każdy dzień
7:25 Informacje dnia
7:45 Polski punkt widzenia
8:05 Program dla dzieci - Każdy maluch to potrafi: Świecznik z gwiazdką
8:20 Felieton z cyklu: Myśląc Ojczyzna
8:30 Tak mówi Amen
8:35 Porady kulinarne
9:05 Reportaż
9:30 Kosmos
10:25 Muzyczne chwile
10:30 Audiencja Generalna Ojca Świętego Benedykta XVI
12:00 Graj dudka, graj (20)
13:35 Na ratunek
14:30 Rozmowy niedokończone: Mężczyzna jest od podejmowania decyzji.
15:45 Tak mówi Amen
15:55 Święty na każdy dzień
16:00 Informacje dnia
16:10 Na zdrowie
16:30 Po co nam wykopaliska: Biblia (1)
16:55 Święty na każdy dzień
17:00 Po stronie prawdy
18:00 Modlitwa: Anioł Pański
18:05 Informacje dnia
18:15 Rozmowy niedokończone: Rodzina wielodzietna szansą czy zagrożeniem dla państwa?
19:25 Święty na każdy dzień
19:30 Program dla dzieci (7)
20:00 Informacje dnia
20:20 Modlitwa różańcowa
20:50 Felieton z cyklu Myśląc Ojczyzna
21:00 Apel Jasnogórski
21:20 Informacje dnia
21:40 Polski punkt widzenia
22:05 Świat w obrazach
22:10 Reportaż
22:40 Ks. Franciszek Blachnicki
23:45 Święty na każdy dzień
23:50 Muzyczne chwile
1:00 Modlitwa 'Anioł Pański'
1: 05 Informacje dnia
1:15 Rozmowy niedokończone
2:30 Program dla dzieci (7)
3:00 Informacje dnia
3:20 Modlitwa różańcowa
3:50 Felieton z cyklu Myśląc Ojczyzna
4:00 Apel Jasnogórski
4:20 Informacje dnia
4:40 Polski punkt widzenia
5:05 Świat w obrazach
5:10 Graj dudka, graj (20)
6:45 Święty na każdy dzień
6:50 Muzyczne chwile

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.