Program 1
7.15 Program dnia
7.20 „Wszechnica rodziny wiejskiej"
7.45 „Po gospodarsku" — mag. spraw wiejskich
8.15 „Tydzień"
9.00 „Teleranek" oraz „Szwajcarscy Robinsonowie" (23) — serial kanadyjski
10.30 DT - wiadomości
10.35 „Wspólnota Pacyfiku" (7) — „Napełnić dzbany, czy zapalić świece?" — serial dok.
11.35 „Kraj za miastem"
12.05 Telewizyjny koncert życzeń
12.50 „Dawid Ojstrach—wspomnienia o muzyku" — film dok.
13.45 Teatr Młodego Widza: „John Ronald Reuel Tolkien „Pogromca smoków" (3), reż. Krzysztof Grabowski, wyk.: Jerzy Bińczycki, Ewa Kolasińska, Zdzisław Kozień, Mieczysław Grąbka
14.30 „Morze" — pr. publ.
14.50 „Marek Sierocki zaprasza"
15.20 Fotomagazyn „Powiększenie"
15.40 „Katarzyna" (3) — serial historyczny
17.15 Teleexpress
17.30 „Gdzie są taśmy z tamtych lat"
18.30 „Antena"
19.00 Wieczorynka: „Smurfy"
19.30 Dziennik
20.05 „Rzeka kłamstwa" (7 — ostatni) —serial TP
21.30 „Raport — 7 dni"
21.40 Sportowa niedziela oraz MŚ w hokeju na lodzie: Kanada — Polska
22.40 „Tak tu cicho" — rep.
23.10 DT - wiadomości
Program 2
8.50 „Przegląd tygodnia" (dla niesłyszących)
9.25 „Rzeka kłamstwa" (7 — ostatni) — serial TP
10.50 „Milionerzy" — pr. wojskowy
11.20 Lokalny koncert życzeń
11.45 „Jutro poniedziałek"
12.15 Powitanie
12.20 Kino familijne: „Dom" (5 i 6 — ostatni) — „Rozczarowanie" — „Gdyby mnie ktoś kochał" — serial czechosłowacki
13.20 „100 pytań do..."
14.00 „Polacy — film dok. o Wacławie Nyczu
14.40 Podróże w czasie i przestrzeni „Powiązania" (9) — „Odliczanie" — serial
15.35 Robert Schumann — Koncert fortepianowy a-moll, op. 54
16.10 „ Być tutaj" — gawęda prof. Wiktora Zina
16.25 „Kino — Oko" — Kalejdoskop filmowy — „Aqua" — film jugosłowiański, „Tam, gdzie tęcze czekają na deszcz" — film polski
17.00 Studio Sport — inauguracja wyścigów konnych na Służewcu
17.30 „Bliżej świata" — przegląd telewizji satelitarnych
18.50 Marek i Michel — goście „Dwójki"
19.00 „Wywiady Ireny Dziedzic" — Anna Szymańska-Kwiatkowska
19.30 Galeria „Dwójki" — Henryk Waniek
20.00 Studio Sport — „Piłka w grze”
21.00 „W mieście mądrym i tłustym" — rep. z Bolonii
21.30 Panorama dnia
21.45 „Wichry wojny" (5) — serial amerykański
22.35 Komentarz dnia
Nederland 1
11.00 KRO: (TT) Eucharistieviering in de St Franciscus ciscus Xavenuskerk te Amersfoort
11.55 KRO/RKK: Oudaen
12.30 Zendersluiting
13.00 NOS: Nieuws voor doven en slechthorenden
13.05 Zendersluiting
15.31 VARA: Klazien
16.13 De brandweerbeertjes (Red hot rangers)
16.21 TV-Werkjournaal
16.45 TV-Magazine
17.30 NOS: Journaal
17.35 VARA: TV-Magazine
18.01 Ovide en zijn vriendjes (Ovid and the gang)
18.14 De Freggels (Fraggle rock)
18.27 De film van Ome Willem
19.00 NOS: Journaal
19.07 VARA: (S) Flying doctors
19.54 Per seconde wijzer
20.29 Doet ie 't of doet ie 't niet
21.44 Achter het nieuws
22.14 Golden Girls
22.39 De hoogvliegers (piece of cake)
23.33 Natuurmoment
23.38 NOS: Journaal
23.43 Zendersluting
Nederland 2
09.00 VPRO: Augusta
09.05 Apie van de Hoek
09.30 Mevrouw ten Kate
09.50 Stapelbed
10.05 Van heinde en ver
10.35 Cursus voor beginners in de liefde
11.00 Reiziger in muziek
12.00 Zendersluting
12.30 AVRO: (TT) Philips Marathon Rotterdam
16.00 Zendersluiting
19.00 VRO: Fa
20.00 NOS: (TT) Journaal
20.10 VPRO: Van Kooten en De Bie's
20.30 Zeeklimaat
21.07 French & Saunders
21.37 Nauwgezet en wanhopig
23.38 NOS: Journaal
23.43 Zendersluting
Nederland 3
09.00 NOS: Nieuws voor doven en slechthorenden
09.05 Zendersluiting
10.35 Wat in wurk
11.00 Open Universiteit: Agressie
11.30 NOS: Weekjournaal
12.00 Het Capitool
12.45 RVU: My mama done toid me
13.35 FEDUCO: Europa komt!
15.00 NOS: (TT) Studio Sport
17.15 NOS: Nieuws voor doven en slechthorenden
17.20 Zendersluiting
17.30 Journaal
17.35 Sportuitslagen + W5
17.45 Sesamstraat
18.00 TELEAC: De jaren dertig Les 9
18.30 Effectief omgaan met conflicten Les 3
19.00 NOS: Studio Spoort
20.00 Journaal
20.10 Studio Sport
20.25 Sjappoo
20.55 NOS: Panoramiek
21.25 IKON: Drie Vrouw Sterk
22.10 RVU: Werken aan werk
22.40 TELEAC: Voortichtingsporgramma over Geschiedenis en instellingen van Rusland en de Sovjetunie
22.55 Bohr versus Einstein
23.45 Journaal
23.50 Nieuws voor doven en slechthorenden
23.55 Zendersluiting