FANDOM


TVP 1
6.00 Kawa czy herbata? (w tym: Kalendarium XX wieku / Najpiękniejsze samochody świata: Duessenberg Phaeton i Duessenberg Victoria) (audiotele: 0-70055560-2)
7.45 V.I.P. - rozmowa Jedynki
8.00 "Albert - piąty Muszkieter" (24/26): "Historia z poduszką" - serial anim. prod. francusko-kanadyjskiej
8.30 Szóstka na szóstkę - teleturniej dla młodych widzów - progr. muz. dla dzieci
9.00 Wiadomości
9.10 Mama i ja - program dla mamy i trzylatka
9.25 Gimnastyka - Ping-pong
9.30 Domowe przedszkole
9.55 Porozmawiajmy o dzieciach
10.00 "Córeczki milionera" (8/22)
10.55 Muzyczna Jedynka
11.00 Giełda pracy, giełda szans
11.20 Savoir-vivre
11.30 Klub Samotnych Serc
11.50 Sto lat - magazyn ubezpieczeń społecznych
12.00 Wiadomości
12.10 Agrobiznes - rol. magazyn informacyjny
12.15 Magazyn Notowań: Nadmorskie specjalności
Atom, gwiazdy, życie
12.45 Telekomputer
13.00 "Wielkie odkrycia w biologii" (4/13): "Ludwik Pasteur, Robert Koch i bakteriologia" - serial dok. prod. niemieckiej
13.15 Księga cudów techniki
13.25 Kamienie z tej i nie z tej Ziemi
13.40 Bałtyckie technologie
13.55 Atom, gwiazdy, życie: Wideokonferencje
14.10 Spektrum
14.30 Czym jest... elektromagnetyzm (1)
14.55 Program dnia
15.00 Stajnia - program rozrywkowy
15.30 "Nowe przygody Czarnego Księcia" (41) - serial prod. australijskiej
16.00 Dla młodych widzów: Magazyn harcerski - Pojutrze
16.25 Dla dzieci: Tik-tak
16.50 Kalendarium XX wieku
17.00 Teleexpress
17.20 Oko w oko z Justyną Steczkowską
17.50 Indeks
18.05 "Nie z tego świata" (13/48) - serial prod USA
18.30 Sensacje XX wieku: Największa tajemnica XX wieku (2)
19.00 Wieczorynka: "Pszczółka Maja"
19.30 Wiadomości
20.10 "O czym wiedziała Maisie" - film fab. prod. francuskiej (1993 r., 93 min)
21.50 Puls dnia
22.05 Sejmograf
22.15 Sprawa dla reportera
23.00 Wiadomości
23.20 "Czekoladowa dynastia" - film dok. o rodzie Wedlów
0.05 Książki najlepsze
0.10 Nocne czuwanie bez butelki
1.10 Klub Samotnych Serc (powt.)
1.30 Videofashion (powt.)
1.50 Zakończenie programu

TVP 2
7.00 Panorama
7.10 Sport telegram
7.15 Poranny magazyn Dwójki w tym: Dziennik krajowy
7.50 Akademia Zdrowia Dwójki - program sportowo-rekreacyjny (audiotele: 0-70055666)
8.00 Program lokalny
8.30 "Opowieść o Józefie Szwejku i jego drodze na front" (4): "U pana Boga i pana wachmistrza" - widowisko artystyczne (powtórzenie)
9.00 Świat kobiet (audiotele: 0-70035277)
9.30 "Wielkie metropolie" (2): "Johannesburg" - serial dokumentalny produkcji USA
10.00 Salonowe potyczki: Paweł Kukiz - program dla młodzieży
10.25 Familiada - teleturniej (powtórzenie)
10.50 Podróże w czasie i przestrzeni: "Morski jedwabny szlak" (6/12): "Pieprzowe wybrzeże Indii" - film dok. prod. japońskiej
11.40 Studio sport: NBA Action
12.00 Dzień trzeżwości z Dwójką: Uwertura i finał
13.00 Panorama
13.20 "Zakazana miłość" (94/127) - serial prod. wenezuelsko-hiszpańskiej
14.10 Clipol
14.40 Muzyczne nowości Dwójki
14.55 Powitanie
15.00 "Biały Kieł" (15/26): "Kwestia zaufania" - serial prod. kanadyjskiej
15.25 Akademia Zdrowia Dwójki (powt.)
15.35 Studio sport: Przed Ligą Mistrzów
16.00 Magazyn historyczny
16.30 5 x 5 wygrajmy razem - teleturniej (audiotele: 0-70035217)
17.00 Magazyn przechodnia
17.10 Strzelnica Falandysza
17.25 Cienie życia: Bliźniaki
17.35 W okolice Stwórcy - poszukiwanie Prawdy
18.00 Panorama
18.10 Program lokalny
19.05 Koło fortuny - teleturniej (audiotele: 0-70055500)
19.35 Salonowe potyczki: Paweł Kukiz - program dla młodzieży (powt.)
20.00 Ognisko z Elitą - program kabaretowy
20.50 Podatki 21% - 45%: Zwykły, szary człowiek
21.00 Panorama
21.30 Sport telegram
21.40 Pogotowie ekologiczne 2
21.50 Reporterzy Dwójki przedstawiają
22.15 Akademia Filmu Polskiego: "Zmory" - film fab. prod. polskiej (1978 r.)
24.00 Panorama
0.05 Studio sport: MŚ w hokeju na lodzie - Grupa "B" Polska - Łotwa
1.15 Zakończenie programu

TV 3 Lublin
07.05 Kopciuch - nowela telewizyjna
07.55 Dziś w programie
08.00 Panorama Lubelska
08.10 Starfinder - serial dok. prod. USA
08.30 Pan Boguś - serial rys. dla dzieci
08.55 Król Artur i rycerze okrągłego stołu - serial rys. dla dzieci
09.20 Rytmy przyrody - serial dok.-przyrod.
09.45 Farma Niezapominajka - serial anim. dla dzieci
10.00 Teleks
10.05 Przyroda Am eryki -  film  dok.
11.00 Muzyczna Trójka
11.30 Ginące krajobrazy
11.45 Wydarzenia
12.00 Teleks
12.05 Łódź ratunkowa - angielski serial obycz.
13.00 Poza rok 2000 - serial popularnonaukowy
13.45 Latawiec - film obycz. prod. pol.
15.00 Teleks
15.10 Sierotki - serial rys.  dla dzieci
15.35 Zwierzęta z ginącego lasu - serial rys. dla dzieci
16.00 Witajcie, nowi - serial dla młodzieży
16.30 Mój kumpel zwierzak
17.00 Teleks
17.15 Niebezpieczna - nowela telewizyjna
18.10 Kopciuch - nowela telewizyjna
19.00 Reksio - serial rys. dla dzieci
19.15 Grosz - lubelski mag. gospodarczy
19.30 Warszawskie ślady Chopina - film dok. prod. pol.
19.50 Trochę dla innych - progr. publ.
20.00 Teleks
20.05 Cudzoziemka - dramat obycz. prod. pol.
22.00 Teleks
22.15 Kopciuch - nowela tv
23.05 Gracze - ang. serial krym.
00.50 Zakończenie programu

Polsat
07.00 Dzień dobry. Polsko
07.55 Poranne informacje
08.00 Polityczne graffiti
08.15 Klub Fitness Woman
08.30 Webster - serial USA
09.00 Historie biblijne - serial USA
10.00 Za wszelką cenę
11.00 W drodze
11.30 Filmoteka Narodowa: Trędowata - film pol. (1936)
12.30 W drodze
13.00 Kuba zaprasza
13.30 Egzamin  dojrzałości
14.30 4x4
15.00 HaloGralMy!
15.20 Ye!Ye!Ye!
15.30 Dinosaucers - serial
16.00 Informacje
16.15 Pamiętnik nastolatki - magazyn
16.45 Alf - serial USA
17.15 Kalambury
17.45 Skrzydła - serial kom. USA
18.15 Magazyn
18.45 Ziemia 2 - serial USA
19.40 Losowania LOTTO
19.50 Informacje
20.05 Rodzina Monroe - serial USA
21.00 Brygada Acapulco - serial USA
22.00 Informacje i biznes informacje
22.25 Dolina lalek - serial USA
22.50 I liga żużlowa
23.50 Gdzie jest trzeci król? - film pol. (1967)
01.20 Pożegnanie

TV Polonia
07.00 Panorama
07.10 Dzień dobry z Polski
09.00 Wiadomości
09.10 Program dnia
09.15 Muzyczna skrzynka Teleexpressu
09.45 Ciuchcia - progr. dla dzieci
10.15 Chłopi (1): Boryna - serial prod. pol.
11.15 Blok programów edukacyjnych
12.00 Czarne, białe i w kolorze: Pamiątka z celulozy - film fab. prod. pol.
14.10 Tydzień prezydenta
14.25 Rozmowa dnia
14.55 Powitanie, program dnia
15.00 Panorama
15.20 Ludzki świat - progr. red. katol.
15.50 Ekspres reporterów
16.20 Gość TV Polonia
16.30 Historia - współczesność
17.00 Teleexpress
17.15 Janka - serial dla młodych widzów
17.45 Muzyczna Jedynka
18.15 Odbicia - serial prod. pol.
19.20 Dobranocka: Miś Kudłatek
19.30 WIADOMOŚCI
20.00 MdM, czyli Mann do Materny, Materna do Manna
20.30 Recitale, recitale: Mariusz Kiljan - Słyszę czasem kroki
21.00 Panorama
21.30 Na kłopoty Bednarski: Znak węża - serial sensac. prod. pol.
22.30 Program na środę
22.35 Przegląd publicystyczny
23.35 Yurek. czyli Jurek - film dok.
00.25 Panorama
00.55 Zakończenie programu

Canal +
07.00 Muzyczny budzik
07.30 Diabelski młyn - filmy rys.
08.00 Hale i Pace - serial ang.
08.25 Dzika Afryka: Syn Jumby - serial dok.
09.20 Tylko dla najlepszych - film sens. USA (1993)
10.55 Na skraj ryzyka - film dok.
11.20 Motywy zbrodni - film sens. USA (1991)
13.00 Na gapę - talk show
13.30 Tintin - serial dla dzieci
14.00 Roosevelt - film dok. USA
15.15 Fisher King - film obycz. USA (1991)
17.30 Insektory - serial dla dzieci
17.55 News Plus
18.00 Diabelski młyn - filmy rys.
18.30 Parker Lewis  - serial USA
18.55 Kto tu rządzi - serial USA
19.25 x 5 - magazyn regionalny
19.25 Na gapę - talk show
19.55 News Plus
20.00 Dokąd zawiedzie cię dzień - dramat obycz. USA
21.40 Klub Filmu Polskiego: Życie wewnętrzne - film obycz.
23.10 Kino 10 - etiudy filmowe
23.35 Upadek - thriller USA
01.25 Gra dla niewiernych małżeństw - film erot. (1972)

Polonia 1
06.00 T&T - serial USA
06.50 1 + 10 - serial USA
07.45 Teleshop
08.10 Filmy dla dzieci
09.50 Namiętności - telenowela wł.
11.00 Camilla - telenowela wł.
11.55 T&T - serial USA
12.50 Film  dok.
13.25 Satelite - program muz.
15.25 Teleshop
16.00 Filmy dla dzieci
17.45 Camilla - telenowela wł.
18.45 Namiętności - telenowela wł.
20.00 The Shark Hunter - film fab.
21.50 Pełnym gazem
22.20 Sports world
22.50 1 + 10 - serial USA
00.00 The Shark Hunter - film fab.
01.40 Satelite - program  muz.
03.40 Pełnym gazem
04.10 Sports world
04.35 1 + 10 - serial USA
05.30 Pełnym gazem

RTL
5.30 D. a.
8.05 Springfield Story (s.)
9.05 Santa Barbara (s.)
10.00 Reich und Schön (s.)
10.30 Ich werde nie vergessen, Soledad! (s.)
11.00 Der Preis ist heiß (cs.)
11.30 Familienduell (cs.)
12.00 Punkt 12
12.30 Golden Girls (s.)
13.00 Ihre Leidenschaft ist Verbrechen (s.p.)
14.00 Bärbel Schäfer - talkshow
15.00 Ilona Christen - talkshow
16.00 Hans Meiser - talkshow
17.00 Jeopardy! (cs.)
17.30 Unter Uns (s.)
18.00 Guten Abend! (mag. landurilor)
18.45 Aktuell
19.10 Explosiv - magazin
19.40 Gute Zeiten, Schlechte Zeiten
20.15 Alarm für „Cobra 11" (s.p.)
21.15 Im Namen des Gesetzes (s.p.): „Fassade"
23.10 Miami Vice (s.p.)
0.30 Cheers (sitcom)
1.00 Sledge Hammer (sitcom)
1.30 Umkehrung

Pro 7
5.10 Prairie House (s./r.)
5.55 Taff (r.)
6.20 D. a. (r.)
7.40 Alles unter einem Dach (r.)
8.05 Die Waltons (s.)
9.00 Wer ist hier zuständig? (s./r.)
9.30 Bill Cosby Show (s./r.)
10.00 Welt poimâne (d.a.SUA 1976)
12.05 Eine Agentur hearted (s.)
13.00 Unser Haus laut
13.30 SAM - magazinul amiezii
14.00 Arabela Kiesbauer - talk show
15.00 Prairie House (s.)
16.00 Cartoons
17.25 Alles unter einem Dach (s.)
17.55 Wer ist hier zuständig? (s.)
18.30 Bill Cosby (s.)
19.00 Taff - magazin informaţional
20.00 Băleţelul entführt (dramă SUA '93)
22.00 Reporter - magazin informativ
23.00 Martial Law III (f.a. SUA '92)
0.40 Umkehrung

Sat 1
5.30 Sat.1-Frühstücksfernsehen
9.00 Recht in Los Angeles (s.p.)
10.00 Sprachlos (cs.)
10.30 Junge, Dame, König (cs.)
11.00 Kerner (talkshow)
12.00 Vera (talkshow)
13.00 Trapper John, M.D. (s.)
14.00 Detektiv Hart (s.p.)
15.00 Star Trek (s. SF SUA 1988)
16.00 Baywatch (s.): „Shipwreck"
17.00 XXO (cs.)
17.30 Regionalprogramm
18.00 Alles oder nichts (cs.)
18.30 Sport mit Ulrich Meyer
19.00 Glücksrad (cs.)
20.00 Anna Maria (s. a. Ger. 1993)
21.00 Schwartz Panda (s.p. Ger. '94)
22.00 Chicago Hope (s.a. SUA '95, ep.1)
23.00 Eine weibliche für einige Stunden (f.a. Ger. '84 mit Christiane Krieger)
1.30 Star Trek (s./r.)
2.20 Baywatch (s./r.)
3.25 Eine weibliche für einige Stunden (cs./r.)

NBC Super Channel
6.00 NBC News
6.30 ITN News and rep.
7.00 Azi - informaţii la zi
9.00 Super Shop
10.00 Money Wheel: Europe
15.00 Latest rumors stock
16.00 Money Wheel: USA
17.30 Financial bulletin
18.00 ITN News and rep.
18.30 Ushuaia (do./r.)
19.30 Selina Scott Show
20.30 Russia today, P. Ustinov
21.00 Europa 2000 (do./r.)
21.30 ITN News and rep.
22.00 NBC Super Sport
23.00 Evening show with Jay Leno
0.00 Late Night (cs.)
1.00 Later with Greg Kinnear (cs.)
1.30 News night
2.00 Evening show (r.)
3.00 Selina Scott Show (r.)

Canale 5
6.00 Notizie
8.45 M. Costanzo Show (r.)
11.30 Forum (show)
13.00 Notizie
13.25 Cotidiene (show)
13.40 Beautiful (s.)
14.15 Robinson (s.)
14.45 Casa Castagna (show)
16.00 D. a.
18.00 OK, il prezzo è giusto (cs.)
19.00 La ruota della fortuna
20.00 Notizie
20.25 Diceria
20.40 Film
22.40 Notizie
23.10 M. Constanzo Show
1.30 Cotidiene (show/r.)
1.45 Diceria
2.00 Rassegna stampa
2.30 Spirito confini (em.relig./r.)
3.30 Target (mag.)
4.30 Non solo moda (mag./r.)

Rai Uno
6.00 TG1
6.45 Unomattina (mag.)
9.35 Film
11.15 Verde mattina (mag.)
12.25 TG1
12.35 Signora in giallo (s.)
13.30 Stiri
14.05 Sala giochi (cs.)
15.45 Solletico (mag. copiilor)
15.50 Cartoni animati
17.30 Zorro (s.)
18.10 Serata italiana (mag.)
18.50 Luna Park (show, p.I)
20.00 TG1, sport
20.35 Luna Park (show, p.II)
20.50 Festa di primavera (show)
23.20 Cliché (var.)
0.00 TG1, previsioni zodiacali, tempo
0.30 Maestrissimo (mag. muzical)
1.00 Dolcemente (var.)

DSF
6.15 Niels'Ruf Talkshow (r.)
6.45 Magic Sports
9.00 Fußball Mag. internaţional
9.45 Porträt Sport
10.00 Victor: Premille April
11.00 Fußball Bundesliga Quiz-Show (r.)
11.30 Niels'Ruf Talkshow (r.)
12.00 Magic Sports (r.)
14.00 Fußball Bundesliga Quiz-Show (r.)
14.30 Fußball Bundesliga B (rez.)
15.45 Victor: Premille April (R.)
16.45 Niels'Ruf Talkshow (d.)
17.15 Magic Sports: Beachvolleyball
18.15 Basketball NBA: Los Angeles Lakers - Phoenix Suns
19.15 Fußball Bundesliga Quiz-Show (d.)
19.50 Porträt Sport
20.00 Trotten Reiten (mag.)
20.15 Motorsport Shop
21.15 Offensiv Streit (d.)
22.30 Meister Stunt
23.15 Wrestling WWF Night Raw
0.15 Laden Behinderte

TV 5
6.00 Femme copieuse (s.)
6.30 Télématin
8.05 Journal
8.35 Cercle à minuit
9.50 Références (r.)
10.20 Kiosque
10.35 Thalassa (r.)
11.30 Participation. point (r.)
13.00 Luminule ... (r.)
13.30 Le monde est à vous (r.)
15.00 Je l'ai vu (r.)
15.30 Femme copieuse (r.)
16.00 Journal
16.15 Bibi... (r.)
16.45 Fa Si La, chant (cs.)
17.15 Studio Gabriel (div.)
17.45 Question pour un champion (cs.)
18.30 Journal TV5
19.00 Lumières de Paris (mag.)
19.30 Journal
20.00 Envoyé spécial (rep.)
21.30 Mag. mode
22.00 Journal
22.30 Masques vers le bas (dezb.)
23.50 Viva (mag.)

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.