FANDOM


Program 1
17.10 Program dnia
17.15 Teleexpress
17.30 Rzeczpospolita samorządna
18.00 "Dynastia" - odc. 11 serialu obyczajowego USA
18.45 10 minut
19.00 Kino Teleferii: "Smurfy"
19.30 Wiadomości
20.05 Teatr Telewizji - spektakl na bis: William Szekspir - "Poskromienie złośnicy", reż. Michał Kwieciński, obsada: Joanna Szczepkowska, Janusz Gajos i in. (wznowienie)
21.55 Kontrapunkt
22.25 Tv informator wydawniczy
22.40 Wiadomości wieczorne
22.55 "Dynastia" - powtórz. odc. 11 serialu USA
23.40 Jutro w programie

Program 2
15.00 Powitanie
15.30 "Święto Dziękczynienia" - odc. 3 serialu angielskiego "Capital City"
16.30 Publicystyka
16.45 Ojczyzna - polszczyzna: Sami podejrzani dookoła
17.00 Kino rodzinne: "Amy i anioł" - film fab. USA (powtórz.)
18.00 Kronika
18.30 Przegląd polskich kronik filmowych
19.00 "Bagdad Cafe" - odc. serialu komediowego USA
19.30 Życie muzyczne: Festiwal operowy w Brighton - reportaż z tournee Opery Poznańskiej
20.00 Auto - moto, fan club
20.30 Osądźmy sami
21.15 Rozmowy o cierpieniu
21.30 Panorama dnia
21.45 "Capital City" - powtórzenie odc. 5 pl. "Święto Dziękczynienia"
22.45 Komentarz dnia

BBC1
6.00 Pages from Ceefax
6.30 BBC Breakfast News
8.55 Regional News and Weather
9.00 News; Weather
9.05 But First This...
9.25 Hartbeat
10.00 News, Weather followed by: Double Dare
10.30 Playdays
10.55 Five to Eleven
11.00 News; Weather followed by Hudson and Halls
11.30 A Fisherman's Diary
12.00 News; Weather followed by Dallas
12.50 Reviving Antiques
12.55 Regional News and Weather
13.00 One O'Clock News; Weather
13.30 Neighbours
13.50 The Allotment Show
14.20 The Six Million Dollar Man
15.10 Head of the Class
15.35 A Summer's Journey
16.10 Children's BBC
16.35 Drolds
17.00 Newsround
17.05 What's that Noise?
17.35 Neighbours
18.00 Six O'Clock News; Weather
18.30 Newsroom South East
19.00 Wogan
19.30 Masterchef
20.00 Bread
20.30 Up to Something!
21.00 Nine O'Clock News; Regional News; Weather
21.30 Byline
22.10 Come Dancing 90
22.40 Miami Vice
23.30 A Certain Age
0.00 Weather
0.05 Closedown

BBC2
7.10 Open University
8.00 News
8.15 Westminster
8.30 A Dragon's Print
9.00 Mastermind 1986
9.30 The Black Sheep of Whitehall
10.45 Keep Fit
12.05 The Way I Went
12.30 Wideworld
13.20 Bertha
13.35 After the Harvest
14.00 News; Weather followed by Festival
14.35 Look, Stranger
15.00 News; Weather followed by Under Sail
15.20 One in Four
15.50 News and Weather; Regional News and Weather
16.00 Birds of the Lake
16.15 British Grand Prix
17.00 China Rose
18.35 When in France
19.00 East
19.30 Now the War Is Over
20.10 Where on Earth Are We Going?
21.00 The Best of Saturday Night Clive
21.50 Hit and Run
22.20 Fishing the Hard Way
22.30 Newsnight
23.15 Making Their Mark
23.45 Building Sights
23.55 Weatherview
0.00 Open University
0.30 Closedown

Channel 4
6.00 Noah's Ark
6.20 Business Daily
6.30 The Channel Four Daily
9.25 The Art of Landscape
11.00 As It Happens
12.00 The Parliament Programme
12.30 Business Daily
13.00 Sesame Street
14.00 How to Survive the 9 to 5
14.30 Film: The Clairvoyant
16.00 Czechs and Balances
16.30 Countdown
17.00 TV 101
18.00 The Planets
18.30 Tour de France 1990
19.00 News
19.50 Comment
20.00 Brookside
20.30 International Athletics
21.30 Island of Bears
22.00 A Town Like Alice
23.00 The Dazzling Image
0.25 Sick as a Dog
0.55 Venetian Ghost
1.15 Never Come Morning
1.25 Tour de France 1990
1.55 Closedown

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.