FANDOM


Logo TVP1 z lat 25 października 1952 - 23 grudnia 1985
8.10 — Historia — kl. VII — Pierwsze lata II Rzeczypospolitej
9.00 — Krajobrazy Polski — kl. IV — W Tatrach
9.30—12.00 „Domator"
9.35 — „Domowe przedszkole”
10.00 — DT — wiadomości
10.10 — Film dla 2 zmiany „Zaproszenie" 
11.45 — „Zielono nam"
12.00 — Nauka o człowieku — kl. VIII — Ruch - istotny element życia
12.50 — J. polski — kl. III lic. — Adam Mickiewicz „Dziady” (2)
13.35 — TV Technikum Rolnicze: Uprawa roślin — sem. I — Podstawowe minerały i skały glebotwórcze oraz ich znaczenie
14.05 — TV Technikum Rolnicze: Hodowla zwierząt — sem. I — Układ krwionośny i oddechowy
14.50 — Krajobrazy Polski — kl. IV — W Tatrach
15.55 — NURT — Studium pedagogiki opiekuńczej — Kiedy rodzina jest bezradna
16.25 — Program dnia — DT — wiadomości
16.30 — Dla młodych widzów: „Krąg"
16.55 — Dla dzieci: „Tik — Tak"
17.20 — DT wiadomości
17.30 — Losowanie Express Lotka i Małego Lotka
17.40 — „Archiwum XX wieku” — „Prawdziwy początek XX wieku"
18.00 — Studio Sport
18.50 — Nowa szkoła na Retkini — reportaż filmowy
19.00 — Dobranoc
19.10 — „Studio konkursowe" — XI Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. F. Chopina
19.30 — Dziennik telewizyjny
20.00 — Publicystyka
20.15 — „Zaproszenie" — francuski film obyczajowy
21.45 — DT — komentarze
22.15 — Wokół Chopina... wokół konkursu
22.45 — Spotkania w Gorzowie Wielkopolskim
23.05 — DT — wiadomości
23.10 — „Chopin przed północą"

TP 2 81-87
17.00 — Program dnia
17.05 — Poradnik „Kliniki Zdrowego Człowieka”
17.30 — Film dokumentalny
18.00 — „Podaj łapę" — „Pies w literaturze”
18.20 — Przeboje „Dwójki"
18.30 — Program lokalny
19.00 — „Zdarzenie dnia codziennego"
19.30 — Dziennik telewizyjny
20.00 — „Co pana do nas sprowadza?"
20.15 — „Dookoła świata" — „Na wyspach greckich i w Magelanii"
21.00 — Studio Sport
22.40 — „Osądźmy sami” cz. 2
23.25 — Wieczorne wiadomości

RTP1 1984
18.00 — Tempo dos Mais Novos
18.35 — Noticias
18.50 — Trânsito
19.20 — O Que é a CEE?
19.50 — O Livro Grande de Petete
20.00 — Telejornal
20.27 — Boletim Meteorológico
20.30 — Vamos Jogar no Totobola
20.40 — Louco Amor
21.15 — Nolte de Cinema
23.35 — Ultimo Jornal

RTP2 84-86
16.55 — Camponato Mundial de Futebol
19.00 — Concerto
19.30 — Desenbos Animados
19.50 — A Arte e as Coisas
20.30 — A História Secreta do Petróleo
21.30 — Filmoteca TV
22.30 — Jornal da Noíte

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.