FANDOM


TVP 1
6.00 Kawa czy herbata? (w tym: Kalendarium XX wieku / Sportowa apteka /"Najpiękniejsze samochody świata. Miller Roadster")(audiotele: 070055560-2)
7.45 V.I.P. - rozmowa Jedynki
8.00 "Albert - piąty Muszkieter" (11/26): "Niania królowej" - serial anim. prod. francusko-kanadyjskiej
8.30 Słowa, słówka i półsłówka - teleturniej
9.00 Wiadomości
9.10 Mama i ja - program dla mamy i trzylatka
9.25 Gimnastyka: Mamo, tato pobaw się ze mną
9.30 Domowe przedszkole
9.55 Porozmawiajmy o dzieciach
10.00 "Most Brookliński" (23, 24)
10.55 Muzyczna Jedynka
11.00 Giełda pracy, giełda szans
11.20 Poradnik wekslowy
11.30 Videofashion: Francuska sylwetka
11.50 Prawnik domowy
12.00 Wiadomości
12.10 Agrobiznes - rolniczy magazyn informacyjny
12.15 Magazyn Notowań: Spróbujmy razem!
Atom, gwiazdy, życie
12.45 Komputerowa szkoła II: Power Point (1, 2)
13.00 "Anatomia mowy" - film dok. prod. kanadyjskiej
13.30 Księga niewiedzy: Jak działa mózg?
13.50 Joystick
14.15 Atom, gwiazdy, życie: Superkomputery
14.30 Czym jest... kwant?
14.55 Program dnia
15.00 Stajnia... - program rozrywkowy
15.30 "Nowe przygody Czarnego Księcia" - serial prod. australijskiej
16.00 Dla młodych widzów: Magazyn harcerski
16.25 Dla dzieci: Tik-Tak
16.50 Kalendarium XX wieku
17.00 Teleexpress
17.20 Gala show - tysiąc lat jazdy polskiej
18.00 "Panna z mokrą głową" (6-ost): "Od pierwszego wejrzenia" - serial prod. TVP
18.30 Rewizja nadzwyczajna: Marszałek "Rola"- bohater czy zdra)ca?
19.00 Wieczorynka: "Pszczółka Maja"
19.30 Wiadomości
20.10 "Pozar Oakland" - film fab. prod. USA (1981 r., 89 min),
21.45 Puls dnia
22.00 Sejmograf
22.10 Sprawa dla reportera
23.00 Wiadomości
23.15 ,,Józef Garllński" - film dok. Zygmunta Adamskiego
0.10 Nocne czuwanie bez butelki
1.10 Gabinet Kayah
1.25 Lumen 2000
1.50 Zakończenie programu

TVP 2
7.00 Panorama
7.10 Sport telegram
7.20 Poranny magazyn Dwójki (w tym Dziennik krajowy)
7.50 Akademia Zdrowia Dwójki - program sportowo-rekreacyjny (audiotele: 070055666)
8.00 Programy lokalne
8.30 "Fitness Club" (18/26) - serial prod. TVP (powt.)
9.00 Świat kobiet (audiotele: 070025277)
9.30 Każdą chwilę dzieciom: "Rodzice inni niż wszyscy" (2) - film dok. prod. francuskiej
10.00 Wehikuł czasu - program dla dzieci
10.25 Familiada - teleturniej (powt.)
10.55 "Podróże w czasie i przestrzeni": "Sztuka Meksyku" (2): "Słońce Azteków" - serial dok. prod. meksykańskiej
11.50 Studio sport: NBA Action
12.10 Maraton trzeżwości: Nasz sukces
12.50 Akademia Zdrowia Dwójki - program sportowo-rekreacyjny (powt.)
13.00 Panorama
13.20 "Zakazana miłość" (82 - serial prod. wenezuelsko-hiszpańskiej
14.10 Clipol (wydanie specjalne): Illusion Day
14.40 Muzyczne nowości Dwójki
14.55 Powitanie
15.00 "Biały Kieł" (2): "Twardziel" - serial prod. kanadyjskiej
15.25 Gość Dwójki - Podsumowanie sezonu teatralnego (1): Jerzy Koenig
15.35 Studio sport: Za metą
16.00 Przegląd kronik filmowych
16.30 5 x 5 wygrajmy razem - teleturniej (audiotele: 070025211)
16.55 Gość Dwójki - Podsumowanie sezonu teatralnego (2): Wojciech Majcherek
17.00 Magazyn przechodnia
17.10 Rzeczpospolita Druga i Pół - Wywiadowca - Witalij Pawłow
17.35 W okolice Stwórcy: Spotkania... - pr. red. katolickiej
17.55 Gość Dwójki - Podsumowanie sezonu teatralnego (3): Janusz Kowalczyk
18.00 Panorama
18.10 Program lokalny
19.05 Koło fortuny - teleturniej (audiotele: 070055500)
19.35 Wehikuł czasu - program dla dzieci (powt.)
20.00 Spotkanie z Balladą: Gwiazdka
20.50 Sport - telegram
21.00 Panorama
21.30 Pogotowie ekologiczne Dwójki
21.45 Reporterzy Dwójki przedstawiają: Kris
22.05 "Grudniowa panna młoda" - film fab. prod. angielskiej (1990 r., 85 min)
23.30 "Anne" - program o Anne Sexton, amerykańskiej poetce
24.00 Panorama
0.05 "Zwierzenia" - film fab. prod. USA (1975 r., 85 min)
1.30 Zakończenie programu

Tele 3 Katowice
6.00 Przygody Piotrków (4) - serial dla młodzieży
6.30 Waleczne pingwinu (4) - film animowany prod. USA
7.00 Retransmisja TV Polonia
9.00 Poranek z Telewizją Katowice - magazyn studyjno-filmowy
10.55 Program dma
11.00 Cnmen - senal obyczajowy prod. polskiej
12.00 Aktualności (1)
12.05 Czerwone i czarne - angielski serial obyczajowy
13.00 Poza rok 2000 - program popularnonaukowy (powt.)
13.30 Rytmy przyrody (11) - serial dok. (powt.)
14.00 Bujaj się - lista przebojów (powt.)
14.20 Muzyczne promocje
14.35 Trzy po 3 - teleturniej dla uczniów szkół podstawowych
15.00 Aktualności (2)
15.05 Program dnia
15.10 Zwierzęta z ginącego lasu (1) - angielski serial ammowany
15.35 Dzieci i piosenki (17) - serial dla młodych widzów
16.00 Wltajcie nowi (19) - serial fabularny dla młodzieży
16.35 Dziś w Teletrójce - reportaż
16.50 M.I.K.
17.20 Cristal - telenowela prod. wenezuelskiej
18.00 Gość dnia
18.10 Aktualności (wyd. główne)
18.40 Dziś w Teletrójce - reportaz red. opolskiej
19.00 Wieczór z Telewizją Katowice - program studyjno-filmowy
19.30 Pstrągi od Najmrodzkiego - film dokumentalny prod. polskiej
20.00 Co mi zrobisz jak mnie złapiesz - komedia obyczajowa prod. polskiej; reż. S. Bareja
21.45 Muzyczne promocje
22.00 Aktualności (4)
22.05 Program na srodę
22.10 Crimen - serial prod. polskiej (powt.)
23.00 Górnośląskie konfrontacje chorów i orkiestr
23.50 Znane i nieznane oblicza muzycznych arcydzieł
24.00 Świat przyrody - serial dokumentalny
1.00 Wieczór z Telewizją Katowice - program studyjno-filmowy (powt.)
1.30 Noc filmowa: Czerwony karzeł (6) - serial komediowy
2.00 Peter Strohm (1) - serial krymmaIny prod. niemieckiej
3.30 Film fabularny
5.00 Krok za krokiem (12) - serial komediowy
5.30 Dance Club (powt.)

Polsat
7.00 HALOGRA!MY
7.20 Ye! Ye! Ye! - program muzyczny dla dzieci
7.30 Kalambury - program rozrywkowy
8.00 Strachy z Transylwanii, odc. 19 - serial anim.
8.20 Klub Lady Fitncss
8.30 Webster. odc. 63 - serial komediowy
9.00 Prawo Burke'a, odc. 15
10.00 Za wszelką cenę, odc. 21/22 - te lenowola
11.00 W drodze - program redakcji programów religijnych
11.30 Filmoteka narodowa: Pieśniarz Warszawy, Polska 1934
12.30 Reportaż
13.00 Przygody Leona H. - program rozrywkowy
13.30 Sztuka sprawiedliwości
14.00 Twój lekarz
14.30 Link Joumal
15.00 HALOGRA!MY
15.20 Ye! Ye! Ye!
15.30 Grand Prix, odc. 21
16.00 Informacje
16.15 Pamiętnik nastolatki
16.45 I wszyscy razem, odc. 72/101 - serial kom.
17.15 Kalambury
17.45 Skrzydła, odc. 116
18.15 Kabaret - pr. rozr.
18.45 Informacje
18.55 Misja Eureka, odc. 8/24
19.50 Informacje
20 05 Powrót do Edenu II, odc. 14/22
21.00 Brygada z Acapulco, odc:. 3/26; USA 1993; reż.: Kevin James Dobson, 26-odcinkowy amerykański serial sensacyj­no-przygodowy.
22.00 Informacje i biznes in­formacje
22.25 Dolina lalek, odc. 34/65 - serial amerykański
22.50 Magazyn sportowy
23.50 Trzy kroki po ziemi; Polska 1965; reż.: Jerzy Hoffman, Edward Skó­rzewski; wyk.: Ludwik Pak, Ewa Wiśniewska, Tadeusz Fijewski, Anna Cieplewska, Kazimierz Opaliński
1.35 Pożegnanie

TV Polonia
6.55 Dzień dobry z Polski
7.00 Panorama
7.10 Dzień dobry z Polski cd.
9.00 Wiadomości
9.10 Program dnia
9.15 Janka (1/15): Orły i wilki - serial dla młodych widzów (powt.)
9.45 Muzyczna skrzynka "Teleexpressu" (powt.)
10.15 Janosik (2/13): "Zbójnickie prawa" - serial prod. polskiej (powt.)
11.00 Blok programow edukacyjnych
12.00 Wiadomości
12.10 Program dnia
12.15 Czarne, białe i w kolorze: Seksolatki - film fab. prod. polskiej (1972 r., 80 min.) (powt.)
13.35 "Doktor Piotr z Jaworowa" - film dok.
14.15 Tydzień prezydenta
14.25 Rozmowa dnia
14.55 Powitanie, program dnia
15.00 Panorama
15.20 W okolice Stwórcy - program redakcji katolickiej
15.50 Ekspress reporterów
16.20 Gość TV Polonia
16.30 Historia - Współczesność
17.00 Teleexpress
17.15 Szóstka na szóstkę - program dla dzieci
17.45 Muzyczna Jedynka
18.15 Droga (5/6): "Rysopis uwodziciela" - serial prod. polskiej
19.20 Dobranocka
19.30 Wiadomości
20.00 MdM, czyli Mann do Materny, Materna do Manna
20.30 Magazyn teatralny
21.00 Panorama
21.30 Temida: Powrót po śmierć - film fab. prod. polskiej, (1986 r., 77 min.)
22.45 Program na środę
22.50 Rozmowa z Jerzym Giedroyciem
23.10 Przegląd publicystyczny
23.50 Sztuka jako myśl, sztuka jako energia - VI Międzynarodowe Triennale Rysunku we Wrocławiu
0.20 Panorama (powt.)
0.50 Zakończenie programu

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.