FANDOM


TVP 1
06.00 Kawa czy herbata?
07.30 Telezakupy
07.45 Kawa czy herbata?
08.00 Wiadomości
08.10 Prognoza pogody
08.15 Krakowskie Przedmieście 27
08.25 Mapeciątka: Dziennik Mapetów - serial animowany, Wlk. Bryt.
08.50 Jedyneczka - pr. dla dzieci
09.20 Bajeczki Jedyneczki - dla dzieci
09.30 Tajemnicze przygody (7-ost.): Rozłąka - serial przygodowy, USA
09.55 Świat lalek według Jima Hensona (3/6): Richard Bradshaw - serial
10.55 Telezakupy
11.10 Zwierzęta świata: Tajemniczy świat ogrodów (2-ost.) - film dok.
11.40 Saga rodu Ganzegal (35) - kurs języka niemieckiego
12.00 Wiadomości
12.10 Agrobiznes - rolniczy magazyn informacyjny
12.20 Kontrasty - świat, ludzie, pieniądze
12.25 Samo życie - magazyn
12.45 Klan (583) - telenowela, Pol.
13.10 Spacery z dziadkiem
13.30 Telezakupy
13.45 Forum - program publicystyczny
14.30 Podróże małe i duże: W rajskim ogrodzie: Malgaskie uprawy
15.00 Wiadomości
15.10 Wyprzedzić chorobę: Rak jajnika - magazyn medyczny
15.35 Europa bez granic: Mieszkańcy
16.00 Rower Błażeja - magazyn
16.30 Moda na sukces - telenowela
17.00 Teleexpress
17.20 Gość Jedynki
17.30 Klan (584) - telenowela, Pol.
18.00 Mój ślad w Telewizji - cykl dok.
18.05 Między nami - magazyn
18.50 5 minut o Unii Europejskiej
19.00 Wieczorynka: Fraglesy
19.30 Wiadomości
19.55 Sport i prognoza pogody
20.10 Okruchy życia: WYSPA NA PTASIEJ - dramat wojenny, Dania/Wlk. Bryt./Niemcy
22.00 Oblicza mediów - program publicystyczny
22.25 Kronika kryminalna
22.50 Monitor Wiadomości
23.10 Sportowy flesz
23.15 Czas na... kontrowersyjny dokument: LUNATYCY - zabójcy - film dokumentalny, Wlk. Bryt.
00.10 Rodzina - film obyczajowy, Hiszpania
01.50 Zakończenie programu

TVP 2
07.20 Psi świat (22/26): Psie przyjęcie - serial dla dzieci, Kanada
07.50 Studio urody - magazyn
08.00 Program lokalny
08.30 W labiryncie - serial obycz.
09.00 Transmisja obrad Sejmu
13.00 Panorama
13.10 Fatalny rewolwer - serial
13.55 Przygody Chucka Finna (18): Film - serial przygodowy, Australia
14.25 Krzyżówka szczęścia - teleturniej
14.55 Providence (14) - serial obyczajowy, USA
15.40 Program lokalny
16.00 Panorama
16.20 Prognoza pogody
16.30 Słoneczny patrol (5) - serial przygodowy, USA
17.20 Studio sport: Mecz towarzyski w piłkę nożną Polska - Rumunia [w przerwie meczu ok. 18.15 Panorama]
19.30 Album Chopinowski
20.00 M JAK MIŁOŚĆ (64) - serial obyczajowy, Polska
21.00 Panorama
21.20 Sport telegram
21.25 Prognoza pogody
21.55 Studio sport: MECZ TOWARZYSKI W PIŁKĘ NOŻNĄ ANGLIA - PARAGWAJ
00.05 CHŁOPIEC DO BICIA - dramat kryminalny, Australia 1996
01.40 Football, football - magazyn
02.05 Zakończenie programu

Polsat
06:00 Piosenka na życzenie - magazyn muzyczn
07:00 Zamek czarodziejów (9) - teleturniej dla dzieci
07:25 Młody Herkules (29) - ser. przyg. USA 1998
07:50 Strażnik Teksasu (127) - serial kryminalny USA 1998
08:40 Boston Public (3) - serial obycz. USA 2000
09:30 W imieniu prawa - serial dok.
10:25 Samo życie (34) - serial obycz. Polska 2001
11:00 Amor iatino (64) - telenowela Argentyna 2000
11:45 Z głową w chmurach (48) - serial obycz. Brazylia 2000
12:45 Życie jak poker (12) - serial obycz. Polska
13:15 lzabela (3) - serial obycz.
13:45 Zerwane więzi - talk show
14:45 Graczykowie - czyli Bula i spóła (50) - serial kom. Polska 2000
15:15 Incredible Hulk (18) - serial
15:45 Informacje
16:15 Raz, dwa, trzy - Śpiewaj ty
16:30 Idol - program rozrywkowy
17:20 Bar - program rozrywkowy
17:50 Serca na rozdrożu (15) - serial obycz. Argentyna
18:40 Prognoza pogody
18:45 Informacje
19:05 Sport i Prognoza pogody
19:15 Amor latino (65) - telenowela Argentyna 2000
20:00 Bar - program rozrywkowy
20:45 Rodzina zastępcza (92) - serial kom. Polska 2000
21:15 Świat według Kiepskich (103) - serial kom. Polska 2000
21:30 Losowanie Lotto
21:45 Zerwane więzi - talk show
22:40 Telewizyjne Biuro Śledcze - magazyn Polska 2001
23:10 Informacje
23:25 Graffiti - program public.
23:35 Sport i Prognoza pogody
23:45 Puls biznesu
23:55 Bar
00:25 W imieniu prawa - serial dok.
01:15 Muzyka na BIS
05:00 Zakończenie programu

TVN
05:50 Wiosenna namiętność (71) - telenoweia Argentyna 2001
06:35 Telesklep
07:05 Brzydula (59) - telenowela Kolumbia 2000
07:50 Laboratorium Dextera (5) - serial anim.
08:15 Zorro (6) - serial anim.
08:40 Młody Robin Hood (7) - serial anim.
09:05 Niezwykle podróże Sindbada (6) - serial anim.
09:30 Tele gra - teletumiej
10:30 Telesklep
11:30 Big Brother Bitwa
12:10 Rozmowy w toku - talk show
13:05 Laboratorium Dextera (5) - serial anim.
13:30 Zorro (6) - serial anim.
13:55 Mlody Robin Hood (7) - serial anim.
14:20 Beverly Hills 90210 (155) - serial obycz. USA
15:15 Milionerzy - teleturniej
16:00 TVN Fakty, pogoda
16:15 Brzydula (60) - telenowela Kolumbia 2000
17:10 Wiosenna namiętność (72) - telenowela Argentyna 2001
18:00 Rozmowy w toku - talk show
19:00 TVN Fakty
19:30 Kropka nad i - program publicystyczny
19:45 Sport
19:50 Pogoda
20:00 Big Brother Bitwa - program rozrywkowy
20:45 KróI przedmieścia (3) - serial kom. Polska 2002
21:30 Kto was tak urządzi? - program rozrywkowy
22:00 Rodzina Soprano 3 (31) - serial kryminalny USA 2001
23:10 TVN Fakty
23:25 Big Brother - ekstra - program rozrywkowy
00:10 Granice - serial dokumentalny
00:40 tv.onet - magazyn
01:10 Superwizjer TVN - magazyn
01:40 Nic straconego

TVP 3 Gdańsk
06.30 Kurier
06.35 Echa dnia
07.00 Babar - serial
07.30 Kurier
07.35 Opowieści taty Bobra - serial
08.00 Panorama, Prognoza pogody
08.15 Panorama morza - magazyn morski (powt.)
08.30 Kurier
08.45 Gość dnia
09.00 Transmisja obrad Sejmu RP
15.30 Kurier
15.40 Panorama, Prognoza pogody, Wiadomości sportowe
15.55 Zderzenia parlamentarne - program publicystyczny (powt.)
16.30 Kurier
16.45 Psychiatria bez lęku - magazyn
17.15 To jest temat - cykl reportaży
17.30 Kurier
17.50 Panorama - flesz, Punkt - temat dnia - program publicystyczny
18.00 Panorama, Prognoza pogody, Wiadomości sportowe
18.20 Regiony kultury - magazyn kulturalny
18.30 Rodno zemia - magazyn kaszubski (powt.)
18.55 Temat wiejski - magazyn
19.15 Motorsport - magazyn (powt.)
19.30 Kino ma sto lat: Kino niezależne. - magazyn filmowy
20.00 Telekurier - magazyn
20.30 Kurier
20.45 Eurotel - magazyn
20.55 Echa dnia - program publicystyczny
21.15 Gość Trójki
21.30 Kurier gospodarczy
21.45 Panorama - wydanie wieczorne, Prognoza pogody
22.00 List pożegnalny - dramat psychologiczny, Japonia
23.55 Kurier
00.25 Josephine (5/8) - serial obyczajowy, Francja
02.00 Zakończenie programu

TV 4
06.00 Muzyczny VIP - magazyn muz.
06.30 KINOmaniaK - odjazdowy magazyn filmowy
07.00 Muzyczne listy - magazyn muz.
07.50 Alicja w krainie czarów (6) - serial
08.20 Fiorella (2) - serial obyczajowy
09.20 Życiowa szansa - teleturniej
10.20 Policjanci z Miami (8) - serial
11.20 Miasteczko Evening Shade (39) - serial komediowy, USA
11.50 Dharma i Greg (17) - serial kom.
12.20 Jak dwie krople czekolady (8) - serial komediowy, USA
12.50 Egzamin z życia (1) - serial
13.15 KINOmaniaK - odjazdowy magazyn filmowy
13.45 Muzyczny VIP - magazyn muz.
14.20 Alicja w krainie czarów (7) - serial animowany, Japonia/USA
14.45 Muzyczne listy - magazyn muz.
15.35 Miasteczko Evening Shade (40) - serial komediowy, USA
16.00 Fiorella (3) - serial obyczajowy, Peru
17.00 Przygody rodziny Addamsów 2 (28) - serial komediowy, USA
17.30 HOT CHAT 2001 - pr. public.
17.45 Dziennik i prognoza pogody
18.00 Życiowa szansa - teleturniej
19.00 Viper (2) - serial sensacyjny, USA
20.00 KTO ZABIŁ? - thriller, USA
21.50 Dziennik
22.00 Informacje sportowe i prognoza pogody
22.05 INFORmator gospodarczy - magazyn Gazety Prawnej
22.15 Policjanci z Miami (9) - serial kryminalny, USA
23.15 ZA CIOSEM - komedia sensacyjna, Hongkong/USA 1998
01.00 X Laski - program erotyczny
01.30 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
02.20 Strefa P - program muzyczny
02.55 Zakończenie programu

TVN 7
6.00 Izabela - telenowela
6.45 Telesklep
7.00 Świat na dzień dobry - TVN24
9.40 Maria Emilia - telenowela
10.30 Tele Gra
11.00 Gorączka w mieśęie - serial
11.50 Telesklep
13.50 Angela - telenowela
14.40 Kangoo - serial anim.
15.05 SOS Croco - serial anim.
15.30 Magiczni wojownicy - serial anim.
15.55 Dragon Bali - serial anim.
16.20 Belfer z klasą - serial
16.45 Krok za krokiem - serial
17.15 Klaun - serial
18.10 Gorączka w mieście - serial
19.05 Melrose Place - serial
20.00 Pret-a-porter - film obycz. USA (1994), wyk. Anouk Aimee, Lauren Bacall, Kim Basinger, Sophia Loren, Marcello Mastroianni, Linda Hunt, Tim Robbins, Julia Roberts, Jean Rochefort
22.25 Marlin Bay - serial
23.20 Złamane śluby - film obycz. USA (1987), wyk. Tommy Lee Jones, Annette O’Toole, M.Emmet Walsh, Milo O’Shea
1.05 Big Brother Bitwa - na żywo
2.05 W blasku chwały - film sens. USA (1997), wyk. Lori Loughlin, Bruce Campbell, Brad Sullivan, Susanna Thompson
3.40 Koniec programu

TV Polonia
06:00    Kawa czy herbata
07:30    Gość Jedynki; powt.
07:45    Kawa czy herbata
08:00    Wiadomości
08:11    Pogoda
08:15    Krakowskie Przedmieście 27
08:25    Klan; odc. 570; telenowela TVP
08:50    Dobre książki; magazyn
09:20    Przyrodnicy; W studniach, grotach, na poddaszach; program Joanny Łęskiej
09:40    Forum; program publicystyczny; powt.
10:30    Drzwi do lasu; program przyrodniczy dla dzieci
11:00    Trzy misie; odc. 3/26 - Srebrna łyżeczka; serial animowany dla dzieci
11:30    Klan; odc. 570; telenowela TVP; powt.
12:00    Wiadomości
12:10    Marszałek Piłsudski; odc. 5/8; 2001 serial TVP; reż: Andrzej Trzos-Rastawiecki; wyk: Zbigniew Zapasiewicz, Mariusz Bonaszewski; powt.
13:05    Korczak; 1990 dramat prod. polsko-niemieckiej (113'); reż: Andrzej Wajda; wyk: Wojciech Pszoniak, Ewa Dałkowska, Marzena Trybała
15:00    Wiadomości
15:10    Dobre książki; magazyn; powt.
15:40    Przyrodnicy; W studniach, grotach, na poddaszach; program Joanny Łęskiej; powt.
16:00    Panorama
16:22    Pogoda
16:30    Kontrowersje; kara śmierci - za i przeciw
17:00    Teleexpress
17:20    Gość Jedynki
17:30    Drzwi do lasu; program przyrodniczy dla dzieci; powt.
17:55    Trzy misie; odc. 3/26 - Srebrna łyżeczka; serial animowany dla dzieci; powt.
18:20    Słowiki pod Andami; reportaż
18:50    Klan; odc. 570; telenowela TVP; powt.
19:15    Dobranocka; Kocur Wawrzyniec i Przyjaciele; Chytrusy; serial animowany dla dzieci
19:30    Wiadomości
19:55    Pogoda
19:58    Sport
20:00    Wieści polonijne
20:15    Skarbiec magazyn historyczno-kulturalny; pod redakcją Lucyny Smolińskiej
20:40    Polskie smaki; Gotowana cielęcina
21:00    Korczak; 1990 dramat prod. polsko-niemieckiej (113'); reż: Andrzej Wajda; wyk: Wojciech Pszoniak, Ewa Dałkowska, Marzena Trybała; powt.
22:50    Przeboje z filharmonii; Bela Bartok - 7 Tańców rumuńskich
23:00    Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie; program publicystyczny
23:45    Monitor Wiadomości
00:05    Sportowy flesz
00:10    Robert Chojnacki-Big Beat-Platynowy koncert; cz. 2
00:40    Królowie Parany; reportaż Romana Dobrzyńskiego; powt.
00:50    Karino; odc. 8/13 - Klęska; 1975 serial prod. polskiej; reż: Jan Batory
01:15    Kocur Wawrzyniec i Przyjaciele; Chytrusy; serial animowany dla dzieci; powt.
01:30    Wiadomości; powt.
01:55    Klan; odc. 570; telenowela TVP; powt.
02:20    Jak narkotyk; 1999 film fab. prod. polskiej (137'); reż: Barbara Sass; wyk: Magdalena Cielecka,Teresa Budzisz-Krzyżanowska, Igor Przegrodzki, Andrzej Wichrowski, Krzysztof Pieczyński
04:40    Wieści polonijne; powt.
04:55    Skarbiec magazyn historyczno-kulturalny; pod redakcją Lucyny Smolińskiej; powt.
05:20    Polskie smaki; Gotowana cielęcina; powt.
05:35    Kontrowersje; Kara śmierci - za i przeciw; powt.
06:00    Zakończenie programu

HBO
06:30 Gwiazdy Hollywood - Ellen Barkin - film dokumentalny, USA, 26 min.
07:00 Uwolnić się - dramat, USA 1995, 96 min.
08:45 Największe wydarzenia XX wieku (2)  - film dokumentalny, 44 min.
09:40 Jock - film obyczajowy, W. Brytania 1992, 102 min.
11:30 Chłopiec, który umiał latać - film familijny, Kanada 1986, 103 min.
13:20 Cinema, cinema (15) - magazyn filmowy, USA, 23 min.
13:45 Tilly kontra wilki - film przygodowy, Francja 1998, 90 min.
15:25 Drobiazg 3 - film familijny, Dania 1991, 84 min.
17:00 Na planie (15) - magazyn filmowy, 22 min.
17:25 Tata kowboj - dramat, USA 2000, 88 min.
19:00 Uwolnić się - dramat, USA 1995, 96 min.
20:40 Wirtuoz - film krótkometrażowy, 13 min.
21:00 Nie dożyjesz poniedziałku - film romantyczny, Szwajcaria 2000, 90 min.
22:35 Tam, gdzie ty - filmromantyczny, USA 2000, 91 min.
00:10 Szubienica - dramat, USA 2000, 91 min.
01:40 Trylenium (2) - science fiction, Niemcy 1999, 87 min.
03:10 Droga do Edenu - film dokumentalny, 81 min.
04:35 Chłopiec, który umiał latać - film familijny, Kanada 1986, 103 min.

Le Cinema
14.00 Nie śmiejcie się z mojej mamy! (Mama Es Boba) komedia, Hiszpania, 1998, 90 min. 
15.30 Kobiety pijące prosecco (Frauen Die Prosecco Trinken) dramat, Niemcy, 2000/2001, 90 min. 
17.00 Futbol dawnych czasów (Regi Idok Focija / Football Of The Good Old Days) komedia, Węgry, 1973, 85 min.  
18.30 Uważaj z prawej (Soigne Ta Droite) dramat, Francja, 1987, 78 min.
20.00 Dokument. Za kulisami: Plotka, Studio Company, 2002, 30 min.
20.30 Wymarzony dom (The Dream House) komedia, Szwecja, 1993, 101 min.  
22.30 Wichrowe wzgórza (Wuthering Heights) dramat, Wielka Brytania, 1970, 100 min. 
00.30 Panoński epizod (Pannon Toredek / Hungarian Fragment) dramat, Węgry, 1997, 82 min.  

Romantica
06.00    Kobieta mojego życia (La mujer de mi vida) (Część 71) - telenowela, Wenezuela 1998, reż. Jose A. Ferrara, wyk. Natalia Streignard, Mario Cimarro, Lorena Meritano, Anna Silvetti, (60 min.).
07.00    Pożyczone życie (Vidas prestadas) (Część 89) - telenowela, Wenezuela 2000, reż. Lucho Barrios, wyk. Grecia Colmenares, Luis Jose Santander, Sonia Oquendo, Carlos Tuccio, (60 min.).
08.00    Krok do szaleństwa (Mas que amor frenesi) (Część 76) - telenowela, Wenezuela 2001, reż. Carlos Izquierdo, wyk. Wanda D'Isidoro, Mario Cimarro, Jean Carlos Simancas, (60 min.).
09.00    Prawo do miłości (Cuando Hay Pasion) (Część 24) - telenowela, Wenezuela 1999, reż. Cesar Bolivar, Marcos Reyes Andrade, wyk. Fedra Lopez, Jorge Reyes, Ana Karina Casanova,Jaime Arague (60 min.)
10.00    Kobieta mojego życia (La mujer de mi vida) (Część 70) - telenowela, Wenezuela 1998, reż. Jose A. Ferrara, wyk. Natalia Streignard, Mario Cimarro, Lorena Meritano, Anna Silvetti, (60 min.).
11.00    Pożyczone życie (Vidas prestadas) (Część 88) - telenowela, Wenezuela 2000, reż. Lucho Barrios, wyk. Grecia Colmenares, Luis Jose Santander, Sonia Oquendo, Carlos Tuccio, (60 min.).
12.00    Krok do szaleństwa (Mas que amor frenesi) (Część 75) - telenowela, Wenezuela 2001, reż. Carlos Izquierdo, wyk. Wanda D'Isidoro, Mario Cimarro, Jean Carlos Simancas, (60 min.).
13.00    Prawo do miłości (Cuando Hay Pasion) (Część 23) - telenowela, Wenezuela 1999, reż. Cesar Bolivar, Marcos Reyes Andrade, wyk. Fedra Lopez, Jorge Reyes, Ana Karina Casanova,Jaime Arague (60 min.)
14.00    Kobieta mojego życia (La mujer de mi vida) (Część 71) - telenowela, Wenezuela 1998, reż. Jose A. Ferrara, wyk. Natalia Streignard, Mario Cimarro, Lorena Meritano, Anna Silvetti, (60 min.).
15.00    Pożyczone życie (Vidas prestadas) (Część 89) - telenowela, Wenezuela 2000, reż. Lucho Barrios, wyk. Grecia Colmenares, Luis Jose Santander, Sonia Oquendo, Carlos Tuccio, (60 min.).
16.00    Krok do szaleństwa (Mas que amor frenesi) (Część 76) - telenowela, Wenezuela 2001, reż. Carlos Izquierdo, wyk. Wanda D'Isidoro, Mario Cimarro, Jean Carlos Simancas, (60 min.).
17.00    Prawo do miłości (Cuando Hay Pasion) (Część 24) - telenowela, Wenezuela 1999, reż. Cesar Bolivar, Marcos Reyes Andrade, wyk. Fedra Lopez, Jorge Reyes, Ana Karina Casanova,Jaime Arague (60 min.)
18.00    Kobieta mojego życia (La mujer de mi vida) (Część 70) - telenowela, Wenezuela 1998, reż. Jose A. Ferrara, wyk. Natalia Streignard, Mario Cimarro, Lorena Meritano, Anna Silvetti, (60 min.).
19.00    Pożyczone życie (Vidas prestadas) (Część 88) - telenowela, Wenezuela 2000, reż. Lucho Barrios, wyk. Grecia Colmenares, Luis Jose Santander, Sonia Oquendo, Carlos Tuccio, (60 min.).
20.00    Krok do szaleństwa (Mas que amor frenesi) (Część 75) - telenowela, Wenezuela 2001, reż. Carlos Izquierdo, wyk. Wanda D'Isidoro, Mario Cimarro, Jean Carlos Simancas, (60 min.).
21.00    Prawo do miłości (Cuando Hay Pasion) (Część 23) - telenowela, Wenezuela 1999, reż. Cesar Bolivar, Marcos Reyes Andrade, wyk. Fedra Lopez, Jorge Reyes, Ana Karina Casanova,Jaime Arague (60 min.)
22.00    Kobieta mojego życia (La mujer de mi vida) (Część 71) - telenowela, Wenezuela 1998, reż. Jose A. Ferrara, wyk. Natalia Streignard, Mario Cimarro, Lorena Meritano, Anna Silvetti, (60 min.).
23.00    Pożyczone życie (Vidas prestadas) (Część 89) - telenowela, Wenezuela 2000, reż. Lucho Barrios, wyk. Grecia Colmenares, Luis Jose Santander, Sonia Oquendo, Carlos Tuccio, (60 min.).
24.00    Krok do szaleństwa (Mas que amor frenesi) (Część 76) - telenowela, Wenezuela 2001, reż. Carlos Izquierdo, wyk. Wanda D'Isidoro, Mario Cimarro, Jean Carlos Simancas, (60 min.).
01.00    Prawo do miłości (Cuando Hay Pasion) (Część 24) - telenowela, Wenezuela 1999, reż. Cesar Bolivar, Marcos Reyes Andrade, wyk. Fedra Lopez, Jorge Reyes, Ana Karina Casanova,Jaime Arague (60 min.)

WTK
10.00 Puls dnia - serwis informacyjny
10.15 Puls sportu
10.30 Program lokalny
11.00 Na pełnym morzu (29) - serial obyczajowy prod. szwedzkiej, 1992
12.00 Kolejorz - magazyn piłkarski
12.20 Policjanci - magazyn policyjny
12.35 Kawa na ławę - program publicystyczny
13.00 K2 - konkurs muzyczny
13.15 Jak powstał film - program dokumentalny
13.45 Stary Marych z Łazarza - reportaż
14.00 Muzyka z WTK
14.30 Program lokalny
15.00 TeleKonin - magazyn 
15.30 Pod słońcem Afryki (15) - serial przyrodniczy, Pd. Afryka 1991 
16.00 Muzyka z WTK 
16.30 Program lokalny 
17.15 Puls dnia - serwis informacyjny 
17.30 Z planu filmowego 
17.50 Puls dnia - serwis informacyjny 
18.00 Bajki 
18.10 Na zdrowie - magazyn medyczny 
18.40 Puls dnia - serwis informacyjny (wydanie główne) 
19.05 Książka nie tylko do poduszki - nowości wydawnicze 
19.20 W twoim stylu - reportaż 
19.25 Muzyka z WTK 
19.45 Puls sportu 
20.00 Puls dnia - serwis informacyjny 
20.20 Góra Mojżesza - film dokumentalny 
21.00 Gdyby place mogły mówić (Plac Tienanmen w Pekinie) - serial dokumentalny, Holandia 1995 
22.00 Program lokalny 
22.30 Puls dnia - serwis informacyjny 
22.45 Puls sportu 
23.00 Na zdrowie - magazyn medyczny 
23.20 Zakończenie programu 

Sjónvarpið
17.05 Guiding Light
17.50 Táknmálsfréttir
18.00 Disneystundin
18.54 Víkingalottó
19.00 Aktualności, sport i pogoda
19.35 Reflektor
20.05 Vesturálman
20.50 Dom jest najlepszy
21.25 Mozaika
22.00 Tíufréttir
22.15 Wieczór piłki ręcznej
22.30 Ógeðið i dumny
00.15 Śnieg Krossið 2002
00.45 Reflektor
01.05 Harmonogram programu

Stöð 2
06.58 Islandia Early
09.00 Bold and the Beautiful
09.20 Dobra kondycja
09.35 Oprah Winfrey
10.20 Islandia Early
12.00 Neighbours
12.30 Dobra kondycja
12.45 How Stella Got Her Groove Back
14.45 Niezależne osoby
15.10 Sport na całym świecie
16.00 Dzieci Czas Kanał 2
18.00 Aktualności
18.55 Víkingalottó
19.00 Drony
19.30 Raz, dwa i gotować
20.00 Third Watch
20.50 Panorama
20.55 Aktualności
21.00 Ally McBeal
21.55 Aktualności
22.00 Feminista
22.45 How Stella Got Her Groove Back
00.45 Crossing Jordan
01.30 Seinfeld
01.55 Drony
02.20 Wideoklipy

SÝN
18.00 Hekla Sport
18.30 Czapki w piłce nożnej
21.00 Flirting With Disaster
22.30 Hekla Sport
23.00 Nash Bridges V
23.45 Another Hollywood
00.10 Hypnosex
01.35 Harmonogram programu

Omega Kristileg Sjónvarpsstöð
06.00 Śniadanie telewizja
17.30 Jimmy Swaggart
18.30 Życie w Słowie
19.00 To jest twój dzień
19.30 Ron Phillips
20.00 Wieczorem światło (e)
21.00 Pat Francis
21.30 Życie w Słowie
22.00 700 Klub
22.30 Życie w Słowie
23.00 Robert Schuller
24.00 Noc Telewizor

SkjárEinn
16.30 Muzik.is
17.30 Get real (e)
18.30 Hits-Style
19.25 Przypadek
19.30 Everybody Loves Raymond (e)
20.00 48 Hours
20.50 Przypadek
21.00 Ludzie
21.50 Miasto - Przypadki
22.00 Law & Order
22.50 Jay Leno
23.40 Boston Public (e)
00.30 Brooklyn South (e)
02.20 Muzyka do powstrzymania

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.