FANDOM


TVP 1
05:10 Pierwszy krzyk (13) - serial dokumentalny
05:35 Wstaje dzień - magazyn
05:40 Tak jak w Unii - magazyn
06:00 Kawa czy herbata?
08:00 Wiadomości, Pogoda
08:15 Kwadrans po ósmej - wywiad
08:35 Czerwony traktorek (14, 15): Tama, Milczenie krów - serial animowany, W.Brytania 2002
08:55 Sali Mali 2 (23): Maski - serial animowany, W.Brytania 2003
09:05 Domowe przedszkole: W królestwie guzików - program dla dzieci
09:35 Tom (1): Tom w Nowym Jorku - serial animowany, Hiszpania 2005
10:05 Doktor Who 2 (7): Latarnia głupców - serial SF, W.Brytania 2005
10:50 Mieszkać w Europie: Alentejo - reportaż
11:10 Kim właściwie jesteśmy (1) - film dokumentalny, Francja 2004
11:45 Agrobiznes
12:00 Wiadomości
12:10 Moda na sukces (3287, 3288) - telenowela, USA 2001
12:55 Klan (1250) - serial obyczajowy
13:20 Plebania (861) - serial obyczajowy
13:45 Jaka to melodia? - quiz muzyczny
14:10 Faceci do wzięcia: Mów za siebie - serial komediowy
14:40 Na misyjnym szlaku: Kapitan z Santa Klary - cykl reportaży
15:00 Wiadomości
15:10 Leśnym tropem (4) - cykl reportaży
15:35 Wyjeżdżam - zostaję? - cykl reportaży
16:05 Moda na sukces (3289, 3290) - telenowela, USA 2001
17:00 Teleexpress
17:20 Na celowniku - magazyn
17:30 Klan (1254) - serial obyczajowy
18:00 Jaka to melodia? (1424) - quiz muzyczny
18:30 Plebania (865) - serial obyczajowy
19:00 Wieczorynka: Muminki (50): Złośliwy chochlik - serial animowany, Holandia/Finlandia/Japonia 1990
19:30 Wiadomości
19:55 Sport, Pogoda
20:20 W krainie dreszczowców: Przysięga śmierci - thriller psychologiczny, USA 1999
21:55 Sprawa dla reportea - magazyn reporterów
22:35 Z refleksem - publicystyka
23:00 Misja specjalna - magazyn
23:30 Przekręt (5) - serial sensacyjny, W.Brytania 2004
00:30 Samson - dramat wojenny, Polska 1961
02:20 Bełz. Rok 1951 - reportaż
02:45 Zakończenie programu

TVP 2
05:30 Statek miłości 3 (243, 244) - serial komediowy, USA 1986
07:05 Telezakupy
07:20 Kochał świat i ludzi - reportaż
07:40 Dwójka dzieciom: Globert przedstawia niezwykły świat natury (41) - serial dokumentalny, Niemcy/W.Brytania 2004
08:05 Na dobre i na złe (204): Marzenie Krzysia - serial obyczajowy, Polska 2004
09:00 Pytanie na śniadanie
10:45 Święta wojna (250): Goldfish - serial komediowy
11:10 Sąsiedzi (55 [258]): We własnych sidłach - serial komediowy, Polska 2004
11:40 Magnum (59/162): Spuścizna po znajomym - serial sensacyjny, USA 1982
12:30 Przygody Tarzana (23) - serial przygodowy, Francja/Meksyk 1991
12:55 Niesforne aniołki 2 (16) - serial dokumentalny, W.Brytania 2005
13:25 Zakręcony tydzień (9) - program rozrywkowy
14:00 Europa da się lubić: Przyszłość - program rozrywkowy
14:55 Doktor Quinn 4 (9/28) - serial obyczajowy, USA 1995
15:45 M jak miłość (488) - serial obyczajowy
16:35 Gliniarz i prokurator (2/23): Fatalne zauroczenie, cz.1 - serial kryminalny, USA 1987
17:30 Zorro (28/78) - serial przygodowy, USA 1957
18:00 Program lokalny
18:30 Panorama, Sport telegram, Pogoda
19:05 Jeden z dziesięciu - teleturniej
19:40 Starter - magazyn aktualności
20:05 M jak miłość (489) - serial obyczajowy
20:55 Kulisy serialu "M jak miłość"
21:05 Magazyn Ekspresu Reporterów
22:00 Panorama
22:20 Biznes
22:25 Sport telegram
22:30 Pogoda
22:35 Wieczór filmowy - Kocham kino: Wstęp
22:45 Wieczór filmowy - Kocham kino: Osiem kobiet - komediodramat, Włochy/Francja 2002
00:35 Desperaci - wybuchowa historia PRL-u: Przysięgi nie będzie - cykl dokumentalny
01:05 Dzika Afryka (6-ost.): Jeziora i rzeki - serial dokumentalny, W.Brytania 2001
01:55 Zakończenie programu

Polsat
06:00     Wstawaj! Gramy! - program muzyczny
06:50     Sidła miłości - telenowela Argentyna 2006
07:45     TV Market - magazyn reklamowy
08:00     Halo! Kasa! - teleturniej
08:55     Roseanne - serial komediowy USA 1988
09:25     Rodzina zastępcza - serial komediowy reż. Wojciech Adamczyk/Michał Kwieciński, Polska
10:00     Sekret Laury - telenowela reż. Federico Palazzo , Gabriel de Ciancio, Argentyna 2004
11:00     Metamorfozy - reality show
11:30     Samo życie - serial obyczajowy reż. Wojciech Nowak/Wojciech Pacyna, Polska 2003
12:00     Dom nie do poznania - reality show
13:00     Jesteś moim życiem - serial obyczajowy reż. Rodolfo Antúnez, Jorge Bechara, Argentyna 2006
14:00     Pierwsza miłość - serial obyczajowy reż. Okił Khamidov, Paweł Chmielewski, Polska 2004
14:45     Świat według Bundych - serial komediowy reż. Linda Day, Amanda Bearse, USA 1991
15:15     Rodzina zastępcza - serial komediowy reż. Wojciech Adamczyk/Michał Kwieciński, Polska
15:50     Wydarzenia
16:10     Prognoza pogody
16:30     Interwencja - magazyn reporterów
17:00     Gra w ciemno - teleturniej
18:00     Pierwsza miłość - serial obyczajowy reż. Okił Khamidov, Paweł Chmielewski, Polska 2004
18:50     Wydarzenia
19:20     Sport
19:25     Prognoza pogody
19:30     Samo życie - serial obyczajowy reż. Wojciech Nowak/Wojciech Pacyna, Polska 2003
20:00     Piotr Bałtroczyk przedstawia - program rozrywkowy
21:00     Joanna D'Arc - film historyczny reż. Luc Besson, wyk. Milla Jovovich, John Malkovich, Faye Dunaway, Dustin Hoffman Francja 1999
21:55     Studio LOTTO (w przerwie filmu)
00:25     Chirurdzy - serial obyczajowy USA 2005
01:25     Nasze dzieci - talk-show
02:20     Magazyn sportowy
04:20     Dziewczyny w bikini - program rozrywkowy
05:20     Music Spot - program muzyczny
05:55     Zakończenie programu

TVN
05:35     Uwaga! - magazyn reporterów
05:55     Telesklep
06:45     Życie na fali - serial obyczajowy odc. 6/25 reż. Daniel Attias, David Barrett i inni, USA 2003
07:35     Usterka - serial fabularno-dokumentalny Polska
08:05     Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fabularno-dokumentalny Polska 2006
09:05     Wykręć numer - teleturniej
10:05     Fabryka gry - interaktywny program rozrywkowy
11:05     Detektywi - serial fabularno-dokumentalny Polska 2005
11:40     Rozmowy w toku - talk show
12:50     Na Wspólnej - serial obyczajowy odc. 794 Polska 2003
13:20     W11 - Wydział Śledczy: Tragedia sióstr - serial fabularno-dokumentalny Polska
14:00     Życie na fali - serial obyczajowy odc. 7/25 reż. Daniel Attias, David Barrett i inni, USA 2003
15:00     Prawo pożądania - telenowela odc. 47/143 reż. David Posada, USA/Kolumbia/Meksyk 2005
16:00     Fakty - wydanie popołudniowe
16:15     Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fabularno-dokumentalny Polska 2006
17:15     Rozmowy w toku - talk show
18:25     Detektywi: Monitoring - serial fabularno-dokumentalny Polska 2005
19:00     Fakty
19:30     Sport - program informacyjny
19:40     Pogoda
19:50     Uwaga! - magazyn reporterów
20:15     W11 - Wydział Śledczy: Niezwykła przyjaźń - serial fabularno-dokumentalny Polska
20:55     Na Wspólnej - serial obyczajowy odc. 795 Polska 2003
21:30     Magda M. - serial obyczajowy odc. 48 reż. Jacek Borcuch, Maciej Dejczer, Polska 2005
22:30     Teraz my! - program publicystyczny
23:15     Archiwum X - Śledztwa po latach: Zabić siostrę - serial fabularno-dokumentalny Polska 2007
00:15     Bez skazy - serial obyczajowy odc. 7/15 reż. Jamie Babbit, Scott Brazil, Elodie Keene, Nelson McCormick, Ryan Murphy, Michael, USA 2003
01:15     Nocne igraszki - program interaktywny
02:15     Telesklep
02:35     Uwaga! - magazyn reporterów
02:55     Nic straconego - programy powtórkowe

TVP 3 Gdańsk
06:00 Kurier - oraz 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pogoda 06:17, 06:47, 07:17, Przegląd prasy 06:10, 06:22, 06:40, 06:52, 07:10, 07:22, 07:39; Serwis ekonomiczny 06:19, 06:49, 07:19; Serwis sportowy 06:13, 06:43, 07:13, 07:42; STEREO
07:45 Panorama, pogoda
07:55 Kurier flesz; STEREO
08:00 Kurier Gość; STEREO
08:15 Kurier flesz; STEREO
08:18 Pogoda; STEREO
08:20 Serwis ekonomiczny; STEREO
08:25 Przegląd prasy; STEREO
08:30 Kurier; STEREO
08:35 Przegląd prasy; STEREO
08:40 Serwis sportowy; STEREO
08:45 Apetyt na pracę, Info
09:00 Kurier; STEREO
09:05 Przegląd prasy; STEREO
09:10 Serwis sportowy; STEREO
09:15 Kurier flesz; STEREO
09:17 Pogoda; STEREO
09:20 Przegląd prasy; STEREO
09:20 Serwis ekonomiczny; STEREO
09:25 Kamera Kuriera; STEREO
09:30 Komisja śledcza ds. sektora bankowego - Transmisja z posiedzenia Komisji śledczej ds. sektora bankowego; STEREO
12:00 Kurier flesz; STEREO
12:03 Kamera Kuriera; STEREO
12:05 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:20 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:25 Kamera Kuriera; STEREO
12:30 Kurier; STEREO
12:45 Pogoda; STEREO
12:47 Serwis ekonomiczny; STEREO
12:50 Serwis sportowy; STEREO
12:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Kurier flesz; STEREO
13:05 Kurier Komentarze; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:20 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:25 Kamera Kuriera; STEREO
13:30 Kurier; STEREO
13:45 Pogoda; STEREO
13:48 Serwis ekonomiczny; STEREO
13:50 Serwis sportowy; STEREO
13:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Kurier flesz; STEREO
14:03 Kamera Kuriera; STEREO
14:05 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:20 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:25 Kamera Kuriera; STEREO
14:30 Kurier; STEREO
14:45 Pogoda; STEREO
14:49 Serwis ekonomiczny; STEREO
14:50 Serwis sportowy; STEREO
14:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:00 Kurier flesz; STEREO
15:05 Kurier Komentarze; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:20 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:25 Kamera Kuriera; STEREO
15:30 Kurier; STEREO
15:50 Pogoda; STEREO
15:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Kurier flesz; STEREO
16:03 Serwis ekonomiczny; STEREO
16:05 Serwis sportowy; STEREO
16:15 Rozmowa dnia; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Kurier; STEREO
16:40 Pogoda; STEREO
16:45 Panorama, panorama sport
17:00 Oto człowiek, Info
17:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Kurier; STEREO
17:55 Pogoda; STEREO
18:00 Panorama, sport, pogoda
18:30 Bez cięcia, Info
19:00 Świat zamieszkały, Info
19:30 Niebieska Ziemia, zielony świat, Info
20:00 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:45 Pogoda; STEREO
20:55 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:40 Pogoda; STEREO
21:45 Panorama, pogoda
22:00 Apetyt na pracę, Info
22:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Kurier; STEREO
22:40 Pogoda; STEREO
22:43 16/16; cykl reportaży
23:00 Kurier flesz; STEREO
23:05 Sportowy Wieczór; STEREO
23:30 Kurier; STEREO
23:50 Pogoda; STEREO
23:55 Ballada o Greenwich Village (The Ballad of Greenwich Village); film dokumentalny kraj prod.USA (2005); STEREO, Dla małoletnich od lat 16
01:10 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:20 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:50 Kurier; STEREO
02:10 Pogoda; STEREO
02:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:25 Ballada o Greenwich Village (The Ballad of Greenwich Village); film dokumentalny kraj prod.USA (2005); STEREO, Dla małoletnich od lat 16
03:35 Zakończenie dnia

TV 4
05.45 Sztukateria - magazyn kulturalny
06.05 FIFA Futbol Mundial - magazyn
06.30 VIP - wydarzenia i plotki
06.55 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
08.00 TV Market - magazyn reklamowy
08.30 Pokemon (286) - serial animowany
09.00 Klinika samotnych serc (5) - serial obyczajowy
10.00 Jesteś moim życiem (161) - telenowela
11.05 Łowcy skarbów (30) - serial przygodowy
12.05 Lingo - teleturniej
13.05 Dekoratornia - magazyn wnętrzarski
13.40 Wygraj fortunę - program interaktywny
15.20 Król szamanów (5) - serial animowany
15.50 Łowcy skarbów (31) - serial przygodowy
16.50 Klinika samotnych serc (6) - serial obyczajowy
17.50 Lingo - teleturniej
18.55 Jesteś moim życiem (162) - telenowela
20.00 Komisarz Rex (25) - serial kryminalny
21.00 Kamieńska (7) - serial sensacyjny
22.05 Latający cyrk Monty Pythona - serial komediowy
22.45 Czułe dranie - magazyn rozrywkowy
23.15 Nieczułe dranie - magazyn rozrywkowy
23.45 Kuba Wojewódzki - talk show
00.50 Wydarzenia, Sport, Prognoza pogody
01.25 Muzyczne listy - program muzyczny
02.25 Kinomaniak - magazyn filmowy
02.45 Sztukateria - magazyn kulturalny
03.10 Ja tylko pytam - talk show
03.55 Zakończenie programu 

TVN 7
06.10 Maraton uśmiechu - program rozrywkowy
06.35 Telesklep
07.35 Maraton uśmiechu - program rozrywkowy
08.05 Brygada ratunkowa (17) - serial sensacyjny
09.05 Grzesznica (55) - telenowela
09.55 Tajemnice SmallviIle (15) - serial SF
10.55 Nash Bridges (101) - serial krym.
11.55 Strażnik kasy - pr. rozrywkowy
12.55 Telesklep
14.15 Grzesznica (56) - telenowela
15.10 Pogoda na miłość (14) - serial obyczajowy
16.05 Alf (55) - serial komediowy
16.35 Joey (18) - serial komediowy
17.05 Tajemnice SmallviIle (16) - serial SF
18.05 Nash Bridges (102) - serial krym.
19.05 Alf (56) - serial komediowy
19.40 Joey (19) - serial komediowy
20.10 Agenci NCIS (10) - serial kryminalny
21.10 Twarz mordercy - dramat sensacyjny, USA 1994
23.05 Trzy serca - komedia obyczajowa, USA 1993
01.15 Zakończenie programu

TVP Polonia
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30,7:00,7:30; Pogoda 6:32,7:05,7:33; Bez ograniczeń wiekowych
06:15 Biznesowa piątka; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
06:20 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30,7:00,7:30; Pogoda 6:32,7:05,7:33; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Wiadomości
08:15 Kwadrans po ósmej; Dla małoletnich od lat 12
08:35 Domisie - Bębenek; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Kochał świat i ludzi; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
09:15 Ojczyzna polszczyzna - Prószków - Pruszków - Łobez; program prof.Jana Miodka; Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Salon kresowy - W służbie Eskulapa, Marsa i Temidy; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
09:45 Muzyczne historie miłosne (cz. 2); widowisko; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:35 Wizy życia; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
11:30 Plebania - odc. 664; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości
12:10 Klan - odc. 1203; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Praca bez granic - Niemcy; reportaż; Dla małoletnich od lat 7
13:05 Warto kochać - odc. 7; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:50 Sportowy tydzień; Bez ograniczeń wiekowych
14:20 Rozmowy na temat ; Bez ograniczeń wiekowych
14:25 Wspomnienie - Andrzej Kurylewicz; felieton; Dla małoletnich od lat 12
14:30 Lider; esej dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:25 Powidoki Marka Nowakowskiego - Magiczne oko fotoplastikonu; Dla małoletnich od lat 12
15:45 Domisie - Bębenek; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:10 Magazyn Medyczny - Pamiętaj o sercu - Aktywność fizyczna.; Dla małoletnich od lat 12
16:25 Zwierzowiec - Inteligencja odc. 67; Bez ograniczeń wiekowych
16:40 Kochał świat i ludzi; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Teleexpress
17:15 Fotografowie prowincjonalni; film dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:40 Dzika Polska - Królestwo; serial dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:10 Studiuję w Polsce; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
18:35 Polska z bocznej drogi - Władysławowo na fali; Bez ograniczeń wiekowych
18:50 Plebania - odc. 664; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Dobranocka - Marceli Szpak dziwi się światu - Pora korali; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:05 Pogoda
20:10 Klan - odc. 1203; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:35 Polska racja; program publicystyczny; Dla małoletnich od lat 12
21:05 W stronę świata - odc. 7 Stan Tokarski; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 W imieniu Rzeczypospolitej; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:00 Warto rozmawiać - Czarny piątek prawicy; Bez ograniczeń wiekowych
22:50 Dzieciństwo w cieniu śmierci; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:30 Panorama; STEREO
23:45 Pogoda; STEREO
23:45 Sport Telegram
23:50 Biznes; STEREO
23:55 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza - Złoty smak (193); 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:25 Studiuję w Polsce; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
00:50 Plebania - odc. 664; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Dobranocka za oceanem - Marceli Szpak dziwi się światu - Pora korali; Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości
01:55 Sport
02:00 Klan - odc. 1203; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:25 Polska racja; program publicystyczny; Dla małoletnich od lat 12
02:55 W stronę świata - odc. 7 Stan Tokarski; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
03:20 W imieniu Rzeczypospolitej; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
03:50 Warto rozmawiać - Czarny piątek prawicy; Bez ograniczeń wiekowych
04:40 Dzieciństwo w cieniu śmierci; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
05:15 Fotografowie prowincjonalni; film dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:45 Polska z bocznej drogi - Władysławowo na fali; Bez ograniczeń wiekowych
06:00 Zakończenie dnia

Canal +
07.05 Minisport + - newsy sportowe
07.15 Łapu Capu - chochliki telewizyjne
07.20 Nie przegap - magazyn informacyjny
07.30 Simpsonowie 2 (18) - serial
08.00 Aktualności filmowe - magazyn filmowy
08.30 Twierdza demonów - film dokumentalny, Japonia 2004
09.30 Kupiec wenecki - film kostiumowy, USA/Włochy 2004
11.45 Jak w niebie - film obyczajowy, Szwecja 2004
14.00 Aktorzy prowincjonalni - film psychologiczny, Polska 1978
15.50 Maria - dramat. Włochy/Francja/USA 2005
17.25 Łapu Capu Extra - chochliki telewizyjne
18.00 Ja, Irena i ja - komedia, USA 2000
20.00 Łapu Capu - chochliki telewizyjne
20.10 Simpsonowie 2 (19) - serial
20.35 Nie Przegap - magazyn informacyjny
20.45 Łapu Capu - chochliki telewizyjne
20.50 Minisport + - newsy sportowe
21.00 Premiera: Droga do Guantanamo - dramat, Wielka Brytania 2006
22.40 Troje do pary - komediodramat, Wielka Brytania/Szwajcaria/USA 2005
00.30 Zabij ich wszystkich - film obyczajowy, Polska 1999
01.40 Romeo i Julia - dramat, USA 1996
03.40 Piętno - film sensacyjny, Polska 1983

HBO
06.30 Droga strona nieba - film przygodowy, USA 2001
08.40 Narzeczony z nieba - komedia romantyczna, Australia 2003
10.20 Komórka - film sensacyjny, USA/Niemcy 2004
11.55 Spitfire Grill - dramat obyczajowy, USA 1996
13.50 Ocean's Twelve: Dogrywka - komedia kryminalna, USA/Australia 2004
15.50 Harry potter i Czara Ognia - film przygodowy, Wielka Brytania/USA 2005
18.25 Zupełnie jak miłość - komedia romantyczna, USA 2005
20.10 Premiera: Krzesła orkiestry - komediodramat. Francja 2006
21.55 Premiera: Deadwood 3 (12) - serial obyczajowy
22.45 Głosy - thriller, Kanada/Wielka Brytania/USA 2005
00.20 Wszyscy jesteśmy Chrystusami - dramat, Polska 2006
02.10 Casshern - film SF, Japonia 2004
04.35 Zupełnie jak miłość - komedia romantyczna, USA 2005

Discovery Channel
06.00 Inżynieria ekstremalna: Arizona Cardinais
07.00 Wojny na złomowisku: Superwyciągarka
08.00 Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki (5)
09.00 Amerykański hot-rod: Woodie '42 (3)
10.00 Prawda czy fałsz - pogromcy mitów: Poszatkowany samolot
11.00 Fani czterech kółek: Peugeot 205 (1, 2)
12.00 Inżynieria ekstremalna: Arizona Cardinais
13.00 Wojny na złomowisku: Superwyciągarka
14.00 Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki (5)
15.00 Jak to jest zrobione? (11)
15.30 Jak to jest zrobione? (33)
16.00 Superjazda: Heavy Metal
17.00 Amerykański hot-rod: Maszyna ze złomowiska (4)
18.00 Amerykański chopper: Motocykl dla Davisa Love'a
19.00 Prawda czy fałsz - pogromcy mitów (2): Wszystko o przestępstwach
20.00 Jak to jest zrobione? (12)
20.30 Jak to jest zrobione? (34)
21.00 Niewidzialni zabójcy (2)
22.00 Ostatnie 24 godziny: Sid Vicious
23.00 Piąty bieg (3)
23.30 Piąty bieg (4)
00.00 Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki: Kopalnia diamentów, Wieżowiec, Zgniatarka samochodów
00:30 Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki: Tankowanie w powietrzu/Stoki narciarskie/Produkcja samochodów - serial dokumentalny     
01:00 Mistrzowie inżynierii: Terminal JetBlue - Lotnisko JFK w Nowym Jorku - serial dokumentalny     
02:00 Superjazda: Warsztat Moalów - serial dokumentalny     
03:00 Amerykański hot-rod: Corvette '63 - serial dokumentalny     
04:00 Prawda czy fałsz - pogromcy mitów: ¦mierciono¶ne promienie Archimedesa - serial dokumentalny     
05:00 Fani czterech kółek: Suzuki SJ410 - serial dokumentalny     
05:30 Fani czterech kółek: Suzuki SJ410 - serial dokumentalny 

Eén
09.00 Donna op één
12.10 De rode loper
12.35 Blokken
13.00 Het journaal
13.30Het weer
13.35 Man bijt hond
14.00 The lion man
14.25 Thuis
14.50 The Saint
15.40 De drie wijzen
16.10 Clips
16.30 Nigella bites
17.00 Vrolijk Vlaanderen
17.30 Buren
17.55 Vlaanderen sportland
18.00 Het journaal
18.10 De rode loper
18.30 Blokken
19.00 Het journaal
19.40 Man bijt hond
20.05 Het weer
20.10 Thuis
20.40 Uit het leven gegrepen
21.10 Koppen
21.40 Emma  
22.05 De tabel van Mendelejev  
22.55 Het journaal laat
23.15 KENO-uitslagen
23.16 Het weer
23.20 Are you being served?  
23.50 De rode loper
00.10 Man bijt hond
00.30 Doorlopende herhalingen van Het journaal laat en weer

Canvas
06.30 Sta op met KETNET
08.55 Terzake
09.30 Lentebeelden
15.30 Pingu  
15.35 Bumba  
15.40 Draakje  
15.45 De Fimbels
16.05 Dierendokter Tom  
16.15 Harry en zijn emmer dinosauriërs  
16.30 Samson & Gert
16.55 De Reddertjes in het Disney festival
17.20 Zoé Kezako  
17.35 Smos
17.50 Peperbollen
18.00 Peperbollen
18.15 Karrewiet  
18.25 Go IV  
18.35 W817  
18.50 6Tien  
19.10 H2O  
19.35 The Sleepover Club
20.00 Terzake  
20.25 Lux  
20.30 Sporza
22.55 Black out  
23.25 Doorlopende herhaling van Terzake


Cartoon Network
06:00     Atomówki - serial animowany
06:35     Laboratorium Dextera - serial animowany
07:00     Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster - serial animowany
07:25     Robotboy - serial animowany
07:50     Ed, Edd i Eddy - serial animowany
08:15     Ufolągi - serial animowany
08:40     Kryptonim: Klan na drzewie - serial animowany
09:05     Bliźniaki Cramp - serial animowany
09:30     Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster - serial animowany
10:00     Tom i Jerry - serial animowany
10:30     Zwariowane melodie - serial animowany
10:55     Flintstonowie - serial animowany
11:20     Scooby Doo - serial animowany
11:45     Kryptonim: Klan na drzewie - serial animowany
12:10     Atomówki - serial animowany
12:35     Laboratorium Dextera - serial animowany
13:00     Chojrak - tchórzliwy pies - serial animowany
13:25     Johnny Bravo - serial animowany
13:50     Ed, Edd i Eddy - serial animowany
14:15     Bliźniaki Cramp - serial animowany
14:40     Atomówki - serial animowany
15:05     Laboratorium Dextera - serial animowany
15:30     Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster - serial animowany
15:55     Bernard - serial animowany
16:00     Ufolągi - serial animowany
16:25     Johnny Test - serial animowany
16:50     Robotboy - serial animowany
17:10     Mój partner z sali gimnastycznej jest małpą - serial animowany
17:30     Baranek Shaun - serial animowany
17:40     Ed, Edd i Eddy - serial animowany
18:00     Podwójne życie Jagody Lee - serial animowany
18:30     Xiaolin - pojedynek mistrzów - serial animowany
18:55     Bernard - serial animowany
19:00     Ben 10 - serial animowany
19:25     Młodzi Tytani - serial animowany
19:50     Liga Sprawiedliwych - serial animowany
20:10     Transformers Energon - serial animowany
20:40     Scooby Doo - serial animowany
21:05     Scooby Doo - serial animowany
21:30     Flintstonowie - serial animowany
21:55     Flintstonowie - serial animowany
22:20     Tom i Jerry - serial animowany
23:10     Zwariowane melodie - serial animowany 
00:00     Johnny Bravo - serial animowany
00:50     Krowa i kurczak - serial animowany
01:40     Laboratorium Dextera - serial animowany
02:30     Jam Łasica - serial animowany
03:00     Krowa i kurczak - serial animowany
03:25     Mroczne przygody Billy'ego i Mandy - serial animowany
03:50     Zło w potrawce - serial animowany
04:05     Kryptonim: Klan na drzewie - serial animowany
04:20     Johnny Bravo - serial animowany
04:45     Atomówki - serial animowany
05:10     Laboratorium Dextera - serial animowany
05:35     Ed, Edd i Eddy - serial animowany

TVN 24
05:30     Powitanie Poranka TVN 24
05:45     Skrót informacji
06:00     Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
06:15     Skrót informacji
06:30     Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
06:45     Skrót informacji
07:00     Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
07:15     Skrót informacji
07:25     Biznes - program publicystyczny
07:30     Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
07:45     Skrót informacji
08:00     Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
08:05     Rozmowa Poranka TVN 24
08:15     Skrót informacji
08:30     Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
08:45     Szkło kontaktowe - skrót
09:00     Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
09:05     Bilans giełdowy - program ekonomiczny
09:30     Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
09:45     Skrót informacji
09:50     Przegląd wydarzeń zagranicznych
10:00     Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
10:30     Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
10:45     Serwis biznesowy
11:00     Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
11:15     Serwis sportowy
11:30     Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
11:45     Serwis biznesowy
12:00     Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
12:15     Serwis sportowy
12:30     Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
12:45     Serwis biznesowy
13:00     Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
13:15     Serwis sportowy
13:30     Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
13:45     Serwis biznesowy
14:00     Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
14:15     Serwis sportowy
14:30     Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
14:45     Serwis biznesowy
15:00     Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
15:15     Serwis sportowy
15:30     Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
15:45     Serwis biznesowy
16:00     Bilans dnia - magazyn ekonomiczny
16:30     Raport popołudniowy
17:10     Prosto z Polski - magazyn informacyjny
17:30     24 godziny - magazyn informacyjny
18:30     Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
18:40     Skaner polityczny - magazyn
19:00     Fakty, ludzie, pieniądze
19:50     Sportowe podsumowanie dnia
20:00     Kropka nad i - program publicystyczny
20:30     Raport wieczorny
21:00     24 godziny - magazyn informacyjny
22:00     Szkło kontaktowe - program rozrywkowy
23:00     Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
23:10     Bilans dnia - magazyn ekonomiczny
23:30     Serwis informacyjny - podsumowanie 
00:00     Skrót informacji
00:05     Kropka nad i - program publicystyczny
00:30     Skrót informacji
00:40     Portfel - magazyn ekonomiczny
01:00     Serwis informacyjny - podsumowanie
01:30     24 godziny - magazyn informacyjny
02:30     Szkło kontaktowe - program rozrywkowy
03:30     Skrót filmowy
03:35     Portfel - magazyn ekonomiczny
04:00     Serwis informacyjny - podsumowanie - podsumowanie
04:30     24 godziny - magazyn informacyjny

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.