TVP 1 HD[]
05:20 TELEZAKUPY
05:55 TVP INFO w TVP1 - Info Poranek - Serwis info Poranek, Pogoda info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
08:05 Pogoda poranna; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Polityka przy kawie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
08:30 Niespokojne umysły - Andrzej Krzysztof Tarkowski; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:50 My Wy Oni; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
09:30 Natura w Jedynce - Wulkaniczna odyseja cz. 3. Powrót łososia (Life on Fire); cykl dokumentalny kraj prod.Francja (2010); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:30 Moda na sukces - odc. 5962 (The Bold and the Beautiful ep. 5962); serial kraj prod.USA (2010); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:00 Świat się kręci - /142/; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
12:05 Agrobiznes; STEREO, 16:9, Na żywo
12:20 Smaki polskie - Pierogi z gęsi; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Przepis dnia - /92/; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:50 Natura w Jedynce - Wulkaniczna odyseja cz. 4. Świątynia Feniksa (Life on Fire); cykl dokumentalny kraj prod.Francja (2010); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:55 Jaka to melodia? - odc. 2859; teleturniej muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Moda na sukces - odc. 5963 (The Bold and the Beautiful ep. 5963); serial kraj prod.USA (2010); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
15:10 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
15:20 Klan - odc. 2574 - txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:50 Drużyna A [ser. IV] - odc. 12, Na bakier z prawem (The A - Team IV, ep. 12, Uncle Buckle - Up); serial kraj prod.USA (1985); Dla małoletnich od lat 12
16:40 Jaka to melodia? - Extra /50/; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:45 Metr od świętości - Poznań; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Teleexpress; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
17:25 Jaka to melodia? - odc. 2860; teleturniej muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Klan - odc. 2575 - txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:30 Świat się kręci - /143/; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
19:15 Przepis dnia - /93/; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:30 Wiadomości - txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:00 Sport - txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:10 Pogoda - txt. str. 777; STEREO, 16:9
20:25 Ojciec Mateusz - odc. 141 - Wypadek (Ojciec Mateusz XI odc. 7) - txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:25 Sprawa dla reportera - txt. str. 777; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:25 Oglądaj z Andrzejem Fidykiem - Witajcie na Świecie (Welcome to the World) 58' kraj prod.Wielka Brytania (2012); reż.:Brian Hill; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:30 Metr od świętości - Poznań; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:45 Moja krew - txt. str. 777 91'; dramat kraj prod.Polska (2009); reż.:Marcin Wrona; wyk.:Eryk Lubos, Luu De Luy, Wojciech Zieliński, Marek Piotrowski, Krzysztof Kolberger; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
01:30 Drużyna A [ser. IV] - odc. 12, Na bakier z prawem (The A - Team IV, ep. 12, Uncle Buckle - Up); serial kraj prod.USA (1985); Dla małoletnich od lat 12
02:25 Świat się kręci - /143/; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:15 Notacje - Michał Bristigier. Muzyka to Tajemnica; cykl dokumentalny; STEREO / DOLBY E, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:25 Klan - odc. 2575; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:55 Oglądaj z Andrzejem Fidykiem - Witajcie na Świecie (Welcome to the World) kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:00 Zakończenie dnia
TVP 2 HD[]
05:55 Codzienna 2 m. 3 - odc. 54; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:30 Lokatorzy - odc. 73 Kolacja w pięknym stylu; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:05 M jak miłość - odc. 488; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Pytanie na śniadanie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:00 Barwy szczęścia - odc. 1108 - txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:35 Na dobre i na złe - odc. 268 Wspólna historia; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:40 Makłowicz w podróży - Podróż 27 Madera (101) "Wyspa ogród"; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:10 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - Vanuatu - txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:40 Reporter Polski - Festiwal Toruń 2014; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:35 Postaw na milion - odc. 79; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Panorama Kraj; STEREO, 16:9, Na żywo
15:45 Pogoda Kraj; STEREO, 16:9
15:50 Na dobre i na złe - odc. 555 - W biegu; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:50 Rodzinka.pl - odc. 64 "Wakacje w lubuskiem" - txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:20 Rodzinka.pl - odc. 65 "Nowe zwierzątko domowe" - txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Panorama; STEREO, 16:9, Na żywo
18:30 Sport Telegram; STEREO, 16:9, Na żywo
18:40 Pogoda; STEREO, 16:9
18:50 Tylko Ty! - odc 15; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:25 Barwy szczęścia - odc. 1108 - txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:05 Barwy szczęścia - odc. 1109 - txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:40 Na sygnale - odc 19/26 - txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:05 Na sygnale - odc 20/26 - txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:40 Jan Paweł II (Pope John Paul II) - txt. str. 777 123'; film biograficzny kraj prod.Polska, Włochy, USA (2006); reż.:John Kent Harrison; wyk.:John Voight, Cary Elwes, James Cromwell, Christopher Lee, Ben Gazzara, Wenanty Nosul, Daniele Pecci, Vittoria Belvedere, Giuliano Gemma; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
24:00 Przyjaciel do końca świata (Seeking a Friend for the End of the World) 96'; komedia romantyczna kraj prod.USA (2012); reż.:Lorene Scafaria; wyk.:Steve Carrell, Keira Knightley, Adam Brody, Martin Sheen; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:50 Wyścig (Driven) 108'; film przygodowy kraj prod.USA (2001); reż.:Renny Harlin; wyk.:Sylvester Stallone, Burt Reynolds, Stacy Edwards, Kip Pardue; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:50 Art Noc: Nina Simone w Warszawie (cz. 2); koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
04:35 Zakończenie dnia
TVP Regionalna[]
06:30 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:00 Echa dnia; STEREO, 16:9
07:10 Pogoda - 17.04 - 1; STEREO, 16:9
07:15 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9
07:30 OTV - PASMO LOKALNE
08:00 Co niesie dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
08:25 Pogoda - 17.04 - 2; STEREO, 16:9
08:30 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:55 Przechodzień codzienny -; STEREO, 16:9
09:00 Mój pies i inne zwierzaki; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:15 Jedź bezpiecznie - odc. 490; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:30 Co niesie dzień; STEREO, 16:9
09:55 Pogoda - 17.04 - 2; STEREO, 16:9
10:00 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
10:05 EkoAgent; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:30 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
10:35 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
10:45 Przydrożne kapliczki i krzyże w krajobrazie Wielkopolski; program dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:10 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
11:20 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
11:40 Europejczycy 2014 - Odcinek 2; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:05 Astroregion; felieton; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
12:30 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
12:35 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
12:55 Agrobiznes; STEREO, 16:9
13:20 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
13:30 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
13:35 Polska via Dolorosa; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
14:05 W ZOO dookoła świata; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:25 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
14:30 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
14:40 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
14:45 Przechodzień codzienny -; STEREO, 16:9
14:55 Doświadczenie miłości - dziennik z podróży ks. Kazimierza Orzechowskiego; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
15:55 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9
16:00 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:25 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
16:30 Relacje; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:00 Podwodna Polska - Podwodna Polska Jezioro Hańcza; STEREO
17:30 OTV - PASMO LOKALNE
21:00 Echa dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
21:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów - JM; STEREO, 16:9, Na żywo
21:35 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9, Na żywo
21:55 Pogoda - 17.04 - 4; STEREO, 16:9
22:00 OTV - PASMO LOKALNE
22:25 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
22:35 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
23:10 Doświadczenie miłości - dziennik z podróży ks. Kazimierza Orzechowskiego; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
23:55 Zapiski Łazęgi - Latarnia w Niechorzu; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:15 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
00:25 Echa dnia; STEREO, 16:9
00:35 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów - JM; STEREO, 16:9
01:00 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9
01:10 Pogoda - 17.04 - 4; STEREO, 16:9
01:25 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:50 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:25 Relacje; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
02:50 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
02:55 Europejczycy 2014 - Odcinek 2; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:25 Astroregion; felieton; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
03:55 Doświadczenie miłości - dziennik z podróży ks. Kazimierza Orzechowskiego; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
04:40 Przydrożne kapliczki i krzyże w krajobrazie Wielkopolski; program dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:00 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
05:05 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:30 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
05:40 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:00 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9
06:05 Relacje; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
06:25 Zakończenie dnia
TVP Rzeszów[]
06:30 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:00 Echa dnia; STEREO, 16:9
07:10 Pogoda - 17.04 - 1; STEREO, 16:9
07:15 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9
07:31 Aktualności Flesz
07:34 Kalejdoskop filmowy - informator filmowy; informator kulturalny; Bez ograniczeń wiekowych
07:39 Droga krzyżowa w Zagórzu; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
07:54 Aktualności Flesz
08:00 Co niesie dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
08:25 Pogoda - 17.04 - 2; STEREO, 16:9
08:30 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:55 Przechodzień codzienny -; STEREO, 16:9
09:00 Mój pies i inne zwierzaki; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:15 Jedź bezpiecznie - odc. 490; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:30 Co niesie dzień; STEREO, 16:9
09:55 Pogoda - 17.04 - 2; STEREO, 16:9
10:00 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
10:05 EkoAgent; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:30 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
10:35 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
10:45 Przydrożne kapliczki i krzyże w krajobrazie Wielkopolski; program dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:10 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
11:20 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
11:40 Europejczycy 2014 - Odcinek 2; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:05 Astroregion; felieton; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
12:30 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
12:35 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
12:55 Agrobiznes; STEREO, 16:9
13:20 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
13:30 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
13:35 Polska via Dolorosa; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
14:05 W ZOO dookoła świata; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:25 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
14:30 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
14:40 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
14:45 Przechodzień codzienny -; STEREO, 16:9
14:55 Doświadczenie miłości - dziennik z podróży ks. Kazimierza Orzechowskiego; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
15:55 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9
16:00 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:25 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
16:30 Relacje; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:00 Podwodna Polska - Podwodna Polska Jezioro Hańcza; STEREO
17:30 Zakamarki Przeszłości - Śladami "Rity" cz. I; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
18:00 Rzeszowskie Lekcje Architektury - Odc. 13; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
18:15 Suwak - odc. 2 - Zarszyn; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Aktualności - informacje z Podkarpacia; Bez ograniczeń wiekowych
18:50 Prognoza pogody - prognoza dla Podkarpacia; Bez ograniczeń wiekowych
18:55 Kalejdoskop prasowy - Wydanie 56; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Kwartet - magazyn regionów Czwórki Wyszehradzkiej - Kolekcjonerstwo; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Parnas - Magazyn kulturalny; magazyn kulturalny; Bez ograniczeń wiekowych
poezja
19:45 Romska Akademia Mediów - odc. 13 Agnieszka Caban; Dla małoletnich od lat 7
20:00 Aktualności - informacje z Podkarpacia; Bez ograniczeń wiekowych
20:20 Prognoza pogody - prognoza dla Podkarpacia; Bez ograniczeń wiekowych
20:30 Stacja Rzeszów Główny - Magazyn kulturalny; informator kulturalny; Bez ograniczeń wiekowych
21:00 Echa dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
21:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów - JM; STEREO, 16:9, Na żywo
21:35 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9, Na żywo
21:55 Pogoda - 17.04 - 4; STEREO, 16:9
22:00 Aktualności wieczorne - informacje z Podkarpacia; Bez ograniczeń wiekowych
22:18 Prognoza pogody - prognoza dla Podkarpacia; Bez ograniczeń wiekowych
22:20 Kalejdoskop prasowy - Wydanie 56; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
22:23 Kalejdoskop filmowy - informator filmowy; informator kulturalny; Bez ograniczeń wiekowych
22:25 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
22:35 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
23:10 Doświadczenie miłości - dziennik z podróży ks. Kazimierza Orzechowskiego; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
23:55 Zapiski Łazęgi - Latarnia w Niechorzu; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:15 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
00:25 Echa dnia; STEREO, 16:9
00:35 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów - JM; STEREO, 16:9
01:00 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9
01:10 Pogoda - 17.04 - 4; STEREO, 16:9
01:25 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:50 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:25 Relacje; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
02:50 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
02:55 Europejczycy 2014 - Odcinek 2; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:25 Astroregion; felieton; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
03:55 Doświadczenie miłości - dziennik z podróży ks. Kazimierza Orzechowskiego; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
04:40 Przydrożne kapliczki i krzyże w krajobrazie Wielkopolski; program dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:00 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
05:05 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:30 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
05:40 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:00 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9
06:05 Relacje; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
06:25 Zakończenie dnia
Polsat[]
05:00 Wstawaj! Gramy!
06:00 Nowy dzień z Polsat News
08:15 Świat według Kiepskich (6)
09:00 Malanowski i partnerzy (237)
09:30 Malanowski i partnerzy (238)
10:00 Dzień, który zmienił moje życie (33)
11:00 Dlaczego ja? (279)
12:00 Pielęgniarki (14)
13:00 Trudne sprawy (425)
14:00 Pierwsza miłość (1882)
14:45 Dzień, który zmienił moje życie (34)
15:50 Wydarzenia
16:10 Prognoza pogody
16:15 Interwencja
16:30 Malanowski i partnerzy (641)
17:00 Dlaczego ja? (531)
18:00 Pierwsza miłość (1883)
18:50 Wydarzenia
19:20 Sport
19:25 Prognoza pogody
19:30 Świat według Kiepskich (83)
20:05 Zdrady (33)
21:05 Przyjaciółki 3 (33)
22:05 To nie koniec świata! 2 (20)
23:05 Joshua - thriller (USA,2007)
01:15 Świat według Bundych (100)
01:50 Świat według Bundych (101)
02:30 Dziewczyny z fortuną
03:30 Tajemnice losu
TVN[]
05:55 Uwaga!
06:15 Mango
07:20 Detektywi: Na niby (918)
07:55 Doradca smaku (2) - magazyn kulinarny
08:00 Dzień Dobry TVN
11:10 Ukryta prawda (318)
12:10 Rozmowy w toku: Robię z mojej kobiety gwiazdę, bo ona ma talent! (2306)
13:10 Szpital (197)
14:10 Kryminalni: Wpływ Marsa (8)
15:15 W-11 - Wydział Śledczy (1149)
16:00 Rozmowy w toku: Czy da się jajkiem wyleczyć raka? (2307)
17:00 Ukryta prawda (319)
18:00 Szpital (198)
19:00 Fakty
19:30 Sport
19:40 Pogoda
19:50 Uwaga!
20:05 Doradca smaku (3) - magazyn kulinarny
20:10 Na Wspólnej (1903)
20:50 W-11 - Wydział Śledczy: Okno życia (1150)
21:30 Kuchenne rewolucje: 'Bistro pod Aniołami', Nysa (7/14) - program rozrywkowy
22:30 Wredne dziewczyny - komedia (Kanada,USA,2004)
00:30 Superwizjer
01:05 Uwaga!
01:20 Arkana magii
02:40 Rozmowy w toku (2307)
03:35 Zakończenie programu
TV 4[]
06:00 Doktor Oz radzi (151)
07:00 Daleko od noszy: Klątwa faraona (40)
07:35 Szczenięce lata Toma i Jerry'ego (11)
08:05 Nowy Scooby-Doo (4)
09:00 Galileo EXTRA (26) - program popularnonaukowy
10:00 Nieposkromiona miłość (150)
11:00 Otchłań namiętności (22)
12:00 Prawdziwe uczucie (152)
13:00 Interwencja
13:20 Interwencja
13:40 Interwencja
14:00 Daleko od noszy: Miliard dolarów (41)
14:30 Kłamczuch (6) - program rozrywkowy
15:30 Zamiana żon: Piątkowie vs. Wacławikowie (5) - reality show
16:30 Strażnik Teksasu (79)
17:30 Galileo EXTRA (27) - program popularnonaukowy
18:30 Garfield Show: Klątwa kociego ludu (25)
18:45 Garfield Show: Glenda i Odessa (26)
19:00 Nowy Scooby-Doo (5)
20:00 Nieodparty urok - komedia romantyczna (Niemcy,USA,1999)
22:00 Żołnierze kosmosu 3: Grabieżca - film SF (Niemcy,RPA,USA,2008)
00:15 Interwencja
00:35 Interwencja
00:55 Zbrodnie, które wstrząsnęły Polską: Bez śladu (4)
01:55 To był dzień
03:00 4music - magazyn muzyczny
04:00 mała Czarna (260) - talk-show
05:00 4music - magazyn muzyczny
TV Puls[]
05:55 Złotopolscy: Wywiad (92)
06:25 Złotopolscy: Cywil (93)
06:55 Oggy i karaluchy 4 (21)
07:00 Oggy i karaluchy 4 (22)
07:25 Flintstonowie (164)
07:50 SpongeBob Kanciastoporty 2 (116)
08:15 Flintstonowie (165)
08:50 Detektyw w habicie 2 (8)
10:00 Gwiezdne wrota 2 (14)
11:00 Gliniarz i prokurator 4 (15)
11:55 Niania 4: O czym marzy dziewczyna (54)
12:25 Zbuntowany anioł (114)
13:30 Zbuntowany anioł (115)
14:20 Kobieta w lustrze (50)
15:15 Niania 4: Dwie panie Skalskie (55)
15:45 13 posterunek 2 (29)
16:25 13 posterunek 2 (34)
17:00 Gwiezdne wrota 2 (15)
18:00 Nowe przygody rodziny Addamsów (54)
18:25 SpongeBob Kanciastoporty 2 (117)
19:00 Pingwiny z Madagaskaru 2: Zaginiony skarb Złotego Wiewióra (5)
19:30 Pingwiny z Madagaskaru 3: Koty dwa/Akcja bez zadęcia (4)
20:00 Czwartek z humorem: Pacyfikator - komedia (Kanada,USA,2005)
22:00 Doomsday - thriller SF (Wielka Brytania,USA,Niemcy,RPA,2008)
00:30 Hotel śmierci - horror (USA,2006)
02:15 Zobacz to!: Kręcimy z gwiazdami 3: Maciej Miecznikowski (8)
03:15 Dyżur 2 (16)
03:50 JRG w akcji (4)
04:15 Taki jest świat (249)
05:05 Z archiwum policji (1)
05:30 Menu na miarę (10)
TVN Siedem[]
04:55 We dwoje (10/17) - program rozrywkowy
06:15 Męski typ: Zbigniew Boniek (6/9) - talk-show
06:45 Ostry dyżur 15: Ulecz samego siebie (7/23)
07:45 Sąd rodzinny: Dziewica (85)
08:45 Sędzia Anna Maria Wesołowska: Życzliwa (559)
09:45 Kobra: Oddział specjalny 16 (10/15)
10:55 Na Wspólnej (1902)
11:25 Mango
13:00 Sąd rodzinny: Sroka złodziejka (86)
14:00 Sędzia Anna Maria Wesołowska: Zabójstwo w sklepie (560)
15:00 Szpital (13)
16:00 Bananowy doktor 2 (3/18)
17:00 Zaklinaczka duchów 4 (15/23)
18:00 Kobra: Oddział specjalny 16 (11/15)
19:00 Bananowy doktor 2 (4/18)
20:00 Komediowy czwartek: Wujaszek Buck - komedia (USA,1989)
22:10 The Following (9/15)
23:10 Wieczór strachu: Jason X - horror SF (USA,2001)
01:15 Arkana magii
03:20 Druga strona medalu: Monika Palikot (6/8)
03:50 Druga strona medalu: Anna Przybylska (7/8)
04:25 Druga strona medalu: Weronika Marczuk (8)
04:45 Zakończenie programu
Puls 2[]
05:50 Detektyw w habicie 2 (8)
07:00 Gliniarz i prokurator 4 (14)
08:00 Gwiezdne wrota 2 (14)
08:55 Angry Birds (1)
09:00 Gumisie (4)
09:25 Klub Winx 5 (504)
10:00 Mia i ja (3)
10:25 Planeta Sheena (107)
11:00 Bibi Blocksberg (9)
11:30 Baranek Shaun (84)
11:35 Baranek Shaun (85)
11:40 Baranek Shaun (86)
12:00 Oggy i karaluchy 4 (21)
12:05 Oggy i karaluchy 4 (22)
12:25 Angry Birds (24)
12:30 SpongeBob Kanciastoporty (116)
13:00 Planeta Sheena (108)
13:30 Jimmy Neutron: mały geniusz (109)
14:00 Lucky Luke (4)
14:25 Mia i ja (3)
14:55 Klub Winx 5 (504)
15:25 Bibi Blocksberg (29)
16:00 Najpiękniejsze baśnie braci Grimm - film animowany (Niemcy,2009)
17:30 Jimmy Neutron: mały geniusz (109)
18:00 Gumisie (4)
18:40 Ale numer! 10 (26) - program rozrywkowy
19:10 Zaklinacz psów 6 (9)
20:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas (12)
21:00 13 posterunek 2 (34)
21:35 Zbuntowany anioł (99)
22:30 Goło i wesoło 4 (91)
23:00 Goło i wesoło 4 (92)
23:30 Australijska straż graniczna (5)
00:00 Australijska straż graniczna (6)
00:30 Niania 4: Dwie panie Skalskie (55)
01:00 Ostatni prom - dramat obyczajowy (Polska,1989)
03:00 Z archiwum policji (9)
03:25 Menu na miarę (9) - magazyn kulinarny
03:50 Dyżur 3 (23)
04:15 JRG w akcji (3)
04:40 Dyżur 3 (24)
05:05 JRG w akcji (6)
05:30 Dyżur 2 (28)
TV 6[]
06:00 Szósty zmysł (533) - interaktywny program ezoteryczny
07:00 Świat według Bundych (150)
07:30 Świat według Bundych (151)
08:00 Galileo (185) - program popularnonaukowy
09:00 Rodzina zastępcza: Posag w spadku (139)
09:30 Rodzina zastępcza: Rzymskie wakacje (140)
10:05 Mam talent! - wersja amerykańska 7 (5) - program rozrywkowy
11:05 Jak oni śpiewają (14) - program rozrywkowy
12:05 Jak oni śpiewają (14) - program rozrywkowy
13:00 4music
14:00 Otchłań namiętności (23)
15:00 Rodzina zastępcza: Kwestia konformizmu (141)
15:30 Rodzina zastępcza: Nobliwa depresja (142)
16:05 Prawdziwe uczucie (153)
17:00 Nieposkromiona miłość (151)
18:00 Świat według Bundych (152)
18:30 Świat według Bundych (153)
19:00 Strażnik Teksasu (80)
20:00 Galileo (186) - program popularnonaukowy
21:00 Rude Tube (5) - program rozrywkowy
21:30 Udowodnić istnienie Boga - film dokumentalny (USA,2011)
23:30 Halloween - horror (USA,1978)
01:30 Regina (31)
02:00 Regina (32)
02:30 Mega Chichot (32) - program rozrywkowy
02:55 4music - magazyn muzyczny
03:55 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
05:00 Szósty zmysł (534) - interaktywny program ezoteryczny
Polsat Sport News[]
07:00 Sport Flash
07:07 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Puchar Polski - mecz o 3. miejsce: KS Azoty-Puławy - Chrobry Głogów
08:00 Sport Flash
08:07 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Puchar Polski - mecz o 3. miejsce: KS Azoty-Puławy - Chrobry Głogów
09:00 Sport Flash
09:07 Polska 2014 - magazyn siatkarski
10:00 Sport Flash
10:07 Polska 2014 - magazyn siatkarski
11:00 Sport Flash
11:07 Koszykówka mężczyzn: Tauron Basket Liga - mecz: PGE Turów Zgorzelec - Stelmet Zielona Góra
12:00 Sport Flash
12:07 Koszykówka mężczyzn: Tauron Basket Liga - mecz: PGE Turów Zgorzelec - Stelmet Zielona Góra
13:00 Sport Flash
13:07 Cafe Futbol - magazyn piłkarski
14:00 Sport Flash
14:07 Cafe Futbol - magazyn piłkarski
15:00 Sport Flash
15:07 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Puchar Polski - mecz finałowy: VIVE Targi Kielce - Orlen Wisła Płock
16:00 Sport Flash
16:07 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Puchar Polski - mecz finałowy: VIVE Targi Kielce - Orlen Wisła Płock
17:00 Sport Flash
17:07 Piłka nożna: Liga ukraińska - mecz: Metalurg Donieck - Czornomorec Odessa
18:00 Sport Flash
18:07 Piłka nożna: Liga ukraińska - mecz: Metalurg Donieck - Czornomorec Odessa
19:00 Sport Flash
19:07 Kolarstwo: Wyścig De Brabantse Pijl - kolarstwo
22:00 Sport Flash
22:07 Tenis: Turniej ATP w Monte Carlo - mecz 1/8 finału
22:45 Sportowe podsumowanie dnia
23:00 Tenis: Turniej ATP w Monte Carlo - mecz 1/8 finału
00:00 Sportowe podsumowanie dnia
00:15 FIFA Futbol Mundial
01:00 Sportowe podsumowanie dnia
01:15 Zakończenie programu
Eska TV[]
06:00 Dzień dobry
07:00 ESKA FIT
08:00 ESKA TV News
08:05 Hity na czasie
09:00 ESKA TV News
09:05 Hity na czasie
10:00 ESKA TV News
10:05 Hity na czasie
11:00 ESKA TV News
11:05 Hity na czasie
12:00 ESKA TV News
12:05 Hity na czasie
13:00 ESKA TV News
13:05 smESKA
14:00 ESKA TV News
14:05 smESKA
15:00 ESKA TV News
15:05 Gorąca 20
16:00 ESKA TV News
16:05 Gorąca 20
17:00 ESKA TV News
17:05 Hot plota
18:00 Hity na czasie
18:30 ESKA TV News
19:00 Top 5
19:30 Hity na czasie
20:00 grotESKA
21:00 Fejslista
22:00 Rap Time
23:00 ESKA FIT
00:00 Polska noc
TTV[]
05:25 Sędzia Anna Maria Wesołowska
06:20 Czarno na białym - magazyn
06:55 Uwaga! po Uwadze
07:40 Sąd rodzinny (130) - serial fabularno-dokumentalny
08:35 Rozmowy w toku: Wstydzę się rozebrać przed własnym mężem! (2147)
09:30 Idealna niania... bez sekretów (7/14)
10:00 Ostre cięcie 3 (7/12)
10:40 Drogowi piraci (6/38)
11:10 Drogowi piraci (7/38)
11:40 Licytuj i niszcz (4/12)
12:10 Licytuj i niszcz (5/12)
12:40 Blisko ludzi
13:10 Czarno na białym - magazyn
13:45 Usterka 2 (4/16)
14:15 Usterka 2 (5/16)
14:45 XL kontra XS (4/11)
15:45 Express
16:00 Pogoda
16:05 Kartoteka 5 (21/30)
17:10 Blisko ludzi
17:45 Express
18:00 Pogoda
18:05 Wojny magazynowe 2: Aukcje wysokiego ryzyka (15/33)
18:35 Wielkie przeprowadzki 2: Zostaną na lodzie? (25/26)
19:05 Drogowi piraci (8/38)
19:45 Express
20:00 Pogoda
20:05 Michniewicz: Inny świat (4/9)
20:40 Wojny magazynowe 3: Ryzykowne licytacje (13/20)
21:10 Wojny magazynowe 3: Nowe zawsze w cenie (14/20)
21:45 Express
21:57 Pogoda
22:00 Cela - cykl reportaży
22:30 Moje dziecko przetrwało - film dokumentalny
23:30 Rosja według Vinniego Jonesa: Myśliwi (2/6)
00:30 Miłosny biznes (20-ost.)
01:30 Michniewicz: Inny świat (4/9)
02:00 Na krawędzi życia (7/8)
02:30 Blisko ludzi
03:00 Rozmowy w toku: Wstydzę się rozebrać przed własnym mężem! (2147)
03:50 Uwaga! po Uwadze
04:30 Odlotowy ogród 2 (4/12)
05:00 Idealna niania... bez sekretów (7/14)
05:25 Zakończenie programu
Polo TV[]
05:30 Święta wojna: Prawdziwy mężczyzna (70)
06:00 Hit dnia
06:05 Pobudka z Polo TV!
07:00 Power Play
07:05 Pobudka z Polo TV!
08:00 Hit dnia
08:05 Najlepsze z najlepszych!
09:00 Power Play
09:05 Najlepsze z najlepszych!
10:00 Przebojowe historie
10:08 Video Mix Sierockiego!
10:49 Najlepsze z najlepszych!
11:00 Przebojowe historie
11:13 Dance w Polo TV
12:00 Hit dnia
12:10 Dance w Polo TV
12:55 Disco Star - kulisy
13:06 Vipo-disco polo hity
14:00 Disco Star - kulisy
14:15 Kuchnia polowa
14:33 Przeboje na czasie
15:00 Disco Star - kulisy
15:23 Przeboje na czasie
16:00 Disco Star - kulisy
16:13 Przeboje na czasie
17:00 Disco Star - kulisy
17:15 Wszystko mi disco!
18:05 Poczekalnia DPL
18:28 Lista przebojów DPL
19:00 Disco Star - kulisy
19:14 Szalone lata 90.
21:00 Top 20
22:00 Zakochane Polo TV
22:30 Pikantne Polo TV
23:05 Święta wojna: Prawdziwy mężczyzna (70)
23:50 Przeboje na czasie
ATM Rozrywka[]
05:00 Wstawaj! Gramy!
06:00 Wstawaj! Gramy!
07:00 Wstawaj! Gramy!
08:00 Luluś (20)
08:10 Mały Pingwinek Popolo (33)
08:20 Lisek Pablo (33)
08:25 Lusia (33)
08:30 Małe zoo Lucy (30)
08:45 Jak to działa? (2)
09:00 Rodzina zastępcza: Grypa i bunt (28)
09:30 Okazja (8)
10:00 Daleko od noszy 2: Kidler w ciąży (17)
10:30 Daleko od noszy 2: Skutki uboczne (18)
11:00 Warto kochać (48)
12:00 Pensjonat Pod Różą: Dziecko niczyje (71)
12:55 Pierwsza miłość (1879)
13:30 Ewa gotuje (164)
14:00 Graczykowie: Pierścionek (10)
14:30 Graczykowie: Lucuś (11)
15:00 Rodzina zastępcza plus: Bezsenność (225)
16:00 Świat według Kiepskich: I'am łoczing you (404)
16:30 Okazja (9)
17:00 Daleko od noszy 2: Kto kim jest naprawdę? (6)
17:30 Daleko od noszy 2: Ciocia Munia (7)
18:00 Złapać przemytnika (4)
19:00 Warto kochać (49)
20:00 Rodzina zastępcza plus: Zastępcza ciotka (224)
21:00 Graczykowie: Bruneta (41)
21:30 Graczykowie: Pożyczka (42)
22:00 Daleko od noszy 2: Szkoła uwodzenia (19)
22:30 Daleko od noszy 2: Palący problem Kidlera (20)
23:00 Świat według Kiepskich: G8 (156)
23:30 Świat według Kiepskich: Lucyferdek (157)
00:00 Synowie: Rozwódka z dzieckiem (5)
00:30 Daleko od noszy 2: Szkoła uwodzenia (19)
01:00 Daleko od noszy 2: Palący problem Kidlera (20)
01:30 Gra w ciemno (247) - teleturniej
02:30 Awantura o kasę (40) - teleturniej
03:30 Linia życia (94)
04:00 Linia życia (95)
04:35 Daleko od noszy 2: Szkoła uwodzenia (19)
TV Trwam[]
08:00 Informacje dnia
08:15 Polski punkt widzenia
08:35 Słowo życia - rozważanie Ewangelii dnia
08:40 Święty na każdy dzień
08:45 Przygody Mobilków
09:00 Na zdrowie
09:20 Rozważania Wielkopostne ks. bp. Józefa Zawitkowskiego
09:30 Uroczysta msza święta Krzyżma Świętego pod przewodnictwem Ojca Świętego Franciszka
11:25 W oczekiwaniu na kanonizację Jana Pawła II
11:35 Hostia stała się ciałem, wino stało się krwią
12:00 Anioł Pański
12:03 Informacje dnia
12:20 Po stronie prawdy
13:20 Apostoł Piotr - Ostatnia Wieczerza - film religijny (USA,2012)
14:50 Struktura czasu - film religijny (USA,2007)
15:50 Pytasz i wiesz
16:00 Informacje dnia
16:10 Dar kapłaństwa
16:40 Ojcze przebacz im
16:55 Przegląd katolickiego tygodnika "Niedziela"
17:00 Uroczysta msza święta Wieczerzy Pańskiej w archikatedrze łódzkiej pw. Św. Stanisława Kostki w Łodzi
19:00 Niebiańska bazylika
19:25 Święty na każdy dzień
19:30 Jezus, królestwo bez granic
20:00 Informacje dnia
20:20 Różaniec
20:50 Głos Polski
21:00 Apel Jasnogórski z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze
21:20 Polski punkt widzenia
21:40 Ofiara doskonała
22:40 Miłość mi wszystko wyjaśniła
23:00 Telewizyjny Uniwersytet Biblijny
00:00 Świat w obrazach
00:05 Słowo życia - rozważanie Ewangelii dnia
00:10 Informacje dnia
00:30 Reportaż dnia
01:00 Uroczysta msza święta Wieczerzy Pańskiej w archikatedrze łódzkiej pw. Św. Stanisława Kostki w Łodzi
03:00 Informacje dnia
03:20 Różaniec
03:50 Głos Polski
04:00 Apel Jasnogórski z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze
04:20 Polski punkt widzenia
04:40 Uroczysta msza święta Krzyżma Świętego pod przewodnictwem Ojca Świętego Franciszka
06:00 Pasja wg św. Mateusza
06:55 Święty na każdy dzień
07:00 Zapomniane męczeństwo
07:55 Świat w obrazach
Stopklatka TV[]
06:00 Młody zostaje w filmie - film dokumentalny (USA,2002)
07:55 Stopklatka - włącz kino (1) - magazyn kulturalny
08:20 Zakochany Paryż - komediodramat (Francja,Niemcy,Szwajcaria,Liechtenstein,2006)
10:20 Pokój Marvina - dramat psychologiczny (USA,1996)
12:35 Didier - komedia (Francja,Belgia,Szwajcaria,1997)
14:45 Robinson Crusoe - film przygodowy (USA,1997)
16:35 Lekarze
17:45 Good bye, Lenin - komedia (Niemcy,2003)
20:15 Wichry namiętności - dramat obyczajowy (USA,1994)
22:55 Wirus - film sensacyjny (USA,2002)
00:45 Pamiętnik znaleziony w garbie - dramat obyczajowy (Kanada,USA,1992)
02:50 Vera Drake - dramat kryminalny (Wielka Brytania,Nowa Zelandia,Francja,2004)
05:25 Zakończenie programu
TVP ABC[]
06:15 Lippy and Messy - Go! Go! Go!
06:25 Jedynkowe przedszkole
06:55 Marceli Szpak dziwi się światu (9)
07:05 Jeż Kleofas (2)
07:20 Dlaczego? Po co? Jak? (19)
07:35 I kudłate i łaciate (9)
07:50 Królestwo Zielonej Polany (1)
08:20 Smerfy (73)
08:50 Pomysłowy Dobromir (16)
09:00 Miś Uszatek (68)
09:15 Przygody kota Filemona (26)
09:20 Bąblandia (13)
09:30 Lippy and Messy - Go! Go! Go!
09:35 Jedynkowe przedszkole
10:00 Piosenki pana Tenorka
10:05 Marceli Szpak dziwi się światu (9)
10:20 Jeż Kleofas (2)
10:30 Dlaczego? Po co? Jak? (19)
10:45 I kudłate i łaciate (9)
11:05 Królestwo Zielonej Polany (1)
11:35 Smerfy (72)
12:00 Pomysłowy Dobromir (15)
12:15 Miś Uszatek (67)
12:25 Przygody kota Filemona (25)
12:35 Bąblandia (5)
12:40 Lippy and Messy - Go! Go! Go!
12:45 Jedynkowe przedszkole
13:15 Marceli Szpak dziwi się światu (9)
13:25 Jeż Kleofas (2)
13:40 Dlaczego? Po co? Jak? (19)
13:55 I kudłate i łaciate (9)
14:10 Królestwo Zielonej Polany (1)
14:45 Smerfy (71)
15:10 Pomysłowy Dobromir (14)
15:25 Miś Uszatek (66)
15:35 Przygody kota Filemona (24)
15:45 Sześć milionów sekund (16)
16:20 Magiczne drzewo (4)
16:45 Kangurek Hip-Hop (3)
16:55 Piosenki pana Tenorka
17:00 Lippy and Messy - Go! Go! Go!
17:05 Mama i ja (21)
17:20 6-latki - pierwsza klasa! (3)
17:30 Marceli Szpak dziwi się światu (10)
17:45 Jeż Kleofas (3)
17:55 Piosenki pana Tenorka
18:00 Dźwiękogra
18:25 Królestwo Zielonej Polany (2)
19:00 Wieczorynka: Smerfy (74)
19:20 Wieczorynka: Pomysłowy Dobromir (17)
19:30 Wieczorynka: Miś Uszatek (69)
19:40 Wieczorynka: Przygody kota Filemona (8)
20:00 Sześć milionów sekund (17)
20:35 Magiczne drzewo (2)
21:10 Talent za talent
21:40 Od przedszkola do Opola
23:20 Zakończenie programu
TVP Kultura[]
07:00 Informacje kulturalne
07:25 Komediantka (2/9)
08:35 Kochani recydywiści - film dokumentalny (Polska,2012)
09:45 Struny - film obyczajowy (Polska,1977)
11:10 Dziewczyny do wzięcia - komedia obyczajowa (Polska,1972)
12:05 Muzyka świata w czwartek: Trebunie Tutki i Kinior Future Sound - koncert
13:05 Informacje kulturalne
13:30 Struny - film obyczajowy (Polska,1977)
15:00 Dziewczyny do wzięcia - komedia obyczajowa (Polska,1972)
16:00 Studio Kultura: Gdzie są chłopcy z tamtych lat?
16:35 Sztuka czytania 4 (14) - magazyn
17:15 Kochani recydywiści - film dokumentalny (Polska,2012)
18:15 Teraz animacje!: Esterhazy - film animowany (Polska,2009)
18:45 Kobiela na plaży - film krótkometrażowy (Polska,1963)
19:25 Szewach Weiss - Spotkania raz jeszcze: Bronisław Komorowski
20:20 Hala odlotów 2 (31) - talk-show
21:15 Podróż na wschód: Ludzie i bestie (1/2) - dramat obyczajowy (Niemcy,ZSRR,1962)
23:05 Szewach Weiss - Spotkania raz jeszcze: Bronisław Komorowski
23:45 Archiwum grozy: Jajo - film krótkometrażowy (Polska,1964)
00:45 Hala odlotów 2 (31) - talk-show
01:45 Podróż na wschód: Ludzie i bestie (1/2) - dramat obyczajowy (Niemcy,ZSRR,1962)
03:30 Pasmo kontemplacyjne
04:50 Zakończenie programu
TVP Historia[]
07:30 Podróżnik: Legenda króla Czaki (39)
08:00 Świat od świtu do zmierzchu: Pekin od świtu do zmierzchu
09:00 Kanclerz (3/5)
10:00 Dzika Polska: Traperzy archiwów życia (54)
10:35 Makłowicz w podróży: Podróż 23. Luksemburg - Belgia - Niemcy Karola Wielkiego
11:15 Widziane na Ziemi (10)
12:15 Koło historii: Studencki eter
12:50 Ex Libris
13:05 Ostatni świadek - film dokumentalny (Polska,2005)
14:10 Królowa panoram - film dokumentalny (Polska,2012)
15:05 Ocalić od zapomnienia - program historyczny
15:35 Cafe Historia - program publicystyczny
15:55 Sensacje XX wieku: Najwyższa stawka (1)
16:30 Sensacje XX wieku: Najwyższa stawka (2)
17:00 Kanclerz (4/5)
18:10 Kalendarium historyczne: Widzę ciebie Warszawo sprzed lat... - film dokumentalny (Polska,2010)
19:00 Dziennik telewizyjny: 17.04.1989
19:50 Widziane na Ziemi (11)
20:55 Polska i świat z historią w tle: Okiem towarzysza sekretarza
21:25 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii
22:00 Sensacje XX wieku: Najwyższa stawka (3)
22:25 Sensacje XX wieku: Najwyższa stawka (4)
23:00 Szerokie tory: Soczi
23:35 Przeklęte dziedzictwo - film dokumentalny (Polska,1994)
00:35 Barbara Radziwiłłówna - dramat kostiumowy (Polska,1936)
02:20 Zakończenie programu
TVP Polonia[]
06:05 Świat się kręci - /142/; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:00 Tak niewiele, tak wiele...; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:25 Plecak pełen przygód - odc. 11/13 (.) - txt. str. 777; serial kraj prod.Polska, Finlandia, Niemcy (1993); Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Pytanie na śniadanie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:55 Polonia w Komie - Nowa Gwinea - rejs (450); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Polonia 24; STEREO, 16:9
11:40 Dwie strony medalu - odc. 7 - txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Barwy szczęścia - odc. 1060 - txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Łamigłówka - Pisarze polscy 2; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:50 M jak miłość - odc. 1046; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:45 Przystań - odc. 3/13 - Przyjaciółki - txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:40 Santo Subito cz. 2 - Nasz Błogosławiony (Santo Subito cz. 2 - Nasz Błogosławiony*) - txt. str. 777; film dokumentalny kraj prod.Polska, Francja (2011); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:10 Niespokojne umysły - Jerzy Vetulani; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:35 Złotopolscy - odc. 923* - Swatka; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:00 Tygodnik Kulturalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:55 Dwie strony medalu - odc. 7 - txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:20 Polonia w Komie - Tajlandia - robaki (455); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:45 Metr od świętości - Poznań; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Łamigłówka - Pisarze polscy 2; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Kabaretowy Klub Dwójki - (29) - txt. str. 777; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:55 Barwy szczęścia - odc. 1060 - txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:25 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
19:45 Dobranocka - Mały pingwin Pik - Pok - odc. 21 - Lisek Chytrusek; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:25 Sport; STEREO, 16:9
20:40 Pogoda; STEREO, 16:9
20:45 Łamigłówka - Pisarze polscy 2; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:55 Komisarz Alex - odc. 33 (seria III, odc. 7) - Nowy - txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:45 Polonia w Komie - Australia - Bartek (456); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:45 Glina - odc. 11/12 - txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
23:45 Nieznane życie Jana Pawła II - txt. str. 777 39'; film dokumentalny; reż.:Krzysztof Tadej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:45 Dwie strony medalu - odc. 7 - txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:10 Łamigłówka - Pisarze polscy 2; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:15 Plecak pełen przygód - odc. 11/13 (.); serial kraj prod.Polska, Finlandia, Niemcy (1993); Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Dobranocka za oceanem - Mały pingwin Pik - Pok - odc. 21 - Lisek Chytrusek; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:25 Sport; STEREO, 16:9
02:35 Pogoda; STEREO, 16:9
02:45 Komisarz Alex - odc. 33 (seria III, odc. 7) - Nowy; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:35 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:10 Metr od świętości - Poznań; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:20 Barwy szczęścia - odc. 1060; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:50 Polonia w Komie - Australia - Bartek (456); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:00 Nieznane życie Jana Pawła II; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:40 Informacje kulturalne; informator kulturalny
05:55 Muzeum Polskiej Piosenki czyli historia jednego przeboju /4/; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:05 Zakończenie dnia
TVP Rozrywka[]
06:05 Tygodnik Moralnego Niepokoju
06:40 Makłowicz w podróży
07:10 Okrasa łamie przepisy
07:45 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Dakar – miasto bazar
08:15 Dzieciaki górą - teleturniej
08:50 Śpiewające fortepiany
09:55 Tygodnik Moralnego Niepokoju
10:30 Muzeum Polskiej Piosenki, czyli historia jednego przeboju (8)
10:45 Kabaretowy Klub Dwójki
11:45 Kabaretowa Scena Dwójki
12:40 Zrób sobie gębę - Tomasz Broda przedstawia (11)
12:50 Muzyka łączy pokolenia
13:40 Szansa na sukces
14:45 XXXVIII KFPP Opole 2001 (1)
15:50 XXXVIII KFPP Opole 2001 (2)
16:45 42. KFPP Opole 2005
17:35 Tylko jeden skecz
17:50 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Sawanna
18:25 Makłowicz w podróży
18:55 Okrasa łamie przepisy
19:35 Tygodnik Moralnego Niepokoju
20:15 Śpiewające fortepiany
21:15 Ale numer - plebiscyt na skecz 30-lecia PAKI (10)
21:30 The Voice of Poland
23:15 Szperacze.tv
23:50 Kabaretowa Noc Listopadowa
00:45 Kabaretowa Noc Listopadowa
01:45 Kabaretowa Noc Listopadowa
02:45 Kabaret z historią w tle
03:45 Zakończenie programu
TVP Info[]
05:55 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:06 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:10 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:36 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:41 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:05 Pogoda Info.; STEREO, 16:9, Na żywo
07:14 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:36 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:40 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:45 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
07:58 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:07 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
08:16 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:20 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:35 Pogoda Info.; STEREO, 16:9, Na żywo
08:42 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:07 Pogoda Info.; STEREO, 16:9, Na żywo
09:14 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:35 Pogoda Info.; STEREO, 16:9, Na żywo
09:43 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
09:47 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:07 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
10:11 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:36 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
10:40 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
10:45 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
11:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
11:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:50 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
11:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
12:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
12:20 Pogoda Info; STEREO, 16:9
12:25 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
12:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
12:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
13:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
13:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
13:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
13:55 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
14:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
14:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
14:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
14:55 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
15:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
15:20 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
15:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
15:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
15:50 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
15:55 Dla niesłyszących - Info Dzień - JM; STEREO, 16:9, Na żywo
16:17 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
16:22 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
16:30 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
17:15 Teleexpress Extra; STEREO, 16:9, Na żywo
17:30 To jest temat; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
18:00 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
18:05 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
18:10 INFObiznes; STEREO, 16:9, Na żywo
18:27 Po przecinku; rozmowa; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
18:50 INFOrmacje; STEREO, 16:9, Na żywo
19:10 INFOrozmowa; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
19:25 Twoja Sprawa; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:57 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:12 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:44 Flesz - Serwis Info; STEREO, 16:9, Na żywo
20:52 Pogoda Info; STEREO, 16:9
21:00 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
21:08 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
21:15 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
21:40 STUDIO LOTTO
21:50 Flesz - Panorama Dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
21:53 Panorama Dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
22:30 Jan Pospieszalski: Bliżej - odc. 101; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:15 Z dnia na dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
23:56 Sportowy Wieczór; STEREO, 16:9
00:15 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:30 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:02 Flesz - Serwis Info; STEREO, 16:9
01:06 Pogoda Info; STEREO, 16:9
01:10 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9
01:25 Panorama Dnia; STEREO, 16:9
02:00 Pogoda Info; STEREO, 16:9
02:07 Sportowy Wieczór; STEREO, 16:9
02:21 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:50 Z dnia na dzień; STEREO, 16:9
03:38 Jan Pospieszalski: Bliżej - odc. 101; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:25 To jest temat; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:55 Z dnia na dzień; STEREO, 16:9
05:31 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:50 Zakończenie dnia