FANDOM


Tvp1 logo

07.00 Podróże małe i duże: Powitanie z Afryką (3/5): W tunezyjskiej oazie - serial dokumentalny Anny T. Pietraszek
07.20 Telezakupy
07.35 Górnicze miasteczko (13): Zapowiedź zmian - serial obyczajowy
08.00 Wiadomości
08.10 Prognoza pogody
08.15 Ela: Encyklopedia lata dla dzieci - program dla dzieci
08.20 Program dla dzieci
08.45 Karino (5/13): Porwanie - serial dla młodzieży, Polska
09.10 Budujemy mosty - teleturniej
09.35 Jak Kozacy: Jak Kozacy pomagali muszkieterom - serial anim.
10.00 Frasier (18) - serial kom.
10.20 A teraz Susan (17) - serial kom.
10.50 Złote Łany (4) - telenowela dokumentalna Ewy Straburzyńskiej
11.15 Zwierzęta świata: Fascynujący świat owadów (6): Podstępne motyle - serial dokumentalny, Kanada
11.40 Telezakupy
12.00 Wiadomości
12.10 Agrobiznes - roln. mag. info.
12.20 Nowe przygody Flippera (15) - serial przygodowy, USA
13.10 Rewolwer i melonik (19): Skarb nieboszczyka - serial sensacyjny
14.00 Klan (536,537) - telenowela
15.00 Wiadomości
15.10 Euroexpress - magazyn
15.35 Plebania (124,125) - serial
16.30 Moda na sukces (1677) - telenowela, USA
17.00 Teleexpress
17.20 Sportowy Express
17.25 Gość Jedynki
17.35 Lokatorzy - serial komediowy
18.05 Lato z dokumentem: Umrzeć dla figury (1/2) - film dok., USA
19.00 Wieczorynka - serial anim.
19.30 Wiadomości
19.55 Sport i prognoza pogody
20.10 Okruchy życia: INNA STRONA MIŁOŚĆI - dramat obyczajowy, USA
21.50 Kronika kryminalna Jedynki - poza prawem
22.15 Czarny lipiec '43 - film dokumentalny Agnieszki Arnold
22.55 5 minut o Unii Europejskiej - program publicystyczny
23.05 Monitor Wiadomości
23.20 50 lat TVP - Telekino na medal: PAVONCELLO - film obyczajowy, Polska
23.50 Tortura nadziei - film obyczajowy, Polska
00.15 SOC według Szpata, czyli wspomnienia Janusza Szpotańskiego - lata 1953-80
00.30 Życie jak muzyka (13,14/30) - serial biograficzny, Brazylia 1999
02.10 Zakończenie programu
CHUDA DWÓJKA

07.50 Studio urody - magazyn
08.00 Program lokalny
08.30 Złotopolscy (338): Lubczykowe zabiegi - telenowela, Polska
09.00 Transmisja obrad Sejmu
13.00 Panorama
13.10 Piknik w Kolobrzegu (1) - program rozrywkowy
14.00 Sławny Jett Jackson (29/39) - serial dla młodzieży, USA/Kanada
14.25 Tata, a Marcin powiedział... - przypowiastka satyryczna w formie dialogu ojca z synem
14.35 Taksówka Jedynki: Wydało się - program rozrywkowy
14.50 Doktor z alpejskiej wioski (64): Trudne decyzje - serial obyczajowy, Niemcy
15.40 Program lokalny
16.00 Panorama
16.20 Prognoza pogody
16.25 Zgadula - teleturniej
16.50 Złotopolscy (339,340): Namiętności, Chęć życia - telenowela, Pol.
17.50 Program lokalny
18.20 Prognoza pogody
18.30 Panorama
18.55 Szpital na peryferiach (11/20): Pogodzeni - serial obyczajowy, Czechosłowacja
20.00 M JAK MIŁOŚĆ (48) - serial obyczajowy, Polska
20.50 Świat bez fikcji: Morderstwo po królewsku - film dok., Wlk. Brytania
21.40 Manewry miłosne
22.00 Panorama
22.20 Sport telegram
22.30 Prognoza pogody
22.35 FRANCUSKA RULETKA - komedia sensacyjna, Francja/Szwajcaria
00.20 NOWOJORSCY GLINIARZE (27) - serial sensacyjny, USA
01.00 Wilki - koncert
02.05 Zakończenie programu
Tvp3-warszawa

7.00 Tommy i Oscar - serial animowany dla dzieci
7.30 Kurier - program informacyjny
7.45 Opowieści Taty Bobra - serial animowany dla dzieci
8.00 Telewizyjny Kurier Warszawski
8.10 Telewizyjny Kurier Mazowiecki
8.25 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza
8.30 Kurier - program informacyjny
8.45 Gość dnia - bieżące wydarzenia komentują znane postacie życia politycznego i społecznego
9.00 Transmisja obrad Sejmu RP
15.30 Kurier - program sensacyjny
15.40 Kurier Mazowiecki
16.00 Wiadomości Kuriera
16.05 Rozmowa dnia
16.25 5 minut o...
16.30 Kurier - program informaoyjny
16.45 Psychiatra bez lęku
17.15 To jest temat - cykl reportażu krajowego
17.30 Kurier
17.50 Wiadomości Kuriera Mazowieckiego
18.00 Telewizyjny Kurier Warszawski
18.20 Naszym zdaniem
18.30 Dokument WOT
18.55 Wojenne dni Warszawy
19.10 Architektura Warszawy i Mazowsza
19.20 Regiony kultury
19.30 Badziewiakowie - serial komediowy
20.00 Telekurier
20.30 Kurier - program informacyjny
20.50 Echa dnia
21.15 Rozmowa dnia
21.30 Kurier gospodarczy
21.55 Wiadomości sportowe
22.05 Eurotel
22.15 To jest temat
22.30 Kurier
22.45 Prognoza pogody
22.50 Siedmioro złodziei
0.30 Zakończenie
Polsat-2

06.00 Piosenka na życzenie
07.00 Robocop (36) - serial anim.
07.25 Raz, dwa, trzy - śpiewaj Ty - program muzyczny dla dzieci
07.50 Strażnik Teksasu (145) - serial sensacyjny, USA
08.40 Xena, wojownicza księżniczka (74) - serial przygodowy, USA
09.35 Graczykowie - czyli Buła i spóła (63): Sfinks - serial komediowy, Pol.
10.05 Podryw kontrolowany - program rozrywkowy
10.35 Przyjaciele (104) - serial komediowy, USA
11.05 Idol - program rozrywkowy
12.00 Adam i Ewa (12) - serial obyczajowy, Polska
12.45 Apetyt na miłość - program rozrywkowy
13.15 Z afrykańskiego pamiętnika (8) - serial przygodowy, USA
14.15 Rozbij bank - teleturniej
15.15 Robocop (37) - serial anim.
15.45 Informacje
16.05 Serca na rozdrożu (70) - telenowela, Argentyna
16.55 Crime Story (1) - serial kryminalny, USA
17.50 Różowa Pantera - serial animowany
17.55 Adam i Ewa (13) - serial obyczajowy, Polska
18.45 Informacje
19.00 Sport i prognoza pogody
19.10 Jezioro marzeń (42) - serial
20:00 Rodzina zastępcza (58) - serial
20.30 Świat według Kiepskich (77) - serial komediowy, Polska
21.00 ZEMSTA FRAJERÓW - komedia, USA
21.30 Losowanie LOTTO i Szczęśliwego Numerka
22.45 NAGI PATROL (6) - serial komediowy, USA
23.15 Informacje, Sport
23.35 Prognoza pogody
23.40 Różowe lata siedemdziesiąte (11) - serial komediowy, USA
00.10 Playboy: Dziewczyna roku 1998 - Karem McDougal - erotyczny
01.10 Muzyka na BIS
05.00 Zakończenie programu
Logo-19

05.35 Kropka nad i - program public.
05.50 Tajemnice pocałunku (38/99) - telenowela. Meksyk
06.35 Telesklep
07.05 Brzydula (121/169) - telenowela, Kolumbia
07.50 Szaleństwa Alvina wiewiórki (27/54) - serial animowany
08.15 Nowe przygody Guliwera (7/26) - serial animowany
08.40 Huckelberry Finn (5) - serial
09.05 Przygody Animków (33/96) - serial animowany
09.30 Łamisłówka - teleturniej
10.30 Telesklep
11.30 Telegra - teleturniej
12.30 Na ratunek - serial dok.
13.00 Nowe przygody Guliwera (7/26) - seriai animowany
13.25 Szczeniak zwany Scooby Doo (5/27) - serial animowany
13.50 Przygody Animków (33/96) - serial animowany
14.15 Szaleństwa Alvina wiewiórki (27/54) - serial animowany
14.35 Legendy kung-fu (12/44) - serial przygodowy, USA
15.30 Milionerzy - teleturniej (powt.)
16.15 Brzydula (122/169) - telenowela, Kolumbia
17.10 Tajemnice pocałunku (39/99) - telenowela, Meksyk
18.00 Rozmowy w toku: Kobiety alkoholiczki - talk show
19.00 TVN Fakty
19.30 Kropka nad i - program public.
19.45 Sport i pogoda
20.00 Droga do gwiazd - pr. rozrywkowy
21.05 KLIENT (7/20) - serial sens.
22.05 PAMIĘĆ ABSOLUTNA (4/22) - serial sensacyjny, USA
23.05 TVN Fakty
23.20 AGENT 2
00.35 Na tropie agenta
01.05 Ananasy z mojej klasy - program rozrywkowy
02.15 Nic straconego - pr. powtórkowe
TV 4 2000-2006 logo

06.00 Muzyczny VIP - magazyn muz.
06.30 KINOmaniaK - odjazdowy magazyn filmowy
07.00 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
07.50 Arthur (15) - serial animowany
08.15 Kapitan Star (5) - serial anim.
08.35 Beetleborgs (12) - serial przygodowy, USA
09.00 Fiorella (64) - serial obyczajowy, Peru
09.55 Życiowa szansa - teleturniej
10.50 Najemnicy (13) - serial sens.
11.40 Oni, Ona i pizzeria (2) - serial komediowy, USA
12.05 Kaskader (15) - serial przyg.
13.00 Muzyczny VIP - magazyn muz.
13.30 KINOmaniaK - odjazdowy magazyn filmowy
13.50 Arthur (16) - serial animowany
14.15 Wspaniała podróż Nilsa Holgersona (8) - serial animowany, Austria/Japonia
14.35 Beetleborgs (13) - serial przygodowy, USA
15.00 Fiorella (65) - serial obyczajowy, Peru
16.00 Muzyczne listy - magazyn muz.
17.00 Miasteczko Evening Shade (95) - serial komediowy, USA
17.30 HOT CHAT - program public.
17.45 Dziennik i prognoza pogody
18.00 Życiowa szansa - teleturniej
19.00 Baza Pensacola (5) - serial
20.00 ZŁA DO SZPIKU KOŚCI - dramat sensacyjny, USA
21.50 Dziennik
22.05 Inf. sportowe i prognoza pogody
22.15 Najemnicy (14) - serial sens.
23.15 ŻElAZNY ORZEŁ 3 - Asy - film sensacyjny, USA
01.10 X Laski - program erotyczny
01.40 Muzyczne listy - magazyn muz.
02.30 Strefa P - program muzyczny
03.05 KINOmaniaK - magazyn filmowy
03.35 Zakończenie programu
2017. 08. 10. - 2

7.10 Dragon Ball Z - serial dla dzieci
8.00 Labirynt namiętności - telenowela
8.50 Nigdy cię nie zapomnę- telenowela
9.40 Melrose Place - serial obyczajowy
10.30 Łamislówka
11.00 Big Brother I
12.05 Porywy serca - telenowela
12.55 Telesklep
15.05 Maska - serial animowany dla dzieci
15.30 Dragon Ball Z - serial dla dzieci
16.15 Pełna chata - serial komediowy
16.45 Szkoła złamanych serc - serial obyczajowy
17.15 Władca zwierząt - serial przygodowy
18.10 Wzywam dr Brucknera - serial obyczajowy
19.05 Melrose Place - serial obyczajowy
20.00 Jean de Florette - film obyczajowy prod. francuskiej
22.20 Władcy zwierząt - serial przygodowy
23.15 Big Brother I
0.00 Loteria · film obyczajowy
2.10 Jean de Florette - film obyczajowy prod. francuskiej
4.15 Koniec programu
Tvpoloniaekran

07:00 Animacje dla dorosłych; Podejrzenie
07:05 Animacje dla dorosłych; Hobby
07:10 Zezem; odc. 3/10 - Paraliż postępowy; serial prod.TVP; reż: Janusz Zaorski
07:25 Wielka historia małych miast; Pułtusk; program Andrzeja Kozłowskiego
08:00 Wiadomości
08:11 Pogoda
08:20 Niedziela Barabasza - film prod. polskiej, reż. J. Kondratiuk
08:45 Zabawy Bolka i Lolka; odc. 5/7; serial animowany dla dzieci
08:55 VI Konkurs Piosenki "Wygraj Sukces" Tarnobrzeg 2001
09:20 Trzy misie; odc. 16/26 - Leśny trybunał; serial animowany dla dzieci
09:45 Kolorowe  nutki; program muzyczny dla dzieci
10:00 Przyrodnicy; Wiek biologii - Maciej J. Nałęcz; program Joanny Łęskiej i Roberta Balińskiego
10:15 Rozmowy na nowy wiek; Z Leonem Tarasiewiczem o tożsamości pejzażu
10:45 Raj; magazyn katolicki; powt.
11:10 Forum; program publicystyczny; powt.
12:00 Wiadomości
12:10 Girl Guide; 1995  komedia prod. polskiej (91'); reż: Juliusz Machulski; wyk: Paweł Kukiz, Renata Gabryjelska, Tommy Tomaszewski
13:40 Laureaci Nowej Tradycji; "Ania z Zielonego Wzgórza"
14:00 Nasza młodość, nasze Zrzeszenie; odc. 3; film dokumentalny Krzysztofa Magowskiego; powt.
15:00 Wiadomości
15:10 Eurotel; magazyn
15:20 Przyrodnicy; Wiek biologii - Maciej J. Nałęcz; program Joanny Łęskiej i Roberta Balińskiego; powt.
15:35 Rozmowy na nowy wiek; Z Leonem Tarasiewiczem o tożsamości pejzażu; powt.
16:05 Euroexpress; magazyn
16:30 Skarbiec magazyn historyczno-kulturalny
17:00 Teleexpress
17:20 Sportowy Express
17:25 Gość Jedynki
17:35 Zabawy Bolka i Lolka; odc. 6/7; serial animowany dla dzieci
17:45 Zabawy Bolka i Lolka; odc. 7/ost.; serial animowany dla dzieci
17:55 VI Konkurs Piosenki "Wygraj Sukces" Tarnobrzeg 2001; powt.
18:20 Trzy misie; odc. 16/26 - Leśny trybunał; serial animowany dla dzieci; powt.
18:50 Niedziela Barabasza - film prod. polskiej, reż. J. Kondratiuk; powt.
19:15 Dobranocka; Benek łobuziak; odc. 5/ost.; serial animowany dla dzieci
19:30 Wiadomości
19:56 Sport
20:01 Pogoda
20:05 Wieści polonijne
20:20 Girl Guide; 1995  komedia prod. polskiej (91'); reż: Juliusz Machulski; wyk: Paweł Kukiz, Renata Gabryjelska, Tommy Tomaszewski; powt.
22:00 Panorama
22:20 Sport-telegram
22:28 Pogoda
22:30 Tylko rock; Myslovitz- Miłość w czasach  popkultury; koncert zespołu (STEREO)
23:25 Ze sztuką na ty; Podróże literackie; U Jana Kasprowicza na Harendzie; reportaż Lucyny Smolińskiej i Mieczysława Sroki
00:00 Monitor  Wiadomości
00:10 Euroexpress; magazyn; powt.
00:45 Znak orła; odc. 7/14 - Zaproszenie; 1977  serial historyczno-przygodowy prod. polskiej; reż: Hubert Drapella
01:15 Benek łobuziak; odc. 5/ost.; serial animowany dla dzieci; powt.
01:30 Wiadomości; powt.
01:55 Sport; powt.
01:59 Pogoda; powt.
02:00 Niedziela Barabasza - film prod. polskiej, reż. J. Kondratiuk; powt.
02:30 Kawalerskie życie na obczyźnie; 1992  film obyczajowy prod. polskiej (101'); reż: Andrzej Barański; wyk: Marek Bukowski, Bożena Dykiel, Magdalena Wójcik, Artur Barciś
04:10 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; powt.
04:40 Wieści polonijne; powt.
05:00 Panorama; powt.
05:20 Sport-telegram; powt.
05:24 Pogoda; powt.
05:30 Tylko rock; Myslovitz- Miłość w czasach  popkultury; koncert zespołu (STEREO); powt.
06:25 Ze sztuką na ty; Podróże literackie; U Jana Kasprowicza na Harendzie; reportaż Lucyny Smolińskiej i Mieczysława Sroki; powt.
07:00 Zakończenie programu

TVP 3 Gdańsk
7.00   Tommy i Oscar – serial animowany dla dzieci
7.30   Kurier – program informacyjny, pogoda
7.45   Opowieści Taty Bobra - serial animowany
8.00   Panorama, Pogoda
8.15   Panorama morza
8.30   Kurier – program informacyjny, kalendarium, przegląd prasy, pogoda
8.45   Gość dnia
9.00 – 15.30   Transmisja posiedzenia Sejmu RP
15.30   Kurier – program informacyjny
15.40   Panorama, Pogoda, Sport 
15.57   Hanza II
16.30   Kurier – program informacyjny
16.45   Psychiatria bez lęku - magazyn
17.15   To jest temat – reportaż
17.30   Kurier – program informacyjny
17.50   Panorama – flesz, Punkt–temat dnia
18.00   Panorama, Pogoda, Sport
18.20   Temat wiejski
18.35   Gość "3"
18.45   Rodno zemia - magazyn kaszubski /powt.
19.05   Motorsport /powt.
19.20   Regiony kultury
19.30   Badziewiakowie – serial
20.00   Telekurier – magazyn reporterów
20.30   Kurier – program informacyjny
20.50   Echa dnia
21.15   Panorama morza/powt.
21.30   Kurier gospodarczy
21.45   Panorama, Pogoda 
22.05   Eurotel - magazyn
22.15   To jest temat - reportaż
22.30   Kurier – program informacyjny
22.50   Siedmioro złodziei – film fab.prod. USA, 1960.
0.30    Zakończenie programu

Puls logo 1

07.00 Jak się robi...? - reportaż
07.30 Telesklep
08.10 Ulica zakochanych - telenowela
09.05 Kacper i przyjaciele - serial
09.30 Było sobie życie - serial anim.
10.00 Dotyk anioła - serial obycz.
11.00 Kobiety mojego życia - serial obycz.
11.55 Jak się robi...? - reportaż
12.25 M Kwadrat - talk show
12.50 Telesklep
14.50 Moto max - magazyn motoryzacyjny
15.15 Cudowne lata (63): Konflikt dwóch światów - serialobycz.
15.45 Kacper i przyjaciele - serial anim.
16.10 Kacper i przyjaciele - serial anim.
16.35 Było sobie życie - serial anim.
17.05 Kobiety mojego życia (4): Ojcowie i córki - serial obycz.
18.00 Moto max - magazyn motoryzacyjny
18.30 Cudowne lata (64): Oddzielne pokoje - serial obycz.
19.00 Dotyk anioła (50) - serial obycz.
20.00 Serwis Pulsu, Sport, Pogoda
20.20 Pan wzywał, milordzie? (19) - serial kom.
21.10 Straż przybrzeżna (13): Tancerze marzeń - serial sens.
22.05 Retransmisja meczu zuzlowego
22.50 Pan wzywał, milordzie? (19) - serial kom.
23.40 Zakończenie programu

Polsat 2
05:00    Informacje
05:15    Różowa landrynka program erotyczny
05:45    "Duża przerwa" wyk.Beata Tyszkiewicz, Bernadetta Machała-Krzemińska, Sławomir Orzechowski, Andrzej Mastalerz serial komediowy Polska
06:15    Komicy występują w Polsacie
06:30    Muzyka polska
07:30    Muzyka polska
08:30    TV Market
08:45    Piosenka na życzenie
09:45    TV Market
10:00    Muzyczny relax
12:00    Najzabawniejsze zwierzęta świata program rozrywkowy
12:50    Komicy występują w Polsacie
13:05    Program muzyczny
14:00    Dyżurny satyryk kraju program satyryczny
14:30    A ku ku program rozrywkowy
15:00    Program muzyczny
15:30    Kalambury teleturniej
16:10    Informacje
16:30    "Życie jak poker" wyk.Aldona Orman, Dariusz Siatkowski telenowela Polska
17:00    Program publicystyczny
17:30    Hot Chat program publicystyczny
17:45    Dziennik
18:00    "Świat według Kiepskich" reż.Okił Khamidov, wyk.Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel - Sztuka, Bartek Żukowski, Basia Mularczyk serial komediowy Polska
18:30    "Życie jak poker" wyk.Aldona Orman, Dariusz Siatkowski telenowela Polska
19:15    Pasmo informacyjne
19:40    "Rodzina zastępcza" wyk.Gabriela Kownacka, Piotr Fronczewski, Krystyna Janda, Maryla Rodowicz serial komediowy Polska
20:05    VIP - wydarzenia i plotki
20:35    "Duża przerwa" wyk.Beata Tyszkiewicz, Bernadetta Machała-Krzemińska, Sławomir Orzechowski, Andrzej Mastalerz serial komediowy Polska
21:00    "Adam i Ewa" reż.Paweł Nowicki, wyk.Katarzyna Chrzanowska, Waldemar Goszcz, Agnieszka Korzeniowska, Iwona Bielska serial obyczajowy Polska 2000
21:30    TV Market
21:50    Dziennik
22:05    Hot Chat program publicystyczny
22:15    TV Market
22:30    "Adam i Ewa" reż.Paweł Nowicki, wyk.Katarzyna Chrzanowska, Waldemar Goszcz, Agnieszka Korzeniowska, Iwona Bielska serial obyczajowy Polska 2000
23:00    Komicy występują w Polsacie
23:15    Informacje
23:30    Program muzyczny
00:00    "Gosia i Małgosia" serial komediowy Polska
00:30    "Świat według Kiepskich" reż.Okił Khamidov, wyk.Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel - Sztuka, Bartek Żukowski, Basia Mularczyk serial komediowy Polska
01:00    "Życie jak poker" wyk.Aldona Orman, Dariusz Siatkowski telenowela Polska
01:30    Pasmo informacyjne
01:45    "Rodzina zastępcza" wyk.Gabriela Kownacka, Piotr Fronczewski, Krystyna Janda, Maryla Rodowicz serial komediowy Polska
02:15    TV Market
02:30    Program muzyczny
03:15    "Duża przerwa" wyk.Beata Tyszkiewicz, Bernadetta Machała-Krzemińska, Sławomir Orzechowski, Andrzej Mastalerz serial komediowy Polska
03:45    Dziennik
04:00    Hot Chat program publicystyczny
04:10    Program muzyczny
04:25    "Adam i Ewa" reż.Paweł Nowicki, wyk.Katarzyna Chrzanowska, Waldemar Goszcz, Agnieszka Korzeniowska, Iwona Bielska serial obyczajowy Polska 2000

TMT
07:00    Program dnia
07:05    Teraz Muzyczna Telewizja
07:30    Jednym śladem magazyn motoryzacyjny
08:00    Magia Tarota magazyn
08:30    Teraz Muzyczna Telewizja
09:00    W garnku - poradnik kulinarny
09:30    Nasze życie, nasze zdrowie magazyn medyczny
10:00    Lato z TMT 2002 program rozrywkowy
10:30    TMT w krainie bajki filmy animowane
12:00    Telesprzedaż
12:15    Teraz Muzyczna Telewizja
12:30    "Wojna w Wietnamie" film dokumentalny USA
13:00    Teraz Muzyczna Telewizja
13:30    "Kontrola zanieczyszczeń" film dokumentalny W. Bryt.
14:00    Teraz Muzyczna Telewizja
14:15    Telesprzedaż
14:30    TMT - Trucker Music Television magazyn
15:00    Lato z TMT 2002 program rozrywkowy
15:30    TMT w krainie bajki filmy animowane
16:00    "Pisanie i przekaz informacji" film dokumentalny USA
16:30    Men magazyn dla mężczyzn
17:00    "Tylko Manhattan" reż.Douglas Hickox/Richard Michaels, wyk.Barry Bostwick, Perry King, Valerie Bertinelli, Robert Addie serial obyczajowy USA 1987
18:00    W garnku - poradnik kulinarny
18:30    V6 magazyn motoryzacyjny
19:00    Lato z TMT 2002 program rozrywkowy
19:30    TMT w krainie bajki filmy animowane
20:00    Teraz Muzyczna Telewizja
20:30    TV Yacht Klub magazyn żeglarski
21:00    Z notatnika podróżnika magazyn turystyczny
21:30    Auto Plus TV magazyn motoryzacyjny
22:00    Japan Video Topic - nowinki z Japonii magazyn
22:30    Muzyczny salon magazyn muzyczny
23:00    Lato z TMT 2002 program rozrywkowy
23:30    Teraz Muzyczna Telewizja
00:00    Zakończenie programu 

Canal + Niebieski
06:30    Zakończenie programu
09:00    "Śpiew miłości" reż.Julie Dash, wyk.Monica Arnold, Christian Kane, Essence Atkins, Vanessa Bell Calloway film obyczajowy USA 2000
10:25    "Bardziej" Deser film krótkometrażowy
10:35    "Wakacyjna pułapka"  reż.Thomas Bahmann, wyk.Herbert Knaup, Andrea Sawatzki, Ben Becker, Alexandra Maria Lara komedia Niemcy 1999
12:10    "Wichrowe wzgórza" reż.Peter Kosminsky, wyk.Juliette Binoche, Ralph Fiennes, Janet McTeer, Sophie Ward melodramat USA 1992
13:55    "Tart" reż.Christina Wayne, wyk.Melanie Griffith, Dominique Swain, Brad Renfro, Lacey Chabert film obyczajowy USA 2001
15:30    Klub Kibica: Liga angielska - mecz Newcastle United - Arsenal Londyn (107 min) Piłka nożna
17:20    Klub Kibica: Liga angielska - mecz Newcastle United - FC Liverpool (107 min) Piłka nożna
19:10    "Za drzwiami Actors Studio - Richard Dreyfuss" film dokumentalny USA
20:00    "101 Reykjavik" reż.Baltasar Kormakur, wyk.Victoria Abril, Hilmir Snaer Gudnason, Hanna Maria Karlsdottir, Baltasar Kormakur komedia Islandia 2000
21:30    "Czego pragną kobiety" reż.Nancy Meyers, wyk.Mel Gibson, Helen Hunt, Marisa Tomei, Alan Alda komedia USA 2000
23:35    "Kroniki sportowe" reż.Richard Benjamin, wyk.Bob Newhart, Kelsey Grammer, Brian Markinson, Graham Jarvis komedia USA 2001
01:05    "Tegoroczna miłość" reż.David Kane, wyk.Catherine McCormack, Douglas Henshall, Angela Douglas, Anne Lacey komedia romantyczna W. Bryt. 1999
02:55    "Bajoro 2" serial animowany dla dorosłych USA 2000
03:20    "Książka Franka" Superdeser film krótkometrażowy
03:50    Klub Kibica: Liga angielska - mecz Newcastle United - Arsenal Londyn (107 min) Piłka nożna (powt.) 

Canal + Żółty
12:00    Kabaret Negliż program rozrywkowy
12:10    Łapu Capu - chochliki telewizyjne (4 min)
12:15    Nie przegap magazyn informacyjny
12:25    Diabelski Młyn filmy animowane
13:00    "Teletubbies 2" serial animowany
13:25    "Pasażer na gapę" Deser film krótkometrażowy
13:35    "Cudze życie" reż.Michele Sordillo, wyk.Valerio Binasco, Renato Carpentieri, Jerzy Stuhr film obyczajowy Włochy 2000
15:00    Łapu Capu Extra - chochliki telewizyjne (28 min)
15:30    "Ostatni patrol" reż.Sheldon Lettich, wyk.Dolph Lundgren, Rebecca Cross, Sherri Alexander, Joe Michael Burke film sensacyjny USA 2000
17:05    "Na swoje podobieństwo" reż.Grzegorz Zgliński, wyk.Darek Taraszkieiwcz, Gabriela Muskała, Romana Kamińska, Zygmunt Malanowicz film psychologiczny Polska 2001
18:00    "Pod słońcem" reż.Colin Nutley, wyk.Rolf Lassgard, Johan Widerberg, Helena Bergstroem, Jonas Falk film obyczajowy Szwecja 1998
20:00    "Wielki Gatsby" reż.Jack Clayton, wyk.Robert Redford, Mia Farrow, Karen Black, Bruce Dern dramat obyczajowy USA 1974
22:25    "Lekcja martwego języka" reż.Janusz Majewski, wyk.Olgierd Łukaszewicz, Ewa Dałkowska, Małgorzata Pritulak, Gustaw Lutkiewicz film psychologiczny Polska 1979
00:05    "Młode szpady" reż.Mario Andreacchio, wyk.Hugh Dancy, Scott Hickman, Anthony Strachan, Callum Blue film przygodowy Francja/W. Bryt. 2000
01:40    "Daisy Miller" reż.Peter Bogdanovich, wyk.Cybil Shepard, Barry Brown, Cloris Leachman, Mildred Natwick film obyczajowy USA 1974
03:10    "Eminem" film dokumentalny
04:00    Zakończenie programu 

Le Cinema
14:00    "Czarny strzelec" reż.Piero Pierotti, wyk.Gerard Landry, Federica Ranchi, Livio Lorenzon, Carla Strober film przygodowy Włochy 1959
15:30    "Sierota i jej ojcowie" reż.Władimir Maszkow, wyk.Walentin Gaft, Lew Durow, Oleg Tabakow, Elena Szewczenko komedia Rosja 1997
17:00    "Mężczyźni i inne katastrofy" reż.Ulli Baumann, wyk.Heike Makatsch, Dominic Raacke, Ulrike Folkerts, Irm Hermann komedia Niemcy 1999
18:30    "Bambino mio" reż.Edward Bennett, wyk.Julie Walters, Georges Corraface, John McArdle, Orlando Urdaneta dramat obyczajowy W. Bryt. 1994
20:00    "Sylwetki gwiazd: Antonio Banderas" Dokument film dokumentalny
20:30    "Adelajda" reż.Lucio Gaudino, wyk.Helmut Berger, Agnese Nano, Philippe Lerpy, Asputa Serena dramat kostiumowy Włochy 1991
22:00    "Solo na klarnecie" reż.Nico Hofman, wyk.Gotz George, Corinna Harfouch, Tim Bergmann, Barbara Auer thriller Niemcy 1998
00:00    "Emmanuelle: Czym jest miłość?" reż.Brody Hooper, wyk.Kirsta Allen, Kimberly Rowe, Tiendra Demian film erotyczny Francja 1996
02:00    Zakończenie programu 

Ona
07:00    "Miłosne wyzwanie" reż.Renato Gutierrez, wyk.Claudia Venturini, Henry Soto, Mimi Lazo telenowela Wenezuela
07:45    "Wyprawy" serial podróżniczy Hiszpania 1997
08:30    "Nieznane tematy" serial obyczajowy Australia 1996
09:30    "Gorące cięcie" wyk.Ruben Rebassa, Robert Escobar, Barbara Martin serial komediowy USA
10:00    Ludzie się liczą magazyn publicystyczny USA
10:30    "Kochankowie końca wieku" reż.Luis Manzo, wyk.Anastasia Montalban, Diego Moncada telenowela Wenezuela
11:15    "Miłosne wyzwanie" reż.Renato Gutierrez, wyk.Claudia Venturini, Henry Soto, Mimi Lazo telenowela Wenezuela
12:00    "Gorące cięcie" wyk.Ruben Rebassa, Robert Escobar, Barbara Martin serial komediowy USA
12:30    Ludzie się liczą magazyn publicystyczny USA
13:00    "Wyprawy" serial podróżniczy Hiszpania 1997
13:45    "Nieznane tematy" serial obyczajowy Australia 1996
14:30    "Kochankowie końca wieku" reż.Luis Manzo, wyk.Anastasia Montalban, Diego Moncada telenowela Wenezuela
15:15    Kontakt magazyn Unii Europejskiej Wielka Brytania
15:45    "Gorące cięcie" wyk.Ruben Rebassa, Robert Escobar, Barbara Martin serial komediowy USA
16:15    Ludzie się liczą magazyn publicystyczny USA
16:50    "Miłosne wyzwanie" reż.Renato Gutierrez, wyk.Claudia Venturini, Henry Soto, Mimi Lazo telenowela Wenezuela
17:45    Kontakt magazyn Unii Europejskiej Wielka Brytania
18:15    "Kochankowie końca wieku" reż.Luis Manzo, wyk.Anastasia Montalban, Diego Moncada telenowela Wenezuela
19:00    "Nieznane tematy" serial obyczajowy Australia 1996
19:45    "Wyprawy" serial podróżniczy Hiszpania 1997
20:30    "Kochankowie końca wieku" reż.Luis Manzo, wyk.Anastasia Montalban, Diego Moncada telenowela Wenezuela
21:20    "Miłosne wyzwanie" reż.Renato Gutierrez, wyk.Claudia Venturini, Henry Soto, Mimi Lazo telenowela Wenezuela
22:10    "Gorące cięcie" wyk.Ruben Rebassa, Robert Escobar, Barbara Martin serial komediowy USA
22:40    Ludzie się liczą magazyn publicystyczny USA
23:10    Kontakt magazyn Unii Europejskiej Wielka Brytania
23:40    "Nieznane tematy" serial obyczajowy Australia 1996
00:30    "Kochankowie końca wieku" reż.Luis Manzo, wyk.Anastasia Montalban, Diego Moncada telenowela Wenezuela
01:15    "Miłosne wyzwanie" reż.Renato Gutierrez, wyk.Claudia Venturini, Henry Soto, Mimi Lazo telenowela Wenezuela 

Discovery Civilisation
09:00    Zatopiony "Pawi Tron" Poszukiwacze skarbów
09:25    Pierwszy lot Punkty zwrotne historii
09:55    Duma i uprzedzenie Wielkie powieści
10:50    Wojna na Atlantyku Wielkie kampanie
11:45    Zatopiony "Pawi Tron" Poszukiwacze skarbów
12:15    Niewidzialna inteligencja Łowcy duchów
12:40    Wulkan śmierci Cudem ocaleni
13:10    Świetność Macedonii Podróżnicy w czasie
13:35    Legiony Rzymu Dawni wojownicy
14:05    Wojna na Atlantyku Wielkie kampanie
15:00    Zatopiony "Pawi Tron" Poszukiwacze skarbów
15:25    Pierwszy lot Punkty zwrotne historii
15:55    Duma i uprzedzenie Wielkie powieści
16:50    Wojna na Atlantyku Wielkie kampanie
17:45    Zatopiony "Pawi Tron" Poszukiwacze skarbów
18:15    Niewidzialna inteligencja Łowcy duchów
18:40    Wulkan śmierci Cudem ocaleni
19:10    Świetność Macedonii Podróżnicy w czasie
19:35    Legiony Rzymu Dawni wojownicy
20:05    Wojna na Atlantyku Wielkie kampanie
21:00    Zatopiony "Pawi Tron" Poszukiwacze skarbów
21:25    Pierwszy lot Punkty zwrotne historii
21:55    Duma i uprzedzenie Wielkie powieści
22:50    Wojna na Atlantyku Wielkie kampanie
23:45    Zatopiony "Pawi Tron" Poszukiwacze skarbów
00:15    Niewidzialna inteligencja Łowcy duchów
00:40    Wulkan śmierci Cudem ocaleni
01:10    Świetność Macedonii Podróżnicy w czasie
01:35    Legiony Rzymu Dawni wojownicy
02:05    Wojna na Atlantyku Wielkie kampanie
03:00    Zakończenie programu 

Travel Channel
13:00    Miasto Meksyk Entrada
13:30    Rodan Floyd z korkociągiem
14:00    Miami i Mauritius W podróży
14:30    Jamajka Caprice i jej podróże
15:00    Wyspa Kangura Australijska panorama
15:30    Belfast Krótkie wycieczki do Irlandii
16:00    Południowy Wschód Odkrywając Australię
17:00    Kapsztad Taksówki wielkich miast
17:30    Ogród Anglii Grubas w Kent
18:00    Singapur i Malezja Planeta wakacje
18:30    Polowanie na bażanta Lunch z Brianem Turnerem
19:00    Jamajka Caprice i jej podróże
19:30    Gaeta Avventura - sekrety kuchni włoskiej
20:00    Arizona - Tucson Turysta
20:30    Nowy Jork Trasy alternatywne
21:00    Dubaj Żyłka podróżnicza
21:30    Bordeaux Floyd z korkociągiem
22:00    Dallas Wędrówki po świecie
22:45    Toskania W podróży
23:00    Flotylla do Meksyku Przez morza i oceany
23:30    San Francisco Turysta
00:00    Costa Brava Zabawy z golfem
00:30    Dubaj Żyłka podróżnicza
01:00    Zakończenie programu 

Fox Kids
06:00    "Przygody Pytalskich"
06:20    "Kot Ik!"
06:45    "Pecola"
07:10    "Bob Budowniczy"
07:20    "Denis rozrabiaka"
07:30    "Bob Budowniczy"
07:40    "Szalony Jack, pirat"
07:50    "Tajne akta Psiej Agencji"
08:00    "Walter Melon"
08:10    "Digimon"
08:35    "Spiderman"
09:00    "Kleszcz"
09:45    "Kot Ik!"
10:05    "Denis rozrabiaka"
10:30    "Pokemon"
10:50    "Mighty Morphin Power Rangers"
11:15    "Kleszcz"
12:00    "Denis rozrabiaka"
12:20    "Inspektor Gadżet"
12:45    "Pokemon"
13:05    "Spiderman"
13:30    "Digimon"
13:50    "The New Addams Family"
14:15    "Mighty Morphin Power Rangers"
14:35    "Tajne akta Psiej Agencji"
15:00    "Wunschpunsch"
15:25    "Tajne akta Psiej Agencji"
15:40    "Szalony Jack, pirat"
15:50    "Walter Melon"
16:00    "Kot Ik!"
16:20    "Inspektor Gadżet"
16:45    "Jerry i paczka"
17:10    "The New Addams Family"
17:30    "Łebski Harry"
17:55    "Świat według Ludwiczka"
18:15    "Lochy i Smoki"
18:40    "Denis rozrabiaka"
19:05    "Walter Melon"
19:30    "Łebski Harry"
19:50    "The New Addams Family"
20:10    "Jerry i paczka"
20:30    "Gęsia skórka"
20:50    "Liceum na morzu"
21:15    "X Men"
21:35    "Fantastyczna czwórka"
22:00    Zakończenie programu 

Fashion TV
05:00    Hity ubiegłych sezonów
07:00    Hity tygodni mody, zima 02/03
10:30    Model Flat
12:00    Modelki
13:00    Hity tygodni mody, zima 02/03
14:00    Hity ubiegłych sezonów
14:30    Model Flat
15:30    Hity tygodni mody, zima 02/03
18:30    Model Flat
19:00    Hity tygodni mody, zima 2002
21:00    Modelki
22:00    Hity ubiegłych sezonów
22:30    Model Flat
01:00    Hity tygodni mody, zima 02/03
02:00    Modelki
03:00    Hity tygodni mody, zima 02/03 

VIVA Polska
06:00    Planet VIVA magazyn muzyczny
13:00    Mózgranie - polskie i zagraniczne gwiazdy wybierają ulubione utwory z playlisty VIVA Polska
14:00    VIVA Push-Up magazyn muzyczny
15:00    Planet VIVA magazyn muzyczny
16:00    VIVAMAT magazyn muzyczny
17:00    Hip Hop Lista
18:00    Planet VIVA magazyn muzyczny
21:00    Ich Troje Gwiazdy na VIVIE (powt.)
22:00    Hip Hop Hits magazyn muzyczny
23:00    Overdrive - relacje z koncertów (powt.)
00:00    VIVA Hits Polska - nowości polskiej sceny muzycznej
01:00    Night Club 

TeDe
06:00    Muzyczny VIP magazyn muzyczny
06:30    KINOmaniaK - odjazdowy magazyn filmowy
07:00    Informacje Telewizji Dolnośląskiej
07:15    Auto zwiad - telewizyjny informator motoryzacyjny
07:50    "Arthur" serial animowany (powt.)
08:15    "Kapitan Star" serial animowany (powt.)
08:35    "Beetleborgs" reż.James Mathers/Gabe Torres, wyk.Wesley Barker, Herbie Baez, Shannon Chandler, Brittany Konarzewski serial przygodowy (powt.) USA 1996
09:00    "Fiorella" wyk.Angie Cepeda, Salvador Del Solar, Arnaldo Andre, Maria Cristina Lozada serial obyczajowy (powt.) Peru 2000
09:55    Życiowa szansa teleturniej
10:50    "Najemnicy" wyk.Brad Johnson, Tim Andrews, Real Andrews, Melinda Clarke serial sensacyjny (powt.) USA 1997
11:40    "Oni, Ona i pizzeria" reż.James Widdoes, wyk.Ryan Reynolds, Richard Ruccolo, Taylor Howard, Jennifer Westfeldt serial komediowy (powt.) USA 1997-98
12:05    "Kaskader" reż.Gil Bettman, wyk.Lee Majors, Douglas Barr, Heather Thomas serial przygodowy USA 1981
13:00    Muzyczny VIP magazyn muzyczny
13:30    KINOmaniaK - odjazdowy magazyn filmowy
13:50    Auto zwiad - telewizyjny informator motoryzacyjny
14:15    "Wspaniała podróż Nilsa Holgersona" reż.Kisajuki Toriumi serial animowany Austria/Japonia 1980
14:35    "Beetleborgs" reż.James Mathers/Gabe Torres, wyk.Wesley Barker, Herbie Baez, Shannon Chandler, Brittany Konarzewski serial przygodowy USA 1996
15:00    "Fiorella" wyk.Angie Cepeda, Salvador Del Solar, Arnaldo Andre, Maria Cristina Lozada serial obyczajowy Peru 2000
16:00    Muzyczne listy magazyn muzyczny
17:00    "Miasteczko Evening Shade" reż.Robby Benson/Frank Bonner, wyk.Elizabeth Ashley, Ossie Davis, Charlie Dell, Charles Durning serial komediowy USA 1990-94
17:30    HOT CHAT program publicystyczny
17:45    Informacje Telewizji Dolnośląskiej i Prognoza pogody
18:00    Życiowa szansa teleturniej
19:00    "Baza Pensacola" reż.James Brolin/Peter Ellis, wyk.James Brolin, Rodney Rowland, Kenny Johnson, Rodney Van Johnson serial sensacyjny (powt.) USA 1997-98
20:00    "Zła do szpiku kości" reż.Bill L. Norton, wyk.Kristy Swanson, Jeremy London, David Chokachi, Christine Tucci dramat sensacyjny USA 1997
21:50    Informacje Telewizji Dolnośląskiej
22:05    Informacje sportowe i Prognoza pogody
22:15    "Najemnicy" wyk.Brad Johnson, Tim Andrews, Real Andrews, Melinda Clarke serial sensacyjny USA 1997
23:15    "Żelazny orzeł 3 - Asy" reż.John Glen, wyk.Louis Gossett Jr., Christopher Cazenove, Rachel McLish, Horst Buchholz film sensacyjny USA 1992
01:10    X Laski program erotyczny
01:40    Muzyczne listy magazyn muzyczny
02:30    Strefa P program muzyczny
03:05    INOmaniaK - odjazdowy magazyn filmowy
03:35    Auto zwiad - telewizyjny informator motoryzacyjny
03:50    Informacje Telewizji Dolnośląskiej
04:05    Zakończenie programu 

TKK
17:00    Abecadło M2
17:15    Wiadomości TKK, Prognoza pogody i Komunikaty
17:30    Niespotykane spotkania
17:45    Chudnij z superatą
18:00    Godzina z TKK (powt.)
19:00    Godzina z TKK (powt.)
20:00    Godzina z TKK (powt.)
21:00    Zakończenie programu 

WTK
10:00    Puls dnia - serwis informacyjny
10:15    Puls sportu
10:30    Program lokalny
11:00    Muzyka z WTK
12:00    Kolejorz magazyn piłkarski
12:15    Czy wiecie że... program edukacyjny
12:30    "Na pełnym morzu" serial obyczajowy Szwecja 1992
13:15    "Święty Mikołaj" film dla dzieci Meksyk
14:30    Program lokalny
15:00    "W cztery strony świata" serial przyrodniczy
15:30    Wyprawy kulinarne magazyn kulinarny
15:50    Książka nie tylko do poduszki - nowości wydawnicze
16:05    Scena magazyn kulturalny
16:30    Program lokalny
17:00    Samoleczenie metodą BSM
17:30    Z familijnego archiwum program historyczny
17:50    Puls dnia - serwis informacyjny
18:00    Bajki dla dzieci
18:10    Na zdrowie magazyn medyczny
18:40    Puls dnia - serwis informacyjny
19:05    Muzyka z WTK
19:45    Puls sportu
20:00    Puls dnia - serwis informacyjny
20:30    "Wspaniałości przyrodnicze Ameryki" serial krajoznawczy
21:00    Drezno Europejskie ogrody zoologiczne
21:20    Sekrety kobiety magazyn
21:40    Z planu filmowego magazyn filmowy
22:00    Program lokalny
22:30    Puls dnia - serwis informacyjny
22:45    Puls sportu
23:00    Zakończenie programu 

CT 2
05:05    Filmopolis magazyn filmowy
06:00    Czarna, biała magazyn
06:20    Wiadomości Telewizji Słowackiej
06:40    Wiadomości na świecie
07:55    Panorama
08:30    "21" magazyn
09:00    Dzień dobry magazyn poranny
11:25    A-Z teleturniej
12:00    Wiadomości Euro
13:05    "Świat filmów animowanych" serial dokumentalny
14:10    U nas w Europie
14:25    "Tacy byliśmy, drodzy rodacy" serial dokumentalny
14:45    Jak się żyje kucharzom według Jana Hřebejka program dokumentalny
15:00    "Cudowne lata" wyk.F. Savage, A. Millsová, D. Lauria serial dla dzieci USA 1988-93
15:25    "Parki narodowe w Nepalu" "Świątynia przyrody" serial przyrodniczy
15:55    Nie poddawaj się! program ekologiczny
16:15    Biegiem życia program dokumentalny
16:55    Pod jednym dachem program dokumentalny
17:10    "Droga w kosmos" serial dokumentalny
18:10    Czarna, biała magazyn
18:30    Nadliczbówka magazyn
18:50    Tygodnik ekonomiczny
19:15    Mistrzostwa Świata strzelectwie
19:45    Mistrzostwa Świata w jachtingu
20:00    "Pociąg do Hongkongu" film dokumentalny
21:00    "21" magazyn
21:30    Diagnoza magazyn medyczny
21:50    Magazyn komputerowy magazyn
22:20    "Velkovlak" serial komediowy
22:50    "Chantal z miłością o Francji" serial dokumentalny
23:25    "George Shearing" film dokumentalny
00:20    Światowa moda magazyn mody
00:45    Retransmisja obrad senatu Czeskiej Republiki program polityczny 

Nova
05:55    Śniadanie z Novą
08:30    "Teletubusie" serial animowany
08:55    "Z płetwonurkami dookoła świata" serial dokumentalny USA 1999
09:45    "Zaginiony świat" wyk.P. McCauley, R. Blakely, W. Snow serial przygodowy Australia/Kanada/Nowa Zelandia 1999
10:35    "Majorka" wyk.P. Atanasow, H. Borgmann, Y. Burbach telenowela Niemcy 1999
11:30    "Rosalinda" wyk.S. Ortiz, G. Pérez, F. Caballer telenowela Meksyk 1999
12:15    "W ślepym zaułku" reż.Bill Corcoran, wyk.William Devane, Kevin Dobson, Michele Lee, Donna Mills serial obyczajowy USA 1997
13:10    "Dziki księżyc" telenowela Argentyna 1999-2000
14:00    "Zbuntowany anioł" telenowela Argentyna 1998
14:50    "Gwiezdne wrota 4" reż.Mario Azzopardi, wyk.Richard Dean Anderson, Amanda Tapping serial SF USA 2000
15:35    "Yago, syn dżungli" wyk.F. Arana, G. Neyra telenowela Argentyna 2001
16:25    Koło fortuny teleturniej
16:55    Zaryzykuj teleturniej
17:25    Teraz z regionów
17:35    "J.A.G. 5" wyk.David James Elliott serial sensacyjny USA 1999
18:25    Prognoza pogody
18:30    "Żar tropików" wyk.Rob Stewart, Carolyn Dunn, Pedro Armendariz, John David Bland serial sensacyjny Kanada 1991
19:30    Wiadomości
20:00    "Apollo 13" reż.Ron Howard, wyk.Tom Hanks, Bill Paxton, Kevin Bacon, Gary Sinise dramat obyczajowy USA 1995
22:30    Obywatelskie judo magazyn
23:05    "Kickbokser 3" reż.Rick King, wyk.Sasha Mitchell, Dennis Chan, Richard Comar, Noah Verduzco film sensacyjny USA 1990
00:45    Prognoza pogody
00:50    "Fatalny rewolwer 2" wyk.K. Kristofferson, H. Winkler, P. Duffy, M. York serial obyczajowy USA 1997
01:35    "Afrodyzjaka" serial erotyczny
02:20    Obywatelskie judo magazyn
02:55    TELE TELE program rozrywkowy
03:50    Ačko talk show
04:30    Koło fortuny teleturniej
04:55    Zaryzykuj teleturniej 

Rai Tre
05:00    Wiadomości i prognoza pogody
05:15    Superzap
05:30    Wiadomości i prognoza pogody
05:45    USA 24 godz.
06:00    Wiadomości i prognoza pogody
06:15    Magazyn tematyczny
06:30    Wiadomości i prognoza pogody
06:45    instrukcja obsługi Włochy magazyn aktualności
07:00    Wiadomości i prognoza pogody
07:15    Przegląd prasy włoskiej magazyn aktualności
07:30    Ekonomia i rynki magazyn gospodarczy
07:45    Telenet magazyn aktualności
08:00    Wiadomości
08:05    Włoski alfabet. Seks, miłość i fantazja Telewizja edukacyjna
09:05    "Perfide ma belle" reż.Giorgio Simonelli, wyk.Claudio Villa, Susana Canales, Mario Riva, Virgilio Riento komedia muzyczna Włochy 1959
10:40    Na dobry początek latem magazyn rozmaitości
12:00    Wiadomości sportowe i prognoza pogody
12:25    Na dobry początek latem magazyn rozmaitości
13:10    "Matlock" serial kryminalny USA 1986
14:00    Wiadomości regionalne i prognoza pogody
14:15    Wiadomości
14:35    połączenie satelitarne Przypadkowi żeglarze
14:40    Filmy animowane Melevisione program dla dzieci
15:30    kolarstwo szosowe. 89. Tour de France. 10. etap: Bazas - Pau Studio sport
17:30    Geo Magazine
18:00    Prognoza pogody
18:05    "Drużyna" wcześniej...
19:00    Wiadomości
19:30    Wiadomości regionalne i prognoza pogody
20:00    Wiadomości sportowe
20:10    Blob
20:30    Miejsce pod słońcem
20:50    "Le comiche 2" reż.Neri Parenti, wyk.Paolo Villaggio, Renato Pozzetto, Roberto Della Casa komedia Włochy 1991
22:45    Wiadomości
22:50    Wiadomości regionalne
23:05    Mijał rok. Król Faysal
00:05    Wiadomości i prognoza pogody
00:15    Amor Roma - II seria. "Alea iacta est" Telewizja edukacyjna
00:45    Spotkanie w kinie magazyn filmowy
00:50    Poza rozkładem
01:15    Superzap
01:30    Wiadomości i prognoza pogody
01:45    Magazyn tematyczny
02:00    Wiadomości i prognoza pogody
02:30    Włoska opowieść
03:00    Wiadomości i prognoza pogody
03:15    Superzap
03:30    Wiadomości i prognoza pogody
03:45    USA 24 godz.
04:00    Wiadomości i prognoza pogody
04:15    Magazyn tematyczny
04:30    Wiadomości i prognoza pogody
04:45    Przegląd prasy Herald Tribune magazyn aktualności 

TV 4 Szwecja
06:00    Program poranny
09:30    Pokémon program dla dzieci
09:55    Przerwa
12:15    Köket
12:45    Dagens rätt
13:00    "Obywatel John Doe" reż.Frank Capra, wyk.Gary Cooper, Barbara Stanwyck, Edward Arnold, Walter Brennan film obyczajowy USA 1941
15:10    "Emmerdale XIII" serial obyczajowy W. Bryt. 2000
15:35    "Skilda världar" serial Szwecja 1996
16:00    "Sunset Beach" serial obyczajowy USA 1997
17:35    "Farmen" serial Szwecja 2001
18:05    Keno
18:10    Wiadomości lokalne
18:25    Prognoza pogody
18:30    Wiadomości
18:50    Wiadomości gospodarcze
19:00    Jeopardy!
20:00    "En helt ny värld" serial Szwecja 2002
21:00    "Nowojorscy gliniarze" serial sensacyjny USA 1998
22:00    Wiadomości
22:15    Prognoza pogody
22:20    Magazyn sportowy
22:30    V64 Vinnare
23:05    "Colour of war" serial dokumentalny W. Bryt. 1999
00:00    "Ucieczka z Planety Małp" reż.Don Taylor, wyk.Roddy McDowall, Kim Hunter, Bradford Dillman, Natalie Trundy film SF USA 1971
01:45    "Prisoner Cell Block H" serial obyczajowy Australia
02:30    Program na dobranoc
02:35    Zakończenie programu 

TV Norge
11:40    Norge pĺ kryss og tvers
11:55    "Cannon" serial sensacyjny USA
12:50    "Matlock" serial kryminalny USA
13:45    "Moda na sukces" serial obyczajowy USA
14:40    "Krok za krokiem" serial komediowy USA
15:10    "Lois & Clark" serial USA
16:00    "Pełna chata" serial komediowy USA
16:30    "Sister, Sister" serial komediowy USA
17:00    "Krok za krokiem" serial komediowy USA
17:25    TVNorges Jackpot
17:30    "Laverne & Shirley" serial komediowy USA
18:00    Wiadomości i prognoza pogody
18:15    Norge pĺ kryss og tvers
18:30    "Skrzydła" serial komediowy USA
19:00    Wiadomości i prognoza pogody
19:15    Norge pĺ kryss og tvers
19:30    Change of Heart
20:00    "Friends for Dinner" serial W. Bryt.
20:30    "Boston Public" serial obyczajowy USA
21:20    "Seduction in a Small Town" reż.Charles Wilkinson, wyk.Melissa Gilbert, Joel Palmer, Joely Fisher, Dennis Weaver dramat obyczajowy USA 1997
22:30    Wiadomości i prognoza pogody
22:45    "Seduction in a Small Town" reż.Charles Wilkinson, wyk.Melissa Gilbert, Joel Palmer, Joely Fisher, Dennis Weaver dramat obyczajowy USA 1997
23:20    "Hogans Heroes" serial komediowy USA
23:50    "Damski spisek" reż.Michael Zinberg, wyk.Linda Gray, Linda Purl, David Hayward, Kent McCord thriller USA 1994
00:50    Wiadomości i prognoza pogody
01:05    "Damski spisek" reż.Michael Zinberg, wyk.Linda Gray, Linda Purl, David Hayward, Kent McCord thriller USA 1994
01:45    "Global Cops" serial dokumentalny
02:15    Big Brother 2001
04:05    Zakończenie programu 

RTPI
05:15    NOTÍCIAS DE PORTUGAL program informacyjny
06:15    ONDA-CURTA
06:45    REPÓRTER RTP program publicystyczny
07:30    ENTRE NÓS
08:00    BOM DIA PORTUGAL Directo
11:00    PRAÇA DA ALEGRIA Directo
14:00    JORNAL DA TARDE Directo
15:00    A IDADE DA LOBA e 56
16:30    JÚNIOR program dla dzieci
17:30    ENTRE NÓS
18:00    NOTÍCIAS DE PORTUGAL program informacyjny
19:00    PONTOS DE FUGA
19:30    QUEBRA CABEÇAS (V)
20:15    BANQUEIRA DO POVO
21:00    TELEJORNAL Directo
21:55    CONTRA-INFORMAÇĂO
22:00    O JOGO DA ESPERA
23:00    DÉBORA
23:30    2010
01:00    BANQUEIRA DO POVO
02:00    JORNAL 2
02:55    CONTRA-INFORMAÇĂO
03:00    QUEBRA CABEÇAS (V)
03:45    O GRANDE IRĂ
04:45    PONTOS DE FUGA 

France 3
06:00    Euronews program informacyjny
07:00    Decroches vos vacances program dla dzieci
08:00    TO3 program dla dzieci
10:50    Sur la route du tour magazyn
11:40    Bon appetit, bien sur program kulinarny
12:00    Le 12/14 programy regionalne
13:05    Le Journal de RFO magazyn informacyjny
13:20    Keno magazyn
13:25    C'est mon choix magazyn
14:25    "Drole de dames" serial komediowy USA 1997
15:20    "Christine Cromwell: A bout portant" reż.E. W. Swackhamer, wyk.Jaclyn Smith, Celeste Holm, Ralph Bellamy, Mel Ferrer film kryminalny USA 1989
16:55    "Tecumseh" reż.Larry Ellikann, wyk.Josse Borrego, Jeri Arredondo, Tantoo Cardinal, David Clennon film historyczny USA 1995
18:20    Questions pour un champion teleturniej
18:45    La sante d'abord magazyn
18:50    Le 19/20 programy regionalne
20:05    Prognoza pogody
20:10    Tout le sport magazyn sportowy
20:20    C'est mon choix ce soir program rozrywkowy
20:55    Des racines et des ailes magazyn podróżniczy
22:55    Prognoza pogody
23:00    Soir 3 wiadomości
23:25    Les dossiers de l'ete magazyn
01:25    Les dossiers de l'histoire magazyn
02:40    Les nuits de France 3 

ARD
05:30    Magazyn poranny
09:00    Wiadomości
09:05    "Blankenese" serial obyczajowy Niemcy 1993
09:55    Prognoza pogody
10:00    Wiadomości
10:03    Brisant magazyn publicystyczny (powt.)
10:25    "Trzej lekarze z sercem" serial obyczajowy (powt.) Niemcy 2002
11:15    Cudowna ojczyzna Melodie ludowe program rozrywkowy (powt.)
12:00    Wiadomości
12:15    Bufet ARD magazyn rozmaitości
13:00    Magazyn popołudniowy
14:00    Wiadomości
14:03    Skrzynka życzeń magazyn muzyczny
15:00    Wiadomości
15:15    "Przygoda z naturą" serial dokumentalny
16:00    Fliege, czyli mucha talk show
17:00    Wiadomości
17:15    Brisant magazyn publicystyczny
17:43    Magazyn regionalny
17:55    "Zakazana miłość" telenowela Niemcy 2000
18:25    "Marienhof" telenowela Niemcy 2001
18:50    "Paczka z nabrzeża" serial obyczajowy Niemcy 2000
19:15    Quiz z Jörgiem Pilawą teleturniej
19:50    Prognoza pogody
20:00    Wiadomości
20:15    "Czerstwe bułeczki" reż.Tim Trageser, wyk.Katharina Thalbach, Uwe Ochsenknecht, Herbert Knaup, Anna Thalbach komedia fantastyczna Niemcy 2002
21:45    "Adwokackie pomyłki" film dokumentalny
22:30    Tematy dnia magazyn publicystyczny
23:00    "Dziecko z dalekich stron" film dokumentalny
00:30    Magazyn nocny
00:50    "Carrington" reż.Christopher Hampton, wyk.Emma Thompson, Jonathan Pryce, Steven Waddington, Samuel West dramat psychologiczny Francja/Wielka Brytania 1995
02:45    "W gorączce nocy" serial kryminalny USA 1998
03:30    Wiadomości
03:35    Fliege, czyli mucha talk show (powt.)
04:35    Frankfurcki tramwaj
04:40    Wiadomości
04:45    "Adwokackie pomyłki" film dokumentalny (powt.) 

RTL
05:10    Explosiv - Weekend magazyn sensacji (powt.)
06:00    Punkt 6 magazyn informacyjny
07:00    "Między nami" telenowela (powt.) Niemcy 2001
07:30    "Dobre czasy, złe czasy" telenowela (powt.) Niemcy 2001
08:05    RTL SHOP magazyn reklamowy
09:00    Punkt 9 magazyn informacyjny
09:30    "Mój ślub" telenowela dokumentalna Niemcy 2001
10:00    "Dr Stefan Frank - lekarz zaufany" serial obyczajowy Niemcy 1996/97
11:00    Pojedynek rodzinny teleturniej
12:00    Punkt 12 magazyn informacyjny
13:00    Oliver Geissen Show talk show
14:00    Bärbel Schäfer talk show
15:00    "Posterunek" serial kryminalny Niemcy 1993
16:00    "Sąd dla nieletnich" telenowela dokumentalna Niemcy 2001
17:00    "Pomoc domowa" serial komediowy USA 1996/97
17:30    "Między nami" telenowela Niemcy 2001
18:00    Dobry wieczór magazyn regionalny
18:30    EXCLUSIV magazyn rozrywkowy
18:45    Wiadomości
19:10    Explosiv magazyn sensacji
19:40    "Dobre czasy, złe czasy" telenowela Niemcy 2001
20:15    "Dr Stefan Frank - lekarz zaufany" serial obyczajowy Niemcy 1996/97
22:15    Stern TV magazyn informacyjny
00:00    Wiadomości
00:30    "Karolina w mieście" serial komediowy USA 1995
01:30    "Pomoc domowa" serial komediowy (powt.) USA 1996/97
02:00    Oliver Geissen Show talk show (powt.)
02:50    Wiadomości
03:20    RTL SHOP magazyn reklamowy
04:05    Bärbel Schäfer talk show (powt.) 

PRO 7
05:45    Galileo magazyn popularnonaukowy (powt.)
06:05    S.A.M. magazyn informacyjny (powt.)
07:00    TAFF magazyn aktualności (powt.)
08:00    "Kto tu rządzi?" serial komediowy USA 1991
08:30    "Świat według Bundych" serial komediowy USA 1987
09:00    "Drew Carey Show" serial komediowy USA 1997
09:30    "Podniebni piraci" reż.Colin Eggleston, wyk.John Hargreaves, Max Phipps, Alex Scott, Simon Chilvers film przygodowy Australia 1985/86
11:05    Andreas Türck talk show
12:00    "Dharma i Greg" serial komediowy USA 1997
12:30    "Roseanne" serial komediowy USA 1992
13:00    S.A.M. magazyn informacyjny
14:00    Arabella talk show
15:00    Absolut Schlegl talk show
16:00    ClipMix magazyn rozrywkowy
17:00    TAFF magazyn aktualności
18:00    "Przyjaciele" serial komediowy USA 1995
18:30    "Futurama" serial animowany USA 1999
19:00    "Simpsonowie" serial animowany USA 1994
19:30    Galileo magazyn popularnonaukowy
19:55    Wiadomości
20:15    "The Circle" reż.Sidney J. Furie, wyk.Treat Williams, Robin Dunne, Gian Paolo Venuta, Dan Enright thriller Kanada/USA 2001
22:15    "Buffy - postrach wampirów" serial fantastyczny USA 1998
23:15    Reportaż ProSieben magazyn reporterów
00:00    "Niezwykłe namiętności: W potrzasku" reż.Dorothy Black, wyk.Tracie May, Lynn Williams, Christie Cox film erotyczny Wielka Brytania 1998
01:35    "The Circle" reż.Sidney J. Furie, wyk.Treat Williams, Robin Dunne, Gian Paolo Venuta, Dan Enright thriller (powt.) Kanada/USA 2001
03:15    "Buffy - postrach wampirów" serial fantastyczny (powt.) USA 1998
04:05    ClipMix magazyn rozrywkowy (powt.)
04:55    Arabella talk show (powt.) 

SAT 1
05:30    Telewizja śniadaniowa (na żywo)
09:00    Home Shopping Europe magazyn reklamowy
10:00    "Trapper John, M. D." serial obyczajowy USA 1979
11:00    Franklin - Twoja szansa o 11 talk show
12:00    Vera w południe talk show
13:00    Britt - dyskusja o pierwszej talk show
14:00    We dwójkę u Angeliki Kallwass talk show
15:00    Sędzia Barbara Salesch magazyn prawny
16:00    Sędzia Alexander Hold magazyn prawny
17:00    QUIZFIRE teleturniej
17:30    17:30 live magazyn regionalny
18:00    Quiz Show teleturniej (na żywo)
18:30    Szósta trzydzieści magazyn informacyjny
19:00    Blitz magazyn aktualności
19:40    Quiz Show teleturniej (na żywo)
20:15    "Komisarz Rex" serial kryminalny Niemcy 1998
21:15    "W kręgu podejrzeń" serial kryminalny Niemcy 2000
23:15    Harald Schmidt Show magazyn rozrywkowy
00:15    Wiadomości
00:40    "Becker" serial komediowy USA 1998/99
01:10    Sędzia Barbara Salesch magazyn prawny (powt.)
02:00    Home Shopping Europe magazyn reklamowy
03:00    "Pracuś" serial kryminalny (powt.) Niemcy 2002
04:40    Quiz Show teleturniej (powt.) 

Kabel 1
06:40    MacGyver - Action - Serie, USA 1991
07:35    Home Shopping Europe - Live Shopping, Deutschland 2002
08:40    Hart aber herzlich - Krimi - Serie, USA 1983
09:40    Viper - Action - Serie, USA 1997
10:35    Perry Mason - Krimi - Serie, USA 1957
11:35    Flipper - Die neuen Abenteuer - Abenteuer - Serie, USA 1999
12:30    Hawaii 5 - 0 - Krimi - Serie, USA 1977
13:30    Hart aber herzlich - Krimi - Serie, USA 1983
14:30    Trio mit vier Fäusten - Action - Serie, USA 1984
15:25    Mord - Krimi - Serie, USA 1995 Diagnose
16:20    Viper - Action - Serie, USA 1997
17:20    K1 Nachrichten
17:30    MacGyver - Action - Serie, USA 1990
18:30    Eine schrecklich nette Familie - Sitcom - Serie, USA 1992
19:00    Alf - Sitcom - Serie, USA 1987
19:30    Glücksrad - Gewinnshow
20:15    Mord - Krimi - Serie, USA 1997 Diagnose
21:15    Mord - Krimi - Serie, USA 1997 Diagnose
22:15    Hart aber herzlich - Jonathan unter Mordverdacht - Krimi, USA 1996 reż.Christian I. Nyby, wyk.Stefanie Powers, Robert Wagner, James Brolin, Ursula Karven, Scott McRae, Simon Westaway, Brandon Burke
00:03    K1 Nachrichten - Newsticker - Information, Deutschland 2002
00:07    Coffy - Die Raubkatze - Thriller, USA 1973 reż.Jack Hill, wyk.Pam Grier, Booker Bradshaw, Robert DoQui, William Elliott, Allan Arbus, Sid Haig, Barry Cahill, Lee De Broux, Ruben Moreno
01:40    Dr. Goldfoot und seine Bikini-Maschine - Komödie, USA 1965 reż.Norman Taurog, wyk.Vincent Price, Frankie Avalon, Dwayne Hickman, Jack Mullaney, Fred Clark, Susan Hart, Pamela Rodgers, Salli Sachse, Susan Hamilton
03:13    K1 Nachrichten - Newsticker - Information, Deutschland 2002
03:15    Home Shopping Europe - Live Shopping, Deutschland 2002
04:15    MacGyver - Action - Serie, USA 1990 

Bloomberg
05:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
05:20    Fundusze emerytalne - notowania
05:30    Rynki w Azji
05:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
05:50    Bloomberg Forum
05:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
06:00    Rynki w Azji
06:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
06:20    Bloomberg Forum
06:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
06:30    Rynki w Azji
06:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
06:50    Bloomberg Forum
06:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
07:00    Rynki w Azji
07:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
07:20    Bloomberg Forum
07:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
07:30    Rynki w Azji
07:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
07:50    Bloomberg Forum
07:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
08:00    Rynki w Azji
09:00    Prosto z parkietu
09:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
09:30    Prosto z parkietu
09:35    Nowy rynek
10:00    Prosto z parkietu
10:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
10:30    Prosto z parkietu
10:35    Rynek opcji i papierów wartościowych
11:00    Prosto z parkietu
11:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
11:20    Bloomberg Forum
11:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
11:30    Prosto z parkietu
11:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
11:50    Bloomberg Forum
11:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
12:00    Prosto z parkietu
12:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
12:20    Bloomberg Forum
12:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
12:30    Prosto z parkietu
12:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
12:50    Bloomberg Forum
12:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
13:00    Prosto z parkietu
13:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
13:20    Bloomberg Forum
13:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
13:30    Prosto z parkietu
13:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
13:50    Bloomberg Forum
13:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
14:00    Giełda i rynki w Szwajcarii
14:30    Prosto z parkietu
14:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
14:50    Bloomberg Forum
14:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
15:00    Prosto z parkietu
15:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
15:20    Obieg pieniędzy
15:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
15:30    Wall Street - sytuacja na giełdzie
16:35    Nowy rynek
17:00    Prosto z parkietu
17:10    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
17:20    Fundusze emerytalne - notowania
17:30    Prosto z parkietu
17:35    Rynek opcji i papierów wartościowych
18:00    Najważniejsze wiadomości dnia
18:30    Prosto z parkietu
18:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
18:50    Bloomberg Forum
18:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
19:00    Prosto z parkietu
19:05    Magazyn sportowy
19:20    Fundusze emerytalne - notowania
19:30    Prosto z parkietu
19:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
19:50    Bloomberg Forum
19:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
20:00    Prosto z parkietu
20:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
20:20    Bloomberg Forum
20:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
20:30    Prosto z parkietu
20:35    Nowy rynek
21:00    Prosto z parkietu
21:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
21:20    Fundusze emerytalne - notowania
21:30    Prosto z parkietu
21:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
21:45    Wall Street - sytuacja na giełdzie
22:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
22:20    Obieg pieniędzy
22:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
22:30    Prosto z parkietu
22:35    Rynek opcji i papierów wartościowych
23:00    Prosto z parkietu
23:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
23:20    Fundusze emerytalne - notowania
23:30    Prosto z parkietu
23:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
23:50    Bloomberg Forum
23:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
00:00    Prosto z parkietu
00:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
00:20    Bloomberg Forum
00:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
00:30    Prosto z parkietu
00:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
00:50    Bloomberg Forum
00:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
01:00    Prosto z parkietu
01:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
01:20    Fundusze emerytalne - notowania
01:30    Prosto z parkietu
01:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
01:50    Bloomberg Forum
01:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
02:00    Prosto z parkietu
02:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
02:20    Bloomberg Forum
02:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
02:30    Prosto z parkietu
02:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
02:50    Bloomberg Forum
02:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
03:00    Prosto z parkietu
03:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
03:20    Fundusze emerytalne - notowania
03:30    Prosto z parkietu
03:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
03:50    Bloomberg Forum
03:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
04:00    Prosto z parkietu
04:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
04:20    Bloomberg Forum
04:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
04:30    Prosto z parkietu
04:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
04:50    Bloomberg Forum
04:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody

Eurosport 2001

8.30 Lekka atletyka
11.00 Kolarstwo
11.30 Trial
12.00 Wyścigi GT: Mistrzostwa Japonii na torze w Sepang
12.30 Formuła 1
13.00 Lekka atletyka
14.30 Kolarstwo
18.00 Sporty motorowe
19.00 Kolarstwo
20.00 Jeżdziectwo
20.30 Lekka atletyka
21.00 Golf
22.00 Kolarstwo
23.30 Wyścigi superbików
0.15 Sporty motorowe
0.45 Żeglarstwo
1.15 Wiadomości
NRK1 logo

08.30 Sommermorgen
10.00 Røff rebell
17.55 Nyheter  på  tegnspråk 
18.00 Barne-TV
18.00 Ponniene på haugen (4)
18.10 Johnny og pappa
18.25 Plipp, Plopp og Plomma
18.30 Reparatørene
18.40 Distriktsnyheter  og  Norge  i  dag 
19.00 Dagsrevyen
19.30 Billetten (4:8)
20.00 Store forventninger - Great Expectations (3:4)
20.50 Vikinglotto
20.55 Sommeråpent
21.00 Siste nytt
21.10 Sommeråpent
22.00 Størst er kjærligheten (4:5)
22.30 På fisketur med Bård og Lars (5:8)
23.00 Kveldsnytt
23.20 Reparatørene
23.30 South Park
23.50 Ung og ivrig - Wasteland  (12:13) 
00.35 Familiehistorier:  Blåmandag (3:6)
NRK2 logo

19.30 Fiskelykke: Drømmefiske i Lofoten
20.00 Siste nytt
20.10 Tre dager i Europa
21.10 Zelda (KV - 1993)
22.40 Siste nytt
23.45 På banen - Playing the field (10:13) 
23.30 Sommeråpent
00.20 To trøtte typer TV-spessial: Audreys skjebne (12:13)
Animal Planet 1997

6.00 Aspinall’s Animals
6.30 Zoo Story
7.00 Horse Tales
7.30 Wildlife ER
8.00 Pet Rescue
8.30 Pet Rescue
9.00 Good Dog U
9.30 Woof! It’s a Dog’s Life
10.00 Going Wild with Jeff Corwin
10.30 Croc Files
11.00 Extreme Contact
11.30 Wildlife Photographer
12.00 Conflicts of Nature
13.00 Aspinall’s Animals
13.30 Zoo Story
14.00 Horse Tales
14.30 Good Dog U
15.00 Woof! It’s a Dog’s Life
15.30 Animal Doctor
16.00 Vets on the Wildside
16.30 Wildlife ER
17.00 Pet Rescue
17.30 Pet Rescue
18.00 Underwater World
19.00 Jules Most Dangerous
20.00 Crocodile Hunter
21.00 Extreme Contact
21.30 Animal Precinct
22.00 Killer Instinct
23.00 Emergency Vets
23.30 Hi Tech Vets
24.00 Closedown
BBC Prime
05:00    "Marka: Heinz" serial dokumentalny
05:40    Południowa Afryka Program geograficzny program edukacyjny
06:00    Ucząc się języków kurs języka hiszpańskiego
06:30    Look Ahead kurs języka angielskiego
07:00    Spryciarze program dla dzieci
07:15    Bajkotwórcy program dla dzieci
07:30    Magiczny zwierzęcy show program dla dzieci
07:45    Bodger i Badger program dla dzieci
08:00    Baw się razem z nami program dla dzieci
08:20    Niebieski Piotruś program dla dzieci
08:45    Ogrodowi najeźdźcy magazyn
09:15    Prawdziwe pokoje magazyn stylistyczny
09:45    Zgadnij, co to jest? teleturniej
10:15    Polowanie Bargaina magazyn kolekcjonerski
10:45    "Weterynaria na ratunek" serial dokumentalny
11:15    The Weakest Link quiz
12:00    Widmowe światło Doktor Who
12:30    "Lekarze" serial obyczajowy
13:00    "EastEnders" telenowela
13:30    "Dochodzenia Hetty Wainthropp" serial obyczajowy
14:30    Ogrodowi najeźdźcy magazyn
15:00    Spryciarze program dla dzieci
15:15    Bajkotwórcy program dla dzieci
15:30    Magiczny zwierzęcy show program dla dzieci
15:45    Bodger i Badger program dla dzieci
16:00    Baw się razem z nami program dla dzieci
16:20    Niebieski Piotruś program dla dzieci
16:45    "Miss Marple" serial sensacyjny
17:45    "Schronisko w Battersea" serial dokumentalny
18:15    "Gary Rhodes" serial dokumentalny
18:45    The Weakest Link quiz
19:30    "Lekarze" serial obyczajowy
20:00    "Eastenders" telenowela
20:30    "Tak, panie ministrze" serial obyczajowy
21:00    "Wypadek" serial obyczajowy
22:00    "Hipisi" film dokumentalny
22:30    "Dalziel i Pascoe" serial obyczajowy
00:00    Później z Jools Holland program rozrywkowy
01:00    "Rzeka: Z Henley do wyspy Eel Pie" serial dokumentalny
02:00    "Horyzont: Oddech życia" serial dokumentalny
03:00    Jabłka, ryzyka, wzajemne obwinianie się program edukacyjny
03:50    Ever Wondered? program edukacyjny
04:00    Nowy Jork - tworząc połączenia program edukacyjny
04:30    Duże zdjęcie program edukacyjny 
Cartoontcm

5.00 Fly Tales
5.30 Flying Rhino Junior High
6.00Thunderbirds
7.00 Dexter’s Laboratory
7.30 Scooby Doo
8.15 The Cramp Twins
8.30 Tom and Jerry
9.00 Tom & Jerry Kids
9.30 Flintstone Kids
10.00 My Little Pony
10.30 The Moomins
11.00 Flying Rhino Junior High
11.30  Ned’s Newt
12.00 Looney Tunes
13.00 Tom and Jerry
13.30 The Pink Panther Show
14.00 Scooby Doo
14.30 The Addams Family
15.00 Johnny Bravo
15.30 Ed, Edd n Eddy
16.00 The Powerpuff Girls
16.30 Dexter’s Laboratory
17.00 Beyblade
17.30 Justice League
18.10 All About Bette
19.00 Crime Wave
19.10 20,000 Years at Sing Sing
20.30 Quote Unquote: Jennifer Tilley on Bette Davis
20.35 Studio Insiders: James Cagney
21.00 Angels with Dirty Faces
22.35 Crime Wave
22.45 Each Dawn I Die
0.15 The Mask of Dimitrios
1.50 Eye of the Devil
3.15 The Secret of My Success
Hallmark Channel logo z 2003 roku

7.00 Christy: Return to Cutter Gap
9.00 Taking Liberty
11.00 Anastasia: The Mystery of Anna
13.00 Lonesome Dove
15.00 Taking Liberty
17.00 The Adventures of William Tell
19.00 Seasons of the Heart
21.00 Law & Order
23.00 Nairobi Affair
0.00 Seasons of the Heart
2.00 Law & Order
3.00 The Adventures of William Tell
5.00 Lonesome Dove
National Geographic Channel 2001

8.00 Dogs with Jobs
8.30 Flying Vets
9.00 Fat and Happy
10.00 Inca Mummies - Secrets of a Lost Empire
11.00 The Mummy Road Show: Mummy in Vegas
11.30 Tales of the Lving Dead: Mystery of the Barber Surgeon
12.00 Mysteries of el Nino
13.00 Dogs with Jobs
13.30 Flying Vets
14.00 Fat and Happy
15.00 Inca Mummies - Secrets of a Lost Empire
16.00 The Mummy Road Show: Mummy in Vegas
16.30 Tales of the Lving Dead: Mystery of the Barber Surgeon
17.00 Mysteries of el Nino
18.00 Inca Mummies - Secrets of a Lost Empire
19.00 Baboon Tales
20.00 Making Babies
21.00 Secrets of the Titanic
22.00 The Lava Hunters: Shaping Our World
23.00 Near Miss
0.00 Secrets of the Titanic
1.00 The Lava Hunters: Shaping Our World
2.00 Closedown
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.