Wikia o Starej Telewizji
Advertisement
poprzedni dzień WTOREK 17.07.2007 następny dzień

TVP 1
05:15 Moda na sukces - odc. 3414 (The Bold and the Beautiful ep. 3629); serial kraj prod.USA (2001)
05:35 Moda na sukces - odc. 3415 (The Bold and the Beautiful ep. 3630); serial kraj prod.USA (2001)
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30,7:00,7:30;  Pogoda 6:32,7:05,7:33
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Kwadrans po ósmej
08:30 Strażak Sam - Zrządzenie losu, odc. 2 (Fireman Sam // Twist of fate, ep. 2); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2003)
08:40 Sąsiedzi - Deszcz odc. 18 (Dazd); serial animowany kraj prod.Czechosłowacja (1983)
08:50 Świnka Peppa - Papuga Polly, odc. 4 (Polly Parrot, ep. 4); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2004)
09:00 Domowe przedszkole - Wędrówki pędzla i ołówka; program dla dzieci
09:30 Lippy and Messy - DO-BE -DO
09:35 Ranczo pod Zieloną Siódemką - odc. 11 - O tym, jak Elis nie zaznała szczęścia (Ranc u Zeleno Sedmy odc. 11Jak Elis ke stesti neprisla); serial komediowy kraj prod.CZECHY (1998)
10:05 Szkoła złamanych serc - odc. 94 (odc. 94); serial obyczajowy kraj prod.Australia (1998)
10:55 Extr@ - język angielski dla młodzieży - Zmiany odc.14/30 (Extr@: Changes) - txt str.777 kraj prod.Wielka Brytania (2004)
11:20 Zwierzowiec - Sukces
11:35 ZUS dla ciebie - odc. 55; program poradnikowy
11:40 TELEZAKUPY
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes
12:20 Plebania odc.866; telenowela TVP
12:45 Letni seans filmowy - Jan Serce - odc. 4/10 - Pieszczoty; serial TVP
13:40 Uroczystości Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Kościele Greckokatolickim - relacja z Chrzanowa; relacja
14:30 Kobieta zaradna; magazyn
15:00 Wiadomości
15:10 Klan odc.1255; telenowela TVP
15:35 Dwie strony medalu - odc. 17; serial TVP
16:05 Pani Prezydent - odc. 14 (Commander in Chief, ep. 14 The Price You Pay); serial kraj prod.USA (2005)
17:00 Teleexpress
17:20 Celownik; magazyn
17:35 Moda na sukces - odc. 3416 (The Bold and the Beautiful ep. 3631); serial kraj prod.USA (2001)
18:00 Moda na sukces - odc. 3417 (The Bold and the Beautiful ep. 3632); serial kraj prod.USA (2001)
18:30 Dwie strony medalu - odc. 69 - txt str.777; serial TVP
19:00 Wieczorynka - Małgosia i buciki - Brudne jajko odc. 7 (Franny's Feet / Egg sitting) kraj prod.Kanada (2003)
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:05 Pogoda
20:15 W krainie dreszczowców - Wielka powódź cz. 1 (Sturmflut 1 (tyt. ang. Storm Tide)) - txt str.777  89'; film katastroficzny kraj prod.Niemcy (2005)
21:55 Sprawa dla reportera
22:30 Teleexpress nocą
22:50 Bez pardonu III - odc. 7, Ktoś inny (District, The III - ep. 7, The Second Man); serial sensacyjny kraj prod.USA (2002)
23:40 Dobre, bo polskie - Alternatywy 4 - odc. 4/9 - Profesjonaliści - txt str.777; serial komediowy TVP
00:45 Dobre, bo polskie - Mistrz tańca  28'; film TVP
01:15 Dobre, bo polskie - Kabaret Starszych Panów "Ostatni naiwni" - wieczór 15; widowisko
02:20 Zakończenie programu

TVP 2
05:40 Ocean Avenue - odc. 115/130 (Ocean Avenue ep. 115); telenowela kraj prod.USA, Szwecja (2002)
06:25 Ocean Avenue - odc. 116/130 (Ocean Avenue ep.116); telenowela kraj prod.USA, Szwecja (2002)
07:05 TELEZAKUPY
07:25 Dwójka Dzieciom - Mały pingwin Pik - Pok - odc. 12 - Bohater dnia; serial animowany
07:35 Dwójka Dzieciom - Kropelka - przygody z wodą - odc 24/26 Powrót do korzeni (Raindrop - water is adventure ep. Getting back to the roots); serial animowany kraj prod.Hiszpania (2002)
08:05 Na dobre i na złe - odc. 266 Ekshibicjonista; serial TVP
09:00 Pytanie na śniadanie - lato - w tym Panorama: 10:00, 10:35 i Pogoda: 9:25,10:40
10:44 Święta wojna - Cellulit (252); serial TVP
11:10 Codzienna 2 m. 3 - odc. 16; serial komediowy TVP
11:40 Magnum - odc. 118/162 Nigdy nie chciałem jechać do Francji (MAGNUM P. I. s. 6 (I never wanted to go to France)); serial kraj prod.USA (1985)
12:30 Przygody Tarzana - odc 67/75  Okres godowy (Tarzan, ep 311 Mating season); serial przygodowy kraj prod.Francja, Meksyk (1991)
12:55 Raj na ziemi - Oazy w Arktyce-odc.10 (Living Edens)  53'; cykl dokumentalny kraj prod.USA (2002)
13:50 Starter- magazyn aktualności
14:10 Europa da się lubić - Europa Wikingów
15:00 Dr Quinn - seria VI, odc. 17/22 (Dr. Quinn, Medicine Woman s. VI ep. 618 (145)); serial obyczajowy kraj prod.USA (1997)
15:50 Wakacje z Dwójką - Kochanie zmniejszyłem dzieciaki - odc 51/66 (Honey I shrunk the kids) - txt str.777; serial komediowy kraj prod.USA (1997)
16:40 Gliniarz i prokurator - s. 3, odc. 15/26 (49) Wyrzuty sumienia (Jake and the Fatman,  s.3, ep. Who's sorry now?); serial sensacyjny kraj prod.USA (1989)
17:30 Biuro kryminalne -  Zaginione; serial TVP
18:00 Program lokalny
18:30 Sport Telegram
18:35 Pogoda
18:45 Panorama
19:05 Smaczne Go! ; magazyn kulinarny
20:00 Hotel Babylon - odc. 4/8 (Hotel Babylon); serial kraj prod.Wielka Brytania (2006)
21:00 Czarne chmury - odc. 4/10 - txt str.777; serial TVP
22:00 Panorama
22:15 Pogoda
22:25 Sport Telegram
22:30 Biznes
22:35 Wieczór Filmowy Kocham Kino - wstęp - (Fahrenheit 451)
22:40 Wieczór filmowy Kocham Kino - Fahrenheit 451 (Fahrenheit 451)  107'; film science fiction kraj prod.USA (1967)
00:35 Kinoffkino - odc. 5; magazyn
01:35 Zakończenie programu

Polsat
05.00 Music Spot
06.00 Wstawaj! Gramy! - program muzyczny
06.45 Sekret Laury (113) - telenowela
07.45 TV Market - magazyn reklamowy
08.00 WieIka wygrana - teleturniej
08.55 Graczykowie (34) - serial komediowy
09.30 Daleko od noszy (84): Taniec z wyjazdami - serial komediowy
10.00 Czarodziejki (17) - serial obyczajowy
11.00 Dotyk anioła (17) - serial obyczajowy
12.00 Pensjonat Pod Różą (17): Nieproszeni goście - serial obyczajowy
13.00 Jesteś moim życiem (136) - telenowela
14.00 Miodowe lata (43): Safari - serial komediowy
14.45 Benny Hill - program rozrywkowy
15.15 Rodzina zastępcza (136): Droga do Unii - serial ko mediowy
15.50 Wydarzenia
16.15 Prognoza pogody
16.25 Daleko od noszy (85): Ostatnie dwanaście godzin - serial komediowy
16.55 Strainik Teksasu (100) - serial sensacyjny
18.00 Miodowe lata (44) - serial komediowy
18.50 Wydarzenia
19.20 Sport
19.25 Prognoza pogody
19.30 Rodzina zastępcza (137): Wycieczki edukacyjne - serial komediowy
20.00 Mamuśki (7): Piąty teść - serial obyczajowy
20.30 Mamuśki (8): Godzina zero - serial obyczajowy
21.00 Zagubione serca - melodramat, USA 1999
21.55 Studio LOTTO
23.50 Chirurdzy (27) - serial obyczajowy
00.45 Threshold - strategia przetrwania (3) - serial fantastyczny
01.45 Dziewczyny w bikini
02.45 Nocne randki
04.55 Zakończenie programu

TVN
05.50 Telesklep
06.40 Pogoda na miłość (12) - serial obyaajowy
07.35 Taniec z gwiazdami: Kulisy - program rozrywkowy
08.05 Szymon Majewski Show - program rozrywkowy
09.05 Wykręć numer - teleturniej
10.05 Fabryka gry - program rozrywkowy
11.05 Telesklep
11.30 Co nowego u Scooby'ego (3) - serial animowany
11.55 Detektywi - serial fabularno-dokumentalny
12.25 W-11 - wydział śledczy - serial fabularno-dokumentalny
13.05 Na Wspólnej - serial obyczajowy
14.20 Pogoda na miłość (13) - serial obyczajowy
15.20 Prawo pożądania (109) - telenowela
16.20 Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fabularno-dokumentalny
17.20 Rozmowy w toku - talk show
18.30 Detektywi - serial fabularno-dokumentalny
19.00 Fakty
19.30 Sport
19.40 Pogoda
19.50 Uwaga! - magazyn
20.15 W-11 - wydział śledczy - serial fabularno-dokumentalny
20.55 Detektyw Monk (5) - serial kryminalny
21.55 Dowody zbrodni (4) - serial sensacyjny
22.50 Szymon Majewski Show - program rozrywkowy
23.50 Projekt plaża nocą - mag.
00.20 Nie z tego świata (16) - serial SF
01.15 Nocne igraszki - program rozrywkowy
02.15 Telesklep
02.35 Uwaga! - magazyn
02.55 Nic straconego - powtórki

TV 4
05.45 Automobilizm: Rajdowe Mistrzostwa Polski - rajd Polski
06.05 V-max - mag. motoryzacyjny
06.30 VIP - wydarzenia i plotki
06.55 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
08.00 TV Market - mag. reklamowy
08.30 Duel Masters: Mistrzowie kaijudo (26) - serial anim.
09.00 TiVi Sekcja - talk show
10.00 Jesteś moim życiem (226) - telenowela
11.05 Beverly Hills 90210 (21) - serial obyczajowy
12.05 Lingo - teleturniej
13.05 Strażacy - serial dok.
13.40 Wygraj fortunę - program interaktywny
15.20 Król szamanów (54) - se-rial animowany
15.50 Beverly Hills 90210 (22) - serial obyczajowy
16.50 Talk2Szok - pr. rozrywkowy
17.50 Lingo - teleturniej
18.55 Jesteś moim życiem (227) - telenowela
20.00 Kameleon (11) - serial sens.
21.00 Boston Public (11) - serial komediowy
22.00 Włatcy móch - serial animowany dla dorosłych
22.30 Czułe dranie - magazyn rozrywkowy
23.00 Nieczułe dranie - magazyn rozrywkowy
23.30 Kuba Wojewódzki - talk show
00.35 Wydarzenia, Sport, Prognoza pogody
01.15 Muzyczne listy - program muzyczny
02.10 Kinomaniak - magazyn filmowy
02.30 Sztukateria - magazyn kulturalny
02.55 Rozmówki polsko-polskie - talk show
03.45 Zakończenie programu

TVN 7
06.10 Maraton uśmiechu - program rozrywkowy
06.35 Telesklep
07.40 Maraton uśmiechu - program rozrywkowy
08.10 Tajniacy (8) - serial sensacyjny
09.10 Gorzka zemsta (22) - telenowela
10.05 Inspektor Eddie (7) - serial komediowy
11.05 Zabawa od kuchni
12.05 Telesklep
14.10 Gorzka zemsta (23) - telenowela
15.10 Nikita (14) - serial sensacyjny
16.10 Życie na fali (19) - serial obyczajowy
17.10 Seans filmowy - magazyn
18.10 Inspektor Eddie (1) - serial komediowy
19.10 Życie na fali (20) - serial obyczajowy
20.10 Agenci NCIS (23-ost.) - serial kryminalny
21.10 Witajcie w Collinwood - komedia, Niemcy/USA 2002
22.55 Co za tydzień - magazyn
23.25 Cedry pod śniegiem - film obyczajowy. USA 1999
01.55 Zakończenie programu

TVP Kultura 09:00 Przewodnik; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12 09:05 Studio TVP Kultura - Telekino; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych 09:20 Telekino - Żółw 31'; film TVP; reż.:Andrzej Kotkowski; wyk.:Piotr Fronczewski, Władysław Kowalski, Jerzy Januszewicz, Marian Godlewski, Marek Kępiński, Ewa Lemańska, Anna Seniuk, Piotr Kąkolewski, Józef Nalberczak; Dla małoletnich od lat 12 09:50 Kino krótkich filmów - Urocza katastrofa. Babilon (Sweet Disaster. Babylon) 13'; film animowany kraj prod.Wielka Brytania (1986); reż.:David Sproxton, Peter Lord; Dla małoletnich od lat 12 10:05 Wiek z Louisem Armstrongiem (Un siecle avec Louis Armstrong) 49'; film dokumentalny kraj prod.Francja (2001); Dla małoletnich od lat 12 11:00 JAJO - wszędzie jest sztuka - Marzenie o lataniu (Flight); serial dokumentalny kraj prod.USA (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych 11:25 JAJO - wszędzie jest sztuka - Jak być szczęśliwym (How to be happy); serial dokumentalny kraj prod.USA (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych 11:50 Kino krótkich filmów - Kabaret 9'; film animowany; reż.:Andrzej Barański; Bez ograniczeń wiekowych 12:00 Pasażer na gapę 57'; film dokumentalny; reż.:Robert Kaczmarek; Bez ograniczeń wiekowych 13:00 Studio Kultura - Rozmowy - Książki na wakacje, cz. 4; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych 13:30 Lato z kinem czeskim - Dzikie pszczoły (Divoke vcely) 94'; film fabularny kraj prod.CZECHY (2001); reż.:Bohdan Sláma; wyk.:Zdenek Rauser, Marek Daniel, Vanda Hybnerová, Pavel Liska, Cyril Drozda, Eva Tauchenová, Tatiana Vilhelmová; STEREO, Dla małoletnich od lat 12 15:00 Przewodnik; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12 15:05 Droga do Nhill (Road to Nhill) 89'; film fabularny kraj prod.Australia (1997); reż.:Sue Brooks; wyk.:Tony Barry, Vikki Blanche, Paul Chubb, Lynette Curran, Matthew Dyktynski; Dla małoletnich od lat 12 16:40 KFPP Opole - '89 - KSU; koncert; Bez ograniczeń wiekowych 17:00 Przewodnik; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12 17:05 Odchodząc od źródeł - Simon Rattle o muzyce XX wieku - (4) (Leaving home); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (1990); Bez ograniczeń wiekowych 18:00 Dom się zapada 35'; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12 18:40 Kino krótkich filmów - Nocturna artificialia (Nocturna artificialia) 20'; film animowany kraj prod.Wielka Brytania (1979); reż.:Stephen Quay, Timothy Quay; Bez ograniczeń wiekowych 19:00 Dziewczyna i chłopak - Poprawka; serial TVP; reż.:Stanisław Loth; wyk.:Anna Sieniawska, Wojciech Sieniawski, Stanisław Mikulski, Barbara Sołtysik, Andrzej Wasilewicz, Barbara Rachwalska; Bez ograniczeń wiekowych 19:50 KFPP Opole - '86 - DAAB; koncert; Bez ograniczeń wiekowych 20:00 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych 20:30 Medea (Medée) 105'; film fabularny kraj prod.Francja, Włochy, Niemcy (1969); reż.:Pier Paolo Pasolini; wyk.:Massimo Girotti, Laurent Terzieff, Margare Clementi, Sergio Tramonti, Graziella Chiarcossi, Maria Callas, Giuseppe Gentile; Dla małoletnich od lat 16 22:20 Cowboy Bebop - odc. 7 - Królowa heavy metalu (Cowboy Bebop); serial animowany kraj prod.Japonia (1998); STEREO, Dla małoletnich od lat 16 22:40 Cowboy Bebop - odc. 8 - Walc na Wenus (Cowboy Bebop); serial animowany kraj prod.Japonia (1998); STEREO, Dla małoletnich od lat 12 23:10 Strefa Alfabet Polskiego Performance - Kinga Araya; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 16 23:40 Strefa - Poza Kontrolą - White Rabbit; koncert; STEREO, Dla małoletnich od lat 16 23:55 Strefa - Nierozpoznani - Abakanowicz w Poznaniu; reportaż; Dla małoletnich od lat 12 00:30 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych 00:55 Przewodnik; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12 01:00 Kino nocne - Motodrama 81'; komedia kraj prod.Polska (1971); reż.:Andrzej Konic; wyk.:Jacek Fedorowicz, Krystyna Sienkiewicz, Bohdan Łazuka, Jerzy Dobrowolski, Roman Kłosowski, Kazimierz Wichniarz, Iga Cembrzyńska; STEREO, Dla małoletnich od lat 12 02:25 Jazz Jamboree '70 - Studio Jazzowe Polskiego Radia; koncert; Bez ograniczeń wiekowych 02:45 Hurricane Festival 2005 - Beatsteaks (Beatsteaks); cykl dokumentalny kraj prod.Niemcy (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych 03:10 Zakończenie programu

TV Polonia
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30,7:00,7:30; Pogoda 6:32,7:05,7:33; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Wiadomości; STEREO
08:10 Pogoda; STEREO
08:15 Kwadrans po ósmej; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:30 Bajki polskie - odc. 2; program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
08:55 Demokracja w Kościele; reportaż; STEREO
09:10 Ojczyzna polszczyzna - W Vancouver i na Błoniach; program prof.Jana Miodka; Bez ograniczeń wiekowych
09:25 Salon kresowy - W zdrowym ciele zdrowy rozum; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
09:45 Zespół adwokacki - odc. 3; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
10:25 Polska z bocznej drogi - Harem rzeźbiarza.; Bez ograniczeń wiekowych
10:40 .... I tam prawdopodobnie zostałem na zawsze  48'; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
11:30 Codzienna 2 m. 3 - odc. 33; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO
12:10 Klan - odc. 1248; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Warto rozmawiać - Odrolnienie koalicji; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:05 Warto kochać - odc. 20; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:50 Rozmowy na temat... - Represji w Wojsku Polskim w latach 1949 - 1956; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:05 Blues 4 Rano - Koncert jubileuszowy Martyny Jakubowicz cz. 2; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:50 Mistrz  52'; film dokumentalny; reż.:M. Michalik, D. Kuciewicz, K. Bochenek, K. Bochenek; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:45 Bajki polskie - odc. 2; program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
16:15 SF-Symulator faktu - Armia przyszłości odc.43; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:40 Demokracja w Kościele; reportaż; STEREO
17:00 Teleexpress; STEREO
17:15 Taki pejzaż - Przełomy Wisły; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:35 Zespół adwokacki - odc. 3; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:20 Ślady naszej przeszłości.; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
18:35 Polska z bocznej drogi - Harem rzeźbiarza.; Bez ograniczeń wiekowych
18:50 Codzienna 2 m. 3 - odc. 33; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Dobranocka - Dziwne przygody Koziołka Matołka - odc. 13 Gwiazdor filmowy; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości; STEREO
19:55 Sport; STEREO
20:05 Pogoda; STEREO
20:10 Klan - odc. 1248; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:35 Desperaci - wybuchowa historia PRL-u - Bombowcy ze Śląska; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:00 Siedlisko - odc. 3/9; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
21:50 Przebojowe Polki - (4); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:40 Wołkow; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
23:10 Mieszkać w Europie - Toskania; reportaż; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:30 Panorama; STEREO
23:45 Pogoda; STEREO
23:48 Sport Telegram; STEREO
23:50 Biznes; STEREO
23:55 Zespół adwokacki - odc. 3; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
00:35 Dzień jak co dzień - Auto dla Kowalskiego; cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych
00:50 Codzienna 2 m. 3 - odc. 33; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Dobranocka za oceanem - Dziwne przygody Koziołka Matołka - odc. 13 Gwiazdor filmowy; Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości; STEREO
01:55 Sport; STEREO
02:00 Klan - odc. 1248; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:25 Desperaci - wybuchowa historia PRL-u - Bombowcy ze Śląska; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:55 Siedlisko - odc. 3/9; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:45 Przebojowe Polki - (4); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:35 Sto tysięcy bocianów - odc.2; serial dokumentalny TVP; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
04:55 Polska z bocznej drogi - Harem rzeźbiarza.; Bez ograniczeń wiekowych
05:10 Wołkow; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
05:35 Taki pejzaż - Przełomy Wisły; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:55 Zakończenie dnia

Eurosport 8.30 Eurosport Buzz - mag. 9.00 Piłka nożna: ME do 19 lat, Niemcy - Rosja (powt.) 10.00 Siatkówka: Liga Światowa (powt.) 11.30 Kolarstwo: Tour de France, 8. etap (powt.) 12.15 (na żywo) Kolarstwo: Tour de France, 9. etap 17.15 Niemcy - Rosja (powt.) 18.15 (na żywo) Piłka nożna: mecz towarzyski, Hannover 96 - Glasgow Rangers 20.15 (na żywo) Piłka nożna: mecz towarzyski, Werder Brema - FC Liverpool 22.15 Kolarstwo: Tour de France, wydarzenia dnia 23.30 Automobilizm: rajd IRC w Rosji (powt.) 0.30 Kolarstwo (powt.)

Eurosport 2 7.30 Wiadomości 10.00 Futbol amerykański: halowa AFL 11.00 Piłka nożna: MŚ do 20 lat (powt.) 12.00 Wiadomości 14.00 Koszykówka: MŚ do 19 lat (powt.) 15.00 Wyścigi motocyklowe: GP Niemiec (powt.) 17.00 Softball: MŚ w Oklahoma City 18.00 (na żywo) Koszykówka: MŚ do 19 lat 19.45 Wiadomości 20.30 (na żywo) Koszykówka: MŚ do 19 lat 22.15 Futbol amerykański (powt.) 23.00 Wiadomości 23.15 Wrestling 0.15 Wiadomości

Polsat Sport 7.00 Siatkówka: finałowy turniej Ligi Światowej, Bułgaria - Brazylia (powt.) 9.10 Piłka nożna: America Mexico - Chelsea Londyn (powt.) 11.20 Piłka nożna: mecz towarzyski, FC Barnet - Arsenal Londyn (powt.) 13.30 Sporty motocyklowe: Red Bull X-fighters w Irlandii 14.30 Siatkówka plażowa: MŚ do 19 lat, półfinały 16.40 Świat lekkoatletyki - mag. 17.20 European Tour Weekly - mag. golfowy 17.50 Siatkówka: finałowy turniej Ligi Światowej, Polska - Francja (powt.) 20.00 Boks: Antonio Margerito - Paul Williams 22.00 America - Chelsea (powt.) 0.10 Formuła 1: po GP Francji i GP Wielkiej Brytanii (powt.)

Polsat Sport Extra 7.00 Trans World Sport - mag. 8.00 Sporty motocyklowe: Red Bull X-fighters w Irlandii 8.30 Świat lekkoatletyki - mag. 9.00 Siatkówka: finałowy turniej Ligi Światowej, Polska - Francja (powt.) 11.00 Siatkówka: finałowy turniej Ligi Światowej, Polska - USA (powt.) 13.00 Siatkówka: finałowy turniej Ligi Światowej, półfinał Rosja - USA (powt.) 15.00 Siatkówka: finałowy turniej Ligi Światowej, półfinał Brazylia - Polska (powt.) 17.00 Armwrestling - mag. siłowania na rękę 17.30 Futbol Mundial - mag. piłkarski 18.00 Piłka nożna: The best of Maciej Żurawski (powt.) 18.15 Piłka nożna: The best of Artur Boruc (powt.) 18.30 Boks: Pocztówka z Gilowic - wywiad z Tomaszem Adamkiem (powt.) 19.00 Punkt, set, mecz - mag. siatkarski 20.00 Siatkówka: finałowy turniej Ligi Światowej, finał Brazylia - Rosja (powt.) 22.00 Sporty lotnicze: Red Bull Air Race 22.30 Boks: Gołota - Sanders (powt.)

TVP Sport 09:00 10 minut tylko dla siebie; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych 09:10 Gwiazdozbiór polskiego sportu - Bohdan Tomaszewski cz. 1; Bez ograniczeń wiekowych 09:35 Gwiazdy wielkiego sportu - Biali sprinterzy; Bez ograniczeń wiekowych 10:05 Ze sportowego archiwum - Argentyna'78; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych 10:45 Golf Pro Tour - reportaż; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych 11:00 MŚ w łucznictwie - Lipsk (finały drużynowe) - skrót; STEREO 12:05 MŚ w łucznictwie - Lipsk (finały indywidualne) - skrót; STEREO 13:00 Ikar w spódnicy; film dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych 13:50 Piłkarskie MŚ do lat 20 - USA - Urugwaj ( I połowa ); STEREO 14:20 Piłkarskie MŚ do lat 20 - USA - Urugwaj ( II połowa ); STEREO 15:30 Magazyn Olimpijski (Magazyn Olimpijski) kraj prod.Szwajcaria (2007); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych 16:00 W sportowym stylu; magazyn sportowo-rekreacyjny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych 17:00 Piłkarskie MŚ do lat 20 - Hiszpania - Brazylia ( I poł ) (Hiszpania - Brazylia) kraj prod.Kanada (2007); STEREO 17:40 Piłkarskie MŚ do lat 20 - Hiszpania - Brazylia ( II poł ) (Hiszpania - Brazylia) kraj prod.Kanada (2007); STEREO 18:50 Puchar Króla Hiszpani: Sevilla - Getafe ( I poł. ) (Puchar Króla Hiszpani: Sevilla - Getafe); transmisja kraj prod.Hiszpania (2007) 19:45 Puchar Króla Hiszpani: Sevilla - Getafe ( II poł. ) (Puchar Króla Hiszpani: Sevilla - Getafe); transmisja kraj prod.Hiszpania (2007) 20:40 Magazyn bokserski - KO TV Classics (KO TV Classics); magazyn kraj prod.Wielka Brytania (2007); STEREO, Dla małoletnich od lat 12 21:30 Droga do Pekinu - odc. 29 (.); magazyn sportowy kraj prod.Szwecja (2007); Bez ograniczeń wiekowych 22:00 Sportowy Wieczór; STEREO 22:25 Zwarcie - odc. 19; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych 23:00 Piłkarskie MŚ do lat 20 - Argentyna - Polska ( I pol ) (Argentyna - Polska) kraj prod.Kanada (2007); STEREO 23:50 Piłkarskie MŚ do lat 20 - Argentyna - Polska ( II poł ) (Argentyna - Polska) kraj prod.Kanada (2007); STEREO 00:40 Zakończenie dnia

ESPN Classic 7.00 Piłka nożna: finał Pucharu Europy 1962, Benfica Lizbona - Real Madryt 8.00 Koszykówka olimpijska - Barcelona 1992, półfinał USA - Litwa 9.00 Sezon - mag. 10.00 Boks: Wokół ringu - Ali (3) 13.00 Benfica - Real (powt.) 14.00 USA - Litwa (powt.) 15.00 Sezon (powt.) 16.00 Duch żeglarstwa - mag. 16.30 Samo życie - Cuttino Mobley, Steve Francis, Baseball w Dominikanie 18.00 High 5 - mag. sportów ekstremalnych 18.30 Sporty motorowodne: Honda Power Boat 2007 19.00 Automobilizm: 24 godziny Le Mans 1995 20.00 Igrzyska olimpijskie Barcelona 1992 22.00 Olimpijskie przeznaczenie - Johann Koss 22.30 Najwspanialsze momenty igrzysk olimpijskich - Zimowe gwiazdy 23.00 Boks: Mauro Galvano - Nigel Benn 1992 0.00 Boks: Joey Giardello

SportKlub 5:15 Piłka nożna: Bundesliga goals!: magazyn 5:45 Bundesliga2: mecz 7:30 X games’06 lato 8:30 Football amerykański: Floryda ST. v Floryda 10:30 Wyścigi samochodowe: NHRA Englishtown 11:00 Tenis: ATP Mercedes Open Stuttgart „na żywo”. 21:00 piłka nożna: Copa America półfinał 23:00 Poker: Poker Dan 1:00 Bushido 2:00 X-games: lato 3:00 NCAA Floryda ST v Floryda

nSport 8.00 Piłka nożna: Liga Mistrzów 9.00 Serwis informacyjny (co godzinę) 9.15 nMagazyn 10.15 Mój sport, moje życie - mag. 11.05 Liga Mistrzów 12.10 nMagazyn 13.30 Piłka nożna: liga angielska 14.30 Ring wolny! - prog. public. 15.05 Mój sport, moje życie 16.30 Nie tylko piłka - mag. 17.30 Zagraj to jeszcze raz 18.05 Klub TV - mag. 19.10 Mój sport, moje życie 20.00 nMagazyn 21.30 nRower - mag. kolarski 22.05 nMagazyn 23.10 Klub TV

Ale Kino! 08:00 ZIEMIA NICZYJA komediodramat, Belgia/Słowenia/Francja/Bośnia i Hercegowina/Wlk. Brytania/Włochy, 2001, 93 min 09:45 FUCHA dramat obyczajowy, Polska, 1983, 62 min 11:00 MIŁOŚĆ I ŚMIERĆ NA LONG ISLAND dramat obyczajowy, Kanada/Wlk. Brytania, 1997, 89 min 12:40 ZBLIŻENIA: KEANU REEVES film dokumentalny, USA, 26 min 13:15 PODRÓŻ DO ARMENII dramat obyczajowy, Francja, 2006, 114 min 15:20 JEROZOLIMA dramat obyczajowy, Szwecja/Dania/Norwegia/Finlandia/Islandia, 1996, 160 min 18:10 POWRÓT IDIOTY komediodramat, Czechy/Niemcy, 1999, 99 min 20:00 SZKLANA KULA film obyczajowy, Polska, 1972, 80 min 21:30 SZÓSTY ZMYSŁ thriller, USA, 1999, 103 min 23:25 ale krótkie! PIŁKARSKIE EMOCJE filmy krótkometrażowe, 2005, 29 min 00:05 PAMIĘTAJ MNIE komediodramat, Włochy/Francja/Wlk. Brytania, 2003, 120 min 02:10 WIELKI LUZ dramat kryminalny, USA, 1987, 96 min

Canal +
07.00 Łapu Capu - chochliki telewizyjne
07.10 Nie przegap - magazyn informacyjny
07.20 Simpsonowie 18 (16) - serial
07.45 Łapu Capu - chochliki telewizyjne
08.00 Rockefeller Plaza 30 (8) - serial komediowy
08.30 Detektyw Monk 5 (10) - serial kryminalny
09.20 Śmiałkowie w ekstremalnych warunkach - film dokumentalny, Wielka Brytania 2005
10.25 Klejnot Nilu - film przygodowy, USA 1985
12.15 Łapu Capu Extra - chochliki telewizyjne
12.50 Rok spokojnego słońca - dramat psychologiczny, Polska 1984
14.40 Deser: Motyle - film krótkometrażowy
15.00 List miłosny - komediodramat, USA 1999
16.35 A Close Encounter - koncert Robbiego Williamsa
18.15 Poirot. Karty na stół - film kryminalny, Wielka Brytania 2005
20.00 Łapu Capu - chochliki telewizyjne
20.10 Simpsonowie 18 (17) - serial
20.35 Nie przegap - magazyn informacyjny
20.45 Łapu Capu - chochliki telewizyjne
21.00 Premiera: Lokatorka - film obyczajowy, USA 2004
23.05 Karol - papież, który pozostał człowiekiem - film biograficzny, Włochy 2006
01.40 Listy miłosne - dramat obyczajowy. Polska 2001
03.30 Głosy niewinności - dramat wojenny, Meksyk/USA 2004

HBO
06.30 Czekając na cud - film obyczajowy, USA 2004
08.20 D.E.B.S. - komedia sensacyjna, USA 2004
09.50 Dziadek do orzechów - film animowany
11.15 Infolinia - thriller, Indie 2004
12.55 Daleko jeszcze? - komedia, USA 2005
14.30 Lassie - film przygodowy, Francja/Wielka Brytania/USA/rlandia 2005
16.10 Coldplay - koncert
17.10 Magiczny duet - komedia familijna, USA 2005
18.35 Czekając na cud - film obyczajowy, USA 2004
20.10 Premiera: Studio 60 (12) - serial obyczajowy
20.55 Rodzina Soprano 6 (5, 6) - serial kryminalny
22.45 Casshern - film SF. Japonia 2004
01.10 Walka żywiołów - komediodramat, USA 2005
02.30 Dark Water - Fatum - horror, USA 2005
04.20 Moje matki - dramat, Finlandia/Szwecja 2005

Cartoon Network 06.00 Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster (Foster's Home For Imaginary Friends) – (25 min.). 06.25 Atomówki (The Powerpuff Girls) – (10 min.). 06.50 Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster (Foster's Home For Imaginary Friends) – (25 min.). 07.15 Bliźniaki Cramp (Cramp Twins) – (10 min.). 07.40 Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster (Foster's Home For Imaginary Friends) – (25 min.). 08.05 Kudłaty i Scooby Doo na tropie (Shaggy and Scooby-Doo Get A Clue) – (25 min.). 08.30 Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster (Foster's Home For Imaginary Friends) – (25 min.). 08.55 Kryptonim: Klan Na Drzewie (Codename: Kids Next Door) – (10 min.). 09.20 Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster (Foster's Home For Imaginary Friends) – (25 min.). 09.45 Ben 10 (Ben 10) – (25 min.). 10.10 Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster (Foster's Home For Imaginary Friends) – (25 min.). 10.35 Podwójne życie Jagody Lee (The Life & Times of Juniper Lee) – (25 min.). 11.00 Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster (Foster's Home For Imaginary Friends) – (25 min.). 11.25 Ed, Edd i Eddy (Ed, Edd n Eddy) – (10 min.). 11.50 Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster (Foster's Home For Imaginary Friends) – (25 min.). 12.15 Laboratorium Dextera (Dexter's Laboratory) – (7 min.). 12.40 Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster (Foster's Home For Imaginary Friends) – (25 min.). 13.05 Atomówki (The Powerpuff Girls) – (10 min.). 13.30 Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster (Foster's Home For Imaginary Friends) – (25 min.). 13.55 Harcerz Lazlo (Camp Lazlo) – (25 min.). 14.20 Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster (Foster's Home For Imaginary Friends) – (25 min.). 14.45 Robotboy (Robotboy) – (10 min.). 14.55 Robotboy (Robotboy) – (15 min.). 15.10 Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster (Foster's Home For Imaginary Friends) – (25 min.). 15.35 Mój partner z sali gimnastycznej jest małpą (My Gym Partner's A Monkey) – (25 min.). 16.00 Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster (Foster's Home For Imaginary Friends) – (25 min.). 16.25 Johnny Test (Johnny Test) – (25 min.). 16.50 Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster (Foster's Home For Imaginary Friends) – (25 min.). 17.15 Wiewiórek (Squirrel Boy) – (15 min.). 17.30 Baranek Shaun (Shaun The Sheep) – (10 min.). 17.40 Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster (Foster's Home For Imaginary Friends) – (25 min.). 18.05 Pet Alien (Pet Alien) – (25 min.). 18.30 Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster (Foster's Home For Imaginary Friends) – (25 min.). 18.55 Xiaolin - Pojedynek Mistrzów (Xiaolin Showdown) – (25 min.). 19.20 Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster (Foster's Home For Imaginary Friends) – (25 min.). 19.45 Ben 10 (Ben 10) – (25 min.). 20.10 Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster (Foster's Home For Imaginary Friends) – (25 min.). 20.35 Duel Masters (Duel Masters) – (25 min.). 21.00 Scooby Doo (The Scooby Doo Show) – (30 min.). 21.30 Flintstonowie (The Flintstones) – (25 min.). 21.55 Flintstonowie (The Flintstones) – (25 min.). 22.20 Tom i Jerry (Tom & Jerry) – (7 min.). 23.10 Zwariowane melodie (Looney Tunes) – (7 min.). 00.00 Johnny Bravo (Johnny Bravo) – (7 min.). 00.50 Krowa i Kurczak (Cow & Chicken) – (7 min.). 01.40 Laboratorium Dextera (Dexter's Laboratory) – (7 min.). 02.30 Jam Łasica (I Am Weasel) – (7 min.). 03.00 Krowa i Kurczak (Cow & Chicken) – (7 min.). 03.25 Mroczne przygody Billy'ego i Mandy (The Grim Adventures of Billy & Mandy) – (7 min.). 03.50 Zło w potrawce (Evil Con Carne) – (7 min.). 04.05 Kryptonim: Klan Na Drzewie (Codename: Kids Next Door) – (15 min.). 04.20 Johnny Bravo (Johnny Bravo) – (7 min.). 04.45 Atomówki (The Powerpuff Girls) – (10 min.). 05.10 Laboratorium Dextera (Dexter's Laboratory) – (7 min.). 05.35 Ed, Edd i Eddy (Ed, Edd n Eddy) – (10 min.).

ZigZap 06:00 Histeria: Wielcy odkrywcy odc. 7 06:25 Pinky i Mózg odc. 49 06:50 Ekstremalne kaczory: Kaczy dołek odc. 26 07:00 Szał na Amandę odc. 29 07:25 Friday Wear: Wintycz odc. 12 07:30 Płaskmania: Wrestling dla zawodowców/Maluch i ja odc. 17 08:00 Klub Winx 3 odc. 22 08:30 Skyland: Początek nowego świata odc. 13 08:55 Zakręceni gliniarze: Złoty piosenkarz odc. 6 09:20 Wybraniec smoka 2: Bunt Caina odc. 11 09:45 Kod Lyoko: Miszmasz odc. 42 10:10 Karol do kwadratu 2 odc. 12 10:35 Na wysokiej fali odc. 16 11:00 Teledyski 11:10 Lizzie McGuire 3: Najlepiej ubrana w szkole odc. 5 11:35 Friday Wear: Chłopak z horoskopu odc. 13 11:40 Klinika pod kangurem odc. 6/25 12:05 Zagubieni z lotu 29 odc. 15 12:30 Gwiazda od zaraz: Nie zawsze dostajesz to, co chcesz odc. 5 12:55 Degrassi - nowe pokolenie: Piątkowy wieczór odc. 11 13:20 Histeria: Wszechwiedzący odc. 8 13:45 Pinky i Mózg odc. 50 14:00 Ekstremalne kaczory: Uśmiechnij się Nessie odc. 27 14:20 Szał na Amandę odc. 30 14:45 Wielka płyta 15:10 Płaskmania: Prosto do kosza/Przegląd filmowy odc. 18 15:35 Gwiazda od zaraz: Pocałunek grozy odc. 6 16:00 Lizzie McGuire 3: Po prostu przyjaciele odc. 6 16:25 Zakręceni gliniarze: Budowa odc. 7 17:00 Wybraniec smoka 2: Połączone siły odc. 12 17:25 Kod Lyoko: Pocałunek Xany odc. 43 18:00 Karol do kwadratu 2 odc. 13 18:25 Na wysokiej fali odc. 17 18:50 Klub Winx 3 odc. 23 19:15 Skyland: Początek nowego świata odc. 14 19:40 Zagubieni z lotu 29 odc. 16 20:05 Klinika pod kangurem odc. 7/25 20:30 Degrassi - nowe pokolenie: Czirliderki odc. 12 20:50 Ekstremalne kaczory: Fan odc. 41

TVN Turbo 06:00 Prawdziwe Maszyny 06:30 Zakup Kontrolowany 3 07:30 Telesklep 08:00 Policyjne taśmy 08:30 Siła Ognia 09:00 Auto Mundial 09:30 Sparing 10:00 Top Gear 2006 11:00 Toolbox 11:30 Wyspiarze za kółkiem - najgorsi kierowcy w Wielkiej Brytanii 12:00 Szkoła Szybkiej Jazdy 12:30 Automaniak Max 13:30 Grand Prix na torze 14:00 Jazda Próbna 15:00 The Car Show 15:30 Sporrrt 16:00 Gadżet 2 - Laboratorium 16:30 Zakup Kontrolowany 3 17:30 Raport Turbo 17:45 Auto Mundial 18:15 Operacja Tuning 18:45 Do Celu 19:15 Sparing 19:45 Raport Turbo 20:00 Wyspiarze za kółkiem - najgorsi kierowcy w Wielkiej Brytanii 20:30 Wyspiarze za kółkiem - najgorsi kierowcy w Wielkiej Brytanii 21:00 Raport Turbo 21:15 28 sekund 21:45 Akta zbrodni 22:15 Gadżet 2 - Laboratorium 22:45 Raport Turbo 23:00 Automaniak Max 00:00 Kaskaderzy i amatorzy 00:30 Turbo granie 02:30 Sporrrt 03:00 Sparing 03:30 Automaniak Max 04:30 Grand Prix na torze

TVP 3 Katowice
06:00 Kurier - oraz 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pogoda 06:17, 06:47, 07:17, Przegląd prasy 06:10, 06:22, 06:40, 06:52, 07:10, 07:22, 07:39; Serwis ekonomiczny 06:19, 06:49, 07:19; Serwis sportowy 06:13, 06:43, 07:13, 07:42; STEREO
07.45 Aktualności Flesz i Pogoda
07.50 Gramy dla Was
08:00 Kurier flesz; STEREO
08:02 Kurier Gość; STEREO
08:15 Kurier flesz; STEREO
08:17 Pogoda; STEREO
08:19 Serwis ekonomiczny; STEREO
08:23 Przegląd prasy; STEREO
08:26 Kamera Kuriera; STEREO
08:30 Kurier; STEREO
08:38 Przegląd prasy; STEREO
08:42 Serwis sportowy; STEREO
08.45 Schlesien Journal – magazyn mniejszości niemieckiej
09:00 Kurier; STEREO
09:09 Przegląd prasy; STEREO
09:12 Serwis sportowy; STEREO
09:15 Kurier flesz; STEREO
09:17 Pogoda; STEREO
09:19 Przegląd prasy; STEREO
09:23 Serwis ekonomiczny; STEREO
09:26 Kamera Kuriera; STEREO
09:30 Kurier; STEREO
09:53 Pogoda; STEREO
09:56 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:01 Serwis ekonomiczny; STEREO
10:04 Serwis sportowy; STEREO
10:08 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:11 Pogoda; STEREO
10:15 Kurier Gość; STEREO
10:30 Kurier; STEREO
10:49 Pogoda; STEREO
10:54 Serwis sportowy; STEREO
10:58 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:02 Kurier Biznes; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:27 Kamera Kuriera; STEREO
11:30 Kurier; STEREO
11:55 Pogoda; STEREO
11:56 Serwis ekonomiczny; STEREO
11:59 Serwis sportowy; STEREO
12:06 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:10 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Kurier; STEREO
12:56 Pogoda; STEREO
12:57 Serwis ekonomiczny; STEREO
13:02 Serwis sportowy; STEREO
13:08 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:11 Kurier Komentarze; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Kurier; STEREO
13:53 Pogoda; STEREO
13:58 Serwis ekonomiczny; STEREO
14:01 Serwis sportowy; STEREO
14:06 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:10 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Kurier; STEREO
14:54 Pogoda; STEREO
14:58 Serwis ekonomiczny; STEREO
15:01 Serwis sportowy; STEREO
15:06 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:11 Kurier Komentarze; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Kurier; STEREO
15:56 Pogoda; STEREO
15:59 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:02 Serwis ekonomiczny; STEREO
16:06 Serwis sportowy; STEREO
16:14 Rozmowa dnia; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Dla niesłyszących - Kurier; STEREO
16:43 Pogoda; STEREO
16.45 Aktualności
16.48 Pogoda
16.50 Relacje – przegląd gospodarczy
17.00 Trójka dzieciom: Przygód kilka wróbla Ćwirka
17:14 Rozmowa dnia; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Kurier; STEREO
17:56 Pogoda; STEREO
18.00 Aktualności
18.24 Magazyn Meteo
18.30 Aktualności sportowe
18.40 Trójka tam była 
18.55 TV Katowice zaprasza
19.00 Raport z akcji – magazyn o tematyce policyjnej 
19.15 Program publicystyczny
19.35 Gramy dla Was
19.50 TV Katowice zaprasza
20:00 Telekurier; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:50 Pogoda; STEREO
20:57 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:42 Pogoda; STEREO
21.45 Aktualności sportowe i Aktualności 
22:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Kurier; STEREO
22:47 Pogoda; STEREO
22:49 16/16 - Dzień z życia chirurga; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:06 Sportowy Wieczór; STEREO
23:30 Kurier; STEREO
23:50 Pogoda; STEREO
23:54 Rok 2013 - koniec ropy (Oil no More (2013 - la fin du petrole))  51'; film dokumentalny kraj prod.Francja (2005); reż.:Stephane Meunier; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:46 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:58 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:27 Kurier; STEREO
01:47 Pogoda; STEREO
01:50 Rok 2013 - koniec ropy (Oil no More (2013 - la fin du petrole))  51'; film dokumentalny kraj prod.Francja (2005); reż.:Stephane Meunier; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:43 Zakończenie dnia

Discovery Channel
06.00    Inżynieria ekstremalna: Holenderskie zapory morskie serial dokumentalny
07.00    Wojny na złomowisku: Pojazdy desantowe serial dokumentalny
08.00    Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki: Helikopter/Luksusowy jacht/Stadion serial dokumentalny
08.30    Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki: Budynki/Słupy elektryczne/Producenci balonów serial dokumentalny
09.00    Amerykański hot-rod: Bubbletop '61 serial dokumentalny
10.00    Prawda czy fałsz - pogromcy mitów: Sprasowany samochód serial dokumentalny
11.00    Fani czterech kółek: Corvette C4 serial dokumentalny
11.30    Fani czterech kółek: Corvette C4 serial dokumentalny
12.00    Inżynieria ekstremalna: Holenderskie zapory morskie serial dokumentalny
13.00    Wojny na złomowisku: Pojazdy desantowe serial dokumentalny
14.00    Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki: Helikopter/Luksusowy jacht/Stadion serial dokumentalny
14.30    Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki: Budynki/Słupy elektryczne/Producenci balonów serial dokumentalny
15.00    Jak to jest zrobione? (odc. 12) serial dokumentalny
15.30    Jak to jest zrobione? (odc. 48) serial dokumentalny
16.00    Superjazda: Hammer serial dokumentalny
17.00    Amerykański hot-rod: Pojedynek hot-rodów serial dokumentalny
18.00    Amerykański chopper: Maszyna dla fana - Joseph McClendon serial dokumentalny
19.00    Prawda czy fałsz - pogromcy mitów: Sprasowany samochód serial dokumentalny
20.00    Jak to jest zrobione? (odc. 13) serial dokumentalny
20.30    Jak to jest zrobione? (odc. 49) serial dokumentalny
21.00    Niewidzialni zabójcy (odc. 1/3) film dokumentalny
22.00    Zbrodnie, które wstrząsnęły światem: Morderca turystów serial dokumentalny
23.00    Piąty bieg magazyn motoryzacyjny
23.30    Piąty bieg magazyn motoryzacyjny
00.00    Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki (odc. 2) serial dokumentalny
01.00    Niesamowite maszyny: Morskie katastrofy serial dokumentalny
02.00    Superjazda: Roadstery serial dokumentalny
03.00    Amerykański hot-rod: Ford '40 serial dokumentalny
04.00    Prawda czy fałsz - pogromcy mitów: Amputacja przez stalowe noski serial dokumentalny
05.00    Fani czterech kółek: Lexus LS400 serial dokumentalny
05.30    Fani czterech kółek: Lexus LS400 serial dokumentalny

Travel Channel 08:00 Odlegle lady Kanal Sueski, Egipt 08:30 Odlegle lady Kair, Egipt 09:00 Koczownicy swiata - Srodkowy Wschód Z Bejrutu do Betlejem 09:30 Koczownicy swiata - Srodkowy Wschód Izrael - z Jerozolimy do Tel Awiwu 10:00 Reality show pod zaglami Z Seszeli do Poludniowej Afryki 11:00 Obiezyswiat Ekwador i wyspy Galapagos 12:00 Caprice i jej podróze Jamajka 12:30 Spragniony podróznik Alkohole Turcji 13:00 Bazar Hongkong 13:30 Zylka podróznicza Bali 14:00 Koczownicy swiata - Chiny Rzeka Jangcy i Wielka Tama 14:30 Poszukiwacze przygód Japonia i Nowa Zelandia 15:00 Obiezyswiat Wielkie festiwale 16:00 Ekstremalni podróznicy W poszukiwaniu wrazen, Kazachstan 16:30 Wszerz i wzdluz Buenos Aires i zachodnie wybrzeze Australii 17:00 Pola golfowe Kalifornii San Jose 17:30 Avventura - kuchnia Wloch Vieste 18:00 Travel 2007 Lipiec 18:30 Z Budapesztu do Bamako Opuszczajac Europe 19:00 Rejs Queen Mary 2 Chrzest 19:30 Kierunek Karaiby! Virgin Gauda, Saint Lucia i Bahamy 20:00 Zylka podróznicza Nowy Jork 20:30 Caprice i jej podróze Amsterdam 21:00 Wszerz i wzdluz Auckland, Nowa Zelandia 21:30 Ekstremalni podróznicy Niekonczaca sie zima, Islandia 22:00 Obiezyswiat Pólnocne Wlochy 23:00 Pielgrzymki - indyjskie podróze Waranasi i Dharamshala 23:30 Wspaniale wyprawy Z Londynu do przyladka Lands End 00:00 Poszukiwacze niewiarygodnych przygód Pontonem przez Amazonke 01:00 Obiezyswiat Hawaje 02:00 Zakonczenie programu

Planete 06:45 Nurkowania techniczne 07:25 Wyścig zbrojeń Atomowe okręty podwodne, odc. 7/8 08:20 Dziecięca odyseja Ile d'Yeu, odc. 26-ost. 08:50 Przechadzki z architektami Manhattan, odc. 1/19 09:20 Przechadzki z architektami Manama, Dauha, Dubaj, odc. 2/19 09:50 Tajemne życie mózgu Ich osobny świat, odc. 3/5 10:50 Przechadzki z architektami Brasília, odc. 3/19 11:20 Przechadzki z architektami Berlin, odc. 4/19 11:50 Bez statusu 12:45 Fellini opowiada 13:45 Motocyklem przez pustynie świata Sto tysięcy wielbłądów i trzy tysiące szczurów, odc. 4/12 14:20 Śmierć na morzu 15:20 Dzieje chińskiego pisarza 16:15 Słońce w nocy Płacz, muzyka, odc. 3/15 16:50 Dziecięca odyseja Kuba, odc. 7/26 17:20 Pełne ręce szczęścia 18:15 Alpy Nadbrzeżne szczyty i doliny, odc. 8-ost. 18:50 Wojna w Dolomitach 19:45 Premiera. Współczesny świat Przechadzki z architektami Rzym, odc. 6/19 20:15 Premiera. Przyroda i podróże Ginące gatunki Hipopotam karłowaty, odc. 15/16 20:50 Premiera. Nasza planeta Ushuaia, czyli oblicza Ziemi Ukryte skarby, odc. 20/28 22:35 Śmigłowce Jeźdźcy na niebie; Woły robocze, odc. 6/7 23:25 Metadonia. Zerwać z nałogiem 00:30 Dziecięca odyseja Wyspy Kanaryjskie, odc. 2/26 01:05 Alpy Region Alto Adige, odc. 3/8 01:40 Tajemne życie mózgu Sylaba i dźwięk, odc. 2/5 02:35 XPL Skała

TVP Historia 10:00 Zakręty dziejów - Era Atomowa; program historyczny; Bez ograniczeń wiekowych 11:30 Dzieje Polaków - Jagiellonowie - czas wojen; program historyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych 12:55 Kulisy III RP - Rząd Mazowieckiego.; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych 13:55 Z archiwum IPN - Ostatni...; magazyn; Dla małoletnich od lat 12 14:30 Siła bezsilnych - Krzyż Nowohucki; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12 16:00 Kontrowersje - Ostatni marszałek Rzeczypospolitej; program historyczny; Bez ograniczeń wiekowych 17:30 Było, nie minęło; Dla małoletnich od lat 7 18:00 Z archiwum IPN - Operacja C - 1; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12 18:30 Konflikty, bitwy, wojny - Czerwone Maki; program historyczny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12 20:00 Dzieje Polaków - Słowiański świt; program historyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych 21:30 Zakręty dziejów - Era Atomowa; program historyczny; Bez ograniczeń wiekowych 23:00 Było, nie minęło; Dla małoletnich od lat 7 23:30 Z archiwum IPN - "Uskok"; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12 23:55 Zakończenie dnia

Polonia 1
06:35 - Sally (odc. 25)
06:55 - Zorro (odc. 26)
07:20 - Celeste II (odc. 86)
08:10 - Telezakupy
19:00 - Celeste II (odc. 87)
19:45 - Za głosem serca (odc. 3)
20:40 - Tajemnice Sahary (odc. 3)
21:40 - Bill Cosby Show (odc. 18)
22:05 - Ziemie toskańskie (odc. 17)
22:45 - Zaniedbywana mężatka
23:00 - Polskie foki
23:35 - V 7
23:40 - News
23:50 - Amore TV
00:00 - Turbo sex hotel
00:10 - Erotyczne sensacje
00:30 - Top modelki
00:45 - Reflex
00:55 - Erotyczna giełda
01:10 - Night Shop
01:25 - Turbo sex hotel
01:45 - Zaniedbywana mężatka
02:00 - Night Shop
02:10 - Foki Ewa
02:30 - Night Shop
02:40 - Oferty towarzyskie
03:00 - Turbo sex hotel
03:20 - Night Shop
03:35 - Gry na telefon
06:35 - Koniec programu

MTV Polska 06:00 – Starter – teledyski na dobry początek dnia 09:00 – Alarm MTV – talk show 10:00 – MTV Za kulisami teledysku „Girlfriend” Avril Lavigne –reportaż z planu 10:30 – MTV Za kulisami teledysku „Best Friend” 50 cent & Olivia –reportaż z planu 11:00 – MTV Za kulisami teledysku „Que Hiciste” J. Lo –reportaż z planu 11:30 – MTV Za kulisami teledysku „That’s That” R. Kelly i Snoop –reportaż z planu 12:00 – MTV Za kulisami teledysku „What I’ve done” Linkin Park –reportaż z planu 12:30 – MTV Za kulisami teledysku „Stars are blind” Paris Hilton –reportaż z planu 13:00 – Summer of MTV – letnie hity 14:30 – MTV Maxxx Hits – notowanie 15:30 – Co ty na to, tato? – przemówić dziecku do rozsądku 16:00 – Pimp My Ride – wszystko o tuningu 16:30 – Penetratorzy – sekrety alkowy 17:00 – Date My Mom – rodzice testują kandydatów na przyszłych partnerów swoich dzieci 17:30 – Moja własna gwiazda – show randkowe 18:00 – Real Word vs. Road Rules –reality show 18:30 – Made – spełniamy marzenia 19.00 – Real World – reality show 19:30 – Co ty na to, tato?- przemówić dziecku do rozsądku 20:00 – Iquiz 21:00 – Two- A- Days -show 21:30 – Wrestling Society X - show 22:00 – MTV w domu u… -z wizytą u gwiazd 22:30 – Przerysowani- serial animowany 23:00 – Pimp My Ride – wszystko o tuningu 23:30 – MTV Player – program interaktywny 00:00 – MTV Rocks – magazyn muzyki rockowej 01:00 – Bezsenność z MTV – miks teledysków dla nocnych Marków

VH1 Polska 06:00 – Espresso – pobudzający miks teledysków 08:00 – Rock Your Baby –magazyn muzyczny dla dzieci 09:00 – Pop Lista - notowanie 10:00 – VH1 Music –największe przeboje ostatnich lat 11:00 – Wspaniałe życie „Wypasione chaty” – kulisy show biznesu 11:30 – Uparty jak Hogan – reality show 12:00 – Aerobic –energetyczna muzyka 13:00 – VH1 Greatest Hits – przeboje ostatnich lat 14:00 – VH1 Music –największe przeboje ostatnich lat 15:00 – VH1 Yesterday –największe przeboje ostatnich lat 16:00 – Pop Lista - notowanie 17:00 – Smells like 90’s – przeboje ery grunge’u 18:00 – Best of charts – hity z pierwszych miejsc list przebojów 19:00 – Music For The Masses- program o Depeche Mode 20:00 – Kept –reality show 21:00 – 70’s House – powrót do lat 70tych 21:30 – VH1 Legends – największe przeboje ostatnich lat 22:30 – VH1 Greatest Hits – przeboje ostatnich lat 23:30 – VH1 Oldschool – największe przeboje ostatnich lat 00:30 – VH1 Hits – hity dekady 04:00 – Chillout – teledyski dla nocnych Marków

TVN 24 05:55 Serwis informacyjny, pogoda 06:00 Serwis informacyjny, pogoda 06:15 Serwis informacyjny, pogoda 06:30 Serwis informacyjny, pogoda 06:45 Serwis informacyjny, pogoda 07:00 Serwis informacyjny, pogoda 07:15 Serwis informacyjny, pogoda 07:30 Serwis informacyjny, pogoda 07:45 Serwis informacyjny, pogoda 08:00 Serwis informacyjny, pogoda 08:15 Serwis informacyjny, pogoda 08:30 Serwis informacyjny, pogoda 08:45 Serwis informacyjny, pogoda 09:00 Serwis informacyjny, pogoda 09:15 Serwis informacyjny, pogoda 09:30 Serwis informacyjny, pogoda 09:45 Serwis informacyjny, pogoda 10:00 Serwis informacyjny, pogoda 10:15 Serwis informacyjny, pogoda 10:30 Serwis informacyjny, pogoda 10:45 Serwis informacyjny, pogoda 11:00 Serwis informacyjny, sport, pogoda 11:30 Serwis informacyjny, sport, pogoda 12:00 Serwis informacyjny, sport, pogoda 12:30 Serwis informacyjny, sport, pogoda 13:00 Serwis informacyjny, sport, pogoda 13:30 Serwis informacyjny, sport, pogoda 14:00 Serwis informacyjny, sport, pogoda 14:30 Serwis informacyjny, sport, pogoda 15:00 Serwis informacyjny, sport, pogoda 15:30 Serwis informacyjny, sport, pogoda 16:00 Bilans dnia 16:30 Raport popołudniowy 17:10 Prosto z Polski 17:30 Serwis informacyjny, pogoda 18:00 Serwis informacyjny, pogoda 18:30 Serwis informacyjny, pogoda 18:40 Skaner polityczny 19:00 Fakty, ludzie, pieniądze 20:00 Raport wieczorny 22:00 Szkło kontaktowe 23:00 Serwis informacyjny, pogoda 23:10 Bilans dnia 23:30 Podsumowanie dnia 00:00 Powtórki programów

Zone Club
06.00    Sekrety baletu (odc. 4) szkoła tańca
06.25    Ćwiczenia na Karaibach (odc. 12) magazyn fitness
06.55    Sobota w kuchni (odc. 53) magazyn kulinarny
07.20    Na ślubnym kobiercu (odc. 9) program rozrywkowy
07.45    Mama na pełny etat (odc. 15) serial dokumentalny
08.10    Obieżyświat (odc. 25) serial dokumentalny
08.35    Panna młoda - księżniczka czy potwór (odc. 2) reality show
09.35    Udawacze (odc. 44) program rozrywkowy
10.25    Pogromcy duchów w spódniczkach (odc. 7) program rozrywkowy
10.55    Przyjęcia Jamesa (odc. 21) magazyn kulinarny
11.25    Przyjęcia Jamesa (odc. 22) magazyn kulinarny
11.55    Bazar (odc. 2) serial dokumentalny
12.25    Obieżyświat (odc. 42) serial dokumentalny
12.55    Dom mody (odc. 5) konkurs ubiorów
13.20    Terapia szokowa: Jenny (odc. 5) magazyn
13.45    Sobota w kuchni (odc. 52) magazyn kulinarny
14.10    Mama na pełny etat (odc. 17) serial dokumentalny
14.35    Randka na czas (odc. 7) program rozrywkowy
15.00    Randka na czas (odc. 8) program rozrywkowy
15.30    Strzał w dziesiątkę (odc. 12) reality show
16.30    Areszt domowy (odc. 25) magazyn mody
17.00    Areszt domowy (odc. 26) magazyn mody
17.30    Obieżyświat (odc. 51) serial dokumentalny
18.00    Obieżyświat (odc. 52) serial dokumentalny
18.30    On jest kobietą (odc. 4) reality show
19.30    Ekstremalne metamorfozy (odc. 50) magazyn
20.30    10 lat mniej (odc. 15) magazyn poradnikowy
21.00    Randka na czas (odc. 51) program rozrywkowy
21.30    Córeczka tatusia (odc. 7) serial dokumentalny
22.00    Potyczki Jerry'ego Springera (odc. 97) talk-show
22.50    Kulturystka film dokumentalny
23.40    Porozmawiajmy o seksie (odc. 67) magazyn poradnikowy
00.30    Mężczyźni o sobie: Bukiet zaręczynowy (odc. 4) program rozrywkowy
00.55    Gwiazdy na plaży (odc. 4) program rozrywkowy
01.20    Potyczki Jerry'ego Springera (odc. 97) talk-show
02.05    Porozmawiajmy o seksie (odc. 51) magazyn poradnikowy
03.00    Zdrada (odc. 54) serial dokumentalny
04.00    Strzał w dziesiątkę (odc. 14) reality show
05.00    Obieżyświat (odc. 27) serial dokumentalny
05.30    Sztuka i dusza (odc. 12) magazyn kulturalny

TeDe 05.45 Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski – Rajd Polski - relacja 06.05 „V-max” - magazyn motoryzacyjny 06.30 3 „VIP” – program kulturalno-rozrywkowy 06.55 Informacje – powt . 07.10 Sport Game – powt 07.18 Pogoda – powt 07.20 Kronika powodzi 07.27 Sport Game Plus – powt. 07.45 Z archiwum - powt 08.00 TV Market 08.30 “Duel Masters: mistrzowie kaijudo” (odc.26) serial animowany; 09.00 „TiVi sekcja” – talk show Małgorzaty Kościelniak 10.00 „Jesteś moim życiem” (odc.226)(„Sos mi vida”) serial argentyński, 2006; reż.: Rodolfo Antúnez, Jorge Bechara, wyst.: Natalia Oreiro, Facundo 11.05 „Beverly Hills 90210” (odc.21) (“Beverly Hills 90210”) – serial USA 12.05 „Lingo” – teleturniej 13.05 „Strażacy” – serial dokumentalny 13.40 „Wygraj fortunę” – program interaktywny 15.20 Czas dla Wrocławia – publicystyka lokalna 15.50 „Beverly Hills 90210” (odc.22) (“Beverly Hills 90210”) – serial USA później naśladowany, ale nigdy nie dościgniony serial Aarona Spellinga, 16.50 „Tok2Szok” – program Jacka Żakowskiego i Piotra Najsztuba 17.50 Z archiwum – publicystyka lokalna, - premiera 18.00 INFORMACJE - premiera 18.20 Sport Game - premiera 18.28 Pogoda - premiera 18..30 Kronika powodzi - premiera 18.40 Temat Dnia – publicystyka lokalna – premiera 18.55 „Jesteś moim życiem” (odc.227) („Sos mi vida”) serial argentyński, 2006; reżyseria: Rodolfo Antúnez, Jorge Bechara, wyk. Natalia 20.00 "Kameleon" (odc.11) ("The Pretender") - serial sensacyjny, USA 1999-2000, twórcy serialu: Steven Long Mitchel, Craig W. Van Sickle; wyk. skórę. 21.00 „Boston Public” (odc.11) – serial obyczajowy, USA, 2000; reż. Thomas Schlamme; wyst. Jessalyn Gilsig (Lauren Davis), Chi McBride (Steven 22.00 „Włatcy móch” odc. 11 – serial animowany dla dorosłych; scen. i reż. Bartek Kędzierski; obsada: Czesio – Bartek Kędzierski; Konieczko – Beata 22.30 „Czułe dranie” – tragicznie satyryczny magazyn rozrywkowy 23.00 „Nieczułe dranie” – tragicznie satyryczny magazyn rozrywkowy 23.30 „Kuba Wojewódzki” – gośćmi programu będą Tomasz Adamek 00.35 Wydarzenia, Sport, Pogoda 01.15 3 „Muzyczne listy” – magazyn muzyczny 02.10 „KINOmaniak – nowa formuła” 02.30 „Sztukateria” – magazyn kulturalny 02.55 „Rozmówki Polsko - Polskie” – talk show 03.45 Zakończenie programu

Tele 5 06:05 Denver, ostatni dinozaur (Denver, the Last Dinosaur) - serial animowany dla dzieci, USA 1988, bez ograniczeń wiekowych 06:30 Zbuntowana - telenowela, dla małoletnich od lat 12 07:20 Prognoza pogody 07:25 Mroczny rycerz (Dark Knight) (19/26) - serial przygodowy, W.Brytania/Nowa Zelandia 2000, dla małoletnich od lat 12 08:30 Conan (Conan the Adventurer) (10/22) - serial przygodowy, USA/Niemcy 1997, dla małoletnich od lat 12 09:30 Francja od kuchni - program kulinarny 10:15 Telegotówka - program interaktywny 10:45 Telezakupy 12:55 Zbuntowana - telenowela, dla małoletnich od lat 12 13:40 Telezakupy 14:15 Dziewczyny z butiku (Commesse) (11/12) - serial obyczajowy, Włochy 2002, reż. Jose Maria Sanchez, wyk. Sabrina Ferilli, Veronica Pivetti, Nancy Brilli, Franco Castellano, Elodie Treccani 15:15 Conan (Conan the Adventurer) (11/22) - serial przygodowy, USA/Niemcy 1997, dla małoletnich od lat 12 16:10 Bajka za bajką (1/23) - serial animowany dla dzieci, USA, bez ograniczeń wiekowych 16:40 Lub czasopisma - program rozrywkowy 16:55 Ty albo nikt - telenowela, dla małoletnich od lat 12 17:20 Prognoza pogody 17:30 Mroczny rycerz (Dark Knight) (20/26) - serial przygodowy, W.Brytania/Nowa Zelandia 2000, dla małoletnich od lat 12 18:30 Dziewczyny z butiku (Commesse) (12/12) - serial obyczajowy, Włochy 2002, reż. Jose Maria Sanchez, wyk. Sabrina Ferilli, Veronica Pivetti, Nancy Brilli, Franco Castellano, Elodie Treccani 19:30 Ty albo nikt - telenowela, dla małoletnich od lat 12 19:55 Prognoza pogody 20:00 Trudna miłość (Il rumore dei ricordi) (1/2) - film obyczajowy, Włochy 1999, reż. Paolo Poeti, wyk. Elena Sofia Ricci, Marco Bonini, Federica Citarella, Valeria Fabrizi, dla małoletnich od lat 12 21:55 Prognoza pogody 22:05 Lub czasopisma - program rozrywkowy 22:20 Wydział do spraw specjalnych (Cold Squad) (63/72) - serial kryminalny, Kanada 2003, wyk. Julie Stewart, Matthew Bennett, Garry Chalk, Joely Collins, Sonja Bennett, Tahmoh Penikett, dla małoletnich od lat 16 23:20 Gorączka w mieście (L.A. Heat) (42/48) - serial kryminalny, USA 1996, wyk. Wolf Larson, Steven Williams, Dawn Radenbaugh, Renee Tenison, Kenneth Tigar, dla małoletnich od lat 12 00:20 Prowokacja zmysłów (Entrapment of Mind) - film erotyczny, Włochy, reż. D'Salvo, wyk. Sandra Russo, Laura Angel, Veronica Carso, Monica Ricci, Alex Mantegna, dozwolone od lat 18 02:00 Rybia nocka - program przyrodniczy

TV Toya 14:40 Konfrontacje 15:25 Mixtura 16:15 Stylizacje 16:25 Punkt widzenia 16:35 Sport, sport, sport 17:00 MotoCykl 17:15 Wydarzenia 17:30 Wydarzenia sport 17:35 Pogoda dla Łodzi 17:40 Punkt widzenia 17:50 Prosto z miasta 18:00 Cztery łapy 18:15 Wydarzenia Flesz 18:20 Benefis Włodzimierza Korcza 18:30 Sport Opinie 19:15 Wydarzenia Flesz 19:20 Mixtura 20:15 Wydarzenia 20:30 Wydarzenia sport 20:35 Pogoda dla Łodzi 20:40 Punkt widzenia 20:50 Prosto z miasta 21:00 Kościół w służbie człowieka 21:15 Wydarzenia Flesz 21:20 Bufet radiowo-telewizyjny 22:15 Wydarzenia Flesz 22:20 Patrol 22:30 Sondy na ulicach Łodzi 22:35 Łódzkie migawki 22:45 Wydarzenia 23:00 Wydarzenia sport 23:05 Pogoda dla Łodzi 23:10 Punkt widzenia 23:20 Sport Opinie

TVN Gra 08:10 Sympatia pl. 09:00 Telesklep 12:10 Seans filmowy 14:30 Wyścig po kasę 16:30 Kryminalne zagadki 18:30 Kasa gra 22:00 Wieczór wróżb 23:30 Zabawa od kuchni 00:30 Laski na czacie 01:30 SerwisMania

Advertisement