FANDOM


m (Qqq23 przeniósł stronę 17 Lipiec 2007 na 17 Lipca 2007)
Linia 20: Linia 20:
   
 
Polonia 1<br />06:35 - Sally (odc. 25)<br />06:55 - Zorro (odc. 26)<br />07:20 - Celeste II (odc. 86)<br />08:10 - Telezakupy<br />19:00 - Celeste II (odc. 87)<br />19:45 - Za głosem serca (odc. 3)<br />20:40 - Tajemnice Sahary (odc. 3)<br />21:40 - Bill Cosby Show (odc. 18)<br />22:05 - Ziemie toskańskie (odc. 17)<br />22:45 - Zaniedbywana mężatka<br />23:00 - Polskie foki<br />23:35 - V 7<br />23:40 - News<br />23:50 - Amore TV<br />00:00 - Turbo sex hotel<br />00:10 - Erotyczne sensacje<br />00:30 - Top modelki<br />00:45 - Reflex<br />00:55 - Erotyczna giełda<br />01:10 - Night Shop<br />01:25 - Turbo sex hotel<br />01:45 - Zaniedbywana mężatka<br />02:00 - Night Shop<br />02:10 - Foki Ewa<br />02:30 - Night Shop<br />02:40 - Oferty towarzyskie<br />03:00 - Turbo sex hotel<br />03:20 - Night Shop<br />03:35 - Gry na telefon<br />06:35 - Koniec programu
 
Polonia 1<br />06:35 - Sally (odc. 25)<br />06:55 - Zorro (odc. 26)<br />07:20 - Celeste II (odc. 86)<br />08:10 - Telezakupy<br />19:00 - Celeste II (odc. 87)<br />19:45 - Za głosem serca (odc. 3)<br />20:40 - Tajemnice Sahary (odc. 3)<br />21:40 - Bill Cosby Show (odc. 18)<br />22:05 - Ziemie toskańskie (odc. 17)<br />22:45 - Zaniedbywana mężatka<br />23:00 - Polskie foki<br />23:35 - V 7<br />23:40 - News<br />23:50 - Amore TV<br />00:00 - Turbo sex hotel<br />00:10 - Erotyczne sensacje<br />00:30 - Top modelki<br />00:45 - Reflex<br />00:55 - Erotyczna giełda<br />01:10 - Night Shop<br />01:25 - Turbo sex hotel<br />01:45 - Zaniedbywana mężatka<br />02:00 - Night Shop<br />02:10 - Foki Ewa<br />02:30 - Night Shop<br />02:40 - Oferty towarzyskie<br />03:00 - Turbo sex hotel<br />03:20 - Night Shop<br />03:35 - Gry na telefon<br />06:35 - Koniec programu
  +
  +
Discovery Channel<br />06.00    Inżynieria ekstremalna: Holenderskie zapory morskie serial dokumentalny<br />07.00    Wojny na złomowisku: Pojazdy desantowe serial dokumentalny<br />08.00    Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki: Helikopter/Luksusowy jacht/Stadion serial dokumentalny<br />08.30    Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki: Budynki/Słupy elektryczne/Producenci balonów serial dokumentalny<br />09.00    Amerykański hot-rod: Bubbletop '61 serial dokumentalny<br />10.00    Prawda czy fałsz - pogromcy mitów: Sprasowany samochód serial dokumentalny<br />11.00    Fani czterech kółek: Corvette C4 serial dokumentalny<br />11.30    Fani czterech kółek: Corvette C4 serial dokumentalny<br />12.00    Inżynieria ekstremalna: Holenderskie zapory morskie serial dokumentalny<br />13.00    Wojny na złomowisku: Pojazdy desantowe serial dokumentalny<br />14.00    Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki: Helikopter/Luksusowy jacht/Stadion serial dokumentalny<br />14.30    Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki: Budynki/Słupy elektryczne/Producenci balonów serial dokumentalny<br />15.00    Jak to jest zrobione? (odc. 12) serial dokumentalny<br />15.30    Jak to jest zrobione? (odc. 48) serial dokumentalny<br />16.00    Superjazda: Hammer serial dokumentalny<br />17.00    Amerykański hot-rod: Pojedynek hot-rodów serial dokumentalny<br />18.00    Amerykański chopper: Maszyna dla fana - Joseph McClendon serial dokumentalny<br />19.00    Prawda czy fałsz - pogromcy mitów: Sprasowany samochód serial dokumentalny<br />20.00    Jak to jest zrobione? (odc. 13) serial dokumentalny<br />20.30    Jak to jest zrobione? (odc. 49) serial dokumentalny<br />21.00    Niewidzialni zabójcy (odc. 1/3) film dokumentalny<br />22.00    Zbrodnie, które wstrząsnęły światem: Morderca turystów serial dokumentalny<br />23.00    Piąty bieg magazyn motoryzacyjny<br />23.30    Piąty bieg magazyn motoryzacyjny<br />00.00    Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki (odc. 2) serial dokumentalny<br />01.00    Niesamowite maszyny: Morskie katastrofy serial dokumentalny<br />02.00    Superjazda: Roadstery serial dokumentalny<br />03.00    Amerykański hot-rod: Ford '40 serial dokumentalny<br />04.00    Prawda czy fałsz - pogromcy mitów: Amputacja przez stalowe noski serial dokumentalny<br />05.00    Fani czterech kółek: Lexus LS400 serial dokumentalny<br />05.30    Fani czterech kółek: Lexus LS400 serial dokumentalny
 
[[Kategoria:Ramówki TVP 1 z 2007 roku]]
 
[[Kategoria:Ramówki TVP 1 z 2007 roku]]
 
[[Kategoria:Ramówki TVP 2 z 2007 roku]]
 
[[Kategoria:Ramówki TVP 2 z 2007 roku]]
Linia 31: Linia 33:
 
[[Kategoria:Ramówki Canal + z 2007 roku]]
 
[[Kategoria:Ramówki Canal + z 2007 roku]]
 
[[Kategoria:Ramówki HBO z 2007 roku]]
 
[[Kategoria:Ramówki HBO z 2007 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki Discovery Channel z 2007 roku]]

Wersja z 08:28, maj 16, 2019

TVP 1
05:15 Moda na sukces - odc. 3414 (The Bold and the Beautiful ep. 3629); serial kraj prod.USA (2001)
05:35 Moda na sukces - odc. 3415 (The Bold and the Beautiful ep. 3630); serial kraj prod.USA (2001)
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30,7:00,7:30;  Pogoda 6:32,7:05,7:33
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Kwadrans po ósmej
08:30 Strażak Sam - Zrządzenie losu, odc. 2 (Fireman Sam // Twist of fate, ep. 2); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2003)
08:40 Sąsiedzi - Deszcz odc. 18 (Dazd); serial animowany kraj prod.Czechosłowacja (1983)
08:50 Świnka Peppa - Papuga Polly, odc. 4 (Polly Parrot, ep. 4); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2004)
09:00 Domowe przedszkole - Wędrówki pędzla i ołówka; program dla dzieci
09:30 Lippy and Messy - DO-BE -DO
09:35 Ranczo pod Zieloną Siódemką - odc. 11 - O tym, jak Elis nie zaznała szczęścia (Ranc u Zeleno Sedmy odc. 11Jak Elis ke stesti neprisla); serial komediowy kraj prod.CZECHY (1998)
10:05 Szkoła złamanych serc - odc. 94 (odc. 94); serial obyczajowy kraj prod.Australia (1998)
10:55 Extr@ - język angielski dla młodzieży - Zmiany odc.14/30 (Extr@: Changes) - txt str.777 kraj prod.Wielka Brytania (2004)
11:20 Zwierzowiec - Sukces
11:35 ZUS dla ciebie - odc. 55; program poradnikowy
11:40 TELEZAKUPY
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes
12:20 Plebania odc.866; telenowela TVP
12:45 Letni seans filmowy - Jan Serce - odc. 4/10 - Pieszczoty; serial TVP
13:40 Uroczystości Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Kościele Greckokatolickim - relacja z Chrzanowa; relacja
14:30 Kobieta zaradna; magazyn
15:00 Wiadomości
15:10 Klan odc.1255; telenowela TVP
15:35 Dwie strony medalu - odc. 17; serial TVP
16:05 Pani Prezydent - odc. 14 (Commander in Chief, ep. 14 The Price You Pay); serial kraj prod.USA (2005)
17:00 Teleexpress
17:20 Celownik; magazyn
17:35 Moda na sukces - odc. 3416 (The Bold and the Beautiful ep. 3631); serial kraj prod.USA (2001)
18:00 Moda na sukces - odc. 3417 (The Bold and the Beautiful ep. 3632); serial kraj prod.USA (2001)
18:30 Dwie strony medalu - odc. 69 - txt str.777; serial TVP
19:00 Wieczorynka - Małgosia i buciki - Brudne jajko odc. 7 (Franny's Feet / Egg sitting) kraj prod.Kanada (2003)
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:05 Pogoda
20:15 W krainie dreszczowców - Wielka powódź cz. 1 (Sturmflut 1 (tyt. ang. Storm Tide)) - txt str.777  89'; film katastroficzny kraj prod.Niemcy (2005)
21:55 Sprawa dla reportera
22:30 Teleexpress nocą
22:50 Bez pardonu III - odc. 7, Ktoś inny (District, The III - ep. 7, The Second Man); serial sensacyjny kraj prod.USA (2002)
23:40 Dobre, bo polskie - Alternatywy 4 - odc. 4/9 - Profesjonaliści - txt str.777; serial komediowy TVP
00:45 Dobre, bo polskie - Mistrz tańca  28'; film TVP
01:15 Dobre, bo polskie - Kabaret Starszych Panów "Ostatni naiwni" - wieczór 15; widowisko
02:20 Zakończenie programu

TVP 2
05:40 Ocean Avenue - odc. 115/130 (Ocean Avenue ep. 115); telenowela kraj prod.USA, Szwecja (2002)
06:25 Ocean Avenue - odc. 116/130 (Ocean Avenue ep.116); telenowela kraj prod.USA, Szwecja (2002)
07:05 TELEZAKUPY
07:25 Dwójka Dzieciom - Mały pingwin Pik - Pok - odc. 12 - Bohater dnia; serial animowany
07:35 Dwójka Dzieciom - Kropelka - przygody z wodą - odc 24/26 Powrót do korzeni (Raindrop - water is adventure ep. Getting back to the roots); serial animowany kraj prod.Hiszpania (2002)
08:05 Na dobre i na złe - odc. 266 Ekshibicjonista; serial TVP
09:00 Pytanie na śniadanie - lato - w tym Panorama: 10:00, 10:35 i Pogoda: 9:25,10:40
10:44 Święta wojna - Cellulit (252); serial TVP
11:10 Codzienna 2 m. 3 - odc. 16; serial komediowy TVP
11:40 Magnum - odc. 118/162 Nigdy nie chciałem jechać do Francji (MAGNUM P. I. s. 6 (I never wanted to go to France)); serial kraj prod.USA (1985)
12:30 Przygody Tarzana - odc 67/75  Okres godowy (Tarzan, ep 311 Mating season); serial przygodowy kraj prod.Francja, Meksyk (1991)
12:55 Raj na ziemi - Oazy w Arktyce-odc.10 (Living Edens)  53'; cykl dokumentalny kraj prod.USA (2002)
13:50 Starter- magazyn aktualności
14:10 Europa da się lubić - Europa Wikingów
15:00 Dr Quinn - seria VI, odc. 17/22 (Dr. Quinn, Medicine Woman s. VI ep. 618 (145)); serial obyczajowy kraj prod.USA (1997)
15:50 Wakacje z Dwójką - Kochanie zmniejszyłem dzieciaki - odc 51/66 (Honey I shrunk the kids) - txt str.777; serial komediowy kraj prod.USA (1997)
16:40 Gliniarz i prokurator - s. 3, odc. 15/26 (49) Wyrzuty sumienia (Jake and the Fatman,  s.3, ep. Who's sorry now?); serial sensacyjny kraj prod.USA (1989)
17:30 Biuro kryminalne -  Zaginione; serial TVP
18:00 Program lokalny
18:30 Sport Telegram
18:35 Pogoda
18:45 Panorama
19:05 Smaczne Go! ; magazyn kulinarny
20:00 Hotel Babylon - odc. 4/8 (Hotel Babylon); serial kraj prod.Wielka Brytania (2006)
21:00 Czarne chmury - odc. 4/10 - txt str.777; serial TVP
22:00 Panorama
22:15 Pogoda
22:25 Sport Telegram
22:30 Biznes
22:35 Wieczór Filmowy Kocham Kino - wstęp - (Fahrenheit 451)
22:40 Wieczór filmowy Kocham Kino - Fahrenheit 451 (Fahrenheit 451)  107'; film science fiction kraj prod.USA (1967)
00:35 Kinoffkino - odc. 5; magazyn
01:35 Zakończenie programu

TVP 3 Katowice
06:00 Kurier - oraz 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pogoda 06:17, 06:47, 07:17, Przegląd prasy 06:10, 06:22, 06:40, 06:52, 07:10, 07:22, 07:39; Serwis ekonomiczny 06:19, 06:49, 07:19; Serwis sportowy 06:13, 06:43, 07:13, 07:42; STEREO
07.45 Aktualności Flesz i Pogoda
07.50 Gramy dla Was
08:00 Kurier flesz; STEREO
08:02 Kurier Gość; STEREO
08:15 Kurier flesz; STEREO
08:17 Pogoda; STEREO
08:19 Serwis ekonomiczny; STEREO
08:23 Przegląd prasy; STEREO
08:26 Kamera Kuriera; STEREO
08:30 Kurier; STEREO
08:38 Przegląd prasy; STEREO
08:42 Serwis sportowy; STEREO
08.45 Schlesien Journal – magazyn mniejszości niemieckiej
09:00 Kurier; STEREO
09:09 Przegląd prasy; STEREO
09:12 Serwis sportowy; STEREO
09:15 Kurier flesz; STEREO
09:17 Pogoda; STEREO
09:19 Przegląd prasy; STEREO
09:23 Serwis ekonomiczny; STEREO
09:26 Kamera Kuriera; STEREO
09:30 Kurier; STEREO
09:53 Pogoda; STEREO
09:56 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:01 Serwis ekonomiczny; STEREO
10:04 Serwis sportowy; STEREO
10:08 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:11 Pogoda; STEREO
10:15 Kurier Gość; STEREO
10:30 Kurier; STEREO
10:49 Pogoda; STEREO
10:54 Serwis sportowy; STEREO
10:58 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:02 Kurier Biznes; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:27 Kamera Kuriera; STEREO
11:30 Kurier; STEREO
11:55 Pogoda; STEREO
11:56 Serwis ekonomiczny; STEREO
11:59 Serwis sportowy; STEREO
12:06 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:10 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Kurier; STEREO
12:56 Pogoda; STEREO
12:57 Serwis ekonomiczny; STEREO
13:02 Serwis sportowy; STEREO
13:08 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:11 Kurier Komentarze; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Kurier; STEREO
13:53 Pogoda; STEREO
13:58 Serwis ekonomiczny; STEREO
14:01 Serwis sportowy; STEREO
14:06 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:10 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Kurier; STEREO
14:54 Pogoda; STEREO
14:58 Serwis ekonomiczny; STEREO
15:01 Serwis sportowy; STEREO
15:06 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:11 Kurier Komentarze; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Kurier; STEREO
15:56 Pogoda; STEREO
15:59 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:02 Serwis ekonomiczny; STEREO
16:06 Serwis sportowy; STEREO
16:14 Rozmowa dnia; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Dla niesłyszących - Kurier; STEREO
16:43 Pogoda; STEREO
16.45 Aktualności
16.48 Pogoda
16.50 Relacje – przegląd gospodarczy
17.00 Trójka dzieciom: Przygód kilka wróbla Ćwirka
17:14 Rozmowa dnia; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Kurier; STEREO
17:56 Pogoda; STEREO
18.00 Aktualności
18.24 Magazyn Meteo
18.30 Aktualności sportowe
18.40 Trójka tam była 
18.55 TV Katowice zaprasza
19.00 Raport z akcji – magazyn o tematyce policyjnej 
19.15 Program publicystyczny
19.35 Gramy dla Was
19.50 TV Katowice zaprasza
20:00 Telekurier; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:50 Pogoda; STEREO
20:57 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:42 Pogoda; STEREO
21.45 Aktualności sportowe i Aktualności 
22:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Kurier; STEREO
22:47 Pogoda; STEREO
22:49 16/16 - Dzień z życia chirurga; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:06 Sportowy Wieczór; STEREO
23:30 Kurier; STEREO
23:50 Pogoda; STEREO
23:54 Rok 2013 - koniec ropy (Oil no More (2013 - la fin du petrole))  51'; film dokumentalny kraj prod.Francja (2005); reż.:Stephane Meunier; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:46 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:58 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:27 Kurier; STEREO
01:47 Pogoda; STEREO
01:50 Rok 2013 - koniec ropy (Oil no More (2013 - la fin du petrole))  51'; film dokumentalny kraj prod.Francja (2005); reż.:Stephane Meunier; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:43 Zakończenie dnia

Polsat
05.00 Music Spot
06.00 Wstawaj! Gramy! - program muzyczny
06.45 Sekret Laury (113) - telenowela
07.45 TV Market - magazyn reklamowy
08.00 WieIka wygrana - teleturniej
08.55 Graczykowie (34) - serial komediowy
09.30 Daleko od noszy (84): Taniec z wyjazdami - serial komediowy
10.00 Czarodziejki (17) - serial obyczajowy
11.00 Dotyk anioła (17) - serial obyczajowy
12.00 Pensjonat Pod Różą (17): Nieproszeni goście - serial obyczajowy
13.00 Jesteś moim życiem (136) - telenowela
14.00 Miodowe lata (43): Safari - serial komediowy
14.45 Benny Hill - program rozrywkowy
15.15 Rodzina zastępcza (136): Droga do Unii - serial ko mediowy
15.50 Wydarzenia
16.15 Prognoza pogody
16.25 Daleko od noszy (85): Ostatnie dwanaście godzin - serial komediowy
16.55 Strainik Teksasu (100) - serial sensacyjny
18.00 Miodowe lata (44) - serial komediowy
18.50 Wydarzenia
19.20 Sport
19.25 Prognoza pogody
19.30 Rodzina zastępcza (137): Wycieczki edukacyjne - serial komediowy
20.00 Mamuśki (7): Piąty teść - serial obyczajowy
20.30 Mamuśki (8): Godzina zero - serial obyczajowy
21.00 Zagubione serca - melodramat, USA 1999
21.55 Studio LOTTO
23.50 Chirurdzy (27) - serial obyczajowy
00.45 Threshold - strategia przetrwania (3) - serial fantastyczny
01.45 Dziewczyny w bikini
02.45 Nocne randki
04.55 Zakończenie programu

TVN
05.50 Telesklep
06.40 Pogoda na miłość (12) - serial obyaajowy
07.35 Taniec z gwiazdami: Kulisy - program rozrywkowy
08.05 Szymon Majewski Show - program rozrywkowy
09.05 Wykręć numer - teleturniej
10.05 Fabryka gry - program rozrywkowy
11.05 Telesklep
11.30 Co nowego u Scooby'ego (3) - serial animowany
11.55 Detektywi - serial fabularno-dokumentalny
12.25 W-11 - wydział śledczy - serial fabularno-dokumentalny
13.05 Na Wspólnej - serial obyczajowy
14.20 Pogoda na miłość (13) - serial obyczajowy
15.20 Prawo pożądania (109) - telenowela
16.20 Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fabularno-dokumentalny
17.20 Rozmowy w toku - talk show
18.30 Detektywi - serial fabularno-dokumentalny
19.00 Fakty
19.30 Sport
19.40 Pogoda
19.50 Uwaga! - magazyn
20.15 W-11 - wydział śledczy - serial fabularno-dokumentalny
20.55 Detektyw Monk (5) - serial kryminalny
21.55 Dowody zbrodni (4) - serial sensacyjny
22.50 Szymon Majewski Show - program rozrywkowy
23.50 Projekt plaża nocą - mag.
00.20 Nie z tego świata (16) - serial SF
01.15 Nocne igraszki - program rozrywkowy
02.15 Telesklep
02.35 Uwaga! - magazyn
02.55 Nic straconego - powtórki

TV Polonia
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30,7:00,7:30; Pogoda 6:32,7:05,7:33; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Wiadomości; STEREO
08:10 Pogoda; STEREO
08:15 Kwadrans po ósmej; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:30 Bajki polskie - odc. 2; program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
08:55 Demokracja w Kościele; reportaż; STEREO
09:10 Ojczyzna polszczyzna - W Vancouver i na Błoniach; program prof.Jana Miodka; Bez ograniczeń wiekowych
09:25 Salon kresowy - W zdrowym ciele zdrowy rozum; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
09:45 Zespół adwokacki - odc. 3; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
10:25 Polska z bocznej drogi - Harem rzeźbiarza.; Bez ograniczeń wiekowych
10:40 .... I tam prawdopodobnie zostałem na zawsze  48'; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
11:30 Codzienna 2 m. 3 - odc. 33; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO
12:10 Klan - odc. 1248; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Warto rozmawiać - Odrolnienie koalicji; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:05 Warto kochać - odc. 20; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:50 Rozmowy na temat... - Represji w Wojsku Polskim w latach 1949 - 1956; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:05 Blues 4 Rano - Koncert jubileuszowy Martyny Jakubowicz cz. 2; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:50 Mistrz  52'; film dokumentalny; reż.:M. Michalik, D. Kuciewicz, K. Bochenek, K. Bochenek; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:45 Bajki polskie - odc. 2; program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
16:15 SF-Symulator faktu - Armia przyszłości odc.43; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:40 Demokracja w Kościele; reportaż; STEREO
17:00 Teleexpress; STEREO
17:15 Taki pejzaż - Przełomy Wisły; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:35 Zespół adwokacki - odc. 3; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:20 Ślady naszej przeszłości.; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
18:35 Polska z bocznej drogi - Harem rzeźbiarza.; Bez ograniczeń wiekowych
18:50 Codzienna 2 m. 3 - odc. 33; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Dobranocka - Dziwne przygody Koziołka Matołka - odc. 13 Gwiazdor filmowy; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości; STEREO
19:55 Sport; STEREO
20:05 Pogoda; STEREO
20:10 Klan - odc. 1248; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:35 Desperaci - wybuchowa historia PRL-u - Bombowcy ze Śląska; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:00 Siedlisko - odc. 3/9; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
21:50 Przebojowe Polki - (4); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:40 Wołkow; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
23:10 Mieszkać w Europie - Toskania; reportaż; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:30 Panorama; STEREO
23:45 Pogoda; STEREO
23:48 Sport Telegram; STEREO
23:50 Biznes; STEREO
23:55 Zespół adwokacki - odc. 3; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
00:35 Dzień jak co dzień - Auto dla Kowalskiego; cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych
00:50 Codzienna 2 m. 3 - odc. 33; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Dobranocka za oceanem - Dziwne przygody Koziołka Matołka - odc. 13 Gwiazdor filmowy; Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości; STEREO
01:55 Sport; STEREO
02:00 Klan - odc. 1248; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:25 Desperaci - wybuchowa historia PRL-u - Bombowcy ze Śląska; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:55 Siedlisko - odc. 3/9; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:45 Przebojowe Polki - (4); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:35 Sto tysięcy bocianów - odc.2; serial dokumentalny TVP; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
04:55 Polska z bocznej drogi - Harem rzeźbiarza.; Bez ograniczeń wiekowych
05:10 Wołkow; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
05:35 Taki pejzaż - Przełomy Wisły; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:55 Zakończenie dnia

TV 4
05.45 Automobilizm: Rajdowe Mistrzostwa Polski - rajd Polski
06.05 V-max - mag. motoryzacyjny
06.30 VIP - wydarzenia i plotki
06.55 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
08.00 TV Market - mag. reklamowy
08.30 Duel Masters: Mistrzowie kaijudo (26) - serial anim.
09.00 TiVi Sekcja - talk show
10.00 Jesteś moim życiem (226) - telenowela
11.05 Beverly Hills 90210 (21) - serial obyczajowy
12.05 Lingo - teleturniej
13.05 Strażacy - serial dok.
13.40 Wygraj fortunę - program interaktywny
15.20 Król szamanów (54) - se-rial animowany
15.50 Beverly Hills 90210 (22) - serial obyczajowy
16.50 Talk2Szok - pr. rozrywkowy
17.50 Lingo - teleturniej
18.55 Jesteś moim życiem (227) - telenowela
20.00 Kameleon (11) - serial sens.
21.00 Boston Public (11) - serial komediowy
22.00 Włatcy móch - serial animowany dla dorosłych
22.30 Czułe dranie - magazyn rozrywkowy
23.00 Nieczułe dranie - magazyn rozrywkowy
23.30 Kuba Wojewódzki - talk show
00.35 Wydarzenia, Sport, Prognoza pogody
01.15 Muzyczne listy - program muzyczny
02.10 Kinomaniak - magazyn filmowy
02.30 Sztukateria - magazyn kulturalny
02.55 Rozmówki polsko-polskie - talk show
03.45 Zakończenie programu

TVN 7
06.10 Maraton uśmiechu - program rozrywkowy
06.35 Telesklep
07.40 Maraton uśmiechu - program rozrywkowy
08.10 Tajniacy (8) - serial sensacyjny
09.10 Gorzka zemsta (22) - telenowela
10.05 Inspektor Eddie (7) - serial komediowy
11.05 Zabawa od kuchni
12.05 Telesklep
14.10 Gorzka zemsta (23) - telenowela
15.10 Nikita (14) - serial sensacyjny
16.10 Życie na fali (19) - serial obyczajowy
17.10 Seans filmowy - magazyn
18.10 Inspektor Eddie (1) - serial komediowy
19.10 Życie na fali (20) - serial obyczajowy
20.10 Agenci NCIS (23-ost.) - serial kryminalny
21.10 Witajcie w Collinwood - komedia, Niemcy/USA 2002
22.55 Co za tydzień - magazyn
23.25 Cedry pod śniegiem - film obyczajowy. USA 1999
01.55 Zakończenie programu

Canal +
07.00 Łapu Capu - chochliki telewizyjne
07.10 Nie przegap - magazyn informacyjny
07.20 Simpsonowie 18 (16) - serial
07.45 Łapu Capu - chochliki telewizyjne
08.00 Rockefeller Plaza 30 (8) - serial komediowy
08.30 Detektyw Monk 5 (10) - serial kryminalny
09.20 Śmiałkowie w ekstremalnych warunkach - film dokumentalny, Wielka Brytania 2005
10.25 Klejnot Nilu - film przygodowy, USA 1985
12.15 Łapu Capu Extra - chochliki telewizyjne
12.50 Rok spokojnego słońca - dramat psychologiczny, Polska 1984
14.40 Deser: Motyle - film krótkometrażowy
15.00 List miłosny - komediodramat, USA 1999
16.35 A Close Encounter - koncert Robbiego Williamsa
18.15 Poirot. Karty na stół - film kryminalny, Wielka Brytania 2005
20.00 Łapu Capu - chochliki telewizyjne
20.10 Simpsonowie 18 (17) - serial
20.35 Nie przegap - magazyn informacyjny
20.45 Łapu Capu - chochliki telewizyjne
21.00 Premiera: Lokatorka - film obyczajowy, USA 2004
23.05 Karol - papież, który pozostał człowiekiem - film biograficzny, Włochy 2006
01.40 Listy miłosne - dramat obyczajowy. Polska 2001
03.30 Głosy niewinności - dramat wojenny, Meksyk/USA 2004

HBO
06.30 Czekając na cud - film obyczajowy, USA 2004
08.20 D.E.B.S. - komedia sensacyjna, USA 2004
09.50 Dziadek do orzechów - film animowany
11.15 Infolinia - thriller, Indie 2004
12.55 Daleko jeszcze? - komedia, USA 2005
14.30 Lassie - film przygodowy, Francja/Wielka Brytania/USA/rlandia 2005
16.10 Coldplay - koncert
17.10 Magiczny duet - komedia familijna, USA 2005
18.35 Czekając na cud - film obyczajowy, USA 2004
20.10 Premiera: Studio 60 (12) - serial obyczajowy
20.55 Rodzina Soprano 6 (5, 6) - serial kryminalny
22.45 Casshern - film SF. Japonia 2004
01.10 Walka żywiołów - komediodramat, USA 2005
02.30 Dark Water - Fatum - horror, USA 2005
04.20 Moje matki - dramat, Finlandia/Szwecja 2005

Polonia 1
06:35 - Sally (odc. 25)
06:55 - Zorro (odc. 26)
07:20 - Celeste II (odc. 86)
08:10 - Telezakupy
19:00 - Celeste II (odc. 87)
19:45 - Za głosem serca (odc. 3)
20:40 - Tajemnice Sahary (odc. 3)
21:40 - Bill Cosby Show (odc. 18)
22:05 - Ziemie toskańskie (odc. 17)
22:45 - Zaniedbywana mężatka
23:00 - Polskie foki
23:35 - V 7
23:40 - News
23:50 - Amore TV
00:00 - Turbo sex hotel
00:10 - Erotyczne sensacje
00:30 - Top modelki
00:45 - Reflex
00:55 - Erotyczna giełda
01:10 - Night Shop
01:25 - Turbo sex hotel
01:45 - Zaniedbywana mężatka
02:00 - Night Shop
02:10 - Foki Ewa
02:30 - Night Shop
02:40 - Oferty towarzyskie
03:00 - Turbo sex hotel
03:20 - Night Shop
03:35 - Gry na telefon
06:35 - Koniec programu

Discovery Channel
06.00    Inżynieria ekstremalna: Holenderskie zapory morskie serial dokumentalny
07.00    Wojny na złomowisku: Pojazdy desantowe serial dokumentalny
08.00    Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki: Helikopter/Luksusowy jacht/Stadion serial dokumentalny
08.30    Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki: Budynki/Słupy elektryczne/Producenci balonów serial dokumentalny
09.00    Amerykański hot-rod: Bubbletop '61 serial dokumentalny
10.00    Prawda czy fałsz - pogromcy mitów: Sprasowany samochód serial dokumentalny
11.00    Fani czterech kółek: Corvette C4 serial dokumentalny
11.30    Fani czterech kółek: Corvette C4 serial dokumentalny
12.00    Inżynieria ekstremalna: Holenderskie zapory morskie serial dokumentalny
13.00    Wojny na złomowisku: Pojazdy desantowe serial dokumentalny
14.00    Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki: Helikopter/Luksusowy jacht/Stadion serial dokumentalny
14.30    Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki: Budynki/Słupy elektryczne/Producenci balonów serial dokumentalny
15.00    Jak to jest zrobione? (odc. 12) serial dokumentalny
15.30    Jak to jest zrobione? (odc. 48) serial dokumentalny
16.00    Superjazda: Hammer serial dokumentalny
17.00    Amerykański hot-rod: Pojedynek hot-rodów serial dokumentalny
18.00    Amerykański chopper: Maszyna dla fana - Joseph McClendon serial dokumentalny
19.00    Prawda czy fałsz - pogromcy mitów: Sprasowany samochód serial dokumentalny
20.00    Jak to jest zrobione? (odc. 13) serial dokumentalny
20.30    Jak to jest zrobione? (odc. 49) serial dokumentalny
21.00    Niewidzialni zabójcy (odc. 1/3) film dokumentalny
22.00    Zbrodnie, które wstrząsnęły światem: Morderca turystów serial dokumentalny
23.00    Piąty bieg magazyn motoryzacyjny
23.30    Piąty bieg magazyn motoryzacyjny
00.00    Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki (odc. 2) serial dokumentalny
01.00    Niesamowite maszyny: Morskie katastrofy serial dokumentalny
02.00    Superjazda: Roadstery serial dokumentalny
03.00    Amerykański hot-rod: Ford '40 serial dokumentalny
04.00    Prawda czy fałsz - pogromcy mitów: Amputacja przez stalowe noski serial dokumentalny
05.00    Fani czterech kółek: Lexus LS400 serial dokumentalny
05.30    Fani czterech kółek: Lexus LS400 serial dokumentalny

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.