FANDOM


(Dodawanie kategorii)
 
(Nie pokazano 4 wersji utworzonych przez 4 użytkowników)
Linia 3: Linia 3:
 
TVP 2<br />05:40 Ocean Avenue - odc. 115/130 (Ocean Avenue ep. 115); telenowela kraj prod.USA, Szwecja (2002)<br />06:25 Ocean Avenue - odc. 116/130 (Ocean Avenue ep.116); telenowela kraj prod.USA, Szwecja (2002)<br />07:05 TELEZAKUPY<br />07:25 Dwójka Dzieciom - Mały pingwin Pik - Pok - odc. 12 - Bohater dnia; serial animowany<br />07:35 Dwójka Dzieciom - Kropelka - przygody z wodą - odc 24/26 Powrót do korzeni (Raindrop - water is adventure ep. Getting back to the roots); serial animowany kraj prod.Hiszpania (2002)<br />08:05 Na dobre i na złe - odc. 266 Ekshibicjonista; serial TVP<br />09:00 Pytanie na śniadanie - lato - w tym Panorama: 10:00, 10:35 i Pogoda: 9:25,10:40<br />10:44 Święta wojna - Cellulit (252); serial TVP<br />11:10 Codzienna 2 m. 3 - odc. 16; serial komediowy TVP<br />11:40 Magnum - odc. 118/162 Nigdy nie chciałem jechać do Francji (MAGNUM P. I. s. 6 (I never wanted to go to France)); serial kraj prod.USA (1985)<br />12:30 Przygody Tarzana - odc 67/75  Okres godowy (Tarzan, ep 311 Mating season); serial przygodowy kraj prod.Francja, Meksyk (1991)<br />12:55 Raj na ziemi - Oazy w Arktyce-odc.10 (Living Edens)  53'; cykl dokumentalny kraj prod.USA (2002)<br />13:50 Starter- magazyn aktualności<br />14:10 Europa da się lubić - Europa Wikingów<br />15:00 Dr Quinn - seria VI, odc. 17/22 (Dr. Quinn, Medicine Woman s. VI ep. 618 (145)); serial obyczajowy kraj prod.USA (1997)<br />15:50 Wakacje z Dwójką - Kochanie zmniejszyłem dzieciaki - odc 51/66 (Honey I shrunk the kids) - txt str.777; serial komediowy kraj prod.USA (1997)<br />16:40 Gliniarz i prokurator - s. 3, odc. 15/26 (49) Wyrzuty sumienia (Jake and the Fatman,  s.3, ep. Who's sorry now?); serial sensacyjny kraj prod.USA (1989)<br />17:30 Biuro kryminalne -  Zaginione; serial TVP<br />18:00 Program lokalny<br />18:30 Sport Telegram<br />18:35 Pogoda<br />18:45 Panorama<br />19:05 Smaczne Go! ; magazyn kulinarny<br />20:00 Hotel Babylon - odc. 4/8 (Hotel Babylon); serial kraj prod.Wielka Brytania (2006)<br />21:00 Czarne chmury - odc. 4/10 - txt str.777; serial TVP<br />22:00 Panorama<br />22:15 Pogoda<br />22:25 Sport Telegram<br />22:30 Biznes<br />22:35 Wieczór Filmowy Kocham Kino - wstęp - (Fahrenheit 451)<br />22:40 Wieczór filmowy Kocham Kino - Fahrenheit 451 (Fahrenheit 451)  107'; film science fiction kraj prod.USA (1967)<br />00:35 Kinoffkino - odc. 5; magazyn<br />01:35 Zakończenie programu
 
TVP 2<br />05:40 Ocean Avenue - odc. 115/130 (Ocean Avenue ep. 115); telenowela kraj prod.USA, Szwecja (2002)<br />06:25 Ocean Avenue - odc. 116/130 (Ocean Avenue ep.116); telenowela kraj prod.USA, Szwecja (2002)<br />07:05 TELEZAKUPY<br />07:25 Dwójka Dzieciom - Mały pingwin Pik - Pok - odc. 12 - Bohater dnia; serial animowany<br />07:35 Dwójka Dzieciom - Kropelka - przygody z wodą - odc 24/26 Powrót do korzeni (Raindrop - water is adventure ep. Getting back to the roots); serial animowany kraj prod.Hiszpania (2002)<br />08:05 Na dobre i na złe - odc. 266 Ekshibicjonista; serial TVP<br />09:00 Pytanie na śniadanie - lato - w tym Panorama: 10:00, 10:35 i Pogoda: 9:25,10:40<br />10:44 Święta wojna - Cellulit (252); serial TVP<br />11:10 Codzienna 2 m. 3 - odc. 16; serial komediowy TVP<br />11:40 Magnum - odc. 118/162 Nigdy nie chciałem jechać do Francji (MAGNUM P. I. s. 6 (I never wanted to go to France)); serial kraj prod.USA (1985)<br />12:30 Przygody Tarzana - odc 67/75  Okres godowy (Tarzan, ep 311 Mating season); serial przygodowy kraj prod.Francja, Meksyk (1991)<br />12:55 Raj na ziemi - Oazy w Arktyce-odc.10 (Living Edens)  53'; cykl dokumentalny kraj prod.USA (2002)<br />13:50 Starter- magazyn aktualności<br />14:10 Europa da się lubić - Europa Wikingów<br />15:00 Dr Quinn - seria VI, odc. 17/22 (Dr. Quinn, Medicine Woman s. VI ep. 618 (145)); serial obyczajowy kraj prod.USA (1997)<br />15:50 Wakacje z Dwójką - Kochanie zmniejszyłem dzieciaki - odc 51/66 (Honey I shrunk the kids) - txt str.777; serial komediowy kraj prod.USA (1997)<br />16:40 Gliniarz i prokurator - s. 3, odc. 15/26 (49) Wyrzuty sumienia (Jake and the Fatman,  s.3, ep. Who's sorry now?); serial sensacyjny kraj prod.USA (1989)<br />17:30 Biuro kryminalne -  Zaginione; serial TVP<br />18:00 Program lokalny<br />18:30 Sport Telegram<br />18:35 Pogoda<br />18:45 Panorama<br />19:05 Smaczne Go! ; magazyn kulinarny<br />20:00 Hotel Babylon - odc. 4/8 (Hotel Babylon); serial kraj prod.Wielka Brytania (2006)<br />21:00 Czarne chmury - odc. 4/10 - txt str.777; serial TVP<br />22:00 Panorama<br />22:15 Pogoda<br />22:25 Sport Telegram<br />22:30 Biznes<br />22:35 Wieczór Filmowy Kocham Kino - wstęp - (Fahrenheit 451)<br />22:40 Wieczór filmowy Kocham Kino - Fahrenheit 451 (Fahrenheit 451)  107'; film science fiction kraj prod.USA (1967)<br />00:35 Kinoffkino - odc. 5; magazyn<br />01:35 Zakończenie programu
   
Polonia 1<br />
+
TVP 3 Katowice<br />06:00 Kurier - oraz 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pogoda 06:17, 06:47, 07:17, Przegląd prasy 06:10, 06:22, 06:40, 06:52, 07:10, 07:22, 07:39; Serwis ekonomiczny 06:19, 06:49, 07:19; Serwis sportowy 06:13, 06:43, 07:13, 07:42; STEREO<br />07.45 Aktualności Flesz i Pogoda<br />07.50 Gramy dla Was<br />08:00 Kurier flesz; STEREO<br />08:02 Kurier Gość; STEREO<br />08:15 Kurier flesz; STEREO<br />08:17 Pogoda; STEREO<br />08:19 Serwis ekonomiczny; STEREO<br />08:23 Przegląd prasy; STEREO<br />08:26 Kamera Kuriera; STEREO<br />08:30 Kurier; STEREO<br />08:38 Przegląd prasy; STEREO<br />08:42 Serwis sportowy; STEREO<br />08.45 Schlesien Journal – magazyn mniejszości niemieckiej<br />09:00 Kurier; STEREO<br />09:09 Przegląd prasy; STEREO<br />09:12 Serwis sportowy; STEREO<br />09:15 Kurier flesz; STEREO<br />09:17 Pogoda; STEREO<br />09:19 Przegląd prasy; STEREO<br />09:23 Serwis ekonomiczny; STEREO<br />09:26 Kamera Kuriera; STEREO<br />09:30 Kurier; STEREO<br />09:53 Pogoda; STEREO<br />09:56 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />10:01 Serwis ekonomiczny; STEREO<br />10:04 Serwis sportowy; STEREO<br />10:08 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />10:11 Pogoda; STEREO<br />10:15 Kurier Gość; STEREO<br />10:30 Kurier; STEREO<br />10:49 Pogoda; STEREO<br />10:54 Serwis sportowy; STEREO<br />10:58 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />11:02 Kurier Biznes; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />11:27 Kamera Kuriera; STEREO<br />11:30 Kurier; STEREO<br />11:55 Pogoda; STEREO<br />11:56 Serwis ekonomiczny; STEREO<br />11:59 Serwis sportowy; STEREO<br />12:06 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />12:10 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />12:30 Kurier; STEREO<br />12:56 Pogoda; STEREO<br />12:57 Serwis ekonomiczny; STEREO<br />13:02 Serwis sportowy; STEREO<br />13:08 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />13:11 Kurier Komentarze; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />13:30 Kurier; STEREO<br />13:53 Pogoda; STEREO<br />13:58 Serwis ekonomiczny; STEREO<br />14:01 Serwis sportowy; STEREO<br />14:06 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />14:10 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />14:30 Kurier; STEREO<br />14:54 Pogoda; STEREO<br />14:58 Serwis ekonomiczny; STEREO<br />15:01 Serwis sportowy; STEREO<br />15:06 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />15:11 Kurier Komentarze; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />15:30 Kurier; STEREO<br />15:56 Pogoda; STEREO<br />15:59 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />16:02 Serwis ekonomiczny; STEREO<br />16:06 Serwis sportowy; STEREO<br />16:14 Rozmowa dnia; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />16:30 Dla niesłyszących - Kurier; STEREO<br />16:43 Pogoda; STEREO<br />16.45 Aktualności<br />16.48 Pogoda<br />16.50 Relacje – przegląd gospodarczy<br />17.00 Trójka dzieciom: Przygód kilka wróbla Ćwirka<br />17:14 Rozmowa dnia; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />17:30 Kurier; STEREO<br />17:56 Pogoda; STEREO<br />18.00 Aktualności<br />18.24 Magazyn Meteo<br />18.30 Aktualności sportowe<br />18.40 Trójka tam była <br />18.55 TV Katowice zaprasza<br />19.00 Raport z akcji – magazyn o tematyce policyjnej <br />19.15 Program publicystyczny<br />19.35 Gramy dla Was<br />19.50 TV Katowice zaprasza<br />20:00 Telekurier; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />20:30 Kurier; STEREO<br />20:50 Pogoda; STEREO<br />20:57 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />21:30 Kurier; STEREO<br />21:42 Pogoda; STEREO<br />21.45 Aktualności sportowe i Aktualności <br />22:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />22:30 Kurier; STEREO<br />22:47 Pogoda; STEREO<br />22:49 16/16 - Dzień z życia chirurga; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />23:06 Sportowy Wieczór; STEREO<br />23:30 Kurier; STEREO<br />23:50 Pogoda; STEREO<br />23:54 Rok 2013 - koniec ropy (Oil no More (2013 - la fin du petrole))  51'; film dokumentalny kraj prod.Francja (2005); reż.:Stephane Meunier; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />00:46 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />00:58 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />01:27 Kurier; STEREO<br />01:47 Pogoda; STEREO<br />01:50 Rok 2013 - koniec ropy (Oil no More (2013 - la fin du petrole))  51'; film dokumentalny kraj prod.Francja (2005); reż.:Stephane Meunier; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />02:43 Zakończenie dnia
    06:35 - Sally (odc. 25)<br />
+
    06:55 - Zorro (odc. 26)<br />
+
Polsat<br />05.00 Music Spot<br />06.00 Wstawaj! Gramy! - program muzyczny<br />06.45 Sekret Laury (113) - telenowela<br />07.45 TV Market - magazyn reklamowy<br />08.00 WieIka wygrana - teleturniej<br />08.55 Graczykowie (34) - serial komediowy<br />09.30 Daleko od noszy (84): Taniec z wyjazdami - serial komediowy<br />10.00 Czarodziejki (17) - serial obyczajowy<br />11.00 Dotyk anioła (17) - serial obyczajowy<br />12.00 Pensjonat Pod Różą (17): Nieproszeni goście - serial obyczajowy<br />13.00 Jesteś moim życiem (136) - telenowela<br />14.00 Miodowe lata (43): Safari - serial komediowy<br />14.45 Benny Hill - program rozrywkowy<br />15.15 Rodzina zastępcza (136): Droga do Unii - serial ko mediowy<br />15.50 Wydarzenia<br />16.15 Prognoza pogody<br />16.25 Daleko od noszy (85): Ostatnie dwanaście godzin - serial komediowy<br />16.55 Strainik Teksasu (100) - serial sensacyjny<br />18.00 Miodowe lata (44) - serial komediowy<br />18.50 Wydarzenia<br />19.20 Sport<br />19.25 Prognoza pogody<br />19.30 Rodzina zastępcza (137): Wycieczki edukacyjne - serial komediowy<br />20.00 Mamuśki (7): Piąty teść - serial obyczajowy<br />20.30 Mamuśki (8): Godzina zero - serial obyczajowy<br />21.00 Zagubione serca - melodramat, USA 1999<br />21.55 Studio LOTTO<br />23.50 Chirurdzy (27) - serial obyczajowy<br />00.45 Threshold - strategia przetrwania (3) - serial fantastyczny<br />01.45 Dziewczyny w bikini<br />02.45 Nocne randki<br />04.55 Zakończenie programu
    07:20 - Celeste II (odc. 86)<br />
+
    08:10 - Telezakupy<br />
+
TVN<br />05.50 Telesklep<br />06.40 Pogoda na miłość (12) - serial obyaajowy<br />07.35 Taniec z gwiazdami: Kulisy - program rozrywkowy<br />08.05 Szymon Majewski Show - program rozrywkowy<br />09.05 Wykręć numer - teleturniej<br />10.05 Fabryka gry - program rozrywkowy<br />11.05 Telesklep<br />11.30 Co nowego u Scooby'ego (3) - serial animowany<br />11.55 Detektywi - serial fabularno-dokumentalny<br />12.25 W-11 - wydział śledczy - serial fabularno-dokumentalny<br />13.05 Na Wspólnej - serial obyczajowy<br />14.20 Pogoda na miłość (13) - serial obyczajowy<br />15.20 Prawo pożądania (109) - telenowela<br />16.20 Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fabularno-dokumentalny<br />17.20 Rozmowy w toku - talk show<br />18.30 Detektywi - serial fabularno-dokumentalny<br />19.00 Fakty<br />19.30 Sport<br />19.40 Pogoda<br />19.50 Uwaga! - magazyn<br />20.15 W-11 - wydział śledczy - serial fabularno-dokumentalny<br />20.55 Detektyw Monk (5) - serial kryminalny<br />21.55 Dowody zbrodni (4) - serial sensacyjny<br />22.50 Szymon Majewski Show - program rozrywkowy<br />23.50 Projekt plaża nocą - mag.<br />00.20 Nie z tego świata (16) - serial SF<br />01.15 Nocne igraszki - program rozrywkowy<br />02.15 Telesklep<br />02.35 Uwaga! - magazyn<br />02.55 Nic straconego - powtórki
    19:00 - Celeste II (odc. 87)<br />
+
    19:45 - Za głosem serca (odc. 3)<br />
+
TV Polonia<br />06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30,7:00,7:30; Pogoda 6:32,7:05,7:33; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />08:00 Wiadomości; STEREO<br />08:10 Pogoda; STEREO<br />08:15 Kwadrans po ósmej; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />08:30 Bajki polskie - odc. 2; program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych<br />08:55 Demokracja w Kościele; reportaż; STEREO<br />09:10 Ojczyzna polszczyzna - W Vancouver i na Błoniach; program prof.Jana Miodka; Bez ograniczeń wiekowych<br />09:25 Salon kresowy - W zdrowym ciele zdrowy rozum; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12<br />09:45 Zespół adwokacki - odc. 3; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12<br />10:25 Polska z bocznej drogi - Harem rzeźbiarza.; Bez ograniczeń wiekowych<br />10:40 .... I tam prawdopodobnie zostałem na zawsze  48'; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12<br />11:30 Codzienna 2 m. 3 - odc. 33; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />12:00 Wiadomości; STEREO<br />12:10 Klan - odc. 1248; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />12:35 Warto rozmawiać - Odrolnienie koalicji; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />13:05 Warto kochać - odc. 20; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />13:50 Rozmowy na temat... - Represji w Wojsku Polskim w latach 1949 - 1956; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />14:05 Blues 4 Rano - Koncert jubileuszowy Martyny Jakubowicz cz. 2; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />14:50 Mistrz  52'; film dokumentalny; reż.:M. Michalik, D. Kuciewicz, K. Bochenek, K. Bochenek; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />15:45 Bajki polskie - odc. 2; program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych<br />16:15 SF-Symulator faktu - Armia przyszłości odc.43; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />16:40 Demokracja w Kościele; reportaż; STEREO<br />17:00 Teleexpress; STEREO<br />17:15 Taki pejzaż - Przełomy Wisły; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />17:35 Zespół adwokacki - odc. 3; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12<br />18:20 Ślady naszej przeszłości.; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych<br />18:35 Polska z bocznej drogi - Harem rzeźbiarza.; Bez ograniczeń wiekowych<br />18:50 Codzienna 2 m. 3 - odc. 33; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />19:15 Dobranocka - Dziwne przygody Koziołka Matołka - odc. 13 Gwiazdor filmowy; Bez ograniczeń wiekowych<br />19:30 Wiadomości; STEREO<br />19:55 Sport; STEREO<br />20:05 Pogoda; STEREO<br />20:10 Klan - odc. 1248; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />20:35 Desperaci - wybuchowa historia PRL-u - Bombowcy ze Śląska; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />21:00 Siedlisko - odc. 3/9; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12<br />21:50 Przebojowe Polki - (4); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />22:40 Wołkow; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 7<br />23:10 Mieszkać w Europie - Toskania; reportaż; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />23:30 Panorama; STEREO<br />23:45 Pogoda; STEREO<br />23:48 Sport Telegram; STEREO<br />23:50 Biznes; STEREO<br />23:55 Zespół adwokacki - odc. 3; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12<br />00:35 Dzień jak co dzień - Auto dla Kowalskiego; cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych<br />00:50 Codzienna 2 m. 3 - odc. 33; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />01:15 Dobranocka za oceanem - Dziwne przygody Koziołka Matołka - odc. 13 Gwiazdor filmowy; Bez ograniczeń wiekowych<br />01:30 Wiadomości; STEREO<br />01:55 Sport; STEREO<br />02:00 Klan - odc. 1248; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />02:25 Desperaci - wybuchowa historia PRL-u - Bombowcy ze Śląska; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />02:55 Siedlisko - odc. 3/9; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12<br />03:45 Przebojowe Polki - (4); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />04:35 Sto tysięcy bocianów - odc.2; serial dokumentalny TVP; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />04:55 Polska z bocznej drogi - Harem rzeźbiarza.; Bez ograniczeń wiekowych<br />05:10 Wołkow; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 7<br />05:35 Taki pejzaż - Przełomy Wisły; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />05:55 Zakończenie dnia
    20:40 - Tajemnice Sahary (odc. 3)<br />
+
    21:40 - Bill Cosby Show (odc. 18)<br />
+
TV 4<br />05.45 Automobilizm: Rajdowe Mistrzostwa Polski - rajd Polski<br />06.05 V-max - mag. motoryzacyjny<br />06.30 VIP - wydarzenia i plotki<br />06.55 Muzyczne listy - magazyn muzyczny<br />08.00 TV Market - mag. reklamowy<br />08.30 Duel Masters: Mistrzowie kaijudo (26) - serial anim.<br />09.00 TiVi Sekcja - talk show<br />10.00 Jesteś moim życiem (226) - telenowela<br />11.05 Beverly Hills 90210 (21) - serial obyczajowy<br />12.05 Lingo - teleturniej<br />13.05 Strażacy - serial dok.<br />13.40 Wygraj fortunę - program interaktywny<br />15.20 Król szamanów (54) - se-rial animowany<br />15.50 Beverly Hills 90210 (22) - serial obyczajowy<br />16.50 Talk2Szok - pr. rozrywkowy<br />17.50 Lingo - teleturniej<br />18.55 Jesteś moim życiem (227) - telenowela<br />20.00 Kameleon (11) - serial sens.<br />21.00 Boston Public (11) - serial komediowy<br />22.00 Włatcy móch - serial animowany dla dorosłych<br />22.30 Czułe dranie - magazyn rozrywkowy<br />23.00 Nieczułe dranie - magazyn rozrywkowy<br />23.30 Kuba Wojewódzki - talk show<br />00.35 Wydarzenia, Sport, Prognoza pogody<br />01.15 Muzyczne listy - program muzyczny<br />02.10 Kinomaniak - magazyn filmowy<br />02.30 Sztukateria - magazyn kulturalny<br />02.55 Rozmówki polsko-polskie - talk show<br />03.45 Zakończenie programu
    22:05 - Ziemie toskańskie (odc. 17)<br />
+
    22:45 - Zaniedbywana mężatka<br />
+
TVN 7<br />06.10 Maraton uśmiechu - program rozrywkowy<br />06.35 Telesklep<br />07.40 Maraton uśmiechu - program rozrywkowy<br />08.10 Tajniacy (8) - serial sensacyjny<br />09.10 Gorzka zemsta (22) - telenowela<br />10.05 Inspektor Eddie (7) - serial komediowy<br />11.05 Zabawa od kuchni<br />12.05 Telesklep<br />14.10 Gorzka zemsta (23) - telenowela<br />15.10 Nikita (14) - serial sensacyjny<br />16.10 Życie na fali (19) - serial obyczajowy<br />17.10 Seans filmowy - magazyn<br />18.10 Inspektor Eddie (1) - serial komediowy<br />19.10 Życie na fali (20) - serial obyczajowy<br />20.10 Agenci NCIS (23-ost.) - serial kryminalny<br />21.10 Witajcie w Collinwood - komedia, Niemcy/USA 2002<br />22.55 Co za tydzień - magazyn<br />23.25 Cedry pod śniegiem - film obyczajowy. USA 1999<br />01.55 Zakończenie programu
    23:00 - Polskie foki<br />
+
    23:35 - V 7<br />
+
Canal +<br />07.00 Łapu Capu - chochliki telewizyjne<br />07.10 Nie przegap - magazyn informacyjny<br />07.20 Simpsonowie 18 (16) - serial<br />07.45 Łapu Capu - chochliki telewizyjne<br />08.00 Rockefeller Plaza 30 (8) - serial komediowy<br />08.30 Detektyw Monk 5 (10) - serial kryminalny<br />09.20 Śmiałkowie w ekstremalnych warunkach - film dokumentalny, Wielka Brytania 2005<br />10.25 Klejnot Nilu - film przygodowy, USA 1985<br />12.15 Łapu Capu Extra - chochliki telewizyjne<br />12.50 Rok spokojnego słońca - dramat psychologiczny, Polska 1984<br />14.40 Deser: Motyle - film krótkometrażowy<br />15.00 List miłosny - komediodramat, USA 1999<br />16.35 A Close Encounter - koncert Robbiego Williamsa<br />18.15 Poirot. Karty na stół - film kryminalny, Wielka Brytania 2005<br />20.00 Łapu Capu - chochliki telewizyjne<br />20.10 Simpsonowie 18 (17) - serial<br />20.35 Nie przegap - magazyn informacyjny<br />20.45 Łapu Capu - chochliki telewizyjne<br />21.00 Premiera: Lokatorka - film obyczajowy, USA 2004<br />23.05 Karol - papież, który pozostał człowiekiem - film biograficzny, Włochy 2006<br />01.40 Listy miłosne - dramat obyczajowy. Polska 2001<br />03.30 Głosy niewinności - dramat wojenny, Meksyk/USA 2004
    23:40 - News<br />
+
    23:50 - Amore TV<br />
+
HBO<br />06.30 Czekając na cud - film obyczajowy, USA 2004<br />08.20 D.E.B.S. - komedia sensacyjna, USA 2004<br />09.50 Dziadek do orzechów - film animowany<br />11.15 Infolinia - thriller, Indie 2004<br />12.55 Daleko jeszcze? - komedia, USA 2005<br />14.30 Lassie - film przygodowy, Francja/Wielka Brytania/USA/rlandia 2005<br />16.10 Coldplay - koncert<br />17.10 Magiczny duet - komedia familijna, USA 2005<br />18.35 Czekając na cud - film obyczajowy, USA 2004<br />20.10 Premiera: Studio 60 (12) - serial obyczajowy<br />20.55 Rodzina Soprano 6 (5, 6) - serial kryminalny<br />22.45 Casshern - film SF. Japonia 2004<br />01.10 Walka żywiołów - komediodramat, USA 2005<br />02.30 Dark Water - Fatum - horror, USA 2005<br />04.20 Moje matki - dramat, Finlandia/Szwecja 2005
    00:00 - Turbo sex hotel<br />
+
    00:10 - Erotyczne sensacje<br />
+
Polonia 1<br />06:35 - Sally (odc. 25)<br />06:55 - Zorro (odc. 26)<br />07:20 - Celeste II (odc. 86)<br />08:10 - Telezakupy<br />19:00 - Celeste II (odc. 87)<br />19:45 - Za głosem serca (odc. 3)<br />20:40 - Tajemnice Sahary (odc. 3)<br />21:40 - Bill Cosby Show (odc. 18)<br />22:05 - Ziemie toskańskie (odc. 17)<br />22:45 - Zaniedbywana mężatka<br />23:00 - Polskie foki<br />23:35 - V 7<br />23:40 - News<br />23:50 - Amore TV<br />00:00 - Turbo sex hotel<br />00:10 - Erotyczne sensacje<br />00:30 - Top modelki<br />00:45 - Reflex<br />00:55 - Erotyczna giełda<br />01:10 - Night Shop<br />01:25 - Turbo sex hotel<br />01:45 - Zaniedbywana mężatka<br />02:00 - Night Shop<br />02:10 - Foki Ewa<br />02:30 - Night Shop<br />02:40 - Oferty towarzyskie<br />03:00 - Turbo sex hotel<br />03:20 - Night Shop<br />03:35 - Gry na telefon<br />06:35 - Koniec programu
    00:30 - Top modelki<br />
+
    00:45 - Reflex<br />
+
Discovery Channel<br />06.00    Inżynieria ekstremalna: Holenderskie zapory morskie serial dokumentalny<br />07.00    Wojny na złomowisku: Pojazdy desantowe serial dokumentalny<br />08.00    Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki: Helikopter/Luksusowy jacht/Stadion serial dokumentalny<br />08.30    Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki: Budynki/Słupy elektryczne/Producenci balonów serial dokumentalny<br />09.00    Amerykański hot-rod: Bubbletop '61 serial dokumentalny<br />10.00    Prawda czy fałsz - pogromcy mitów: Sprasowany samochód serial dokumentalny<br />11.00    Fani czterech kółek: Corvette C4 serial dokumentalny<br />11.30    Fani czterech kółek: Corvette C4 serial dokumentalny<br />12.00    Inżynieria ekstremalna: Holenderskie zapory morskie serial dokumentalny<br />13.00    Wojny na złomowisku: Pojazdy desantowe serial dokumentalny<br />14.00    Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki: Helikopter/Luksusowy jacht/Stadion serial dokumentalny<br />14.30    Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki: Budynki/Słupy elektryczne/Producenci balonów serial dokumentalny<br />15.00    Jak to jest zrobione? (odc. 12) serial dokumentalny<br />15.30    Jak to jest zrobione? (odc. 48) serial dokumentalny<br />16.00    Superjazda: Hammer serial dokumentalny<br />17.00    Amerykański hot-rod: Pojedynek hot-rodów serial dokumentalny<br />18.00    Amerykański chopper: Maszyna dla fana - Joseph McClendon serial dokumentalny<br />19.00    Prawda czy fałsz - pogromcy mitów: Sprasowany samochód serial dokumentalny<br />20.00    Jak to jest zrobione? (odc. 13) serial dokumentalny<br />20.30    Jak to jest zrobione? (odc. 49) serial dokumentalny<br />21.00    Niewidzialni zabójcy (odc. 1/3) film dokumentalny<br />22.00    Zbrodnie, które wstrząsnęły światem: Morderca turystów serial dokumentalny<br />23.00    Piąty bieg magazyn motoryzacyjny<br />23.30    Piąty bieg magazyn motoryzacyjny<br />00.00    Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki (odc. 2) serial dokumentalny<br />01.00    Niesamowite maszyny: Morskie katastrofy serial dokumentalny<br />02.00    Superjazda: Roadstery serial dokumentalny<br />03.00    Amerykański hot-rod: Ford '40 serial dokumentalny<br />04.00    Prawda czy fałsz - pogromcy mitów: Amputacja przez stalowe noski serial dokumentalny<br />05.00    Fani czterech kółek: Lexus LS400 serial dokumentalny<br />05.30    Fani czterech kółek: Lexus LS400 serial dokumentalny
    00:55 - Erotyczna giełda<br />
+
    01:10 - Night Shop<br />
+
Zone Club<br />06.00    Sekrety baletu (odc. 4) szkoła tańca<br />06.25    Ćwiczenia na Karaibach (odc. 12) magazyn fitness<br />06.55    Sobota w kuchni (odc. 53) magazyn kulinarny<br />07.20    Na ślubnym kobiercu (odc. 9) program rozrywkowy<br />07.45    Mama na pełny etat (odc. 15) serial dokumentalny<br />08.10    Obieżyświat (odc. 25) serial dokumentalny<br />08.35    Panna młoda - księżniczka czy potwór (odc. 2) reality show<br />09.35    Udawacze (odc. 44) program rozrywkowy<br />10.25    Pogromcy duchów w spódniczkach (odc. 7) program rozrywkowy<br />10.55    Przyjęcia Jamesa (odc. 21) magazyn kulinarny<br />11.25    Przyjęcia Jamesa (odc. 22) magazyn kulinarny<br />11.55    Bazar (odc. 2) serial dokumentalny<br />12.25    Obieżyświat (odc. 42) serial dokumentalny<br />12.55    Dom mody (odc. 5) konkurs ubiorów<br />13.20    Terapia szokowa: Jenny (odc. 5) magazyn<br />13.45    Sobota w kuchni (odc. 52) magazyn kulinarny<br />14.10    Mama na pełny etat (odc. 17) serial dokumentalny<br />14.35    Randka na czas (odc. 7) program rozrywkowy<br />15.00    Randka na czas (odc. 8) program rozrywkowy<br />15.30    Strzał w dziesiątkę (odc. 12) reality show<br />16.30    Areszt domowy (odc. 25) magazyn mody<br />17.00    Areszt domowy (odc. 26) magazyn mody<br />17.30    Obieżyświat (odc. 51) serial dokumentalny<br />18.00    Obieżyświat (odc. 52) serial dokumentalny<br />18.30    On jest kobietą (odc. 4) reality show<br />19.30    Ekstremalne metamorfozy (odc. 50) magazyn<br />20.30    10 lat mniej (odc. 15) magazyn poradnikowy<br />21.00    Randka na czas (odc. 51) program rozrywkowy<br />21.30    Córeczka tatusia (odc. 7) serial dokumentalny<br />22.00    Potyczki Jerry'ego Springera (odc. 97) talk-show<br />22.50    Kulturystka film dokumentalny<br />23.40    Porozmawiajmy o seksie (odc. 67) magazyn poradnikowy<br />00.30    Mężczyźni o sobie: Bukiet zaręczynowy (odc. 4) program rozrywkowy<br />00.55    Gwiazdy na plaży (odc. 4) program rozrywkowy<br />01.20    Potyczki Jerry'ego Springera (odc. 97) talk-show<br />02.05    Porozmawiajmy o seksie (odc. 51) magazyn poradnikowy<br />03.00    Zdrada (odc. 54) serial dokumentalny<br />04.00    Strzał w dziesiątkę (odc. 14) reality show<br />05.00    Obieżyświat (odc. 27) serial dokumentalny<br />05.30    Sztuka i dusza (odc. 12) magazyn kulturalny
    01:25 - Turbo sex hotel<br />
 
    01:45 - Zaniedbywana mężatka<br />
 
    02:00 - Night Shop<br />
 
    02:10 - Foki Ewa<br />
 
    02:30 - Night Shop<br />
 
    02:40 - Oferty towarzyskie<br />
 
    03:00 - Turbo sex hotel<br />
 
    03:20 - Night Shop<br />
 
    03:35 - Gry na telefon<br />
 
    06:35 - Koniec programu
 
 
[[Kategoria:Ramówki TVP 1 z 2007 roku]]
 
[[Kategoria:Ramówki TVP 1 z 2007 roku]]
 
[[Kategoria:Ramówki TVP 2 z 2007 roku]]
 
[[Kategoria:Ramówki TVP 2 z 2007 roku]]
 
[[Kategoria:Ramówki Polonia 1 z 2007 roku]]
 
[[Kategoria:Ramówki Polonia 1 z 2007 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki TV Polonia z 2007 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki TV 4 z 2007 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki TVP 3 Katowice z 2007 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki Polsat z 2007 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki TVN z 2007 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki TVN 7 z 2007 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki Canal + z 2007 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki HBO z 2007 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki Discovery Channel z 2007 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki Zone Club z 2007 roku]]

Aktualna wersja na dzień 09:53, maj 16, 2019

TVP 1
05:15 Moda na sukces - odc. 3414 (The Bold and the Beautiful ep. 3629); serial kraj prod.USA (2001)
05:35 Moda na sukces - odc. 3415 (The Bold and the Beautiful ep. 3630); serial kraj prod.USA (2001)
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30,7:00,7:30;  Pogoda 6:32,7:05,7:33
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Kwadrans po ósmej
08:30 Strażak Sam - Zrządzenie losu, odc. 2 (Fireman Sam // Twist of fate, ep. 2); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2003)
08:40 Sąsiedzi - Deszcz odc. 18 (Dazd); serial animowany kraj prod.Czechosłowacja (1983)
08:50 Świnka Peppa - Papuga Polly, odc. 4 (Polly Parrot, ep. 4); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2004)
09:00 Domowe przedszkole - Wędrówki pędzla i ołówka; program dla dzieci
09:30 Lippy and Messy - DO-BE -DO
09:35 Ranczo pod Zieloną Siódemką - odc. 11 - O tym, jak Elis nie zaznała szczęścia (Ranc u Zeleno Sedmy odc. 11Jak Elis ke stesti neprisla); serial komediowy kraj prod.CZECHY (1998)
10:05 Szkoła złamanych serc - odc. 94 (odc. 94); serial obyczajowy kraj prod.Australia (1998)
10:55 Extr@ - język angielski dla młodzieży - Zmiany odc.14/30 (Extr@: Changes) - txt str.777 kraj prod.Wielka Brytania (2004)
11:20 Zwierzowiec - Sukces
11:35 ZUS dla ciebie - odc. 55; program poradnikowy
11:40 TELEZAKUPY
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes
12:20 Plebania odc.866; telenowela TVP
12:45 Letni seans filmowy - Jan Serce - odc. 4/10 - Pieszczoty; serial TVP
13:40 Uroczystości Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Kościele Greckokatolickim - relacja z Chrzanowa; relacja
14:30 Kobieta zaradna; magazyn
15:00 Wiadomości
15:10 Klan odc.1255; telenowela TVP
15:35 Dwie strony medalu - odc. 17; serial TVP
16:05 Pani Prezydent - odc. 14 (Commander in Chief, ep. 14 The Price You Pay); serial kraj prod.USA (2005)
17:00 Teleexpress
17:20 Celownik; magazyn
17:35 Moda na sukces - odc. 3416 (The Bold and the Beautiful ep. 3631); serial kraj prod.USA (2001)
18:00 Moda na sukces - odc. 3417 (The Bold and the Beautiful ep. 3632); serial kraj prod.USA (2001)
18:30 Dwie strony medalu - odc. 69 - txt str.777; serial TVP
19:00 Wieczorynka - Małgosia i buciki - Brudne jajko odc. 7 (Franny's Feet / Egg sitting) kraj prod.Kanada (2003)
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:05 Pogoda
20:15 W krainie dreszczowców - Wielka powódź cz. 1 (Sturmflut 1 (tyt. ang. Storm Tide)) - txt str.777  89'; film katastroficzny kraj prod.Niemcy (2005)
21:55 Sprawa dla reportera
22:30 Teleexpress nocą
22:50 Bez pardonu III - odc. 7, Ktoś inny (District, The III - ep. 7, The Second Man); serial sensacyjny kraj prod.USA (2002)
23:40 Dobre, bo polskie - Alternatywy 4 - odc. 4/9 - Profesjonaliści - txt str.777; serial komediowy TVP
00:45 Dobre, bo polskie - Mistrz tańca  28'; film TVP
01:15 Dobre, bo polskie - Kabaret Starszych Panów "Ostatni naiwni" - wieczór 15; widowisko
02:20 Zakończenie programu

TVP 2
05:40 Ocean Avenue - odc. 115/130 (Ocean Avenue ep. 115); telenowela kraj prod.USA, Szwecja (2002)
06:25 Ocean Avenue - odc. 116/130 (Ocean Avenue ep.116); telenowela kraj prod.USA, Szwecja (2002)
07:05 TELEZAKUPY
07:25 Dwójka Dzieciom - Mały pingwin Pik - Pok - odc. 12 - Bohater dnia; serial animowany
07:35 Dwójka Dzieciom - Kropelka - przygody z wodą - odc 24/26 Powrót do korzeni (Raindrop - water is adventure ep. Getting back to the roots); serial animowany kraj prod.Hiszpania (2002)
08:05 Na dobre i na złe - odc. 266 Ekshibicjonista; serial TVP
09:00 Pytanie na śniadanie - lato - w tym Panorama: 10:00, 10:35 i Pogoda: 9:25,10:40
10:44 Święta wojna - Cellulit (252); serial TVP
11:10 Codzienna 2 m. 3 - odc. 16; serial komediowy TVP
11:40 Magnum - odc. 118/162 Nigdy nie chciałem jechać do Francji (MAGNUM P. I. s. 6 (I never wanted to go to France)); serial kraj prod.USA (1985)
12:30 Przygody Tarzana - odc 67/75  Okres godowy (Tarzan, ep 311 Mating season); serial przygodowy kraj prod.Francja, Meksyk (1991)
12:55 Raj na ziemi - Oazy w Arktyce-odc.10 (Living Edens)  53'; cykl dokumentalny kraj prod.USA (2002)
13:50 Starter- magazyn aktualności
14:10 Europa da się lubić - Europa Wikingów
15:00 Dr Quinn - seria VI, odc. 17/22 (Dr. Quinn, Medicine Woman s. VI ep. 618 (145)); serial obyczajowy kraj prod.USA (1997)
15:50 Wakacje z Dwójką - Kochanie zmniejszyłem dzieciaki - odc 51/66 (Honey I shrunk the kids) - txt str.777; serial komediowy kraj prod.USA (1997)
16:40 Gliniarz i prokurator - s. 3, odc. 15/26 (49) Wyrzuty sumienia (Jake and the Fatman,  s.3, ep. Who's sorry now?); serial sensacyjny kraj prod.USA (1989)
17:30 Biuro kryminalne -  Zaginione; serial TVP
18:00 Program lokalny
18:30 Sport Telegram
18:35 Pogoda
18:45 Panorama
19:05 Smaczne Go! ; magazyn kulinarny
20:00 Hotel Babylon - odc. 4/8 (Hotel Babylon); serial kraj prod.Wielka Brytania (2006)
21:00 Czarne chmury - odc. 4/10 - txt str.777; serial TVP
22:00 Panorama
22:15 Pogoda
22:25 Sport Telegram
22:30 Biznes
22:35 Wieczór Filmowy Kocham Kino - wstęp - (Fahrenheit 451)
22:40 Wieczór filmowy Kocham Kino - Fahrenheit 451 (Fahrenheit 451)  107'; film science fiction kraj prod.USA (1967)
00:35 Kinoffkino - odc. 5; magazyn
01:35 Zakończenie programu

TVP 3 Katowice
06:00 Kurier - oraz 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pogoda 06:17, 06:47, 07:17, Przegląd prasy 06:10, 06:22, 06:40, 06:52, 07:10, 07:22, 07:39; Serwis ekonomiczny 06:19, 06:49, 07:19; Serwis sportowy 06:13, 06:43, 07:13, 07:42; STEREO
07.45 Aktualności Flesz i Pogoda
07.50 Gramy dla Was
08:00 Kurier flesz; STEREO
08:02 Kurier Gość; STEREO
08:15 Kurier flesz; STEREO
08:17 Pogoda; STEREO
08:19 Serwis ekonomiczny; STEREO
08:23 Przegląd prasy; STEREO
08:26 Kamera Kuriera; STEREO
08:30 Kurier; STEREO
08:38 Przegląd prasy; STEREO
08:42 Serwis sportowy; STEREO
08.45 Schlesien Journal – magazyn mniejszości niemieckiej
09:00 Kurier; STEREO
09:09 Przegląd prasy; STEREO
09:12 Serwis sportowy; STEREO
09:15 Kurier flesz; STEREO
09:17 Pogoda; STEREO
09:19 Przegląd prasy; STEREO
09:23 Serwis ekonomiczny; STEREO
09:26 Kamera Kuriera; STEREO
09:30 Kurier; STEREO
09:53 Pogoda; STEREO
09:56 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:01 Serwis ekonomiczny; STEREO
10:04 Serwis sportowy; STEREO
10:08 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:11 Pogoda; STEREO
10:15 Kurier Gość; STEREO
10:30 Kurier; STEREO
10:49 Pogoda; STEREO
10:54 Serwis sportowy; STEREO
10:58 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:02 Kurier Biznes; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:27 Kamera Kuriera; STEREO
11:30 Kurier; STEREO
11:55 Pogoda; STEREO
11:56 Serwis ekonomiczny; STEREO
11:59 Serwis sportowy; STEREO
12:06 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:10 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Kurier; STEREO
12:56 Pogoda; STEREO
12:57 Serwis ekonomiczny; STEREO
13:02 Serwis sportowy; STEREO
13:08 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:11 Kurier Komentarze; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Kurier; STEREO
13:53 Pogoda; STEREO
13:58 Serwis ekonomiczny; STEREO
14:01 Serwis sportowy; STEREO
14:06 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:10 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Kurier; STEREO
14:54 Pogoda; STEREO
14:58 Serwis ekonomiczny; STEREO
15:01 Serwis sportowy; STEREO
15:06 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:11 Kurier Komentarze; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Kurier; STEREO
15:56 Pogoda; STEREO
15:59 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:02 Serwis ekonomiczny; STEREO
16:06 Serwis sportowy; STEREO
16:14 Rozmowa dnia; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Dla niesłyszących - Kurier; STEREO
16:43 Pogoda; STEREO
16.45 Aktualności
16.48 Pogoda
16.50 Relacje – przegląd gospodarczy
17.00 Trójka dzieciom: Przygód kilka wróbla Ćwirka
17:14 Rozmowa dnia; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Kurier; STEREO
17:56 Pogoda; STEREO
18.00 Aktualności
18.24 Magazyn Meteo
18.30 Aktualności sportowe
18.40 Trójka tam była 
18.55 TV Katowice zaprasza
19.00 Raport z akcji – magazyn o tematyce policyjnej 
19.15 Program publicystyczny
19.35 Gramy dla Was
19.50 TV Katowice zaprasza
20:00 Telekurier; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:50 Pogoda; STEREO
20:57 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:42 Pogoda; STEREO
21.45 Aktualności sportowe i Aktualności 
22:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Kurier; STEREO
22:47 Pogoda; STEREO
22:49 16/16 - Dzień z życia chirurga; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:06 Sportowy Wieczór; STEREO
23:30 Kurier; STEREO
23:50 Pogoda; STEREO
23:54 Rok 2013 - koniec ropy (Oil no More (2013 - la fin du petrole))  51'; film dokumentalny kraj prod.Francja (2005); reż.:Stephane Meunier; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:46 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:58 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:27 Kurier; STEREO
01:47 Pogoda; STEREO
01:50 Rok 2013 - koniec ropy (Oil no More (2013 - la fin du petrole))  51'; film dokumentalny kraj prod.Francja (2005); reż.:Stephane Meunier; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:43 Zakończenie dnia

Polsat
05.00 Music Spot
06.00 Wstawaj! Gramy! - program muzyczny
06.45 Sekret Laury (113) - telenowela
07.45 TV Market - magazyn reklamowy
08.00 WieIka wygrana - teleturniej
08.55 Graczykowie (34) - serial komediowy
09.30 Daleko od noszy (84): Taniec z wyjazdami - serial komediowy
10.00 Czarodziejki (17) - serial obyczajowy
11.00 Dotyk anioła (17) - serial obyczajowy
12.00 Pensjonat Pod Różą (17): Nieproszeni goście - serial obyczajowy
13.00 Jesteś moim życiem (136) - telenowela
14.00 Miodowe lata (43): Safari - serial komediowy
14.45 Benny Hill - program rozrywkowy
15.15 Rodzina zastępcza (136): Droga do Unii - serial ko mediowy
15.50 Wydarzenia
16.15 Prognoza pogody
16.25 Daleko od noszy (85): Ostatnie dwanaście godzin - serial komediowy
16.55 Strainik Teksasu (100) - serial sensacyjny
18.00 Miodowe lata (44) - serial komediowy
18.50 Wydarzenia
19.20 Sport
19.25 Prognoza pogody
19.30 Rodzina zastępcza (137): Wycieczki edukacyjne - serial komediowy
20.00 Mamuśki (7): Piąty teść - serial obyczajowy
20.30 Mamuśki (8): Godzina zero - serial obyczajowy
21.00 Zagubione serca - melodramat, USA 1999
21.55 Studio LOTTO
23.50 Chirurdzy (27) - serial obyczajowy
00.45 Threshold - strategia przetrwania (3) - serial fantastyczny
01.45 Dziewczyny w bikini
02.45 Nocne randki
04.55 Zakończenie programu

TVN
05.50 Telesklep
06.40 Pogoda na miłość (12) - serial obyaajowy
07.35 Taniec z gwiazdami: Kulisy - program rozrywkowy
08.05 Szymon Majewski Show - program rozrywkowy
09.05 Wykręć numer - teleturniej
10.05 Fabryka gry - program rozrywkowy
11.05 Telesklep
11.30 Co nowego u Scooby'ego (3) - serial animowany
11.55 Detektywi - serial fabularno-dokumentalny
12.25 W-11 - wydział śledczy - serial fabularno-dokumentalny
13.05 Na Wspólnej - serial obyczajowy
14.20 Pogoda na miłość (13) - serial obyczajowy
15.20 Prawo pożądania (109) - telenowela
16.20 Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fabularno-dokumentalny
17.20 Rozmowy w toku - talk show
18.30 Detektywi - serial fabularno-dokumentalny
19.00 Fakty
19.30 Sport
19.40 Pogoda
19.50 Uwaga! - magazyn
20.15 W-11 - wydział śledczy - serial fabularno-dokumentalny
20.55 Detektyw Monk (5) - serial kryminalny
21.55 Dowody zbrodni (4) - serial sensacyjny
22.50 Szymon Majewski Show - program rozrywkowy
23.50 Projekt plaża nocą - mag.
00.20 Nie z tego świata (16) - serial SF
01.15 Nocne igraszki - program rozrywkowy
02.15 Telesklep
02.35 Uwaga! - magazyn
02.55 Nic straconego - powtórki

TV Polonia
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30,7:00,7:30; Pogoda 6:32,7:05,7:33; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Wiadomości; STEREO
08:10 Pogoda; STEREO
08:15 Kwadrans po ósmej; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:30 Bajki polskie - odc. 2; program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
08:55 Demokracja w Kościele; reportaż; STEREO
09:10 Ojczyzna polszczyzna - W Vancouver i na Błoniach; program prof.Jana Miodka; Bez ograniczeń wiekowych
09:25 Salon kresowy - W zdrowym ciele zdrowy rozum; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
09:45 Zespół adwokacki - odc. 3; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
10:25 Polska z bocznej drogi - Harem rzeźbiarza.; Bez ograniczeń wiekowych
10:40 .... I tam prawdopodobnie zostałem na zawsze  48'; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
11:30 Codzienna 2 m. 3 - odc. 33; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO
12:10 Klan - odc. 1248; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Warto rozmawiać - Odrolnienie koalicji; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:05 Warto kochać - odc. 20; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:50 Rozmowy na temat... - Represji w Wojsku Polskim w latach 1949 - 1956; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:05 Blues 4 Rano - Koncert jubileuszowy Martyny Jakubowicz cz. 2; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:50 Mistrz  52'; film dokumentalny; reż.:M. Michalik, D. Kuciewicz, K. Bochenek, K. Bochenek; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:45 Bajki polskie - odc. 2; program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
16:15 SF-Symulator faktu - Armia przyszłości odc.43; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:40 Demokracja w Kościele; reportaż; STEREO
17:00 Teleexpress; STEREO
17:15 Taki pejzaż - Przełomy Wisły; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:35 Zespół adwokacki - odc. 3; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:20 Ślady naszej przeszłości.; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
18:35 Polska z bocznej drogi - Harem rzeźbiarza.; Bez ograniczeń wiekowych
18:50 Codzienna 2 m. 3 - odc. 33; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Dobranocka - Dziwne przygody Koziołka Matołka - odc. 13 Gwiazdor filmowy; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości; STEREO
19:55 Sport; STEREO
20:05 Pogoda; STEREO
20:10 Klan - odc. 1248; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:35 Desperaci - wybuchowa historia PRL-u - Bombowcy ze Śląska; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:00 Siedlisko - odc. 3/9; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
21:50 Przebojowe Polki - (4); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:40 Wołkow; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
23:10 Mieszkać w Europie - Toskania; reportaż; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:30 Panorama; STEREO
23:45 Pogoda; STEREO
23:48 Sport Telegram; STEREO
23:50 Biznes; STEREO
23:55 Zespół adwokacki - odc. 3; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
00:35 Dzień jak co dzień - Auto dla Kowalskiego; cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych
00:50 Codzienna 2 m. 3 - odc. 33; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Dobranocka za oceanem - Dziwne przygody Koziołka Matołka - odc. 13 Gwiazdor filmowy; Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości; STEREO
01:55 Sport; STEREO
02:00 Klan - odc. 1248; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:25 Desperaci - wybuchowa historia PRL-u - Bombowcy ze Śląska; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:55 Siedlisko - odc. 3/9; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:45 Przebojowe Polki - (4); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:35 Sto tysięcy bocianów - odc.2; serial dokumentalny TVP; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
04:55 Polska z bocznej drogi - Harem rzeźbiarza.; Bez ograniczeń wiekowych
05:10 Wołkow; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
05:35 Taki pejzaż - Przełomy Wisły; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:55 Zakończenie dnia

TV 4
05.45 Automobilizm: Rajdowe Mistrzostwa Polski - rajd Polski
06.05 V-max - mag. motoryzacyjny
06.30 VIP - wydarzenia i plotki
06.55 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
08.00 TV Market - mag. reklamowy
08.30 Duel Masters: Mistrzowie kaijudo (26) - serial anim.
09.00 TiVi Sekcja - talk show
10.00 Jesteś moim życiem (226) - telenowela
11.05 Beverly Hills 90210 (21) - serial obyczajowy
12.05 Lingo - teleturniej
13.05 Strażacy - serial dok.
13.40 Wygraj fortunę - program interaktywny
15.20 Król szamanów (54) - se-rial animowany
15.50 Beverly Hills 90210 (22) - serial obyczajowy
16.50 Talk2Szok - pr. rozrywkowy
17.50 Lingo - teleturniej
18.55 Jesteś moim życiem (227) - telenowela
20.00 Kameleon (11) - serial sens.
21.00 Boston Public (11) - serial komediowy
22.00 Włatcy móch - serial animowany dla dorosłych
22.30 Czułe dranie - magazyn rozrywkowy
23.00 Nieczułe dranie - magazyn rozrywkowy
23.30 Kuba Wojewódzki - talk show
00.35 Wydarzenia, Sport, Prognoza pogody
01.15 Muzyczne listy - program muzyczny
02.10 Kinomaniak - magazyn filmowy
02.30 Sztukateria - magazyn kulturalny
02.55 Rozmówki polsko-polskie - talk show
03.45 Zakończenie programu

TVN 7
06.10 Maraton uśmiechu - program rozrywkowy
06.35 Telesklep
07.40 Maraton uśmiechu - program rozrywkowy
08.10 Tajniacy (8) - serial sensacyjny
09.10 Gorzka zemsta (22) - telenowela
10.05 Inspektor Eddie (7) - serial komediowy
11.05 Zabawa od kuchni
12.05 Telesklep
14.10 Gorzka zemsta (23) - telenowela
15.10 Nikita (14) - serial sensacyjny
16.10 Życie na fali (19) - serial obyczajowy
17.10 Seans filmowy - magazyn
18.10 Inspektor Eddie (1) - serial komediowy
19.10 Życie na fali (20) - serial obyczajowy
20.10 Agenci NCIS (23-ost.) - serial kryminalny
21.10 Witajcie w Collinwood - komedia, Niemcy/USA 2002
22.55 Co za tydzień - magazyn
23.25 Cedry pod śniegiem - film obyczajowy. USA 1999
01.55 Zakończenie programu

Canal +
07.00 Łapu Capu - chochliki telewizyjne
07.10 Nie przegap - magazyn informacyjny
07.20 Simpsonowie 18 (16) - serial
07.45 Łapu Capu - chochliki telewizyjne
08.00 Rockefeller Plaza 30 (8) - serial komediowy
08.30 Detektyw Monk 5 (10) - serial kryminalny
09.20 Śmiałkowie w ekstremalnych warunkach - film dokumentalny, Wielka Brytania 2005
10.25 Klejnot Nilu - film przygodowy, USA 1985
12.15 Łapu Capu Extra - chochliki telewizyjne
12.50 Rok spokojnego słońca - dramat psychologiczny, Polska 1984
14.40 Deser: Motyle - film krótkometrażowy
15.00 List miłosny - komediodramat, USA 1999
16.35 A Close Encounter - koncert Robbiego Williamsa
18.15 Poirot. Karty na stół - film kryminalny, Wielka Brytania 2005
20.00 Łapu Capu - chochliki telewizyjne
20.10 Simpsonowie 18 (17) - serial
20.35 Nie przegap - magazyn informacyjny
20.45 Łapu Capu - chochliki telewizyjne
21.00 Premiera: Lokatorka - film obyczajowy, USA 2004
23.05 Karol - papież, który pozostał człowiekiem - film biograficzny, Włochy 2006
01.40 Listy miłosne - dramat obyczajowy. Polska 2001
03.30 Głosy niewinności - dramat wojenny, Meksyk/USA 2004

HBO
06.30 Czekając na cud - film obyczajowy, USA 2004
08.20 D.E.B.S. - komedia sensacyjna, USA 2004
09.50 Dziadek do orzechów - film animowany
11.15 Infolinia - thriller, Indie 2004
12.55 Daleko jeszcze? - komedia, USA 2005
14.30 Lassie - film przygodowy, Francja/Wielka Brytania/USA/rlandia 2005
16.10 Coldplay - koncert
17.10 Magiczny duet - komedia familijna, USA 2005
18.35 Czekając na cud - film obyczajowy, USA 2004
20.10 Premiera: Studio 60 (12) - serial obyczajowy
20.55 Rodzina Soprano 6 (5, 6) - serial kryminalny
22.45 Casshern - film SF. Japonia 2004
01.10 Walka żywiołów - komediodramat, USA 2005
02.30 Dark Water - Fatum - horror, USA 2005
04.20 Moje matki - dramat, Finlandia/Szwecja 2005

Polonia 1
06:35 - Sally (odc. 25)
06:55 - Zorro (odc. 26)
07:20 - Celeste II (odc. 86)
08:10 - Telezakupy
19:00 - Celeste II (odc. 87)
19:45 - Za głosem serca (odc. 3)
20:40 - Tajemnice Sahary (odc. 3)
21:40 - Bill Cosby Show (odc. 18)
22:05 - Ziemie toskańskie (odc. 17)
22:45 - Zaniedbywana mężatka
23:00 - Polskie foki
23:35 - V 7
23:40 - News
23:50 - Amore TV
00:00 - Turbo sex hotel
00:10 - Erotyczne sensacje
00:30 - Top modelki
00:45 - Reflex
00:55 - Erotyczna giełda
01:10 - Night Shop
01:25 - Turbo sex hotel
01:45 - Zaniedbywana mężatka
02:00 - Night Shop
02:10 - Foki Ewa
02:30 - Night Shop
02:40 - Oferty towarzyskie
03:00 - Turbo sex hotel
03:20 - Night Shop
03:35 - Gry na telefon
06:35 - Koniec programu

Discovery Channel
06.00    Inżynieria ekstremalna: Holenderskie zapory morskie serial dokumentalny
07.00    Wojny na złomowisku: Pojazdy desantowe serial dokumentalny
08.00    Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki: Helikopter/Luksusowy jacht/Stadion serial dokumentalny
08.30    Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki: Budynki/Słupy elektryczne/Producenci balonów serial dokumentalny
09.00    Amerykański hot-rod: Bubbletop '61 serial dokumentalny
10.00    Prawda czy fałsz - pogromcy mitów: Sprasowany samochód serial dokumentalny
11.00    Fani czterech kółek: Corvette C4 serial dokumentalny
11.30    Fani czterech kółek: Corvette C4 serial dokumentalny
12.00    Inżynieria ekstremalna: Holenderskie zapory morskie serial dokumentalny
13.00    Wojny na złomowisku: Pojazdy desantowe serial dokumentalny
14.00    Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki: Helikopter/Luksusowy jacht/Stadion serial dokumentalny
14.30    Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki: Budynki/Słupy elektryczne/Producenci balonów serial dokumentalny
15.00    Jak to jest zrobione? (odc. 12) serial dokumentalny
15.30    Jak to jest zrobione? (odc. 48) serial dokumentalny
16.00    Superjazda: Hammer serial dokumentalny
17.00    Amerykański hot-rod: Pojedynek hot-rodów serial dokumentalny
18.00    Amerykański chopper: Maszyna dla fana - Joseph McClendon serial dokumentalny
19.00    Prawda czy fałsz - pogromcy mitów: Sprasowany samochód serial dokumentalny
20.00    Jak to jest zrobione? (odc. 13) serial dokumentalny
20.30    Jak to jest zrobione? (odc. 49) serial dokumentalny
21.00    Niewidzialni zabójcy (odc. 1/3) film dokumentalny
22.00    Zbrodnie, które wstrząsnęły światem: Morderca turystów serial dokumentalny
23.00    Piąty bieg magazyn motoryzacyjny
23.30    Piąty bieg magazyn motoryzacyjny
00.00    Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki (odc. 2) serial dokumentalny
01.00    Niesamowite maszyny: Morskie katastrofy serial dokumentalny
02.00    Superjazda: Roadstery serial dokumentalny
03.00    Amerykański hot-rod: Ford '40 serial dokumentalny
04.00    Prawda czy fałsz - pogromcy mitów: Amputacja przez stalowe noski serial dokumentalny
05.00    Fani czterech kółek: Lexus LS400 serial dokumentalny
05.30    Fani czterech kółek: Lexus LS400 serial dokumentalny

Zone Club
06.00    Sekrety baletu (odc. 4) szkoła tańca
06.25    Ćwiczenia na Karaibach (odc. 12) magazyn fitness
06.55    Sobota w kuchni (odc. 53) magazyn kulinarny
07.20    Na ślubnym kobiercu (odc. 9) program rozrywkowy
07.45    Mama na pełny etat (odc. 15) serial dokumentalny
08.10    Obieżyświat (odc. 25) serial dokumentalny
08.35    Panna młoda - księżniczka czy potwór (odc. 2) reality show
09.35    Udawacze (odc. 44) program rozrywkowy
10.25    Pogromcy duchów w spódniczkach (odc. 7) program rozrywkowy
10.55    Przyjęcia Jamesa (odc. 21) magazyn kulinarny
11.25    Przyjęcia Jamesa (odc. 22) magazyn kulinarny
11.55    Bazar (odc. 2) serial dokumentalny
12.25    Obieżyświat (odc. 42) serial dokumentalny
12.55    Dom mody (odc. 5) konkurs ubiorów
13.20    Terapia szokowa: Jenny (odc. 5) magazyn
13.45    Sobota w kuchni (odc. 52) magazyn kulinarny
14.10    Mama na pełny etat (odc. 17) serial dokumentalny
14.35    Randka na czas (odc. 7) program rozrywkowy
15.00    Randka na czas (odc. 8) program rozrywkowy
15.30    Strzał w dziesiątkę (odc. 12) reality show
16.30    Areszt domowy (odc. 25) magazyn mody
17.00    Areszt domowy (odc. 26) magazyn mody
17.30    Obieżyświat (odc. 51) serial dokumentalny
18.00    Obieżyświat (odc. 52) serial dokumentalny
18.30    On jest kobietą (odc. 4) reality show
19.30    Ekstremalne metamorfozy (odc. 50) magazyn
20.30    10 lat mniej (odc. 15) magazyn poradnikowy
21.00    Randka na czas (odc. 51) program rozrywkowy
21.30    Córeczka tatusia (odc. 7) serial dokumentalny
22.00    Potyczki Jerry'ego Springera (odc. 97) talk-show
22.50    Kulturystka film dokumentalny
23.40    Porozmawiajmy o seksie (odc. 67) magazyn poradnikowy
00.30    Mężczyźni o sobie: Bukiet zaręczynowy (odc. 4) program rozrywkowy
00.55    Gwiazdy na plaży (odc. 4) program rozrywkowy
01.20    Potyczki Jerry'ego Springera (odc. 97) talk-show
02.05    Porozmawiajmy o seksie (odc. 51) magazyn poradnikowy
03.00    Zdrada (odc. 54) serial dokumentalny
04.00    Strzał w dziesiątkę (odc. 14) reality show
05.00    Obieżyświat (odc. 27) serial dokumentalny
05.30    Sztuka i dusza (odc. 12) magazyn kulturalny

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.