FANDOM


TVP 1
05:15 Moda na sukces - odc. 3414 (The Bold and the Beautiful ep. 3629); serial kraj prod.USA (2001)
05:35 Moda na sukces - odc. 3415 (The Bold and the Beautiful ep. 3630); serial kraj prod.USA (2001)
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30,7:00,7:30;  Pogoda 6:32,7:05,7:33
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Kwadrans po ósmej
08:30 Strażak Sam - Zrządzenie losu, odc. 2 (Fireman Sam // Twist of fate, ep. 2); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2003)
08:40 Sąsiedzi - Deszcz odc. 18 (Dazd); serial animowany kraj prod.Czechosłowacja (1983)
08:50 Świnka Peppa - Papuga Polly, odc. 4 (Polly Parrot, ep. 4); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2004)
09:00 Domowe przedszkole - Wędrówki pędzla i ołówka; program dla dzieci
09:30 Lippy and Messy - DO-BE -DO
09:35 Ranczo pod Zieloną Siódemką - odc. 11 - O tym, jak Elis nie zaznała szczęścia (Ranc u Zeleno Sedmy odc. 11Jak Elis ke stesti neprisla); serial komediowy kraj prod.CZECHY (1998)
10:05 Szkoła złamanych serc - odc. 94 (odc. 94); serial obyczajowy kraj prod.Australia (1998)
10:55 Extr@ - język angielski dla młodzieży - Zmiany odc.14/30 (Extr@: Changes) - txt str.777 kraj prod.Wielka Brytania (2004)
11:20 Zwierzowiec - Sukces
11:35 ZUS dla ciebie - odc. 55; program poradnikowy
11:40 TELEZAKUPY
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes
12:20 Plebania odc.866; telenowela TVP
12:45 Letni seans filmowy - Jan Serce - odc. 4/10 - Pieszczoty; serial TVP
13:40 Uroczystości Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Kościele Greckokatolickim - relacja z Chrzanowa; relacja
14:30 Kobieta zaradna; magazyn
15:00 Wiadomości
15:10 Klan odc.1255; telenowela TVP
15:35 Dwie strony medalu - odc. 17; serial TVP
16:05 Pani Prezydent - odc. 14 (Commander in Chief, ep. 14 The Price You Pay); serial kraj prod.USA (2005)
17:00 Teleexpress
17:20 Celownik; magazyn
17:35 Moda na sukces - odc. 3416 (The Bold and the Beautiful ep. 3631); serial kraj prod.USA (2001)
18:00 Moda na sukces - odc. 3417 (The Bold and the Beautiful ep. 3632); serial kraj prod.USA (2001)
18:30 Dwie strony medalu - odc. 69 - txt str.777; serial TVP
19:00 Wieczorynka - Małgosia i buciki - Brudne jajko odc. 7 (Franny's Feet / Egg sitting) kraj prod.Kanada (2003)
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:05 Pogoda
20:15 W krainie dreszczowców - Wielka powódź cz. 1 (Sturmflut 1 (tyt. ang. Storm Tide)) - txt str.777  89'; film katastroficzny kraj prod.Niemcy (2005)
21:55 Sprawa dla reportera
22:30 Teleexpress nocą
22:50 Bez pardonu III - odc. 7, Ktoś inny (District, The III - ep. 7, The Second Man); serial sensacyjny kraj prod.USA (2002)
23:40 Dobre, bo polskie - Alternatywy 4 - odc. 4/9 - Profesjonaliści - txt str.777; serial komediowy TVP
00:45 Dobre, bo polskie - Mistrz tańca  28'; film TVP
01:15 Dobre, bo polskie - Kabaret Starszych Panów "Ostatni naiwni" - wieczór 15; widowisko
02:20 Zakończenie programu

TVP 2
05:40 Ocean Avenue - odc. 115/130 (Ocean Avenue ep. 115); telenowela kraj prod.USA, Szwecja (2002)
06:25 Ocean Avenue - odc. 116/130 (Ocean Avenue ep.116); telenowela kraj prod.USA, Szwecja (2002)
07:05 TELEZAKUPY
07:25 Dwójka Dzieciom - Mały pingwin Pik - Pok - odc. 12 - Bohater dnia; serial animowany
07:35 Dwójka Dzieciom - Kropelka - przygody z wodą - odc 24/26 Powrót do korzeni (Raindrop - water is adventure ep. Getting back to the roots); serial animowany kraj prod.Hiszpania (2002)
08:05 Na dobre i na złe - odc. 266 Ekshibicjonista; serial TVP
09:00 Pytanie na śniadanie - lato - w tym Panorama: 10:00, 10:35 i Pogoda: 9:25,10:40
10:44 Święta wojna - Cellulit (252); serial TVP
11:10 Codzienna 2 m. 3 - odc. 16; serial komediowy TVP
11:40 Magnum - odc. 118/162 Nigdy nie chciałem jechać do Francji (MAGNUM P. I. s. 6 (I never wanted to go to France)); serial kraj prod.USA (1985)
12:30 Przygody Tarzana - odc 67/75  Okres godowy (Tarzan, ep 311 Mating season); serial przygodowy kraj prod.Francja, Meksyk (1991)
12:55 Raj na ziemi - Oazy w Arktyce-odc.10 (Living Edens)  53'; cykl dokumentalny kraj prod.USA (2002)
13:50 Starter- magazyn aktualności
14:10 Europa da się lubić - Europa Wikingów
15:00 Dr Quinn - seria VI, odc. 17/22 (Dr. Quinn, Medicine Woman s. VI ep. 618 (145)); serial obyczajowy kraj prod.USA (1997)
15:50 Wakacje z Dwójką - Kochanie zmniejszyłem dzieciaki - odc 51/66 (Honey I shrunk the kids) - txt str.777; serial komediowy kraj prod.USA (1997)
16:40 Gliniarz i prokurator - s. 3, odc. 15/26 (49) Wyrzuty sumienia (Jake and the Fatman,  s.3, ep. Who's sorry now?); serial sensacyjny kraj prod.USA (1989)
17:30 Biuro kryminalne -  Zaginione; serial TVP
18:00 Program lokalny
18:30 Sport Telegram
18:35 Pogoda
18:45 Panorama
19:05 Smaczne Go! ; magazyn kulinarny
20:00 Hotel Babylon - odc. 4/8 (Hotel Babylon); serial kraj prod.Wielka Brytania (2006)
21:00 Czarne chmury - odc. 4/10 - txt str.777; serial TVP
22:00 Panorama
22:15 Pogoda
22:25 Sport Telegram
22:30 Biznes
22:35 Wieczór Filmowy Kocham Kino - wstęp - (Fahrenheit 451)
22:40 Wieczór filmowy Kocham Kino - Fahrenheit 451 (Fahrenheit 451)  107'; film science fiction kraj prod.USA (1967)
00:35 Kinoffkino - odc. 5; magazyn
01:35 Zakończenie programu

TV Polonia
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30,7:00,7:30; Pogoda 6:32,7:05,7:33; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Wiadomości; STEREO
08:10 Pogoda; STEREO
08:15 Kwadrans po ósmej; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:30 Bajki polskie - odc. 2; program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
08:55 Demokracja w Kościele; reportaż; STEREO
09:10 Ojczyzna polszczyzna - W Vancouver i na Błoniach; program prof.Jana Miodka; Bez ograniczeń wiekowych
09:25 Salon kresowy - W zdrowym ciele zdrowy rozum; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
09:45 Zespół adwokacki - odc. 3; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
10:25 Polska z bocznej drogi - Harem rzeźbiarza.; Bez ograniczeń wiekowych
10:40 .... I tam prawdopodobnie zostałem na zawsze  48'; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
11:30 Codzienna 2 m. 3 - odc. 33; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO
12:10 Klan - odc. 1248; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Warto rozmawiać - Odrolnienie koalicji; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:05 Warto kochać - odc. 20; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:50 Rozmowy na temat... - Represji w Wojsku Polskim w latach 1949 - 1956; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:05 Blues 4 Rano - Koncert jubileuszowy Martyny Jakubowicz cz. 2; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:50 Mistrz  52'; film dokumentalny; reż.:M. Michalik, D. Kuciewicz, K. Bochenek, K. Bochenek; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:45 Bajki polskie - odc. 2; program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
16:15 SF-Symulator faktu - Armia przyszłości odc.43; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:40 Demokracja w Kościele; reportaż; STEREO
17:00 Teleexpress; STEREO
17:15 Taki pejzaż - Przełomy Wisły; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:35 Zespół adwokacki - odc. 3; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:20 Ślady naszej przeszłości.; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
18:35 Polska z bocznej drogi - Harem rzeźbiarza.; Bez ograniczeń wiekowych
18:50 Codzienna 2 m. 3 - odc. 33; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Dobranocka - Dziwne przygody Koziołka Matołka - odc. 13 Gwiazdor filmowy; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości; STEREO
19:55 Sport; STEREO
20:05 Pogoda; STEREO
20:10 Klan - odc. 1248; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:35 Desperaci - wybuchowa historia PRL-u - Bombowcy ze Śląska; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:00 Siedlisko - odc. 3/9; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
21:50 Przebojowe Polki - (4); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:40 Wołkow; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
23:10 Mieszkać w Europie - Toskania; reportaż; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:30 Panorama; STEREO
23:45 Pogoda; STEREO
23:48 Sport Telegram; STEREO
23:50 Biznes; STEREO
23:55 Zespół adwokacki - odc. 3; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
00:35 Dzień jak co dzień - Auto dla Kowalskiego; cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych
00:50 Codzienna 2 m. 3 - odc. 33; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Dobranocka za oceanem - Dziwne przygody Koziołka Matołka - odc. 13 Gwiazdor filmowy; Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości; STEREO
01:55 Sport; STEREO
02:00 Klan - odc. 1248; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:25 Desperaci - wybuchowa historia PRL-u - Bombowcy ze Śląska; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:55 Siedlisko - odc. 3/9; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:45 Przebojowe Polki - (4); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:35 Sto tysięcy bocianów - odc.2; serial dokumentalny TVP; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
04:55 Polska z bocznej drogi - Harem rzeźbiarza.; Bez ograniczeń wiekowych
05:10 Wołkow; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
05:35 Taki pejzaż - Przełomy Wisły; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:55 Zakończenie dnia

TV 4
05.45 Automobilizm: Rajdowe Mistrzostwa Polski - rajd Polski
06.05 V-max - mag. motoryzacyjny
06.30 VIP - wydarzenia i plotki
06.55 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
08.00 TV Market - mag. reklamowy
08.30 Duel Masters: Mistrzowie kaijudo (26) - serial anim.
09.00 TiVi Sekcja - talk show
10.00 Jesteś moim życiem (226) - telenowela
11.05 Beverly Hills 90210 (21) - serial obyczajowy
12.05 Lingo - teleturniej
13.05 Strażacy - serial dok.
13.40 Wygraj fortunę - program interaktywny
15.20 Król szamanów (54) - se-rial animowany
15.50 Beverly Hills 90210 (22) - serial obyczajowy
16.50 Talk2Szok - pr. rozrywkowy
17.50 Lingo - teleturniej
18.55 Jesteś moim życiem (227) - telenowela
20.00 Kameleon (11) - serial sens.
21.00 Boston Public (11) - serial komediowy
22.00 Włatcy móch - serial animowany dla dorosłych
22.30 Czułe dranie - magazyn rozrywkowy
23.00 Nieaułe dranie - magazyn rozrywkowy
23.30 Kuba Wojewódzki - talk show
00.35 Wydarzenia, Sport, Prognoza pogody
01.15 Muzyczne listy - program muzyczny
02.10 Kinomaniak - magazyn filmowy
02.30 Sztukateria - magazyn kulturalny
02.55 Rozmówki polsko-polskie - talk show
03.45 Zakończenie programu

Polonia 1
06:35 - Sally (odc. 25)
06:55 - Zorro (odc. 26)
07:20 - Celeste II (odc. 86)
08:10 - Telezakupy
19:00 - Celeste II (odc. 87)
19:45 - Za głosem serca (odc. 3)
20:40 - Tajemnice Sahary (odc. 3)
21:40 - Bill Cosby Show (odc. 18)
22:05 - Ziemie toskańskie (odc. 17)
22:45 - Zaniedbywana mężatka
23:00 - Polskie foki
23:35 - V 7
23:40 - News
23:50 - Amore TV
00:00 - Turbo sex hotel
00:10 - Erotyczne sensacje
00:30 - Top modelki
00:45 - Reflex
00:55 - Erotyczna giełda
01:10 - Night Shop
01:25 - Turbo sex hotel
01:45 - Zaniedbywana mężatka
02:00 - Night Shop
02:10 - Foki Ewa
02:30 - Night Shop
02:40 - Oferty towarzyskie
03:00 - Turbo sex hotel
03:20 - Night Shop
03:35 - Gry na telefon
06:35 - Koniec programu

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.