FANDOM


TVP 1
05:20 Zagadkowa Jedynka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
05:55 TVP INFO w TVP1 - Info Poranek - Serwis info Poranek, Pogoda info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:45 Soczi 2014 - Halo, tu Soczi; STEREO, 16:9
08:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
08:05 Pogoda poranna; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Polityka przy kawie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
08:25 TELEZAKUPY
09:00 Serialowa Jedynka - Ojciec Mateusz - odc. 125 - Zielony zakątek (seria X odc. 4) -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:50 Muzeum Polskiej Piosenki czyli historia jednego przeboju /19/; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:05 Soczi 2014 - Studio; STEREO, 16:9, Na żywo
10:25 Soczi 2014 - Snowbord mężczyzn - FINAŁ, cross; STEREO, 16:9, Na żywo
11:25 Soczi 2014 - Studio; STEREO, 16:9, Na żywo
11:40 Soczi 2014 - Halo, tu Soczi; STEREO, 16:9
12:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
12:10 Agrobiznes; STEREO, 16:9, Na żywo
12:35 Przepis dnia - /25/; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:45 Natura w Jedynce - Najmłodsi w ZOO cz. 12 (Zoo Juniors) -  txt. str. 777; serial dokumentalny kraj prod.Niemcy (2011); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:10 Natura w Jedynce -  Najmłodsi w ZOO cz. 13 (Zoo Juniors) -  txt. str. 777; serial dokumentalny kraj prod.Niemcy (2011); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:50 Jaka to melodia? - odc. 2811; teleturniej muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:25 Okrasa łamie przepisy - Kuchnia dla narciarzy i kuracjuszy; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
15:10 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
15:15 NOWY JORK według GŁOWACKIEGO; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
15:50 Drużyna A [ser. III] - odc. 6, W potrzasku (The A - Team III, ep. 6, Double Heat); serial kraj prod.USA (1984); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:40 Polska non stop - magazyn reporterów; cykl reportaży; Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
17:25 Soczi 2014 - Studio; STEREO, 16:9, Na żywo
17:30 Soczi 2014 - Bobsleje - dwójki mężczyzn; STEREO, 16:9, Na żywo
17:50 Soczi 2014 - Studio; STEREO, 16:9, Na żywo
18:15 Soczi 2014 - skoki narciarskie - konkurs drużynowy ( I seria ); STEREO, 16:9, Na żywo
19:20 Soczi 2014 - Studio; STEREO, 16:9, Na żywo
19:30 Soczi 2014 - skoki narciarskie - konkurs drużynowy ( II seria ); STEREO, 16:9, Na żywo
20:15 Soczi 2014 - Studio; STEREO, 16:9, Na żywo
20:35 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
21:05 Sport -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
21:15 Pogoda -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
21:25 Teatr Telewizji - Kolacja na cztery ręce -  txt. str. 777  91' kraj prod.Polska (1990); reż.:Kazimierz Kutz; wyk.:Janusz Gajos, Roman Wilhelmi, Jezry Trela; Dla małoletnich od lat 12
23:00 Soczi 2014 - Dzień na Igrzyskach; STEREO, 16:9
23:20 Homeland [ser. II] - odc. 6 (Homeland II, ep. 6); serial kraj prod.USA (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
00:20 Głowa w chmurach (Head in the Clouds); dramat kraj prod.Kanada, Wielka Brytania (2004); reż.:John Duigan; wyk.:Charlize Theron, Penelope Cruz, Stuart Townsend, Thomas Kretschmann, Allen Altman; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:25 Drużyna A [ser. III] - odc. 6, W potrzasku (The A - Team III, ep. 6, Double Heat); serial kraj prod.USA (1984); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:20 Notacje - Daniel Olbrychski. Pewność siebie i pokora; cykl dokumentalny; STEREO / DOLBY E, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:35 Wypadek  41'; film dokumentalny; reż.:Anna Więckowska; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:25 Zakończenie dnia

TVP 2
06:00 Codzienna 2 m. 3 - odc. 11; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:30 Coś dla Ciebie; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:05 M jak miłość - odc. 445; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Pytanie na śniadanie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:30 Barwy szczęścia - odc. 1065 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:10 Na dobre i na złe - odc. 229 Uśpiona miłość; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:10 Super Zaradni; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:45 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - Ale Jazda! Ale Meksyk! (2) -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:15 Muzeum Polskiej Piosenki czyli historia jednego przeboju /13/; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:35 Planeta Egipt - Świątynie władzy (Planet Egypt. Temples of Power); serial dokumentalny kraj prod.Niemcy (2011); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:30 Soczi 2014 - Studio; STEREO, 16:9, Na żywo
14:40 Soczi 2014 - Narciarstwo dowolne - skoki akrobatyczne mężczyzn - eliminacje; STEREO, 16:9, Na żywo
15:30 Soczi 2014 - Studio; STEREO, 16:9, Na żywo
15:55 Soczi 2014 - Biathlon - 12, 5 km kobiet; STEREO, 16:9, Na żywo
16:50 Soczi 2014 - Studio; STEREO, 16:9, Na żywo
17:00 Soczi 2014 - Łyżwiarstwo figurowe - tańce; STEREO, 16:9, Na żywo
17:20 Soczi 2014 - Studio; STEREO, 16:9, Na żywo
17:30 Rodzinka.pl - odc. 124 "NIEBEZPIECZNE SPORTY" -  AD; serial komediowy TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Panorama; STEREO, 16:9, Na żywo
18:35 Sport Telegram; STEREO, 16:9, Na żywo
18:45 Pogoda; STEREO, 16:9
18:50 Jeden z dziesięciu - odc. 20/77; teleturniej; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:25 Barwy szczęścia - odc. 1065 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:05 Barwy szczęścia - odc. 1066 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:45 M jak miłość - odc. 1040; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:40 Kulisy serialu "M jak miłość" - odc. 774; Dla małoletnich od lat 12
21:50 TOMASZ LIS NA ŻYWO; talk-show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
22:55 Krew z krwi - odc. 4/8 -  txt. str. 777; serial; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
23:55 Czy świat oszalał? - Izrael na rozdrożu (ISRAEL FACING THE FUTURE)  51'; cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2013); reż.:Emma Whitlock; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:05 Paradoks - odc. 5 Miłość; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:55 TOMASZ LIS NA ŻYWO; talk-show; Dla małoletnich od lat 12
02:55 Krew z krwi - odc. 4/8; serial; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
03:50 Zakończenie programu

TVP Poznań
06:30 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:00 Echa dnia; STEREO, 16:9
07:10 Pogoda - 17.02 - 1; STEREO, 16:9
07:15 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9
07:30 Teleskop poranny
07:33 Pogoda
07:34 Telekurier
08:00 Co niesie dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
08:25 Pogoda - 17.02 - 2; STEREO, 16:9
08:30 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:55 Przechodzień codzienny -; STEREO, 16:9
09:00 Kościół z bliska - odc. 76; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Co niesie dzień; STEREO, 16:9
09:55 Pogoda - 17.02 - 2; STEREO, 16:9
10:00 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
10:05 Dla niesłyszących - Bez barier; magazyn
10:30 Wokół nas - pogoda
10:35 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
10:45 Nożem i widelcem; magazyn kulinarny
11:00 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
11:20 Dobra wola; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:40 Młodzież kontra; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
12:30 Wokół nas - pogoda
12:35 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
12:55 Agrobiznes; STEREO, 16:9
13:20 Zapraszamy na kawę OPP -, Na żywo
13:30 Wokół nas - pogoda
13:35 Pożyteczni.pl
14:00 Fascynujące Śląskie - Prof. Jan Malicki; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:25 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
14:30 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
14:40 Wokół nas - pogoda
14:45 Przechodzień codzienny -; STEREO, 16:9
14:55 Film dokumentalny - LEKCJA BIAŁORUSKIEGO
15:55 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9
16:00 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:25 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
16:30 Czas na Pracę! Praca na Czasie!; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:00 Przystanek Ziemia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Pogoda
17:32 Teleskop popołudniowy
17:43 Pogoda
17:50 Kurier Akademicki; magazyn
18:03 Ławica Startów
18:15 Kalejdoskop Wielkopolski Zachodniej
18:28 Pogoda
18:30 Teleskop
18:52 Pogoda
18:55 Wywiad Teleskopu
19:05 Serial dla dzieci i młodzieży
19:17 Teleskop Ekonomiczny
19:44 Prosto z lasu - program przyrodniczy 2012; magazyn
19:57 Pogoda
20:00 Teleskop
20:16 Pogoda
20:22 Wiadomości sportowe
20:29 Kalejdoskop Wielkopolski Wschodniej; magazyn
20:41 Telezakupy
21:00 Pogoda - 17.02 - 3; STEREO, 16:9
21:05 Echa dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
21:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
21:40 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9, Na żywo
21:55 Pogoda - 17.02 - 4; STEREO, 16:9
22:01 Teleskop Wieczorny
22:21 Pogoda
22:24 Wiadomości sportowe
22:25 Wokół nas - pogoda
22:35 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
23:00 Czas na Pracę! Praca na Czasie!; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
23:25 Soczi 2014 - Halo, tu Soczi; STEREO, 16:9
23:45 Soczi 2014 - biathlon - start wspólny kobiet; STEREO, 16:9
00:40 Soczi 2014 - narty dowolne - akrobacja mężczyzn; STEREO, 16:9
01:25 Soczi 2014 - Olimpijski wieczór; STEREO, 16:9
01:55 Soczi 2014 - hokej kobiet - 1/2 finału; STEREO, 16:9
02:35 Soczi 2014 - hokej kobiet - 1/2 finału; STEREO, 16:9
03:20 Soczi 2014 - hokej kobiet - 1/2 finału; STEREO, 16:9
04:00 Soczi 2014 - skoki narciarskie - konkurs drużynowy
05:00 Wokół nas - pogoda
05:05 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:30 Wokół nas - pogoda
05:35 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:00 Wokół nas - pogoda
06:05 Czas na Pracę! Praca na Czasie!; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
06:25 Zakończenie dnia

Polsat
5.00 Wstawaj! Gramy! - program muzyczny
6.00 Nowy dzień z Polsat News
8.20 Świat według Kiepskich - serial komediowy produkcji polskiej
9.00 Malanowski i partnerzy - serial paradokumentalny produkcji polskiej
10.00 Trudne sprawy - serial paradokumentalny
11.00 Dlaczego ja? - serial fabularno-dokumentalny
12.00 Dom nie do poznania 6 - reality show
13.00 Łabędziem być... 2 - reality show
14.00 Pierwsza miłość - serial obyczajowy produkcji polskiej
14.45 Trudne sprawy - serial paradokumentalny
15.50 Wydarzenia
16.10 Prognoza pogody
16.15 Interwencja
16.30 Malanowski i partnerzy - serial paradokumentalny produkcji polskiej
17.00 Dlaczego ja? - serial paradokumentalny
18.00 Pierwsza miłość - serial obyczajowy produkcji polskiej
18.50 Wydarzenia
19.30 Świat według Kiepskich - serial komediowy produkcji polskiej
20.10 Conan Barbarzyńca 3D - film fantasy produkcji USA (2011)
22.35 Uniwersalny żołnierz: Powrót - film sensacyjny produkcji USA (1999)
0.15 Świat według Bundych
2.15 Dziewczyny z fortuną
3.30 Tajemnice losu

TVN
6.00 Uwaga!
6.15 Mango
7.20 Co za tydzień
7.55 Doradca smaku - magazyn kulinarny
8.00 Dzień dobry TVN
11.10 Ukryta prawda - serial paradokumentalny
12.15 Szpital - serial paradokumentalny
13.15 W-11 - Wydział Śledczy - serial produkcji polskiej
14.00 Wawa non stop - serial obycz.
15.00 Ukryta prawda - serial paradokumentalny
16.00 Rozmowy w toku
17.00 Wawa non stop - serial obycz.
18.00 Szpital - serial paradokumentalny
19.00 TVN Fakty, sport
19.50 Uwaga!
20.05 Doradca smaku - magazyn kulinarny
20.10 Na Wspólnej - serial obycz.
20.50 W-11 - Wydział Śledczy - serial produkcji polskiej
21.35 Życie bez wstydu - reality show
22.35 Perfekcyjna pani domu - program rozrywkowy
23.35 Oblicza prostytucji - serial dokumentalny
0.35 Pamiętniki wampirów 2 - serial grozy
1.30 Uwaga!
1.45 Arkana magii
3.05 Rozmowy w toku
4.00 Nic straconego

TV Polonia
06:10 W 80 minut dookoła świata czyli nieznany życiorys Jacka Wójcickiego cz.2; widowisko rozrywkowe; STEREO
06:50 Muzeum Polskiej Piosenki czyli historia jednego przeboju /10/; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:05 Nożem i widelcem - odc. 3)Sałatka grecka, mięsny jeż, tiramisu; magazyn kulinarny; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
07:25 Znak Orła - odc. 7* - Zaproszenie 1331; serial historyczno-przygodowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
08:00 Pytanie na śniadanie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:30 Polonia w Komie - Grecja - Ela (412); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:45 Tygodnik.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:40 Galeria - odc. 112; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Barwy szczęścia - odc. 1017 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Łamigłówka - Dolny Śląsk 7; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:50 Blondynka - odc. 17* (seria II, odc. 4) - To co zdarzy się jutro -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:45 Made in Poland; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:20 Kulturalni PL - (180); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:20 Tuwim w Londynie; reportaż; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:50 Złotopolscy - odc. 880* - Zaręczyny w centrum świata; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:20 Studio Wschód - Studio Wschód: Majdan; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:55 Galeria - odc. 112; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:20 Polonia w Komie - Balkan - Express Grzegorz (413); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:50 Łamigłówka - Dolny Śląsk 7; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Makłowicz w podróży - Podróż 38 Niemcy - Bawaria (144) "Oktoberfest"; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:25 Saga rodów - Ród Łapińskich; magazyn; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
18:50 Barwy szczęścia - odc. 1017 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:25 Cafe Historia - Miasto zatopionych bogów; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Dobranocka - Miś Uszatek - Tajemnica; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:55 "Twarze w lustrach" - recital Michała Bajora; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:30 Łamigłówka - Dolny Śląsk 7; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:35 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
21:05 Głęboka woda - sezon II odc. 6/12* "Pułapka medialna" -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:00 Polonia 24; STEREO, 16:9
22:45 TOMASZ LIS NA ŻYWO; talk-show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:50 Fascynujące Śląskie - Dariusz Walerjański; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:15 Tuwim w Londynie; reportaż; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:45 Galeria - odc. 112; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:10 Łamigłówka - Dolny Śląsk 7; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:15 Znak Orła - odc. 7* - Zaproszenie 1331; serial historyczno-przygodowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
01:45 Dobranocka za oceanem - Miś Uszatek - Tajemnica; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:25 Sport; STEREO, 16:9
02:30 Pogoda; STEREO, 16:9
02:45 Głęboka woda - sezon II odc. 6/12* "Pułapka medialna"; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:35 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:10 Polonia w Komie - Balkan - Express Grzegorz (413); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:20 Barwy szczęścia - odc. 1017; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:50 TOMASZ LIS NA ŻYWO; talk-show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:40 Fascynujące Śląskie - Dariusz Walerjański; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:05 Zakończenie dnia

WTK
6:00 Puls dnia - serwis informacyjny
6:05 Pogoda - zimowy serwis specjalny
6:10 Pogoda
6:15 Puls dnia - serwis informacyjny
6:20 Serwis komunikacyjny
6:25 Sport
6:30 Puls dnia - serwis informacyjny
6:35 Serwis komunikacyjny
6:40 Pogoda
6:45 Puls dnia - serwis informacyjny
6:50 Serwis komunikacyjny
6:55 Qulturalny Poznań
7:00 Puls dnia - serwis informacyjny
7:05 Serwis komunikacyjny
7:10 Pogoda
7:15 Puls dnia - serwis informacyjny
7:20 Serwis komunikacyjny
7:25 Sport
7:30 Puls dnia - serwis informacyjny
7:35 Serwis komunikacyjny
7:40 Pogoda
7:45 Puls dnia - serwis informacyjny
7:50 Serwis komunikacyjny
7:55 Qulturalny Poznań
8:00 Puls dnia - serwis informacyjny
8:05 Pogoda - zimowy serwis specjalny
8:10 Pogoda
8:15 Puls dnia - serwis informacyjny
8:20 Serwis komunikacyjny
8:25 Sport
8:30 Puls dnia - serwis informacyjny
8:35 Serwis komunikacyjny
8:40 Pogoda
8:45 Puls dnia - serwis informacyjny
8:50 Serwis komunikacyjny
8:55 Qulturalny Poznań
9:00 Puls dnia - serwis informacyjny
9:20 Pogoda
9:25 Serwis komunikacyjny
9:30 Arcydzieła, arcymyśli
10:30 Pogoda
10:35 Pogoda - zimowy serwis specjalny
10:40 Sport
10:50 Pogoda
10:55 Qulturalny Poznań
11:00 Puls dnia - serwis informacyjny
11:20 Motomania
11:35 Pogoda
11:40 Serwis komunikacyjny
11:45 Top miejsca
12:00 Pogoda
12:05 Studio Bułgarska
12:20 Warta
12:35 Mój Poznań, moja Wielkopolska
12:50 Pogoda
12:55 Qulturalny Poznań
13:00 Z życia Uniwersytetu
13:15 Magazyn targów poznańskich
13:30 Pogoda
13:35 Panorama pogody
13:40 Sport
13:50 Serwis komunikacyjny
13:55 Qulturalny Poznań
14:00 Motomania
14:15 Serwis komunikacyjny
14:20 Sport
14:30 Z filmoteki UAM
14:55 Qulturalny Poznań
15:00 Pogoda
15:05 Pogoda - zimowy serwis specjalny
15:10 Serwis komunikacyjny
15:15 Sport
15:25 Pogoda
15:30 Serwis komunikacyjny
15:35 TeleGniezno
15:50 Serwis komunikacyjny
15:55 Qulturalny Poznań
16:00 Pogoda
16:05 Pogoda - zimowy serwis specjalny
16:10 Serwis komunikacyjny
16:15 Kurier Pilski
16:40 Pogoda
16:45 Serwis komunikacyjny
16:50 Panorama pogody
16:55 Serwis komunikacyjny
17:00 Wieczór WTK
17:10 Qulturalny Poznań
17:20 Pogoda
17:25 Serwis komunikacyjny
17:30 Puls dnia - serwis informacyjny
17:35 Qulturalny Poznań
17:40 Sport
17:45 Serwis komunikacyjny
17:50 Pogoda
17:55 Panorama pogody
18:00 Puls dnia - serwis informacyjny
18:20 Gość wieczoru WTK
18:30 Puls dnia - serwis informacyjny
18:35 Serwis komunikacyjny
18:40 Gość wieczoru WTK
18:50 Pogoda
18:55 Serwis komunikacyjny
19:00 Puls dnia - serwis informacyjny
19:15 Na zdrowie
19:30 Puls dnia - serwis informacyjny
19:35 Studio reportażu WTK
19:50 Gość wieczoru WTK
20:00 Puls dnia - serwis informacyjny
20:25 Pogoda
20:30 Puls dnia - serwis informacyjny
20:35 Otwarta antena
20:55 Sport
21:00 Puls dnia - serwis informacyjny
21:25 Pogoda
21:30 Puls dnia - serwis informacyjny
21:35 Serwis komunikacyjny
21:40 Sport
21:50 Panorama pogody
21:55 Pogoda - zimowy serwis specjalny
22:00 Pogoda
22:15 Na zdrowie
22:30 Puls dnia - serwis informacyjny
22:35 Studio reportażu WTK
22:50 Pogoda - zimowy serwis specjalny
22:55 Qulturalny Poznań
23:00 Puls dnia - serwis informacyjny
23:25 Panorama pogody
23:30 Puls dnia - serwis informacyjny
23:35 Serwis komunikacyjny
23:40 Sport
23:50 Pogoda
23:55 Qulturalny Poznań
0:00 Puls dnia - serwis informacyjny
0:25 Motomania
0:40 Puls dnia - serwis informacyjny
0:45 Top miejsca
1:00 Puls dnia - serwis informacyjny
1:15 Pogoda - zimowy serwis specjalny
1:20 WTK wywiad
1:40 Sport
1:50 Pogoda
1:55 Qulturalny Poznań
2:00 Puls dnia - serwis informacyjny
2:05 Przerwa w nadawaniu

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.