FANDOM


TVP 1
05:15 Matki, żony i kochanki - odc. 10/22; serial TVP
06:15 Ekspres Miłosierdzia - Ubodzy - odc. 4; cykl reportaży
06:40 Pełnosprawni - odc. 53; magazyn dla niepełnosprawnych
07:00 Las bliżej nas - odc. 57 Przyroda pod ochroną; magazyn
07:20 Rok w ogrodzie
07:45 Dzień dobry w sobotę; program poradnikowy
08:15 Naszaarmia.pl; magazyn
08:40 Magazyn Ligi Mistrzów
09:20 Czterej pancerni i pies - odc. 18/21 - Pierścienie -  txt. str. 777; serial TVP
10:35 Pogotowie rachunkowe - /9/; reality show
11:25 Weekendowy magazyn filmowy; magazyn
11:50 Jak to działa - program popularnonaukowy - odc. 64 Odnawialne źródła energii -  txt. str. 777; magazyn
12:20 Słodkie życie - Teleturniej /11/ -  txt. str. 777; sitcom
12:55 Okrasa łamie przepisy - Różne smaki wieprzowiny z grilla; magazyn kulinarny
13:25 Jaka to melodia? - odc. 2883; teleturniej muzyczny
14:00 Dziewczyna z indyjskim szmaragdem - odc. 2 (Mädchen mit dem indischen Smaragd, Das, ep. 2) -  txt. str. 777; serial kraj prod.Niemcy (2013)
15:00 Załoga G (G - Force)  84'; film animowany kraj prod.USA (2009)
16:30 Teleexpress
16:50 Pogoda
17:00 Audycje Komitetów Wyborczych
17:30 Ojciec Mateusz - odc. 144 - Poker (Ojciec Mateusz XI odc. 10) -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP
18:30 Ranczo - odc. 102 (seria VIII, odc. 11) - Jedźmy, nikt nie woła -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
19:30 Wiadomości
19:50 Wywiad z Premierem Donaldem Tuskiem
20:05 Sport
20:10 Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Europy - Rajd Azorów
20:14 GOL T - Mobile Ekstraklasa; magazyn
20:20 Pogoda
20:30 Komisarz Alex - odc. 63 (seria V, odc. 11) - Lincz -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP
21:25 Hit na sobotę - Jak urodzić i nie zwariować (What to Expect When You're Expecting) -  txt. str. 777  105'; komedia kraj prod.USA (2012)
23:25 Bez limitu (Autobahnraser (a.k.a. A2Racer))  84'; komedia sensacyjna kraj prod.Niemcy (2004)
01:05 Dziewczęta z Nowolipek  86'; dramat kraj prod.Polska (1985)
02:40 Straszny film 2 (Scary movie 2)  79'; komedia kraj prod.USA (2001)
04:10 Zakończenie dnia

TVP 2
05:50 Okazja - odc. 15/19 - Romantyczność nagła; serial TVP
06:25 Okazja - odc. 16/19 - Rozumny szałem; serial TVP
07:00 M jak miłość - odc. 1063; serial TVP
08:00 Pytanie na śniadanie
11:15 Droga do Brazylii - odc. 9 (Road to the 2014 FIFA World Cup); magazyn piłkarski kraj prod.Wielka Brytania (2014)
11:50 Barwy szczęścia - odc. 1125 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
12:15 Barwy szczęścia - odc. 1126 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
12:50 Barwy szczęścia - odc. 1127 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
13:25 Polacy w Rzymie i Watykanie  20'; cykl dokumentalny
14:00 Familiada - odc 2121; teleturniej
14:40 Baron24 - odc. 17 "Dziewczyna z plakatu" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP
15:10 Baron24 - odc. 18 "Czuj duch" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP
15:40 Słowo na niedzielę
15:50 Stawka większa niż życie - odc. 15/18 - Oblężenie -  txt. str. 777; serial TVP
17:00 Dzięki Bogu już weekend - (32); program rozrywkowy
17:20 Audycje Komitetów Wyborczych
18:00 Panorama
18:30 Sport Telegram
18:40 Pogoda
18:55 Kulisy - Postaw na milion - odc. 84
19:05 Postaw na milion - odc. 84; teleturniej
20:05 The Voice of Poland IV seria - Live
22:20 Widmo (Shutter)  81'; thriller kraj prod.USA (2008)
23:55 STING - "The Last Ship" (.); film muzyczny kraj prod.USA (2014)
01:30 Tolerancyjni partnerzy (Consenting Adults)  94'; thriller kraj prod.USA (1992)
03:20 Polska śmierć  80'; film sensacyjny kraj prod.Polska (1994)
04:50 Zakończenie dnia

Polsat
05:00 Wstawaj! Gramy! (2636)
06:00 Nowy dzień z Polsat News
07:45 Jeźdźcy smoków (7)
08:15 Jeźdźcy smoków (8)
08:45 Co nowego u Scooby'ego? (10)
09:15 Co nowego u Scooby'ego? (11)
09:45 Co nowego u Scooby'ego? (12)
10:15 Ewa gotuje (218)
10:50 Toy Story II
12:35 Jaś Fasola (11)
13:10 Must be the music - tylko muzyka (10)
15:10 Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami (10)
17:15 Hell's Kitchen - piekielna kuchnia (6)
18:50 Wydarzenia
19:20 Sport
19:25 Pogoda
19:30 Świat według Kiepskich (198)
20:10 Giganci ze stali
22:55 Byliśmy żołnierzami
01:45 Tajemnice losu (1639)

TVN
05:35 Uwaga! (3923)
05:50 Mango - Telezakupy
07:55 Kobieta na krańcu świata (2)
08:30 Dzień dobry TVN (747)
11:00 Na Wspólnej (1915)
11:25 Na Wspólnej (1916)
11:50 Na Wspólnej (1917)
12:10 Na Wspólnej (1918)
12:50 Ugotowani (10)
13:50 Project Runway (11)
14:50 Lekarze (11)
15:55 Surowi rodzice (10)
16:55 Bitwa o dom (11)
18:00 Kuchenne rewolucje (11)
19:00 Fakty
19:25 Sport
19:35 Pogoda
19:45 Uwaga! (3924)
20:00 X Factor (12)
22:15 Miłość na zamówienie
00:15 Zabójczy wirus
02:00 Uwaga! (3924)
02:15 Sekrety magii (17)
03:35 Przerwa w nadawaniu

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.