FANDOM


TVP 1
06:00 Kawa czy herbata; w tym Wiadomości:6.05,6.30,7.00,7.30
08:00 Wiadomości
08:11 Pogoda
08:15 Woronicza 17
08:30 Trzy niedźwiadki; Powrót super muchy; serial anim.prod. hiszpańskiej
08:55 Budzik; program dla najmłodszych
09:20 Kocie bajki; Słoń
10:00 Przedszkolandia; odc. 11; serial dokumentalny Barbary Pawłowskiej (STEREO)
10:25 Zabawy językiem polskim; teleturniej językowy
10:50 Ekran z kwiatkiem
11:00 Gotowanie na ekranie
11:20 ZUS radzi
11:30 Zwierzęta świata; O łosiach i ludziach; cz. 1/2; (Of Moose and Men); 2002  film dokumentalny prod. szwedzkiej /stereo/
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes
12:20 Kontrasty - świat, ludzie, pieniądze
12:25 Rolnictwo na świecie
12:45 Plebania; serial TVP [stereo]
13:10 Lokatorzy; Kredyt zaufania; serial TVP[stereo]
13:40 Czarodziejki; seria II odc. 10; serial prod. USA
14:20 Cyberbelfer; magazyn
14:35 Po prostu paragraf
15:00 Wiadomości
15:10 Bądź i rządź -magazyn samorządowy
15:35 Rewizja nadzwyczajna; Polski stalinizm; program historyczny Dariusza Baliszewskiego
16:00 Rower Błażeja; program dla młodzieży
16:30 Moda na sukces; odc. 1865; serial prod.USA
17:00 Teleexpress
17:20 Sportowy Express
17:30 Gość Jedynki
17:40 Klan; telenowela TVP
18:10 Magazyn olimpijski - Echa stadionów
18:40 Wrzuć Jedynkę
18:50 Polska w Europie - instrukcja obsługi
19:00 Wieczorynka; Tabaluga; Uczeń puchacza; serial anim.prod.niemieckiej
19:30 Wiadomości
19:59 Sport
20:05 Pogoda
20:15 Miej oczy szeroko otwarte; Jak runęły wieże WTC ?; (How The Twin Towers Collapsed); film dokumentalny prod. angielskiej
21:10 Jedynka w Europie
21:20 Sensacje XX wieku; Tajemnice Cicero; program Bogusława Wołoszańskiego
22:15 Szept prowincjonalny; magazyn
22:35 XXIV Przegląd Piosenki Aktorskiej - Wrocław 2003 - Koncert Laureatów
23:10 Monitor  Wiadomości
23:25 Kurs dnia; magazyn ekonomiczny
23:30 Rozmowy na czasie; Hip hop muzyka marginesu czy portret pokolenia
00:05 Paderewski - Mistrz tonów i mąż stanu; program Bohdana Rączkowskiego
00:35 Trochę kultury; magazyn kulturalno-rozrywkowy [stereo]
00:45 Zakończenie programu

TVP 2
07:05 Studio urody
07:15 Dwójka Dzieciom; Gnomy; odc. 21/24 - Cudowna lampa Abelardyna; serial anim.prod.portugalsko-amerykańskiej
07:40 Dwójka Dzieciom; Plastusiowy pamiętnik; O Joli niszczycielce historia smutna wielce; serial animowany dla dzieci
07:50 Dwójka Dzieciom; Kangurek Hip-Hop; Świastak; serial animowany dla dzieci
08:00 Na dobre i na złe; odc. 18 - Trudny wybór; serial prod. TVP
08:50 Pytanie na śniadanie; magazyn [w tym Panorama: 9:00, 10:00, Prognoza pogody:9:30]
10:25 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza; Leśny smak
10:55 Święta wojna; Impresario; serial TVP
11:20 Wielkie romanse 20 wieku; Shirley Temple i Chales Black; 2000  serial dokumentalny prod. angielskiej [stereo]
11:50 Dwa światy; odc. 21/26; serial fantastyczno-przygodowy prod. polsko-australijskiej
12:15 Program rozrywkowy
12:35 Baptyści czyli Chrzciciele; reportaż
13:00 Panorama
13:15 Złotopolscy; odc. 128 - Ruletka; telenowela TVP
13:40 Stachursky - typ niepokorny-koncert w Mrągowie
14:40 Krzyżówka 13-latków - czyli Światowid; teleturniej
15:10 Mroczny rycerz; odc. 18 - Czarne drzewo; serial prod.angielsko-nowozelandzkiej [za zgodą rodziców]
16:00 Panorama
16:22 Pogoda
16:25 Film dla niesłyszących; Na dobre i na złe; odc. 131 - Wybuch; serial prod. TVP
17:20 Imieniny Krystyny
17:50 PROGRAM LOKALNY
18:30 Panorama
18:54 Pogoda
19:00 Va banque; teleturniej
19:30 Biuro ogłoszeń; odc. 16; film dokumentalny Tadeusza Króla
20:00 Śpiewające Fortepiany; teleturniej muzyczny[stereo]
20:55 Kochaj mnie; telenowela dok. prod TVP
21:25 997-magazyn kryminalny; [tylko dla dorosłych]
22:00 Panorama
22:20 Sport-telegram
22:27 Pogoda
22:35 Strefa ciszy; 2000  dramat sensacyjny prod. polskiej (90') [za zgodą rodziców]; reż: Krzysztof Lang; wyk: Edyta Olszówka, Robert Gonera, Szymon Bobrowski, Dariusz Kowalski
00:05 Arcydzieła Polskiego Dokumentu; Sztygar na zagrodzie; film dokumentalny Wojciecha Wiszniewskiego
00:20 Jimi Tenor - big-band w Teatrze Rozmaitości; koncert fińskiego muzyka Jimi Tenora z udziałem 10-osobowego big-bandu
01:10 Zakończenie programu

TVP 3 Warszawa
6.30 Angela anakonda (22/26) - serial animowany
7.00 Tęczowy domek (20/40)
7.30 Kurier
7.40 Prognoza pogody
7.45 Telewizyjny Kurier Warszawski
8.00 Warszawa w polskim filmie fabularnym
8.30 Kurier
8.40 Prognoza pogody
8.45 Gość dnia
9.00 5000 Km po Meksyku (2/7) - serial dokumentalny
9.30 Kurier
9.40 Prognoza pogody
9.45 Przygody pana Michała (10/13)
10.15 Dzieje Warszawy w latach 1920-1939 (10/17)
10.30 Kurier
10.40 Prognoza pogody
10.45 Telekurier - magazyn
11.15 Gość dnia
11.30 Kurier
11.40 Prognoza pogody
11.45 Młodzież kontra
12.30 Kurier
12.35 Jazz (10/12) - serial dokumentalny
13.30 Kurier
13.45 Prognoza pogody
13.50 Agrobiznes
14.00 Od niedzieli do niedzieli
14.30 Kurier
14.40 Prognoza pogody
14.45 Wuwua - magazyn hip-hopowy
15.00 Słoneczna włócznia (10/13)
15.30 Kurier
15.40 Prognoza pogody
15.45 Kościół i świat
15.55 Mój pies i Inne zwierzaki
16.05 Dzieje Warszawy
16.15 Wiadomości kuriera
16.20 Nasz gość
16.30 Kurier
16.40 Prognoza pogody
16.45 Rozmowa dnia
17.00 Przegląd gospodarczy - magazyn ekonomiczny
17.30 Kurier
17.45 Prognoza pogody
17.50 Telewizyjny Kurier Mazowiecki
18.05 Telewizyjny Kurier Warszawski
18.30 Kurier kulturalny
18.40 Prognoza pogody
18.45 Gminy Mazowsza
19.05 Co, gdzie, kiedy?
19.15 Nasz gość
19.30 Kurier
19.35 Sport
19.40 Prognoza pogody
19.45 Rozmowa dnia
20.00 Telekurier - magazyn
20.30 Kurier
20.45 Studio pogoda
20.50 Echa dnia
21.15 Eurotel - magazyn europejski
21.30 Kurier gospodarczy
21.40 Prognoza pogody
21.45 Telewizyjny Kurier Warszawski
21.55 Sport
22.00 Puls stollcy
22.15 To jest temat - reportaż
22.30 Kurier
22.45 Kurier sportowy
22.55 Studio pogoda
23.00 Twarz mojej siostry (2/2) - serial fabularny
0.15 Wojna między nami - film fabularny
1.45 Zakończenie programu

Polsat
6.00 Piosenka na życzenie
7.00 Casper - serial anim.
7.25 Beyblade - serial anirn.
7.50 Duża przerwa (15) - serial
8.25 Szkoła przetrwania (7) - serial
9.20 Drogówka - magazyn
9.50 V.I.P. (24) - serial
10.45 Awantura o kasę
11.40 Różowa pantera
11.55 Kachorra to ja (118) - serial
12.50 Luz Maria (110) - serial
13.45 Twój lekarz i wystarczy chcieć
14.15 4x4 - magazyn
14.45 Beyblade - serial anim.
15.10 Świat według Kiepskich (138) - serial
15.45 Informacje
16.10 Różowa pantera
16.20 Kachorra to ja (119) - serial
17.15 Debiut
18.10 Drogówka - magazyn
18.45 Informacje i sport
19.10 Prognoza pogody
19.15 Awantura o kasę
20.15 Świat według Kiepskich (139) - serial
20.45 Samo życie (185) - serial
21.20 Piąty element - thriller SF USA (1997), ok. 21.30 Losowanie LOTTO
23.50 Biznes informacje
0.10 Prognoza pogody
0.15 Graffiti
0.30 Bumerang
1.00 Wiesio Szoł
1.20 Zły glina - dramat krym. USA (1996)
3.10 Aquaz Superchat na żywo
5.00 Pożegnanie

TVN
5.40 Miłość i nienawiść (104) - telenowela
6.25 Telesklep
7.05 Przyjaciółki i rywalki (117) - telenowela
7.50 Niezwykła przygoda króla Artura - film famil. USA (1999)
9.30 Tele Gra
10.35 Telesklep
11.35 Jestem, jaki jestem - Ring
13.00 Na Wspólnej (36) - serial
13.30 Zielone drzwi - program fundacji TVN
14.15 Renegat II (17) - serial
15.15 Milionerzy
16.00 TVN Fakty, pogoda
16.20 Przyjaciółki i rywalki (118) - telenowela
17.10 Miłość i nienawiść (105) - telenowela
18.00 Rozmowy w toku - talk show
19.00 TVN Fakty
19.30 Sport
19.40 Pogoda
19.45 Uwaga!
20.10 Na Wspólnej (37) - serial
20.40 Jestem, jaki jestem
21.25 Chwila prawdy
22.40 Maraton uśmiechu
23.10 TVN Fakty
23.20 Kropka nad "i"
23.40 Sport
23.45 Fakty, ludzie, pieniądze - magazyn
0.15 Multikino - magazyn
0.35 Co za tydzień - mag.
1.00 Nic straconego - powtórki programów

TV 4
6.00 Strefa P - magazyn
6.30 V Max - magazyn
7.00 Muzyczne listy
7.50 Motomyszy z Marsa - serial anim.
8.10 Gęsia skórka (41) - serial
8.35 M.A.S.H. (36) - serial
9.00 Dziki księżyc (52) - serial
9.55 Zbuntowany anioł (135) - serial
10.40 Misja w czasie (31) - serial
11.35 MacGyver (20) - serial
12.30 Strefa P - mag.
13.00 V Max - magazyn
13.30 Muzyczne listy - magazyn
14.30 Motomyszy z Marsa - serial anim.
15.00 Gęsia skórka (42) - serial
15.30 Dziki księżyc (53) - serial
16.30 Hot Chat
16.45 Dziennik
16.58 Prognoza pogody
17.00 Egzamin z życia (4) - serial
17.30 M.A.S.H. (37) - serial
18.00 Zbuntowany anioł (136) - serial
19.00 Anioł ciemności (11) - serial
20.00 Pierwsza fala (14) - serial
20.55 Millennium (5) - serial
21.50 Dziennik
22.05 Informacje sportowe
22.12 Prognoza pogody
22.15 Dawca - thriller USA (1997)
0.05 Punkt, Set, Mecz - magazyn
0.55 X Laski
1.25 Muzyczne listy
2.15 Strefa P - magazyn
2.40 V Max - magazyn
3.05 Super VIP - wydarzenia i plotki

TVN 7
6.55 Telesklep
7.10 Magiczni wojownicy - serial anim.
7.35 Grupa specjalna Eko - serial anim.
8.00 Potęga miłości (5) - telenowela
8.50 Prawo do szczęścia (7) - telenowela
9.40 Słoneczny patrol (25) - serial
10.30 Łamisłówka
11.15 Alf (58) - serial
11.40 Gorączka w mieście (12) - serial
12.35 Przeklęta miłość (97) - telenowela
13.25 Telesklep
14.55 Magiczni wojownicy - serial anim.
15.20 Grupa specjalna Eko - serial anim.
15.45 Słoneczny patrol (26) - serial
16.40 Alf (59) - serial
17.10 Klient (5) - serial
18.10 Aktualności
18:20 Gorączka w mieście (13) - serial
19.15 Drew Carey Show (84) - serial
19.40 Wojacy na medal (8) - serial
20.10 Tyson - film obycz. USA (1995)
22.20 Brygada ratunkowa (9) - serial
23.20 Jestem, jaki jestem - extra
0.05 Cienie przeszłości - film obycz. USA (1995)
2.00 Zabójczy grom - film sens. USA-RPA (1988)
3.40 Drew Carey Show (84) - serial
4.05 Wojacy na medal (8) - serial
4.30 Koniec programu

TV Polonia
6.00 Kawa czy herbata?
8.00 Wiadomości
8.11 Pogoda
8.15 Woronicza 17
8.25 Klan (670) - serial
8.45 Eurotel - magazyn
9.00 Pomysłowy Dobromir - serial anim.
9.05 Bajeczki Jedyneczki
9.15 Kuchnia wróżki
9.30 Moje życie pod psem (2) - serial
10.00 Panorama
10.05 Ścieżki z raju
10.25 Laboratorium - mag.
10.45 Łowcy tajemnic - magazyn
11.00 Panorama
11.05 Wiedźmin (10) - serial
12.00 Wiadomości
12.10 Polska poza Polską (5) - film dok.
13.10 Komediantka (9) - serial
14.10 Kochaj mnie (25) - serial dok.
14.40 Kurier z Warszawy
15.00 Wiadomości
15.10 Ewa Bem - koncert (1)
15.45 Traktor A-1 - film anim.
16.00 Klan (670) - serial
16.20 Co pani na to?
16.40 Mama na ochotnika - reportaż
17.00 Teleexpress
17.20 Sportowy express
17.30 Gość Jedynki
17.40 Bajeczki Jedyneczki
17.50 Kuchnia wróżki
18.05 Zgadnij odpowiedz
18.10 Moje życie pod psem (2) - serial
18.30 Polakom w darze - reportaż
18.45 Rozmowy na czasie
19.15 Dobranocka
19.30 Wiadomości
19.59 Sport
20.05 Pogoda
20.10 Klan (670) - serial
20.35 Komediantka (9) - serial
21.30 Sportowy tydzień
22.00 Kochaj mnie (25) - telenowela dok.
22.30 Sprawa dla reportera
23.00 Panorama
23.20 Sport-telegram
23.23 Prognoza pogody
23.30 Co pani na to?
23.55 24. Przegląd Piosenki Aktorskiej - Wrocław 2003 - koncert laureatów
0.25 Monitor Wiadomości
0.40-6.00 Powtórki

Canal +
7.05 Łapu-capu (o)
7.15 Nie przegap (o)
7.25 Diabelski młyn - filmy anim. (o)
8.00 Aktualności filmowe
8.30 Spin City V (4) - serial
8.55 Ambasada USA (4) - serial
9.40 Ośrodek specjalny Glen Mills - film dok.
10.30 Paragon gola! - komedia pol. (1969)
12.10 Muza - komedia USA (1999)
13.45 Wielki Bagarozy - thriller niem. (1999)
15.25 Pęta małżeńskie - thriller USA (2001)
17.00 Sonny Liston - niechciany mistrz boksu - film dok.
18.00 Słodki listopad - melodramat USA (2001)
20.00 Diabelski młyn - filmy anim. (o)
20.35 Nie przegap (o)
20.45 Łapu-capu (o)
20.50 Minisport+ (o)
21.00 Strażnik czasu - film SF USA (1994)
22.40 Siostra Helen - film dok.
23.50 Uwierz w ducha - melodramat USA (1990)
1.55 Człowiek, który płakał - melodramat ang.-franc. (2000)
3.35 Kapitan Corelli - melodramat ang. (2001)
(o) - odkodowany

HBO
6.30 Na planie - magazyn
6.55 Bezsenność w Seattle - film obycz. USA
8.40 Zobacz w HBO - magazyn
9.10 Bertie i Elizabeth - film famil. ang.
10.55 Ojciec panny młodej 2 - komedia USA
12.40 Bojkot - dramat USA
14.30 Na planie - magazyn
14.55 Jedno serce - film obycz. USA
16.45 Na planie - magazyn
17.15 Życiowa rola - film obycz. USA
19.00 Cherry - komedia romant. USA
20.30 Zobacz w HBO - magazyn
21.00 Pytanie do Boga - dramat sens. USA-izrael.-niem.
22.45 Mroczna dzielnica - film akcji USA
0.25 Ognisty krąg - film akcji USA
2.10 Dzieło - komedia hiszp.
4.05 Cinema, cinema - magazyn
4.30 Bezsenność w Seattle - film obycz. USA

Polsat 2
06:00 Informacje, biznes informacje - Program informacyjny , 20 min.
06:20 Graffiti - Program publicystyczny , 10 min.
06:30 Muzyka polska - Program rozrywkowy , 25 min.
07:30 Piosenka na życzenie - Magazyn muzyczny , 60 min.
08:30 4 x 4 - Magazyn , 30 min.
09:00 Muzyczny relaks - Magazyn muzyczny , 120 min.
11:00 Najzabawniejsze zwierzęta świata - Film dokumenatalny , 50 min.
11:50 Komicy występują w Polsacie - Program rozrywkowy , 15 min.
12:05 Akademia filmowa - Program dokumentalny , 60 min.
13:05 Dyżurny satyryk kraju - Program rozrywkowy , 25 min.
13:30 Kalambury - Program rozrywkowy , 30 min.
14:00 VIP _ wydarzenia i plotki - Magazyn , 30 min.
14:30 Kalambury dla dzieci - Program dla dzieci , 30 min.
15:00 Muzyczne rozmaitości - Program muzyczny , 60 min.
16:00 Bractwo Orła Białego - Program dla dzieci , 10 min.
16:10 Informacje - Program informacyjny , 20 min.
16:30 Hot chat - Program publicystyczny , 25 min.
16:55 Dziennik - Program informacyjny , 5 min.
17:00 Aficionado - Program dokumentalny , 30 min.
17:30 Magazyn katolicki - Program religijny , Polska 2003 , 30 min.
18:00 Najzabawniejsze zwierzęta świata - Film dokumenatalny , 30 min.
18:30 Komicy występują w Polsacie - Program rozrywkowy , 15 min.
18:45 Cartoon Network - Magazyn filmów animowanych , 30 min.
19:15 Pasmo informacyjne - Program informacyjny , 25 min.
19:40 Świat według Kiepskich - Serial komediowy , Andrzej Grabowski,Marzena Sztuka,Krystyna Feldman,Bartek Żukowski,Barbara Mularczyk , Polska , 25 min.
20:05 VIP _ wydarzenia i plotki - Magazyn , 30 min.
20:35 Graczykowie - Serial komediowy , Ryszard Zatorski , Joanna Kurowska,Zbigniew Buczkowski,Wojciech Kalbarczyk,Joanna Brodzik,Rafał Mohr,Paweł Wawrzecki,Tadeusz Wojtych , Polska , 25 min.
21:00 Najzabawniejsze zwierzęta świata - Film dokumenatalny , 30 min.
21:30 Hot chat - Program publicystyczny , 20 min.
21:50 Dziennik - Program informacyjny , 15 min.
22:05 Punkt, set, mecz - Magazyn sportowy , 40 min.
22:45 Życie jak poker - Telenowela , Roman Boreczny , Monika Bolly,Joanna Pierzak,Dariusz Siatkowski,Małgorzata Szeptycka,Krzysztof Kuliński,Halina Rasiak , Polska 1998 , 25 min.
23:10 Życie jak poker - Telenowela , Roman Boreczny , Monika Bolly,Joanna Pierzak,Dariusz Siatkowski,Małgorzata Szeptycka,Krzysztof Kuliński,Halina Rasiak , Polska 1998 , 25 min.
23:35 Rodzina zastępcza - Serial komediowy , Michał Kwieciński , Gabriela Kownacka,Piotr Fronczewski,Maryla Rodowicz,Sergiusz Żymałka,Monika Mrozowska,Aleksander Ihnatowicz,Aleksandra Szwed , Polska 2000 , 25 min.
00:00 Informacje, biznes informacje - Program informacyjny , 20 min.
00:20 Graffiti - Program publicystyczny , 10 min.
00:30 Hugo - Program dla dzieci , Polska , 30 min.
01:00 Świat według Kiepskich - Serial komediowy , Andrzej Grabowski,Marzena Sztuka,Krystyna Feldman,Bartek Żukowski,Barbara Mularczyk , Polska , 30 min.
01:30 Aficionado - Program dokumentalny , 30 min.
02:00 Pasmo informacyjne - Program informacyjny , 30 min.
02:30 Samo życie - Serial , Wojciech Nowak , Stanisława Celińska,Krzysztof Banaszyk,Monika Bolly,Paweł Orłowski,Tomasz Błasiak,Ewa Błaszczyk,Tomasz Dedek , Polska 2001 , 30 min.
03:00 Graczykowie - Serial komediowy , Ryszard Zatorski , Joanna Kurowska,Zbigniew Buczkowski,Wojciech Kalbarczyk,Joanna Brodzik,Rafał Mohr,Paweł Wawrzecki,Tadeusz Wojtych , Polska , 30 min.
03:30 Dziennik - Program informacyjny , 15 min.
03:45 Hot chat - Program publicystyczny , 15 min.
04:00 Punkt, set, mecz - Magazyn sportowy , 45 min.
04:45 V-max - Magazyn , 30 min.
05:15 Bar 1 - Reality show , Polska , 45 min.

TMT
07:00 Teraz Muzyczna Telewizja - Magazyn muzyczny , 30 min.
07:30 Mistrzowie wężowych pieców - Film dokumentalny , Tajwan 2002 , 30 min.
08:00 Moja Wielka Brytania - Film dokumenatalny , Wielka Brytania , 30 min.
08:30 Teraz Muzyczna Telewizja - Magazyn muzyczny , 45 min.
09:15 Telezakupy - Program informacyjny , 15 min.
09:30 W garnku - Magazyn , Polska 2003 , 30 min.
10:00 TMT w krainie bajki - Magazyn filmów animowanych , 120 min.
12:00 Teraz Muzyczna Telewizja - Magazyn muzyczny , 30 min.
12:30 Telezakupy - Program informacyjny , 15 min.
12:45 Teraz Muzyczna Telewizja - Magazyn muzyczny , 45 min.
13:30 Telezakupy - Program informacyjny , 30 min.
14:00 Teraz Muzyczna Telewizja - Magazyn muzyczny , 30 min.
14:30 Twój dentysta radzi - Magazyn , Polska 2003 , 30 min.
15:00 TMT w krainie bajki - Magazyn filmów animowanych , 90 min.
16:30 Telezakupy - Program informacyjny , 30 min.
17:00 Auto plus TV - Magazyn , Polska 2003 , 30 min.
17:30 Teraz Muzyczna Telewizja - Magazyn muzyczny , 30 min.
18:00 Tylko Manhattan - Serial , Douglas Hickox, Richard Michaels , Valerie Bertinelli,Barry Bostwick,Perry King,Francesca Annis,Jane Kaczmarek,Jack Scalia,Paul Hecht , USA 1987 , 60 min.
19:00 TMT w krainie bajki - Magazyn filmów animowanych , 60 min.
20:00 Smak muzyki - Magazyn muzyczny , Polska 2003 , 30 min.
20:30 Z notatnika podróżnika - Magazyn , Polska 2003 , 30 min.
21:00 Zagłada przyjdzie o świcie - Thriller , Serge Rodnunsky , Michael Ironside,Kavena Charlot,Anthony Michael Hall,David Chung,Anthony Lo Bianco,Bok Yun Chon,Jack Fugett , USA 1997 , 90 min.
22:30 Trucker Music Television - Magazyn , Polska 2003 , 30 min.
23:00 Noc z TMT - Program rozrywkowy , Polska , 60 min.

TV Niepokalanów II
14:55 Program dnia - Program informacyjny , 5 min.
15:00 Godzina miłosierdzia - Magazyn , 15 min.
15:15 Duchowa podróż po włoskich sanktuariach maryjnych - Film dokumentalny , 30 min.
15:45 Nowenna do św. Józefa - Magazyn , 15 min.
16:00 Słowo życia _ Ewangelia dnia - Magazyn , 5 min.
16:05 Kalendarz liturgiczny - Magazyn , 5 min.
16:10 Przebaczenie - Reportaż , 25 min.
16:35 Benedyktyni - Film dokumentalny , 25 min.
17:00 Głowa - Film dokumentalny , 20 min.
17:20 Odkrywamy planetę Ziemię - Program przyrodniczy , 25 min.
17:45 Opowieści Maurycego Szwendaczka - Program dla dzieci , 20 min.
18:05 U pana Boga za piecem - Magazyn dla niepełnosprawnych , 15 min.
18:20 Archeologia - Film dokumentalny , 35 min.
18:55 Program dnia - Program informacyjny , 5 min.
19:00 U stóp krzyża - Magazyn , 10 min.
19:10 Więcej niż podróż - Film dokumentalny , 10 min.
19:20 Ja Jestem z wami - Program dla dzieci , 20 min.
19:40 Ścieżki kultury - Magazyn , 25 min.
20:05 Mazurska przygoda - Film dokumentalny , 10 min.
20:15 Muzyczne okienko, wywiady na bis - Magazyn muzyczny , 20 min.
20:35 Różaniec: część radosna - Magazyn , 25 min.
21:00 Apel Jasnogórski - Reportaż , 5 min.
21:05 Słowo życia _ Ewangelia dnia - Magazyn , 5 min.
21:10 Kalendarz liturgiczny - Magazyn , 5 min.
21:15 Nowenna do św. Józefa - Magazyn , 15 min.
21:30 Wielki Tydzień - Film obyczajowy , 60 min.
22:30 Włochy w miniaturze - Film dokumentalny , 25 min.
22:55 Monstra te esse Matrem - Program dokumentalny , 10 min.
23:05 Program na następny dzień - Program informacyjny , 5 min.

Eurosport
08:30 Puchar Świata _ Hafjell (Norwegia) - Program sportowy , 60 min.
09:30 Mistrzostwa świata _ Szanty-Mansijsk (Rosja) - Program sportowy , 45 min.
10:15 Mistrzostwa świata _ Szanty-Mansijsk (Rosja) - Program sportowy , 45 min.
11:00 Watts - Magazyn sportowy , 30 min.
11:30 Halowe MŚ _ Birmingham (Wielka Brytania) - Program sportowy , 120 min.
13:30 Turniej WTA w Indian Wells (USA) - Program sportowy , 60 min.
14:30 Puchar Świata _ Lahti (Finlandia) - Program sportowy , 90 min.
16:00 Liga Mistrzów - Program sportowy , 60 min.
17:00 Copa Libertadores - Program sportowy , 30 min.
17:30 Eurogole - Magazyn piłkarski , 90 min.
19:00 Wiadomości Eurosportu - Program sportowy , 15 min.
19:15 Watts - Magazyn sportowy , 30 min.
19:45 Walka o mistrzostwo świata w wersji WBC _ Miami (USA) - Program sportowy , 135 min.
22:00 Eurogole - Magazyn piłkarski , 90 min.
23:30 Gość tygodnia - Magazyn sportowy , 15 min.
23:45 Wiadomości Eurosportu - Program sportowy , 15 min.
00:00 Andros Trophy _ Sherbrooke (Kanada) - Program sportowy , 30 min.
00:15 Grand Prix _ zapowiedź sezonu - Program sportowy , 60 min.
00:30 Wyścigi nascarów - 60 min.
01:15 Wiadomości Eurosportu - Program sportowy , 15 min.

DSF
06:00 Sport na wesoło - Program rozrywkowy , 30 min.
06:30 Sports Bakka - Program rozrywkowy , 15 min.
06:45 Sports Bakka - Program rozrywkowy , 30 min.
07:15 Tenis - Program sportowy , 45 min.
08:00 Reklama non-stop - Program informacyjny , 30 min.
08:30 Fujuma - młodzieżowy magazyn piłkarski - Program sportowy , 30 min.
09:00 O piłce nożnej - Program sportowy , 120 min.
11:00 Teleshopping - Program informacyjny , 30 min.
11:30 Reklama non-stop - Program informacyjny , 30 min.
12:00 Teleshopping - Program informacyjny , 30 min.
12:30 Reklama non-stop - Program informacyjny , 30 min.
13:00 Wiadomości sportowe - Program sportowy , 5 min.
13:05 Tenis - Program sportowy , 65 min.
14:10 Wiadomości sportowe - Program sportowy , 5 min.
14:15 Hattrick - Program sportowy , 90 min.
15:45 Wiadomości sportowe - Program sportowy , 5 min.
15:50 Piłka nożna - liga liga niemiecka - 28 kolejka - Program sportowy , 60 min.
16:50 Wiadomości sportowe - Program sportowy , 5 min.
16:55 NBA od środka - Program sportowy , 65 min.
18:00 Wiadomości sportowe - Program sportowy , 15 min.
18:15 Bundesliga _ aktualności - Program sportowy , 15 min.
18:30 La Ola - Program sportowy , 30 min.
19:00 Wiadomości sportowe - Program sportowy , 15 min.
19:15 Bundesliga _ aktualności - Program sportowy , 15 min.
19:30 Hattrick - Program sportowy , 45 min.
20:15 Hattrick - Program sportowy , 120 min.
22:15 Hattrick - Program sportowy , 15 min.
22:30 La Ola - Program sportowy , 60 min.
23:30 Bundesliga _ aktualności - Program sportowy , 15 min.
23:45 Kulturystyka - 60 min.
00:45 Sexy Sport-Clips - Program rozrywkowy , 15 min.
01:15 Sexy Sport-Clips - Program rozrywkowy , 30 min.
01:45 Reklama non-stop - Program informacyjny , 30 min.
01:50 Sexy Sport-Clips - Program rozrywkowy , 10 min.
02:00 Reklama non-stop - Program informacyjny , 15 min.
02:15 Sexy Sport-Clips - Program rozrywkowy , 45 min.
02:45 Reklama non-stop - Program informacyjny , 5 min.
02:50 Sexy Sport-Clips - Program rozrywkowy , 10 min.
03:00 Reklama non-stop - Program informacyjny , 30 min.
03:30 Sexy Sport-Clips - Program rozrywkowy , 90 min.
03:45 Reklama non-stop - Program informacyjny , 5 min.
03:50 Sexy Sport-Clips - Program rozrywkowy , 10 min.
04:00 Reklama non-stop - Program informacyjny , 15 min.
04:15 Sexy Sport-Clips - Program rozrywkowy , 45 min.
05:00 Reklama non-stop - Program informacyjny , 15 min.

Canal + Niebieski
08:30 Sport + - Magazyn sportowy , 90 min.
10:00 Archiwum GP na żużlu _ Grand Prix Australii - Program sportowy , 60 min.
11:00 Liga angielska: mecz Manchester City _ Birmingham - Program sportowy , 120 min.
13:00 Wstęp do meczu - Program sportowy , 15 min.
13:15 Liga polska: mecz Ruch Chorzów _ Wisła Kraków - Program sportowy , 120 min.
15:15 Liga + ekstra - Program sportowy , 75 min.
16:30 Liga hiszpańska - Program sportowy , 120 min.
18:30 Sport + - Magazyn sportowy , 90 min.
20:00 Sportowe forum - Magazyn sportowy , 60 min.
21:00 Klub kibica: mecz Lech Poznań _ Odra Wodzisław - Program sportowy , 105 min.
22:45 Klub kibica: mecz Groclin Grodzisk _ Pogoń Szczecin - Program sportowy , 105 min.
00:30 Klub kibica: mecz Zagłębie Lubin _ Górnik Zabrze - Program sportowy , 105 min.
02:15 Sportowe forum - Magazyn sportowy , 60 min.
03:15 W rytmie hip hopu - Melodramat , Thomas Carter , Julia Stiles,Sean Patrick Thomas,Kerry Washington,Fredro Starr,Terry Kinney,Bianca Lawson,Vince Green , USA 2001 , 110 min.
05:05 KRWP - Film krótkometrażowy , 10 min.
05:15 Bracie, gdzie jesteś? - Komedia , Joel Coen , George Clooney,John Turturro,Tim Blake Nelson,John Goodman,Holly Hunter,Chris Thomas King,Charles Durning , Wielka Brytania/Francja/USA 2000 , 105 min.
07:15 Liga + ekstra - Program sportowy , 75 min.

Canal + Żółty
08:30 Komedianci z wczorajszej ulicy - Film obyczajowy , Janusz Kidawa , Jerzy Cnota,Joanna Bartel,Danuta Owczarek,Andrzej Chłapek,Henryk Stanek,Andrzej Skupiński,Krzysztof Bochenek , Polska 1986 , 105 min.
10:15 Pinochet kontra naród - Film dokumentalny , Francja 2001 , 110 min.
12:05 Łapu capu - Magazyn , 10 min.
12:15 Nie przegap - Program informacyjny , 10 min.
12:25 Diabelski młyn - Magazyn filmów animowanych , 35 min.
13:00 Mały Nicky - Komedia , Steven Brill , Adam Sandler,Patricia Arquette,Harvey Keitel,Quentin Tarantino,Tom Lister Jr.,Rodney Dangerfield,Allen Covert , USA 2000 , 90 min.
14:30 Nic prostszego niż zostać pianistą - Film krótkometrażowy , 10 min.
14:40 Sezon rezerwowych - Komedia , Howard Deutch , Keanu Reeves,Gene Hackman,Brooke Langton,Orlando Jones,Faizon Love,Michael Taliferro,Ace Yonamine , USA 2000 , 115 min.
16:35 Szybcy i wściekli - Film sensacyjny , Rob Cohen , Paul Walker,Vin Diesel,Michelle Rodriguez,Jordana Brewster,Rick Yune,Chad Lindberg,Johnny Strong , USA 2001 , 105 min.
18:20 Ambasada USA - Serial , John David Coles, Stephen Cragg , Arija Bareikis,David Cubitt,Jonathan Cake,Jonathan Adams,Michael Cerveris,Davenia McFadden,Reiko Aylesworth , USA 2002 , 45 min.
19:05 Spin City 5 - Serial komediowy , Charlie Sheen,Heather Locklear,Barry Bostwick,Richard Kind,Alan Ruck,Michael Boatman , USA 2000 , 25 min.
19:30 Aktualności filmowe - Magazyn , 30 min.
20:00 Przybywa narzeczony - Komedia , Frank Capra , Bing Crosby,Jane Wyman,Alexis Smith,Franchot Tone,James Barton,Robert Keith,Jacques Gencel , USA 1951 , 110 min.
21:50 Angelus - Film obyczajowy , Lech Majewski , Jan Siodlaczek,Grzegorz Stasiak,Andrzej Skupiński,Tadeusz Pławecki,Małgorzata Madejowska , Polska 2001 , 105 min.
23:35 Strażnik czasu - Film sensacyjny , Peter Hyams , Jean-Claude van Damme,Ron Silver,Mia Sara,Bruce McGill,Gloria Reuben,Scott Bellis,Jason Schombing , USA/Japonia 1994 , 95 min.
01:10 Coś - Thriller , John Carpenter , Kurt Russell,Wilford Brimley,T.K. Carter,David Clennon,Keith David,Richard Dysart,Charles Hallahan , USA 1982 , 105 min.
02:55 Cela - Thriller , Tarsem Singh , Jennifer Lopez,Colton James,Dylan Baker,Marianne Jean-Baptiste,Gerry Becker,Musetta Vander,Patrick Bauchau , USA/Niemcy 2000 , 105 min.

Ale Kino!
08:00 Tylko umarły odpowie - Film kryminalny , Sylwester Chęciński , Ryszard Filipski,Ewa Wiśniewska,Janusz Kłosiński,Bogusław Sochnacki,Witold Pyrkosz,Tadeusz Schmidt , Polska 1969 , 95 min.
09:35 Skłóceni z życiem - Film obyczajowy , John Huston , Clark Gable,Marilyn Monroe,Montgomery Clift,Thelma Ritter,Eli Wallach,James Barton,Kevin McCarthy , USA 1961 , 125 min.
11:40 Monsignore Kichote - Komedia , Rodney Bennett , Alec Guinness,Leo McKern,Ian Richardson,Graham Crowden,Maurice Denham,Philip Stone,Rosalie Crutchley , Wielka Brytania 1985 , 125 min.
13:45 Lista kolejkowa - Komedia , Juan Carlos Tab~o , Vladimir Cruz,Thaim~ Alvarino,Jorge Perugorr~a,Noel Garc~a,Alina Rodr~guez,Saturnino Garc~a,Antonio Valero , Kuba/Hiszpania 2000 , 105 min.
15:30 Wielki chłód - Film obyczajowy , Lawrence Kasdan , Tom Berenger,Glenn Close,Jeff Goldblum,William Hurt,Kevin Kline,Mary Kay Place,Meg Tilly , USA 1983 , 105 min.
17:15 Woody Allen _ życie w filmie - Film dokumentalny , USA , 95 min.
18:50 Pasażerka - Film obyczajowy , Andrzej Munk , Aleksandra Śląska,Anna Ciepielewska,Janusz Bylczyński,Barbara Horawianka,Anna Jaraczówna,Maria Kościałkowska,Jan Kreczmar , Polska 1963 , 70 min.
20:00 Elmer Gantry - Film obyczajowy , Richard Brooks , Burt Lancaster,Jean Simmons,Dean Jagger,Arthur Kennedy , USA 1960 , 145 min.
22:25 Przynęta - Film kryminalny , Bertrand Tavernier , Marie Gillain,Olivier Sitruk,Bruno Putzulu,Richard Berry,Philippe Duclos,Marie Ravel , Francja 1994 , 115 min.
00:20 Nieznośna lekkość bytu - Film obyczajowy , Philip Kaufman , Daniel Day-Lewis,Juliette Binoche,Lena Olin,Derek de Lint,Erland Josephson,Pavel Landovsky,Donald Moffat , USA 1988 , 170 min.
03:10 Pustkowie - Film obyczajowy , Toni Venturi , Debora Duboc,Claudio Jaborandy , Brazylia 2001 , 90 min.

Le Cinema
14.00 Jurij Nosenko, KGB (Yuri Nosenko, KGB) dramat szpiegowski, Wielka Brytania/USA, 1986, 89 min
15.30 A to już było (Freispiel) komedia, Austria, 1995, 90 min
17.05 Uważaj z prawej (Soigne Ta Droite) dramat, Francja, 1987, 78 min
18.25 Siódma pieczęć (The Seventh Seal / Det Sjunde Inseglet) dramat, Szwecja, 1957, 94 min
20.00 Dokument. Muzyka filmowa: Elmer Bernstein. Studio Company, 2002, 30 min
20.30 Operacja Radetzky (Operation Radetzky) dramat dokumentalny (wojenny), Austria, 1993, 90 min
21.55 Toksyczna afera (Toxic Affair) Francja, 1993, 85 min
23.25 Ruda wiewiórka (La Ardilla Roja / The Red Squirrel) dramat, Hiszpania, 1993, 113 min
01.15 Zabójczy przymus (Deathly Compulsion / Dodling Drift) film kryminalny, Szwecja, 1999, 104 min.

Tele 5
08:00 Świat wokół nas - Film dokumenatalny , Australia , 25 min.
08:25 Saint-Tropez - Serial , Benedicte Delmas,Tonya Kinzinger,Adeline Blondieau,Avy Marciano , Francja 1996 , 50 min.
09:15 Telezakupy - Program informacyjny , 155 min.
11:50 Zauroczenie - Serial , Gianni Lepre , Agnese Nano,Eljana Nikolova Popova,Roberto Ansaldi,Thomas Berger,Giovanna Medici,Tilly Nardi,Cristina Ansaldi , Włochy 1998 , 60 min.
12:50 Werdykt - Program publicystyczny , 60 min.
13:50 Dzieciaki w opałach - Serial dla młodzieży , Rick Fester, Yazeem Lachporia, Mitchell Ness, Dug Rotstein , Hamille Rustia,Melissa McIntyre,Patrick Thomas , USA 1999 , 25 min.
14:15 Nie zapomnij paszportu - Program podróżniczy , Kanada 2000 , 50 min.
15:05 Videofashion - Magazyn , 25 min.
15:30 Zauroczenie - Serial , Gianni Lepre , Agnese Nano,Eljana Nikolova Popova,Roberto Ansaldi,Thomas Berger,Giovanna Medici,Tilly Nardi,Cristina Ansaldi , Włochy 1998 , 60 min.
16:30 Lux sfera - Film dokumenatalny , Wielka Brytania 2000 , 25 min.
16:55 Tarzan - Serial sensacyjny , Wolf Larson,Lydie Denier,Sean Roberge,Malick Bowens , Francja/Kanada 1991 , 20 min.
17:15 Świat wokół nas - Film dokumenatalny , Australia , 25 min.
17:40 Mieszkanko dla dwojga - Serial komediowy , Emma Colberti,Franck Neel,Astrid Veillon , Francja 1996 , 25 min.
18:05 Auto motor i sport - Magazyn , 25 min.
18:30 Prognoza pogody - Program informacyjny , 5 min.
18:35 Biały słoń - Film przygodowy , Gianfranco Albano , Remo Girone,Axelle Grelet,Vincent Lecoeur,Mathieu Carriere,Danny Quinn , Włochy 1998 , 100 min.
20:15 Prognoza pogody - Program informacyjny , 5 min.
20:20 Detektyw podróżnik - Serial kryminalny , Anthony Horowitz , Michael French,Chloe Annett,Sue Johnston,Richard Dempsey,Paul Trussell,Bob Goody , Wielka Brytania 1997 , 55 min.
21:15 Detektyw podróżnik - Serial kryminalny , Anthony Horowitz , Michael French,Chloe Annett,Sue Johnston,Richard Dempsey,Paul Trussell,Bob Goody , Wielka Brytania 1997 , 55 min.
22:10 Wypady na weekend - Program rozrywkowy , 50 min.
23:00 Prognoza pogody - Program informacyjny , 5 min.
23:05 Zwariowani Brytyjczycy - Program rozrywkowy , 30 min.
23:35 Upojne randki - Serial , Francja , 100 min.

Romantica
06.00    Polowanie na milionera (Cazando a un Millonario) (Część 59) - telenowela, Wenezuela / Peru 2001, reż. Aldo Salvini, Antonio Vega, wyk. Diego Bertie, Fabiola Colmenares, Evelyn Santos, Paul Vega, (60 min.).
07.00    Wojna kobiet (Guerra de Mujeres) (Część 90) - telenowela, Wenezuela 2001, reż. Roman Chalbaud, wyk. Gaby Espino, Jorge Reyes, Adrian Delgado, Mimi Lazo, (60 min.).
08.00    Słoneczniki dla Lucii (Girasoles Para Lucia) (Część 38) - telenowela, Wenezuela 1999, reż. Aldo Salvini, Lucho Barrios, wyk. Gianella Neyra, Jorge Aravena, Pablo Martin, Daniela Sarfaty, (60 min.).
09.00    Zemsta (La Revancha) (Część 117) - telenowela, Wenezuela 2000, reż. Pepe Sanchez, wyk. Danna Garcia, Jorge Reyes, Marcela Pezet, Jorge Aravena, (60 min.).
10.00    Polowanie na milionera (Cazando a un Millonario) (Część 58) - telenowela, Wenezuela / Peru 2001, reż. Aldo Salvini, Antonio Vega, wyk. Diego Bertie, Fabiola Colmenares, Evelyn Santos, Paul Vega, (60 min.).
11.00    Wojna kobiet (Guerra de Mujeres) (Część 89) - telenowela, Wenezuela 2001, reż. Roman Chalbaud, wyk. Gaby Espino, Jorge Reyes, Adrian Delgado, Mimi Lazo, (60 min.).
12.00    Słoneczniki dla Lucii (Girasoles Para Lucia) (Część 37) - telenowela, Wenezuela 1999, reż. Aldo Salvini, Lucho Barrios, wyk. Gianella Neyra, Jorge Aravena, Pablo Martin, Daniela Sarfaty, (60 min.).
13.00    Zemsta (La Revancha) (Część 116) - telenowela, Wenezuela 2000, reż. Pepe Sanchez, wyk. Danna Garcia, Jorge Reyes, Marcela Pezet, Jorge Aravena, (60 min.).
14.00    Polowanie na milionera (Cazando a un Millonario) (Część 59) - telenowela, Wenezuela / Peru 2001, reż. Aldo Salvini, Antonio Vega, wyk. Diego Bertie, Fabiola Colmenares, Evelyn Santos, Paul Vega, (60 min.).
15.00    Wojna kobiet (Guerra de Mujeres) (Część 90) - telenowela, Wenezuela 2001, reż. Roman Chalbaud, wyk. Gaby Espino, Jorge Reyes, Adrian Delgado, Mimi Lazo, (60 min.).
16.00    Słoneczniki dla Lucii (Girasoles Para Lucia) (Część 38) - telenowela, Wenezuela 1999, reż. Aldo Salvini, Lucho Barrios, wyk. Gianella Neyra, Jorge Aravena, Pablo Martin, Daniela Sarfaty, (60 min.).
17.00    Zemsta (La Revancha) (Część 117) - telenowela, Wenezuela 2000, reż. Pepe Sanchez, wyk. Danna Garcia, Jorge Reyes, Marcela Pezet, Jorge Aravena, (60 min.).
18.00    Polowanie na milionera (Cazando a un Millonario) (Część 58) - telenowela, Wenezuela / Peru 2001, reż. Aldo Salvini, Antonio Vega, wyk. Diego Bertie, Fabiola Colmenares, Evelyn Santos, Paul Vega, (60 min.).
19.00    Wojna kobiet (Guerra de Mujeres) (Część 89) - telenowela, Wenezuela 2001, reż. Roman Chalbaud, wyk. Gaby Espino, Jorge Reyes, Adrian Delgado, Mimi Lazo, (60 min.).
20.00    Słoneczniki dla Lucii (Girasoles Para Lucia) (Część 37) - telenowela, Wenezuela 1999, reż. Aldo Salvini, Lucho Barrios, wyk. Gianella Neyra, Jorge Aravena, Pablo Martin, Daniela Sarfaty, (60 min.).
21.00    Zemsta (La Revancha) (Część 116) - telenowela, Wenezuela 2000, reż. Pepe Sanchez, wyk. Danna Garcia, Jorge Reyes, Marcela Pezet, Jorge Aravena, (60 min.).
22.00    Polowanie na milionera (Cazando a un Millonario) (Część 59) - telenowela, Wenezuela / Peru 2001, reż. Aldo Salvini, Antonio Vega, wyk. Diego Bertie, Fabiola Colmenares, Evelyn Santos, Paul Vega, (60 min.).
23.00    Wojna kobiet (Guerra de Mujeres) (Część 90) - telenowela, Wenezuela 2001, reż. Roman Chalbaud, wyk. Gaby Espino, Jorge Reyes, Adrian Delgado, Mimi Lazo, (60 min.).
24.00    Słoneczniki dla Lucii (Girasoles Para Lucia) (Część 38) - telenowela, Wenezuela 1999, reż. Aldo Salvini, Lucho Barrios, wyk. Gianella Neyra, Jorge Aravena, Pablo Martin, Daniela Sarfaty, (60 min.).
01.00    Zemsta (La Revancha) (Część 117) - telenowela, Wenezuela 2000, reż. Pepe Sanchez, wyk. Danna Garcia, Jorge Reyes, Marcela Pezet, Jorge Aravena, (60 min.).

Discovery Channel
09:00 Wędkarskie przygody Rexa Hunta - Program podróżniczy , 25 min.
09:25 Wędkarskie przygody Rexa Hunta - Program podróżniczy , 30 min.
09:55 Turbo - Magazyn , 25 min.
10:20 Taksówki wielkich miast - Film dokumenatalny , 30 min.
10:50 Narodziny samochodu - Magazyn , 25 min.
11:15 Stulecie zwykłych ludzi - Film dokumenatalny , 55 min.
12:10 Ogniste kule z kosmosu - Film dokumentalny , 55 min.
13:05 Paranal: rzut oka na wszechświat - Film dokumentalny , 55 min.
14:00 95 światów - Film dokumentalny , 60 min.
15:00 Tajemnice N.S.A. - Film dokumentalny , 60 min.
16:00 Pola bitew - Film dokumenatalny , 60 min.
17:00 Wędkarskie przygody Rexa Hunta - Program podróżniczy , 30 min.
17:30 Wędkarskie przygody Rexa Hunta - Program podróżniczy , 30 min.
18:00 Niesamowite maszyny - Film dokumenatalny , 60 min.
19:00 Obieżyświat - Film dokumenatalny , 60 min.
20:00 Wielcy Egipcjanie - Film dokumenatalny , 60 min.
21:00 Sztuka przetrwania według Raya Mearsa - Film dokumenatalny , 60 min.
22:00 Trochę prawdy o kacu - Film dokumentalny , 60 min.
23:00 Długość życia - Film dokumenatalny , 60 min.
00:00 Atomowe rekiny - Film dokumenatalny , 60 min.
01:00 Skrzydła - Film dokumenatalny , 60 min.
02:00 Stulecie zwykłych ludzi - Film dokumenatalny , 60 min.

National Geographic Channel
08:00 Urodzeni mordercy - Program edukacyjny , 60 min.
09:00 Polowania na mikroby - Film dokumentalny , 60 min.
10:00 Przeżyć plagę - Film dokumentalny , 60 min.
11:00 Urodzeni mordercy - Program edukacyjny , 60 min.
12:00 Kształt życia - Program dokumentalny , 60 min.
13:00 Zaginione światy - Magazyn , 60 min.
14:00 Polowania na mikroby - Film dokumentalny , 60 min.
15:00 Przeżyć plagę - Film dokumentalny , 60 min.
16:00 Urodzeni mordercy - Program edukacyjny , 60 min.
17:00 Kształt życia - Program dokumentalny , 60 min.
18:00 Zaginione światy - Magazyn , 60 min.
19:00 W pogoni za gepardem - Program edukacyjny , 30 min.
19:30 Więcej ślubów i kolejny pogrzeb - Film dokumenatalny , 30 min.
20:00 Bezlitosne żywioły - Film dokumenatalny , 60 min.
21:00 Tajemnice zmarłych - Film dokumenatalny , 30 min.
21:30 Wystawa mumii - Film dokumenatalny , 30 min.
22:00 Czas na przygodę - Film dokumenatalny , 30 min.
22:30 Arktyczni piloci - Film dokumentalny , 30 min.
23:00 Poszukiwacze grobowców - Film dokumenatalny , 60 min.
00:00 Tajemnice zmarłych - Film dokumenatalny , 30 min.
00:30 Wystawa mumii - Film dokumenatalny , 30 min.
01:00 Czas na przygodę - Film dokumenatalny , 30 min.
01:30 Arktyczni piloci - Film dokumentalny , 30 min.

Animal Planet
07:00 Na ratunek - Program edukacyjny , 30 min.
07:30 Na pomoc zwierzętom - Program edukacyjny , 30 min.
08:00 Lotnisko pełne zwierząt - Program edukacyjny , 30 min.
08:30 Opowieści z zoo - Program edukacyjny , 30 min.
09:00 Spotkania ze zwierzętami - Program edukacyjny , 30 min.
09:30 Zwierzęce archiwum X - Program edukacyjny , 30 min.
10:00 Weterynarz - Program edukacyjny , 30 min.
10:30 Weterynarz - Program edukacyjny , 30 min.
11:00 Łowca krokodyli - Program edukacyjny , 60 min.
12:00 Dzika przyroda z Jeffem Corwinem - Program edukacyjny , 30 min.
12:30 Mistrzowie świata zwierząt - Program edukacyjny , 30 min.
13:00 Życie parku - Program edukacyjny , 30 min.
13:30 Intruzi - Program edukacyjny , 30 min.
14:00 Życie na wyspach - Program edukacyjny , 60 min.
15:00 Na ratunek - Program edukacyjny , 30 min.
15:30 Na pomoc zwierzętom - Program edukacyjny , 30 min.
16:00 Lotnisko pełne zwierząt - Program edukacyjny , 30 min.
16:30 Opowieści z zoo - Program edukacyjny , 30 min.
17:00 Wielkie rzeki Afryki - Program edukacyjny , 30 min.
17:30 Wielkie rzeki Afryki - Program edukacyjny , 30 min.
18:00 Strażnicy ziemi - Program edukacyjny , 30 min.
18:30 To moje dziecko - Program edukacyjny , 30 min.
19:00 Zabić, by żyć - Program edukacyjny , 60 min.
20:00 Naprawdę dziki show - Program edukacyjny , 30 min.
20:30 Naprawdę dziki show - Program edukacyjny , 30 min.
21:00 Na szlaku z Jeffem Corwinem - Program edukacyjny , 60 min.
22:00 Dzika przyroda z Jeffem Corwinem - Program edukacyjny , 30 min.
22:30 Na posterunku - Program edukacyjny , 30 min.
23:00 Najdziksza Afryka - Program edukacyjny , 60 min.
00:00 Weterynaria przyszłości - Program edukacyjny , 30 min.
00:30 Pogotowie dla zwierząt - Program edukacyjny , 30 min.

Planete
08:35 Legendarne samoloty - Film dokumenatalny , USA 1998 , 55 min.
09:30 Gułag - Film dokumenatalny , Wielka Brytania 1999 , 65 min.
10:35 Ostatnie skrawki raju - Film dokumenatalny , Hiszpania 1989 , 30 min.
11:05 Ostatnie skrawki raju - Film dokumenatalny , Hiszpania 1989 , 25 min.
11:30 Cyrk Garden Bros - Film dokumenatalny , Kanada 2000 , 30 min.
12:00 Cyrk Garden Bros - Film dokumenatalny , Kanada 2000 , 30 min.
12:30 Tennessee Williams. Orfeusz amerykańskiej sceny - Magazyn , USA 1994 , 90 min.
14:00 Opowieści o zwierzętach - Film dokumenatalny , Niemcy 2001 , 35 min.
14:35 Dziennik zaczyna się o dwudziestej - Film dokumentalny , Francja 1999 , 60 min.
15:35 W kilku słowach: Co można pokazać w dzienniku telewizyjnym? - Program publicystyczny , Francja 2003 , 25 min.
16:00 Gdy zakładnikiem jest telewizja - Film dokumentalny , Francja 1994 , 60 min.
17:00 Szpiegowska rozgrywka - Film dokumenatalny , Wielka Brytania 1999 , 50 min.
17:50 Szpiegowska rozgrywka - Film dokumenatalny , Wielka Brytania 1999 , 50 min.
18:40 Francuscy mistrzowie - Film dokumentalny , Francja 2000 , 65 min.
19:45 Cyrk Garden Bros - Film dokumenatalny , Kanada 2000 , 25 min.
20:10 Zwierzęce gwiazdy Hollywood - Film dokumenatalny , USA 1996 , 35 min.
20:45 Hitchcock, Selznick i zmierzch Hollywood - Film dokumentalny , USA 1998 , 90 min.
22:15 Legenda rugby - Film dokumentalny , Francja 1995 , 55 min.
23:10 Zwierzęce gwiazdy Hollywood - Film dokumenatalny , USA 1996 , 35 min.
23:45 Cyrk Garden Bros - Film dokumenatalny , Kanada 2000 , 25 min.
00:10 Cyrk Garden Bros - Film dokumenatalny , Kanada 2000 , 30 min.
00:40 Wojna w przestworzach - Film dokumenatalny , USA 1998 , 55 min.
01:35 Legendarne samoloty - Film dokumenatalny , USA 1998 , 50 min.

Travel Channel
08:00 Dzień z życia miasta - Program podróżniczy , 60 min.
09:00 Warren Miller _ wędrówki po świecie - Program podróżniczy , 60 min.
10:00 Smaki Australii - Program podróżniczy , 30 min.
10:30 Podróże i tradycje - Program podróżniczy , 30 min.
11:00 Odległe lądy - Program podróżniczy , 30 min.
11:30 Odległe lądy - Program podróżniczy , 30 min.
12:00 Wszerz i wzdłuż - Program podróżniczy , 30 min.
12:30 Caprice i jej podróże - Program podróżniczy , 30 min.
13:00 Gonitwa byków z Dougrayem Scottem - Program podróżniczy , 30 min.
13:30 Przemierzając świat - Program podróżniczy , 30 min.
14:00 Żyłka podróżnicza - Program podróżniczy , 30 min.
14:30 Smaki Australii - Program podróżniczy , 30 min.
15:00 Tu i tam - Program podróżniczy , 30 min.
15:30 Wszerz i wzdłuż - Program podróżniczy , 30 min.
16:00 Dzień z życia miasta - Program podróżniczy , 60 min.
17:00 Trasy alternatywne - Program podróżniczy , 30 min.
17:30 Australijska odyseja - Program podróżniczy , 30 min.
18:00 Podróże i tradycje - Program podróżniczy , 30 min.
18:30 Przez morza i oceany - Program podróżniczy , 30 min.
19:00 Tu i tam - Program podróżniczy , 30 min.
19:30 Smaki Australii - Program podróżniczy , 30 min.
20:00 Avventura _ sekrety kuchni włoskiej - Program podróżniczy , 30 min.
20:30 Avventura _ sekrety kuchni włoskiej - Program podróżniczy , 30 min.
21:00 Żyłka podróżnicza - Program podróżniczy , 30 min.
21:30 Wspaniała Wielka Brytania - Program podróżniczy , 30 min.
22:00 Na końcu świata - Program podróżniczy , 60 min.
23:00 Nick Sanders _ krańce pustyni - Program podróżniczy , 30 min.
23:30 Na nartach w Ameryce - Program podróżniczy , 30 min.
00:00 Taksówki wielkich miast - Program podróżniczy , 30 min.
00:30 Żyłka podróżnicza - Program podróżniczy , 30 min.
01:00 Pocztówki z Australii - Program podróżniczy , 60 min.

Discovery Civilisation
09:00 Wielkie powieści - Film dokumenatalny , 55 min.
09:55 Saperzy - Film dokumentalny , 55 min.
10:50 Wielkie kampanie - Film dokumenatalny , 55 min.
11:45 Cudem ocaleni - Film dokumentalny , 30 min.
12:15 Braveheart: prawda czy fikcja? - Film dokumentalny , 55 min.
13:10 Terra X - Film dokumenatalny , 55 min.
14:05 Wielkie kampanie - Film dokumenatalny , 55 min.
15:00 Wielkie powieści - Film dokumenatalny , 55 min.
15:55 Saperzy - Film dokumentalny , 55 min.
16:50 Wielkie kampanie - Film dokumenatalny , 55 min.
17:45 Cudem ocaleni - Film dokumentalny , 30 min.
18:15 Nasze własne piekło - Film dokumenatalny , 55 min.
19:10 Terra X - Film dokumenatalny , 55 min.
20:05 Wielkie kampanie - Film dokumenatalny , 55 min.
21:00 Wielkie powieści - Film dokumenatalny , 55 min.
21:55 Saperzy - Film dokumentalny , 55 min.
22:50 Wielkie kampanie - Film dokumenatalny , 55 min.
23:45 Cudem ocaleni - Film dokumentalny , 30 min.
00:15 Nasze własne piekło - Film dokumenatalny , 55 min.
01:10 Terra X - Film dokumenatalny , 55 min.
02:05 Wielkie kampanie - Film dokumenatalny , 55 min.

Discovery Sci-Trek
06:10 Lotnicze szaleństwo - Magazyn , 30 min.
06:40 Łowcy duchów - Film dokumenatalny , Wielka Brytania 1995 , 25 min.
07:05 Łowcy duchów - Film dokumenatalny , 30 min.
07:35 Planeta żywiołów - Film dokumentalny , 55 min.
08:30 Ultranauka - Magazyn , 30 min.
09:00 Łowcy duchów - Film dokumenatalny , Wielka Brytania 1995 , 25 min.
09:25 Łowcy duchów - Film dokumenatalny , 30 min.
09:55 Na pokładzie kosmicznego promu - Magazyn , 55 min.
10:50 Na krawędzi - Magazyn , 25 min.
11:15 Magazyn Discover - Magazyn , 30 min.
11:45 Podniebne wyścigi - Magazyn , 25 min.
12:10 Lotnicze szaleństwo - Magazyn , 30 min.
12:40 Łowcy duchów - Film dokumenatalny , Wielka Brytania 1995 , 25 min.
13:05 Łowcy duchów - Film dokumenatalny , 30 min.
13:35 Planeta żywiołów - Film dokumentalny , 55 min.
14:30 Ultranauka - Magazyn , 30 min.
15:00 Łowcy duchów - Film dokumenatalny , Wielka Brytania 1995 , 25 min.
15:25 Łowcy duchów - Film dokumenatalny , 30 min.
15:55 Na pokładzie kosmicznego promu - Magazyn , 55 min.
16:50 Na krawędzi - Magazyn , 25 min.
17:15 Magazyn Discover - Magazyn , 30 min.
17:45 Podniebne wyścigi - Magazyn , 25 min.
18:10 Lotnicze szaleństwo - Magazyn , 30 min.
18:40 Łowcy duchów - Film dokumenatalny , Wielka Brytania 1995 , 25 min.
19:05 Łowcy duchów - Film dokumenatalny , 30 min.
19:35 Planeta żywiołów - Film dokumentalny , 55 min.
20:30 Ultranauka - Magazyn , 30 min.
21:00 Łowcy duchów - Film dokumenatalny , Wielka Brytania 1995 , 25 min.
21:25 Łowcy duchów - Film dokumenatalny , 30 min.
21:55 Na pokładzie kosmicznego promu - Magazyn , 55 min.
22:50 Na krawędzi - Magazyn , 25 min.
23:15 Magazyn Discover - Magazyn , 30 min.
23:45 Podniebne wyścigi - Magazyn , 25 min.
00:10 Lotnicze szaleństwo - Magazyn , 30 min.
00:40 Łowcy duchów - Film dokumenatalny , Wielka Brytania 1995 , 25 min.
01:05 Łowcy duchów - Film dokumenatalny , 30 min.
01:35 Planeta żywiołów - Film dokumentalny , 55 min.
02:30 Ultranauka - Magazyn , 30 min.
03:00 Łowcy duchów - Film dokumenatalny , Wielka Brytania 1995 , 25 min.
03:25 Łowcy duchów - Film dokumenatalny , 30 min.
03:55 Na pokładzie kosmicznego promu - Magazyn , 55 min.
04:50 Na krawędzi - Magazyn , 25 min.
05:15 Magazyn Discover - Magazyn , 30 min.
05:45 Podniebne wyścigi - Magazyn , 25 min.

Discovery Travel & Adventure
09:00 Strażnicy bezdroży - Program podróżniczy , 55 min.
09:55 Azjatyckie specjały - Program podróżniczy , 25 min.
10:20 Azjatyckie specjały - Program podróżniczy , 30 min.
10:50 Przygody na błękitnej rafie - Program edukacyjny , 25 min.
11:15 Szkoła nurkowania - Film dokumentalny , 30 min.
11:45 Obieżyświat - Film dokumenatalny , 55 min.
12:40 Nieznana Afryka - Film dokumentalny , 30 min.
13:10 Obieżyświat - Film dokumenatalny , 55 min.
14:05 Przygody na błękitnej rafie - Program edukacyjny , 25 min.
14:30 Szkoła nurkowania - Film dokumentalny , 30 min.
15:00 Strażnicy bezdroży - Program podróżniczy , 55 min.
15:55 Azjatyckie specjały - Program podróżniczy , 25 min.
16:20 Azjatyckie specjały - Program podróżniczy , 30 min.
16:50 Przygody na błękitnej rafie - Program edukacyjny , 25 min.
17:15 Szkoła nurkowania - Film dokumentalny , 30 min.
17:45 Obieżyświat - Film dokumenatalny , 55 min.
18:40 Nieznana Afryka - Film dokumentalny , 30 min.
19:10 Obieżyświat - Film dokumenatalny , 55 min.
20:05 Przygody na błękitnej rafie - Program edukacyjny , 25 min.
20:30 Szkoła nurkowania - Film dokumentalny , 30 min.
21:00 Strażnicy bezdroży - Program podróżniczy , 55 min.
21:55 Azjatyckie specjały - Program podróżniczy , 25 min.
22:20 Azjatyckie specjały - Program podróżniczy , 30 min.
22:50 Przygody na błękitnej rafie - Program edukacyjny , 25 min.
23:15 Szkoła nurkowania - Film dokumentalny , 30 min.
23:45 Obieżyświat - Film dokumenatalny , 55 min.
00:40 Nieznana Afryka - Film dokumentalny , 30 min.
01:10 Obieżyświat - Film dokumenatalny , 55 min.
02:05 Przygody na błękitnej rafie - Program edukacyjny , 25 min.
02:30 Szkoła nurkowania - Film dokumentalny , 30 min.

Club
06:00 Szkoła jogi - Program sportowy , USA , 25 min.
06:25 Świat fitnessu - Magazyn , 30 min.
06:55 Opowieści kryminalne - Program dokumentalny , 50 min.
07:45 Najwspanialsze ogrody - Program podróżniczy 2001 , 45 min.
08:30 Współczesne wnętrza 5 - Magazyn , Kanada 2000 , 30 min.
09:00 Rozmowy kobiet - Talk show , Wielka Brytania , 30 min.
09:30 Niewyjaśnione historie - Program rozrywkowy , Wielka Brytania , 30 min.
10:00 Spotkania z Roseanne - Talk show , USA 1998 , 45 min.
10:45 Opowieści sądowe - Program dokumentalny , USA , 50 min.
11:35 Na ślubnym kobiercu - Reality show 1999 , 25 min.
12:00 Szkoła jogi - Program sportowy , USA , 25 min.
12:25 Świat fitnessu - Magazyn , 30 min.
12:55 Opowieści kryminalne - Program dokumentalny , 50 min.
13:45 Najwspanialsze ogrody - Program podróżniczy 2001 , 45 min.
14:30 Współczesne wnętrza 5 - Magazyn , Kanada 2000 , 30 min.
15:00 Rozmowy kobiet - Talk show , Wielka Brytania , 30 min.
15:30 Niewyjaśnione historie - Program rozrywkowy , Wielka Brytania , 30 min.
16:00 Spotkania z Roseanne - Talk show , USA 1998 , 45 min.
16:45 Opowieści sądowe - Program dokumentalny , USA , 50 min.
17:35 Na ślubnym kobiercu - Reality show 1999 , 25 min.
18:00 Szkoła jogi - Program sportowy , USA , 25 min.
18:25 Świat fitnessu - Magazyn , 30 min.
18:55 Opowieści kryminalne - Program dokumentalny , 50 min.
19:45 Najwspanialsze ogrody - Program podróżniczy 2001 , 45 min.
20:30 Współczesne wnętrza 5 - Magazyn , Kanada 2000 , 30 min.
21:00 Rozmowy kobiet - Talk show , Wielka Brytania , 30 min.
21:30 Niewyjaśnione historie - Program rozrywkowy , Wielka Brytania , 30 min.
22:00 Potyczki Jerry'ego Springera - Talk show , USA , 45 min.
22:45 Sypialniane sekrety - Program erotyczny , Kanada 2001 , 30 min.
23:15 Randka z "ex" - Program rozrywkowy , Wielka Brytania 2000 , 45 min.
00:00 Sztuka i dusza - Magazyn , Wielka Brytania 2001 , 25 min.
00:25 Alternatywne style życia - Magazyn , Holandia 2001 , 30 min.
00:55 W świecie mody - Magazyn , Kanada 2002 , 30 min.
01:25 Moda i styl - Magazyn , Wielka Brytania , 25 min.
01:50 Fashion TV - Magazyn , 30 min.
02:20 Morderczynie - Program dokumentalny , Kanada 2000 , 50 min.
03:10 Odnaleziony raj - Program rozrywkowy 2001 , 25 min.
03:35 Posiadłości marzeń - Magazyn , USA , 25 min.
04:00 Spotkania z Roseanne - Talk show , USA 1998 , 45 min.
04:45 Opowieści sądowe - Program dokumentalny , USA , 50 min.
05:35 Na ślubnym kobiercu - Reality show 1999 , 25 min.

Fashion TV
05:00 Najlepsze pokazy ubiegłych sezonów - Magazyn , 120 min.
07:00 Tygodnie Mody: Paryż, Londyn, Nowy Jork, Mediolan _ trendy wiosna/lato 2003 - Magazyn , 60 min.
08:00 Modelki - Magazyn , 120 min.
10:00 Hity Tygodni Mody - Magazyn , 120 min.
12:00 Modelki - Magazyn , 60 min.
13:00 Tygodnie Mody: Paryż, Londyn, Nowy Jork, Mediolan _ trendy wiosna/lato 2003 - Magazyn , 60 min.
14:00 Najlepsze pokazy ubiegłych sezonów - Magazyn , 30 min.
14:30 Hity Tygodni Mody - Magazyn , 90 min.
16:00 Hity Tygodni Mody - Magazyn , 90 min.
17:30 Muzyka i moda - Magazyn , 30 min.
18:00 Modelki - Magazyn , 210 min.
21:30 Hity Tygodni Mody - Magazyn , 30 min.
22:00 Gorąca północ - Magazyn , 60 min.
23:00 Najlepsze pokazy ubiegłych sezonów - Magazyn , 180 min.
02:00 Modelki - Magazyn , 120 min.
04:00 Hity Tygodni Mody - Magazyn , 60 min.

Minimax
06.00      Przygód kilka wróbla Ćwirka: Własne gniazdko odc. 1 
06.10      Przygód kilka wróbla Ćwirka: Sianokosy odc. 2 
06.20      Przygód kilka wróbla Ćwirka: Piórko z ogona odc. 3 
06.30      Olinek Okrąglinek: Trochę podrasowane autko odc. 4 
06.55      Tygrysek Etelbert: Etelbert i Gęsi z Kanady odc. 4 
07.00      Pełzaki: Opieka nad Stuim odc. 19 
07.25      Fragglesy: Nie płacz nad rozlanym mlekiem odc. 10 
07.50      Antek Mrówka: Wielki wyścig. Kryształowe więzienie odc. 10 
08.20      Królik Milczek: Kocie drzwiczki odc. 13 
08.25      Arnold: Upał odc. 6 
08.50      Moje miasto: Helsinki odc. 7 
09.05      Wyspa przygód: Pręgierz odc. 31 
09.30      Przygody Bolka i Lolka: Na drodze odc. 61 
09.40      Bolek i Lolek w Europie: Duch zamku Mc. Intosha odc. 1 
09.50      Bolek i Lolek w Europie: W królestwie Posejdona odc. 2 
10.00      Olinek Okrąglinek: Niespodzianka odc. 2 
10.25      Tygrysek Etelbert: Etelbert i Niedźwiedź Polarny odc. 2 
10.30      Pełzaki: Decydujące starcie odc. 17 
10.55      Fragglesy: Straszliwy tunel odc. 8 
11.20      Antek Mrówka: Sto kawałków. Poszukiwanie zaginionego świata odc. 8 
11.50      Królik Milczek: Dzień mleka odc. 11 
11.55      Arnold: Makijaż Helgi odc. 4 
12.20      Moje miasto: Berlin odc. 5 
12.35      Wyspa przygód: Wyścigi odc. 29 
13.00      Bolek i Lolek w Europie: W Hiszpanii odc. 3 
13.10      Bolek i Lolek w Europie: Wyścig Renów odc. 4 
13.20      Bolek i Lolek w Europie: Pod kraterem odc. 5 
13.30      Olinek Okrąglinek: Pan Rybka odc. 3 
13.55      Tygrysek Etelbert: Etelbert i Krab Pustelnik odc. 3 
14.00      Pełzaki: Pierwsza miłość Angeliki odc. 18 
14.25      Fragglesy: Legendarny skarb odc. 9 
14.50      Antek Mrówka: Berło wrogobójcze. Wiedźmoora odc. 9 
15.20      Królik Milczek: Nowa kanapa odc. 12 
15.25      Arnold: Panny z VI klasy odc. 5 
15.50      Moje miasto: Bombaj odc. 6 
16.05      Wyspa przygód: Mit i magia odc. 30 
16.30      Przygód kilka wróbla Ćwirka: Odludek odc. 4 
16.40      Przygód kilka wróbla Ćwirka: Jedynak odc. 5 
16.50      Przygód kilka wróbla Ćwirka: Zimowe zuchy odc. 6 
17.00      Olinek Okrąglinek: Robodziadek typ Y2 odc. 5 
17.25      Tygrysek Etelbert: Etelbert i kangury odc. 5 
17.30      Pełzaki: Niech nastanie jasność odc. 20 
17.55      Fragglesy: Złap tygrysa za ogon odc. 11 
18.20      Antek Mrówka: Latające mrówki. Atlantymrówidła odc. 11 
18.50      Królik Milczek: Matki bagażowe odc. 16 
18.55      Arnold: Napad odc. 9 
19.20      Moje miasto: Dżakarta odc. 10 
19.35      Wyspa przygód: Ładunek odc. 34

Cartoon Network
06:00 Heathcliff i Dingbat - Serial dla dzieci , George Gately , USA 1980-1987 , 25 min.
06:25 Miś Yogi - Serial dla dzieci , USA , 20 min.
06:45 Szczenięce lata Toma i Jerry'ego - Serial dla dzieci , USA 1990-1993 , 15 min.
07:00 Mike, Lu i Og - Serial dla dzieci , USA 1999-2000 , 25 min.
07:25 Krowa i kurczak - Serial dla dzieci , Robert Alvarez , USA 1997-1999 , 25 min.
07:50 Jam łasica - Serial dla dzieci , David Feiss , USA 1999 , 25 min.
08:15 Ed, Edd + Eddy - Serial dla dzieci , Danny Antonucci , USA 1999 , 25 min.
08:40 Laboratorium Dextera - Serial dla dzieci , USA 1996-1998 , 25 min.
09:05 Bliźniaki Cramp - Serial dla dzieci , Brian Wood , USA 2001 , 25 min.
09:30 Atomówki - Serial dla dzieci , USA 1998 , 25 min.
09:55 Johnny Bravo - Serial dla dzieci , USA 1997 , 25 min.
10:20 Chojrak _ tchórzliwy pies - Serial dla dzieci , John Dilworth , USA 1997-2002 , 25 min.
10:45 Tom i Jerry - Serial dla dzieci , 25 min.
11:10 Zwariowane melodie - Serial dla dzieci , 20 min.
11:30 Scooby Doo - Serial dla dzieci , USA , 30 min.
12:00 Jam łasica - Serial dla dzieci , David Feiss , USA 1999 , 30 min.
12:30 Ed, Edd + Eddy - Serial dla dzieci , Danny Antonucci , USA 1999 , 25 min.
12:55 Atomówki - Serial dla dzieci , USA 1998 , 25 min.
13:20 Laboratorium Dextera - Serial dla dzieci , USA 1996-1998 , 25 min.
13:45 Johnny Bravo - Serial dla dzieci , USA 1997 , 15 min.
14:00 Scooby Doo - Serial dla dzieci , USA , 25 min.
14:25 Flintstonowie - Serial dla dzieci , USA , 20 min.
14:45 Tom i Jerry - Serial dla dzieci , 25 min.
15:10 Strażnicy czasu - Serial dla dzieci , David Wasson , USA 2001 , 20 min.
15:30 Laboratorium Dextera - Serial dla dzieci , USA 1996-1998 , 30 min.
16:00 Atomówki - Serial dla dzieci , USA 1998 , 30 min.
16:30 Cubix - Serial dla dzieci , USA 2001 , 30 min.
17:00 Owca w wielkim mieście - Serial dla dzieci , Mo Willems , USA 2001 , 30 min.
17:30 Bliźniaki Cramp - Serial dla dzieci , Brian Wood , USA 2001 , 30 min.
18:00 Chojrak _ tchórzliwy pies - Serial dla dzieci , John Dilworth , USA 1997-2002 , 60 min.
19:00 Tom i Jerry - Serial dla dzieci , 30 min.
19:30 Scooby Doo - Serial dla dzieci , USA , 30 min.
20:00 Toonami - Magazyn filmów animowanych , 60 min.

Fox Kids
06:00 Świat Bobbiego - Film animowany (dzieci) , 20 min.
06:20 Przygody Kuby Guzika - Serial animowany (dzieci) , Francja/Niemcy , 25 min.
06:45 Denis rozrabiaka - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
07:10 Nowe przygody Lucky Luke'a - Serial sensacyjny , 20 min.
07:30 Pokémon - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
07:55 Odlotowe agentki - Serial dla dzieci , 20 min.
08:15 Spiderman - Serial sensacyjny , 20 min.
08:35 Hamtaro - Serial dla dzieci , 25 min.
09:00 Świat Bobbiego - Film animowany (dzieci) , 20 min.
09:20 Pecola - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
09:45 Przygody Pytalskich - Serial dla dzieci , 20 min.
10:05 Denis rozrabiaka - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
10:30 Bob Budowniczy - Serial animowany (dzieci) , 10 min.
10:40 Hamtaro - Serial dla dzieci , 20 min.
11:00 Bob Budowniczy - Serial animowany (dzieci) , 10 min.
11:10 Pecola - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
11:35 Bob Budowniczy - Serial animowany (dzieci) , 10 min.
11:45 Sąsiedzi - Serial dla dzieci , 10 min.
11:55 Zły pies - Serial dla dzieci , 25 min.
12:20 Kot Ik! - Serial animowany (dzieci) , 20 min.
12:40 X-Men - Serial animowany (dzieci) , 20 min.
13:00 Dzieciaki z klasy 402 - Serial dla dzieci , 25 min.
13:25 Fantastyczna czwórka - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
13:50 Jerry i paczka - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
14:15 Nowe przygody rodziny Addamsów - Serial sensacyjny , 20 min.
14:35 Pokémon - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
15:00 Odlotowe agentki - Serial dla dzieci , 20 min.
15:20 Spiderman - Serial sensacyjny , 25 min.
15:45 Sąsiedzi - Serial dla dzieci , 10 min.
15:55 Nowe przygody Lucky Luke'a - Serial sensacyjny , 25 min.
16:20 Oggy i karaluchy - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
16:45 Dzieciaki z klasy 402 - Serial dla dzieci , 20 min.
17:05 Nowe przygody rodziny Addamsów - Serial sensacyjny , 25 min.
17:30 Oliver Twist - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
17:55 Pinokio - Serial animowany (dzieci) , 20 min.
18:15 Księżniczka Sissi - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
18:40 Wunschpunsch - Serial sensacyjny , 25 min.
19:05 Przygody Kuby Guzika - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
19:30 Lochy i smoki - Serial dla dzieci , 20 min.
19:50 Gęsia skórka - Serial dla dzieci , 20 min.
20:10 Kleszcz - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
20:35 X-Men - Serial animowany (dzieci) , 20 min.
20:55 Spiderman - Serial sensacyjny , 20 min.
21:15 Spiderman - Serial sensacyjny , 20 min.
21:35 Oggy i karaluchy - Serial animowany (dzieci) , 25 min.

MTV
07:00 Budzik MTV - Magazyn muzyczny , 120 min.
09:00 Non Stop Hits - Magazyn muzyczny , 60 min.
10:00 Bytesize - Program muzyczny , 60 min.
11:00 3 z 1 - Program muzyczny , 60 min.
12:00 MTV Select - Magazyn muzyczny , 60 min.
13:00 Total Request - Magazyn muzyczny , 60 min.
14:00 Pop nowości MTV - Magazyn muzyczny , 60 min.
15:00 Data Videos - Magazyn , 60 min.
16:00 Hit List UK - Magazyn muzyczny , 120 min.
18:00 MTV Select - Magazyn muzyczny , 60 min.
19:00 Greatest Hits - Magazyn muzyczny , 60 min.
20:00 MTV Squad - Magazyn muzyczny , 60 min.
21:00 Nowości MTV - Magazyn muzyczny , 60 min.
22:00 Pieprz - Magazyn muzyczny , 60 min.
23:00 Real World _ Chicago - Reality show , 30 min.
23:30 Non Stop Hits - Magazyn muzyczny , 30 min.
00:00 Superock - Magazyn muzyczny , 120 min.
02:00 Night Videos - Magazyn muzyczny , 180 min.
05:00 Non Stop Hits - Magazyn muzyczny , 120 min.

MTV Classic
09:00 Classic '80 - Magazyn muzyczny , 60 min.
10:00 3 z 1 - Program muzyczny , 60 min.
11:00 Hołdys Guru Limited - Program muzyczny , 60 min.
12:00 Greatest Hits - Magazyn muzyczny , 240 min.
16:00 Classic '60 - Magazyn muzyczny , 60 min.
17:00 Classic '80 - Magazyn muzyczny , 60 min.
18:00 3 z 1 - Program muzyczny , 60 min.
19:00 Greatest Hits - Magazyn muzyczny , 60 min.
20:00 Hołdys Guru Limited - Program muzyczny , 60 min.
21:00 Dziesięć Wspaniałych _ proponuje Del Amitri - Magazyn muzyczny , 60 min.
22:00 Classic Rock - Magazyn muzyczny , 60 min.
23:00 Classic Ballads - Magazyn muzyczny , 60 min.
00:00 Classic Hits - Magazyn muzyczny , 540 min.

VIVA Polska
06:00 Planet VIVA - Magazyn muzyczny , 420 min.
13:00 Nowe na VIVIE - Magazyn muzyczny , 60 min.
14:00 Push Up - Magazyn muzyczny , 60 min.
15:00 Planet VIVA - Magazyn muzyczny , 60 min.
16:00 VIVAMAT - Magazyn muzyczny , 60 min.
17:00 Chartsurfer - Magazyn muzyczny , 60 min.
18:00 Chartsurfer - Magazyn muzyczny , 60 min.
19:00 Planet VIVA - Magazyn muzyczny , 60 min.
20:00 Hip-Hop - Magazyn muzyczny , 60 min.
21:00 12 - Program muzyczny , 60 min.
22:00 Club Rotation - Magazyn muzyczny , 60 min.
23:00 VS. - Program muzyczny , 60 min.
00:00 NiteClub - Program muzyczny , 360 min.

Reality TV
06:00 Sprawa Curtisa - Film dokumenatalny , 25 min.
06:25 Sprawa Curtisa - Film dokumenatalny , 25 min.
06:50 Kanadyjska policja konna - Program publicystyczny , 25 min.
07:15 Kanadyjska policja konna - Program publicystyczny , 25 min.
07:40 Szpital dziecięcy - Program medyczny , 25 min.
08:05 Szpital dziecięcy - Program medyczny , 25 min.
08:30 Królewski Szpital Księcia Alfreda - Program medyczny , 25 min.
08:55 Katastrofy - Film dokumenatalny , 25 min.
09:20 Hollywood. Za kulisami - Film dokumentalny , 25 min.
09:45 Niebezpieczna profesja - Film dokumenatalny , 50 min.
10:35 Policja - Film dokumentalny , 25 min.
11:00 Na własne oczy... - Film dokumenatalny , 25 min.
11:25 Szalone koła - Film dokumenatalny , 25 min.
11:50 Królewski Szpital Księcia Alfreda - Program medyczny , 25 min.
12:15 Sprawa Curtisa - Film dokumenatalny , 25 min.
12:40 Sprawa Curtisa - Film dokumenatalny , 25 min.
13:05 Hollywood. Za kulisami - Film dokumentalny , 25 min.
13:30 Gliniarze - Film dokumenatalny , 25 min.
13:55 Gliniarze - Film dokumenatalny , 25 min.
14:20 Na własne oczy... - Film dokumenatalny , 25 min.
14:45 Szpital dziecięcy - Program medyczny , 25 min.
15:10 Szpital dziecięcy - Program medyczny , 25 min.
15:35 Szalone koła - Film dokumenatalny , 25 min.
16:00 Niezwykłe filmy z wakacji - Reportaż , 25 min.
16:25 Cuda medycyny - Program medyczny , 50 min.
17:15 Sprawa Curtisa - Film dokumenatalny , 25 min.
17:40 Sprawa Curtisa - Film dokumenatalny , 25 min.
18:05 Gliniarze - Film dokumenatalny , 30 min.
18:35 Gliniarze - Film dokumenatalny , 30 min.
19:05 Patrol miejski - Film dokumenatalny , 50 min.
19:55 Policja na świecie - Program publicystyczny , 30 min.
20:25 Eksplozja - Reportaż , 50 min.
21:15 Odpowiedź na wezwanie - Film dokumenatalny , 30 min.
21:45 Odpowiedź na wezwanie - Film dokumenatalny , 25 min.
22:10 Zdrada - Film dokumenatalny , 50 min.
23:00 Przyłapani - Film dokumenatalny , 30 min.
23:30 Przyłapani - Film dokumenatalny , 30 min.
00:00 Katastrofy - Film dokumenatalny , 25 min.
00:25 Eksplozja - Reportaż , 50 min.
01:15 Odpowiedź na wezwanie - Film dokumenatalny , 25 min.
01:40 Odpowiedź na wezwanie - Film dokumenatalny , 25 min.
02:05 Zdrada - Film dokumenatalny , 50 min.
02:55 Patrol miejski - Film dokumenatalny , 50 min.
03:45 Na własne oczy... - Film dokumenatalny , 25 min.
04:10 Policja na świecie - Program publicystyczny , 25 min.
04:35 Szalone koła - Film dokumenatalny , 25 min.
05:00 Eksplozja - Reportaż , 45 min.

Avante
06:00 Złota era wyścigów samochodowych - Film dokumentalny , Wielka Brytania , 55 min.
06:55 Złota era wyścigów samochodowych - Film dokumentalny , Wielka Brytania 1997 , 55 min.
07:50 Rajd samochodowy N-American Rally Cup - Film dokumentalny , USA , 25 min.
08:15 Łodzie i krajobrazy - Film dokumenatalny , USA , 30 min.
08:45 Diabelskie machiny - Magazyn , 55 min.
09:40 Bohaterowie - Film dokumenatalny , USA 2001 , 30 min.
10:10 Opowieści kryminalne - Program dokumentalny , 50 min.
11:00 Randka z "ex" - Program rozrywkowy , Wielka Brytania 2000 , 30 min.
11:30 Świat samochodów - Magazyn , Wielka Brytania 2002 , 30 min.
12:00 Z Pekinu do Paryża - Program podróżniczy , Wielka Brytania , 30 min.
12:30 Złota era wyścigów samochodowych - Film dokumentalny , Wielka Brytania , 55 min.
13:25 Złota era wyścigów samochodowych - Film dokumentalny , Wielka Brytania 1997 , 55 min.
14:20 Rajd samochodowy N-American Rally Cup - Film dokumentalny , USA , 25 min.
14:45 Łodzie i krajobrazy - Film dokumenatalny , USA , 30 min.
15:15 Diabelskie machiny - Magazyn , 55 min.
16:10 Bohaterowie - Film dokumenatalny , USA 2001 , 30 min.
16:40 Opowieści kryminalne - Program dokumentalny , 50 min.
17:30 Randka z "ex" - Program rozrywkowy , Wielka Brytania 2000 , 30 min.
18:00 Ocalenie - Film dokumentalny , 30 min.
18:30 Loty doświadczalne - Magazyn , USA , 55 min.
19:25 Flota uderzeniowa - Film dokumentalny , USA , 30 min.
19:55 Nowoczesna technika - Magazyn , USA , 25 min.
20:20 Ratownicy - Film dokumentalny 2000 , 30 min.
20:50 Dowód rzeczowy - Film dokumenatalny , USA 2001 , 50 min.
21:40 Łodzie i krajobrazy - Film dokumenatalny , USA , 30 min.
22:10 24 godziny w Indianapolis - Program dokumentalny , USA , 55 min.
23:05 Największe wyzwania - Magazyn , Wielka Brytania 1999 , 55 min.
00:00 Z Pekinu do Paryża - Program podróżniczy , Wielka Brytania , 30 min.
00:30 Złota era wyścigów samochodowych - Film dokumentalny , Wielka Brytania , 55 min.
01:25 Złota era wyścigów samochodowych - Film dokumentalny , Wielka Brytania 1997 , 55 min.
02:20 Rajd samochodowy N-American Rally Cup - Film dokumentalny , USA , 25 min.
02:45 Łodzie i krajobrazy - Film dokumenatalny , USA , 30 min.
03:15 Diabelskie machiny - Magazyn , 55 min.
04:10 Bohaterowie - Film dokumenatalny , USA 2001 , 30 min.
04:40 Opowieści kryminalne - Program dokumentalny , 50 min.
05:30 Randka z "ex" - Program rozrywkowy , Wielka Brytania 2000 , 30 min.

Rai Uno
06:00 Euronews - Program informacyjny , 30 min.
06:30 TG 1 - Program informacyjny , 15 min.
06:45 Unomattina - 235 min.
10:40 Tuttobenessere - Magazyn , 30 min.
11:10 Dieci minuti di programmi dell'accesso - Program informacyjny , 10 min.
11:20 Appuntamento al cinema - Magazyn , 5 min.
11:25 Che tempo fa - Program informacyjny , 5 min.
11:30 TG 1 - Program informacyjny , 5 min.
11:35 S.O.S Unomattina - 25 min.
12:00 La prova del cuoco - 90 min.
13:30 Telegiornale - Program informacyjny , 30 min.
14:00 TG 1 _ Economia - Magazyn , 5 min.
14:05 Casa Raiuno - 130 min.
16:15 La vita in diretta - 150 min.
18:45 L'eredit? - Teleturniej , 75 min.
20:00 Telegiornale - Program informacyjny , 35 min.
20:35 Il castello - 20 min.
20:55 Film da definire - Film obyczajowy , 125 min.
22:00 Un medico in famiglia - Serial , Claudio Norza , Martina Colombari,Pietro Sermonti,Lino Banfi,Lunetta Savino,Margot Sikabony,Michael Cadeddu,Eleonora Cadeddu , 65 min.
23:00 TG 1 - Program informacyjny , 5 min.
23:05 Porta a porta - Program rozrywkowy , 85 min.
23:10 Porta a porta - Program rozrywkowy , 95 min.
00:30 TG 1 _ Notte - Program informacyjny , 20 min.
00:45 TG 1 _ Notte - Program informacyjny , 20 min.
00:50 Non solo Italia - 20 min.
01:05 Non solo Italia - 20 min.
01:10 Sottovoce - Magazyn , 30 min.
01:25 Sottovoce - Magazyn , 30 min.
01:40 Rai Educational - 30 min.
01:55 Rai Educational - 30 min.
02:10 RAINOTTE - Program rozrywkowy , 230 min.
02:25 Avenging Angel _ L'angelo della vendetta - Film przygodowy , Craig R. Baxley , Tom Berenger,James Coburn,Charlton Heston,Fay Masterson,Kevin Tighe,Jeffrey Jones,Tom Bower , USA 1995 , 95 min.
04:00 Matlock - Serial sensacyjny , Andy Griffith,Nancy Stafford,Julie Sommars , 50 min.
04:50 Videocomic - Program rozrywkowy , 40 min.
05:05 Videocomic - Program rozrywkowy , 40 min.
05:45 TG 1 _ Notte - Program informacyjny , 10 min.
05:55 Sessantasecondi - Program informacyjny , 5 min.

Rai Due
06:00 L'elefante a fiori gialli - Program informacyjny , 5 min.
06:05 Animalibri - Magazyn , 5 min.
06:10 TG 2 _ Medicina 33 - Magazyn , 15 min.
06:25 Cercando cercando - Program informacyjny , 5 min.
06:30 Anima e Metempsicosi - Magazyn , 5 min.
06:35 Zibaldone, cose a caso - Magazyn , 25 min.
07:00 Go-Cart Mattina - Program dla dzieci , 150 min.
07:10 Anche i cani vanno in Paradiso - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
07:35 Pip Pop Pattle - Serial animowany (dzieci) , 5 min.
07:40 Un'anatra in giallo - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
08:05 Sandokan - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
08:30 Teletubbies - Film animowany (dzieci) , 25 min.
08:55 Quell'uragano di pap? - Serial komediowy , 25 min.
09:20 Due per voi - Program informacyjny , 10 min.
09:30 Protestantesimo - Magazyn , 30 min.
10:00 TG 2 _ Notizie - Program informacyjny , 60 min.
11:00 I fatti vostri - 120 min.
13:00 TG 2 _ Giorno - Program informacyjny , 30 min.
13:30 TG 2 _ Costume e societ? - 20 min.
13:50 TG 2 _ Salute - Magazyn , 15 min.
14:05 Al posto tuo - Magazyn , 45 min.
14:50 L'Italia sul Due - 105 min.
15:30 L'Italia sul Due - 60 min.
16:30 Cuori rubati - Serial , Luca Facchini , Paolo Maria Scalondro,Bettina Giovannini,Christiane Filangieri,Massimo De Rossi,Angiola Baggi,Eleonora D'Urso,Brigitte Boccoli , 30 min.
16:35 Cuori rubati - Serial , Paolo Maria Scalondro,Bettina Giovannini,Christiane Filangieri,Massimo De Rossi,Angiola Baggi,Eleonora D'Urso,Brigitte Boccoli , 25 min.
17:00 Art Attack - Program dla dzieci , 25 min.
17:25 Le avventure di Jackie Chan - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
17:50 TG 2 - Program informacyjny , 10 min.
18:00 Sportsera - Program sportowy , 25 min.
18:25 Seven Days - Serial SF , Jonathan LaPaglia,Justina Vail , 45 min.
18:35 Sereno variabile - Program podró?niczy , 30 min.
19:10 Streghe - Serial SF , Shannen Doherty,Holly Marie Combs,Alyssa Milano,Brian Krause , 50 min.
20:00 Cartoni alle venti - Cartoni , 30 min.
20:05 I classici Disney - Cartoni , 20 min.
20:25 Eureka - Magazyn , 5 min.
20:30 TG 2 _ 20.30 - Program informacyjny , 25 min.
20:55 JAG _ Avvocati in divisa - Serial sensacyjny , David James Elliott,Catherine Bell,Patrick Labyorteaux,Steven Flynn,Quinn Duffy,Rutanya Alda , 105 min.
21:00 JAG _ Avvocati in divisa - Serial sensacyjny , David James Elliott,Catherine Bell,Patrick Labyorteaux,Steven Flynn,Quinn Duffy,Rutanya Alda , 50 min.
21:50 JAG _ Avvocati in divisa - Serial sensacyjny , David James Elliott,Catherine Bell,Patrick Labyorteaux,Steven Flynn,Quinn Duffy,Rutanya Alda , 50 min.
22:40 La grande notte del luned? sera - 95 min.
00:15 TG 2 _ Notte - Program informacyjny , 15 min.
00:30 Batti e ribatti - Program informacyjny , 15 min.
00:45 TG _ Parlamento - Magazyn , 10 min.
00:55 Meteo 2 - Program informacyjny , 5 min.
01:00 Protestantesimo - Magazyn , 30 min.
01:30 Appuntamento al cinema - Magazyn , 5 min.
01:35 Il corvo - Serial sensacyjny , 40 min.
01:45 Tuttobenessere - Magazyn , 30 min.
02:15 RAINOTTE - Program rozrywkowy , 285 min.
02:20 Gatto da guardia - Program informacyjny , 5 min.
02:25 F.B.I. _ Francesco Bertolazzi Investigatore - Serial sensacyjny , Ugo Tognazzi , Ugo Tognazzi , I 1969 , 55 min.
03:20 Cercando cercando - Program informacyjny , 50 min.
04:10 Anima ed Ombra - Magazyn , 5 min.
04:15 Economia della sanit? - 45 min.
05:00 Valutazione delle politiche pubbliche - 45 min.
05:45 TG 2 _ Costume e societ? - 15 min.

TVE
06:00 Bricoman~a - Magazyn , 30 min.
06:30 TV educativa - Program edukacyjny , 60 min.
07:30 Telediario matinal - Program informacyjny , 120 min.
09:30 Los desayunos de TVE - Magazyn , 30 min.
10:00 La cocina de Karlos Argui?ano - Magazyn , 25 min.
10:25 Saber vivir - Program informacyjny , 35 min.
11:00 Por la ma?ana - Program informacyjny , 105 min.
12:45 Espa?a de cerca - Magazyn , 15 min.
13:00 Canal 24 horas - Program informacyjny , 30 min.
13:30 Milenio - Program publicystyczny , 30 min.
14:00 Saber y ganar - Teleturniej , 30 min.
14:30 Corazón de invierno - Magazyn , 30 min.
15:00 Telediario 1 - Program informacyjny , 45 min.
15:45 El tiempo - Program informacyjny , 5 min.
15:50 A determinar - Program informacyjny , 40 min.
16:30 Geminis _ Venganza de amor - Serial , 30 min.
17:00 Barrio Sésamo - 30 min.
17:30 T~rame de la lengua - Program dla młodzieży , 30 min.
18:00 Canal 24 horas - Program informacyjny , 25 min.
18:25 La botica de la abuela - Magazyn , 15 min.
18:40 L~nea 900 - Program informacyjny , 30 min.
19:10 Cerca de ti - Magazyn , 50 min.
20:00 Gente - Magazyn , 60 min.
21:00 Telediario 2 - Program informacyjny , 55 min.
21:55 El tiempo - Program informacyjny , 5 min.
22:00 Operación triunfo - Teleturniej , 180 min.
01:00 Operación triunfo - Teleturniej , 45 min.
01:45 Espa?a de cerca - Magazyn , 15 min.
02:00 Canal 24 horas - Program informacyjny , 30 min.
02:30 La revancha - Telenowela , 90 min.
04:00 Saber y ganar - Teleturniej , 30 min.
04:30 Milenio - Program publicystyczny , 30 min.

France 2
06:00 Les z'amours - Teleturniej , F , 30 min.
06:30 Télématin - Program informacyjny , 120 min.
08:30 Talent de vie - Program informacyjny , 5 min.
08:35 Un livre - Magazyn , 5 min.
08:40 Des jours et des vies - Serial komediowy , Austin Peck,Deidre Hall,Drake Hogestyn,Frank Parker,Joseph Mascolo,Kristian Alfonso , 25 min.
09:05 Amour, gloire et beauté - Serial komediowy , Bill Glenn, Michael Stich, Phyllis Guarnaccia , John McCook,Susan Flannery,Ronn Moss,Jeff Trachta,Katherine Kelly Lang,Darlene Conley , 20 min.
09:25 CD aujourd'hui - Program muzyczny , 10 min.
09:35 C'est au programme - Program informacyjny , 85 min.
11:00 Flash info - Program informacyjny , 10 min.
11:10 Motus - Teleturniej , 30 min.
11:40 Les z'amours - Teleturniej , F , 35 min.
12:15 CD aujourd'hui - Program muzyczny , 5 min.
12:20 Pyramide - Teleturniej , 30 min.
12:50 Un c$oeur qui bat - Magazyn , 5 min.
12:55 Météo - Program informacyjny , 5 min.
13:00 Journal - Program informacyjny , 40 min.
13:40 Météo - Program informacyjny , 5 min.
13:45 Consomag - Magazyn , 5 min.
13:50 Inspecteur Derrick - Alfred Weidenmann , Horst Tappert,Fritz Wepper,Hans-Peter Hallwachs,Anja Kling,Elert Bode,Franjo Marincic,Mario Marincic , D 1996 , 60 min.
14:50 Le Renard - Gero Erhardt , Rolf Schimpf,Michael Ande,Charly Muhamed Huber,Markus Böttcher,Gaby Dohm,Bernd Herzsprung , 65 min.
15:55 En qu?te de preuves - Matthias Bullach,Uwe Fellensiek,Wolfgang Bathke,Britta Schmeling,Henry Van Lyck,Max Gertsch , 50 min.
16:45 Un livre - Magazyn , 5 min.
16:50 Des chiffres et des lettres - Teleturniej , 30 min.
17:20 La cible - Teleturniej , 40 min.
18:00 Livrets d'engagements - Program informacyjny , 5 min.
18:05 Urgences - Lance A. Gentile , Anthony Edwards,Noah Wyle,Sherry Stringfield,George Clooney,Julianna Margulies,Eriq La Salle , 35 min.
18:40 CD aujourd'hui - Program muzyczny , 15 min.
18:55 On a tout essayé! - Program rozrywkowy , 45 min.
19:40 Objectif Terre - Program informacyjny , 5 min.
19:45 Météo - Program informacyjny , 5 min.
19:50 Un gars, une fille - Serial komediowy , Fabrice Michelin, Luc David, Tafari Tsige , Jean Dujardin,Alexandra Lamy , F , 10 min.
20:00 Journal - Program informacyjny , 35 min.
20:35 Image du jour - Program sportowy , 5 min.
20:40 Rayon X - Magazyn , 5 min.
20:45 Talent de vie - Program informacyjny , 5 min.
20:50 Météo - Program informacyjny , 5 min.
20:55 Tribus - Program rozrywkowy , 130 min.
23:05 D'art d'art - Magazyn , 5 min.
23:10 Un $oeil sur la plan?te - Magazyn , 75 min.
00:25 Expression directe - Magazyn , 25 min.
00:50 Journal de la nuit - Program informacyjny , 15 min.
01:05 Météo - Program informacyjny , 5 min.
01:10 CD aujourd'hui - Program muzyczny , 5 min.
01:15 Musiques au c$oeur - Program muzyczny , 80 min.
02:35 Doc Mezzo - Film dokumentalny , 25 min.
03:00 J'ai rendez-vous avec vous - Program informacyjny , 20 min.
03:20 La Tunisie au féminin - Program podróżniczy , 15 min.
03:35 24 heures d'info - Program informacyjny , 10 min.
03:45 Météo - Program informacyjny , 5 min.
03:50 Bruce Springsteen - Program muzyczny , 5 min.
03:55 Campus - Magazyn , 90 min.
05:25 24 heures d'info - Program informacyjny , 15 min.
05:40 Météo - Program informacyjny , 5 min.
05:45 Bruce Springsteen - Program muzyczny , 10 min.
05:55 Un livre - Magazyn , 5 min.

France 3
06:00 Euronews - Program informacyjny , 60 min.
07:00 TO3 - Program dla dzieci , 120 min.
09:00 Cosby - Serial komediowy , John Whitesell , Bill Cosby,Phylicia Rashad,Madeline Kahn,T'Keyah Crystal Keymah,Doug E. Doug , USA , 30 min.
09:30 C'est mieux ensemble - Program informacyjny , 25 min.
09:55 Dr Stefan Frank - Serial , Olaf Gotz , Sigmar Solbach,Cecilia Kunz,Erna Wassmer , 50 min.
10:45 Drčles de dames - Serial sensacyjny , Don Chaffey , Cheryl Ladd,Jaclyn Smith,Tanya Roberts,David Doyle,Jean Berger,David Hedison , USA , 50 min.
11:35 Bon appétit, bien s?r - Magazyn , 20 min.
11:55 Un c$oeur qui bat - Magazyn , 5 min.
12:00 12/14 - Program informacyjny , 10 min.
12:10 Journal régional - Program informacyjny , 15 min.
12:25 Journal national - Program informacyjny , 30 min.
12:55 Journal régional - Program informacyjny , 40 min.
13:35 Journal de RFO - Program informacyjny , 5 min.
13:40 Journal des journaux - Program informacyjny , 10 min.
13:50 Keno - Teleturniej , 5 min.
13:55 C'est mon choix - Talk show , 65 min.
15:00 Sc?ne de ménage au paradis - Film przygodowy , Di Drew , USA 1989 , 95 min.
16:35 TO3 - Program dla dzieci , 50 min.
17:25 Envie d'agir - Program informacyjny , 5 min.
17:30 Mon kanar - Program dla dzieci , 15 min.
17:45 Foot 3 - Program sportowy , 30 min.
18:15 Un livre, un jour - Magazyn , 5 min.
18:20 Questions pour un champion - Teleturniej , 25 min.
18:45 La santé d'abord - Magazyn , 5 min.
18:50 19/20 informations - Program informacyjny , 5 min.
18:55 Journal local - Program informacyjny , 10 min.
19:05 Journal régional - Program informacyjny , 25 min.
19:30 Journal national - Program informacyjny , 25 min.
19:55 Journal local - Program informacyjny , 10 min.
20:05 Météo - Program informacyjny , 5 min.
20:10 Tout le sport - Program sportowy , 5 min.
20:15 Loto foot - Teleturniej , 10 min.
20:25 Le fabuleux destin de... - Teleturniej , 30 min.
20:55 Le mur de l'Atlantique - Komedia , Marcel Camus , Bourvil,Sophie Desmarets,Peter McEnery,Jean Poiret,Sara Franchetti,Terry-Thomas,Reinhard Kolldehoff , F/I 1970 , 105 min.
22:40 Météo - Program informacyjny , 5 min.
22:45 Soir 3 - Program informacyjny , 25 min.
23:10 Un homme est mort - Film sensacyjny , Jacques Deray , Angie Dickinson,Jean-Louis Trintignant,Ann-Margret,Roy Scheider,Umberto Orsini,Ted De Corsia , F 1972 , 110 min.
01:00 Libre court - Film obyczajowy , 5 min.
01:05 William sort de prison - Eric Bitoun , 15 min.
01:20 La femme seule ? la robe bleue - Film obyczajowy , Léon Clémence , F 2000 , 20 min.
01:40 Le fabuleux destin de... - Teleturniej , 25 min.
02:05 Un livre, un jour - Magazyn , 5 min.
02:10 France Europe Express - Program informacyjny , 65 min.
03:15 La case de l'oncle Doc - Program informacyjny , 60 min.
04:15 Cčté maison - Magazyn , 25 min.
04:40 Soir 3 - Program informacyjny , 25 min.
05:00 Cčté jardins - Program edukacyjny , 25 min.
05:25 Soir 3 - Program informacyjny , 25 min.
05:50 Les matinales - Program informacyjny , 10 min.

3sat
06:55 Przegląd programów TV - Program informacyjny , 5 min.
07:00 Panorama alpejska - Program rozrywkowy , 120 min.
09:00 Wiadomości - Program informacyjny , 5 min.
09:05 Rzeźby Herberta Fritscha - Magazyn , 25 min.
09:30 Poradnik kinowy - Magazyn , 15 min.
09:45 Ekonomia - Magazyn , 30 min.
10:15 Talkshow z NDR - Talk show , 120 min.
12:15 Cieszyć się życiem - Program informacyjny , 45 min.
13:00 Wiadomości - Program informacyjny , 15 min.
13:15 Drogowskazy _ magazyn religijny - Magazyn , 30 min.
13:45 Problemy społeczne - Magazyn , 15 min.
14:00 Der schräge Otto - Komedia , Géza von Cziffra , Germaine Damar,Walter Giller,Willy Fritsch,Grethe Weiser,Paul Hörbiger,Johannes Riemann,Gerhard Wendland , Niemcy 1956 , 95 min.
15:35 Z historii kolei - Magazyn , 10 min.
15:45 Karawana do Petry - Film dokumentalny , 45 min.
16:30 Niemieckie krajobrazy - Program podróżniczy , 45 min.
17:15 Wiedeńskie kawiarnie - Magazyn , 25 min.
17:40 Zdrowa i smaczna kuchnia - Magazyn , 5 min.
17:45 Wiadomości szwajcarskie - Program informacyjny , 5 min.
17:50 Z życia Szwajcarii - Program informacyjny , 10 min.
18:00 Tylko w ARD - Program informacyjny , 30 min.
18:30 Nano _ technologie przyszłości - Magazyn , 30 min.
19:00 Wiadomości - Program informacyjny , 20 min.
19:20 Magazyn kulturalny - Magazyn , 40 min.
20:00 Wiadomości - Program informacyjny , 15 min.
20:15 Ze świata psów - Program edukacyjny , 45 min.
21:00 Wczesne miejsca chrześcijaństwa - Magazyn , Niemcy 2000 , 30 min.
21:30 Nowości komputerowe - wydanie specjalne - Magazyn , 30 min.
22:00 Wiadomości - Program informacyjny , 25 min.
22:25 Camille Claudel - Film biograficzny , 50 min.
23:15 A Fei Zhengzhuan - Film obyczajowy , Wong Kar Wai , Leslie Cheung,Maggie Cheung,Carina Lau,Andy Lau,Rebecca Pan,Jacky Cheung , Hongkong 1991 , 90 min.
00:45 Wiadomości telewizji szwajcarskiej - Program informacyjny , 25 min.
01:10 Spojrzenie z boku - Program rozrywkowy , 5 min.
01:15 Nano _ technologie przyszłości - Magazyn , 30 min.
01:45 Magazyn kulturalny - Magazyn , 40 min.
02:25 Drogowskazy _ magazyn religijny - Magazyn , 30 min.
02:55 Wiedeńskie kawiarnie - Magazyn , 30 min.
03:25 Nowości komputerowe - wydanie specjalne - Magazyn , 30 min.
03:55 Camille Claudel - Film biograficzny , 45 min.
04:40 Przegląd programów TV - Program informacyjny , 5 min.
04:45 Teletext 3sat - Magazyn , 130 min.

RTL
06:00 Punkt 6 - Program informacyjny , 60 min.
07:00 Unter uns - Serial komediowy , Friedhelm von Aprath , Christiane Maybach,Petra Blossey,Holger Franke,Isabell Hertel,Ben Ruedinger,Milos Vucovic,Janis Rattenni , D 2003 , 30 min.
07:30 Gute Zeiten, schlechte Zeiten - Serial komediowy , F.-T. Mende,Lisa Riecken,Hans Christiani,Wolfgang Bahro,Raphael Vogt,Nina Bott,Jeanette Biedermann , D 2003 , 35 min.
08:05 RTL Shop - Program informacyjny , 55 min.
09:00 Punkt 9 - Program informacyjny , 30 min.
09:30 Mein Baby - Doku-Soap , 30 min.
10:00 Dr. Stefan Frank _ Der Arzt, dem die Frauen vertrauen - Serial , Michael Werlin , Sigmar Solbach,Hans Caninenberg,Erna Waßmer,Alfons Biber,Christiane Brammer,Jana Kilka,Daniela Strietzel , D 1996/1997 , 60 min.
11:00 Familien-Duell - Program rozrywkowy , 30 min.
11:30 Familien-Duell - Program rozrywkowy , 30 min.
12:00 Punkt 12 - Program informacyjny , 60 min.
13:00 Die Oliver Geissen Show - Talk show , 60 min.
14:00 Das Strafgericht - Program publicystyczny , 60 min.
15:00 Das Familiengericht - Program publicystyczny , 60 min.
16:00 Das Jugendgericht - Program publicystyczny , 60 min.
17:00 Hör mal, wer da hämmert! - Serial komediowy , Andrew Tsao , Tim Allen,Patricia Richardson,Earl Hindman,Jonathan Taylor Thomas,Zachery Ty Bryan,Taran Noah Smith,Richard Karn , USA 1996 , 30 min.
17:30 Unter uns - Serial komediowy , Friedhelm von Aprath , Christiane Maybach,Petra Blossey,Holger Franke,Isabell Hertel,Ben Ruedinger,Milos Vucovic,Janis Rattenni , D 2003 , 30 min.
18:00 Guten Abend RTL - Program informacyjny , 30 min.
18:30 Exclusiv - Program rozrywkowy , 15 min.
18:45 RTL aktuell - Program informacyjny , 25 min.
19:10 Explosiv - Program informacyjny , 30 min.
19:40 Gute Zeiten, schlechte Zeiten - Serial komediowy , Johannes Schäfer, Jürgen Weber, Jörg Wilbrandt, Ariane Zeller , F.-T. Mende,Lisa Riecken,Hans Christiani,Wolfgang Bahro,Raphael Vogt,Nina Bott,Jeanette Biedermann , D 2003 , 35 min.
20:15 Wer wird Millionär? - Teleturniej , 60 min.
21:15 Hinter Gittern _ Der Frauenknast - Serial , Cornelia Dohrn , Barbara Freier,Rainer Goernemann,Katy Karrenbauer,Christiane Reiff,Christine Schuberth,Judith Sehrbrock,Susanne Schlenzig , D 2002 , 60 min.
22:15 Extra - Program informacyjny , 75 min.
23:30 Money Trend - Magazyn , 30 min.
00:00 RTL-Nachtjournal - Program informacyjny , 35 min.
00:35 10 vor 11 - Magazyn , 25 min.
01:00 Hör mal, wer da hämmert! - Serial komediowy , Andrew Tsao , Tim Allen,Patricia Richardson,Earl Hindman,Jonathan Taylor Thomas,Zachery Ty Bryan,Taran Noah Smith,Richard Karn , USA 1996 , 30 min.
01:30 Das Familiengericht - Program publicystyczny , 50 min.
02:20 Die Oliver Geissen Show - Talk show , 50 min.
03:10 RTL-Nachtjournal - Program informacyjny , 25 min.
03:35 RTL Shop - Program informacyjny , 45 min.
04:20 Das Jugendgericht - Program publicystyczny , 40 min.
05:15 Spiegel-TV Magazin - Program informacyjny , 45 min.

VOX
06:00 Dauerwerbesendung - Program informacyjny , 150 min.
08:30 Gute Zeiten, schlechte Zeiten - Serial komediowy , Johannes Schäfer, Jürgen Weber, Jörg Wilbrandt, Ariane Zeller , Hans Christiani,Lisa Riecken,Wolfgang Bahro,Rhea Harder,Mona Klare,Raphael Vogt,Nina Bott , D 2000 , 35 min.
09:05 Unter uns - Serial komediowy , Ulrike Hamacher, Jörg Schmidt , Christiane Maybach,Holger Franke,Petra Blossey,Janis Rattenni,Ben Ruedinger,Isabell Hertel,Sylvia Agnes Muc , D 2001 , 30 min.
09:35 St. Tropez - Serial komediowy , Audrey Hamm-Springers,Mélanie Page,Mathias Baudez,Bénédicte Delmas,Tonya Kinzinger,Marie-Christine Adam,Christine Lemler , F 1996/2002 , 65 min.
10:40 Die Nanny - Serial komediowy , Dorothy Lyman , Fran Drescher,Charles Shaughnessy,Daniel Davis,Lauren Lane,Nicholle Tom,Benjamin Salisbury,Madeline Zima , USA 1996/1997 , 30 min.
11:10 Kampf der Kobolde _ Die Legende einer verbotenen Liebe - Film SF , John Henderson , Randy Quaid,Whoopi Goldberg,Roger Daltrey,Colm Meaney,Kieran Culkin,Zoë Wanamaker,Daniel Betts , USA 1999 , 60 min.
12:10 Nash Bridges 3 - Serial sensacyjny , Don Johnson,Cheech Marin,Jaime Gomez,James Gammon,Jody Lyn O'Keefe,Jeff Perry,Kelly Hu , USA 1996/2000 , 55 min.
13:05 Eine himmlische Familie - Serial komediowy , Stephen Collins,Catherine Hicks,Barry Watson,Jessica Biel,Beverley Mitchell,David Gallagher,Mackenzie Rosman , USA 1997/2000 , 55 min.
14:00 Unter uns - Serial komediowy , Ulrike Hamacher, Jörg Schmidt , Christiane Maybach,Holger Franke,Petra Blossey,Janis Rattenni,Ben Ruedinger,Isabell Hertel,Sylvia Agnes Muc , D 2001 , 30 min.
14:30 Gute Zeiten, schlechte Zeiten - Serial komediowy , Johannes Schäfer, Jürgen Weber, Jörg Wilbrandt, Ariane Zeller , Hans Christiani,Lisa Riecken,Wolfgang Bahro,Rhea Harder,Mona Klare,Raphael Vogt,Nina Bott , D 2000 , 35 min.
15:05 St. Tropez - Serial komediowy , Audrey Hamm-Springers,Mélanie Page,Mathias Baudez,Bénédicte Delmas,Tonya Kinzinger,Marie-Christine Adam,Christine Lemler , F 1996/2002 , 65 min.
16:10 Eine himmlische Familie - Serial komediowy , Stephen Collins , Stephen Collins,Catherine Hicks,Barry Watson,Jessica Biel,Beverley Mitchell,David Gallagher,Mackenzie Rosman , USA 1997/2002 , 55 min.
17:05 Nash Bridges 3 - Serial sensacyjny , Don Johnson,Cheech Marin,Jaime Gomez,James Gammon,Jody Lyn O'Keefe,Annette O'Toole,Jeff Perry , USA 1996/2001 , 55 min.
18:00 Nachrichten - Program informacyjny , 15 min.
18:15 Kochduell - Magazyn , 60 min.
19:15 Die Nanny - Serial komediowy , Dorothy Lyman , Fran Drescher,Charles Shaughnessy,Daniel Davis,Lauren Lane,Nicholle Tom,Benjamin Salisbury,Madeline Zima , USA 1996/1997 , 30 min.
19:45 Titus - Serial komediowy , Chris Titus,Stacy Keach,Cynthia Watros,Zack Ward,David Shatrow,Mary Lou Rosato,Robert Hawkins , USA 2000 , 30 min.
20:15 Kampf der Kobolde _ Die Legende einer verbotenen Liebe - Film przygodowy , John Henderson , Randy Quaid,Whoopi Goldberg,Roger Daltrey,Colm Meaney,Kieran Culkin,Zoë Wanamaker,Daniel Betts , USA 1999 , 105 min.
21:15 Programm nach Ansage - Program informacyjny , 55 min.
22:10 BBC exklusiv - Program informacyjny , GB 2002 , 60 min.
23:10 NZZ Format - Program informacyjny , 50 min.
00:00 Spätnachrichten - Program informacyjny , 10 min.
00:10 Dallas Doll - Film obyczajowy , Ann Turner , Sandra Bernhard,Victoria Longley,Frank Gallacher,Jake Blundell,Rose Byrne,Jonathon Leahy , AUS 1993 , 120 min.
02:10 Der dunkle Klang des Todes - Film kryminalny , William R. Greenblatt, Straw Weisman , John Heard,Jasmine Guy,Andrew Hawkes,Robert Trebor,Melinda Culea,James Remar,Joseph Bologna , USA 1999 , 90 min.
03:40 Fit for Fun TV - Magazyn , 45 min.
04:25 Tierzeit - Program edukacyjny , D 2003 , 35 min.
04:55 Titus - Serial komediowy , Chris Titus,Stacy Keach,Cynthia Watros,Zack Ward,David Shatrow,Mary Lou Rosato,Robert Hawkins , USA 2000 , 25 min.
05:45 Rave around the World - Program muzyczny , 15 min.

Super RTL
06:00 Infomercials - Program informacyjny , 30 min.
06:30 Das Monster aus Versehen - Serial animowany (dzieci) , CDN 1996 , 25 min.
06:55 Benjamin Blümchen - Serial animowany (dzieci) , Gerhard Hahn , D 1992 , 30 min.
07:25 Pocket Dragon Abenteuer - Serial animowany (dzieci) , USA 1997/1998 , 15 min.
07:40 Die Kleinen Monster - Serial animowany (dzieci) , USA 2001 , 10 min.
07:50 Oswald Oktopus - Serial animowany (dzieci) , USA 2000 , 15 min.
08:05 Little People - Serial animowany (dzieci) , USA 2002 , 5 min.
08:10 Bob, der Baumeister - Serial animowany (dzieci) , GB 1998 , 10 min.
08:20 Merlin, der Zauberhund - Serial animowany (dzieci) , GB 2000 , 15 min.
08:35 Blue's Clues _ Blau und schlau - Program dla dzieci , USA 1996 , 25 min.
09:00 Maggie und das Biest - Serial animowany (dzieci) , CDN 1998 , 20 min.
09:20 Riesenärger mit Ralf - Serial animowany (dzieci) , 20 min.
09:40 Costa - Serial animowany (dzieci) , F 1991 , 5 min.
09:45 Birdz _ Echt komische Vögel - Serial animowany (dzieci) , CDN 1998 , 25 min.
10:10 Jim Hensons Dog City - Serial animowany (dzieci) 1992/1995 , 20 min.
10:30 Brüder Flub - Serial animowany (dzieci) , USA 1998 , 10 min.
10:40 Rescue Heroes - Serial animowany (dzieci) , China/CDN 1999 , 20 min.
11:00 Mystic Knights _ Die Legende von Tir Na Nog - Serial animowany (dzieci) , USA 1998 , 30 min.
11:30 Rockos modernes Leben - Serial animowany (dzieci) , USA 1993/1996 , 25 min.
11:55 Die Tex-Avery-Show - Serial animowany (dzieci) , USA 1997 , 25 min.
12:20 Käpt'n Balu und seine tollkühne Crew - Serial animowany (dzieci) , USA 1990 , 25 min.
12:45 Disneys Aladin - Serial animowany (dzieci) , USA 1994/1995 , 25 min.
13:10 Oggy und die Kakerlaken - Serial animowany (dzieci) , D 1997/1998 , 15 min.
13:25 PB - Serial animowany (dzieci) , USA 1998 , 25 min.
13:50 Disneys 101 Dalmatiner - Serial animowany (dzieci) , USA 1998 , 25 min.
14:15 Große Pause - Serial animowany (dzieci) , USA 1998/1999 , 25 min.
14:40 Angela Anaconda - Serial animowany (dzieci) , CDN 2000 , 25 min.
15:05 Hey Arnold! - Serial animowany (dzieci) , USA 1996/1997 , 25 min.
15:30 Das Monster aus Versehen - Serial animowany (dzieci) , CDN 1996 , 30 min.
16:00 Powerpuff Girls - Serial animowany (dzieci) , USA 1998/1999 , 25 min.
16:25 Die Tex-Avery-Show - Serial animowany (dzieci) , USA 1997 , 25 min.
16:50 Cosmo - Serial animowany (dzieci) , CDN 2000 , 25 min.
17:15 Oggy und die Kakerlaken - Serial animowany (dzieci) , F/D 1999 , 15 min.
17:30 Benjamin Blümchen - Serial animowany (dzieci) , Gerhard Hahn , D 1992 , 30 min.
18:00 Käpt'n Balu und seine tollkühne Crew - Serial animowany (dzieci) , USA 1990 , 25 min.
18:25 Disneys Aladin - Serial animowany (dzieci) , USA 1994/1995 , 25 min.
18:50 Große Pause - Serial animowany (dzieci) , USA 1997/1998 , 30 min.
19:20 Angela Anaconda - Serial animowany (dzieci) , CDN 2000 , 25 min.
19:45 Schwammkopf - Serial animowany (dzieci) , USA 1999/2000 , 30 min.
20:15 Mord ist ihr Hobby - Serial sensacyjny , Seymour Robbie , Angela Lansbury,Ed Lauter,Ellen Bry,John McLiam,Charlene Tilton,Jeff Yagher,Joe Campanella , USA 1986/1997 , 60 min.
21:15 Mord ist ihr Hobby - Serial sensacyjny , John Astin , Angela Lansbury,Eleanor Parker,Edward Mulhare,Ann Turkel,John Schuck,Donald Most , USA 1986 , 60 min.
22:15 Voll total - Program rozrywkowy , D 2002 , 60 min.
23:15 T.V. Kaiser - Program rozrywkowy , Brasilien , 50 min.
00:05 Powerpuff Girls - Serial animowany (dzieci) , USA 1998/1999 , 25 min.
00:30 Infomercials - Program informacyjny , 150 min.
03:00 Nachtprogramm - Program rozrywkowy , 180 min.

Arte
14:00 Lola - Magazyn , F 2003 , 30 min.
14:30 Das blaue Gold im Garten Eden - Program podróżniczy , D 2003 , 55 min.
14:30 Diagnose mangelhaft - Program medyczny , 45 min.
15:15 Unter Schmerzen wirst du gebären! - Program medyczny , F 2003 , 30 min.
15:25 Blut für Wasser - Program informacyjny , D 2003 , 45 min.
15:45 Diskussionsrunde - Program publicystyczny , 25 min.
16:10 Krankmacher Krankenhaus - Program medyczny , D 2003 , 40 min.
16:10 Wasser, Macht, Geld! - Magazyn , D 2003 , 40 min.
16:25 Diskussionsrunde - Program publicystyczny , 25 min.
16:50 Europa - Program informacyjny , 45 min.
17:35 Die Rechnung ging nicht auf - Film kryminalny , Stanley Kubrick , Sterling Hayden,Coleen Gray,Vince Edwards,Jay C. Flippen,Marie Windsor,Elisha Cook jr.,Ted de Corsia , USA 1956 , 85 min.
19:00 Sylva - Film dokumentalny , F 2002 , 45 min.
19:45 Info / Meteo - Program informacyjny , 30 min.
20:15 Irak-Invasion aus Ungarn - Program informacyjny , A 2003 , 25 min.
20:40 Ein neues Leben - Film obyczajowy , Emilie Deleuze , Samuel Lebihan,Marcial Di Fonzo Bo,Catherine Vinatier,Claire Nebout,Fabien Lucciarini,Candice Dufour , F 1999 , 95 min.
22:15 Yönden _ Der Sohn der Mongolei - Magazyn , F 2002 , 90 min.
23:45 KurzSchluss - Film obyczajowy , D 2003 , 50 min.
00:35 Schwabenkinder - Film obyczajowy , Jo Baier , Thomas Unterkircher,Hary Prinz,Tobias Moretti,Vadim Glowna,Naomi Krauss,Jürgen Tarrach,Eva Maria Fleissner , D 2001 , 110 min.
02:25 360° _ Die GEO-Reportage - Program podróżniczy , 25 min.
02:50 Sendepause - Sendepause , 670 min.

MDR
05:35 Die Kinder von Bagdad - Magazyn , D 2002 , 30 min.
06:05 Einfach genial! - Magazyn , 25 min.
06:30 Unser Garten - Film dokumentalny , 30 min.
07:00 Länderzeit - Program informacyjny , 30 min.
07:30 Safari - Serial dla dzieci , Radim Cvrcek , Milan Knja$5zko,Michal Do$5colomansk?,Zuzana Cigánová,Frantisek Dibarbora,Petr Debnar,Katharina Sulajova,Ernan Hason , Slowakei 1986 , 30 min.
08:00 Biwak - Magazyn , 30 min.
08:30 Sehen statt hören - Program informacyjny , 30 min.
09:00 Sabine Christiansen - Program publicystyczny , 60 min.
10:00 Zapp - Magazyn , 30 min.
10:30 Windrose - Program informacyjny , 25 min.
10:55 Miteinander - Magazyn , 5 min.
11:00 Café Trend - Magazyn , 30 min.
11:30 nano - Magazyn , 30 min.
12:00 MDR um zwölf - Program informacyjny , 60 min.
13:00 Der Trucker vom Alaska-Highway - Program podróżniczy , 45 min.
13:45 Auf gute Nachbarschaft - Program informacyjny , 15 min.
14:00 Dabei ab zwei - Program informacyjny , 25 min.
14:25 Eva küsst nur Direktoren - Komedia , Rudolf Jugert , Chariklia Baxevanos,Joachim Fuchsberger,Hannelore Bollmann,Margarethe Haagen,Oskar Sima,Erik Frey,Jane Tilden , A 1957 , 95 min.
16:00 Hier ab vier - Program rozrywkowy , 30 min.
16:30 Alfredissimo! - Magazyn , 60 min.
17:30 MDR aktuell - Program informacyjny , 15 min.
17:45 Mit Rat und Tat - Magazyn , 15 min.
18:00 Fit und fesch - Magazyn , 20 min.
18:20 Brisant - Program informacyjny , 30 min.
18:50 Unser Sandmännchen - Program dla dzieci , 6 min.
18:56 MDR aktuell - Program informacyjny , 4 min.
19:00 Länderzeit - Program informacyjny , 30 min.
19:30 MDR aktuell - Program informacyjny , 20 min.
19:50 Mach dich ran! - Program rozrywkowy , 25 min.
20:15 Der Vogelhändler - Film muzyczny , Géza von Cziffra , Cornelia Froboess,Peter Weck,Maria Sebaldt,Albert Rueprecht,Georg Thomalla,Ruth Stephan,Rudolf Vogel , D 1962 , 85 min.
21:40 MDR weltweit - Program podróżniczy , 5 min.
21:45 MDR aktuell - Program informacyjny , 20 min.
22:05 Gysi und Späth - Talk show , 45 min.
22:50 Das Kaninchen bin ich - Film sensacyjny , Kurt Maetzig , Angelika Waller,Alfred Müller,Irma Münch,Ilse Voigt,Wolfgang Winkler,Willi Narloch,Willi Schrade , DDR 1965 , 110 min.
00:40 Tagesthemen - Program informacyjny , 30 min.
01:10 Die Passagierin - Film obyczajowy , Andrzej Munk , Aleksandra Slaska,Anna Ciepielewska,Marek Walczewski,Irena Malkiewicz,Maria Koscialkowska,Leon Pietraszkiewicz,Janusz Bylczynski , PL 1961/1963 , 60 min.
02:10 Kripo live - Program publicystyczny , 25 min.
02:35 Brisant - Program informacyjny , 30 min.
03:05 Public secrecies - Magazyn , 10 min.
03:15 SachsenSpiegel - Program informacyjny , 30 min.
03:45 Sachsen-Anhalt heute - Program informacyjny , 30 min.
04:15 Thüringen-Journal - Program informacyjny , 30 min.
04:45 Hier ab vier - Program rozrywkowy , 135 min.

Kinderkanal
06:00 Vampire, Piraten, Aliens - Serial animowany (dzieci) , F 1999 , 25 min.
06:25 Oliver Twist - Serial animowany (dzieci) , USA/F 1996/1997 , 25 min.
06:50 Renaade - Serial animowany (dzieci) , Tony Power , D 1998/1999 , 10 min.
07:00 Tom Sawyers Abenteuer - Serial animowany (dzieci) , J 1980 , 25 min.
07:25 Feodor - Serial animowany (dzieci) , GB/D 1998 , 5 min.
07:30 Der kleine Eisbär - Serial animowany (dzieci) , D 2002 , 25 min.
07:55 Musik-Boxx - Program dla dzieci , 5 min.
08:00 Sesamstraße - Program dla dzieci , 30 min.
08:30 13 auf einen Streich - Serial animowany (dzieci) , USA 1994 , 30 min.
09:00 Teletubbies - Program dla dzieci , 25 min.
09:25 Bubu _ Der Hund mit dem Hausschuh - Serial animowany (dzieci) , GB 1997/1999 , 10 min.
09:35 Jim Hensons: Der Bär im großen blauen Haus - Serial animowany (dzieci) , Chuck Vinson, Hugh Martin, Mitchell Kriegman , USA 1996/2000 , 25 min.
10:00 Jim Hensons: Die Hoobs - Serial animowany (dzieci) , Richard Bradley , GB 2000 , 25 min.
10:25 Spiel-Boxx - Program dla dzieci , 5 min.
10:30 Oiski! Poiski! _ Neues von Noahs Insel - Serial animowany (dzieci) , F 1997/1999 , 25 min.
10:55 Tom Sawyers Abenteuer - Serial animowany (dzieci) , Hiroshi Saito , J 1980 , 25 min.
11:20 Macius - Serial animowany (dzieci) , Lutz Stützner, Sandor Jesse , D/PL/F 2001/2002 , 10 min.
11:30 Gingers Welt - Serial animowany (dzieci) , Frank Marino , USA 1999/2001 , 25 min.
11:55 Tom, Jerry - Trickfilmmagazin , 30 min.
12:25 Die Sendung mit der Maus - Program dla dzieci , 25 min.
12:50 Tweenies - Serial animowany (dzieci) , Will Brenton , GB 1999 , 20 min.
13:10 Oliver Twist - Serial animowany (dzieci) , Bruno Bianchi , USA/F 1996/1997 , 25 min.
13:35 Mowgli _ Neue Abenteuer aus dem Dschungel - Serial sensacyjny , Brent Loefke , Sean Price-McConnell,Lindsey Peter,Richard Assad,Bart Braverman,Otto Sander , CDN 1997 , 25 min.
14:00 Der Wunschpunsch - Serial animowany (dzieci) , Philippe Amador , D/F 2000/2002 , 25 min.
14:25 Kikania _ Studio - Program dla dzieci , 10 min.
14:35 Jim Knopf - Serial animowany (dzieci) , Bruno Bianchi , D/F 1999/2000 , 30 min.
15:05 Kikania _ Studio - Program dla dzieci , 10 min.
15:15 Tolle Sachen - Program dla dzieci , 5 min.
15:20 Schloss Einstein - Serial dla dzieci , Juliane Brummund,Laura Laß,Jenny Menga Huonder,Georg Malcovati,Florens Schmidt,Jürgen Schmidt,Henriette Gonnermann , D 1999 , 25 min.
15:45 Kikania _ Studio - Program dla dzieci , 15 min.
16:00 Eine lausige Hexe - Serial SF , Andrew Morgan , Georgiana Sherrington,Emma Brown,Kate Duch$3ene,Una Stubbs,Claire Porter,Terence Hardiman,Terence Hardiman , GB/CDN 1998 , 25 min.
16:25 The Tribe _ Eine Welt ohne Erwachsene - Serial SF , Julian McSwiney, John Reid, Costa Botes , Caleb Ross,Meryl Cassie,Dwayne Cameron,Michelle Ang,Ryan Runciman,Ashwath Sundarasan,Victoria Spence , Neuseeland 1999/2002 , 25 min.
16:50 logo - Program dla dzieci , 10 min.
17:00 Tom, Jerry - Trickfilmmagazin , 30 min.
17:30 Gingers Welt - Serial animowany (dzieci) , Ron Noble , USA 1999/2001 , 25 min.
17:55 Oiski! Poiski! _ Neues von Noahs Insel - Serial animowany (dzieci) , GB/F 1997/1999 , 25 min.
18:20 Die Abenteuer von Paddington Bär - Serial animowany (dzieci) , Marcos DaSilva, Eric Berthier , CDN/F 1997/2001 , 10 min.
18:30 Der kleine Eisbär - Serial animowany (dzieci) , Thilo Graf Rothkirch , D 2002 , 25 min.
18:55 Unser Sandmännchen - Program dla dzieci , 5 min.
19:00 Jim Knopf - Serial animowany (dzieci) , Bruno Bianchi , D/F 1999/2000 , 25 min.
19:25 Wissen macht Ah! - Program dla dzieci , 25 min.
19:50 logo - Program dla dzieci , 10 min.
20:00 Outriders _ Abenteuer Australien - Serial sensacyjny , Noel Price , Kate Raison,Luise Helm,Abbie Cornish,Oliver Ackland,Simon Scarlett,Mark Furze (Serie läuft Mo - Fr) , AUS/D 2002 , 25 min.
20:25 Kick der Woche - Program dla dzieci , 5 min.
20:30 Amanda und Betsy - Serial dla młodzieży , Allan Kroeker , Laura Bertram,Lani Billard,Diana Reis,Gerry Mendicino,Joe Griffin,Noah Plener,Rebeca Bernstein , CDN 1993 , 25 min.
20:55 Bravo Bernd - Program dla dzieci , 5 min.
21:00 Sendepause - Sendepause , 540 min.

SF 1
07:30 Wetterkanal - Program informacyjny , 140 min.
09:50 Schweiz aktuell - Program informacyjny , 25 min.
10:15 Sportpanorama - Program sportowy , 65 min.
11:20 50 Jahre Schweizer Fernsehen - Magazyn 2003 , 20 min.
11:40 Forsthaus Falkenau - Serial komediowy , Klaus Grabowsky , Christian Wolff,Nora von Collande,Bruni Löbel,Walter Buschhoff,Katharina Köhntopp,Michael Wolf,Gabi Fischer , D 1999 , 50 min.
12:30 Telescoop - Program informacyjny , 20 min.
12:50 Meteo - Program informacyjny , 10 min.
13:00 Tagesschau - Program informacyjny , 15 min.
13:15 Quer - Magazyn , 80 min.
14:35 Samschtig-Jass - Program rozrywkowy , 35 min.
15:10 Ein Hauch von Himmel - Serial SF , Roma Downey,Della Reese,John Dye,Valerie Harper,Sally Jessy Raphael , USA 1994/1998 , 50 min.
16:00 Telescoop - Program informacyjny , 25 min.
16:25 Hör mal, wer da hämmert! - Serial komediowy , Tim Allen,Patricia Richardson,Jonathan Taylor Thomas,Zachery Ty Bryan,Taran Noah Smith,Earl Hindman,Richard Karn , USA 1998 , 25 min.
16:50 Jim Knopf - Serial animowany (dzieci) , Bruno Bianchi , F/D 1999 , 25 min.
17:15 Inuk - Serial animowany (dzieci) , GB 2001 , 15 min.
17:30 Gutenachtgeschichte - Program dla dzieci , GB , 15 min.
17:45 Tagesschau - Program informacyjny , 10 min.
17:55 Forsthaus Falkenau - Serial komediowy , Klaus Grabowsky , Christian Wolff,Nora von Collande,Bruni Löbel,Walter Buschhoff,Katharina Köhntopp,Michael Wolf,Nicole Schmid , D 1998 , 50 min.
18:45 Telesguard - Program informacyjny , 15 min.
19:00 Schweiz aktuell - Program informacyjny , 30 min.
19:30 Tagesschau - Program informacyjny , 20 min.
19:50 Meteo - Program informacyjny , 10 min.
20:00 Quiz today - Teleturniej , 65 min.
21:05 Puls - Magazyn , 45 min.
21:50 10 vor 10 - Program informacyjny , 30 min.
22:20 DOK - Magazyn , CH 2002 , 60 min.
23:20 Hilary - Film obyczajowy , Anand Tucker , Emily Watson,Rachel Griffiths,James Frain,David Morrissey,Charles Dance,Celia Imrie,Rupert Penry-Jones , GB 1998 , 120 min.
01:20 Tagesschau - Program informacyjny , 10 min.
01:30 The American Nightmare - Magazyn , USA 2000 , 90 min.
03:00 SwissTXT - Program informacyjny , 270 min.

SF 2
09:00 Miguel, der Rennfahrer - Program edukacyjny , D 2001 , 30 min.
09:30 Kinder Afrikas - Geografie 2000 , 30 min.
10:00 Die Drillinge - Serial animowany (dzieci) , E 1996 , 30 min.
10:30 Rugrats - Serial animowany (dzieci) , USA 1991 , 30 min.
11:00 Expedition der Stachelbeeren - Serial animowany (dzieci) , USA , 30 min.
11:30 Schwammkopf - Serial animowany (dzieci) , USA , 20 min.
11:50 Live! - Program dla dzieci , 10 min.
12:00 Hey Arnold! - Serial animowany (dzieci) , USA , 20 min.
12:20 Live! - Program dla dzieci , 10 min.
12:30 Rocket Power - Serial animowany (dzieci) , USA 1999 , 20 min.
12:50 Quiz - Teleturniej 2003 , 10 min.
13:00 Rockos modernes Leben - Serial animowany (dzieci) , USA , 30 min.
13:30 Catdog - Serial animowany (dzieci) , USA , 30 min.
14:00 Aaahh!!! Monster - Serial animowany (dzieci) , USA , 30 min.
14:30 Rugrats - Serial animowany (dzieci) , USA , 30 min.
15:00 Expedition der Stachelbeeren - Serial animowany (dzieci) , USA , 30 min.
15:30 Rocket Power - Serial animowany (dzieci) , 30 min.
16:00 Schwammkopf - Serial animowany (dzieci) , USA , 30 min.
16:30 Kenan und Kel - Serial dla młodzieży , USA , 20 min.
16:50 Quiz - Teleturniej 2003 , 10 min.
17:00 King of the Hill - Serial animowany (dzieci) , Gary McCarver , USA 1997 , 30 min.
17:30 Jesse - Serial komediowy , Robby Benson , Christina Applegate,Bruno Campos,Eric Lloyd,Jennifer Milmore,Liza Snyder,George Dzundza,David DeLuise , USA 1999 , 25 min.
17:55 Sabrina _ Total verhext! - Serial komediowy , Tom Cherones , Melissa Joan Hart,Caroline Rhea,Beth Broderick,Nate Richert,Martin Mull , USA 1996 , 25 min.
18:20 Die Simpsons - Serial animowany (dzieci) , USA 1990 , 25 min.
18:45 OOPS! - Program dla młodzieży , 45 min.
19:30 Tagesschau - Program informacyjny , 20 min.
19:50 Meteo - Program informacyjny , 10 min.
20:00 Meisterschaft Nationalliga A - Program sportowy , 140 min.
22:20 Sport aktuell - Program sportowy , 35 min.
22:55 L.A. Confidential - Thriller , Curtis Hanson , Kevin Spacey,Russell Crowe,Guy Pearce,James Cromwell,David Strathairn,Kim Basinger,Danny DeVito , USA 1997 , 140 min.
01:15 OOPS! - Program dla młodzieży , 30 min.
01:45 SwissTXT - Program informacyjny , 435 min.

CNN
06:00 World News - Program informacyjny , 30 min.
06:30 International Correspondents - Program informacyjny , 30 min.
07:00 World News - Program informacyjny , 30 min.
07:30 World Business This Week - Magazyn , 30 min.
08:00 World News - Program informacyjny , 30 min.
08:30 Diplomatic License - Program informacyjny , 30 min.
09:00 World News - Program informacyjny , 30 min.
09:30 The Music Room - Music magazine , 30 min.
10:00 World News - Program informacyjny , 30 min.
10:30 World Sport - Program sportowy , 30 min.
11:00 World News - Program informacyjny , 30 min.
11:30 People In The News - Magazyn , 30 min.
12:00 World News - Program informacyjny , 30 min.
12:30 World Sport - Program sportowy , 30 min.
13:00 Larry King - Talk show , 60 min.
14:00 World News - Program informacyjny , 30 min.
14:30 International Correspondents - Program informacyjny , 30 min.
15:00 World News - Program informacyjny , 30 min.
15:30 World Sport - Program sportowy , 30 min.
16:00 World News - Program informacyjny , 30 min.
16:30 World Report - Program informacyjny , 30 min.
17:00 Late Edition - Program informacyjny , 120 min.
19:00 World News - Program informacyjny , 30 min.
19:30 Design 360 - Magazyn , 30 min.
20:00 World News - Program informacyjny , 30 min.
20:30 Inside Sailing - Program sportowy , 30 min.
21:00 Global Challenges - Program informacyjny , 30 min.
21:30 The Music Room - Music magazine , 30 min.
22:00 World News - Program informacyjny , 30 min.
22:30 World Sport - Program sportowy , 30 min.
23:00 World Business This Week - Magazyn , 30 min.
23:30 The Daily Show with Jon Stewart - Program informacyjny , 30 min.
00:00 Newsbiz Today - Program informacyjny , 90 min.
01:30 World Sport - Program sportowy , 30 min.
02:00 Larry King Weekend - Talk show , 60 min.
03:00 World News - Program informacyjny , 30 min.
03:30 World Report - Program informacyjny , 30 min.
04:00 World News - Program informacyjny , 30 min.
04:30 Diplomatic License - Program informacyjny , 30 min.
05:00 World News - Program informacyjny , 30 min.
05:30 World Report - Program informacyjny , 30 min.

BBC World
06:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
06:30 World Business Report - Magazyn , 30 min.
07:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
07:30 World Business Report - Magazyn , 30 min.
08:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
08:30 World Business Report - Magazyn , 15 min.
08:45 Sport Today - Program sportowy , 15 min.
09:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
09:30 Euro Brief - Program informacyjny , 30 min.
10:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
10:30 Correspondent - Magazyn , 30 min.
11:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
11:30 Asia Today - Program informacyjny , 15 min.
11:45 World Business Report - Magazyn , 15 min.
12:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
12:30 Hardtalk - Program publicystyczny , 30 min.
13:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
13:30 World Business Report - Magazyn , 15 min.
13:45 Sport Today - Program sportowy , 15 min.
14:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
14:30 Wild Moves - Program edukacyjny , 30 min.
15:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
15:30 Asia Today - Program informacyjny , 30 min.
16:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
16:30 Hardtalk - Program publicystyczny , 30 min.
17:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
17:30 Click Online - Magazyn , 30 min.
18:00 BBC News - Program informacyjny , 15 min.
18:15 World Business Report - Magazyn , 15 min.
18:30 Correspondent - Magazyn , 30 min.
19:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
19:30 World Business Report - Magazyn , 15 min.
19:45 Sport Today - Program sportowy , 15 min.
20:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
20:30 Hardtalk - Program publicystyczny , 30 min.
21:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
21:30 Fast Track - Program podróżniczy , 15 min.
21:45 Holiday - Program podróżniczy , 15 min.
22:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
22:30 World Business Report - Magazyn , 30 min.
23:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
23:30 Earth Report - Magazyn , 30 min.
00:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
00:30 World Business Report - Magazyn , 15 min.
00:45 Asia Today - Program informacyjny , 15 min.
01:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
01:30 Hardtalk - Program publicystyczny , 30 min.
02:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
02:30 Click Online - Magazyn , 30 min.
03:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
03:30 Earth Report - Magazyn , 30 min.
04:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
04:30 Asia Today - Program informacyjny , 15 min.
04:45 World Business Report - Magazyn , 15 min.
05:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
05:30 Hardtalk - Program publicystyczny , 30 min.

NBC
06:00 Today's Business Europe - Magazyn , 120 min.
08:00 Europe Squawk Box - Magazyn , 120 min.
10:00 Giga Party - Music magazine , 120 min.
12:00 RTL-Shop - Program informacyjny , 180 min.
15:00 NBC Giga - Magazyn , 300 min.
20:00 Giga Party - Music magazine , 120 min.
22:00 Giga Games - Magazyn , 120 min.
00:00 NBC Giga - Magazyn , 300 min.
05:00 Meet the Press - Talk show , 60 min.

Euronews
06:00 Frühstücksfernsehen - Program informacyjny , 300 min.
11:00 News - Program informacyjny , 120 min.
13:00 Mittagsnachrichten - Program informacyjny , 120 min.
15:00 News - Program informacyjny , 240 min.
19:00 Nachrichten und Analysen - Program informacyjny , 100 min.
20:40 Perspectives - Program informacyjny , 10 min.
20:50 Das Abendmagazin - Program informacyjny , 10 min.
21:00 Nachrichten und Analysen - Program informacyjny , 40 min.
21:40 Perspectives - Program informacyjny , 10 min.
21:50 Das Abendmagazin - Program informacyjny , 10 min.
22:00 Nachrichten und Analysen - Program informacyjny , 30 min.
22:30 Perspectives I - Program informacyjny , 30 min.
23:00 News - Program sportowy , 30 min.
23:30 Perspectives II - Program informacyjny , 30 min.
00:00 Spätnachrichten - Program informacyjny , 360 min.

Eurosport Niemieckisch
08:30 Eurosportnews - Program sportowy , 15 min.
08:45 Eurosportnews - Program sportowy , 15 min.
09:30 Weltmeisterschaften - Program sportowy , 45 min.
10:15 Weltmeisterschaften - Program sportowy , 45 min.
11:00 WATTS - Program sportowy , 30 min.
11:30 Hallen-Weltmeisterschaften - Program sportowy , 120 min.
13:30 WTA-Turnier - Program sportowy , 60 min.
14:30 Weltcup - Program sportowy , 90 min.
16:00 European Champions League - Program sportowy , 60 min.
17:00 Copa Libertadores - Program sportowy , 30 min.
17:30 Eurogoals - Program sportowy , 90 min.
19:00 Eurosportnews - Program sportowy , 15 min.
19:15 WATTS - Program sportowy , 30 min.
19:45 Internationale Cruisergewichts-Kämpfe - Program sportowy , 135 min.
22:00 Eurogoals - Program sportowy , 90 min.
23:30 Eurosportnews - Program sportowy , 15 min.
23:45 Test-Drive-Magazin - Program sportowy , 30 min.
00:15 Weltmeisterschaften - Program sportowy , 45 min.
00:15 Weltmeisterschaften - Program sportowy , 60 min.
00:15 Straßen-WM - Program sportowy , 60 min.
01:00 Winston Cup Series - Program sportowy , 60 min.
01:00 WATTS - Program sportowy , 15 min.
01:15 Eurosportnews - Program sportowy , 15 min.
01:30 Sendepause - Sendepause , 420 min.

TNT
05:15 James the Cat - Serial animowany (dzieci) , 20 min.
05:35 Captain Pugwash - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
06:00 Boule - Serial animowany (dzieci) , 5 min.
06:05 Calimero - Serial animowany (dzieci) , 15 min.
06:20 Mort - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
06:45 Mike, Lu - Serial animowany (dzieci) , 15 min.
07:00 Totale Tom - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
07:25 Angela Anaconda - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
07:50 The Powerpuff Girls - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
08:15 Cleo - Serial animowany (dzieci) , 15 min.
08:30 Dastardly - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
08:55 Calimero - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
09:20 Mike, Lu - Serial animowany (dzieci) , 15 min.
09:35 Boule - Serial animowany (dzieci) , 5 min.
09:40 Leo - Serial animowany (dzieci) , 5 min.
09:45 Captain Pugwash - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
10:10 Pound Puppies - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
10:35 Yogi - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
11:00 Fat Dog Mendoza - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
11:25 Scooby Doo, where are you? - Serial animowany (dzieci) , 20 min.
11:45 Cleo - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
12:10 Johnny Bravo - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
12:35 Ed, Edd - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
13:00 The Flintstones - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
13:25 Wacky Races - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
13:50 Calimero - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
14:15 James the Cat - Serial animowany (dzieci) , 10 min.
14:25 Leo - Serial animowany (dzieci) , 5 min.
14:30 Boule - Serial animowany (dzieci) , 5 min.
14:35 Captain Pugwash - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
15:00 Wally Gator - Serial animowany (dzieci) , 10 min.
15:10 Tom - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
15:35 Mort - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
16:00 Mike, Lu - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
16:25 Scooby Doo, where are you? - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
16:50 The Powerpuff Girls - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
17:15 Courage the cowardly Dog - Serial animowany (dzieci) , 15 min.
17:30 Dexter's Laboratory - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
17:55 Ed, Edd - Serial animowany (dzieci) , 15 min.
18:10 Cleo - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
18:35 Angela Anaconda - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
19:00 The Mask - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
19:25 Johnny Bravo - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
19:50 What a Cartoon! - Serial animowany (dzieci) , 5 min.
19:55 I am Weasel - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
20:20 The Flintstones - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
20:45 The Nun's Story - Film obyczajowy , Fred Zinnemann , Audrey Hepburn,Peter Finch,Edith Evans,Peggy Ashcroft,Elsa Albani,Dorothy Alison,Juan Aymerich , USA 1959 , 145 min.
23:10 Interview with Gérard Darmon about "Rio Bravo" - Program publicystyczny , 5 min.
23:15 Rio Bravo - Film przygodowy , Howard Hawks , John Wayne,Dean Martin,Rick Nelson,Angie Dickinson,Walter Brennan,Ward Bond,John Russell , USA 1959 , 140 min.
01:35 Gun Crazy - Thriller , Joseph H. Lewis , Peggy Cummins,John Dall,Berry Kroeger,Anabel Shaw,Harry Lewis,Morris Carnovsky , USA 1949 , 85 min.
03:00 His Majesty O'Keefe - Film przygodowy , Byron Haskin , Burt Lancaster,Joan Rice,Abraham Sofaer,Charles Horvath,Lloyd Berrell,André Morell,Archie Savage , USA 1953 , 90 min.
04:30 The Bobo - Komedia , Robert Parrish , Peter Sellers,Britt Ekland,Rossano Brazzi,Adolfo Celi,Ferdy Mayne,Hattie Jacques,Al Lettieri , GB 1967 , 45 min.

DR1
11.00 V5 Travet
11.30 Engang talte verden arabisk
12.00 TV-avisen
12.10 Søndagsmagasinet
12.40 19direkte
13.15 Debatten
13.55 Indefra
14.50 Rabatten
15.00 Hjerterum
15.50 Nyheder på tegnsprog
16.00 Boogie-listen
17.00 Barracuda
18.00 Fjernsyn for dig
18.30 TV-avisen
19.00 19direkte
19.30 Det’ Leth
20.00 Rene ord for pengene
20.30 Havets Fuldblod
20.00 TV-avisen
21.25 Horisont
21.50 SportNyt
22.00 Tana
23.30 Politiagenterne
00.15 Viden Om - Bølgekraft
00.45 Boogie-listen
01.45 Slutt

DR2
15.30 Lær for livet (6:14)
16.00 Engang talte verden arabisk (11:12)
16.30 Historiske arbejdspladser (8:9)
17.00 Deadline
17.10 Stress (1:3)
17.40 Gyldne Timer
17.40 Det afvigende udseende
18.18 Oplæg Cornelius i egen person
18.54 Fotografiet fortæller
18.59 Credit til  17.03.03
19.00 Godt håndværk og gamle huse (2:6)
19.30 Opfindernes ø (1:6)
20.00 Filmland
20.30 Farvel, Mr. Chips - Goodbye, Mr. Chips (kv - 2002)
22.00 VIVA
22.30 Mik Schacks Hjemmeservice
23.00 Deadline
23.30 Sagen ifølge Sand
00.00 Paradis
00.20 Tvillingerne Assan-Oussan
00.25 Godnat

TV 2
06.30 Go' morgen Danmark
13.05 Home & Away
13.25 Titans
14.15 Blomsterbørns børn
14.45 Roseanne
15.10 Melrose Place
16.00 Nyhederne
16.10 Beverly Hills
17.00 Et umage par
17.30 Helligko - på TV 2
18.00 Nyhederne
18.10 Regionalt
18.25 Go' aften Danmark
19.00 Nyhederne
19.30 Regionalprogramm
20.00 Hvem vil være millionær?
20.50 Stadion 2 Special
21.40 Rablende reklamer
22.00 Nyhederne
22.20 Regionalt
22.30 SportsNyhederne
22.45 6' dag med Kurt Trampedach
23.30 24 timer
00.20 Karate-Cop
01.05 Små og store synder
02.00 Slutt

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.