FANDOM


Logo

06:00 Warto kochać - odc. 20; serial TVP
06:50 Smaki polskie; magazyn kulinarny
07:00 Dzień dobry w sobotę; program poradnikowy
07:30 Rok w ogrodzie
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Studio 5-10-15
08:30 Byli sobie odkrywcy - odc. 23 Alexandra David Neel (odc. 23 Alexandra David Neel); serial animowany kraj prod.Francja (1997)
09:00 Ziarno ; magazyn
09:30 Studio 5-10-15
09:50 Kadra 2012; magazyn
10:10 89 PLUS - MŁODOŚĆ PASJA SKAUTING - Styl; magazyn
10:25 Studio 5-10-15
10:45 Kogutto - odc. 13; magazyn muzyczny
11:10 Siedmiu wspaniałych II - Grzechy przeszłości, odc. 2 (Magnificent Seven II, ep. 1, Sins of the Past); serial przygodowy kraj prod.USA (1999)
12:00 Kuchnia z Okrasą - Zioła - kuchenne perfumy
12:25 Zwierzęta świata - Koń Przewalskiego. Powrót do Chin 2/2 (Wild Horses - Return To China) - txt.str.777; film dokumentalny kraj prod.Nowa Zelandia, Chiny (2004)
13:00 Wiadomości
13:10 Od przedszkola do Opola - Kabaret Otto
13:45 As przestworzy (L'Uomo del vento); dramat kraj prod.Włochy (2003)
15:20 Dni przedostatnie, dni następne; reportaż
15:50 Sekrety Rodzinne - odc. 8; talk-show
16:40 ZAP - szybki magazyn popkulturalny; magazyn
17:00 Teleexpress
17:20 Dwie strony medalu - odc. 32 - txt.str.777; serial TVP
17:50 Dwie strony medalu - odc. 33 - txt.str.777; serial TVP
18:20 Sąsiedzi - Znajoma matki; serial komediowy TVP
18:45 Przed Opolem - odc. 3
19:00 Wieczorynka - Kaczor Donald przedstawia - odc. 42 (Donald Duck Presents  (odc.97)); serial animowany kraj prod.USA (1983)
19:30 Wiadomości
19:50 Sport
20:05 Pogoda
20:20 Hit na sobotę - Osaczony (Hostage) - txt.str.777  108'; film fabularny kraj prod.USA, Niemcy (2005)
22:20 Orzeł    Seria III - odc. 7 (23) (Ornen III, ep. 7); serial kryminalny kraj prod.Dania, Niemcy, Norwegia, Szwecja, Islandia (2005)
23:25 Męska rzecz... - Armia wilków - Dog Soldiers (Dog Soldiers)  100'; horror kraj prod.Wielka Brytania, Luksemburg (2002)
01:10 Kino nocnych marków - Prawo i bezprawie 3 - odc.11 (Law & Order, Special Victims Unit ser.3, ep.12, Monogamy); serial kryminalny kraj prod.USA (2001)
01:50 Kino nocnych marków - Prawo i bezprawie 3 - odc.12 (Law & Order, Special Victims Unit ser.3, ep.15, Protection); serial kryminalny kraj prod.USA (2001)
02:35 Mistrzowie dla Tansmana - [cz.2]
02:50 Zakończenie dnia
Logo-2

06:10 Dla niesłyszących - Echa Panoramy
06:40 Dwójka Dzieciom - Dziwne przygody Koziołka Matołka - odc. 4 Regaty; serial animowany
06:50 Smak Europy - Po marzenia do nieba...
07:00 Spróbujmy razem; magazyn dla niepełnosprawnych
07:25 Magazyn Ligi Mistrzów
07:55 M jak miłość - odc. 478; serial TVP
08:50 Śniadanie z Dwójką - w tym Panorama: 9.45, 10.35 i Pogoda: 9.15,10.10,10.35
10:40 Błękitna krew na cenzurowanym (Prince William and prince Harry) - txt.str.777; film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2004)
11:35 Na dobre i na złe - odc. 286 Zabójcza lekkomyślność; serial TVP
12:30 Egzamin z życia - odc. 70; serial TVP
13:25 Niesforne aniołki seria II - odc. 15 (Little angels - Sheikh Family); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2005)
14:00 Familiada -  odc.1384 - txt.str.777; teleturniej
14:30 Złotopolscy - odc. 842 Dwoje na koncercie; telenowela TVP
15:00 Smaczne go! - (2); magazyn kulinarny
15:50 Święta wojna - (261) Krawaciorz Przodowy
16:20 Codzienna 2 m. 3 - odc. 43; serial komediowy TVP
16:55 Wielki Poker - odc. 1; teleturniej
17:50 Kopciuszek - odc. 49 - txt.str.777; serial obyczajowy TVP
18:30 Program lokalny
18:45 Panorama
19:00 Pogoda
19:10 Europa da się lubić - Europa pępek świata
20:05 Przebojowe Polki - (2); widowisko rozrywkowe
21:00 Kabaretowa Scena Dwójki - Łowcy. B (1); program satyryczny
21:50 Słowo na niedzielę
22:00 Panorama
22:25 Sport Telegram
22:30 Pogoda
22:40 Mocne Kino - Rumble Fish (Rumble Fish)  90'; dramat kraj prod.USA (1983)
00:15 Światło w mroku (Black light)  87'; film sensacyjny kraj prod.Kanada (1998)
01:45 Sędziowie z Queens - odc. 11/13 (QUEENS SUPREME ep. 110); serial komediowy kraj prod.USA (2003)
02:25 AUDIOTELE-Noc Zagadek - Teleturniej Interaktywny
03:30 Zakończenie dnia
TVP Polonia

06:00 Plebania - odc. 639; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:20 Plebania - odc. 640; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:40 Plebania - odc. 641; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:00 Plebania - odc. 642; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:25 Plebania - odc. 643; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:45 To jest temat - Syc Polonia; Dla małoletnich od lat 7
08:00 Dla niesłyszących - Echa Panoramy
08:35 Święta wojna - Hanys Boss (243); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
09:00 Mówi się .... ; Bez ograniczeń wiekowych
09:20 Gwiezdny Pirat - Ostatnia tajemnica odc. 7/7; serial; Dla małoletnich od lat 7
09:45 Z herbem w nazwisku - Zamoyski herbu Jelita; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
10:15 Z daleka, a z bliska; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:05 Dziękujemy za solidarność - Anna Szwatkowska - Bugnon; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:15 Dwie strony medalu - odc. 30; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:40 Bombowcy - Do maszyn; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
12:05 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza - Cieszyńki smak (27); Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Codzienna 2 m. 3 - odc. 8; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:00 Wiadomości
13:10 Na dobre i na złe - odc. 275 Gracz; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:00 Salon kresowy - Kresowianka; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
14:15 Dzika Polska - .; serial dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:40 Made in Poland; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
15:05 Duże dzieci - 43; talk-show; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:45 Laureaci Nowej tradycji - Kapela Buki; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Śniadanie na podwieczorek; Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Teleexpress
17:20 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:45 Ojczyzna polszczyzna - Jastrzębie, Turze, Koźle, Końskie; program prof.Jana Miodka; Bez ograniczeń wiekowych
18:00 O zaćmieniu ale nie tylko...; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:30 M jak miłość - odc. 432; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:15 Dobranocka - Baśnie i bajki polskie - O Bartku doktorze; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości
19:50 Sport
20:05 Pogoda
20:10 Był jazz  95'; film fabularny kraj prod.Polska (1984); reż.:Feliks Falk; wyk.:Bożena Adamek, Michał Bajor, Andrzej Grabarczyk, Jerzy Gudejko, Andrzej Chichłowski, Jacek Strzemżalski; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:50 Przebojowe Polki - (1); widowisko rozrywkowe; Bez ograniczeń wiekowych
22:45 Dubidu - odc.19; quiz muzyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:35 Śniadanie na podwieczorek; Bez ograniczeń wiekowych
00:30 M jak miłość - odc. 432; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
01:15 Dobranocka za oceanem - Baśnie i bajki polskie - O Bartku doktorze; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości
01:50 Sport
02:00 Był jazz; film fabularny; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:35 Dzika Polska - .; serial dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
04:05 Codzienna 2 m. 3 - odc. 8; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:30 O zaćmieniu ale nie tylko...; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
05:00 Dwie strony medalu - odc. 30; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:25 Bombowcy - Do maszyn; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
05:55 Zakończenie dnia
120px-Logo Polsat.svg

06:00 Pierwsza miłość - serial obyczajowy reż. Okił Khamidov, Paweł Chmielewski, Polska 2004
06:45 Jesteśmy - magazyn religijny
07:15 Tutenstein - serial animowany
07:45 Hugo - program dla dzieci
08:15 Kochanie, zmniejszyłem dzieciaki - serial przygodowy reż. David Grossman, USA 1997
09:15 Pasjonaci - magazyn motoryzacyjny
09:45 Rodzina zastępcza plus - serial komediowy reż. Wojciech Adamczyk/Michał Kwieciński, Polska
10:45 Formuła 1 Grand Prix Australii - kwalifikacje
12:45 Czarodziejki - serial obyczajowy USA 1999
13:45 Dom nie do poznania - reality show
14:45 Hell's Kitchen od kuchni - reality show
15:45 Eureko, ja to wiem! - teleturniej
16:45 Rodzina nie do poznania - reality show
17:45 Grasz czy nie grasz - teleturniej
18:50 Wydarzenia
19:20 Sport
19:25 Pogoda
19:30 13 posterunek - serial komediowy reż. Maciej Ślesicki, Polska 1997
20:00 Jak oni śpiewają - program rozrywkowy
21:55 Studio LOTTO
22:05 Femme fatale - thriller reż. Brian De Palma, wyk. Rebecca Romijn-Stamos, Antonio Banderas, Peter Coyote, Eriq Ebouaney USA 2002
00:25 Trzynaście duchów - horror reż. Steve Beck, wyk. Tony Shalhoub, Embeth Davidtz, Matthew Lillard, Shannon Elizabeth, Alec Roberts, JR Bourne, Rah Digga USA 2001
02:10 Dziewczyny w bikini - program rozrywkowy
03:30 Formuła 1 Grand Prix Australii - studio
04:00 Formuła 1 Grand Prix Australii
Logo-19

05:35 Uwaga! - magazyn reporterów
05:50 Telesklep
07:35 Automaniak Max - magazyn motoryzacyjny
08:10 Dzień dobry i zdrowy - magazyn
08:30 Dzień dobry TVN - magazyn
10:55 Pascal: po prostu gotuj - magazyn kulinarny
11:30 Hela w opałach: Walentynki - serial komediowy odc. 16 Polska 2006
12:05 Na Wspólnej - serial obyczajowy odc. 775-778 Polska 2003
13:55 Szymon Majewski Show - program rozrywkowy
14:55 Taniec z gwiazdami - program rozrywkowy
16:45 Siłacze 7 - Strongcup - program rozrywkowy
17:55 Pascal: po prostu gotuj - magazyn kulinarny
18:30 Maraton uśmiechu - program rozrywkowy
19:00 Fakty
19:25 Sport - program informacyjny
19:35 Pogoda
19:45 Uwaga! - magazyn reporterów
20:05 Niania: Wspólna noc - serial komediowy odc. 47 reż. Jurek Bogajewicz, Polska 2005
20:40 Kryminalni: Nie zabijaj - serial kryminalny odc. 67 reż. Piotr Wereśniak, Ryszard Zatorski, Polska 2004
21:45 Ring - horror reż. Gore Verbinski, wyk. Naomi Watts, Martin Henderson, Brian Cox, David Dorfman USA/ Japonia 2002
00:05 Pocałunek smoka - dramat sensacyjny reż. Chris Nahon, wyk. Jet Li, Bridget Fonda, Tcheky Karyo, Ric Young USA/ Francja 2001
02:10 Telesklep
02:30 Nic straconego - programy powtórkowe
TV4 logo z 2006 roku

05:50 Gram.Tv
06:15 FIFA Futbol Mundial
06:40 V-max
07:05 Pokemon (266, 267)
07:55 Na topie - wywiad z...
08:25 Dekoratornia
08:55 Rajdowe Mistrzostwa Świata - Rajd Meksyku
09:55 Gram.tv
10:25 Sztukateria
10:55 V-max
11:25 Ja się zastrzelę (6)
12:25 Dinozaury soulu - film muzyczny, Wielka Brytania 1995
14:30 Pracująca dziewczyna (6)
15:00 Siatkówka: Polska Liga Siatkówki - mecz BOT Skra Bełchatów - Asseco Resovia Rzeszów
17:00 Ściśle jawne
18:00 Zagadki historii: Zamachowcy samobójcy
19:05 Kinomaniak
19:35 Drogówka
20:05 Wielki świat - komedia, Francja/Hiszpania 2000
22:15 Formuła 1: Grand Prix Australii - kwalifikacje
23:20 Kamieńska (3)
00:20 Strażnik Teksasu (120)
01:25 Wydarzenia, Sport, Pogoda
02:00 Casino Night
04:00 Drogówka
04:20 Sztukateria
04:45 Na topie - wywiad z...
05:05 Zakończenie programu
Logo tvp3

06:35 Uwierz w dokument - odc. 63; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:05 Kowalski i Schmidt; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:30 Kurier; STEREO
07:40 Pogoda; STEREO
07:45 Aktualności flesz, pogoda
07:50 Gramy dla was
08:20 Narciarski weekend
08:30 Kurier; STEREO
08:40 Pogoda; STEREO
08:45 Cukierenka dziadka Benka
09:00 Auto - Skaner; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Kurier; STEREO
09:45 Pogoda; STEREO
09:50 Serwis sportowy; STEREO
09:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:59 Kamera Kuriera; STEREO
10:00 Było, nie minęło; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:30 Kurier; STEREO
10:45 Serwis sportowy; STEREO
10:46 Pogoda; STEREO
10:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Muzea sztuki na świecie - Muzeum Mauritshuis w Hadze (Art Museums of the world); serial dokumentalny kraj prod.Japonia (2006); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Kurier; STEREO
11:45 Pogoda; STEREO
11:46 Serwis sportowy; STEREO
11:50 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:55 16/16 - Syreny; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:10 16/16 - Podziel się nartami; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:30 Kurier; STEREO
12:45 Pogoda; STEREO
12:48 Serwis sportowy; STEREO
12:50 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:55 Uwierz w dokument - odc. 64; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:30 Kurier; STEREO
13:45 Pogoda; STEREO
13:49 Serwis sportowy; STEREO
13:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Auto - Skaner; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Kurier; STEREO
14:45 Pogoda; STEREO
14:50 Serwis sportowy; STEREO
14:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:58 Kamera Kuriera; STEREO
15:00 Było, nie minęło; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:30 Kurier; STEREO
15:45 Pogoda; STEREO
15:50 Serwis sportowy; STEREO
15:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:58 Kamera Kuriera; STEREO
16:00 Europa; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Kurier; STEREO
16:40 Pogoda; STEREO
16:45 Aktualności
16:48 Pogoda
16:50 Gramy dla was
17:00 Studio Wschód; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Kurier; STEREO
17:40 Pogoda; STEREO
17:45 Aktualności sportowe
18:00 Aktualności
18:20 Pozytywka - Tygodnik Pozytywnie Nakręcony
18:30 Aktualności flesz
18:32 Magazyn Meteo
18:35 Domowy zwierzyniec
18:45 U nos w Bytkowie
19:15 Po bandzie
19:35 Jubileuszowe powroty
20:00 30 minut ekstra; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:45 Pogoda; STEREO
20:50 Studio Świat - .; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:40 Pogoda; STEREO
21:45 Aktualności sportowe, Aktualności
22:30 Kurier; STEREO
22:50 Pogoda; STEREO
23:00 Sportowy Wieczór; STEREO
23:25 Europa; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:55 Studio Wschód; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:20 30 minut ekstra; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:45 Studio Świat - .; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:20 Kurier; STEREO
01:40 Pogoda; STEREO
01:45 Zakończenie dnia
Logo-tv3krakow

06:35 Uwierz w dokument - odc. 63; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:05 Kowalski i Schmidt; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:30 Kurier; STEREO
07:40 Pogoda; STEREO
07:45 Kronika
07:55 Pogoda
08:00 Pogoda na narty
08:10 Magazyn medyczny
08:25 Co warto wiedzieć
08:30 Kurier; STEREO
08:40 Pogoda; STEREO
08:45 Rekomendacje kulturalne
09:00 Auto - Skaner; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Kurier; STEREO
09:45 Pogoda; STEREO
09:50 Serwis sportowy; STEREO
09:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:59 Kamera Kuriera; STEREO
10:00 Było, nie minęło; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:30 Kurier; STEREO
10:45 Serwis sportowy; STEREO
10:46 Pogoda; STEREO
10:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Muzea sztuki na świecie - Muzeum Mauritshuis w Hadze (Art Museums of the world); serial dokumentalny kraj prod.Japonia (2006); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Kurier; STEREO
11:45 Pogoda; STEREO
11:46 Serwis sportowy; STEREO
11:50 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:55 16/16 - Syreny; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:10 16/16 - Podziel się nartami; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:30 Kurier; STEREO
12:45 Pogoda; STEREO
12:48 Serwis sportowy; STEREO
12:50 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:55 Uwierz w dokument - odc. 64; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:30 Kurier; STEREO
13:45 Pogoda; STEREO
13:49 Serwis sportowy; STEREO
13:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Auto - Skaner; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Kurier; STEREO
14:45 Pogoda; STEREO
14:50 Serwis sportowy; STEREO
14:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:58 Kamera Kuriera; STEREO
15:00 Było, nie minęło; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:30 Kurier; STEREO
15:45 Pogoda; STEREO
15:50 Serwis sportowy; STEREO
15:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:58 Kamera Kuriera; STEREO
16:00 Europa; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Kurier; STEREO
16:40 Pogoda; STEREO
16:45 Pogoda w regionie
16:50 Burzliwe tete e tete
17:00 Studio Wschód; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Kurier; STEREO
17:40 Pogoda; STEREO
17:45 Pogoda w regionie
17:50 Okiem kamery
18:00 Kronika
18:20 Burzliwe tete a tete
18:30 Kronika
18:35 Tematy dnia
19:00 Krakowski Salon Polityczny
19:10 Środowisko i my
19:30 Nowe miasto
19:55 Co warto wiedzieć
20:00 30 minut ekstra; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:45 Pogoda; STEREO
20:50 Studio Świat - .; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:40 Pogoda; STEREO
21:45 Kronika
22:00 Kronika sportowa
22:15 Speed 2
22:30 Kurier; STEREO
22:50 Pogoda; STEREO
23:00 Sportowy Wieczór; STEREO
23:25 Europa; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:55 Studio Wschód; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:20 30 minut ekstra; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:45 Studio Świat - .; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:20 Kurier; STEREO
01:40 Pogoda; STEREO
01:45 Zakończenie dnia
TVP KULTURA-logo-165549B8BD

09:05 Piotr Anderszewski gra wariacje na temat Diabellego (Piotr Anderszewski joue les variations Diabelli); film dokumentalny kraj prod.Francja (2000); 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:35 Jarocin po latach - Pabieda; Dla małoletnich od lat 12
10:55 Klasyka filmowa - Dyktator (The Great Dictator); film fabularny kraj prod.USA (1940); Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:25 Przystań; film TVP; Dla małoletnich od lat 12
14:50 Kino lektur szkolnych - Makbet (Macbeth); dramat kraj prod.Wielka Brytania (2005); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:20 Stanisław Sojka śpiewa Sonety Williama Shakespeare'a; koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Korzenie kultury - Nowe media w sztuce /cz.1/; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:15 Korzenie Kultury - reportaż - artysta jako wirus; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:35 Korzenie kultury - Nowe media w sztuce /cz.2/; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Videoformacja. Sztuka mediów w polskiej sztuce współczesnej; Dla małoletnich od lat 12
18:55 Korzenie kultury - Nowe media w sztuce /cz.3/; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:35 Video Art - Ars Elektronica; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Studio Kultura - Informacje; STEREO
20:30 Panorama kina światowego - Sex w Brnie (Nuda v Brně); komedia kraj prod.CZECHY (2003); STEREO, Dla małoletnich od lat 16
22:15 Trzeci punkt widzenia; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:40 Więcej niż fikcja - Filmowiec (Le Filmeur); film dokumentalny kraj prod.Francja (2005); STEREO, Dla małoletnich od lat 16
00:15 Strefa - Mediokracja - Mirosław Rogala; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:15 Studio Kultura - Informacje; STEREO
01:40 Kino nocne - Filantrop (Filantropica); film fabularny kraj prod.Rumunia, Francja (2002); 16:9, Dla małoletnich od lat 16
03:30 Tanie dranie - koncert w ramach 33 Studenckiego Festiwalu Piosenki; Dla małoletnich od lat 12
04:00 Zakończenie programu
TVP Sport 2006.svg

09:00 W sportowym stylu
09:55 Puchar Świata w biathlonie - Rosja (Rosja) kraj prod.ROSJA (2007)
10:50 Polska Liga Hokejowa - .
12:10 Puchar Świata w biathlonie - Rosja (Rosja) kraj prod.ROSJA (2007)
13:05 Trzecia tercja; magazyn hokejowy; Bez ograniczeń wiekowych
13:40 ME w łyżwiarstwie figurowym - Warszawa 2007 (Gala); STEREO
15:15 Liga Mistrzów - Manchester United - Lille ( I połowa ) (Manchester United - Lille) kraj prod.Portugalia (2007)
16:05 Liga Mistrzów - Manchester United - Lille ( II połowa ) (Manchester United - Lille) kraj prod.Portugalia (2007)
17:00 Puchar Kontynentalny w skokach narciarskich - Zakopane
17:15 Puchar Kontynentalny w skokach narciarskich - Zakopane
18:20 Puchar Kontynentalny w skokach narciarskich - Zakopane
19:20 Piłka ręczna  mężczyzn - Ekstraklasa: Zagłebie Lubin - Vive Kielce
20:15 Puchar Świata w biathlonie - Rosja (Rosja) kraj prod.ROSJA (2007)
20:40 Magazyn piłkarski- Goalissimo
21:30 Droga do Pekinu
22:00 Sportowy Wieczór
22:25 KO TV - boks zawodowy
22:55 Siatkówka Kobiet - Aluprof Bielsko - Biała - Winiary Kalisz
00:55 Zakończenie dnia

Canal +
07:00     Minisport+ - newsy sportowe
07:10     Łapu-capu - chochliki telewizyjne
07:30     Kraj świata - film obyczajowy reż. Maria Zmarz-Koczanowicz, wyk. Olaf Lubaszenko, Jan Nowicki, Henryk Talar, Cezary Pazura Polska 1993
08:55     Paradise Now - dramat polityczny reż. Hany Abu-Assad, wyk. Lubna Azabal, Hamza Abu-Aiaash, Kais Nashif, Lotuf Neusser Francja/Niemcy/Holandia/Izrael 2005
10:30     Kevin sam w Nowym Jorku - komedia reż. Chris Columbus, wyk. Macaulay Culkin, Joe Pesci, Daniel Stern, Catherine O'Hara, John Heard USA 1992
12:30     Aktualności filmowe - magazyn filmowy
13:05     Cena sławy - film dokumentalny odc. 1 wyk. Wlk. Brytania 2006
14:05     Premiera W świecie luksusu - serial dokumentalny odc. 1 Francja 2006
14:35     Duma i uprzedzenie - film kostiumowy reż. Joe Wright, wyk. Keira Knightley, Talulah Riley, Rosamund Pike, Jena Malone Francja/Wlk. Brytania 2005
16:40     Dr Dolittle 3 - film familijny reż. Rich Thorne, wyk. Kyla Pratt, Kristen Wilson, Walker Howard, John Amos USA 2006
18:15     Serce nie sługa - komedia romantyczna reż. Ben Younger, wyk. Meryl Streep, Uma Thurman, Bryan Greenberg, Jon Abrahams USA 2005
20:00     Wszystko zostaje w rodzinie - czarna komedia reż. Niall Johnson, wyk. Rowan Atkinson, Kristin Scott Thomas, Maggie Smith, Patrick Swayze Wlk. Brytania 2005
21:50     Premiera Straż nocna - film fantasy reż. Timur Bekamambietow, wyk. Konstantin Chabeński, Władimir Mieńszow, Dimitri Martynow, Maria Poroszyna Rosja 2004
23:50     Ostatni zjazd - thriller reż. John Fawcett, wyk. Kathleen Robertson, Andrea Roth, Linden Ashby, Noah Bernett Kanada 2006 
01:30     Czeka na nas świat - komediodramat reż. Robert Krzempek, wyk. Sebastian Pawlak, Bartosz Żukowski, Cezary Żak, Jerzy Trela Polska 2006
03:05     Nowa policyjna opowieść - dramat sensacyjny reż. Benny Chan, wyk. Jackie Chan, Nicholas Tse, Mak Bau, Tak-bun Wong Hongkong/Chiny 2004
05:10     Łapu-capu extra - chochliki telewizyjne
05:40     Duma i uprzedzenie - musical reż. Gurinder Chadha, wyk. Aishwarya Rai, Martin Henderson, Naveen Andrews, Indira Varma USA/Wlk. Brytania 2004

Cartoon Network
06:00     Laboratorium Dextera - serial animowany
06:35     Ed, Edd i Eddy - serial animowany
07:00     Podwójne życie Jagody Lee - serial animowany
07:30     Robotboy - serial animowany
08:00     KND 60 - serial animowany
09:00     Mój partner z sali gimnastycznej jest małpą - serial animowany
09:25     Bernard - serial animowany
09:30     Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster - serial animowany
10:00     Ben 10 - serial animowany
10:20     Duel Masters - serial animowany
10:45     B-Daman - serial animowany
11:10     Liga Sprawiedliwych - serial animowany
11:30     Scooby Doo - serial animowany
11:55     Harcerz Lazlo - serial animowany
12:20     Laboratorium Dextera - serial animowany
12:45     Atomówki - serial animowany
13:15     Chojrak - tchórzliwy pies - serial animowany
13:40     Ed, Edd i Eddy - serial animowany
14:05     Bliźniaki Cramp - serial animowany
14:30     Tom i Jerry - serial animowany
14:45     Zwariowane melodie - serial animowany
15:10     Scooby Doo - serial animowany
15:35     Kaczor Dodgers - serial animowany
16:00     Atomówki - serial animowany
16:25     Harcerz Lazlo - serial animowany
16:50     Xiaolin - pojedynek mistrzów - serial animowany
17:15     Kryptonim: Klan na drzewie - serial animowany
17:40     Podwójne życie Jagody Lee - serial animowany
18:05     Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster - serial animowany
18:30     Co nowego u Scooby'ego? - serial animowany
18:55     Bernard - serial animowany
19:00     Scooby Doo i legenda wampira - film animowany
20:40     Scooby Doo - serial animowany
21:05     Scooby Doo - serial animowany
21:30     Flintstonowie - serial animowany
21:55     Flintstonowie - serial animowany
22:20     Tom i Jerry - serial animowany
23:10     Zwariowane melodie - serial animowany 
00:00     Johnny Bravo - serial animowany
00:50     Krowa i kurczak - serial animowany
01:40     Laboratorium Dextera - serial animowany
02:30     Jam Łasica - serial animowany
03:00     Krowa i kurczak - serial animowany
03:25     Mroczni i źli - serial animowany
03:50     Zło w potrawce - serial animowany
04:05     Kryptonim: Klan na drzewie - serial animowany
04:20     Johnny Bravo - serial animowany
04:45     Atomówki - serial animowany
05:10     Laboratorium Dextera - serial animowany
05:35     Ed, Edd i Eddy - serial animowany

Discovery Channel
06:00     Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki - serial dokumentalny odc. 5
07:00     Zwariowane wyścigi - serial dokumentalny odc. 5
08:00     Mistrzowie inżynierii: Terminal JetBlue - Lotnisko JFK w Nowym Jorku - serial dokumentalny
09:00     Fani czterech kółek: Porsche 911 targa - serial dokumentalny odc. 1
09:30     Fani czterech kółek: Porsche 911 Targa - serial dokumentalny odc. 2
10:00     Superjazda: Cudowna transformacja - serial dokumentalny
11:00     Amerykański chopper: Kosmiczna maszyna - serial dokumentalny odc. 1
12:00     Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki - serial dokumentalny odc. 5
13:00     Zwariowane wyścigi - serial dokumentalny odc. 5
14:00     Mistrzowie inżynierii: Terminal JetBlue - Lotnisko JFK w Nowym Jorku - serial dokumentalny
15:00     Prawda czy fałsz - pogromcy mitów: Hel i piłka nożna - serial dokumentalny
16:00     Brainiac - serial dokumentalny odc. 5
17:00     Jak to jest zrobione? - serial dokumentalny odc. 44
17:30     Jak to jest zrobione? - serial dokumentalny odc. 45
18:00     Przełomowe wynalazki: Środki masowego przekazu - serial dokumentalny
18:30     Przełomowe wynalazki: Systemy ogrzewania - serial dokumentalny
19:00     Amerykański hot-rod: Roadster Hi-Boy '32 - serial dokumentalny
20:00     Inżynieria ekstremalna: Ropa naftowa i lód na Sachalinie - serial dokumentalny
21:00     Najniebezpieczniejszy zawód świata - serial dokumentalny odc. 1
22:00     Winny czy niewinny? - serial dokumentalny odc. 7
23:00     Niezwykłe opowieści medyczne: Wbrew wszystkim i wszystkiemu - serial dokumentalny 
00:00     O krok od śmierci: Porwanie na polach śmierci - serial dokumentalny
01:00     Duchy: Otchłanie ciemności - serial dokumentalny
02:00     Kulisy tragedii: Pożar kolejki w Kaprun - serial dokumentalny
03:00     Fani czterech kółek: Jeep CJ7 - serial dokumentalny
03:30     Fani czterech kółek: Jeep CJ7 - serial dokumentalny
04:00     Superjazda: Samochody gwiazd - serial dokumentalny
05:00     Amerykański chopper: Kosmiczna maszyna - serial dokumentalny

Eurosport
08:30     Top 24 Clubs - magazyn piłkarski
09:00     Narciarstwo alpejskie Zawody Pucharu Świata w Lenzerheide (Szwajcaria) - 1. przejazd slalomu kobiet
10:00     Biatlon Zawody Pucharu Świata w Chanty-Mansijsku (Rosja) - bieg na dochodzenie kobiet
10:45     Biegi narciarskie Zawody Pucharu Świata w Oslo - bieg kobiet na 30 km techniką klasyczną
12:00     Narciarstwo alpejskie Zawody Pucharu Świata w Lenzerheide (Szwajcaria) - 2. przejazd slalomu kobiet
12:30     Narciarstwo alpejskie Zawody Pucharu Świata w Lenzerheide (Szwajcaria) - 2. przejazd giganta mężczyzn
13:15     Biegi narciarskie Zawody Pucharu Świata w Oslo - bieg mężczyzn na 50 km techniką klasyczną
15:30     Biatlon Zawody Pucharu Świata w Chanty-Mansijsku (Rosja) - bieg na dochodzenie mężczyzn
16:15     Kombinacja norweska Zawody Pucharu Świata w Oslo - bieg indywidualny na 15 km techniką Gundersena
17:00     Kolarstwo Wyścig Paryż - Nicea - 6. etap: Brignoles - Cannes
18:00     Eurosport Buzz - magazyn sportowy
18:30     Łyżwiarstwo figurowe Mistrzostwa Europy w Warszawie - pokazy mistrzów
20:30     Jeździectwo Zawody Global Champions Tour West w Palm Beach (USA) - skoki pokazowe
22:00     Tenis ziemny Turniej WTA w Indian Wells (USA): Mecz finałowy
00:00     Fight Club: K1 Special Superfights - magazyn sportów walki

National Geographic Channel
08:00     Poskramiacze węży: Grzechotniki z Georgii - serial dokumentalny
08:30     Poskramiacze węży: Boa z Belize - serial dokumentalny
09:00     Dreszczowiec: Wampiry - serial dokumentalny
10:00     Dreszczowiec: Skorpiony - serial dokumentalny
11:00     Tajemnicza siódemka z Afryki - film dokumentalny
12:00     I co wy na to? - serial dokumentalny odc. 9
12:30     I co wy na to? - serial dokumentalny odc. 10
13:00     Wielkie konstrukcje: Kanał Panamski - serial dokumentalny
14:00     Rozbiórki: Kominy - serial dokumentalny
14:30     Rozbiórki: Wieżowiec - serial dokumentalny
15:00     Tuż przed tragedią: Tsunami w Azji - serial dokumentalny
16:00     Katastrofa w przestworzach: Nieunikniona tragedia - serial dokumentalny
17:00     Premiera Światło na krańcu świata: Święta geografia - serial dokumentalny
18:00     Przyczyny epidemii: Powrót plamistego potwora - serial dokumentalny
19:00     Tuż przed tragedią: Masakra na olimpiadzie - serial dokumentalny
20:00     W łonie matki: Wieloraczki - serial dokumentalny
22:00     Mafia: Mafia, jaka mafia? - serial dokumentalny
23:00     Mafia: Mafia globalna - serial dokumentalny 
00:00     Niezwykłe ujęcia - serial dokumentalny odc. 1
00:30     Niezwykłe ujęcia - serial dokumentalny odc. 2
01:00     Tabu: Święty ból - serial dokumentalny

Polsat Sport
07:00     Siatkówka mężczyzn Polska Liga Siatkówki - mecz Jastrzębski Wegiel - BOT Skra Bełchatów
09:00     Siatkówka mężczyzn Polska Liga Siatkówki - skrót meczu PZU AZS Olsztyn - J.W. Construction AZS Politechnika Warszawska
10:45     Piłka nożna 2. liga angielska - mecz Southampton FC - Colchester United
12:45     Koszykówka mężczyzn Dominet Bank Ekstraliga - mecz BOT Turów Zgorzelec - Kotwica Kołobrzeg
14:45     Siatkówka mężczyzn Polska Liga Siatkówki - studio przed meczem BOT Skra Bełchatów - Asseco Resovia Rzeszów
15:00     Siatkówka mężczyzn Polska Liga Siatkówki - mecz BOT Skra Bełchatów - Asseco Resovia Rzeszów
16:55     Taniec towarzyski Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych
20:00     Formuła 1 Grand Prix Australii - kwalifikacje
21:30     Piłka nożna 2. liga włoska - mecz Juventus Turyn - US Triestina Calcio
23:30     Piłka nożna Liga włoska - mecz Cagliari Calcio - Chievo Werona 

TVN 24
06:00     Skrót filmowy
06:10     Wydanie drugie, poprawione - magazyn kulturalny
06:30     Skrót filmowy
06:40     Multikino - magazyn filmowy
07:00     Powitanie Poranka TVN 24
07:01     Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
07:15     Skrót informacji
07:30     Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
07:45     Skrót informacji
08:00     Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
08:15     Skrót informacji
08:30     Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
08:45     Skrót informacji
09:00     Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
09:30     Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
09:45     Skrót informacji
09:50     Gość poranny - wywiad
10:00     Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
10:10     Debata
11:00     Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
11:30     Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
11:45     Portfel - magazyn ekonomiczny
12:00     Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
12:30     Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
12:40     Firma - magazyn
13:00     Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
13:30     Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
13:45     Ostatnie piętro - magazyn ekonomiczny
14:00     Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
14:30     Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
14:45     Nieruchomości - magazyn
15:00     Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
15:10     Horyzont - magazyn międzynarodowy
16:00     Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
16:10     Kalejdoskop
16:30     Raport popołudniowy
17:00     Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
17:15     Świat reporterów - magazyn reporterów
17:30     Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
17:45     Szkło kontaktowe - lupa tygodnia
18:30     Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
18:45     Kronika filmowa TVN 24
19:00     Skrót informacji
19:05     Bilans tygodnia - magazyn ekonomiczny
19:30     Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
19:45     Progr@m - magazyn ekonomiczny
20:00     Raport wieczorny
21:00     24 godziny - magazyn informacyjny
22:00     Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
22:15     Szkło kontaktowe - lupa tygodnia
23:00     Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
23:10     Kalejdoskop
23:30     Serwis informacyjny - podsumowanie 
00:00     Skrót informacji
00:05     Multikino - magazyn filmowy
00:30     Skrót filmowy
00:35     Wydanie drugie, poprawione - magazyn kulturalny
01:30     Serwis informacyjny - podsumowanie
02:00     Skrót filmowy
02:05     Firma - magazyn
02:30     Szkło kontaktowe - lupa tygodnia
03:15     Kronika filmowa TVN 24
03:30     Multikino - magazyn filmowy
04:00     Skrót filmowy
04:10     24 godziny - magazyn informacyjny
05:00     Skrót filmowy
05:15     Horyzont - magazyn międzynarodowy

TVN 7
05:50     Maraton uśmiechu - program rozrywkowy
06:05     Telesklep
08:05     Sopot Festival 2006: Koncert na molo - Stachursky, Sumptuastic, The Jet Set - koncert
09:05     We dwoje - program rozrywkowy
10:25     Nie ma sprawy - serial komediowy odc. 15/44 USA 2000
11:25     Najodważniejsi z wrogów - film wojenny reż. Frank Sinatra, wyk. Frank Sinatra, Tatsuya Mihashi, Clint Walker, Takeshi Katô USA/Japonia 1965
13:35     Siostrzyczki - serial komediowy odc. 11/24 reż. Gerry Cohen (I), Sheldon Epps, Gary Halvorson, Steve Zuckerman, Shelley Jensen, USA 2002
14:05     Siostrzyczki - serial komediowy odc. 12/24 reż. Gerry Cohen (I), Sheldon Epps, Gary Halvorson, Steve Zuckerman, Shelley Jensen, USA 2002
14:35     Szkoła Auto 2 - magazyn motoryzacyjny
14:55     Na osi - magazyn motoryzacyjny
15:30     Moja krew - program rozrywkowy
16:30     Łowcy koszmarów - serial SF odc. 8/19 USA 2001
17:30     Tata duch - komedia reż. Sidney Poitier, wyk. Bill Cosby, Kimberly Russell, Denise Nicholas, Ian Bannen USA 1990
19:10     Kochane kłopoty - serial obyczajowy odc. 12/22 USA 2005
20:10     Szpiedzy tacy jak my - komedia reż. John Landis, wyk. Chevy Chase, Dan Aykroyd, Steve Forrest, Donna Dixon USA 1985
22:15     Apollo 13 - dramat obyczajowy reż. Ron Howard, wyk. Tom Hanks, Bill Paxton, Kevin Bacon, Gary Sinise, Ed Harris, Kathleen Quinlan, David Andrews USA 1995 
01:05     Dowody zbrodni - serial kryminalny odc. 10/23 reż. Meredith Stiehm, USA 2003
01:55     Nocne igraszki - program interaktywny
03:30     Sopot Festival 2006: Koncert na molo - Stachursky, Sumptuastic, The Jet Set - koncert

Zig Zap
06:00     Histeria - serial animowany odc. 7     
06:25     Pinky i Mózg - serial animowany odc. 23     
06:50     Maqlatura - program dla młodzieży     
07:00     Ekstremalne kaczory: Wielkie żarcie - serial animowany odc. 14     
07:10     Szał na Amandę - serial komediowy odc. 4     
07:40     Bratz: Mów prawdę - serial animowany odc. 10     
08:05     Sabrina: Mała czarowniczka - serial animowany odc. 57     
08:30     Młodzi rajdowcy - film familijny     
10:10     Kod Lyoko: Mordercza muzyka - serial animowany odc. 18     
10:35     Karol do kwadratu: Kolczyk w języku - serial animowany odc. 25     
11:00     Maqlatura - program dla młodzieży     
11:10     Przymierzalnia Friday Wear: Zawracanie nosa - serial animowany odc. 31     
11:15     Przymierzalnia Przymierzalnia - program dla nastolatków     
11:20     Przymierzalnia Ruby Gloom - serial animowany odc. 2     
11:45     Przymierzalnia Przymierzalnia - program dla nastolatków     
11:50     Przymierzalnia Zoey 101: Współlokatorki - serial komediowy odc. 2     
12:15     Przymierzalnia Przymierzalnia - program dla nastolatków     
12:20     Przymierzalnia To tylko gra: Czekaj±c na Fleishmana - serial dla młodzieży odc. 12     
12:45     Przymierzalnia Przymierzalnia - program dla nastolatków     
12:55     Przymierzalnia Friday Wear: Mistrzynie fotografii - serial animowany odc. 32     
13:00     6 w pracy 4: ¦liczni chłopcy - serial animowany odc. 13     
13:30     Wielka płyta - program dla nastolatków     
14:00     Planeta rocka: Sting - serial dokumentalny odc. 11     
14:30     Degrassi - nowe pokolenie: Gorzkie łzy - serial obyczajowy odc. 36     
15:00     Maqlatura - program dla młodzieży     
15:10     Bratz: Wybory - serial animowany odc. 11     
15:35     Sabrina: Klucz do serca - serial animowany odc. 58     
16:00     Sabrina: Opowie¶ć czarowigilijna - serial animowany odc. 59     
16:25     Trollz: Klasówka - serial animowany odc. 6     
16:55     Martin Tajemniczy 2: Gniew robala z Torrington - serial animowany odc. 10     
17:20     Wybraniec smoka - serial animowany odc. 18     
17:45     Kod Lyoko: Kłamstwa - serial animowany odc. 19     
18:10     Karol do kwadratu: Klonie wróć do domu - serial animowany odc. 26     
18:35     Ekstremalne kaczory: Rekord Głuptesa - serial animowany odc. 8     
18:45     6 w pracy 3: Gorzej być nie może - serial animowany odc. 1     
19:10     Zap Room - program dla młodzieży     
19:35     Gwiazda od zaraz: Wbrew prawu - serial dla młodzieży odc. 16     
20:00     Degrassi - nowe pokolenie: Gorzkie łzy - serial obyczajowy odc. 37     
20:25     Szał na Amandę - serial komediowy odc. 5     
20:50     Maqlatura - program dla młodzieży 

VIVA Polska
06:00 Planet VIVA
09:00 Power Lista
12:00 Viva Hits Polska
13:00 VIVAMOVIE
14:00 In & Out
15:00 Shibuya
15:30 Chartsurfer
17:00 Big In America
17:30 Sobotwór
18:00 O Co Kaman
19:00 Planet VIVA
20:00 Parot
20:30 Kocha, nie kocha
21:00 Club Charts
22:00 Viva Hits Polska
23:00 Kocha, nie kocha Extreme
23:30 Parot Extreme
00:00 Hitbuster
01:00 Nightrider

Eurosport Deutsch
08:30 Fußball: Fußball Top 24 Clubs
09:00 Ski alpin: Ski alpin Weltcup-Finale
09:45 Biathlon: Biathlon Weltcup-Finale
10:45 Langlauf: Langlauf Weltcup
12:00 Ski alpin: Ski alpin Weltcup-Finale
12:30 Ski alpin: Ski alpin Weltcup-Finale
13:00 Langlauf: Langlauf Weltcup
15:30 Biathlon: Biathlon Weltcup-Finale
16:15 Nordische Kombination: Nordische Kombination Weltcup-Finale
17:00 Skispringen: Skispringen Weltcup
18:00 Buzz: Magazin Das Sport- und Lifestylemagazin
18:30 Radsport: Straßenrennen ProTour
19:30 Eiskunstlauf: Eiskunstlauf Europameisterschaften
20:30 Pferdesport: Springreiten Global Champions Tour
22:00 Tennis: Tennis WTA-Turnier
00:00 Kampfsport: Kampfsport Fight Club
01:00 Thai- und Kickboxen: Kickboxen It's Showtime Trophy
02:00 Sendepause

Canal + Sport
6:00    Park Narodowy Tarangire Film dokumentalny
7:00    Toronto Raptors - Houston Rockets Gry zespołowe
9:15    Wstęp do meczu Gry zespołowe
9:35    ŁKS Łódź - Widzew Łódź Gry zespołowe
11:45    Ligue 1 Magazyn piłkarski
12:15    Serie A Magazyn piłkarski
12:45    1 na 1 Magazyn sportowy
13:05    Primera División Magazyn piłkarski
13:40    Manchester United - Bolton Wanderers Gry zespołowe
15:45    NBA Action! Inne
16:20    Francja - Szkocja Gry zespołowe
18:30    Wstęp do meczu Gry zespołowe
18:45    Lech Poznań - Kolporter Korona Kielce Gry zespołowe
21:00    Liga+ Magazyn piłkarski
22:30    Recreativo Huelva - FC Barcelona Gry zespołowe
0:30    Sampdoria Genua - US Palermo Gry zespołowe
2:30    Francja - Szkocja Gry zespołowe

Canal + Sport 2
6:00    Weekendowy serwis sportowy Inne
12:00    Toronto Raptors - Houston Rockets Gry zespołowe
14:20    Włochy - Irlandia Gry zespołowe
16:30    Weekendowy serwis sportowy Inne
18:20    Walia - Anglia Gry zespołowe
20:25    Sampdoria Genua - US Palermo Gry zespołowe
22:30    Liga+ Magazyn piłkarski
23:50    Weekendowy serwis sportowy Inne
0:00    Weekendowy serwis sportowy Inne

Eurosport 2
7:30    Wiadomości poranne Wiadomości
10:00    Euroleague Basketball Show Gry zespołowe
10:30    Top 24 Clubs - ranking klubów Magazyn piłkarski
11:00    Eurosport Buzz Magazyn sportowy
11:30    Wiadomości Wiadomości
12:00    Puchar Świata w Oslo Sport
14:00    Top 24 Clubs - ranking klubów Magazyn piłkarski
15:00    Szachtar Donieck - FC Sevilla Gry zespołowe
15:15    Glasgow Rangers - Osasuna Pampeluna Gry zespołowe
17:15    UCI ProTour - Tirreno-Adriatico Kolarstwo 
18:00    Program 5 Magazyn sportowy
18:30    Mistrzostwa Europy w Libercu Inne
19:30    Wiadomości weekendowe Wiadomości
20:00    J. Urango - R. Hatton Sporty walki
21:00    Zimowe X-Games Sporty ekstremalne
22:00    Aphrodite Kick 2/Fightmag Trophy w Nikozji Sporty walki
23:45    Wiadomości wieczorne Wiadomości
0:00    Maraton w Seulu Maraton
2:30    Wiadomości weekendowe Wiadomości

4fun TV
6:00    4fun.hits Muzyka
7:00    Teraz.pl Muzyka
8:00    Parszywe pozycje Muzyka
9:00    4fun.hits.new Muzyka
10:00    4fun.hits Muzyka 
11:00    4fun'rocks Muzyka
12:00    Teraz.pl Muzyka
13:00    4fun.hits Muzyka
14:00    Lista hiphop Muzyka
15:00    The best of "Kartony" Rozrywka
16:00    4fun'rocks Muzyka
17:00    4fun.hits Muzyka
18:00    Parszywe pozycje Muzyka
19:00    Rockowanie Muzyka
20:00    The best of "Kartony" Rozrywka
21:00    Club dance Muzyka
23:00    Selektor Muzyka
0:00    4fun'ocka Muzyka
3:00    4fun.chill Muzyka

MTV Polska
6:00    Starter Muzyka
8:00    Supersłodkie urodziny Rozrywka
8:30    Supersłodkie urodziny Rozrywka
9:00    Modelki z Miami Reality show
9:30    Modelki z Miami Reality show
10:00    MTV Maxxx Hits Muzyka
11:00    Made Muzyka
12:00    Popcorn Program kulturalny
12:30    Mastermix Muzyka
14:00    Diary of Pharell Muzyka
14:30    Life & Rhymes Muzyka
15:00    50 Cent i Olivia kręcą teledysk Muzyka
15:30    Z szafy Snoopa Muzyka
16:00    Rap Pakamera Muzyka
16:30    Rob & Big Reality show
17:00    Pimp My Ride Informacje
17:30    Antytalent Show Rozrywka
18:00    Moja własna gwiazda Rozrywka
18:30    Penetratorzy Rozrywka
19:00    Co ty na to, tato? Program dokumentalny
19:30    Co ty na to, tato? Program dokumentalny
20:00    MTV Club Muzyka
22:00    MTV Live z Red Hot Chili Peppers Muzyka
23:00    Happy Tree Friends Serial rysunkowy
23:30    South Park Serial rysunkowy
0:00    Dirty Sanchez - do pierwszej krwi Rozrywka
0:30    Strutter Talkshow
1:00    PartyZone Muzyka
3:00    Bezsenność z MTV Muzyka

VH1 Polska
6:00    VH1 Hits Muzyka
10:00    Smooth wake up Muzyka
11:00    MTV Unplugged Muzyka
12:00    Smells like 90's Muzyka
13:00    Twoja muzyka, twoja lista Muzyka
15:00    Polonez Muzyka
16:00    VH1 Hits Muzyka
17:00    MTV Live z Depeche Mode Muzyka
18:00    Ocenzurowana Rodzina Osbourne'ów Reality show
18:30    New Look Moda
19:00    VH1 Rocks Muzyka
20:00    VH1 Hits Muzyka
21:00    Daria Serial rysunkowy
22:00    VH1 Prezentuje Muzyka
23:00    Viva La Disco Muzyka
2:00    VH1 Hits Muzyka

AXN Sci Fi
12:00    Star Trek: Następne pokolenie - Serial fantastyczny "The Schizoid Man" odc. 5; (USA 1988) Org: "Star Trek: The Next Generation / Star Trek: TNG"
13:00    Siedmiu samurajów - Serial fantastyczny odc. 25; (Japonia 2005) Org: "Samurai 7"
13:30    Siedmiu samurajów - Serial fantastyczny odc. 26; (Japonia 2000) Org: "Samurai 7"
14:00    Sliders: Piąty wymiar - Serial fantastyczny "A Thousand Deaths" odc. 13; (USA 1999) Org: "Sliders"
15:00    Star Trek: Enterprise - Serial fantastyczny odc. 8; (USA 2004) Org: "Enterprise"
16:00    Star Trek: Następne pokolenie - Serial fantastyczny "The Schizoid Man" odc. 5; (USA 1988) Org: "Star Trek: The Next Generation / Star Trek: TNG"
17:00    Siedmiu samurajów - Serial fantastyczny odc. 25; (Japonia 2005) Org: "Samurai 7"
17:30    Siedmiu samurajów - Serial fantastyczny odc. 26; (Japonia 2000) Org: "Samurai 7"
18:00    Sliders: Piąty wymiar - Serial fantastyczny "A Thousand Deaths" odc. 13; (USA 1999) Org: "Sliders"
19:00    Star Trek: Enterprise - Serial fantastyczny odc. 8; (USA 2004) Org: "Enterprise"
20:00    Star Trek: Następne pokolenie - Serial fantastyczny "The Schizoid Man" odc. 5; (USA 1988) Org: "Star Trek: The Next Generation / Star Trek: TNG"
21:00    Sliders: Piąty wymiar - Serial fantastyczny "A Thousand Deaths" odc. 13; (USA 1999) Org: "Sliders"
22:00    Terror z jeziora - Horror Org: "Snakehead Terror". Reżyseria: Paul Ziller (Kanada 2004)
23:35    Siedmiu samurajów - Serial fantastyczny odc. 25; (Japonia 2005) Org: "Samurai 7"
0:10    Siedmiu samurajów - Serial fantastyczny odc. 26; (Japonia 2000) Org: "Samurai 7"
0:45    Star Trek: Enterprise - Serial fantastyczny odc. 8; (USA 2004) Org: "Enterprise"
1:40    Terror z jeziora - Horror Org: "Snakehead Terror". Reżyseria: Paul Ziller (Kanada 2004)

Zone Europa
8:00    Nirwana - Film SF Org: "Nirvana". Reżyseria: Gabriele Salvatores (Włochy/Francja 1997)
10:05    Osaczona - Thriller Org: "Someone to Watch Over Me". Reżyseria: Ridley Scott (USA 1987)
12:00    Rocco i jego bracia - Dramat Org: "Rocco e i suoi fratelli". Reżyseria: Luchino Visconti (Włochy/Francja 1960)
15:00    Cisza - Dramat Org: "The Silence / Le silence / Sokout". Reżyseria: Mohsen Makhmalbaf (Iran/Francja 1998)
16:25    Wybrzeże, zmierzch - Dramat Org: "Balra a nap nyugszik". Reżyseria: András Fésös (Węgry 2000)
18:05    Osaczona - Thriller Org: "Someone to Watch Over Me". Reżyseria: Ridley Scott (USA 1987)
20:00    Salon filmowy - Rachid Benhadj: Mirka - Film obyczajowy Reżyseria: Raszid Benhadż (Francja/Hiszpania/Włochy 1999)
21:55    Pożegnanie z filmem: Przysługa, zegarek i bardzo duża ryba - Komedia Org: "The Favour, The Watch and the Very Big Fish/La montre, la croix et la maniere/Rue Saint-Sulpice". Reżyseria: Ben Lewin (Anglia/Francja/USA 1991)
23:30    Prezent Anny - Film erotyczny Org: "Le cadeau d'Anna". Reżyseria: Jean-Claude Maillard (Francja 2003)
0:30    Blandine, czyli nowa wojna płci - Film erotyczny Org: "Une inaccessible seductrice / Blandine, or the New War of Sexes". Reżyseria: Bruno Garcia (Francja 2003)
2:05    Rumble Fish - Dramat Reżyseria: Francis Ford Coppola (USA 1983)

HBO
05:50 Cinema, cinema
06:30 Nowojorskie opowieści: film
08:30 Duma: Podróż do domu: film
10:10 Na planie
10:40 Chłopięca przyjaźń: film
12:10 Gwiezdne wrota, odc. 19: serial 
12:55 Gwiezdne wrota, odc. 20: serial 
13:40 Na jej miejscu: film 
15:05 Rozdanie nagród BAFTA
17:05 Connie i Carla: film 
18:40 Zatańcz ze mną: film 
20:25 Przeklęta: film
22:00 Drag Kings w trasie 
22:50 Zbrodnia ze snu: film
00:25 Zatańczyć w Błękitnej Iguanie: film
02:25 Reguły sztuki: film
04:05 Zatańcz ze mną: film

HBO 2
06:30 Dzieciak i ja: film
08:20 Czerwone jak niebo: film
10:00 Spitfire Grill: film
11:55 Tata i jego czwórka: film
13:25 Green Day – koncert w Milton Keynes
14:25 Heidi: film
16:10 Czekając na cud: film 
17:45 Sposób na teściową: film
19:25 Prosto z zoo do Indii: film
21:00 Last Days: film
22:35 Inkasent: film
00:00 Szemrany interes: film
01:35 Druga połowa: film
03:15 Śmierć z ludzką twarzą
04:30 Prosto z zoo do Indii: film

Canal + Film
07:00 Detektyw Monk, odc. 13: serial 
07:45 Detektyw Monk, odc. 14: serial 
08:30 Hollywood – z kanapy na plan 
09:45 Joey, odc. 22: serial 
10:10 Łapu capu 
10:20 Wszystko, czego pragniesz: film 
11:50 Bardzo małżeńska Gwiazdka: film 
13:25 Podróż przedślubna: film
15:10 Miłość buja w obłokach: film 
16:55 Fantastyczna czwórka: film
18:40 Fotografik, jego żona, jej kochanek 
20:00 Zatopieni: film 
21:35 Arsene Lupin: film
23:45 Niezapomniany pierwszy raz: film
00:00 Straż nocna: film 
01:50 Naga prawda o miłości: film
03:25 Czas surferów: film
04:50 Jak w niebie: film

Discovery Civilisation
09:00 Wielcy Egipcjanie: serial
09:55 Niewyjaśnione historie, odc. 1: serial
10:50 Życie za murem, odc. 4: serial
11:45 Pola bitew, odc. 1: serial
12:40 Barbarzyńcy według Terry'ego Jonesa, odc. 3: serial
13:35 Łowcy duchów: serial
14:05 Życie za murem, odc. 4: serial
15:00 Wielcy Egipcjanie: serial
15:55 Niewyjaśnione historie, odc. 1: serial
16:50 Życie za murem, odc. 4: serial
17:45 Pola bitew, odc. 1: serial
18:40 Barbarzyńcy według Terry'ego Jonesa, odc. 3: serial
19:35 Łowcy duchów: serial
20:05 Życie za murem, odc. 4: serial
21:00 Wielcy Egipcjanie: serial
21:55 Niewyjaśnione historie, odc. 1: serial
22:50 Życie za murem, odc. 4: serial
23:45 Pola bitew, odc. 1: serial
00:40 Barbarzyńcy według Terry'ego Jonesa, odc. 3: serial
01:35 Łowcy duchów: serial
02:05 Życie za murem, odc. 4: serial

Discovery Travel & Living
09:00 Wielkie projekty: serial
09:55 Wielka wyprawa – Europa Wschodnia: serial
10:20 Na szlaku
10:50 Święto smakoszy – Droga 66, odc. 9: serial
11:15 Święto smakoszy, odc. 9: serial
11:45 Nowi odkrywcy
12:40 Podróże na chybił trafił po USA, odc. 11
13:05 Koleje z dawnych lat: serial
13:35 Klub wędkarski Buena Vista, odc. 5
14:05 Święto smakoszy – Droga 66, odc. 9: serial
14:30 Święto smakoszy, odc. 9: serial
15:00 Wielkie projekty: serial
15:55 Wielka wyprawa – Europa Wschodnia: serial
16:20 Na szlaku
16:50 Święto smakoszy – Droga 66, odc. 9: serial
17:15 Święto smakoszy, odc. 9: serial
17:45 Nowi odkrywcy
18:40 Podróże na chybił trafił po USA, odc. 11
19:05 Koleje z dawnych lat: serial
19:35 Klub wędkarski Buena Vista, odc. 5
20:05 Święto smakoszy – Droga 66, odc. 9: serial
20:30 Święto smakoszy, odc. 9: serial
21:00 Królowie koktajli
21:25 Weekendy z VIP-ami: serial
21:55 Wyszukane smaki
22:20 Hotele dla dwojga: serial
22:50 Wielkie projekty – wnętrza, odc. 3: serial
23:45 Anthony Bourdain: Bez rezerwacji: serial
00:40 Niezwykłe wyzwania
01:35 Luksusowe rezydencje
02:05 Wielkie projekty za granicą: serial

Discovery Science
05:10 Człowiek i jego rakieta
06:00 Lotnicze szaleństwo, odc. 3: serial
06:25 Lotnicze szaleństwo, odc. 4: serial
06:50 Jak to jest zrobione?, odc. 2: serial
07:15 Jak to jest zrobione?, odc. 2: serial
07:40 Jak to zbudowano?: serial
08:10 Wewnątrz stacji kosmicznej
09:00 Człowiek, który przetrwa wszystko: serial
09:55 Jak to jest zrobione?, odc. 2: serial
10:20 Jak to jest zrobione?, odc. 2: serial
10:45 Jak to zbudowano?: serial
11:10 Wyspa karłowatego mamuta
12:00 Lotnicze szaleństwo, odc. 3: serial
12:25 Lotnicze szaleństwo, odc. 4: serial
12:50 Jak to jest zrobione?, odc. 2: serial
13:15 Jak to jest zrobione?, odc. 2: serial
13:40 Jak to zbudowano?: serial
14:10 Wewnątrz stacji kosmicznej
15:00 Człowiek, który przetrwa wszystko: serial
15:55 Jak to jest zrobione?, odc. 2: serial
16:20 Jak to jest zrobione?, odc. 2: serial
16:45 Jak to zbudowano?: serial
17:10 Wyspa karłowatego mamuta
18:00 Tajemnice prywatnych odrzutowców
18:50 Śnieżny świat: serial
19:40 Szaleństwo zdalnie kierowane, odc. 3: serial
20:10 Krytycznym okiem: serial
21:00 Spojrzenie w przyszłość, odc. 10: serial
21:55 Wszechświat
22:45 Szaleństwo zdalnie kierowane, odc. 3: serial
23:10 Człowiek i jego rakieta
00:00 Tajemnice prywatnych odrzutowców
00:50 Śnieżny świat: serial
01:40 Szaleństwo zdalnie kierowane, odc. 3: serial
02:10 Krytycznym okiem: serial
03:00 Spojrzenie w przyszłość, odc. 10: serial
03:55 Wszechświat
04:45 Szaleństwo zdalnie kierowane, odc. 3: serial

Planete
05:45 Opiekunowie niezwykłych gatunków, odc. 37: serial 
06:20 Opiekunowie niezwykłych gatunków, odc. 38: serial 
06:50 Opiekunowie niezwykłych gatunków, odc. 39: serial 
07:20 Przyroda polska – rzeka powrotów
08:00 Przyjaciele zwierząt, odc. 1: serial 
08:30 Rycerze, odc. 9: serial 
09:20 Japońska bomba atomowa 
10:15 Piramida Cheopsa 
11:15 Mój świat tańca, odc. 13: serial
11:45 Mój świat tańca, odc. 11: serial
12:20 Znakomitości, odc. 13: serial 
13:15 Wyprawa do starożytnego Egiptu, odc. 2: serial
14:10 Wygnane z Tybetu 
15:10 Egipt. Z Karnaku do rafy koralowej: serial 
16:05 2000 lat chrześcijaństwa, odc. 9 
16:55 Historia futbolu, odc. 12: serial
17:55 W jedności siła, odc. 1: serial 
18:55 Ushuaia, czyli oblicza Ziemi, odc. 1 
20:45 Znakomitości, odc. 15: serial 
21:45 Znakomitości, odc. 16: serial 
22:35 Madryt. 11 marca
00:40 Wycieczka do Mauthausen
02:20 One i muzyka, odc. 4: serial 
02:50 One i muzyka, odc. 5: serial 
03:20 One i muzyka, odc. 6: serial 
03:50 One i muzyka, odc. 7: serial 

Animal Planet
05:00 Policja dla zwierząt w Miami
06:00 Na pomoc zwierzętom w Nowym Orleanie
07:00 Najzabawniejsze zwierzęta świata, odc. 21
07:30 Zwierzęta na małym i dużym ekranie
08:00 Małpi biznes, odc. 11
08:30 Małpi biznes, odc. 12
09:00 Dzikie Indie, odc. 2
10:00 Król orangutanów
11:00 Goryle
12:00 Spęd reniferów
12:30 Tropem tygrysów
13:00 Najzabawniejsze zwierzęta świata, odc. 1
13:30 Najzabawniejsze zwierzęta świata, odc. 2
14:00 Ekstremalne zwierzęta, odc. 3
15:00 Małpi biznes, odc. 11
15:30 Małpi biznes, odc. 12
16:00 Na pomoc zwierzętom w Nowym Orleanie
17:00 Policja dla zwierząt w Miami
18:00 Łowca krokodyli
19:00 Niebezpieczne spotkania
19:30 Życie zwierząt
20:00 Niezwykły świat pingwinów, odc. 3
21:00 Dziwaczne stworzenia
22:00 Najgroźniejsze rekiny, odc. 2
23:00 Policja dla zwierząt w Miami
00:00 Instynkt zabójcy
01:00 Niebezpieczne spotkania
01:30 Życie zwierząt
02:00 Niezwykły świat pingwinów, odc. 3
03:00 Dziwaczne stworzenia
04:00 Najgroźniejsze rekiny, odc. 2

Jetix
06:00 Kapitan Flamingo: serial
06:25 Odlotowe agentki: serial
06:50 Odlotowe agentki: serial
07:15 Shuriken School: serial
07:35 Pucca: serial
08:00 Power Rangers SPD: serial
08:25 Power Rangers SPD: serial
08:50 Monster Warriors: serial
09:10 MegaMan NT Warrior: serial
09:35 Jerry i paczka: serial
10:00 Jerry i paczka: serial
10:25 Eerie Indiana: Następny wymiar: serial
10:50 W.I.T.C.H.: serial
11:15 OBAN Star Racers: serial
11:40 Ach, ten Andy!: serial
12:00 Ach, ten Andy!: serial
12:25 Odlotowe agentki: serial
12:50 The Far Out Adventures of Team Galaxy: serial
13:15 Kinomania
13:25 Planet Sketch: serial
13:35 Świat według Ludwiczka: serial
14:00 Świat według Ludwiczka: serial
14:20 Pucca: serial
14:45 Shuriken School: serial
15:05 Yin Yang Yo: serial
15:30 Power Rangers SPD: serial
15:55 Monster Warriors: serial
16:20 W.I.T.C.H.: serial
16:45 W.I.T.C.H.: serial
17:10 OBAN Star Racers: serial
17:35 Odlotowe agentki: serial
18:00 Odlotowe agentki: serial
18:25 The Far Out Adventures of Team Galaxy: serial
18:50 Galactik Football: serial
19:15 Kinomania
19:25 Monster Warriors: serial
19:50 Król Szamanów: serial
20:15 Król Szamanów: serial
20:40 Power Rangers SPD: serial
21:05 Galactik Football: serial
21:30 OBAN Star Racers: serial
21:55 Teenage Mutant Ninja Turtles: serial
22:20 A.T.O.M.: serial
22:45 Król Szamanów: serial
23:10 Król Szamanów: serial
23:35 X-Men: serial

Ale kino!
08:00 Czarna dziura: film 
09:45 Dyskretna: film 
11:25 Zbliżenia 
12:00 Akt oskarżenia: film 
14:00 Bezlitośni ludzie: film 
15:40 Norwegowie: film 
16:20 Seks, miłość i rock'n'roll: film 
18:05 Dworzec nadziei: film
20:00 Bostończycy: film 
22:10 Wbrew regułom: film
00:20 Ostatnia chwila: film
02:05 Święci z Bostonu: film

Fashion TV
05:00 Moda i film
05:45 Modelki
06:00 Tygodnie mody
06:45 Fotografowie mody
07:00 Tygodnie mody
07:45 Fotografowie mody
08:00 Modelki
08:45 Moda i muzyka
09:00 Tygodnie mody
09:45 First Face
10:00 Projektanci mody
10:45 Wydarzenia ze świata mody
11:00 Modelki
11:45 Moda i sport
12:00 Tygodnie mody
12:45 Fryzury i makijaże
13:00 Kolekcja wiosna-lato
13:45 Fotografowie mody
14:00 Modelki
14:45 F People
15:00 Moda dookoła świata
15:45 Wydarzenia ze świata mody
16:00 Projektanci mody
16:45 Moda i sport
17:00 Tygodnie mody
17:45 Wydarzenia ze świata mody
18:00 Moda i film
18:45 First Face
19:00 Modelki
19:45 Moda i muzyka
20:00 Modelki
20:45 F People
21:00 Hity sezonu
21:45 Fryzury i makijaże
22:00 Projektanci mody
22:45 Tygodnie mody
23:00 Kolekcja wiosna-lato
23:45 Fotografowie mody
00:00 Kolekcja wiosna-lato
00:45 Moda i muzyka
01:00 Modelki
01:45 F Floor
02:00 F Hot
02:45 First Face
03:00 Tygodnie mody
03:45 Fryzury i makijaże
04:00 Hity sezonu
04:45 F People

Kino Polska
07:05 Bułeczka: film 
08:30 Pomysłowy Dobromir: serial
08:40 Dwa koty i pies: serial
08:50 Uwaga znak, odc. 3: serial
09:05 Komentarz: Stanisław Janicki
09:15 Straszny dwór: film
10:20 Zenona Z. przypadki: film
10:35 Playback: film
11:15 Olimpiada 40: film
13:00 Za drutami
13:20 Ile znasz słów o życiu?
13:35 Konrad Góra
14:05 Rodzina Leśniewskich: film
15:35 Drużynowy
16:05 Zabawa w dorosłych
16:25 Nostalgia
16:45 Stacja Józefa D.: film
17:10 Wspólny pokój: film
18:45 Nagroda doczesna: film
18:50 Idę do słońca
19:10 Rekordzista: film
19:35 Astronom: film
20:05 Komentarz: Wiesław Łuka
20:10 Zmowa: film 
21:50 Korytarze sądu
22:05 Wyprawa do Gwatemali: film
23:00 Olimpiada 40: film
00:45 Za drutami
01:10 Wspólny pokój: film
02:35 Nagroda doczesna: film
02:50 Idę do słońca
03:00 Rekordzista: film

Hallmark Channel
06:00 Zakładnik z wyboru: film
08:00 Dziesiąte królestwo, odc. 5: serial
10:00 Najdłuższy lot: film
12:00 Potyczki Amy, odc. 69: serial
13:00 Córki McLeoda, odc. 87: serial
14:00 Dziesiąte królestwo, odc. 5: serial
16:00 Walter i Henry: film
18:00 Potyczki Amy, odc. 69: serial
19:00 Córki McLeoda, odc. 87: serial
20:00 Supernova, odc. 1: film
22:00 Dotyk zła, odc. 5 
23:00 Na koniec świata, odc. 1: serial
00:45 Supernova, odc. 1: film
03:00 Dotyk zła, odc. 5
04:00 Zakładnik z wyboru: film

BBC World
6:00    BBC News Wiadomości
6:30    Middle East Business Report Inne
7:00    BBC News Wiadomości
7:30    Spirit of Yachting Informacje
8:00    BBC News Wiadomości
8:30    Click Informacje
9:00    BBC News Wiadomości
9:10    Francesco's Italy: From Top To Toe Państwa i ludzie
10:00    BBC News Wiadomości
10:30    The Best of Top Gear Komunikacja
11:00    BBC News Wiadomości
11:30    Middle East Business Report Inne
12:00    BBC News Wiadomości
12:30    Football Focus Sport
13:00    BBC News Wiadomości
13:10    The World Uncovered Informacje
14:00    BBC News Wiadomości
14:15    Sport Today Sport
14:30    The Record Europe Informacje
15:00    BBC News Wiadomości
15:30    Peschardt's People Informacje
16:00    BBC News Wiadomości
16:10    Francesco's Italy: From Top To Toe Państwa i ludzie
17:00    BBC News Wiadomości
17:30    The Best of Top Gear Komunikacja
18:00    BBC News Wiadomości
18:30    Middle East Business Report Inne
19:00    BBC News Wiadomości
19:30    Reporters Historia
20:00    BBC News Wiadomości
20:15    Sport Today Sport
20:30    Extra Time Sport
21:00    BBC News Wiadomości
21:10    The World Uncovered Informacje
22:00    BBC News Wiadomości
22:30    Spirit of Yachting Informacje
23:00    BBC News Wiadomości
23:30    Peschardt's People Informacje
0:00    BBC News Wiadomości
0:30    Middle East Business Report Inne
1:00    BBC News Wiadomości
1:10    Francesco's Italy: From Top To Toe Państwa i ludzie
2:00    BBC News Wiadomości
2:10    The World Uncovered Informacje
3:00    BBC News Wiadomości
3:30    The Best of Top Gear Komunikacja

CNN
6:00    World News Wiadomości
6:30    World Report Wiadomości
7:00    World News Wiadomości
7:30    World Business This Week Ekonomia i konsumpcja
8:00    News Special Wiadomości
9:00    World News Wiadomości
9:30    Global Office Informacje
10:00    World News Wiadomości
10:30    World Sport Sport
11:00    Larry King Talkshow
12:00    World News Wiadomości
12:30    World Sport Sport
13:00    World News Wiadomości
13:30    Mainsail Informacje
14:00    World News Wiadomości
14:30    World Sport Sport
15:00    World News Wiadomości
15:30    Global Office Informacje
16:00    News Special Wiadomości
17:00    International Correspondents Wiadomości
17:30    The Daily Show with Jon Stewart Wiadomości
18:00    World News Wiadomości
18:30    Inside Africa Informacje
19:00    World News Wiadomości
19:30    Mainsail Informacje
20:00    World News Wiadomości
20:30    Global Office Informacje
21:00    News Special Wiadomości
22:00    World News Wiadomości
22:30    World Sport Sport
23:00    World News Wiadomości
23:30    The Daily Show with Jon Stewart Wiadomości
0:00    World News Wiadomości
0:30    World Sport Sport
1:00    World News Wiadomości
1:30    Inside Africa Informacje
2:00    World News Wiadomości
2:30    Talkasia Talkshow
3:00    Larry King Weekend Talkshow

Deutsche Welle
6:00    Journal Wiadomości
6:30    euromaxx Społeczeństwo
7:00    Journal Wiadomości
7:30    Quadriga Talkshow
8:00    Journal Wiadomości
8:30    Kino Film i teatr
9:00    Journal Wiadomości
9:30    euromaxx Społeczeństwo
10:00    Journal Wiadomości
10:30    Quadriga Talkshow
11:00    Journal Wiadomości
11:30    Kino Film i teatr
12:00    Journal Wiadomości
12:30    euromaxx Społeczeństwo
13:00    Journal Wiadomości
13:30    Quadriga Talkshow
14:00    Journal Wiadomości
14:30    Europa aktuell Informacje
15:00    Journal Wiadomości
15:30    euromaxx Społeczeństwo
16:00    Journal Wiadomości
16:30    Im Focus Inne
17:00    Journal Wiadomości
17:30    European Journal Informacje
18:00    Journal Wiadomości
18:30    euromaxx Społeczeństwo
19:00    Journal Wiadomości
19:30    In Focus Inne
20:00    Journal Wiadomości
20:30    Kultur.21 Program kulturalny
21:00    Journal Wiadomości
21:30    euromaxx Społeczeństwo
22:00    Journal Wiadomości
22:30    Im Focus Inne
23:00    Journal Wiadomości
23:30    Arts.21 Program kulturalny
0:00    Journal Wiadomości
0:30    euromaxx Społeczeństwo
1:00    Journal Wiadomości
1:30    In Focus Inne
2:00    Journal Wiadomości
2:30    Kino Film i teatr
3:00    Journal Wiadomości
3:30    euromaxx Społeczeństwo

Tele 5 (Niemcy)
6:10    Gundam Wing - Folgen 1 - 5
8:15    Der Kampf um Troja - Film historyczny Org: "La Guerra di Troia". Reżyseria: Giorgio Ferroni (I/F 1961)
10:15    Der Größte der Gladiatoren - Film przygodowy Org: "Il magnifico gladiatore". Scenariusz i reżyseria: Alfonso Brescia (I 1964)
11:40    Ich liebe Kino - Gottschalks Filmkolumne - Film i teatr
11:45    Wir lieben Kino - Kinomagazin
12:15    Sonnenklar-TV - Reiseshopping
13:20    Mandy - Dramat Reżyseria: Alexander Mackendrick, Fred F. Sears (GB 1952)
15:05    Wilder Zauber - Org: "Rough Magic". Reżyseria: Clare Peploe (USA/GB/F 1995)
17:15    Sonnenklar-TV - Reiseshopping
19:20    Andromeda - Die Schlange im Paradies; (USA 2000)
20:10    Ich liebe Kino - Gottschalks Filmkolumne - Film i teatr
20:15    Piraten - Film przygodowy Org: "Pirates". Reżyseria: Roman Polanski (F/TUN 1986)
22:15    The Stuntdriver - Thriller Org: "Executive Target". Reżyseria: Joseph Merhi (USA 1997)
0:10    The Dentist - Horror Reżyseria: Brian Yuzna (USA 1996)
2:00    The Stuntdriver - Thriller Org: "Executive Target". Reżyseria: Joseph Merhi (USA 1997)
3:55    The Dentist - Horror Reżyseria: Brian Yuzna (USA 1996)

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.