mNie podano opisu zmian Znacznik: rte-wysiwyg |
MaciejOlek1 (tablica | edycje) (Dodawanie kategorii) |
||
(Nie pokazano 17 wersji utworzonych przez 6 użytkowników) | |||
Linia 3: | Linia 3: | ||
[[File:Logo-2.jpg|left|thumb|96x96px]]<br />06:10 Dla niesłyszących - Echa Panoramy<br />06:40 Dwójka Dzieciom - Dziwne przygody Koziołka Matołka - odc. 4 Regaty; serial animowany<br />06:50 Smak Europy - Po marzenia do nieba...<br />07:00 Spróbujmy razem; magazyn dla niepełnosprawnych<br />07:25 Magazyn Ligi Mistrzów<br />07:55 M jak miłość - odc. 478; serial TVP<br />08:50 Śniadanie z Dwójką - w tym Panorama: 9.45, 10.35 i Pogoda: 9.15,10.10,10.35<br />10:40 Błękitna krew na cenzurowanym (Prince William and prince Harry) - txt.str.777; film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2004)<br />11:35 Na dobre i na złe - odc. 286 Zabójcza lekkomyślność; serial TVP<br />12:30 Egzamin z życia - odc. 70; serial TVP<br />13:25 Niesforne aniołki seria II - odc. 15 (Little angels - Sheikh Family); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2005)<br />14:00 Familiada - odc.1384 - txt.str.777; teleturniej<br />14:30 Złotopolscy - odc. 842 Dwoje na koncercie; telenowela TVP<br />15:00 Smaczne go! - (2); magazyn kulinarny<br />15:50 Święta wojna - (261) Krawaciorz Przodowy<br />16:20 Codzienna 2 m. 3 - odc. 43; serial komediowy TVP<br />16:55 Wielki Poker - odc. 1; teleturniej<br />17:50 Kopciuszek - odc. 49 - txt.str.777; serial obyczajowy TVP<br />18:30 Program lokalny<br />18:45 Panorama<br />19:00 Pogoda<br />19:10 Europa da się lubić - Europa pępek świata<br />20:05 Przebojowe Polki - (2); widowisko rozrywkowe<br />21:00 Kabaretowa Scena Dwójki - Łowcy. B (1); program satyryczny<br />21:50 Słowo na niedzielę<br />22:00 Panorama<br />22:25 Sport Telegram<br />22:30 Pogoda<br />22:40 Mocne Kino - Rumble Fish (Rumble Fish) 90'; dramat kraj prod.USA (1983)<br />00:15 Światło w mroku (Black light) 87'; film sensacyjny kraj prod.Kanada (1998)<br />01:45 Sędziowie z Queens - odc. 11/13 (QUEENS SUPREME ep. 110); serial komediowy kraj prod.USA (2003)<br />02:25 AUDIOTELE-Noc Zagadek - Teleturniej Interaktywny<br />03:30 Zakończenie dnia |
[[File:Logo-2.jpg|left|thumb|96x96px]]<br />06:10 Dla niesłyszących - Echa Panoramy<br />06:40 Dwójka Dzieciom - Dziwne przygody Koziołka Matołka - odc. 4 Regaty; serial animowany<br />06:50 Smak Europy - Po marzenia do nieba...<br />07:00 Spróbujmy razem; magazyn dla niepełnosprawnych<br />07:25 Magazyn Ligi Mistrzów<br />07:55 M jak miłość - odc. 478; serial TVP<br />08:50 Śniadanie z Dwójką - w tym Panorama: 9.45, 10.35 i Pogoda: 9.15,10.10,10.35<br />10:40 Błękitna krew na cenzurowanym (Prince William and prince Harry) - txt.str.777; film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2004)<br />11:35 Na dobre i na złe - odc. 286 Zabójcza lekkomyślność; serial TVP<br />12:30 Egzamin z życia - odc. 70; serial TVP<br />13:25 Niesforne aniołki seria II - odc. 15 (Little angels - Sheikh Family); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2005)<br />14:00 Familiada - odc.1384 - txt.str.777; teleturniej<br />14:30 Złotopolscy - odc. 842 Dwoje na koncercie; telenowela TVP<br />15:00 Smaczne go! - (2); magazyn kulinarny<br />15:50 Święta wojna - (261) Krawaciorz Przodowy<br />16:20 Codzienna 2 m. 3 - odc. 43; serial komediowy TVP<br />16:55 Wielki Poker - odc. 1; teleturniej<br />17:50 Kopciuszek - odc. 49 - txt.str.777; serial obyczajowy TVP<br />18:30 Program lokalny<br />18:45 Panorama<br />19:00 Pogoda<br />19:10 Europa da się lubić - Europa pępek świata<br />20:05 Przebojowe Polki - (2); widowisko rozrywkowe<br />21:00 Kabaretowa Scena Dwójki - Łowcy. B (1); program satyryczny<br />21:50 Słowo na niedzielę<br />22:00 Panorama<br />22:25 Sport Telegram<br />22:30 Pogoda<br />22:40 Mocne Kino - Rumble Fish (Rumble Fish) 90'; dramat kraj prod.USA (1983)<br />00:15 Światło w mroku (Black light) 87'; film sensacyjny kraj prod.Kanada (1998)<br />01:45 Sędziowie z Queens - odc. 11/13 (QUEENS SUPREME ep. 110); serial komediowy kraj prod.USA (2003)<br />02:25 AUDIOTELE-Noc Zagadek - Teleturniej Interaktywny<br />03:30 Zakończenie dnia |
||
− | [[Plik:TVP_Polonia.png |
+ | [[Plik:TVP_Polonia.png|left|thumb|96x96px]]<br />06:00 Plebania - odc. 639; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />06:20 Plebania - odc. 640; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />06:40 Plebania - odc. 641; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />07:00 Plebania - odc. 642; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />07:25 Plebania - odc. 643; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />07:45 To jest temat - Syc Polonia; Dla małoletnich od lat 7<br />08:00 Dla niesłyszących - Echa Panoramy<br />08:35 Święta wojna - Hanys Boss (243); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12<br />09:00 Mówi się .... ; Bez ograniczeń wiekowych<br />09:20 Gwiezdny Pirat - Ostatnia tajemnica odc. 7/7; serial; Dla małoletnich od lat 7<br />09:45 Z herbem w nazwisku - Zamoyski herbu Jelita; magazyn; Dla małoletnich od lat 7<br />10:15 Z daleka, a z bliska; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />11:05 Dziękujemy za solidarność - Anna Szwatkowska - Bugnon; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />11:15 Dwie strony medalu - odc. 30; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />11:40 Bombowcy - Do maszyn; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12<br />12:05 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza - Cieszyńki smak (27); Bez ograniczeń wiekowych<br />12:30 Codzienna 2 m. 3 - odc. 8; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />13:00 Wiadomości<br />13:10 Na dobre i na złe - odc. 275 Gracz; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />14:00 Salon kresowy - Kresowianka; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12<br />14:15 Dzika Polska - .; serial dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />14:40 Made in Poland; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych<br />15:05 Duże dzieci - 43; talk-show; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />15:45 Laureaci Nowej tradycji - Kapela Buki; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />16:00 Śniadanie na podwieczorek; Bez ograniczeń wiekowych<br />17:00 Teleexpress<br />17:20 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />17:45 Ojczyzna polszczyzna - Jastrzębie, Turze, Koźle, Końskie; program prof.Jana Miodka; Bez ograniczeń wiekowych<br />18:00 O zaćmieniu ale nie tylko...; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />18:30 M jak miłość - odc. 432; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12<br />19:15 Dobranocka - Baśnie i bajki polskie - O Bartku doktorze; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />19:30 Wiadomości<br />19:50 Sport<br />20:05 Pogoda<br />20:10 Był jazz 95'; film fabularny kraj prod.Polska (1984); reż.:Feliks Falk; wyk.:Bożena Adamek, Michał Bajor, Andrzej Grabarczyk, Jerzy Gudejko, Andrzej Chichłowski, Jacek Strzemżalski; 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />21:50 Przebojowe Polki - (1); widowisko rozrywkowe; Bez ograniczeń wiekowych<br />22:45 Dubidu - odc.19; quiz muzyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />23:35 Śniadanie na podwieczorek; Bez ograniczeń wiekowych<br />00:30 M jak miłość - odc. 432; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12<br />01:15 Dobranocka za oceanem - Baśnie i bajki polskie - O Bartku doktorze; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />01:30 Wiadomości<br />01:50 Sport<br />02:00 Był jazz; film fabularny; 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />03:35 Dzika Polska - .; serial dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych<br />04:05 Codzienna 2 m. 3 - odc. 8; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />04:30 O zaćmieniu ale nie tylko...; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />05:00 Dwie strony medalu - odc. 30; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />05:25 Bombowcy - Do maszyn; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12<br />05:55 Zakończenie dnia |
+ | [[Plik:120px-Logo_Polsat.svg.png|left|thumb|96x96px]]<br />06:00 Pierwsza miłość - serial obyczajowy reż. Okił Khamidov, Paweł Chmielewski, Polska 2004<br />06:45 Jesteśmy - magazyn religijny<br />07:15 Tutenstein - serial animowany<br />07:45 Hugo - program dla dzieci<br />08:15 Kochanie, zmniejszyłem dzieciaki - serial przygodowy reż. David Grossman, USA 1997<br />09:15 Pasjonaci - magazyn motoryzacyjny<br />09:45 Rodzina zastępcza plus - serial komediowy reż. Wojciech Adamczyk/Michał Kwieciński, Polska<br />10:45 Formuła 1 Grand Prix Australii - kwalifikacje<br />12:45 Czarodziejki - serial obyczajowy USA 1999<br />13:45 Dom nie do poznania - reality show<br />14:45 Hell's Kitchen od kuchni - reality show<br />15:45 Eureko, ja to wiem! - teleturniej<br />16:45 Rodzina nie do poznania - reality show<br />17:45 Grasz czy nie grasz - teleturniej<br />18:50 Wydarzenia<br />19:20 Sport<br />19:25 Pogoda<br />19:30 13 posterunek - serial komediowy reż. Maciej Ślesicki, Polska 1997<br />20:00 Jak oni śpiewają - program rozrywkowy<br />21:55 Studio LOTTO<br />22:05 Femme fatale - thriller reż. Brian De Palma, wyk. Rebecca Romijn-Stamos, Antonio Banderas, Peter Coyote, Eriq Ebouaney USA 2002<br />00:25 Trzynaście duchów - horror reż. Steve Beck, wyk. Tony Shalhoub, Embeth Davidtz, Matthew Lillard, Shannon Elizabeth, Alec Roberts, JR Bourne, Rah Digga USA 2001<br />02:10 Dziewczyny w bikini - program rozrywkowy<br />03:30 Formuła 1 Grand Prix Australii - studio<br />04:00 Formuła 1 Grand Prix Australii |
||
− | [[Plik:120px-Logo_Polsat.svg.png|thumb|left]] |
||
− | 06:00<span class="Apple-tab-span" style="white-space:pre"> </span>Pierwsza miłość - serial obyczajowy reż. Okił Khamidov, Paweł Chmielewski, Polska 2004 |
||
− | 06:45<span class="Apple-tab-span" style="white-space:pre"> </span>Jesteśmy - magazyn religijny |
||
− | 07:15<span class="Apple-tab-span" style="white-space:pre"> </span>Tutenstein - serial animowany |
||
− | 07:45<span class="Apple-tab-span" style="white-space:pre"> </span>Hugo - program dla dzieci |
||
− | 08:15<span class="Apple-tab-span" style="white-space:pre"> </span>Kochanie, zmniejszyłem dzieciaki - serial przygodowy reż. David Grossman, USA 1997 |
||
− | 09:15<span class="Apple-tab-span" style="white-space:pre"> </span>Pasjonaci - magazyn motoryzacyjny |
||
− | 09:45<span class="Apple-tab-span" style="white-space:pre"> </span>Rodzina zastępcza plus - serial komediowy reż. Wojciech Adamczyk/Michał Kwieciński, Polska |
||
− | 10:45<span class="Apple-tab-span" style="white-space:pre"> </span>Formuła 1 Grand Prix Australii - kwalifikacje |
||
− | 12:45<span class="Apple-tab-span" style="white-space:pre"> </span>Czarodziejki - serial obyczajowy USA 1999 |
||
− | 13:45<span class="Apple-tab-span" style="white-space:pre"> </span>Dom nie do poznania - reality show |
||
− | 14:45<span class="Apple-tab-span" style="white-space:pre"> </span>Hell's Kitchen od kuchni - reality show |
||
− | 15:45<span class="Apple-tab-span" style="white-space:pre"> </span>Eureko, ja to wiem! - teleturniej |
||
− | 16:45<span class="Apple-tab-span" style="white-space:pre"> </span>Rodzina nie do poznania - reality show |
||
− | 17:45<span class="Apple-tab-span" style="white-space:pre"> </span>Grasz czy nie grasz - teleturniej |
||
− | 18:50<span class="Apple-tab-span" style="white-space:pre"> </span>Wydarzenia |
||
− | 19:20<span class="Apple-tab-span" style="white-space:pre"> </span>Sport |
||
− | 19:25<span class="Apple-tab-span" style="white-space:pre"> </span>Prognoza pogody |
||
− | 19:30<span class="Apple-tab-span" style="white-space:pre"> </span>13 posterunek - serial komediowy reż. Maciej Ślesicki, Polska 1997 |
||
− | 20:00<span class="Apple-tab-span" style="white-space:pre"> </span>Jak oni śpiewają - program rozrywkowy |
||
− | 21:55<span class="Apple-tab-span" style="white-space:pre"> </span>Studio LOTTO |
||
− | 22:05<span class="Apple-tab-span" style="white-space:pre"> </span>Femme fatale - thriller reż. Brian De Palma, wyk. Rebecca Romijn-Stamos, Antonio Banderas, Peter Coyote, Eriq Ebouaney USA 2002 |
||
− | 00:25<span class="Apple-tab-span" style="white-space:pre"> </span>Trzynaście duchów - horror reż. Steve Beck, wyk. Tony Shalhoub, Embeth Davidtz, Matthew Lillard, Shannon Elizabeth, Alec Roberts, JR Bourne, Rah Digga USA 2001 |
||
− | 02:10<span class="Apple-tab-span" style="white-space:pre"> </span>Dziewczyny w bikini - program rozrywkowy |
||
− | 03:30<span class="Apple-tab-span" style="white-space:pre"> </span>Formuła 1 Grand Prix Australii - studio |
||
− | 04:00<span class="Apple-tab-span" style="white-space:pre"> </span>Formuła 1 Grand Prix Australii |
||
− | [[Plik:Logo-19.png|thumb|left]] |
||
− | 05:35<span class="Apple-tab-span" style="white-space:pre"> </span>Uwaga! - magazyn reporterów |
||
− | 05:50<span class="Apple-tab-span" style="white-space:pre"> </span>Telesklep |
||
− | 07:35<span class="Apple-tab-span" style="white-space:pre"> </span>Automaniak Max - magazyn motoryzacyjny |
||
− | 08:10<span class="Apple-tab-span" style="white-space:pre"> </span>Dzień dobry i zdrowy - magazyn |
||
− | 08:30<span class="Apple-tab-span" style="white-space:pre"> </span>Dzień dobry TVN - magazyn |
||
− | 10:55<span class="Apple-tab-span" style="white-space:pre"> </span>Pascal: po prostu gotuj - magazyn kulinarny |
||
− | 11:30<span class="Apple-tab-span" style="white-space:pre"> </span>Hela w opałach: Walentynki - serial komediowy odc. 16 Polska 2006 |
||
− | 12:05<span class="Apple-tab-span" style="white-space:pre"> </span>Na Wspólnej - serial obyczajowy odc. 775-778 Polska 2003 |
||
− | 13:55<span class="Apple-tab-span" style="white-space:pre"> </span>Szymon Majewski Show - program rozrywkowy |
||
− | 14:55<span class="Apple-tab-span" style="white-space:pre"> </span>Taniec z gwiazdami - program rozrywkowy |
||
− | 16:45<span class="Apple-tab-span" style="white-space:pre"> </span>Siłacze 7 - Strongcup - program rozrywkowy |
||
− | 17:55<span class="Apple-tab-span" style="white-space:pre"> </span>Pascal: po prostu gotuj - magazyn kulinarny |
||
− | 18:30<span class="Apple-tab-span" style="white-space:pre"> </span>Maraton uśmiechu - program rozrywkowy |
||
− | 19:00<span class="Apple-tab-span" style="white-space:pre"> </span>Fakty |
||
− | 19:25<span class="Apple-tab-span" style="white-space:pre"> </span>Sport - program informacyjny |
||
− | 19:35<span class="Apple-tab-span" style="white-space:pre"> </span>Pogoda |
||
− | 19:45<span class="Apple-tab-span" style="white-space:pre"> </span>Uwaga! - magazyn reporterów |
||
− | 20:05<span class="Apple-tab-span" style="white-space:pre"> </span>Niania: Wspólna noc - serial komediowy odc. 47 reż. Jurek Bogajewicz, Polska 2005 |
||
− | 20:40<span class="Apple-tab-span" style="white-space:pre"> </span>Kryminalni: Nie zabijaj - serial kryminalny odc. 67 reż. Piotr Wereśniak, Ryszard Zatorski, Polska 2004 |
||
− | 21:45<span class="Apple-tab-span" style="white-space:pre"> </span>Ring - horror reż. Gore Verbinski, wyk. Naomi Watts, Martin Henderson, Brian Cox, David Dorfman USA/ Japonia 2002 |
||
− | 00:05<span class="Apple-tab-span" style="white-space:pre"> </span>Pocałunek smoka - dramat sensacyjny reż. Chris Nahon, wyk. Jet Li, Bridget Fonda, Tcheky Karyo, Ric Young USA/ Francja 2001 |
||
− | 02:10<span class="Apple-tab-span" style="white-space:pre"> </span>Telesklep |
||
− | 02:30<span class="Apple-tab-span" style="white-space:pre"> </span>Nic straconego - programy powtórkowe |
||
+ | [[Plik:Logo-19.png|left|thumb|96x96px]]<br />05:35 Uwaga! - magazyn reporterów<br />05:50 Telesklep<br />07:35 Automaniak Max - magazyn motoryzacyjny<br />08:10 Dzień dobry i zdrowy - magazyn<br />08:30 Dzień dobry TVN - magazyn<br />10:55 Pascal: po prostu gotuj - magazyn kulinarny<br />11:30 Hela w opałach: Walentynki - serial komediowy odc. 16 Polska 2006<br />12:05 Na Wspólnej - serial obyczajowy odc. 775-778 Polska 2003<br />13:55 Szymon Majewski Show - program rozrywkowy<br />14:55 Taniec z gwiazdami - program rozrywkowy<br />16:45 Siłacze 7 - Strongcup - program rozrywkowy<br />17:55 Pascal: po prostu gotuj - magazyn kulinarny<br />18:30 Maraton uśmiechu - program rozrywkowy<br />19:00 Fakty<br />19:25 Sport - program informacyjny<br />19:35 Pogoda<br />19:45 Uwaga! - magazyn reporterów<br />20:05 Niania: Wspólna noc - serial komediowy odc. 47 reż. Jurek Bogajewicz, Polska 2005<br />20:40 Kryminalni: Nie zabijaj - serial kryminalny odc. 67 reż. Piotr Wereśniak, Ryszard Zatorski, Polska 2004<br />21:45 Ring - horror reż. Gore Verbinski, wyk. Naomi Watts, Martin Henderson, Brian Cox, David Dorfman USA/ Japonia 2002<br />00:05 Pocałunek smoka - dramat sensacyjny reż. Chris Nahon, wyk. Jet Li, Bridget Fonda, Tcheky Karyo, Ric Young USA/ Francja 2001<br />02:10 Telesklep<br />02:30 Nic straconego - programy powtórkowe |
||
− | [[Plik:TV4_logo_z_2006_roku.jpg|thumb|left|79px]]<br />05:50 Gram.Tv<br />06:15 FIFA Futbol Mundial<br />06:40 V-max<br />07:05 Pokemon (266, 267)<br />07:55 Na topie - wywiad z...<br />08:25 Dekoratornia<br />08:55 Rajdowe Mistrzostwa Świata - Rajd Meksyku<br />09:55 Gram.tv<br />10:25 Sztukateria<br />10:55 V-max<br />11:25 Ja się zastrzelę (6)<br />12:25 Dinozaury soulu - film muzyczny, Wielka Brytania 1995<br />14:30 Pracująca dziewczyna (6)<br />15:00 Siatkówka: Polska Liga Siatkówki - mecz BOT Skra Bełchatów - Asseco Resovia Rzeszów<br />17:00 Ściśle jawne<br />18:00 Zagadki historii: Zamachowcy samobójcy<br />19:05 Kinomaniak<br />19:35 Drogówka<br />20:05 Wielki świat - komedia, Francja/Hiszpania 2000<br />22:15 Formuła 1: Grand Prix Australii - kwalifikacje<br />23:20 Kamieńska (3)<br />00:20 Strażnik Teksasu (120)<br />01:25 Wydarzenia, Sport, Pogoda<br />02:00 Casino Night<br />04:00 Drogówka<br />04:20 Sztukateria<br />04:45 Na topie - wywiad z...<br />05:05 Zakończenie programu |
||
+ | |||
− | [[File:Logo tvp3.gif|left|thumb|200x200px]] |
||
+ | [[Plik:TV4_logo_z_2006_roku.jpg|left|thumb|96x96px]]<br />05:50 Gram.Tv<br />06:15 FIFA Futbol Mundial<br />06:40 V-max<br />07:05 Pokemon (266, 267)<br />07:55 Na topie - wywiad z...<br />08:25 Dekoratornia<br />08:55 Rajdowe Mistrzostwa Świata - Rajd Meksyku<br />09:55 Gram.tv<br />10:25 Sztukateria<br />10:55 V-max<br />11:25 Ja się zastrzelę (6)<br />12:25 Dinozaury soulu - film muzyczny, Wielka Brytania 1995<br />14:30 Pracująca dziewczyna (6)<br />15:00 Siatkówka: Polska Liga Siatkówki - mecz BOT Skra Bełchatów - Asseco Resovia Rzeszów<br />17:00 Ściśle jawne<br />18:00 Zagadki historii: Zamachowcy samobójcy<br />19:05 Kinomaniak<br />19:35 Drogówka<br />20:05 Wielki świat - komedia, Francja/Hiszpania 2000<br />22:15 Formuła 1: Grand Prix Australii - kwalifikacje<br />23:20 Kamieńska (3)<br />00:20 Strażnik Teksasu (120)<br />01:25 Wydarzenia, Sport, Pogoda<br />02:00 Casino Night<br />04:00 Drogówka<br />04:20 Sztukateria<br />04:45 Na topie - wywiad z...<br />05:05 Zakończenie programu |
||
− | 06:35 Uwierz w dokument - odc. 63; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12 |
||
+ | |||
− | 07:05 Kowalski i Schmidt; STEREO, Dla małoletnich od lat 12 |
||
+ | [[File:Logo tvp3.gif|left|thumb|96x96px]]<br />06:35 Uwierz w dokument - odc. 63; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />07:05 Kowalski i Schmidt; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />07:30 Kurier; STEREO<br />07:40 Pogoda; STEREO<br />07:45 Aktualności flesz, pogoda<br />07:50 Gramy dla was<br />08:20 Narciarski weekend<br />08:30 Kurier; STEREO<br />08:40 Pogoda; STEREO<br />08:45 Cukierenka dziadka Benka<br />09:00 Auto - Skaner; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />09:30 Kurier; STEREO<br />09:45 Pogoda; STEREO<br />09:50 Serwis sportowy; STEREO<br />09:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />09:59 Kamera Kuriera; STEREO<br />10:00 Było, nie minęło; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />10:30 Kurier; STEREO<br />10:45 Serwis sportowy; STEREO<br />10:46 Pogoda; STEREO<br />10:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />11:00 Muzea sztuki na świecie - Muzeum Mauritshuis w Hadze (Art Museums of the world); serial dokumentalny kraj prod.Japonia (2006); STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />11:30 Kurier; STEREO<br />11:45 Pogoda; STEREO<br />11:46 Serwis sportowy; STEREO<br />11:50 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />11:55 16/16 - Syreny; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />12:10 16/16 - Podziel się nartami; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />12:30 Kurier; STEREO<br />12:45 Pogoda; STEREO<br />12:48 Serwis sportowy; STEREO<br />12:50 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />12:55 Uwierz w dokument - odc. 64; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />13:30 Kurier; STEREO<br />13:45 Pogoda; STEREO<br />13:49 Serwis sportowy; STEREO<br />13:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />14:00 Auto - Skaner; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />14:30 Kurier; STEREO<br />14:45 Pogoda; STEREO<br />14:50 Serwis sportowy; STEREO<br />14:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />14:58 Kamera Kuriera; STEREO<br />15:00 Było, nie minęło; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />15:30 Kurier; STEREO<br />15:45 Pogoda; STEREO<br />15:50 Serwis sportowy; STEREO<br />15:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />15:58 Kamera Kuriera; STEREO<br />16:00 Europa; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />16:30 Kurier; STEREO<br />16:40 Pogoda; STEREO<br />16:45 Aktualności<br />16:48 Pogoda<br />16:50 Gramy dla was<br />17:00 Studio Wschód; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />17:30 Kurier; STEREO<br />17:40 Pogoda; STEREO<br />17:45 Aktualności sportowe<br />18:00 Aktualności<br />18:20 Pozytywka - Tygodnik Pozytywnie Nakręcony<br />18:30 Aktualności flesz<br />18:32 Magazyn Meteo<br />18:35 Domowy zwierzyniec<br />18:45 U nos w Bytkowie<br />19:15 Po bandzie<br />19:35 Jubileuszowe powroty<br />20:00 30 minut ekstra; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />20:30 Kurier; STEREO<br />20:45 Pogoda; STEREO<br />20:50 Studio Świat - .; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />21:30 Kurier; STEREO<br />21:40 Pogoda; STEREO<br />21:45 Aktualności sportowe, Aktualności<br />22:30 Kurier; STEREO<br />22:50 Pogoda; STEREO<br />23:00 Sportowy Wieczór; STEREO<br />23:25 Europa; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />23:55 Studio Wschód; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />00:20 30 minut ekstra; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />00:45 Studio Świat - .; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />01:20 Kurier; STEREO<br />01:40 Pogoda; STEREO<br />01:45 Zakończenie dnia |
||
− | 07:30 Kurier; STEREO |
||
+ | |||
− | 07:40 Pogoda; STEREO |
||
+ | [[Plik:Logo-tv3krakow.gif|left|thumb|96x96px]]<br />06:35 Uwierz w dokument - odc. 63; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />07:05 Kowalski i Schmidt; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />07:30 Kurier; STEREO<br />07:40 Pogoda; STEREO<br />07:45 Kronika<br />07:55 Pogoda<br />08:00 Pogoda na narty<br />08:10 Magazyn medyczny<br />08:25 Co warto wiedzieć<br />08:30 Kurier; STEREO<br />08:40 Pogoda; STEREO<br />08:45 Rekomendacje kulturalne<br />09:00 Auto - Skaner; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />09:30 Kurier; STEREO<br />09:45 Pogoda; STEREO<br />09:50 Serwis sportowy; STEREO<br />09:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />09:59 Kamera Kuriera; STEREO<br />10:00 Było, nie minęło; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />10:30 Kurier; STEREO<br />10:45 Serwis sportowy; STEREO<br />10:46 Pogoda; STEREO<br />10:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />11:00 Muzea sztuki na świecie - Muzeum Mauritshuis w Hadze (Art Museums of the world); serial dokumentalny kraj prod.Japonia (2006); STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />11:30 Kurier; STEREO<br />11:45 Pogoda; STEREO<br />11:46 Serwis sportowy; STEREO<br />11:50 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />11:55 16/16 - Syreny; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />12:10 16/16 - Podziel się nartami; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />12:30 Kurier; STEREO<br />12:45 Pogoda; STEREO<br />12:48 Serwis sportowy; STEREO<br />12:50 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />12:55 Uwierz w dokument - odc. 64; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />13:30 Kurier; STEREO<br />13:45 Pogoda; STEREO<br />13:49 Serwis sportowy; STEREO<br />13:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />14:00 Auto - Skaner; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />14:30 Kurier; STEREO<br />14:45 Pogoda; STEREO<br />14:50 Serwis sportowy; STEREO<br />14:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />14:58 Kamera Kuriera; STEREO<br />15:00 Było, nie minęło; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />15:30 Kurier; STEREO<br />15:45 Pogoda; STEREO<br />15:50 Serwis sportowy; STEREO<br />15:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />15:58 Kamera Kuriera; STEREO<br />16:00 Europa; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />16:30 Kurier; STEREO<br />16:40 Pogoda; STEREO<br />16:45 Pogoda w regionie<br />16:50 Burzliwe tete e tete<br />17:00 Studio Wschód; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />17:30 Kurier; STEREO<br />17:40 Pogoda; STEREO<br />17:45 Pogoda w regionie<br />17:50 Okiem kamery<br />18:00 Kronika<br />18:20 Burzliwe tete a tete<br />18:30 Kronika<br />18:35 Tematy dnia<br />19:00 Krakowski Salon Polityczny<br />19:10 Środowisko i my<br />19:30 Nowe miasto<br />19:55 Co warto wiedzieć<br />20:00 30 minut ekstra; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />20:30 Kurier; STEREO<br />20:45 Pogoda; STEREO<br />20:50 Studio Świat - .; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />21:30 Kurier; STEREO<br />21:40 Pogoda; STEREO<br />21:45 Kronika<br />22:00 Kronika sportowa<br />22:15 Speed 2<br />22:30 Kurier; STEREO<br />22:50 Pogoda; STEREO<br />23:00 Sportowy Wieczór; STEREO<br />23:25 Europa; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />23:55 Studio Wschód; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />00:20 30 minut ekstra; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />00:45 Studio Świat - .; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />01:20 Kurier; STEREO<br />01:40 Pogoda; STEREO<br />01:45 Zakończenie dnia |
||
− | 07:45 Aktualności flesz, pogoda |
||
+ | |||
− | 07:50 Gramy dla was |
||
+ | [[File:TVP KULTURA-logo-165549B8BD.png|left|thumb|96x96px]]<br />09:05 Piotr Anderszewski gra wariacje na temat Diabellego (Piotr Anderszewski joue les variations Diabelli); film dokumentalny kraj prod.Francja (2000); 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />10:35 Jarocin po latach - Pabieda; Dla małoletnich od lat 12<br />10:55 Klasyka filmowa - Dyktator (The Great Dictator); film fabularny kraj prod.USA (1940); Bez ograniczeń wiekowych<br />13:00 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />13:25 Przystań; film TVP; Dla małoletnich od lat 12<br />14:50 Kino lektur szkolnych - Makbet (Macbeth); dramat kraj prod.Wielka Brytania (2005); STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />16:20 Stanisław Sojka śpiewa Sonety Williama Shakespeare'a; koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />17:00 Korzenie kultury - Nowe media w sztuce /cz.1/; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />17:15 Korzenie Kultury - reportaż - artysta jako wirus; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />17:35 Korzenie kultury - Nowe media w sztuce /cz.2/; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />18:00 Videoformacja. Sztuka mediów w polskiej sztuce współczesnej; Dla małoletnich od lat 12<br />18:55 Korzenie kultury - Nowe media w sztuce /cz.3/; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />19:35 Video Art - Ars Elektronica; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />20:00 Studio Kultura - Informacje; STEREO<br />20:30 Panorama kina światowego - Sex w Brnie (Nuda v Brně); komedia kraj prod.CZECHY (2003); STEREO, Dla małoletnich od lat 16<br />22:15 Trzeci punkt widzenia; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />22:40 Więcej niż fikcja - Filmowiec (Le Filmeur); film dokumentalny kraj prod.Francja (2005); STEREO, Dla małoletnich od lat 16<br />00:15 Strefa - Mediokracja - Mirosław Rogala; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />01:15 Studio Kultura - Informacje; STEREO<br />01:40 Kino nocne - Filantrop (Filantropica); film fabularny kraj prod.Rumunia, Francja (2002); 16:9, Dla małoletnich od lat 16<br />03:30 Tanie dranie - koncert w ramach 33 Studenckiego Festiwalu Piosenki; Dla małoletnich od lat 12<br />04:00 Zakończenie programu |
||
− | 08:20 Narciarski weekend |
||
+ | |||
− | 08:30 Kurier; STEREO |
||
+ | [[Plik:TVP_Sport_2006.svg.png|left|thumb|96x96px]]<br />09:00 W sportowym stylu<br />09:55 Puchar Świata w biathlonie - Rosja (Rosja) kraj prod.ROSJA (2007)<br />10:50 Polska Liga Hokejowa - .<br />12:10 Puchar Świata w biathlonie - Rosja (Rosja) kraj prod.ROSJA (2007)<br />13:05 Trzecia tercja; magazyn hokejowy; Bez ograniczeń wiekowych<br />13:40 ME w łyżwiarstwie figurowym - Warszawa 2007 (Gala); STEREO<br />15:15 Liga Mistrzów - Manchester United - Lille ( I połowa ) (Manchester United - Lille) kraj prod.Portugalia (2007)<br />16:05 Liga Mistrzów - Manchester United - Lille ( II połowa ) (Manchester United - Lille) kraj prod.Portugalia (2007)<br />17:00 Puchar Kontynentalny w skokach narciarskich - Zakopane<br />17:15 Puchar Kontynentalny w skokach narciarskich - Zakopane<br />18:20 Puchar Kontynentalny w skokach narciarskich - Zakopane<br />19:20 Piłka ręczna mężczyzn - Ekstraklasa: Zagłebie Lubin - Vive Kielce<br />20:15 Puchar Świata w biathlonie - Rosja (Rosja) kraj prod.ROSJA (2007)<br />20:40 Magazyn piłkarski- Goalissimo<br />21:30 Droga do Pekinu<br />22:00 Sportowy Wieczór<br />22:25 KO TV - boks zawodowy<br />22:55 Siatkówka Kobiet - Aluprof Bielsko - Biała - Winiary Kalisz<br />00:55 Zakończenie dnia |
||
− | 08:40 Pogoda; STEREO |
||
+ | |||
− | 08:45 Cukierenka dziadka Benka |
||
+ | Canal +<br />07:00 Minisport+ - newsy sportowe<br />07:10 Łapu-capu - chochliki telewizyjne<br />07:30 Kraj świata - film obyczajowy reż. Maria Zmarz-Koczanowicz, wyk. Olaf Lubaszenko, Jan Nowicki, Henryk Talar, Cezary Pazura Polska 1993<br />08:55 Paradise Now - dramat polityczny reż. Hany Abu-Assad, wyk. Lubna Azabal, Hamza Abu-Aiaash, Kais Nashif, Lotuf Neusser Francja/Niemcy/Holandia/Izrael 2005<br />10:30 Kevin sam w Nowym Jorku - komedia reż. Chris Columbus, wyk. Macaulay Culkin, Joe Pesci, Daniel Stern, Catherine O'Hara, John Heard USA 1992<br />12:30 Aktualności filmowe - magazyn filmowy<br />13:05 Cena sławy - film dokumentalny odc. 1 wyk. Wlk. Brytania 2006<br />14:05 Premiera W świecie luksusu - serial dokumentalny odc. 1 Francja 2006<br />14:35 Duma i uprzedzenie - film kostiumowy reż. Joe Wright, wyk. Keira Knightley, Talulah Riley, Rosamund Pike, Jena Malone Francja/Wlk. Brytania 2005<br />16:40 Dr Dolittle 3 - film familijny reż. Rich Thorne, wyk. Kyla Pratt, Kristen Wilson, Walker Howard, John Amos USA 2006<br />18:15 Serce nie sługa - komedia romantyczna reż. Ben Younger, wyk. Meryl Streep, Uma Thurman, Bryan Greenberg, Jon Abrahams USA 2005<br />20:00 Wszystko zostaje w rodzinie - czarna komedia reż. Niall Johnson, wyk. Rowan Atkinson, Kristin Scott Thomas, Maggie Smith, Patrick Swayze Wlk. Brytania 2005<br />21:50 Premiera Straż nocna - film fantasy reż. Timur Bekamambietow, wyk. Konstantin Chabeński, Władimir Mieńszow, Dimitri Martynow, Maria Poroszyna Rosja 2004<br />23:50 Ostatni zjazd - thriller reż. John Fawcett, wyk. Kathleen Robertson, Andrea Roth, Linden Ashby, Noah Bernett Kanada 2006 <br />01:30 Czeka na nas świat - komediodramat reż. Robert Krzempek, wyk. Sebastian Pawlak, Bartosz Żukowski, Cezary Żak, Jerzy Trela Polska 2006<br />03:05 Nowa policyjna opowieść - dramat sensacyjny reż. Benny Chan, wyk. Jackie Chan, Nicholas Tse, Mak Bau, Tak-bun Wong Hongkong/Chiny 2004<br />05:10 Łapu-capu extra - chochliki telewizyjne<br />05:40 Duma i uprzedzenie - musical reż. Gurinder Chadha, wyk. Aishwarya Rai, Martin Henderson, Naveen Andrews, Indira Varma USA/Wlk. Brytania 2004 |
||
− | 09:00 Auto - Skaner; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych |
||
+ | |||
− | 09:30 Kurier; STEREO |
||
+ | Cartoon Network<br />06:00 Laboratorium Dextera - serial animowany<br />06:35 Ed, Edd i Eddy - serial animowany<br />07:00 Podwójne życie Jagody Lee - serial animowany<br />07:30 Robotboy - serial animowany<br />08:00 KND 60 - serial animowany<br />09:00 Mój partner z sali gimnastycznej jest małpą - serial animowany<br />09:25 Bernard - serial animowany<br />09:30 Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster - serial animowany<br />10:00 Ben 10 - serial animowany<br />10:20 Duel Masters - serial animowany<br />10:45 B-Daman - serial animowany<br />11:10 Liga Sprawiedliwych - serial animowany<br />11:30 Scooby Doo - serial animowany<br />11:55 Harcerz Lazlo - serial animowany<br />12:20 Laboratorium Dextera - serial animowany<br />12:45 Atomówki - serial animowany<br />13:15 Chojrak - tchórzliwy pies - serial animowany<br />13:40 Ed, Edd i Eddy - serial animowany<br />14:05 Bliźniaki Cramp - serial animowany<br />14:30 Tom i Jerry - serial animowany<br />14:45 Zwariowane melodie - serial animowany<br />15:10 Scooby Doo - serial animowany<br />15:35 Kaczor Dodgers - serial animowany<br />16:00 Atomówki - serial animowany<br />16:25 Harcerz Lazlo - serial animowany<br />16:50 Xiaolin - pojedynek mistrzów - serial animowany<br />17:15 Kryptonim: Klan na drzewie - serial animowany<br />17:40 Podwójne życie Jagody Lee - serial animowany<br />18:05 Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster - serial animowany<br />18:30 Co nowego u Scooby'ego? - serial animowany<br />18:55 Bernard - serial animowany<br />19:00 Scooby Doo i legenda wampira - film animowany<br />20:40 Scooby Doo - serial animowany<br />21:05 Scooby Doo - serial animowany<br />21:30 Flintstonowie - serial animowany<br />21:55 Flintstonowie - serial animowany<br />22:20 Tom i Jerry - serial animowany<br />23:10 Zwariowane melodie - serial animowany <br />00:00 Johnny Bravo - serial animowany<br />00:50 Krowa i kurczak - serial animowany<br />01:40 Laboratorium Dextera - serial animowany<br />02:30 Jam Łasica - serial animowany<br />03:00 Krowa i kurczak - serial animowany<br />03:25 Mroczni i źli - serial animowany<br />03:50 Zło w potrawce - serial animowany<br />04:05 Kryptonim: Klan na drzewie - serial animowany<br />04:20 Johnny Bravo - serial animowany<br />04:45 Atomówki - serial animowany<br />05:10 Laboratorium Dextera - serial animowany<br />05:35 Ed, Edd i Eddy - serial animowany |
||
− | 09:45 Pogoda; STEREO |
||
+ | |||
− | 09:50 Serwis sportowy; STEREO |
||
+ | Discovery Channel<br />06:00 Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki - serial dokumentalny odc. 5<br />07:00 Zwariowane wyścigi - serial dokumentalny odc. 5<br />08:00 Mistrzowie inżynierii: Terminal JetBlue - Lotnisko JFK w Nowym Jorku - serial dokumentalny<br />09:00 Fani czterech kółek: Porsche 911 targa - serial dokumentalny odc. 1<br />09:30 Fani czterech kółek: Porsche 911 Targa - serial dokumentalny odc. 2<br />10:00 Superjazda: Cudowna transformacja - serial dokumentalny<br />11:00 Amerykański chopper: Kosmiczna maszyna - serial dokumentalny odc. 1<br />12:00 Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki - serial dokumentalny odc. 5<br />13:00 Zwariowane wyścigi - serial dokumentalny odc. 5<br />14:00 Mistrzowie inżynierii: Terminal JetBlue - Lotnisko JFK w Nowym Jorku - serial dokumentalny<br />15:00 Prawda czy fałsz - pogromcy mitów: Hel i piłka nożna - serial dokumentalny<br />16:00 Brainiac - serial dokumentalny odc. 5<br />17:00 Jak to jest zrobione? - serial dokumentalny odc. 44<br />17:30 Jak to jest zrobione? - serial dokumentalny odc. 45<br />18:00 Przełomowe wynalazki: Środki masowego przekazu - serial dokumentalny<br />18:30 Przełomowe wynalazki: Systemy ogrzewania - serial dokumentalny<br />19:00 Amerykański hot-rod: Roadster Hi-Boy '32 - serial dokumentalny<br />20:00 Inżynieria ekstremalna: Ropa naftowa i lód na Sachalinie - serial dokumentalny<br />21:00 Najniebezpieczniejszy zawód świata - serial dokumentalny odc. 1<br />22:00 Winny czy niewinny? - serial dokumentalny odc. 7<br />23:00 Niezwykłe opowieści medyczne: Wbrew wszystkim i wszystkiemu - serial dokumentalny <br />00:00 O krok od śmierci: Porwanie na polach śmierci - serial dokumentalny<br />01:00 Duchy: Otchłanie ciemności - serial dokumentalny<br />02:00 Kulisy tragedii: Pożar kolejki w Kaprun - serial dokumentalny<br />03:00 Fani czterech kółek: Jeep CJ7 - serial dokumentalny<br />03:30 Fani czterech kółek: Jeep CJ7 - serial dokumentalny<br />04:00 Superjazda: Samochody gwiazd - serial dokumentalny<br />05:00 Amerykański chopper: Kosmiczna maszyna - serial dokumentalny |
||
− | 09:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych |
||
+ | |||
− | 09:59 Kamera Kuriera; STEREO |
||
+ | Eurosport<br />08:30 Top 24 Clubs - magazyn piłkarski<br />09:00 Narciarstwo alpejskie Zawody Pucharu Świata w Lenzerheide (Szwajcaria) - 1. przejazd slalomu kobiet<br />10:00 Biatlon Zawody Pucharu Świata w Chanty-Mansijsku (Rosja) - bieg na dochodzenie kobiet<br />10:45 Biegi narciarskie Zawody Pucharu Świata w Oslo - bieg kobiet na 30 km techniką klasyczną<br />12:00 Narciarstwo alpejskie Zawody Pucharu Świata w Lenzerheide (Szwajcaria) - 2. przejazd slalomu kobiet<br />12:30 Narciarstwo alpejskie Zawody Pucharu Świata w Lenzerheide (Szwajcaria) - 2. przejazd giganta mężczyzn<br />13:15 Biegi narciarskie Zawody Pucharu Świata w Oslo - bieg mężczyzn na 50 km techniką klasyczną<br />15:30 Biatlon Zawody Pucharu Świata w Chanty-Mansijsku (Rosja) - bieg na dochodzenie mężczyzn<br />16:15 Kombinacja norweska Zawody Pucharu Świata w Oslo - bieg indywidualny na 15 km techniką Gundersena<br />17:00 Kolarstwo Wyścig Paryż - Nicea - 6. etap: Brignoles - Cannes<br />18:00 Eurosport Buzz - magazyn sportowy<br />18:30 Łyżwiarstwo figurowe Mistrzostwa Europy w Warszawie - pokazy mistrzów<br />20:30 Jeździectwo Zawody Global Champions Tour West w Palm Beach (USA) - skoki pokazowe<br />22:00 Tenis ziemny Turniej WTA w Indian Wells (USA): Mecz finałowy<br />00:00 Fight Club: K1 Special Superfights - magazyn sportów walki |
||
− | 10:00 Było, nie minęło; STEREO, Dla małoletnich od lat 12 |
||
+ | |||
− | 10:30 Kurier; STEREO |
||
+ | National Geographic Channel<br />08:00 Poskramiacze węży: Grzechotniki z Georgii - serial dokumentalny<br />08:30 Poskramiacze węży: Boa z Belize - serial dokumentalny<br />09:00 Dreszczowiec: Wampiry - serial dokumentalny<br />10:00 Dreszczowiec: Skorpiony - serial dokumentalny<br />11:00 Tajemnicza siódemka z Afryki - film dokumentalny<br />12:00 I co wy na to? - serial dokumentalny odc. 9<br />12:30 I co wy na to? - serial dokumentalny odc. 10<br />13:00 Wielkie konstrukcje: Kanał Panamski - serial dokumentalny<br />14:00 Rozbiórki: Kominy - serial dokumentalny<br />14:30 Rozbiórki: Wieżowiec - serial dokumentalny<br />15:00 Tuż przed tragedią: Tsunami w Azji - serial dokumentalny<br />16:00 Katastrofa w przestworzach: Nieunikniona tragedia - serial dokumentalny<br />17:00 Premiera Światło na krańcu świata: Święta geografia - serial dokumentalny<br />18:00 Przyczyny epidemii: Powrót plamistego potwora - serial dokumentalny<br />19:00 Tuż przed tragedią: Masakra na olimpiadzie - serial dokumentalny<br />20:00 W łonie matki: Wieloraczki - serial dokumentalny<br />22:00 Mafia: Mafia, jaka mafia? - serial dokumentalny<br />23:00 Mafia: Mafia globalna - serial dokumentalny <br />00:00 Niezwykłe ujęcia - serial dokumentalny odc. 1<br />00:30 Niezwykłe ujęcia - serial dokumentalny odc. 2<br />01:00 Tabu: Święty ból - serial dokumentalny |
||
− | 10:45 Serwis sportowy; STEREO |
||
+ | |||
− | 10:46 Pogoda; STEREO |
||
+ | Polsat Sport<br />07:00 Siatkówka mężczyzn Polska Liga Siatkówki - mecz Jastrzębski Wegiel - BOT Skra Bełchatów<br />09:00 Siatkówka mężczyzn Polska Liga Siatkówki - skrót meczu PZU AZS Olsztyn - J.W. Construction AZS Politechnika Warszawska<br />10:45 Piłka nożna 2. liga angielska - mecz Southampton FC - Colchester United<br />12:45 Koszykówka mężczyzn Dominet Bank Ekstraliga - mecz BOT Turów Zgorzelec - Kotwica Kołobrzeg<br />14:45 Siatkówka mężczyzn Polska Liga Siatkówki - studio przed meczem BOT Skra Bełchatów - Asseco Resovia Rzeszów<br />15:00 Siatkówka mężczyzn Polska Liga Siatkówki - mecz BOT Skra Bełchatów - Asseco Resovia Rzeszów<br />16:55 Taniec towarzyski Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych<br />20:00 Formuła 1 Grand Prix Australii - kwalifikacje<br />21:30 Piłka nożna 2. liga włoska - mecz Juventus Turyn - US Triestina Calcio<br />23:30 Piłka nożna Liga włoska - mecz Cagliari Calcio - Chievo Werona |
||
− | 10:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych |
||
+ | |||
− | 11:00 Muzea sztuki na świecie - Muzeum Mauritshuis w Hadze (Art Museums of the world); serial dokumentalny kraj prod.Japonia (2006); STEREO, Dla małoletnich od lat 12 |
||
+ | TVN 24<br />06:00 Skrót filmowy<br />06:10 Wydanie drugie, poprawione - magazyn kulturalny<br />06:30 Skrót filmowy<br />06:40 Multikino - magazyn filmowy<br />07:00 Powitanie Poranka TVN 24<br />07:01 Serwis informacyjny - magazyn informacyjny<br />07:15 Skrót informacji<br />07:30 Serwis informacyjny - magazyn informacyjny<br />07:45 Skrót informacji<br />08:00 Serwis informacyjny - magazyn informacyjny<br />08:15 Skrót informacji<br />08:30 Serwis informacyjny - magazyn informacyjny<br />08:45 Skrót informacji<br />09:00 Serwis informacyjny - magazyn informacyjny<br />09:30 Serwis informacyjny - magazyn informacyjny<br />09:45 Skrót informacji<br />09:50 Gość poranny - wywiad<br />10:00 Serwis informacyjny - magazyn informacyjny<br />10:10 Debata<br />11:00 Serwis informacyjny - magazyn informacyjny<br />11:30 Serwis informacyjny - magazyn informacyjny<br />11:45 Portfel - magazyn ekonomiczny<br />12:00 Serwis informacyjny - magazyn informacyjny<br />12:30 Serwis informacyjny - magazyn informacyjny<br />12:40 Firma - magazyn<br />13:00 Serwis informacyjny - magazyn informacyjny<br />13:30 Serwis informacyjny - magazyn informacyjny<br />13:45 Ostatnie piętro - magazyn ekonomiczny<br />14:00 Serwis informacyjny - magazyn informacyjny<br />14:30 Serwis informacyjny - magazyn informacyjny<br />14:45 Nieruchomości - magazyn<br />15:00 Serwis informacyjny - magazyn informacyjny<br />15:10 Horyzont - magazyn międzynarodowy<br />16:00 Serwis informacyjny - magazyn informacyjny<br />16:10 Kalejdoskop<br />16:30 Raport popołudniowy<br />17:00 Serwis informacyjny - magazyn informacyjny<br />17:15 Świat reporterów - magazyn reporterów<br />17:30 Serwis informacyjny - magazyn informacyjny<br />17:45 Szkło kontaktowe - lupa tygodnia<br />18:30 Serwis informacyjny - magazyn informacyjny<br />18:45 Kronika filmowa TVN 24<br />19:00 Skrót informacji<br />19:05 Bilans tygodnia - magazyn ekonomiczny<br />19:30 Serwis informacyjny - magazyn informacyjny<br />19:45 Progr@m - magazyn ekonomiczny<br />20:00 Raport wieczorny<br />21:00 24 godziny - magazyn informacyjny<br />22:00 Serwis informacyjny - magazyn informacyjny<br />22:15 Szkło kontaktowe - lupa tygodnia<br />23:00 Serwis informacyjny - magazyn informacyjny<br />23:10 Kalejdoskop<br />23:30 Serwis informacyjny - podsumowanie <br />00:00 Skrót informacji<br />00:05 Multikino - magazyn filmowy<br />00:30 Skrót filmowy<br />00:35 Wydanie drugie, poprawione - magazyn kulturalny<br />01:30 Serwis informacyjny - podsumowanie<br />02:00 Skrót filmowy<br />02:05 Firma - magazyn<br />02:30 Szkło kontaktowe - lupa tygodnia<br />03:15 Kronika filmowa TVN 24<br />03:30 Multikino - magazyn filmowy<br />04:00 Skrót filmowy<br />04:10 24 godziny - magazyn informacyjny<br />05:00 Skrót filmowy<br />05:15 Horyzont - magazyn międzynarodowy |
||
− | 11:30 Kurier; STEREO |
||
+ | |||
− | 11:45 Pogoda; STEREO |
||
+ | TVN 7<br />05:50 Maraton uśmiechu - program rozrywkowy<br />06:05 Telesklep<br />08:05 Sopot Festival 2006: Koncert na molo - Stachursky, Sumptuastic, The Jet Set - koncert<br />09:05 We dwoje - program rozrywkowy<br />10:25 Nie ma sprawy - serial komediowy odc. 15/44 USA 2000<br />11:25 Najodważniejsi z wrogów - film wojenny reż. Frank Sinatra, wyk. Frank Sinatra, Tatsuya Mihashi, Clint Walker, Takeshi Katô USA/Japonia 1965<br />13:35 Siostrzyczki - serial komediowy odc. 11/24 reż. Gerry Cohen (I), Sheldon Epps, Gary Halvorson, Steve Zuckerman, Shelley Jensen, USA 2002<br />14:05 Siostrzyczki - serial komediowy odc. 12/24 reż. Gerry Cohen (I), Sheldon Epps, Gary Halvorson, Steve Zuckerman, Shelley Jensen, USA 2002<br />14:35 Szkoła Auto 2 - magazyn motoryzacyjny<br />14:55 Na osi - magazyn motoryzacyjny<br />15:30 Moja krew - program rozrywkowy<br />16:30 Łowcy koszmarów - serial SF odc. 8/19 USA 2001<br />17:30 Tata duch - komedia reż. Sidney Poitier, wyk. Bill Cosby, Kimberly Russell, Denise Nicholas, Ian Bannen USA 1990<br />19:10 Kochane kłopoty - serial obyczajowy odc. 12/22 USA 2005<br />20:10 Szpiedzy tacy jak my - komedia reż. John Landis, wyk. Chevy Chase, Dan Aykroyd, Steve Forrest, Donna Dixon USA 1985<br />22:15 Apollo 13 - dramat obyczajowy reż. Ron Howard, wyk. Tom Hanks, Bill Paxton, Kevin Bacon, Gary Sinise, Ed Harris, Kathleen Quinlan, David Andrews USA 1995 <br />01:05 Dowody zbrodni - serial kryminalny odc. 10/23 reż. Meredith Stiehm, USA 2003<br />01:55 Nocne igraszki - program interaktywny<br />03:30 Sopot Festival 2006: Koncert na molo - Stachursky, Sumptuastic, The Jet Set - koncert |
||
− | 11:46 Serwis sportowy; STEREO |
||
+ | |||
− | 11:50 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych |
||
+ | Zig Zap<br />06:00 Histeria - serial animowany odc. 7 <br />06:25 Pinky i Mózg - serial animowany odc. 23 <br />06:50 Maqlatura - program dla młodzieży <br />07:00 Ekstremalne kaczory: Wielkie żarcie - serial animowany odc. 14 <br />07:10 Szał na Amandę - serial komediowy odc. 4 <br />07:40 Bratz: Mów prawdę - serial animowany odc. 10 <br />08:05 Sabrina: Mała czarowniczka - serial animowany odc. 57 <br />08:30 Młodzi rajdowcy - film familijny <br />10:10 Kod Lyoko: Mordercza muzyka - serial animowany odc. 18 <br />10:35 Karol do kwadratu: Kolczyk w języku - serial animowany odc. 25 <br />11:00 Maqlatura - program dla młodzieży <br />11:10 Przymierzalnia Friday Wear: Zawracanie nosa - serial animowany odc. 31 <br />11:15 Przymierzalnia Przymierzalnia - program dla nastolatków <br />11:20 Przymierzalnia Ruby Gloom - serial animowany odc. 2 <br />11:45 Przymierzalnia Przymierzalnia - program dla nastolatków <br />11:50 Przymierzalnia Zoey 101: Współlokatorki - serial komediowy odc. 2 <br />12:15 Przymierzalnia Przymierzalnia - program dla nastolatków <br />12:20 Przymierzalnia To tylko gra: Czekaj±c na Fleishmana - serial dla młodzieży odc. 12 <br />12:45 Przymierzalnia Przymierzalnia - program dla nastolatków <br />12:55 Przymierzalnia Friday Wear: Mistrzynie fotografii - serial animowany odc. 32 <br />13:00 6 w pracy 4: ¦liczni chłopcy - serial animowany odc. 13 <br />13:30 Wielka płyta - program dla nastolatków <br />14:00 Planeta rocka: Sting - serial dokumentalny odc. 11 <br />14:30 Degrassi - nowe pokolenie: Gorzkie łzy - serial obyczajowy odc. 36 <br />15:00 Maqlatura - program dla młodzieży <br />15:10 Bratz: Wybory - serial animowany odc. 11 <br />15:35 Sabrina: Klucz do serca - serial animowany odc. 58 <br />16:00 Sabrina: Opowie¶ć czarowigilijna - serial animowany odc. 59 <br />16:25 Trollz: Klasówka - serial animowany odc. 6 <br />16:55 Martin Tajemniczy 2: Gniew robala z Torrington - serial animowany odc. 10 <br />17:20 Wybraniec smoka - serial animowany odc. 18 <br />17:45 Kod Lyoko: Kłamstwa - serial animowany odc. 19 <br />18:10 Karol do kwadratu: Klonie wróć do domu - serial animowany odc. 26 <br />18:35 Ekstremalne kaczory: Rekord Głuptesa - serial animowany odc. 8 <br />18:45 6 w pracy 3: Gorzej być nie może - serial animowany odc. 1 <br />19:10 Zap Room - program dla młodzieży <br />19:35 Gwiazda od zaraz: Wbrew prawu - serial dla młodzieży odc. 16 <br />20:00 Degrassi - nowe pokolenie: Gorzkie łzy - serial obyczajowy odc. 37 <br />20:25 Szał na Amandę - serial komediowy odc. 5 <br />20:50 Maqlatura - program dla młodzieży |
||
− | 11:55 16/16 - Syreny; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 12 |
||
+ | |||
− | 12:10 16/16 - Podziel się nartami; cykl reportaży; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 12 |
||
+ | VIVA Polska<br />06:00 Planet VIVA<br />09:00 Power Lista<br />12:00 Viva Hits Polska<br />13:00 VIVAMOVIE<br />14:00 In & Out<br />15:00 Shibuya<br />15:30 Chartsurfer<br />17:00 Big In America<br />17:30 Sobotwór<br />18:00 O Co Kaman<br />19:00 Planet VIVA<br />20:00 Parot<br />20:30 Kocha, nie kocha<br />21:00 Club Charts<br />22:00 Viva Hits Polska<br />23:00 Kocha, nie kocha Extreme<br />23:30 Parot Extreme<br />00:00 Hitbuster<br />01:00 Nightrider |
||
− | 12:30 Kurier; STEREO |
||
+ | |||
− | 12:45 Pogoda; STEREO |
||
+ | Eurosport Deutsch<br />08:30 Fußball: Fußball Top 24 Clubs<br />09:00 Ski alpin: Ski alpin Weltcup-Finale<br />09:45 Biathlon: Biathlon Weltcup-Finale<br />10:45 Langlauf: Langlauf Weltcup<br />12:00 Ski alpin: Ski alpin Weltcup-Finale<br />12:30 Ski alpin: Ski alpin Weltcup-Finale<br />13:00 Langlauf: Langlauf Weltcup<br />15:30 Biathlon: Biathlon Weltcup-Finale<br />16:15 Nordische Kombination: Nordische Kombination Weltcup-Finale<br />17:00 Skispringen: Skispringen Weltcup<br />18:00 Buzz: Magazin Das Sport- und Lifestylemagazin<br />18:30 Radsport: Straßenrennen ProTour<br />19:30 Eiskunstlauf: Eiskunstlauf Europameisterschaften<br />20:30 Pferdesport: Springreiten Global Champions Tour<br />22:00 Tennis: Tennis WTA-Turnier<br />00:00 Kampfsport: Kampfsport Fight Club<br />01:00 Thai- und Kickboxen: Kickboxen It's Showtime Trophy<br />02:00 Sendepause |
||
− | 12:48 Serwis sportowy; STEREO |
||
+ | |||
− | 12:50 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych |
||
+ | Canal + Sport<br />6:00 Park Narodowy Tarangire Film dokumentalny<br />7:00 Toronto Raptors - Houston Rockets Gry zespołowe<br />9:15 Wstęp do meczu Gry zespołowe<br />9:35 ŁKS Łódź - Widzew Łódź Gry zespołowe<br />11:45 Ligue 1 Magazyn piłkarski<br />12:15 Serie A Magazyn piłkarski<br />12:45 1 na 1 Magazyn sportowy<br />13:05 Primera División Magazyn piłkarski<br />13:40 Manchester United - Bolton Wanderers Gry zespołowe<br />15:45 NBA Action! Inne<br />16:20 Francja - Szkocja Gry zespołowe<br />18:30 Wstęp do meczu Gry zespołowe<br />18:45 Lech Poznań - Kolporter Korona Kielce Gry zespołowe<br />21:00 Liga+ Magazyn piłkarski<br />22:30 Recreativo Huelva - FC Barcelona Gry zespołowe<br />0:30 Sampdoria Genua - US Palermo Gry zespołowe<br />2:30 Francja - Szkocja Gry zespołowe |
||
− | 12:55 Uwierz w dokument - odc. 64; film dokumentalny; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 12 |
||
+ | |||
− | 13:30 Kurier; STEREO |
||
+ | Canal + Sport 2<br />6:00 Weekendowy serwis sportowy Inne<br />12:00 Toronto Raptors - Houston Rockets Gry zespołowe<br />14:20 Włochy - Irlandia Gry zespołowe<br />16:30 Weekendowy serwis sportowy Inne<br />18:20 Walia - Anglia Gry zespołowe<br />20:25 Sampdoria Genua - US Palermo Gry zespołowe<br />22:30 Liga+ Magazyn piłkarski<br />23:50 Weekendowy serwis sportowy Inne<br />0:00 Weekendowy serwis sportowy Inne |
||
− | 13:45 Pogoda; STEREO |
||
+ | |||
− | 13:49 Serwis sportowy; STEREO |
||
+ | Eurosport 2<br />7:30 Wiadomości poranne Wiadomości<br />10:00 Euroleague Basketball Show Gry zespołowe<br />10:30 Top 24 Clubs - ranking klubów Magazyn piłkarski<br />11:00 Eurosport Buzz Magazyn sportowy<br />11:30 Wiadomości Wiadomości<br />12:00 Puchar Świata w Oslo Sport<br />14:00 Top 24 Clubs - ranking klubów Magazyn piłkarski<br />15:00 Szachtar Donieck - FC Sevilla Gry zespołowe<br />15:15 Glasgow Rangers - Osasuna Pampeluna Gry zespołowe<br />17:15 UCI ProTour - Tirreno-Adriatico Kolarstwo <br />18:00 Program 5 Magazyn sportowy<br />18:30 Mistrzostwa Europy w Libercu Inne<br />19:30 Wiadomości weekendowe Wiadomości<br />20:00 J. Urango - R. Hatton Sporty walki<br />21:00 Zimowe X-Games Sporty ekstremalne<br />22:00 Aphrodite Kick 2/Fightmag Trophy w Nikozji Sporty walki<br />23:45 Wiadomości wieczorne Wiadomości<br />0:00 Maraton w Seulu Maraton<br />2:30 Wiadomości weekendowe Wiadomości |
||
− | 13:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych |
||
+ | |||
− | 14:00 Auto - Skaner; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych |
||
+ | 4fun TV<br />6:00 4fun.hits Muzyka<br />7:00 Teraz.pl Muzyka<br />8:00 Parszywe pozycje Muzyka<br />9:00 4fun.hits.new Muzyka<br />10:00 4fun.hits Muzyka <br />11:00 4fun'rocks Muzyka<br />12:00 Teraz.pl Muzyka<br />13:00 4fun.hits Muzyka<br />14:00 Lista hiphop Muzyka<br />15:00 The best of "Kartony" Rozrywka<br />16:00 4fun'rocks Muzyka<br />17:00 4fun.hits Muzyka<br />18:00 Parszywe pozycje Muzyka<br />19:00 Rockowanie Muzyka<br />20:00 The best of "Kartony" Rozrywka<br />21:00 Club dance Muzyka<br />23:00 Selektor Muzyka<br />0:00 4fun'ocka Muzyka<br />3:00 4fun.chill Muzyka |
||
− | 14:30 Kurier; STEREO |
||
+ | |||
− | 14:45 Pogoda; STEREO |
||
+ | MTV Polska<br />6:00 Starter Muzyka<br />8:00 Supersłodkie urodziny Rozrywka<br />8:30 Supersłodkie urodziny Rozrywka<br />9:00 Modelki z Miami Reality show<br />9:30 Modelki z Miami Reality show<br />10:00 MTV Maxxx Hits Muzyka<br />11:00 Made Muzyka<br />12:00 Popcorn Program kulturalny<br />12:30 Mastermix Muzyka<br />14:00 Diary of Pharell Muzyka<br />14:30 Life & Rhymes Muzyka<br />15:00 50 Cent i Olivia kręcą teledysk Muzyka<br />15:30 Z szafy Snoopa Muzyka<br />16:00 Rap Pakamera Muzyka<br />16:30 Rob & Big Reality show<br />17:00 Pimp My Ride Informacje<br />17:30 Antytalent Show Rozrywka<br />18:00 Moja własna gwiazda Rozrywka<br />18:30 Penetratorzy Rozrywka<br />19:00 Co ty na to, tato? Program dokumentalny<br />19:30 Co ty na to, tato? Program dokumentalny<br />20:00 MTV Club Muzyka<br />22:00 MTV Live z Red Hot Chili Peppers Muzyka<br />23:00 Happy Tree Friends Serial rysunkowy<br />23:30 South Park Serial rysunkowy<br />0:00 Dirty Sanchez - do pierwszej krwi Rozrywka<br />0:30 Strutter Talkshow<br />1:00 PartyZone Muzyka<br />3:00 Bezsenność z MTV Muzyka |
||
− | 14:50 Serwis sportowy; STEREO |
||
+ | |||
− | 14:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych |
||
+ | VH1 Polska<br />6:00 VH1 Hits Muzyka<br />10:00 Smooth wake up Muzyka<br />11:00 MTV Unplugged Muzyka<br />12:00 Smells like 90's Muzyka<br />13:00 Twoja muzyka, twoja lista Muzyka<br />15:00 Polonez Muzyka<br />16:00 VH1 Hits Muzyka<br />17:00 MTV Live z Depeche Mode Muzyka<br />18:00 Ocenzurowana Rodzina Osbourne'ów Reality show<br />18:30 New Look Moda<br />19:00 VH1 Rocks Muzyka<br />20:00 VH1 Hits Muzyka<br />21:00 Daria Serial rysunkowy<br />22:00 VH1 Prezentuje Muzyka<br />23:00 Viva La Disco Muzyka<br />2:00 VH1 Hits Muzyka |
||
− | 14:58 Kamera Kuriera; STEREO |
||
+ | |||
− | 15:00 Było, nie minęło; STEREO, Dla małoletnich od lat 12 |
||
+ | AXN Sci Fi<br />12:00 Star Trek: Następne pokolenie - Serial fantastyczny "The Schizoid Man" odc. 5; (USA 1988) Org: "Star Trek: The Next Generation / Star Trek: TNG"<br />13:00 Siedmiu samurajów - Serial fantastyczny odc. 25; (Japonia 2005) Org: "Samurai 7"<br />13:30 Siedmiu samurajów - Serial fantastyczny odc. 26; (Japonia 2000) Org: "Samurai 7"<br />14:00 Sliders: Piąty wymiar - Serial fantastyczny "A Thousand Deaths" odc. 13; (USA 1999) Org: "Sliders"<br />15:00 Star Trek: Enterprise - Serial fantastyczny odc. 8; (USA 2004) Org: "Enterprise"<br />16:00 Star Trek: Następne pokolenie - Serial fantastyczny "The Schizoid Man" odc. 5; (USA 1988) Org: "Star Trek: The Next Generation / Star Trek: TNG"<br />17:00 Siedmiu samurajów - Serial fantastyczny odc. 25; (Japonia 2005) Org: "Samurai 7"<br />17:30 Siedmiu samurajów - Serial fantastyczny odc. 26; (Japonia 2000) Org: "Samurai 7"<br />18:00 Sliders: Piąty wymiar - Serial fantastyczny "A Thousand Deaths" odc. 13; (USA 1999) Org: "Sliders"<br />19:00 Star Trek: Enterprise - Serial fantastyczny odc. 8; (USA 2004) Org: "Enterprise"<br />20:00 Star Trek: Następne pokolenie - Serial fantastyczny "The Schizoid Man" odc. 5; (USA 1988) Org: "Star Trek: The Next Generation / Star Trek: TNG"<br />21:00 Sliders: Piąty wymiar - Serial fantastyczny "A Thousand Deaths" odc. 13; (USA 1999) Org: "Sliders"<br />22:00 Terror z jeziora - Horror Org: "Snakehead Terror". Reżyseria: Paul Ziller (Kanada 2004)<br />23:35 Siedmiu samurajów - Serial fantastyczny odc. 25; (Japonia 2005) Org: "Samurai 7"<br />0:10 Siedmiu samurajów - Serial fantastyczny odc. 26; (Japonia 2000) Org: "Samurai 7"<br />0:45 Star Trek: Enterprise - Serial fantastyczny odc. 8; (USA 2004) Org: "Enterprise"<br />1:40 Terror z jeziora - Horror Org: "Snakehead Terror". Reżyseria: Paul Ziller (Kanada 2004) |
||
− | 15:30 Kurier; STEREO |
||
+ | |||
− | 15:45 Pogoda; STEREO |
||
+ | Zone Europa<br />8:00 Nirwana - Film SF Org: "Nirvana". Reżyseria: Gabriele Salvatores (Włochy/Francja 1997)<br />10:05 Osaczona - Thriller Org: "Someone to Watch Over Me". Reżyseria: Ridley Scott (USA 1987)<br />12:00 Rocco i jego bracia - Dramat Org: "Rocco e i suoi fratelli". Reżyseria: Luchino Visconti (Włochy/Francja 1960)<br />15:00 Cisza - Dramat Org: "The Silence / Le silence / Sokout". Reżyseria: Mohsen Makhmalbaf (Iran/Francja 1998)<br />16:25 Wybrzeże, zmierzch - Dramat Org: "Balra a nap nyugszik". Reżyseria: András Fésös (Węgry 2000)<br />18:05 Osaczona - Thriller Org: "Someone to Watch Over Me". Reżyseria: Ridley Scott (USA 1987)<br />20:00 Salon filmowy - Rachid Benhadj: Mirka - Film obyczajowy Reżyseria: Raszid Benhadż (Francja/Hiszpania/Włochy 1999)<br />21:55 Pożegnanie z filmem: Przysługa, zegarek i bardzo duża ryba - Komedia Org: "The Favour, The Watch and the Very Big Fish/La montre, la croix et la maniere/Rue Saint-Sulpice". Reżyseria: Ben Lewin (Anglia/Francja/USA 1991)<br />23:30 Prezent Anny - Film erotyczny Org: "Le cadeau d'Anna". Reżyseria: Jean-Claude Maillard (Francja 2003)<br />0:30 Blandine, czyli nowa wojna płci - Film erotyczny Org: "Une inaccessible seductrice / Blandine, or the New War of Sexes". Reżyseria: Bruno Garcia (Francja 2003)<br />2:05 Rumble Fish - Dramat Reżyseria: Francis Ford Coppola (USA 1983) |
||
− | 15:50 Serwis sportowy; STEREO |
||
+ | |||
− | 15:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych |
||
+ | HBO<br />05:50 Cinema, cinema<br />06:30 Nowojorskie opowieści: film<br />08:30 Duma: Podróż do domu: film<br />10:10 Na planie<br />10:40 Chłopięca przyjaźń: film<br />12:10 Gwiezdne wrota, odc. 19: serial <br />12:55 Gwiezdne wrota, odc. 20: serial <br />13:40 Na jej miejscu: film <br />15:05 Rozdanie nagród BAFTA<br />17:05 Connie i Carla: film <br />18:40 Zatańcz ze mną: film <br />20:25 Przeklęta: film<br />22:00 Drag Kings w trasie <br />22:50 Zbrodnia ze snu: film<br />00:25 Zatańczyć w Błękitnej Iguanie: film<br />02:25 Reguły sztuki: film<br />04:05 Zatańcz ze mną: film |
||
− | 15:58 Kamera Kuriera; STEREO |
||
+ | |||
− | 16:00 Europa; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych |
||
+ | HBO 2<br />06:30 Dzieciak i ja: film<br />08:20 Czerwone jak niebo: film<br />10:00 Spitfire Grill: film<br />11:55 Tata i jego czwórka: film<br />13:25 Green Day – koncert w Milton Keynes<br />14:25 Heidi: film<br />16:10 Czekając na cud: film <br />17:45 Sposób na teściową: film<br />19:25 Prosto z zoo do Indii: film<br />21:00 Last Days: film<br />22:35 Inkasent: film<br />00:00 Szemrany interes: film<br />01:35 Druga połowa: film<br />03:15 Śmierć z ludzką twarzą<br />04:30 Prosto z zoo do Indii: film |
||
− | 16:30 Kurier; STEREO |
||
+ | |||
− | 16:40 Pogoda; STEREO |
||
+ | Canal + Film<br />07:00 Detektyw Monk, odc. 13: serial <br />07:45 Detektyw Monk, odc. 14: serial <br />08:30 Hollywood – z kanapy na plan <br />09:45 Joey, odc. 22: serial <br />10:10 Łapu capu <br />10:20 Wszystko, czego pragniesz: film <br />11:50 Bardzo małżeńska Gwiazdka: film <br />13:25 Podróż przedślubna: film<br />15:10 Miłość buja w obłokach: film <br />16:55 Fantastyczna czwórka: film<br />18:40 Fotografik, jego żona, jej kochanek <br />20:00 Zatopieni: film <br />21:35 Arsene Lupin: film<br />23:45 Niezapomniany pierwszy raz: film<br />00:00 Straż nocna: film <br />01:50 Naga prawda o miłości: film<br />03:25 Czas surferów: film<br />04:50 Jak w niebie: film |
||
− | 16:45 Aktualności |
||
+ | |||
− | 16:48 Pogoda |
||
+ | Discovery Civilisation<br />09:00 Wielcy Egipcjanie: serial<br />09:55 Niewyjaśnione historie, odc. 1: serial<br />10:50 Życie za murem, odc. 4: serial<br />11:45 Pola bitew, odc. 1: serial<br />12:40 Barbarzyńcy według Terry'ego Jonesa, odc. 3: serial<br />13:35 Łowcy duchów: serial<br />14:05 Życie za murem, odc. 4: serial<br />15:00 Wielcy Egipcjanie: serial<br />15:55 Niewyjaśnione historie, odc. 1: serial<br />16:50 Życie za murem, odc. 4: serial<br />17:45 Pola bitew, odc. 1: serial<br />18:40 Barbarzyńcy według Terry'ego Jonesa, odc. 3: serial<br />19:35 Łowcy duchów: serial<br />20:05 Życie za murem, odc. 4: serial<br />21:00 Wielcy Egipcjanie: serial<br />21:55 Niewyjaśnione historie, odc. 1: serial<br />22:50 Życie za murem, odc. 4: serial<br />23:45 Pola bitew, odc. 1: serial<br />00:40 Barbarzyńcy według Terry'ego Jonesa, odc. 3: serial<br />01:35 Łowcy duchów: serial<br />02:05 Życie za murem, odc. 4: serial |
||
− | 16:50 Gramy dla was |
||
+ | |||
− | 17:00 Studio Wschód; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych |
||
+ | Discovery Travel & Living<br />09:00 Wielkie projekty: serial<br />09:55 Wielka wyprawa – Europa Wschodnia: serial<br />10:20 Na szlaku<br />10:50 Święto smakoszy – Droga 66, odc. 9: serial<br />11:15 Święto smakoszy, odc. 9: serial<br />11:45 Nowi odkrywcy<br />12:40 Podróże na chybił trafił po USA, odc. 11<br />13:05 Koleje z dawnych lat: serial<br />13:35 Klub wędkarski Buena Vista, odc. 5<br />14:05 Święto smakoszy – Droga 66, odc. 9: serial<br />14:30 Święto smakoszy, odc. 9: serial<br />15:00 Wielkie projekty: serial<br />15:55 Wielka wyprawa – Europa Wschodnia: serial<br />16:20 Na szlaku<br />16:50 Święto smakoszy – Droga 66, odc. 9: serial<br />17:15 Święto smakoszy, odc. 9: serial<br />17:45 Nowi odkrywcy<br />18:40 Podróże na chybił trafił po USA, odc. 11<br />19:05 Koleje z dawnych lat: serial<br />19:35 Klub wędkarski Buena Vista, odc. 5<br />20:05 Święto smakoszy – Droga 66, odc. 9: serial<br />20:30 Święto smakoszy, odc. 9: serial<br />21:00 Królowie koktajli<br />21:25 Weekendy z VIP-ami: serial<br />21:55 Wyszukane smaki<br />22:20 Hotele dla dwojga: serial<br />22:50 Wielkie projekty – wnętrza, odc. 3: serial<br />23:45 Anthony Bourdain: Bez rezerwacji: serial<br />00:40 Niezwykłe wyzwania<br />01:35 Luksusowe rezydencje<br />02:05 Wielkie projekty za granicą: serial |
||
− | 17:30 Kurier; STEREO |
||
+ | |||
− | 17:40 Pogoda; STEREO |
||
+ | Discovery Science<br />05:10 Człowiek i jego rakieta<br />06:00 Lotnicze szaleństwo, odc. 3: serial<br />06:25 Lotnicze szaleństwo, odc. 4: serial<br />06:50 Jak to jest zrobione?, odc. 2: serial<br />07:15 Jak to jest zrobione?, odc. 2: serial<br />07:40 Jak to zbudowano?: serial<br />08:10 Wewnątrz stacji kosmicznej<br />09:00 Człowiek, który przetrwa wszystko: serial<br />09:55 Jak to jest zrobione?, odc. 2: serial<br />10:20 Jak to jest zrobione?, odc. 2: serial<br />10:45 Jak to zbudowano?: serial<br />11:10 Wyspa karłowatego mamuta<br />12:00 Lotnicze szaleństwo, odc. 3: serial<br />12:25 Lotnicze szaleństwo, odc. 4: serial<br />12:50 Jak to jest zrobione?, odc. 2: serial<br />13:15 Jak to jest zrobione?, odc. 2: serial<br />13:40 Jak to zbudowano?: serial<br />14:10 Wewnątrz stacji kosmicznej<br />15:00 Człowiek, który przetrwa wszystko: serial<br />15:55 Jak to jest zrobione?, odc. 2: serial<br />16:20 Jak to jest zrobione?, odc. 2: serial<br />16:45 Jak to zbudowano?: serial<br />17:10 Wyspa karłowatego mamuta<br />18:00 Tajemnice prywatnych odrzutowców<br />18:50 Śnieżny świat: serial<br />19:40 Szaleństwo zdalnie kierowane, odc. 3: serial<br />20:10 Krytycznym okiem: serial<br />21:00 Spojrzenie w przyszłość, odc. 10: serial<br />21:55 Wszechświat<br />22:45 Szaleństwo zdalnie kierowane, odc. 3: serial<br />23:10 Człowiek i jego rakieta<br />00:00 Tajemnice prywatnych odrzutowców<br />00:50 Śnieżny świat: serial<br />01:40 Szaleństwo zdalnie kierowane, odc. 3: serial<br />02:10 Krytycznym okiem: serial<br />03:00 Spojrzenie w przyszłość, odc. 10: serial<br />03:55 Wszechświat<br />04:45 Szaleństwo zdalnie kierowane, odc. 3: serial |
||
− | 17:45 Aktualności sportowe |
||
+ | |||
− | 18:00 Aktualności |
||
+ | Planete<br />05:45 Opiekunowie niezwykłych gatunków, odc. 37: serial <br />06:20 Opiekunowie niezwykłych gatunków, odc. 38: serial <br />06:50 Opiekunowie niezwykłych gatunków, odc. 39: serial <br />07:20 Przyroda polska – rzeka powrotów<br />08:00 Przyjaciele zwierząt, odc. 1: serial <br />08:30 Rycerze, odc. 9: serial <br />09:20 Japońska bomba atomowa <br />10:15 Piramida Cheopsa <br />11:15 Mój świat tańca, odc. 13: serial<br />11:45 Mój świat tańca, odc. 11: serial<br />12:20 Znakomitości, odc. 13: serial <br />13:15 Wyprawa do starożytnego Egiptu, odc. 2: serial<br />14:10 Wygnane z Tybetu <br />15:10 Egipt. Z Karnaku do rafy koralowej: serial <br />16:05 2000 lat chrześcijaństwa, odc. 9 <br />16:55 Historia futbolu, odc. 12: serial<br />17:55 W jedności siła, odc. 1: serial <br />18:55 Ushuaia, czyli oblicza Ziemi, odc. 1 <br />20:45 Znakomitości, odc. 15: serial <br />21:45 Znakomitości, odc. 16: serial <br />22:35 Madryt. 11 marca<br />00:40 Wycieczka do Mauthausen<br />02:20 One i muzyka, odc. 4: serial <br />02:50 One i muzyka, odc. 5: serial <br />03:20 One i muzyka, odc. 6: serial <br />03:50 One i muzyka, odc. 7: serial |
||
− | 18:20 Pozytywka - Tygodnik Pozytywnie Nakręcony |
||
+ | |||
− | 18:30 Aktualności flesz |
||
+ | Animal Planet<br />05:00 Policja dla zwierząt w Miami<br />06:00 Na pomoc zwierzętom w Nowym Orleanie<br />07:00 Najzabawniejsze zwierzęta świata, odc. 21<br />07:30 Zwierzęta na małym i dużym ekranie<br />08:00 Małpi biznes, odc. 11<br />08:30 Małpi biznes, odc. 12<br />09:00 Dzikie Indie, odc. 2<br />10:00 Król orangutanów<br />11:00 Goryle<br />12:00 Spęd reniferów<br />12:30 Tropem tygrysów<br />13:00 Najzabawniejsze zwierzęta świata, odc. 1<br />13:30 Najzabawniejsze zwierzęta świata, odc. 2<br />14:00 Ekstremalne zwierzęta, odc. 3<br />15:00 Małpi biznes, odc. 11<br />15:30 Małpi biznes, odc. 12<br />16:00 Na pomoc zwierzętom w Nowym Orleanie<br />17:00 Policja dla zwierząt w Miami<br />18:00 Łowca krokodyli<br />19:00 Niebezpieczne spotkania<br />19:30 Życie zwierząt<br />20:00 Niezwykły świat pingwinów, odc. 3<br />21:00 Dziwaczne stworzenia<br />22:00 Najgroźniejsze rekiny, odc. 2<br />23:00 Policja dla zwierząt w Miami<br />00:00 Instynkt zabójcy<br />01:00 Niebezpieczne spotkania<br />01:30 Życie zwierząt<br />02:00 Niezwykły świat pingwinów, odc. 3<br />03:00 Dziwaczne stworzenia<br />04:00 Najgroźniejsze rekiny, odc. 2 |
||
− | 18:32 Magazyn Meteo |
||
+ | |||
− | 18:35 Domowy zwierzyniec |
||
+ | Jetix<br />06:00 Kapitan Flamingo: serial<br />06:25 Odlotowe agentki: serial<br />06:50 Odlotowe agentki: serial<br />07:15 Shuriken School: serial<br />07:35 Pucca: serial<br />08:00 Power Rangers SPD: serial<br />08:25 Power Rangers SPD: serial<br />08:50 Monster Warriors: serial<br />09:10 MegaMan NT Warrior: serial<br />09:35 Jerry i paczka: serial<br />10:00 Jerry i paczka: serial<br />10:25 Eerie Indiana: Następny wymiar: serial<br />10:50 W.I.T.C.H.: serial<br />11:15 OBAN Star Racers: serial<br />11:40 Ach, ten Andy!: serial<br />12:00 Ach, ten Andy!: serial<br />12:25 Odlotowe agentki: serial<br />12:50 The Far Out Adventures of Team Galaxy: serial<br />13:15 Kinomania<br />13:25 Planet Sketch: serial<br />13:35 Świat według Ludwiczka: serial<br />14:00 Świat według Ludwiczka: serial<br />14:20 Pucca: serial<br />14:45 Shuriken School: serial<br />15:05 Yin Yang Yo: serial<br />15:30 Power Rangers SPD: serial<br />15:55 Monster Warriors: serial<br />16:20 W.I.T.C.H.: serial<br />16:45 W.I.T.C.H.: serial<br />17:10 OBAN Star Racers: serial<br />17:35 Odlotowe agentki: serial<br />18:00 Odlotowe agentki: serial<br />18:25 The Far Out Adventures of Team Galaxy: serial<br />18:50 Galactik Football: serial<br />19:15 Kinomania<br />19:25 Monster Warriors: serial<br />19:50 Król Szamanów: serial<br />20:15 Król Szamanów: serial<br />20:40 Power Rangers SPD: serial<br />21:05 Galactik Football: serial<br />21:30 OBAN Star Racers: serial<br />21:55 Teenage Mutant Ninja Turtles: serial<br />22:20 A.T.O.M.: serial<br />22:45 Król Szamanów: serial<br />23:10 Król Szamanów: serial<br />23:35 X-Men: serial |
||
− | 18:45 U nos w Bytkowie |
||
+ | |||
− | 19:15 Po bandzie |
||
+ | Ale kino!<br />08:00 Czarna dziura: film <br />09:45 Dyskretna: film <br />11:25 Zbliżenia <br />12:00 Akt oskarżenia: film <br />14:00 Bezlitośni ludzie: film <br />15:40 Norwegowie: film <br />16:20 Seks, miłość i rock'n'roll: film <br />18:05 Dworzec nadziei: film<br />20:00 Bostończycy: film <br />22:10 Wbrew regułom: film<br />00:20 Ostatnia chwila: film<br />02:05 Święci z Bostonu: film |
||
− | 19:35 Jubileuszowe powroty |
||
+ | |||
− | 20:00 30 minut ekstra; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12 |
||
+ | Fashion TV<br />05:00 Moda i film<br />05:45 Modelki<br />06:00 Tygodnie mody<br />06:45 Fotografowie mody<br />07:00 Tygodnie mody<br />07:45 Fotografowie mody<br />08:00 Modelki<br />08:45 Moda i muzyka<br />09:00 Tygodnie mody<br />09:45 First Face<br />10:00 Projektanci mody<br />10:45 Wydarzenia ze świata mody<br />11:00 Modelki<br />11:45 Moda i sport<br />12:00 Tygodnie mody<br />12:45 Fryzury i makijaże<br />13:00 Kolekcja wiosna-lato<br />13:45 Fotografowie mody<br />14:00 Modelki<br />14:45 F People<br />15:00 Moda dookoła świata<br />15:45 Wydarzenia ze świata mody<br />16:00 Projektanci mody<br />16:45 Moda i sport<br />17:00 Tygodnie mody<br />17:45 Wydarzenia ze świata mody<br />18:00 Moda i film<br />18:45 First Face<br />19:00 Modelki<br />19:45 Moda i muzyka<br />20:00 Modelki<br />20:45 F People<br />21:00 Hity sezonu<br />21:45 Fryzury i makijaże<br />22:00 Projektanci mody<br />22:45 Tygodnie mody<br />23:00 Kolekcja wiosna-lato<br />23:45 Fotografowie mody<br />00:00 Kolekcja wiosna-lato<br />00:45 Moda i muzyka<br />01:00 Modelki<br />01:45 F Floor<br />02:00 F Hot<br />02:45 First Face<br />03:00 Tygodnie mody<br />03:45 Fryzury i makijaże<br />04:00 Hity sezonu<br />04:45 F People |
||
− | 20:30 Kurier; STEREO |
||
+ | |||
− | 20:45 Pogoda; STEREO |
||
+ | Kino Polska<br />07:05 Bułeczka: film <br />08:30 Pomysłowy Dobromir: serial<br />08:40 Dwa koty i pies: serial<br />08:50 Uwaga znak, odc. 3: serial<br />09:05 Komentarz: Stanisław Janicki<br />09:15 Straszny dwór: film<br />10:20 Zenona Z. przypadki: film<br />10:35 Playback: film<br />11:15 Olimpiada 40: film<br />13:00 Za drutami<br />13:20 Ile znasz słów o życiu?<br />13:35 Konrad Góra<br />14:05 Rodzina Leśniewskich: film<br />15:35 Drużynowy<br />16:05 Zabawa w dorosłych<br />16:25 Nostalgia<br />16:45 Stacja Józefa D.: film<br />17:10 Wspólny pokój: film<br />18:45 Nagroda doczesna: film<br />18:50 Idę do słońca<br />19:10 Rekordzista: film<br />19:35 Astronom: film<br />20:05 Komentarz: Wiesław Łuka<br />20:10 Zmowa: film <br />21:50 Korytarze sądu<br />22:05 Wyprawa do Gwatemali: film<br />23:00 Olimpiada 40: film<br />00:45 Za drutami<br />01:10 Wspólny pokój: film<br />02:35 Nagroda doczesna: film<br />02:50 Idę do słońca<br />03:00 Rekordzista: film |
||
− | 20:50 Studio Świat - .; cykl reportaży; STEREO, Bez ogranicze� wiekowych |
||
+ | |||
− | 21:30 Kurier; STEREO |
||
+ | Hallmark Channel<br />06:00 Zakładnik z wyboru: film<br />08:00 Dziesiąte królestwo, odc. 5: serial<br />10:00 Najdłuższy lot: film<br />12:00 Potyczki Amy, odc. 69: serial<br />13:00 Córki McLeoda, odc. 87: serial<br />14:00 Dziesiąte królestwo, odc. 5: serial<br />16:00 Walter i Henry: film<br />18:00 Potyczki Amy, odc. 69: serial<br />19:00 Córki McLeoda, odc. 87: serial<br />20:00 Supernova, odc. 1: film<br />22:00 Dotyk zła, odc. 5 <br />23:00 Na koniec świata, odc. 1: serial<br />00:45 Supernova, odc. 1: film<br />03:00 Dotyk zła, odc. 5<br />04:00 Zakładnik z wyboru: film |
||
− | 21:40 Pogoda; STEREO |
||
+ | |||
− | 21:45 Aktualności sportowe, Aktualności |
||
+ | BBC World<br />6:00 BBC News Wiadomości<br />6:30 Middle East Business Report Inne<br />7:00 BBC News Wiadomości<br />7:30 Spirit of Yachting Informacje<br />8:00 BBC News Wiadomości<br />8:30 Click Informacje<br />9:00 BBC News Wiadomości<br />9:10 Francesco's Italy: From Top To Toe Państwa i ludzie<br />10:00 BBC News Wiadomości<br />10:30 The Best of Top Gear Komunikacja<br />11:00 BBC News Wiadomości<br />11:30 Middle East Business Report Inne<br />12:00 BBC News Wiadomości<br />12:30 Football Focus Sport<br />13:00 BBC News Wiadomości<br />13:10 The World Uncovered Informacje<br />14:00 BBC News Wiadomości<br />14:15 Sport Today Sport<br />14:30 The Record Europe Informacje<br />15:00 BBC News Wiadomości<br />15:30 Peschardt's People Informacje<br />16:00 BBC News Wiadomości<br />16:10 Francesco's Italy: From Top To Toe Państwa i ludzie<br />17:00 BBC News Wiadomości<br />17:30 The Best of Top Gear Komunikacja<br />18:00 BBC News Wiadomości<br />18:30 Middle East Business Report Inne<br />19:00 BBC News Wiadomości<br />19:30 Reporters Historia<br />20:00 BBC News Wiadomości<br />20:15 Sport Today Sport<br />20:30 Extra Time Sport<br />21:00 BBC News Wiadomości<br />21:10 The World Uncovered Informacje<br />22:00 BBC News Wiadomości<br />22:30 Spirit of Yachting Informacje<br />23:00 BBC News Wiadomości<br />23:30 Peschardt's People Informacje<br />0:00 BBC News Wiadomości<br />0:30 Middle East Business Report Inne<br />1:00 BBC News Wiadomości<br />1:10 Francesco's Italy: From Top To Toe Państwa i ludzie<br />2:00 BBC News Wiadomości<br />2:10 The World Uncovered Informacje<br />3:00 BBC News Wiadomości<br />3:30 The Best of Top Gear Komunikacja |
||
− | 22:30 Kurier; STEREO |
||
+ | |||
− | 22:50 Pogoda; STEREO |
||
+ | CNN<br />6:00 World News Wiadomości<br />6:30 World Report Wiadomości<br />7:00 World News Wiadomości<br />7:30 World Business This Week Ekonomia i konsumpcja<br />8:00 News Special Wiadomości<br />9:00 World News Wiadomości<br />9:30 Global Office Informacje<br />10:00 World News Wiadomości<br />10:30 World Sport Sport<br />11:00 Larry King Talkshow<br />12:00 World News Wiadomości<br />12:30 World Sport Sport<br />13:00 World News Wiadomości<br />13:30 Mainsail Informacje<br />14:00 World News Wiadomości<br />14:30 World Sport Sport<br />15:00 World News Wiadomości<br />15:30 Global Office Informacje<br />16:00 News Special Wiadomości<br />17:00 International Correspondents Wiadomości<br />17:30 The Daily Show with Jon Stewart Wiadomości<br />18:00 World News Wiadomości<br />18:30 Inside Africa Informacje<br />19:00 World News Wiadomości<br />19:30 Mainsail Informacje<br />20:00 World News Wiadomości<br />20:30 Global Office Informacje<br />21:00 News Special Wiadomości<br />22:00 World News Wiadomości<br />22:30 World Sport Sport<br />23:00 World News Wiadomości<br />23:30 The Daily Show with Jon Stewart Wiadomości<br />0:00 World News Wiadomości<br />0:30 World Sport Sport<br />1:00 World News Wiadomości<br />1:30 Inside Africa Informacje<br />2:00 World News Wiadomości<br />2:30 Talkasia Talkshow<br />3:00 Larry King Weekend Talkshow |
||
− | 23:00 Sportowy Wieczór; STEREO |
||
+ | |||
− | 23:25 Europa; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych |
||
+ | Deutsche Welle<br />6:00 Journal Wiadomości<br />6:30 euromaxx Społeczeństwo<br />7:00 Journal Wiadomości<br />7:30 Quadriga Talkshow<br />8:00 Journal Wiadomości<br />8:30 Kino Film i teatr<br />9:00 Journal Wiadomości<br />9:30 euromaxx Społeczeństwo<br />10:00 Journal Wiadomości<br />10:30 Quadriga Talkshow<br />11:00 Journal Wiadomości<br />11:30 Kino Film i teatr<br />12:00 Journal Wiadomości<br />12:30 euromaxx Społeczeństwo<br />13:00 Journal Wiadomości<br />13:30 Quadriga Talkshow<br />14:00 Journal Wiadomości<br />14:30 Europa aktuell Informacje<br />15:00 Journal Wiadomości<br />15:30 euromaxx Społeczeństwo<br />16:00 Journal Wiadomości<br />16:30 Im Focus Inne<br />17:00 Journal Wiadomości<br />17:30 European Journal Informacje<br />18:00 Journal Wiadomości<br />18:30 euromaxx Społeczeństwo<br />19:00 Journal Wiadomości<br />19:30 In Focus Inne<br />20:00 Journal Wiadomości<br />20:30 Kultur.21 Program kulturalny<br />21:00 Journal Wiadomości<br />21:30 euromaxx Społeczeństwo<br />22:00 Journal Wiadomości<br />22:30 Im Focus Inne<br />23:00 Journal Wiadomości<br />23:30 Arts.21 Program kulturalny<br />0:00 Journal Wiadomości<br />0:30 euromaxx Społeczeństwo<br />1:00 Journal Wiadomości<br />1:30 In Focus Inne<br />2:00 Journal Wiadomości<br />2:30 Kino Film i teatr<br />3:00 Journal Wiadomości<br />3:30 euromaxx Społeczeństwo |
||
− | 23:55 Studio Wschód; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych |
||
+ | |||
− | 00:20 30 minut ekstra; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12 |
||
+ | Tele 5 (Niemcy)<br />6:10 Gundam Wing - Folgen 1 - 5<br />8:15 Der Kampf um Troja - Film historyczny Org: "La Guerra di Troia". Reżyseria: Giorgio Ferroni (I/F 1961)<br />10:15 Der Größte der Gladiatoren - Film przygodowy Org: "Il magnifico gladiatore". Scenariusz i reżyseria: Alfonso Brescia (I 1964)<br />11:40 Ich liebe Kino - Gottschalks Filmkolumne - Film i teatr<br />11:45 Wir lieben Kino - Kinomagazin<br />12:15 Sonnenklar-TV - Reiseshopping<br />13:20 Mandy - Dramat Reżyseria: Alexander Mackendrick, Fred F. Sears (GB 1952)<br />15:05 Wilder Zauber - Org: "Rough Magic". Reżyseria: Clare Peploe (USA/GB/F 1995)<br />17:15 Sonnenklar-TV - Reiseshopping<br />19:20 Andromeda - Die Schlange im Paradies; (USA 2000)<br />20:10 Ich liebe Kino - Gottschalks Filmkolumne - Film i teatr<br />20:15 Piraten - Film przygodowy Org: "Pirates". Reżyseria: Roman Polanski (F/TUN 1986)<br />22:15 The Stuntdriver - Thriller Org: "Executive Target". Reżyseria: Joseph Merhi (USA 1997)<br />0:10 The Dentist - Horror Reżyseria: Brian Yuzna (USA 1996)<br />2:00 The Stuntdriver - Thriller Org: "Executive Target". Reżyseria: Joseph Merhi (USA 1997)<br />3:55 The Dentist - Horror Reżyseria: Brian Yuzna (USA 1996) |
||
− | 00:45 Studio Świat - .; cykl reportaży; STEREO, Bez ogranicze� wiekowych |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki TVP 1 z 2007 roku]] |
||
− | 01:20 Kurier; STEREO |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki TVP 2 z 2007 roku]] |
||
− | 01:40 Pogoda; STEREO |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki TV Polonia z 2007 roku]] |
||
− | 01:45 Zakończenie dnia |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki Polsat z 2007 roku]] |
||
− | [[Plik:Logo-tv3krakow.gif|thumb|left]] |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki TVN z 2007 roku]] |
||
− | 06:35 Uwierz w dokument - odc. 63; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12 |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki TV 4 z 2007 roku]] |
||
− | 07:05 Kowalski i Schmidt; STEREO, Dla małoletnich od lat 12 |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki TVP 3 Katowice z 2007 roku]] |
||
− | 07:30 Kurier; STEREO |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki TVP 3 Kraków z 2007 roku]] |
||
− | 07:40 Pogoda; STEREO |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki TVP Kultura z 2007 roku]] |
||
− | 07:45 Kronika |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki TVP Sport z 2007 roku]] |
||
− | 07:55 Pogoda |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki Cartoon Network z 2007 roku]] |
||
− | 08:00 Pogoda na narty |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki Discovery Channel z 2007 roku]] |
||
− | 08:10 Magazyn medyczny |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki Eurosport z 2007 roku]] |
||
− | 08:25 Co warto wiedzieć |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki National Geographic Channel z 2007 roku]] |
||
− | 08:30 Kurier; STEREO |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki Polsat Sport z 2007 roku]] |
||
− | 08:40 Pogoda; STEREO |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki TVN 24 z 2007 roku]] |
||
− | 08:45 Rekomendacje kulturalne |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki TVN 7 z 2007 roku]] |
||
− | 09:00 Auto - Skaner; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki Canal + z 2007 roku]] |
||
− | 09:30 Kurier; STEREO |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki Zig Zap z 2007 roku]] |
||
− | 09:45 Pogoda; STEREO |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki VIVA Polska z 2007 roku]] |
||
− | 09:50 Serwis sportowy; STEREO |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki Eurosport Deutsch z 2007 roku]] |
||
− | 09:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki Eurosport 2 z 2007 roku]] |
||
− | 09:59 Kamera Kuriera; STEREO |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki 4fun TV z 2007 roku]] |
||
− | 10:00 Było, nie minęło; STEREO, Dla małoletnich od lat 12 |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki MTV Polska z 2007 roku]] |
||
− | 10:30 Kurier; STEREO |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki VH1 Polska z 2007 roku]] |
||
− | 10:45 Serwis sportowy; STEREO |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki AXN Sci Fi z 2007 roku]] |
||
− | 10:46 Pogoda; STEREO |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki Zone Europa z 2007 roku]] |
||
− | 10:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki BBC World z 2007 roku]] |
||
− | 11:00 Muzea sztuki na świecie - Muzeum Mauritshuis w Hadze (Art Museums of the world); serial dokumentalny kraj prod.Japonia (2006); STEREO, Dla małoletnich od lat 12 |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki CNN z 2007 roku]] |
||
− | 11:30 Kurier; STEREO |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki Deutsche Welle z 2007 roku]] |
||
− | 11:45 Pogoda; STEREO |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki Tele 5 (Niemcy) z 2007 roku]] |
||
− | 11:46 Serwis sportowy; STEREO |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki Canal + Sport z 2007 roku]] |
||
− | 11:50 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki Canal + Sport 2 z 2007 roku]] |
||
− | 11:55 16/16 - Syreny; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 12 |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki HBO z 2007 roku]] |
||
− | 12:10 16/16 - Podziel się nartami; cykl reportaży; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 12 |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki HBO 2 z 2007 roku]] |
||
− | 12:30 Kurier; STEREO |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki Discovery Civilisation z 2007 roku]] |
||
− | 12:45 Pogoda; STEREO |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki Discovery Travel & Living z 2007 roku]] |
||
− | 12:48 Serwis sportowy; STEREO |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki Discovery Science z 2007 roku]] |
||
− | 12:50 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki Planete z 2007 roku]] |
||
− | 12:55 Uwierz w dokument - odc. 64; film dokumentalny; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 12 |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki Animal Planet z 2007 roku]] |
||
− | 13:30 Kurier; STEREO |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki Jetix z 2007 roku]] |
||
− | 13:45 Pogoda; STEREO |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki Ale kino! z 2007 roku]] |
||
− | 13:49 Serwis sportowy; STEREO |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki Fashion TV z 2007 roku]] |
||
− | 13:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki Kino Polska z 2007 roku]] |
||
− | 14:00 Auto - Skaner; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki Canal + Film z 2007 roku]] |
||
− | 14:30 Kurier; STEREO |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki Hallmark Channel z 2007 roku]] |
||
− | 14:45 Pogoda; STEREO |
||
− | 14:50 Serwis sportowy; STEREO |
||
− | 14:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych |
||
− | 14:58 Kamera Kuriera; STEREO |
||
− | 15:00 Było, nie minęło; STEREO, Dla małoletnich od lat 12 |
||
− | 15:30 Kurier; STEREO |
||
− | 15:45 Pogoda; STEREO |
||
− | 15:50 Serwis sportowy; STEREO |
||
− | 15:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych |
||
− | 15:58 Kamera Kuriera; STEREO |
||
− | 16:00 Europa; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych |
||
− | 16:30 Kurier; STEREO |
||
− | 16:40 Pogoda; STEREO |
||
− | 16:45 Pogoda w regionie |
||
− | 16:50 Burzliwe tete e tete |
||
− | 17:00 Studio Wschód; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych |
||
− | 17:30 Kurier; STEREO |
||
− | 17:40 Pogoda; STEREO |
||
− | 17:45 Pogoda w regionie |
||
− | 17:50 Okiem kamery |
||
− | 18:00 Kronika |
||
− | 18:20 Burzliwe tete a tete |
||
− | 18:30 Kronika |
||
− | 18:35 Tematy dnia |
||
− | 19:00 Krakowski Salon Polityczny |
||
− | 19:10 Środowisko i my |
||
− | 19:30 Nowe miasto |
||
− | 19:55 Co warto wiedzieć |
||
− | 20:00 30 minut ekstra; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12 |
||
− | 20:30 Kurier; STEREO |
||
− | 20:45 Pogoda; STEREO |
||
− | 20:50 Studio Świat - .; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych |
||
− | 21:30 Kurier; STEREO |
||
− | 21:40 Pogoda; STEREO |
||
− | 21:45 Kronika |
||
− | 22:00 Kronika sportowa |
||
− | 22:15 Speed 2 |
||
− | 22:30 Kurier; STEREO |
||
− | 22:50 Pogoda; STEREO |
||
− | 23:00 Sportowy Wieczór; STEREO |
||
− | 23:25 Europa; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych |
||
− | 23:55 Studio Wschód; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych |
||
− | 00:20 30 minut ekstra; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12 |
||
− | 00:45 Studio Świat - .; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych |
||
− | 01:20 Kurier; STEREO |
||
− | 01:40 Pogoda; STEREO |
||
− | 01:45 Zakończenie dnia |
||
− | [[File:TVP KULTURA-logo-165549B8BD.png|left|thumb|200x200px]] |
||
− | 09:05 Piotr Anderszewski gra wariacje na temat Diabellego (Piotr Anderszewski joue les variations Diabelli); film dokumentalny kraj prod.Francja (2000); 16:9, Bez ograniczeń wiekowych |
||
− | 10:35 Jarocin po latach - Pabieda; Dla małoletnich od lat 12 |
||
− | 10:55 Klasyka filmowa - Dyktator (The Great Dictator); film fabularny kraj prod.USA (1940); Bez ograniczeń wiekowych |
||
− | 13:00 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych |
||
− | 13:25 Przystań; film TVP; Dla małoletnich od lat 12 |
||
− | 14:50 Kino lektur szkolnych - Makbet (Macbeth); dramat kraj prod.Wielka Brytania (2005); STEREO, Dla małoletnich od lat 12 |
||
− | 16:20 Stanisław Sojka śpiewa Sonety Williama Shakespeare'a; koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych |
||
− | 17:00 Korzenie kultury - Nowe media w sztuce /cz.1/; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych |
||
− | 17:15 Korzenie Kultury - reportaż - artysta jako wirus; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych |
||
− | 17:35 Korzenie kultury - Nowe media w sztuce /cz.2/; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych |
||
− | 18:00 Videoformacja. Sztuka mediów w polskiej sztuce współczesnej; Dla małoletnich od lat 12 |
||
− | 18:55 Korzenie kultury - Nowe media w sztuce /cz.3/; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych |
||
− | 19:35 Video Art - Ars Elektronica; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych |
||
− | 20:00 Studio Kultura - Informacje; STEREO |
||
− | 20:30 Panorama kina światowego - Sex w Brnie (Nuda v Brně); komedia kraj prod.CZECHY (2003); STEREO, Dla małoletnich od lat 16 |
||
− | 22:15 Trzeci punkt widzenia; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych |
||
− | 22:40 Więcej niż fikcja - Filmowiec (Le Filmeur); film dokumentalny kraj prod.Francja (2005); STEREO, Dla małoletnich od lat 16 |
||
− | 00:15 Strefa - Mediokracja - Mirosław Rogala; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych |
||
− | 01:15 Studio Kultura - Informacje; STEREO |
||
− | 01:40 Kino nocne - Filantrop (Filantropica); film fabularny kraj prod.Rumunia, Francja (2002); 16:9, Dla małoletnich od lat 16 |
||
− | 03:30 Tanie dranie - koncert w ramach 33 Studenckiego Festiwalu Piosenki; Dla małoletnich od lat 12 |
||
− | 04:00 Zakończenie programu |
Wersja z 19:04, 5 sie 2019
06:00 Warto kochać - odc. 20; serial TVP
06:50 Smaki polskie; magazyn kulinarny
07:00 Dzień dobry w sobotę; program poradnikowy
07:30 Rok w ogrodzie
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Studio 5-10-15
08:30 Byli sobie odkrywcy - odc. 23 Alexandra David Neel (odc. 23 Alexandra David Neel); serial animowany kraj prod.Francja (1997)
09:00 Ziarno ; magazyn
09:30 Studio 5-10-15
09:50 Kadra 2012; magazyn
10:10 89 PLUS - MŁODOŚĆ PASJA SKAUTING - Styl; magazyn
10:25 Studio 5-10-15
10:45 Kogutto - odc. 13; magazyn muzyczny
11:10 Siedmiu wspaniałych II - Grzechy przeszłości, odc. 2 (Magnificent Seven II, ep. 1, Sins of the Past); serial przygodowy kraj prod.USA (1999)
12:00 Kuchnia z Okrasą - Zioła - kuchenne perfumy
12:25 Zwierzęta świata - Koń Przewalskiego. Powrót do Chin 2/2 (Wild Horses - Return To China) - txt.str.777; film dokumentalny kraj prod.Nowa Zelandia, Chiny (2004)
13:00 Wiadomości
13:10 Od przedszkola do Opola - Kabaret Otto
13:45 As przestworzy (L'Uomo del vento); dramat kraj prod.Włochy (2003)
15:20 Dni przedostatnie, dni następne; reportaż
15:50 Sekrety Rodzinne - odc. 8; talk-show
16:40 ZAP - szybki magazyn popkulturalny; magazyn
17:00 Teleexpress
17:20 Dwie strony medalu - odc. 32 - txt.str.777; serial TVP
17:50 Dwie strony medalu - odc. 33 - txt.str.777; serial TVP
18:20 Sąsiedzi - Znajoma matki; serial komediowy TVP
18:45 Przed Opolem - odc. 3
19:00 Wieczorynka - Kaczor Donald przedstawia - odc. 42 (Donald Duck Presents (odc.97)); serial animowany kraj prod.USA (1983)
19:30 Wiadomości
19:50 Sport
20:05 Pogoda
20:20 Hit na sobotę - Osaczony (Hostage) - txt.str.777 108'; film fabularny kraj prod.USA, Niemcy (2005)
22:20 Orzeł Seria III - odc. 7 (23) (Ornen III, ep. 7); serial kryminalny kraj prod.Dania, Niemcy, Norwegia, Szwecja, Islandia (2005)
23:25 Męska rzecz... - Armia wilków - Dog Soldiers (Dog Soldiers) 100'; horror kraj prod.Wielka Brytania, Luksemburg (2002)
01:10 Kino nocnych marków - Prawo i bezprawie 3 - odc.11 (Law & Order, Special Victims Unit ser.3, ep.12, Monogamy); serial kryminalny kraj prod.USA (2001)
01:50 Kino nocnych marków - Prawo i bezprawie 3 - odc.12 (Law & Order, Special Victims Unit ser.3, ep.15, Protection); serial kryminalny kraj prod.USA (2001)
02:35 Mistrzowie dla Tansmana - [cz.2]
02:50 Zakończenie dnia
06:10 Dla niesłyszących - Echa Panoramy
06:40 Dwójka Dzieciom - Dziwne przygody Koziołka Matołka - odc. 4 Regaty; serial animowany
06:50 Smak Europy - Po marzenia do nieba...
07:00 Spróbujmy razem; magazyn dla niepełnosprawnych
07:25 Magazyn Ligi Mistrzów
07:55 M jak miłość - odc. 478; serial TVP
08:50 Śniadanie z Dwójką - w tym Panorama: 9.45, 10.35 i Pogoda: 9.15,10.10,10.35
10:40 Błękitna krew na cenzurowanym (Prince William and prince Harry) - txt.str.777; film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2004)
11:35 Na dobre i na złe - odc. 286 Zabójcza lekkomyślność; serial TVP
12:30 Egzamin z życia - odc. 70; serial TVP
13:25 Niesforne aniołki seria II - odc. 15 (Little angels - Sheikh Family); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2005)
14:00 Familiada - odc.1384 - txt.str.777; teleturniej
14:30 Złotopolscy - odc. 842 Dwoje na koncercie; telenowela TVP
15:00 Smaczne go! - (2); magazyn kulinarny
15:50 Święta wojna - (261) Krawaciorz Przodowy
16:20 Codzienna 2 m. 3 - odc. 43; serial komediowy TVP
16:55 Wielki Poker - odc. 1; teleturniej
17:50 Kopciuszek - odc. 49 - txt.str.777; serial obyczajowy TVP
18:30 Program lokalny
18:45 Panorama
19:00 Pogoda
19:10 Europa da się lubić - Europa pępek świata
20:05 Przebojowe Polki - (2); widowisko rozrywkowe
21:00 Kabaretowa Scena Dwójki - Łowcy. B (1); program satyryczny
21:50 Słowo na niedzielę
22:00 Panorama
22:25 Sport Telegram
22:30 Pogoda
22:40 Mocne Kino - Rumble Fish (Rumble Fish) 90'; dramat kraj prod.USA (1983)
00:15 Światło w mroku (Black light) 87'; film sensacyjny kraj prod.Kanada (1998)
01:45 Sędziowie z Queens - odc. 11/13 (QUEENS SUPREME ep. 110); serial komediowy kraj prod.USA (2003)
02:25 AUDIOTELE-Noc Zagadek - Teleturniej Interaktywny
03:30 Zakończenie dnia
06:00 Plebania - odc. 639; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:20 Plebania - odc. 640; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:40 Plebania - odc. 641; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:00 Plebania - odc. 642; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:25 Plebania - odc. 643; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:45 To jest temat - Syc Polonia; Dla małoletnich od lat 7
08:00 Dla niesłyszących - Echa Panoramy
08:35 Święta wojna - Hanys Boss (243); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
09:00 Mówi się .... ; Bez ograniczeń wiekowych
09:20 Gwiezdny Pirat - Ostatnia tajemnica odc. 7/7; serial; Dla małoletnich od lat 7
09:45 Z herbem w nazwisku - Zamoyski herbu Jelita; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
10:15 Z daleka, a z bliska; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:05 Dziękujemy za solidarność - Anna Szwatkowska - Bugnon; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:15 Dwie strony medalu - odc. 30; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:40 Bombowcy - Do maszyn; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
12:05 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza - Cieszyńki smak (27); Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Codzienna 2 m. 3 - odc. 8; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:00 Wiadomości
13:10 Na dobre i na złe - odc. 275 Gracz; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:00 Salon kresowy - Kresowianka; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
14:15 Dzika Polska - .; serial dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:40 Made in Poland; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
15:05 Duże dzieci - 43; talk-show; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:45 Laureaci Nowej tradycji - Kapela Buki; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Śniadanie na podwieczorek; Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Teleexpress
17:20 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:45 Ojczyzna polszczyzna - Jastrzębie, Turze, Koźle, Końskie; program prof.Jana Miodka; Bez ograniczeń wiekowych
18:00 O zaćmieniu ale nie tylko...; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:30 M jak miłość - odc. 432; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:15 Dobranocka - Baśnie i bajki polskie - O Bartku doktorze; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości
19:50 Sport
20:05 Pogoda
20:10 Był jazz 95'; film fabularny kraj prod.Polska (1984); reż.:Feliks Falk; wyk.:Bożena Adamek, Michał Bajor, Andrzej Grabarczyk, Jerzy Gudejko, Andrzej Chichłowski, Jacek Strzemżalski; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:50 Przebojowe Polki - (1); widowisko rozrywkowe; Bez ograniczeń wiekowych
22:45 Dubidu - odc.19; quiz muzyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:35 Śniadanie na podwieczorek; Bez ograniczeń wiekowych
00:30 M jak miłość - odc. 432; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
01:15 Dobranocka za oceanem - Baśnie i bajki polskie - O Bartku doktorze; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości
01:50 Sport
02:00 Był jazz; film fabularny; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:35 Dzika Polska - .; serial dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
04:05 Codzienna 2 m. 3 - odc. 8; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:30 O zaćmieniu ale nie tylko...; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
05:00 Dwie strony medalu - odc. 30; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:25 Bombowcy - Do maszyn; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
05:55 Zakończenie dnia
06:00 Pierwsza miłość - serial obyczajowy reż. Okił Khamidov, Paweł Chmielewski, Polska 2004
06:45 Jesteśmy - magazyn religijny
07:15 Tutenstein - serial animowany
07:45 Hugo - program dla dzieci
08:15 Kochanie, zmniejszyłem dzieciaki - serial przygodowy reż. David Grossman, USA 1997
09:15 Pasjonaci - magazyn motoryzacyjny
09:45 Rodzina zastępcza plus - serial komediowy reż. Wojciech Adamczyk/Michał Kwieciński, Polska
10:45 Formuła 1 Grand Prix Australii - kwalifikacje
12:45 Czarodziejki - serial obyczajowy USA 1999
13:45 Dom nie do poznania - reality show
14:45 Hell's Kitchen od kuchni - reality show
15:45 Eureko, ja to wiem! - teleturniej
16:45 Rodzina nie do poznania - reality show
17:45 Grasz czy nie grasz - teleturniej
18:50 Wydarzenia
19:20 Sport
19:25 Pogoda
19:30 13 posterunek - serial komediowy reż. Maciej Ślesicki, Polska 1997
20:00 Jak oni śpiewają - program rozrywkowy
21:55 Studio LOTTO
22:05 Femme fatale - thriller reż. Brian De Palma, wyk. Rebecca Romijn-Stamos, Antonio Banderas, Peter Coyote, Eriq Ebouaney USA 2002
00:25 Trzynaście duchów - horror reż. Steve Beck, wyk. Tony Shalhoub, Embeth Davidtz, Matthew Lillard, Shannon Elizabeth, Alec Roberts, JR Bourne, Rah Digga USA 2001
02:10 Dziewczyny w bikini - program rozrywkowy
03:30 Formuła 1 Grand Prix Australii - studio
04:00 Formuła 1 Grand Prix Australii
05:35 Uwaga! - magazyn reporterów
05:50 Telesklep
07:35 Automaniak Max - magazyn motoryzacyjny
08:10 Dzień dobry i zdrowy - magazyn
08:30 Dzień dobry TVN - magazyn
10:55 Pascal: po prostu gotuj - magazyn kulinarny
11:30 Hela w opałach: Walentynki - serial komediowy odc. 16 Polska 2006
12:05 Na Wspólnej - serial obyczajowy odc. 775-778 Polska 2003
13:55 Szymon Majewski Show - program rozrywkowy
14:55 Taniec z gwiazdami - program rozrywkowy
16:45 Siłacze 7 - Strongcup - program rozrywkowy
17:55 Pascal: po prostu gotuj - magazyn kulinarny
18:30 Maraton uśmiechu - program rozrywkowy
19:00 Fakty
19:25 Sport - program informacyjny
19:35 Pogoda
19:45 Uwaga! - magazyn reporterów
20:05 Niania: Wspólna noc - serial komediowy odc. 47 reż. Jurek Bogajewicz, Polska 2005
20:40 Kryminalni: Nie zabijaj - serial kryminalny odc. 67 reż. Piotr Wereśniak, Ryszard Zatorski, Polska 2004
21:45 Ring - horror reż. Gore Verbinski, wyk. Naomi Watts, Martin Henderson, Brian Cox, David Dorfman USA/ Japonia 2002
00:05 Pocałunek smoka - dramat sensacyjny reż. Chris Nahon, wyk. Jet Li, Bridget Fonda, Tcheky Karyo, Ric Young USA/ Francja 2001
02:10 Telesklep
02:30 Nic straconego - programy powtórkowe
05:50 Gram.Tv
06:15 FIFA Futbol Mundial
06:40 V-max
07:05 Pokemon (266, 267)
07:55 Na topie - wywiad z...
08:25 Dekoratornia
08:55 Rajdowe Mistrzostwa Świata - Rajd Meksyku
09:55 Gram.tv
10:25 Sztukateria
10:55 V-max
11:25 Ja się zastrzelę (6)
12:25 Dinozaury soulu - film muzyczny, Wielka Brytania 1995
14:30 Pracująca dziewczyna (6)
15:00 Siatkówka: Polska Liga Siatkówki - mecz BOT Skra Bełchatów - Asseco Resovia Rzeszów
17:00 Ściśle jawne
18:00 Zagadki historii: Zamachowcy samobójcy
19:05 Kinomaniak
19:35 Drogówka
20:05 Wielki świat - komedia, Francja/Hiszpania 2000
22:15 Formuła 1: Grand Prix Australii - kwalifikacje
23:20 Kamieńska (3)
00:20 Strażnik Teksasu (120)
01:25 Wydarzenia, Sport, Pogoda
02:00 Casino Night
04:00 Drogówka
04:20 Sztukateria
04:45 Na topie - wywiad z...
05:05 Zakończenie programu
06:35 Uwierz w dokument - odc. 63; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:05 Kowalski i Schmidt; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:30 Kurier; STEREO
07:40 Pogoda; STEREO
07:45 Aktualności flesz, pogoda
07:50 Gramy dla was
08:20 Narciarski weekend
08:30 Kurier; STEREO
08:40 Pogoda; STEREO
08:45 Cukierenka dziadka Benka
09:00 Auto - Skaner; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Kurier; STEREO
09:45 Pogoda; STEREO
09:50 Serwis sportowy; STEREO
09:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:59 Kamera Kuriera; STEREO
10:00 Było, nie minęło; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:30 Kurier; STEREO
10:45 Serwis sportowy; STEREO
10:46 Pogoda; STEREO
10:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Muzea sztuki na świecie - Muzeum Mauritshuis w Hadze (Art Museums of the world); serial dokumentalny kraj prod.Japonia (2006); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Kurier; STEREO
11:45 Pogoda; STEREO
11:46 Serwis sportowy; STEREO
11:50 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:55 16/16 - Syreny; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:10 16/16 - Podziel się nartami; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:30 Kurier; STEREO
12:45 Pogoda; STEREO
12:48 Serwis sportowy; STEREO
12:50 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:55 Uwierz w dokument - odc. 64; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:30 Kurier; STEREO
13:45 Pogoda; STEREO
13:49 Serwis sportowy; STEREO
13:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Auto - Skaner; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Kurier; STEREO
14:45 Pogoda; STEREO
14:50 Serwis sportowy; STEREO
14:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:58 Kamera Kuriera; STEREO
15:00 Było, nie minęło; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:30 Kurier; STEREO
15:45 Pogoda; STEREO
15:50 Serwis sportowy; STEREO
15:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:58 Kamera Kuriera; STEREO
16:00 Europa; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Kurier; STEREO
16:40 Pogoda; STEREO
16:45 Aktualności
16:48 Pogoda
16:50 Gramy dla was
17:00 Studio Wschód; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Kurier; STEREO
17:40 Pogoda; STEREO
17:45 Aktualności sportowe
18:00 Aktualności
18:20 Pozytywka - Tygodnik Pozytywnie Nakręcony
18:30 Aktualności flesz
18:32 Magazyn Meteo
18:35 Domowy zwierzyniec
18:45 U nos w Bytkowie
19:15 Po bandzie
19:35 Jubileuszowe powroty
20:00 30 minut ekstra; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:45 Pogoda; STEREO
20:50 Studio Świat - .; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:40 Pogoda; STEREO
21:45 Aktualności sportowe, Aktualności
22:30 Kurier; STEREO
22:50 Pogoda; STEREO
23:00 Sportowy Wieczór; STEREO
23:25 Europa; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:55 Studio Wschód; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:20 30 minut ekstra; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:45 Studio Świat - .; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:20 Kurier; STEREO
01:40 Pogoda; STEREO
01:45 Zakończenie dnia
06:35 Uwierz w dokument - odc. 63; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:05 Kowalski i Schmidt; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:30 Kurier; STEREO
07:40 Pogoda; STEREO
07:45 Kronika
07:55 Pogoda
08:00 Pogoda na narty
08:10 Magazyn medyczny
08:25 Co warto wiedzieć
08:30 Kurier; STEREO
08:40 Pogoda; STEREO
08:45 Rekomendacje kulturalne
09:00 Auto - Skaner; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Kurier; STEREO
09:45 Pogoda; STEREO
09:50 Serwis sportowy; STEREO
09:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:59 Kamera Kuriera; STEREO
10:00 Było, nie minęło; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:30 Kurier; STEREO
10:45 Serwis sportowy; STEREO
10:46 Pogoda; STEREO
10:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Muzea sztuki na świecie - Muzeum Mauritshuis w Hadze (Art Museums of the world); serial dokumentalny kraj prod.Japonia (2006); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Kurier; STEREO
11:45 Pogoda; STEREO
11:46 Serwis sportowy; STEREO
11:50 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:55 16/16 - Syreny; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:10 16/16 - Podziel się nartami; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:30 Kurier; STEREO
12:45 Pogoda; STEREO
12:48 Serwis sportowy; STEREO
12:50 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:55 Uwierz w dokument - odc. 64; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:30 Kurier; STEREO
13:45 Pogoda; STEREO
13:49 Serwis sportowy; STEREO
13:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Auto - Skaner; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Kurier; STEREO
14:45 Pogoda; STEREO
14:50 Serwis sportowy; STEREO
14:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:58 Kamera Kuriera; STEREO
15:00 Było, nie minęło; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:30 Kurier; STEREO
15:45 Pogoda; STEREO
15:50 Serwis sportowy; STEREO
15:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:58 Kamera Kuriera; STEREO
16:00 Europa; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Kurier; STEREO
16:40 Pogoda; STEREO
16:45 Pogoda w regionie
16:50 Burzliwe tete e tete
17:00 Studio Wschód; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Kurier; STEREO
17:40 Pogoda; STEREO
17:45 Pogoda w regionie
17:50 Okiem kamery
18:00 Kronika
18:20 Burzliwe tete a tete
18:30 Kronika
18:35 Tematy dnia
19:00 Krakowski Salon Polityczny
19:10 Środowisko i my
19:30 Nowe miasto
19:55 Co warto wiedzieć
20:00 30 minut ekstra; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:45 Pogoda; STEREO
20:50 Studio Świat - .; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:40 Pogoda; STEREO
21:45 Kronika
22:00 Kronika sportowa
22:15 Speed 2
22:30 Kurier; STEREO
22:50 Pogoda; STEREO
23:00 Sportowy Wieczór; STEREO
23:25 Europa; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:55 Studio Wschód; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:20 30 minut ekstra; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:45 Studio Świat - .; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:20 Kurier; STEREO
01:40 Pogoda; STEREO
01:45 Zakończenie dnia
09:05 Piotr Anderszewski gra wariacje na temat Diabellego (Piotr Anderszewski joue les variations Diabelli); film dokumentalny kraj prod.Francja (2000); 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:35 Jarocin po latach - Pabieda; Dla małoletnich od lat 12
10:55 Klasyka filmowa - Dyktator (The Great Dictator); film fabularny kraj prod.USA (1940); Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:25 Przystań; film TVP; Dla małoletnich od lat 12
14:50 Kino lektur szkolnych - Makbet (Macbeth); dramat kraj prod.Wielka Brytania (2005); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:20 Stanisław Sojka śpiewa Sonety Williama Shakespeare'a; koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Korzenie kultury - Nowe media w sztuce /cz.1/; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:15 Korzenie Kultury - reportaż - artysta jako wirus; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:35 Korzenie kultury - Nowe media w sztuce /cz.2/; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Videoformacja. Sztuka mediów w polskiej sztuce współczesnej; Dla małoletnich od lat 12
18:55 Korzenie kultury - Nowe media w sztuce /cz.3/; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:35 Video Art - Ars Elektronica; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Studio Kultura - Informacje; STEREO
20:30 Panorama kina światowego - Sex w Brnie (Nuda v Brně); komedia kraj prod.CZECHY (2003); STEREO, Dla małoletnich od lat 16
22:15 Trzeci punkt widzenia; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:40 Więcej niż fikcja - Filmowiec (Le Filmeur); film dokumentalny kraj prod.Francja (2005); STEREO, Dla małoletnich od lat 16
00:15 Strefa - Mediokracja - Mirosław Rogala; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:15 Studio Kultura - Informacje; STEREO
01:40 Kino nocne - Filantrop (Filantropica); film fabularny kraj prod.Rumunia, Francja (2002); 16:9, Dla małoletnich od lat 16
03:30 Tanie dranie - koncert w ramach 33 Studenckiego Festiwalu Piosenki; Dla małoletnich od lat 12
04:00 Zakończenie programu
09:00 W sportowym stylu
09:55 Puchar Świata w biathlonie - Rosja (Rosja) kraj prod.ROSJA (2007)
10:50 Polska Liga Hokejowa - .
12:10 Puchar Świata w biathlonie - Rosja (Rosja) kraj prod.ROSJA (2007)
13:05 Trzecia tercja; magazyn hokejowy; Bez ograniczeń wiekowych
13:40 ME w łyżwiarstwie figurowym - Warszawa 2007 (Gala); STEREO
15:15 Liga Mistrzów - Manchester United - Lille ( I połowa ) (Manchester United - Lille) kraj prod.Portugalia (2007)
16:05 Liga Mistrzów - Manchester United - Lille ( II połowa ) (Manchester United - Lille) kraj prod.Portugalia (2007)
17:00 Puchar Kontynentalny w skokach narciarskich - Zakopane
17:15 Puchar Kontynentalny w skokach narciarskich - Zakopane
18:20 Puchar Kontynentalny w skokach narciarskich - Zakopane
19:20 Piłka ręczna mężczyzn - Ekstraklasa: Zagłebie Lubin - Vive Kielce
20:15 Puchar Świata w biathlonie - Rosja (Rosja) kraj prod.ROSJA (2007)
20:40 Magazyn piłkarski- Goalissimo
21:30 Droga do Pekinu
22:00 Sportowy Wieczór
22:25 KO TV - boks zawodowy
22:55 Siatkówka Kobiet - Aluprof Bielsko - Biała - Winiary Kalisz
00:55 Zakończenie dnia
Canal +
07:00 Minisport+ - newsy sportowe
07:10 Łapu-capu - chochliki telewizyjne
07:30 Kraj świata - film obyczajowy reż. Maria Zmarz-Koczanowicz, wyk. Olaf Lubaszenko, Jan Nowicki, Henryk Talar, Cezary Pazura Polska 1993
08:55 Paradise Now - dramat polityczny reż. Hany Abu-Assad, wyk. Lubna Azabal, Hamza Abu-Aiaash, Kais Nashif, Lotuf Neusser Francja/Niemcy/Holandia/Izrael 2005
10:30 Kevin sam w Nowym Jorku - komedia reż. Chris Columbus, wyk. Macaulay Culkin, Joe Pesci, Daniel Stern, Catherine O'Hara, John Heard USA 1992
12:30 Aktualności filmowe - magazyn filmowy
13:05 Cena sławy - film dokumentalny odc. 1 wyk. Wlk. Brytania 2006
14:05 Premiera W świecie luksusu - serial dokumentalny odc. 1 Francja 2006
14:35 Duma i uprzedzenie - film kostiumowy reż. Joe Wright, wyk. Keira Knightley, Talulah Riley, Rosamund Pike, Jena Malone Francja/Wlk. Brytania 2005
16:40 Dr Dolittle 3 - film familijny reż. Rich Thorne, wyk. Kyla Pratt, Kristen Wilson, Walker Howard, John Amos USA 2006
18:15 Serce nie sługa - komedia romantyczna reż. Ben Younger, wyk. Meryl Streep, Uma Thurman, Bryan Greenberg, Jon Abrahams USA 2005
20:00 Wszystko zostaje w rodzinie - czarna komedia reż. Niall Johnson, wyk. Rowan Atkinson, Kristin Scott Thomas, Maggie Smith, Patrick Swayze Wlk. Brytania 2005
21:50 Premiera Straż nocna - film fantasy reż. Timur Bekamambietow, wyk. Konstantin Chabeński, Władimir Mieńszow, Dimitri Martynow, Maria Poroszyna Rosja 2004
23:50 Ostatni zjazd - thriller reż. John Fawcett, wyk. Kathleen Robertson, Andrea Roth, Linden Ashby, Noah Bernett Kanada 2006
01:30 Czeka na nas świat - komediodramat reż. Robert Krzempek, wyk. Sebastian Pawlak, Bartosz Żukowski, Cezary Żak, Jerzy Trela Polska 2006
03:05 Nowa policyjna opowieść - dramat sensacyjny reż. Benny Chan, wyk. Jackie Chan, Nicholas Tse, Mak Bau, Tak-bun Wong Hongkong/Chiny 2004
05:10 Łapu-capu extra - chochliki telewizyjne
05:40 Duma i uprzedzenie - musical reż. Gurinder Chadha, wyk. Aishwarya Rai, Martin Henderson, Naveen Andrews, Indira Varma USA/Wlk. Brytania 2004
Cartoon Network
06:00 Laboratorium Dextera - serial animowany
06:35 Ed, Edd i Eddy - serial animowany
07:00 Podwójne życie Jagody Lee - serial animowany
07:30 Robotboy - serial animowany
08:00 KND 60 - serial animowany
09:00 Mój partner z sali gimnastycznej jest małpą - serial animowany
09:25 Bernard - serial animowany
09:30 Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster - serial animowany
10:00 Ben 10 - serial animowany
10:20 Duel Masters - serial animowany
10:45 B-Daman - serial animowany
11:10 Liga Sprawiedliwych - serial animowany
11:30 Scooby Doo - serial animowany
11:55 Harcerz Lazlo - serial animowany
12:20 Laboratorium Dextera - serial animowany
12:45 Atomówki - serial animowany
13:15 Chojrak - tchórzliwy pies - serial animowany
13:40 Ed, Edd i Eddy - serial animowany
14:05 Bliźniaki Cramp - serial animowany
14:30 Tom i Jerry - serial animowany
14:45 Zwariowane melodie - serial animowany
15:10 Scooby Doo - serial animowany
15:35 Kaczor Dodgers - serial animowany
16:00 Atomówki - serial animowany
16:25 Harcerz Lazlo - serial animowany
16:50 Xiaolin - pojedynek mistrzów - serial animowany
17:15 Kryptonim: Klan na drzewie - serial animowany
17:40 Podwójne życie Jagody Lee - serial animowany
18:05 Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster - serial animowany
18:30 Co nowego u Scooby'ego? - serial animowany
18:55 Bernard - serial animowany
19:00 Scooby Doo i legenda wampira - film animowany
20:40 Scooby Doo - serial animowany
21:05 Scooby Doo - serial animowany
21:30 Flintstonowie - serial animowany
21:55 Flintstonowie - serial animowany
22:20 Tom i Jerry - serial animowany
23:10 Zwariowane melodie - serial animowany
00:00 Johnny Bravo - serial animowany
00:50 Krowa i kurczak - serial animowany
01:40 Laboratorium Dextera - serial animowany
02:30 Jam Łasica - serial animowany
03:00 Krowa i kurczak - serial animowany
03:25 Mroczni i źli - serial animowany
03:50 Zło w potrawce - serial animowany
04:05 Kryptonim: Klan na drzewie - serial animowany
04:20 Johnny Bravo - serial animowany
04:45 Atomówki - serial animowany
05:10 Laboratorium Dextera - serial animowany
05:35 Ed, Edd i Eddy - serial animowany
Discovery Channel
06:00 Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki - serial dokumentalny odc. 5
07:00 Zwariowane wyścigi - serial dokumentalny odc. 5
08:00 Mistrzowie inżynierii: Terminal JetBlue - Lotnisko JFK w Nowym Jorku - serial dokumentalny
09:00 Fani czterech kółek: Porsche 911 targa - serial dokumentalny odc. 1
09:30 Fani czterech kółek: Porsche 911 Targa - serial dokumentalny odc. 2
10:00 Superjazda: Cudowna transformacja - serial dokumentalny
11:00 Amerykański chopper: Kosmiczna maszyna - serial dokumentalny odc. 1
12:00 Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki - serial dokumentalny odc. 5
13:00 Zwariowane wyścigi - serial dokumentalny odc. 5
14:00 Mistrzowie inżynierii: Terminal JetBlue - Lotnisko JFK w Nowym Jorku - serial dokumentalny
15:00 Prawda czy fałsz - pogromcy mitów: Hel i piłka nożna - serial dokumentalny
16:00 Brainiac - serial dokumentalny odc. 5
17:00 Jak to jest zrobione? - serial dokumentalny odc. 44
17:30 Jak to jest zrobione? - serial dokumentalny odc. 45
18:00 Przełomowe wynalazki: Środki masowego przekazu - serial dokumentalny
18:30 Przełomowe wynalazki: Systemy ogrzewania - serial dokumentalny
19:00 Amerykański hot-rod: Roadster Hi-Boy '32 - serial dokumentalny
20:00 Inżynieria ekstremalna: Ropa naftowa i lód na Sachalinie - serial dokumentalny
21:00 Najniebezpieczniejszy zawód świata - serial dokumentalny odc. 1
22:00 Winny czy niewinny? - serial dokumentalny odc. 7
23:00 Niezwykłe opowieści medyczne: Wbrew wszystkim i wszystkiemu - serial dokumentalny
00:00 O krok od śmierci: Porwanie na polach śmierci - serial dokumentalny
01:00 Duchy: Otchłanie ciemności - serial dokumentalny
02:00 Kulisy tragedii: Pożar kolejki w Kaprun - serial dokumentalny
03:00 Fani czterech kółek: Jeep CJ7 - serial dokumentalny
03:30 Fani czterech kółek: Jeep CJ7 - serial dokumentalny
04:00 Superjazda: Samochody gwiazd - serial dokumentalny
05:00 Amerykański chopper: Kosmiczna maszyna - serial dokumentalny
Eurosport
08:30 Top 24 Clubs - magazyn piłkarski
09:00 Narciarstwo alpejskie Zawody Pucharu Świata w Lenzerheide (Szwajcaria) - 1. przejazd slalomu kobiet
10:00 Biatlon Zawody Pucharu Świata w Chanty-Mansijsku (Rosja) - bieg na dochodzenie kobiet
10:45 Biegi narciarskie Zawody Pucharu Świata w Oslo - bieg kobiet na 30 km techniką klasyczną
12:00 Narciarstwo alpejskie Zawody Pucharu Świata w Lenzerheide (Szwajcaria) - 2. przejazd slalomu kobiet
12:30 Narciarstwo alpejskie Zawody Pucharu Świata w Lenzerheide (Szwajcaria) - 2. przejazd giganta mężczyzn
13:15 Biegi narciarskie Zawody Pucharu Świata w Oslo - bieg mężczyzn na 50 km techniką klasyczną
15:30 Biatlon Zawody Pucharu Świata w Chanty-Mansijsku (Rosja) - bieg na dochodzenie mężczyzn
16:15 Kombinacja norweska Zawody Pucharu Świata w Oslo - bieg indywidualny na 15 km techniką Gundersena
17:00 Kolarstwo Wyścig Paryż - Nicea - 6. etap: Brignoles - Cannes
18:00 Eurosport Buzz - magazyn sportowy
18:30 Łyżwiarstwo figurowe Mistrzostwa Europy w Warszawie - pokazy mistrzów
20:30 Jeździectwo Zawody Global Champions Tour West w Palm Beach (USA) - skoki pokazowe
22:00 Tenis ziemny Turniej WTA w Indian Wells (USA): Mecz finałowy
00:00 Fight Club: K1 Special Superfights - magazyn sportów walki
National Geographic Channel
08:00 Poskramiacze węży: Grzechotniki z Georgii - serial dokumentalny
08:30 Poskramiacze węży: Boa z Belize - serial dokumentalny
09:00 Dreszczowiec: Wampiry - serial dokumentalny
10:00 Dreszczowiec: Skorpiony - serial dokumentalny
11:00 Tajemnicza siódemka z Afryki - film dokumentalny
12:00 I co wy na to? - serial dokumentalny odc. 9
12:30 I co wy na to? - serial dokumentalny odc. 10
13:00 Wielkie konstrukcje: Kanał Panamski - serial dokumentalny
14:00 Rozbiórki: Kominy - serial dokumentalny
14:30 Rozbiórki: Wieżowiec - serial dokumentalny
15:00 Tuż przed tragedią: Tsunami w Azji - serial dokumentalny
16:00 Katastrofa w przestworzach: Nieunikniona tragedia - serial dokumentalny
17:00 Premiera Światło na krańcu świata: Święta geografia - serial dokumentalny
18:00 Przyczyny epidemii: Powrót plamistego potwora - serial dokumentalny
19:00 Tuż przed tragedią: Masakra na olimpiadzie - serial dokumentalny
20:00 W łonie matki: Wieloraczki - serial dokumentalny
22:00 Mafia: Mafia, jaka mafia? - serial dokumentalny
23:00 Mafia: Mafia globalna - serial dokumentalny
00:00 Niezwykłe ujęcia - serial dokumentalny odc. 1
00:30 Niezwykłe ujęcia - serial dokumentalny odc. 2
01:00 Tabu: Święty ból - serial dokumentalny
Polsat Sport
07:00 Siatkówka mężczyzn Polska Liga Siatkówki - mecz Jastrzębski Wegiel - BOT Skra Bełchatów
09:00 Siatkówka mężczyzn Polska Liga Siatkówki - skrót meczu PZU AZS Olsztyn - J.W. Construction AZS Politechnika Warszawska
10:45 Piłka nożna 2. liga angielska - mecz Southampton FC - Colchester United
12:45 Koszykówka mężczyzn Dominet Bank Ekstraliga - mecz BOT Turów Zgorzelec - Kotwica Kołobrzeg
14:45 Siatkówka mężczyzn Polska Liga Siatkówki - studio przed meczem BOT Skra Bełchatów - Asseco Resovia Rzeszów
15:00 Siatkówka mężczyzn Polska Liga Siatkówki - mecz BOT Skra Bełchatów - Asseco Resovia Rzeszów
16:55 Taniec towarzyski Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych
20:00 Formuła 1 Grand Prix Australii - kwalifikacje
21:30 Piłka nożna 2. liga włoska - mecz Juventus Turyn - US Triestina Calcio
23:30 Piłka nożna Liga włoska - mecz Cagliari Calcio - Chievo Werona
TVN 24
06:00 Skrót filmowy
06:10 Wydanie drugie, poprawione - magazyn kulturalny
06:30 Skrót filmowy
06:40 Multikino - magazyn filmowy
07:00 Powitanie Poranka TVN 24
07:01 Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
07:15 Skrót informacji
07:30 Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
07:45 Skrót informacji
08:00 Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
08:15 Skrót informacji
08:30 Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
08:45 Skrót informacji
09:00 Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
09:30 Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
09:45 Skrót informacji
09:50 Gość poranny - wywiad
10:00 Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
10:10 Debata
11:00 Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
11:30 Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
11:45 Portfel - magazyn ekonomiczny
12:00 Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
12:30 Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
12:40 Firma - magazyn
13:00 Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
13:30 Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
13:45 Ostatnie piętro - magazyn ekonomiczny
14:00 Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
14:30 Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
14:45 Nieruchomości - magazyn
15:00 Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
15:10 Horyzont - magazyn międzynarodowy
16:00 Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
16:10 Kalejdoskop
16:30 Raport popołudniowy
17:00 Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
17:15 Świat reporterów - magazyn reporterów
17:30 Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
17:45 Szkło kontaktowe - lupa tygodnia
18:30 Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
18:45 Kronika filmowa TVN 24
19:00 Skrót informacji
19:05 Bilans tygodnia - magazyn ekonomiczny
19:30 Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
19:45 Progr@m - magazyn ekonomiczny
20:00 Raport wieczorny
21:00 24 godziny - magazyn informacyjny
22:00 Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
22:15 Szkło kontaktowe - lupa tygodnia
23:00 Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
23:10 Kalejdoskop
23:30 Serwis informacyjny - podsumowanie
00:00 Skrót informacji
00:05 Multikino - magazyn filmowy
00:30 Skrót filmowy
00:35 Wydanie drugie, poprawione - magazyn kulturalny
01:30 Serwis informacyjny - podsumowanie
02:00 Skrót filmowy
02:05 Firma - magazyn
02:30 Szkło kontaktowe - lupa tygodnia
03:15 Kronika filmowa TVN 24
03:30 Multikino - magazyn filmowy
04:00 Skrót filmowy
04:10 24 godziny - magazyn informacyjny
05:00 Skrót filmowy
05:15 Horyzont - magazyn międzynarodowy
TVN 7
05:50 Maraton uśmiechu - program rozrywkowy
06:05 Telesklep
08:05 Sopot Festival 2006: Koncert na molo - Stachursky, Sumptuastic, The Jet Set - koncert
09:05 We dwoje - program rozrywkowy
10:25 Nie ma sprawy - serial komediowy odc. 15/44 USA 2000
11:25 Najodważniejsi z wrogów - film wojenny reż. Frank Sinatra, wyk. Frank Sinatra, Tatsuya Mihashi, Clint Walker, Takeshi Katô USA/Japonia 1965
13:35 Siostrzyczki - serial komediowy odc. 11/24 reż. Gerry Cohen (I), Sheldon Epps, Gary Halvorson, Steve Zuckerman, Shelley Jensen, USA 2002
14:05 Siostrzyczki - serial komediowy odc. 12/24 reż. Gerry Cohen (I), Sheldon Epps, Gary Halvorson, Steve Zuckerman, Shelley Jensen, USA 2002
14:35 Szkoła Auto 2 - magazyn motoryzacyjny
14:55 Na osi - magazyn motoryzacyjny
15:30 Moja krew - program rozrywkowy
16:30 Łowcy koszmarów - serial SF odc. 8/19 USA 2001
17:30 Tata duch - komedia reż. Sidney Poitier, wyk. Bill Cosby, Kimberly Russell, Denise Nicholas, Ian Bannen USA 1990
19:10 Kochane kłopoty - serial obyczajowy odc. 12/22 USA 2005
20:10 Szpiedzy tacy jak my - komedia reż. John Landis, wyk. Chevy Chase, Dan Aykroyd, Steve Forrest, Donna Dixon USA 1985
22:15 Apollo 13 - dramat obyczajowy reż. Ron Howard, wyk. Tom Hanks, Bill Paxton, Kevin Bacon, Gary Sinise, Ed Harris, Kathleen Quinlan, David Andrews USA 1995
01:05 Dowody zbrodni - serial kryminalny odc. 10/23 reż. Meredith Stiehm, USA 2003
01:55 Nocne igraszki - program interaktywny
03:30 Sopot Festival 2006: Koncert na molo - Stachursky, Sumptuastic, The Jet Set - koncert
Zig Zap
06:00 Histeria - serial animowany odc. 7
06:25 Pinky i Mózg - serial animowany odc. 23
06:50 Maqlatura - program dla młodzieży
07:00 Ekstremalne kaczory: Wielkie żarcie - serial animowany odc. 14
07:10 Szał na Amandę - serial komediowy odc. 4
07:40 Bratz: Mów prawdę - serial animowany odc. 10
08:05 Sabrina: Mała czarowniczka - serial animowany odc. 57
08:30 Młodzi rajdowcy - film familijny
10:10 Kod Lyoko: Mordercza muzyka - serial animowany odc. 18
10:35 Karol do kwadratu: Kolczyk w języku - serial animowany odc. 25
11:00 Maqlatura - program dla młodzieży
11:10 Przymierzalnia Friday Wear: Zawracanie nosa - serial animowany odc. 31
11:15 Przymierzalnia Przymierzalnia - program dla nastolatków
11:20 Przymierzalnia Ruby Gloom - serial animowany odc. 2
11:45 Przymierzalnia Przymierzalnia - program dla nastolatków
11:50 Przymierzalnia Zoey 101: Współlokatorki - serial komediowy odc. 2
12:15 Przymierzalnia Przymierzalnia - program dla nastolatków
12:20 Przymierzalnia To tylko gra: Czekaj±c na Fleishmana - serial dla młodzieży odc. 12
12:45 Przymierzalnia Przymierzalnia - program dla nastolatków
12:55 Przymierzalnia Friday Wear: Mistrzynie fotografii - serial animowany odc. 32
13:00 6 w pracy 4: ¦liczni chłopcy - serial animowany odc. 13
13:30 Wielka płyta - program dla nastolatków
14:00 Planeta rocka: Sting - serial dokumentalny odc. 11
14:30 Degrassi - nowe pokolenie: Gorzkie łzy - serial obyczajowy odc. 36
15:00 Maqlatura - program dla młodzieży
15:10 Bratz: Wybory - serial animowany odc. 11
15:35 Sabrina: Klucz do serca - serial animowany odc. 58
16:00 Sabrina: Opowie¶ć czarowigilijna - serial animowany odc. 59
16:25 Trollz: Klasówka - serial animowany odc. 6
16:55 Martin Tajemniczy 2: Gniew robala z Torrington - serial animowany odc. 10
17:20 Wybraniec smoka - serial animowany odc. 18
17:45 Kod Lyoko: Kłamstwa - serial animowany odc. 19
18:10 Karol do kwadratu: Klonie wróć do domu - serial animowany odc. 26
18:35 Ekstremalne kaczory: Rekord Głuptesa - serial animowany odc. 8
18:45 6 w pracy 3: Gorzej być nie może - serial animowany odc. 1
19:10 Zap Room - program dla młodzieży
19:35 Gwiazda od zaraz: Wbrew prawu - serial dla młodzieży odc. 16
20:00 Degrassi - nowe pokolenie: Gorzkie łzy - serial obyczajowy odc. 37
20:25 Szał na Amandę - serial komediowy odc. 5
20:50 Maqlatura - program dla młodzieży
VIVA Polska
06:00 Planet VIVA
09:00 Power Lista
12:00 Viva Hits Polska
13:00 VIVAMOVIE
14:00 In & Out
15:00 Shibuya
15:30 Chartsurfer
17:00 Big In America
17:30 Sobotwór
18:00 O Co Kaman
19:00 Planet VIVA
20:00 Parot
20:30 Kocha, nie kocha
21:00 Club Charts
22:00 Viva Hits Polska
23:00 Kocha, nie kocha Extreme
23:30 Parot Extreme
00:00 Hitbuster
01:00 Nightrider
Eurosport Deutsch
08:30 Fußball: Fußball Top 24 Clubs
09:00 Ski alpin: Ski alpin Weltcup-Finale
09:45 Biathlon: Biathlon Weltcup-Finale
10:45 Langlauf: Langlauf Weltcup
12:00 Ski alpin: Ski alpin Weltcup-Finale
12:30 Ski alpin: Ski alpin Weltcup-Finale
13:00 Langlauf: Langlauf Weltcup
15:30 Biathlon: Biathlon Weltcup-Finale
16:15 Nordische Kombination: Nordische Kombination Weltcup-Finale
17:00 Skispringen: Skispringen Weltcup
18:00 Buzz: Magazin Das Sport- und Lifestylemagazin
18:30 Radsport: Straßenrennen ProTour
19:30 Eiskunstlauf: Eiskunstlauf Europameisterschaften
20:30 Pferdesport: Springreiten Global Champions Tour
22:00 Tennis: Tennis WTA-Turnier
00:00 Kampfsport: Kampfsport Fight Club
01:00 Thai- und Kickboxen: Kickboxen It's Showtime Trophy
02:00 Sendepause
Canal + Sport
6:00 Park Narodowy Tarangire Film dokumentalny
7:00 Toronto Raptors - Houston Rockets Gry zespołowe
9:15 Wstęp do meczu Gry zespołowe
9:35 ŁKS Łódź - Widzew Łódź Gry zespołowe
11:45 Ligue 1 Magazyn piłkarski
12:15 Serie A Magazyn piłkarski
12:45 1 na 1 Magazyn sportowy
13:05 Primera División Magazyn piłkarski
13:40 Manchester United - Bolton Wanderers Gry zespołowe
15:45 NBA Action! Inne
16:20 Francja - Szkocja Gry zespołowe
18:30 Wstęp do meczu Gry zespołowe
18:45 Lech Poznań - Kolporter Korona Kielce Gry zespołowe
21:00 Liga+ Magazyn piłkarski
22:30 Recreativo Huelva - FC Barcelona Gry zespołowe
0:30 Sampdoria Genua - US Palermo Gry zespołowe
2:30 Francja - Szkocja Gry zespołowe
Canal + Sport 2
6:00 Weekendowy serwis sportowy Inne
12:00 Toronto Raptors - Houston Rockets Gry zespołowe
14:20 Włochy - Irlandia Gry zespołowe
16:30 Weekendowy serwis sportowy Inne
18:20 Walia - Anglia Gry zespołowe
20:25 Sampdoria Genua - US Palermo Gry zespołowe
22:30 Liga+ Magazyn piłkarski
23:50 Weekendowy serwis sportowy Inne
0:00 Weekendowy serwis sportowy Inne
Eurosport 2
7:30 Wiadomości poranne Wiadomości
10:00 Euroleague Basketball Show Gry zespołowe
10:30 Top 24 Clubs - ranking klubów Magazyn piłkarski
11:00 Eurosport Buzz Magazyn sportowy
11:30 Wiadomości Wiadomości
12:00 Puchar Świata w Oslo Sport
14:00 Top 24 Clubs - ranking klubów Magazyn piłkarski
15:00 Szachtar Donieck - FC Sevilla Gry zespołowe
15:15 Glasgow Rangers - Osasuna Pampeluna Gry zespołowe
17:15 UCI ProTour - Tirreno-Adriatico Kolarstwo
18:00 Program 5 Magazyn sportowy
18:30 Mistrzostwa Europy w Libercu Inne
19:30 Wiadomości weekendowe Wiadomości
20:00 J. Urango - R. Hatton Sporty walki
21:00 Zimowe X-Games Sporty ekstremalne
22:00 Aphrodite Kick 2/Fightmag Trophy w Nikozji Sporty walki
23:45 Wiadomości wieczorne Wiadomości
0:00 Maraton w Seulu Maraton
2:30 Wiadomości weekendowe Wiadomości
4fun TV
6:00 4fun.hits Muzyka
7:00 Teraz.pl Muzyka
8:00 Parszywe pozycje Muzyka
9:00 4fun.hits.new Muzyka
10:00 4fun.hits Muzyka
11:00 4fun'rocks Muzyka
12:00 Teraz.pl Muzyka
13:00 4fun.hits Muzyka
14:00 Lista hiphop Muzyka
15:00 The best of "Kartony" Rozrywka
16:00 4fun'rocks Muzyka
17:00 4fun.hits Muzyka
18:00 Parszywe pozycje Muzyka
19:00 Rockowanie Muzyka
20:00 The best of "Kartony" Rozrywka
21:00 Club dance Muzyka
23:00 Selektor Muzyka
0:00 4fun'ocka Muzyka
3:00 4fun.chill Muzyka
MTV Polska
6:00 Starter Muzyka
8:00 Supersłodkie urodziny Rozrywka
8:30 Supersłodkie urodziny Rozrywka
9:00 Modelki z Miami Reality show
9:30 Modelki z Miami Reality show
10:00 MTV Maxxx Hits Muzyka
11:00 Made Muzyka
12:00 Popcorn Program kulturalny
12:30 Mastermix Muzyka
14:00 Diary of Pharell Muzyka
14:30 Life & Rhymes Muzyka
15:00 50 Cent i Olivia kręcą teledysk Muzyka
15:30 Z szafy Snoopa Muzyka
16:00 Rap Pakamera Muzyka
16:30 Rob & Big Reality show
17:00 Pimp My Ride Informacje
17:30 Antytalent Show Rozrywka
18:00 Moja własna gwiazda Rozrywka
18:30 Penetratorzy Rozrywka
19:00 Co ty na to, tato? Program dokumentalny
19:30 Co ty na to, tato? Program dokumentalny
20:00 MTV Club Muzyka
22:00 MTV Live z Red Hot Chili Peppers Muzyka
23:00 Happy Tree Friends Serial rysunkowy
23:30 South Park Serial rysunkowy
0:00 Dirty Sanchez - do pierwszej krwi Rozrywka
0:30 Strutter Talkshow
1:00 PartyZone Muzyka
3:00 Bezsenność z MTV Muzyka
VH1 Polska
6:00 VH1 Hits Muzyka
10:00 Smooth wake up Muzyka
11:00 MTV Unplugged Muzyka
12:00 Smells like 90's Muzyka
13:00 Twoja muzyka, twoja lista Muzyka
15:00 Polonez Muzyka
16:00 VH1 Hits Muzyka
17:00 MTV Live z Depeche Mode Muzyka
18:00 Ocenzurowana Rodzina Osbourne'ów Reality show
18:30 New Look Moda
19:00 VH1 Rocks Muzyka
20:00 VH1 Hits Muzyka
21:00 Daria Serial rysunkowy
22:00 VH1 Prezentuje Muzyka
23:00 Viva La Disco Muzyka
2:00 VH1 Hits Muzyka
AXN Sci Fi
12:00 Star Trek: Następne pokolenie - Serial fantastyczny "The Schizoid Man" odc. 5; (USA 1988) Org: "Star Trek: The Next Generation / Star Trek: TNG"
13:00 Siedmiu samurajów - Serial fantastyczny odc. 25; (Japonia 2005) Org: "Samurai 7"
13:30 Siedmiu samurajów - Serial fantastyczny odc. 26; (Japonia 2000) Org: "Samurai 7"
14:00 Sliders: Piąty wymiar - Serial fantastyczny "A Thousand Deaths" odc. 13; (USA 1999) Org: "Sliders"
15:00 Star Trek: Enterprise - Serial fantastyczny odc. 8; (USA 2004) Org: "Enterprise"
16:00 Star Trek: Następne pokolenie - Serial fantastyczny "The Schizoid Man" odc. 5; (USA 1988) Org: "Star Trek: The Next Generation / Star Trek: TNG"
17:00 Siedmiu samurajów - Serial fantastyczny odc. 25; (Japonia 2005) Org: "Samurai 7"
17:30 Siedmiu samurajów - Serial fantastyczny odc. 26; (Japonia 2000) Org: "Samurai 7"
18:00 Sliders: Piąty wymiar - Serial fantastyczny "A Thousand Deaths" odc. 13; (USA 1999) Org: "Sliders"
19:00 Star Trek: Enterprise - Serial fantastyczny odc. 8; (USA 2004) Org: "Enterprise"
20:00 Star Trek: Następne pokolenie - Serial fantastyczny "The Schizoid Man" odc. 5; (USA 1988) Org: "Star Trek: The Next Generation / Star Trek: TNG"
21:00 Sliders: Piąty wymiar - Serial fantastyczny "A Thousand Deaths" odc. 13; (USA 1999) Org: "Sliders"
22:00 Terror z jeziora - Horror Org: "Snakehead Terror". Reżyseria: Paul Ziller (Kanada 2004)
23:35 Siedmiu samurajów - Serial fantastyczny odc. 25; (Japonia 2005) Org: "Samurai 7"
0:10 Siedmiu samurajów - Serial fantastyczny odc. 26; (Japonia 2000) Org: "Samurai 7"
0:45 Star Trek: Enterprise - Serial fantastyczny odc. 8; (USA 2004) Org: "Enterprise"
1:40 Terror z jeziora - Horror Org: "Snakehead Terror". Reżyseria: Paul Ziller (Kanada 2004)
Zone Europa
8:00 Nirwana - Film SF Org: "Nirvana". Reżyseria: Gabriele Salvatores (Włochy/Francja 1997)
10:05 Osaczona - Thriller Org: "Someone to Watch Over Me". Reżyseria: Ridley Scott (USA 1987)
12:00 Rocco i jego bracia - Dramat Org: "Rocco e i suoi fratelli". Reżyseria: Luchino Visconti (Włochy/Francja 1960)
15:00 Cisza - Dramat Org: "The Silence / Le silence / Sokout". Reżyseria: Mohsen Makhmalbaf (Iran/Francja 1998)
16:25 Wybrzeże, zmierzch - Dramat Org: "Balra a nap nyugszik". Reżyseria: András Fésös (Węgry 2000)
18:05 Osaczona - Thriller Org: "Someone to Watch Over Me". Reżyseria: Ridley Scott (USA 1987)
20:00 Salon filmowy - Rachid Benhadj: Mirka - Film obyczajowy Reżyseria: Raszid Benhadż (Francja/Hiszpania/Włochy 1999)
21:55 Pożegnanie z filmem: Przysługa, zegarek i bardzo duża ryba - Komedia Org: "The Favour, The Watch and the Very Big Fish/La montre, la croix et la maniere/Rue Saint-Sulpice". Reżyseria: Ben Lewin (Anglia/Francja/USA 1991)
23:30 Prezent Anny - Film erotyczny Org: "Le cadeau d'Anna". Reżyseria: Jean-Claude Maillard (Francja 2003)
0:30 Blandine, czyli nowa wojna płci - Film erotyczny Org: "Une inaccessible seductrice / Blandine, or the New War of Sexes". Reżyseria: Bruno Garcia (Francja 2003)
2:05 Rumble Fish - Dramat Reżyseria: Francis Ford Coppola (USA 1983)
HBO
05:50 Cinema, cinema
06:30 Nowojorskie opowieści: film
08:30 Duma: Podróż do domu: film
10:10 Na planie
10:40 Chłopięca przyjaźń: film
12:10 Gwiezdne wrota, odc. 19: serial
12:55 Gwiezdne wrota, odc. 20: serial
13:40 Na jej miejscu: film
15:05 Rozdanie nagród BAFTA
17:05 Connie i Carla: film
18:40 Zatańcz ze mną: film
20:25 Przeklęta: film
22:00 Drag Kings w trasie
22:50 Zbrodnia ze snu: film
00:25 Zatańczyć w Błękitnej Iguanie: film
02:25 Reguły sztuki: film
04:05 Zatańcz ze mną: film
HBO 2
06:30 Dzieciak i ja: film
08:20 Czerwone jak niebo: film
10:00 Spitfire Grill: film
11:55 Tata i jego czwórka: film
13:25 Green Day – koncert w Milton Keynes
14:25 Heidi: film
16:10 Czekając na cud: film
17:45 Sposób na teściową: film
19:25 Prosto z zoo do Indii: film
21:00 Last Days: film
22:35 Inkasent: film
00:00 Szemrany interes: film
01:35 Druga połowa: film
03:15 Śmierć z ludzką twarzą
04:30 Prosto z zoo do Indii: film
Canal + Film
07:00 Detektyw Monk, odc. 13: serial
07:45 Detektyw Monk, odc. 14: serial
08:30 Hollywood – z kanapy na plan
09:45 Joey, odc. 22: serial
10:10 Łapu capu
10:20 Wszystko, czego pragniesz: film
11:50 Bardzo małżeńska Gwiazdka: film
13:25 Podróż przedślubna: film
15:10 Miłość buja w obłokach: film
16:55 Fantastyczna czwórka: film
18:40 Fotografik, jego żona, jej kochanek
20:00 Zatopieni: film
21:35 Arsene Lupin: film
23:45 Niezapomniany pierwszy raz: film
00:00 Straż nocna: film
01:50 Naga prawda o miłości: film
03:25 Czas surferów: film
04:50 Jak w niebie: film
Discovery Civilisation
09:00 Wielcy Egipcjanie: serial
09:55 Niewyjaśnione historie, odc. 1: serial
10:50 Życie za murem, odc. 4: serial
11:45 Pola bitew, odc. 1: serial
12:40 Barbarzyńcy według Terry'ego Jonesa, odc. 3: serial
13:35 Łowcy duchów: serial
14:05 Życie za murem, odc. 4: serial
15:00 Wielcy Egipcjanie: serial
15:55 Niewyjaśnione historie, odc. 1: serial
16:50 Życie za murem, odc. 4: serial
17:45 Pola bitew, odc. 1: serial
18:40 Barbarzyńcy według Terry'ego Jonesa, odc. 3: serial
19:35 Łowcy duchów: serial
20:05 Życie za murem, odc. 4: serial
21:00 Wielcy Egipcjanie: serial
21:55 Niewyjaśnione historie, odc. 1: serial
22:50 Życie za murem, odc. 4: serial
23:45 Pola bitew, odc. 1: serial
00:40 Barbarzyńcy według Terry'ego Jonesa, odc. 3: serial
01:35 Łowcy duchów: serial
02:05 Życie za murem, odc. 4: serial
Discovery Travel & Living
09:00 Wielkie projekty: serial
09:55 Wielka wyprawa – Europa Wschodnia: serial
10:20 Na szlaku
10:50 Święto smakoszy – Droga 66, odc. 9: serial
11:15 Święto smakoszy, odc. 9: serial
11:45 Nowi odkrywcy
12:40 Podróże na chybił trafił po USA, odc. 11
13:05 Koleje z dawnych lat: serial
13:35 Klub wędkarski Buena Vista, odc. 5
14:05 Święto smakoszy – Droga 66, odc. 9: serial
14:30 Święto smakoszy, odc. 9: serial
15:00 Wielkie projekty: serial
15:55 Wielka wyprawa – Europa Wschodnia: serial
16:20 Na szlaku
16:50 Święto smakoszy – Droga 66, odc. 9: serial
17:15 Święto smakoszy, odc. 9: serial
17:45 Nowi odkrywcy
18:40 Podróże na chybił trafił po USA, odc. 11
19:05 Koleje z dawnych lat: serial
19:35 Klub wędkarski Buena Vista, odc. 5
20:05 Święto smakoszy – Droga 66, odc. 9: serial
20:30 Święto smakoszy, odc. 9: serial
21:00 Królowie koktajli
21:25 Weekendy z VIP-ami: serial
21:55 Wyszukane smaki
22:20 Hotele dla dwojga: serial
22:50 Wielkie projekty – wnętrza, odc. 3: serial
23:45 Anthony Bourdain: Bez rezerwacji: serial
00:40 Niezwykłe wyzwania
01:35 Luksusowe rezydencje
02:05 Wielkie projekty za granicą: serial
Discovery Science
05:10 Człowiek i jego rakieta
06:00 Lotnicze szaleństwo, odc. 3: serial
06:25 Lotnicze szaleństwo, odc. 4: serial
06:50 Jak to jest zrobione?, odc. 2: serial
07:15 Jak to jest zrobione?, odc. 2: serial
07:40 Jak to zbudowano?: serial
08:10 Wewnątrz stacji kosmicznej
09:00 Człowiek, który przetrwa wszystko: serial
09:55 Jak to jest zrobione?, odc. 2: serial
10:20 Jak to jest zrobione?, odc. 2: serial
10:45 Jak to zbudowano?: serial
11:10 Wyspa karłowatego mamuta
12:00 Lotnicze szaleństwo, odc. 3: serial
12:25 Lotnicze szaleństwo, odc. 4: serial
12:50 Jak to jest zrobione?, odc. 2: serial
13:15 Jak to jest zrobione?, odc. 2: serial
13:40 Jak to zbudowano?: serial
14:10 Wewnątrz stacji kosmicznej
15:00 Człowiek, który przetrwa wszystko: serial
15:55 Jak to jest zrobione?, odc. 2: serial
16:20 Jak to jest zrobione?, odc. 2: serial
16:45 Jak to zbudowano?: serial
17:10 Wyspa karłowatego mamuta
18:00 Tajemnice prywatnych odrzutowców
18:50 Śnieżny świat: serial
19:40 Szaleństwo zdalnie kierowane, odc. 3: serial
20:10 Krytycznym okiem: serial
21:00 Spojrzenie w przyszłość, odc. 10: serial
21:55 Wszechświat
22:45 Szaleństwo zdalnie kierowane, odc. 3: serial
23:10 Człowiek i jego rakieta
00:00 Tajemnice prywatnych odrzutowców
00:50 Śnieżny świat: serial
01:40 Szaleństwo zdalnie kierowane, odc. 3: serial
02:10 Krytycznym okiem: serial
03:00 Spojrzenie w przyszłość, odc. 10: serial
03:55 Wszechświat
04:45 Szaleństwo zdalnie kierowane, odc. 3: serial
Planete
05:45 Opiekunowie niezwykłych gatunków, odc. 37: serial
06:20 Opiekunowie niezwykłych gatunków, odc. 38: serial
06:50 Opiekunowie niezwykłych gatunków, odc. 39: serial
07:20 Przyroda polska – rzeka powrotów
08:00 Przyjaciele zwierząt, odc. 1: serial
08:30 Rycerze, odc. 9: serial
09:20 Japońska bomba atomowa
10:15 Piramida Cheopsa
11:15 Mój świat tańca, odc. 13: serial
11:45 Mój świat tańca, odc. 11: serial
12:20 Znakomitości, odc. 13: serial
13:15 Wyprawa do starożytnego Egiptu, odc. 2: serial
14:10 Wygnane z Tybetu
15:10 Egipt. Z Karnaku do rafy koralowej: serial
16:05 2000 lat chrześcijaństwa, odc. 9
16:55 Historia futbolu, odc. 12: serial
17:55 W jedności siła, odc. 1: serial
18:55 Ushuaia, czyli oblicza Ziemi, odc. 1
20:45 Znakomitości, odc. 15: serial
21:45 Znakomitości, odc. 16: serial
22:35 Madryt. 11 marca
00:40 Wycieczka do Mauthausen
02:20 One i muzyka, odc. 4: serial
02:50 One i muzyka, odc. 5: serial
03:20 One i muzyka, odc. 6: serial
03:50 One i muzyka, odc. 7: serial
Animal Planet
05:00 Policja dla zwierząt w Miami
06:00 Na pomoc zwierzętom w Nowym Orleanie
07:00 Najzabawniejsze zwierzęta świata, odc. 21
07:30 Zwierzęta na małym i dużym ekranie
08:00 Małpi biznes, odc. 11
08:30 Małpi biznes, odc. 12
09:00 Dzikie Indie, odc. 2
10:00 Król orangutanów
11:00 Goryle
12:00 Spęd reniferów
12:30 Tropem tygrysów
13:00 Najzabawniejsze zwierzęta świata, odc. 1
13:30 Najzabawniejsze zwierzęta świata, odc. 2
14:00 Ekstremalne zwierzęta, odc. 3
15:00 Małpi biznes, odc. 11
15:30 Małpi biznes, odc. 12
16:00 Na pomoc zwierzętom w Nowym Orleanie
17:00 Policja dla zwierząt w Miami
18:00 Łowca krokodyli
19:00 Niebezpieczne spotkania
19:30 Życie zwierząt
20:00 Niezwykły świat pingwinów, odc. 3
21:00 Dziwaczne stworzenia
22:00 Najgroźniejsze rekiny, odc. 2
23:00 Policja dla zwierząt w Miami
00:00 Instynkt zabójcy
01:00 Niebezpieczne spotkania
01:30 Życie zwierząt
02:00 Niezwykły świat pingwinów, odc. 3
03:00 Dziwaczne stworzenia
04:00 Najgroźniejsze rekiny, odc. 2
Jetix
06:00 Kapitan Flamingo: serial
06:25 Odlotowe agentki: serial
06:50 Odlotowe agentki: serial
07:15 Shuriken School: serial
07:35 Pucca: serial
08:00 Power Rangers SPD: serial
08:25 Power Rangers SPD: serial
08:50 Monster Warriors: serial
09:10 MegaMan NT Warrior: serial
09:35 Jerry i paczka: serial
10:00 Jerry i paczka: serial
10:25 Eerie Indiana: Następny wymiar: serial
10:50 W.I.T.C.H.: serial
11:15 OBAN Star Racers: serial
11:40 Ach, ten Andy!: serial
12:00 Ach, ten Andy!: serial
12:25 Odlotowe agentki: serial
12:50 The Far Out Adventures of Team Galaxy: serial
13:15 Kinomania
13:25 Planet Sketch: serial
13:35 Świat według Ludwiczka: serial
14:00 Świat według Ludwiczka: serial
14:20 Pucca: serial
14:45 Shuriken School: serial
15:05 Yin Yang Yo: serial
15:30 Power Rangers SPD: serial
15:55 Monster Warriors: serial
16:20 W.I.T.C.H.: serial
16:45 W.I.T.C.H.: serial
17:10 OBAN Star Racers: serial
17:35 Odlotowe agentki: serial
18:00 Odlotowe agentki: serial
18:25 The Far Out Adventures of Team Galaxy: serial
18:50 Galactik Football: serial
19:15 Kinomania
19:25 Monster Warriors: serial
19:50 Król Szamanów: serial
20:15 Król Szamanów: serial
20:40 Power Rangers SPD: serial
21:05 Galactik Football: serial
21:30 OBAN Star Racers: serial
21:55 Teenage Mutant Ninja Turtles: serial
22:20 A.T.O.M.: serial
22:45 Król Szamanów: serial
23:10 Król Szamanów: serial
23:35 X-Men: serial
Ale kino!
08:00 Czarna dziura: film
09:45 Dyskretna: film
11:25 Zbliżenia
12:00 Akt oskarżenia: film
14:00 Bezlitośni ludzie: film
15:40 Norwegowie: film
16:20 Seks, miłość i rock'n'roll: film
18:05 Dworzec nadziei: film
20:00 Bostończycy: film
22:10 Wbrew regułom: film
00:20 Ostatnia chwila: film
02:05 Święci z Bostonu: film
Fashion TV
05:00 Moda i film
05:45 Modelki
06:00 Tygodnie mody
06:45 Fotografowie mody
07:00 Tygodnie mody
07:45 Fotografowie mody
08:00 Modelki
08:45 Moda i muzyka
09:00 Tygodnie mody
09:45 First Face
10:00 Projektanci mody
10:45 Wydarzenia ze świata mody
11:00 Modelki
11:45 Moda i sport
12:00 Tygodnie mody
12:45 Fryzury i makijaże
13:00 Kolekcja wiosna-lato
13:45 Fotografowie mody
14:00 Modelki
14:45 F People
15:00 Moda dookoła świata
15:45 Wydarzenia ze świata mody
16:00 Projektanci mody
16:45 Moda i sport
17:00 Tygodnie mody
17:45 Wydarzenia ze świata mody
18:00 Moda i film
18:45 First Face
19:00 Modelki
19:45 Moda i muzyka
20:00 Modelki
20:45 F People
21:00 Hity sezonu
21:45 Fryzury i makijaże
22:00 Projektanci mody
22:45 Tygodnie mody
23:00 Kolekcja wiosna-lato
23:45 Fotografowie mody
00:00 Kolekcja wiosna-lato
00:45 Moda i muzyka
01:00 Modelki
01:45 F Floor
02:00 F Hot
02:45 First Face
03:00 Tygodnie mody
03:45 Fryzury i makijaże
04:00 Hity sezonu
04:45 F People
Kino Polska
07:05 Bułeczka: film
08:30 Pomysłowy Dobromir: serial
08:40 Dwa koty i pies: serial
08:50 Uwaga znak, odc. 3: serial
09:05 Komentarz: Stanisław Janicki
09:15 Straszny dwór: film
10:20 Zenona Z. przypadki: film
10:35 Playback: film
11:15 Olimpiada 40: film
13:00 Za drutami
13:20 Ile znasz słów o życiu?
13:35 Konrad Góra
14:05 Rodzina Leśniewskich: film
15:35 Drużynowy
16:05 Zabawa w dorosłych
16:25 Nostalgia
16:45 Stacja Józefa D.: film
17:10 Wspólny pokój: film
18:45 Nagroda doczesna: film
18:50 Idę do słońca
19:10 Rekordzista: film
19:35 Astronom: film
20:05 Komentarz: Wiesław Łuka
20:10 Zmowa: film
21:50 Korytarze sądu
22:05 Wyprawa do Gwatemali: film
23:00 Olimpiada 40: film
00:45 Za drutami
01:10 Wspólny pokój: film
02:35 Nagroda doczesna: film
02:50 Idę do słońca
03:00 Rekordzista: film
Hallmark Channel
06:00 Zakładnik z wyboru: film
08:00 Dziesiąte królestwo, odc. 5: serial
10:00 Najdłuższy lot: film
12:00 Potyczki Amy, odc. 69: serial
13:00 Córki McLeoda, odc. 87: serial
14:00 Dziesiąte królestwo, odc. 5: serial
16:00 Walter i Henry: film
18:00 Potyczki Amy, odc. 69: serial
19:00 Córki McLeoda, odc. 87: serial
20:00 Supernova, odc. 1: film
22:00 Dotyk zła, odc. 5
23:00 Na koniec świata, odc. 1: serial
00:45 Supernova, odc. 1: film
03:00 Dotyk zła, odc. 5
04:00 Zakładnik z wyboru: film
BBC World
6:00 BBC News Wiadomości
6:30 Middle East Business Report Inne
7:00 BBC News Wiadomości
7:30 Spirit of Yachting Informacje
8:00 BBC News Wiadomości
8:30 Click Informacje
9:00 BBC News Wiadomości
9:10 Francesco's Italy: From Top To Toe Państwa i ludzie
10:00 BBC News Wiadomości
10:30 The Best of Top Gear Komunikacja
11:00 BBC News Wiadomości
11:30 Middle East Business Report Inne
12:00 BBC News Wiadomości
12:30 Football Focus Sport
13:00 BBC News Wiadomości
13:10 The World Uncovered Informacje
14:00 BBC News Wiadomości
14:15 Sport Today Sport
14:30 The Record Europe Informacje
15:00 BBC News Wiadomości
15:30 Peschardt's People Informacje
16:00 BBC News Wiadomości
16:10 Francesco's Italy: From Top To Toe Państwa i ludzie
17:00 BBC News Wiadomości
17:30 The Best of Top Gear Komunikacja
18:00 BBC News Wiadomości
18:30 Middle East Business Report Inne
19:00 BBC News Wiadomości
19:30 Reporters Historia
20:00 BBC News Wiadomości
20:15 Sport Today Sport
20:30 Extra Time Sport
21:00 BBC News Wiadomości
21:10 The World Uncovered Informacje
22:00 BBC News Wiadomości
22:30 Spirit of Yachting Informacje
23:00 BBC News Wiadomości
23:30 Peschardt's People Informacje
0:00 BBC News Wiadomości
0:30 Middle East Business Report Inne
1:00 BBC News Wiadomości
1:10 Francesco's Italy: From Top To Toe Państwa i ludzie
2:00 BBC News Wiadomości
2:10 The World Uncovered Informacje
3:00 BBC News Wiadomości
3:30 The Best of Top Gear Komunikacja
CNN
6:00 World News Wiadomości
6:30 World Report Wiadomości
7:00 World News Wiadomości
7:30 World Business This Week Ekonomia i konsumpcja
8:00 News Special Wiadomości
9:00 World News Wiadomości
9:30 Global Office Informacje
10:00 World News Wiadomości
10:30 World Sport Sport
11:00 Larry King Talkshow
12:00 World News Wiadomości
12:30 World Sport Sport
13:00 World News Wiadomości
13:30 Mainsail Informacje
14:00 World News Wiadomości
14:30 World Sport Sport
15:00 World News Wiadomości
15:30 Global Office Informacje
16:00 News Special Wiadomości
17:00 International Correspondents Wiadomości
17:30 The Daily Show with Jon Stewart Wiadomości
18:00 World News Wiadomości
18:30 Inside Africa Informacje
19:00 World News Wiadomości
19:30 Mainsail Informacje
20:00 World News Wiadomości
20:30 Global Office Informacje
21:00 News Special Wiadomości
22:00 World News Wiadomości
22:30 World Sport Sport
23:00 World News Wiadomości
23:30 The Daily Show with Jon Stewart Wiadomości
0:00 World News Wiadomości
0:30 World Sport Sport
1:00 World News Wiadomości
1:30 Inside Africa Informacje
2:00 World News Wiadomości
2:30 Talkasia Talkshow
3:00 Larry King Weekend Talkshow
Deutsche Welle
6:00 Journal Wiadomości
6:30 euromaxx Społeczeństwo
7:00 Journal Wiadomości
7:30 Quadriga Talkshow
8:00 Journal Wiadomości
8:30 Kino Film i teatr
9:00 Journal Wiadomości
9:30 euromaxx Społeczeństwo
10:00 Journal Wiadomości
10:30 Quadriga Talkshow
11:00 Journal Wiadomości
11:30 Kino Film i teatr
12:00 Journal Wiadomości
12:30 euromaxx Społeczeństwo
13:00 Journal Wiadomości
13:30 Quadriga Talkshow
14:00 Journal Wiadomości
14:30 Europa aktuell Informacje
15:00 Journal Wiadomości
15:30 euromaxx Społeczeństwo
16:00 Journal Wiadomości
16:30 Im Focus Inne
17:00 Journal Wiadomości
17:30 European Journal Informacje
18:00 Journal Wiadomości
18:30 euromaxx Społeczeństwo
19:00 Journal Wiadomości
19:30 In Focus Inne
20:00 Journal Wiadomości
20:30 Kultur.21 Program kulturalny
21:00 Journal Wiadomości
21:30 euromaxx Społeczeństwo
22:00 Journal Wiadomości
22:30 Im Focus Inne
23:00 Journal Wiadomości
23:30 Arts.21 Program kulturalny
0:00 Journal Wiadomości
0:30 euromaxx Społeczeństwo
1:00 Journal Wiadomości
1:30 In Focus Inne
2:00 Journal Wiadomości
2:30 Kino Film i teatr
3:00 Journal Wiadomości
3:30 euromaxx Społeczeństwo
Tele 5 (Niemcy)
6:10 Gundam Wing - Folgen 1 - 5
8:15 Der Kampf um Troja - Film historyczny Org: "La Guerra di Troia". Reżyseria: Giorgio Ferroni (I/F 1961)
10:15 Der Größte der Gladiatoren - Film przygodowy Org: "Il magnifico gladiatore". Scenariusz i reżyseria: Alfonso Brescia (I 1964)
11:40 Ich liebe Kino - Gottschalks Filmkolumne - Film i teatr
11:45 Wir lieben Kino - Kinomagazin
12:15 Sonnenklar-TV - Reiseshopping
13:20 Mandy - Dramat Reżyseria: Alexander Mackendrick, Fred F. Sears (GB 1952)
15:05 Wilder Zauber - Org: "Rough Magic". Reżyseria: Clare Peploe (USA/GB/F 1995)
17:15 Sonnenklar-TV - Reiseshopping
19:20 Andromeda - Die Schlange im Paradies; (USA 2000)
20:10 Ich liebe Kino - Gottschalks Filmkolumne - Film i teatr
20:15 Piraten - Film przygodowy Org: "Pirates". Reżyseria: Roman Polanski (F/TUN 1986)
22:15 The Stuntdriver - Thriller Org: "Executive Target". Reżyseria: Joseph Merhi (USA 1997)
0:10 The Dentist - Horror Reżyseria: Brian Yuzna (USA 1996)
2:00 The Stuntdriver - Thriller Org: "Executive Target". Reżyseria: Joseph Merhi (USA 1997)
3:55 The Dentist - Horror Reżyseria: Brian Yuzna (USA 1996)