FANDOM


TVP 1
06.00 Kawa czy herbata? - magazyn poranny
08.00 Wiadomości, Prognoza pogody
08.15 Moda na sukces (2619) - telenowela
08.40 Listonosz Pat - serial animowany, Wielka Brytania
08.55 Bajeczki Jedyneczki: Wróbelek Elemelek - program dla dzieci
09.05 Budzik: Jemy warzywa i owoce - program dla dzieci
09.35 Papirus (5): Olbrzym bez twarzy - serial animowany, Francja
10.05 Tak, kochanie (9, 10/24) - serial komediowy
10.55 Telezakupy
11.25 Rolnictwo na świecie - magazyn
11.40 Zielony biznes - magazyn
11.45 Agrobiznes - magazyn rolniczy
12.00 Wiadomości
12.10 Warto kochać (5, 6) - serial obyczajowy
13.45 Co tu jest grane? - magazyn muzyczny
14.10 Auto-Mix - magazyn
14.30 Dziennik sudański (2-ost.): Przed potopem - film dokumentalny, Polska 2005
14.50 Grypa - historie prawdziwe - felieton
15.00 Wiadomości
15.10 Popołudnie z Jedynką: Moda i mody - magazyn
15.15 Pod kloszem, czyli prognoza pogody: Sucha susza (2) - magazyn
15.30 Popołudnie z Jedynką: Moda i mody - magazyn
15.35 Recepta Jedynki: Kosmetologia - magazyn
15.40 Telenowela
15.45 Popołudnie z Jedynką: Moda i mody - magazyn
15.50 Prognoza pogody
15.55 Mieszkać w Europie
16.15 Popołudnie z Jedynką: Moda i mody - magazyn
16.25 Moda na sukces (2619) - telenowela, USA
16.50 Sportowy Express
17.00 Teleexpress
17.20 Prezydent dla Polski
17.30 Klan (989) - serial obyczajowy
18.00 Jaka to melodia? - quiz muzyczny
18.25 Plebania (591) - serial obyczajowy
19.00 Wieczorynka: Smerfy - serial animowany, Belgia
19.30 Wiadomości
19.55 Sport, Prognoza pogody
20.15 Scena Jedynki: Antygona - sztuka Sofoklesa, Polska 2004
21.45 Program publicystyczny
22.30 Wiadomości
22.40 Prosto w oczy - program publicystyczny Moniki Olejnik
22.55 Listy miłosne - dramat obyczajowy, Polska 2001
00.45 Kinematograf - magazyn
01.10 Glob 2005 - magazyn
01.30 W poszukiwaniu Szekspira (7/8): Po wsze czasy (1) - serial dokumentalny, Wielka Brytania
02.00 Zakończenie programu

TVP 2
05.50 Złotopolscy (231): Przestrogi - serial obyczajowy
06.15 10 minut tylko dla siebie - magazyn
06.30 Dwójka dzieciom: Kamienna tajemnica (3/13) - serial dla dzieci, Niemcy/Polska/Szwecja
06.55 Od przedszkola do Opola: Leszcze - program rozrywkowy
07.25 Dwójka dzieciom: Teletubisie (48/156) - serial dla dzieci, Wielka Brytania
07.55 Czterdziestolatek - 20 lat później (10/15): Bliźniak, czyli pieniądz robi pieniądz - serial komediowy, Polska
08.55 Pytanie na śniadanie - magazyn
09.10 Prognoza pogody
09.15 Pytanie na śniadanie - magazyn
09.30 Panorama
09.40 Pytanie na śniadanie - magazyn
11.10 M jak miłość (194) - serial obyczajowy
12.00 Magazyn Ligi Mistrzów
12.30 Studio Konkursu Chopinowskiego
12.40 Telezakupy
13.00 Panorama, Prognoza pogody
13.15 Afrykańska tajna siódemka - film dokumentalny, Wielka Brytania 2003
14.10 Ojczyzna-polszczyzna: Rozmowa o rozmowie - program prof. Jana Miodka
14.25 Diecezja warszawska - reportaż
14.45 Kochaj mnie (120) - telenowela dokumentalna
15.05 Doktor z alpejskiej wioski (63/94): Sprawa życia i śmierci - serial obyczajowy
16.00 Panorama
16.10 Na dobre i na złe (228): Nieszczęsny skarb - serial obyczajowy
17.05 Co ci dolega?: Nie zostanę striptizerką - film dokumentalny, Polska 2005
17.30 Studio Konkursu Chopinowskiego - podsumowanie II etapu
17.55 Prognoza pogody
18.00 Program lokalny
18.30 Panorama
18.50 Prognoza pogody
19.05 Najlepszy z najlepszych
19.35 Młode rekiny (6): Sukcesy i porażki - telenowela
20.00 Panorama - flesz
20.10 M jak miłość (353) - serial obyczajowy
21.00 Kulisy serialu M jak miłość
21.05 Kochaj mnie (121) - telenowela dokumentalna, Polska 2002
21.30 997 - magazyn kryminalny
22.00 Panorama
22.20 Biznes - magazyn
22.25 Sport telegram
22.35 Prognoza pogody
22.45 Warto rozmawiać - talk show
00.05 Kryminalne zagadki Las Vegas (20/23) - serial kryminalny, Kanada/USA
00.50 Nowojorscy gliniarze (4/20) - serial sensacyjny, USA
01.35 Wieczór melomana: Magia życia - Portret profesora Tadeusza Wrońskiego - film dokumentalny
02.30 Zakończenie programu

Polsat
6.00 Piosenka na życzenie
6.55 TV Market
7.10 Interwencja
7.30 SoundWave Backstage Pass - w kamerach MTV
8.00 Zbuntowany anioł (205) - telenowela
9.00 Gra w ciemno
10.00 Daleko od noszy (67) - serial komediowy
10.30 Grasz czy nie grasz
12.00 Zbuntowany anioł (206) - telenowela, Argentyna
12.50 Ja się zastrzelę 5 (85) - serial komediowy
13.20 13. Posterunek (32) - serial komediowy
14.00 Pierwsza miłość (156) - serial obyczajowy
14.45 Reportaż
15.00 Tango z aniołem (7) - serial obyczajowy
15.45 Wydarzenia
16.05 Pogoda
16.10 Interwencja
16.30 Świat według Bundych (127) - serial
17.00 JAG - Wojskowe Biuro Śledcze (46) - serial
18.00 Pierwsza miłość (157) - serial obyczajowy
18.45 Wydarzenia
19.15 Sport
19.20 Pogoda
19.30 Samo życie (592) - serial obyczajowy
20.15 Interwencja Extra - magazyn reporterów
20.45 Kongo - film przygodowy, USA 1995, reż. Frank Marshall, wyk. Dylan Walsh, Laura Linney, Ernie Hudson, Tim Curry (ok. 21.30 Studio LOTTO)
23.10 V.I.P. (13) - serial sensacyjny
0.10 Biznes Wydarzenia
0.30 Pogoda
0.35 Bumerang
1.05 Nocne randki
2.00 Uwolnić szkołę - film akcji, USA 1996, reż. Jim Wynorski, wyk. Alan Thicke, Dick Van Patten, Corey Haim, Jeff Cober
3.25 Aquaz Music Zone
5.30 Pożegnanie

TVN
6.00 Uwaga! - magazyn
6.25 Telesklep
7.00 Medicopter 117 (12) - serial sensacyjny, Niemcy
7.55 Gorzka zemsta (132) - teleturniej, Kolumbia
8.50 Wykręć numer - teleturniej
10.10 Salon gier - teleturniej
11.05 Zielone drzwi
11.35 Na Wspólnej (530) - serial obyczajowy, Polska
12.05 Rozmowy w toku - talk show
13.10 W-11 Wydział Śledczy - serial fabularno-dokumentalny
13.45 K-9 - komedia, USA 1989, reż. Rod Daniel, wyk. James Belushi, Mel Harris, Kevin Tighe, James Handy, Ed O'Neill, Daniel Davis, Cotter Smith
15.45 Gorzka zemsta (133) - telenowela obyczajowa, Kolumbia
16.45 Fakty
17.00 Uwaga! - magazyn
17.15 Rozmowy w toku - talk show
18.25 W-11 Wydział Śledczy - serial fabularno-dokumentalny
19.00 Fakty
19.30 Sport
19.40 Pogoda
19.45 Uwaga! - magazyn
20.10 Najsłabsze ogniwo - teleturniej
21.00 Na Wspólnej (531) - serial obyczajowy, Polska
21.30 Szymon Majewski Show - program rozrywkowy
22.30 Dowody zbrodni (21) - serial kryminalny, USA
23.30 Anioł stróż (7) - serial komediowy, USA
0.05 Fakty, ludzie, pieniądze - magazyn
0.35 Wydanie drugie poprawione
1.05 Multikino - magazyn
1.30 Uwaga! - magazyn
1.50 Telesklep
2.10 Nic straconego

TVP 3 Gdańsk
7.30-9.30, 11.30-18.30, 20.30-22.30 co godzinę Kurier, Pogoda
6.10 Program dnia
6.15 Telezakupy
7.45 Panorama, Pogoda
8.00 Bezpieczne związki z Europą
8.15 Gość "3"
8.45 Gość dnia
9.00 Na drogach i bezdrożach Afryki
9.55 To jest temat
10.10 Telezakupy
10.45 Teleplotki
11.15 Gość dnia
11.45 Młodzież kontra
12.35 Katedra Notre Dame - świadek historii
13.45 Filmówka
14.15 To jest temat
14.45 Regiony kultury
15.00 Od niedzieli do niedzieli
15.45 Na drogach i bezdrożach Afryki
16.10 Rozmowa dnia
16.45 Panorama, Pogoda, Sport
17.00 Rozmowy z dwoma niewiadomymi
17.50 Mag. Słupski
18.00 Panorama, Sport, Pogoda, Punkt
18.30 Gdański Dywanik
19.00 Kabaretowa Noc pod Gwiazdami
19.15 Gość "3" 
19.25 Brulion kulturalny
20.00 Telekurier
20.50 Studio Pogoda
21.00 Echa dnia
21.45 Panorama, Pogoda
22.05 Tygodnik gospodarczy
22.15 To jest temat
22.45 Studio Pogoda
22.55 Kurier sportowy
23.05 Telekurier
23.35 Saga rodu Azeraków
1.05 Zakończenie prog.

TV 4
05.45 VIP - wydarzenia i plotki
06.10 Kinomaniak - magazyn filmowy
06.35 Strefa P - magazyn muzyczny
07.00 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
08.00 TV Market - magazyn reklamowy
08.15 Bar Europa - reality show
09.30 Bar Europa: Gorące krzesła i Wyniki - reality show
11.15 Kasa na bank - teleturniej
12.15 TV Market - magazyn reklamowy
12.30 Psie serce (16): Max - serial obyczajowy, Polska (powt.)
13.30 Taxi - teleturniej (powt.)
14.15 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
15.15 Pokemon (84) - serial animowany, Japonia/USA
15.45 Pasadena (8/13) - serial obyczajowy, USA
16.45 Reba (11) - serial komediowy, USA
17.15 Benny Hill - program rozrywkowy
17.45 Bar Europa - reality show
18.15 Daję słowo - teleturniej
19.00 MacGyver (109) - serial sensacyjny, USA
20.00 Bar Europa - reality show
20.50 Dziki (4) - serial komediowy, Polska
21.35 Anioł ciemności (59) - serial sensacyjny
22.35 Informator prawny - magazyn "Gazety Prawnej"
22.50 Wydarzenia
23.00 Wyścigi Formuły 1: Grand Prix Chin - skrót
23.30 Port lotniczy (7) - serial dokumentalny
00.05 Od dziewiątej do piątej - komedia, USA 1980
02.20 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
03.10 Informator prawny - magazyn "Gazety Prawnej"
03.25 Strefa P - magazyn muzyczny
03.50 Joker - program rozrywkowy
04.40 Zakończenie programu

TVN 7
6.00 Nie ma sprawy (32) - serial obyczajowy, USA
6.55 Telesklep
7.30 Biały welon (125) - telenowela, Meksyk,
8.20 Mała księżniczka (97) - telenowela, Meksyk
9.15 Nie ma sprawy (33) - serial obyczajowy, USA
10.15 Tajemnice Smallville (3) - serial science fiction, USA-Kanada
11.15 Mania grania - interaktywny teleturniej na żywo
12.15 Telesklep
14.25 Mała księżniczka (98) - telenowela, Meksyk
15.20 Biały welon (125) - telenowela, Meksyk
16.10 Dwóch i pół (11) - serial komediowy, USA
16.40 Przyjaciele (17) - serial komediowy, USA
17.10 Tarzan na Manhattanie (3) - serial przygodowy, USA
18.10 Tajemnice Smallville (4) - serial science-fiction, USA-Kanada
19.10 Dwóch i pół (12) - serial komediowy, USA
19.40 Przyjaciele (18) - serial komediowy, USA
20.10 Strzał w serce - film obyczajowy, USA 2001, reż. Agnieszka Holland, wyk. Giovanni Ribisi, Elias Koteas, Sam Shepard, Amy Madigan, Eric Bogosian
22.10 Brygada ratunkowa (15) - serial sensacyjny, USA
23.05 Shaft - film sensacyjny, USA-Niemcy 2000, reż. John Singleton, wyk. Samuel L. Jackson, Vanessa Williams, Jeffrey Wright, Christian Bale, Busta Rhymes, Dan Hedaya, Toni Collette, Richard Roundtree
1.10 Nocne igraszki
3.30 Na osi - program motoryzacyjny
3.55 Koniec programu

TV Polonia
06:00 Kawa czy herbata?; Bez ograniczeń wiekowych
06:15 Przegląd prasy; Bez ograniczeń wiekowych
06:15 Kawa czy herbata?; Bez ograniczeń wiekowych
06:30 Wiadomości-skrót
06:30 Pogoda
06:30 Kawa czy herbata?; Bez ograniczeń wiekowych
06:45 Przegląd prasy; Bez ograniczeń wiekowych
06:45 Kawa czy herbata?; Bez ograniczeń wiekowych
07:00 Wiadomości-skrót
07:05 Pogoda
07:05 Kawa czy herbata?; Bez ograniczeń wiekowych
07:15 Przegląd prasy; Bez ograniczeń wiekowych
07:15 Kawa czy herbata?; Bez ograniczeń wiekowych
07:30 Wiadomości-skrót
07:35 Pogoda
07:35 Kawa czy herbata?; Bez ograniczeń wiekowych
07:45 Przegląd prasy; Bez ograniczeń wiekowych
07:45 Kawa czy herbata?; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:30 10 minut tylko dla siebie; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:40 TELEZAKUPY
08:55 Jedyneczka - Huśtawka i bujanie się. odc.197; program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
09:25 My Wy Oni ; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
09:50 Romantyczne podróże do Polski - Podróż do Wilna odc. 4; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
10:10 Mieszkać z wyobraźnią - Nowe czy do remontu odc.21; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:25 Polskie miasta i miasteczka - Olsztyn; Bez ograniczeń wiekowych
10:40 Biografie - Moje życie dla Niego; film dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Młode rekiny - Biznes plan; telenowela dokumentalna TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości
12:10 Klan - odc.  974; telenowela TVP; Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Plebania - odc. 281; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Zaproszenie
13:20 M jak miłość - odcinek 282; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
14:05 Salon kresowy -  Nemo; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
14:20 Gazda z Diabelnej - odc. 1; Dla małoletnich od lat 12
15:15 Reportaż
15:30 Ze sztuką na ty - Cafe kultura - Komercja cz. 2; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:00 Jedyneczka - Huśtawka i bujanie się. odc.197; program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Mieszkać z wyobraźnią - Nowe czy do remontu odc.21; STEREO
16:45 Polskie miasta i miasteczka - Olsztyn; Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Teleexpress
17:15 Sportowy Express
17:20 Pod lupą; reportaż
17:30 TELEZAKUPY
17:45 My Wy Oni ; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
18:15 Program publicystyczny
18:40 Studio Konkursu Chopinowskiego
19:05 Kościół i świat; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
19:15 Dobranocka - Mały pingwin Pik - Pok - odc. 8 - Kolega Kiwi; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:00 Pogoda
20:10 Klan - odc.  974; telenowela TVP; Bez ograniczeń wiekowych
20:35 Plebania - odc. 281; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:00 Sportowy tydzień
21:30 Stacyjka - odc. 7 "Casting"; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Ze sztuką na ty - Cafe kultura - Komercja cz. 2; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
23:00 Komornicy - Rewir  7; telenowela dokumentalna TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
23:30 Panorama
23:50 Biznes
23:50 Sport Telegram
23:55 Pogoda
24:00 Prosto w oczy
00:15 Specłagier Rembertów; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
01:15 Dobranocka za oceanem - Mały pingwin Pik - Pok - odc. 8 - Kolega Kiwi; Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości
01:55 Sport
02:05 Klan - odc.  974; telenowela TVP; Bez ograniczeń wiekowych
02:30 Plebania - odc. 281; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
02:50 Sportowy tydzień
03:20 Stacyjka - odc. 7 "Casting"; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:15 Program publicystyczny
04:40 Studio Konkursu Chopinowskiego
05:05 Książki z górnej półki - prezentacje - Książka tygodnia; Bez ograniczeń wiekowych
05:20 Komornicy - Rewir  7; telenowela dokumentalna TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
05:45 Wiadomości
05:55 Zakończenie dnia

CANAL+

07:00 Łapu capu 

07:20 Diabelski młyn 

08:00 Bon Voyage – film przygodowy, Francja 2003 

10:05 Mało upalne lato – film obyczajowy, Polska 2004 

11:40 Koszty życia – komediodramat, Francja 2003 

13:35 Ekspres Petersburg – Cannes – film przygodowy, Wlk. Bryt. 2003

15:20 Między słowami – film obyczajowy, USA 2003

17:10 Syberia z marzeń – film dokumentalny

18:20 Pokerzyści – thriller, USA 2003, wyk. Sylvester Stallone

20:00 Diabelski młyn

20:35 Nie przegap

21:00 Rycerze z Szanghaju – komedia sensacyjna, USA/Wlk. Bryt. 2003

23:00 Premiera: Ong-bak – film sensac., Tajlandia 2003

00:50 Premiera: Legenda Kennedych – film dok.

01:50 Skazany na piekło – thriller, USA 2003

03:25 Samuraj – film sensacyjny, Hiszpania/Francja/Niemcy 2002


HBO

06:30 Dzieciaki, kłopoty i my: Powrót Seaverów – komedia, USA 2004 

07:55 Latająca klasa – film dla dzieci, Niemcy 2003

09:45 Wakacje Waltera – komedia, USA 2003 

11:30 Na planie

12:00 Pogawędki z duchami – komedia, Irlandia 2002 

13:30 Cinema, cinema

13:55 Mighty Wind – komedia muzyczna, USA 2003

15:25 Podglądając Hollywood

15:55 Pod słońcem Toskanii – komedia, USA 2003

17:45 Zafir – film dla dzieci, Dania 2003

19:00 Dzieciaki, kłopoty i my: Powrót Seaverów – komedia, USA 2004

20:30 Na planie

21:00 Cud w Lake Placid – dramat, USA 2004

23:15 Premiera: Odmrożenie – komedia, USA 2005

00:35 Intacto – thriller, Hiszpania 2001

02:25 Miłość jest dla głupców – komedia, USA 1998

04:20 Pod słońcem Toskanii – komedia, USA 2003

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.